Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 18 (csütörtök), 4:10

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 665 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2024 március 22 (péntek), 19:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Sziasztok!

A szöszök harmadik évada hamarosan kezd, ha nem is rengeteg, de jó pár szösz felgyűlt, úgyhogy húsvét hétfőn jön az első a szériából! Ha addig sikerül megírni, a Jelmezbál, ha nem, akkor valami más.

Hogy meddig tart ez az évad? Jó kérdés, attól függ, hogy lesz időm és ihletem írni (mert ötletem az van bőven). Mindenesetre legalább június végéig szeretném kihúzni velük.

Tervek: folytatni a főszálat, illetve az ahhoz nem kapcsolódó apróságokat is szaporítanám. Van egy NAAAGY tervem is a fandomban, de jó kérdés, hogy mikor lesz belőle valami. Ugyanis az utolsó saga nekem nagyon nem tetszik több oknál fogva, és nagyon szeretném megírni, ahogy én olvasnám. (Kifejtsem egy másik posztban, hogy mi nem tetszik benne?) De mostanában küszködök minden 5000 szónál hosszabb dologgal, ez pedig regény terjedelem lenne minimum 15-20 fejezetben, nem látom reálisnak, hogy egyáltalán bele tudok kezdeni.

A Rókavár: köszöni szépen, senki nem háborgatta. Igyekszem a nyári szünetben nekiállni

Cross Lou sztotijához: ötlet van, csak meg kell írni, ezt is próbálom majd egy fejezetben lezárni.

Alaskával közös cross: meg vagyunk akadva, igyekszünk túllendülni a holtponton.

Egyéb sztori: egyelőre csak halvány tervek vannak, és maradnak is azok, amíg ilyen hadilábon állok a hosszabb sztorik írásával.

De akkor egy kis agymenés a YYH-ról, csak hogy képet kapjatok arról, milyen súlyos a több mint egy éve tartó agyrothatásom...

Szóval ott van Kurama, aki egy rakás kattanásom megtestesítője. Róka. Rózsákkal. Vörös haj. A szinkronhangja (mármint a japán) ugyanaz, mint Sailor Uranusnak, aki a valaha volt legnagyobb girlcrushom. De... Mily meglepő, nem ő a kedvenc kedvenc a sorozatból, hanem Kuwabara.

Így utólag nem nehéz kitalálni, miért kezdtem őket shippelni, és ők is maradtak a kedvenc párosom, de most már kezdek más párosokon is gondolkodni. (Hogy megvalósítva lesz-e bármelyik is, azt nem ígérem.)

Viszont most összeszedem a gondolataimat a YYH-s shipekről, hogy melyiket szeretem vagy nem szeretem, és miért. Figyelem, erősen szubjektív gondolatok következnek, nem abszolút kinyilatkoztatások! Szóval semmi baj, ha valamivel nem értesz egyet velem, szívesen olvasom a ti meglátásaitokat is!

Yusuke/Keiko: A hivatalos fő páros, amivel kapcsolatban elég vegyes érzéseim vannak. Igazából nem vagyok ellene, de nem is igazán mozgatja meg a fantáziámat. Az első néhány részben, amíg még ment az adok-kapok, szórakoztatónak találtam, utána kicsit ellaposodott.

Yusuke/Kuwabara: Itt már több a kémia, de romantikus shipként nem igazán szeretem őket. Így látom, hogy miért szeretik ezt a párost sokan, de... Nem látom, hogy hosszú távon egészséges kapcsolat lenne. Hacsak Yusuke nem tanulja meg egészségesebb módon kifejezni az érzéseit és kezelni a konfliktusait.

Kurama/Hiei: Ne öljetek meg légyszi!!! De ez a másik ship, ami népszerű, de nem szeretem. Tudom, ez az egyik legnépszerűbb és legrégebbi slash ship, de nekem neeehm. Barátságként látom működni, de romantikus értelemben nem igazán. Igen, akad nem egy hivatalos kép, ami joggal értelmezhető romantikusnak, de magában a sorozatban nem láttam köztük a kémiát. Látom, hogy miért szeretik ezt a párost, de valahogy nem tudtam velük egy hullámhosszra kerülni.

Kurama/Kuwabara: Oké, ezt a zsilliónyi szöszből leszűrhettétek, de ők a kedvenckedvencek. Annyira jó a dinamikájuk, ahogy kölcsönösen a jót hozzák ki egymásból... A két vörös a legjobb együtt, és az ellenkezőjéről nem tudtok meggyőzni.

Yusuke/Hiei: Gondolom, ez sem meglepő, hogy ez a másik kedvenc. Mindketten kitaszítottak voltak, mindketten dühkezelési problémákkal. Yusukének semmi oka kedvelni Hieit, mégis megbízik benne az első közös kalandjukon, és a Viadalon is képesek lettek volna ámokfutást rendezni, amikor az eszméletlen Kuramát körbepofozta az ellen a ringben. Bennük látom, hogy nem vennék a szívükre ha a másik rosszul kommunikálja ki az érzéseit, Yusuke segítene Hieinek kicsit felengedni, Hiei segítene Yusukének magát komolyan venni.

Kurama/Yusuke: Látom ebben a párosban is, hogy mit szeretnek benne, de ezzel sem tudok mit kezdeni. Így komolyabb érveim nincsenek ellene, csak a kémiát nem érzem közöttük.

Hiei/Kuwabara: Na, ez viszont tetszik. Egyrészt az ellenfélből barát, aztán szerelem dinamika bejön, másrészt ebben a párosban látom a legtöbb humort. A legtöbb ilyen shipben, amikor az egyik nagydarab, a másik picike, az a dinamika, hogy a nagydarab a csendes, barátságtalan, visszahúzódó, míg a kicsi a pörgős, beszédes, barátságos. Itt viszont teljesen fordított a helyzet. És ha vesszük Hiei emberektől elvadult kóbormacska természetét, Kuwabara nagyra nőtt kölyökkutya viselkedésével... Ez a harmadik kedvenc párosom.

Kuwabara/Yukina: Ez egy cuki páros LENNE, de nem igazán látom, hogy Yukina képes lenne emberi értelemben a szerelemre. Nekem ő teljesen aszexuálisnak és aromantikusnak tűnik. Szóval számomra ez is barátságként igen, romantikus értelemben nem.

Botan/Kuwabara: Ezt a shipet is láttam működni, de nem igazán sikerült ráhangolódni, egészen a live actionig. Az anime és a manga alapján is szerettem őt, de az élőszereplős sorozat miatt került a top kedvencek közé. És a ship is aranyos, Kuwabara az első pillanatban rácrusholt Botanra, Botan pedig panaszkodott, amikor felbukkant Yukina, hogy már Kuwabara nem fog vele flörtölni.

Mitarai/Kuwabara: Na, ebből valsz nem fogok írni, de Mitarai teljes joggal crusholt ránk az összecsapásuk után Kuwára. Ezt a részéről egyoldalú, plátói shipként képzelem, de nem csoda, ha a srác mentőangyalként vagy hős lovagként látja Kuwabarát.

Kuwabara/Keiko: Őket eleve jó barátként látom, de el tudom képzelni, hogy közelebb kerülhetnek egymáshoz az utolsó történetrészben.

Kuwabara/Keiko/Yusuke: Ne öljetek meg, de... Így viszont jobban látom működni a dinamikát.

Yusuke/Kurama/Hiei/Kuwabara: Na, ilyet írni biztosan nem fogok, de ezt a poliamor shipet is látom működni. (Nem, nem a foursome akcióra gondolok, hanem a karakterek közötti interakciókra.)

Amúgy meg a YYH egyik erőssége, hogy jóformán bármelyik két szereplőből lehet működőképes shipet kihozni. Ennyi voltam, kikről írjak még ilyen (erősen szubjektív) elemzést?

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2023 december 25 (hétfő), 11:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Sziasztok!
Jó rég nem írtam ide, de elérkezettnek látom az időt egy újabb bejegyzésnek, méghozzá abból az apropóból, hogy lelepleződtek a Kívánság Üst szerzői.
Idén Kerekhegyi Márton kívánságait kaptam. Először az elsőt terveztem megírni, és bár volt hozzá néhány ötletem, sehogy sem akart történetté összeállni. Így nagyjából félidőben átnyergeltem a harmadik kívánságra, és... Hát, azt nem mondom, hogy azonnal ment, viszont lassan, de biztosan be tudtam fejezni.
Igazából ez is ilyen „vissza a gyökerekhez” cucc volt, a naaagyon régi történeteim hangulatában, kicsit (nagyon?) túltolt humorral. Kicsit aggódtam, hogy mennyire találom el az ajándékozottam ízlését, de szerencsére pozitívan fogadta.
Aki kíváncsi egy humoros állatságra (höhö), akkor azt itt találhatja meg a sztorit:

https://merengo.hu/viewstory.php?sid=148306

Ezúton is köszönök mindent az írókörbeli csapattársaknak, ismét élmény volt, remélem, még találkozunk! :D

A szöszök azóta gyarapodtak jó pár résszel, őket továbbra is itt találjátok:

https://merengo.hu/viewseries.php?seriesid=75

Viszont velük kapcsolatban van egy bejelentésem:

Ismét pihenőre vonulok velük. Sajnos az Üstös sztori nagyon nem akart abban a tempóban íródni, ahogy szerettem volna, így a szöszökre már nem maradt időm.
Rengeteg-rengeteg-rengeteg ötletem van hozzájuk, csak stresszel a tudat, hogy hetente kell produkálni egyet, szóval egyelőre a háttérbe vonulok alkotni.
Amit mindenképp szeretnék megírni ez alatt:
– A jelmezbál befejező részét (ezt februárban tervezem publikálni, stílszerűen farsangra)
– Az edzés befejező részét
– A Lou sztotijához írt crossovert
– A Rókavárt
– Betárazni minimum 7-8 szösszel.

De akkor jöjjenek a crossoverek:

Alaskával közös YYH-HP cross második része:

Tervek vannak, illetve jó pár oldal megírva. Kicsit kátyúban vagyunk vele, de igyekszünk túllendülni rajta. Mindenképp meg akarjuk írni, mert sokkal viccesebb, fordulatosabb és izgalmasabb lesz, mint az első rész volt. Amit itt találtok:

https://merengo.hu/viewstory.php?sid=148126

Végül és nem utolsó sorban írok louismayfairnek is egy crosst az ő szereplőivel és Kuramával. Inkább karakter- és humorközpontú sztori, pusztán szórakoztatás céljából. Köszönöm Lou-nak, hogy kölcsön
kaphattam a szereplőit! Ezt a történetet itt találjátok:

https://merengo.hu/viewstory.php?sid=148299


És gondoltam arra, hogy írok majd külön évösszegzőt, de úgysem fogom rávenni magam egyhamar egy másik bejegyzésre, szóval...

...Mikor is volt utoljára mit írnom évösszegzőben? Akárhogy is számolom, minimum 8! éve. Hű.
Visszatértem? Nem tudom. Még most sem. Az az érzés visszatért, hogy élvezem az írást, és szeretem a most készült történeteimet.
Hogy ezek a legjobb műveim valaha? Neeem hiszem. Szórakoztatóak? Igen. Szerethetőek? Így visszajelzések alapján, illetve, hogy még a zsillió rész után is visszatérnek olvasni, azt hiszem, erre is megkockáztathatok egy igent.
Ráadásul külön öröm, hogy ezt a háttérbe szorult, alvó fandomban írt történeteimnek van az eddigi legstabilabb olvasótáborom.

Viszont bennem van kicsit, hogy megint fanficet írok, ott vagyok, ahol elkezdtem. De úgy érzem, kellett ez a teljes reboot, hogy újra megtaláljam önmagam.

És a tervek jövőre?

Még több szösz. Rókavárat befejezni. Üstre jelentkezni.
És... Egyelőre ennyi. Nem tervezek új originalt egyelőre... Vagyis de, van egy évek óta dédelgetett TERV, de az nem valószínű, hogy belátható időn belül realizálódni fog.

Persze, lehet, hogy jövő héten beüt valami ÖTLET, és nekiállok valami újnak, de erre elég kicsi az esély.

Kellemes Ünnepeket mindannyiótoknak, vigyázzatok magatokra!


Ó, igen, így a végére vessetek egy pillantást Lou csodálatos karácsonyi ajándékára, amit nekem írt!

https://merengo.hu/viewstory.php?sid=148333&warning=4

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2023 augusztus 03 (csütörtök), 12:59 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Sziasztok!

Holnap felkerül a cross utolsó fejezete, köszönjük mindenkinek, aki velünk tartott! Reméljük, legalább annyira szerettétek olvasni, mint mi írni!
A folytatás készül, majd itt olvashattok róla, hol tartunk éppen. Ha tetszett az előző, visszavárunk erre is!

Szöszök:

Azóta négy született, méghozzá a következőek:

– Keiko és Yukina beszélget a szakításról
– Yusuke és Hiei, mire jutnak egymással? Ebből egyszerre kettő is.
– Kuwa tanulással töltött ideje megtérül, és jelest kap. És örül neki.

Valamint van három, ami még az előző szériából talonban maradt:

– Kettő erősen 18+ szösz a kedvenc vöröskéinkkel, de ezeket nem biztos, hogy kiteszem a Merire.
– Youko Kurama és Kuwabara találkozása kettesben... Ezt átírtam párszor, de még mindig nem vagyok vele elégedett. Szerintem még egy pár előzmény szöszt írok hozzá, mert túl hirtelen, és én sem látom, hogy jutnak el odáig.


Mese: hétfőnként frissül, mint mindig.

Rókás: egész jó tempóban íródik, és kezd is összeállni fejben. A róka komát bírom benne, remélem, ti is fogjátok őt. A közepe táján van néhány fehér folt tervezésügyileg, de azok is zsugorodnak. Látok rá esélyt, hogy a hónapban kész leszek vele, de publikálni csak akkor kezdem, ha a mesés kifutott. Hogy a mesés után ez lesz-e, vagy a szöszöket kezdem újra, azt majd eldöntöm, ha oda jutottam.

NaNo: azóta sem jöttem rá, mit fogok írni erre.

Ennyi voltam, majd hamarosan jelentkezem!

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2023 július 30 (vasárnap), 16:24 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Sziasztok!

Jövök egy kis helyzetjelentéssel:

Holnap felkerül a mesés sztorim második része, a történet főlapját itt találjátok:

https://merengo.hu/viewstory.php?sid=148178

Az Alaskával közös crossoverünk folyamatosan frissül, már csak az utolsó fejezet van hátra, amit jövő héten pénteken fogunk feltenni:

https://merengo.hu/viewstory.php?sid=148126

A YYH szöszök gyűlnek a háttérben, már három elkészült azóta, és egy negyediket is megírok a napokban (de lehet, hogy még ma). A felkerült részeket itt olvashatod, a második szériát valamikor október környékén kezdem kipakolgatni, szavazással, mindennel. Amúgy azt kell mondjam, kellett a szünet, sokkal jobban jön az ihlet, hogy nem kell azon erőlködnöm, tudok-e mit frissíteni hétfőn.
Ha a meglévő részeket olvasnád, azokat itt találod:

https://merengo.hu/viewseries.php?seriesid=75

És ami készül:

Mint említettem, a crossover második része Alaskával. Lassan, de biztosan halad, idén vagy jövő év elejére biztosan publikálható lesz. Egy fejezetnyi van belőle már most, és hogy milyen hosszú lesz, az kérdéses. Tippünk szerint valamivel hosszabb lesz, mint az első, és az már most biztos, hogy viccesebb és eseménytelibb is.

Emellett elkezdtem louismayfair sugallatára egy sztorit, egy fejezet már abból is megvan, egyelőre tart a lendület, de ált a vége felé ez meg szokott törni...
Szóval pont azt meséltem neki, hogy megfejtettem, miért akadt be nekem a Kuwama páros.
Ugyanis belegondoltam, hogy az animékben/könyvekben/képregényekben általában vagy a nagydarab, erős, nem túl okos, de attól jószándékú figura szokott a kedvencem lenni, vagy a róka. Ez utóbbi lehet teljesen szó szerint venni, sok ilyen kedvencemnél ott a róka motívum. És egy sztoriban a kettő? Választani nem tudtam és nem is akartam, így inkább összehoztam őket.
Lou viszont mondta, hogy miért nem írok ezekkel a karaktertípusokkal originalt?
Az ötlet egyből bogarat is tett a fülembe, de világalkotáshoz nem volt sem kedvem, sem energiám, szóval Lou segítségével döntöttem, ennek a történetemnek a hátterét veszem alapul:

https://merengo.hu/viewstory.php?sid=119577

Ugyanis az általa kitalált prompt (nagydarab, erős, nem túl okos, de jószándékú favágó magához vesz egy sebesült róka alakváltót) ehhez a steampunk jellegű sztorimhoz + a középkori fantasy világomba is illett volna.
Igazából csak a világot használtam fel, az eredetiben szereplők közül csak említés szintjén fog felbukkanni néhány.
De így a fő slash szál mellett az iparosodás és annak hatásai, politikai változások, és persze az, hogy az emberek hogy bánnak a váltókkal lesz a többi motívum.
Egyelőre egész elégedett vagyok vele, legalábbis érzésem szerint sikerült saját személyiséget adni a karaktereknek, és a dinamikájuk sem lett Kuwama-másolat.
Tippem szerint 5-6 fejezetes lesz, de addig nem kezdem publikálni, amíg nem értem a végére. Tervezem még ősz elején befejezni, de nem ígérem biztosra.

Egyelőre ennyi voltam, majd jelentkezem, ha lesz valami újdonság!

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2023 július 23 (vasárnap), 13:53 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Sziasztok!

Egy kis összegzés, hogy mi lesz, mi várható:

Holnap elkezdem publikálni a népmesés fantasyt. Ifjúsági, humoros, kalandos... Iszonyat nagy kutatómunka előzte meg, és a NaNo is sokat kivett belőlem, amikor írtam.
Olyan lett, amilyen, vannak hibái, de Alaska is megerősítette, hogy szerethető lett, úgyhogy... Vess rá egy pillantást, ha gondolod.

A szöszök: a legutóbbi bejegyzés óta egy megírva egyhez mindjárt hozzáfogok, terv pedig akad bőven.

Crossover2: Alaskával lassan, de biztosan írjuk. Ezt még jobban is szeretem, mint az előzőt, veszettül szórakoztató, rengeteg poén adja magát... Hogy mikorra leszünk készen, azt nem tudom, ezt is szeretnénk végig írni, mielőtt elkezdjük kipakolni.

Egyéb: erősen gondolkodom, hogy idén ismét bepróbálkozom a NaNoWriMóval. Egyelőre azt nem tudom, mivel. Hogy az akkori esetleges Üstös kívánságnak ülök-e neki, vagy veszett szöszgyártásba kezdek-e, esetleg valami tök új cuccot indítok... Nos, majd kiderül.

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2023 július 16 (vasárnap), 18:24 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Sziasztok-sziasztok!

Ismét egy újabb bejegyzés, néhány hírrel és tervvel.

Szóval a szöszök: hétfőn frissítek egyet, utána bizonytalan időre hiátuszon lesznek... Legalábbis publikálás szempontjából. Nem kell aggódni, nem szerettem ki sem a fandomból, sem a vöröskékből, csak most hagyom megint felgyűlni a szöszöket. Ha minden igaz, ősszel hozom is a következő adagot.

A cross: minden héten pénteken frissül, még három epizód van belőle hátra. DE! Nem lesz vége, a második rész (Kurama és Kuwabara kalandjai Skóciában) tervezés alatt áll, lassan el is kezdjük írni.

Viszont! Ez nem azt jelenti, hogy hétfőnként megúsztok. Ugyanis újraolvastam a 2015-ös NaNoWrMóra írt regénykémet, és publikálhatónak találtam. Tervben volt komolyan átdolgozni, de pont ezeken a nagygenerálokon csúsztam el eddig... Szóval az A. ott fog a gépemen megrohadni B. kiteszem így, csak minimális szépítéssel opciók közül a B-t választottam.
Tudom, nem tökéletes, tudom, van mit csiszolni rajta, hiszen egy hónap alatt íródott, de visszaolvasva egész vállalhatónak találtam, úgyhogy Alaska segítségével jövő hét után hétfőn el is kezdem kipakolni.
Mivel előre megírt sztori, az események alakulásában nem fogom tudni a kívánságokat figyelembe venni. Viszont a szöszökre vonatkozó kérés erre már nem érvényes: ezt nyugodtan cincálhatod, hálás leszek érte.
(Igen, annak idején innen is kértem tesztolvasókat... Az észrevételeket félretettem, hasznosak és jók voltak! Gőzöm sincs, mikor jutok el oda, hogy képes leszek egy komolyabb szerkesztésre, de ha ez bekövetkezik, nem hagyom figyelmen kívül az észrevételeiteket, ígérem!)

Akadnak még tervek, de azok egyelőre még nem körvonalazódtak, szóval azokat egyelőre fedje homály.

Hamarosan ismét jelentkezem!

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2023 június 19 (hétfő), 9:42 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Sziasztok!

Pontosabban SZEVASZ. Ugyanis jön a naaagy leleplezés, hogy min dolgozott ennyit Xwoman és Alaska.
Először is pár szó a SZEVASZ-ról. A dolog így indult:

Alaska: Olvastam a démonosodat. És teljesen olyan a dinamikájuk, mint Hermionénak és Ronnak!
Xwoman: Várj... Tényleg!

Később Xwoman a manga 126. fejezetét olvasva:
Nézd már, ott hagyják feküdni jóformán pucéran...
Alaska: Ez tényleg gáz!
Xwoman: A csigahányás vagy ez?
Alaska: Nem is tudom eldönteni...
Xwoman: Nem akarunk egy "Igazságot a vörös hajú comic relief karaktereknek" mozgalmat indítani?
Alaska: DE!

Viszont ez a név nem tetszett, és hosszas agyalás (és dögös vörösek nézése) után megjött az ihlet a névhez. Így lett a klubunk SZEVASZ, vagyis Szeressük Együtt a Vörös Alulértékelt Szereplőket.

Szóval az ötlet megszületett. Aztán egyik gondolatból jött a másik, eljátszottunk a gondolattal, hogy mi lenne, ha találkoznának a két fandom szereplői.
És elég gyorsan rájöttünk, hogy bizony egész jól működne a cross. Hiszen időben mindkettő a kilencvenes évek (bár a yyh timeline-t némileg szabadon értelmeztük, hogy egykorúak lehessenek), és a karakterek dinamikája is működőképesnek tűnt.

És ahogy elkezdtük írni, láttuk, hogy tényleg működik is. Szóval pénteken büszkén prezentáljuk a Harry Potter - Yu Yu Hakusho crossoverünket, a

Cserediákok – Japán szelleme

című hosszabb novellánkat, ami péntekenként fog több részletben kikerülni. A párosítás – figyelem, mindkettőnk részéről nagyon meglepő lesz! – HP részről Romione, YYH részről pedig Kuwama.
Nyújtsa fel a kezét, akit megleptünk! Oké, senki... Hát nah...
Amúgy humoros, romantikus cucc, némi akcióval, félreértésekkel, barátkozásokkal, és vöröskékkel.

Ha kíváncsi vagy rá, néhány napon belül olvashatod is az első részletet!

Addig is itt a három dögös vörös, akik az ihletet adták a SZEVASZ-hoz:

https://youtube.com/watch?v=MNmLn6a-jqw&feature=share7

https://youtube.com/watch?v=fdqn6JekZwc&feature=share7

https://youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ&feature=share7


(Bocsi, nem lehetett kihagyni.)

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2023 június 05 (hétfő), 10:41 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Sziasztok-sziasztok!

Jó rég nem írtam ide, de most újra itt vagyok, hogy tájékoztassalak titeket...
... Hogy ott tartok, ahol eddig.

Továbbá is YYH agyrothadás, nem csillapodó mértékben. Egy darabig kifogytam a szöszökből (vagyis nem, de a nagyon korhatárosakat még nem akarom kitenni), viszont azóta sikerült némileg feltölteni a készleteket, szóval jövő héten visszahozom a szavazást.

Azért nem a mostani szösszel, mert készül egy hosszabb novella, ilyen sokszereplős, együtt lazulós, vicces fajta, louismayfair sugallatára, jövő héten azt szeretném kitenni, ha elkészülök vele.

És akkor jöjjön egy pár szó az Alaskával közös titkor projektről:

Már erősen a finisben vagyunk, most már tényleg csak nagyon kevés hiányzik. Egy relatíve rövid jelenet, meg...
...a cím.

Még némi átolvasás és minimális javítgatás, és a hónapban már tényleg elkezdjük publikálni.

Amúgy meg ötletek szöszökre dögivel, lesz még sok-sok-sok, ezt megígérhetem!

Amúgy a Mondo pályázatról ihlet híján lecsúsztam, majd a következőre talán megpróbálok összehozni valamit.

A komolyabb sztorijaim meg... Köszönik szépen, senki sem háborgatja őket. És egyelőre ez így is marad.

A legutóbbi bejegyzésig viszlát! És addig olvasgass szöszöket:

https://merengo.hu/viewseries.php?seriesid=75

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2023 április 16 (vasárnap), 9:41 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Sziasztok!

Ismét jelentkezem, ki nem találjátok, mivel. Igen-igen, a Yu Yu Hakusho szöszökre tippeltél, eltaláltad!
Szóval a gyártás folytatódik, bár kicsit lassabb tempóban, mint eddig, de a heti frisst egyelőre kényelmesen tartani tudom. Az a gond, hogy mostanában a korhatárosabb (igen, erotikus tartalom miatt korhatáros) szöszök gyűltek, amikből még nem akarok kiteszegetni. Illetve azokban elkezdenék egy szálat, aminek a vállalhatósága saját magam előtt még a random szöszök között is kétséges, szóval az majd-majd.

Viszont... Ha megszavazzátok, kaptok egy kis ízelítőt abból, hogy látom a Yusuke/Hiei párost. Igen-igen, még egy ship, ami nem zakkantott meg annyira, mint a Kuwama, viszont nekik is tökre tetszik a dinamikájuk.
Nem, ez sem teljesen légből kapott ötlet, tényleg találni róluk is utalásokat (btw itt tényleg lehet shippelni bárkit bárkivel).

És nézzünk hozzá néhány hivatalos képet:

Kép

Kép

Oké, elég valószínű, hogy Yusuke csak azért fogja le Hieit, hogy ne szökjön meg a fotózás elől, de akkor is. :D Vicces a kontraszt a két pár között, és Kuwáék annyira túlzásba viszik a fluffot, hogy kell az ellenpont.
(Ez utóbbi csak részben az én saram, az összes Kuwama fanfic is ezt a „Meg sem érdemellek téged! – Nem, én nem érdemellek meg!“ dinamikát hozzák ki kettejükből, és neeehm, továbbra sem fogom újragondolni.

A Yusuhi esetében viszont két, érzelmeiket sem értelmesen kimutatni, sem megélni nem képes figuráról beszélünk. Mire mennek egymással? Hát még én sem látom teljesen, de majd kiderül.

Az Alaskával közös projekt amúgy halad-halad, szerintem az első részlet valamikor májusban napvilágot láthat.

A pályázat pedig... Hát tervféleség van hozzá (hármat találhattok, melyik fandomban), de egyelőre hozzá sem fogtam, a morzsabállal kapcsolatban pedig ennyi sincs.

Jó hétvégét mindenkinek – már ami maradt belőle, hamarosan újra jelentkezem!

Üdv: Xwoman

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2023 április 03 (hétfő), 9:20 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Sziasztok!

A Yu Yu Hakusho sorozatom folytatódik – az hiszem, tényleg kezdi kinőni magát. Mindenesetre visszanyesegetni ezt nem fogom, hagyom, hadd élje a saját életét.

Amit a mostani fejezet elejére is írtam: kezdi egyre jobban piszkálni a csőröm a Kuwabara-Hiei barátság. Mert ott van, benne van, aki szerint utálják egymást, nézze újra a sorozatot. Szóval ennek is lesz szentelve pár szösz a jövőben. (Szerintem Kurama és Yukina is támogatja az ötletet.)

Tervem van mindenféle szöszre, viszont most egy naaagy, több fejezetes projekten dolgozunk Alaskával. A pontos részletekről még nem beszélek, de néhány héten belül szerintem az első részlet napvilágot láthat.

Amit viszont szeretnék megemlíteni: köszönöm, hogy ennyien olvastok! Igaz, sem olvasásokban, sem kritikákban nem döntök rekordokat, de a statisztika alapján a maroknyi olvasóm vissza-visszatér a frissítésekhez. Egy több mint egy évtizede alvó fandomban, nem túl népszerű párossal írva azt hiszem, ez kifejezetten sikernek könyvelhető el, és nagyon-nagyon hálás vagyok érte!

Külön köszönet louismayfairnek, akit annyira sikerült összefertőzni a vöröskékkel, hogy fanficet is írt nekem, pedig ő nem szokott. Nagyon szépen köszönöm neki itt is!

Ezt a szöszt itt találjátok:

https://merengo.hu/viewstory.php?sid=148025

Szóval a tervek:

Még több szöszt írni. Alaskával végigírni a projektet (ami nagyjából háromnegyedig megvan, de még az utómunkálatok hátra vannak). Még a morzsabálra sem ártana valamit alakítani. És a Mondo pályázatával is kacérkodom. Ebből az első kettő 100%, a másik kettő... Hát meglátjuk. :D

Pár hét múlva újra jövök, sziasztok!

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2023 március 19 (vasárnap), 15:06 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Sziasztok!

Ismét itt vagyok... Ki nem találnátok, mivel, ugye?
A Yu Yu Hakusho ficeim ezerrel frissülnek, holnap a HATODIK apróság fog felkerülni ide:

https://merengo.hu/viewseries.php?seriesid=75

És nehm, még mindig nem sikerült kigyógyulnom ebből az agyhalálból, mondanám, hogy szégyellem magam érte, de... $?

Szóval még mindig megy a sorozatgyártás, sokkal nagyobb tempóval, mint ahogy frissítek. Sajnos totál logikátlan módon írom az idővonalon ide-oda ugrálva, szóval lassan kezdenek a fejezet eleji és -végi megjegyzések ilyen lapozgatós szerepjáték könyvre hajazni, bocsánat érte!
A sorozatban igyekszem mindent idősorrendbe tenni, és önmagammal nem kerülni (túl nagy) ellentmondásba.

Viszont a második szösszenettől kezdve bevezettem a szavazást, köszönöm, hogy eddig egyetlen alkalommal sem maradt nálam a döntés!
A lényeg: adok két opciót a már megírt részek közül, és a szavazatok alapján kerül fel a következő rész. A harmadik lehetőség pedig a saját ötlet – és mivel szeretek fanservice-elni, jó esély van az ötleteitek megvalósulására. (Nagy eséllyel ilyen 1000-1500 szó közötti terjedelemben.)
Az első ilyen sztori louismayfair jóvoltából jött létre, itt találod: https://merengo.hu/viewstory.php?sid=147997
Köszönöm neki a nagyszerű ötletet itt is!

De akkor vegyük sorra, hogy mik várnak készen a mappámban:

- Egy nulladik fejezet, az előzményfejezet előzménye Kurama szemszögéből.
- Kurama beszélgetése emberi anyukájával egy bizonyos fiúról.
- Edzés, második fejezet (szavazható lesz a következő felkerülő fejezetben)
- Az a bizonyos félig összejövős beszélgetés, az elején soook szereplővel és humorral. (Ez lesz a másik opció a szavazáshoz.)
- Na de Yukinának mi erről a véleménye???
- Első csókos, fluffos, a vártnál némileg forróbb szösz.
- Ilyen paródiába hajló apróság, max cikifaktor, még alszok rá jó párat, hogy kitegyem-e valaha.


A terveim szerint az edzésest fogom folytatni (ugye az a több fejezetes cucc), de látok rá esélyt, hogy inkább valami rövidke lesz belőle. Majd meglátom.
Köszönöm itt is az olvasást, és hogy szavaztok!

A következő bejegyzéssel pedig érkezem egy-két hét múlva!

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2023 március 04 (szombat), 20:23 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Halihó, halihó!


Fú, de rég nem írtam már ide! Pedig tavaly is részt vettem az Üstön, méghozzá dupláztam is, két relatíve rövid novellával:

https://merengo.hu/viewstory.php?sid=147900
https://merengo.hu/viewstory.php?sid=147901

Ezúttal Szellő Abigélnek, ezúton is sok szeretettel neki!

Eredeti terv az volt, hogy csak egy novellát írok, de mivel az első sztori (legalábbis a nyers verzió) sec perc alatt kész lett, úgy döntöttem, nekiveselkedek egy másiknak is.

Amúgy meglepő – és az utóbbi pár évben szokatlan – módon mindkét novellát tökre élveztem írni, kicsit ilyen... Visszataláltam magamhoz érzés? Nem tudom jobban megmagyarázni.

Igazából ezek a fluffos, humoros, (esetenként romantikus) sztorik esnek leginkább kézre, ez az, amit a legkönnyebben és leginkább erőlködés nélkül írok. Persze, szeretek mindenféle műfajba kikacsintgatni, és valószínűleg fogok még fantasyt, krimit, miegyebet is írni, de az nem mostanában lesz.

Mert amit amit írok... *dobpergés*
Ez:

https://merengo.hu/viewseries.php?seriesid=75

Igen, igen. Yu Yu Hakusho. Fanfiction. Slash. Egy régóta alvó fandomban. Egy olyan párosban, ami így nemzetközi szinten is ritkának számít. Igen, hótthalál komolyan gondolom. Mármint... Ilyen fluffos, vicces, néhol trollságos humorral (nálam ez az alap), de teljesen komolyan.

Igazából idejét sem tudom, mikor voltam utoljára ennyire ráfanulva valamire. A Yu Yu Hakushót már végignéztem egyszer – jó pár évvel később, mint amikor a fénykora volt itt Magyarországon. Akkor ugyanis nem igazán érdekelt, képeket láttam róla, meg így mondtak belőle néhány dolgot, de úgy voltam vele, hogy meh, random verekedős fiú anime, nem a műfajom.

Aztán, abban az évben, amikor a kislányom megszületett, lépten-nyomon ebbe a sorozatba botlottam mindenféle animés listákon, szóval úgy döntöttem, mégis belenézek. Aztán ott ragadtam.

És hogy ez a ship honnan jött? Bevallom, a tvtropeson olvastam róla először, magamtól eszembe sem jutott őket összehozni, legalábbis első blikkre. Ekkor a sorozat felénél jártam, és így rácsodálkoztam, hogy mi...? Kuwabara és Kurama, ezt meg hogy hozták össze? Igazából tetszett az ötlet, mert Kuwabara eleve kedvenc volt, Kurama pedig akkor kezdett egyre szimpatikusabb lenni, de így nem tűnt ez a páros túl megalapozottnak.
Aztán néztem tovább, és omg... És most újra nézve az elejétől OMG!!!

Lehet, hogy túlzásnak hangzik, de hóttkomolyan, ez az egyik legjobban felépített non-canon ship az animében. Kismillió érvet tudok mondani ennek az alátámasztására. Egy következő bejegyzésben kértek párat? :D

És így... Aaa, annyira tetszik ennek a párosnak a dinamikája, hogy mindketten a jobbat hozzák ki a másikból, és kölcsönösen felnéznek a másikra... Annyira a háttérben van, pedig ha csak sima barátságként nézünk a kapcsolatukra, úgy is szívmelengető. (Amúgy az megvan, hogy a baráti társaságból egyedül Kuwabara volt ott Kurama anyukájának az esküvőjén?)

Szóval ez az anime és ez a páros most tökre lelkesít – pedig ritkán szoktam shipekért rajongani –, gyártom a szösszeneteket hozzájuk, és némi baráti biztatásra elkezdtem őket kipakolni.
Hétfőnként érkezem velük (legalábbis egyelőre tudom tartani a tempót), ha gondolod, vess rájuk egy pillantást.
Igazából nem ezek életem fő művei, ilyen kis random semmiségek, amiket jólesik kiírni magamból, szóval ne várj túl sokat tőlük. Viszont nagyon élvezem őket írni, ez az, ami én vagyok, mindenféle megfelelési kényszer és görcs nélkül.

Kicsit ijesztő és fura ezeket a just for fun (és némileg terápiás célú) cuccokat megosztani, mert idejét sem tudom, mióta csak a csillivilli, ezerszer átolvasott és jónak szánt írásokat tettem ki erre a profilra, de... Hahó, ez is én vagyok! Szóval kicsit nyers, kicsit kapkodós, teljesen öncélú, de most erre van szükségem.

Köszönöm, hogy végigolvastad, és ha kíváncsi lettél, akkor katt ott fentebb a linkre!

Hogy a komolyabb, original történeteimmel mi lesz?
Na, az egy jó kérdés. Csomó mindennek van terv a folytatására, van két nagyobb szabású ötlet, ami megvalósításra vár, de... Nem érzem magam késznek arra, hogy megint a kiégésig és önutálatig ostorozzam magam, csak hogy „jót” írjak. Nem akarom őket végleg temetni, de azt sem tudom biztosra mondani, hogy egyáltalán lesz belőlük valami. Lehet, hogy egyszer, valamikor megint belevetem magam a mély vízbe, de most egyelőre boldogan elpancsikolok a kis kacsaúsztatómban.

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2021 december 26 (vasárnap), 18:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Sziasztok!

Fú, jó rég nem jelentkeztem, és nem ígérem, hogy sűrűbben fogok... Viszont az Üstön ismét részt vettem, ezúttal Dévnek írtam egy... Hosszú novellát? Kisregényt? Igazából nem tudom, minek minősül.

Szóval íme:

A főmágus utódja, avagy mese a libapásztorlányról és az öreg varázslóról

Mivel több szempontból is fontos nekem ez a sztori, úgy döntöttem, összedobok ehhez is egy kis How is made?-et, mint néhány történetemnél szoktam.

Kezdem ott, hogy Dév kérései láttán már a jelentkezéskor beindultak a fogaskerekek, hát amikor megláttam őket a postaládámban! Viszont akadt néhány hátráltató tényező.

Az egyik, hogy high-fantasyt így önmagában nem igazán írtam. Oké, volt pár steampunk próbálkozásom, illetve egy félig urban fantasym (ez utóbbi egy másik-másik nicken, de annyira gányul megírva, hogy alapos kipofozás után tenném csak fel magamhoz, akit esetleg érdekel, privátban linkelem).
A másik az időhiány. A közel hároméves kislányom nemcsak a dackorszakát maxolta ki, de az alvásrendje finoman szólva sem volt ideális az íráshoz.
A harmadik, hogy a laptopom egy rakás... az. Az asztali gépem pedig rég felmondta a szolgálatot. Szóval maradt a mobilom, amihez 2! átalakítóval sikerült egy billentyűzetet csatlakoztatni. Aminek a karakterkódolása valamiért félúton kiment, szóval maradt a mobilon pötyögés.
És a negyedik: az már az elején világos volt, hogy ez nem lesz rövid sztori, viszont évek óta nem tudtam egy 4-5000 szónál hosszabb valamit összehozni.

Viszont a sztori ott motoszkált a fejemben, és a határidő, mint mindig a legjobb múzsa, szóval sikerült időben – és mégcsak nem is az utolsó pillanatban – leadnom.
Már amikor elkezdtem írni, biztosra vettem, hogy Gizit – ő az összes általam játszott RPG állandó főszereplője – fogom felhasználni.
Szerencsére Giselle elég hamar hozzáidomult az új szerepéhez és nem vitte el az eseményeket olyan irányba, ami tönkretette volna a sztorit. Igazából csak annyiban lázadt fel, hogy az eredeti terveim ellenére mégiscsak kérte azt a szerelmi szálat Halberttel. Szerencsére a visszajelzések alapján nem tettem rosszul, hogy hallgattam rá.

Gophano... Na, ő jóval makacsabb volt. Eredetileg sokkal morózusabb, sötétebb figura akart lenni, de nem hagyta magát. Sajnos tényleg nem tudott a maga főmágusságában kibontakozni, de ezt szándékomban áll kikalapálni ezt a hibát.

Marynett: na, ő megizzasztott. Bevallom, az ő részeit esett leginkább a nehezemre írni. Tartottam tőle, hogy amolyan paródiába hajló sablonos főgonosz lesz.

Sievred: Ő még nekem is meglepetés volt, igazából ott "mutatakozott be" nekem, ahol felbukkant a sztoriban. Őt viszont szerettem írni, és elég nagy a kísértés, hogy vele legyen még pár történet.

Többiek: Ők a sietség áldozatául estek, még Halbert az, akinek valennyire sikerült karaktert adni, bár rajta is van mit csiszolni. Az összes többiek viszont sajnos tényleg elnagyoltak lettek, tervben van, hogy random, értelmetlen novellákkal kicsit dolgozom rajtuk.

A világ: el sem tudom mondani, mennyire örülök, hogy ez sikerült! Pedig kénytelen vagyok beismerni, hogy csak azokat a részeket dolgoztam ki, amik a novellához kellettek, de még nagyon sok mindent meg kellene terveznem hozzá, hogy teljes legyen. (Még azon is gondolkodom, hogy összevonom azzal a másik-másik sztorival.)

Viszont a szóismétlések, alanyegyeztetési gondok, pongyola mondatok, stb... Igen, ott vannak, bocsánat értük, ennél sokkal jobban ki szoktam pofozni a történeteket leadás előtt, erre ezúttal nem futotta az időmből/energiámból.

Javítás: hát ezt annyi sztorinál ígértem, és nem lett belőle semmi... Mindenesetre a szándék megvan, az észrevételeket feljegyeztem, és... Hát, a többit meglátjuk, de inkább nem ígérek semmit.

A kritikákat nagyon köszönöm ezúttal is, amint lehet, válaszolni fogok rájuk!

A barátaimnak és írókörtársaknak pedig köszönöm a türelmet és támogatást a folyamatos nyafogásom ellenére is! Dévnek pedig külön köszönet az inspiráló kérésekért!


Üdv: Xwoman

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2019 december 26 (csütörtök), 1:11 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Sziasztok!

Hű... jó régen nem voltam erre! Nem is ígérek nagy visszatérést, így agyalgatok néhány sztorin, de nem hiszem, hogy bármelyik is megvalósulna. A javítani szánt műveimet pedig mind kukáztam, tudom, sokról írtam, hogy kibővítem, átszerkesztem átírom, de meh... Még mindig bocsánat, hogy egy csomó kritikára nem reagáltam! Nem is ígérem, hogy visszamenőleg fogok, de igyekszem összevakarni magam.

Viszont írtam az Üstre ezt a novellát, és kivételesen szerettem is írni:

Cave Canem!

Sybill Dumbledore kérésére született, és... Hát vagy femslash, vagy nem, meglátjátok, ha elolvassátok. (Utalás szintjén mindenképp az):

1) Főszereplőnk végzős gimnazista, aki csak az őszi szünet előtti éjjel realizálja, hogy a kötelező ötven óra közösségi szolgálatnak jóformán még neki sem fogott. Kétségbeesésében segítőnek jelentkezik egy állatmenhelyre (hogy hogy bukkant rá, az mindegy). Fontos megjegyezni, hogy főszereplőnknek soha az életben nem volt kisállata, így első nap
nem igazán találja a helyét.
Egy nagyjából korabeli önkéntes siet a segítségére, aki rögtön megdobogtatja a főszereplő szívét. Viszont akad egy kisebb probléma: Az önkéntes rövid haja, finom arca, filigrán alkata és fiús stílusa miatt igen nehézkes eldönteni, hogy fiú-e vagy lány. És még a neve is uniszex!
Főszereplőnk ugyan biszexuális, mégis zavarba esik. Rákérdezni fél, ezért folyamatos bénázás közepette igyekszik kideríteni az önkéntes nemét, és ami még fontosabb: hogy van-e esélye nála.
(Csak egy lightos, esetlen, humoros-romantikus történetre gondoltam. A két főszereplő neme mindegy, bár örülnék, ha legalább az egyikük lány lenne.)

Köszi ha olvassátok, és legközelebb... hát nincs kizárva, hogy egy év múlva jelentkezem. Majd meglátom. :)

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2017 október 06 (péntek), 16:47 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Farago írta:
Halihó!

Volt pár szabad órám (khm, hivatalosan csak percem, de mindegy), böngészgettem az írásaid között. A Tóhoz már írtam kritikát, és kinéztem a Kíváncsiság nem bűn, de veszélyes sci-fid is. Reményeim szerint ahhoz is sikerül a napokban kommentet pöttyentenem.

További szép napot, jó írást ;) :china:
Üdvi,
FK


Sziaaa!

Jaj, bocsánat, nem is figyeltem, hogy írtál ide! A kritikákat olvastam, de mostanában elég offon voltam, szóval eléggé felszaporodtak a válasz nélkül maradt kritikák (amiket egytől egyig köszönök! :give: )

De most már tényleg erőt veszek magamon, és válaszolok mindenkinek. Bocsánat, hogy eddig tartott :oops:




Amúgy újság... hogy nincs újság. Azóta töltöttem fel pár cuccot (de tényleg csak párat), nem igazán vagyok jóban magammal mostanság, hogy jólessen publikálni. De majd... majd. :D

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2017 május 10 (szerda), 17:06 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2013 március 04 (hétfő), 9:26
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Itt is, ott is
Halihó!

Volt pár szabad órám (khm, hivatalosan csak percem, de mindegy), böngészgettem az írásaid között. A Tóhoz már írtam kritikát, és kinéztem a Kíváncsiság nem bűn, de veszélyes sci-fid is. Reményeim szerint ahhoz is sikerül a napokban kommentet pöttyentenem.

További szép napot, jó írást ;) :china:
Üdvi,
FK

_________________
"Minden jó, ami van. Csak az rossz, ami nincs."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 30 (vasárnap), 16:31 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Nya, azóta blogomban kint vannak a képek, a szavazás mindig él, illetve olvasható egy csak a blogomban elérhető szösszenet:

https://nunualkot.wordpress.com/

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 29 (szombat), 16:46 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Sziasztok!

Ismét hoztam egy kémes folytatást, amiben jobban megismerkedhettek a tanári gárdával, illetve Lys úgy érzi, közelebb került a megoldáshoz.

A sztori a szokásos helyen http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=12202

A blogomba pedig kitettem két képet, egyet Lance-ről, egyet Vladról, ma pedig estefelé az új bejegyzésben lesz egy Lysről és Lucyról. Amúgy Sims 3-ban is megcsinálhatnám őket, csak eddig lusta voltam *ciki*

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 21 (péntek), 13:49 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Folytatás fent:

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=12202

Itt meg új szavazás:

https://nunualkot.wordpress.com/

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 15 (szombat), 11:12 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Sziasztok!

Jöttem egy fejezetnyi kémessel:

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=122028

Illetve erőt vettem magamon, és feltöltöttem a TT-s főtörténetet is:

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=123036

Köszi, hogy olvastok! :D

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 07 (péntek), 20:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Itt is a folyti:

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=122028

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2015 július 31 (péntek), 22:49 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Fent a következő fejezet, íme: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=122883&i=1

Amúgy ennek a sztorinak totál elgurult a gyógyszer így az ötödik fejezetet írva... Vigyázat, csak saját felelősségre!

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2015 június 08 (hétfő), 22:58 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
A következő fejezet még íródik, de már van egy szavazásom:

https://nunualkot.wordpress.com/

Plspls szavazzatok! :D

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2015 június 04 (csütörtök), 19:47 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
És azóta fel is került a Rémes kémes első fejezete. A leírás így néz ki:

Lysandra egy kémsuliban tanul – ám nem önszántából került oda. A szülei minden magyarázat nélkül feltették egy gépre, és onnan nem volt szabadulás. A lány természetesen válaszokat akar, ám amikor egy küldetésnek köszönhetően haza kell utaznia, összezavarodik. Ám nemcsak a családjával kell tisztáznia a dolgokat, hanem végrehajtania a küldetést: vajon mi folyik a város leglepukkantabb gettósulijában, hogy az újabban egyre ontja magából a géniuszokat?
Lysandrának nem egyedül kell megküzdenie mindezzel, hiszen segítségére lesz többek között a militarymániás szomszéd fiú, a halmozottan tragikus sorsú unokaöcs, a démonaival (értsd: szó szerint) küzdő gót srác, és a latin szépfiú sötét foltokkal a múltjában (szintén szó szerint).
Figyelem, a történetben némi slash is elő fog fordulni! (Majd pár fejezet múlva.)

A link pedig itten:

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=122028

Jó olvasást! :D

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2015 június 02 (kedd), 22:42 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Halihó!

Adok itt is életjelt magamról. Szóval kipofoztam kissé a TT-s melléktörténetemet, és ki is tettem, íme:

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=121984

A leírás pedig:

Nándorfehérvár Magyarország kulcsa. II. Mehmedet, az Oszmán birodalom vezetőjét ez a végvár tarthatja csak vissza attól, hogy leigázza az országot, és ezzel együtt nagy eséllyel egész Európát. A fejedelmek nem veszik komolyan a fenyegetést, ezért a lánglelkű Kapisztrán János embereket toboroz a keresztes seregébe. Ez a képzetlen, szedett-vetett tömeg lett mégis az, ami végleg eldöntötte a csatát a magyarok javára, és hozzásegítette Hunyadit a győzelemhez. Kaba egyszerű földművesként csatlakozott a keresztes seregbe, fegyverként csak egy vasvillát és a hitét vitte magával. Ekkor még maga sem gondolta volna, hogy ennyi épp elég lesz.


És a kémes cucchoz egyre több az ötletem. De még milyen ötletek! Hamarosan meglátjátok :D

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2015 május 03 (vasárnap), 14:33 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Sziasztoook!

Hú, jó régen nem jelentkeztem, bocsánat. De hamarosan visszatérek egy terveim szerint rendszeresen frissülő sztorival. Ami... hát agybaj lesz a javából, de a szórakoztatóbbik fajtából. Legalábbis magamnak szórakoztató lesz XD A jelenlegi munkacíme Rémes kémes, de esélyesen a végleges is ez marad.

De mi is történt azóta?

A TT-n volt egyeredményhirdetés, amin a következő helyezéseket sikerült bezsebelnem:

Melléktörténet: II. helyezett
Főtörténet: III. helyezett
Összesített: III. helyezett.

Még alá kell vetni egy alapos javításnak mindkét sztorit, szóval ők csak később érkeznek, de aki kíváncsi a hátterükre, nézzen fel a blogomba: https://nunualkot.wordpress.com/

Emellett még régebben felkerült a TAI-s történetem, amit Norbertinhónak írtam:

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=121122

Ez egy horrorparódia, a fárasztóbb fajtából.

Illetve TAI-ra készült egy játékon kívüli irományom is Giginek, íme:

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=121550

Jó olvasást hozzájuk!

A következő hetekben hozom a TT-s történetek helyrepofozott verzióját, a szülinapomra pedig megkapjátok a Rémes kémes első fejezetét :D

Üdv: Nünü

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2015 február 04 (szerda), 13:10 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 19 (csütörtök), 19:32
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Piros kanapé
Xwoman írta:
Nya, egyelőre ennyi voltam, húzok TT-t írni (legalábbis igyekszem)

Azt nagyon jól teszed :D

_________________
Ficblog, Facebook, Twitter, Blog


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2015 február 03 (kedd), 22:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Halihó!

Nyah, sikerült válaszolnom minden kritikára! :D Köszönöm itt is őket!^^ És Treasa történetének lesz folytatása. Nemcsak azért, mert kértétek - persze ez is hozzásegített a döntéshez -. hanem mert nagyon megszerettem ezt a világot és a szereplőket benne. Hogy mikor lesz valami belőle, az kérdés... Esélyesen az áprilisi Camp NaNón fogok ezzel (is) foglalkozni, amikor Tess sztorijához kifogyott az ötlet. :D

Nya, egyelőre ennyi voltam, húzok TT-t írni (legalábbis igyekszem)

Üdv: Nünü

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2015 január 30 (péntek), 21:47 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Lillia_hun írta:
Én is! :D (Bár nekem azért Ionne is belopta magát a szívembe! :) )

Nagyon jók lettek a hercegek!


Úgy tűnik, Ionne lett a mindenki kedvence a sztoriban :D Köszííí!

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2015 január 29 (csütörtök), 22:12 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 25 (szerda), 2:36
Hozzászólások: 554
Xwoman írta:

(Mit mondjak, teljesen egyet tudok érteni a hercegnő választásával :D )


Én is! :D (Bár nekem azért Ionne is belopta magát a szívembe! :) )

Nagyon jók lettek a hercegek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2015 január 27 (kedd), 21:21 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
finnigan írta:
Ó, wow, wow! :) Ez tök jó! Csudihelyes mindhárom herceg. *.* *.*


Köszííí! (Meg a hercegek is köszönik :D )

Jaj, igen, és tegnap elfelejtettem, de már teljesen KO voltam... :redface:x Szóval köszönöm a kritikát mindenkinek, és a napokban igyekszem érdemben reagni mindre! Nagyon-nagyon hepi voltam (vagyok) tőlük! :D

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2015 január 27 (kedd), 1:10 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 01 (szerda), 17:50
Hozzászólások: 377
Tartózkodási hely: A Küszöb
Ó, wow, wow! :) Ez tök jó! Csudihelyes mindhárom herceg. *.* *.*

_________________
"Hey," he said eventually. Lily looked inquisitively at him, and James raised an eyebrow. "Trust me?"
"Not remotely."
"Well, all right."

/Jewels5 - The Life and Times/
GéeSz :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2015 január 26 (hétfő), 23:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Eeeh, ilyen régen nem jelentkeztem már? Na mindegy.

Szóval azóta feltettem az Imagine karácsonyi játékára készült szösszenetemet:

A rút kiscica

Leírás: Cilu egy cicacsaládban nevelkedik, ám túlságosan is különbözik a testvéreitől. Lehet, hogy örökbefogadták?

Aztán átkerült az Üstre írt két sztorim is a saját nevemre. Sok szeretettel innen is finnigannek! :D

Ki szelet vet...
Treasa hercegkisasszony kérői

Ez utóbbihoz íme a három herceg (mert nem is én lennék, ha nem gyártottam volna le őket doll makerben):

Meric:
Kép

Ionne (bár sajnos annyira fehér bőrt nem tudtam választani):
Kép

Dagorn (ő meg valamivel erősebb testalkat, mint a képen):
Kép

(Mit mondjak, teljesen egyet tudok érteni a hercegnő választásával :D )

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2014 július 23 (szerda), 20:31 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Halííí!

Találd meg a párod! következő két fejezete kint, illetve egy novellát is feltöltöttem a minap, amivel különdíjat kaptam a Pennablogon.

Jó olvasást! :D

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2014 június 26 (csütörtök), 15:02 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Halihó!

Frissült ez: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=115407

Jó olvasást! :D

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2014 június 21 (szombat), 19:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Halihó!

Híreim: http://nunualkot.wordpress.com/2014/06/ ... -felhivas/

(És szerdán tutibiztos 100%, hogy lesz találd meg a párod friss :D

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2014 június 16 (hétfő), 13:47 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Sziasztok!

Már napok óta fent van, de most jutottam odáig, hogy ide is beírjam... Szóval elkezdtem itt is publikálni az új történetemet, ami a "Találd meg a párod!" címet viseli.

A történetet itt találjátok: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=115407

Egyéb információk róla pedig a szokásos helyen, a blogomban lesznek: http://nunualkot.wordpress.com/

Üdv: Nünü

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2014 június 10 (kedd), 22:07 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Figyelem! Felkerült az utolsó fejezet is:

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=115250&i=1

Köszönöm, hogy olvastatok! :)

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2014 május 24 (szombat), 23:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=106808

És ismét folyti :D Jövő héten pedig szintén, azutáni héten pedig jön a vége :D

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2014 május 16 (péntek), 22:50 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Hahóó!

Ezt nézzétek, ezt nézzétek:

http://nunualkot.wordpress.com/2014/05/ ... t-a-10-ev/ :D

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2014 május 01 (csütörtök), 23:34 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Sziasztok!

Ismét jöttem egy új történettel, ami a V00D00.CBF címet viseli. Ez a TAI keretein belül íródott Kharex kérései alapján :D

Íme a leírás:

Andor nem hisz az átkokban, mégis elkészíti az elátkozott képet a húga kérésére. Be akarja bizonyítani neki, hogy a Cursed Binary File-ok csak városi legendákban léteznek. Másnap viszont a húgi ellenlábasát holtan találják a suli mosdójában…
Ernő eddig nem hitt az átkokban, de miután egy részegen kötött fogadásra mindenét feltette, ráadásul az egyik tanítványa tragikus módon öngyilkos lett, kezdi elfogadni a létezésüket.
Gerzson kettős életet él: napközben gyári munkás, éjszakánként pedig vudupap. Ő nemcsak hisz az átkokban, de biztosan tud a létezésükről. Életét egy célnak szenteli: hozzásegíteni a Fradit a győzelemhez. Mellesleg az sem árt, ha sikerülne a haverját, Ernőt megmenteni a nincstelenné válástól, és megszüntetni az átkot, mielőtt az új áldozatot szedne…

És a link:

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=114403


A műfaját én magam sem tudom pontosan meghatározni, de talán bizarr feketekomédia-féleség lenne (ami inkább fekete mint komédia). Majd lesz hozzá tisztességes How it's Made is, csak össze kell magam szedni agyilag XD

Hamarosan ismét jelentkezem, pápá! :D

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2014 március 15 (szombat), 14:09 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Halihóóó! DÖGROVÁS KÉSZ!!! <:-P <:-P <:-P

(Oké, az örvendezős emotikonokat csak illendőségből raktam ki, mert amúgy még mindig nem viselem jól lelkileg a hosszabb történeteim lezárását). Részletek itt, és hamarosan találkozunk! :D

http://nunualkot.wordpress.com/2014/03/14/kesz/

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2014 február 19 (szerda), 23:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
http://nunualkot.wordpress.com/ És már megint jövök a blogommal :D (Majd hamarosan hallatok magamról, addig pápá!)

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2014 január 05 (vasárnap), 23:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Ismét vagyok, hoztam a beígért How it's Made-et:

http://nunualkot.wordpress.com/2014/01/ ... -kozepkor/

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2014 január 03 (péntek), 17:09 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Elöször is: boldog újévet minden erre tévedőnek! :D

Másodszor, mivel lelepleződtünk az Üstön, én is jövök picit reklámolni magam. :)

FitusSs kérése így hangzott: Egy lány hirtelen a múltba kerül, olyan környezetbe, ahol semmi sem olyan, mint szokott. Ám leleményes lány ő, azon a helyen is feltalálja magát.l Egy teljesen modern lány("pop zene, facebook és twitter, laptop nélkül sehova" feeling.) a régi, vadregényes lovagkorban. Megismerkedik hercegekkel, elkényeztetett és nem elkényeztetett bárónőcskékkel, grófokkal. Egy régi kor, ami nem is olyan más, mint a mostani.


Maga a történet ifjúsági humor egy icipici fantasyvel. Ha érdekel, itt találod: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=112068

Illetve legvégül egy közérdekű bejelentés a blogomban, pls, nézzetek fel ide: http://nunualkot.wordpress.com/

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2013 november 09 (szombat), 23:35 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Válaszoltam a Bermuda-sokszöges kritikákra, itt is köszönöm őket! (A szavazatokat pláne, még mindig örülök a közönségszavazatos helyezésemnek! ^^)

Ééés most nem meris friss, mert ezt ide majd majd, ha kész lesz az egész, és publikálhatónak ítélem:

http://nunualkot.wordpress.com/2013/11/ ... suliban-i/

Igeeen, a Scooby Doo - Dögrovás cross XD (IQ-szint még mindig negatív, tudom. Komolyan venni nem szükséges az irományt.)

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2013 november 03 (vasárnap), 23:33 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
És kitettem az egyik bizzariumos novellát az oldalra, itt megnézhetitek:

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=111168 :D

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2013 október 31 (csütörtök), 17:43 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Kikerült a Bizzarium blog e-kötete, amiben én is szerepelek két novellával:

http://bizzariummagazin.blogspot.hu/201 ... r-hir.html

A kettőből az egyiket tervezem feltenni (lehet, hogy ma meg is ejtem), de még nem döntöttem el, hogy melyiket.

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2013 október 11 (péntek), 23:07 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Dögrovás még mindig dögrováson, de hoztam nektek interjút Pennyvel:


http://nunualkot.wordpress.com/2013/10/ ... /#more-194

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2013 október 04 (péntek), 18:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 1:17
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Salgótarján
Ismét vessetek egy pillantást a blogomra, pls :D

http://nunualkot.wordpress.com/

_________________
"Nem lehet minden pofon mellé közlekedési rendőrt állítani" - Fülig Jimmy

Xwoman csigaháza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 665 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség