Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 14:39

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 186 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2021 február 21 (vasárnap), 4:26 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Sziasztok! :)

Ezer éve nem jártam erre, aminek egyszerű oka van: magával ragadott a való élet, és kissé eltűntem a fandomból. De örökre soha... :-) Először is, szeretném megköszönni az Admingárdának, hogy kiemeltek közé került a Kívánság Üstön írt történetem. Késve vettem észre, de iszonyú boldogsággal tölt el, szóval köszönöm! :xx:
A történet egy Draco/Hermione sztori, ami Luna_L csodásan ötletes kívánsága alapján született meg, és itt olvasható: Akinek a záloga a kezedben van

Sok puszi nektek a mielőbbi viszontlátásig. ;)

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2020 december 08 (kedd), 14:54 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
NymphaTonks írta:
Remélem, minél hamarabb visszatér az a plusz, amit még nyáron éreztél! :) És kíváncsi vagyok az új történetedre is! :D Kellemes adventet neked is! :xx:


De jó, hogy itt vagy, Nym! :taps: Köszönöm szépen, nagyon igyekszem, olyan jól esik a biztatásod! :) Neked is boldog adventet, nagyon örülök, hogy erre jártál! :)

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2020 december 08 (kedd), 14:51 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
mrsppiton írta:
saját lelkiismeretem megnyugtatására leírom az újdonságokat. :-) ahogy azt már a kritikák alatt is írtam, az Új idők szele című történetem határozatlan ideig szünetel. az ok egyszerű: hiába van kész belőle több fejezet is, nem érzem benne azt a pluszt, ami érdemessé tenné a feltöltésre. nyáron még éreztem, most már nem... szóval erősen keresek valami csattanót bele, ami kicsit megfűszerezi a cselekményt. aztán majd meglátjuk... :) eközben jelentkeztem a Kívánság Üstre, ami nagyon jó alkotói szakaszt hozott magával, segített visszarázódni ismét az írásba.

bele is kezdtem egy új történetbe, aminek már öt fejezete szintén kész van, viszont ezt csak akkor kezdem el feltölteni, ha már látom a végét, hogy ne forduljon elő még egy Új idők szele-issue.

hamarosan jelentkezem feltöltéssel, addig is boldog adventi készülődést mindenkinek! x:D


Remélem, minél hamarabb visszatér az a plusz, amit még nyáron éreztél! :) És kíváncsi vagyok az új történetedre is! :D Kellemes adventet neked is! :xx:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2020 december 08 (kedd), 11:36 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
saját lelkiismeretem megnyugtatására leírom az újdonságokat. :-) ahogy azt már a kritikák alatt is írtam, az Új idők szele című történetem határozatlan ideig szünetel. az ok egyszerű: hiába van kész belőle több fejezet is, nem érzem benne azt a pluszt, ami érdemessé tenné a feltöltésre. nyáron még éreztem, most már nem... szóval erősen keresek valami csattanót bele, ami kicsit megfűszerezi a cselekményt. aztán majd meglátjuk... :) eközben jelentkeztem a Kívánság Üstre, ami nagyon jó alkotói szakaszt hozott magával, segített visszarázódni ismét az írásba.

bele is kezdtem egy új történetbe, aminek már öt fejezete szintén kész van, viszont ezt csak akkor kezdem el feltölteni, ha már látom a végét, hogy ne forduljon elő még egy Új idők szele-issue.

hamarosan jelentkezem feltöltéssel, addig is boldog adventi készülődést mindenkinek! x:D

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2020 augusztus 17 (hétfő), 12:32 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Hello minden erre tévedőnek! :)

Az Új idők szele című történetemet időhiány miatt szeptemberben folytatom; ez a nyár túlságosan sűrű az íráshoz. Remélem, akkor is lesz még közönsége a történetnek. :-)

Addig is, múltkor leporoltam egy régi történetemet, amit nagyjából nyolc éve írtam, kicsit kipofoztam és feltöltöttem. Egy Sirius/Hermione novella ez, ami a Falevelek címet viseli. Jó olvasást! ;)

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2020 július 20 (hétfő), 18:18 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Új idők szele 1. fejezet. :-) :-)

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2020 július 05 (vasárnap), 20:55 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Szia, Nym!! :) Jaj, hihetetlenül örülök, hogy írtál, ráadásul ilyet, nagyon boldoggá tettél vele, köszönöööm! :-) Ritkán járok erre, ezért elnézést a kései válaszért. Remélem, jól vagy, és ha már itt vagyok, akkor megragadom az alkalmat, hogy leírjam:

Az Erősebb a szeretetnél 18. része, a befejezés már olvasható! :-)

Puszillak, és neked is sok-sok ihletet kívánok az íráshoz, Nym :)


NymphaTonks írta:
mrsppiton írta:
Az Erősebb a szeretetnél 14. fejezete már olvasható! :-)


Hjajajajj, hogy elmaradtam ezzel a történettel. :shock: Amint végzek a vizsgáimmal, ledarálom az egészet! :yes: Hajrá addig az íráshoz! :give:

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2020 június 01 (hétfő), 20:48 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 11 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Az egyik roxforti kanapén punnyadva Remus mellett
mrsppiton írta:
Az Erősebb a szeretetnél 14. fejezete már olvasható! :-)


Hjajajajj, hogy elmaradtam ezzel a történettel. :shock: Amint végzek a vizsgáimmal, ledarálom az egészet! :yes: Hajrá addig az íráshoz! :give:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2020 május 31 (vasárnap), 18:37 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Az Erősebb a szeretetnél 14. fejezete már olvasható! :-)

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2020 április 24 (péntek), 14:31 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
az Erősebb a szeretetnél 5. fejezete is megszületett, a linkre kattintva olvasható. :-)

modszerk.

...éééés villámgyorsan meghoztam a következő részt, tehát az Erősebb a szeretetnél 6. fejezete már olvasható. :)

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2020 április 19 (vasárnap), 15:48 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
A Lucius/Hermione párosítású új történetem, az Erősebb a szeretetnél 4. fejezete már fent is van, a linkre kattintva megtekinthető. Kellemes olvasást az erre tévedőknek! :-)

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2020 április 13 (hétfő), 11:11 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Öt hónappal és egy nappal az első fejezet feltöltése után befejeztem a Mr. Malfoy második esélye című írásomat. :)
Nagyon jó érzés, viszont kicsit hiányozni is fog, mert megszerettem a szereplőket.
IDE kattintva olvasható az összes rész.

Emellett belekezdtem egy új történetbe is, aminek főszereplői szintén Lucius és Hermione. Az első két fejezet IDE kattintva olvasható. :-)

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2019 november 23 (szombat), 11:32 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Huh, mintha egy másik életben lett volna, hogy én ide utoljára írtam. Azóta gyökeresen megváltozott körülöttem minden, de szerencsére csakis a szó legpozitívabb értelmében. :) Viszont úgy érzem, nem halogathatom tovább ezt a bejegyzést, mert nap, mint nap egyre jobban feltámadó bűntudatom miatt van a Bérmenyasszony miatt, főleg, mivel 2014-ben egy Aranypenna helyezéssel is megelőlegeztétek nekem a bizalmat, amit nagyon köszönök.❤

Nem tudom, maradtak-e itt a történet régi olvasói közül, de azért leírom, mintegy az én lelkiismeretemet is megkönnyebbítve ezzel.

Szóval, miután az életem öt éve váratlan fordulatot vett, teljesen elszakadtam a Merengőtől, és sokáig úgy éreztem, ez a búcsú örökre szól. De Harry Potter története 1999-től, hétéves korom óta van jelen az életemben - mondhatni, örök szerelem -, és bár a könyvek és a filmek itthon mindig elő-előkerültek, a fanfictionök világa az idő múlásával egyre távolibbnak tűnt. Aztán néhány hete elkezdett hiányozni a Merengő, ahol 2008-óta olvasok és 2009 óta vagyok tag, tehát idén jubilálok. <:-P

Szóval, újra elkezdtem olvasgatni néhány régi kedvenc fanficemet, aztán megláttam, mennyi kritika érkezett a Bérmenyasszonyra... Elkezdtem azt is újraolvasni, mert őszintén szólva, egyáltalán nem emlékeztem már a cselekményre, hogy mit és hogyan szerettem volna felépíteni, egyáltalán, semmire.

Pedig anno volt egy remek kis jegyzetem arról, miként építem majd fel a cselekményt, mi lesz az elkövetkezendő részekben, stb. De a laptopom öt éve - épp akkor, amikor az akkori életem is darabokra hullott - megadta magát, szóval elveszítettem az összes régi fotót, szöveget, egyáltalán mindent. Utólag visszagondolva ez egy elég jó és szimbolikus húzása volt az égieknek ahhoz, hogy magam mögött hagyjam a múltat, erőssé váljak, megvalósítsam az igazi álmaimat, és eljuthassak odáig szakmailag és magánéletileg, ahol most vagyok... :)

Most viszont piszkosul kellenének azok a jegyzetek, hogy lássam, be tudom-e fejezni a történetet. Lehet, hogy ennyi év után senki nem kíváncsi rá, és én ezt teljesen meg is értem, de ha csak egy embernek örömet okozok vele, az csodás lenne. Viszont, és itt jön a legnehezebb része a dolognak: nem érzek olyan elemi ihletet a történettel kapcsolatosan, mint amikor elkezdtem írni.

Ezt muszáj volt leírnom/kimondanom ahhoz, hogy a történet ne legyen többé egy levegőben lógó ígéret.

Mindeközben, hogy visszatértem, viszont ihletem támadt egy teljesen más jellegű, Lucius/Hermione történethez.

A Mr. Malfoy második esélye most jelenleg minden írásra szánt szabadidőmet elveszi, és nagyon boldog vagyok, mert ezzel a történettel visszatért belém egy olyan lelkesedés, amit már sok-sok éve nem éreztem. Ezért, most érthető okokból maximálisan erre a fanficre koncentrálok.

S hogy mi lesz a Bérmenyasszonnyal? Magam sem tudom. Egyelőre semmi. Pihentetem az újraolvasását, a kritikák megválaszolását, amikért nagyon hálás vagyok, addig, ameddig valóban rá nem jövök, hogy mi lesz a történet sorsa, hogy azt írhassam válaszként, nem egy üres ígéretet. Annyira megváltoztam az elmúlt fél évtized alatt, hogy most egyszerűen már nem tudok ráhangolódni az akkori soraimra. Ha a mostani történetemmel végeztem, újra átgondolom, erőltetni úgysem lehet. Mindenesetre, a szívem mélyén bízom benne, hogy egy minisztériumi varázsló észrevétlenül meglengeti felém a pálcáját, és küld rám egy kis ihletbűbájt. :)

Ha viszont nem így lesz, akkor nem erőltetem. Méltatlan, csalódást okozó folytatást és befejezést nem szeretnék írni csakazértis jelleggel, sem olyat, amit nem érzek száz százalékig magaménak és méltónak a sok munkához, amit egykor belefektettem, és hozzátok, olvasókhoz, akik fejezetről-fejezetre követtétek velem a cselekmény alakulását.

Köszönöm, hogy olvastatok, olvastok tőlem. Mindig jó ide visszatérni.

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2014 november 13 (csütörtök), 12:16 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Kedves Mindenki! :)

Ezer éve nem jártam erre, aminek több oka is van. A másik sulim mellett új szakot kezdtem az egyetemen is, a kettő egyszerre pedig bizony nem fáklyásmenet. Emellett küzdök az élet többi kisebb-nagyobb problémáival is, ráadásul két hónapka szervizben van a laptopom, szóval beütött a totális csőd... :-)
Viszont lemaradtam itt pár dologról, és meglepve, nahy örömmel tértem ide vissza. Nagyon-nagyon köszönöm azoknak, akik ennyi kategóriában jelöltek az Aranypennán. Mivel jó ideje nem élem már "fénykoromat" itt, ez hatalmas ajándék és boldogság. :') Köszönöm, hogy emlékeztek a régi történeteimre, és érdemesnek találtátok "őket" a jelölésre. A Bérmenyasszony bejutásáért pedig külön köszönet, az ígéretemet betartom, be lesz fejezve, de egyelőre sajnos fizikai és személyes dolgok akadályozzák ezt. Még egyszer hálás köszönet, a Merengő hat év alatt rengeteget adott nekem, nem is hittem volna, hogy ez még tetézhető. :')
(az esetleges hibákért elnézést, telefonról kicsit bajosabb írni.)
A Bérmenyasszony pedig egyszer vissza fog térni, remélem, lesz még, akinek ez örömet fog okozni. Nekem mindenképp, mert sosem tudnék örökre elszakadni a Merengőtől, és Tőletek sem. :)
Még jelentkezem, addig is a legjobbakat kívánom mindenkinek, szívből gratulálok minden jelöltnek, ölelés és hatalmas köszönet!!! :) <3

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2014 május 27 (kedd), 16:36 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Nanni írta:
Ne aggódj, én várom a Bérmenyasszonyt, és tudom, milyen félretenni mindent a prioritások miatt...


Köszönöm a megértést, Nanni, jól esik, hogy átérzed. :) Piszok rossz helyzet ez, főleg, hogy nem ihlethiány miatt nem halad a történet, folyton jegyezgetem az ötleteket, gondolatokat. Olyan, mintha elém tennének egy nagy adag fagyit, de közben lekötöznék a kezeimet... De sajnos ez van, előbb-utóbb remélhetőleg újra lesz annyi időm, hogy koncentráljak erre a történetre is.

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2014 május 26 (hétfő), 21:34 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 október 14 (hétfő), 19:18
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: magyar tájak ölén - meg Középföldén
Ne aggódj, én várom a Bérmenyasszonyt, és tudom, milyen félretenni mindent a prioritások miatt...

_________________
"...senkise örül, hogy ilyen időket kellett megérnie. De hát nem mi döntjük el, hogy mikor éljünk. Mi csak arról dönthetünk, hogy mi a teendőnk, ha már itt vagyunk." J. R. R. Tolkien


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2014 május 14 (szerda), 12:05 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Nem tudok jó hírekkel szolgálni, az utóbbi hónapokban ismét nagyon eltűntem, és ennek meg is volt az oka. Iszonyú kín megírnom ezt a levelet, mert nem így terveztem, de jelen állás szerint a közeljövőben nem lesz időm befejezni a Bérmenyasszonyt. Amikor tudok, még mindig írok hozzá, egyáltalán nem lett félbehagyva vagy elfelejtve, de egyszerűen annyi szabadidőm sosincs, hogy ráhangolódva, teljes mértékben koncentrálva épkézláb fejezeteket gyártsak egymás után. Terveim szerint még hét fejezet van hátra a történetből, és ebből nem akarok alább adni.
Lehetne, hiszen mindent meg lehet rövidíteni, átírni, de ezzel silányabb lenne a végkifejlet, mint ahogy én elterveztem, és akkor inkább ez a meghatározhatatlan időtartamú csend, mint egy olyan történet, aminek a minőségével elégedetlen vagyok, és valószínűleg Ti, Olvasók is azok lennétek.
Tehát a Bérmenyasszony most jegelve van, már ami a közeli jövőben való feltöltéseket jelenti. Én továbbra is dolgozni fogok rajta, amennyit csak tudok, és ha lesz fejlemény, akkor jelentkezem. Nem tudom, kíváncsi lesz-e még rá valaki, ha végre végzek vele, de ettől függetlenül be fogom fejezni, már csak magamért is. Szeretnék végezni az egésszel, és majd egyben feltölteni, mert arra nem hagyatkozhatok, hogy „na, talán most lesz egy pár szabad hetem, akkor írok egy fejezetet, aztán hónapokig megint semmi” - ez sajnos eddig sem vált be, és hiába szeretném, de nem is fog, mert mindig közbejön valami. Szeretnék minőségi és igényes munkát azok elé tenni, akiket még érdekel a történet, szeretném újra kedvemet lelni az írásban kötöttségek nélkül, és szeretném ezt a történetet is befejezni még akkor is, ha ez jóval több időt vesz igénybe a suli/munka/magánélet miatt, mint az előző fanficeimnél. Nem akarok hitegetni senkit, hogy mikor meg hogy lesz friss. Ha választanom kell, márpedig kellett, akkor most a tanulmányaimat kell első helyre sorolnom, és ebből a mókuskerékből az írás sajnos kissé kiszorult - ezt én sajnálom a legjobban.
Mindenesetre jelentkezem még, reményeim szerint fogok tudni haladni a történettel, ha nem is olyan ütemben, mint ahogy az elvárható lenne. Köszönöm a megértést!

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2014 március 18 (kedd), 21:53 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Sajnos kések a frissítéssel, de azt hiszem, ez már nyilvánvalóvá vált. Nemrég értem haza, még mindig nagyon sűrűek a napjaim, de igyekszem, mert én sem örülök ennek a helyzetnek. :cry:

Szerk 03.19.: Most volt egy szabad órám ismét írni, nehéz ilyen rövid ideig ráhangolódni, de próbálok minden kis időt kihasználni, mert szeretnék haladni vele. Az biztos, hogy nem fogom félbehagyni, viszont ez a "felnőtt élet" - legnagyobb bánatomra - sajnos most teremt annyi alkalmat az írásra, mint 2-3 éve. Engem személy szerint nagyon bánt a helyzet, mert egyrészt imádom csinálni, másrészt pedig tényleg azt hittem, most már nem lesz probléma az időbeosztásommal, elnézést! :(

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2014 március 11 (kedd), 13:29 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Nem tudom, hány olvasóm nézi ezt a ficblogot, de azt hiszem, egyszerűbb, ha itt írok, mégiscsak erre való ez a kis topic. :-) Szóval a Bérmenyasszony folytatása ezen a héten jön, és úgy tűnik, ez a kéthetenkénti frissítés lesz jellemző, kivéve, ha suliszünet vagy egyebek miatt extra gyorsan tudok haladni. :) Itt is köszönöm a sok-sok véleményt, nagyon örülök nekik! :)

Szerk. 03.12.: Ma megint sikerült egy kicsit haladnom a fejezettel, viszont mivel kiderült, hogy pénteken zh lesz egy elég húzós anyagrészből, erre most muszáj készülnöm, emellett pedig angolból szeretnék emelt érettségit tenni, így szombatonként tanárhoz is járok, nem beszélve az egyéb kellemesebb programokról, és még kellemetlenebb ügyintézésekről (utóbbi pl. holnap vár rám...). A hét második fele elég sűrűnek ígérkezik, a fejezetnek eddig a fele van kész, vasárnapra vagy hétfőre próbálom befejezni, utána viszont remélhetőleg megint egy "szellősebb" időszak következik, amikor rá tudok kapcsolni... Egyszóval haladok, haladok, de most kicsit lelassít megint a való élet. :?

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2014 március 04 (kedd), 15:52 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Bérmenyasszony, kellékfeleség 15. fejezet. Jó olvasást! :-)

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2014 február 19 (szerda), 15:08 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Eddy_ írta:
Végre végre végre! :mrgreen: Már napok óta meg akartam kérdezni, hogy hogy állsz vele, de gondoltam, biztos van elég dolgod, nem véletlenül nem frissítesz, úgyhogy nem zaklatlak vele, de naaaagyon örülök, hogy már fenn is van az új rész, megyek olvasni, hagyok is magam után majd pár sort ;)


Huhúú, köszönöm a véleményt, Eddy!!! :)
Nagyon örülök neki, és hamarosan válaszolok is. :oops:
Az új részen pedig már dolgozom, szóval remélem, minél hamarabb tudom hozni. :)

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2014 február 18 (kedd), 21:14 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
mrsppiton írta:
itt is az új rész

Végre végre végre! :mrgreen: Már napok óta meg akartam kérdezni, hogy hogy állsz vele, de gondoltam, biztos van elég dolgod, nem véletlenül nem frissítesz, úgyhogy nem zaklatlak vele, de naaaagyon örülök, hogy már fenn is van az új rész, megyek olvasni, hagyok is magam után majd pár sort ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2014 február 18 (kedd), 20:49 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Hatalmas kihagyás után (lezárult a felvételi jelentkezés, eldöntöttem végre, mit jelöljek meg első helyen, a suliban is sikerültek a vizsgáim, stb.) az élet végre úgy hozta, hogy folytatni tudom a Bérmenyasszonyt. :)
Elnézést a szünetért, de ahogy ígértem, nem hagyom félbe a történetet, itt is az új rész: 14. fejezet.
Kellemes olvasást kívánok, a véleményeknek most duplán örülnék! :)

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2014 január 07 (kedd), 23:53 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
BUÉK minden látogatónak! :x
Kívánság Üstös, Midnights Prophet ötlete alapján írt Snanger történetem: Karácsonyi kalamajka, avagy a balszerencse ragadós.
A kritikáknak nagyon-nagyon örülnék. :oops:

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 november 30 (szombat), 15:12 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Sziasztok!
Sajnálatos módon mostanában az írás-internetezés volt az utolsó, amire időt tudtam szakítani a suli miatt, de most úgy tűnik, felcsillant egy halvány reménysugár, mert megint jön egy szabadabb időszak a téli vizsgahajrá előtt. Tudom, hogy borzalmasan húzódik a történet, de ez egy tanulság számomra, hogy már elmúltak azok az évek, amikor a gimi viszonylagos kötetlensége miatt szabadon tudtam írni, ezért ez lesz az utolsó történet, amit úgy töltök föl, hogy nincs befejezve, és közben írom az új részeket.
Amint újra rá tudok hangolódni a Dramionéra, jelentkezem, addig is, köszönöm a türelmet. :x

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 november 15 (péntek), 18:26 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
sziasztok!
telefonròl írok, így nem is vagyok biztos benne, hogy sikerul ezt elküldenem, mert a böngészőm és a fórum nem nagyon szeretik egymàst... sajnos rajtam kívülàlló okok miatt nem tudom hozni ma az új fejezetet, ugyanis nem vagyok otthon, átnézni sem tudom feltöltéd előtt. elnézést, igyekszem minél hamarabb pótolni!

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 november 11 (hétfő), 20:28 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
13. fejezet :)

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 november 04 (hétfő), 20:06 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Bérmenyasszony, kellékfeleség 12. fejezet végre engedélyezve. :)

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 november 01 (péntek), 21:44 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Ígéretemhez hűen felkerült az új fejezet. :) Ha engedélyezik, be is linkelem.
Ezentúl tehát péntekenként érkeznek a folytatások, hogy azon belül hány órakor, azt nem tudom megmondani, mert teljesen változó, hogy mikor vagyok gépnél - ma például kaptam egy príma kis hallójárat gyulladást, ami annyira kellemetlen és fájdalmas, hogy most különösen örülök, hogy sikerült előre dolgoznom az elmúlt hetekben. $ear

Ezen kívül hamarosan elkezdek dolgozni a Kívánság Üstös ajándékon, valamint félkész állapotban van egy Sirius/Hermione novella, és elkezdtem egy könnyed, bonyodalmaktól mentes, háromfejezetes Charlie/Hermionét is, amit majd csak akkor kezdek feltöltögetni, ha teljesen kész lesz. Ihlet és kedv tehát van bőven, és úgy tűnik, idő is, remélem, olvasó is akad majd. :-)

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 október 23 (szerda), 18:51 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
shanon widow írta:
jé, csak most láttam, h irtál ide :P
na igen, minden történek van egy fordulópontja, ami döntő fontosságú, és nem mindegy, hogy tárod az olvasó elé... a kihagyásnak persze annyira nem örülök, de annak igen, hogy tudatos próbálsz maradni^^ én mindenképp nagyon várom! :-)


Meglepő módon ez a szünet jót tesz nekem is, mert eddig jobban haladok, mint terveztem. :) Annak pedig még mindig nagyon örülök, hogy kíváncsi vagy rá, remélem, hogy megéri majd ennyit várni rá. :-) :lol:

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 október 22 (kedd), 12:21 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
jé, csak most láttam, h irtál ide :P
na igen, minden történek van egy fordulópontja, ami döntő fontosságú, és nem mindegy, hogy tárod az olvasó elé... a kihagyásnak persze annyira nem örülök, de annak igen, hogy tudatos próbálsz maradni^^ én mindenképp nagyon várom! :-)

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 október 18 (péntek), 15:26 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Most egy olyan részhez érkezett a történet, ahol megint besűrűsödtek az események, van egy olyan (hosszabb) jelenet, ami szeretném, ha beleférne még ebbe a részbe, és bár legnagyobb örömömre az új fejezet kb 90%-ban kész van, most kell egy kis idő, hogy összeszedhessem a gondolataimat, és a fejemben levő terveket az egykor leírtakhoz tudjam illeszteni/igazítani (a való életes feladataimról nem is beszélve).
Valamint szeretnék előre dolgozni, hogy rendszeresen, napra pontosan érkezzenek a frissítések, mert ez nekem is könnyebbség lenne, és nektek is élvezetesebb lenne, mint várni, ezért most eszközölnöm kell egy tudatos kihagyást, ami alatt haladhatok a történettel. Ez alapján a következő fejezet november első napján fog érkezni, utána pedig rendszeresen péntekenként jönnek majd az új fejezetek.
Lehet, hogy ez most soknak tűnik, de hosszútávon mindenki így fog jól járni. ;)

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 október 15 (kedd), 15:41 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
mrsppiton írta:
Örülök, hogy így gondolod! :) :oops: Tényleg nem húzni akarom, mint a rétestésztát, csak képtelen vagyok annyi ötletet kevesebb fejezetbe belesűrűsíteni, főleg, hogy szószám limit van. :-)

Nem kell magyarázkodni, minél hosszabb, annál jobb, úgyhogy engem - és szerintem még vagyunk egy páran - egyáltalán nem zavar, ha jóóó hosszú, eseménydús lesz :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 október 15 (kedd), 14:59 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Eddy_ írta:
Ez a holnap nagyon jól hangzik ;) A kritikára írt válaszodban pedig, hogy legalább még ennyi fejezet lesz, ha nem több, még jobban >:D<


Örülök, hogy így gondolod! :) :oops: Tényleg nem húzni akarom, mint a rétestésztát, csak képtelen vagyok annyi ötletet kevesebb fejezetbe belesűrűsíteni, főleg, hogy szószám limit van. :-)

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 október 15 (kedd), 14:27 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
mrsppiton írta:
(akár már holnapra is...)

Ez a holnap nagyon jól hangzik ;) A kritikára írt válaszodban pedig, hogy legalább még ennyi fejezet lesz, ha nem több, még jobban >:D<


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 október 15 (kedd), 13:26 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
A folytatás 600 szónál tart - na, nem mintha a szószám lenne a lényeg, de tartalmilag most izgalmas események jönnek, reményeim szerint a napokban el fog készülni az új fejezet. (akár már holnapra is...)

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 október 13 (vasárnap), 15:38 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
A hétvégén nem jártam errefelé, jó érzés erre feljönni! :oops: Eddy, Shanon, köszönöm szépen a véleményeket (és persze mindenki másnak is!), ígérem, nemsokára válaszolok is. :) Nagyon örülök, hogy tetszett nektek a fejezet, még ha kicsit lassan is haladok a végkifejlet felé - minden értelemben. :-)

A következő nem tudom, hogy mikor jön, én a jövő hét végét céloztam meg gondolatban, de pontosabbat nem tudok mondani, itt viszont mindenképpen megírom majd, ha már alakul. Viszont az biztos, hogy nem kell rá két hetet várni, mint legutóbb. :P

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 október 10 (csütörtök), 15:30 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
én is ott jártam, mindössze három perccel maradtam le Eddy_ véleményéről, úgyhogy... írtunk bőven :lol: de azért ne bízd el magad :-P ennyi a baráti jó tanács mára :D
most azért vagyok boldog, mert jó volt, és történt egy kis előrelépés is az ügyben :) mármint Dracóék között :P (megjegyzem, részemről is alakul a dolog, de ez a te blogod, majd inkább privátban beszélünk)

következő?

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 október 10 (csütörtök), 14:53 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
mrsppiton írta:
11. fejezet már olvasható is! :)

Ezaaaaz! Már rohanok is :D Fél óránként frissítgettem a Merengőt, hátha időközben felengedték :mrgreen:

Szerk.: Szokás szerint nem okozott csalódást, hagytam is magam után pár sort >:D< (imádom a Dracódat ;;) )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 október 10 (csütörtök), 14:48 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
11. fejezet már olvasható is! :)

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 október 09 (szerda), 20:59 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Örömmel jelenthetem, hogy a sikeresnek vélt kis zh örömére ma volt időm teljesen megírni a Bérmenyasszony 11. fejezetét! :-) Nemsokára nekiülök átolvasni/gondolni, és ha minden jól megy, még az este folyamán fel fogom tölteni. ;)

Szerk.: 0:40 - fent van, elbírálásra vár. :)

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 október 08 (kedd), 11:13 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
shanon widow írta:
na hogy állunk? :lol:


Egyelőre ugyanúgy, mint amikor szombaton ide írtam... Épp a sejtekről tanulok, aztán még majd egy kis latint, mert holnap az egyikből, pénteken a másikból lesz kivégzés. Akarom mondani, számonkérés. :-( Pedig nagyon szeretnék foglalkozni vele, de most nem engedhetem meg magamnak, míg ezeken túl nem jutok. ~x(

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 október 08 (kedd), 10:12 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
na hogy állunk? :lol:

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 október 05 (szombat), 19:30 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Azt hiszem, itt a legkönnyebb helyzetjelenteni, habár nem túl érdemi az információ...: Eddig kicsivel több, mint ezer szót tudtam írni az új fejezethez, holnap este újra lesz valamennyi időm, így remélhetőleg nem kell olyan sokat várni már rá. ;)

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 szeptember 30 (hétfő), 10:13 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
A Bérmenyasszony 11. fejezetét még igyekszem a héten befejezni és feltölteni, de mivel a suli az első, ahol felszaporodtak a beadandók és kis zh-k, ezért most a hét közepéig kénytelen leszek arra fordítani a figyelmemet... Köszönöm az eddigi kritikákat, igyekszem a folytatással, ahogy tudok! :)

Szerk./okt. 2./ : A mostani helyzet szerint akárhogy is szeretném, nem fog összejönni az eheti friss. Ettől függetlenül próbálkozom, bármi megtörténhet, de inkább nem ígérek pontos időpontot. (Reményeim szerint az őszi szünetben sikerül majd behoznom a lemaradásomat, addig a tőlem telhető legkisebb kihagyással igyekszem hozni az új fejezeteket.)

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 szeptember 25 (szerda), 14:22 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Majdnem elfelejtettem: Bérmenyasszony 10. fejezet. :)
Ugye, ha már ennyien feltörtétek és olvassátok, kapok pár kritikát? :P Valósítsuk meg azt az álomvilágot, ahol mindenki, aki elolvassa, ír is egy-két szót. :-)
Köszönöm az eddigieket itt is! :oops:
:-* :-*

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 szeptember 22 (vasárnap), 13:20 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Az esti frissítésből esélyes, hogy éjjeli lesz... :oops:

Szerk.: 2:33 - Serényen írtam, ameddig tudtam, de mivel nem várt esemény (mai anatómia dolgozat) híre fogadott vasárnap délután, sajnos ennyire tellett az erőmből, és ahhoz, hogy használható legyen a tudásom reggel, most már muszáj egy kicsit aludnom. A fejezetből már "csak" az átolvasás-javítgatás maradt, szóval végül is, célba értem, a feltöltés pedig jön, amint hazakeveredek az iskolából.

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 szeptember 21 (szombat), 13:45 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
A fejezet kész, viszont mivel többen voltak azon a véleményen, hogy inkább ne legyen fejezet, hanem folytatódjon a történet, úgy döntöttem, hogy az extra fejezetbe beleszövök valamennyit a jelen eseményeiből is, így remélhetőleg mindenki elégedett lesz. :)
A feltöltés vasárnap estére várható! :)

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 szeptember 20 (péntek), 14:06 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
A Bérmenyasszony extra fejezetét órákon belül befejezem, utána belevetem magam a hétvége örömeibe, de előreláthatólag holnapra kijavítva, átolvasva, készen felkerül majd. :)

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: mrsppiton mókatára
HozzászólásElküldve: 2013 szeptember 18 (szerda), 20:38 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 0:11
Hozzászólások: 222
Íme a Bérmenyasszony, kellékfeleség 9. fejezete. :) A fejezet végén van egy kérdés, amire várom a válaszokat. :)

_________________
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 186 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség