Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2019 július 24 (szerda), 9:48

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 177 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: NymphaTonks írópalettája
HozzászólásElküldve: 2019 július 22 (hétfő), 19:44 
Könyvmoly

Tartózkodási hely: A Föld Pusztaságán, valahol Westeros környékén, a Roxfot kastélyában, Stiles szobája mellett.
NymphaTonks írta:
Sziasztok! :)

Úgy gondoltam, ezentúl egy kalap alá veszem azokat a novellákat, amiket nem a Fénytelen fényekhez töltök fel, hanem különálló történetekként, hiszen sok mindenben eltérnek azoktól. Eddig négy ilyen krimi-thriller jellegű sztori olvasható az oldalamon, és mostantól Füst és tükrök néven fogom emlegetni őket, valamint megszámozni időrend szerint. Így hát a legelső a Halálbűvölet, második A szürke szemű, a harmadik a Luxusnyomor, most pedig érkezett egy új is, amely Az emberismerő címmel már olvasható is. :yes: Véleményeknek nagyon örülnék! ;)

A nevet Sasztának köszönhetem ( $rose ), az inspiráció innen eredt: https://hu.wikipedia.org/wiki/F%C3%BCst ... Ckr%C3%B6k

Kellemes olvasást és sok-sok napsütést mindenkinek! :pbunny: :beee:

:xx: Jajjdejó! :beee: Annyira örülök az új novellának, meg hogy ennyire megtetszett végül neked ez a címötletem gyűjtőnévnek. :yes: Amiben mindig szívesen segítek, tudod jól. :wink:
A sírból üdvözöl befejezéséhez is nagy-nagy gratuláció itt is, és alig várom, hogy végre legyen időm és energiám rendesen végigolvasni az elejétől a végéig. :xx:

NymphaTonks írta:
Lilyana írta:
Nym, Peter/Lydiát nem tervezel írni? :labi: (csak most nézem az aláírásodat és belelkesültem, hogy van még vki, aki szereti a párosukat)

Nahát, nem is tudtam, hogy te is szereted a Peter/Lydiát! :taps: De igen, tervezek írni majd valamikor, csak kicsit vissza kellene zökkenjek a Teen Wolf világába, mert elég rég néztem a részeket. :labi:

Csak gondoltam bekukkantok ide és visszaolvasgatok kicsit, és ezen megakadt a szemem... :D Peter/Lydia :xx: uuuu, igeeeeeen, uuu, most kedvem támadt írni velük! :D (is, mert annyi mindenhez lenne kedvem... xD)
Nym, ezt meg megjegyeztem, úgyhogy most már muszáj lesz majd írnod velük! :pbunny:

"I have stood at the very edge. I have looked into the abyss. If I'd have taken one more step, I would have fallen.
But no matter how far I ran away from God, he was still waiting ahead."
(Penny Dreadful)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 július 22 (hétfő), 19:14 
Ó-nagy-admin "on stage"

Tartózkodási hely: Jobb esetben a Roxfortban, rosszabb esetben pont a hátad mögött
Sziasztok! :)

Úgy gondoltam, ezentúl egy kalap alá veszem azokat a novellákat, amiket nem a Fénytelen fényekhez töltök fel, hanem különálló történetekként, hiszen sok mindenben eltérnek azoktól. Eddig négy ilyen krimi-thriller jellegű sztori olvasható az oldalamon, és mostantól Füst és tükrök néven fogom emlegetni őket, valamint megszámozni időrend szerint. Így hát a legelső a Halálbűvölet, második A szürke szemű, a harmadik a Luxusnyomor, most pedig érkezett egy új is, amely Az emberismerő címmel már olvasható is. :yes: Véleményeknek nagyon örülnék! ;)

A nevet Sasztának köszönhetem ( $rose ), az inspiráció innen eredt: https://hu.wikipedia.org/wiki/F%C3%BCst ... Ckr%C3%B6k

Kellemes olvasást és sok-sok napsütést mindenkinek! :pbunny: :beee:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 június 23 (vasárnap), 10:28 
Ó-nagy-admin "on stage"

Tartózkodási hely: Jobb esetben a Roxfortban, rosszabb esetben pont a hátad mögött
Halihó! :china:

Hűha, de rég írtam ide... :oops:

Lassan de biztosan haladok A sírból üdvözöl átjavításával (már 11 fejezet megvan, jej!), ezért is nem volt időm az új regényemmel foglalkozni, aminek már az alapötlete fejben megvan, de egyelőre még várom az isteni szikrát, avagy az ihletet, hogy végre neki tudjak fogni az írásnak.

De addig is hoztam egy hosszabb hangvételű novellát, a szokásos krimi-thriller műfajban. :D Főszerepben két testvér, egy örökség és egy mindent elsöprő titok. Luxusnyomor címmel már olvasható is IDE kattintva. ;) Véleményeknek nagyon örülnék. :)

Kellemes olvasást!
:pbunny:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 június 02 (vasárnap), 18:09 
Ó-nagy-admin "on stage"

Helló! :)

Egy újabb drazséval bővült a gyűjtemény, ezúttal Dumbledore és McGalagony főszereplésével. IDE kattintva már olvasható is. :D

*Nym off*

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 május 15 (szerda), 15:16 
Ó-nagy-admin "on stage"

Éééés VÉGE! A sírból üdvözöl epilógusa fent! :yes: IDE kattintva már lehet is olvasni. :)

Most már nyugodt szívvel megnyomhattam a befejezés gombot, ugyanis végre lezárult a történet. Próbálom feldolgozni, hogy sajnos már nincs több folytatás, nincs következő rész, amin agyalni kellene, és már most nagyon hiányozni kezdett az egész sztori. :labi:
Egyelőre nem tudom, mi lesz a következő történetem, viszont van néhány ötletem, már csak az ihlet hiányzik. Azért remélem, idővel ez is megérkezik, és akkor belecsapok a lecsóba, vagyis egy új sztoriba! ;)

Addig is örülnék, ha még egy utolsó véleményt írnátok, hiszen mindig nagyon jól esett olvasni őket. :)

Kellemes olvasást! :pbunny:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 május 12 (vasárnap), 18:07 
Ó-nagy-admin "on stage"

Már nagyban rákészültem, hogy megnyomjam a befejezés gombot A sírból üdvözölön, de aztán rájöttem, hogy hoppá, még hátravan egy epilógus is! :taps: Ami persze a jövő héten érkezik, és amivel most már tényleg teljesen lezárul a történet. Viszont addig is IDE kattintva már olvasható az utolsó fejezet befejező része!! :kitty: Véleményeket szívesen fogadok! :D

Valamint egy új novellával is bővült a Fénytelen fények, ITT megtalálható. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 május 07 (kedd), 18:32 
Ó-nagy-admin "on stage"

Éééés íme A sírból üdvözöl utolsó fejezetének első része! IDE kattintva már lehet is olvasni. ;) A következő most szombaton érkezik, és te jó ég... akkor már tényleg rákattinthatok a befejezés gombra! :shock:

De addig is egy újabb novellát is feltöltöttem, ITT megtalálható. :) Ha valaki legépelne néhány sort vélemény gyanánt, annak nagyon örülnék! :D :labi:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 május 03 (péntek), 17:23 
Ó-nagy-admin "on stage"

TDB írta:
NymphaTonks írta:
És nem utolsó sorban jelentem alásan, BEFEJEZTEM A sírból üdvözöl című regényemet! :banan: Őszintén, még mindig alig hiszem el, hogy két kerek év után lezárult ez a sztori is, és egyelőre nem sikerült megbarátkoznom ezzel a gondolattal. Mindenesetre elég közel van már az, hogy rányomjak a befejezés gombra, de persze addig még hátravan egy jóóó hosssszú befejező rész is, amit két fejezetre bontottam, mert egyben nem férne fel. Az első részt szombaton fogom feltölteni. :D

Gratula hozzá és várom már! :xx:

Köszönöm! :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 május 03 (péntek), 15:53 
Könyvmoly

Tartózkodási hely: Crystal Cow-i Főgonosznevelde, Detroit, Arcadia Bay, Blackwood Mountain vagy a Kappa Kappa Tau.
NymphaTonks írta:
És nem utolsó sorban jelentem alásan, BEFEJEZTEM A sírból üdvözöl című regényemet! :banan: Őszintén, még mindig alig hiszem el, hogy két kerek év után lezárult ez a sztori is, és egyelőre nem sikerült megbarátkoznom ezzel a gondolattal. Mindenesetre elég közel van már az, hogy rányomjak a befejezés gombra, de persze addig még hátravan egy jóóó hosssszú befejező rész is, amit két fejezetre bontottam, mert egyben nem férne fel. Az első részt szombaton fogom feltölteni. :D

Gratula hozzá és várom már! :xx:

"Egy víziszonyos sellő, egy piromániás démon, egy örökbefogadott boszorkány, egy félelemmel táplálkozó árnyéklény, egy kitagadott szuperhős, egy békeszerető fél-farkasember, és egy lélekzabáló. Meg egy iskolányi belőlük."
Velejéig Romlott

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 május 02 (csütörtök), 18:26 
Ó-nagy-admin "on stage"

Halihó! :D

A roxforti csata emlékére egy újabb történetet töltöttem fel, Utolsó lélegzetig címmel már olvasható is. Továbbá nemrég a drazséim is bővültek egy egypercessel, ITT megtalálható. :)

Addig is kitartást! :kitty:

*Nym off*

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 április 29 (hétfő), 8:54 
Ó-nagy-admin "on stage"

Lizzie01 írta:

Én is imádom a párosukat. Illenek egymáshoz. :yes:
Remélem, hamarosan olvashatunk valamit velük. :-)

Ugye? :D Szerintem is! :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 április 27 (szombat), 14:19 
Fanficbúvár

NymphaTonks írta:
Lilyana írta:
Nym, Peter/Lydiát nem tervezel írni? :labi: (csak most nézem az aláírásodat és belelkesültem, hogy van még vki, aki szereti a párosukat)

Nahát, nem is tudtam, hogy te is szereted a Peter/Lydiát! :taps: De igen, tervezek írni majd valamikor, csak kicsit vissza kellene zökkenjek a Teen Wolf világába, mert elég rég néztem a részeket. :labi:

Én is imádom a párosukat. Illenek egymáshoz. :yes:
Remélem, hamarosan olvashatunk valamit velük. :-)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 április 26 (péntek), 10:08 
Ó-nagy-admin "on stage"

Lilyana írta:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 április 23 (kedd), 15:17 
Ó-nagy-admin "backstage"

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 április 22 (hétfő), 18:03 
Ó-nagy-admin "on stage"

Elkapott a drazséíró kedv. :labi: Az eredmény ITT található. :kitty:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 április 14 (vasárnap), 19:21 
Ó-nagy-admin "on stage"

Halihó! :)

Az utóbbi időben sajnos nem volt annyi időm A sírból üdvözöl utolsó részével foglalkozni, mint szerettem volna, de már - még ha lassan is - alakulgat. Elég hosszú lesz a lezáró fejezet, lehet, hogy több részre fogom bontani, mert egyben nem fog felférni. Nemsokára viszont lesz néhány szabadnapom, akkor több időt tudok majd szánni az írásra (remélem). :D

De addig is hoztam egy újabb Remus/Dora apróságot: Pillantások címmel megtalálható az új gyűjteményben. Kritikákat szívesen fogadok, nagyon jól esne, ha pötyögnétek hozzá néhány sort. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 március 31 (vasárnap), 19:05 
Ó-nagy-admin "on stage"

Ééés még egy Remus/Dora apróság: Szótlanság. :pbunny:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 március 23 (szombat), 16:04 
Ó-nagy-admin "on stage"

Egy újabb Remus/Dora egyperces bukkant fel ITT. :labi: :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 március 18 (hétfő), 16:43 
Ó-nagy-admin "on stage"

Halihó! :)

Újabb apróság olvasható a Harmatcsepp és teafű gyűjteményben: Magány

Valamint egy új rövidke novella is megtalálható a Fénytelen fényeknél: Rózsaillat

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 március 05 (kedd), 20:10 
Ó-nagy-admin "on stage"

Hejjhó! :pbunny:

Már olvasható is A sírból üdvözöl utolsó előtti fejezete A pokol kapuiban címmel, ahol végre fény derül a gyilkosra (jajj, de nagyon vártam már ezt a részt!) :D A következővel is igyekszem haladni, de egyelőre még fel kell dolgoznom azt a tényt, hogy elérkeztem a történet legutolsó részéhez... :shock: :cry:

Valamint egy rövidke novellát is hoztam, ezúttal krimi-thriller műfajban, ITT megtalálható. :)

Kellemes olvasást! :give:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 február 23 (szombat), 16:03 
Ó-nagy-admin "on stage"

Helló! :china:

Éééés végre megérkezett A sírból üdvözöl 35. fejezete Fényhozó és Tisztánlátó címmel. :pbunny: A következő részt jövő hétvégére tervezem, remélem, minden a terv szerint alakul. :D

Egy kis ízelítő:
"Az öreg szájából kiesett a pipa, és a hamu az ölébe szóródott.
– Ki maga? És mit akar?
Az illető elmosolyodott. Milyen sokszor hallotta már ezeket a kérdéseket!
– Egy kíváncsi lélek, aki csupán egy kérdésre szeretné tudni a választ.
A professzor nagyot nyelt. Próbált nyugodtnak tűnni, hogy jelezze, nem ijedt meg, viszont a hangja megremegett, mikor ismét megszólalt:
– Miféle kérdésre?
– Tudni akarom, hol van – suttogta a fülébe a betolakodó. – Hol van az, amit annyian keresnek? Ami oly hatalmas, hogy felülmúl bármit, ami emberi lenne? Maga tudja, hol rejtőzik, igaz? Tudja, nem?"

Kellemes olvasást! :give:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 február 04 (hétfő), 13:05 
Ó-nagy-admin "on stage"

Halihó! :pbunny:

Lassan készülget A sírból üdvözöl új fejezete, már csak egy részt kell átírnom, de igyekszem minél hamarabb meglenni vele. :D Időközben felkerült egy drazsé is, ezúttal Voldemort és Dumbledore főszereplésében: ITT megtalálható.

Egy új történetet is hoztam, a témája eléggé eltér a többi novellámtól, ezért ezt külön töltöttem fel: Halálbűvölet címmel már olvasható is, hozzá pedig mindenképp ajánlom Kyrande - Üresség című versét is! :)

Kellemes olvasást! :mrgreen:

*Nym off*

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 január 07 (hétfő), 21:28 
Ó-nagy-admin "on stage"

Halihó! x:D

Újabb drazsé olvasható Sárkány címmel, amiben ezúttal Draco és Dumbledore egy rövid párbeszéde szerepel, valamint a Harmatcsepp és teafű is büszkélkedhet egy újabb Remus/Dora történettel: Lépcsők. :D

Sajnos néhány novellámat, szám szerint hármat le kellett törölnöm egy pályázat miatt. Ha valaki viszont kíváncsi rájuk, csak dobjon egy pü-t, vagy e-mailt, én pedig szívesen elküldöm. :) Kárpótlásként pedig egy másik novellát hoztam, ITT megtalálható.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 január 02 (szerda), 16:13 
Ó-nagy-admin "on stage"

Hejjhó! xmrgreen

Először is boldog új évet mindenkinek! xhappy

Másodszor pedig hozom is az olvasnivalókat:
Egy újabb drazsé került terítékre, Sirius és Regulus főszereplésével (mivel az utóbbi időben különösen megkedveltem őket): Karácsony

Egy új gyűjteményt is nyitottam a Remus/Dora egyperceseim részére: Harmatcsepp és teafű, az első történet ITT található. :)

Valamint A sírból üdvözöl 34. fejezete is már olvasható Fekete világosság címmel! :) Ha jól számoltam, még körülbelül három fejezet van hátra és egy epilógus, szóval nemsokára ez a történet is befejezésre kerül. De addig is, íme egy kis ízelítő a friss részből:

"– Jól vagyok! – csattant fel Naya, ám éppen csak, hogy kimondta, éles fájdalom hasított a fejébe, mire felszisszent, és a homlokára szorította a kezét. Tompa nyomást érzett, ahogy újabb és újabb emlékképek záporoztak rá. Ismét Emilyt látta maga előtt, hallotta a hangját, érezte a jéghideg pengét, amint a kézfejére simul, majd lassan eltűnik a puha húsban.
– Annyira azért mégsem, ahogy látom.
– Attól nem leszek jobban, ha még sokáig titkolózik – sziszegte a nő, és ülőhelyzetbe tornázta magát. – Ne feledje, hogy még mindig akármikor megtehetem, amit eddig nem tettem meg.
Downton szenvtelenül mosolygott.
– Ahhoz túl kíváncsi vagy, hogy engedd, hogy a sírba vigyem a titkaimat.
"

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 december 23 (vasárnap), 11:12 
Ó-nagy-admin "on stage"

Halihó! xmrgreen

Kicsit (nagyon) megkésve is, de jelezném, hogy az utóbbi napokban két új aprósággal bővültek a gyűjteményeim. :)
Mindenízű drazsé: Hallgatás - Regulus és Sirius.
Remus/Dora: Csokoládékígyó

Kellemes olvasást! xhappy

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 november 30 (péntek), 19:13 
Ó-nagy-admin "on stage"

Újabb Remus/Dora egyperces olvasható Folt címmel. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 november 23 (péntek), 21:30 
Ó-nagy-admin "on stage"

Halihó! :pbunny:

Ééés megérkezett A sírból üdvözöl 33. fejezete, amiben végre kiderül jó pár dolog, és ami már jelzi, hogy egyre közelebb vagyunk a történet végéhez. Az új rész A lesz-volt ember címmel már olvasható is: ITT. ;)

"Naya nagyot nyelt, ahogy Paulra nézett. Őrültséget csinálnak. Hatalmas őrültséget.
– Én beszélek, maga hallgat – jelentette ki ellentmondást nem tűrően a nyomozó, és Naya ajkára tette az ujját, mikor az tiltakozni akart. – Adja a kezét. – A nő érezte, amint egy revolver csúszik a tenyerébe. – Jobban érzem magam, ha tudom, hogy nem csak nálam van fegyver. Tudja használni, nem?
– Remélem, nem lesz szükség rá.
– Jobbra a második ajtó – biccentett Paul, majd befordult a sarkon, és megállt a kijelölt ajtó előtt. Néhány másodpercig csend borult a helyre, majd bentről hangos röhögés hallatszott ki, mire Paul felemelte az öklét és durván bekopogott. A nevetés hirtelen abbamaradt, és beszédfoszlányok ütötték meg a fülüket. Aztán valaki felkiáltott:
– Szabad a belépés!"

Kellemes olvasást! :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 november 09 (péntek), 15:17 
Ó-nagy-admin "on stage"

És hogy novellákból tényleg ne legyen hiány, íme itt van még egy újabb: Szivárványíz

:pbunny: :china:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 november 04 (vasárnap), 10:12 
Ó-nagy-admin "on stage"

*Nym bekukucskál*

Egy újabb novella olvasható Hullámcsók címmel. :pbunny:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 október 26 (péntek), 15:34 
Ó-nagy-admin "on stage"

Egy novella itt bujkál valahol: Tükörkép

Valamint egy újabb Remus/Dora egyperces is olvasható: Név :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 október 20 (szombat), 20:35 
Ó-nagy-admin "on stage"

Éééés végre megérkezett A sírból üdvözöl 32. fejezete! Már olvasható Vissza a Rémfészekbe címmel. :) A szálak lassan kezdenek összekapcsolódni, J. A. G. professzor is képbe kerül, Paul pedig meghozza élete egyik legrosszabb döntését, miközben nem is sejti, milyen közel van hozzá az igazság.

A következő rész több mint fele már készen van, ám sajnos lassan haladok mostanában mindennel, és ha írásra szánom magam, akkor főként az Üstön ügyködöm. De mindenesetre igyekszem! :)

Ó, és hogy el ne felejtsem, itt van egy kis ízelítő: ;)

„– Csupán tudni szeretnénk, mire jutott.
– Sok mindenre jutottam. Évekig vizsgálgattam, tűt kerestem a szénakazalban, de végül megleltem, amit meg kellett találnom.
A nyomozó nagyot nyelt erre, és előrehajolt.
– Éspedig?
– Ne keressék – súgta halkan a professzor, és letette a pipáját az asztalra. – Soha, senkinek nem szabadott volna keresnie. Gonosz tárgy ez. Még a spanyolnáthánál is gyorsabban irtja ki az embereket. Az ördög műve, pokolban égett vasból készült, és jajj annak, aki a kezébe veszi. Ördöggé válik az is, aki birtokolja, és előbb utóbb az is, aki az életét szenteli a keresésnek. Amúgy sem jó keresni azt, amit már megtaláltak.”

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 október 03 (szerda), 17:50 
Ó-nagy-admin "on stage"

Egy őszi Remus/Dora szösszenet: Dió :)

Valamint egy rövidke novella is olvasható Sirius és Regulus főszereplésében: Nem búcsúzom, de...

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára NymphaTonks 2018 október 26 (péntek), 15:35-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 29 (szombat), 18:47 
Ó-nagy-admin "on stage"

Halihó! :kitty:

Nem tűntem ám el, de tény, hogy az elmúlt hónapban nem voltam valami tevékeny sem az oldalon, sem az írás terén. Nehezen született meg az új fejezet, de a lényeg, hogy kész van, megérkezett, és már olvasható is! :) Immár elérkeztünk a Föld című részhez, amiben újabb kérdések vetődnek fel és néhány válasz is felbukkan itt-ott. ;)

A 32. rész már kész van, de egyelőre még várat magára, és lassacskán igyekszem nekifogni a következőnek is, ám mostanában eléggé rohanós napjaim vannak, és az ihlettáram is kimerülőben van sajnos. :( Mindenesetre próbálkozom haladni, mert már nincs sok hátra, és hamarosan lezárul a történet. :)

"– Nem ilyennek képzeltem el – szaladt ki a száján, ahogy körülnézett. A nyomozó erre csak megrántotta a vállát.
– Itt már minden halott, ha erre gondolt.
Nayának a falra felragasztott képekre siklott a tekintete.
Az egyiken a fiatal Paul állt, karjában egy aprócska, bebugyolált csomaggal. A baba feje épphogy csak kilátszott, hatalmas szemeivel az apjára pislogott, aki nevetve gügyögött neki. A másikon már egy kislány szerepelt, mackóval a kezében, rózsaszín szoknyában, masnival a fején. Az arca szakasztott mása volt a Paulénak.
– Ő itt... Sherry? – kérdezte halkan. Paul némán bólintott. – Gyönyörű kislány.
– Igen, az volt – mondta keserűen a férfi."

Ó, és hogy el ne felejtsem, egy újabb novella is született, ami a Fénytelen fények címszó alatt található: Vérvörös tintakék. :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 02 (vasárnap), 14:17 
Ó-nagy-admin "on stage"

TDB írta:
*fanboygörcs*
Azonnal széjjelkritizáltam, és (ismételten) hagytam egy esszényi teóriát :D
(Gondoltam, itt is áradozok egy sort, mert a kritika nem elég nekem. Szóval keep up the good work, én meg addig megemésztem a végén lévő cliffhangert. Legalábbis megpróbálom. Hát hogy lehet fejezetet így lezárni?? ~x( :-)P )

:D Már válaszoltam is! Itt is köszi, hogy írtál! ;)
Hehe, szeretem a föggővégeket, és megnyugtatlak, sok ilyen lesz még. :haha: De már nem kell sokat várni a következő részig. ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 01 (szombat), 21:48 
Könyvmoly

Tartózkodási hely: Crystal Cow-i Főgonosznevelde, Detroit, Arcadia Bay, Blackwood Mountain vagy a Kappa Kappa Tau.
*fanboygörcs*
Azonnal széjjelkritizáltam, és (ismételten) hagytam egy esszényi teóriát :D
(Gondoltam, itt is áradozok egy sort, mert a kritika nem elég nekem. Szóval keep up the good work, én meg addig megemésztem a végén lévő cliffhangert. Legalábbis megpróbálom. Hát hogy lehet fejezetet így lezárni?? ~x( :-)P )

"Egy víziszonyos sellő, egy piromániás démon, egy örökbefogadott boszorkány, egy félelemmel táplálkozó árnyéklény, egy kitagadott szuperhős, egy békeszerető fél-farkasember, és egy lélekzabáló. Meg egy iskolányi belőlük."
Velejéig Romlott

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szeptember 01 (szombat), 18:54 
Ó-nagy-admin "on stage"

Ééés megérkezett A sírból üdvözöl 30. fejezete, ami a Fénytörés címet kapta, ugyanis ezzel a résszel kissé más irányt vesznek a cselekmények, és lassan körvonalazódni kezdenek azok a dolgok, amik mindeddig rejtve voltak. David Wolf és Harry Johnson is feltűnik, valamint a múlt egyik legfontosabb mozzanatába is visszatekinthetünk. :) (Imádtam írni :labi: )

Egy kis ízelítő:
"Megragadta a férfi mozdulatlan testét, és kirántotta a volán mögül, majd a földre lökte. Az ütés hatására David felkiáltott. Úgy látszott, mégsem volt olyan eszméletlen, mint amilyennek elsőre tűnt. A jobb szemöldöke fölötti vágásból vér folydogált végig az arcán, az ajka is felszakadt egy helyen.
– N-ne bánts – nyögte esetlenül, azonban Pault ez egy cseppet sem hatotta meg. Rávetette magát a férfire, és keményen orrba vágta.
– Mondd el, te szarházi, mondd el, mit tudsz a gyilkosról! – sziszegte. – Áruld el, vagy itt és most megöllek! Miért nem nyomoztál soha, mi? Talán te magad ölted meg őket? Válaszolj!
Újabb ütést mért az ellensége arcára. Wolfnak esélye sem volt védekezni, éppen csak egy halk nyikkanást hallatott.
– Na, most hol vannak az embereid, te féreg? Ki fog megvédeni?"

Kellemes olvasást! ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 25 (szombat), 8:25 
Ó-nagy-admin "on stage"

TDB írta:
Igenigenigenigenigennnn :xx: :xx: :xx:

:mrgreen:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 24 (péntek), 22:02 
Könyvmoly

Igenigenigenigenigennnn :xx: :xx: :xx:

Velejéig Romlott

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 24 (péntek), 21:12 
Ó-nagy-admin "on stage"

Éééés megérkezett végre valahára A sírból üdvözöl 29. fejezete. :taps: Összeomló kártyavár címmel már olvasható is! :) A 30. fejezet pedig már kész is van, jövő hétre tervezem, addig is a következő részen dolgozok. Lassacskán elérkeztünk ugyanis a történet utolsó szakaszához. Innen már nincs olyan sok, maximum tíz fejezetet saccolok, habár lehet, hogy kinövi magát ez is. Mert ha belegondolok, az egész történetet eleve tíz fejezetesnek szántam. :mrgreen:

Egy kis ízelítő:
"Naya a tekintete a rengeteg papírra, a régi újságcikkekre és a megannyi levélre vándorolt, amiknek a szövegei megkoptak és elmosódtak az évek során. Elvette az egyik levelet, és felvont szemöldökkel olvasott bele a sorokba.
– Ennek mi köze van a Johnson-ügyhöz? – kérdezte szárazon.
– Végeztem egy kis kutatást – mondta a nyomozó, kitérve a kérdés elől. – Bejártam a zárolt szekciót is, beleolvasgattam pár könyvbe, levélbe, és szinte mindenbe, ahol akadt egy kis utalás a Kulcsra.
Naya keze ökölbe szorult az oldalán. Ahogy a körmei belevájtak a tenyerén félig begyógyult sebekbe, könny szökött a szemébe a fájdalomtól.
– Szóval a Kulcs. Tehát mégsem a Johnson-gyilkost keresi?"

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 19 (vasárnap), 16:52 
Ó-nagy-admin "on stage"

Hejjhó! :pbunny:

Az augusztusi hőség meginspirált, éppen ezért már olvasható egy újabb Remus/Dora egyperces Limonádé címmel. :) Kellemes olvasást! :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 08 (szerda), 20:20 
Ó-nagy-admin "on stage"

Ezúttal egy hosszabb Remus/Tonks történetet hoztam Holdderengés címmel, amelyben fény derül Remus titkára. :)

Valamint egy novella is készülget lassacskán, remélem, nemsokára már olvasható is lesz. :pbunny:

*Nym balra el*

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 01 (szerda), 11:35 
Ó-nagy-admin "on stage"

Hejjhó! :D

Nem tűntem ám el, csupán csendben működtem a háttérben. :) Sikeresen megírtam A sírból üdvözöl 29. fejezetét, ám terveim szerint még két fejezetnek születnie kell ahhoz, hogy ezt is feltehessem, szóval szeretném a türelmeteket kérni még jó kis ideig. Addig is igyekszek hozni más olvasnivalót is. :)

Üdv! :pbunny:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 július 06 (péntek), 20:59 
Ó-nagy-admin "on stage"

Éééés megérkezett A sírból üdvözöl 28. fejezete! :yes: Álarcok mögött címmel már olvasható is, a főszerepben ezúttal is Paul áll, valamint Naya is belecsöppen néhány mondat erejéig, és ismét betekinthetünk a múltba, és láthatjuk, hogyan válhat valakiből igazi Narroway.
Ami fontos, hogy ezután a fejezet után szünetet tervezek a feltöltéssel, ugyanis a történet vége felé közeledve úgy érzem, kell egy kis idő, míg összeszedem az összes szálat és időrendbe teszem a történéseket, mivel ezzel jelenleg hadilábon állok. Az írással persze nem szünetelek, előre legyártok néhány fejezetet, de csak akkor folytatom a feltöltést, míg teljesen biztos nem leszek a lezáró fejezeteket illetően. :) Előre is köszönöm a türelmet! :)

Addig is kellemes olvasást! :pbunny:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 július 02 (hétfő), 15:54 
Ó-nagy-admin "on stage"

A sírból üdvözöl új fejezete lassan, de biztosan készülget, reményeim szerint hétvégére már meg is lesz, de addig is jelentem, hogy újabb Remus/Dora egypercessel bővült a gyűjtemény: Katicabogár :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 június 26 (kedd), 10:51 
Ó-nagy-admin "on stage"

"JELÖLJÖN mindenki Aranypennán, emberek!!! Nem muszáj engem, csak úgy általánosságban; egy csomó szerzőt nagyon boldoggá tehettek. SENKI sem olvasott mindenkit minden kategóriában, akkor is jelölj nyugodtan, ha nem a Merin élsz."

By Gigi, és mert az Aranypenna egy tök jó dolog, szóval szavazni kell! :kitty:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 június 17 (vasárnap), 19:31 
Ó-nagy-admin "on stage"

Hejjhó! :)

Az utóbbi egy hétben teljesen eltűntem, mivel elment az internet, de most mindketten visszatértünk. :D Így jelentem is, hogy A sírból üdvözöl 27. fejezete már olvasható is Sikeres bukás címmel. Ezúttal Paul Cooper áll a középpontban, régi sérelmek jelennek meg, és úgy látszik, a múlt árnyai még mindig szorosan kapaszkodnak a nyomozóba...

„– Régen sokat jártunk ide, emlékszel?
Anne dallamos hangja kizökkentette Pault a gondolataiból, és felpillantott. Váratlanul érte őt a kérdés, nem értette tisztán.
– Tessék? – kérdezett vissza.
– Csupán megjegyeztem, milyen sokat jártunk ide régen. Emlékszel rá? – Anne derűsen mosolygott, azonban ez a mosoly távol állt a boldogságtól. Az arca szomorúságot és keserűséget tükrözött, mintsem önfeledt vidámságot, és ahogy végigjáratta a tekintetét a cukrászda karmazsinpiros falain, Paul máris tudta, hogy nemcsak az ő fejében bukkantak fel az elmúlt évek emlékei. Sejtette már, mindketten ugyanarra a személyre gondolnak; Sherryre.”

Valamint emellett még újabb két Remus/Dora egypercessel bővült a gyűjtemény:
1. Jéghideg
2. Mosoly

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 június 08 (péntek), 15:03 
Ó-nagy-admin "on stage"

Halihó!

Nem tűntem el, még akkor sem, ha mostanában eléggé csendben vagyok magamhoz képest, csak várom, hogy végre magam mögött hagyhassam ezt az iskolai évet, mert már kezd egy kicsit sok lenni ez az állandó rohanás. De közben ügyködök a történeteimen, főleg A sírból üdvözöl 27. fejezetével haladok jól, már megvan több mint a fele! :D (És most azon siránkozok, hogy valószínűleg most is át fogom lépni a megengedett szószámot, mint a legutóbb, és megint szét kell szednem ezt a fejezetet is... :roll: ) Ráadásul több novellán és egypercesen dolgozok most egyszerre, és remélem, a nyár folyamán ismét pörögni fog a frissítés. :D Addig is jó olvasást mindenkinek! :give:

*Nym off*

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 június 01 (péntek), 20:51 
Ó-nagy-admin "on stage"

Hopp, és egy újabb egyperces bukkant fel: Angyal :)

Kellemes olvasást! :kitty:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 május 27 (vasárnap), 10:25 
Ó-nagy-admin "on stage"

Hűűűha, de régen töltöttem fel egypercest! :shock: :oops: Na, de most pótolom, és itt is van egy apró Remus/Dora szösz: Májusi eső :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 május 20 (vasárnap), 19:53 
Ó-nagy-admin "on stage"

Éééés végre jelenthetem, hogy felkerült A sírból üdvözöl 26. fejezete, ami a Biztos kételyek címet kapta. Kárpótlásom jeléül ez lett eddig a leghosszabb fejezet (ezen én magam is meglepődtem ám!), szóval most van mit olvasni. :D

„Naya Narroway azokhoz a nőszemélyekhez tartozott, akikben Paul egyáltalán nem bízott meg. Egyszerűen volt valami benne, ami nem tetszett a férfinak, csak képtelen volt megfogalmazni, hogy micsoda.
Naya más volt, mint akikkel eddig találkozott. Olyan hatással volt rá, olyan érzelmeket váltott ki belőle, mint eddig még soha senki. Erős volt, határozott, magabiztos és meglehetősen... titokzatos. Azok sötét színű szemek, az ébenfekete haj, a gyönyörű arc és az a karcsú derék teljesen megbabonázta őt. Tisztán emlékezett arra a napra, amikor legelőször találkoztak a rendőrség folyosóján; szinte elmentek egymás mellett, de ő elkapta a karját, és maga felé fordította. Már abban pillanatban, ahogy meglátta, volt benne valami, ami azóta sem hagyta nyugodni őt. Talán a tekintete volt az, ami megragadta, esetleg a szemének különösen sötét színe... Beleborzongott, valahányszor rá gondolt.”

Kellemes olvasást! :pbunny: Véleményeknek örülnék! :yes:

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 177 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra