Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 20 (szombat), 1:01

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 607 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 április 01 (kedd), 15:39 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Szakíts, ha bírsz! ötödik fejezet már az adminoknál van :) Ha felengedték, hozom a linket, most pedig állok neki gőzerővel az epilógus végének.

A drarry novellával egész jól haladtam, abból sincs már sok hátra, illetve készülőben van egy új snarry szösszenet is, amiből lehet, hogy csak preslash lesz, meglátom, hogy alakul.

Szerk.: Az ötödik fejezet már elérhető, hála az adminok gyors munkájának :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 március 17 (hétfő), 13:37 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
A Szakíts, ha bírsz! utolsó fejezetét visszakaptam bétázásról, tehát ezt már fel tudnám tölteni, viszont az epilógussal még nem vagyok készen, így még várok. Nem tudom, ki mennyire nézi a ficblogomat, de ha van itt Szakíts, ha bírsz!-olvasó, és szeretnétek, feltölthetem a kész fejezetet, legfeljebb megint várni kell majd a következővel. Ha nem jelez senki, akkor viszont várok, amíg el nem készülök az epilógussal :)

A drarryvel sem haladtam a hétvégén, habár foglalkoztam vele, de kezd nem tetszeni az eddig megírt rész... Amikor elkezdtem írni, az alapötlet egy vidám, rövid kis valami volt, sok mosollyal és hát mondjuk ki, fluffal, viszont túl komorra sikeredett eddig, úgyhogy lehet, hogy átírom az egészet, és ami most kész van, azt egy másik drarryhez fogom felhasználni. Ezen még rágódnom kell.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 március 12 (szerda), 15:20 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Amíg várok mrsppiton ítéletére, belekezdtem egy új drarrybe, novella lesz, 4000-5000 szó maximum; dráma, romantika, elvétve talán egy csöppnyi angst is előfordulhat, korhatár - most úgy néz ki, hogy - 14 lesz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 március 11 (kedd), 11:23 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
A dracós ficek még váratnak magukra, inkább a Szakíts, ha bírsz!-t vettem elő :) Van már ötlet a befejezésre, legalábbis ami a Ron-Lavender vonalat illeti, de az még kétséges, hogy Hermione hogy kapja meg a happy endjét, habár arra is kitaláltam valamit, de az annyira nem tetszik, úgyhogy valószínűleg még átírom. Már elkezdtem egyébként az utolsó fejezetet írni, három bekezdéssel megvagyok, és mivel novella-sorozatról van szó, két oldalnál nem akarok hosszabbat írni, úgyhogy mondhatjuk, hogy a fejezet negyede kész van :D

Szerk.: Kicsit változtattam, lesz még egy epilógus is, viszont az ötödik résszel elkészültem, előolvasásra elküldtem mrsppitonnak, mert még nem vagyok teljesen elégedett vele, de per pill többet nem tudok hozzátenni, úgyhogy egy átbeszélés nem árt. A héten még szeretném az epilógust megírni (még most el is kezdem, meglátom, meddig jutok vele), és ha minden jól megy, hétvégén töltöm fel az utolsó fejezetet, jövő hét elején pedig az epilógust, de azt mindenképp megvárom feltöltés előtt, hogy az epilógus bétázható állapotban legyen, hogy ne kelljen megint ilyen sokat várni két feltöltés között :) Remélem, a régi "kemény mag" visszatér a befejezésre, és nem feledkeztetek meg még annyira a történetről :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 március 10 (hétfő), 15:23 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Mostanában minden szabadidőmet a KK töltötte ki, vagy a bétázás, vagy az otthoni dolgaim, úgyhogy a kihis történet óta nem is írtam semmit, de a napokban szeretném már folytatni valamelyik történetet. Az utóbbi időben inkább TW-s ficekkel foglalkoztam, de most megint kedvet kaptam a HP-hoz, úgyhogy valamelyik dracós novellára lehet számítani, vagy a dramionék közül folytatom az egyiket, vagy a Draco/Ginnyt (vagy drarryt írok, mert ma olvastam egy nagyon jót, és úgy írnék megint egy drarryt én is), szval a lényeg, hogy következőnek HP jön (és remélhetőleg belátható időn belül) :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 február 24 (hétfő), 19:25 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
El se hiszem, hogy ezt mondom, de elkészültem az első kihívásra írt történetemmel - és időben! Most nagyon büszke vagyok magamra, remélem, ti is rám :mrgreen:

Szerk.: közben rájöttem, hogy túl sok mindent mondtam a történetről, így felismerhető azoknak, akik jönnek majd pontozni, úgyhogy törlöm az egész leírást, csak simán elbüszkélkedek vele, hogy elkészültem :D Aztán ha vége a kihívásnak (április eleje környékén), töltöm fel Merengőre. Új nekem még ez a kihívásosdi, szoknom kell, hogy nem szabad a történetről idő előtt sokat beszélnem :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 február 13 (csütörtök), 12:14 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Édes a bosszú már olvasható Merengőn :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 február 10 (hétfő), 16:02 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Édes a bosszú feltöltve Merengőre, remélem nem maradt benne (túl sok) hiba, és egyből átmegy a rostán :)

Újra neki láttam a Slipping Away kijavításának, az első öt oldal megvan, most kicsit félretettem, de ma-holnap folytatom, a héten szeretném befejezni, hogy az is feltölthető állapotban legyen.

A kihívásos stereknek pedig megvan az alapötlete, de a kifejtéssel csak szenvedek... mondtam én, hogy nem mennek nekem a kihívások ~x( Többek között ezért is olvasok (és kritizálok) most inkább, hogy el tudjak tőle vonatkoztatni, aztán később visszatérek rá. Még bőven jó vagyok a határidővel, de azért jó lenne jövőhétre az első veriót megírni, hogy legyen még egy hetem a javítgatásra/átírásra.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 február 05 (szerda), 13:59 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Hála Hirondelle hathatós segítségének (köszönöm itt is, Hir! :) ), már az utolsó simításokat végzem a Ron/Harryn, még ma küldöm ki bétázásra, és remélhetőleg hétvégén fel is tudom tölteni :)

Ezután pedig állok neki a kihívásos stereknek.

Szerk.: Édes a bosszú elküldve a bétáimnak :) Rég írtam már ilyen hosszú novellát, 6000 szó lett, ami kicsit több, mint amennyit először terveztem, de nem bánom, hogy végül ennyi összejött :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 február 04 (kedd), 11:36 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Válaszoltam az Ürességre jött kritikákra, itt is köszönöm mindenkinek, aki írt, nagyon örültem minden betűnek :mrgreen: Ehhez a novellához nem terveztem folytatást, itt Derek nem fog visszajönni, viszont dolgozom egy másikon, ahol viszont ugrunk egy kicsit, és Derek visszatértét írom meg. Nem kapcsolódik ehhez az íráshoz, de mivel többen is jelezték, hogy szerették volna, ha Derek nem hagyja csak úgy el Stilest és megkapják a happy endjüket, előrébb veszem a sorban ezt a novellát, és ezzel foglalkozok most :)

Plusz a Ron/Harryvel, amit már naaaaagyon szeretnék befejezni, de elakadtam. Lehet, hogy csak át kéne beszélnem valakivel a már eddig elkészült részeket, úgyhogy írok is Hirnek (Hirondelle, várhatod a baglyot :D ), hátha úgy könnyebb. Ez az átbeszélős dolog korábban már bejött egy novellával, hátha itt is segít, és végre be tudom majd fejezni :)

Tehát ez a kettő novella az, amire mostanában számítani lehet, illetve lassan befejezem a HP4-et, már csak pár fejezet van hátra, és ugye a severitus kisregény ennek a könyvnek a végétől fog játszódni, úgyhogy kezdem készíteni a jegyzeteket, és állok neki apránként ennek is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 január 30 (csütörtök), 15:10 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Üresség című sterek novella olvasható Merengőn :) Ide katt érte!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 január 28 (kedd), 17:16 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Elkészültem az egyik sterek novellával, bár ez nem volt rajta a listán, ami nem tudom, hogy sikerült, mert ez is egy régebbi ötlet volt. A 3A végén játszódik, amikor Derek elhagyja Beacon Hillst. Címe még nincs, úgyhogy amíg azt nem szenvedem ki magamból, nem töltöm fel Merengőre, de a napokban azért várható :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 január 16 (csütörtök), 17:08 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
A beígért lista a folyamatban lévő történeteimről. +Párosítás, jellemzők.

Harry Potter fandom:

Draco/Ginny: novella, komor, Főnix Rendje
Draco/Luna: novella, esetleg 2-3 fejezetes történet, kissé komor, humoros felhanggal, Draco segít Lunának, hogy újra megtalálja önmagát
Draco/Hermione: novella, Draco tizenhetedik születésnapja körül játszódik, amikor fel kéne vennie a Sötét Jegyet
Draco/Harry: 5-6 fejezetes történet, slash, akció, romantika jellemzi, severitus szál
Sirius/Harry: mentorfic, novella, Sirius átesik a függönyön, ami viszont nem a túlvilágra juttatja, csak egy másik idősíkra
Piton/Harry: severitus, kisregény, a tervek szerint 8-10 fejezet lesz, Voldemort testet öltésétől Sirius “majdnem” haláláig tart. Habár nem úgy tűnik, a végén mindenki happy endet kap.
Ron/Harry: novella, humor, slash

Merlin fandom:

Merlin/Arthur: novellafűzér, körülbelül 15 “jelenet”, slash, angst, dráma, humor, szereplő halála, nagy sokára happy end
Merlin/Arthur: 1000 szavas novella, humor
Merlin/Arthur: 1000 szavas novella erre az összeállításra: http://strategicandbeautiful.tumblr.com ... 2951810491

The Avengers fandom:

Tony/Steve: novella, főleg Steve gondolatai, érzései Tonyról, slash
Tony/Bruce: csak ötlet, még semmi konkrétum ezzel kapcsolatban, valószínűleg csak bromance

The Mortal Instruments fandom:


Alec/Magnus: az Elveszett lelkek városa után játszódik, novella, Alec gondolatai a szakításról
Alec/Magnus: az eredeti történet elején játszódik, novella, esetleg 2-3 fejezet, Alec és Magnus megismerkedése

Teen Wolf fandom:

Isaac/Scott: novella, 3x04, Derek kidobja Isaacet, aki Scotthoz megy menedékért, még nem tudom, hogy csak bromance vagy slash lesz belőle
Derek/Stiles Peter közreműködésével: novella, “Uncle Peter, are you drinking again?”
Stiles/Peter: még semmi konkrét
Derek/Stiles: novella erre a képre: http://fc02.deviantart.net/fs71/f/2013/ ... 6qpt12.jpg
Derek/Stiles: novella erre az összeállításra: http://sterekandstuff.tumblr.com/post/6 ... nts-is-the
Derek/Stiles: novella erre: http://devildoll.tumblr.com/post/64694749567
Derek/Stiles: karácsonyi egyperces. 3A után játszódik. Stiles egyetlen kívánsága Karácsonyra, hogy Derek visszajöjjön


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 január 09 (csütörtök), 14:07 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
A Merthur novellafüzér vázlatát elkezdtem kidolgozni, kereken 10 fejezetnek van meg a rövid leírása (ebben benne van az első elkészült rész, illetve a második, amin már dolgozom), szerintem ezen felül még 5-6 fejezet lesz. Ha teljesen kész vagyok vele, akkor elkezdem a többi fejezetet is megírni, és remélhetőleg lassan töltögethetem is fel :) (Bár jó néhány részt újra kell majd néznem a sorozatból, mert nagyjából ugye az eredeti vonalán szeretnék dolgozni, és sok apróságot már elfelejtettem.)

Plusz: az új kritikákra válaszoltam Merengőn, köszönöm mindenkinek, aki írt! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2014 január 07 (kedd), 14:22 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Először is ihletben gazdag, nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek! :o) :)

A karácsonyi-szilveszteri hajtásban nem volt időm se fórumra feljönni, se Merengőre, úgyhogy a Menekülés (ami aztán Búcsúzás lett) linkjét most hozom: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=111912

Haladtam egy régebbi merthur novellával, és egy stereket is elővettem, de egyiket sem fejeztem még be. A korábban említett listát a napokban feltöltöm, elvileg mindent összeírtam.

A pendrive-ról néhány adatot sikerült visszamenteni, de persze csak olyan fordításokat, amiket már feltöltöttem Merengőre, így a Slipping Away javítását elölről kell kezdenem, eddig nem volt rá időm, de szeretném már megcsinálni azt is az elkövetkező pár napban, legkésőbb jövőhéten feltöltöm az első felét. Ha jól emlékszem, az angol szöveg öszesen 26ezer szó volt, a magyar valamennyivel hosszabb, úgyhogy mindenképp két (talán három) részben lesz feltöltve.

mod. szerk.

Szokásommá fog válni, hogy képek és gifek alapján írok történetet, azt hiszem... Elkészültem egy merthur novellával, ami egy tumblr-ön talált kép alapján készült. Az előző hsz-emben említett merthur ennek egy tökéletes folytatása lesz, habár azt önálló novellának képzeltem el, de végül egy novellafüzér része lesz, ami végül egy kerek történetet fog kiadni. Az első történet címe "Talán egy másik életben...", a másodiknak pedig "Kimondatlan szavak"; azt egyelőre megsaccolni sem tudom, hogy milyen hosszú lesz, de az alsó határ a 10 fejezet, elég sok jelenetet ki szeretnék dolgozni, mindegyiket külön-külön. Az első történet ugyan már elkészült, de amíg nem vázlatolom le a teljes történetet, amíg nem merülök bele jobban, hogy nagyjából tudjam, milyen vonalon szeretnék haladni, még nem fogom feltölteni. A nagyobb események megvannak - úgy-ahogy követem majd a sorozatot -, de végül főhőseink kiérdemlik a boldog befejezést, tehát a vége fele már AU lesz. Az egymásra találás nem lesz több két-három fejezetnél, így a történet 90%-ban angstra, komor háttérvilágra lehet számítani, de lesz egy-egy visszaemlékezés is azokra az időkre, amikor Merlinnek és Arthurnak nem kellett mások miatt aggódnia, Arthur még csak herceg volt, így nem nyomta a vállát annyira az uralkodás súlya, és habár titokban, de együtt lehettek: ezekkel a múltbeli jelenetekkel szeretném majd kicsit oldani a hangulatot.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 december 19 (csütörtök), 15:25 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Egy rövid TW novellát feltöltöttem Merengőre, a címe Menekülés, nem kimondottan sterek, de utalni utalok rá. Ha engedélyezték, hozom a linket. Ez az egyik régebben beígért novella volt, próbálom most azokat befejezni, amiket már elkezdtem, mielőtt bármi újba belekezdenék.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 december 18 (szerda), 10:16 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Ennyit a feltöltésről... A pendrive, amin tároltam a teljes Slipping Away fordítást/javítást (és mellette egy csomó másik fordítást/saját fanficet), úgy tűnik, megadta magát, három gépen is próbáltam, mindegyiken formázni akarja, mert anélkül nem tudja megnyitni. Ha nem tudjuk róla lementeni az adatokat, kezdhetem elölről a javítást, úgyhogy csúszik a feltöltés, hétvégén tudom csak hozni az első felét a novellának :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 december 17 (kedd), 15:37 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
A Slipping Away javítását visszakaptam Herikától, az első felét letisztáztam, már csak egy mondat maradt, amivel meg kell szenvednünk, aztán töltöm fel Merengőre (ma, de legkésőbb holnap napközben), utána pedig állok neki a második résznek, amit - ha elsőre felengedik az első részt - vszeg hétvégén hozok.

Hétvégére egyelőre nincs betervezve semmi, ha így is marad, akkor a Ron/Harryt befejezem, illetve két sterek novella van, ami félig-meddig kész van, amiről már volt korábban szó, azokat is szeretném már a napokban bétázásra küldeni, illetve a Fuldoklást is folytatom.

Idén már csak ezekkel foglalkozom, minden más átcsúszik jövőre. December végére/január elejére, ha minden idei munkámat befejeztem, szépen összeírom, hogy mik maradtak a következő évre, illetve milyen új ötletek vannak, amiket szeretnék 2014-ben megvalósítani :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 december 16 (hétfő), 16:34 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
A Wrong Number/Téves szám fordítását befejeztem, Szemi volt olyan kedves és át is nézte nekem, úgyhogy azzal már elkészültem cakkumpakk, de közben kiderült, hogy az írónak nem tudok közvetlenül írni, a honlap béta verziója miatt nincs üzenetküldő lehetőség, de az oldalüzemeltetők már dolgoznak rajta, mert többen is jelezték, hogy nem ártana ez az opció sem. Egyelőre a pendrive-omon porosodik, viszont feltöltésre kész, tehát amint megvan az engedélykérés, mehet is fel Merengőre.

Közben jött egy újabb ötlet egy karácsonyi sterekhez, egypercesnek tervezem, lassan állok is neki, azt még ma szeretném kiküldeni bétázásra, illetve a Fuldoklás c. sterek második részével is haladtam egy keveset.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 december 03 (kedd), 10:36 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
A Ron/Harryt félretettem, mert elkezdtem egy új sterek fordítást, de még a héten befejezem, nincs már sok hátra, de őszintén szólva amennyire meg vagyok elégedve a történet elejével, annyira nem tetszik a vége, és emiatt húzom az időt. Nem akarom nagyon átírni, de csak nem érzem igazán jónak :roll:
A fordítással 80 %-on állok (összesen 26 oldalas novella), ma-holnap ezzel elkészülök, aztán küldöm átnézésre. A történet egy olyan oldalon található, ahol egyelőre még nem jöttem rá, hogy lehet üzenetet küldeni - ha egyáltalán leheséges -, úgyhogy kérdés, hogy mikor tudok engedélyt kérni, hogy feltölthessem Merengőre :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 november 28 (csütörtök), 19:06 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2013 június 23 (vasárnap), 17:56
Hozzászólások: 738
Tartózkodási hely: Elefántcsonttorony
Eddy_ írta:
A Ron/Harryt majd küldöm neked, amint kész vagyok, lenne majd pár kérdésem vele kapcsolatban :)


Rendben, várni fogom. Nem mintha amúgy nem :D

_________________
You are not a drop in the ocean, you are an entire ocean in a single drop.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 november 28 (csütörtök), 18:13 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Hirondelle írta:
Eddy_ írta:
Jó hír: most megint jól haladok a Ron/Harryvel.


Jeeeeeee! >:D<

Én meg a Tom/Harryvel :D


Király! :-D

A Ron/Harryt majd küldöm neked, amint kész vagyok, lenne majd pár kérdésem vele kapcsolatban :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 november 28 (csütörtök), 17:35 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2013 június 23 (vasárnap), 17:56
Hozzászólások: 738
Tartózkodási hely: Elefántcsonttorony
Eddy_ írta:
Jó hír: most megint jól haladok a Ron/Harryvel.


Jeeeeeee! >:D<

Én meg a Tom/Harryvel :D

_________________
You are not a drop in the ocean, you are an entire ocean in a single drop.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 november 28 (csütörtök), 16:41 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Jó hír: most megint jól haladok a Ron/Harryvel. Maximum még ezer szót akarok "hozzácsapni", most járok 3200-nál, és ennél sokkal hosszabbat nem szeretnék, meg igazából már nem is maradt sok minden, amit ki kellene fejtenem, utána még a végét kell kicsit hozzáigazítanom a történethez, (írásnál mindig a lezárással kezdek, és a köré próbálom építeni a történetet, de persze valahol mindig el kell kicsit térnem, így a végét is le kell tisztáznom, átírni néhány helyen).

Amihez most kedvet kaptam, az a sterek, szeretnék majd pár one-shot-ot hozni, egyelőre csak ötletelgetek velük, de idén még lehet erre is számítani.

A dracós novellák vszeg átcsúsznak jövő évre, de ezután az újévi fogadalmam tényleg az lesz, hogy MINDEN megkezdett történetet viszonylag rövid időn belül befejezek :mrgreen: (amit persze nem fogok tudni betartani hosszútávon).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 november 27 (szerda), 10:58 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Befejezett novellát nem hoztam, viszont elkezdtem egy újat (tényleg le kéne már arról szoknom, hogy azelőtt kezdek el egyet, hogy befejezném az előzőt :D ), ez is egy komorabb malec fic lenne, a végén azért happy enddel, bár ez addig még változhat.
A Ron/Harryvel apránként haladok, biztosan azzal leszek kész legkorábban.

Tegnap közben megjelent az interjúm Cartwrighttal az Írófigyelőn, ITT találjátok :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 november 14 (csütörtök), 10:47 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Cassandra Clare - Elveszett lelkek városa spoiler! Tegnap befejeztem a könyvet, ennek a végén szakít ugye Magnus Aleccel, ezzel kapcsolatban szeretnék írni egy rövidebb valamit Alec szemszögéből. A fejemben már nagyjából összeállt a dolog, tudom is, mi lesz a vége (először mindig a történetek végét találom ki, fogalmam sincs, miért :mrgreen: ), angst lesz, nem kap boldog befejezést, csak Alec érzéseire koncentrálok, és hogy hogy próbál túllépni Magnuson. Szeretnék majd néhány visszaemlékezést is rakni bele, inkább ezeknek a megírásával lesz gondom, a párbeszédekkel. Nem hiszem, hogy mostanában hozom, csak jelezni akartam, hogy egy ilyen is készülőben van :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 november 12 (kedd), 13:42 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
A név kötelez kijavítva; itt magában a történetben nem sok mindent írtam át, főleg a helyesírási hibákat javítottam, meg a gondolatjel-kötőjeleket. A következő, aminek neki állok, az a Mennyit ér a boldogság? lesz.

Mennyit ér a boldogság? mindhárom fejezete javítva.

Új élet, új oldal mindegyik fejezete javítva.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 november 11 (hétfő), 20:34 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Hirondelle írta:
Nagyon helyes, nagyon helyes :D

Sejtettem, hogy te örülni fogsz neki :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 november 11 (hétfő), 19:40 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2013 június 23 (vasárnap), 17:56
Hozzászólások: 738
Tartózkodási hely: Elefántcsonttorony
Eddy_ írta:
Újra elővettem a Ron/Harryt, azzal szöszölök most.


Nagyon helyes, nagyon helyes :D

_________________
You are not a drop in the ocean, you are an entire ocean in a single drop.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 november 11 (hétfő), 15:28 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Újra elővettem a Ron/Harryt, azzal szöszölök most. Amilyen jól ment múltkor, és sokat haladtam vele, most olyan nyögvenyelősen írok, csak szenvedek vele, de vszeg ez lesz a következő, amivel elkészülök. Utána akarom a Fuldoklást folytatni, még a héten lehetőleg - per pill nincs kedvem az angsthoz, úgyhogy inkább a paródiát folytatom :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 október 30 (szerda), 19:04 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Fuldoklás második részét időközben folytattam, kicsit kiegészítettem a vázlatpontokat, jóval hosszabb lesz, mint azt először hittem, most tartok nagyjából 700 szónál (az első rész ugye nagyjából 800 körül mozog), szerintem bőven meglesz ez kétezer szó is.

Szerk.: 1700 szónál tartok, de mára asszem ennyi. Holnap megpróbálom folytatni, bár napközben nem hiszem, hogy lesz rá időm, de este mindenképp szeretnék még néhány részt kidolgozni. Most úgy néz ki, hogy talán a négyezer szó is meglesz, sőt!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 október 30 (szerda), 14:53 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Nagyon rég volt már szó róla, de most már tényleg (!!!) véglegesítjük a Slipping Awayt, Herika vállalta, hogy átnézi nekünk a fordítást :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Elyes 2013 október 30 (szerda), 20:25-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 október 30 (szerda), 10:07 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Fuldoklás első rész már olvasható. IDE katt érte.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 október 28 (hétfő), 12:30 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Fuldoklás, aka 3. sz. sterek novella első részét most töltöm fel Merire, ha felengedték, hozom a linket. Mivel ez több részes lesz, új történetként töltöm fel, nem a novella-gyűjteménybe.

Közben az új kritikákra - amiket eddig észre sem vettem :shock: - válaszoltam.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 október 24 (csütörtök), 15:14 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
3. sz. sterek novella/egyperces/akármi elkészült, bétázásra elküldve, a címen még gondolkodom. Ma vagy holnap feltöltöm Merengőre. Figyelmeztetések: angst, sad end.

Szerk.: Mivel nem szeretem a sad endeket, lesz folytatása, méghozzá kettő fejezet, hasonló "hosszú" rész (kb. 800 szó), aminek a végét természetesen happy enddel zárom. Amolyan novella-sorozat-szerűség lesz, ha felnő :) A vázlat kész, már csak a kidolgozása van hátra.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 október 22 (kedd), 21:18 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Ron/Harry 80%-on, de megint elakadtam, úgyhogy kicsit lazítok a sterekkel, aztán később folytatom ezt is, és így remélhetőleg, hogy ide-oda ugrálok, mindkettőt be tudom fejezni még ma, esetleg holnap. Most ez a kettő elsőbbséget élvez, a paródiát nagyon szeretném végre befejezni, és az 1. sz. tumblr-es gif is annyira megfogott, hogy muszáj hamar megírnom ezt a történetet. Jelenleg hat és fél oldalnál tartok a paródiánál egyébként, ami kicsit több, mint amennyit eredetileg akartam, és még legalább másfél-két oldal jön hozzá, de pár részt jobban kifejtettem, mint szerettem volna, de azt hiszem, így lesz ez jó :)

Egy kis érdekesség: most néztem meg, a Harry/Ron ötlete 2010. júliusában fogant meg a fejecskémben, akkor még csak a leírást írtam meg hozzá (ami nálam lényegében egy vázlatnak felelt meg), illetve a történet záró mondatát, amit nem fogok megváltoztatni, bár időközben egy-két dolgot át kellett alakítanom a cselekményben, de a befejezés marad. Pár héttel ezelőttig nem is nyúltam hozzá egyáltalán, de utána valahogy beugrott, hogy hé, nekem egy ilyenem is van, úgyhogy végül csak elkezdtem írni. Jó néhány hasonlóan régi történet-kezdemény várakozik a gépemen, hogy végre elkezdjem őket, szép lassan tényleg nekik is ülök :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 október 22 (kedd), 16:12 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
1. sz. sterek félkész állapotban. Egyiket sem akarom túlságosan elnyújtani, mindhárom egypercesnek készül. Az első valószínűleg happy endet kap, vagy legalábbis olyasmit, a másik kettő viszont angst lesz, sad enddel.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 október 22 (kedd), 15:37 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Ron/Harry 75%-on, és most elkezdtem gondolkodni három új sterek novellán (mindegyik gifek alapján, szeretünk tumblr :D ), úgyhogy azokra is lehet számítani a nem túl távoli jövőben.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 október 16 (szerda), 15:31 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Két dolog: először is, egy kis technikai malőr után belevetettem magam a dramionéba, nem terveztem háromezer szónál hosszabbra, most háromszáznál tartok, tehát 10%-nál. Körülbelül még fél órát leszek gép előtt, remélhetőleg addigra felhúzom 30%-ig ;)

A másik pedig, nagy örömömre és meglepetésemre az Írófigyelő csapata megkeresett, hogy Cartwright készítene velem is egy interjút, ami a tervek szerint november végén fog megjelenni :) (Várják - várjuk - az olvasói kérdéseket is, úgyhogy ha esetleg lenne valakinek, dobjon egy e-mailt az Írófigyelő honlapján megtalálható címre ;) )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 október 15 (kedd), 8:16 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
mrsppiton írta:
Hű, ezek nagyon jól hangzanak, főleg a Draco/Luna! :) Az meg már csak tetézné az örömömet, ha több fejezetes lenne (és gyorsan elkészülne :D ).
Sirius főszereplésével nekem is lapul egy félig megírt történet a dokumentumok között, imádom a karakterét, szóval bármelyiket is kezded el írni, nagyon fogom várni. Azt lehet már tudni, hogy kb. mikorra tervezed a publikálást? :) Nem akarlak sürgetni, deeee.... :mrgreen: *türelmetlen*

Tervezni mindig minél előbbre tervezem, de ez soha nem jön össze, úgyhogy inkább nem is mondok egy köbö napot se :mrgreen: Írom őket, ahogy tudom ;) Ha minden igaz, a Ron/Harryt hozom először, de ha olyanom lesz, lehet hogy egy tök másba fogok bele, és hamarabb be is tudom majd fejezni. Most ez a Draco/Luna nagyon böki a csőrömet, asszem ma ennek a vázlatával fogok foglalkozni, próbálok minél többet haladni vele :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 október 14 (hétfő), 18:13 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Eddy_ írta:
Annyira beleéltem magam, hogy végül úgy döntöttem, én bizony megírom ezt magamnak.


Hű, ezek nagyon jól hangzanak, főleg a Draco/Luna! :) Az meg már csak tetézné az örömömet, ha több fejezetes lenne (és gyorsan elkészülne :D ).
Sirius főszereplésével nekem is lapul egy félig megírt történet a dokumentumok között, imádom a karakterét, szóval bármelyiket is kezded el írni, nagyon fogom várni. Azt lehet már tudni, hogy kb. mikorra tervezed a publikálást? :) Nem akarlak sürgetni, deeee.... :mrgreen: *türelmetlen*

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 október 14 (hétfő), 15:54 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Csak nem tudok leállni, gyűjtögetem magamnak a megírásra váró ficeket ahelyett, hogy végre valamit tényleg befejeznék előtte :D Olvasgattam a Kívánság Üstre kért ötleteket, és elgondolkodtam, hogy én vajon mit kérnék? Annyira beleéltem magam, hogy végül úgy döntöttem, én bizony megírom ezt magamnak.

Egy Draco/Luna történetről lenne szó, az alapja az egésznek az, hogy Luna a háború után valamiért elveszti a hitét a különös, mások által kitalációnak titulált varázslényekben-növényekben, Draco pedig, amikor látja, hogy a valaha oly' életvidám, szenvedélyes, jószívű lány hogy változott át szinte átmenet nélkül egy szürke, hétköznapi minisztériumi dolgozóvá, elhatározta, hogy bebizonyítja Lunának: narglik márpedig léteznek.

Azt még nem döntöttem el, hogy romantikus szálat is szövök-e bele, vagy főhőseink csak közeli barátok lesznek, illetve a hossza is kérdéses, ha ügyes vagyok, akár három-négy hosszabb fejezet is kijöhet belőle, ötlet az lenne, hogy mivel töltsem ki a sorokat, kérdés, hogy sikerül-e megírni.

(Ha jól számolok, akkor öt történettel lógok: a több fejezetes severitus, a dramione és a Ginny/Draco novella, a Ron/Harry paródia, plusz akkor ez a Draco/Luna.)

Plusz van még egy a drága Siriusszal a főszerepben, ahol - mivel a halálát a mai napig nem tudtam feldolgozni - miután átesett azon a bizonyos függönyön a Misztériumügyi Főosztályon, nem meghalt, hanem egy másik dimenzióba került, ahol ő továbbra is mindent lát/hall/érzékel, ami körülötte történik, de ő maga mindenki számára láthatatlan. Végig ott marad Harryékkel a Minisztériumban, látja, ahogy keresztfia meg akarja átkozni Bellatrixot, látja, ahogy Voldemort megszállja Harryt, majd azt is, ahogy elmenekül, aztán végignézi, ahogy Harry fájdalmában hosszú percekig tör-zúz Dumbledore irodájában, aki aztán elárulja neki a teljes jóslatot. Valamit ki akarok találni, hogy Sirius tudjon végül Harryvel kommunikálni, nem szó szerint beszélgetni, inkább csak az érzéseit tudja neki valami módon átadni, így Harry megtudja, hogy Sirius nem halt meg igazából, nem úgy, ahogy ők gondolták. Ez szokás szerint novella lesz, maximum három-négyezer szóban gondolkodom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 október 14 (hétfő), 14:48 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
A Harry Potter könyvek és Az öregedés első látható jelei javítva.

Szerk.: Botrányos viszonyok szintén.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 október 14 (hétfő), 14:24 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Mivel az utóbbi időben nem sokat haladtam egyik novellámmal sem, elővettem a régebbi, Merengőre már feltöltött történeteimet, kicsit javítgatok rajtuk, egy-két részt átírok - főleg a legelső írásaimon akarok csiszolni, mert néhány mondatnál, kifejezésnél, vagy akár teljes bekezdésnél a fejemet verem az asztalba, hogy milyen kis béna is voltam :D
Egyik ficbe se fogok túlságosan belenyúlni, a cselekmény szempontjából semmi nem fog változni, inkább csak olyanok lesznek, mint a sok-sok tőmondat összevonása, átfogalmazása, hogy ezzel gördülékenyebbé tegyem az olvasást.
Mivel több történethez (pl. a Sirius/Remus párosítású A kezdet c. novellához, illetve a Tiltott vágyak c. dramionéhoz) is ígértem anno folytatást, így talán végre kedvet/ihletet kapok hozzájuk :)

A Szakíts, ha bírsz! átírva, ott igazából csak helyesírási hiba maradt benne, amit javítani kellett. Szeretném már végre hozni a befejező részt, úgyhogy megint előveszem a jegyzeteimet, és gondolkodom rajta, mi is lehetne a legjobb lezárása a novella-sorozatnak :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 október 10 (csütörtök), 13:54 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Bosszú 65%-on :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 október 08 (kedd), 15:17 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Oké, hát szokás szerint nem tudtam tartani a tervet, azóta kicsit haladtam a Bosszúval, de nem sokat.
A Ginny/Dracóban és az új dramionéban még csak jegyzetelgetek, egyre jobban kezdenek összeállni a dolgok, de hogy ténylegesen elkezdjem írni, attól még messze vagyok.
A severitust most félretettem, még ott is csak ötletelgetek magamban, aztán majd egyszer neki állok az első fejezetnek.

Fordítani mostanában semmi kedvem, pedig lenne pár félig-meddig kész novella, amit jó lenne végre befejezni és bétázásra küldeni, de csak nem tudom rászánni magam - túlságosan angst történeteket választottam :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 szeptember 30 (hétfő), 14:20 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
(Egyelőre) Bosszú névre hallgató Harry/Ron paródia 50%-on ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 szeptember 30 (hétfő), 12:45 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Végigpörgettem a kritikákat, elvileg nem maradt megválaszolatlan - utólag is köszönet mindenkinek, aki hagyott maga után pár sort >:D<

Bétázás után előveszem a Harry/Ront, humorhoz van most kedvem, úgyhogy a drámaibb dramionét kicsit félreteszem, de nem túl sokáig. Jó lenne a héten befejezni azt is, mindkét novellát szeretném még a jövőhét folyamán feltölteni, úgyhogy gőzerővel neki is állok írni :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 szeptember 26 (csütörtök), 14:02 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
mrsppiton írta:
Ah, ide vele! :mrgreen:
Igazából, amikor írok egy párosról, nem szoktam róluk szóló történeteket olvasni, de egyszer úgyis rávetem majd magam. :-) Nagyon örülök, hogy Dramionéra adtad a fejed, sok sikert hozzá! :)

Örülök, hogy már egy olvasóm biztosan lesz - valamikor :D Sajna pont akkor kaptam ki egy fél napos áramszünetet, amikor lemerülőben volt a laptopom, papíralapon meg nem tudok írni, túl gyorsan jönnek a gondolatok ahhoz, hogy rendesen le is tudjam írni (gépírásban egy csöppet jobb vagyok, olyankor nincs gond :D), de szerencsére már visszajött az áram, úgyhogy lassan folytatom, és ha ma nem is, reményeim szerint még a héten kész leszek vele. Amúgy is itthon fekszem betegen, úgyhogy nagyon más dolgom nincs...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Eddy_ szösszenetei
HozzászólásElküldve: 2013 szeptember 26 (csütörtök), 12:07 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Eddy_ írta:
Ezúttal egy dramione novella lesz


Ah, ide vele! :mrgreen:
Igazából, amikor írok egy párosról, nem szoktam róluk szóló történeteket olvasni, de egyszer úgyis rávetem majd magam. :-) Nagyon örülök, hogy Dramionéra adtad a fejed, sok sikert hozzá! :)

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 607 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség