Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:47

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2890 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 58  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2015 december 31 (csütörtök), 17:43 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
*köhög*

Mekkora por van itt, bocsánat. xblush

Pedig aaaaaaaaaaannyira, de nagyon szerettem volna két fejezettel is jönni ünnepekkor, de még mindig félkészen vannak (meg még az a pár, szép kis lista van). ;;)
A nyakamon van egy ro...dt félnyelvvizsga, és gondoltam, addig nem írok szabadon, amíg azon át nem megyek. (Kacc-kacc, Lilyke a második menetet sem nyerte.) xuhm

Remélem, jól teltek az ünnepek, aki még itt van... hát izé, annak ingyen hajfestéket biztosítok? :D
(szerk.: Gyoka neked nem, nem ebbe őszültél bele, úgy tudom. XD)

Legyen szuper a következő évetek, és remélem, több frissel fog bővelkedni felőlem - ha megvolt kilencedike, ismét az írásaimhoz nyúlok. ;;) Tudom, ígéret szép szó.......................

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2015 november 15 (vasárnap), 19:22 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Közeledik a karácsony, reménykedhetek egy.két folytatásban? ;;)



Úgy tűnik, nem! De reménykedem.

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2015 július 18 (szombat), 15:32 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Andaxin írta:

Milyen Vinyó megszerelésre gondolsz? Mert ha Halódik de még megy és adatot kell másolni egy másikra az nem gond, de ha meghalt az elektronikája vagy az író-olvasó fejnél van gond és a lemezeket kell átpakolni egy másikba, vagy kézzel lefogott olvasófejet kell szektoronként olvastatni, akkor az felejtős. Olyan összegbe kerül, hogy magánemberként megfizethetetlen kategóriába tartozik. (Szerintem)
Ha gondolod nézd meg a Kürt kft. árait :)


Épp az volt a baj hogy már egyáltalán nem ment, ha sikerült volna valamennyire működésbe hozni, apám át tudta volna elméletben másolni az adatokat, próbálta sokáig működésbe hozni, de nem jött össze, ezért került szerelőhöz, de az se boldogult vele, felküldték Pestre valami okoshoz, utolsó infómként ott van, de azóta nem tudok róla hogy változás lenne.
Árakra inkább nem is gondolok, jobb a lelki világomnak ha nem teszem... :(
De azért köszönöm. Így a napokban valahogy rám tört az elfogadás érzete, úgyhogy most azon vagyok, hogy beletörődjek a gondolatba, hogy nem maradt más, csak az emlékezetem - Az 50 első randi csaján simán túlteszek, szóval... - de igyekszem. :bcat:

Ero mellé csatlakozva pedig, én is várok kitartóan. :) :x

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2015 június 07 (vasárnap), 13:14 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
*Erika bejön, kitakarít, leül, és csendesen várakozik némi hírre!*

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2015 május 19 (kedd), 4:32 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 május 03 (szombat), 4:44
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Budapest 23. kerület
ukume írta:
Lilyanjudyth írta:
ukume írta:
De nem, nem tűnnék el csak úgy, soha, semmikor, véglegesen semmiképpen sem, már csak azért se, mert akkor nem tudnám meg mi lesz még az SB-ben, meg mi lesz a vége! :D :x


Valaki esetleg nincsen otthon a Word doksik jelszó feltörésében? :D (Az Amade azért nem frissül... neee is kérdezzétek, hogy sikerült. XD)


Hát... a Word még megy, de a jelszó... az nálam homály... Nekem akkor szóljatok, ha valaki tud profi nagyon okos emberkét aki ért a vinyók megszereléséhez, mert azoktól akiknél most van a vinyóm szerelésen, azokat lassan a vonat elé lököm... ~x( :( :?


Milyen Vinyó megszerelésre gondolsz? Mert ha Halódik de még megy és adatot kell másolni egy másikra az nem gond, de ha meghalt az elektronikája vagy az író-olvasó fejnél van gond és a lemezeket kell átpakolni egy másikba, vagy kézzel lefogott olvasófejet kell szektoronként olvastatni, akkor az felejtős. Olyan összegbe kerül, hogy magánemberként megfizethetetlen kategóriába tartozik. (Szerintem)
Ha gondolod nézd meg a Kürt kft. árait :)


Lilyanjudyth
Az Office jelszó szintén necces, AOPR alapban időkorlátos, megvéve 49€ magyar szótár alapból nincs benne hanem ha jól tévedek +15€. Szótár nélkü marad a BruteForce módszer. Egy megfelelően bonyolult jelszó ( kisbetű-nagybetű-számok max 8 karakter) esetében napokig is eldolgozik folyamatosan.
https://www.elcomsoft.com/aopr.html

Találtam belőle egy hmm.. (tört verziót), de azt nem linkelem ide, ha kell dobjatok egy privátot és elküldöm a linket.

Jelszótöréssel foglalkozó cégek igen erős célhardvert használnak és nem Pc-t. Alap a 10(4magos)processzor és a több terra Ram, és még azzal sem megy úgy mint a filmekben.
Némi Guglizás előhozott egy Free office password keresőt. Telepítése előtt, ha még nincs akkor telepíteni kell a NET keretrendszert:
http://www.microsoft.com/hu-hu/download ... x?id=17851

Viszont szerintem ez sem gyorsabb mint az AOPR, ergo napokig eldolgozhat, viszont ez elvileg ingyenes.
http://www.freewordexcelpassword.com/in ... d=download

Ezt most találtam, szintén ingyenes Word jelszó kereső:
http://www.appnimi.com/apps/windows/vie ... V88_EvfmWG

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2015 április 02 (csütörtök), 0:26 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Lilyanjudyth írta:
ukume írta:
De nem, nem tűnnék el csak úgy, soha, semmikor, véglegesen semmiképpen sem, már csak azért se, mert akkor nem tudnám meg mi lesz még az SB-ben, meg mi lesz a vége! :D :x


B...us én mondom, hogy nem tűnök el, erre köbö magamba zárkóztam (és majdnem félreestem XD), hogy még ide sem írtam be nektek, vagy bárkinek, akinek eszébe jutok. :#-)
Amúgy Sortium nem adott magáról életjelet... pedig reménykedtem, hogy legalább jelentkezik, miért nincs... de mikor totál nem válaszol... *sóhajt* Olyan Házasságkő feelingem lett. :(

Biztosan találkoztatok vele, hogy a Kívánság Üstre íródott történetem életem első publikált Destielje volt, de aki még lemaradt róla, annak linkelem, ha kíváncsi: Múltunkban a jövőnk címmel el is olvashatja.
Írogattam már a témában, de azt jelenleg még csak én láttam, mert sok időt ülök a vázlatokon, és nem óhajtok még egy wipet feltenni, titta szégyen már rám nézve (meg hát izé, valami SB-szerű a dolog).

Amúgy a Nevem León ügyködök, már annyi viszontagság érte szegény storyt, hogy be kéne fejeznem, mielőtt még az is elveszik, ami volt. XD
Valaki esetleg nincsen otthon a Word doksik jelszó feltörésében? :D (Az Amade azért nem frissül... neee is kérdezzétek, hogy sikerült. XD)


Sebaj, én kb. ugyanezt csináltam, csak nem magamba zárkóztam, hanem épp az élet temetett kicsit maga alá, pedig nem voltam messze, csak idáig nem jutottam már el, de nem baj, én azért mindig gondolok rátok, szóval aki csuklik, bátran szidjon. :D

Sortium lassan kiérdemel egy verést... :( Ha lelépett, én megkeresem, és úgy, de úgy elverem.... :'( :(

Én asszem találkoztam már vele, de bármilyen rosszul is hangzik, most nem tudom biztosan... aztán most pont nincs kéznél tükör hogy visszanézzem, jól emlékszem-e... már késő van, nem jár az agyam magától... :lol: ;;)

Hát... a Word még megy, de a jelszó... az nálam homály... Nekem akkor szóljatok, ha valaki tud profi nagyon okos emberkét aki ért a vinyók megszereléséhez, mert azoktól akiknél most van a vinyóm szerelésen, azokat lassan a vonat elé lököm... ~x( :( :?

De még mindig nagyon olvashatnékom van nálad, úgyhogy így hogy most fel lettem magam által piszkálva, holnap olvasok valamit tőled újra, ha már majd nem kell a tükör az oldalhoz. :D Lehet újrakezdem az SB-t. :D

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2015 február 16 (hétfő), 19:10 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2013 június 23 (vasárnap), 17:56
Hozzászólások: 738
Tartózkodási hely: Elefántcsonttorony
Lilyanjudyth írta:
Valaki esetleg nincsen otthon a Word doksik jelszó feltörésében? :D (Az Amade azért nem frissül... neee is kérdezzétek, hogy sikerült. XD)

Szia! Én sem vagyok otthon benne, de annyit tudok, hogy nem mindegy, hogy értelmes szót adtál-e meg, mert azt könnyebb feltörni, vagy egy hosszú karaktersorozatot kis betűvel, nagy betűvel, számmal, stb., mert azt már nehezebb. Vannak letölthető programok, ingyenes próbaverziók, keresgélni kell, mik vannak, pl: az Elcomsoft oldalán láttam az Advanced Office Password Recovery-t, ez elég normálisnak tűnik, de én ilyesmivel még nem próbálkoztam, csak szeretek bütykölni meg keresgélni, gondoltam ez az infó hátha segít :)

_________________
You are not a drop in the ocean, you are an entire ocean in a single drop.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2015 február 16 (hétfő), 15:09 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
ukume írta:
De nem, nem tűnnék el csak úgy, soha, semmikor, véglegesen semmiképpen sem, már csak azért se, mert akkor nem tudnám meg mi lesz még az SB-ben, meg mi lesz a vége! :D :x


B...us én mondom, hogy nem tűnök el, erre köbö magamba zárkóztam (és majdnem félreestem XD), hogy még ide sem írtam be nektek, vagy bárkinek, akinek eszébe jutok. :#-)
Amúgy Sortium nem adott magáról életjelet... pedig reménykedtem, hogy legalább jelentkezik, miért nincs... de mikor totál nem válaszol... *sóhajt* Olyan Házasságkő feelingem lett. :(

Biztosan találkoztatok vele, hogy a Kívánság Üstre íródott történetem életem első publikált Destielje volt, de aki még lemaradt róla, annak linkelem, ha kíváncsi: Múltunkban a jövőnk címmel el is olvashatja.
Írogattam már a témában, de azt jelenleg még csak én láttam, mert sok időt ülök a vázlatokon, és nem óhajtok még egy wipet feltenni, titta szégyen már rám nézve (meg hát izé, valami SB-szerű a dolog).

Amúgy a Nevem León ügyködök, már annyi viszontagság érte szegény storyt, hogy be kéne fejeznem, mielőtt még az is elveszik, ami volt. XD
Valaki esetleg nincsen otthon a Word doksik jelszó feltörésében? :D (Az Amade azért nem frissül... neee is kérdezzétek, hogy sikerült. XD)

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2015 január 06 (kedd), 3:27 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Lilyanjudyth írta:
Annak is örülök, hogy minden oké veletek, és te is itt vagy, ukume. ^^
Nem akartam már még egy ismerőst, aki fogja magát, szó nélkül lelép a fandomból - az olyan rossz. :(


Itt vagyok, jelentem alássan, nem tűntem el, továbbra is jelen vagyok, és turbón lelkes olvasódként rágom a körmöm amíg te írsz. ;) :) :x

Én olyat biztosan nem tennék! Ha végleg dobbantanék a porondról, azt tutira jó előre bejelenteném (már csak azért is, mert adnék időt ezáltal pl meichan-nak, hogy jöjjön és kitekerje a nyakamat, vagy kiverje a fejemből lapáttal az ötletet... :-? :-SS :-Ą $pray ;;) )
De nem, nem tűnnék el csak úgy, soha, semmikor, véglegesen semmiképpen sem, már csak azért se, mert akkor nem tudnám meg mi lesz még az SB-ben, meg mi lesz a vége! :D :x

Lilyanjudyth írta:
Hja, kicsikét off: minden év végén írok Sortiumnak, nemrég szintén megtettem... és még mindig reménykedek abban, hogy visszatér hozzánk. :((


Én is picit off: Bele sem merek gondolni, hogy mi lesz ha nem jön vissza... :( A nevemben is nyugodtan billentsd fenéken, hogy kéretjük vissza ide, mert ha nem jön, megszakad egyesek szíve, és itt önző módon toronyiránt egyenest felfelé magasan a felhőkig, gondolok magamra is. Nagyon-nagyon-nagyon szomorú volnék, ha nem térne vissza többet hozzánk... :( :(( :((

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 december 30 (kedd), 14:27 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Ero írta:
Valahogy tényleg közkedveltebb a Snarry és a Severitus, bár mindkettőben akad olyan történet, amitől rosszul vagyok. Én is írtam Perselus/Remus-t, nekem bejön az a páros! :)


Mondjuk mindig is a kedvenc párosom marad mindkettő, de a Severitus az mindig a fő-fő-főőőő kedvenc marad. :xmashappy:x
(Bár nyilvánvaló családi helyzetemből adódóan kedveltem ezt meg, és fogom meg vele az olvasókat. Kb. úgy vagyok vele, mint Harry, én is mindig apát akartam.)

Ettől függetlenül szeretem, ha Perselus Lupinnal van, ha Harry nincs khm, szexuálisan képben. ;;)

Kíváncsi vagyok, Crucio merre jár, valahogy úgy eltűnt... mint ukume. :(
Bár ő legalább előkerült, szal bizakodom. ^^

Hja, kicsikét off: minden év végén írok Sortiumnak, nemrég szintén megtettem... és még mindig reménykedek abban, hogy visszatér hozzánk. :((

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 december 29 (hétfő), 21:33 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Lilyanjudyth írta:
Jaj, én teljesen úgy gondoltam, hogy a kritikák válaszaiból jöttél rá a dologra... amit nem is tudok mi. :D

Nem aggódom, nem is zavar. Csak nagyon látni a különbséget, hogy a Snarry vagy a Severitus mennyivel közkedveltebb. ;;)



Valahogy tényleg közkedveltebb a Snarry és a Severitus, bár mindkettőben akad olyan történet, amitől rosszul vagyok. Én is írtam Perselus/Remus-t, nekem bejön az a páros! :)

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 december 29 (hétfő), 20:14 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Jaj, én teljesen úgy gondoltam, hogy a kritikák válaszaiból jöttél rá a dologra... amit nem is tudok mi. :D

Nem aggódom, nem is zavar. Csak nagyon látni a különbséget, hogy a Snarry vagy a Severitus mennyivel közkedveltebb. ;;)

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 december 29 (hétfő), 17:14 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Lilyanjudyth írta:
Most azért, mert válaszoltam rájuk?! Afranc! :D

Legközelebb nem leszek ilyen készséges... :))

Amúgy látszik szegény történeten, hogy annyira nem "izgat" senkit, mert kevés a Severitus, és ott van a Lupin/Piton dolog. XD


Nem,nem azért. Majd jönnek az olvasók, ne aggódj!

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 december 29 (hétfő), 16:45 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Ero írta:
Azt hiszem, rájöttem valamire a Holdfényszelence töridben :smile:x . Remélem igazam lesz, de majd kiderül a folytatásban! :?x


Most azért, mert válaszoltam rájuk?! Afranc! :D

Legközelebb nem leszek ilyen készséges... :))

Amúgy látszik szegény történeten, hogy annyira nem "izgat" senkit, mert kevés a Severitus, és ott van a Lupin/Piton dolog. XD

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 december 29 (hétfő), 16:30 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Azt hiszem, rájöttem valamire a Holdfényszelence töridben :smile:x . Remélem igazam lesz, de majd kiderül a folytatásban! :?x

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 december 26 (péntek), 23:15 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Boldog karácsonyt mindenkinek! :xmastree:x

Remélem, jó sok beiglivel és sok boldog perccel teltek el a napok! :xmashappy:x

Kicsit elkéstem (mikor nem??), és hoztam karácsonyi olvasnivalót:

Holdfényszelence - 1. fejezet - Hazatérés

Hát igen, aki szereti a Severitust, de mellette a slasht nem bírja, lehet, nem kéne beleolvasnia. :D
A story nem hosszú, csupán három fejezetes, nem sokára teljesen kész. Itt-ott még ementáli sajt szegényke, de már egy éve porosodik a gépemen.

Jaja, igen erőteljesen agyalok a kódex folytatásán. Nem is akarom tovább húzni, de pl. a mostani regényből totálisan kimaradnak Gaius családtagjai, és szerintem páran megismernék őket, így az is a következő regényre maradna. Ilyen kis apróságok. ^^
A két adventi dolog még lemaradt, az egy befejezett történet két utolsó fejezete lesz.
A Ws, sajátom is takarékon van, nem fogom őket törölni, semmi ilyesmi, nem kell megijedni. :xmashappy:x

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 december 22 (hétfő), 19:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Ne aggódj, én türelmesen várok bármeddig, ahogy eddig is! Sok sikert az üsthöz!

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 december 22 (hétfő), 1:23 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Nem baj,majd hozod azokat a frisseket ha lesz időd megírni őket. Azért kíváncsian várom,hogy sikerül-e egy kis ajándékot csempészned a virtuális fánk alá,mert ha igen azt nagyon nagy örömmel fogjuk fogadni :) Hm miért lennél "őrült" azért mert jelentkeztél az üstre :) Ott olyan jó törik szoktak lenni,ügyesek az alkotók csak nekem nem jut soha időm kritikát írni rá :oops:

Hm lesz folytatása a Kódexnek? De jó,ezzel a hírrel nekem már most elhoztad a karácsonyi ajándékot :) Így már tudom,hogy miért várat magára addig pedig újra olvasom az eddig elkészült töriket ;)
Megértem,hogy azokat akarod előbb kilőni amikhez már nem kell sok,gondolom akkor már neked is könnyebb lenne,ha azok nem nyomnák már a vállad.

Öhm egy kis off.A ws oldal mellett most már a saját oldalad sem jön be. :(
Nyugtass meg,hogy az is elérhető lesz majd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 december 21 (vasárnap), 23:32 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Nagyon köszönöm Nektek a kritikát, meg úgy Mindenkinek! :-*
Csak jussak el odáig, hogy válaszolok is rájuk, pláne a hosszúakra. :D

Annak is örülök, hogy minden oké veletek, és te is itt vagy, ukume. ^^
Nem akartam már még egy ismerőst, aki fogja magát, szó nélkül lelép a fandomból - az olyan rossz. :(

Viszont bárhogyan is akartam, nem tudok még frisst hozni, pedig szerettem volna egy befejezést hozni két darabban, ezek lettek volna az utolsó két Advent, és Karácsonyra is egy rövidke storyt, ami eléggé porosodik és karácsonyi is.

Egyszerűen nem jutok odáig, hogy be tudjam fejezni azokat a fejezeteket, amiket szerettem volna. Plusz dolgok hárultak rám, pláne azért, mert anyám kórházba került, (ne, ne aggódjatok, ez a menetrend szerinti pszichiátriai "látogatása"), csak ünnepek előtt mindig ez van. Aztán még a melóban is én szerveztem a partyt, és mást is csinálgatok, ami miatt Megszeghetetlen eskü véd, vagy mifene... de hamarosan az is "előkerül", mint az írásaim. :g

Nah azért Karira megpróbálok hozni valamit, mindhárom napra.

Hja igen, biztos észrevették a szemfülesek, hogy voltam olyan "őrült", hogy jelentkeztem az Üstre. :g

Hja... és igen, a Kódex amúgy ácsorog, mert ugye én felépítettem szépen egy regényre, aztán elgondolkodtam azon, hogy talán kéne folytatás... És akkor úgy kell alakítani dolgokat, amik miatt átírásra kerül a meglévő "anyag". ^^ De az is sorra fog kerülni, csak még ami közel áll a befejezéshez, azt lőném ki előbb.

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 december 14 (vasárnap), 16:45 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Lilyanjudyth írta:
Erónak pedig ezúton is kívánok jobbulást. >:D<


Köszönöm, jobbulgatok! :smile:x Csak nagyon kell diétáznom, nehogy újra begyulladjon az epém. Legyen már január 14-e!
Hagytam magam után nyomot az SB-nél és az Adrianánál is! :-*

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 december 13 (szombat), 3:42 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Lilyanjudyth írta:
Hiányoznak a régiek, pl.: ukume... :(


ukume könnyekig meg lett hatva, ezt jó ha tudjátok, lányok... teljesen, és totálisan... már csak attól is, hogy egyáltalán emlékeztek még rá... *ukume még mindig dilis, nem nőtt fel, nem nőtt be a feje lágya, még mindig harmadik személyben beszél magáról :D *

Lily drágám, tudnod kell, hogy épp egymásra éreztünk, nekem eszembe jutott az SB, erre mei jött szólni hogy van friss, és jelzem, szinte azonnali hatállyal mentem is olvasni, csak hát pont így délutános héten vagyok túl, így csak most jutottam el ide az oldalra is, lásd, ide hozzád is csak így éjjel fél 3-ra...... :oops:
De a frissed már olvastam, és holnap eskü mindenre ami szent, kapsz tőlem is egy szééééépséges szép kritikát. :) =P~ =P~

*Merlinre, de jó itt lenni, bakker, de kár hogy le kell feküdni, pedig most úgy átjárt a hely vibráló, édes krémes, habos-babos, fincsi hangulata, olyan jó itt, tiszta nosztalgia-drog, de áhhh.... megyek aludni, holnap megyek írni kritikát, puszi! :x :x $star I-) *

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 december 08 (hétfő), 17:20 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Lilyanjudyth írta:
El tudod úgy érni, hogy még válaszol? Az nagyon szupi, hogy annyira nem tűnt el, hogy elérhetetlen. :)
De amúgy ja, én mindig elégedetlen vagyok velük, sosem jó, ahogy megírom őket, de ezt már megszokhattátok. :D
Én elolvastam kétszer is, minden frissítés előtt, elolvasok mindent még legalább egyszer. SB-nél ez már kezd morbid méreteket ölteni a jelenlegi 697 oldalával. Izé, már több az újjal együtt. XD


Igen,szerencsére el tudom érni :) Bár mostanában nem volt időm rá,mert tavaly anyumat háromszor műtötték öt hónap alatt és vele foglalkoztam leginkább,de most írtam neki :) Majd meglátjuk,hogy mikor jön válasz.Egyébként lehet,hogy azért nem lehet őt emailben elérni,mert közben megváltoztatta és talán még nem cserélte ki.

Eh hát ez azért durva és még így is elégedetlen vagy a fejezetekkel? :shock:
No igen megszoktuk csak én nem tudom megállni,hogy ne mondjam el mindannyiszor,hogy ne legyél elégedetlen,mert jókat írsz és nagyon jól :lol:x

Láttam,hogy most Adrianát frissítettél,kapsz is rá majd egy szép kritit,csak épp megint meló közben vagyok :-P Öm egy kérdés,a Tizedik Kódex mikor várható? Mert azt is nagyon szeretném már olvasni,de persze nem leszek telhetetlen,örülök annak,hogy most így megtáltosodtál :D

Oké,szóval elolvastam és megdöbbentem,hogy az előző fejit valahogy sikerült lehagynom,hogy miként kerülte el a figyelmem azt nem tudom :-P De a mostanival együtt elolvastam és hagytam neked kritikát ahogy ígértem :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára meichan 2014 december 08 (hétfő), 20:43-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 december 08 (hétfő), 0:09 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
I. Advent: Salvador Benevolus 32. fejezet - Griandia
II. Advent: Adriana gyűrűje - 8. fejezet - A tőr


meichan írta:
Drágám,Te mindig elégedetlen vagy a fejezetekkel...


El tudod úgy érni, hogy még válaszol? Az nagyon szupi, hogy annyira nem tűnt el, hogy elérhetetlen. :)
De amúgy ja, én mindig elégedetlen vagyok velük, sosem jó, ahogy megírom őket, de ezt már megszokhattátok. :D
Én elolvastam kétszer is, minden frissítés előtt, elolvasok mindent még legalább egyszer. SB-nél ez már kezd morbid méreteket ölteni a jelenlegi 697 oldalával. Izé, már több az újjal együtt. XD

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 december 07 (vasárnap), 21:54 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Lilyanjudyth írta:
Amúgy boldogan láttam, hogy a kritikáim nem egy fekete mélységben vannak, hanem láthatóak, és normálisan lehet rájuk válaszolni, és nincsenek is összekeveredve. Nagyon utáltam.
De most már a díjakon is túl vagyok, aztán így tudtok rájuk pötyögni. ^^

Hát... remélem, még látom ukumét, a történetei ott maradnak befejezve, és vele sem tudjuk, mi van. :(

Megint Advent van, nem sokára hozok egy új fejezetet egy másik történetből. Csak kikupálom, a mai napom erről szólt kb. :))
Ugye mikor sokáig nem ír az ember, és aztán megírja... majd ránéz, azt gondolja, hogy hű de pocsék, ez még ne kerüljön emberek elé. Hát na, ilyen érzéseim szoktak lenni, és az SB sem lett ilyen téren "szuper", úgy érzem.


Örülök,hogy a kritikáidat nem nyelte el a nagy fekete lyuk :)

Majd írok neki és megkérdezem,hogy mi van vele mostanában és azt is elmondom,hogy van nálad némi friss is,biztos fog neki örülni ;)

Drágám,Te mindig elégedetlen vagy a fejezetekkel,pedig mindig mondom,hogy azok pont úgy jók ahogy vannak,de hosszabb kihagyás után biztos nehéz visszarázódni és felvenni újra a fonalat.De nyugodj meg az SB új részével sem volt semmi baj.Én most is ugyan úgy élveztem mint eddig bármikor és tervezem karácsonykor újra olvasni az egészet :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 december 07 (vasárnap), 21:12 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Amúgy boldogan láttam, hogy a kritikáim nem egy fekete mélységben vannak, hanem láthatóak, és normálisan lehet rájuk válaszolni, és nincsenek is összekeveredve. Nagyon utáltam.
De most már a díjakon is túl vagyok, aztán így tudtok rájuk pötyögni. ^^

Hát... remélem, még látom ukumét, a történetei ott maradnak befejezve, és vele sem tudjuk, mi van. :(

Megint Advent van, nem sokára hozok egy új fejezetet egy másik történetből. Csak kikupálom, a mai napom erről szólt kb. :))
Ugye mikor sokáig nem ír az ember, és aztán megírja... majd ránéz, azt gondolja, hogy hű de pocsék, ez még ne kerüljön emberek elé. Hát na, ilyen érzéseim szoktak lenni, és az SB sem lett ilyen téren "szuper", úgy érzem.

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 december 02 (kedd), 17:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Lilyanjudyth írta:
Örülök, hogy te még itt vagy. ^^
Hiányoznak a régiek, pl.: ukume... :(

Hja láttam amúgy, te a melóból bújsz ki kritikaírás-fejezet olvasás alól, más meg a zh tanulás alól... XD
Mondom kész, miattam kirúgják itt az embereket, meg buknak meg tárgyakból... ßP

Lassan válaszolgatok a kritikákra is, csak nagyon nehéz megtalálni őket (egy káosz a válaszolásnál az egész, van amikor a meri szívat, és minden totál fekete), meg ezerrel csinálgatom az arany pennás díjakat.

Még azon is néztem egy nagyot, hogy megint megkaptam, hogy örül az illető, hogy ismét fordítok. :-B


Én maradok is Drága! ukume sajnos elég pocsék időszakon van túl és szerintem még nem rendeződött a helyzete.Sajnálom,mert nekem is hiányzik :(

Hehe mi tagadás,sokkal élvezetesebb volt olvasni és kritikát írni,mint melózni,de nem kell féltened ügyes vagyok és nem bukom le :)

Eh azt én olvastam :-P Eltöprengtem,hogy az illető aki ezt írta nagyon eltévedt,mert ezt a törit Te írod viszont lehet,hogy megzavarodott amiatt,hogy más viszont fordítja :D Csak épp elnézte a dolgot :)

Szorítok,hogy időben elkészüljenek a díjak és sikerüljön normálisan válaszolni a véleményekre is és ne szívasson meg a meri ;;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 december 02 (kedd), 14:46 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
meichan írta:
De jó ilyen hírre betévedni ide :) Na nem mintha nem járnék itt állandóan ha időm engedi :) Szóval,örülök,hogy előkerültél és amint időm lesz a sok meló mellett azonnal olvasom és hagyok nyomot ;;)
Oh és itt szólok,hogy a ws oldalad nem található,nem tudom,hogy miért :( Remélem nem végleges csak átmeneti :)


Örülök, hogy te még itt vagy. ^^
Hiányoznak a régiek, pl.: ukume... :(

Hja láttam amúgy, te a melóból bújsz ki kritikaírás-fejezet olvasás alól, más meg a zh tanulás alól... XD
Mondom kész, miattam kirúgják itt az embereket, meg buknak meg tárgyakból... ßP

Lassan válaszolgatok a kritikákra is, csak nagyon nehéz megtalálni őket (egy káosz a válaszolásnál az egész, van amikor a meri szívat, és minden totál fekete), meg ezerrel csinálgatom az arany pennás díjakat.

Még azon is néztem egy nagyot, hogy megint megkaptam, hogy örül az illető, hogy ismét fordítok. :-B

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 december 01 (hétfő), 2:07 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Lilyanjudyth írta:
Nem ártana a karácsonyi előkészületeknek, és a ficblogban is kitakarítani a port. :D
És ismét életet lehelni a helybe. :#-)

I. Advent: Salvador Benevolus 32. fejezet - Griandia

Következő Adventkor este (remélem, nem későeste) ismét jövök. ;;)


De jó ilyen hírre betévedni ide :) Na nem mintha nem járnék itt állandóan ha időm engedi :) Szóval,örülök,hogy előkerültél és amint időm lesz a sok meló mellett azonnal olvasom és hagyok nyomot ;;)
Oh és itt szólok,hogy a ws oldalad nem található,nem tudom,hogy miért :( Remélem nem végleges csak átmeneti :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 december 01 (hétfő), 1:05 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Nem ártana a karácsonyi előkészületeknek, és a ficblogban is kitakarítani a port. :D
És ismét életet lehelni a helybe. :#-)

I. Advent: Salvador Benevolus 32. fejezet - Griandia

Erónak pedig ezúton is kívánok jobbulást. >:D<

Következő Adventkor este (remélem, nem későeste) ismét jövök. ;;)


Lilith Snape minden elismerésem, ha megküzdesz a kezdetben még nem igazán jól megírt fejezetekkel, és az egész történethez türelmed lesz! _U_

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 november 13 (csütörtök), 17:14 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 17 (kedd), 22:52
Hozzászólások: 5
Hali!

Felkerült az SB első fejezete németül, ha valakit érdekel:
https://www.fanfiction.net/s/10822616/1 ... -Benevolus

Sajna nem lett tökéletes, biztos találtok benne hibákat, de ez most így sikerült :)

Üdv, Lilith


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 október 07 (kedd), 20:37 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
* Erika bejön, lepókhálóz, leül és csendesen várakozik némi hírre! *

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 10 (vasárnap), 21:33 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2011 április 28 (csütörtök), 16:42
Hozzászólások: 2
Sziasztok.
Még mindig kitartóan várom az SB-t és várni is fogom míg csak élek.
Lilyanjudyth hiányzol, kérlek írj újra.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 május 11 (vasárnap), 14:00 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 07 (vasárnap), 13:15
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Hápburg :)
Halihó!
Borostyánkőről van valami hír- féleség?

_________________
"Minden sorsdöntő dolog a csakazértis-ből jön létre. "- F. Nietzsche


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 április 06 (vasárnap), 18:00 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Hana Neko írta:
meichan írta:
crucio írta:
Nem tudom megnyitni ezt az oldalt
http://lilyanjudyth.hu/ :roll: :roll: :roll: :cry: :cry:

Nektek sikerül?


Próbáltam,de nekem sem megy :(


Mert nem helyesen írjátok be, kell egy 'ws' még a címbe. Így: http://ws.lilyanjudyth.hu/
(Elnézést az offért Lilyanjudyth. ^.^")


Hana amit Te írsz az az oldal bejön :) Amit nem tudunk megnyitni az Lily saját oldala,nem a Witches Sabbath :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 április 06 (vasárnap), 15:57 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2014 február 16 (vasárnap), 0:03
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Világok peremén álomködbe feledkezve
meichan írta:
crucio írta:
Nem tudom megnyitni ezt az oldalt
http://lilyanjudyth.hu/ :roll: :roll: :roll: :cry: :cry:

Nektek sikerül?


Próbáltam,de nekem sem megy :(


Mert nem helyesen írjátok be, kell egy 'ws' még a címbe. Így: http://ws.lilyanjudyth.hu/
(Elnézést az offért Lilyanjudyth. ^.^")

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 április 06 (vasárnap), 14:42 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
crucio írta:
Nem tudom megnyitni ezt az oldalt
http://lilyanjudyth.hu/ :roll: :roll: :roll: :cry: :cry:

Nektek sikerül?


Próbáltam,de nekem sem megy :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 április 02 (szerda), 19:30 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2007 december 20 (csütörtök), 10:37
Hozzászólások: 127
Nem tudom megnyitni ezt az oldalt
http://lilyanjudyth.hu/ :roll: :roll: :roll: :cry: :cry:

Nektek sikerül?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 március 23 (vasárnap), 0:26 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 augusztus 05 (hétfő), 14:18
Hozzászólások: 29
Boldog születésnapot kívánok! ;;) $rose :x $star :o) <:-P >:D<

_________________
Az élet csodálatos dallam, csak rajtad múlik, hogyan énekled.
hindu mondás

A természetes tehetség tanulás nélkül is sokra képes. A tanulás tehetség nélkül semmire se megy
Quintilianus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 március 22 (szombat), 13:14 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2012 július 04 (szerda), 13:56
Hozzászólások: 110
Tartózkodási hely: Over the Rainbow
Boldog Születésnapot! Kép

_________________
Életünk minden pillanatában egyik lábunk a tündérmesék földjén, másik lábunk a mélységes szakadék szélén áll.
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 március 22 (szombat), 11:46 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Boldog születésnapot! $rose <:-P :-*

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 március 01 (szombat), 13:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
*Erika bejön, lepókhálóz, leül, és csendben várakozik némi hírre*

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 január 25 (szombat), 1:56 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 augusztus 05 (hétfő), 14:18
Hozzászólások: 29
Na, végre én is megérkeztem. Most olvastam el ugyanis ténylegesen az SB-t. Addig nem akartam belefogni, míg nem láttam a jelét, hogy folytatni akarod. :oops: Teljesen le vagyok nyűgözve! 8-> Le is mentettem rögtön kedvencnek, mihelyt belekezdtem, ami alapvető ugyebár. ;;) Az asztalra is azonnal feltettem, hogy gyorsan el tudjam érni! Én próbáltam, esküszöm, próbáltam lassítani olvasás közben, de nem ment. Amikor belekezdtem, elhatároztam, hogy csak egy fejezetet olvasok el egyszerre. Én, és a fogadalmam ;) ! Már csak azon kaptam magam, hogy egyszerre nem csak egyet, hanem kettőt, hármat, sőt, négyet is olvasok, mert nem bírtam leállni vele! :-)P Szóval, nem csak Harry kapott rá a bájitalokra, hanem én is a Salvadorra, úgyhogy kérem a következő adagot, mielőtt elvonási tüneteim lesznek! :-SS Mások is így vannak vele azt hiszem :) Velük együtt örülök, hogy sikerült kicsit összeszedned magad, és nem hagysz cserben minket. :-)V =D> Merlin hozott újra köztünk! $rose >:D<

_________________
Az élet csodálatos dallam, csak rajtad múlik, hogyan énekled.
hindu mondás

A természetes tehetség tanulás nélkül is sokra képes. A tanulás tehetség nélkül semmire se megy
Quintilianus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 január 02 (csütörtök), 22:46 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2011 augusztus 01 (hétfő), 8:44
Hozzászólások: 2
Csak van értelme időnként reménykedve feljönni erre a fórumra, hátha írtál!
:-D
Köszi a frissért!

Kitartást és sok szabadidőt! Boldog új évet! :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 január 01 (szerda), 13:20 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Boldog új évet!

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2014 január 01 (szerda), 12:22 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 augusztus 06 (hétfő), 21:56
Hozzászólások: 178
Tartózkodási hely: Bermuda-háromszög
Habár az üstös fórumon már jártam köszönetnyilvánítás végett, de úgy gondoltam, azért itt is megköszönöm neked a csodás ajándékomat. :) Nagyon szerettem, és nagyon örülök neki, hogy időt fordítottál rá, és megírtad. >:D<

Még egyszer köszönöm, és boldog új évet kívánok! <:-P

_________________
„− Nevetséges, Dudley még egy teát sem tud megfőzni, hogy tudna elkészíteni egy akármilyen kotyvalékot? Minek akarnak ezek gyufából tűt csinálni? Ha annyira kell nekik egy tű, vegyenek egy varrószaküzletben! Önvédelmi kalauz?! Petunia, ezek meg akarják támadni Dudleyt?! Vagy azt akarják, hogy Dudley harcoljon? De hát ő a légynek sem tudna ártani! Mibe akarják ezek belekeverni a mi fiunkat, heh? Ő is úgy fogja végezni, mint a semmirekellő nővéred, meg a munkanélküli férje!”
FELVÉVE


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2013 december 29 (vasárnap), 14:10 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 november 17 (vasárnap), 22:20
Hozzászólások: 2
Jaj de jó, hogy tettél fel egy kis előzetest nagyon köszönöm :) és sajnálom, ha a 2013 as év nem tartogatott sok jót számodra, de örülök hogy a kedvenc íróm vissztért :) sok sikert a továbbiakban


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2013 december 27 (péntek), 13:39 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2007 december 20 (csütörtök), 10:37
Hozzászólások: 127
Istenem el sem hiszem, hogy írtál ideje. Már olyan rég volt :(
Teljesen meghatódtam, és könnycsepp is gyűlt a szemembe, h. olvashatom a bejegyzésedet. :-S
Már tényleg azt hittem, h. elfelejtetted a jelszavadat v. a történeteket, de örülök, hogy adtál életjelet magadtól.
Pár napja gondolkoztam azon, hogy milyen jó volt még évekkel ezelőtt, amikor majdnem minden nap volt friss. S reménykedtem benne, hogy talán lesz karira.
Kicsit elszomorodtam, h. nem volt. De most feltöltődtem, hogy jövőre már lesz :D
Igen ez a 2013-as év nem volt a legjobb ebből a szempontból, de a jövő évre kívánok neked rengeteg szabadidőt és ötletekben, frissítésekbe gazdag új évet! :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2013 december 27 (péntek), 9:27 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2007 augusztus 11 (szombat), 20:21
Hozzászólások: 158
Köszi a részletet.
Már ennyi is magával ragadott, és emlékeztetett arra mennyire szeretem az írásaidat.

_________________
Szeretni csak egyetlen módon lehet, Harry. Egész szívedből, teljes odaadással. Minden más csak gyönge füst, mely elszáll az idők szelében.

Lásson ártatlan virágnak, s légy a kígyó alatta


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2013 december 26 (csütörtök), 22:00 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Köszönöm szépen az errejáró lelkeknek. :)
Nektek is...

Boldog Karácsonyt! Még ha egy kicsit megkésve is. Remélem, mindenkinek kellemesen telnek az ünnepek. :D

Tudom, hogy ez az év katasztrofális volt részemről frissítések terén, nagyon bízom benne, hogy ez változni fog jövőre. Soha nem tudok eléggé hálás lenni a sok véleményért és a türelmetekért, amikor a történeteimből a folytatásokat várjátok.
De idén azért nem maradtok történet nélkül, elvégre a Kívánság Üstre íródott egy kisregény. Csak ugye nem árulhatom el melyik az, mert köt a Megszeghetetlen eskü. :)

Több mint öt év, hatszázkilencvenhat oldal, hatszázkilencven kritika… párhuzamos, kifordított világ – egy regény, amit a kezdetekkor legszívesebben fel sem tettem volna, de számotokra nagy kedvenccé vált. Aki kitalálta, melyik történet is ez, kicsit tekerjen lentebb, és kiemelve olvassa el a belőle az ajándéknak szánt majdnem háromoldalnyi előzetest. A teljes fejezetet pedig újévi ajándéknak fogom szánni. :)



Salvador Benevolus
32. fejezet
Griandia - részlet


Harry kettőt kopogtatott az ajtón, aztán amikor az feltárult, épphogy csak bele nem ütközött a kifelé igyekvő Pitonba.

– Mi történt? – kérdezte aggódva az apja.

– Nem tudok aludni – vallotta be halkan Harry, elhallgatva tettét –, rossz ott egyedül, abban a hatalmas szobában. Nem maradhatnék itt melletted? Már eleinte is gondoltam rá, de azt hittem, hogy… meg tudok küzdeni a dologgal.

A mondat végét már csak suttogta, de Piton így is megértette. Abban azonban egyáltalán nem volt biztos, hogy a férfi meg is engedi neki az itt alvást. Elvégre Harry bármennyire is nem akarta tudomásul venni, a láthatatlan szakadék még mindig ott tátongott kettejük között.

– Már réges-régen szólnod kellett volna felelte Piton csendesen. Becsukta az ajtót, aztán átkarolta őt, és az ágyához vezette. A pálcáját előhúzva az ágy felé suhintott, mire a rengeteg irat két toronyba rendezve magát az egyik térfélre sorakozott.

Harry teljesen idiótának érezte magát, ahogy ott álldogált magához ölelve a takaróját.

– Ne haragudj, hogy megzavartalak – motyogta bűnbánóan.

– Csak azért haragszom, hogy megint nem szóltál nekem – morogta Piton, miközben a saját takaróját összébb rendezte. Ezt követően Harry ledőlt az ágyra, és magára húzta a sajátját, majd összekucorodott alatta. Direkt úgy feküdt, hogy ne legyen háttal az apjának, aki közben leült mellé törökülésben, és a kezébe vette az egyik pergament. – Biztos, hogy jól vagy? – kérdezte rápillantva.

– Igen, csak megint elszabadult a varázserőm – ismerte el halkan.

– Azért is indultam el, mert a bűbájok jeleztek, hogy nincs minden rendben odaát. Ezúttal mi történt? – faggatózott Piton.

– Jégbarlangot csináltam a szobából – sóhajtott Harry. – De rendbe hoztam, mielőtt átjöttem! Tényleg.

A bájitalmester mély levegőt vett, miközben a fejét rázta.

– Nem lesz ez így jó. Tudod, hogy a varázserőm megakadályozza, hogy a tied bajt okozzon. – Pár pillanatig csendben maradt, de aztán megszólalt. – Blackkel álmodtál, igaz? Álmodban védekeztél, de közben a valóságban is megtörtént.

Harry nyelt egyet, és úgy döntött, itt az ideje a vallomásnak.

– Igen, vele álmodtam, de nem a támadásról – pontosított. Piton erre nagyot nézett, és leengedte a pergament, amit percekkel ezelőtt is tanulmányozni akart. – Most jöttem rá, hogy múltkor is másról álmodtam, amikor elszabadult a varázserőm – próbálta magyarázni. – Most, amikor felriadtam, végre emlékeztem is rá, mi volt az a rossz, amit újra átéltem álmomban.

– Újra? – kérdezte értetlenül Piton, ujjai megfeszültek a pergamenen, és észre sem vette, hogy kezdi összegyűrni azt. – Mi rossz van még, ami Black tedd veled, és nem tudok róla?! – emelte fel a hangját.

Harry felült, aztán az ágy fejlécének dőlt, lábait felhúzta a takaró alatt, és átkarolta.

– Félreértesz…

– Nem hinném! – csattant fel indulatosan Piton, esélyt sem adva a magyarázkodásra. Elhajította a már összegyűrt iratot, és teljesen felé fordult. – Tudom, milyen elvakult vagy Blackkel szemben, így nem csodálkozok rajta, ha eltitkolod előlem azt, hogy bántott!

– Mi… ? – nézett nagyot Harry. – Teljesen félreértesz! Talán ha végighallgatnál…

– Blackkel szemben nem ismerek türelmet! – szakította félbe Piton a mondanivalóját. – Ki vele, mikor bántott annyira…

– A haláláról álmodok! – kiáltott rá Harry dühösen, mire Piton elsápadva elhallgatott. – És tudod, mi a legrosszabb benne?! Hogy én tehetek róla! – A mondanivalója végére a torka annyira összeszorult, hogy küzdenie kellett a fájdalom ellen, amit mindig is érzett keresztapja hiányától.

Hosszú másodpercig némán ültek egymásra nézve, mire végül Piton meg tudott szólalni.

– Ne haragudj, Harry – mondta csendesen. – Soha nem említetted, hogyan történt a tragédia, és most már értem, miért. – Néhány pillanatig elhallgatott, mint aki azt latolgatja, mit mondjon. – Oly sok dologért hibáztatod magadat, biztos vagyok benne, hogy most is túlzol.

Harry megrázta a fejét. Miért nem érti meg?

– Tényleg az én hibám! – próbálta meggyőzni az apját. – Voldemort csapdát állított nekem, én pedig belesétáltam… egy látomáson keresztül odahívott a minisztériumba a jóslat miatt, Sirius pedig utánam jött, és Bellatrix a szemem láttára ölte meg! Nem mondhatod, hogy nem az én hibám! – tört ki elkeseredetten. Harry úgy döntött, talán mégiscsak jobb volna ledőlni, így ügyetlenül, remegő kezekkel rendezte el a takaróját. – Tudnom kellett volna, hogy csapda ez az egész…

Ijedtében összerezzent, mikor apja megragadta a kezét és megszorította.

– Harry. – A hang elég komolyan csengett ahhoz, hogy felnézzen. – Ne kínozd magad! – Harry bólintott, de tudta, egyhamar nem lesz rá képes, hogy mindezt elfelejtse. A fekete szemek együttérzően tekintettek le rá, amitől Harrynek olyan érzése támadt, mintha apja tapasztalatból beszélne.

– Mondani könnyebb, mint megtenni – panaszkodott Harry gyászos hangon, miközben elengedte apja kezét. – Bár, nem is tudom… jó volt úgy ébredni, hogy nem emlékeztem rá, mit álmodtam, de ez így… rossz, érted?

Piton bólintott, aztán segített fiának betakarózni, miután Harry fáradtan dőlt az oldalára.

– A lelked mélyén ismét veszteségként éled meg, hogy Black eltaszított és megtámadott – vélekedett Piton –, ezért van visszatérő álmod a másik dimenzióban bekövetkezett haláláról. – Gondolkodom majd azon, hogy oldhatnánk ezt meg bájitalok nélkül.

Harry fáradtan lehunyta a szemét, és szívébe melegség költözött a gondoskodó mozdulatra és szavakra. Piton végigsimított az arcán, ahogy megigazgatta a takarót.

– Nekem elég, ha itt vagy a közelemben – suttogta Harry, küzdve az álmosság ellen –, akkor nyugodtan tudok aludni… – motyogta.

– Ez azért nem elég – dörmögte Piton. – Aludj, Harry. Itt leszek.

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lilyanjudyth írásai - Meg mindenféle másvilág :-)
HozzászólásElküldve: 2013 december 26 (csütörtök), 14:24 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2007 augusztus 11 (szombat), 20:21
Hozzászólások: 158
Boldog karácsonyt!

_________________
Szeretni csak egyetlen módon lehet, Harry. Egész szívedből, teljes odaadással. Minden más csak gyönge füst, mely elszáll az idők szelében.

Lásson ártatlan virágnak, s légy a kígyó alatta


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2890 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 58  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség