Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 25 (csütörtök), 23:09

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5246 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 105  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2014 február 13 (csütörtök), 14:52 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
egyelőre még nem írtam privit neked :oops: viszont! fejben készül, lassan összeáll és csak be kell gépelnem :D amikor lesz egy hosszabb szusszanásnyi időm, megyek! :)
KyKy irt, hál' istennek javulgat a lába, szóval most örülök^^ de biztos jelzett neked is :)

látom, töltögettél, úúúú végre *-* alig várom, hogy menjek olvasni, de most hirtelen összeszaladt minden, úgyhogy. biztos hagyok véleményt is ;)

addig is puszi, sok időőőőőt :x

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2014 február 12 (szerda), 10:53 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
Drágám, nem felejtettem ám el a választ, és a facebookos levélkéket sem, csak elindult a szorgalmi időszak, dolgozom és sulizom megint egyszerre, kicsit zűrösek a napjaim - mondjuk mikor nem, velem mindig történik valami szar :D

most két előadás között volt kis szünetem, most jöttem polgárról, de rohanok is büntetőre, csak fellestem, és pötyögtem, hogy tudassam, élek :D
szégyenszemre még a blogomig se jutottam el, nem hogy olvasni, most már rettentően ég az arcom, nem ígérgetek már időpontokat, ahogy tudok, érkezem :( mindenhova! :x :)

Kyky nincs már egy pár napja, volt egy kis balesete, azóta én sem tudok róla, ha van infóm, írok róla is! reményeim szerint délután még lesz egy szusszanatnyi időm írni munkából, vagy délután/estefelé, ha nem dolgozom megint estig :)
Reflektálok arra is, amit írtál :-*

szaladok, gyönyörűséges napot Neked, és sok puszi :x

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2014 február 04 (kedd), 22:04 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
helóóóó^^ :x

melyik ficblogba? :-S az enyémbe vagy a tiédbe? mert ha az előbbi, akkor láttam, hogy január elején jeleztél, hogy majd jössz :oops: csak nem válaszoltam, mert csak annyit tudtam volna írni, hogy nagyon várom és persze jól esik :P és őszintén el is maradt. de regisztráltam ám, és egyébként is... hát minden véleményt szívesen fogadok, de tudjátok, hogy a tiéteknek azért külön fiókja van :D ha viszont a tiédbe kéne benézni, akkor majd megyek is és szétnézek... ;)
ami ezt a mondatot illeti: "Kíváncsi vagyok, mennyit fejlődtél, mióta nem jártam feléd, nem mintha nem lettél volna fantasztikus és kiforrott már évekkel ezelőtt is" *-* aaaaa, nagy-nagy túlzás, hogy a fantasztikus és kiforrott, mégis jól esnek, de elfogult vagy :lol: nincs minden rendben velük, de ha most átdolgoznám őket, az... :roll: viszont ez a KÜ-ös sztori valóban a szívem csücske lett. kivetni való van benne, maradt benne kozmetikázni való is (pár hét távlatából már látszik, de nem fogok belenyúlni), de mégis, nekem sokat jelent mert megugrottam valami olyat, amit eddig nem sikerült :) nagyon várom a te benyomásaidat is, mert KyKy már járt nálam, szóval... lesem, lesem ;)

MK: természetesen olvasok. annyira ki vagyok éhezve minden Malfoy-impulzusra (most nem fog érdekelni a slash se, csak ha mondjuk nincs kiemelve az ooc), hogy azt nem is tudom neked szavakba önteni. mindkét eddigi sztorit elolvastam, lekörmöltem, ami eszembe jutott, de még nem pontozok. a WK-on töredelmesen rájöttem, hogy az a legutolsó lépés, mert mindet látni kell, hogy legyen összkép, le kell vonni a tanulságokat, "számolni" egy átlagot, és ami felette van, azt indokoltan jutalmazni, ami pedig alatta van, azt indokoltan nem annyira jutalmazni, szóval :D kíváncsi vagyok, bejönnek-e a megérzéseim a szerzőkkel kapcsolatban, de ezt majd a végén ;)

igen, az Íf halad, igyekszünk ám - pont MA került fel a beszélgetés Clareyjel, szóval nem siklottál át felette, nyugi. d.u. tette fel Theodora, szóval. igaz, hogy múlt hétre kellett volna, de mindenkinek közbejött minden. hamarosan KyKy beszélgetése is sorba kerül, de előtte még Mariann debütál :) viszont ne lepődj meg, ha közben téged is nyaggatlak :D

hogy felém mi újság? majd igyekszem neked is írni külön (kevésbé nyilvánosan), mert KyKyvel egy ideje pusztítjuk a billentyűzeteket és épp arra gondoltam, hogy majd neked is küldök valami személyesebbet (mondjuk zsepit *höhö*) :D de neeem, valami átfogó kis lelevelecskét a tök unalmas minden napokról - mert sajna nincs izgalom vagy újdonság =((


na igen, a pozitív hozzáállást szeretem olvasni. a nem sikerült vizsga a múlt, a sikerrel záruló a közeljövő ;) most lett egy körvonalad, mit kérnek, mennyit kell teljesíteni, és így már azért számíthatsz valami konkrétabbra :-) szorítok ^^

légy jó :-*

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2014 február 04 (kedd), 14:57 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
Shanci!

Nem haltam meg, itt vagyok, tegnap végeztem a vizsgákkal.
Hát az a bizonyos rúd továbbra is serényen ütött-vágott, ahol ért, de kiadós adag hiszti, bőgés, éjszakázás és ideggörcs után végre egy gonddal kevesebb. Hivatalosan is vége a vizsgaidőszaknak; nem ez volt életem szemesztere, sőt, inkább szót se érdemel - úgy rontottam el az egészet, ahogyan csak lehetett. DE nem érdekel, bika vagyok, akkor is összevakarom magam és a következőben remekül fogok teljesíteni, eldöntöttem :D * árad a kamu pozitív energia *
Remélem, nemsokára már tényleg pozitívan és jobban is fogok érezni magam, nem csak hajtogatom lelkesen.

lelkesen kapkodom magam, hogy elvégezzem az MKn az utolsó simításokat, bővítéseket és egyebeket, reményeim szerint, hamarosan teljes pompájában olvashatod majd, ha jössz minket kritizálni :) ugye, jössz? o.o :x nagyon kíváncsi vagyok a véleményedre :)

Mesélj, mi újság feléd ott a nagy messzeségben?
látom, serénykedtem az Írófigyelőben is, lankadatlan az éberség, nem álltok meg egy pillanatra sem, nagyon helyes :) alig várom, hogy én is sorra kerüljek, ha még aktuális ^^ láttam, hamarosan Kyky kerül porondra :) Clarey interjúját publikáltátok már? Kerestem az oldalon, de nem találtam, lehet, kinyomta a szemecskét *-*

Hamarosan lemegy rólam az idegbaj, újra minden beparkol a normális kerékvágásba, úgyhogy nem mondok pontos időt, de repülök hozzád olvasni! VÉGRE! Már vágyom egy jóféle Shanci-remekműre :) Kíváncsi vagyok, mennyit fejlődtél, mióta nem jártam feléd, nem mintha nem lettél volna fantasztikus és kiforrott már évekkel ezelőtt is :) Szóval, egy szó, mint száz, érkezik majd véleményke.

Ha van kettő perced, és érdekel, less majd a ficblogba, reményeim pár napon belül most már tényleg közzéteszek némi friss infót magamról és a szöszeimről.

További szépséges napot Neked :x

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2014 január 13 (hétfő), 16:09 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
szia!

sajnálom, hogy rád jár a rúd, de szerintem ez nem lesz mindig így :( ;) hajlamosak vagyunk elhinni az ilyen anekdotákat, bár én nem szoktam hitelt adni nekik... tök szkeptikus vagyok a fogadalmakkal, év elejei kijelentésekkel, szóval ha most egyelőre sűrűk is a napjaid, azt mondom, ne írd még le ezt az évet :) szurkolok, hogy sikerrel záruljon minden, és aztán édes lesz a pihenés :x azért úgy hallom, nem tétlenkedsz :lol: örülök, hogy jelentkezel a kihívásokra :-) - mármint ha a Csibi név téged takar a MK-on és Etti új kezdeményezésén :lol: majd visszarángatnak kicsit a ficberkekbe, és aztán nem lesz megállás ;)

én most - köszönöm kérdésed - jól vagyok^^ lezajlott az Üst, amit sikerrel zártam; a karácsony pompás volt és kellemes, ahogy a szilveszter is :P Pittával is megvagyunk, bár engem egyre jobban megvisel a távolság :roll: akármi történjék egyetem-fronton, nyáron valószínű össze fogunk költözni :)

amúgy olyan különös dolog nem történt :-)

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2014 január 13 (hétfő), 11:48 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
Szégyenletes, hogy majdnem egy hónapja nem jutottam el idáig, de mentségemre legyen mondva, hogy amennyire csak lehet felborult a kis életem :(
Vizsgaidőszak kellős közepén vagyok, épp egy friss polgári jog bukással a hátam mögött, és már sírni sincs erőm, pedig még van három hét, mire ennek az egésznek vége van. Roppantul, elmondhatatlanul, megfogalmazhatatlanul elegem van 2014-ből, eddig semmi jót nem hozott az ég világon. Nem hiába mondják, ahogy az év első napját kezded, olyan lesz a többi is.
Hát, én a lehető legrosszabbul kezdtem, úgyhogy köszönöm már most nem kérek belőle a továbbiakban :D :(

Pasifronton is káosz van, úgyhogy ez most külön jót tesz az idegeimnek, egyszóval elég. Nagyon, de nagyon elég.
Majd csak javul már valami, a szülinapom az utolsó határidő, ameddig hajlandó vagyok várni, hogy elmúljon ez a prikézsia xD

Sikerült feltolnom némi friss szöszt a Merire, ez volt az egyetlen boldogságom, és újra tudok verset írni, bár ez nem a legjobb, mert az azt jelenti, a padló alatt vagyok kettővel xD namindegy. :(

Remélem, Shanci, Neked jól teltek az ünnepek, klassz volt a szilveszter és remekül indítottad az évet :) Mesélj, hogy telt a karácsonyozás? :) Volt nagy családos ünneplés? Milyen volt a hangulat? Pittával minden rendben? Mondd, hogy legalább Te tudsz nekem szolgálni valami kis pozitívummal, ha már én ilyen "szerencsecsomag" vagyok ~x(

Kykym, Neked írtam facen, majd reagálsz, ha lesz időd, és én küldöm a választ, ha megint sikerül érdemben gép elé szabadulni. Azért várunk itt is szeretettel :)

Bocsánat ezért a nagyon össze-vissza levélkéért, azt sem tudom, merre vagyok arccal, leírtam, ami eszembe jutott.
Szép napot, Csókollak :x

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 december 18 (szerda), 12:02 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
hűha, drága... te aztán három ember helyett is ügyködsz, úgy látom :lol: :x azért küldök energiákat a biztonság kedvéért, mert nekem jelenleg van fölöslegem belőle :)) >:D<

óóó, várom a karácsonyt! sose voltam még ennyire bezsonva ettől az ünneptől - talán még gyerekként se :-O és ez annak tudható be, hogy bár mindig nagyon igyekeztem, sose sikerült emlékezeteset ajándékozni, de most asszem összejön :oops: és annyira izgulok, hogy mindenkinek tetsszen :P

idő előtt kész lettem az üstös törimmel - pedig hóha, mennyit nyafogtam jelentkezés előtt meg alkotási idő alatt, erre... most hátradőlhetek :) illetve megesz a kíváncsiság, hogy melyik kívánságomat valósítják meg 8->

amúgy tanulgatok... és most elég alaposan olvasgatok mindent, és olyasmikre is felfigyeltem, amikre anno suli közben, dolgozatok és felelések alkalmával nem tudtam :o viszont tagadhatatlanul hiányzik, hogy szétszakadjak a teendőktől :( és tudom, hogy rengetegen cserélnének velem jelen pillanatban, de én akkor is bármit megadnék a tanulásért :( és bár a jog nem az én asztalom, mégis irigykedve olvasom, hogy tanulsz, besegítesz, gyakornokoskodsz, stb. @-) remélem, egy év múlva már jövök ide panaszkodni, hogy mekkora ágyú voltam, amikor ezeket írtam :D

KyKyvel mi van? :) gondolom üstözött és miegyebek... PWP kihin ő is alkotott?
de neked irt valamit? mert a WK fórumán se nagyon aktív :-S hiányolom^^

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 december 17 (kedd), 23:07 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
belepett az életem :D
összesűrűsödött minden, bejött a vizsgaidőszak, közben gyakornok lettem egy ügyvédi irodában, besegítek egy másikban, és mindennek a tetejébe, ha nem lenne elég, vállaltam még egy melót, ami az ez előtti és a mostani hétvégémet is teljesen kiüti. xD annyira nem volt időm, hogy kettő perc alatt moderáljak egy villámgyorsat :-S péntek, szombat és vasárnapreggeltől estig hostesskedem a belváros egyik Média Markt-jában, diákmunka, muszáj keresnem egy kis pénzt, hogy ki tudjam fizetni a következő havi albérletem :oops:
közben, ha időm engedi, írok ezerrel a tanulás mellett, készülök az ünnepekre, zajlik az élet rendesen :) még lógok nektek is egy karácsonyi szösszel a WK-ra, közben már javában tart az MK alkotói szakasza is o.O a beígért feltöltésekkel is elcsúsztam, úgyhogy baaah :evil: a két ünnep között most már mindenképpen hozok valami frisset, mert ez így nem állapot :DDD

Te hogy vagy, drágám? :) nagy az év végi hajrá? készülsz már az ünnepekre? ^^ mesélj valami vidámat :) :x

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 december 16 (hétfő), 14:56 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
ny lánykák, merre jártok? :x
vizsgaidőszak, munka, ünnepi kavalkád? :D akárhogy is, azért alkalomadtán nézzetek be és meséljetek valamit^^

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 november 21 (csütörtök), 12:19 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
tényleg, a vidéki kitérőd! :shock: úúúú, elfelejtettem :oops: mostanában túl sok minden összejött, és... csak azt vettem észre, hogy eltünedeztél, de azt már nem gondoltam végig, miért... na mindegy,a lényeg, hogy most már vagy :x

hehe. de furi céges partiról olvasni, nekem az valahogy annyira nyugatias :lol: viszont örülök, mert végül is lazítás, az meg jár nektek ;) ezzel a klipes dologgal viszont jól megfogtál... ahol énekelni kell, vagy tátogni, mindegy... nos :roll: én onnan balra el! :D viszont ha karácsony, nekem mindig az Animal Cannibals ( jól írom?) - Nem katasztrófa, csak karácsony!! c. száma ugrik be, amit a mai napig imádok. vicces és igaz :)

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 november 21 (csütörtök), 10:54 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
Shanciiiiiiiii :x Bocsánat, hogy megint eltűntem; tudod, mondtam, megyek nagymuterékhez, de már visszatértem.
Sajnálom, hogy ilyen nehéz az továbbtanulásod, drága, de kitartást, a sors mindig elrendezi valahogyan. Diákhitellel kapcsolatban én sem hallottam soha semmi pozitívumot, tehát helyes, gondold meg jól. :)

Lányok! Kis segítséget kérek tőletek, hátha nektek eszetekbe jut valami. :)
Szóóóóval: a munkahelyemen lesz egy karácsonyi buli, ahol feladat is van, mégpedig, hogy egy zeneklipet kell eljátszanunk (nem kell énekelni, elég a tátogás), és hogy ez milyen vicces lesz. (Számomra nem, de ez van, bevállaltam, tehát játszanom kell.) Vannak ötleteitek, miből lehetne jó paródiát csinálni? Kettős fős csapatok vannak, tehát párban kell dolgoznunk. És nem fogok gangam style-olni, az fix. Első körben nekem az új sláger jutott eszembe, a What does the fox say, főleg most, hogy láttam, már lemagyarosították. :D Segítsetek, hátha ti okosabbak vagytok. ^^

Most megyek, írogatok kicsit, addig is szépséges napot mindenkinek! :-*

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 november 19 (kedd), 15:22 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
ideestem megint, csak közben szalad a ház xD takarítottam valamicskét, és nyomoronckodok. ._.

elolvastam, és áááh :x :-* >:D< O:-) 8-> elérzékenyültem :oops:
nagyon jól esik, hogy megemlítettél, és nem felejtettél el, noha volt idő bőven, mikor ide se dugtam a képem. :(
nagyon színvonalas lett, érdekes volt egy csomó olyan kulisszatitkot megtudni, amit még álmomban sem sejtettem volna :D jó pár dologban hasonlít a nézőpontunk, de nem kiabálom el és nem lövöm le a poént, majd ha esetleg megkérdezed az interjúban, akkor elmakogom :)
már nagyon várom! időnk, mint a tenger, most ráérsz az Üsttel foglalkozni :)

én is még csinosítgatom, és írom a másik kihívásos történetem, én is be vagyok foglalva vele, úgyhogy nem egyedül ülsz nyakig a feladatokban

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 november 19 (kedd), 13:11 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
annyi de annyi rosta van nálunk, hogy fel sem tudom sorolni - és nem is akarom, mert csak újból falnak mennék az egésztől $fal

na de beszéljünk másról!

elolvastad az interjúm? :D egyébként hamarosan tényleg szeretném megejteni veletek, csak most az üst van az első helyen :)

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 november 19 (kedd), 11:42 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
ebben igencsak lehet valami, bár mifelénk szó nincs ilyesmiről. Igényled és kapod, nekik ez csak jó, mert annál nagyobb összegeket húznak majd le a későbbiekben x visszafizetendő kamatért -.- fjnaéijrufbéaehb. tudnék véleményt alkotni, de inkább én sem teszem :'D

hát, roppant kedvesek, mit ne mondjak. fizessél súlyos pénzeket, utazzál, ami megint nem kevés, és akkor még csak előnyben sem részesült, mint leendő diák, aki végigkepesztett egy hét okosságot? :D ez olyan igazságtalan. bár, ha visszagondolok, ugyanezt megcsinálták velünk csak akkor én általánosból felvételiztek középfokú oktatásra. egy Budapesti két tannyelvű gimnáziuma szerettem volna menni, oda is fizetni kellett az előkészítőért, azt hiszem, hogy hetente 4 óra volt másfél két hónapig. minden órát végigültem, készültem otthon is, gyakoroltam, mindent amit akarsz, elmentem felvételizni, és első körben kiszórtak a rostán, pedig még csak nem is volt rossz a felvételi eredményem. nem tudom, mi alapján irányítják a rendszert, de hogy nulla a logika, az tuti.

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 november 19 (kedd), 11:34 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
jó drága, egy hetes gyorstalpaló a lényegről. bár egy csomó embert ismerek, aki kifizette, utazott, lehallgatta, és ugyanúgy nem jutott be, ahogy a másik, aki nem tudott fizetni és menni. nem garancia. asszem némelyik hetente van párszor, és úgy jön ki az egy hétnyi idő. mindegy, a hangsúly a pénzen van :D és ugye minden szerbül, és aki nem tudja jól a nyelvet, az minek fizessen, ha mukkot se fog érteni? a felvételit kérheted a nyelveden, persze, de az ilyesmi az más :-)

valójában alig tudok valamit a diákhitelről, csak a magyar vonatkozást hallom :D Pittám utánanézett, mikor ő volt elsős, de úgy volt vele, hogy ő se megy a papírok után, inkább marad csóró. valójában nálunk inkább azok igényelik, akik önköltségen vannak... de nem akarok hülyeséget mondani, maradjunk annyiban, hogy sose igényelném, mert sose tudnám visszaadni :oops: meg van valami folyamat, elbírálás, hogy ki kapja, meg, ki ne... de hát ez jórészt azért van, mert kaki az egész rendszer és nincs pénz az oktatásra, ugyanis szétlopják :D

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 november 19 (kedd), 11:08 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
óh, szegénykém :( teljes mértékig átérzem, mikor érettségiztem, engem is ilyen álmok látogattak, vagy épp Jókai úrfi püfölte valamelyik kötetével a csendben körmét rágó Rejtő Jenőt... borzalmas volt.
"az alig volt meg kettes" álmod viszont nálam valóra is vált, csak én ezt most a vizsgáknál nyögöm nonstop, hogy aki kaksiz bele az egészbe, az átmegy, aki meg belegebed, hogy mindent tudjon, azt szívatják. mindig mondják, hogy nem a rizsa kell, hanem tények, konkrétumok, de egy sík hülye ember, aki a könyve fölé nem ült le, és egyetlen evőadáson sem vett részt, az hogy megy át? ~x( sosem fog kiderülni.
feltevéseim vannak, de nem akarok belemenni a burkolt személyeskedésbe, egyik sem jár ide, megvédeni sem tudnák magukat, így meg nem fair [-( mindegy.

így is van, amit megtanulsz, azt nem veheti el tőled senki :) csodálom a kitartásod, hogy ennyi nehézség ellenére sem veszítesz drasztikusan a lendületből és lelkesedésből, drukkolok neked, és reméljük a legjobbakat! :) :x
felkészítő alatt ebben az esetben mit kell érteni? tisztában vagyok a fogalommal (xD), de ez most speciális, informális ismertetés, vagy a "szokásos"?

diákhitelt csak kevesen kapják meg? /:) :-O mi mindent kell összeszedni hozzá?! most ezen lesokkoltam. nálunk egyszerűen bemész a bankba, közlöd, hogy ezt és ezt szeretnél, nyitod a számlát, írod a papírokat, aláírás a kitöltés után és viszlát, az adott hónapban kapod az előre meghatározott összeget fix folyósítással, ahogy a legelején kérted. most ezen leesett az állam :\

Kyky melózik, beszéltem vele facebookon, épp ügyet intéz :(

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 november 19 (kedd), 10:36 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
áááh, ne is mondd! az egész egy akkora... most csúnya szóval illetném, úgyhogy befogom -.-"
az elmúlt több, mint egy hetem arról szólt, hogy össze-vissza járt az agyam mindenen, nem tudtam aludni, és ha mégis, olyanokat álmodtam, hogy a régi, "alig volt meg a kettes" típusú osztálytársaim mind bejutottak, én meg nem :((
de. mostanra talán már pozitívabb vagyok, mert beszéltem pár emberrel azóta és kicsit megnyugodtam... :-S azt mondják, hogy amint a szak megkapja az engedélyt, csinálnak egy fölkészitőt, mert az kötelező, törvény irja elő, és aztán ugyanúgy fölvételi július elején... őket nem érdekli, hogy írod meg, az ő kötelességük teljesítve lesz :D a föltételek viszont ugyanazok, mint a megszűnt szak esetében, úgyhogy... tanulok ugyanúgy, és valami majdcsak lesz. kárba nem fog veszni az időm, mert amit megtanulok, az az enyém marad :-)

diákhitel? nagyon sokat hallok róla, de ez az esetemben pl. kizárt. nálunk durván kevesen kapják meg az ilyesmit, és talán jobb is, mert... nálunk munka sincs, amivel majd az út végén törleszteni kéne :shock: a barátnőmnek ajánlották tavaly, és hanyatt estünk, mennyi mindent kellene összeszedni hozzá, aztán megkapni az összeget... nem is tudom. inkább nem is veszem figyelembe a "lehetőséget". agyrém :D

KyKy? $?

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 november 18 (hétfő), 21:09 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
Nagyon sajnálom, hogy megszűnik a szak :(
Én nem tudom, mihez kezdtem volna, ha egy általam anno megcélzott szak megszűnt volna. Így is hatalmas parában voltam, mikor úgy nézett ki, megszavazzák, hogy a túlságosan keresett szakokat átpakolják magánegyetemekre. Dupla-tripla tandíjakért maradhattunk volna mi, akik már a képzésben benne voltunk :| Nagyon féltünk, sokunknak tönkretette volna az életét, mert a csapat alig 10%-a tudta volna megfizetni ezeket a horribilis összegeket; a mostani képzési költség sem piskóta, de még fedezi a diákhitel. -.- Ha az nem lenne, most sehol nem lennék. Mondjuk így sincsenek túl jó kilátásaim, kapásból x milliós adóssággal kezdeni a nagybetűs Életet, hiszen az sem biztos, hogy a szakirányomban, vagy egyáltalán a diplomám szerinti szakmámban el tudok majd helyezkedni. Kuka az egész és kész agyrém :\

Nem is értem egyébként, hogy mit gondolnak, a diákok diákok és nem robotok vagy mindenhatók... képtelenség maradéktalanul felkészülni egy ilyen kaliberű felvételire, így is hatalmas a nyomás a továbbtanulás szempontjából, de kell még csinálni a plusz fesztivált. röhejes.

Ne mondj ilyet! Ez nem a Te hibád, egyszerűen csak tele az élet nehézségekkel, van akinek sajnos több jut belőle :(

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 november 13 (szerda), 14:01 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
heló lánykáim!

hááát... most olyan érzésem van, hogy... lehet, jobb nem tudni az ilyesmit :roll: néha a kétségégek sokkal barátságosabbak, mert ott van az a "talán". viszont ha konkrétan rákérdezel, arcon csap a valóság, és legszivesebben az ágy alá bújnál, mint Malacka :( hááát. megszűnik a szak. logopédia lenen helyette, ha a minisztérium engedélyezné, de az csak MÁJUSBAN fog kiderülni :evil: a kérdés, kinek lesz elég pusztán egyetlen hónap felkészülés? 8-} <:-P
most mi legyen? ha 10 év műlva engedélyezik, akkor 10 év múlva készüljek fel rá? ér ennyit az egész?
néha totál úgy érzem, hogy semmit sem vagyok képes változni. amikor ráteszem valamire a tenyerem alapos tanulmányozás után, egyszerűen kiszalad az ujjaim között, mintha... nem is tudom. jelenlegi állapotom: fuss előlem, mert semmi sem fog sikerülni a közelemben $dead

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 november 08 (péntek), 15:51 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
Ügyesek és kitartás! *lengeti a transzparensét*

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 november 08 (péntek), 15:33 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
hááát egylőre ott tartok, hogy telefonáltam, felvették, lehadartak egy másik számot, amit hivjak, de nem értettem és lecsapta. legalább azt sikerült megérdeklődnöm, hogy 11-13ig dolgoznak, úgyhogy majd bemegyek :D

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 november 06 (szerda), 15:12 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
Shanci, mindenképpen mesélj, ha valamit sikerül kiderítened a szakkal kapcsolatban, én sok-sok erőt és kitartást küldök neked. ^^ :-*

drága, Csibi, veled beszélünk face-en :-*

:x mindkettőtöknek, csajok és széééépséges estét! :)

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 november 06 (szerda), 13:12 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
Hajrá, Shanci, nagyon szurkolok! :x remélem, sikerül megfelelő infókat szerválni, és végül nem tolnak ki Veled!
igen, a felesleges kanyarok... imádom őket! engem is annyit tudnak rohangáltatni a városban mindenféle buta kis pitiáner ügy után, hogy öröm nézni -.-


_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 november 06 (szerda), 12:29 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
na végre, egy kis élet! :x

hát persze, hogy hiányolok mindenkit :lol: bár igaz, hogy a fórumokon, nem pedig üzenetben... itt valahogy jobbnak érzem, na :-)

KyKym, végre! ahogy olvastam a WK fórumon, hogy csiripeltél, jöttem is^^ igeeen, tudom, hogy keménynek hangzik és sokakat... nem tudom, furcsán érint ez a dolog, de épp azért szerettem bele. elég kevesen elhivatottak és elfogulatlanok a függőkkel. szerintem mindenkinek jár az új esély, és úgy érzem, elég stabil vagyok ahhoz, hogy segíteni tudjak nekik :) persze, most úgy néz ki, több az akadály. de legalább kaptam egy tel. számot és szépen kivallatom azt a valakit, hogy akkor most mi ez a "nem nyitjuk meg a szakot" dolog. ha fölveszi -.-" remélem nem olyan nehéz a kagyló ;;)
óóh, akkor nem csak nálunk ilyen béna és semmilyen az egyetemes infórendszer :D szegény Pittám is annyit szaladgált feleslegesen az utóbbi időben, hogyha összeadnánk a séták, kerékpározások és buszozások távját, simán mehetnénk valami messzi, egzotikus helyre többször is :o

óh, az Üst! már elkezdtem az alkotást, és igyekszek, hogy elkészüljek vele időre, de szerintem menni fog :) a háromból egyetlen egyről tudtam azonnal, hogy IGEN, a másik kettő nem az én "műfajom"... mindegy, nem csacsogok ;) örülök, hogy neked is olyasmi jutott, ami már készülőben van és nekem is jól megy... szupi lesz az ajándékozás! :D

nyah, megyek, mert van mosatlan és össze kell pakolnom, mert d.u. indulok a lovagomhoz :lol:
pusziii >:D<

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 november 06 (szerda), 12:10 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
óh, kisdrágám, szánom bánom bűnömet, a T-home net nem szereti sem az éneklő szélvihart, sem a cunamiszerű esőt :(( láttam, hogy írtál, el is tudtam olvasni, de mielőtt elmentem, szinte teljesen kihalt a hálózat, hiába élesztgettem, az iskolás posztot is tizedjére küldte el, nekem meg már tényleg rohanni kellett utána :(
De hogy ne érezz mumusnak, vár egy kis meglepetés a face privátok között, és itt is válaszolok, amint ezt megírtam és végigsöpörtem a fórumon >:D<

Shanci, nálunk nem az egyetemi recepcióval, mindinkább a tanulmányi osztállyal van gond, de teljesen ugyanez a felállás. Tíztől van a munkaidejük, délben esznek egyig, utána nagy kegyesen még ott ülnek háromig, közben két kávé közt leadják tantárgyainkat és random gyakorlatainkat, téves üzeneteket küldözgetnek halmozódó iskolai tartozásokról, de csak, hogy beleőszülünk, mire kiderül, hogy elrontottak valamit... a telefont soha nem veszik fel, ha emailt írnak, akkor bolhából elefánt szindróma, és azonnal fáradjak be személyesen... kettő email utn aztán kiderül, hogy nem én hibáztam, és teljesen indokolatlan a személyes megjelenés. ezt általában nyár elején szeretik, vagy karácsony környékén, mikor minden diák otthon van, és én pl több mint 200 km-re a sulitól :P kedvelem a feszültségkeltési eszközeiket :'DDD

Áh, a Malfoy kihívás. Na, nekem ez betette a kaput, mert vagy ez, vagy a sikeres vizsgáim :(( nagyon jelentkezni akarok, de félek, hogy minden figyelmem leköti majd és cseszhetem megint az egész félévem. Na hát majd kiderül :( Jogos, a saját szerzeményekről, és egyebekről már nem is beszélve... Néztem a lives folyatását, és ötlet lennei, de az IDŐŐŐ! mindig az a adjnfajh! idő :(
Kyky, Te hogy vagy az MKval?

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 november 06 (szerda), 10:40 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
jaj, Shanci, úúúúgy imádlak, hogy így eszedbe jutok :x :) ne haragudj, írtam WK fórumon, hogy kissé összejöttek a dolgok, és annyi embernek el voltam maradva a válaszával, sőt, úgy mindennel, hogy az csak na! na, most a héten kicsit sikerült behozom a lemaradást, mert úgy néz ki, jövő héten nem nagyon leszek, megyek le mamámhoz :(

függőbetegek terapeutája? váó, tényleg nagyon szép hivatás, bár nem tudom, mennyire nyomná rá a bélyegét az életedre - azért ezek az emberek valószínűleg az elvonástól nem éppen vidámak és élettelik, sokkal inkább elkeseredettek, megtörtek... hű ,ehhez neked is kell egy sziklaszilárd lelkierő, nem? :o de persze szurkolok, hogy összejöjjön, amit szeretnél csinálni! :x :)

amphe, hát most durci van ám, én itt lelkesen írtam neked választ, minek után a face bemondta az unalmast, te pedig egyszer csak benyögted, hogy mész el :'( engem meg itt hagytáááál :( *sír, zokog, bömböl*

Shanci, Üsthöz már vannak ötletek? jó kívánságokat kaptál, tudsz velük dolgozni? :) én már el is kezdtem írni az egyiket :o :)

na, de most tényleg megyek, dolgozgatok, ÍROK, meg... elleszek :) csókollak titeket, csajócák! :-*

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 november 04 (hétfő), 10:05 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
egyeztetünk mindenképp - ami az interjút illeti. szeretném hamarosan megejteni veletek, csak... úgy látom, először levegőt kell vennetek :D KyKyt pl. napok óta nem "láttam" sehol sem :( na, de majdcsak jön^^ :x valójában télre gondoltam. vagyis dec-jan. távlatban :D
amúgy velem is felkerült az interjú (megtalálod a Meris profilomban a linket, vagy akár ha itt az Íf-ős képaláírásomra mész), remélem, meghozza a kedved :D sok mindenre válaszoltam és nagyon hosszan :oops: bár ez jórészt annak volt köszönhető, hogy az én Cartwrightom nagyon jól rátapintott mindenre. meg hát volt mit mondanom, naaa XD erről ennyit :)

azóta még semmi fejlemény, sajna :( be kell menni az egyetemre, de Pittámnak most tényleg minden összeszaladt sulival, munkával, mindennel együtt, úgyhogy majd együtt kell bemennünk. valamint meg kell tudnom, hogy egyáltalán meddig dolgoznak az egyetem recepciójánál, ahol informálódni lehet, mert nálunk ilyen 3órás légyottokról beszélünk, amiből 2óráit kávéznak meg reggeliznek -.-" de ha neked el kell rendezned valamid, képesek átrántani az üvegfalon, hogy bemertél menni?!!! az ő munkaideje alatt?!!! rémes /:) persze a korszerű honlapon csak fax és e-mail cim van, de szerintem azt a postafiókot nem nézik :D
nagyon jól esik, hogy így vélekedsz a szakról^^ nekem nagyon beindította a fantáziámat... mihez is hasonlítsam? elfog egy olyan "viszketés", mint a dramionék esetében, szóval az már valami ;) de ha mégse nyitnák meg jövőre, akkor tudom, hogy nekem más a feladatom (ahogy írtad is)... akkor ki kell találni valamit, nincs mese :roll:

amúgy én is el leszek egy darabig :o Üst (bár ez már készülődik), WK- zsűrizés, ami részemről rendhagyó lesz pár okból, de ezt majd ott levitatjuk egyszer :mrgreen: és moooost nagyon piszkál a Malfoy kihi :-S úúú de nagyon át kell ezt gondolni, nem szabad a rúd elé szaladnom vele :oops: egyszer már sikerült, nem akarok ismétlést. DE. a saját mütyürjeimmel is illendő lenne rendesen haladnom, mert vén trotty leszek, mire elkészülök :D

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 november 03 (vasárnap), 11:45 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
*megbotlik a küszöbön*

hát, ez nem az én napom, az már fix. reggel arra keltem, hogy anyuék visítva röhögnek egymáson a másik szobában és az én nevemet sipítozzák - kiderült, hogy azért tették, mert hallották, ahogy megnyikordul az ágy, és azt hitték, felkeltem :D köszönöm, szeretem a családom így vasárnap hajnalban xD

megint a nyakamba szakadt minden, de egyre jobban élvezem :) kicsit időszűkében vagyok, ami azt illeti mindenre van időm, csak magamra nem jut soha, meg arra, amit én akarok.

érintve az "iménti" témát, valóban, igazad van az interjúztatással kapcsolatban :) nagyon élvezném, azt hiszem, szeretek válaszolgatni, majd igyekszem nem arra gondolni, hogy érdekes is legyek azon túl, hogy magamat adom xD ilyenkor mindig inamba száll a bátorságom, és valahogy nem vagyok képes felfogni, elhinni, hogy bárkit is érdekelhetek :D nem baj, mielőtt nekiállok, ledöntök egy felest xD na, jó, félre a viccel, várok türelmesen :)
megtisztelő, hogy Te magad akarod csinálni 8-> 8-> :oops:

Ez igazán szívhez szóló gondolat :oops: Függőbetegekkel foglalkozni olyan, mintha jótündérkeresztanyává változnál és fognád a kezüket jóban, rosszban (főleg a rosszban) az utolsó pillanatig, míg újjá nem születnek >:D< 8-> ;;) O:-) tudom, ez nyilván nem ennyiből áll, és kemény lelki megpróbáltatásokat tartogat még a szakma legjobbjainak is, de akkor is gyönyörű hivatás! Remélem, nem veszik el Tőled ezt a lehetőséget, és nem szüntetik mag a szakot! Viszont, próbálj arra gondolni, hogyha mégis megtörténne, akkor mindennek oka van, és rálépsz egy olyan útra, ami örömöt és pozitivitást hordoz magában számodra. Ha nem is azonnal, de érzékelni fogod idővel, és talán nem is annyira fogod bánni, hogy így alakult :)
Van már amúgy valami fejlemény?

A merire, amint időm engedi, felsasszézok, és olvasgatok esténként, plusz nem ártana már végre nekem is tollat ragadni, valamint a feltöltő gombra ráragasztani a kis ujjacskám, hogy végre a dédelgetett kis kincseim is felkerüljenek ^^
Szép vasárnapot :x

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 október 24 (csütörtök), 17:36 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
van egy kis újdonság is fent, de nem reklámozok :D részben dramione, úygyhogy ;)

ami az interjút illeti, pont azért van szükség rá, hogy újra a köztudatba kerülj és a mostani alkotók is felfigyeljenek rád^^ amolyan ingyen reklám is a dolog valahol, de leginkább az ilyen kulisszatitkok érdekelnek engem... :) még nem mondok időt, de tervben vagytok. csak szólok, hogy... nem tudom, ne érjen benneteket meglepetésként :D bár lehet, jobb, ha nem mondom, de az ilyesmiben nem vagyok jó :oops:

igen, kicsit sikerült megzuhannom. bár még mindig van egy esélyke, amit dédelgetek, de az annyira halvány és törékeny, hogy nem is merek nagyon gondolni se rá. valójában, hogy értsétek, megtetszett egy szak, amire elkezdtem készülni, aztán kaptam a fülest, hogy valószínű megszüntetik. ez szak függőbetegekkel foglalkozott, vagyis nekik lettem volna a terapeutájuk, segítettem volna a társadalomba való visszailleszkedésüket, ha minden jól ment volna. tááán logopédia lesz helyette, de be fogunk menni az egyetemre és rálesünk, hogy most csak sakkoznak a szakokkal (egyik évben nyitják, másikban nem) vagy tényleg végleg vége :-S

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 október 24 (csütörtök), 17:09 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
Aila, nahát... milyen kedves :( pedig nem így mutatkozott be itt. chh [-( mindegy. azért ez nem esett jól :D
Mayaról nem sokat tudtam amúgy se, mert mikor én jöttem, ő már rég nem volt :|

Megtisztelő, ha górcső alá veszed az írói pályafutásom, és nagyon felcsigázott a dolog, de kétlem, hogy bárki mást is érdekelnék :D régen volt már a meris fénykorom sajnos, a nevemre se emlékeznek, csak a "nagyöregek", akik még esetleg itt maradtak. De azért próba cseresznye, örömmel vállalom, ha van rám kereslet :) tevékenynek tevékeny voltam ugyan, csak merin nem publikáltam - de most ezt is pótoljuk :)
Átnézem a régi műveimet, amiket a kihívásokra írtam, és szépen lassan felpakolászom őket, bár nem hinném, hogy vissza tudok kapaszkodni a listába a "régi helyemre" :) és ha már publikáció, akkor a life-ot is illene írni tovább, meg a damns-t alávetni egy alapos renoválásnak. pár hete beleolvastam, és kiolvadtak a szemeim =)) =)) =))
Tudod, mivel kacérkodom napok óta? Hogy újraolvasom a Makk ász, tök hetes-edet, shanci :) mindjárt neki is ülök!

sajnálom, hogy nem indult a szak, amit választani szerettél volna :( feltehetném a kérdést, hogy mihez kezdesz most, de már megválaszoltad, és szomorúság van :((

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 október 24 (csütörtök), 14:32 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Ailával nekem kb... húúú, hát nem is tudom... 2011? 2010? vagy '09 volt, amikor méleztünk? mindenesetre egy nagyon jó saját könyvön dolgozott és azt bétáztam neki - illetve az első fejezetét. levélen kívül pedig erősen azt ecsetelgette, hogy a kasmírban semmi sem olyan, mint régen, és mivel teljesen új életet kezd, valószínű az egész Merengőt ignorálja az itt megismert személyekkel együtt. ott eléggé felment a pumpám és az utolsó levelére már nem írtam semmit. aztán bejelölt Fb-on, ennyi. néha látok képeket, de semmi több. Maya szintén csak a kerékpárversenyeivel merül fel néha, ő a könyve kiadása után szintén leparkolt, úgyhogy...
lelombozó a helyzet, de legalább tudom, kik azok, akik visszatérnek és tényleg vérbeli fedélzet-tagok :-P :x

húúú, hát akkor kérdezzetek, én is kérdezek. vagyis mondom, hogy kérdezni fogok, mert jelölt és potenciális interjúalanyaim lesztek mindketten. reszkessetek :D nem uszítom rátok egyik kedves és ügyes riporteremet sem, mert tőletek ÉN kérdezek ;) egyszer csináltam már, és jól ment, úgyhogy... magam után szabadon, mint koordinátor, megengedek magamnak két kitérőt :-Ą

amphe, igen szomorú vagyok. de kizárólag csak a tanulás miatt. egyszerűen semmi sem jön össze, nem találom magamat,a helyemet... és amikor végre sikerült elhatároznom, mit is választok célomul, kiderül, hogy nem nyilik a szak -.-" brávvvó shanon. azon is gondolkodtam, hogy elmegyek, oszt' kapálok. a munka nem szégyen. de mivel a gyomirtó szerek rohamosan terjednek, a napszámos lassú és több pénzbe kerül, szóval már az se él, mint alternativa.

nem vagyok toppon ilyen téren. nagyon nem. de hál' istennek családilag és szerelmileg jól vagyok, csak... ez még nem száz százalék :-S

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 október 24 (csütörtök), 14:14 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
hát mindjárt libbenek vissza, kyky, és ötletelünk most már nyíltan is abban a privát levélben :'DD szóval nyíltan privátban, nem vagyok normális xd

Ailával beszéltem pár éve, azt mondta, ő már lezárta ezt a korszakot, nem publikál és nem is igazán ír már :( Riikáról nem tudok semmit.

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 október 24 (csütörtök), 14:06 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
wow!!! :)

sziasztok, lánykák! :) hát, öröm, hogy újra itt a fél csapatunk, mi vagyunk a kitartóak, sajnos azért többen vannak, akik nem annyira :'(
pl. most beszéltünk Ampéval Ailanáról, akiről még annyit sem tudunk, mint Maycsiról, akivel hébe-hóba váltok pár szót... :O

megpróbálok aktívan jönni, de nem garantálok semmit, mert kéne írni a PWP-t... :O és ma is minden mást csináltam, csak azt nem :'D


_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 október 24 (csütörtök), 13:54 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
hú, bocsánat, azt még Kykynek, címeztem volna, de akkor félreérthető voltam :)
viszont, találtam Tőled is régi leveleket shanci, még a pük között, mikor a minap nagytakarítottam - betelt a fiókom xD

ó, bizony, van ám időnk bőven, és az az igazság, hogy annyi kérdésem van/lenne, hogy hirtelen kiragadni sem tudok semmit a forgatagból :-S hát, velem... bevallom, keresztülmentem olyan dolgokon, amiből jobb is, hogy ez a hely kimaradt, mert így még mindig van az életemnek egy kis tiszta szeglete, ahol élvezhetem a nyugalmat és a békét >:D<

dehogy vagy megsárgult levélke! de az elmondásod alapján érzem, hogy valami nagyon hiányzik :-S csak a sulis pörgés, vagy más is van/lenne a listán?

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 október 24 (csütörtök), 13:42 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
küldtem neked leveleket? aaaaaz jóóóó :P de mikor? :oops: sajna tényleg úgy elmaradtunk egymástól, hogy valóban rég lehetett :( de mostantól máshogy lesz :D

egyébiránt annyi minden történt az elmúlt évben, hirtelen össze se tudom szedni az infókat XD

nyugi, sajnos én sem vagyok teljes mértékben tisztában azzal, veled mi lehet, úgyhogy majd szép lassan felvesszük a fonalakat :x ráérünk ;)


írogatok, tanulok (mert ugye munka az nincs. höhö -.-"), csinálom az Íf-őt, meg a Weasley-kihi... és a szokásos mindennapi kis valamik, úgyhogy van mit csinálnom, csak... valahogy mégse vagyok jól így :roll: borzasztóan hiányzik a pörgés, a sulis hajrá, még akkor is ha nehéz és fárasztó. akkor legalább van egy célod, de én úgy érzem, hogy kb egy megsárgult levél vagyok,a mit ide-oda sodornak a hülye őszi szelek, és nincs mibe kapaszkodnom @-) %:>

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 október 23 (szerda), 20:46 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
Kykykével ma leveleztem egy gyorsat, minden rendben, él és virul, csak sok a futkározás :) :x Itt is köszönöm a levélkéidet és sajnálom, hogy nem voltam ma a toppon, igyekszem összekapni magam ;;)

hát, akkor jól lemaradtam, most majd lesül a bőr a képemről. mindenképpen pozitív, hadd szokják csak, kitartás és szép munka! :) már végigmentem a fórumon, úgyhogy körbeszaglászok :)
köszi a gratulációt :) feltett szándékom volt ténylegesen is visszatérni, de így, hogy megkaptam a kinevezést, még véletlenül sem jöhet közbe más esemény, és ennek örülök! szükségem van erre a hangulatra és nyugalomra, amit itt érzek :) most nagyon rám fér!

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 október 23 (szerda), 10:31 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
sg? :oops: mindegy, örülök, hogy legalább az induló szelecske elért hozzád^^ már jól haladunk, az emberek kezdik megszokni a létezésünket, és most azon vagyunk, hogy minél nagyobb visszhangja legyen a dolognak :)

gratulálok a modi-poszthoz :lol: most örülök és vigyorgok, talán kicsit gonoszabbul, mint kéne... ezt azt jelenti, hogy akaratlanul is többet kell erre járnod :D

ugye? az én fejemben is sok minden van, és érdekes mód mostanában valahogy könnyebb kiadnom magamból, de nem kiabálom el. csak már olvasnék valami jóóóót, azért kérdeztem rá :)

KyKy, gyereeee! - majd szólok neki a WK-fórumon is :P

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 október 23 (szerda), 0:22 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
Bezony >:D<

sajnos egyelőre több a gondolat a fejemben, mint a papíron, vagy dokban, de azért egyszer már csak eljutok oda, hogy túltegyem magam ezen a válságnak nem csúfolható időhiányon -.-

Ott maradtam le kérlek, hogy olvastam sg-n, hogy mizumizu, és a kis reklámozást, azért kérdeztem, alakult, lendült-e azóta a buli abba az irányba, amibe szeretnéd :) piszkosul álmatlan az éjszakám, úgyhogy ha végigmentem a topicokon, akkor belesek!

én a kritizálásról és egyebek olvasásáról nagy bánatomra, de a saját érdekemben lemaradok, mert először is magamat kéne helyrerúgnom - és csendben megjegyzem, ez a terv most fennakadt egy "uszadékfán". próbálom utolérni magam, hacsak nem járok már túl messze magamtól :\ xD szép baleset ez a mondat, de teljesen passzol.
nálam a tanulás a kövi napokban esélytelen lesz.

remélem, csajok, nálatok fényesebb a helyzet ;;)

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 október 21 (hétfő), 11:26 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
aham^^ nem egy időben, de azért igy is megteszi... jobb, mintha hónapokat pangana a topic, mint legutóbb :-)

óóó, örülök, hogy jól vannak :mrgreen: mármint DrH-ék :D el vagy halmozva mindennel, igaz? akkor rá se kérdezek, hogy állsz a róluk szóló projekteddel... :oops:

hogy mi újság az Írófigyelővel? hol maradtál le? mert ha jól tudom, hozzáadtalak a Fb csoporthoz, és ott lehet ám bennünket követni :D illetőleg az oldalt is :mrgreen: nos, tudom, időhiány :( de majd ha lesz időd, kukkantsd be, ügyes a csapatom^^ haladunk, szervezkedek, igyekszünk minőséggel előrukkolni... lehet ám kérdezni a szerzőktől, szóval ajánlom figyelmedbe a dolgot ;)

amúgy semmi különös. várom az Üstöt, a Weasley kihi végét... véleményezni akarok :twisted: na persze, arra itt a Bermuda-részleg, úgyhogy... :P

jah, most tanulgatok. és merem remélni, hogy lesz a dologból valami :-S

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 október 21 (hétfő), 10:35 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
újra együtt a banda, ha nem is pont itt, de akkor is :D

a dramionéim remekül vannak, Dracó rengeteget erőszakoskodik Hermionéval, aki minden alkalommal beleszeret, és fejtegeti, miért olyan a szőke hercege, amilyen, mikor van benne érzelem bőven :D csak a szokásos buli, de ők (is) élvezik :D :twisted:

áhh, épp próbálok nem eret vágni a hasgörcs és lelki nyavalyák mellé, úgyhogy hamarosan felkerekedem, Bence barátommal iszok egy izmos kávét (egy vödörrel) és kihisztizem magam :D ;;)

Az Írófigyelővev mi újság azóta? :roll:

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 október 04 (péntek), 13:26 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
helóóó :x

óh... hát mindenkinek megvan a maga kis élete gondokkal meg némi boldogsággal, úgyhogy :P én szoktam razziázni itt a fórumon, de a fedélzet nekem is valahol az alja felé árválkodott :-S
hogy vagytok?^^
KyKym, veled mostanában hála az égnek minden nap sikerül váltani pár szót, de te amphe? hogy vannak a dramionéid? :D

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 október 01 (kedd), 14:13 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
Csibiiii, drága! :D Te ne itt aktívoskodj, hanem face-en válaszolj, írtam neked még régebben... :( Azóta persze nem aktuális már az egyik fele, de a másik nagyon is! :)
Eh, rám is rám törtek az emlékek, épp ma, meg persze a kihívás szerevezése kapcsán is. :) Kéne írni egy jó kis HP-s sztorit, hiányzik a HP... :(

Jaj, lányok, hát mi lett a mi kis fedélzetünkkel? :(

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2013 szeptember 19 (csütörtök), 15:11 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
* üveges tekintettel körbebámul, és portörlőt ragad *

Hahó! Van itt valaki?
Rám törtek az emlékek, és gondoltam, felnézek, hátha...
Ha jártok még erre néha, adjatok életjelet!

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2012 július 19 (csütörtök), 19:06 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
halihó, kisdrágám! :)

itt is vagyok, jelzek, h jöhet a privát... :) ha nem lenne gond, akkor inkább face-en, arra gyarkan járok, és mielőbb meg tudom nézni az üzit... :) várom nagyon!

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2012 július 17 (kedd), 14:52 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
*bekukkant* :-)

heló :-*

bocsesz, hogy nem írtam azonnal, de annyi minden történt velem az elmúlt néhány hétben, hogy... hirtelen nem is tudom összeszedni :o illetve nem is szeretném itt részletezni, inkább privátban, ha nem bánod. vagy esetleg üzenetben máshol, teljesen mindegy :)

amúgy megvagyok :-) örülök a nyárnak... ma épp tartunk a csajokkal egy jó kis dumapartit, ami nagyon-nagyon ránk is fért :P

az üstöt én is várom, jó lenne már valami ilyesmit olvasni^^
áááá, és a lényeg: GRATULÁLOK! $rose $rose $rose $rose <:-P <:-P <:-P :D :D :D :-* :-* :-* az írásszakértői titulusodhoz! >:D< végül megérte az a sok-sok minden, látod ;)

na, bétázás pénzért? nem is rossz :lol:

majd jelezz itt, és küldök beszámolófélét az eltűnésemről. húzós volt :o

puszillak

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2012 június 12 (kedd), 16:59 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
TÚÚÚL VAGYOK RAJTA!!! :DDD szombaton volt a vizsgám, a záró, végső, utolsó vizsgám, és örömmel tudatom veled, drága, kedves Shancikám, hogy szombattól hivatalosan is írásszakértő vagyok... :) grafológus és írásszakértő :) :')

veled mizu? hogy haladsz a tanulással, vizsgákkal, mindennel? :)
mikor jön el a nyarad? :)

eh, most nem is tudok mást írni, úgy megörültem a szabadidőmnek (ami lehet, nem is tart olyan soká, mert most tervben van valami, amit egyelőre még nem szeretnék nagy dobra verni, csak ha már biztos lesz...), hogy megyek is írni, meg asszem újra elvállalom a bétázást... :)

na, csókollak, drága :-*


SZERKESZTÉS

ej, látom, senkit nem hoz lázba, hogy levizsgáztam, még téged sem, Shancikám... :( Na, mindegy, gondoltam, azért benézek, közlöm, hogy nem sokára végzek az üsttel, és tökre izgatott vagyok, hogy én kitől és mit fogok kapni... :) ja, és közben befutott egy bétafelkérés is, amiért fizetni fognak... :-O egyik volt osztálytársam munkahelyéről van egy srác, és most azt csinálgatom.. tömény 350 oldal hiba, nagyon kemény, de haladgatok benne... :)

neked mivel telnek a napjaid??? itt a nyár, hogy bírod a meleget? én nagyon nehezen... :'(

na, megyek szép napokat! :-*

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2012 május 30 (szerda), 10:06 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
mmm... őszintén neeeeem. nem nekem valóak ezek a játékok :D sőt, egyenesen kiakasztottak mindig is :lol: de örülök, ha téged lefoglalnak és szereted őket ^^ Pittám is sokszor előhozza a témát - na ő nem ilyen farmos/tevékenykedős cucockkal játszott/játszik, hanem valami más izékkel :-S meg játékokat fejleszt, deee... na, ez az ő szenvedélye, meghallgatom, szívesen nézem, de ennyi :)
újabban viszont rákattantam a Született feleségekre :mrgreen: és nagyon élvezem :lol: el is felejtettem, mennyire szerettem az elején... aztán viszont olyan későre tették, hogy képtelen voltam fennmaradni, úgyhogy csak House-t tudtam nyomon követni egy ideig :) meg ugye elkezdtem az ajánlásodra a Hetedik Mennyországot, de az abbamaradt a netes zűrök miatt :o viszont most láttam, hogy visszatöltögették, úgyhogy... föltúrom majd a rám váró mizéria után, hol hagytam abba, mert nagyon kellemes kis sorozat :) viszont néhol az agyamra mentek a büntetésekkel, meg a kérj bocsánatokkal $blah

jaj, dehoooogy! még csak most kezdődik minden ßP bár túl lennék rajta ~x(
a bolond ballagás és a parádé nálunk amolyan sulizárós szerepet töltenek be, kiengedjük a gőzt... de az érettségi még csak most lesz :o
pontosabban 5-én magyar
szaktantárgy 11
választott (kémia) 13

ha ez megvolt 15-én ballagunk el, én pedig aztán gőzerővel készülök a fölvételire :-SS :-SS mert szerbül lesz, meg mert az se tudom, hogy áll a fejem... mostanában el kell gondolkodnom azon, mit mondok és hogyan... van hogy keverten beszélek szerbül-magyarul... ne akard tudni :-)P nyelvújitok XDDD

de most komolyan, minden kezd az agyamra menni, a kémia érettségi meg szóbeli lesz, én meg eddig szerbül készültem rá, úgyhogy necces lesz, ha össze-vissza darálom az anyagokat XD na, mindegy, értik, ők is szerbül végezték, csak hát esztétika... :oops:

na megyek, tanulom ami épp a kezembe akad :-D

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2012 május 30 (szerda), 7:43 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
jaaa... nem néztem a dátumot, megmondom őszintén, nem olvastam el az oldalt, mert láttam, hogy nagyon kezdetleges minden, még ha lesz is valami, szóval csak úgy megtaláltam és megörültem, aztán belinkeltem neked :)

igen, játszom Farmerama-n... meg mostanában kattantam rá a Zoomumba-ra, de annak még nagyon az elején tartok. Amúgy a farmozást ajánlom, mert jó kis kikapcsolódás néha, és komolyan, úgy tudok örülni annak, ha valami jót pörgetek ki a szerencsekeréken, vagy egy napok óta érlelődött növényt learathatok... xD bolondság, de tudod, apró örömök az életben... :)

örülök, hogy jól telt a ballagás meg minden... :) de most már megvolt a rendes ballagás is nem? meg érettségi, stb...??? vagy nálatok máshogyan vannak az időpontok? mesélj! :) kíváncsi vagyok attól függetlenül, hogy el vagyok tünedezve. :)

na, most megyek, megpróbálok felébredni, aztán valamikor belevetem magam a tanulásba is... :-S eh, már a könyökömön jön ki... :((

szépséges napot! :-*

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2012 május 29 (kedd), 20:50 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
á-á-ááá! :) sziaaaa :-*

láttam, hogy fönt vagy... a ritkán látható neveket kiszúrom :D

te játszol valamit? :-O mármint az aratásra értem...

a dátum a linkedre vonatkozott, ami februári. azt hittem egyértelmű :D

igeeeen, volt bolond ballagás meg maturska parada - guiness rekordos cucc :D nagyon jók voltak :x igen, ott készült kép is :)
jaaaj, ne irigykedj :oops: :oops: :oops: nem szeretem... :-)

én is tanulok... mást nem nagyon csinálhatok XD

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KASMÍR - fedélzet
HozzászólásElküldve: 2012 május 29 (kedd), 20:11 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
hejhóóó! :)

hmm... február már jócskán elmúlt... hmmm... :-B mire értetted???

hú, most gyors leszek ám, mert csak azért jöttem, hogy írjak az adminoknak, illetve kérdeztem tőlük, mert most valamit nem értek... :)

amúgy meg készülök a vizsgára... jövő hét szombaton lesz, tessék majd szurkolni! :) utána igen aktívan részt kívánok majd venni mindenben, mert most, hogy itt van a sulim vége, nem volt még arra sem időm, hogy a farmomat learassam, szóval most az is ignorálva van az életemből, amit annyira fájlalok, mert esküszöm, hiányzik... de egyszerűen bűntudatom van, ha egy órát azzal vesződöm, hogy arassak, vessek, játsszak, mikor tanulni kéne... na, majd jövő hét utáni héten! :)

most megyek is, mert már 20:00 óra múlt, és kissé elfáradtam, hosszú-hosszú nap volt... :( :-S

remélem, veled minden rendben (?) láttam a képeidet facebookon, lájkolgattam is őket, nagyon cuki voltál bohócként... :) jól sejtem, hogy bolond ballagásról volt szó? :) Pittával meg tündériek vagytok együtt, irigyellek érte... :)
csak így tovább!!!! :)

szépséges hetet kívánok neked! :-*
K

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5246 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 105  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség