Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 18 (csütörtök), 8:30

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 113 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 április 19 (csütörtök), 13:21 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Jelentem, elbírálás alatt egy újabb Stony (illetve nyomokban Stucky) párperces a Variációk pajzsra és páncélra című gyűjteményembe, ami ezúttal kivételesen nem az Anonim meme-re írt agymenéseim közül való.

Ezen kívül nemsokára tervezek feldobni egy új Star Wars novellát, és valamikor most már tényleg frissítem A nagyobb jót is. Meg verseket, meg minden ilyesmi... :kitty:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 április 14 (szombat), 12:42 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
És fel is került egy újabb versem Semmi címmel az egzisztenciális válság szívmelengetően kedves témájáról

Lizzie01 írta:
Igen, már olvasom Leanne írását, és aktívan írok is kritikát hozzá. :)


Iiigen, aztán láttam, hogy te is követed :)

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 április 13 (péntek), 19:06 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Laufreya írta:
Lizzie01 írta:
De azért a Loki/Tony párost is szeretem.


Na, igen, ők a másik nagy kedvencem. Belőlük amúgy Leanne Iris Prince alkot mostanában nagyokat, nem tudom, hogy a Dolce Vita című történetébe belekeztél-e már esetleg, nagyon tudom ajánlani :kitty:



Igen, már olvasom Leanne írását, és aktívan írok is kritikát hozzá. :)


Elyes írta:
Laufreya írta:
Szerintem egy próbát megérne az adminoknál, hogy nyissanak neki kategóriát. Biztos vannak jópáran, akik szívesen alkotnának, vagy olvasnának abban a fandomban is :)

Bocsi, belekontárkodok a témába :mrgreen: Új kategóriát 5 db feltöltött történet után nyitunk a fandomoknak, de addig is a Kategóriára várba lehet őket pakolni :) Időről-időre csekkoljuk, hogy összejött-e már a minimum feltöltés, és ha igen, már nyitjuk is a saját kategóriát a megfelelő helyen, illetve ha mi nem vennénk észre magunktól, lehet emlékeztetni bennünket, hogy már érik a kategória nyitás :) Szóval örömmel várjuk azokat a ColdFlash-eket, Lizzie! (Pláne én :taps: )



Köszönöm, hogy szóltál, Elyes, akkor hamarosan fel is töltöm őket. Örülök, hogy van rá igény! :xx:

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 április 13 (péntek), 15:18 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Laufreya írta:
Szerintem egy próbát megérne az adminoknál, hogy nyissanak neki kategóriát. Biztos vannak jópáran, akik szívesen alkotnának, vagy olvasnának abban a fandomban is :)

Bocsi, belekontárkodok a témába :mrgreen: Új kategóriát 5 db feltöltött történet után nyitunk a fandomoknak, de addig is a Kategóriára várba lehet őket pakolni :) Időről-időre csekkoljuk, hogy összejött-e már a minimum feltöltés, és ha igen, már nyitjuk is a saját kategóriát a megfelelő helyen, illetve ha mi nem vennénk észre magunktól, lehet emlékeztetni bennünket, hogy már érik a kategória nyitás :) Szóval örömmel várjuk azokat a ColdFlash-eket, Lizzie! (Pláne én :taps: )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 április 13 (péntek), 14:50 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Lizzie01 írta:
De azért a Loki/Tony párost is szeretem.


Na, igen, ők a másik nagy kedvencem. Belőlük amúgy Leanne Iris Prince alkot mostanában nagyokat, nem tudom, hogy a Dolce Vita című történetébe belekeztél-e már esetleg, nagyon tudom ajánlani :kitty:

Lizzie01 írta:
Csak itt még nincs neki olyan mappa (vagy mi?), ahová feltehetném őket

Szerintem egy próbát megérne az adminoknál, hogy nyissanak neki kategóriát. Biztos vannak jópáran, akik szívesen alkotnának, vagy olvasnának abban a fandomban is :)

mod. szerk.

Közben egyébként felkerült Ophelia című versecském, ami Shakespeare Hamletjének méltatlanul elfeledett, tragikus női hősének hivatott emléket állítani.

Amúgy a kezembe került egy pár régi versem, és van köztük néhány egészen elfogadható. Azon gondolkoztam, hogy esetleg feltöltöm őket. Ha nagyon rosszak, vagy nagyon nincs rá igény, kérlek, állítsatok le :haha: nem fogom a szívemre venni :P

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 április 12 (csütörtök), 12:36 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Laufreya írta:
Lizzie01 írta:

És már írtam is! :) Valószínűleg visszajáró vendég leszek ennél a gyűjteménynél. :D A Stony az egyik gyengém, és anonimon is szoktam kitölteni (és kérni is, de nem csak ebben a fandomban ;) ), bár ide még nem tettem fel a márciusi történetem. :) Alig várom, hogy olvashassak még néhány Tony/Steve történetet tőled. :yes:


Uramisten, majdnem elsírtam magamat, amikor ezt olvastam. Nem viccelek :D annyira hihetetlenül jól esik, hogy azt képtelen vagyok leírni. Nem, meg sem próbálom, tényleg majdnem sírok. Amúgy láttalak anonimon, a ColdFlasheid nagyon királyak voltak :yes: Stony meg még akad a tarsolyomban :kitty: én is nagyon imádom őket, le sem tudnám tagadni :labi:


Hát, én sem tudnám letagadni, mert már van fent Merengőn egy Stony történetem. :D De azért a Loki/Tony párost is szeretem.
Oh, nagyon-nagyon jólesik, hogy tetszettek a ColdFlasheim! :xx: Csak itt még nincs neki olyan mappa (vagy mi?), ahová feltehetném őket, így marad a livejournal, de ott is szívesen látlak. :yes:

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 április 12 (csütörtök), 0:37 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Lizzie01 írta:

És már írtam is! :) Valószínűleg visszajáró vendég leszek ennél a gyűjteménynél. :D A Stony az egyik gyengém, és anonimon is szoktam kitölteni (és kérni is, de nem csak ebben a fandomban ;) ), bár ide még nem tettem fel a márciusi történetem. :) Alig várom, hogy olvashassak még néhány Tony/Steve történetet tőled. :yes:


Uramisten, majdnem elsírtam magamat, amikor ezt olvastam. Nem viccelek :D annyira hihetetlenül jól esik, hogy azt képtelen vagyok leírni. Nem, meg sem próbálom, tényleg majdnem sírok. Amúgy láttalak anonimon, a ColdFlasheid nagyon királyak voltak :yes: Stony meg még akad a tarsolyomban :kitty: én is nagyon imádom őket, le sem tudnám tagadni :labi:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 április 11 (szerda), 22:01 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Laufreya írta:
Laufreya írta:
Nos! Adminkézen egy újabb Stony egyperces a Variációk pajzsra és páncélra gyűjteménybe.



És már fent is van :taps:



És már írtam is! :) Valószínűleg visszajáró vendég leszek ennél a gyűjteménynél. :D A Stony az egyik gyengém, és anonimon is szoktam kitölteni (és kérni is, de nem csak ebben a fandomban ;) ), bár ide még nem tettem fel a márciusi történetem. :) Alig várom, hogy olvashassak még néhány Tony/Steve történetet tőled. :yes:

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 április 10 (kedd), 16:15 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Laufreya írta:
Nos! Adminkézen egy újabb Stony egyperces a Variációk pajzsra és páncélra gyűjteménybe.



És már fent is van :taps:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 április 09 (hétfő), 20:12 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Nos! Adminkézen egy újabb Stony egyperces a Variációk pajzsra és páncélra gyűjteménybe.

Illetve ezúton szeretném jelezni, hogy a Csínytevő istenek kontra Világvége címen megkezdett agymenésem bizonytalan ideig szünetel érdeklődés és minőség hiányában. Gondolkodtam rajta, hogy letörlöm, és újraírom, vagy csak letörlöm, de egyelőre úgy döntöttem, hogy fennhagyom a következő vizsgaidőszakig, mert akkor néha jön az ihlet :haha:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 április 06 (péntek), 17:05 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Nym!! :xx:
Köszönöm szépen a kedves szavakat :oops:
Nagyon várom a kunyerálást ;)

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 április 06 (péntek), 16:52 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
Óóó, nahááát! Nagyon örülök, hogy nyitottál egy ficblogot! :taps: Majd jövök történetet kunyerálni, ha nem bánod. ;) Sok sikert és ihletet kívánok az írásban! :pbunny:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Laufreya végtelen csarnoka
HozzászólásElküldve: 2018 április 05 (csütörtök), 18:10 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2018 január 20 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Asgard napfényes termei; Mardekár klubhelyiség; Álmokból épített vár
Azért végtelen, mert semmit sem fejezek be, amit elkezdek, haha :D :labi:

Naszóval, mivel kezdenek kissé elharapózni a folyamatban lévő történeteim (mert van az a rettenetes tulajdonságom, hogy ha valaminek a folytatásával megakadok, belekezdek 2 másik történetbe helyette), úgyhogy úgy döntöttem, nekem is kell egy ficbog :taps:

Mire lesz ez jó nekem?

1, Itt nyugodtan nyaggathat bárki, aki esetleg olvassa az írásaimat, hogy leszek szíves folytatni valamit, és én örülni fogok neki, mert egy ilyen akció tengernyi motivációt ad nekem :)
2, Igyekszem jókislány lenni, és magamtól is updatelni, hogy mi hogy áll, és várhatóan mi van épp pihenőpályán
3, Az olyan jellegű kifogásaim arra nézve, hogy miért nem írtam, mint vizsgaidőszak, nyaralás, egzisztenciális válság, stb. szintén itt fognak megjelenni, ha minden jól megy
4, És a legfontosabb: ha szívesen olvasnál bármilyen egypercest, rövid történetet Marvel, Star Wars, Harry Potter, Neil Gaiman bármi, Avatar - The last airbender, Hamilton (An American musical), Csodaidők, Disney, Game of Thrones, esetleg Starnger Things, vagy Csillagkapu témában (fúj, mennyi fandomom van, és milyen kevés életem :haha: ), és nem bánnád, hogy én írom meg, kérlek, nyugodtan helyezd el ide a kérésedet, mert nagyon-nagyon szeretek kérésre írni :taps:

Így röviden ennyit szerettem volna nyitásképp, köszönöm, hogy benéztél, az Erő legyen veled!
Jaj, és egy Star Wars emotikon! :fight:sw El ne felejtsem a Star Wars emotikont!

Őszinte híved: Lauf :kitty:

_________________
Trust my rage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 113 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség