Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:43

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 14 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Szikrák (Inszomnia, egyéb)
HozzászólásElküldve: 2011 december 29 (csütörtök), 12:03 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 07 (kedd), 19:30
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Szélhegy
Végreeee! *-*
Nem, sajnos nem Inszomnia frissítés (sajnos azt csak január után tudom ígérni), hanem végre elkezdtem felpakolni A kedves árulókról című ficemet, amit még a Mindenízű Drazséra írtam. Ez amolyan 1.2-es verzió, felújított hanggal és sosem látott jelenetekkel, és ebben itt is köszönöm Heteira segítségét. :#-)

Idézet:
A harcok végére sokan elárulták Voldemortot, mégis, a kettőjük árulása volt a legsúlyosabb. Nem csak ez volt a közös Regulus Arcturus Blackben és Perselus Pitonban, sorsuk több ponton is összefonódott, szorosabban, mint azt bárki sejthette volna.
Történetileg canon Perselus/Regulus.


Szeretettel ajánlom mindenkinek. :)
A kedves árulókról

_________________
ez nem egy frappáns szöveg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szikrák (Inszomnia, egyéb)
HozzászólásElküldve: 2011 szeptember 30 (péntek), 21:20 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 07 (kedd), 19:30
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Szélhegy
Végre eljutottam odáig, hogy megválaszoltam a mostanában kapott kritikákat. :)

_________________
ez nem egy frappáns szöveg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szikrák (Inszomnia, egyéb)
HozzászólásElküldve: 2011 szeptember 18 (vasárnap), 18:24 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 07 (kedd), 19:30
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Szélhegy
Azóta felkerült, és le is kopott a főoldalról, és már kaptam néhány nagyon kedves kritikát rá! <3 Fogok érdemben válaszolni mindenre, csak próbálom utolérni magamat. :D

Az utolsó szál cigaretta

_________________
ez nem egy frappáns szöveg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szikrák (Inszomnia, egyéb)
HozzászólásElküldve: 2011 szeptember 17 (szombat), 22:52 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 február 26 (péntek), 12:40
Hozzászólások: 758
szikra írta:
Az utolsó szál cigaretta címmel egy Sirius és Regulus témájú (nem incest!) fic került bétához...


Sikerült kedvet csinálni hozzá. :-) Kíváncsian várom. :-)

_________________
A blogom, ahol a Könyvmolyképzőről, Aranymosásról, írásról általában lesz, van szó. ;-)

"Draco vihogni kezdett.
- Nektek szóvivőtök van szex-ügyben? – kérdezte – Ráadásul Potter?
- Hah, nem is tudod, mit hagysz ki! - kukorékolta Seamus.
- Harrynek vannak a legjobb szex-beszámolói – tette hozzá Ron önelégülten." (Vorabiza: Unalom)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szikrák (Inszomnia, egyéb)
HozzászólásElküldve: 2011 szeptember 17 (szombat), 22:47 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 07 (kedd), 19:30
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Szélhegy
Az utolsó szál cigaretta címmel egy Sirius és Regulus témájú (nem incest!) fic került bétához... Azt hiszem, ebben nagyon benne van, hogy én mennyire fontosnak tartom a saját életemben a testvéreimet.
Kis kedvhozó:

Idézet:
– Mit tegyek meg érted, Regi, hm? – kérdezte Sirius. – Keringőzzek Lucius Malfoyjal? Vagy áldozzam be a szabadságom meg a bal karom?
Regulus pillantása ijedten rebbent rá. – Fejezd be! – kérte riadtan. – Ez nekem számít. Csak…
– Csak? – kérdezte Sirius, és összeszűkültek a szemei.
– Hiányzol.
Újra egymásra néztek, próbáltak kiolvasni valamit a másik tekintetéből. Sirius a hazugságot kereste Regulus arcán, de csak fájdalmat látott, Regulus meg arra várt, hogy Sirius szemében lássa, hogy az idősebb fiúnak ugyanúgy hiányzik ő, és megtalálta: egy apró ránc volt a szeme sarkában. Sirius keserűen kapta el a tekintetét, és a szájához emelte a cigarettát; a szürke füstfelhő apró bodrokkal szállt az ég felé.


Most egy darabig nem nagyon lesz friss, mert el vagyok foglalva real life meg fices dolgokkal is (Malfoy Kihívás; őszi érettségi, szalagavató, stb.), de ezt én sajnálom a legjobban, mert azt jelenti, hogy nincs időm igazán kedves dolgokkal foglalkozni. :(

De! Susan Merope Denem barátosnémnak lebétáztam egy igazán édes Drarry ficét, amit itt olvashattok.
Idézet:
Priscilla Parkinson igyekszik bebizonyítani, hogy ő igazi mardekáros, akkor is, ha a többi házban is barátkozik, de Pansy nem hisz neki. Még jó, hogy az unokanővére nem tud arról, hogy Draco nem csak barátkozik az ellenséges területen.

Remélem hagytok neki kritikát, és segítetek meggyőzni, hogy írjon folytatást hozzá, mert nekem nem ment. :D

_________________
ez nem egy frappáns szöveg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szikrák (Inszomnia, egyéb)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 24 (szerda), 17:59 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 07 (kedd), 19:30
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Szélhegy
Új Inszomnia fejezet az adminok gondjaira bízva. :)

Azóta már fent van a fejezet! ^^ Jó olvasást! :)

_________________
ez nem egy frappáns szöveg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szikrák (Inszomnia, egyéb)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 11 (csütörtök), 11:38 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 február 26 (péntek), 12:40
Hozzászólások: 758
szikra írta:
Idézet:
... ...


Nagyon hangulatos lett a vége, a közös teázás, Draco gondolatai arról, hogy mennyire meghitt ez az egész még romantika nélkül is.
A pizzafutáron és Draco kiakadásán meg jót mulattam... :D
Köszi, hogy ide feltetted. :-)
(És írok mélt, amint lesz egy picivel több időm... :-))

_________________
A blogom, ahol a Könyvmolyképzőről, Aranymosásról, írásról általában lesz, van szó. ;-)

"Draco vihogni kezdett.
- Nektek szóvivőtök van szex-ügyben? – kérdezte – Ráadásul Potter?
- Hah, nem is tudod, mit hagysz ki! - kukorékolta Seamus.
- Harrynek vannak a legjobb szex-beszámolói – tette hozzá Ron önelégülten." (Vorabiza: Unalom)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szikrák (Inszomnia, egyéb)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 11 (csütörtök), 10:59 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 07 (kedd), 19:30
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Szélhegy
Idézet:
Hazeltől hamarosan egy rövid levelet kaptam, hogy elintézte nekem a pénzem külföldre mozgatását. Elöntött a hála, még a reggelizőasztalnál firkantottam neki egy választ, miszerint köszönöm-köszönöm-köszönöm, találkozunk jövő héten, és teljesen lekötelezett. Újabb levél jött: ugyan, semmiség, minden simán ment, ez a legkevesebb, reméli, jól vagyok, ő el van halmozva munkával, ami nem baj, mert be van ígérve neki a fizetésemelés, és minden hátsó szándék nélkül, igazán örülne, ha a jövő hétvégén elmennék hozzá Londonba, megnézném, hol lakik, és együtt vacsoráznánk. Pizzát, mert a főzést igyekszik hanyagolni.
Így esett, hogy a földalatti főhadiszállásról nem haza mentem lecsutakolni magamról a bájitalok gőzét, kipárolgásait, meg a hozzávalók szagát és maradékait a bőrömről, a hajamról, meg a körmeim alól – rendkívül erősen átveszi az ember a szagukat, mert a mágia segíti őket, hogy beivódjanak, és főzés közben észre sem lehet venni –, hanem Hazel apró, londoni albérletébe. Olyan modern, minimalista berendezése volt, mint Blaise-ék lakásának, minden króm, fehér, fekete, meg vörös, szögletek és egyenesek.
– Nem az én stílusom – szögezte le Hazel, miután kinyitotta az ajtót, és egy pöccintéssel felgyújtotta az üvegbúrába zárt fényeket. – De kényelmes, és könnyű benne rendet tartani, mert mindent el lehet pakolni a tolóajtók mögé. Tedd le a pakkod, és zuhanyozz, addig főzök egy teát.
– Feketét?
– Meg kell kóstolnod a mangós zöldtea keverékem! Imádni fogod.
Ráhagytam. Ha mangós, már nem lehet nagyon rossz.
Míg a forró vizet folyattam magamra (Hazelnek csak zuhanykabinja volt), azon tűnődtem, hogy igazán otthon érzem magam. Odakint borzongató tavaszi vihar tombolt, Hazel a konyhában teát csinált, tudta, hogy arra vágyom, és az egész… egyszerűen olyan természetes volt. Fiú és lány hazaérnek, esznek, beszélgetnek, ez a világ rendje, akkor is, ha az egészben semmi romantikus nincsen. Sőt, éppen ez adta a varázsát.
Hazel utánam szintén elrohant fürödni, csak teát töltött, és meghagyta, hogy fizessem ki a mugli pizzafutárt a pénzzel, amit a pultra tett. Amikor a fickó az ajtóban látta, hogy percekig válogatom az érméket, megkérdezte, hogy amerikai vagyok-e, hogy még nem láttam a királynőt a font hátulján. Tökéletes franciasággal kezdtem káromkodni előtte, mert ilyen durván még egy mugli sem sértett meg. Hazel nedves hajjal rontott ki a fürdőből, hogy elsimítsa a dolgot, aztán percekig nevetett rajtam.


Nos, ez nem történt meg. A mangós tea meg még felbukkan majd máshol, pusztán azért, mert volt egy teakeverékem, mangó, ananász, zöld- és fehértea, meg sárgarózsa bimbók voltak benne, és isteni volt...
Talán még van egy csészére való belőle... 8->

_________________
ez nem egy frappáns szöveg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szikrák (Inszomnia, egyéb)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 11 (csütörtök), 10:01 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 február 26 (péntek), 12:40
Hozzászólások: 758
szikra írta:
Ah, Inszomnia tizenegyedik fejezet bétánál.
Érdekel valakit, hogy mit dobtam a "kukába"? :) Mert lementettem, és beilleszthetem, egy kis várakozás-űzőnek. :)


Igen, mindenképpen! :-)
És nagyon örülök, hogy már bétánál az új fejezet. :D

_________________
A blogom, ahol a Könyvmolyképzőről, Aranymosásról, írásról általában lesz, van szó. ;-)

"Draco vihogni kezdett.
- Nektek szóvivőtök van szex-ügyben? – kérdezte – Ráadásul Potter?
- Hah, nem is tudod, mit hagysz ki! - kukorékolta Seamus.
- Harrynek vannak a legjobb szex-beszámolói – tette hozzá Ron önelégülten." (Vorabiza: Unalom)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szikrák (Inszomnia, egyéb)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 10 (szerda), 21:31 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 07 (kedd), 19:30
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Szélhegy
Ah, Inszomnia tizenegyedik fejezet bétánál.
Az újraírt részek jobban tetszenek, mint az elsőre megírtak, de majdnem az egész fejezet 2.0-ás verzió... Például eredetileg egy látogatással indult a dolog Hazelnél, de kiszedtem az egészet, mert nem vitt a jelenet sehová. Érdekel valakit, hogy mit dobtam a "kukába"? :) Mert lementettem, és beilleszthetem, egy kis várakozás-űzőnek. :)

_________________
ez nem egy frappáns szöveg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szikrák (Inszomnia, egyéb)
HozzászólásElküldve: 2011 július 26 (kedd), 11:25 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 07 (kedd), 19:30
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Szélhegy
Ah, én örülök, hogy írtatok. :) Ma már azért sokkal nyugodtabb vagyok a dolog felől.

Heteira, nemsokára válaszolok majd az emailedre is, nem felejtettem el. :)

Kyra, a görény ez esetben tényleg egy vadászgörény, és Lesath-nak hívják. ;) Amúgy meg preslash lesz csupán, úgyhogy a párost annyira nem kell szigorúan venni. Regiékkel meg még lesz dolgom, nem is kevés... *sóhaj*

_________________
ez nem egy frappáns szöveg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szikrák (Inszomnia, egyéb)
HozzászólásElküldve: 2011 július 26 (kedd), 10:20 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 01 (szerda), 17:04
Hozzászólások: 3408
Tartózkodási hely: In my dreams
Szia Szikra! >:D<

Annyira sajnálom, hogy így jártál az Inszomniával :( . Tudom, hogy kicsit elakadtál vele, erre amikor belelendülsz ez történik :(. Tudom milyen érzés ez, jártam már így, de hidd el, mi, akik szeretjük ezt a történetet, türelmesen várjuk és akármikor fogod tudni hozni a folytatást, olvasni és szeretni fogjuk :)

Görény? :D Ez aranyos, akár még címnek is el tudnám képzelni :). Mi lesz a párosod? A görényből következtethetünk arra, hogy a legszexisebb mardekáros görényről fog szólni? ;;)

Az MD-s ficed felkerülését is figyelni fogom, szeretném újra elolvasni, mert nagyon megszerettem :)

Szép napot Neked!

Puszi, Kyra

_________________
Fórumszabályzat

Kép
Csillámnyusz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szikrák (Inszomnia, egyéb)
HozzászólásElküldve: 2011 július 26 (kedd), 0:52 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 február 26 (péntek), 12:40
Hozzászólások: 758
Szia Szikra!
Örülök, hogy csináltál egy ilyet. Nagyon sajnálom, hogy elvesztek az Inszomnia megírt részei... :-( Drukkolok, hogy hamar sikerüljön újraírni. :-)

_________________
A blogom, ahol a Könyvmolyképzőről, Aranymosásról, írásról általában lesz, van szó. ;-)

"Draco vihogni kezdett.
- Nektek szóvivőtök van szex-ügyben? – kérdezte – Ráadásul Potter?
- Hah, nem is tudod, mit hagysz ki! - kukorékolta Seamus.
- Harrynek vannak a legjobb szex-beszámolói – tette hozzá Ron önelégülten." (Vorabiza: Unalom)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Szikrák (Inszomnia, egyéb)
HozzászólásElküldve: 2011 július 25 (hétfő), 23:57 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 07 (kedd), 19:30
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Szélhegy
Mostanában olyan ritkásak voltak a frissítések, hogy gondoltam, csinálok egy ilyet, szóval végre utol lehet érni, meg hasonlók.

Az apropó az, hogy bepipultam, mert az Inszomnia következő fejezetén dolgozgattam nyaralás alatt, kölcsön-laptopokon, pendrive-val, és mostanság nagyon nyögvenyelősen ment az Inszomnia írása, és végre belelendültem - ellenben egy helytelen lecsatlakoztatás miatt tönkrement a fájl, és most nagyjából öt oldalt írhatok majd újra... Nagyon kínlódok. ~x(

Ha valakit érdekel, mi más készül, van itt egy meglepetés-novella, amit görénynek hívok (de nem ez lesz a címe, szerintem stresszoldónak ez fog előkerülni, és utána jön majd az Inszomnia (olyan "páros" van benne, amivel most dolgozok először :wink: )), meg egy Sirius-Regulus (nem incest!) párbeszéd... Meg még néhány befejezni való novella, amik a "később" kategóriába kerültek. Nem, Pers-Lily most nem készül, nyüff. :(

Az MD-s ficemet egyelőre nem teszem fel, még némi fazonigazítást kap majd.

Kérdezzetek és írjatok és nyaggasatok bátran. :)
Szikra

_________________
ez nem egy frappáns szöveg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 14 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség