Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 19 (péntek), 5:26

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1643 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 04 (péntek), 0:17 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 április 21 (szerda), 8:38
Hozzászólások: 6
PJ írta:
http://fc04.deviantart.net/fs51/f/2009/316/b/5/My_Dream_Cast_by_pl62442.png

Íme itt a kép.


Atyaúristen. E miatt a kép miatt írok ide annak ellenére, hogy szerencsétlen igazságérzetem még mindig itt-ott szedegeti össze magát, a sárban fetreng, forog vele a világ, és alig-alig meri remélni, hogy valaki majd segít neki föltápászkodni.
Ez marha jó! És még a világvége előtt láthatjuk, szuper! :)

Roland, ha már megnyugodtál, és minden rendben, akkor vesd bele magad az írásba! Addig meg tudunk várni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 03 (csütörtök), 19:24 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 03 (csütörtök), 19:20
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Ruusan bolygó
http://fc04.deviantart.net/fs51/f/2009/ ... l62442.png

Íme itt a kép.

Johnny Depp jó választás, Máriusz szerepére!! :-D

Roland jobbulást édesanyádnak, remélem holnap a tervek szerint kiengedik...[/url]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 03 (csütörtök), 17:32 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 26 (szerda), 9:03
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: munkahely, ritkán otthon
Predi írta:
Tényleg ha ilyen nagy időközökben jönnek ki a fejezetek akkor szerintem rakhatnál minden fejezet elé egy ilyen rövid összefoglalót :-D Tudod, egy ilyen "príviüszli on Emerald Szidzsil" félét :-D



hát ez lol.
=))

_________________
üdv, b


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 03 (csütörtök), 16:20 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 25 (kedd), 22:26
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Roxmorts
Hát nem tudom Roland. Azért egy kép Mr. Morganről még odafért volna bőséggel... 8) Pont a minap olvastam, hogy elvileg legyőzte a rákot és szeptemberben jön az új évad!! Az Odaát meg szerintem sajnos átcsapott a egyenge sorozat kategóriába. Ezek az angyalok meg démonok harca szerintem már nem annyira jó mint az első pár évadban. Bepattantak a full menő kocsiba, fogták a sós sörétest és mészárolták a szellemeket. Bloody Mary, madárilyesztő, árnyékdémonos részek a legjobbak voltak. Jah igen még v.mi. A Negyedik Tornyos IMDB-s linket ha megvan még linkeld már be plz!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 03 (csütörtök), 14:24 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2008 november 28 (péntek), 22:29
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Szolnok city, ágyamon, laptoppal az ölemben^^ <3
Aranyos az avád :) de egy csomó avatart le lehet szedni a www.iconator.com ról :)

ja amúgy sziasztok! :-h

_________________
"I've accepted the truth you were once Anakin Skywalker, my father." legpoffázóbb moly $star
Dracoista papnő :x:x:x Keresztapa főosztály vezető $star
Pitonista boszi :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 03 (csütörtök), 14:17 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 25 (kedd), 21:20
Hozzászólások: 229
Tartózkodási hely: Pilis city, Pest megye központja XD
Parselmouth Lion írta:
Hehe, van avatar-om! Tudom, hogy szar, de manapság, ha az ember beírja Google-be, hogy "Harry Potter avatar", csak ilyen kék vicsorgó pofákat dobál ki. Fene tudja, miért... :-D


Az a képen lévő srác csak nem Al lesz a filmben? Utánanéztem, jól emlékszem. Ezzel eléggé egyértelművé teszed hogy ki is a kedvenc karaktered a trilógiádban :-D Meg azt se nagyon teszed kérdésessé hogy mik a kedvenceid egyéb műfajban.
Erről meg most eszembe jutott hogy mikor kezdik el csinálni a Harry Potter Avatar avatárokat :)) meg a többi mixet is.

Amúgy hogy állnak a fejezetek? Nagy unalmamban most olvastam el az új fejezetet a Fagyos Karácsonyhoz, bár már alig emlékszem hogy mi volt az előzőekben. Tényleg ha ilyen nagy időközökben jönnek ki a fejezetek akkor szerintem rakhatnál minden fejezet elé egy ilyen rövid összefoglalót :-D Tudod, egy ilyen "príviüszli on Emerald Szidzsil" félét :-D

_________________
Commander Shepard Official Music Video hát ezen besírtam :))

Shepard: That son of a bitch sent us right into Collector hands!
Garrus: And here I thought I'd had my betrayal and attempted murder for this year...
XD

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 03 (csütörtök), 12:59 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 22 (hétfő), 14:48
Hozzászólások: 218
Tartózkodási hely: Mindig máshol. Ahol éppen az agyam kalandozik... Folyton kiszállok a testemből
Hehe, van avatar-om! Tudom, hogy szar, de manapság, ha az ember beírja Google-be, hogy "Harry Potter avatar", csak ilyen kék vicsorgó pofákat dobál ki. Fene tudja, miért... :-D

_________________
Kép
Bear Grylls jótanácsai túléléshez:
"Nem baj ha hánysz a döghústól, egyed b@szd meg, mert kell a fehérje..." :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 02 (szerda), 20:15 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 31 (hétfő), 16:59
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Dombóvár/ Balatonőszöd
Kezdenek elvonási tüneteim lenni.... Roland lassan a odajutok hogy akörmömet rágva várom a fejezetet. De szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Nem akarlak sürgetni, de .... kegyelem!:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 02 (szerda), 16:45 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 18:13
Hozzászólások: 3931
Luna Aurora írta:
azért lehet, mert Nálad nincs engedélyezve profilnál a html

és lőn :D. lunita tudja a választ. igen, akkor az én gépemben votl a hiba, meg azokban, ahol nincs beállítva h a html mindig engedélyezve legyen. átállítottam.

és most már tényleg elhúzok :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 02 (szerda), 14:02 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 25 (kedd), 22:26
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Roxmorts
Ez aztán tényleg off. Már azt hittem van új fejezet arról megy az elmélkedés.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 02 (szerda), 13:47 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 14:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Jan Collie írta:
...


azért lehet, mert Nálad nincs engedélyezve profilnál a html

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 02 (szerda), 12:37 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 22 (hétfő), 14:48
Hozzászólások: 218
Tartózkodási hely: Mindig máshol. Ahol éppen az agyam kalandozik... Folyton kiszállok a testemből
Úgy látszik gépe válogatja...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 02 (szerda), 10:48 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 21:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
egyébként ez fura, Jan, mert nekem sem mutatja, hogy melyik kódot használja, egszerűen csak vastagbetűs lesz az egész :-?

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 02 (szerda), 10:35 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 18:13
Hozzászólások: 3931
.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hudakk03 2013 december 04 (szerda), 20:50-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 02 (szerda), 7:35 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
*bepoff*


Ha beidézed a szöveget, akkor látszik :)
Úgyhogy nyomkodd csak a megfelelő gombokat és ne szenvedj a kódolással ;)

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 02 (szerda), 7:20 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 22 (hétfő), 14:48
Hozzászólások: 218
Tartózkodási hely: Mindig máshol. Ahol éppen az agyam kalandozik... Folyton kiszállok a testemből
Jan Collie írta:
lion, véletlenül vagy szándékosan alkalmazod a <> jeleket a hsz-eid előtt a html kódokban? a merin azokat kell, tény, de itt, a fórumon nem ezek közé kell írni a b-t, i-t, u-t stb, hanem [] ezek közé.
csak szólok :)
*dehopp*


Amit nem értek, hogy honnan tudod, hogy használom a <> jeleket... Látszik? Mert amikor én megnézem az előnézetet, emg a végén a hozzászólásomat postolás után, akkor nem látom a html kódot, csak azt, hogy vastagbetűs lett a szövegem.

A következő szöveget írom most vastagbetűsen:

<b>Vastagbetűs szöveg</b>

Mit láttok?

És itt meg használom a [] jeleket:

Vastagbetűs szöveg


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 01 (kedd), 17:03 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 18:13
Hozzászólások: 3931
.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hudakk03 2013 december 04 (szerda), 20:50-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 01 (kedd), 14:51 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 22 (hétfő), 14:48
Hozzászólások: 218
Tartózkodási hely: Mindig máshol. Ahol éppen az agyam kalandozik... Folyton kiszállok a testemből
Öreg írta:
Lehet, hogy igazad lesz, talán annyi hiba van a dologban, hogy Harry korábban ment el a minisztériumból. Szóval a levél és a távozás ideje között eltelt idő alatt még egy kiwi madár is hamarabb kivihette volna a levelet. Vagy rosszul emlékszem és a minisztériumból hamarosan indultak is az északon lévő tudjuk hova?


<b>A minisztérium után még hazamentek a Dumbledore házba, összeállították a haditervet, és onnan mentek a Roxfortba, becserkészni Eakle-t. Akkor jött a levél is, órákkal később. A késésnek különösebb oka nincsen, csupán Mrs Parker ráérősen írta meg a levelet, különben is arra szmáított, hogy este még beszélhet Eakle-lel a Durmstrangban, csak hát nem tudta, hogy ott mik fognak történni... </b>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 01 (kedd), 14:47 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 22 (hétfő), 14:48
Hozzászólások: 218
Tartózkodási hely: Mindig máshol. Ahol éppen az agyam kalandozik... Folyton kiszállok a testemből
Predi írta:
Öreg írta:
Predi lehet, hogy a levélben Utherre gondoltak? Most hirtelen nincs előttem ez a jelenet. Ez a Drumstangos tusa előtti rész valahol ugye?


Igen, az a levél. Amikor átveszi a helyét és Bimba hoz neki egy levelet még indulás előtt. Kíváncsi vagyok mire, vagy kire vonatkozhat. Lehet valóban Uther, vagy akár egy Weasley is. De én még mindig a Sigillusra gondolok.

Basszus most volt egy "jelenésem":
(Megpróbálok spoilermentesen írni, az újak kedvéért)
Amikor Harry kicuccolt a minisztériumból, Ginny ott volt és segített neki. Akkor már ott volt a nyakában az a rubinköves függő (amiről később kiderül hogy mi) és kifele menet találkoztak azzal a Kendra Parkerrel akiről szintén tudjuk hogy mit-hol-meddig. És a levél aláírása az volt hogy "P" (mint Parker, akár). Azt meg tudjuk mindkettőről hogy a Dumbledore féle csoport tagja, szóval szerintem erről szólt az üzenet. Csak azt nem értem, akkor miért küldte ezt a levelet ilyen megkésve?
Roland, ugye igaz az elméletem? :-D

Öreg írta:
ku*va dementoros nyár

:lol: Ez marha jó szöveg, és milyen igaz. Lehet hogy mégis vannak dementorok? :-D



<b>Telitalálat! Jackpot! :-D

Gratulálok, ügyes szemed van, mindent eltaláltál. A levelet Mrs Parker írta, és aznak a minisztériumban a lifteknél vette észre a Vörös Sigillust Ginny nyakában, aztán megírta még aznap este Eakle-nek, aki ugye szintén Dumbledore Körébe tartozott (erről is vannak információk a történetben). Mindennek a magyarázatát és lényegét már csak a fináléban fogom elárulni, de ott egy csapásra helyre kerül majd minden! </b>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 01 (kedd), 14:44 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 22 (hétfő), 14:48
Hozzászólások: 218
Tartózkodási hely: Mindig máshol. Ahol éppen az agyam kalandozik... Folyton kiszállok a testemből
Predi írta:
Ja Roland, nem rég olvastam a Negyedik Tornyot újra és megakadt valamin a szeme. A vége felé az Eakle-nek címzett levélben az áll "Megtaláltam a vöröst. Találkoznunk kéne." Ez mire vonatkozik, vagy még nagyon titkos? Talán a vörös Sigillusra? vagy valami egészen más?


<b>Igen, az a vörös Sigilusra, a rubintra utalt.

A fejezet készülőben van, hamarosan feltöltöm, és írom is az újat! Újfent köszönöm az együttérzéseteket és a jókívánságokat, nagyon sokat jelent! </b>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 01 (kedd), 13:45 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 25 (kedd), 22:26
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Roxmorts
Az már biztos Fidel :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 01 (kedd), 13:43 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 31 (hétfő), 16:59
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Dombóvár/ Balatonőszöd
Szerintem azt hogy ne nézzem meg egy nap lealább egyszer a történetet az felborítaná a bioritmusomat. Azt pedig a környezetemben elég sokan megszenvednék, pedig néha így is szenvednek tőlem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 01 (kedd), 13:24 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 26 (szerda), 9:03
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: munkahely, ritkán otthon
ja és igen az újaknak:
megvallom, nem sok hp fanficet olvastam el eddig (talán csak 20-30), de sztem ez a trilógia az egyik legjobb. sőt, sztem a majdnem befejezettek közül a legjobb.
élethű, izgalmas, logikus és kíívállóan alkalmazkodik jkr stílusához, valamint a hp regényekhez. hihető folytatás, a könyvespolcon bátran helyet kaphat, mint a hp8-9-10. könyv.
meg merem kockáztatni hogy némely részletében túlszárnyalja az eredetit (izgalom, összetettség) .
viszont egy dologban nagyon hasonlít lion és jkr: lassan halad a sztori. azaz kb itt is érvényesül az 1 könyv másfél év alatt elv. dehát jó munkához idő kell.
én aszondom, hogy ez egy 9/10 könyv, és az 1 pont levonása is csak azért van, mert lerágom az ujjam, mire újra kapunk fejezetet. ahhoz túl izgalmas, h ne naponta lessem meg, h van-e már új fejezet. tény, hogy a fejezetek késésének megvan az oka, ezért a legnagyobb szenyaság lenne vergődni. ha vissza tudnék menni az időben (amit sztem nem lehet), akkor tuti, hogy csak akkor futnék neki, mikor már kész van. tény, h akkor lemaradnék a magas röptű fórumozásról,ami hiányozna.
szal összegezve: érdemes elolvasni. többször is.

_________________
üdv, b


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 01 (kedd), 13:11 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 26 (szerda), 9:03
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: munkahely, ritkán otthon
jah, dementoros nyár. jó volt :)) :)) :))
már télleg csak a köd hiányzik :shock:
és igen, az ember eccer felnő, és saját családja lesz, és vazze, nehéz mexokni. pláne, ha már egy gyekőc tömi be a saját arcába a te öklödet. legalábbis nálunk ez a módi. na jó írogatást :!:

_________________
üdv, b


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 01 (kedd), 13:09 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 25 (kedd), 22:26
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Roxmorts
Lehet, hogy igazad lesz, talán annyi hiba van a dologban, hogy Harry korábban ment el a minisztériumból. Szóval a levél és a távozás ideje között eltelt idő alatt még egy kiwi madár is hamarabb kivihette volna a levelet. Vagy rosszul emlékszem és a minisztériumból hamarosan indultak is az északon lévő tudjuk hova?

Hát van egy tanárom az egyetemen, szerintem ő dementor. Egyből eltűnik a jókedv amikor a közelemben van és a legszörnyűbb vizsgáim jutnak eszembe. De hiába ordítottam az arcába a patrónus bűbájt fogta magát és ellebegett...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 01 (kedd), 12:46 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 25 (kedd), 21:20
Hozzászólások: 229
Tartózkodási hely: Pilis city, Pest megye központja XD
Öreg írta:
Predi lehet, hogy a levélben Utherre gondoltak? Most hirtelen nincs előttem ez a jelenet. Ez a Drumstangos tusa előtti rész valahol ugye?


Igen, az a levél. Amikor átveszi a helyét és Bimba hoz neki egy levelet még indulás előtt. Kíváncsi vagyok mire, vagy kire vonatkozhat. Lehet valóban Uther, vagy akár egy Weasley is. De én még mindig a Sigillusra gondolok.

Basszus most volt egy "jelenésem":
(Megpróbálok spoilermentesen írni, az újak kedvéért)
Amikor Harry kicuccolt a minisztériumból, Ginny ott volt és segített neki. Akkor már ott volt a nyakában az a rubinköves függő (amiről később kiderül hogy mi) és kifele menet találkoztak azzal a Kendra Parkerrel akiről szintén tudjuk hogy mit-hol-meddig. És a levél aláírása az volt hogy "P" (mint Parker, akár). Azt meg tudjuk mindkettőről hogy a Dumbledore féle csoport tagja, szóval szerintem erről szólt az üzenet. Csak azt nem értem, akkor miért küldte ezt a levelet ilyen megkésve?
Roland, ugye igaz az elméletem? :-D

Öreg írta:
ku*va dementoros nyár

:lol: Ez marha jó szöveg, és milyen igaz. Lehet hogy mégis vannak dementorok? :-D

_________________
Commander Shepard Official Music Video hát ezen besírtam :))

Shepard: That son of a bitch sent us right into Collector hands!
Garrus: And here I thought I'd had my betrayal and attempted murder for this year...
XD

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 01 (kedd), 11:23 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 25 (kedd), 22:26
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Roxmorts
Hát Fidelem megyek ma le délután pár napra, de ez a ku*va dementoros nyár az agyamra megy.

Predi lehet, hogy a levélben Utherre gondoltak? Most hirtelen nincs előttem ez a jelenet. Ez a Drumstangos tusa előtti rész valahol ugye?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 01 (kedd), 10:55 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 31 (hétfő), 16:59
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Dombóvár/ Balatonőszöd
Na szóval én is át néztem ide, gondoltam megnézem h mégis ki csatlakozik erre az új helyre, bár azért elég sok ismerős név tűnik fel.
Öreg örülök h végre hallok rólad, mert már olyan ritkán láttlak mint a vakember a délibábot!
Eggyelőre még nincs új fejezet, de én bízom benne hogy ma este már lesz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 01 (kedd), 0:56 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 25 (kedd), 21:20
Hozzászólások: 229
Tartózkodási hely: Pilis city, Pest megye központja XD
Húú, egész nap kockultam és csak most látom hogy mi van. Roland, jobbulást anyukádnak, remélem hamar talpra áll és hazaengedik. Az én apám sokat szokott kórházba járni (és bent maradni pár napra) és mindig kb menekül haza... Bár lehet hogy a Duna túlsó felén más a helyzet, de azért nem hinném hogy annyival élvezhetőbb lenne a kórház. Szóval erőteljes felépülést kívánok, így az éjszaka közepén is.
Egyébként személyes tapasztalatom (meg több ismerősöm, rokonom tapasztalata) hogy amíg oda nem adod a borítékot ADDIG feléd sem néznek. Ez van. Lehet hogy sz*r helyen élünk

Új olvasóknak üzenem, csak óvatosan, nehogy kifolyjon a szemetek. Egyik régi barátom volt úgy még anno a Varázslók Háborújával, hogy konkrétan egy szombati napon olvasta el az egészet a monitorján, aztán hétfő reggel frankón begyulladt szemekkel jött be suliba =)) Na azon jót röhögtünk. De a Nurmengard trilógia minőségében simán veri azt is, szóval készüljetek a monitorra tapadásra.

Ja Roland, nem rég olvastam a Negyedik Tornyot újra és megakadt valamin a szeme. A vége felé az Eakle-nek címzett levélben az áll "Megtaláltam a vöröst. Találkoznunk kéne." Ez mire vonatkozik, vagy még nagyon titkos? Talán a vörös Sigillusra? vagy valami egészen más?

Na mindegy, ennyi voltam. Fejezettel meg nem kell sietned. Mostmár mindegy, kibírjuk akármeddig is. Akár megírhatnád a rá következőt is, és kettőt együtt tölthetnél fel. Főleg mivel ezzel a mostanival már kész vagy mindjárt, de te tudod.

Üdv,
Laci!

_________________
Commander Shepard Official Music Video hát ezen besírtam :))

Shepard: That son of a bitch sent us right into Collector hands!
Garrus: And here I thought I'd had my betrayal and attempted murder for this year...
XD

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 23:07 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 25 (vasárnap), 19:05
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: Gödöllő
Roland, bár így már lemaradva, de én is kívánok jobbulást édesanyádnak, remélem mihamarabb felépül.
És igazuk van a többieknek: nem létezik olyan elvonási tünet a Smaragd Sigillussal kapcsolatban, ami egy súlycsoportba esne a kihagyások okaival. Még véletlenül se vedd magadra az időnkénti követelőzéseket!

Üdv az újaknak! Jól mondta Öreg, súlyos függséget okozhat a történet, úgyhogy csak nagykanállal! :lol:

Öreg írta:
http://filmdroid.blog.hu/2010/04/07/lehetseges_hogy_lesz_ujabb_potter_regeny#more1902020
Helyette forgassák le inkább Roland sztoriját, ahogy azt anno megvitattuk. Az az imdb-s link megvan v.kinek?

http://fc04.deviantart.net/fs51/f/2009/ ... l62442.png -- fönt van Roland oldalán is.
Bár tényleg érdekel, hogy vajon mit alkotna Rowling, a HE után én látatlanban nem szavaznék neki bizalmat...
Jöjjön csak Roland sorozata, az nagyon bőven megüti a szintet.
Tényleg, ezt nem lehet kiadni? ("Egyszer, ha lesz rá lehetőségem, kiadom ezt a könyvet. Ha a Terminator fanficeket kiadták (Mark F. Wilsonon át Ricardo Crosáig, akik persze mind magyarok), akkor ez is kijöhet valahogy..." -- írta nekem egyszer valaki a saját fanfic regéynéről (Philip Pullman: Az Úr Sötét anyagai fandom))

_________________
Ł@ç!

Nihil dulcius, quam omnia scire.
"Mindenki jó valamire, ha másra nem, hát elrettentő példának..."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 22:06 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 25 (kedd), 22:26
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Roxmorts
Nah ezt a sületlenséget még belinkelem aztán elindítom a filmet :)

http://filmdroid.blog.hu/2010/04/07/leh ... ore1902020

Helyette forgassák le inkább Roland sztoriját, ahogy azt anno megvitattuk. Az az imdb-s link megvan v.kinek?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 21:56 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Parselmouth Lion írta:

<b>Persze, hogy emlékszem rád! :-D Remélem, a vizsgáid is jól sikerülnek/sikerültek és lesz időd majd olvasni!
Nagyon rendesek vagytok, hogy így mellém álltok! Jól esik és köszönöm szépen! </b>


Hurrá, akkor még a memóriád a régi. :D

A vizsgáim már mind okésak mindkét szakon, egyetlen egy vizsgám van, holnaphoz egy hétre, és jaj. Valahogy csak túlélem, eddig nem halt bele senki sem (államvizsga). Rettentően várom azt a sok szabadidőt, amit aztán végre megkapok. ^^

A háromnegyedét írásra fordítom, a maradékot olvasásra. :))

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 21:50 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2008 november 28 (péntek), 22:29
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Szolnok city, ágyamon, laptoppal az ölemben^^ <3
Én ezért nem szoktam visszaolvasni :D inkább cselesen megkérdezem mi a téma :D

_________________
"I've accepted the truth you were once Anakin Skywalker, my father." legpoffázóbb moly $star
Dracoista papnő :x:x:x Keresztapa főosztály vezető $star
Pitonista boszi :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 21:49 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Öreg írta:
Vigyázzatok függőséget okoz.


Eggen, már én is itt ragadtam, pedig csak olvastam. :))

Annyira sosem voltam fórumra írogatós, általában alkalom adtán szólok hozzá a dolgokhoz. Meg mire visszaolvasok mindent, már el is ment a kedvem a hozzászólás írásától. XD

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 21:48 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2008 november 28 (péntek), 22:29
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Szolnok city, ágyamon, laptoppal az ölemben^^ <3
Nem baaaj :D szeressük az ilyen dolgokat és már Piton is megjelent :D

_________________
"I've accepted the truth you were once Anakin Skywalker, my father." legpoffázóbb moly $star
Dracoista papnő :x:x:x Keresztapa főosztály vezető $star
Pitonista boszi :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 21:47 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 25 (kedd), 22:26
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Roxmorts
Vigyázzatok függőséget okoz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 21:46 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2008 november 28 (péntek), 22:29
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Szolnok city, ágyamon, laptoppal az ölemben^^ <3
Én is bepoffoltam már ide :D és elkezdtem olvasni :)

_________________
"I've accepted the truth you were once Anakin Skywalker, my father." legpoffázóbb moly $star
Dracoista papnő :x:x:x Keresztapa főosztály vezető $star
Pitonista boszi :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 21:44 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 28 (vasárnap), 13:00
Hozzászólások: 6534
Tartózkodási hely: Neverland (or Wonderland)
Szia :)

Még nem olvastam, de ha létrehoztatok egy külön topicot neki, biztosan nagyon jó. ;) Felvettem a nyáron elolvasandók listájára :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 21:43 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 25 (kedd), 22:26
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Roxmorts
Szia!

Ez a topik Parselmouth Lion fanficíró Nurmengard trillógiájának befejező részének (Smaragd Sigillus) nem kritika jellegő kommenteket is engedélyező (HP és egyéb normál keretek) mugliriasztó bűbájokkal kezelt, fejezetért síró fóruma. Ide kellett költöznünk mert a minisztérium nem engedte, hogy muglik előtt nyíltan beszéljünk. Üdv nálunk!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 21:23 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 28 (vasárnap), 13:00
Hozzászólások: 6534
Tartózkodási hely: Neverland (or Wonderland)
Halihó :)

Meg szabad kérdezni, hogy ez milyen öö... topic? :oops: :oops:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 21:19 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 25 (kedd), 22:26
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Roxmorts
Én most 24 vagyok de elképzelni is nehezen tudom, hogy milyen lehet egy ilyen szerepet hirtelen átvállalni. Kitartás mégegyszer. (nekem legalább szépen lassan kell alkalmazkodnom, de igen is nagyon fura és rossz érzés, hogy apu már kéri a segítséget amikor kicseréli a szódákat, vagy fura látni, hogy délben mindíg pihen egy órát amikor hazajön ebédelni. Anyum pedig köszöni és már jól van. Egy hetet pihent a műtétje után és mostmár folytatja a napi ingázást a Budapest - Fehérvár vonalon mint az utóbbi 11 évben) Amúgy egy ilyen komoly műtéthez képest elég hamar kiengedik nem?

Írjál csak reggel a kávéhoz remélem jön a fejezet! (Ha tényleg csak töltelék mondatok meg a korr. van hátra akkor reménykedek :) Én meg hagyom mára a tanulást meg a könyveimet és megnézem a főnix rendjét hamár asszony nem alszik itt :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 21:09 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2008 november 28 (péntek), 22:29
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Szolnok city, ágyamon, laptoppal az ölemben^^ <3
Megértem :) Ilyen esetben mindenki ki lenne :) Bár én még úgymond gyerkőc vagyok 18 évemmel :)

_________________
"I've accepted the truth you were once Anakin Skywalker, my father." legpoffázóbb moly $star
Dracoista papnő :x:x:x Keresztapa főosztály vezető $star
Pitonista boszi :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 20:59 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 22 (hétfő), 14:48
Hozzászólások: 218
Tartózkodási hely: Mindig máshol. Ahol éppen az agyam kalandozik... Folyton kiszállok a testemből
<b>A borítékos dolgot én is így gondoltam. Pénteken engedik majd ki - legalábbis műtét előtt ezt mondták, hogy ha nem lesz semmi baj - szóval majd csütörtökön, vagy pénteken kapják.
Olyan furcsa az egész. Régebben mindig anyám meg apám foglalkozott az ilyen dolgokkal is. Elég kegyetlen dolog felnőni, főleg ha olyan hirtelen történik. 25 éves vagyok, de lélekben még mindig egy neveletlen kölyök lennék, ha nem történtek volna ilyen dolgok velünk...
Sokáig semmi gondom nem volt a világon, csak tanultam, meg moziba jártam, haverokkal bulizni, meg írtam, amikor és ahogyan akartam. Most meg dolgzom, családot tartok el, és olyan dolgok járnak az eszemben, amiket 3 évvel korábban elképzelni sem tudtam. Na, de nem akarok többet panaszkodni, elvégre nem rólam van szó, hanem az édesanyámról, és elég mocsok dolog ilyenkor azt mondnai, hogy milyen rossz nekem... De elég derekasan viselem, csak néha kijön az emberből a keserűség.
Bocsi, befejeztem.

A végére egy jó hír nektek: máris írok, itt a gép előtt, halad a fejezet. Kicsit higgadtabb fejezet lesz, nem sok minden fog történni, inkább csak információ. Kell az ilyen átvezetés a történet pörgősebb részei között. Ezen kívül majd még 1 ilyen fejezet lesz, bár az a főleg romantikus főszála miatt valószínűleg nem lesz unalmas!
Az ez utáni fejezet azonban nagyon durva lesz, készüljetek rá lelkileg, utána pedig tömény akció, és nagy-nagy események következnek!! Mondhatom úgy is, hogy a mostani fejezet lesz az utolsó pihenő a vége előtt. </b>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 20:42 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2008 november 28 (péntek), 22:29
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Szolnok city, ágyamon, laptoppal az ölemben^^ <3
Sajnos a korházban tényleg erre mennek a dolgok :-S
és szólíts csak Lilnek ^^ :) rövidebb

_________________
"I've accepted the truth you were once Anakin Skywalker, my father." legpoffázóbb moly $star
Dracoista papnő :x:x:x Keresztapa főosztály vezető $star
Pitonista boszi :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 20:41 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 25 (kedd), 22:26
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Roxmorts
Snape Dogg jó szórakozást hozzá és valóban nem tévedsz, nem rossz ez a trillógia szódával elmegy :) Najó ez a legjobb.

Roland a Rónairól sok jót hallottam országosan híres gerinc specialista ha jól tudom. (ha tanácsolhatom a kis borítékot addíg ne add oda nekik amíg anyud ki nem jön a kórházból mert ha megkapják utánna már nem nézik olyan szorgalmasan. Saját tapasztalat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 20:13 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2008 november 28 (péntek), 22:29
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Szolnok city, ágyamon, laptoppal az ölemben^^ <3
Lion asszem belekezdek a Numengard első részébe :)

ÉS ha már Eileen Prince-el kezdődik akkor rossz nem lehet ;)

_________________
"I've accepted the truth you were once Anakin Skywalker, my father." legpoffázóbb moly $star
Dracoista papnő :x:x:x Keresztapa főosztály vezető $star
Pitonista boszi :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 20:10 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 22 (hétfő), 14:48
Hozzászólások: 218
Tartózkodási hely: Mindig máshol. Ahol éppen az agyam kalandozik... Folyton kiszállok a testemből
Lilyanjudyth írta:
Mi még utoljára akkor beszéltünk (eh, emlékszel még rám? :)) ), amikor a másik sajnálatos dolog történt, reméltem, hogy azóta már minden oké és rendeződnek a dolgaid. Most már legalább tudom, hogy miért tűntél el annyira, mert meg volt rá az okod.
...


<b>Persze, hogy emlékszem rád! :-D Remélem, a vizsgáid is jól sikerülnek/sikerültek és lesz időd majd olvasni!
Nagyon rendesek vagytok, hogy így mellém álltok! Jól esik és köszönöm szépen! </b>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 20:08 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2008 november 28 (péntek), 22:29
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Szolnok city, ágyamon, laptoppal az ölemben^^ <3
*Bepof*

Lion szorítok, hogy anyukád megggyógyuljon $pray megfog :)

és ez amúgy milyen topik lenne? :oops: csak kíváncsi vagyok :x

*kisétál*

:)

_________________
"I've accepted the truth you were once Anakin Skywalker, my father." legpoffázóbb moly $star
Dracoista papnő :x:x:x Keresztapa főosztály vezető $star
Pitonista boszi :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 20:07 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 22 (hétfő), 14:48
Hozzászólások: 218
Tartózkodási hely: Mindig máshol. Ahol éppen az agyam kalandozik... Folyton kiszállok a testemből
Öreg írta:
Hallod Roland menj már a fenébe! Nehogy már még elnézést kérj emiatt. Örülök, hogy jól van az anyukád, jobbulást neki! Én anyumat is egy hónapja műtötték kb. bár közel se ilyen komoly problémával de tudjuk, hogy egy idősebb szervezet azért nem úgy viseli az altatást stb... Itt műtötték fehérváron? Ha igen ki? A fejezet meg jön amikor jön első a család, mi itt leszünk. Kitartás!


<b>Köszönöm szépen a jókívánságokat! Remélem, a te édesanyád is jobban van már.
Az altatást szerencsére jól viselte, bár most még kába, de folyamatosan ellenőrzik az állapotát és minden bíztató. Igen, Fehérváron műtötték, az idegsebészetről a Török Lehel főorvos műtötte, de úgy tudom, bent volt a műtét alatt a Rónai főorvos is, aki valami nagy-nagy koponya agysebészetből, tévében is szokott szerepelni, meg elég ismert. Ő nézte még meg anyukám CT felvételét, hogy egyáltalán operálható-e. Azt mondták, hogy ha operálhatatlan lett volna a daganat, csak hetei-hónapjai lettek volna hátra. </b>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 18:37 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 18:13
Hozzászólások: 3931
.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hudakk03 2013 december 04 (szerda), 20:51-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1643 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség