Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 16:39

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 103, 104, 105, 106, 107
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 19 (hétfő), 17:55 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 22:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Ananke írta:
Bell!

Van egy apró probléma a szépen felépített tervben:
Apum most volt Pesten, és mondta, hogy nem jár a metró a délihez. Egészen augusztus 20-ig. Vagyis így a 15 perces mertóút 45perces, és metrópótló autóbusszal működik. Vagyis így nem értek át.
Apa azt mondja legalább 1 óra átszállást kell számolni...

A másik: Jan, natty és én Nyíregyháza/Debrecenből megyünk, valszeg a Keletibe, ICvel. Lehetne, hogy ott találkozunk veletek, és onnan megyünk tovább?


uff. na akkor ezt még át kell gondolni.
egyébként, persze, gyertek, minél többen leszünk, annál jobb :)

EDIT: jahm, most látom Lio buszos megoldását :) ezek szerint, ha nektek is jó, mehetnénk úgy.

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 19 (hétfő), 17:41 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Ja és Bell van egy másik kétszer átszállós, csak az délben indul.

12:44-kor indul egy személy Szepedfürdőről. 13:18 kor van B.Füreden.

13:27-kor indul egy gyors a Délibe, ami 15:45-kor van Kelenföldön.

Keletiből megy egy gyors 16:15-kor, amit ha nem késik a vonat sikítva de elértek. Ha mégse megy egy IC 17:00-kor.

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 19 (hétfő), 17:29 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
A metro helyet van egy egyszerű megoldás.

Ha visszafele nézzük:

Leszállsz Kelenföldön, fél percre van az állomástól a buszpályaudvar.
Felszállsz a piros 7-re vagy a piros százharmincvalahányasra, és 20-22 perc alatt kényelmesen a Keletiben vagy.

Természtesen ez fordítva is igaz.

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 19 (hétfő), 17:25 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 22:48
Hozzászólások: 3334
Tartózkodási hely: DE ÁOK, a nap 24 órájában :D
Bell!

Van egy apró probléma a szépen felépített tervben:
Apum most volt Pesten, és mondta, hogy nem jár a metró a délihez. Egészen augusztus 20-ig. Vagyis így a 15 perces mertóút 45perces, és metrópótló autóbusszal működik. Vagyis így nem értek át.
Apa azt mondja legalább 1 óra átszállást kell számolni...

A másik: Jan, natty és én Nyíregyháza/Debrecenből megyünk, valszeg a Keletibe, ICvel. Lehetne, hogy ott találkozunk veletek, és onnan megyünk tovább?

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Siriusisták topikja,avagy gyere velünk káromkodni Miskolcra!
HozzászólásElküldve: 2006 június 19 (hétfő), 17:11 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 22:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Először is elnézést az új topikért, a régi tali pályaudvaros topikjain felbuzdulva nyitottam meg. :oops:

Tudom, hogy elég hamar kezdem a szervezkedést, de nemsokára elutazom, és csak július 15-én jövök vissza, úgyhogy jó lenne addig előkészíteni a dolgot, amíg itthon vagyok.^^

Köszi Judyth a privit a menetrendről (tudom elég későn reagálok, elnézést :oops: )

Két lehetőség van nekünk:

Az egyik:


Miskolc Tiszai pu. 06:25 -kor indul, és 7:01-re érne Mezőkövesdre, ahol Judyth csatlakozna a Miskolcról indulókhoz.
(az 517-es gyorsról van szó)
A budapesti keleti kapuba érkezik 08:47-kor, innen át kéne mennünk a Déli kapuba (metróval 15 perc, és Judyth édesanyja minden valószínűség szerint elkísér minket a déliig). A Déliből 9:40-kor indul a 9704-es gyors, és akkor megérkeznénk Balatonszepezdre 13:10-kor. (esetleg a délinél csatlakozhatnának hozzánk a budapestről indulók)

A másik lehetőség:

Miskolc, Tiszai pályaudvaron indul 11:15-kor, Mezőkövesdre érünk 11:51-re. (ez lenne az 595-ös gyors) Itt csak Kelenföldön kéne átszállni (14:20-kor érkezik), aztán a következő vonatunk (9706 gyors) indulna 15:32-kor, és Balatonszepezdre érnénk 18:40-re. Ennek persze az a hátulütője, hogy jóval később érnénk oda, mint a többiek. (ha valaki netán a kelenföldről indul, ott csatlakozhatna hozzánk :) )

A visszaindulás vasárnap:

Balatonszepezd 09:16 9725 személy (Tapolca - Székesfehérvár)
Székesfehérvár 11:14

Székesfehérvár 11:30 +>> 4625 személy ( - Budapest-Déli pu.)
Budapest-Kelenföld 12:49

Budapest-Kelenföld 13:33 +>> 594 gyors (Szombathely - Szerencs)
Miskolc Tiszai pu. 16:35

Már reggel 9-kor el kellene indulnunk. Így is kétszer kell át szállnunk. És ugyanaz a nap sincs úgy vonat, hogy haza tudjunk jutni. Nem tudom, így egy napot ott alszunk ráfizetéssel? Vagy vasárnap reggel 9-kor elindulunk, mindenkit otthagyva?

Nos, ki mit javasol? Tudom, hogy ez elég sok információ így, egyszerre, de kíváncsi vagyok a véleményetekre. Eddig asszem Alexa Tonks és Cara jelezték (rajtam kívül), hogy miskolciak, úgyhogy mehetnénk együtt, aztán Mezőkövesden csatlakozna Judyth... van még valaki, aki a környékről jön, és csatlakozna hozzánk?

_________________
britannia, rule the waves


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Belldandy 2006 augusztus 19 (szombat), 22:58-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 103, 104, 105, 106, 107

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség