Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 29 (péntek), 12:06

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 225 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Melyik történet folytatását szeretnéd a leginkább olvasni?
Ezüst-angyal 8%  8%  [ 1 ]
Vérzivatar I. - Az Utód 17%  17%  [ 2 ]
Kill me or kiss me... 58%  58%  [ 7 ]
Ég és föld között... 0%  0%  [ 0 ]
Holnapok tegnapjai 0%  0%  [ 0 ]
Ragyogó sötétség / Rózsás sötétség 17%  17%  [ 2 ]
Inkább fabrikálj otthon atombombát - az kevésbé tömegpusztító! 0%  0%  [ 0 ]
Zimme zumm zimme zumm recefice bumm bumm bumm 0%  0%  [ 0 ]
Szavazatok száma : 12
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 május 16 (kedd), 14:13 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Rózsás sötétség XIV. fejezet engedélyezve. :yes:

Az alcíme az is lehetne, hogy Kunzite-sama múltja.

A fejezet végén lévő zene AMV verziója - ahogy ígértem:

https://www.youtube.com/watch?v=XacEpq6ORJA

És egy kép, amit nagyon imádok. Nem emlékszem, hogy volt-e már. Amennyiben igen, nos akkor abból is látszik, hogy mennyire nagyon imádom. :lol:

http://kir-tat.deviantart.com/art/Kunzi ... -111118105

Következő rész szombat/vasárnap - továbbra is maradunk majd a múltban még egy darabig.

Jó szórakozást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 május 13 (szombat), 18:05 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Rózsás sötétség XIII. fejezet - stílszerűen (május) 13-án. :give:

A fejezet többek között fényt derít a múlt egy darabkájára.

Egy kis Nephrite AMV - az, hogy Nephrite-Naru, ne tévesszen meg senkit, a zene a lényeg.

https://www.youtube.com/watch?v=oG3AV1-upGo

Következő fejezet szokásosan kedd/szerda. Figyelem, múltidéző részek jönnek, biztonsági öveket bekapcsolni, az ajtók záródnak, az időgép hamarosan indul.

Jó szórakozást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 május 10 (szerda), 8:33 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Rózsás sötétség XII. fejezet. $rose

A másik történetre még várni kell, mert egy kicsit khm... :oops: átdolgozásra szorul. :lol:
Cserébe itt egy kis Jadeite AMV, mert ő még nem volt:

https://www.youtube.com/watch?v=9GgXGrH5a04

Következő fejezet szombaton.

Jó szórakozást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 május 07 (vasárnap), 17:22 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Rózsás sötétség XI. fejezet engedélyezve. :give:

Most járunk kb. a történet felénél. Írásban már a XIX. fejezetnél tartok, azon kívül úgy saccolom, hogy még egy lesz, meg egy Epilógus. Folyamatosan töltöm fel a részeket, amint látjátok, egy héten kb. kettő-három fejezet megy fel. És mivel még 10 fejezet feltöltése hátra van, így kb. egy hónapig eltart, míg felmegy az összes. Szóismétlés rulez! :D
Utána vagy a Kill me... -t vagy a Holnapok tegnapjait vagy az origi slash-t (Serving you forever) fogom folytatni, de addig nem akarok belekezdeni másik sztori írásába, amíg ezt be nem fejezem, mert csak összekeverednek bennem a fandomok, aztán meg lesek, mint hal a szatyorban, hogy már megint nem megy az alkotás. Mert olyankor túltengnek bennem az ötletek, és tiszta katyvasz az egész, ha több történeten is dolgozom.
A másik írásom, amit az előző kommentemben említettem, még nem került fel (feltölteni feltöltöttem, moderátorra vár), ha engedélyezték, akkor jelzem. Mivel az ugyanúgy Sailor Moon fandom, így nem kavar be, meg amúgy is kiegészítés a Rózsás sötétséghez egy félhangyányit - több hangyányit meg a perverz fantáziáim kiélése. :oops: :lol:
További megjegyzés, hogy aki észrevette észrevette, aki nem az nem: egy kicsit módosítottam a Rózsás sötétség leírását, mert amikor anno elkezdtem írni, akkor sokkal sötétebbre és bántósabbra terveztem az egészet. Pocsék hangulatom volt, na! Még tiszta szerencse, hogy akkor nem folytattam egyik történetemet sem, mert lehet, hogy tömegpusztítást végeztem volna a szereplők között. :haha:
Ezen kívül ha megérem, akkor még lesz neki folytatása, pontosabban egy előzménytörténete, ami majd a Holdbéli Királyság idejében játszódik és leginkább Zoisite-ról és az ő életéről szól - a Rózsás sötétségben benne lesz Zoisite története, múltja, azt tervezem részletesebben kifejteni, hogy ami ott nem lesz esetleg világos, az majd érhető legyen. De ez még nagyon a jövő zenéje, ha a Rózsás sötétséget befejezem, akkor biztos hagyom egy kicsit pihenni ezt a fandomot. Ja, és valószínűleg az lesz a címe, hogy Egyszervolt sötétség, de ha valakinek jobb ötlete van, akkor szeretettel várom. :wink:

A következő részt kedden/szerdán fogom feltölteni.

Még egy megjegyzés, aztán már be is fogtam: lehet ám szavazni, hogy melyik történet folytatódjon, vagy akár kommentben is jelezhetitek ám. Még életemben nem ettem embert, nem most fogom elkezdeni így vénségemre. =)) Tehát bármilyen kérdés, kérés, óhaj, sóhaj felmerül, nyugodtan írjatok, legjobb tudásom szerint igyekszem majd teljesíteni vagy megválaszolni a dolgokat.

A fejezethez pedig jó szórakozást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 május 05 (péntek), 19:37 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Rózsás sötétség X. fejezet! :taps:

Röviden: az elején Kunzite-sama főzéssel próbálkozik (betegre röhögtem magam, miközben kitaláltam a jelenetet - ez ráadásul éjszaka történt, szóval gondolhatjátok, hogy a drága férjem mennyire örült :lol: ), aztán megjelenik Nephrite egy különleges ajándékkal, a fejezet vége meg romantikusba fordul.

Idézet:
"- Ugyan hagyd már! – legyintett. – Zoi-chan merre?
- Nagyon-nagyon elfáradt, miután hazaértünk – hangsúlyoztam ki a miután szót –, úgyhogy most pihen – eresztettem meg egy önelégült vigyort.
- Hát… te sem vagy semmi – vigyorodott el ő is. – De akkor… mit fogunk vacsorázni? – suhant át némi rémülettel vegyes undor az arcán, amikor ráeszmélt arra, hogy alighanem az én főztömmel kell beérnie.
Ez azért egy kicsit szíven ütött."


Elkövettem egy kis szösszenetet - pontosabban még folyamatban van -, amit majd hamarosan feltöltök. Annyit elárulok róla, hogy Nephrite szerepel benne, illetve a titokzatos Hanto nyomozó. Két fejezet lesz, nagyon max három, ha belelendülök. :wink: Itt a fórumban jelzem, ha engedélyezték.

Addig is jó szórakozást az új fejezethez!
Hétvégén jön a friss - azaz alighanem holnap, mert az már hétvége. :lol:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Draconus_Diablo 2017 szeptember 06 (szerda), 7:58-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 május 02 (kedd), 8:56 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Rózsás sötétség IX. fejezet fönt! :yes:

Khm... inkább nem mondok semmit, olvassátok el. :oops: :lol: :xx:

Kedvcsinálók (figyelem, slash-t tartalmaznak!):

http://ngaladel.deviantart.com/art/Kun-77270399
http://kir-tat.deviantart.com/art/love-197394047

Remélem, annyira élvezitek majd a fejezetet olvasni, mint amennyire én élveztem írni.
Jó szórakozást! :wink:

Folytatás hamarosan. $rose

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 április 27 (csütörtök), 9:38 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Rózsás sötétség VIII. fejezet fönt. :give:

Nephrite továbbra is perverz, :oops: a múzeumban átalakító berendezés működik, a fellegek pedig csak gyülekeznek - a szó szoros és átvitt értelmében is. :lol:

Következő fejezet hétvégén. Most nincs ajándék, mert nincs kritika... :roll: :twisted:

Na jó, itt van kettő is, de... ezer százalék, hogy egyszer az az áldott jó szívem fog a sírba vinni. :lol:

http://jacky-bunny.deviantart.com/art/I ... -486678480
http://jacky-bunny.deviantart.com/art/Hair-488073565

További közérdekű közlemény: valamelyik hozzászólásomban említettem, hogy kb. 12 fejezetes lesz a történet. Ezt most kénytelen vagyok módosítani, mivel most járok a 15. fejezet megírásánál, és még mindig nem ez az utolsó. Szóval nyilvánvaló, és a fentiekből elég egyértelműen következik, hogy hosszabb lesz 12 fejezetnél. Cserébe viszont mélyebb betekintést kaphattok Kunzite-sama és Zoisite (meg egy kicsit Nephrite és Jadeite) általam megálmodott múltjába. Kiderül, hogy volt-e valaha családjuk, és az is komplexebb magyarázatot nyer majd, hogy miért volt képes Zoisite ellenállni Beryl és Metallia hatalmának - ezáltal a Ragyogó sötétségben történt események is egy kicsit más megvilágításba kerülnek. Természetesen az egész párhuzamosan fut a sorozatgyilkosos-nyomozós szállal.
Előrevetítem, hogy elég sokkoló/meglepő dolgok fognak még kiderülni. :kitty: :wink:

Mindenkinek jó olvasást kívánok! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 április 23 (vasárnap), 17:00 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Rózsás sötétség VII. fejezet fönt. $rose

Az alcíme az is lehetne, hogy forró pillanatok egy autóban. Kunzite+Nephrite összezárva... vajon mi lesz ebből? :oops: :wink:

Idézet:
"A térdemre helyezte tenyerét, majd végigsimított a lábamon a combom tövéig, valahogy úgy, mint nemrég az autó motorháztetőjén."


Mivel Kunzite-Nephrite fanartot az istennek sem találok, főleg olyat nem, ami tetszene is, így csak a kocsit tudom belinkelni :-D

https://www.corvetteforum.com/forums/at ... esized.jpg

Hmm, mégis leltem valami(ke)t:

http://chibi-hotaru.bravepages.com/imag ... unzite.jpg

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/23 ... 3a39f5.jpg


Kifejezetten kellemes kikapcsolódást kívánok a fejezet olvasgatása közben! :wink:

D_D

Következő rész kedd/szerda magasságában.

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Draconus_Diablo 2017 szeptember 06 (szerda), 7:57-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 április 21 (péntek), 8:26 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Rózsás sötétség VI. fejezet engedélyezve. :give: Kép és videó most nincs, extra hosszú fejezet, valamint egy rövid idézet belőle viszont van:

Idézet:
Nephrite… Mégiscsak ő volna a titokzatos Hanto nyomozó? De az nem lehet, hiszen ő továbbra sem szőke, maximum agyilag. Vagy az a rendőr tévedett? Mi a fene folyik itt? Kezdtem egyre kevésbé érteni ezt az egészet.
- Felcsaptál nyomozónak, Nephrite? – kérdeztem rá végül.
- Micsoda? Ja nem, csak baromi kényelmes ez a szék. Hmm… – nézett maga elé elmélázva, miközben rugózott benne néhányat – ki kellene próbálnunk…


Jó szórakozást! :wink:

Ja! Következő rész hamarosan, lehet, hogy már holnap felrakom. :-D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Draconus_Diablo 2017 szeptember 06 (szerda), 7:56-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 április 17 (hétfő), 9:45 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Rózsás sötétség V. fejezet engedélyezve. Péntek magasságában jön a következő rész. :wink:

Íme a szokásos kedvcsinálók:
Kunzite-sama egy olyan férfi, akit nem lehet csak úgy összekeverni akárki mással. Imádok a bőrébe bújni. :x

http://kir-tat.deviantart.com/art/Kunzite-282736697

Zoisite pedig elképesztően szépséges. Figyelem, a kép felkavaró tartalmú!

http://kir-tat.deviantart.com/art/gold-406136870

Mindenkinek jó szórakozást, és Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok! :Dbunny:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 április 14 (péntek), 8:55 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Rózsás sötétség IV. fejezet engedélyezve. :yes:

A következő részt majd a nyuszi hozza. :haha:
(Usagi=nyuszi már amennyiben valaki nem tudná)

Hoztam egy AMV-t, bár ez inkább a Ragyogó sötétség elejéhez illene:
https://www.youtube.com/watch?v=5MQXrozSRq0

valamint egy képet is, ami nyomokban ismét slash-t tartalmaz:
http://sweetcandyrain.deviantart.com/ar ... -190240595

És íme a magyarázat, hogy Nephrite miért is szexuális ragadozó:
http://kir-tat.deviantart.com/art/Nephr ... s-62641823
Fantasztikusan eltalált ez a rajz, imádom! :xx:

Jó olvasgatást! :wink:

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2017 április 08 (szombat), 5:37 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Sziasztok!
Ismételt újra és újrakezdő vagyok. Rengeteg minden történt velem, mióta nem jártam erre: munkahelyváltás, esküvő, családalapítás, költözés, miegymás, csakhogy a legfontosabbakat említsem. ;)
Hosszas kihagyást követően visszatértem az írás porondjára, mondhatjuk úgy is, hogy ismét homlokon csókolt a múzsa. Végre megint van időm, kedvem, lelkesedésem meg minden ilyesmi, ami az alkotáshoz szükséges. Igyekszem majd szépen sorban minden történetemet folytatni/befejezni. Ja, és a depresszióm is elmúlt, ami az alkotói válságomat okozta, mivel megszűnt az ok, ami a depressziómat okozta. :D

Első körben a Rózsás sötétség folytatódik, az új fejezetet még nem engedélyezték, de ami késik, az nem múlik. Folyamatosan jön a frissítés, figyeljetek! ;)
https://www.fanfic.hu/merengo/viewuser.php?uid=3799

http://kepkezelo.com/images/s6qokdi9deglpda2w5wj.jpg
Ezen a képen Nephrite pont annyira szexi, mint amennyire elképzeltem. Ó és a többiek is nagyon jók.

Ja, majd az Ezüst-angyal is folytatódik, meg a Vérzivatar, meg minden egyéb írás, amelyet valaha is elkezdtem.
Jó szórakozást!

modszerk.

Rózsás sötétség III. fejezet engedélyezve. :) A következő frissítés kedd magasságában várható. A történet egyébként 12 +/- 1 fejezetes lesz előre láthatólag.

Egy kis kedvcsináló a fejezethez. Figyelem, a kép nyomokban slash-t tartalmazhat. :wink:
http://jacky-bunny.deviantart.com/art/Love-me-469699145

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 október 09 (kedd), 12:43 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Hosszas vajúdást követően megszületett a Vérzivatar ötödik fejezetének átdolgozott verziója. Tudom, lassan haladok, de legalább biztosan, és már látom a fényt az alagút végén. :D :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 23 (vasárnap), 21:50 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Kedves olvasóim, sikeresen elkészültem a Vérzivatar negyedik fejezetének átdolgozásával. A fene se gondolta volna, hogy ez sokkal nehezebb munka, mint egy vadiúj fejezetet megírni... különösképpen én nem. Ennek ellenére bízom benne, hogy a többi már nem vesz igénybe ilyen sok időt, mivel azokon kevesebbet kell javítani, legalábbis előzetes felméréseim alapján. :wink:

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 03 (hétfő), 18:30 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Vérzivatar - 23. fejezet. Lassan csak eljutok odáig, hogy minden történetemet sikerül folytatni. :D Jó szórakozást! :wink:

Megjegyzés: időközben visszaolvastam az egész regényt, és eszközölni fogok rajta némi változtatást, mégpedig a 4-6 fejezetekig. A tartalmán nem áll szándékomban módosítani, mindössze a megfogalmazáson kívánok javítani, mivel azóta már kicsit más a stílusom. Szóval aki képes felülemelkedni azon, hogy ez a pár fejezet kicsit más, az nyugodtan kezdjen bele, a cselekmény nem fog változni. A fórumon jelezni fogom, amint készen leszek az átdolgozással - bízom benne, hogy törekvéseimet legkésőbb a hétvége folyamán siker fogja koronázni. :D

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 02 (vasárnap), 7:08 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Ezüst-angyal 28. fejezet engedélyezve. Jó szórakozást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 16 (csütörtök), 18:06 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Ezüst-angyal 27. fejezet engedélyezve. Jó szórakozást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 09 (csütörtök), 14:48 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
A mai nap folyamán felkerült a Rózsás sötétség második fejezete. Jó olvasást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 05 (vasárnap), 13:13 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Üdvözletem mindenkinek, aki erre téved! :wink:

Nemrég felkerült a Ragyogó sötétség http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=99169 folytatása.

A történet a Rózsás sötétség címet viseli, és az alábbi linken található meg:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=99783

Gondolkoztam… (és ez, mint tudjuk, sosem vezet jóra). Aztán rájöttem, hogy egyszerűen nem lehet így vége. A sírig tartó boldogság sajnos nem jön varázsszóra – kőkeményen meg kell érte küzdeni. A birodalom két egykori tábornoka szokatlan helyzetbe csöppent: emberekként, emberek között kell élniük, szembesülve korlátaikkal és kötelezettségeikkel.
Amennyiben ezek már nem lennének alapjában véve is súlyos problémák, egy új tanár bukkan fel Zoisite iskolájában, és fölöttébb nagy érdeklődést tanúsít a fiú iránt. Ráadásul ezzel szinte egy időben egy sorozatgyilkos kezdi el szedni áldozatait – akik kivétel nélkül mind fiatal, vörösesszőke férfiak…

Szemszög továbbra is Kunzite-sama E/1.

A slash részletes, azonban nem csak emiatt került rá a legmagasabb korhatár, a figyelmeztetések nem véletlenül vannak kint. Az emberi szívekben rejtező sötétség talán még a birodalom gonoszságát is felülmúlja…



Jó szórakozást! :wink:

Üdv

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 02 (csütörtök), 17:44 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Üdv, Kedves Olvasók!

Remélhetőleg hamarosan felkerül majd a folytatás első fejezete, azonban hogy addig se unatkozzatok, figyelmetekbe ajánlanék egy AMV-t: http://www.youtube.com/watch?v=9BcmLTV1 ... re=related

Zoi-chan főszerepben. :D Remek zene, még remekebb képek-jelenetek, és az egész videó imádni valóan van felépítve. Bevallom, függő lettem, és minden áldott reggel megnézem munkába menetel előtt, aztán akkor is, ha hazaérek... meg persze mikor eszembe jut. :lol:

Úgy érzem, ismét beléjük zúgtam. :x

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 július 29 (vasárnap), 9:50 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
A Kunzoite fic - Ragyogó sötétség (http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=99169) lezáró fejezete feltöltve. És nem, nem buliztam eddig :D , mindössze maga az utolsó rész konkrétan majdnem olyan hosszú lett, mint az előzőek együttvéve. :lol:
Jó olvasást! :wink:

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 július 25 (szerda), 22:06 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Üdv!

lex írta:
Én szökevény vagyok és engem is felvettek :D


Gratula! :D (Zárójelben megkérdezem, milyen szakra) :P (zárójelben is válaszolj :lol: )

lex írta:
És hogy én se legyek off, nézegettem már a történetet, el is mentettem a Könyvjelzőim közé, bár még kicsit gyűjtögetem a bátorságom - de ha jól emlékszem, valahol megjegyezted, hogy a páros nem-ismerete nem jelent akadályt az olvasásnál :) Nagyon halvány emlékeim vannak csupán a sorozatról, ezért ha nem baj, megpróbálok majd elvonatkoztatni és csak a párosra koncentrálni :)


Ha mindössze azért nem olvasnád el a történetet, mert nem ismered az előzményeket... nos megkerestem neked. :D
http://www.veoh.com/watch/v1448830ZjCXx ... ish+Dubbed
Angol szöveg, de talán még így is élvezhető. :wink:
Tulajdonképpen valóban nem akadály a páros nem-ismerete, a lényeg az, hogy ők mindketten a rossz oldalon állnak, mégis szeretik egymást, és a szerelmükért bármire képesek. Még arra is, hogy... hát ez már csak a történetből derül ki. :D
(Saját élmény: úgy olvastam egyszer egy Odaát slasht, hogy körülbelül gőzöm nem volt arról, mi is ez a sorozat, csak valaki ajánlotta.)
Az elején van egy rövid bemutató, és konkrétan annyit elég is tudni a szereplőkről.
Bízom benne, hogy tetszeni fog. :wink:

Üdv

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 július 25 (szerda), 19:12 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
Én szökevény vagyok és engem is felvettek :D És hogy én se legyek off, nézegettem már a történetet, el is mentettem a Könyvjelzőim közé, bár még kicsit gyűjtögetem a bátorságom - de ha jól emlékszem, valahol megjegyezted, hogy a páros nem-ismerete nem jelent akadályt az olvasásnál :) Nagyon halvány emlékeim vannak csupán a sorozatról, ezért ha nem baj, megpróbálok majd elvonatkoztatni és csak a párosra koncentrálni :)

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 július 25 (szerda), 16:25 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
lex írta:

Először is: Isten éltessen! <:-P


Köszi! :D


lex írta:
Másodszor: csak nem te is szökevény vagy, aki most indul megint tiszta lappal? :D :-Ą


Szökevény vagyok, de nem indulok tiszta lappal, sőt az érintene rosszul, amennyiben azzal kellene indulnom. Mindössze nem volt elég pénzem arra, hogy befejezzem a fizika szakot.

És hogy ne legyek teljesen off: Kunzite-sama is imádja a fizikát, különösen az alternatív dimenziók nyűgözik le. :D Meg természetesen Zoisite... :x

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 július 25 (szerda), 16:00 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
Draconus_Diablo írta:
A Kunzoite történetem (aka Ragyogó sötétség) 3. fejezete feltöltve. Már csak az Epilógus van hátra. :D Jó olvasást! :wink:
A lezáró rész remélhetőleg a mai - ha túlzottan belefeledkezem a szülinapom :lol: , illetve annak a megünneplésébe, hogy ismét felvettek az egyetemre :oops:, akkor a holnapi - nap folyamán feltöltésre kerül.


Először is: Isten éltessen! <:-P

Másodszor: csak nem te is szökevény vagy, aki most indul megint tiszta lappal? :D :-Ą

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 július 25 (szerda), 15:32 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
A Kunzoite történetem (aka Ragyogó sötétség) 3. fejezete feltöltve. Már csak az Epilógus van hátra. :D Jó olvasást! :wink:
A lezáró rész remélhetőleg a mai - ha túlzottan belefeledkezem a szülinapom :lol: , illetve annak a megünneplésébe, hogy ismét felvettek az egyetemre :oops:, akkor a holnapi - nap folyamán feltöltésre kerül.

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 július 21 (szombat), 20:39 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Ragyogó sötétség 2. fejezet engedélyezve. Jó olvasást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 július 19 (csütörtök), 9:25 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Üdvözletem, kedves olvasóim!

Sajnálattal kell közölnöm, hogy az Ezüst-angyal frissítése némileg elhúzódik, azonban szolgálhatok egy jó hírrel is - már akinek jó hír. Remélem, akik szeretnek tőlem olvasni, azoknak az. :wink:

Hirtelen felindulásból úgy döntöttem, belevágom a fejszémet egy kisebb méretű fába, és olyan párossal írok egy történetet, amelyről még senki sem ezen az oldalon. (Legalábbis én nem találtam, de nyugodtan meg lehet cáfolni.)
Réges-régen, úgy tizenéves koromban ment egy anime a TV-ben Varázslatos álmok címmel (brr... maradjunk a Sailor Moonnál). Akkor még azt sem tudtam, mi az a slash, eszik-e vagy isszák, azonban hiába próbálták a magyar szinkronban testvérként feltüntetni a Kunzite-Zoisite párost, a lelkem mélyén sejtettem, hogy több van köztük ennél, így utánanyomoztam az interneten. Mindig is lenyűgözött, hogy ők szinte a lehetetlent valósították meg azzal, hogy egy olyan gonosz helyen, mint a Dark Kingdom, ennyire szerették egymást, és millió meg egyszer néztem újra azokat az epizódokat, melyekben ők szerepeltek. Rajongtam értük - mit rajongtam, most is rajongok - , és az ő kapcsolatuk valahogy sokkal jobban lenyűgözött, mint Sailor Moon és Tuxedo Kamen eleve elrendelt szerelme, így voltaképpen ők voltak az első slash páros az életemben - habár akkor még nem is tudtam róla. Valahogy olyan ez nálam, mint az első szerelem. Jöhetnek újak, másabbak az ember életében, de a legeslegelsőt sohasem tudja elfelejteni...
Ilyen hosszas bevezető után rá is térnék a lényegre. Az új történet a Ragyogó sötétség címet viseli, és az alábbi linken található meg:

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=99169

Röviden a tartalomból:
Az egész onnan indul, hogy Beryl királynő visszaparancsolja a két tábornokot Sailor Venus felbukkanását követően. (Az előzményekben Zoisite ál-Sailor Moonként csapdába csalja Tuxedo Kament, és megsebesíti, Kunzite pedig majdnem végez a Senshivel, azonban Venus megakadályozza ezen cselekedetében.) Mi történik, ha az események új, nem várt fordulatot vesznek? Olvassátok el, és megtudjátok. :wink:

Szemszög: Kunzite-sama E/1


Az egészet mindössze három fejezetesre tervezem, és utána visszatérek az Ezüst-angyalhoz. :-D


D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 július 16 (hétfő), 21:51 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Ezüst-angyal 26. fejezet. Jó szórakozást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 július 14 (szombat), 22:23 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Ezüst-angyal 25. fejezet fönt. Jó olvasást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 július 12 (csütörtök), 18:28 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Ezüst-angyal 24. fejezet - végre - engedélyezve. Lássuk, mit is jelenthet konkrétan a Sárkány-idomítás... :lol: Jó szórakozást kívánok ennek kifürkészéséhez. :wink: D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 július 10 (kedd), 16:22 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Ezüst-angyal/23.
Kifejezetten kellemes kikapcsolódást kívánok. :D :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 július 09 (hétfő), 16:56 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Ezüst-angyal 22. fejezet... húha, már itt tartunk? :D Kellemes szórakozást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 július 08 (vasárnap), 10:55 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Újabb fejezet az Ezüst-angyalhoz. Jó olvasást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 július 07 (szombat), 14:18 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Ezüst-angyal 20. fejezet engedélyezve, jó szórakozást hozzá. :wink:

Egyébként nem szeretnék nagyon nyűglődni, de kifejezetten jól esne néhány vélemény. :oops: :D Előre is köszi, annak, aki ír, és persze annak is aki olvas. :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 július 04 (szerda), 21:05 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Az Ezüst-angyal újabb fejezete - mely A kastély Cupidója címet viseli - feltöltve. Jó olvasást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 július 03 (kedd), 15:08 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Ezüst-angyal 18. fejezet. Jó szórakozást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 július 01 (vasárnap), 8:20 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Az Ezüst-angyal 17. fejezete engedélyezve. Jó olvasást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 június 30 (szombat), 17:55 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Új fejezet az Ezüst-angyalhoz. Jó szórakozást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 június 29 (péntek), 5:01 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Castiel írta:
Kérlek titeket, ha van rá lehetőség, akkor maradjatok a topik céljának megfelelő témán belül, azaz Draconus Diablo történeteinek "kibeszélésével". Pü-ben, illetve bármelyik egyéb off topikban (OFF-SZTÁDA, Team, pOFFázók, dracoista topik, Ismerkedő). Köszönöm.


Rendben. És elnézést... :oops:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Draconus Diablo slashszentélye
HozzászólásElküldve: 2012 június 28 (csütörtök), 21:48 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 22:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Kérlek titeket, ha van rá lehetőség, akkor maradjatok a topik céljának megfelelő témán belül, azaz Draconus Diablo történeteinek "kibeszélésével". Pü-ben, illetve bármelyik egyéb off topikban (OFF-SZTÁDA, Team, pOFFázók, dracoista topik, Ismerkedő). Köszönöm.

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vérzivatar I. - Az Utód (by Draconus Diablo)
HozzászólásElküldve: 2012 június 28 (csütörtök), 21:08 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Üdv!

Bocsi, hogy csak most reagálok, de tegnap korán lefeküdtem, mert pokoli fáradt voltam, ma meg mióta hazaértem, az új fejezeten dolgozom, és büszkén jelentem be, hogy el is készültem vele. Úgyhogy remélem, hallgatásom megbocsátható. :wink:

Idézet:
Hááát, hmhm... Végülis több, mint két éve alkotok már ilyen-olyan történeteket. Először engem is az Alkonyat csillámpírjai ragadtak magukkal, és a színészek. Aztán kicsit több, mint egy éve arra gondoltam, hogy esetleg elkezdek írni valami olyat, aminek a világát és szereplőit majdnem annyira ismerem, mint magamat - és ez lett Mike Shinoda, és a Linkin Park világa. Kettő hosszabb történetem van ezekről, az egyik már majdnem befejezett, az utolsó fejezet van írás alatt, és sok kisebb novellafüzér is.


Engem az Alkonyat valahogy nem nyűgözött le, de lehet, hogy csak azért mert mindössze a filmeket láttam. Számomra a vérfarkasok sokkal lenyűgözőbbek voltak, mint a vámpírok, főleg az a srác, most nem jut eszembe a neve.
A Linkin Park nekem is az egyik kedvencem, úgyhogy amennyiben a hétvégén lesz egy kis időm - és miért ne lenne - elolvasom a történetet, meg természetesen véleményt is írok ám. :) Ha jól láttam, ez fent van.

Idézet:
Ezután kezdtem elolvasni a HP könyveket. Mert igen, tavaly nyáron olvastam el őket először, magam sem tudom, előtte miért nem tettem meg. A lényeg a lényeg, hogy totálisan beleszerettem az egészbe, aztán feljöttem Merire és hát kerestem a jó kis töriket. Olvastam is sokat, és akkor gondoltam én is megpróbálom.


Hát én 14 éves korom óta írok kisebb-nagyobb megszakításokkal, a fő-fő regénysorozatom egy scifi-fantasy, de még erőteljes átdolgozásra szorul, és mostanában sokkal nagyobb kedvem van fanficekkel foglalkozni.
A HP-t én is véletlenül olvastam el, éppen az első vizsgámra készültem, és hát a barátnőm jóindulatúan kölcsönadta a könyvet, hogy ha unatkoznék tanulás közben, akkor legyen mivel elütnöm az időt. Úgy elütöttem, hogy egy szót sem tanultam, ellenben egy éjszaka alatt végigolvastam az első kötetet, és innentől kezdődött a szerelmem a történet, és elsősorban a Malfoyok iránt. Aztán már csak néhány kattintás volt a slash. :roll:

Idézet:
Egyelőre ezek egyike sem található meg Merin, igazából három ilyen van - ebből egy olyan, amit társszerzővel szeretnénk írni. Egy olyan, ami később játszódik, hogy kifejezhessem Albus Perselus Potter és Scorpius Malfoy iránti mérhetetlen rajongásomat. :D De ez is kissé még kezdetleges, alig van meg belőle valami.


Olvastam már jó ficeket ezzel a párossal kapcsolatban, kíváncsi lennék a tiedre is, ha majd egyszer elkészül.
A társszerzővel megírni kívánt történet konkrétan mivel kapcsolatos?

Idézet:
És hát van a harmadik, ami olyan 50 oldal köré rúg most már, amolyan "mi lett volna, ha" történet. Ez van a leginkább kidolgozva, bár...
Nos a történet a Főnix Rendjének eseményeinél kezdődik úgy, hogy egy saját szereplőt tettem bele - Selene S. Dumbledore-t. Ő az igazgató lánya, akit azért hoz Angliába Dumbledore, mert ugye Voldemort testet öltött, és nem akarja, hogy veszélyben legyen - és hát erre, mint tudjuk, az a legjobb ellenmegoldás, ha Roxfortba visszük a gyerekeket.... noha mindig ott történnek a csudi dolgok :D Selene már a nyáron beköltözik a Grimmauld térre, és ott szerelmes lesz... na de kibe? :D Természetesen a Black família utolsó férfi sarjába, Siriusba... De mint tudjuk, ennek a szerelemnek egyszer vége lesz... na és mi lesz utána?


Sirius nekem is az egyik nagy kedvencem, bár annyira nem ragadott meg a karaktere, hogy képes legyek vele történetet írni. Mélyen érintett, hogy Rowling kiírta. Igazságtalannak tartottam Harryvel szemben is, aki végre megismerte egy családtagját, aki igazán szereti, és magával Siriusszal szemben is, aki épphogy kiszabadult a börtönből, máris meghal. Ugyanígy fájlaltam Perselus Piton halálát is, bár nála leginkább a móddal volt problémám. Egyszerűen méltatlan volt hozzá egy ilyen vég.
Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy nem maradhat életben minden szereplő, és a háborúk áldozatokkal járnak, azonban igazán hagyhatta volna, hogy Sirius és Harry kicsit jobban megismerjék egymást.
Egyébként szívesen olvasnék a Főnix Rendjéről is, a könyvből nem tudunk meg sokat a tagjairól.

Idézet:
Na hát, erről szólna igazából. :) Bocs, ha hosszúra sikeredett, és nem akartad ennyire részletesen olvasni... :mrgreen:
Szóval, nem tudom, hogy milyenek lesznek, de elsőnek ezt fogom kidolgozni, ha minden jól megy, akkor a nyáron. :)


Nem baj, hogy hosszúra sikeredett, azért kérdeztem, mert kíváncsi voltam. Ha nem lettem volna kíváncsi, rá sem kérdezek. :wink:
Amúgy csak szeretném hozzátenni, hogy már nyár van, legalábbis a hőmérőm és a naptáram szerint, ráadásul hétvégére pokoli meleget mondanak...

Idézet:
Ami Narcissát illeti, valóban nem rémlik nekem sem, hogy csillag lenne, de azt hiszem, van valamilyen mitológiai alak volt... de most nem rémlik, hogy mi is pontosan. :)


Ezt a történetet találtam hirtelen:
Narcissus, a gyönyörűséges, de bátortalan ifjú visszautasította az érte epekedő nimfa, Ekho szerelmét. A nimfa bele is pusztult viszonzatlan érzelmeibe; csontjai sziklákká váltak, és csak a hangja - a visszhang - maradt meg. Aphrodité, a szépség és a szerelem szigorú istenasszonya azzal büntette meg Narcissust, hogy amint a tiszta erdei forrás vize fölé hajolt, és a víztükörben meglátta saját képmását - beleszeretett. Képtelen és reménytelen szerelme a halálát okozta, de holtteste virággá változott. Ezt a virágot róla, nárcisznak nevezték el. Később az önimádatot, az önmaga szépségében, önerényeiben való tetszelgést nevezték el nárcizmusnak.

Valóban mitológiai alak volt, de találhatott volna olyan mitológiai alakot, amelyik egy csillag neve is egyben, ha már annyira azt akarta. Mindegy, ez már úgysem fog változni.

Idézet:
Scorpius miért nem tetszik?? :cry:
Erre kíváncsi lennék...


Mert a Silver cukibb. :D Na jó, igazából nem tudom megmagyarázni, miért nem tetszik, de a skorpió jut róla eszembe, onnan meg a mantikór, és nekem valahogy a Lucius meg a Draco után valahogy nem malfoyos. De lehet, hogy ez az én egyéni szocproblémám. :lol:

Remélem, mindenre reagáltam. Most pedig megyek, és elolvasom újra az új fejezetet, hátha találok még benne javítgatni valót. (biztosis :lol: )

Üdv

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vérzivatar I. - Az Utód (by Draconus Diablo)
HozzászólásElküldve: 2012 június 27 (szerda), 18:44 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 26 (kedd), 18:54
Hozzászólások: 3
Szia!
Hááát, hmhm... Végülis több, mint két éve alkotok már ilyen-olyan történeteket. Először engem is az Alkonyat csillámpírjai ragadtak magukkal, és a színészek. Aztán kicsit több, mint egy éve arra gondoltam, hogy esetleg elkezdek írni valami olyat, aminek a világát és szereplőit majdnem annyira ismerem, mint magamat - és ez lett Mike Shinoda, és a Linkin Park világa. Kettő hosszabb történetem van ezekről, az egyik már majdnem befejezett, az utolsó fejezet van írás alatt, és sok kisebb novellafüzér is.
Ezután kezdtem elolvasni a HP könyveket. Mert igen, tavaly nyáron olvastam el őket először, magam sem tudom, előtte miért nem tettem meg. A lényeg a lényeg, hogy totálisan beleszerettem az egészbe, aztán feljöttem Merire és hát kerestem a jó kis töriket. Olvastam is sokat, és akkor gondoltam én is megpróbálom.
Egyelőre ezek egyike sem található meg Merin, igazából három ilyen van - ebből egy olyan, amit társszerzővel szeretnénk írni. Egy olyan, ami később játszódik, hogy kifejezhessem Albus Perselus Potter és Scorpius Malfoy iránti mérhetetlen rajongásomat. :D De ez is kissé még kezdetleges, alig van meg belőle valami. És hát van a harmadik, ami olyan 50 oldal köré rúg most már, amolyan "mi lett volna, ha" történet. Ez van a leginkább kidolgozva, bár...
Nos a történet a Főnix Rendjének eseményeinél kezdődik úgy, hogy egy saját szereplőt tettem bele - Selene S. Dumbledore-t. Ő az igazgató lánya, akit azért hoz Angliába Dumbledore, mert ugye Voldemort testet öltött, és nem akarja, hogy veszélyben legyen - és hát erre, mint tudjuk, az a legjobb ellenmegoldás, ha Roxfortba visszük a gyerekeket.... noha mindig ott történnek a csudi dolgok :D Selene már a nyáron beköltözik a Grimmauld térre, és ott szerelmes lesz... na de kibe? :D Természetesen a Black família utolsó férfi sarjába, Siriusba... De mint tudjuk, ennek a szerelemnek egyszer vége lesz... na és mi lesz utána?
Na hát, erről szólna igazából. :) Bocs, ha hosszúra sikeredett, és nem akartad ennyire részletesen olvasni... :mrgreen:
Szóval, nem tudom, hogy milyenek lesznek, de elsőnek ezt fogom kidolgozni, ha minden jól megy, akkor a nyáron. :)

Ami Narcissát illeti, valóban nem rémlik nekem sem, hogy csillag lenne, de azt hiszem, van valamilyen mitológiai alak volt... de most nem rémlik, hogy mi is pontosan. :)
Scorpius miért nem tetszik?? :cry:
Erre kíváncsi lennék...

Pux, AS


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vérzivatar I. - Az Utód (by Draconus Diablo)
HozzászólásElküldve: 2012 június 27 (szerda), 18:02 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Üdv!

Ennek a kijelentésnek határozottan örülök. :)
(Mondjuk, ha a Blackekről van szó, akkor meg kell említenem, hogy Narcissa neve nem hasonlít egyetlen csillagéhoz sem. Rowling ebben a tekintetben (is) elég következetlen volt, meg persze abban is, hogy Draco fiának a Scorpius nevet adta. Mindig kiráz a hideg, ha rá gondolok. :lol: )
Kíváncsi lennék a történeteidre, és a legkevésbé sem untatsz. Megtalálható esetleg valamelyik az oldalon?
Az első történetem valójában borzalmasnak bizonyult. (Ez nincs fönt az oldalon, és nem is a HP-val kapcsolatos, mivel ez a regény még nem is létezett, amikor megírtam.) Nem fordítottam elég figyelmet a karakterek kidolgozására, sőt nem is voltak konkrét karakterek, inkább az vitte előre a cselekményt, hogy a szereplők állandóan veszekedtek egymással. Bármikor bármin képesek voltak összevitatkozni, amennyiben a helyzet úgy kívánta. Így amikor arra gondolsz, hogy a te történeted nem ennyire klassz, vedd figyelembe, hogy mindenki elindult valahonnan. Minél többet írsz, annál jobb lesz a történet - idővel belejön az ember, mint kiskutya az ugatásba, vagy mint Dracus A. Diamante a vámpírvadászatba. :D Mondjuk igazán kíváncsi lennék, mi is az, amit nem tartasz elég jónak. A saját írásaival szemben mindig kritikusabb az ember - akárhányszor olvasom végig az Ezüst-angyal eddig elkészült fejezeteit, mindig találok javítanivalót.
Az, hogy már a munkám közben is csak ezen gondolkozom, elárul egy s mást. =))
És meg kell vallanom, egyáltalán nem rontod a levegőt, sőt fölöttébb örülök, hogy itt vagy. :wink:

Üdv

D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vérzivatar I. - Az Utód (by Draconus Diablo)
HozzászólásElküldve: 2012 június 26 (kedd), 21:44 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 26 (kedd), 18:54
Hozzászólások: 3
Hát ha így folytatod, nem leszel egyedül - én tutira itt leszek! :D
Ras neve tetszett a legjobban, ez tény. Sejtettem, hogy csillagról van szó, mert hát Black a szentem - és hát én iiiimááádom Siriust is például *_*
Én személy szerint két HP történeten dolgozok. Na jó, 3 az igazából, de... hát ez bonyolult és nem akarlak untatni. A lényeg, hogy mikor olvasok ilyen jót, mint a tiéd is - mert komolyan nagyon imádom már most! -, akkor mindig elszontyolodom, hogy az enyémek nem ilyen klasszak. Igaz, csak az egyik ilyen töri van igazán kidolgozás alatt, de akkor is.
Fantasztikus, ahogy leírod a dolgokat, eseményeket, személyeket... És tényleg egyedi meg minden.
Szóóóóval én majd itt még rontom a levegőt, ha jönnek a fejik az biztos!! Meg akkor is, amikor nem jönnek :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vérzivatar I. - Az Utód (by Draconus Diablo)
HozzászólásElküldve: 2012 június 26 (kedd), 21:37 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Üdv!

Örülök, hogy idetaláltál. :wink:
Hát igen, a kifinomult érzékek elég árulkodóak voltak, el kell ismernem. :P
Olyan nehéz válaszolni egy ilyen dicséretre, de elhiheted, hogy itt vigyorgok a gép előtt, és úgy érzem, még maga az apokalipszis sem tudná letörni a kedvemet. :D
A nevek... nos meglehetősen sok energiát fektettem a kitalálásukba, igaz a Willoughby Donahue kimondása még számomra is problémát okoz. :)) Vagy például Rasalhague Black (akinek keresztneve a Kígyótartó csillagkép egyik csillaga) - szerencsére mindkét fiút inkább becézik a barátai. :D
A történetben megjelenő lényeket is igyekszem egyedivé tenni - vagy teljesen újat alkotni, mint például a draguardok vagy a banyák esetében -, nálam még a vámpírok sem olyanok mint máshol. :)
Amúgy most a nevekről eszembe jutott az egyik kedvenc regényem, a Három testőr abból is konkrétan D'Artagnan. Nagyon sokáig úgy ejtettem ki, ahogy leírjuk, és bár a filmet látva ráébredtem a valóságra, a gondolataimban azért még visszaköszön néha, mikor leírva látom ezt a nevet. =))

Boldog vagyok, hogy benéztél szerény (és eddig elég magányosnak mondható) szentélyembe. :wink:

Üdv
D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vérzivatar I. - Az Utód (by Draconus Diablo)
HozzászólásElküldve: 2012 június 26 (kedd), 19:01 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 26 (kedd), 18:54
Hozzászólások: 3
Szia!
Hát wáo, még itt sem jártam, mármint ilyen ficblogon, most regeltem, szóval alapból remélem, hogy ide kell írni :D
Kérdezted, hogy honnan sejtettem az elején, hogy Will esetleg vérfarkas ugye - hát abból szagoltam meg valamit, ahogyan az illatokat elemezte. Gondoltam, ki, vagy mi más érezné így. Őszintén szólva elragadtatással olvastam a többi mágikus lényről, akiket te felsorakoztattál. :D Csak lestem. Elsőre a vérfarkas ugrott be, mert hát valahogy a vámpírt kicsuktam a témából... más mondom, meg sem fordult a fejemben. :D De naaaagyon jó a töri, szóval O.O
Jaj, meg azt is elfelejtettem mondani, mekkorát néztem a neveken, főleg Willén... minumum 5 percig betűzgettem... :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vérzivatar I. - Az Utód (by Draconus Diablo)
HozzászólásElküldve: 2012 június 26 (kedd), 17:10 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Újabb fejezet feltöltve az Ezüst-angyalhoz. Jó olvasást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vérzivatar I. - Az Utód (by Draconus Diablo)
HozzászólásElküldve: 2012 június 25 (hétfő), 5:11 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Ezüst-angyal 13. fejezet fönt. Jó szórakozást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vérzivatar I. - Az Utód (by Draconus Diablo)
HozzászólásElküldve: 2012 június 23 (szombat), 12:28 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Felkerült a legújabb fejezet az Ezüst-angyalhoz, szám szerint a 12. Jó szórakozást! :wink:

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 225 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség