Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 30 (kedd), 18:41

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Fórum szabályok


Figyelem!
A Bétapiac - keres és a Bétapiac - kínál topicokban kötelező használni a bevezetett sablonokat. A sablon nélküli hozzászólásokat figyelmeztetés és értesítés nélkül töröljük.
Olvasd el az erre vonatkozó tutoriálokat!



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2164 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 44  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 23 (vasárnap), 12:16 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 23 (vasárnap), 12:03
Hozzászólások: 1
Hali! :-)

Mint sokan mások, én is bétát keresek.
Írtam már történeteket, de eddig még nem vetemedtem arra, hogy fel is töltsem valahova. Illetve egyszer igen, és majdnem sírva fakadtam mire minden párbeszédet jól megcsináltam. :roll:

Szóval, nekem egy türelmes bétára lenne szükségem, aki segít a fejlődésben.
Ha a fagyi visszanyal... című shounen-ai történetemet kellene bétázni. Nem haladok valami gyorsan az írással, de ha van időm és megfelelő ihletmennyiségem, akkor rákapcsolok. :lol:

Ha kedvet kaptál, hogy segíts nekem, akkor a szabo.barbi91@gmail.com címre írj. :-)

Előre is köszi a segítséget.

Üdv,
Yara


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 21 (péntek), 20:36 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 17 (kedd), 8:55
Hozzászólások: 2044
Tárgytalan

Halihó :)

Bármilyen hihetetlen, bétát keresek, lehetőleg nem csak egy történethez.
Vegyesen írok Privet Drive-ba és Harry Potter fandomba. Slash-t és tizennyolc pluszosat nem írok.
Igencsak lassan haladok egy egy sztorival, így nem fogok senkit elhalmozni javítani valókkal.

A helyesírásom annyira nem siralmas, néha a vesszőkkel veszekszem, legnagyobb hibám, hogy ugrálok a jelen és múlt között, néha kimarad az ige a mondatból, szóismétlések is előfordulnak, illetve akadnak logikai bukfencek a történetek során.

Olyan embert keresek, aki a fejezetek végén elmondja az őszinte véleményét (rosszabb az előzőekhez képest, jobb, vagy ugyanolyan, felhívja a figyelmemet a hibáimra, hogy figyelni tudjak rájuk, ergo segít abban, hogy fejlődjek az írás terén)
Ebből következik, hogy örülnék, ha valaki olyan jelentkezne aki nagyon szőrszállhasogató
Értek a szóból, mindent elég egyszer elmondani :)

Nem kell ám tőlem félni, nem harapok.

Ha esetleg nem ijesztettelek el, nyugodtan küldj PÜ-t, vagy írj a mailomra: ariannakyla[kukac]gmail.com
A többiről majd ott :)


Előre is köszönöm :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Aryanna 2011 január 23 (vasárnap), 13:41-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 14 (péntek), 19:31 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 december 28 (kedd), 14:31
Hozzászólások: 5
Sürgős!
Sürgősen keresnék bétát az egyik Fiúk a klubból. történetemhez.
Ezért hozzá tartozik a 18-as korhatár és SLASH, valamint durva nyelvezettel van megáldva. Lehetőleg olyan emberkét keresnék aki ismeri, vagy csak felületesen hallott a sorozatról, de ha nem az sem gond.
Hogyha valakit érdekel, akkor elérhető vagyok pü-ben és a joeva@citromail.hu e-mail címen.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 11 (kedd), 22:49 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 11 (kedd), 22:42
Hozzászólások: 3
Sziasztok!

Én egy rövidke, 10 word oldal hosszúságú novellát szeretnék valakivel lebétáztatni. Perselus, saját szereplő, romantikus, kevés +18. Szerintem már nincsenek benne oltári nagy hibák, csak elírások, elgépelések.
Aki megszánna engem annak nagyon megköszönném:D
Az e-mail címem: pheobeszter@gmail.com

Köszi, puszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 11 (kedd), 18:22 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Hali mindenkinek!

Keresnék egy bétát, aki átnézné a jelenleg még csak egy fejezetet megért Visszatérés Csodaországba c. Alice Csodaországban fandomú fanficemet, mely Alice X Kalapos párosítású lesz. Türelmes bétát szeretnék, aki tud várni, mert nem tudok gyorsan írni - kivéve ha nagyon sok ihletem van -, és rámutatna a hibáimra.

email: androsan25@gmail.com
MSN: androsama666@windowslive.com

Köszönöm szépen!

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 09 (vasárnap), 14:12 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 11 (kedd), 18:53
Hozzászólások: 4241
Tartózkodási hely: Sohacsodaország
Hello!

Bétát keresnék, egy Narcissa/Lucius párosú MPK-ja írásomhoz. A történetet elég hosszúra tervezem, bár nem tudom, meddig jutok vele.
18+ jelenetek biztos lesznek benne, ezt kérlek vedd figyelembe.
Olyan embert keresnék, akivel megoszthatom ötleteimet, ő maga is javasolna, s átnézné az esetleges hibákat, s ha valami szar azt megmondaná :-)

Egy fejezet már fenn van a Merengőn, http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=78646 a címe pedig: Csakazértis szerelem.

Elérhető vagyok pü-ben vagy a profilomban megadott MSN címen.

_________________
Jöhet bármilyen Alkonyat, Harry Potter mindörökre fennmarad :!: :D
Dracoista papnő :x Ficblogom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 08 (szombat), 22:52 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2011 január 08 (szombat), 21:06
Hozzászólások: 1
Hello!

Nemrég kezdtem el írni egy kissé elborult slash történetet. Tanár-diák és iskolaorvos-diák kapcsolat (meg még egy, de azt nem lövöm le), erőteljes 18+ . Kb 8-10 fejezetre tervezem.
Ám sajnos az utóbbi időben a helyesírásom sokat romlott. Ezért keresnék olyan bétát, aki tolerálja az ilyen témájú írásokat.

Ha valakit érdekel, az itt elérhet:
e-mail: jetsiegel@citromail.hu
msn: anime95@hotmail.com

Előre is köszönöm, ha valaki elvállalja!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: hello
HozzászólásElküldve: 2011 január 06 (csütörtök), 23:55 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 október 26 (hétfő), 19:16
Hozzászólások: 12
Hello!

Mostanában keztem neki megint írni. És meglátszik rajtam a 4 év kihagyás. Keresnék egy olyan bétát aki szigorúan közli velem h hagyam a fenébe mert nem jó kezdjek újat.
Történeteim...hát vegyesek PD, Madam Puddifoot kávézója, vagy versek vagy egszerűen csak novelák.

A helyesírásom, az olyan 3 szinten van. Nem szoktam sokat írni, nem sok dolgod lenne. ha esetleg érdekelne a
kakashi@citromail.hu-n elérsz :) és megbeszéljük :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 06 (csütörtök), 0:36 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 20:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Azt hiszem elkeltem. Szóval már tárgytalan. :)

Sziasztok!

Az írási gyorsaságom az utóbbi időben rohamosan csökkent, vagyis az elmúlt egy hónapban lényegében egy sort sem írtam. :-/
Úgy gondolom, ha elkezdeném átnézni az egyik kész regényemet (Valiron dinasztia: http://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=57406), kicsit kijavítani, kibővíteni, akkor talán kedvet kapnék az írásra.

Ezért bétát keresnék (a fő ok arra, hogy bétát keresek, mert a barátnőm az egyetem miatt nagyon nem ér rá nekem javítani), aki szigorúan átnézné a teljes regényt. A lehetséges szóismétléseket (bétázva volt, de ki tudja :) ), és egyéb hibákat, vagy ötleteket adna, hogy hol mi ne legyen, és hol mi legyen esetleg. :)
Aki kedvet érez erre (de csak akkor vállalja el, ha tényleg van erre ideje, mert szeretném alaposan átnézetni), az írjon az e-mail címemre, és elküldöm a regény kicsit átalakított, kibővített változatát (nem azt, ami jelenleg a merin található).

Várom a jelentkezőket, és előre is köszönöm annak a munkáját, aki erre vállalkozik. :)

Ui.: Bezzeg az e-mail címemet elfelejtettem ideírni, habár a profilomban benne van. :)
GaerielRiniell@gmail.com

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Yenna 2011 január 11 (kedd), 22:56-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Béta kerestetik...
HozzászólásElküldve: 2011 január 04 (kedd), 21:46 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2011 január 03 (hétfő), 23:20
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Álomvilág...
Sziasztok!

Ahogyan itt mindenki, én is egy szókimondó, véleményező és szigorú lektort keresek. Azt hiszem, a helyesírásommal nincs sok probléma, talán vessző tekintetben van egy kis veszély. Az én nagy gondom a szóismétlés, annak kiküszöbölése, na meg a párbeszédekben felmerülő kell-e-pont-nagy-e-a-kezdőbetű dolog...

A bétázandó töriről...

PD kategóriás regény, helyenként szigorúan 18-as korhatárral. Alapjában romantikus történet, egy elég összetett cselekményvilággal.

Figyelmeztetések: Erotikus tartalom, Gyilkosság, Szereplő halála, néhol Durva nyelvezet és említés szintjén Kínzás is felmerülhet.

A történet központjában pedig - ahogy én észrevettem elég ritka téma - Istenek és Istennők állnak, egy olyan világban, ahol az emberek mellett jónéhány más faj és létezik.

Ha esetleg valakit érdekelne a feladat, írjon privit, vagy emailt.

E-mail címem: tori0089@gmail.com

Előre is köszönöm!! :-)

Tárgytalan, úgy néz ki, hogy elkeltem! :) Köszönöm Viki!

_________________
"A boldogság ritkán van távol; csak nem mindig vagyunk tudatában a jelenlétének"
Maurice Maeterlinck


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 04 (kedd), 13:46 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 22 (szerda), 21:48
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: messze-messze
Jó idegzetű bétát keresek :-D A legfőbb bajom az, hogy nincs hosszú ,,i" a billentyűzetemen. A szóközökkel is gyakran meggyűlik a bajom. :? és az elgépelés sem ritka nálam. Ha valaki mégis lenne olyan rendes és javitana nekem, azt megköszönném :-D Először egy rövidke novellát kéne kijavitani, majd hozzá szeretnék kezdeni egy regényhez Privet Drive kategóriában. e-mailben és püben is lehet irni nekem.
dalmadalmy@yahoo.com
Előre is köszi :roll:

Úgy néz ki, már nem aktuális :-D


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dapple 2011 január 06 (csütörtök), 16:27-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 31 (péntek), 11:48 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 december 30 (csütörtök), 11:32
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Szeretnék egy bétát keresni egy the GazettE egyperceshez. Slash, erős 16 - os. Ha valaki elvállalná az aya-chan1@freemail.hu e-mail címen tud elérni. Előre is köszönöm.

mod. szerk.

Köszönöm elkeltem. :-) BUÉK! :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 31 (péntek), 0:15 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 január 31 (vasárnap), 15:59
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Magyarország
Sziasztok!

Szeretnék állandó bétát keresni az összes készülő történetemhez.
Ha valaki szívesen elvállalná a javítást az jelezzen nekem a summer.szany@citromail.hu e-mail címemen.
Előre is köszönöm.
SummerSzany


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 29 (szerda), 18:32 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2008 november 28 (péntek), 22:29
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Szolnok city, ágyamon, laptoppal az ölemben^^ <3
Sziasztok!

Olyan bétát keresnék, aki újévig le tudná nekem bétázni, és lehetőleg nem szokott írni az Ismerkedő topicba (ez ilyen Ismerkedős kívánságüstös történet csak azért :) ) És nagyon jó a helyesírása, mert most jelenleg nincs wordom csak wordpadom, amin nincs helyesírás ellenőrzés. A történet a napokban lesz megírva, reményeim szerint ma. :) Hálás lennék ha valaki segítene :)

Történetről azért nem írok igazából, mert akkor kiderülne, hogy kinek és mit írok :#-) Azt meg nem szeretném de semmi korhátár, és hetero :)

Előre is köszönöm! Püben várom a megmentőmet.!

BUÉK <:-P

Köszönöm, de tárgytalan :) Elkeltem :)

_________________
"I've accepted the truth you were once Anakin Skywalker, my father." legpoffázóbb moly $star
Dracoista papnő :x:x:x Keresztapa főosztály vezető $star
Pitonista boszi :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 29 (szerda), 8:36 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 szeptember 22 (szerda), 19:21
Hozzászólások: 5
Tárgytalan.

Erősen 18-as HP-és történethez keresek bétát.
Érdeklődni:glennirasok@gmail.com


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Glenn 2011 január 01 (szombat), 19:53-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 28 (kedd), 20:52 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 27 (péntek), 16:14
Hozzászólások: 100
Tartózkodási hely: Álomvilág
Melly írta:
Sziasztok. sokat történetet írtam már, de sajnos mindig megunom. most azonban nem. már 41 oldalt írtam tele, de sajnos nem tudják elfogadni. ha van olyan béta aki tudna segíteni az írjon erre az e-mail címre: teve96@vipmail.hu
előre is köszönöm
Melly


Kezelésbe vettem, az első fejezet átnézve. :) Nem tudom, hogy lesz ezután, de én szívesen vállalom a többi fejezet átnézését is. Üdv, Nins. :-h

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 28 (kedd), 14:52 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 december 28 (kedd), 14:31
Hozzászólások: 5
Bétát keresek!!!
Megbízható, lelkiismeretes bétát keresek az egyik Vampire Diaries/ Vámpírnaplók történetemhez. Damon/ saját szereplős, 16-os korhatárral, erőszakkal, durva nyelvezettel és pár csepp erotikus tartalommal.
Fejezetenként 1-2 hetet tudok várni, mert nagyon türelmetlen ember vagyok. :-)

E- mail címem: joeva@ citromail hu, de ugyanezen a címen MSN-en is megtaláltok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 28 (kedd), 2:09 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 20 (csütörtök), 22:05
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: valahol Roxmortsban
Már elkelt, köszönöm! (L)


Bétát keresnék a legújabb történetemhez. A Továbbvilágon olvasgatva a kihívásokat, találtam egy egészen érdekes sztoriötletet: a 7. könyv elején, Harry Privet Drive-ról való megszöktetése után Fred és George nem változik vissza. Alapvetően egy humoros fic volt a kérés, az én lelki szemeim előtt azonban egy teljesen új HP-befejezés pergett le, egy Snarry keretében. Ezt kezdtem írni, már a második fejezetnél tartok, és szeretnék valakit, aki bétázza a történetet. Nekem most vizsgaidőszakom van, tehát nincs olyan sok időm az írásra, de január végén szeretnék belehúzni. Magyarul nem olyan sürgős a dolog, de februárban már nagyon elkélne a segítség. Nem szeretném egyenlőre feltölteni a történetet, amíg nem jutok el egy megnyugtató fejezetszámig, ahonnét már biztos vagyok magamban, hogy megírom a végéig, tehát határidő sem lenne. Privát üzenetben várom, ha valaki esetleg elvállalná, és természetesen az eddig elkészült részeket el is küldeném az egyeztetés után. Köszöntem.

_________________
"Most már tudod, miért esik a hó"


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kittinkatt 2011 január 25 (kedd), 19:30-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 27 (hétfő), 2:59 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 21 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 70
Úgy tűnik, immár tárgytalan

Még mindig keresnék lektort, bár a dolog annyiban módosult, hogy két történetem folytatásához kellene.

Az egyik a már leírt Hollókirály, a másik pedig egy Harry Potter világban játszódó, mégis más helyszínnel, szereplőkkel játszódó történet, a Veneficus, aminek egyelőre csak egy fejezete van fent.

Lentebb ott van az MSN címem, meg a többi, de ide is lehet írni PM-et... nagyon-nagyon örülnék, ha valaki elvállalná. Nem is vagyok gyors, tehát attól nem kell tartani, hogy heti szinten zargatnám lektoromat új irományaimmal. >.< Tehát, ha valakit érdekelne, az írjon!

Enoia[/i]


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Enoia 2010 december 28 (kedd), 13:37-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 26 (vasárnap), 14:05 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 27 (kedd), 15:17
Hozzászólások: 69
Sziasztok!

Szeretnék állandó bétát keresni az összes készülő történetemhez.

Elsősorban Severitusokat és novellákat fogok írni:P

De tervben van egy nem Severitus regény is:P vmint Star Trek témában is fogok írni regényt és novellákat:D

ui:lehetőleg a béta nőnemű legyen,és pm-be küldje az üzenete,aztán dumálhatnánk az msn-en:P:)

_________________
"Közeleg a tél"- A Stark-ház jelmondata.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 24 (péntek), 7:56 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 01 (vasárnap), 15:36
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Hp.S.V.GY. bázis.( Nagykáta)
TÁRGYTALAN




Gyorsan keresek bétát. Gyors és megbízható bétát keresek

_________________
Kép[/url]
Hp.S.V.GY.--)HarryPotter Stáb Védő GYülekezet- alapító tag=GYERTEK SEGÍTENI
Voldemortista főpap!!!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hell boy 2010 december 26 (vasárnap), 19:49-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 22 (szerda), 13:10 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2010 december 22 (szerda), 12:55
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: most itt
Sziasztok! Mint itt mindenki, bétát keresnék készülő történeteimhez. Egyelőre kettő lenne:
1, Tom Denem/saját szereplő, SV kategóriás, kilenc fejezetes kisregény, három fejezet már megtalálható az oldalon.
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=79667

2, készületben: Narcissa Black története
Narcissa elsőéves korától kezdve bemutatnám, hogy tölti el roxfortos éveit a legfiatalabb Black-lány.

Ha érdekel, keress meg pü-ben!
Alc


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: béta
HozzászólásElküldve: 2010 december 19 (vasárnap), 10:46 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 14 (kedd), 21:24
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Sohaország
Egy bétára lenne szükségem, a készülő történeteimhez. Egy drarry novella és egy drarry kisregény. A novella szép lassan kész a kisregény első fejezete már fenn van, de a másodikat át kéne nézni. Remélem segít valaki. Email: rosemalfoy@citromail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 18 (szombat), 15:06 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 december 18 (szombat), 14:52
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Erdőkertes
Sziasztok. sokat történetet írtam már, de sajnos mindig megunom. most azonban nem. már 41 oldalt írtam tele, de sajnos nem tudják elfogadni. ha van olyan béta aki tudna segíteni az írjon erre az e-mail címre: teve96@vipmail.hu
előre is köszönöm
Melly


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: bétát keresek.SOS
HozzászólásElküldve: 2010 december 08 (szerda), 18:36 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 november 25 (csütörtök), 16:31
Hozzászólások: 4
Bétára lenne szükségem aki kijavítaná az írásomban a helyesírási,ill. szóközi hibákat, és ha talál még,persze azt is, küldjönaz illető privátot, vagy írjon emailem-re! email:bazsalade@freemail.hu mindenkit szívesen várok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Keresem a Bétám!
HozzászólásElküldve: 2010 december 08 (szerda), 18:12 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 december 08 (szerda), 18:04
Hozzászólások: 1
Hello Mindenkinek!

Először is el kell, hogy mondjam: nagyon örülök, hogy rátaláltam a Merengőre, ahol ennyi fantasztikus író közli a műveit.
Remélem én is megtalálhatom a helyem köztük, így hát csatlakoztam az oldalhoz.
Éppen ezért szükségem lenne egy Bétára, aki segítene nekem, mivel abszolút kezdő vagyok az oldalon.
Leginkább a Privet Drive kategóriában közölném az irományaim, saját történeteim.

Várom a jelentkezést és a segítséget:
Valesz :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 07 (kedd), 20:51 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 november 30 (kedd), 18:52
Hozzászólások: 3
Sziasztok!:):)...Már nagyon sokadszorra írok ide.....szukségem lenne gy bétára a torténetem elso fejezetéhez......:)légyszi minél hamrabb juelentkezzen valaki:)elore is nagyon koszike:):)emial:vikike372@citromail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Béta kéne:)
HozzászólásElküldve: 2010 december 07 (kedd), 11:58 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 07 (kedd), 11:41
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Budapest
Úgy nézz ki találtam bétát, még nem biztos!

Szükségem lenne egy jó bétára egy Harry Potteres fanficionhoz, ami Hermione és Ron párosítású lenne. Szerelem, harc, kaland és miegymás jelenettel fűszerezve.16 éves kortól ajánlott, és nem épp a Szerelmi száll végett.Talán jó a fogalmazási ,,képességem,, de helyes írásból eléggé béna vagyok.
Ha valakit érdekel és szívesen bétázna nekem azt megkérem hogy írjon az Emailomra: shooky95@freemail.hu
Köszike előre is:) :oops: :wink:


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára shooky95 2010 december 09 (csütörtök), 12:08-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 06 (hétfő), 8:42 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 01 (vasárnap), 15:36
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Hp.S.V.GY. bázis.( Nagykáta)
Gyorsan keresek bétát. Gyors és megbízható 8) bétát keresek.

_________________
Kép[/url]
Hp.S.V.GY.--)HarryPotter Stáb Védő GYülekezet- alapító tag=GYERTEK SEGÍTENI
Voldemortista főpap!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 05 (vasárnap), 19:48 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Szép napot/estét! Kinek, hogy^^

Én is bétáért jöttem, de egy kicsit talán nagyobb feltételeim vannak :oops: Olyan emberkét keresek, aki - ha minden jól megy részemről is, és úgy haladok, ahogy szeretnék - karácsonyig átnézne egy legtöbb ötfejezetes dramione kisregényt. Szeretném, ha kíméletlen lenne, tapasztalt és mondana megfelelő véleményt is a műről. Azért lenne jó, ha "nem mai gyerek" lenne, mert jómagam is béta-poszton működöm, és az általam nem észrevett hibákat orvosolná és küszöböltetné ki velem... aki nem bízik bennem vakon :-)

Előre is köszönöm szépen!
A kedves vállalkozó elérhet itt a fórumon privát üzenetben, illetve a widowka@gmail.com-on is.
üdv


TÁRGYTALAN!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára shanon widow 2010 december 06 (hétfő), 19:18-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Bétára lenne szükségem...ismét
HozzászólásElküldve: 2010 december 05 (vasárnap), 16:56 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 november 25 (csütörtök), 16:31
Hozzászólások: 4
Egy bétára lenne szükségem,aki átbogarászná a könyvem töviről hegyire,hogy végre feltölthessem,aki szívesen vállalna ilyen idegörlő feladatot annak megadom msnem:bazsalade@freemail.hu(de ez az email címem is)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 03 (péntek), 21:38 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 november 30 (kedd), 18:52
Hozzászólások: 3
Sziasztok már 3.szorra írok ide..elég surgosen szukségem lenne egy bétára......aki verseket javít..csak egy nagyon rovidke versrol lenne szo....surgooss leennnnnee...elore is koszi:)
email:vikike372@citromail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Bétát keresek!:)
HozzászólásElküldve: 2010 november 30 (kedd), 20:46 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 november 30 (kedd), 18:52
Hozzászólások: 3
Sziasztok szukségem lenne egy bétára:):)nagyon szépen megkoszonném,ha valaki minél hamarabb jelentkezne:)Elore is nagyon szépen koszonom:)
email:vikike372@citromail.hu

mod. szerk.

Sziasztok elfelejtettem odaírni,h olyan bétát keresek aki verseket javít:):)elore is nagyon koszi:)
email:vikike372@citromail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: sziasztok
HozzászólásElküldve: 2010 november 27 (szombat), 0:22 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 november 25 (csütörtök), 16:31
Hozzászólások: 4
Sajnos nem tudom bétámmal mitörtént,már korábban kerestem egyet,de keresnék még egyet most, a dolog elég sürgős, aki szeretné vállani emailemen, vagy messengeremen jelentkezzék! bazsalade@freemail.hu(mindkettő) remélem valaki segít,de jobb lenne ha elébb írna valaki egy emailt! Köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 25 (csütörtök), 22:01 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 augusztus 22 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: Salgótarján
Sziasztok. Bétára lenne szükségem aki kijavítja a helyesírásai hibáimat. Bár annyira sok nincs belőleük, de akad pár. Történetem nem Twilight, Harry, vagy bármi más alapú, és nem is Slash. Teljesen egyedi. Relytéjekkel teli, izgalmas akció. Az előző bétám elfoglalt lett. Ha valaki tud segíteni, és szeretne is az írjon rám!
amiket elvárok: legkésőbb 3 nap múlva legyen kész. Néha előfordulhat halasztás, de általában így legyen. Nem kötelező, de örülnék annak, ha a kedves béta nem csak kijavítaná a hibáim, hanem zárójelbe odaírná, hogy mi volt az, és hogyan kell kijavítani.

Nem zavar ha őszintén elmondod véleményed, mégha az rosszi is. Várom a leveleket:) Írjatok Pü-t, vagy itt az email címem:david9503@citromail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 25 (csütörtök), 21:22 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2008 november 28 (péntek), 22:29
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Szolnok city, ágyamon, laptoppal az ölemben^^ <3
Sziasztok!

Hosszú idők óta először kaptam elutasítót, úgyhogy feladom, és nem is akarok többet, ezért szeretnék kérni egy kis segítséget egy arra vállalkozó bétától :) A jelenlegi történet egy Snarry, lenne, durva 18+os történéseket csak említés szintjén tervezek beleírni :)

Előre is köszönöm!

Lil :)

Szerk. Már elkeltem :)

_________________
"I've accepted the truth you were once Anakin Skywalker, my father." legpoffázóbb moly $star
Dracoista papnő :x:x:x Keresztapa főosztály vezető $star
Pitonista boszi :x


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lil Snape Dogg 2010 november 25 (csütörtök), 22:41-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Bétát keresnék
HozzászólásElküldve: 2010 november 25 (csütörtök), 16:38 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 november 25 (csütörtök), 16:31
Hozzászólások: 4
Sziasztok! Szükségem lenne egy becsületes bátor emberre,aki végig bogarászná amit kreáltam,mert szeretném feltölteni. Remélem lesz olyan aki szívesen elvállal. Sok helyen ellehet érni
Email:bazsalade@freemail.hu ide írjatok,ha érdekelne a dolog!
vagy MSN:bazsalade@freemail.hu
Köszönöm a figyelmet.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 22 (hétfő), 18:37 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 21 (vasárnap), 21:29
Hozzászólások: 70
Helló!

Végül is elszántam magam, hogy beírjak ide... igen, szükségem lenne egy bétára.
Jelenleg leginkább a már két fejezetet napvilágot látott "A Hollókirály" nevezetű New Gen slash ficcemhez kellene valaki, aki tüzetesen átnézi nekem a dolgokat, mert ahogy magamat ismerem, átolvashatom én hatvanszor amit írok, a vége annak az lesz, hogy vagy nem veszem észre időben a hibát, vagy törlöm az egészet (ami egy hat oldalas dolognál nem a legkellemesebb... xD).

Amit talán mondhatnék "előnynek", az a lassúságom. Húzós év, nehezebben veszem rá magam az írásra, így megesik, hogy havi egy fejezetre futja (hacsak a lektor nem olyan lelkes, hogy folyamatosan rugdos, hogy "írj már, te szerencsétlen!" - de persze ez utóbbi nem munkaköri leírás.), de ettől függetlenül írok, csak össze kell szednem hozzá magam.

Ha érdekelne a dolog, akkor
e-mailben: shadowdancerwolf@gmail.com
MSN-en: nerafarfalla@gmail.com (bár ez utóbbin manapság annyira nem vagyok aktív)
skype-on: irissz
címen/néven érsz el. Előre is nagyon megköszönném a dolgot, ha valaki bevállalja. (:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 21 (vasárnap), 9:21 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 november 21 (vasárnap), 9:08
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
A következő történ velem a minap: Eszembe jutott hogy fel kellene nézni Merengőre. Majd eszembe jutott, hogy anno én is írtam, előkeresve a jegyzeteimet, rá jöttem nem is olyan sok hiányzik a végéhez az is meg van papíron. Egy szó mint száz olyan bétát keresek aki hajlandó elolvasni amit írtam régen és szívesen segítene a helyesírási és egyéb formai hibák kijavításában. Tanács is kellene, mert nem vagyok megelégedve a végével, meg azért csak három éve pattant ki a fejemből. A történet Piton/más szereplő és lehet lenne teljesen saját világ alapján írt is. Azt még meg látom, és időm se nagyon van, nem árasztom el a naponta újabb fejezetekkel a leendő bétámat:D A történet: haha: It's No good.
Elérhetőségem: haha.vanda@gmail
Köszönet előre is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 20 (szombat), 19:52 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 20 (szombat), 18:45
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Slytherin House
Bétát keresnék egy őrült crossoverhez, ami jó csomó fandom (pl. HP, Death Note, Blood Ties...) és még saját szereplők keveredése.
Már majdnem kész, nem olyan hosszú, csak átnézni kellene. Meg egy apró véleményt mondani esetleg.
Azt hiszem, némi időbeli problémám akad néhanap... Helyesírásban nem szoktam hibát véteni, elvétve hullajtok el egyet-egyet.
Remegve várom, hogy jelentkezzen valaki e-mail (liliankyle@citromail.hu) vagy msn (yllen1028@hotmail.com) útján!

Üdv: Lilian Kyle


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 19 (péntek), 12:39 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 01 (vasárnap), 15:36
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Hp.S.V.GY. bázis.( Nagykáta)
Tárgytalan

_________________
Kép[/url]
Hp.S.V.GY.--)HarryPotter Stáb Védő GYülekezet- alapító tag=GYERTEK SEGÍTENI
Voldemortista főpap!!!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hell boy 2010 november 22 (hétfő), 14:13-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Bétát fordításhoz!
HozzászólásElküldve: 2010 november 17 (szerda), 9:58 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 június 29 (kedd), 22:29
Hozzászólások: 5
Bétát keresek minél sürgősebben!!
Bétát keresek How to survive getting stranded című fordításomhoz, ugyanis elhagyott a bétám.
Eddig 7 fejezet került feltöltésre.
Ha bárkit érdekelne egy ilyen feladat írjon bátran a summerrose90@freemail.hu-ra.

Üdvözlettel: summerrose


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 12 (péntek), 22:17 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 12 (péntek), 22:04
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: az Isten háta mögött
Sziasztok!

Nagyon nagy szükségem lenne egy bétára! A sztorimat már sajnos sokadjára küldik vissza, és az én halandó szemem nem veszi benne észre, hogy mi a hiba. Alapvetően (legalábbis nagyon remélem) nem a helyesírással, inkább a párbeszédekkel van gondom. Na meg sosem tudom eltalálni az igeidőket, mindig ugrálok. Nagyon szépen kérek valakit, segítsen ki ebből a szorult helyzetből! Alázatos szolgája leszek, a lábai előtt heverve fogom imádni, aki kihúz a bajból! Mail, PÜ.. nekem mindegy, csak nagyon nagy szükségem van segítségre!
msgryffindor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 08 (hétfő), 22:03 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 április 28 (szerda), 20:02
Hozzászólások: 107
Tartózkodási hely: Karvalyszárnyon :D
Sziasztok!

Vállalja valaki angol nyelvű Dragon Age fanfic bétázását? Szeretném, ha legalább egy felsőfokúval bírna az illető. Előre is köszi! PÜ-t is, mélt is szívesen fogadok. :)

_________________
http://kaevilaga.wordpress.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 01 (hétfő), 18:40 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 szeptember 15 (szerda), 17:12
Hozzászólások: 46
Tartózkodási hely: az örök életű főnix mi újraéled hamvaiból reményt és kitartást sugároz mindenfelé
Bétát keresnék egy sztorihoz. Álatalában nincs sok helyesírási hibám, úgyhogy nem lenne túl sok dolga, de azért nem ártana ha valaki átnézné az irományaimat esetleges elgépelések elkerülése végett.
Ha valaki önként kínálkozik, szívesen várom:
elérhetőségeimet profilnál meg lehet találni, de szerintem előnyösebb ha írtok egy pü-t :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 29 (péntek), 23:01 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2010 március 28 (vasárnap), 13:53
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: a képzeletvilágában, mindig más helyen
Hali,

bár van bétám, akit nagyon kedvelek és sokat segít nekem, na meg hihetetlen gyorsasággal pörög :D, szeretném egy kritikus véleményét és tanácsát kérni, jót szeretnék írni és ehhez kérnék segítséget

Nem hosszútávra keresek segítséget, csak szükségem lenne több ember véleményére is, ahhoz, hogy folytathassam a kis történetemet.

pü-ben a többit :)

Köszi

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 29 (péntek), 22:15 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 április 22 (csütörtök), 21:26
Hozzászólások: 3
Sziasztok!

Van néhány történetem, amihez szükségem lenne Bétára. Nincs mind befejezve, de sokat segítene, ha valaki elvállalná. Tulajdonképpen HP-n alapul az egyik, de vannak benne Twilight jegyek is. A másik inkább Privet Drive kategória.

Köszi, Nubi :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 23 (szombat), 12:17 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 22 (kedd), 12:09
Hozzászólások: 15
Hello mindenkinek! :)

Újabb SSHG sztorimhoz keresek bétát. A sztoirban van egy 18-asabb rész, tehát erre felhívnám a figyelmet. A Word a terjedelmet 11 000 szó körül számolja, de ez nem jelent semmit, a merengő mindig többet ír, és én már nem tudom kinek higgyek :P Főként a vesszőhibákra kéne odafigyelni, továbbá néhány logikai hiba és túl gyors történetlevezetés lenne, ami aggaszt.
A történetről privátban mesélek többet, ha érdekel írj a csillagdori@hotmail.com mailcímre :)

_________________
Perselus Piton 4 ever! <3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Bétát fordításhoz!
HozzászólásElküldve: 2010 október 21 (csütörtök), 18:36 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 június 29 (kedd), 22:29
Hozzászólások: 5
Bétát keresek a How to survive getting stranded with your enemy című fordításomhoz! Már 6 fejezet felkerült a merengőre, de eltűnt a bétám és két hónapja nem is jelentkezett. Ha bárkit érdekelne a feldat várom levelét a : summerrose90@freemail.hu -ra!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 20 (szerda), 20:21 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 október 20 (szerda), 20:07
Hozzászólások: 1
Sziasztok..Elkezdtem írni egy történetet amelyben a The Vampire Diaries szereplők is vannak,ezért keresek egy bétát aki rendelkezésemre áll..Még a 18-as karikában is..Akit érdekelne az itt megtalál: SexyGirl.Angee@gmail.com előre is köszönöm... :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2164 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 44  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség