Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 19 (péntek), 5:53

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 493 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 július 12 (kedd), 17:31 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 20 (szombat), 16:23
Hozzászólások: 60
Tartózkodási hely: Az idegösszeomlás széle
Elbírálás alatt van a második adag százas :D szemfülesek majd észrevehetnek benne fősztorihoz és melléktörténetekhez kapcsolódó dolgokat is ;D

_________________
Néha író, leginkább firkáló, őskövület Meris. Here to help.

Még itt: Arckönyv, Tumbli, Instatúró, AO3

Kép

Please repeat the following phrase slowly and clearly into your terminal microphone:

I do not recognize the bodies in the water.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 július 11 (hétfő), 10:38 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Hétfő van, ami Töviscsokor-frisst jelent. A második egyperces Lépés címen a villámgyors Kaseinek hála immár olvasható. Ares és a játszmája a főszerepben.

Megyek kritikákra válaszolni, aztán írogatok valamit. (Van mit, a bőség zavarában szenvedek.)

Öjj. :-h

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 július 06 (szerda), 10:18 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Megint beesek, megint azt jelezni, hogy nem csak én alkottam az elmúlt napokban, Sachi az ígéretéhez híven tegnap beindította a Százasok című (hűdefrappáns, mi?) gyűjteményét, az első öt egy csokorba szedve immár olvasható nála.

Tessenek véleményezni, a neki írt kritikákért is írok KriMósat cserébe az elkövetőnek, meg amúgy is biztassátok hogy írjon még sok ilyen szépet. :)

UPDATE: Hatodika, szerdadélután. Csak mert amúgy elkezdtem közben írni a 19. fejezetet, mert hát ígértem ugye, hogy lassan visszatérünk azzal is, meg így talán tudom motiválni Sachit a maradék egy megíratlan vendégszereplőm összehozására, szóval csak jelzem, hogy 900 szón túl járok ott is, és lehet lassan reménykedni, hogy lesz valami friss a fősztori háza táján is. :)

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 július 04 (hétfő), 17:40 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 20 (szombat), 16:23
Hozzászólások: 60
Tartózkodási hely: Az idegösszeomlás széle
Hiriajuu írta:
Ez most tök out of the blue lesz, de ez van.

Tegnap pattant ki a fejemből minden átmenet nélkül, hogy kénye gyakorolnom az egyperces-írást, Sachi rögvest megdobott egy csokor kulcsszóval, úgyhogy hozzácsaptam az ideához az adott szóra írást is, éshátígy teljesen hirtelen és indokolatlanul egy nap alatt született a dolog, de nem baj.

Szóval ez van, hétfőnként jön új szösz, véletlenszerű kulcsra és karakterről. (Ja, ha elmarad, tessék bátran rámszólni és reklamálni.)


Szóval az van, hogy a kulcsszavak ugye az enyémek, és jó régiek. Amikor összeszedtem őket, akkor az volt a hobbim, hogy húztam egy szót meg egy karaktert, és írtam velük egy pár mondatos írásgyakorlatot :D Hiriajuu meginspirált ezzel az egyperces-dologgal, úgyhogy úgy döntöttem, hogy folytatom a régi hobbit, egy új megkötéssel. Egy random szó, egy random Bolondok karakter, és száz szó, pontosan, nem több és nem kevesebb. A száz szót én egyszerre kevésnek érzem, úgyhogy ötösével fognak felkerülni, az első adag esélyesen holnap, Százasok címen (értitek, mert van Nemszázasok, ezek meg száz szavasak, és... hmm... _szellem_ *Sachi nagyon humoros*)

Szintén belebújok kicsit a karaktereink lelkületébe, és hozok nektek sosem látott Bolondok szereplőket, halomra :D Az első adagban megnézzük közelebbről Bartholomeus Averyt, Sirius Blacket, Lena Dragunovát, Sadie Jernigent és Janice Riddle-t, jövő héten pedig öt újabb karakter érkezik, száz szóban :D

*Sachi visszamegy gyakorolni*

_________________
Néha író, leginkább firkáló, őskövület Meris. Here to help.

Még itt: Arckönyv, Tumbli, Instatúró, AO3

Kép

Please repeat the following phrase slowly and clearly into your terminal microphone:

I do not recognize the bodies in the water.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 július 04 (hétfő), 15:57 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Ez most tök out of the blue lesz, de ez van.

Tegnap pattant ki a fejemből minden átmenet nélkül, hogy kénye gyakorolnom az egyperces-írást, Sachi rögvest megdobott egy csokor kulcsszóval, úgyhogy hozzácsaptam az ideához az adott szóra írást is, éshátígy teljesen hirtelen és indokolatlanul egy nap alatt született a dolog, de nem baj.

Töviscsokor címen új keig-gyűjtemény indult Bolondokhoz. :D Karakteranalizálós szöszkupacot fog tartalmazni a némiképp indokolatlan cím, az első rész pedig hála a villámgyors Ashának máris fönn van. Egy kis Merry és trauma kulcsszó for the people.
Az a tervem vele, mármint magával a gyűjteménnyel, hogy heti fix frissítést csinálok, tehát minden hétfőre jut majd egy ilyen párszázas, ami csak így libeg bele a világba, szóval az univerzumhoz kötődik, de nem szervesen, csak kis háttérben barangolás. De így gyakorlok röviden írni, meg adott témára, meg megismerem legalább a karaktereimet, meg lesz egy fix frissítésem, úgyhogy éljen! :taps:

Ja, meg tök jó rövidek, lehet rájuk könnyen kritikát írni, amiért cserébe kaptok KriMósat! (Föl van szépen írva, hogy kinek tartozok és mennyivel, szóval nem fog elsikkadni eddigi meg ezutáni tartozás se, csak most éppen kevéssé érek rá. Na de majd...!)

Szóval ez van, hétfőnként jön új szösz, véletlenszerű kulcsra és karakterről. (Ja, ha elmarad, tessék bátran rámszólni és reklamálni.)

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 július 02 (szombat), 9:44 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Csak beesek jelezni, hogy amúgy nem az enyém volt az egyetlen érdemi friss, mert hosszú idő után Sachi is belekezdett a Bolondok-univerzum bővítésébe, és beindította a saját kiegészítő-gyűjteményét Tükörszilánkok címen. Az első novella Jake Monday meséje, tessék olvasni és véleményezni! :)

Ja, meg a saját KriMós mozgolódásomat ide is tessék érteni, aki ír Sachinak, az ugyanúgy kap tőlem visszakritikát, mintha nekem írna. :)

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 június 30 (csütörtök), 22:31 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Helómindenki! :taps:

Új Törésonal-novella, azaz a Szimbiózis III. ITTEN E olvasható! Írjatok kritikát! :)

És amúgy is vannak híreim. Sachival összeverődünk egy rettenet leépítő, de produktív brainstorming-sessionre meg ügyködni ezt-azt. 19. fejezet alakulgat, remélhetőleg lesznek hozzá végre karaktereim, a tervek is kezdenek körvonalazódni, meg amúgy Ares saját sztorivonalába is belevethetem magam végre, ahhoz is megtettük a szükséges előkészületeket. Úgyhogy most az van, hogy jön még a Szimbiózis negyedik lezáró része, meg Sachi Rossz vér című saját Monday-novellája, de közben már fölvesszük a fősztori fonalát is újra. Arionék hamarosan visszatérnek!

A kiegészítők se fognak elfogyni amúgy, van egy novellapárosunk elfekvőben még Törésvonalakhoz, meg nekem egy saját szöszöm is oda, meg a Nemszázasok gyűjteménybe is tervezek írogatni, a Frank-Alice meg a Daniel-sztorit is. Ötlet van, idő már annál kevesebb, de már kezdünk kiérni a zavarosból, szóval küldjetek energiákat meg édi kritikákat meg kérdezzetek bármit, a kihirdetett eltűnés-állapotot ezennel bevégeztetettnek nyilvánítom. :) És most megyek kritikákra válaszolni.

Jaaa, megamúgy blogra érdemes mostanában fel-felkukkantani, mert a karakter-gyár megint üzemel, kerültek föl új arcok ismét, és lesznek is még.

Captain Hiriajuu out.

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 június 24 (péntek), 13:51 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Na, akartok a hétvégére Törésvonalak-frisset? :)

Ízelítő, hihi:
June haja szabadság-illatú, szilaj hegyi patakok, büszke-szálas fenyők és a kék egek illata tölti meg Jared orrát, és megint meglepi az a hitetlenkedő csodálkozás, hogy ez a remek lány pont az ő barátnője, de a törékeny, meleg és egészen valóságos testtel a karjaiban nem kételkedhet többé, hinnie kell, hogy June az övé, és ő is a lányé.

Mert ez amúgy tökre kész van, és tökre csak azért nem rohanok a feltöltésével, mert még az előzőre se érkezett kritika (pedig a megtekintésszám kúúúszik fölfelé, hmm), a Múzeumok Éjszakája meg a nyakamon, szóval csak akkor strapálom magam a dologgal, ha látom bármi értelmét. Amúgy elüldögél a én mappácskámban, elvan magában, kicsit porosodik mondjuk, de oda se neki.

Jövő hétre többek között maratoni kritizálást tervezek, pótlok minden megmaradt KriMós tartozást, elvetődök azokhoz a sztorikhoz, amikkel le vagyok maradva, meg ilyenek. Úgyhogy tessék kritizálni, és akkor lesz friss és visszakritika is! :)

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 június 20 (hétfő), 2:05 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 20 (szombat), 16:23
Hozzászólások: 60
Tartózkodási hely: Az idegösszeomlás széle
HHHAZAÉRTEEEEM. Még tegnap, még nem tértem magamhoz, de amint az sikerült nekifogok alkotni valamit és jóság lesz :D

Itt is bejelentem, hátha valaki akart volna találkozni velünk táborban: Meritábor nekünk 99% hogy almás. Mindent amire menni akarunk azt tök konkrétan egymásra szerveztek, és nem örülünk neki de ez van. Balaton északi partra lehet lejönni Bolondokra vadászni :D

Lassikán beállunk valami nyári időrendbe és tényleg normalizálódni fog a helyzet, addigis kitartás, nektek is meg nekünk is :,D

_________________
Néha író, leginkább firkáló, őskövület Meris. Here to help.

Még itt: Arckönyv, Tumbli, Instatúró, AO3

Kép

Please repeat the following phrase slowly and clearly into your terminal microphone:

I do not recognize the bodies in the water.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 június 18 (szombat), 11:53 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Helóóó! *Hiriajuu belibben*

Hírekkel jöttem, hogy örvendezzünk együtt.

Először is, Sachi már útban van kies magyarhon felé, ma este már itthon lesz, ami nyilván egyrészt személyesen nagyon nagy öröm nekem, másrészt nektek is legyen, mert már nincs messze, hogy végre érdemben neki tudjunk ülni Bolondokkal foglalkozni. Családfa fog készülni, meg a fősztori következő fejezeteit leötleteljük, meg a hiányzó karaktereket, meg rendezzük a blogot, meg lesznek rajzok, meg fészre és blogra túrunk még őskövületeket, meg mindeeeen. Jólesz.

Illetve, Szimbiózis III. szokás szerint megszaladt a szószámot illetően, vagyis én vele, mindegy. Tipikus. Szóval kettékapom, mert igazából nem lenne sokkal több, de nem akarok vagdosni. Ez azt jelenti, hogy a III. készen van, a IV. pedig készül, most már ténylegesen lezárásként, mert megvannak fejben a hiányzó részek is, meg eddig is megvoltak, csak nem gondoltam volna, hogy ez így egybe ilyen sok lesz. A hármast majd valamikor átnézem, a földobásával mondjuk nem sietek, mert még az előzőre se kaptam érdemi visszajelzést, kritikát, majd érkezik, ha látom hogy, van rá igény. Addigra elkészül a négyes is szerintem. :-D
Utána jön Sachi Jake-novellája is, mert az már csak bétázásra vár meg a Szimbiózis-tetralógia lezárására. (Amit most már tééééényleg le fogok zárni. Bár szeretem írni, hiányozni fog.)

Harmadikként. Elkészült végre a régóta emlegetett-ígérgetett interjúm az Írófigyelőnél. Minimálisan kehés, mert a Word meg a Blogger összevesztek feltöltésnél, és sok szó (főleg angol kifejezések meg nevek) indokolatlan módon össze van benne kapaszkodva, de elvileg már zajlik a javítása a dolognak. (Remélem, hogy igen, mert nagggyon fölzaklat a dolog, írásban veszélyesen maximalista vagyok, és nem szeretek nem tökéletes írást kiadni a kezeim közül, még ha nem is én hibáztam itt, hanem a technológia.) Mindenesetre akit érdekel, ITT megtalálhatja, előre is elnézést a rettenet rizsáért, ilyen vagyok, tudjuk. :roll: :oops:

No, elhúzok dolgomra, legyetek jók. Peace out. :-h

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 június 13 (hétfő), 17:06 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Sachi írta:
*besunnyog*

Gerillaírtam megint, még egy irreleváns szereplő háttértörténetét, úgyhogy bővül szépen a Bolondok-univerzum, csak nem arra amerre kéne neki... :D
A most elkészült Monokróm Szörnyeteg a Rossz Vér után valamikor felkerül majd, Tükörszilánkok gyűjteményes címen.

Időközben nem ártana mondjuk megírni a saját karaktereimet sem, de hát nem én irányítom sajnos az inspirációmat :( "My muse is a fickle b*tch with a short attention span" :D

Ja, és egy hét múlva ilyenkor már otthon leszek, és párteyyy lesz, meg családfa-bogozás, meg hasonló fun dolgok :D

*kisunnyog*

Szeretem, amikor gerillaírsz. :D De ezt úgyis tudod. :xx:

Viszont most már ott tartunk, hogy Sachinak két kész novellája is van, amik csak azért nem kerültek föl eddig, mert nekem is haladnom kéne a sajátjaimmal, úgyhogy nagyon itt az ideje erőt vennem magamon és alkotnom valamit.

Most így néz ki az ütemtervünk:
- Szimbiózis III. (June és Jared története, amúgy félkész)
- Rossz vér (Sachié, Jake Monday története, kész)
- Pofonok és ízlések (egy kis Joel for the ppl, szintén félkész)
- Monokróm szörnyeteg (Sachié, értekezés Jin Jeongról, kicsit át kell dolgozni)
- Összetartozás (egyperces, Jax és Jesse a rivaldafényben, kész)

On a related note: miért van ennyi nyavalyás J-betűs karakterünk, és miért hozunk be a Monday-sztorikba feszt még a srácokon kívül is csak J-betűs karaktereket??? (Jin&June, looking at you...)

A fősztorit se felejtettük el, szóval ha ezekkel a novellákkal megvagyunk, már ígérem, nem lesz több belőlük. (Mondjuk nem vagyok jó ígéretek megtartásában mindig.) Mondjuk, aki nem olvassa Törésvonalakat, az sok dologból marad ki azért most már, szóval érdemes arrafelé is elnézni annak, aki még nem tette meg, mert ez a Monday-mese már kb. univerzum az univerzumon belül. (Meg mert demotivál a visszajelzések hiánya.)
Sachi napokon belül hazaér, elviszem egy randira, oszt bezárom a szobámba és addig nem engedem ki, amíg meg nem írta a karaktereket, amikre hónapok óta várok. :twisted: És visszatérnek Arionék is, delegációval, Tekergőkkel, mardekárosokkal, színjátszóval és minden szokásossal.

Ja, ígértem kritizálást a hétvégére, de kicsit megcsúsztam vele. (Mit is mondtam fentebb az ígéretekkel való viszonyomról?) De no worries, ma is szabadság van, meg energiaitalom is, szóval ráálltam a témára. Megyek is tovább, a KriMo nevében.

Captain Hiriajuu out. :-h

UPDATE1: Hétfő, estetíz. Híró voltam, kritikáimra válaszoltam, KriMót nagyjából törlesztettem, meg a héten tervezek még némileg kritizátorkodni, majd meglássuk, mi sül ki belőle.

UPDATE2: Kedd, délutánnégy. Nekiestem Szimbiózis harmadik részének, eddig 1600 friss-új-ropogós szó a mai termésem, és még nem tervezek leállni. Kérek buksisimit.

UPDATE3: Félhat. 2300 szó and counting. Ma híró vagyok.

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 június 11 (szombat), 17:08 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 20 (szombat), 16:23
Hozzászólások: 60
Tartózkodási hely: Az idegösszeomlás széle
*besunnyog*

Gerillaírtam megint, még egy irreleváns szereplő háttértörténetét, úgyhogy bővül szépen a Bolondok-univerzum, csak nem arra amerre kéne neki... :D
A most elkészült Monokróm Szörnyeteg a Rossz Vér után valamikor felkerül majd, Tükörszilánkok gyűjteményes címen.

Időközben nem ártana mondjuk megírni a saját karaktereimet sem, de hát nem én irányítom sajnos az inspirációmat :( "My muse is a fickle b*tch with a short attention span" :D

Ja, és egy hét múlva ilyenkor már otthon leszek, és párteyyy lesz, meg családfa-bogozás, meg hasonló fun dolgok :D

*kisunnyog*

_________________
Néha író, leginkább firkáló, őskövület Meris. Here to help.

Még itt: Arckönyv, Tumbli, Instatúró, AO3

Kép

Please repeat the following phrase slowly and clearly into your terminal microphone:

I do not recognize the bodies in the water.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 június 10 (péntek), 10:50 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Halihó!

Érdemi frissel jelentkezem. Bár a falnak nem fogtok tőle menni, de azért mégiscsak valami. :D Merthogy beindult a karakter-gyár megint, és fölkerült a blogra négy új, eddig sosem látott szereplőleírás. Jared Monday, Happy Saint, Emmeline Vance és Jin Jeong lennének a delikvensek. (Ebből az utóbbi kettőt ugyan eddig még nem hoztam be érdemben a sztoriba, de hamarosan meg fog történni az is, Emmeline a fősztoriban, Jin pedig az egyik soron következő Törésvonalban fog felbukkanni.)

Ez már a visszarázódási fázis kezdete, meg fognak még érkezni egyéb új leírások is, szóval nem áll meg ennél a négy szereplőnél a folyamat. Illetve, azok örömére, akik mondjuk nem rendelkeznek Facebook-felhasználóval: szép lassan föl fog kerülni a Blogra is minden kép és egyéb, ami eddig csak a Fészen volt elérhető. Szóval próbáljuk felvenni a fonalat ott, ahol elhagytuk, és ígérem, ez már az előszele a visszatérésnek! :)

Rég volt már, hogy egy teljes szabad hétvége a nyakamba szakadt volna, de most ez a helyzet. Úgyhogy szombat-vasárnap lehet számítani a felbukkanásomra, kritikákra fogok válaszolni, Krimót törleszteni (Gigi, Amelia és Nym, remélhetőleg érkezem felétek), karaktereket írni, blogot frissíteni és talán még a Szimbiózis III. folytatását írni is megpróbálom.

Ja, meg Írófigyelő olvasói körével is végeztem, a hétvégén azokat a válaszokat is továbbítani fogom Theodora felé, és onnantól lehet elkezdeni izgulni meg körmöt rágni, hogy mikor kerül ki az interjú és milyen remekségeket feleltem a remek kérdésekre. (Előre szólok: mint minden, amit írok, ez is nagyon hosszú lett.)

Szóval hamarosan jövünk, addig stay tuned!

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 június 02 (csütörtök), 11:59 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
*Hiriajuu besunnyog*

Van itt még valaki? :roll: Remélem, hogy igen, mert én még itt vagyok, ha mostanában nem is annyira. Jöttem kicsit helyzetjelenteni, hátha van még rajtam kívül, aki nem veszett el az éterben itt a hosszú kihagyás alatt.

Továbbra is rettenetesen el vagyok havazva, az az igazság. Ezer meg egy dolgot próbálok egyenesben tartani a magánéletemben, és bármennyire is fáj a szívem érte, írni nincs túl sok időm mostanában. De ettől függetlenül nem tervezem félbehagyni a projektet vagy ilyenek, csak most kicsit pihentetnem kell.

Az Írófigyelős interjúm viszont erősen készülget időközben, jelenleg az olvasói kérdéseknél tartok, szóval azon a fronton hamarosan várható érdemi fejlemény. :)

Arionék visszatérésére pedig még ugyan várni kell kissé, de a Bolondok-univerzum is tovább bővülget azért. A Törésvonalak novellásgyűjteménybe hamarosan két új darab is fog érkezni. Az első természetesen a Szimbiózis III. lesz, Jared és June meséjének a lezárásául. A másik pedig egy teljesen új cucc, szintén Bolondok-év előtti darab, a címe Pofonok és ízlések, és Joel lelki világát meg szakmai előremenetelét (haha, fúj) fejtegeti kissé. Sachi saját Monday-novellája, a Rossz vér pedig már csak egy bétázásra vár és arra, hogy én a saját dolgaimmal elkészüljek és feltöltsem őket.

Igyekszem elkészülni velük, bár az az igazság, hogy a Törésvonalak-gyűjtemény kritikátlansága eléggé demotiválóan hat rám. Oké, tizennyolcas, meg angstos, meg mellékszereplős, de ugyanúgy része a sztorinak, és érdemes elolvasni őket, hogy teljesebb képet kapjunk a világomról, és ugyanúgy érdemes rájuk visszajelzést írni, hogy a nyári hónapok abszolút káoszában is kitartson a lendületem meg a lelkesedésem. Most nagyon jól jönne egy-két biztató szó, mert ha nem látom, hogy bárkit is érdekelne a sok rizsázásom, nagyon nehéz rávennem magam, hogy a kevéske szabadidőmet ezzel töltsem.
(Tudom, nem jogos a rinya, mert mostanában én sem jeleskedtem kritizálás terén, de én nem is olvastam nagyon semmit... Engem viszont olvasnak, a megtekintésszámláló nem hazudik (annyira), és hát na, ha nem látom, hogy bárkit is érdekelne a folytatás, hát inkább másra koncentrálok...)

Szóval ezek vannak. Írnék én, csak időm sincs rá, meg vevő se nagyon, vagy nemtudom. Majd lesz valami most már nemsokára. Addig is peace out!

*Hiriajuu eloldalog*

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 május 20 (péntek), 9:36 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Csak a szokásos. *Hiriajuu jön mentegetőzni*

Sajnos ki kell tolnom az eltűnésem határidejét. Brutálisan összecsaptak a fejünk fölött a hullámok melóban. Mondjuk aki velünk volt már tavaly ilyenkor, vagy visszaolvas ficblogban, az könnyen kitalálhatja az indokot. Múzeumok Éjszakája.
Szóval most egy-két hétig szerintem megint örülhetek, ha aludni lesz időm, hazavinnem is kell melót, meg amúgy egyéb ügyeim is vannak emelett, szóval ha írok, akkor meg nem ficet fogok sajnos, hanem azt, amiért fizetnek is. :D

Nem tudom, hogy mi lesz, meg mikor, meg hogyan, elnézést kérek érte. Lesz új feji, lesz Szimbiózis III. meg (Hulló)csillag is, de ígérni most nem merek megint semmit, mert így is épp elég stressz meg határidő csücsül a nyakamon. Néha megpróbálok azért beesni ide, szóval kérdezősködni, zaklatni, kritikát írni ér (fogok válaszolni, meg viszonozni is előbb-utóbb), Sachi is elérhetőbb lesz már, meg én se szeretném elhanyagolni Merit, csak az élet minduntalan közbeszól. (Ja, és amúgy továbbra is le vagyok robbanva, betegen dolgozok, az külön egy álom.)

Peace out. *Hiriajuu megy és fejbelövi magát*

UPDATE: Vasárnapdélelőtt. Próbálok válaszolgatni kritikákra, ahogy időm engedi, írni szerda-csütörtök tervezek párat még (cue Gigi és Amelia), illetve Szimbiózis III. mellé újítottam teljesen indokolatlan módon még egy Törésvonal-ötletet, szóval egy röpke Joel-központú novi is érkezni fog valamikor. A többiekről érdemben nem tudok nyilatkozni, s0z.

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 május 18 (szerda), 12:13 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Sachi írta:
*visítva bezuhan*
LEADTAM MINDENT.
Ami azt jelenti hogy amint magamhoz tértem lesznek karakterek meg rajzok meg miegyéb, és úúúúú

Hiriajuu viszont beteg mint állat, úgyhogy küldjétek neki a gyógyító energiákat meg ilyenek és aztán robogunk tovább :D


Ezt is megértük, mi? :D Lesznekrajzooooook vííííí *.* (nemfanatikus ááá)

Ja amúgy igen, haldoklom éppen, de oda se neki. A robogás tervben van, amint összekapartam magam, mert már hiányzik a sztori eléggé.
Addig is itt így belerikoltom a világba, hogy köszönöm szépen Giginek és Ameliának a kritikákat, amint nem egy kilóméter takony lesz az agyam helyén, válaszolni fogok rájuk, meg a KriMós visszakritikákat is meg fogom írni, de ha most próbálnám meg, azzal senki nem járna jól. xD Szóval be patient, please, hamarosan föltámadok hamvaimból és eleget teszek kritizátori kötelezettségeimnek.
Utána pedig Asszonnyal összeverődünk szkájpra, fészre, miegyébre, és nekiesünk a Bolondok nevű szeretve imádott és régóta várt projektünknek újfent, ahogy azt megígértük. :)
Még egy Szimbiózis III. lesz, azt megírom előtte, meg Sachi Rossz vér című saját Monday-sztoriját is rendezzük és feltöltjük, aztán a nagysztori is újra beindul. :taps:

Amelia Pond írta:
Tedd a kezed a tévére, és küldjük az energiát! >:D<


Affene, nincs tévém. Most búrjak egyet, hogy megkapjam az enerdzsit? :D

Elza Tonks írta:
Ügyi vagy, Sachiii! :taps:
Zitának meg küldöm az energiát, csak hívja emelt díjas számunkat MOST... :D Egyébként mostanság nálunk is vírusjárvány van, szóval nem csodálom, hogy beteg, de jobbulást neki! :)


Sachi ügyes biza, és még milyen ügyes lesz ha majd végre nekikezdünk megint az alkotásnak! :D
Köfönöm amúgy a jókívánságot, nemtom hogy sikerült lerobbannom, de pont a legrosszabbkor természetesen. :D

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 május 17 (kedd), 18:18 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 20 (szombat), 20:10
Hozzászólások: 563
Ügyi vagy, Sachiii! :taps:
Zitának meg küldöm az energiát, csak hívja emelt díjas számunkat MOST... :D Egyébként mostanság nálunk is vírusjárvány van, szóval nem csodálom, hogy beteg, de jobbulást neki! :)

_________________
:pbunny:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 május 17 (kedd), 17:27 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 09 (szombat), 16:12
Hozzászólások: 199
Tartózkodási hely: konyha
Sachi írta:
Hiriajuu viszont beteg mint állat, úgyhogy küldjétek neki a gyógyító energiákat meg ilyenek és aztán robogunk tovább :D


Tedd a kezed a tévére, és küldjük az energiát! >:D<

_________________
Kép
Teddy Lupin fanatikus
Üres kritika-vadász

Fanfic:Nextgen
Egyebek:Tumblr


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 május 17 (kedd), 15:40 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 20 (szombat), 16:23
Hozzászólások: 60
Tartózkodási hely: Az idegösszeomlás széle
*visítva bezuhan*
LEADTAM MINDENT.
Ami azt jelenti hogy amint magamhoz tértem lesznek karakterek meg rajzok meg miegyéb, és úúúúú

Hiriajuu viszont beteg mint állat, úgyhogy küldjétek neki a gyógyító energiákat meg ilyenek és aztán robogunk tovább :D

_________________
Néha író, leginkább firkáló, őskövület Meris. Here to help.

Még itt: Arckönyv, Tumbli, Instatúró, AO3

Kép

Please repeat the following phrase slowly and clearly into your terminal microphone:

I do not recognize the bodies in the water.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 május 06 (péntek), 15:27 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 20 (szombat), 16:23
Hozzászólások: 60
Tartózkodási hely: Az idegösszeomlás széle
Hiriajuu írta:
Készennyivolt.

Hiriajuu most adta föl, és most mondja azt, hogy eltűnik. Nem sokáig, don't fos, nem hetekre-hónapokra, de jövő hét szerda-csütörtökig tuti.

Egyszerűen nincs időm. Semmire. Nem részletezem, mert minek, lényeg a lényeg, be vagyok táblázva. Fogok válaszolni a kritikáimra, fogok írni minden KriMós és csakúgyos tartozásomnak, fogok írni fórumra, fogok írni Szimbiózis harmadik részt. De nem most. Most szépen megpróbálok a munkahelyi és a kulturális élet sötét bugyraiban kipurcanás nélkül elevezni, aztán majd, ha végre van időm aludni egy nagyot, meg végiggondolni a szintén betáblázott jövőmet, meg a Meris karrieremet (haha), majd utána visszatérek.

Addig is annyit tudok mondani, hogy bocs, meg kitartás, meg ne menjetek idegenforgalomba dolgozni, meg ilyenek.

Peace out.


On that note, 3D animációt se tanuljatok soha. *nyüszít a kéthetes renderidők és az agyrohasztó macera miatt*

Szóval asszem most egy ideig csönd lesz errefelé.

UPDATE: ha május 16-ig nem adom le a cuccom akkor buktam két félévet, viszont a jó hír az, hogy május 16-tól tényleg szabad vagyok :D

_________________
Néha író, leginkább firkáló, őskövület Meris. Here to help.

Még itt: Arckönyv, Tumbli, Instatúró, AO3

Kép

Please repeat the following phrase slowly and clearly into your terminal microphone:

I do not recognize the bodies in the water.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 május 05 (csütörtök), 23:04 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Készennyivolt.

Hiriajuu most adta föl, és most mondja azt, hogy eltűnik. Nem sokáig, don't fos, nem hetekre-hónapokra, de jövő hét szerda-csütörtökig tuti.

Egyszerűen nincs időm. Semmire. Nem részletezem, mert minek, lényeg a lényeg, be vagyok táblázva. Fogok válaszolni a kritikáimra, fogok írni minden KriMós és csakúgyos tartozásomnak, fogok írni fórumra, fogok írni Szimbiózis harmadik részt. De nem most. Most szépen megpróbálok a munkahelyi és a kulturális élet sötét bugyraiban kipurcanás nélkül elevezni, aztán majd, ha végre van időm aludni egy nagyot, meg végiggondolni a szintén betáblázott jövőmet, meg a Meris karrieremet (haha), majd utána visszatérek.

Addig is annyit tudok mondani, hogy bocs, meg kitartás, meg ne menjetek idegenforgalomba dolgozni, meg ilyenek.

Peace out.

UPDATE: Vasárnapeste. Még élek. (Fogjuk rá.) De csak mert a mai programom végül tespedés lett filmforgatás helyett. Nem írtam, arra még nem vagyok használható, de BolondokBlogot kicsit rendberaktam, meg buzerálgatom még majd, és fönn lesz rajta minden kép, ami most még csak fészen van, hogy aki nem szeret oda járni vagy nincs neki vagy mittomén, az se maradjon le semmiről. Meg lesznek egyéb baromságok is, mémek meg headcanonök meg shipek meg mindenféle crack állatság. Holnap megpróbálok válaszolgatni-kritizálgatni, majd meglássuk, hogy mennyire sikerül. Tsók.

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hiriajuu 2016 május 08 (vasárnap), 23:10-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 május 03 (kedd), 9:51 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Halihó! :kitty:

Szimbiózis II. a villámgyors Kaseinek hála olvasható, ITTEN E.

Harmadik rész érkez, amint össze bírom kaparni, igyekezni fogok vele. Meg azzal együtt Rossz vér is érkez Sachi oldaláról.
Aztán esélyesen lesz még egy szintén valószínűleg több részesre nyúló (Hulló)csillag, és aztán visszatérnek Arionék is reményeink szerint. :)

Captain Hiriajuu out. :-h

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 május 02 (hétfő), 10:48 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Románc-idővonalat amúgy Szimbiózis kapcsán kezdtük el heftülni, de súlyos meló lesz, mert tényleg rettenetes katyvasz ez a mi bolondjaink szerelmi élete.

Viszont! Szimbiózis II. hamarosan érkezik. Egyelőre nagyon nem értem el a maximum szószámot vele, de ha mindent bele akarnék suvasztani, amit terveztem, tutira elérném, úgyhogy ezt megelőzendő már most bontom megint. (Nagy fejezeteknél többet vacakolok az ilyennel, mert ott elég fix menetrend van, de itt nem tökölök vagdosással inkább, ha érzem hogy meg fogok csúszni, bontok valahol oszt jólvan.) Tehát még mindig nincs vége a mesének, érkezni fog egy harmadik és ezúttal biztosan lezáró rész is nemsokára.

Úgy nemsokára, hogy még ma szerintem befejezem, átnézem és feltöltöm ezt a II. részt, és még a héten megírom a III. részt is, tehát a hétvégére a tervek szerint megint lesz friss, és dupla, mert Szimbiózis III. mellett Sachi is hozni fogja a Rossz vér című saját novelláját, és akkor tényleg kész lesz ez az indokolatlanul hosszúra nyúlt Monday-előzménysztori.

UPDATE: Hétfő, estetizenegy. Ígéretemhez híven Szimbiózis II. felröppent, aminnénire vár. :)

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 április 30 (szombat), 16:18 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 20 (szombat), 16:23
Hozzászólások: 60
Tartózkodási hely: Az idegösszeomlás széle
Érdekességkét megjegyzem hogy nem viccelünk amikor azt mondjuk hogy Bolondok univerzumban nem szerelmi háromszögek vannak hanem szerelmi gordiuszi csomók, éppen románc idővonalat próbálunk összehegeszteni mert már mi sem bírjuk követni _szellem_

Update: Navan szeretőinek a listája készül mintegy kiegészítésképpen, az összes múlt, jelen és jövőbeli partnerével. Eddig 46 név van rajta, abból nyolc tanár... :D

_________________
Néha író, leginkább firkáló, őskövület Meris. Here to help.

Még itt: Arckönyv, Tumbli, Instatúró, AO3

Kép

Please repeat the following phrase slowly and clearly into your terminal microphone:

I do not recognize the bodies in the water.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 április 29 (péntek), 22:05 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Beesek én is ide kissé. :taps:

Szimbiózis II. valóban készül, Sachi nem hazudott, most ügyesen ráállítottam magam a napi kvótára megint, és legalább ezer szavanként haladgatok vele, jövő hét pénteket céloztam be a feltöltés napjának. :->
(Ezért is nem haladok az egyéb teendőimmel, Amelia, Athe és egyéb KriMós meg csakúgyos tartozásaim becses türelmét kérem, meg az elnézésüket, hogy nem nekik írok kritikát hanem a hatttalmas rajongói tábornak novellát, egyszer eljutok hozzátok is ám! :-S )

Rossz vér pedig kész, és tökjó, és imádom és ti is imádni fogjátok és gyűlölni minket így szimultán, de nem baj. xD És igen, annak a fölkerülésével le fog zárulni a rém hosszas és kissé fölösleges és miazistenértírjukmieztegyáltalán? előzménytörténete a Monday-családnak, amiről tényleg nem tudom, hogy így miért van, de hát most már van. 8-|

Utána az lesz, hogy Sachit szépen ráállítom a karakterleírásokra, amikkel adós pár hónapja, én pedig addig megírom a (Hulló)csillag című Nemszázas-novellát és benne Daniel Smith sztoriját, ami esélyesen Szimbiózishoz hasonlóan két részes lesz, és mellesleg át is fognak fedni néhány ponton.
Illetve valószínűleg lesz még egy kiegészítő, mielőtt a nagysztori visszatérne, ez pedig egyelőre Égben írt szerelem munkacímen fut, és Frank meg Alice sztorija lenne, szintén összefüggve a Szimbiózissal kissé. (Már az elejétől zűrös év volt a bolondjainknak ez az 1976...)
És ezekkel gyakorlatilag összekapartunk amúgy egy egész alapos előzménysztorit Bolondokhoz, meg még vannak tervben hasonló kiegek, de az már nagyon a jövő zenéje.

Ami nem az, az az, hogy Sachi hamarosan szabadul, és meg pont most fogok megdögleni, de nembaj, híró vagyok, és ha túl leszünk ezeken a kiegeken meg a visszarázódáson a fősztoriba, a 19. fejezet is érkezni fog! Még nem mondok időpontot, mert képlékeny a szitu még, de már látni a fényt az alagút végén, és az is valami. :)
És amúgy ja, elég brutálisan a fejünkre nőttek ezek a bolondok, de így szeressük őket.

No, Captain Hiriajuu out. :-h

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 április 29 (péntek), 0:13 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 20 (szombat), 16:23
Hozzászólások: 60
Tartózkodási hely: Az idegösszeomlás széle
Gyerekek, csoda történt.
Megszállt valami démon vagy elkapott egy pillanatnyi agybaj, nem tudom, de írtam. Egy komplett novellát. Vagyishogy nem az egészet most de a nagy részét. ÉS NEM LETT SZ*R. (Más kérdés hogy még van egy leadandóm amin igen nagyon dolgoznom kéne de itt most nem igazán múzsacsók történt hanem konkrétan a falhoz kent a drága és fél órát pettingelt, no mindegy...)

Rossz vér a címe, effektíve a Monday-előzménysorozat utolsó része lesz, kronológiailag a Mondaynek lenni és a Szürke karácsony között van, és Jakeről szól. Szimbiózis II. után érkezik valamikor, addigra gatyába rázzuk, és vidámság lesz :taps:

Időközben kaptunk egy kisebb szívrohamot, mert Evernote háromnegyed óráig nem volt elérhető, de most már minden rendben van a világgal. Hiri is haladgat Szimbiózissal rendesen, én jövő héten szabadulok elvileg, utána felvesszük a fonalat ott ahol elhagytuk remélhetőleg :D

Mellesleg Hiriajuu megjegyezte, hogy ez az univerzum nagyon csúnyán túlnőtt rajtunk. Mondjuk nem is bánjuk :D

_________________
Néha író, leginkább firkáló, őskövület Meris. Here to help.

Még itt: Arckönyv, Tumbli, Instatúró, AO3

Kép

Please repeat the following phrase slowly and clearly into your terminal microphone:

I do not recognize the bodies in the water.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 április 25 (hétfő), 22:31 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Surreal írta:
Írtam kritikát, olvasd majd el, és mégegyszer leszögezném, h az említett negatívumok mellett természetesen szuper!, ahogy írsz. :-D
És ezzel a kiegészítővel most többek között azt érted el, hogy kénytelen leszek visszaolvasni a Bolondokban minden jelenetet, és utalást ami Jareddel meg June-nal kapcsolatos :P Szóval hosszú éjszaka lesz.

Bolondok, én így szeretlek!


Már olvastam, most válaszolom, és tökre örültem neki! :xx: És tökre nem haragudtam meg amúgy, mielőtt még azt hinnéd vagy valami, kell a negatívumot is említeni, ha van, én vevő vagyok rá. :D
(Nóri kisregényére majd holnap válaszolok, de te ritkábban vagy online, meg rövidebbet is írtál, szóval ügyi leszek. :P )
Jared és June eddig asszem, egy közös jelenettel szerepeltek amúgy magában Bolondokban, a tizennégyesben. :D Majd a kviddicsszezon meg egyéb sztorivonalak indulásával kerülnek jobban előtérbe. De hajrá, hajrá! :D És mégegyszer köszi a kritikát. :)

UPDATE1: Meg tökre hülye vagyok, de a 15. is említi őket, szokás szerint Jack egyik szájmenésében van róluk szó, csak ez így nem konkrétan ők úgyhogy nem ugrott be, de ja.

UPDATE2: Keddeste. Nincskedvem új posztot írni. xD Holnap röpülök Gigi, Amelia Pond és Athe berkei felé KriMót törleszteni végre szabadnaposságom alkalmából, meg tervezem összehozni azt a maradék pár kritit a fullos húszas KK-s táblázatomhoz, oszt írok, hogy legyen hétvégére Szimbiózis II., mert különben BNori rituálisan föláldoz az angst oltárán vagy nemtom. Jólesz. :D

UPDATE3: Szerdaeste. Nem kritizáltam, elnézést. Sőt, nem is válaszoltam a sajátjaimra. De láttam őket, Amelia, Gigi, nagyonköszönöm, holnap válaszolok, de ma sikerült úgy ügyet intéznem, hogy közben még az eddiginél is kevesebb szabadidőt intéztem magamnak az elkövetkező hetekre-hónapokra. xD Oda se neki. (Viszont lassan valaki leszek a városban, ami király.) Viszont írtam Szimbiózis II. folytatását, rá fogok állni megint a napi minimum ötszáz szavas fix kvótára, mert már csak így fogok tudni érdemben haladni. És fogok kritizálni is, ahogy az erőmből-időmből futja.

UPDATE4: Csütörtökdélelőtt. Két kritikám megválaszolva, délutánra KriMós tartozások törlesztése, estére Szmbiózis II. folytatásának írása betervezve. Még élek. MÉG. :D

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 április 25 (hétfő), 22:22 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 25 (kedd), 15:20
Hozzászólások: 47
Hiriajuu írta:
Nem tudom, mikor készül el a folytatása, de igyekezni fogok vele, mert ezzel lezárhatnám végre a Monday-előzménysztorit. Írjatok kritikát, az mindig jól jön, meg írok cserébe KriMósat, meg minél több van annál motiváltabb vagyok, és annál hamarabb lesz friss! :)

Na bye. :-h


Írtam kritikát, olvasd majd el, és mégegyszer leszögezném, h az említett negatívumok mellett természetesen szuper!, ahogy írsz. :-D
És ezzel a kiegészítővel most többek között azt érted el, hogy kénytelen leszek visszaolvasni a Bolondokban minden jelenetet, és utalást ami Jareddel meg June-nal kapcsolatos :P Szóval hosszú éjszaka lesz.

Bolondok, én így szeretlek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 április 25 (hétfő), 12:22 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Halihó!

Picit megcsúsztam, mert tegnap súlyos másnaposságból fakadó lelkierő-hiányban szenvedtem, de ma azért feltöltöttem a Szimbiózis I. című Törésvonal-novellát, ITTEN E elérhető. :)
Jó hosszú lett, meg elég negatív hangvételű - a második rész is jó hosszú lesz majd, viszont heppienddel kecsegtet, csak mondom, hogy ne utáljatok nagyon most azért, ahova eddig jutott a sztori.
Nem tudom, mikor készül el a folytatása, de igyekezni fogok vele, mert ezzel lezárhatnám végre a Monday-előzménysztorit. Írjatok kritikát, az mindig jól jön, meg írok cserébe KriMósat, meg minél több van annál motiváltabb vagyok, és annál hamarabb lesz friss! :)

Na bye. :-h

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 április 23 (szombat), 10:09 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
A szokásos...

Szóvalhogy. Munkaerőhiányból fakadó káoszos munkabeosztásnak meg a tavasz kitörésének örömére fellendülő kulturális életnek hála nagyon úgy néz ki, hogy az elkövetkezendő heteket csak azért fogom túlélni, mert megdögleni se lesz időm. :D

Ez így azt jelenti, hogy halvány lila segédfogalmam nincs, hogy mikor fog elkészülni ez a szerencsétlen Szimbiózis, de nem most hétvégén, az ziher. De haladni halad, az elejét már szépen összerendeztem, már csak folytatnom kell. Az is zajlik egyébként, szóval írogatom azért, amikor csak időm engedi. Amit biztosra tudok mondani az üggyel kapcsolatban, az az, hogy most már biztosan tizennyolcas lesz notórius csúnya beszéd és erotikus tartalom okán, továbbá két részes lesz. Merthogy most tartok 6600 szó körül, meg a felénél a sztorinak.

Plusz mellette Keresdrejtvényezek, plusz még mindig nem tettem le a teli KK-s táblázat ábrándjáról, bár lehet, az nem lesz meg, de most már ott tartok, hogy abszolút nem tudok előre tervezni, annyira zűrösek a napjaim. (Idegenforgalom, én így szeretlek.)

Unom már én is a mentegetőzést, meg biztos ti is, de ez van, sajnálom meg minden, és igyekszek kikeveredni a zavarosból. Addig is ne utáljatok nagyon a notórius halaszgatásért. :D

UPDATE: Amúgy ez annyira, de annyira tipikus. Kiírok ide akármi nyígást, hogy nem megy, és egy óra múlva jöhetek helyesbíteni, hogy mégis. :D Szimbiózis I. kész. Ne röhögjetek ki, tudom hogy gáz vagyok. xD Azt még eldöntöm, hogy megírom a második felét is, és azzal együtt dobom föl majd csak, vagy föltöltöm valamikor a hétvégén, de lényeg a lényeg, hamarosan lesz néminemű Bolondok-friss. :D

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 április 17 (vasárnap), 16:52 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Halihó! Gyors helyzetjelentés.

Ad1, Szimbiózis nyilván nem készült el, bocs, így jött ki. Az a helyzet vele, hogy neki kéne ülnöm és rászánnom egy napot, hogy összerendezzem végre normálisan, mert össze-vissza pakolásztam benne jeleneteket, meg naponta változtatom a terveimet, és jelenleg nagyon zilált és kevéssé koherens formában leledzik a drága. És félkész. Az a kisebbik baj. De tényleg összedobom most már, mert nagyon furcsa nekem is, így az elmúlt hónapok rohanása meg hetifrisses jóvilága után, hogy már hetek óta nincs semmi értékelhető haladás. (Mert én amúgy haladgatok ezzel meg azzal, csak az nyilván nem látszik. xD)

Ad2, Írófigyelő! Még mindig. Továbbra is várom szeretettel az olvasói kérdéseket, bárkitől, bármilyet: hosszú, rövid, személyes, írói, akármilyen, kérdezzetek bátran! :) Akkor is amúgy, ha éppenséggel nem olvastok tőlem, vagy csak tervezitek, vagy csak itt fórumon ütköztünk valami topikban, ahova bepofátlankodtam, vagy csak szimpi vagyok, vagy pont hogy nem, tök nyolc, bármire megfelelek. :D

Ad3, Kritika Klub és berkei. Nem tudom, hogy a héten hogy lesz időm mindenre, mert amúgy Keresdrejtvényezek is igen aktívan, mert tökre nem volt elég bajom eddig, de megpróbálok megint kicsit haladni a tartozásaim törlesztésével, van KriMós is, meg csakúgyos is jó pár. Szóval a jövő hetem délutánjait igyekszem kritizálásra szánni, nyilván nem fog sikerülni, de reménykedni meg ígérgetni szabad. Elfeledkezni nem fogok senkiről, az tuti fix, csak mostanában lélegezni sincs időm, és van ezer meg egy írnivalóm, ami nem jó kombó, és nehéz összehozni a dolgokat. :D

Hiriajuu balra el.

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 április 12 (kedd), 13:26 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Elza Tonks írta:
Enyém lesz a pezsgő! :DDD >:)
Ja, és ha Theóék véletlen erre járnának: remélem, nem kaptatok sokkot a temérdek kérdésemtől... :labi:


Hát ja, esélyesen a tiéd lesz, de nem baj. :D Meg azért még hátha ringbe száll még más elvetemült is, és leköröz. :P
Meg izé, amúgy reméljük, hogy én se kapok sokkot a kérdéseid mennyiségétől azért. ;)

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 április 12 (kedd), 13:08 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 20 (szombat), 20:10
Hozzászólások: 563
Hiriajuu írta:
Készülget közben az Írófigyelős interjúm is, olvasói kérdésekkel még mindig lehet bombázni Theodoráékat, bármire szívesen válaszolok! :) A legkreatívabb, legérdekesebb kérdést feltevő olvasónak fénypostázok mittudomén, pezsgőt. (Múltkor a léggitárért le lettem szúrva.)

Enyém lesz a pezsgő! :DDD >:)
Ja, és ha Theóék véletlen erre járnának: remélem, nem kaptatok sokkot a temérdek kérdésemtől... :labi:

_________________
:pbunny:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 április 12 (kedd), 11:51 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Beesek két firkálás között ide is.

Harmadik Törésvonal-novella, azaz a Szimbiózis készülget. Átrendeztem benne dolgokat, és így jobban ki vagyok vele békülve, meg beletörődtem, hogy retekhosszú lesz (tőlem ez még meglepő?), szerintem hétvégére összehozom. Azért biztatni ér. :)
Ízelítő, hihi:
Persze Jared minden egyes újabb nappal egyre jobban érzi, hogy baj lesz, hogy ezt nem fogja tudni sokáig így csinálni, de nincs jobb ötlete. Napi átlag háromszor megbánja, hogy ennyi RAVASZ-tárgyat vett fel, ötször, hogy beleegyezett June nyamvadt alkujába, és hétszer, hogy egyáltalán él még. Bár ez utóbbit csak arra fogná amúgy, hogy effektíve még megdögleni sincs ideje.

Készülget közben az Írófigyelős interjúm is, olvasói kérdésekkel még mindig lehet bombázni Theodoráékat, bármire szívesen válaszolok! :) A legkreatívabb, legérdekesebb kérdést feltevő olvasónak fénypostázok mittudomén, pezsgőt. (Múltkor a léggitárért le lettem szúrva.)

Illetve, mivel így besűrűsödtek a teendőim a civil életemben, a kritizátori tevékenységem megint kicsit háttérbe szorult, de igyekszem ott is hozni a formámat és tartani magam ahhoz, hogy még ebben a hónapban fölzárkózok a fontosabb, nagyobb tartozásaimmal.

Na helló. :-h

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 április 09 (szombat), 19:26 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Nem akartam ezt, komolyan megtettem mindent, amit lehetett, hogy elkerüljem, de nincs más választás.

BOLONDOK SZÜNETELTETVE. Határozatlan ideig.

Nem én akarom. Nem, én igazából írni akarom ezt a nyamvadt sztorit, mert jó részek jönnek, meg még jobbak, és akarom őket, de itt van előtte ez a látogatós sztorivonal. Aminek a kidobásán elgondolkoztam, amibe Mona Santiagot speciel be se akartam hozni, de Sachi azt mondta, hogy de meg jólesz meg kelloda, és amihez a feleségemtől, az ő saját univerzumából kapott vendégszereplők után sikertelenül kajtatok december-január óta.

Direkt jó előre berendeltem őket, plusz fejezetet iktattam be, meg most a szokottnál nagyobb szünetet, meg könyörögtem értük feszt. Szóval én megtettem mindent, amit tudtam, és közbe amúgy úgy összevesztem ezzel a nyomorult három eljövendő fejezettel, hogy most már legszívesebben kibasznám a picsába az egészet, ahogy van, és megbántam, hogy belekezdtem és bereklámoztam és nekikészültem, mert most meg itt ülök, és írnék, de nem tudok, és ez így szép lassan megőrjít, és most már ott tartok, hogy elment a kedvem az egésztől, és nem akarom szerepeltetni ezeket a nyomikat, és nem akarok irreleváns mellékszereplőkről irreleváns háttérsztoris novellákat írni időhúzásból, és nem akarok ezzel többet foglalkozni.

Úgyhogy innentől én szépen csendesen elülök, megírom ezt a három félkész kieg-ötletemet így jobb híján, aztán meg még azt se, és ülök, és várok. (Azt mostanában úgyis jól begyakoroltam.) És tök jó, valószínűleg addig fogok várni, amíg be nem üt melóba a csúcsforgalom, és onnantól meg aztán időm se lesz az íráshoz, nemhogy karaktereim, és megint nem lesz lószar se őszig valószínűleg. Ha addig megkapom ezt a két maradék karit, akkor se garantáltan, mert per pillanat annyira van kedvem hozzájuk, mint egy hátba szúráshoz. Ha meg nem kapom meg őket, és elkap a harci ideg, akkor törlöm az utolsó két fejit, és átírom látogatós sztori nélkülire, ami nem kis munka lesz, meg kétheti melóm meg egy rakat ötletem meg sok szép kritika megy vele a levesbe, de kitérdekeeeeel.

Engem már nem. Ami még most egy kicsit érdekel, azok a kiegészítő-ötleteim, mert azokkal legalább még tudok valamit kezdeni, szóval ezekre van most egy ilyen elnyújtott ütemterv, hátha addig csoda történik. (Kezdek nem hinni a csodákban.) Tehát:
Április 17. körül: Szimbiózis, avagy a harmadik Törésvonal, a Monday-előzménysztori lezárása
Május 1. körül: (Hulló)csillag, avagy a második Nemszázas, Daniel Smith és a jobb keze története
Május 15. körül: Égben írt szerelem, avagy a harmadik Nemszázas, Frank és Alice meséje


Ez így a jövő. És még ez se tuti ziher, mert elég lelombozott/csalódott hangulatban vagyok, meg tökre nem ezekkel a sztorikkal akarok molyolni, de azért megpróbálkozok. Hogy utána mi lesz, arról viszont tényleg fogalmam sincs. Meg van kötve a kezem, kész, bocs. Majd lesz valahogy.

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 április 05 (kedd), 21:51 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Surreal írta:
Boldog évfordulót, Bolondok! :) :taps:
Tisztára meghatódtam, amikor megláttam ezt a személyre szóló köszöntést, mert igazából nem nekünk, ovlasóknak jár hála, hanem nektek, hogy alkotjátok. :)

És duplán köszönet jár a Bolondoknak, mert nemcsak, hogy nagyszerű történet, hanem olvasókat talpraállító történet is. Tavaly úgy keveredtem vissza hosszú idő után a Merengőre, hogy mögöttem volt egy hónap kórházi kezelés és éppen lábadoztam, ami gyakorlatilag azt jelenti, hogy itthon kellett ülnöm és semmi megterhelőt nem volt szabad tennem (ami az én nyüzsgős természetem mellé... hát, szóval képzelhetitek). Ebbe a nehéz időszakba hozott vidámságot a Bolondok, hisz addigra már "kiolvastam" a Merengőt, és valami újra, frissre vágytam fic-ek terén. Így találtam meg egy délelőtt a Bolondokat és azonnal beleszerettem (ahogy azt már az első kritikában leírtam).
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de az én életemben vannak ilyen emlékezetes fic-ek, amelyek olyankor kerültek a szemem elé, amikor valamiért nagy szükségem volt rájuk. Valahogy mindig vannak olyan szereplők, helyzetek, amelyekben az ember önmagára ismer, illetve tükörben látja önmagát. Ilyen volt nekem Arion és Merry életöröme, a betegség ellenére. Az én (ugyan hosszan, de) gyógyítható betegségemben sokszor voltak tükör a számomra.
Szóval, én már a Bolondokat semmiféleképpen nem fogom itthagyni és sosem lesz csak az "olvastam, tetszett fic"- kategória.

Tudom, hogy nem nagyon szoktak megosztani ilyen dolgokat a fórumon, de már többször meg akartam írni ezt.

Szóval, hajrá, Bolondok, és köszönjük! :)


Boldogot, biza! :)
Egyébként igenis jár nektek is a köszönet, mert szoktam írni válaszban is, itt is, hogy vevő vagyok a javaslatokra mindig. Az első Nemszázast elsősorban Verának írtam, hogy válaszoljak egy kérdésére, a Lily/James jelenetek szinte mindig azért születnek, hogy a te kedvedre tegyek kicsit, Merryt minden lehetséges fejibe bepasszíroztam már, mert közönségkedvenc, kikönyörögtük Sachitól a régi rajzai publikálását, vannak tervben olyan kiegek olyan párosokkal, amiket magamtól nem feltétlen írnék, de mások szeretnék és végül is miért ne, meg ilyenek. Szóval igenis jár az olvasóknak is a nagy-nagy köszönet, mert formálják velem együtt ezt a történetet! :)

De most úgy meg vagyok hatva, nem számít, hogy ilyet nem szoktak megosztani fórumon (szerintem amúgy simán elfér, ez úgyis egy aktívabb, dumálósabb ficblog, erre való), én nagyon örülök neki, hogy megosztottad. :) Egészen elképesztő, hogy ilyen hatással lehetek emberek életére ezzel a mesével, persze az a cél vele, de akkor is olyan jó érzés, hogy másoknak is ilyen különleges helyet foglal el a szívében ez a történet, mint nekünk Sachival. Nagyon örülök, hogy vidámságot vihettem az életedbe egy ilyen nehéz időszakban, és hogy ennyire emlékezetes számodra a ficünk, hogy olyat nyújthattunk át vele, amivel tudsz azonosulni. Mert a Bolondos cím meg kezdés ellenére ez egy komolynak szánt fic, tükröt tartunk vele a világ ezer meg egy problémájának, aztán ki melyikkel érez együtt. :-)

Mindenesetre tényleg köszönöm a szavaidat, meg a lelkesedésedet, meg a beígért kitartást, énnél jobb doppingra nincs is szükségem, hogy motivált maradjak, és írjak, alkossak, NEKTEK. :xx:

Elza Tonks írta:
Surreal, látom, nem csak te vélekedsz hasonlóképp a történetről, rám is nagyon pozitív és remek, kézzelfogható hatással volt, igaz, az én esetem egy másik történet, mindenesetre rengeteget segített, és akkor - a te példádat követve :) - én is hálát adok ezért a csodáért, ami így tulajdonképpen rengeteget segített nekem. :')

És lassan kezdem úgy érezni, hogy Bolondok nélkül nincs élet, és most kicsit furcsa, hogy nincsenek ilyen sűrűn frissek, Zita elhalmozott minket az utóbbi időben a sok jóval, most koplalni kell... :D

De türelmes a nép, tudjuk, nem hagysz(/hagytok) minket cserben! :D ;)
(Egy léggitárra pedig sürgősen szert kell tennem, szal majd megyek olvasni... :D )


Orsi drága, veled meg már megbeszéltük ezt, de persze elmondom itt is, elmondom ezerszer, hogy tényleg nagyon meg vagyok döbbenve (a legjobb értelemben) és meg vagyok hatva, hogy ennyit jelent az olvasóknak ez a fic, hogy hatással lehetünk rátok vele, neadjisten segíthetünk. Talpra állni, kinyílni, változni, mosolyogni, hinni a jövőben a jelen minden problémája ellenére. :) Mert ezért dolgozunk ezen, és ezért jár igenis még mindig nektek a köszönet, akik elmondják, hogy sikerül átadni az üzenetet, amit szeretnénk. :)

És ja, el lettetek kapatva. :D De most ez van, várni kell, amíg Sachit elengedi az egyetem meg az élet és tud nekem karaktereket írni, hogy aztán tudjak velük fejezetet írni. De addig lesznek kiegészítők, mert nem hagylak cserben titeket, ennyi szeretet után, amit kaptam, nem is merném megtenni! ;) De amúgy sem. A kis koplalás nem árt (úgyis jön a bikiniszezon xD), majd ősszel-télen hízhattok megint, addig meg ilyen kis visszafogottan frissítgetek azért.
Léggitárért tenni kell biza úgyhogy hajrá! :D

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 április 05 (kedd), 20:57 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 20 (szombat), 20:10
Hozzászólások: 563
Surreal, látom, nem csak te vélekedsz hasonlóképp a történetről, rám is nagyon pozitív és remek, kézzelfogható hatással volt, igaz, az én esetem egy másik történet, mindenesetre rengeteget segített, és akkor - a te példádat követve :) - én is hálát adok ezért a csodáért, ami így tulajdonképpen rengeteget segített nekem. :')

És lassan kezdem úgy érezni, hogy Bolondok nélkül nincs élet, és most kicsit furcsa, hogy nincsenek ilyen sűrűn frissek, Zita elhalmozott minket az utóbbi időben a sok jóval, most koplalni kell... :D

De türelmes a nép, tudjuk, nem hagysz(/hagytok) minket cserben! :D ;)
(Egy léggitárra pedig sürgősen szert kell tennem, szal majd megyek olvasni... :D )

_________________
:pbunny:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 április 05 (kedd), 19:26 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 25 (kedd), 15:20
Hozzászólások: 47
Hiriajuu írta:
Hát gyerekek, ezt is megértük.
Köszönöm Surrealnek és Verának, hogy az elejétől a történettel tartanak, hogy visszatértek hozzánk a csúnya nyári eltűnésem után is, hogy tudom róluk, hogy várják a frissítéseket, és azt is köszönöm, hogy mindig el is mondják a véleményüket. Köszönöm, hogy számíthatok az érdeklődésetekre.


Boldog évfordulót, Bolondok! :) :taps:
Tisztára meghatódtam, amikor megláttam ezt a személyre szóló köszöntést, mert igazából nem nekünk, ovlasóknak jár hála, hanem nektek, hogy alkotjátok. :)

És duplán köszönet jár a Bolondoknak, mert nemcsak, hogy nagyszerű történet, hanem olvasókat talpraállító történet is. Tavaly úgy keveredtem vissza hosszú idő után a Merengőre, hogy mögöttem volt egy hónap kórházi kezelés és éppen lábadoztam, ami gyakorlatilag azt jelenti, hogy itthon kellett ülnöm és semmi megterhelőt nem volt szabad tennem (ami az én nyüzsgős természetem mellé... hát, szóval képzelhetitek). Ebbe a nehéz időszakba hozott vidámságot a Bolondok, hisz addigra már "kiolvastam" a Merengőt, és valami újra, frissre vágytam fic-ek terén. Így találtam meg egy délelőtt a Bolondokat és azonnal beleszerettem (ahogy azt már az első kritikában leírtam).
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de az én életemben vannak ilyen emlékezetes fic-ek, amelyek olyankor kerültek a szemem elé, amikor valamiért nagy szükségem volt rájuk. Valahogy mindig vannak olyan szereplők, helyzetek, amelyekben az ember önmagára ismer, illetve tükörben látja önmagát. Ilyen volt nekem Arion és Merry életöröme, a betegség ellenére. Az én (ugyan hosszan, de) gyógyítható betegségemben sokszor voltak tükör a számomra.
Szóval, én már a Bolondokat semmiféleképpen nem fogom itthagyni és sosem lesz csak az "olvastam, tetszett fic"- kategória.

Tudom, hogy nem nagyon szoktak megosztani ilyen dolgokat a fórumon, de már többször meg akartam írni ezt.

Szóval, hajrá, Bolondok, és köszönjük! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 április 03 (vasárnap), 13:42 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Helló mindenki! :D

Második Törésvonal-novella ITT olvasható! :) Írjatok kritikát. ;)
Azt nem tudom, hogy mennyire lesz érthető mondjuk a Mondaynek lenni nélkül, de aki azt a súlyossága miatt nem olvasta, az ennek még nekieshet, nem annyira elborult, mint az előzménye. Csak kicsit zavaros lesz max, hogy mi a tusz történik. xD Jaaa, kisízelítőhihi:

Szürke karácsony:
Tulajdonképpen az egész világ szürke. Szürke, mint a hóesést ígérő téli égbolt, mint az Eden folyó vize a tegnapi vihar után, mint a város utcáin gomolygó köd. Éjjel-nappal szürke, és nem a tiszta, hideg szürke, hanem a lucskos, ázott szürke, a kietlen, reményvesztett, lelombozó szürke. Elvonás-szürkébe burkolózik a világ Jared tétován rebbenő szemei elől, a karcos lencséjű, ócska szemüvege sem segít a dolgon, az otthon melege sem, hiába értek haza, hiába közeleg az ünnep. Az is szürke lesz, Jared tudja jól.


Minden kritikaírónak ajándék léggitár jár, fénypostával küldöm! Aki megszámolja, hányszor szerepel a szövegben a szürke szó, kap mellé sütit is. (Mazsolásat, nem csokisat.) :taps:

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 március 31 (csütörtök), 22:42 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Kadma írta:
Boldog évfordulót!! :yes:

(bár vége lenne már ennek a félévnek, és olvashatnám mások szép hosszú ficeit is :( )

Azám, boldogot! :beee:

Tökjó, nektek most ér véget lassikán a hajtás, nekem meg most kezdődik el. :D Éljen az idénymunkásság. De nem baj, most majd lesz ideje mindenkinek fölzárkózni ezzel a rémületes mennyiségű fejivel amit az utóbbi időkben ömlesztettem a világra. (Bár hétvégére tényleg akarom azt a Törésvonalat, csak lehet ő nem fogja akarni, hogy megírjam. :D)

UPDATE: Péntekeste, tök8 mikor. Rinya a Szürke karácsony elkészülését illetően tárgytalan, ugyanis kéééész. Holnap gyün. (Jaa, meg hétvégén a Hiriajuu is kritizátorkodni! Ám.) Ha kicsit zavaros lett, elnézést érte, a Mondaynek lenni színvonalát úgyse fogja megütni soha többé soha semmi, ami kikerül a kezem alól, de igyekeztem azt továbbvinni, szép lassan átkötjük Mondayéket Bolondok-évbe. :)

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 március 31 (csütörtök), 17:38 
Offline
eLit Auror
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 03 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 2487
Tartózkodási hely: 1963
Boldog évfordulót!! :yes:

(bár vége lenne már ennek a félévnek, és olvashatnám mások szép hosszú ficeit is :( )

_________________
~From roots to moons
Death is my name
From roots to moons
We are the same~


https://kozepes-versek.tumblr.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 március 31 (csütörtök), 17:29 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Hát gyerekek, ezt is megértük.

Ma egy éves a Bolondok. :taps: :xx: :yes: :mrgreen: :give: :kitty:


Tavaly ilyenkor töltöttem föl az első, ősrégi kis fejezetet Merengőre. (Amúgy április elsején akartam, mert az milyen vicces már ezzel a címmel, de nem bírtam kivárni.) Tavaly ilyenkor kezdődött el az a történet, ami nyolc éve az életem szerves része, és tavaly ilyenkor vettem rá magam, hogy végre a világgal is megpróbáljam megosztani.

Ezer meg egy dolgon vagyunk túl azóta. Emlékszem, az első fejiket még félve, ezer meg egy tüzetes átolvasás után töltöttem föl, és azon izgultam, hogy van-e egyáltalán valaki, akit érdekel. (Persze most is átolvasom ezerszer és izgulok, hogy fölengedik-e, ez nem változott.)
Most vagyunk 18 fejezetnél, meg két kiegészítő novellánál, majd 200 ezer szónál, 100 kritikánál (amiért óriási köszönet mindenkinek, aki kivette belőle a részét), egy teledumált ficblognál, egy képekkel teleömlesztett fészbúknál. Túl egy elutasítón például, mert az életképtelenség csúcsa a bétázatlan verziót feldobni, túl egy nyári-őszi felszívódáson (amiért elnézést kérek még egyszer, és ígérem, nem játszom el többet), és túl vagyunk rossz napokon, amikor azt mondtam, nem folytatom, mert úgyse érdekel senkit.

De azóta tudom, hogy van, akit érdekel. Ez a poszt most elsősorban nekik szól. :)

Nyilvánvalóan az első köszönetnyilvánítást Sachinak kell, hogy dedikáljam. Köszönöm szépen, drága feleségem-múzsám-lelkitársam-mindenem, hogy velem vagy ebben az őrületben, hogy néha a semmiből is előkerítesz valami marhaságot, ami inspirál engem, hogy támogatás címén rugdosol és kiröhögsz és csitítasz, ha kiakadok, hogy irreleváns mellékszereplőkből bőven túl érdekes karaktereket csinálsz nekem, hogy ötletelsz velem hajnalig, és leginkább, hogy már hosszú évek óta segítesz nevelgetni ezt a néha zabolátlan, néha rendetlen szerelemgyerekünket, ami a Bolondok.

Köszönöm Surrealnek és Verának, hogy az elejétől a történettel tartanak, hogy visszatértek hozzánk a csúnya nyári eltűnésem után is, hogy tudom róluk, hogy várják a frissítéseket, és azt is köszönöm, hogy mindig el is mondják a véleményüket. Köszönöm, hogy számíthatok az érdeklődésetekre.

Köszönöm BNorinak és Elza Tonksnak, meg persze NymphaTonksnak és Zsirafnak, azaz a félúton becsatlakozóknak, hogy örökké lelkes és beszélgetésre mindig kapható rajongótáborként velünk vannak, hogy lelkesednek, kérdeznek, kíváncsiskodnak, hogy spammelik a fészes galériánkat lájkokkal, hogy ajánlják a történetet barátoknak, kiemeltnek, engem az Írófigyelőnek, egyáltalán köszönöm, hogy vagytok, lányok!

Köszönöm Julnak, hogy megmutatja, hogy illik feltörni a történetet úgy, hogy ne bosszúság és adminnak való pluszmunka legyen belőle, hanem fair play, az írónak meg boldogság. :)

Köszönöm Rubynak, Sybill Dumbledorenak, Hirondellenek, Eronak, Andaxinnak, Nijának, Kicsikatenek, Hajninak, Emily Argentnek, Jégvirágnak, mindenkinek, aki valaha felém tévedt és nyomot hagyott maga után.

Köszönöm mindazoknak is, akik a láthatatlan, szellemként osonók táborát erősítik, bizonyára vagytok páran, akik nem visszatérő kritikaírók, de visszatérő olvasók - rólatok sem feledkezek ám meg, a megtekintésszám, ha nem is mindig pontos, azért árulkodik rólatok is. :)

Köszönöm továbbá az adminoknak, hogy kibírják (remélem, kibírják) a szörnyeteg hosszúságú fejezeteimet, az örök locsogásomat, a ti munkátok nélkül természetesen sehol sem lennék. Úgyhogy áve stoobie, Kyraper, Lilyanjudyth, Kasei, Assa és mindenki más, akivel írói pályafutásom során ütköztem már. :)

Köszönöm igazából mindenkinek, aki olvas, visszajelez, lájkol, ajánl, és mindezzel eléri, hogy ne álljak le, ne akadjak el, hanem írjak és dolgozzak a történeten rendületlenül. Mert dolgozok (készül egy új Törésvonal, hétvégére akarom hozni, aki idáig eljutott az ömlengésemben, annak a jutalma ez a random infó xD), mert inspiráltok és hajtotok előre, és ezért örökre hálás leszek. :)

Jövőre, ugyanitt, veletek (és remélhetőleg legalább valahol a 40. fejezetnél tartva)! :xx:

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hiriajuu 2016 április 03 (vasárnap), 17:57-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 március 31 (csütörtök), 14:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 20 (szombat), 20:10
Hozzászólások: 563
100!

Boldogat, Bolondok! :) :taps: :beee:

_________________
:pbunny:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 március 20 (vasárnap), 0:22 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Sok-sok hírem van. :)

Először is, 18. fejezet elkészült, maximum szószámot elérte megint, nyírtam megint, morcos vagyok megint, de ÍME. Ez a kisebb dolog. Ami a nagyobb, az az, hogy hogyan tovább.

Jelentem, Bolondok kissé nyaralni mennek. No nem nagyon, nem kell megijedni. Arról van szó, hogy a következő kettő, talán három fejezetben több olyan új szereplőt is tervezek behozni, akik egyelőre még alig-alig létező elemek. Ezzel nem is lenne baj, de Sachi gyermekeiről lenne szó és nem a sajátjaimról, az én drága múzsámat pedig jelenleg fogva tartja az egyetem, nem tudja őket megírni nekem. Mindezek mellett az is hátráltatja a munkámat, hogy - és ez nagyon kivételes eset amúgy, ritkán van ilyen -, de még nem igazán vannak fix terveim a fejezetek tartalmát illetően. Kósza ötletek garmadáját kellene dramaturgiailag, időrendileg és mindenhogyan rendeznünk, mielőtt az írásnak is neki tudok állni, ez pedig megint csak Sachival közös munka lesz majd, hiszen az ő fiainak a kalandjairól lenne szó. Szóóóval időt kell kérnünk most a hatalmas rajongói tábortól, mert egyelőre egyszerűen nem tudom írni a folytatást. :D

Úgyhogy abban egyeztünk meg, hogy a következő fejezetet három hét múlvára ígérjük meg, addigra remélhetőleg összejönnek a szereplők és a fejezetvázlatok is. :)

Ez a kis szünet viszont azért sem probléma, mert jelentem, húsvéttól kezdődően megyek vissza dolgozni, és megszűnik a hetifejezetes jóvilág így is, úgy is. Tehát mostantól vissza fogunk állni a kétheti, vagy csúszás esetén háromheti frissítésekre. Természetesen ha jól jönnek ki a napjaim, vagy megint orvul bokán harap az ihletmanó, akkor ez sűrűsödhet, de az elég alkalmi dolog lesz mostanában, nem az átlag. :)

Viszont, mivel ki akarom használni még ezt a pár szabad hetemet, és nem akarlak titeket ilyen sokáig friss nélkül hagyni, ezért amíg nem tudok a fősztorin dolgozni, addig újra elő fogom szedni az én kiegészítő-ötleteimet, és valószínűleg az elkövetkező hetekben fog érkezni friss Törésvonal meg Nemszázas is.

Ezek vannak, drágájáim. Nyilvánítsatok véleményt, részvétet, írjatok kritikát (lassan elérjük a százat!! olyan jóó lenne elérni a százat *nemcélzás*), gyertek a fészre képeket nézegetni, ilyenek. Pusziii! :)

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 március 18 (péntek), 22:42 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Berikkantok ide, hogy miújság van. :D

Az van főleg, hogy ma reggel (vagyis délben, haha) abban a szent hitben keltem föl, hogy csütörtök van, tök vidáman el is tervezgettem, hogy mit meg hogy írok meg szombatra, aztán a drága Elza Tonks fölhívta a figyelmemet, hogy pöttynyi tévedésben vagyok. :roll: Ez ugye azért szomorkás, mert tök jól megígértem itt, hogy lesz megint friss a hétvégén, de a feji egyelőre elég félkész állapotban leledzik. :D Szóval ha lesz is friss (igyekezni fogok azért, hogy legyen ám), akkor esélyesen már maximum csak vasárnap. Ezt azért nem tartom lehetetlennek, szóval lehet imádkozni meg buzdítani, és akkor össze is jöhet. :D (Energiaitalt már bontottam.)

Kis ízelítő, hihi:
- Látod, Evans - szólalt meg James hirtelen, kizökkentve Lilyt a zavarából, amit ez a számára érthetetlen beszélgetés szült -, tanulhatnál a mi Arion barátunktól. Még ő is igent mer mondani egy kis éji találkára, pedig Savage invitálja.
- Nem tetszik az összehasonlítási alap - morgott Lily.
- Most miért? Mindketten nagyon tehetséges boszorkányok vagytok... Vagyis Savage varázsló, úgy értem, de érted - javította ki magát, mikor a többiek a prüszkölő Lilyvel az élen nevetésben törtek ki az elszólást hallva.
- Ezt megosztom vele, biztos jót fog tenni az egójának - kuncogott Arion. James ettől egy pillanatra megrettent, de aztán inkább a kacarászó Lilyt nézte elvarázsolva.


Jaaa, továbbra is nagyon tudok örülni minden kritikának, a lendületemen szokott segíteni, ha kapok. :D Ésésés, még mindig nagyon jól jár az is, aki Bolondok Fészre gyün, mert ott meg Sachi rajzait meg montázsokat meg random rinyákat ömlesztek feszt, nem érdemes kimaradni belőle! :P

No, ezek vannak, ádíosz. :-h

UPDATE: Jaaaa, hogy ez a Hiriajuu megint nem aludt? Hát bizony, kéremszépen, van ez így. Szombat reggel fél tíz van, az írónő meg totál készen, de a fejezet nemkülönben. Holnap jön tehát, már az írónő a frissel, meg egyéb fontos hírekkel is ám, addig is legyetek rá büszkék, és örvendezzetek. :D

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 március 13 (vasárnap), 21:00 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Surreal írta:
ÓÓÓ, hát ezek tökjó kilátások :-) Várom őket! igazából csak azért kérdeztem, mert elkényeztettek minket kiegészítő-novella téren, amiért én nagyon-nagyon hálás vagyok :D :D
Köszi az energiákat, rámfér! (Kb. olyan állapotban lehetek, mint Arion a nagy lebukás előtt...)


Igen, ez tény, el lettetek kapatva, de tényleg vannak tervek, csak most bele vagyok kavarodva mindenhogy a sztoriba, és össze kell rendeznem fejben a dolgokat. :D De lesznek még kiegek, nem is olyan sokára, csak éppen küzdős részéhez értem megint a nagysztorinak is kissé. :D

Hajrá, hajrá, én se vagyok topformában mostanság, ha végre mehetek melózni, majd felüdülök. :D (Mert furán vagyok bekötve.)

HÍREEEEK! :Dbunny:

Először is, áve Ely, 17. fejezet fönn van, ITTEN E, olvasható, VÉLEMÉNYEZHETŐ! Olyannyira megszaladtam a szószámmal, hogy vágnom kellett ugyebár, nem fért ki a szokott kuncsorgás a végére, de azért képzeljétek oda. :D

Folytatás. Hmm. Tegnap megírtam a fejezetvázlatot, és rá kellett jönnöm, hogy egész vállalható a dolog. Nem ígérem, hogy a héten elkészül, de meg fogom próbálni. Vagyis hát már nekiálltam igazából. 8)
Utána lesznek a nagy csúszások, mert a mostani fejeben emlegetett vendégek bizony Sachi karakterei, és bizony meg kellene írni őket, hogy bizony tudjak velük bizony dolgozni. (Nemcélzás.)

Harmadszor, ez nagy hír, kérek tapsvihart meg fanfárt meg dobpergést! Köszönöm. :D
ÍRÓFIGYELŐ! Már egy ideje készülget az interjúm, most érkeztünk el az olvasói kérdésekhez, senki, ismétlem, senki ne fogja vissza magát! Ismertek, lelkesen válaszolok itt is, fészen is, kritikában is minden kérdésre, az interjúban sem lesz másképp, de csak akkor tudok válaszolni, ha van mire. Úgyhogy mindenki vesse rá magát a lehetőségre, és küldjön kérdéseket! Bitte. :)

Ja, ami a feji végéről lemaradt, ezleszittenareklámhelye, gyertek a Fészre, vannak még mindig tökjó képek meg egyéb miskulanciák. :taps:

Ellibbenek, bogyókáim (nekérdezzétek), legyetek jók! :kitty: (Ja, kritizátorkodni tervezek most sokat, meg válaszolgatni is persze.)

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 március 13 (vasárnap), 20:56 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 25 (kedd), 15:20
Hozzászólások: 47
ÓÓÓ, hát ezek tökjó kilátások :-) Várom őket! igazából csak azért kérdeztem, mert elkényeztettek minket kiegészítő-novella téren, amiért én nagyon-nagyon hálás vagyok :D :D
Köszi az energiákat, rámfér! (Kb. olyan állapotban lehetek, mint Arion a nagy lebukás előtt...)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 március 13 (vasárnap), 20:38 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Surreal írta:
Hátszóval izé, hogyismondjam :oops: :oops: :oops: :oops: orcám pirulásával jelentem, hogy izé, hát még hivatalosan nem került fel, de elolvastam és kritizáltam (sajna mugli hétfő jön, amit utálok... az egész jövő hét nemszeretem lesz, szóval szurkoljatok, hogy éljem túl, és olvashassak még Bolondokat). Jó kis fejezet ez és kicsit az én előítéleteimet is leromboltad a vámpírokkal kapcsolatban (eleinte szkeptikus voltam Navannal kapcsolatban is), az utóbbi években nagyon mainstream volt vámpírosat írni, ezért menekültem előlük. Lényeg, h érdekes az a társadalom, és részben magaménak érzem azt a fajta gondolkodásmódot is.
Jah és hogy állnak a kiegészítő történeteid, mit lehet tudni róluk? Mert hát szóval én úgy szeretem, ahogy a szerelmi szálakat bonyolítod-kanyarítod a történetben, közben meg nagyon igaziak és ironikusak is, és hát szóval jó lenne olvasni egy L/J-t tőled, mert te olyan jól írsz róluk is (és a kuncsorgásommal már meg is cáfoltam, amit mainstream-től való menekülésmeről írtam fennebb).

Izé... hát szóval csak szólni akartam, h kritizáltam és tetszett.


Ugyan, meg van bocsájtva. :D Csak az üresezős feltörőket nem szeressük, aki máshogy csinálja, és még ííír is utána, az simán jó. :) Már olvastam ám és örvendeztem, meg mindjárt válaszolok is majd, csak most éppen ezer meg egy helyen folytatok kommunikációt, már ki se látszok belőle. :D De örülök, hogy Navant sikerült kifejtenem, ezzel most az lett volna a cél, hogy megértsük, hogy a fura nem feltétlen rossz. :P És persze az is, hogy jelezzük, hogy ezek nagyon nem mainstream vámpírok itt nálunk, mármint klasszikusak igen, de nem olyanok, amik mostanában ténferegnek a médiában. :D

És kitartás, drukkolunk!! Küldünk energiákat fénypostával. :D Húsvétkor már én is dolgozni fogok amúgy, onnantól szépen visszaállunk a kéthetes frissre. :P

Kiegészítő-ügyben most az van, hogy lesz majd egy új, laza Törésvonal, a Szürke karácsony, mert az már félkész meg nincs vele semmi gondom. Utána leülök és szépen átnézem azt a katyvaszt, ami a Szimbiózis meg a (Hulló)csillag lett, és kezdek velük is valamit, mert meg akarom írni mindkettőt, csak nem úgy, ahogy most kinéznek.
Tervezek továbbá egy szeptemberi-holdtöltés Nemszázast is, de arra nagyon nincs ötlet még, szóval várok vele, amíg kipattan az agyamból, hogy hogy kéne. Lily/James ügyben viszont nem nyilatkozhatok túl biztatóan, sajnos az egyrészt egy olyan páros, amivel nem vagyok túl jóban, meg Bolondok-idősíkon még nem is léteznek mint pár, viszont utánalevőt meg nem akarok írni, mert spoilerek nélkül nem menne. :roll: A nagysztoriban itt-ott elő fognak még kerülni, sőt, valahol a második részén a sztorinak van nekik szentelt fejezet is elvileg, de kiegészítő akkor lesz velük, ha nagyon megharap az ihletmanó, terv nincs rá, bocsiii. Viszont lesz egy Alice/Frank Nemszázas valamikor, az tök édi összejövős sztorijuk lesz. :D

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 március 13 (vasárnap), 20:05 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 25 (kedd), 15:20
Hozzászólások: 47
Hátszóval izé, hogyismondjam :oops: :oops: :oops: :oops: orcám pirulásával jelentem, hogy izé, hát még hivatalosan nem került fel, de elolvastam és kritizáltam (sajna mugli hétfő jön, amit utálok... az egész jövő hét nemszeretem lesz, szóval szurkoljatok, hogy éljem túl, és olvashassak még Bolondokat). Jó kis fejezet ez és kicsit az én előítéleteimet is leromboltad a vámpírokkal kapcsolatban (eleinte szkeptikus voltam Navannal kapcsolatban is), az utóbbi években nagyon mainstream volt vámpírosat írni, ezért menekültem előlük. Lényeg, h érdekes az a társadalom, és részben magaménak érzem azt a fajta gondolkodásmódot is.
Jah és hogy állnak a kiegészítő történeteid, mit lehet tudni róluk? Mert hát szóval én úgy szeretem, ahogy a szerelmi szálakat bonyolítod-kanyarítod a történetben, közben meg nagyon igaziak és ironikusak is, és hát szóval jó lenne olvasni egy L/J-t tőled, mert te olyan jól írsz róluk is (és a kuncsorgásommal már meg is cáfoltam, amit mainstream-től való menekülésmeről írtam fennebb).

Izé... hát szóval csak szólni akartam, h kritizáltam és tetszett.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Zártosztály, avagy Hiriajuu & Sachi, és a Bolondok
HozzászólásElküldve: 2016 március 13 (vasárnap), 13:52 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
De rég jártam erre, haha. :D

Új, azaz a 17. fejezet készen (a címén még vacillálok ugyan), a mai nap az átnézésé és a feltöltésé lesz, majd röpítem ide az updateket. Úgy készüljön mindenki, hogy igen erőteljes mardekáros-túltengésben szenved az egész fejezet, Navan bebúrta a rivaldafényt cselesen. :D

Ja, aki nem jár BolondokFészre, az járjon, tök jó rajzok meg képek meg egyéb viccességek zajlanak igen sűrűen ott is. :)

No, mék dógomra. :taps:

UPDATE1: Uccsóátnézés zajlik, utána feltöltök. :)

UPDATE2: Fejezet felröppent, adminra vár. :)

UPDATE3: Utálom amúgy a max. szószámot. Illetve, azt utálom, hogy állítólag előnézetbe látszik, hogy hol fogja levágni, ha túllépted, de ez mocskos hazugság, mert csak akkor látszik, ha már feltöltötted. Szóval kaptam most egy kisebb ideigösszeomlást, és megvágtam a fejit pár tucat helyen, és így pooont belefért a maximumba, de mindenféle sallang meg végefőcím utáni karatty nélkül. Zita morcos. Nagyon. Írjatok neki szépkritikát akkor is, ha a feji végén nemkérte, mert nem tudta kérni, mert annyira szeret titeket hogy ennyi sokat (túl sokat) írt nektek.

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 493 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség