Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2019 augusztus 23 (péntek), 16:20

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 75 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Bella Nina Black írásai^^.
HozzászólásElküldve: 2012 június 30 (szombat), 12:20 
Szárnybontogató

Mennyire ismeritek a Merlin kalandjai című sorozatot? Nincs benne slash, de sokunknak persze így is sikerült alkotnia ebben a témában. :) Arthur herceg és Merlin kapcsolatát Merthurnak nevezzük, és én most ilyen témájú ficet alkottam. Egypercesnek nevezhető, nem nagy hosszúságú kis szösszenet :) A címe : Merthur pillanatok , és ha az adminok is úgy gondolják hamarosan olvasható lesz:)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 április 05 (csütörtök), 11:57 
Szárnybontogató

Engem is elkapott az Alkonyat-láz, így írtam pár egypercest. :)
A hangulata borongós, eléggé depis, Jacob szemszögéből íródott és a Breaking Dawn első felében, a házasság körül játszódik. A címe: Érzések. Jó olvasást hozzá, kritikáknak örülnék. :)

Link: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=96188

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011 december 31 (szombat), 16:26 
Szárnybontogató

Sziasztok. Egy újabb Zeke/Luther szösszenet fog felkerülni, amint engedélyezték az adminok.:) A téma megint a karácsony, és a címe: "A karácsonyfa" . :) A történet a "Zűrös karácsony" című történetem második fejezete lett. Nem függenek össze, az újabb rész már az epilógus után játszódik, de nem hiszem, hogy zavaró lenne. Jó olvasást hozzá. És itt is Kellemes Karácsonyt és Boldog Újévet kívánok minden Merengősnek. Üdv, Nins.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011 december 09 (péntek), 21:07 
Szárnybontogató

Hello mindenki, aki olvassa ezt. :) Először pár új fejlemény. Nem tudom, észrevette-e valaki, hogy leszedtem a Búcsú c. kisregényem Merengőn lévő három fejezetét. Ennek az az oka, hogy nem át szeretném írni az egészet, és aztán újra feltölteni, mikor teljesen kész lesz, és elégedett leszek vele. Ez a történet nem regénynek indult, csak egy egypercesnek, de kinőtte magát.. sokáig nem volt friss, nem úgy haladok vele, ahogy szeretném, úgyhogy inkább leszedtem. Remélem ez senkinek nem okoz gondot.

A másik közlemény, hogy az előbb tettem fel egy kis szösszenetet. Emlékeztek még a Szerelem?! c. regényemre? Zeke és Luther főszereplésével írtam egy kis előkarácsonyi valamicskét. :) Amint az adminok felengedték, olvashatod is, ha érdekel.
Ennyi lenne. Úgy gondolom, várható még az ünnepekkel kapcsolatos alkotás tőlem. Ha van ötletetek, írjatok nyugodtan, azokat mindig szívesen várom.

Üdv Nektek, és szép estét. Nins. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011 október 31 (hétfő), 14:52 
Szárnybontogató

Megérkezett a Búcsú c. kisregényem harmadik fejezete, ahogy ígértem. :) Nem sok, csak pár sor, de azért érdemes elolvasni. Folytatása még valószínűleg a szünetben várható. Kritikáknak örülnék, jó olvasást hozzá.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011 október 27 (csütörtök), 18:48 
Szárnybontogató

Nem tudom említettem-e, de a Búcsú c. kisregényemhez szánok még egy fejezetet. Ha minden jól sikerül, akkor ez az őszi szünet folyamán fel is kerül. Nem tudom, mi lesz még belőle, akár egy hosszabb regény is lehet kialakulóban. :) Remélem azért pár embert érdekelni fog. :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Bella Nina Black írásai^^.
HozzászólásElküldve: 2011 július 01 (péntek), 11:33 
Szárnybontogató

Fel is töltöttem a Búcsú c. kisregény második részét, csak az adminokon múlik, mikor kerül fel. :) Köszönöm az építő kritikákat mindenkinek, nagyon jól estek!
A 2. fejezet tartalma: Siriust bűntudat mardossa, a délután történtek miatt, Regulus viszont folytatást akar. Így végül Sirie beadja a derekát, és sikerül nekik a legjobb módon elbúcsúzniuk.
Korhatár : 16
Figyelmeztetés: Erotikus tartalom, Slash, Incest.
Kritikáknak örülnék, és remélem, hogy tetszeni fog. :D :x

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011 június 30 (csütörtök), 20:12 
Szárnybontogató

Hello, kedves olvasó! Büszkén jelentem, hogy elkészült a 'Búcsú' című kis szösszenetem második ( és egyben befejező) része. Valószínűleg holnap fog felkerülni, Mea még átnézi. :) Remélem sokan fogjátok elolvasni, és a kritikáknak is örülnék. Jó olvasást hozzá! Puszi, Nins.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Új történet
HozzászólásElküldve: 2011 június 24 (péntek), 13:59 
Szárnybontogató

Nos, a Sirius/Regulus témájú slash egyperces az adminok kezében van, ők döntik el, mikor kerül fel. De remélem még ma olvashatja az, akit érdekel :). ("Búcsú" címmel). Jó szórakozást! >:D< :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011 június 22 (szerda), 18:05 
Szárnybontogató

Megint itt vagyok :) És, mint mondtam, több kis novella fog felkerülni mostanában a nevem alatt. Most lettem kész egy újabb egypercessel, ami Sirius/Regulus témájú slash. :D Valószínűleg két résből fog állni, és ezeket a részeket különállónak is lehet tekinteni. A tartalomról nem árulok el semmit, de az biztos, hogy a hétvégére fel fogom tenni, ha érdekel titeket. Addig még dolgozok rajta, és átnézetem a bétámmal. :-)V
A címe "Búcsú", úgyhogy majd katt rá, ha felkerül :) Előre is köszi.. :x >:D<

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011 június 21 (kedd), 19:17 
Szárnybontogató

Sziasztok! Ma felkerült egy új történetem. Csak egy kis szösszenet, és Remus/Sirius témájú slash. :D Ez az első ilyen témájú írásom, szóval nem tudom hogy sikerült. Ha van kedved, olvasd el, és írj kritikát hozzá, ha tetszett. A címe: Egy pillanat. Előre is köszi. :)
Mivel itt a nyár, és százszor több időm van, további kis egypercesekre számíthattok, különböző témákban, de az sem kizárt, hogy egy új regénnyel jelentkezem.
Élvezzétek tovább a nyarat, puszi, Nins.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011 május 08 (vasárnap), 18:14 
Szárnybontogató

Azért kicsit több érdeklődésnek örültem volna. Na, mind egy, azért remélem tetszik, attól, hogy nem írtok kritikát ( Végül boldogan... c. ficem)

Mindenkitől bocsi, hogy a "Qaf" novellákat egy ideje hanyagolom. :#-) A suli rengeteg időmet elveszi. De szerencsére már csak egy hónap van a végéig, és ígérem, hogy a nyáron rengeteg novellát (vagy regényt) hozok nektek. :)

Ha bármi kérdésetek van, vagy ötletetek egy ficcel kapcsolatban, írjatok nyugodtan ide. :D
Szeretnék minden érettségizőnek (köztük a bétámnak, Meának is) sok szerencsét kívánni. Kitartás, nincs már sok hátra.

Jó éjt nektek, Merisek, puszii. :) :x

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011 április 11 (hétfő), 11:14 
Szárnybontogató

Hát, régen szenvedtem ennyit egy fejezettel, az biztos. Szóval az adminok végre felengedték a ficet, úgyhogy, ha akarod, akkor elolvashatod. Pár ismertető még egyszer: Cím: Végül boldogan... Korhatár: 14 Ahol megtalálod: PD - slash. :) Tartalom: Tőlem megszokott hangulatú, kicsit szomorkás, de "happy end-el" végződő történet. Remélem elolvasod, és hagysz egy kritikát. Puszi, Nins. :D :#-) :-* :x

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011 április 08 (péntek), 18:12 
Szárnybontogató

Sziasztok! Kész lett a fanfic, amiről korábban írtam. Nagyjából jól írtam le a jellemzését. :) Billie és Tre a főszereplők, de mások is megtalálhatók benne.
A tartalom röviden: Hosszabb-rövidebb képekben mutatom be Billie életének egy részletét. Témája szokásomhoz híven a slash, ami néha megbújik a háttérben. Pár óra alatt íródott fic, szóval, ha egy kicsit összecsapottnak tűnik bocsi! De szerintem így tökéletes. :D
Nemrég küldtem el az adminoknak, szóval nem tudom mikor fog felkerülni, de pár órán-napon belül biztosan.

A címe: "Végül boldogan..."
Figyelmeztetés: Slash, Erotikus tartalom
Korhatár: 14-16

Remélem tetszeni fog, jó olvasást hozzá!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 12 (szombat), 19:33 
Szárnybontogató

Sziasztok. Tudom, hogy megint jó időre eltűntem, de egyszerűen nincs időm írni. :( Bocsánatot kérek mindenkitől, aki a Qaf kétperceseket olvassa, és csak nagyritkán lel frissre.
Most viszont egy másik novellával kapcsolatban szeretnék írni! Már régóta motoszkál a fejemben egy Green day-es fanfic, természetesen slash, és most van ihletem megírni. Nemrég, úgy 10-20 perce kezdtem bele, de megvan a téma, és minden ötlet hozzá, szóval biztosan el fog készülni.

Ahogy tervezem a főszerepben Billie Joe és Tre Cool fog állni, az ő kapcsolatuk kialakulását fogja bemutatni.
Nem tudom még, mi lesz ebből, vagy hogy mikorra lesz kész, csak gondoltam szólok, hogy nem tűntem el. :D Szóval erre a ficre majd valamikor lehet számítani, még írok, ha teljesen biztos lesz a dolog.
Addig is jó olvasgatást, és, ha bármi kérésed, ötleted, megjegyzésed van, írj nyugodtan! Puszi, Nins. :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: :)
HozzászólásElküldve: 2011 február 17 (csütörtök), 17:32 
Szárnybontogató

Na helló! A sok szabadidő meghozta a gyümölcsét, a kis novella nemsoká kész, és azt hiszem ma fel is teszem. Nem lesz hosszú, csak pár oldal, mert szerintem ez így tökéletes. :#-) Szóval még átnézik, és fel is kerül. Majd írok még, hogy mi a végleges döntésem. :D Addig is sok puszi, Nins.

Fel is tettem, nem tudom, mikor kerül fel rendesen, de ha feltöritek ne üres kritit hagyjatok légyszi. :D Köszike.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011 február 13 (vasárnap), 21:20 
Szárnybontogató

Sziasztok! Mivel nem volt mostanában új novella a QAF szösszeneteimnél, úgy gondoltam, hogy összehozok valamit Valentin-napra. Időm a jövő héten, mint a tenger, mivel beteg vagyok és nem megyek suliba, szóval a hét közepe vagy vége fele remélem fel fog kerülni valami. :#-) És tényleg bocsánat, hogy régóta nincs új fejezet, de a suli most a legfontosabb... Úgyhogy majd még írok hogy állok a novellával kapcsolatban, addig is remélem nektek jobb Valentin-napotok lesz, mint nekem. :) :D Sok puszi, Nins.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Kritika
HozzászólásElküldve: 2011 február 05 (szombat), 14:55 
Szárnybontogató

Valerin írta:
Kedves Nins, talán még nem mondtam/írtam neked, de feltettem a novellánkat az oldalamra, hátha megtetszik valakinek. Egy olyan személytől kaptunk kritikát, akit nagyra tartok, becsülök, már csak azért is, mert nem ismeri a sorozatot, mégis írt véleményt. Ezt megosztom most veled is. :-D

Kedves Valerin. :) Nem, nem mondtad, de nagyon, nagyon jól esett a levél. :DD >:D< 8-> És örülök, hogy feltetted, legalább többen olvashatják. Hát, kár hogy nem ismeri a sorozatot, de, hogy ettől függetlenül tetszett neki, az dicséretes. Remélem több időm lesz mostanában és össze tudjuk hozni azt a novellát is, amiről beszéltünk :) Köszi, hogy leírtad nekem. Sok sok puszi, Nins.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Kritika
HozzászólásElküldve: 2011 február 05 (szombat), 12:18 
Zöldfülű

Kedves Nins, talán még nem mondtam/írtam neked, de feltettem a novellánkat az oldalamra, hátha megtetszik valakinek. Egy olyan személytől kaptunk kritikát, akit nagyra tartok, becsülök, már csak azért is, mert nem ismeri a sorozatot, mégis írt véleményt. Ezt megosztom most veled is. :-D

Kedves Valerin!
Csak azért nem írtam kommentet eddig ehhez a novellához, mert még nem olvastam, elkerülte a figyelmemet, hogy felkerült az oldaladra egy novella.
Most elolvastam - és szinte nem jutok szóhoz az ámulattól. Nem tudom, ki volt a szerzőtárs, de minden elismerésem nektek ahhoz a fantáziához, és még nagyobb empátiához, amely hozzásegített Benneteket ehhez az íráshoz. A Te tehetségedet az írásaidon keresztül már ismerem, és tudom, mire vagy képes, tisztellek is azért, amit tudsz, de ezzel az írással felülmúltad önmagadat is. A történet szerelmi és a kriminalizált szála egyaránt nagyon izgalmas és érdekes. Úgy képzelem, hogy maga a szerelem ugyanolyan, akár férfi-nő, akár nők vagy férfiak között létezik, mégis elképesztő, amilyen hitelesen - és hiteles, ha elhiszem - ábrázoltátok ezt a számotokra idegen világot. Arról az érzékenységről és bátorságról nem is beszélve, amellyel ezt az egyáltalán nem hétköznapi közeget és témát kezeltétek. Szívből gratulálok, remek írás!!!
Katarina

Bebizonyítani a szerelmemnek, mennyire szeretem. Hogy bármit megadnék neki,
hogy bármit megtennék, bármivé válnék, hogy boldoggá tegyem. - Brian Kinney (QAF)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 31 (hétfő), 19:42 
Szárnybontogató

Sziasztok! Felkerült a második, vagyis a befejő rész is. (Veled címmel, Qaf fic.) :) Remélem ehhez a fejezethez azért több kritikát írtok majd. :#-) Ezt is Valerin neve alatt találjátok meg, még a frissek között. És annyit szeretnék még, hogy ha feltöritek légyszi pár sort azért hagyjatok. :) $pray Köszike. :x Puszcsi, Nins és Valerin.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 29 (szombat), 14:00 
Szárnybontogató

Hát nem igazán sok visszajelzést kaptunk, és kicsit szomorú vagyok. Azért belinkelem ide a történetet, ha nincs kedvetek keresgélni : http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=81600

Még csak az első fejezet került fel, és azt nem tudom pontosan, mikor lesz friss. De szerintem nem kell sokat várni rá, kész van, csak kettőbe lett szedve, mert túl sok. Szóval a kritikákat várjuk, sok szeretettel. Puszi, Nins és Valerin. :-*

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Felkerült!
HozzászólásElküldve: 2011 január 26 (szerda), 21:30 
Szárnybontogató

Valerin írta:
Örömmel jelentem, hogy a történetünk felkerült!!!:) Nagyon szépen köszönöm, hogy közreműködtél a megírásában! :-D A többi tervedről pedig majd beszélünk :wink:

Igen, most tudtam csak fellépni, és megnézni :D Nagyon örülök neki, és szívesen segítettem :) Az érdeklődők számára jelzem: a történet címe "Veled", amit Valerin neve alatt találtok meg. Remélem tetszeni fog, és örülnénk a kritikáknak :D :) Jó olvasgatást. Puszi, Nins. :-*

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Felkerült!
HozzászólásElküldve: 2011 január 26 (szerda), 9:31 
Zöldfülű

Örömmel jelentem, hogy a történetünk felkerült!!!:) Nagyon szépen köszönöm, hogy közreműködtél a megírásában! :-D A többi tervedről pedig majd beszélünk :wink:

hogy bármit megtennék, bármivé válnék, hogy boldoggá tegyem. - Brian Kinney (QAF)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011 január 25 (kedd), 19:34 
Szárnybontogató

Sziasztok! Hát, az a bizonyos beszélgetés olyan jól sikerült Valerinnel, hogy segítettem neki egy kicsit az új novellája megírásában. A téma most is, mint általában a Qaf, főszerepben Brian és Justin, de ennél több részletet nem árulok el. :) Még nem hiszem, hogy felkerült merire, de, ha fent lesz azonnal írok, és olvashatja is minden slash - és Qaf kedvelő. :D Valerin, neked pedig köszönöm, hogy veled dolgozhattam, még, ha csak a munka kis részét is vettem át. Örülök, hogy segíthettem! Puszi mindenkinek, Nins. :-*

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Oké
HozzászólásElküldve: 2011 január 24 (hétfő), 15:42 
Szárnybontogató

Valerin írta:
Természetesen, beszélhetünk máshol is.
MSN: lolimola@windowslive.com

Felvettelek :D :D Na, csak összejön ^^.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Oké
HozzászólásElküldve: 2011 január 23 (vasárnap), 18:13 
Zöldfülű

Természetesen, beszélhetünk máshol is.
MSN: lolimola@windowslive.com

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 22 (szombat), 17:23 
Szárnybontogató

Fontos! Sziasztok! Gondolom észrevettétek, hogy a Brian hibája című kisregényemet töröltem a meriről. Nos, ha majd egyszer befejezem, átírom, kijavítgatom, és úgy látom, hogy jobb, mint most, akkor újra fel fog kerülni. Szerintem nem bánkódtok sokan utánna, de azért bocsánat érte. Tudom, hogy nem igazán tetszett sok mindenkinek (tisztelet a kivételnek) ezért is nem aggódom miatta sokat. Én sem voltam megelégedve vele. Szóval, a kétperces szösszeneteim frissülni fognaik, ha lesz időm és ihletem. :D :) Nem igérek semmit, majd szólok, mikor készülök új fejezettel. A megértéseteket köszönöm. Pusz, Nins. :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Húha..
HozzászólásElküldve: 2011 január 22 (szombat), 17:17 
Szárnybontogató

Valerin írta:
Nos, tényleg sajnálom, hogy leszeded, attól, hogy Mike nem a kedvencem, még szerettem olvasni a történetet.
Már említettem, hogy nekem az is nagyon fura, hogy Brian és Michael csókot váltanak. Tudom, hogy az nem olyan, mint amit Justinnal vált, de akkor is, mintha két testvér smárolna. Bár tudom, hogy Mike egy időben szerelmes volt Brienbe, de akkor is...
A kis történetem már majdnem kész, lehet, hogy majd fel is teszem, de esetleg segíthetnél, mert nekem nem mennek a szeretkezős jelenetek. Ha megtennéd, hogy azt megírod, hozzáadom, befejezem, aztán felteszem, mint közös munkánkat. Ha szeretnéd:) Mert tényleg jó lenne.

Szia! Igen, én is sajnálom, hogy le kellett szednem :( De megfogadtam, hogy ezentúl csak igényes, jól megírt munkát adok ki a kezem közül. Ezt eléggé összecsaptam. És az írásban meg természetes, hogy segítek. De jobb lenne ezt megbeszélni msn-en, nem gondolod? Jajj, annyira magamra emlékeztetsz, amikor az első regényemet írtam, én is segítséget kértem a bétámtól a 18karikás részek megírásához :P :D Azóta persze sokat fejlődtem, és már önállóan is képes vagyok megírni egy-egy olyan részt. Őszintén, nehéz volt elszakadnom Meától, aki bétám és társíróm is egyben, de mostanra egész jónak tartom magam. :#-) Hát, üzenj, hogy az msn jó-e neked, és akkor majd címet cserélünk :D Sok puszi, Nins. :-* >:D<

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Húha..
HozzászólásElküldve: 2011 január 22 (szombat), 10:51 
Zöldfülű

Nos, tényleg sajnálom, hogy leszeded, attól, hogy Mike nem a kedvencem, még szerettem olvasni a történetet.
Már említettem, hogy nekem az is nagyon fura, hogy Brian és Michael csókot váltanak. Tudom, hogy az nem olyan, mint amit Justinnal vált, de akkor is, mintha két testvér smárolna. Bár tudom, hogy Mike egy időben szerelmes volt Brienbe, de akkor is...
A kis történetem már majdnem kész, lehet, hogy majd fel is teszem, de esetleg segíthetnél, mert nekem nem mennek a szeretkezős jelenetek. Ha megtennéd, hogy azt megírod, hozzáadom, befejezem, aztán felteszem, mint közös munkánkat. Ha szeretnéd:) Mert tényleg jó lenne.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Így van
HozzászólásElküldve: 2011 január 21 (péntek), 17:47 
Szárnybontogató

Valerin írta:
Nos, én is fanatikus vagyok, szóval üdvözlöm magunkat abban a bizonyos klubban:) Szóval így találtál rá, értem. Valahogy én is a youtube-on keresgéltem, és hát ott voltak, ez volt az egyetlen olyan meleg sorozat, ami le volt szinkronizálva. Nagyon örültem neki, foglalkoztatott ez a téma. Szóval slash-függő vagy, ki hitte volna?:) Mostanában én is egyre inkább rákattantam, találtam egy oldalt, ahol QAF-os írások vannak, de már mindet elolvastam, szóval többre éhezem. Ezt nem lehet megunni. Borzasztóan sajnáltam, amikor vége lett, és nem úgy, ahogy én szerettem volna:( De ezek az írások kárpótolnak. A minap én is megpróbáltam írni egyet, a fejemben már megvan, de nehéz leírni. De jó végre valakivel beszélni erről:) Amúgy, egy jelenetet találtam csak, amikor Brian volt a passzív fél, nem emlékszel esetleg, mikor volt a másik? Hátha abból egy kicsit többet mutatnak. Köszi, és sok sikert:) Ut.: én azt találtam meg, amikor Justin felmondott a Babylonban, és utána ügyködtek valamit...:D

Húú, egy regényt írtál :-P De nem baj, örülök neki. Hát, igen, jó is abban a klubban lenni. :#-) Persze, persze a slash fanatizmusom az egekig ér, el sem tudnám képzelni, hogy mást írjak. És az olvasással is így vagyok, egy-két kivétellel. Én is sajnáltam a végét, meglepődtem, hogy végül nem maradtak együtt. Örülök, hogy az írásaim kárpótolnak, ez jól esik:) Háát, fejből nem tudok olyan jelenetet, de úgyis újra nézegetem a részeket, majd ha megtalálom azt a jelenetet, szólok :D

A Brian hibájával kapcsolatban, remélem nem keserítelek el azzal, hogy leszedem, de ez már majdnem biztos. Nem ebbe szoktam bele, hogy ilyen kevesen érdeklődnek utána, de meg is értem. Nekem sem tetszik igazán, nem vagyok megelégedve vele. De, ha lesz ihletem és tovább írom merin kívül, majd üzenek, és elküldöm, ha kíváncsi vagy rá.

És neked milyen ötlet jutott eszedbe? Leírhatod, és ha nincs ihleted megírni, hátha nekem lesz, és összehozom. Persze, csak ha nem zavar:) Arról az ötletedről meg, amit kritibe írtál, gondolkozok, már vannak dolgok a fejemben:) Na, én is egy regényt írtam:P Majd írsz vissza. :) Puszi, Nins.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Így van
HozzászólásElküldve: 2011 január 19 (szerda), 20:37 
Zöldfülű

Nos, én is fanatikus vagyok, szóval üdvözlöm magunkat abban a bizonyos klubban:) Szóval így találtál rá, értem. Valahogy én is a youtube-on keresgéltem, és hát ott voltak, ez volt az egyetlen olyan meleg sorozat, ami le volt szinkronizálva. Nagyon örültem neki, foglalkoztatott ez a téma. Szóval slash-függő vagy, ki hitte volna?:) Mostanában én is egyre inkább rákattantam, találtam egy oldalt, ahol QAF-os írások vannak, de már mindet elolvastam, szóval többre éhezem. Ezt nem lehet megunni. Borzasztóan sajnáltam, amikor vége lett, és nem úgy, ahogy én szerettem volna:( De ezek az írások kárpótolnak. A minap én is megpróbáltam írni egyet, a fejemben már megvan, de nehéz leírni. De jó végre valakivel beszélni erről:) Amúgy, egy jelenetet találtam csak, amikor Brian volt a passzív fél, nem emlékszel esetleg, mikor volt a másik? Hátha abból egy kicsit többet mutatnak. Köszi, és sok sikert:) Ut.: én azt találtam meg, amikor Justin felmondott a Babylonban, és utána ügyködtek valamit...:D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: :)
HozzászólásElküldve: 2011 január 19 (szerda), 19:58 
Szárnybontogató

Valerin írta:
Nos, itten vagyok:) Azt mondtad, írhatok ide, ha valami problémám van. Igazából csak jó végre egy olyan valakivel beszélgetni, aki látta a sorozatot, és ugyan olyan fanatikus, mint én:) Megkérdezhetem, hogy hogyan találtál rá a sorozatra, és mi tetszett meg benne? Köszi előre is, és sok sikert és ihletet a folytatáshoz:)

Szia:) Örülök, hogy írtál, ez kicsit felvidított. :D Hát, igen, én sem sok mindenkivel beszélhetem meg ezeket a dolgokat :#-) Hm... Mea, a bétám és lelki társam tudja, hogy milyen slash fanatikus vagyok, és elküldte nekem az utolsó együttlétük videóját. És akkor kérdezgettem, hogy mi ez. (Nem kicsit fogott meg :x ) Aztán rákerestem, youtube-on megnéztem az első évadot, aztán egy fanfiction oldalon a többi négyet. És beleszerettem!! Szóval áldom az eget, meg persze Meát, "anyukámat", aki mindenben segít :) Hát, köszi a jókívánságokat, remélem mind összejön. De, ha mégsem, és végül is leszedem a Biran hibáját, szívesen elküldöm neked email-ben. Tudom, hogy neked tetszik, írtál már pár kritit. Csak írd meg! Addig is jó olvasgatást. Puszi, Nins.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011 január 19 (szerda), 18:48 
Zöldfülű

Nos, itten vagyok:) Azt mondtad, írhatok ide, ha valami problémám van. Igazából csak jó végre egy olyan valakivel beszélgetni, aki látta a sorozatot, és ugyan olyan fanatikus, mint én:) Megkérdezhetem, hogy hogyan találtál rá a sorozatra, és mi tetszett meg benne? Köszi előre is, és sok sikert és ihletet a folytatáshoz:)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 19 (szerda), 18:09 
Szárnybontogató

Szomorú vagyok. :( Alig kaptam kritikát. Ha nincs érdeklődő, törölni fogom, és majd egyszer, ha időm, és energiám is lesz átírom az egészet, és visszateszem a kétpercesek közé. Úgy tűnik csak oda való.Ti döntötök, ha nem akarjátok, hogy töröljem, írjatok. Remélem senki nem bántódott meg! :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: harmadik fejezet. :)
HozzászólásElküldve: 2011 január 17 (hétfő), 15:46 
Szárnybontogató

Meglepiii :D :D Az előbb tettem fel a harmadik fejezetet( a Brian hibája c. kisregényhez). Volt ihletem, és időm is, ezért hamarabb kész lettem vele. Remélem örültök! :#-) Én mindenesetre örülök, hogy nem fogok késni vele. A kritikáknak örülnék, jó olvasást hozzá.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 16 (vasárnap), 15:40 
Szárnybontogató

Sziasztok! Csak gondoltam tartok egy kis helyzetjelentést. :) Szóval, a "Brian hibája" című kisregényem harmadik fejezete készülőben, és remélhetőleg fent is lesz szerdán, vagy csütörtökön. :D Nagyon örültem a kritikáknak, féltem, hogy nem jól fogadjátok majd. De a sok párosítás miatti fujjolás ellenére is tetszik nektek, aminek örülök. :)) :-> :-*
tehát, a hét közepe fele szerintem érdemes lesz benézni friss után keresgélve. És, ha az foglalkoztat valakit, hogy a kétperceseimet frissítem-e, amíg a kisregényem be nem fejezem, akkor leírom most. Nem igazán tudok ketté szakadni, és szeretek egy felé koncentrálni írás közben, és nem azon rágódni, meg aggódni, hogy új szösszenetek kerüljenek fel. Tudom, hogy ez az én hibám, és sajnálom is, de tényleg nem megy. De, én úgy fogom fel, hogy a kisregény is része a kétperceseimnek, hiszen a témája ugyanaz, és alapból is oda akart kerülni, csak ugye végül kivívta magának, hogy külön történetbe kerüljön. :D :#-)
Szóval, ha a Brian hibája című írásomnak vége, és lesz elegendő időm, energiám, és ihletem töltögetem tovább a szösszeneteket. :) Addig jó olvasást minden kedves merengősnek! Puszi, Nins. >:D<

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: :D Brian hibája II. fejezet.
HozzászólásElküldve: 2011 január 12 (szerda), 16:21 
Szárnybontogató

Mivel szerda van, vagyis egy újabb hét eltelt meghoztam a "Brian hibája" című kisregényem második fejezetét. Még az adminoknál van, de estére szerintem fel fog kerülni. Elég kevés kritikát kaptam rá, és ez elszomorított. Szóval, ha elolvastad hagynál valami véleményt? Nagyon örülnék neki! :#-) ;) :) Hát, igazából haladtunk egy kicsit az eseményekkel, most Justin szemszögéből láthatjuk a dolgokat.
Következő fejezet nem tudom, mikor lesz, már készülőben van, de nem ígérem, hogy pont egy hét múlva kész is lesz. De addig még írok, hogy ha változás lesz.
A bétázást most is, mint mindig Meának köszönöm. Nem tudom, mi lenne velem nélküle. :#-) :x
Jó olvasást hozzá! Puszi, Nins. :-*

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 10 (hétfő), 14:40 
Szárnybontogató

Most láttam, hogy fel is került az epilógus:) Örülök a sok jó kritinek. ezek szerint még nem felejtettétek el. Remélem, hogy minden slash rajongónak elnyeri majd a tetszését. További jó olvasást! Puszi, Nins. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011 január 09 (vasárnap), 16:12 
Szárnybontogató

Sziasztok. Van egy kis meglepetésem! Emlékeztek még a "Szerelem?!" című írásomra? Hát elég sokat problémáztam azon, hogy most legyen-e epilógus, vagy ne, végül úgy találtuk jónak, ahogy volt. De tegnap este eszembe jutott pár dolog, amihez az is hozzájárult, hogy nem tudtam aludni, és ma meg is írtam egy epilógus félét. Nem nagy cucc, de szerintem illik a történethez. Mindjárt fel is teszem, és remélem tetszeni fog nektek! A kritikáknak nagyon örülnék. Sok puszi ~Nins~ :D B-) :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 07 (péntek), 19:49 
Szárnybontogató

Oké, rendben, szóval új történetnek nem kell új téma :) Erre nem gondoltam, de rendben van így. :D Köszönöm a segítséget! :#-) Puszi, Nins.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 07 (péntek), 19:44 
Betűmániákus

Bella Nina Black írta:
Olvashattátok már, hogy egy kétpercesem külön történetben fogom feltenni. Ez azért is van, mert egy kisregény lesz belőle. (Remélem) Már a második fejezet kész is van, de pontosan nem tudnám megmondani, hány fejezetes lesz a végére. :#-) A tartalom a következő: A téma továbbra is a "Queer as folk" című sorozat. De, ha nem ismeritek, akkor is élvezhető a fic :) Brian kiakad, és rendesen megbántja Justint és Michaelt. A következmények pedig meglepőek. A kritikáknak nagyon örülnék! :) Jó olvasást hozzá! Puszi, Nins.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: :D
HozzászólásElküldve: 2011 január 06 (csütörtök), 18:53 
Szárnybontogató

Mivel ehhez a történethez több ötletem van, mint egy kétperceshez, ezért úgy gondoltam, hogy megérdemli, hogy külön történetbe tegyem fel. Úgyhogy ami hatodik fejezetként érkezett volna, ( és fel is került) letöröltem. Nem is aggódom miatta, mivel csak üres kritikákat kaptam rá. (ami azért kicsit rosszul esett :| ) Szóval remélem azért elolvassátok, és hagytok pár rendes kritikát is. :) :#-) Jó olvasást hozzá, a második fejezete is érkezik nemsoká. Puszi, Nins. :-*

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Hatodik fejezet kász :D
HozzászólásElküldve: 2011 január 05 (szerda), 17:25 
Szárnybontogató

A fejezet kész is lett, és fel is tettem. Már csak az adminoktól függ, hogy mikor kerül fel az oldalra. A fejezet megírásában nagy segítség volt Zsuzsi, akit köszönet illet. :x :x :x A történet lényegében Mikeyról és Justinról szól. Próbálom terjeszteni a szereplőlistát, akikkel írok. :#-) :) Szóval, valószínűleg lesz folytatása, ami nem tudom, mikor fog felkerülni. De szerintem tartom magam a kétheti frisshez. Jó olvasást hozzá, és ha tetszett, ajándékozz meg egy kritikával :) Puszi, Nins.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: hatodik fejezet:)
HozzászólásElküldve: 2011 január 05 (szerda), 16:08 
Szárnybontogató

Hello. Na, már tényleg nincs sok hátra, nemsoká végzek vele, és valószínűleg még ma felteszem a hatodik fejezetet. Mivel már így is sokat vártatok vele, ezért úgy gondoltam, hogy írok hozzá egy kis befejezőt, vagyis a hetedik fejezet ennek a folytatása lesz, de még semmi sem biztos. Magamat ismerve nem ígérem meg. :#-) Majd írok még, ha változás lesz, vagy felkerült a fejezet. A kritikáknak örülnék. Köszönöm a türelmeteket! Üdv, Nins.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 01 (szombat), 21:35 
Szárnybontogató

Hát, úgy néz ki, az egész fejezetet át fogom írni. Nem igazán voltam még így, hogy az egész történettel nem vagyok megelégedve. Nem tudom, mi van velem. :-/ De pánikra semmi ok *nyugtatja Nina inkább magát, mint az olvasókat*, csütörtökre vagy péntekre mindennel kész leszek (remélem). Addig is bombázhatnátok ötletekkel 8-> :#-) Boldog Újévet kívánok mindenkinek! Puszi, Nins. :-*

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010 december 28 (kedd), 9:39 
Szárnybontogató

Sziasztok. Gondoltam hallatok már magamról. :#-) Az új fejezet már készülőben van, igazából csak a végén kell javítani, mert nem vagyok megelégedve vele. A történet Michaelről, Brianről és Justinról szól, de ennél többet nem árulok el. :D Ezen kívül egy kérésem/kérdésem lenne. Írta egy olvasó kritikába, hogy jó lenne, ha a többi szereplővel is írnék ficeket. Mostanában viszont nem sok jó ötletem van, és arra gondoltam, hogy, ha nektek van ötletetek, amit szeretnétek fic formájában látni, írjátok meg nyugodtan. Nem ígérem, hogy minden ötletet megvalósítok, de örülnék nekik, hogy minél többet tudjak írni. Ami persze nektek is jó. :) ;) Szóval, írjatok nekem bátran, akár itt, kritikában vagy pü-ben. (Társírás is szóba jöhet.) Előre is köszönök mindent. Üdv, Nina. :-h

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 26 (vasárnap), 11:50 
Szárnybontogató

Hildegard írta:
Szia :)
Néha bekukkantok hozzád: jó olvasni a ficblogod, mert barátságos, talán egyszer az írásaidig is eljutok :oops: :oops:
Most is csak azért írok, mert megláttam az aláírásodban a Shakespeare-idézetet: "Szeress lassan, s szeretni fogsz sokáig"
Már félév óta ez a jelmondatom (sőt az egyik írásom is ezen alapul), és jó látni, hogy más is így van ezzel és szépnek tartja :)
ne haragudj, ha zavartam.
üdv., Hildegard

Szia. Egyáltalán nem zavarsz, örülök az új olvasóknak :D Az idézetet nemrég találtam, és beleszerettem... :oops: A dicséretnek pedig örülök, próbálom rendesen vezetni a blogot. :) Nem igazán csináltam még ilyet, és jó, ha ezek szerint rendben van. Remélem a kis szösszeneteimet is elolvasod majd, ha lesz időd, és akár a regényembe is belenézhetsz :oops: Köszönöm, hogy írtál, nagyon aranyos vagy! Sok puszi, Nins. >:D< :-h

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 25 (szombat), 19:44 
Fanficbúvár

Szia :)
Néha bekukkantok hozzád: jó olvasni a ficblogod, mert barátságos, talán egyszer az írásaidig is eljutok :oops: :oops:
Most is csak azért írok, mert megláttam az aláírásodban a Shakespeare-idézetet: "Szeress lassan, s szeretni fogsz sokáig"
Már félév óta ez a jelmondatom (sőt az egyik írásom is ezen alapul), és jó látni, hogy más is így van ezzel és szépnek tartja :)
ne haragudj, ha zavartam.
üdv., Hildegard

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Ötödik fejezet.
HozzászólásElküldve: 2010 december 25 (szombat), 16:31 
Szárnybontogató

Ahogy ígértem még a héten hoztam az ötödik fejezetet. Nem tudom olvastátok-e, de ezután két hetente lesz friss. Sajnálom, de nem tudom másképp megoldani, eléggé el vagyok maradva a fejezetekkel. :-S Szóval a jövő héten valószínűleg nem lesz friss, de a suli kezdetével megérkezik majd a hatodik fejezet is. Köszönöm az eddigi kritikákat, sok puszi minden olvasómnak. Üdv, Nins.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 22 (szerda), 13:12 
Szárnybontogató

Hát, a gépem végül megadta magát. Most már be sem kapcsolódik, ráadásul más gépen meg sem tudom nyitni amit írtam... ~x( Úgyhogy nem meghatározott ideig késni fog a frissítés. Mindenkitől elnézést, nem tudok mit tenni. $fal Reménykedjünk, hogy valamit csinálnak a gépemmel, és még a héten tudom hozni a frisst. $pray Ha nem írnék mostanában ide a blogba, akkor előre is Boldog Karácsonyt merengősök! :x

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 75 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra