Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 30 (szombat), 1:20

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 607 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 július 21 (hétfő), 20:54 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
A QaF-os szöszt elolvastam az LJ-n. ;)

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 július 21 (hétfő), 20:49 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 13 (hétfő), 0:13
Hozzászólások: 1515
Tartózkodási hely: Szeged
SHIELD-es szöszök. Azt hiszem be fogok hozzád nézni :D

_________________
Blog, Stories of LL, Facebook, Twitter, Moly


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 július 21 (hétfő), 14:12 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Végre megkaptuk a következő ihletforrást. A #71-esre írt százszavas Bolhapiac címmel olvasható Merengőn és LJ-n is. Queer as Folk fandom, Brian Kinney főszereplésével.

szerk.: Szépen kigyűjtöttem magamnak a már lejárt ihletforrásokat, megszületett az első százszavas, méghozzá a #32-es témára. Skye (SHIELD) szemszögéből íródott a szösszenet. Igen, Skye tényleg a Mary Sue nevet kapta az árvaházban =)) Minden, amire vágyom... Yup, a cím... lett, amilyen lett, whatever.

szerk. 2: #33-as kulcs, újabb SHIELD szössz: Kirándulás Párizsba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 július 19 (szombat), 1:02 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Újabb százszavas született a #64-es kulcsra, The Avengers fandom, frostiron párosítás: A vég kezdete

Habár Loki tudja, hogy veszélyes dolog egy halandót szeretni, egy percig sem bánja, hogy megismerte Tonyt, ám az elválás pillanata ettől nem lesz könnyebb - főleg nem akkor, ha idejük sincs elbúcsúzni a másiktól.

(Csendben megjegyzem, hogy tök jól állok a kihívásos ficemmel is :#-) Ha így folytatom, jövőhéten befejezem.)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 július 15 (kedd), 21:49 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Helyzetjelentés:

A PSZ kihívásos ficemmel még szenvedek, nagyjából a felével vagyok kész, és igaz, még három hetem van megírni a másik felét, de kicsit azért parázok, hogy nem leszek kész időben. Az ötletek tonnaszámra jönnek, szóval lenne mivel kitöltenem az üres oldalakat, de a tényleges írás már nem megy olyan zökkenőmentesen, plusz a héten megyünk "nyaralni", ott nem is lesz nálam gép, de ma még próbálok haladni vele.

Emiatt háttérbe szorul a többi történet. Az If it has to be done-nak már biztosan lesz hosszabb változata, szerintem ez lesz a kihis fic utáni első, amibe belekezdek, a vázlattal szép lassan haladok közben.

A Száz-szó-szép játékban nem kaptunk új ihletforrást a #70-es óta, de reménykedem, hogy a héten ez változni fog :) Amíg viszont nincs új, a régiekhez írok még, ha jól emlékszem, két kulcs van, amihez eddig még nem írtam, illetve lehet, hogy belekukkantok a korábbiakba, amiket még azelőtt kaptak az írók, hogy rátaláltam volna erre az LJ-s közösségre, esetleg végigmegyek a #1-estől kezdve, és azokhoz is írok így utólag.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 július 04 (péntek), 10:23 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
A Vadászat olvasható Merengőn is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 július 02 (szerda), 19:09 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
lex írta:
Önzetlenség is olvasva, véleményezve

Szia! :)

Köszönöm a kritikákat, mindjárt meg is lesem őket ;-) (Megint azt hittem, hogy a saját (immár megnyitott) ficblogodba írtál XD)
A megszólítás igazából teljesen mindegy, maradhat Eddy is a JJ-snél, nem gond :)
A százszavas pedig fent lesz majd Merin is, csak megvárom, hogy megkapjuk az új kulcsot, ami pénteken jön, viszont utána meg Meri-tábor, úgyhogy nem nagyon leszek gépközelben, csak telóról tudok felnézni, szval lehet, hogy csak jövőhéten tudom feltölteni Merengőre.

És köszi az észrevételt, mindjárt javítom a hibákat. A búzasörben nem voltam biztos, először egybe írtam, aztán inkább átírtam, de ezek szerint elsőre lett volna jó :)

Ja, PD-s van még az Eddy alatt is amúgy, a százszavasokhoz írt originalokat a fandomosok közé töltöttem, úgyhogy még ott is tudsz olvasni PD-t ;-) A Vadászat is oda kerül majd fel.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 július 02 (szerda), 18:31 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
Önzetlenség is olvasva, véleményezve (immár helyes megszólítással...). Mivel mindkét original történeted nagy hatással volt rám, bár feljegyeztem magamnak 1-1 apróságot, a kritikából konzekvensen kifelejtettem :-P

If it has to be done: a búzasör egybeírandó.
Önzetlenség vagy gyávaság?: még túl kicsit hozzá - becsúszott a kicsi után egy plusz t betű.

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 július 02 (szerda), 18:19 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
Eddy_ írta:
Újabb százszavas, ezúttal is korábbi ihletforrást használtam fel, szám szerint a #67-eset.

Marvel: The Avengers fandom, főszerepben Bruce Banner: Menekülés

Szerk.: Újabb original egyperces került fel JJ alá. (Nézzétek el nekem a témát, muszáj volt most egy ilyet írnom :mrgreen: Meg az angol címet is, de magyarul olyan hülyén hangzott...) It if has to be done


Ment egy vélemény a Meneküléshez :)

Elindultam a Hunt-profilodra elolvasni az Önzetlenséget (már régóta a listám élén állt), és belebotlottam a fentebb említett originalba. Letaglózott :-O Annyira megzavarodtam, hogy végül Eddyként szólítottak meg a kritikában, ne haragudj! ßP

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 július 02 (szerda), 18:13 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
Eddy_ írta:
LJ-n olvasható a #70. témára írt százszavasom: Vadászat
+18 (vagy talán csak 16?), angst, dráma, utalás gyilkosságra, szóval csak óvatosan vele.


Ez Merire is fel fog kerülni, vagy az LJ-re eszkábáljak véleményt? :)

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 július 02 (szerda), 12:44 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
LJ-n olvasható a #70. témára írt százszavasom: Vadászat
+18 (vagy talán csak 16?), angst, dráma, utalás gyilkosságra, szóval csak óvatosan vele.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 július 01 (kedd), 13:02 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
candlelight írta:
Hú, nekem nagyon tetszett, hagytam is kommentet hozzá. ^^

Láttam, válaszoltam, köszönöm >:D< Féltem azért egy kicsit, mert ez az első marveles ficem, illetve a téma se túl érdekes talán, reméltem, hogy nem fogják az olvasók nagyon laposnak találni, úgyhogy örülök, hogy neked már biztosan tetszett :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 július 01 (kedd), 12:48 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Eddy_ írta:
Újabb százszavas, ezúttal is korábbi ihletforrást használtam fel, szám szerint a #67-eset.

Marvel: The Avengers fandom, főszerepben Bruce Banner: Menekülés


Hú, nekem nagyon tetszett, hagytam is kommentet hozzá. ^^

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 július 01 (kedd), 12:01 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Újabb százszavas, ezúttal is korábbi ihletforrást használtam fel, szám szerint a #67-eset.

Marvel: The Avengers fandom, főszerepben Bruce Banner: Menekülés

Szerk.: Újabb original egyperces került fel JJ alá. (Nézzétek el nekem a témát, muszáj volt most egy ilyet írnom :mrgreen: Meg az angol címet is, de magyarul olyan hülyén hangzott...) It if has to be done


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 június 30 (hétfő), 21:42 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
lex írta:
Drága Eddy!

Szeretném megköszönni a fordításokhoz/saját íráshoz írt véleményedet, válaszoltam rájuk <3

Lenne egy kérdésem: ha a JJ Hunt profil alá töltött írásodhoz szólnék hozzá, melyik megnevezést preferálnád? Eddy vagy a JJ legyen? ;;)

Szia! >:D<

(Ó, amikor láttam a főoldalról, hogy írtál a ficbloghoz, úgy megörültem, hogy biztos tettél fel új ficet, erre "csalódottan" azt kell látnom, hogy csak nekem írtál :mrgreen: )

A kritikákért igazán nincs mit, egy élmény volt olvasni a történeteket :) A JJ-s alá meg legyen JJ ;-) Azt amúgy kicsit át kell szerkesztenem, mert a százszavasaimhoz kerültek fel original szösszenetek is (eredetileg csak fandomos ment volna, de aztán született - eddig kettő - original is, de nem akartam azokat külön feltölteni, mert a játék miatt egybetartoznak), de mivel két helyre nem lehet feltölteni, egy linket szerintem teszek majd be a JJ-s profilomba, ami ahhoz a pár történethez vezet.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 június 30 (hétfő), 20:55 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
Drága Eddy!

Szeretném megköszönni a fordításokhoz/saját íráshoz írt véleményedet, válaszoltam rájuk <3

Lenne egy kérdésem: ha a JJ Hunt profil alá töltött írásodhoz szólnék hozzá, melyik megnevezést preferálnád? Eddy vagy a JJ legyen? ;;)

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 június 26 (csütörtök), 12:33 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Újabb százszavas, ezúttal Supernatural fandomban. Dean unalmában TV-t néz, amit egy érdekes felfedezés követ: Péntek 13

Update: Még egy százszavas, saját fandom, saját szereplő, ismét a #69-es témára: Egy szerencsétlen nap


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 június 22 (vasárnap), 19:29 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
candlelight írta:
Tegnap belekezdtem az első részbe, de nagyon rémisztő volt, csak a feléig bírtam. XD Talán majd valami társasággal újra nekiveselkedek, mert amúgy tetszett a fílingje, csak féltem. :-D

Ez jó, hogy akkor azért próbálod meg a Destielt, mert még hosszabbat nem írtál. Mindig jó az "önkihívás" szerintem. ;)

Ó, pedig az eleje még elég kis gyenge, a későbbiekben lesz rosszabb is :-P Remélem akkor, hogy hamar találsz valakit, akivel tudod nézni :)

Igen, ezért is választottam részben végül a destielt; ha már úgyis kihívás, akkor miért ne az a páros, amivel még nem próbálkoztam? A stereknél lehet, hogy valamennyivel könnyebb dolgom lett volna, de igazából máris írtam öt oldalt a történethez, ami nálam csoda, mert amúgy elég lassan hozok össze ennyit, most viszont leültem és megírtam egyszerre, úgyhogy azon már nem aggódom, hogy nem leszek kész vele a határidőig, legfeljebb nem tudom úgy megírni, ahogy szeretném :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 június 22 (vasárnap), 19:23 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Eddy_ írta:
Augusztusig még van időd, bőven el tudod kezdeni a supnatot nézni ;) A sterekes történetekre én is nagyon kíváncsi leszek, főleg, hogy ki hogy fogja beleépíteni a másodlagos kulcsot a sztoriba, de persze a Pandorákra is. Kate-et én se sajnálnám kicsit sem :D
Vicces, mert először én is a sterekes csapatba akartam jelentkezni, pont azért, mert destiellel még nem próbálkoztam, és volt is egy ötletem a történetre, de végül destieles lettem, de egy percig se bánom, hogy végül így döntöttem :) Plusz ez nem gátol meg abban, hogy a kihívás végeztével a sterekes történetet is megírjam :D


Tegnap belekezdtem az első részbe, de nagyon rémisztő volt, csak a feléig bírtam. XD Talán majd valami társasággal újra nekiveselkedek, mert amúgy tetszett a fílingje, csak féltem. :-D

Ez jó, hogy akkor azért próbálod meg a Destielt, mert még hosszabbat nem írtál. Mindig jó az "önkihívás" szerintem. ;)

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 június 22 (vasárnap), 14:43 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
candlelight írta:
Majd olvasónak jövök. :-D :x

Ezt örömmel hallom ;;) Augusztusig még van időd, bőven el tudod kezdeni a supnatot nézni ;) A sterekes történetekre én is nagyon kíváncsi leszek, főleg, hogy ki hogy fogja beleépíteni a másodlagos kulcsot a sztoriba, de persze a Pandorákra is. Kate-et én se sajnálnám kicsit sem :D
Vicces, mert először én is a sterekes csapatba akartam jelentkezni, pont azért, mert destiellel még nem próbálkoztam, és volt is egy ötletem a történetre, de végül destieles lettem, de egy percig se bánom, hogy végül így döntöttem :) Plusz ez nem gátol meg abban, hogy a kihívás végeztével a sterekes történetet is megírjam :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 június 22 (vasárnap), 14:21 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Eddy_ írta:
Jelentkezésem a Pandora Szelencéje kihívásra leadva, a másodlagos kulcsok kiválasztva, már csak meg kell írnom a történetemet :mrgreen:

Az elején nagyon tartottam a kihívástól, de most már örülök, hogy jelentkeztem. Minél többet foglalkozom a történettel, annál több minden jut eszembe, és annál jobban tetszik az egész :) Annyit elárulhatok, mivel ez publikus a kihívás honlapján is, hogy a destiel csapatba jelentkeztem, ami még egy kis pluszt visz az egészbe, ugyanis ezzel a párossal még nem írtam, kivéve a jelentkezésem utáni kis preslash egypercest, amit ennek örömére írtam meg ;;)


Majd olvasónak jövök. :-D :x (Bár, sajnos épp a Destiellel nem tudok mit kezdeni. XD) Bevallom, először úgy féltem kicsit attól a kihívástól, mivel nem szeretnék női karaktereket negatív szereplőnek, meg, hogy emiatt ne sikerüljön a fiúknak, de láttam a témaköröket meg minden, most már nagyon kíváncsi vagyok, miket fognak kihozni az írók belőlük, mert nagyon jók a témák! Meg, hát nem is kell feltétlenül rossz embernek írni a női karaktert. ;) (Azért remélem írnak majd egy nagyon szemét Kate Argentet is, őt nem sajnálom. XD)

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 június 22 (vasárnap), 13:50 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Jelentkezésem a Pandora Szelencéje kihívásra leadva, a másodlagos kulcsok kiválasztva, már csak meg kell írnom a történetemet :mrgreen:

Az elején nagyon tartottam a kihívástól, de most már örülök, hogy jelentkeztem. Minél többet foglalkozom a történettel, annál több minden jut eszembe, és annál jobban tetszik az egész :) Annyit elárulhatok, mivel ez publikus a kihívás honlapján is, hogy a destiel csapatba jelentkeztem, ami még egy kis pluszt visz az egészbe, ugyanis ezzel a párossal még nem írtam, kivéve a jelentkezésem utáni kis preslash egypercest, amit ennek örömére írtam meg ;;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 június 18 (szerda), 19:09 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
candlelight írta:
Olvastam, írtam rá, szerettem! :x (Most már el kéne kezdenem nézni azt sorozatot, bár előbb a Trónok Harcára gondoltam, az is esedékes már.^^ Az szigorúan csak könyv formátumban előbb.)

Láttam, köszönöm! >:D< Amint lesz két percem válaszolok is rá, de pont Supernatural maratont tartok :mrgreen: Kezdd csak el te is minél hamarabb, nem fogsz csalódni ;) (Angyalok a negyedik évadtól :-P ) A GoT-ot is szeretem, de a supnatot semmi nem übereli, nem is fogja szerintem soha sorozatok terén :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 június 18 (szerda), 17:29 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Eddy_ írta:
Ismét a #67-es kulcsot vettem elő, de végül egyperces lett a történetből. Dean&Castiel, preslash, Be nem tartott ígéret.


Olvastam, írtam rá, szerettem! :x (Most már el kéne kezdenem nézni azt sorozatot, bár előbb a Trónok Harcára gondoltam, az is esedékes már.^^ Az szigorúan csak könyv formátumban előbb.)

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 június 18 (szerda), 12:29 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Ismét a #67-es kulcsot vettem elő, de végül egyperces lett a történetből. Dean&Castiel, preslash, Be nem tartott ígéret.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 június 17 (kedd), 10:48 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Mostanában nem volt időm a Száz-szó-szépre, de utólag elkészültem a #67-es kulcsra íródott első szösszenetemmel. Merengőn és LJ-n is olvasható már Weekend címen.

Original történet, saját szereplőkkel, meg egy cseppnyi horror.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 június 12 (csütörtök), 11:19 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Döntések súlya második része már a bétáknál van :)

Ja, és válaszoltam az új kritikákra, itt is köszönöm szépen mindenkinek >:D<

Szerk.: a második rész már olvasható is :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 június 03 (kedd), 9:37 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
botkrisznek hála lesz folytatása a Döntések súlya c. novellának. A kritikájában felvetette az ötletet, nekem meg elkezdtek szárnyalni a gondolataim, habár először egyáltalán nem terveztem, hogy írnék még hozzá, de nincs mit tenni, muszáj lesz megírnom, annyira beleéltem már magam :mrgreen: A vázlat már készen is van, már csak meg kell írni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 május 29 (csütörtök), 11:16 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Újabb original novella került fel a másik nickem alá Önzetlenség vagy gyávaság? címmel.

Hiába vannak meggyőződve róla a szülők, a gyerekek érdekében meghozott döntések nem mindig jók; néha egyszerűen csak a saját gyávaságukat, döntésképtelenségüket leplezik vele.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 május 23 (péntek), 13:56 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
A Napfényes reggel és az Ébredés is olvasható már Merengőn.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 május 21 (szerda), 9:05 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Újabb százszavas. Harry Potter fandom, drarry: Napfényes reggel

Szerk.: Jöjjön még egy a #65-ös kulcsra. Agents of S.H.I.E.L.D. fandom, Grant/Skye: Ébredés


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 május 19 (hétfő), 13:10 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
A Száz-szó-szép megint bővült egy történettel, ezúttal Harry Potter fandom, Hermione főszereplésével. A címért hálás köszönet itt is Erónak :) Ide katt érte.

Valamint elkészültem egy újabb egypercessel, szintén HP, Regulus beosztásáról néhány gondolat. A címe: Döntések súlya


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 május 15 (csütörtök), 20:12 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Mariann írta:
Ugyebár ez nem az én fandomon, de megláttam a frissek között :) ISTENI lett, pont elég érzelmes, humoros, és nagyon szexi.
Grat!
(írjál még ilyeneket, ezt még külső szemmel is élmény olvasni :x )

Szia! :) Nagyon örülök, hogy ennyire tetszett, főleg úgy, hogy még csak nem is vagy fan :mrgreen: Láttam a kritikát, itt is köszönöm szépen, mindjárt válaszolok is rá.

Épp ma vettem elő újra egy korábban elkezdett merthur ficemet, 7-8 részes novellasorozat lesz belőle, az első két rész már készen is van. Az egy kicsit drámaibb lesz, az utolsó egy-két fejezetig kell is várni a happy endre, de ha ez tetszett, szerintem az is fog ;) Mostanában nagyon megjött a kedvem a képekre/gifekre írt egypercesekhez, mindenképp számíthatsz/számíthattok rá, hogy lesznek még ilyenek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 május 15 (csütörtök), 18:49 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 október 04 (hétfő), 10:15
Hozzászólások: 190
Tartózkodási hely: Lakosztályomban :) és Wonderland-ben
Eddy_ írta:

update #2: cím még nincs, viszont a face-es merthur csoportban láttam egy képet, ami azonnal megihletett. Oké, hazudok, először írni akartam, hogy valaki írjon már egy ficet ezzal a giffel, mert valami csodálatos, de a második gondolatom már tényleg az volt, hogy hé, ez a valaki miért ne lehetnék én? *dobpergés* Örömmel jelentem, hogy elkészült az első befejezett merthur ficem :mrgreen: A címe Éjszakai látogató.



Ugyebár ez nem az én fandomon, de megláttam a frissek között :) ISTENI lett, pont elég érzelmes, humoros, és nagyon szexi.
Grat!
(írjál még ilyeneket, ezt még külső szemmel is élmény olvasni :x )

_________________
Olvasóblogom:
http://czenema.blogspot.hu/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 május 15 (csütörtök), 10:26 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Újabb százszavas a Száz-szó-szép játékra. Harry Potter fandom, Hermione/Ron a páros, ide kattints érte.

update: az előző hsz-ben említett Divergent egyperces elkészült, (szokás szerint) még szenvedek a címmel, utána pedig már töltöm is fel Merire :)

update #2: cím még nincs, viszont a face-es merthur csoportban láttam egy képet, ami azonnal megihletett. Oké, hazudok, először írni akartam, hogy valaki írjon már egy ficet ezzal a giffel, mert valami csodálatos, de a második gondolatom már tényleg az volt, hogy hé, ez a valaki miért ne lehetnék én? *dobpergés* Örömmel jelentem, hogy elkészült az első befejezett merthur ficem :mrgreen: A címe Éjszakai látogató.

update #3: az újabb Divergent egyperces Utolsó mentsvár címmel szintén olvasható már Merengőn.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Elyes 2014 május 15 (csütörtök), 20:07-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 május 14 (szerda), 11:20 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Először is: elkezdtem az új ihletforrással dolgozni (száz-szó-szép), ismét egy Divergent százszavas lett volna, és ismét sikerült túllépnem a megengedett szószámot, úgyhogy ismét egy egyperces lesz belőle :-D Még nem vagyok vele teljesen a kész, a végét még csinosítgatom egy kicsit, de a hétvégén, jövőhét elején várható a feltöltés.

Körülbelül fél órája fejeztem be A Hűségest... ühüm, nem lehet ilyen vége, nem vagyok hajlandó elfogadni ~x( Úgyhogy már el is kezdtem dolgozni az alternatív befejezésemen, azt hiszem csak egy novella lesz, de 5-6 oldalnál nem akarom lejjebb adni. Azon kívül, hogy a befejezés AU lesz, a többi részletben próbálok minél inkább könyvhű maradni, meglátjuk majd, hogy milyen sikerrel. Az már nagyjából összeállt a fejemben, hogy miket szeretnék beletenni - köztük azt is, hogy Uriah-t lekapcsolják a gépekről, és hogy Tobias visszamegy a memóriaszérummal a régi otthonába, tehát a főbb események az utolsó néhány fejezetből benne lesznek, csak értelemszerűen kicsit másként, ahogyan én látom. Legkésőbb jövőhéten ezt is szeretném feltölteni, de ha sikerül úgy haladnom vele, ahogy akarok, akár még ma is elkészülök vele és mehet bétázásra.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 május 12 (hétfő), 16:29 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
A Száz-szó-szép játékra írt első történetem már olvasható Merengőn. Harry Potter fandom, főszereplő Perselus Piton.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 május 09 (péntek), 12:41 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Azt már írtam, hogy én is csatlakoztam a Száz-szó-szép játékhoz, viszont az kimaradt, hogy két százszavasom már elérhető LJ-n: itt és itt olvashatjátok őket. Az első egy HP-s fic, főszerepben Pitonnal, közvetlenül Lily halála után játszódik, a második pedig egy Teen Wolf. Egyik se túl boldog, de nem is mondanám őket kimondottan sad-történetnek.

Ez a #63-as kulcs eléggé megihletett, több ötletem is van még hozzá, de azokat egyelőre még nem dolgoztam ki, valószínűleg már csak az új kulcs megjelenése után fogom megírni őket, úgyhogy azokkal már nem veszek részt a játékban, de Merengőre felteszem őket, ha elkészülnek :) Ha pedig megkaptuk az új ihletforrást, a fent említett két ficet is feltöltöm majd Merire is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 május 08 (csütörtök), 17:01 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Még az is lehet, hogy megírom, ha én is elolvastam :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 május 08 (csütörtök), 16:58 
Offline
Ó-nagy admin "Verem-úrnő"
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 14:41
Hozzászólások: 2730
Tartózkodási hely: erdei tisztás
Eddy_ írta:
Ó, én még csak a napokban kezdtem el azt a részt, de nem volt időm folytatni, viszont holnap már én is kivégzem. Bár, tekintve a végét, nem is tudom, hogy ez jó dolog-e (tumblr... spoilerek...).

Ne is mondd. Csak ültem és bámultam a betűket, hogy ez nem lehet igaz. Ugye nem? Tudom, hogy antiutópia, de ennyire nem lehet 'gonosz' az írónő. :cry:
Ellenben, szinte sikít az AU befejezésért... ;;)

_________________
♥ Marauders ♥


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 május 08 (csütörtök), 16:51 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Chris írta:
Igen és igen! Nagyon tetszett ahogy megjelenítetted a pillanat hangulatát, rögtön visszarepített a Bátrakhoz (most fejeztem be A hűségest). :)

Örülök, hogy sikerült könyvhűen megírnom, bár Tris megformálásán a jövőben még dolgoznom kell, azzal nem vagyok teljesen elégedett, de első próbálkozásra szerintem egész jó lett. Ó, én még csak a napokban kezdtem el azt a részt, de nem volt időm folytatni, viszont holnap már én is kivégzem. Bár, tekintve a végét, nem is tudom, hogy ez jó dolog-e (tumblr... spoilerek...).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 május 08 (csütörtök), 16:44 
Offline
Ó-nagy admin "Verem-úrnő"
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 14:41
Hozzászólások: 2730
Tartózkodási hely: erdei tisztás
Eddy_ írta:
Chris írta:
Már el is olvastam! :x

Ezek szerint nem én vagyok az egyetlen Divergent-fan itt :D A szívecskés ikonból meg következtethetek arra, hogy tetszett is? :mrgreen:

Igen és igen! Nagyon tetszett ahogy megjelenítetted a pillanat hangulatát, rögtön visszarepített a Bátrakhoz (most fejeztem be A hűségest). :)

_________________
♥ Marauders ♥


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 május 08 (csütörtök), 16:38 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Chris írta:
Már el is olvastam! :x

Ezek szerint nem én vagyok az egyetlen Divergent-fan itt :D A szívecskés ikonból meg következtethetek arra, hogy tetszett is? :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 május 08 (csütörtök), 16:23 
Offline
Ó-nagy admin "Verem-úrnő"
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 14:41
Hozzászólások: 2730
Tartózkodási hely: erdei tisztás
Eddy_ írta:
Elkezdtem egy harmadikat is, a fent említett Divergent ficet (Tris/Négyes), de végül nem tudtam volna azt, amit akartam, kihozni száz szóból, ezért tovább írtam, és végül egy egyperces lett belőle, amit nem sokára fel is töltök Merengőre.

Már el is olvastam! :x

_________________
♥ Marauders ♥


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 május 08 (csütörtök), 11:06 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
A PD-s novella egyelőre marad a fiókban, de később jön az is, most viszont egy Divergent ficet fogtok kapni, utána meg jönnek majd százszavasok is. Csatlakoztam én is a Száz-szó-szép kezdeményezéshez, aminek a lényege, hogy egy megadott kulcs alapján, azt valahogy felhasználva egy pontosan (!) száz szóból álló történetet kell írni. Remek gyakorlás, főleg nekem, aki sose tudott kulcsok alapján dolgozni, plusz végre így muszáj rávennem magamat, hogy bizonyos hosszúságú ficet írjak, a #63-as kulcs felhasználásával már két történet meg is született :) Elkezdtem egy harmadikat is, a fent említett Divergent ficet (Tris/Négyes), de végül nem tudtam volna azt, amit akartam, kihozni száz szóból, ezért tovább írtam, és végül egy egyperces lett belőle, amit nem sokára fel is töltök Merengőre.

update: a Tris/Négyes novella Túlélni már olvasható Merengőn :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Elyes 2014 május 08 (csütörtök), 16:39-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 május 07 (szerda), 12:03 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Feltöltésre kész egy újabb PD-s novella, lebétázva, átolvasva vagy nyolcezerszer, kiegészítve, átírva, rendbe szedve... de címe még mindig nincs, ami nélkül viszont nem tudom feltölteni ~x( A legegyszerűbb az lenne, ha szép sorjában megkapnák a "novella #1", novella #2", "novella #3"... stb. címet, és én így simán letudnám így a címadással járó szenvedést :mrgreen:

Felhívás: ha valaki kedvet érez címadásra, ne habozzon, írjon, küldjön baglyot vagy füstjelet, én meg postafordultával a novellát és sok csókot pü-ben >:D<


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 május 06 (kedd), 21:25 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Hosszabb kihagyás után egy újabb novella (megint nem a korábban ígértek közül írtam meg, hanem egy új "ötletet" valósítottam meg).

A XII. Országos Merengő Találkozó egyik játéka ihlette a történetet, a címe: Voldemort (nem is annyira) titkos vágya, avagy földet művelni jó.

A történet egy agyament kis semmiség, ebből kifolyólag Voldemort OOC. Jó szórakozást hozzá! Kritikáért nem harapok :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 április 18 (péntek), 14:08 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
A II. Sterek Háziversenyre írt történetem Ultimátum cím alatt olvasható Merengőn :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 április 08 (kedd), 8:57 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Szakíts, ha bírsz! epilógusa már olvasható Merengőn :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 április 02 (szerda), 10:04 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Néhány hete felkerült Merengőre az első original történetem Észrevétlenül címmel. Legyetek elnézőek velem a depresszív hangulat miatt, Kill Your Darlingsot néztem előtte :mrgreen:

Szerk.: A Szakíts, ha bírsz! epilógusa már a bétámnál, jövőhét elején töltöm fel azt is :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 607 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség