Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 29 (péntek), 11:05

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 203 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2021 április 12 (hétfő), 12:54 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Sziasztok! :)

Egy kis késéssel ITT is van Az újjászületés átkának harmadik fejezete. Kellemes olvasást! :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2021 március 30 (kedd), 20:15 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Sziasztok! :)

Már olvasható is a legújabb ACOTAR ficem második fejezete! :pbunny: IDE kattintva megtaláljátok. Kellemes olvasást! :xx: :beee:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2021 március 23 (kedd), 12:40 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Sziasztok! :)

Megint egy ACOTAR ficcel jelentkezem. :pbunny: Ezúttal egy több fejezetes kisregényről van szó, ami a harmadik kötet idején játszódik. Elaint Hybern táborába csábította az Üst, Feyre és Azriel pedig utánamennek, hogy kimentsék. Feyre azonban fogságba esik, és úgy tűnik, ebben a helyzetben csak magára számíthat...

Az első fejezet ITT olvasható, úgy tervezem, hogy hetente frissítek. Nem tervezem hosszúra, csupán 6-7 fejezetesre. Több mint a fele már meg is van. :)

Kellemes olvasást! :give: :beee:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2021 március 18 (csütörtök), 21:57 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Sziasztok! :)

Újabb ACOTAR (Tüskék és rózsák udvara) fic olvasható! :) A Suriel szavára címmel már olvasható is. A történet a harmadik rész után játszódik. Prythian hét főura ismét összegyűl a Hajnal udvarában, hogy megvitassák a birodalmuk sorsát. Feyre mindenáron békét szeretne, ám ahhoz, hogy ez létrejöjjön, először neki kell megbocsátania az ellenségeinek… Tamlinnel kezdve.


Kellemes olvasást! :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2021 március 16 (kedd), 20:38 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Sziasztok! :)

Nemrég elolvastam Sarah J. Maastól A tüskék és rózsák udvara c. trilógiát és totál rákattantam... ennek eredményeként született egy ficem, ami a Fagy és csillagfény c. kötet (a kiegészítő) után játszódik, főszerepben Nestával és Feyre-val. :D Aki olvasta a trilógiát, annak ajánlom figyelmébe a történetet, ami IDE kattintva érhető el. :yes:

Kellemes olvasást! :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2021 február 19 (péntek), 23:30 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Sziasztok! :)

Már egy ideje fontolgatom magamban, hogy nyitok egy újabb egyperces-gyűjteményt, ám ezúttal az éppen aktuális olvasmányaimból meríteném az ötleteket, és azokhoz fűződő fanficeket írnék... és nemrég végre megért bennem az elhatározás ehhez, így már két apróság is olvasható a Kirakósdarabok címre keresztelt gyűjteményben. :D Az egyik egyperces Marie Lu - A bajnok (Legenda 3.) könyvéből a befejezést dolgozza fel egy másik szemszögből, a második Dan Brown - Angyalok és démonok c. könyve alapján íródott fic. :)

Remélem, ahogy lassan de biztosan gyűlnek majd a történetek, mindenki talál kedvére való olvasnivalót. :give:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2021 január 31 (vasárnap), 20:31 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Sziasztok! :)

Nemrég feltöltöttem az epilógust is a legújabb történetemhez. :) IDE kattintva máris elérhető, minden olvasónak és véleményezőnek nagyon örülök! :xx:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2020 október 31 (szombat), 22:29 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Új Remus/Tonks egypercessel bővült a gyűjteményem! :yes: IDE tessen kattintani az ide tévedő olvasó! :kitty: Kellemes olvasást! :pbunny:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2020 október 23 (péntek), 11:31 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Sziasztok! :)

Új Remus/Tonks egyperces a láthatáron! :yes: Június óta nem írtam velük, és már nagyon hiányoztak... :labi: Valami vidámabbat szerettem volna alkotni, de nem igazán jött össze, inkább keserédesre sikeredett, de azért megpróbáltam a végét úgy alakítani, hogy hátha csalna egy halvány mosolyt az olvasó arcára. :) IDE kattintva lehet is olvasni. :) Véleményeknek, mint mindig, most is örülnék! :xx:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2020 október 08 (csütörtök), 21:21 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Sziasztok! :)

Hűha, ezer éve nem jártam itt... :shock: Legalábbis az elmúlt néhány hónap nekem már annak tűnik. :labi:

Mostanában sajnos elég keveset aktívkodtam feltöltések terén, de nagyon igyekszem ezen változtatni a közeljövőben. :)

Az elmúlt időszakban kipróbáltam magamat egy új műfajban is, és elkezdtem haikukat gyártani. :-D ITT megtalálhatóak az apróságaim, amiket igyekeztem egy csokorba gyűjteni. Vegyesen találhattok megmosolyogtatóakat és szomorúakat is. :)

Időközben Az angyalölő című történetemet is befejeztem, és felkerült mind a három fejezet, plusz egy epilógus. :) Nemrég elkezdtem dolgozni egy újabb angyalos történeten is, mert rájöttem, hogy oda meg vissza vagyok az angyalokért. :yes: Egyelőre még a háttér kidolgozásán munkálkodok, de amint ezzel megvagyok, jöhet az írás. :D

Remélem, találtok kedvetekre való olvasnivalót! :give: Ajánlom, hogy kukkantsatok be a CritiCAT kiemeltjei közé is, ott is nagyon sok jó történetet találhattok! :D

Kellemes olvasást! :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2020 június 01 (hétfő), 20:45 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Sziasztok! :)

A csudába, mindig elhatározom, hogy hamarabb jövök, és folyton csak halogatok... :labi:

Az utóbbi időben elkezdtem átjavítani a régi egyperceseimet a Szerelmeslevelekben (így történt, hogy az egyik apróságot gyorsan eltüntettem, mert egyszerűen nem éreztem odavalónak), ííígy még távolabb állok attól, hogy végre nyugodt szívvel lezárhassam azt a gyűjteményt. :"D

Viszont a Harmatcsepp és teafűben lassan de biztosan gyűlnek a történetek, ugyanis máris két apróság olvasható IDE és IDE kattintva. Valamint egy újabb fordítással is megpróbálkoztam, és szintén a Remus/Tonks egypercesek között keresgélve ráakadtam ERRE a gyöngyszemre, ami annyira megtetszett, hogy nem hagyhattam ott, muszáj volt rávetemednem a fordításra. :D

Éééés feltöltöttem ismét Az angyalölő című történetemet, ami már egyszer ugyan szerepelt az oldalon, de letöröltem egy pályázat miatt, és most úgy döntöttem, visszateszem inkább. :) A történetet egyébként novellának terveztem, de kinőtte magát, és született még két fejezete, plusz egy epilógus. Most épp az epilógussal szenvedek, meg átjavításra szorul a másik két rész is, de amint kész leszek, feltöltöm azokat is. :)

Remélem, találtok kedvetekre való sztorit a felsoroltak közül. :give: Ajánlom, hogy kukkantsatok be a CritiCAT Kiemeltek topicjába is, sok vagány történet került kiemelésre, érdemes azokkal is szemezgetni! :kitty:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2020 április 15 (szerda), 18:16 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Sziasztok! :)

Már jó ideje nem jártam errefelé. :shock: Pedig igazán terveztem ám bekukkantani ide, de úgy tűnik, időközben a halogatás nagymesterévé is váltam... :labi: Viszont most itt vagyok, és hozom a pótolnivalót, ugyanis január óta újabb sztorikkal bővítettem a Merengőt. :lol:

1.) EZT az apróságot még februárban írtam a Szerelmeslevelekhez, ugyanis elhatároztam, hogy itt az ideje befejezni azt a gyűjteményt is, mert csak három történet kell ahhoz, hogy meglegyen a szép kerek szám. :D Persze ehhez már csak ihletre van szükségem, mert ötleteim vannak bőven, sőt, rászántam magam arra is, hogy rendet tegyek végre a számítógépemen is, ahol eddig irtózatos káosz uralkodott, és néhány addig elveszett egypercesre is rábukkantam, amik egyelőre feljavításért várakoznak. :)

2.) Kicsit kikacsintgattam az angol fanfictionok világába is, miután elolvastam a létező összes magyar ficet a Remus/Tonks párossal, és úgy gondoltam, ez a történet megér egy misét, így EZ lett a legelső fordításom. Lupinsfate egyébként csodálatos Remadora történeteket ír. :taps:

3.) AU. Ebben a történetben két évvel a háború után járunk, Remus és Tonks pedig életben vannak. A kapcsolatuk ez idő alatt megváltozott, és olyan dolog férkőzött kettejük közé, aminek nem lett volna szabad. IDE kell kattintani az eléréshez. ;)

4.) Egyperces, ami a Harmatcsepp és teafű gyűjteményem egy újabb láncszeme: ITT olvasható.

Remélem, mindenki talál kedvére való olvasnivalót ezek közül. :give: Jó olvasást, és vigyázzatok magatokra! :kitty:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2020 január 06 (hétfő), 21:18 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Heeey! :china:

Nahát... Hamarabb terveztem érkezni ide is, de sajnos nem jött össze, így utólag is boldog új évet kívánok mindenkinek! :give:

Az idei évet egy Ambrózy báró egypercessel kezdtem, ugyanis karácsonykor elolvastam a negyedik kötetet is (aki még nem tette, de tervezi, az ne halogassa, azonnal olvassa!!), ami beindította a fantáziámat, így ismét belevetettem magam Böszörményi világába. :D IDE kattintva olvasható is a negyedik egyperces, főszereplőnk ezúttal Hangay Árpád. :)

Új Füst és tükrök novella is készülget, hamarosan ismét jelentkezek egy újjal, és hogy még véletlenül se felejtsük el: az Üstnek még mindig nincs vége, ugyanis január 30-ig a szorgos olvasó-kritizálók jutalomban részesülhetnek, éppen ezért rá lehet pillantani az én sztorimra is, amit TDB kívánsága alapján írtam. Az Ami a titkok mögött lapul ITT meglelhető! ;)

Kellemes olvasást! :pbunny:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 december 26 (csütörtök), 19:06 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Helló! :)

Nemrégiben felkerült egy újabb Remus/Dora egyperces, ugyanis rájöttem, hogy még mindig nem fejeztem be a nagygyűjteményemet, amibe kereken száz sztorit terveztem, pedig már el is kezdtem az újat... :D Szóval ITT olvasható a 96. történet. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 december 22 (vasárnap), 15:49 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Saszta írta:
NymphaTonks írta:
Hey-hey! :)

A harmadik fejezet feltöltésével elérkeztünk Az angyalölő című történetem végéhez. Csupán csak egy rövidke epilógus hiányzik, aminek már folyamatban van az írása. Az új fejezet IDE kattintva már olvasható is. ;)


Óanemjóját, úgy vártam ezt az angyalos történetedet, erre már mióta fent van mind a három része, és egyikhez sem írtam kritikát... :( Ejnye-bejnye nekem! Na, de talán az ünnepek alatt végre eljutok idáig is, úgyis passzol a karácsonyhoz, elvégre angyalokról szól... :D


Juu, nagyon várlak ám! >:D< És most hogy ezt írod, meg is jött a kedvem, hogy megírjam az epilógust! :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 december 21 (szombat), 22:33 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 09 (csütörtök), 17:46
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: A Föld Pusztaságán, valahol Westeros környékén, a Roxfot kastélyában, Stiles szobája mellett.
NymphaTonks írta:
Hey-hey! :)

A harmadik fejezet feltöltésével elérkeztünk Az angyalölő című történetem végéhez. Csupán csak egy rövidke epilógus hiányzik, aminek már folyamatban van az írása. Az új fejezet IDE kattintva már olvasható is. ;)


Óanemjóját, úgy vártam ezt az angyalos történetedet, erre már mióta fent van mind a három része, és egyikhez sem írtam kritikát... :( Ejnye-bejnye nekem! Na, de talán az ünnepek alatt végre eljutok idáig is, úgyis passzol a karácsonyhoz, elvégre angyalokról szól... :D

_________________
Kép

"I have stood at the very edge. I have looked into the abyss. If I'd have taken one more step, I would have fallen.
But no matter how far I ran away from God, he was still waiting ahead."
(Penny Dreadful)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 december 21 (szombat), 19:35 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Halihóóó (hó-hó-hó!) x:D

*gyorstalpalóban*

Még tavasszal írtam egy horror sztorit, és valahogy elfelejtődött akkor, viszont most megtaláltam a gépem egyik elrejtett zugában, és gondoltam, megosztom veletek is. :D Kicsit... hm... durvább, mint átlagban a többi történetem, de aki szereti a horrort, annak ajánlom, hogy kukkantson bele. ;) ITT megtalálhatjátok.

Ééés egy rövidke karácsonyos történetet is írtam nemrégiben, ez sem olyan vidám, kissé szomorkásra sikeredett. *most nagyon gondolkodik, hogy mikor írt utoljára vidám történetet* IDE kattintva máris megjelenik. :)

Továbbá érdemes bekukkantani a Kívánság Üst profilja alá is, elképesztő sztorik születtek idén, ráadásul most még meglepetést is jár azoknak, akik szorgalmasan olvasnak és kritizálnak, szóval semmiképp ne hagyjátok ki! :kitty:

Kellemes olvasást és nagyon boldog karácsonyt mindenkinek! xhappy xtree

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 december 01 (vasárnap), 11:56 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Hey-hey! :)

Mindig eltervezem, hogy feltöltés után rögtön írok ide, de mostanában valahogy sosem jön össze... :labi:

A harmadik fejezet feltöltésével elérkeztünk Az angyalölő című történetem végéhez. Csupán csak egy rövidke epilógus hiányzik, aminek már folyamatban van az írása. Az új fejezet IDE kattintva már olvasható is. ;)

Valamint új egypercesekkel is bővültek a gyűjteményeim:
Remus/Tonks: Elhidegülés
Mindenízű drazsé - ezúttal egy másik kedvelt párossal: Lily/Sirius: Titok

Kellemes olvasást! :) :pbunny:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 november 03 (vasárnap), 14:05 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Helló-helló! :china:

Kissé eltűntem ficblogról az elmúlt hetekben, de jöttem pótolni, mert felgyűltek a hírek. ;)

A Füst és tükrök gyűjtemény újabb történettel bővült, IDE kattintva már lehet is olvasni. Ezúttal is eléggé sötét hangvételűre sikerült a sztori, DE a vége kivételesen... hát, mondjuk úgy, hogy hasonlít a happy endhez. :D

Az Ambrózy báró egyperceseim sem felejtődtek el, Matolcsy Kamill főszereplésével már olvasható a harmadik történet: Tintásüveg :)

Ééés újabb fandomban is kipróbáltam magam, ezúttal a Good Omens/Elveszett próféciák szereplőivel játszadoztam el. A Felismerés című történet még Laufreyának íródott szülinapja alkalmából, de gondoltam, megosztom veletek is, hátha akad még valaki, aki éppannyira szereti ezt a fandomot (és különösen a két főszereplőt), mint én. :)

Máris lehet szemezni a történetekkel, a véleményekkel ne kíméljetek! :kitty: :pbunny:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 szeptember 29 (vasárnap), 9:26 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Helló-helló! :)

Az elmúlt napokban kicsit eltűnedeztem ficblogról, de most jöttem pótolni a híreket. :mrgreen: Úgy néz ki, Az angyalölő című sztori kicsit kinőtte magát, ugyanis megérkezett hozzá a második fejezet, rögtön IDE kattintva már olvasható is, és hamarosan érkezik egy harmadik is, amivel immáron lezáródik a történet (elvileg.)

Időközben új gyűjteménybe is belekezdtem, ami ezúttal egy teljesen más fandom. Elolvastam az Ambrózy báró első három kötetét, és eszembe jutott néhány rövidke történet, amit, gondoltam, megosztok a Merengőn is, hátha akadnak még emberkék, akik szeretik ezt a világot. :) Két egyperces már olvasható is a Keszkenő és Ambrózia címet viselő gyűjteményben. :)

Lehet olvasgatni, véleményezgetni, senki ne fogja vissza magát. :pbunny:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 szeptember 15 (vasárnap), 11:42 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Heyhóhalihó! :kitty:

Bereppenek két szó erejéig, mert mostanában nemigen jártam gép közelben, és most pótolom a hiányt. :D Időközben új Remadorák bukkantak fel a gyűjteményben:
1. Elfogadás
2. Cigarettaszerelem

Valamint a hetedik és a nyolcadik Füst és tükrök is olvasható már: Szívméreg és Az angyalölő. Az utóbbihoz lehet, hogy még pötyögni fogok egy folytatást, ugyanis írás közben nagyon megszerettem a főszereplőt, és az ihlet is így-úgy kacsintgat felém. :D

Kellemes olvasást! :pbunny:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 szeptember 02 (hétfő), 14:22 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Hey! :)

Nem tudom, hogy honnan s miért s hogyan, de hirtelen ismét fejbe vágott az ihlet a Remadora aprókat illetően, most meg gyors egymás utánban árasztom el a Merit velük. :D Nemrég kettő aprósággal bővült a gyűjtemény:
1. A nevem Tonks
2. Szégyen
Lehet rákattintani, olvasni, véleményezni, nem harapok. ;)

Valamint remélem, mindenki ellátogatott már a főoldalra, és feltűnt az újabban feltöltött hír, miszerint a CritiCAT a Merengővel karöltve egy Merengős Olvasói Kihívásra invitál mindenkit, aki szeret olvasni és véleményezni. :D Kukkantsatok be bátran a CritiCAT topicjába, szabályzat, hírek, minden ezzel kapcsolatos dolog megtalálható ott. Én buzdítok mindenkit, hogy vegyen részt a kihíváson, mert egyrészt jó móka, másrészt pedig az olvasás-kritikaírás kombóval sok más felhasználónak örömet tudtok szerezni. ;) Szóval hajrá-hajrá mindenkinek! :yes:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 augusztus 27 (kedd), 12:13 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Halihó! :)

Már kezdem szégyellni magam, olyan régen írtam Remus/Tonksot, nem beszélve arról, hogy már nagyon hiányoztak a karakterek is... Most viszont végre új egypercessel bővülhetett a gyűjtemény: IDE kattintva már olvasható is. :) Kritikákért epekedem! :beee:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 augusztus 18 (vasárnap), 15:53 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Sziasztok! :)

Ismét egy új történettel jelentkezem, ami ezúttal is a Füst és tükrökhöz tartozik. Északszívű címmel már ott virít az oldalamon, lehet olvasni/véleményezni. :D Valószínűleg majd folytatás is fog érkezni hozzá (esetleg egy új sztori ugyanezzel a főszereplővel), de egyelőre ezt még csak tervezgetem, a történet önmagában így is lezártnak tekinthető.

Kellemes olvasást! :pbunny:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 augusztus 11 (vasárnap), 10:38 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Halihó! :china:

Egy újabb történet került fel a Füst és tükrök című gyűjteménybe, IDE kattintva már olvasható is. :)
Leírás: Fekete és fehér. Nap és Hold. Reggel és este. Jó és rossz. Ellentétek, amelyek egyensúlyban vannak. De mi történik, ha valaki egyszer csak úgy gondolja, az egyiknek nem szabadna léteznie?

Kellemes olvasást! Kritikáknak nagyon örülnék! :kitty: :pbunny:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 augusztus 06 (kedd), 13:19 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Saszta írta:

A sírból üdvözöl befejezéséhez is nagy-nagy gratuláció itt is, és alig várom, hogy végre legyen időm és energiám rendesen végigolvasni az elejétől a végéig. :xx:


Köszönöm! :D És várlak nagyon! :xx:
Mondjuk még vacakolok egy kicsit az átjavítással. Már ideje lenne befejeznem, de még mindig maradt öt fejezet, ami átnézésre szorul. :labi:

Saszta írta:
Csak gondoltam bekukkantok ide és visszaolvasgatok kicsit, és ezen megakadt a szemem... :D Peter/Lydia :xx: uuuu, igeeeeeen, uuu, most kedvem támadt írni velük! :D (is, mert annyi mindenhez lenne kedvem... xD)
Nym, ezt meg megjegyeztem, úgyhogy most már muszáj lesz majd írnod velük! :pbunny:


Áá, most eszembe jutott, hogy te is ígértél nekem egy Peter/Lydiát! :-P
De persze most már nekem is ideje lenne leülnöm, és gépelnem egy sztorit velük... :labi:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 július 22 (hétfő), 20:44 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 09 (csütörtök), 17:46
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: A Föld Pusztaságán, valahol Westeros környékén, a Roxfot kastélyában, Stiles szobája mellett.
NymphaTonks írta:
Sziasztok! :)

Úgy gondoltam, ezentúl egy kalap alá veszem azokat a novellákat, amiket nem a Fénytelen fényekhez töltök fel, hanem különálló történetekként, hiszen sok mindenben eltérnek azoktól. Eddig négy ilyen krimi-thriller jellegű sztori olvasható az oldalamon, és mostantól Füst és tükrök néven fogom emlegetni őket, valamint megszámozni időrend szerint. Így hát a legelső a Halálbűvölet, második A szürke szemű, a harmadik a Luxusnyomor, most pedig érkezett egy új is, amely Az emberismerő címmel már olvasható is. :yes: Véleményeknek nagyon örülnék! ;)

A nevet Sasztának köszönhetem ( $rose ), az inspiráció innen eredt: https://hu.wikipedia.org/wiki/F%C3%BCst ... Ckr%C3%B6k

Kellemes olvasást és sok-sok napsütést mindenkinek! :pbunny: :beee:


:xx: Jajjdejó! :beee: Annyira örülök az új novellának, meg hogy ennyire megtetszett végül neked ez a címötletem gyűjtőnévnek. :yes: Amiben mindig szívesen segítek, tudod jól. :wink:
A sírból üdvözöl befejezéséhez is nagy-nagy gratuláció itt is, és alig várom, hogy végre legyen időm és energiám rendesen végigolvasni az elejétől a végéig. :xx:


NymphaTonks írta:
Lilyana írta:
Nym, Peter/Lydiát nem tervezel írni? :labi: (csak most nézem az aláírásodat és belelkesültem, hogy van még vki, aki szereti a párosukat)


Nahát, nem is tudtam, hogy te is szereted a Peter/Lydiát! :taps: De igen, tervezek írni majd valamikor, csak kicsit vissza kellene zökkenjek a Teen Wolf világába, mert elég rég néztem a részeket. :labi:


Csak gondoltam bekukkantok ide és visszaolvasgatok kicsit, és ezen megakadt a szemem... :D Peter/Lydia :xx: uuuu, igeeeeeen, uuu, most kedvem támadt írni velük! :D (is, mert annyi mindenhez lenne kedvem... xD)
Nym, ezt meg megjegyeztem, úgyhogy most már muszáj lesz majd írnod velük! :pbunny:

_________________
Kép

"I have stood at the very edge. I have looked into the abyss. If I'd have taken one more step, I would have fallen.
But no matter how far I ran away from God, he was still waiting ahead."
(Penny Dreadful)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 július 22 (hétfő), 20:14 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Sziasztok! :)

Úgy gondoltam, ezentúl egy kalap alá veszem azokat a novellákat, amiket nem a Fénytelen fényekhez töltök fel, hanem különálló történetekként, hiszen sok mindenben eltérnek azoktól. Eddig négy ilyen krimi-thriller jellegű sztori olvasható az oldalamon, és mostantól Füst és tükrök néven fogom emlegetni őket, valamint megszámozni időrend szerint. Így hát a legelső a Halálbűvölet, második A szürke szemű, a harmadik a Luxusnyomor, most pedig érkezett egy új is, amely Az emberismerő címmel már olvasható is. :yes: Véleményeknek nagyon örülnék! ;)

A nevet Sasztának köszönhetem ( $rose ), az inspiráció innen eredt: https://hu.wikipedia.org/wiki/F%C3%BCst ... Ckr%C3%B6k

Kellemes olvasást és sok-sok napsütést mindenkinek! :pbunny: :beee:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 június 23 (vasárnap), 11:28 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Halihó! :china:

Hűha, de rég írtam ide... :oops:

Lassan de biztosan haladok A sírból üdvözöl átjavításával (már 11 fejezet megvan, jej!), ezért is nem volt időm az új regényemmel foglalkozni, aminek már az alapötlete fejben megvan, de egyelőre még várom az isteni szikrát, avagy az ihletet, hogy végre neki tudjak fogni az írásnak.

De addig is hoztam egy hosszabb hangvételű novellát, a szokásos krimi-thriller műfajban. :D Főszerepben két testvér, egy örökség és egy mindent elsöprő titok. Luxusnyomor címmel már olvasható is IDE kattintva. ;) Véleményeknek nagyon örülnék. :)

Kellemes olvasást!
:pbunny:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 június 02 (vasárnap), 19:09 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Helló! :)

Egy újabb drazséval bővült a gyűjtemény, ezúttal Dumbledore és McGalagony főszereplésével. IDE kattintva már olvasható is. :D

*Nym off*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 május 15 (szerda), 16:16 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Éééés VÉGE! A sírból üdvözöl epilógusa fent! :yes: IDE kattintva már lehet is olvasni. :)

Most már nyugodt szívvel megnyomhattam a befejezés gombot, ugyanis végre lezárult a történet. Próbálom feldolgozni, hogy sajnos már nincs több folytatás, nincs következő rész, amin agyalni kellene, és már most nagyon hiányozni kezdett az egész sztori. :labi:
Egyelőre nem tudom, mi lesz a következő történetem, viszont van néhány ötletem, már csak az ihlet hiányzik. Azért remélem, idővel ez is megérkezik, és akkor belecsapok a lecsóba, vagyis egy új sztoriba! ;)

Addig is örülnék, ha még egy utolsó véleményt írnátok, hiszen mindig nagyon jól esett olvasni őket. :)

Kellemes olvasást! :pbunny:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 május 12 (vasárnap), 19:07 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Már nagyban rákészültem, hogy megnyomjam a befejezés gombot A sírból üdvözölön, de aztán rájöttem, hogy hoppá, még hátravan egy epilógus is! :taps: Ami persze a jövő héten érkezik, és amivel most már tényleg teljesen lezárul a történet. Viszont addig is IDE kattintva már olvasható az utolsó fejezet befejező része!! :kitty: Véleményeket szívesen fogadok! :D

Valamint egy új novellával is bővült a Fénytelen fények, ITT megtalálható. :)

Kellemes olvasást! :pbunny:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 május 07 (kedd), 19:32 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Éééés íme A sírból üdvözöl utolsó fejezetének első része! IDE kattintva már lehet is olvasni. ;) A következő most szombaton érkezik, és te jó ég... akkor már tényleg rákattinthatok a befejezés gombra! :shock:

De addig is egy újabb novellát is feltöltöttem, ITT megtalálható. :) Ha valaki legépelne néhány sort vélemény gyanánt, annak nagyon örülnék! :D :labi:

Kellemes olvasást! :pbunny:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 május 03 (péntek), 18:23 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
TDB írta:
NymphaTonks írta:
És nem utolsó sorban jelentem alásan, BEFEJEZTEM A sírból üdvözöl című regényemet! :banan: Őszintén, még mindig alig hiszem el, hogy két kerek év után lezárult ez a sztori is, és egyelőre nem sikerült megbarátkoznom ezzel a gondolattal. Mindenesetre elég közel van már az, hogy rányomjak a befejezés gombra, de persze addig még hátravan egy jóóó hosssszú befejező rész is, amit két fejezetre bontottam, mert egyben nem férne fel. Az első részt szombaton fogom feltölteni. :D


Gratula hozzá és várom már! :xx:


Köszönöm! :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 május 03 (péntek), 16:53 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2017 június 28 (szerda), 15:01
Hozzászólások: 829
Tartózkodási hely: Crystal Cow
NymphaTonks írta:
És nem utolsó sorban jelentem alásan, BEFEJEZTEM A sírból üdvözöl című regényemet! :banan: Őszintén, még mindig alig hiszem el, hogy két kerek év után lezárult ez a sztori is, és egyelőre nem sikerült megbarátkoznom ezzel a gondolattal. Mindenesetre elég közel van már az, hogy rányomjak a befejezés gombra, de persze addig még hátravan egy jóóó hosssszú befejező rész is, amit két fejezetre bontottam, mert egyben nem férne fel. Az első részt szombaton fogom feltölteni. :D


Gratula hozzá és várom már! :xx:

_________________
#Ittjártam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 május 02 (csütörtök), 19:26 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Halihó! :D

A roxforti csata emlékére egy újabb történetet töltöttem fel, Utolsó lélegzetig címmel már olvasható is. Továbbá nemrég a drazséim is bővültek egy egypercessel, ITT megtalálható. :)

És nem utolsó sorban jelentem alásan, BEFEJEZTEM A sírból üdvözöl című regényemet! :banan: Őszintén, még mindig alig hiszem el, hogy két kerek év után lezárult ez a sztori is, és egyelőre nem sikerült megbarátkoznom ezzel a gondolattal. Mindenesetre elég közel van már az, hogy rányomjak a befejezés gombra, de persze addig még hátravan egy jóóó hosssszú befejező rész is, amit két fejezetre bontottam, mert egyben nem férne fel. Az első részt szombaton fogom feltölteni. :D

Addig is kitartást! :kitty:

*Nym off*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 április 29 (hétfő), 9:54 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Lizzie01 írta:

Én is imádom a párosukat. Illenek egymáshoz. :yes:
Remélem, hamarosan olvashatunk valamit velük. :-)


Ugye? :D Szerintem is! :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 április 27 (szombat), 15:19 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
NymphaTonks írta:
Lilyana írta:
Nym, Peter/Lydiát nem tervezel írni? :labi: (csak most nézem az aláírásodat és belelkesültem, hogy van még vki, aki szereti a párosukat)


Nahát, nem is tudtam, hogy te is szereted a Peter/Lydiát! :taps: De igen, tervezek írni majd valamikor, csak kicsit vissza kellene zökkenjek a Teen Wolf világába, mert elég rég néztem a részeket. :labi:


Én is imádom a párosukat. Illenek egymáshoz. :yes:
Remélem, hamarosan olvashatunk valamit velük. :-)

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 április 26 (péntek), 11:08 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Lilyana írta:
Nym, Peter/Lydiát nem tervezel írni? :labi: (csak most nézem az aláírásodat és belelkesültem, hogy van még vki, aki szereti a párosukat)


Nahát, nem is tudtam, hogy te is szereted a Peter/Lydiát! :taps: De igen, tervezek írni majd valamikor, csak kicsit vissza kellene zökkenjek a Teen Wolf világába, mert elég rég néztem a részeket. :labi:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 április 23 (kedd), 16:17 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Nym, Peter/Lydiát nem tervezel írni? :labi: (csak most nézem az aláírásodat és belelkesültem, hogy van még vki, aki szereti a párosukat)

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 április 22 (hétfő), 19:03 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Elkapott a drazséíró kedv. :labi: Az eredmény ITT található. :kitty:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 április 14 (vasárnap), 20:21 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Halihó! :)

Az utóbbi időben sajnos nem volt annyi időm A sírból üdvözöl utolsó részével foglalkozni, mint szerettem volna, de már - még ha lassan is - alakulgat. Elég hosszú lesz a lezáró fejezet, lehet, hogy több részre fogom bontani, mert egyben nem fog felférni. Nemsokára viszont lesz néhány szabadnapom, akkor több időt tudok majd szánni az írásra (remélem). :D

De addig is hoztam egy újabb Remus/Dora apróságot: Pillantások címmel megtalálható az új gyűjteményben. Kritikákat szívesen fogadok, nagyon jól esne, ha pötyögnétek hozzá néhány sort. :)

Kellemes olvasást! :pbunny:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 március 31 (vasárnap), 20:05 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Ééés még egy Remus/Dora apróság: Szótlanság. :pbunny:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 március 23 (szombat), 17:04 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Egy újabb Remus/Dora egyperces bukkant fel ITT. :labi: :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 március 18 (hétfő), 17:43 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Halihó! :)

Újabb apróság olvasható a Harmatcsepp és teafű gyűjteményben: Magány

Valamint egy új rövidke novella is megtalálható a Fénytelen fényeknél: Rózsaillat

Kellemes olvasást! :pbunny:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 március 05 (kedd), 21:10 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Hejjhó! :pbunny:

Már olvasható is A sírból üdvözöl utolsó előtti fejezete A pokol kapuiban címmel, ahol végre fény derül a gyilkosra (jajj, de nagyon vártam már ezt a részt!) :D A következővel is igyekszem haladni, de egyelőre még fel kell dolgoznom azt a tényt, hogy elérkeztem a történet legutolsó részéhez... :shock: :cry:

Valamint egy rövidke novellát is hoztam, ezúttal krimi-thriller műfajban, ITT megtalálható. :)

Kellemes olvasást! :give:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 február 23 (szombat), 17:03 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Helló! :china:

Éééés végre megérkezett A sírból üdvözöl 35. fejezete Fényhozó és Tisztánlátó címmel. :pbunny: A következő részt jövő hétvégére tervezem, remélem, minden a terv szerint alakul. :D

Egy kis ízelítő:
"Az öreg szájából kiesett a pipa, és a hamu az ölébe szóródott.
– Ki maga? És mit akar?
Az illető elmosolyodott. Milyen sokszor hallotta már ezeket a kérdéseket!
– Egy kíváncsi lélek, aki csupán egy kérdésre szeretné tudni a választ.
A professzor nagyot nyelt. Próbált nyugodtnak tűnni, hogy jelezze, nem ijedt meg, viszont a hangja megremegett, mikor ismét megszólalt:
– Miféle kérdésre?
– Tudni akarom, hol van – suttogta a fülébe a betolakodó. – Hol van az, amit annyian keresnek? Ami oly hatalmas, hogy felülmúl bármit, ami emberi lenne? Maga tudja, hol rejtőzik, igaz? Tudja, nem?"


Kellemes olvasást! :give:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 február 04 (hétfő), 14:05 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Halihó! :pbunny:

Lassan készülget A sírból üdvözöl új fejezete, már csak egy részt kell átírnom, de igyekszem minél hamarabb meglenni vele. :D Időközben felkerült egy drazsé is, ezúttal Voldemort és Dumbledore főszereplésében: ITT megtalálható.

Egy új történetet is hoztam, a témája eléggé eltér a többi novellámtól, ezért ezt külön töltöttem fel: Halálbűvölet címmel már olvasható is, hozzá pedig mindenképp ajánlom Kyrande - Üresség című versét is! :)

Kellemes olvasást! :mrgreen:

*Nym off*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 január 07 (hétfő), 22:28 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Halihó! x:D

Újabb drazsé olvasható Sárkány címmel, amiben ezúttal Draco és Dumbledore egy rövid párbeszéde szerepel, valamint a Harmatcsepp és teafű is büszkélkedhet egy újabb Remus/Dora történettel: Lépcsők. :D

Sajnos néhány novellámat, szám szerint hármat le kellett törölnöm egy pályázat miatt. Ha valaki viszont kíváncsi rájuk, csak dobjon egy pü-t, vagy e-mailt, én pedig szívesen elküldöm. :) Kárpótlásként pedig egy másik novellát hoztam, ITT megtalálható.

Kellemes olvasást! :pbunny:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 január 02 (szerda), 17:13 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Hejjhó! xmrgreen

Először is boldog új évet mindenkinek! xhappy

Másodszor pedig hozom is az olvasnivalókat:
Egy újabb drazsé került terítékre, Sirius és Regulus főszereplésével (mivel az utóbbi időben különösen megkedveltem őket): Karácsony

Egy új gyűjteményt is nyitottam a Remus/Dora egyperceseim részére: Harmatcsepp és teafű, az első történet ITT található. :)

Valamint A sírból üdvözöl 34. fejezete is már olvasható Fekete világosság címmel! :) Ha jól számoltam, még körülbelül három fejezet van hátra és egy epilógus, szóval nemsokára ez a történet is befejezésre kerül. De addig is, íme egy kis ízelítő a friss részből:

"– Jól vagyok! – csattant fel Naya, ám éppen csak, hogy kimondta, éles fájdalom hasított a fejébe, mire felszisszent, és a homlokára szorította a kezét. Tompa nyomást érzett, ahogy újabb és újabb emlékképek záporoztak rá. Ismét Emilyt látta maga előtt, hallotta a hangját, érezte a jéghideg pengét, amint a kézfejére simul, majd lassan eltűnik a puha húsban.
– Annyira azért mégsem, ahogy látom.
– Attól nem leszek jobban, ha még sokáig titkolózik – sziszegte a nő, és ülőhelyzetbe tornázta magát. – Ne feledje, hogy még mindig akármikor megtehetem, amit eddig nem tettem meg.
Downton szenvtelenül mosolygott.
– Ahhoz túl kíváncsi vagy, hogy engedd, hogy a sírba vigyem a titkaimat.
"

Kellemes olvasást! :pbunny:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 203 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség