Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 május 05 (vasárnap), 16:55

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 678 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Következő

Melyik merengős srácot szereted a legjobban?
Castiel 25%  25%  [ 26 ]
deathcoil 5%  5%  [ 5 ]
G Lamaro 33%  33%  [ 34 ]
Laurenar 2%  2%  [ 2 ]
Parselmouth Lion 10%  10%  [ 10 ]
SiriusBlack 4%  4%  [ 4 ]
teddyted 5%  5%  [ 5 ]
Thunder 6%  6%  [ 6 ]
Zolko02 (Béla) 12%  12%  [ 12 ]
Szavazatok száma : 104
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 29 (kedd), 16:35 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Castiel írta:
Nana, kishitűek vagytok. :D

És hol van a Team Castiel képetek? :))


Neked már van avid. :-P

Gyoka: na, erre én is kíváncsi lettem volna. :D A 25 tipp sajna nem mond semmit, kéne?

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 29 (kedd), 16:25 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Lyla, én pihent vagyok! :D Csak általában visszafogom magam, mielőtt világégést okoznék. :D Ha azt mondom "25 tipp, amivel...", rémlik? :D Eljátszottam a gondolattal, hogy vajon el tudnám-e érni, hogy bannoljatok-e egy héten belül, ha a tapasztalataim alapján alakítanék egy hisztis 12-13 évest, aki természetesen "kiváló" író, és már azt is eleve sértésnek veszi, hogy a második napjától nem admin, mivel hogy minden téren felülmúl bárkit tudásban. :)) Na, és persze azt is elképzeltem, hogyan reagálnátok az egyes megnyilvánulásaimra (arcok, válaszok, stb az egyes adminok részéről). :D

Cas, azért addig még várnod kell egy kicsit... :D Bár ki tudja? Lehet, hogy Csillag gépén már ott pihen a kép, csak még szemérmes kitenni... :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 29 (kedd), 16:05 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 22:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Lilyana írta:
Amúgy azt csodálom, hogy a PL-rajongók még nem vették észre, hogy itt lehet szavazni a kedvencükre. Asszem, Cast is leköröznék. :D


Nana, kishitűek vagytok. :D

És hol van a Team Castiel képetek? :))

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 29 (kedd), 15:24 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
G Lamaro írta:
Jannal nekem nem volt gondom ilyen téren, mivel pont ő volt az az admin, akivel alig két hónappal a regisztrációm után felvettem a kapcsolatot a Merengőről merengőknek adoptációjával kapcsolatban az engedély megkérése miatt. :)
Na igen, az ilyen szórakozás már bennem is felmerült, ráadásul pont itt, veletek szemben. >:) (Az ötletadó Lio egyik írása volt. :D ) De mivel lusta voltam rá, hogy megoldjam a tökéletes inkognitó kérdését (emailcím, IP-cím, stb), így letettem róla, és csak a képzeletemben húztam fel az adminokat és még néhány emberkét. :D Számomra ez is elég vicces volt, és így legalább a valóságban megkíméltelek benneteket a sorozatos agyérgörcstől. :D (Ezt egyébként másoknak sem ajánlom, mivel nem egyszerű elérni, hogy ne jöjjenek rá az adminok az egyezésre! Én sem véletlenül nem léptem a tettek mezejére. :) )


Cöccöcö * szigorú, dorgáló kifejezés, miközben nagyon nevet * Most vallottad be, hogy a haveromhoz hasonlóan te is majdnem pihent vagy... Azért örülök, hogy nem. XD (És csak csendben teszem hozzá, hogy megnéztem volna azért, mivel bosszantasz minket. XDD Mik voltak a terveid? Vérlázítóan csillámlós áradozásokkal vagy adminellenes nyavalygással akartál minket kikészíteni? Esetleg Mary Sue-topicot nyittattál volna? XDD)

Kiscsillag, amit írtál az évfolyamodról, hát az... =)) =))
Amúgy azt csodálom, hogy a PL-rajongók még nem vették észre, hogy itt lehet szavazni a kedvencükre. Asszem, Cast is leköröznék. :D

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 29 (kedd), 13:14 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Lilyana írta:
Jannál engem az zavart meg, hogy az adatlapjára kiírta: Skótjuhász János, addig simán vágtam, hogy lány. X'D
Vicces dolog ez a nickezés. Az egyik régi haverom tényleg azzal szórakozott, hogy női néven regelt egy csomó helyre... Pihent is volt agyilag.
Jannal nekem nem volt gondom ilyen téren, mivel pont ő volt az az admin, akivel alig két hónappal a regisztrációm után felvettem a kapcsolatot a Merengőről merengőknek adoptációjával kapcsolatban az engedély megkérése miatt. :)
Na igen, az ilyen szórakozás már bennem is felmerült, ráadásul pont itt, veletek szemben. >:) (Az ötletadó Lio egyik írása volt. :D ) De mivel lusta voltam rá, hogy megoldjam a tökéletes inkognitó kérdését (emailcím, IP-cím, stb), így letettem róla, és csak a képzeletemben húztam fel az adminokat és még néhány emberkét. :D Számomra ez is elég vicces volt, és így legalább a valóságban megkíméltelek benneteket a sorozatos agyérgörcstől. :D (Ezt egyébként másoknak sem ajánlom, mivel nem egyszerű elérni, hogy ne jöjjenek rá az adminok az egyezésre! Én sem véletlenül nem léptem a tettek mezejére. :) )

*kiscsillag* írta:
lol. :D
majdnem mondtam valami nem túl ideillőt. :D
Jó, Csillag! A te kapcsolatod Castiellel (és néha velem is) külön kategória, és még ezekre a szópárbajokra is lehet mondani, hogy kedves (csak másként). :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 29 (kedd), 12:56 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
G Lamaro írta:
(Arról már nem is beszélve, hogy a férfiak irányába nyújtott kedvességetek így kevesebbünk közt oszlik meg. :D )

lol. :D
majdnem mondtam valami nem túl ideillőt. :D

nekem sose jutott eszembe, hogy miért van ennyire kevés fiú merin. az évfolyamomban jó ha 3 olyan fiú volt, aki egyáltalán tudott összefüggően olvasni...

bár, ha jól emlékszem, én Parselmouth Lion egyik írásával kezdtem pályafutásomat. :) tisztára meg voltam lepve, mikor tudatosult bennem, hogy ő bizony nem nő. :D :oops:

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 29 (kedd), 11:26 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
G Lamaro írta:

Miért ne lehetne Knutnak wikipediás szócikke? :) Elég híres hozzá, és valakinek volt elég információja róla, és azt közzé is akarta tenni. Egyébként Mancsnak is van, nem csak magyar, hanem angol és suomi nyelven is. :) (Sőt van olyan meris, aki fent van az IMDB-n. Hogy ki az, azt ugye a személyiségi jogai miatt nem árulhatom el, majd ha akarja ő elmondja, már ha egyáltalán észrevette.)


Hűha, most kíváncsivá tettél. XD (kotorászik, de esélye sincs)
Megnéztem Mancs lapját, nem is tudtam, hogy csontrendellenessége volt.

Jannál engem az zavart meg, hogy az adatlapjára kiírta: Skótjuhász János, addig simán vágtam, hogy lány. X'D
Vicces dolog ez a nickezés. Az egyik régi haverom tényleg azzal szórakozott, hogy női néven regelt egy csomó helyre... Pihent is volt agyilag.

Gyokáról már tudom, honnan a nickje, de mboa és deathcoil és a többiek? Nincs kedvetek elregélni? :)

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 29 (kedd), 11:17 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Jó, igazad van, ennyire nem egyértelmű. :) Az, hogy az arány 90/10 % nem esett le rögtön, de abban, hogy a lányok abszolút többségben vannak, néhány nap után már biztos voltam. (Bár ebben talán az is segített, hogy szinte mindig megnézem a szerző adatlapját is.) :) De pl ebben a percben a Meri főoldalán az új feltöltéseknél a 14 szerző nickneveinek 2/3-a egyértelműen nőre utal, és csak egy névre mondanám, hogy vélhetően férfi lehet, illetve kettőről nem mernék nyilatkozni az adatlapja alapján sem, és az adminok közötti arány is lehet támpont. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 29 (kedd), 10:45 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 14:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
G Lamaro írta:
Én elég hamar rájöttem, hogy a nagy többség lány, elég volt csak végignézni a szerzők nevein, miközben olvasnivaló után kutattam. A Lilyana, Lionela, Luna Aurora és a többi abszolút női felhasználóra utaló nicknév elég beszédes volt. :D


ez nem feltétlenül ilyen egyértelmű xD én Jant először pont hogy fiúnak néztem x"D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 29 (kedd), 0:08 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Én elég hamar rájöttem, hogy a nagy többség lány, elég volt csak végignézni a szerzők nevein, miközben olvasnivaló után kutattam. A Lilyana, Lionela, Luna Aurora és a többi abszolút női felhasználóra utaló nicknév elég beszédes volt. :D

Hogy milyen érzés volt? Először felüdítő az SW-s közösségek fordított arányaihoz képest, ahol a hímegyedek aránya 80-90 %. :D Még most is az, hisz veletek nem kell autócsodákról, fociról, politikáról és más olyan "pasi témákról" beszélgetni, amelyek engem kevésbé érdekelnek, ha általános témák vannak terítéken (legalábbis jóval kevesebbet hozzátok fel ezeket a témákat, mint a férfiak). :)

Persze van hátulütője is a dolognak. Ilyenek például az abszolút csajos témák ("Jaaaj, olyan jó kis rucit láttam/vettem a múltkor a sarki butikban! 8-> "), amelyekhez abszolút nem tudok hozzászólni, és hát abban sem tudok igazán állást foglalni, hogy Harry, Ron, vagy Draco mennyire volt "cuki" egy-egy jelenetben. :)
De ezeket a témákat el lehet kerülni, vagy az utóbbi esetben hozzá lehet szólni egy férfi látásmódját kifejtve, és így összességében azt mondhatom, hogy jó itt lenni, még úgy is, hogy abszolút nőuralom van. :D (Arról már nem is beszélve, hogy a férfiak irányába nyújtott kedvességetek így kevesebbünk közt oszlik meg. :D )

Hehe! :D Ezek szerint te vonzod a fiúkat... :D

Miért ne lehetne Knutnak wikipediás szócikke? :) Elég híres hozzá, és valakinek volt elég információja róla, és azt közzé is akarta tenni. Egyébként Mancsnak is van, nem csak magyar, hanem angol és suomi nyelven is. :) (Sőt van olyan meris, aki fent van az IMDB-n. Hogy ki az, azt ugye a személyiségi jogai miatt nem árulhatom el, majd ha akarja ő elmondja, már ha egyáltalán észrevette.)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 28 (hétfő), 22:55 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
G Lamaro írta:
Attól hogy a tiétek a választás joga, még hagyhattok beleszólást nekünk is. :D Mondjuk úgy minimum a vétó jogát... :D (Most képzeld el magad mondjuk egy SW oldalon - ahol kb fordított a férfi/nő arány - hasonló helyzetben... ;) :D )


Igazad van, Gyoka... :D Még csak szerepjátékos honlapon jártam, ahol férfitöbbség volt, képzelem, milyen lehet egy SW-n. O_o Vajon ti is ezt élitek át itt? Milyen volt rádöbbenni, hogy az itt olvasók 90%-a lány? Mikor jöttetek rá egyáltalán? XD

Azért fura ez, mert én sorozatosan srácokba futok a Merin. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy az utóbbi időben hányszor volt lány, akivel véletlenül/szándékosan sikerült levelet váltanom... * számolgat * Ha az elmúlt két hetet nézem, akkor 8 levélből csak 3 volt lánynak szóló. Még akinek egyszer januárban felajánlottam, hogy szívesen bétáznám a sztoriját, még arról is kiderült, hogy fiú. O_O Na, erre varrjatok gombot.

Knutnak bezzeg már saját, frissített wikipédiás oldala is van, behalok.
http://en.wikipedia.org/wiki/Knut_(polar_bear)

Csinálni kéne a Merinek is, nem? * morfondírozik *

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 28 (hétfő), 22:31 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Lilyana írta:
Gyoka, figyu, ha már ti annyit khm... alkothattok, amennyit szeretnétek, nem gondolod, hogy a választás joga inkább a miénk kéne, hogy legyen? X"DD

Attól hogy a tiétek a választás joga, még hagyhattok beleszólást nekünk is. :D Mondjuk úgy minimum a vétó jogát... :D (Most képzeld el magad mondjuk egy SW oldalon - ahol kb fordított a férfi/nő arány - hasonló helyzetben... ;) :D )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 28 (hétfő), 18:05 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 22:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Nem tudom, én az egy nap alatt négy medvével szexelt verziót hallottam. :D De igen, a gszben sosem tudni. :D

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 28 (hétfő), 17:59 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Castiel írta:
Hoplálá. :D

Csak a tényeket közlöm. :) De psszt... a kifehérített rész szerintem rám nem fog vonatkozni. :D Én ennél azért értelmesebb vagyok, mint hogy egy nap alatt négyet.


Izé, szegény Knutnak nem agyi elváltozásai voltak? Mintha úgy rémlene, hogy az elsődleges vizsgálatoknál ezt nyilatkozták az orvosok. X'D Cas, remélem is, hogy neked nincs ilyened... Bár, jártál a GSZ-ben, így sosem lehetünk biztosak...

Gyoka, figyu, ha már ti annyit khm... alkothattok, amennyit szeretnétek, nem gondolod, hogy a választás joga inkább a miénk kéne, hogy legyen? X"DD

Zsuzsee: :x Köszönöm, még mindiiig! >:D<

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 28 (hétfő), 17:50 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 22:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hoplálá. :D

Csak a tényeket közlöm. :) De psszt... a kifehérített rész szerintem rám nem fog vonatkozni. :D Én ennél azért értelmesebb vagyok, mint hogy egy nap alatt négyet.

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 28 (hétfő), 17:43 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 14:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Castiel írta:
Óó, azért ne parázzatok. :D Knut is sztár jegesmedve volt (veszelyeztetett faj), erre milyen hirtelen meghalt, mert sokat szexelt.


=))=))=)) sose gondoltam volna, hogy ilyesmiről olvasok majd ebben a topicban xD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 28 (hétfő), 17:40 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 22:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Óó, azért ne parázzatok. :D Knut is sztár jegesmedve volt (veszelyeztetett faj), erre milyen hirtelen meghalt, mert sokat szexelt.

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 28 (hétfő), 16:47 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
*kiscsillag* írta:
ótejóég! :D biztos, hogy ennyire hiányoznának nekünk? :D

Kivel vívnál parázs szópárbajokat? :))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 28 (hétfő), 15:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 április 12 (szombat), 20:04
Hozzászólások: 938
Lilyana írta:
Izé, nem tőled? X'D


De :-D

_________________
"I believe there are forces you don't wanna mess with. Like me."

"Ay, every inch a king!"

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 28 (hétfő), 15:24 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Lilyana írta:
Ajjaj, ez gáz, mert akkor a faj megmentése érdekében ketrecbe kéne zárnunk titeket és a genetikailag megfelelő nőstény egyedekkel pározatatást kéne összehozni. X'DDDD

ótejóég! :D biztos, hogy ennyire hiányoznának nekünk? :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 28 (hétfő), 14:52 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Lilyana írta:
deathcoil írta:
Végül is a 0-nál nincs rosszabb :D


=)) De, van: ránk, lányokra, nem is lehet szavazni.

Hát ha ki tudtok találni egy jól működő szavazási rendszert, mi szavazunk rátok. :D
Lilyana írta:
deathcoil írta:
Az igaz de mi vagyunk olyan kevesen hogy itt akár még veszélyeztetett fajról is beszélhetünk.


Ajjaj, ez gáz, mert akkor a faj megmentése érdekében ketrecbe kéne zárnunk titeket és a genetikailag megfelelő nőstény egyedekkel pározatatást kéne összehozni. X'DDDD

Na azért ketrecbe nem kell zárni bennünket. Az rossz hatással lenne a hangulatunkra. :D
Ami az utóbbit illeti... Hát amennyiben nekünk is lesz beleszólásunk ama megfelelő nőstény egyedek kiválasztásába... :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 28 (hétfő), 12:50 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
deathcoil írta:
Az igaz de mi vagyunk olyan kevesen hogy itt akár még veszélyeztetett fajról is beszélhetünk.


Ajjaj, ez gáz, mert akkor a faj megmentése érdekében ketrecbe kéne zárnunk titeket és a genetikailag megfelelő nőstény egyedekkel pározatatást kéne összehozni. X'DDDD

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 28 (hétfő), 12:28 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 04 (vasárnap), 22:03
Hozzászólások: 2861
Tartózkodási hely: nézz fel a háztetőre... lopom a neted
Lilyana írta:
deathcoil írta:
Végül is a 0-nál nincs rosszabb :D


=)) De, van: ránk, lányokra, nem is lehet szavazni.

Az igaz de mi vagyunk olyan kevesen hogy itt akár még veszélyeztetett fajról is beszélhetünk.

_________________
"sosem adjuk fel, sosem felejtünk, sosem
halunk meg"

Cum Deo Pro Patria Et Libertate

Sen'Jin Headhunters - Heads gonna' roll

"Some things are just worth fighting for." Jim Raynor

scraps->http://thefreestyle.deviantart.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 28 (hétfő), 12:23 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
deathcoil írta:
Végül is a 0-nál nincs rosszabb :D


=)) De, van: ránk, lányokra, nem is lehet szavazni.

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 28 (hétfő), 12:07 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 04 (vasárnap), 22:03
Hozzászólások: 2861
Tartózkodási hely: nézz fel a háztetőre... lopom a neted
Lilyana írta:
deathcoil írta:

Lesz. Biztosan lesz.


Azért ne add fel ennyire! :lol:

Végül is a 0-nál nincs rosszabb :D

_________________
"sosem adjuk fel, sosem felejtünk, sosem
halunk meg"

Cum Deo Pro Patria Et Libertate

Sen'Jin Headhunters - Heads gonna' roll

"Some things are just worth fighting for." Jim Raynor

scraps->http://thefreestyle.deviantart.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 28 (hétfő), 11:29 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
deathcoil írta:

Lesz. Biztosan lesz.


Azért ne add fel ennyire! :lol:

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 28 (hétfő), 9:52 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 04 (vasárnap), 22:03
Hozzászólások: 2861
Tartózkodási hely: nézz fel a háztetőre... lopom a neted
Lilyana írta:




Szerk.: Castiel, mindenkit lenyomtál eddig... Na majd kiderül, néhány hónap múlva is ekkora előnyöd lesz-e. :-P


Lesz. Biztosan lesz.

_________________
"sosem adjuk fel, sosem felejtünk, sosem
halunk meg"

Cum Deo Pro Patria Et Libertate

Sen'Jin Headhunters - Heads gonna' roll

"Some things are just worth fighting for." Jim Raynor

scraps->http://thefreestyle.deviantart.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 28 (hétfő), 0:46 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Zsuzsee írta:

Nekem is ez volt a problémám :-D Végül leadtam arra akivel viszonylag többet kommunikáltam már, illetőleg valamennyire ismerem a hozzászólásait, de nem árulom el ki az!:-P

edit: Egyébként jó az aláírásképed Lilyana, honnan van? :D


Izé, nem tőled? X'D Még helpet is kaptam a beillesztéshez, azóta el se mozdult onnan lentről. :'D

Szerk.: Castiel, mindenkit lenyomtál eddig... Na majd kiderül, néhány hónap múlva is ekkora előnyöd lesz-e. :-P

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 26 (szombat), 22:03 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 április 28 (szerda), 22:25
Hozzászólások: 3437
Tartózkodási hely: This Land
jaj, ez nehéz... :D igaz, csak hármukat ismerem, de akkor is :D
na jó, azt hiszem megvan, kire fogok :D vagy mégsem? xD

_________________
supermegafoxyawesomehot.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 26 (szombat), 13:46 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 április 12 (szombat), 20:04
Hozzászólások: 938
Lilyana írta:
Kár, h nem lehet több névre voksolni


Nekem is ez volt a problémám :-D Végül leadtam arra akivel viszonylag többet kommunikáltam már, illetőleg valamennyire ismerem a hozzászólásait, de nem árulom el ki az!:-P

edit: Egyébként jó az aláírásképed Lilyana, honnan van? :D

_________________
"I believe there are forces you don't wanna mess with. Like me."

"Ay, every inch a king!"

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 26 (szombat), 13:24 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Kár, h nem lehet több névre voksolni, de így kénytelen vagyok... :-P
Továbbra is Team THUNDER! :D

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 26 (szombat), 12:53 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 22:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Elfér. :D Attól nem kell félni. :)

És köszönöm. :)

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 26 (szombat), 12:52 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
csak hogy még egy szintet léphessen az "egészséges önbizalmad" :D amúgy nem olyan gáz az, csak férjen el az arcod a tablón, arra figyelj majd : D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 26 (szombat), 12:50 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 22:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Talán. :D Mások szerint az egóm egy másik galaxisban repdes, annyira el vagyok szállva magamtól. :D Ezt én inkább egészséges önbizalomnak hívnám. xD

Ó. Látom, akkor nem sok másik opció maradt az eddigi leadott szavazatok alapján. o.O

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 26 (szombat), 12:48 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
talán? :D

nekem is ment a voksom, de nem lamaróra (bocsiii ^.^)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 26 (szombat), 12:44 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 22:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Magamra? :D Annyira még nem vagyok egoista. xD Talán. :))

Akkor ment a voksom. :) És nem ám magamra. :-)

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 26 (szombat), 12:43 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
szavazhatsz magadra is, ha gondolod :D:D csak őszintén.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 26 (szombat), 12:35 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 22:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Én szavazhatok Lamaróra? :)) :D

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 26 (szombat), 12:11 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Lévén, hogy csak egy úriembert ismerek közülük picit jobban :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 26 (szombat), 11:55 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 14:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
szavazás újratöltve, voksoljon, ki erre jár :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 24 (csütörtök), 10:37 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Tyűha, ez aztán már kész tömeg. XD Több srác nekem se jut eszembe, de azért gondolkodom...

Mindenesetre az utókornak őrizzük meg a korábbi szavazást, a Meritörténelem része. :x

melyik merengős srácot szereted a legjobban?

Laurenar 16% [ 20 ]
Thunder 25% [ 31 ]
Zolko 20% [ 24 ]
bence0307 21% [ 26 ]
Zeedar 0% [ 1 ]
Hoffi 2% [ 3 ]
soske 0% [ 0 ]
andor 5% [ 7 ]
Cirdan 1% [ 2 ]
Eqinox 5% [ 6 ]

Összes szavazat : 120

Asszem megvan a 10 bőven, plusz még hangoverman és Nefri is fiú, de ők nem járnak erre.

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 22 (kedd), 21:23 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 15 (szerda), 15:21
Hozzászólások: 482
Tartózkodási hely: Régebben óvodában, most már kórházban
A Sizoo is fiú, ő a Merengőn mogbként ismert. :D Bár ő csak a Viccek topicba írt, és mostanába nem is láttam...

szerk1: a Numargardi fiúk is itt vannak, vagy hatan, azt hiszem. :P

_________________
Macsek :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 22 (kedd), 20:39 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Azért ne felejtsétek ki Thundert és teddytedet sem. :D De Parselmouth Lion és Laurenar is előfordul errefelé néha. :)
mboa is fórumoszik, bár szinte kizárólag a ficblogjában, hell boy szintén, Noszi pedig nem tudom, mennyire számít mostanában fórumozónak a decemberi utolsó hsz-ével és Zolkót (Béla) mostanában nem láttam. (Talán besokallt a tábortól? :) )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 22 (kedd), 20:02 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 18 (csütörtök), 12:17
Hozzászólások: 2397
Tartózkodási hely: Roxfort és Bakacsinerdő között ingázva:D
Lil Snape Dogg írta:
Én tudok Castiel, deathcoil, SiriusBlack, G Lamaro róluk tudok :)

én is:D

_________________
Snanger Klub - az elvetemült SS/HG rajongóknak:D
"A mágia nem kell, hogy átok legyen. Ajándék is lehet." Merlin
*Thranduil*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 22 (kedd), 19:59 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2008 november 28 (péntek), 22:29
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Szolnok city, ágyamon, laptoppal az ölemben^^ <3
Én tudok Castiel, deathcoil, SiriusBlack, G Lamaro róluk tudok :)

_________________
"I've accepted the truth you were once Anakin Skywalker, my father." legpoffázóbb moly $star
Dracoista papnő :x:x:x Keresztapa főosztály vezető $star
Pitonista boszi :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 22 (kedd), 19:52 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 14:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
jött egy robot véleményezni, és rátévedt a szemem a szavazásra... ez a lista olyan régi, hogy még én se ismerek rajta mindenkit xD ha összeszedtek 10 aktuálisan meriző srácot, újrarakom, hm? :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 06 (szerda), 15:20 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 09 (hétfő), 23:33
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: öhm... a gép előtt???
ja és a legnagyobb poén h a tanár is ott volt xD
ajj, alig várom, hogy túl legyek az érettségin... :S főleg azokon, amik most év végén várnak reám :S:S:S
...csak nincs kedvem itt hagyni az osztály :( <3

(megj.: remélem nem én vagyok a legfiatalabb itt xD)

_________________
Orsi voltam x)
Enyimé
"Sometimes you have to BREAK the rules to free your heart!"
"What are Fred and I, next-door neighbors?"
Good girls go to heaven, bad girls go to AMSTERDAM!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 04 (hétfő), 22:00 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 07 (csütörtök), 15:52
Hozzászólások: 6108
Tartózkodási hely: amottan
just_do_it16 írta:
ofőnk is mesélte, hogy az utolsó tanítási napon vagy mikor, egyszer kiültek a koli hátsó udvarára szalonnát sütni a tankönyveken xD azta, de ott lettem volna...! xD x)

ez mekkora :))

_________________
"self care is drinking sixteen glasses of champagne and setting off a chain of events that comes to a head with you getting engaged to your celebrity athlete boyfriend in spain."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 04 (hétfő), 21:56 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 október 09 (csütörtök), 23:16
Hozzászólások: 72
Tartózkodási hely: Írország
Castiel írta:


Egyébként azt találtuk ki, hogy a szóbeli érettségi után összegyűlünk az egyikünk házánál (akinek a legnagyobb telke\háza van), elvisszük az összes 12.-es könyvet, és rituális keretek között elégetjük azokat. Már alig várom. :))


A vicces az, hogy mi is ezt csináltuk (csak a szóbeli előtt) aztán rájöttem, hogy a függvénytáblázatot azért mégsem kellett volna :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 03 (vasárnap), 16:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 09 (hétfő), 23:33
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: öhm... a gép előtt???
én is ezt tenném, ha nem lenne egy húgom. :/
ofőnk is mesélte, hogy az utolsó tanítási napon vagy mikor, egyszer kiültek a koli hátsó udvarára szalonnát sütni a tankönyveken xD azta, de ott lettem volna...! xD x)

_________________
Orsi voltam x)
Enyimé
"Sometimes you have to BREAK the rules to free your heart!"
"What are Fred and I, next-door neighbors?"
Good girls go to heaven, bad girls go to AMSTERDAM!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 678 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség