Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2019 szeptember 21 (szombat), 4:05

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 210 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Melyik történet folytatását szeretnéd a leginkább olvasni?
Ezüst-angyal 8%  8%  [ 1 ]
Vérzivatar I. - Az Utód 17%  17%  [ 2 ]
Kill me or kiss me... 58%  58%  [ 7 ]
Ég és föld között... 0%  0%  [ 0 ]
Holnapok tegnapjai 0%  0%  [ 0 ]
Ragyogó sötétség / Rózsás sötétség 17%  17%  [ 2 ]
Inkább fabrikálj otthon atombombát - az kevésbé tömegpusztító! 0%  0%  [ 0 ]
Zimme zumm zimme zumm recefice bumm bumm bumm 0%  0%  [ 0 ]
Szavazatok száma : 12
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 22 (kedd), 22:49 
Írópalánta

Nos, első körben:

Leszedtem a merengőről a Közel tőled, távol hozzám c. Drarry-t.
http://fanfic.hu/meriforum/viewtopic.php?t=371 a történtek itt olvashatóak. Igen, ma egy másik ficet is feltettem, amit kb. 3 óra múlva azonnal le is szedtem. Nagyon sajnálom az egészet, a hibá(ka)t elkövettem :cry:, vállalom. Az egészben azt bánom a legjobban, hogy akaratlanul is megbántottam Menát, holott egyáltalán nem állt szándékomban... :cry:

Más: szemmel láthatóan még élek... bár...

Nos, ezek után, ha még valakit is érdekel, a továbbiakban azokat a történeteket fogom folytatni, amelyek garantáltan saját kútfőből származnak.

Ma a Vérzivatarhoz töltöttem fel a 20. fejezetet. Jó olvasást! ;)

Üdv

D_D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 22 (kedd), 22:39 
Zöldfülű

Képzelődtem, vagy tényleg olvashattam ma egy új Drarryd első fejezetét? Ugyanis amint elküldtem a kritikát, a történet szőrén-szálán eltűnt. $?
Remélem még visszakerül egyszer a Merengőre, mert nagyon felkeltette érdeklődésem az első rész... 8->

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 július 03 (csütörtök), 11:31 
Zöldfülű

*bekukkant*

Öhm... Hiányoznak a Drarryk... :( ;;) Nagyon el vagy havazva, D_D?

:x
*kilopózik*

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 június 09 (hétfő), 13:59 
Zöldfülű

Olvastam az új Drarry történetedet a Közel hozzád, távol tőlem-et.
Nagyon tetszik! :-D
A másikat a Kill me or Kiss me-t fogod folytatni?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 június 09 (hétfő), 11:31 
Zöldfülű

:D

... énis énis énis! *kávétúltengés* X'DD

:-*

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 június 08 (vasárnap), 20:11 
Írópalánta

devina írta:
*bekopog*
Szió DD!

Ideszokok mostantól, jó?!;;)
'pült neked egy üzenet!

*továbbtrappol*

Üdv ;)

Okés :wink: válaszoltam is ám. :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 június 08 (vasárnap), 18:45 
Zöldfülű

*bekopog*
Szió DD!

Ideszokok mostantól, jó?!;;)
'pült neked egy üzenet!

*továbbtrappol*

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 június 06 (péntek), 15:06 
Írópalánta

Felkerült a "Közel tőled, távol hozzám" 2. fejezete. Jó szórakozást! :wink:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 27 (kedd), 22:39 
Írópalánta

Üdv! :wink:

devina írta:
Oh, szegény DD! Dolgozni, ráadásul szombat este? :-O Brr... *mondja ő, aki a felvételire készülés helyett, most is slashekben tobzódik*

Sorry, hogy csak most reagálok, de... (az indok hosszú és unalmas :D) Amúgy nem volt olyan borzalmas a szombat éjszakai meló, semmi gondom az éjszakázással, mindössze annyi, hogy utána napokig nem tudok rendesen aludni XD

Idézet:
Igazából az új Drarryd miatt jöttem fel, de nem állom meg, hogy ne tegyek említést az előző Kiss me... vagy Kill me... vagy mijaszösz... *lusta megnézni a címét, meg amúgy is hosszú leírni* sz'al a régi H/D-d legutsó fejezetéről. Eleve észre sem vettem, hogy van következő, és ma ott nézelődök és hopp!^^ Én mondjuk diehard Harry-fan vagyok (nem Rowling néni karaktere, a sajátom!), de most nagyon aggódok Dracóért... és és és egyre kevésbe érzem magam alatt a biztos talajt ezzel az irománnyal kapcsolatban... hm. :-?

Öhm... igen, ezzel a címmel még nekem is problémáim lesznek, mivel ugye eddig csak úgy hivatkoztam rá, hogy a "Drarry", de most, hogy kettő van... :D Be kell vetnem a kreativitásomat, hogy ne kelljen kiírni a hosszú címet, de azt hiszem, csak rövidíteni fogok. *mennyit tud pofázni koffeintúladagolás hatása alatt :mrgreen: *
Nos, én Draco-fan vagyok ;) úgyhogy lehet aggódni érte, de semmilyen iszonyatos nagy gonoszságra nem készülök szép szőkénk ellen. :wink:
A felmerülő kérdéseket pedig várom, hogy mi az, ami nem igazán világos - legfeljebb, ha spoilergyanús a válasz, akkor megpróbálom csak körülírni. Mindenesetre kíváncsi vagyok, miért van az az érzésed, pontosabban nem érzésed a biztos talajjal kapcsolatban. ;)

Idézet:
Szóval az új történet... Először is tisztelettel adóznék a fantáziád, de még inkább a kreativitásod előtt. Ennyi történetet megálmodni és (remélhetőleg^^) befejezni... hát nem semmi. Aztán meg az jutott eszembe, hogy milyen jó ötlet egy - ilyen hatalmas - zene által létrehozott hangulattal kezdeni. Khm, nagyon jó. =D> Meg amúgy is, kíváncsi voltam, mikor fogsz egy established ship-es töribe kezdeni. Bár ebből a fejezetből nem jöttünk rá semmire, annál inkább várom a többit.^^

Köszönöm *virul a feje* És mindet be fogom fejezni, ezt már most megígérhetem :D nagyon ritkán fordul elő, hogy belekezdek valamibe és nem fejezem be, de azok a dolgok nem az írással kapcsolatosak. :wink:
Nagyon imádom azt a számot, képes vagyok nagyon sokszor meghallgatni egymás után *fanatikus XD*
Ezen az "established ship" dolgon egy kicsit elmerengtem, hogy mi is lehet, aztán valami olyasmire jutottam, hogy ilyen úgymond "kész-helyzetes" szitu, melyben a szereplők már együtt vannak, és nem arra fektetődik a hangsúly, hogy hogyan bontakoznak ki az érzelmeik egymás iránt. (na ezt szépen megfogalmaztam, tudok én, ha akarok :D) Ha rosszul gondoltam, akkor sorry :oops:
De ha jól gondoltam :wink: akkor igen, én is szerettem volna már egy ilyen történetet elkezdeni, és majd szép apránként kiderül, hogy hogyan is találtak egymásra, és miért olyanok a karakterek, amilyenek. A következő fejezet pedig *kajánul vigyorog* remélem, nagyon tetszeni fog. :D

Idézet:
A'szem ennyi, így is sokat pofáztam, bár lenne még mit mondanom... PÜ??? :#-)

Örülök minden érdeklődésnek :wink: úgyhogy nyugodtan írhatsz PÜ-t sőt mailt is - draconusdiablo(kac-kac-kukac)frííímél.húúú - bármilyen kérdésre, kérésre, óhajra, sóhajra nyitott vagyok XD (wááá és megint megállapítottam magamban, h nem kellene ennyi kólát innom :D)

Köszi, hogy írtál, és még egyszer sorry a késői válaszért. :#-)

Üdv ;)

D_D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 24 (szombat), 20:48 
Zöldfülű

Oh, szegény DD! Dolgozni, ráadásul szombat este? :-O Brr... *mondja ő, aki a felvételire készülés helyett, most is slashekben tobzódik*
Igazából az új Drarryd miatt jöttem fel, de nem állom meg, hogy ne tegyek említést az előző Kiss me... vagy Kill me... vagy mijaszösz... *lusta megnézni a címét, meg amúgy is hosszú leírni* sz'al a régi H/D-d legutsó fejezetéről. Eleve észre sem vettem, hogy van következő, és ma ott nézelődök és hopp!^^ Én mondjuk diehard Harry-fan vagyok (nem Rowling néni karaktere, a sajátom!), de most nagyon aggódok Dracóért... és és és egyre kevésbe érzem magam alatt a biztos talajt ezzel az irománnyal kapcsolatban... hm. :-?
Szóval az új történet... Először is tisztelettel adóznék a fantáziád, de még inkább a kreativitásod előtt. Ennyi történetet megálmodni és (remélhetőleg^^) befejezni... hát nem semmi. Aztán meg az jutott eszembe, hogy milyen jó ötlet egy - ilyen hatalmas - zene által létrehozott hangulattal kezdeni. Khm, nagyon jó. =D> Meg amúgy is, kíváncsi voltam, mikor fogsz egy established ship-es töribe kezdeni. Bár ebből a fejezetből nem jöttünk rá semmire, annál inkább várom a többit.^^
A'szem ennyi, így is sokat pofáztam, bár lenne még mit mondanom... PÜ??? :#-)

Üdv: ~dev~

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 24 (szombat), 20:12 
Írópalánta

Nem, nem, én soha nem fogok Drarryt írni... *rázta a fejét néhány hónappal korábban D_D. Aztán két nappal ezelőtt ismét tollat-füzetet ragadott, felvázolta egy újabb történet fonalát - amely ismételten egy Drarry :D*
A történet nem jött volna létre, ha nem olvasom el Mena antisablon-fic pályázatát, így külön köszönet neki ;) mert ennek hatására állt össze bennem egy régóta motoszkáló gondolat egy komplett regénnyé.

Az első fejezet a következő linken olvasható:

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=36047

A címe: Közel tőled, távol hozzám

Összefoglaló: Draco és Harry boldogan élnek egymással, ám egy nap történik valami, ami mindent megváltoztat... Romantikus dráma némi humorral, ír mitológiával és kalandokkal fűszerezve. Korhatár: 18-as.
A szereplők kissé OOC-nak tűnhetnek, különösen az elején, de ez ne gátoljon senkit :wink: mert mindenre lesz magyarázat. Többet egyelőre nem írnék róla, mivel nem tudnám megtenni anélkül, hogy néhány fontos információt el ne árulnék az eseményekkel kapcsolatban, ráadásul sajna most rohannom kell melózni :cry: így még időm sincsen átgondolni...

Jó szórakozást! :wink: (amúgy az első fejezet kissé rövid, amiért remélem mindenkit kárpótolni fog a terveim szerinti gyors frissítés :D)

Üdv

D_D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 19 (hétfő), 11:31 
Írópalánta

draconia írta:
sziasztok:)
nagyon tetszik a Kill me... alig várom a folytatást!

üdv, draconia

+slytherin pride+

Üdv! ;)

Örülök, hogy tetszik :D

A folytatás már olvasható :wink: végre elkészültem vele.
Egyszóval Drarry frissítés: 9. fejezet.

Jó szórakozást! ;)

Üdv

D_D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 15 (csütörtök), 10:49 
Tollforgató

sziasztok:)
nagyon tetszik a Kill me... alig várom a folytatást!

üdv, draconia

+slytherin pride+

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 15 (csütörtök), 7:19 
Írópalánta

devina írta:
Szia DD!^^
Csak biztosítani szeretnélek róla, hogy olvaslak, és - habár ezt sokan elmondhatják magukról - szeretem a műveidet. Kivétel a Vérzivatar. De azt is csak azért, mert még nem kezdtem bele.^^
Nagyon kifejező stílusod van, végtelen elmélkedéssel, ami különösen üdítő a sok-sok "kaland" mellett, ami éri néha szereplőidet. És a humorod... :lol: Ez ritka, abból a szempontból, hogy csak a jó íróknak lehet ilyen könnyen felismerni a műveit.
Sz'al a legfontosabb, hogy köszönöm az új fejezetet az Ezüst angyalból, várom a Kiss me... következőjét és addig is, mint a dracoizmus egyik gyakorló hívőjének, szeretettel küldöm ezt
*meghalt*
~dev~

Üdv! :wink:

Először is, köszönöm a videót :x olvadtam... és szerintem párszor még meg fogom nézni. ;)
És köszönöm a soraidat is, el sem tudom mondani, milyen sokat jelent (komolyan már fél órája ülök a monitort bámulva és azon gondolkozom, mit is írhatnék - nem megy...) Azt hiszem, még mindig képtelen vagyok értelmesen reagálni egy - főleg ekkora - dicséretre. :#-)
Remélem, ha majd egyszer belekezdesz a Vérzivatarba, akkor az is tetszeni fog. ;)
Örülök, hogy írtál nekem :x *most nagyon happy és persze kifejezetten értelmes "kora" reggel* XDD

Üdv ;)

D_D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 14 (szerda), 14:36 
Zöldfülű

Szia DD!^^
Csak biztosítani szeretnélek róla, hogy olvaslak, és - habár ezt sokan elmondhatják magukról - szeretem a műveidet. Kivétel a Vérzivatar. De azt is csak azért, mert még nem kezdtem bele.^^
Nagyon kifejező stílusod van, végtelen elmélkedéssel, ami különösen üdítő a sok-sok "kaland" mellett, ami éri néha szereplőidet. És a humorod... :lol: Ez ritka, abból a szempontból, hogy csak a jó íróknak lehet ilyen könnyen felismerni a műveit.
Sz'al a legfontosabb, hogy köszönöm az új fejezetet az Ezüst angyalból, várom a Kiss me... következőjét és addig is, mint a dracoizmus egyik gyakorló hívőjének, szeretettel küldöm ezt
*meghalt*
~dev~

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 14 (szerda), 12:24 
Írópalánta

Maws írta:
Szia, neked még nem írtam kritikát, pedig nagyon tetszik két történeted is, úgy hogy, amint lesz időm majd írok hozzájuk, ám! ^_^
És nem csak azért tértem be hozzád, hogy meggyónyjam a mulasztásaimat, hanem, hogy kérdezősködjek is, hogy mikor lesz friss Kill me or kiss me… but don’t cut me off… és Ezüst-angyal? Már várom!

További szép hetet neked! :-*

Üdv!

Örülök, hogy tetszenek a történetek :D

A kérdésedre íme a válasz: frissítettem az Ezüst-angyalt ;) szóval olvasható a 7. fejezet.

Tudom, tudom, elég hosszú volt a kihagyás :oops: de azért remélem még emlékeztek valamennyire a történetre, kedves olvasók. :wink:

A Kill me... következő fejezetét is befejezem - aki erre (is) vár epekedve, annak ez bizonyára jó hír - hamarosan, már nem sok hiányzik belőle ;) úgyhogy nemsokára az is olvasható lesz.

Addig is: Ezüst-angyal 7. fejezet! XD Jó olvasást! :wink:

Üdv ;)

D_D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 08 (csütörtök), 17:00 
Zöldfülű

Szia, neked még nem írtam kritikát, pedig nagyon tetszik két történeted is, úgy hogy, amint lesz időm majd írok hozzájuk, ám! ^_^
És nem csak azért tértem be hozzád, hogy meggyónyjam a mulasztásaimat, hanem, hogy kérdezősködjek is, hogy mikor lesz friss Kill me or kiss me… but don’t cut me off… és Ezüst-angyal? Már várom!

További szép hetet neked! :-*

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 05 (hétfő), 5:35 
Írópalánta

Sophie Dulcis írta:
Nekem jó hír :D
Pár napja álltam neki a Vérzivatarnak és egyszerűen imádom :x Ugyanez áll a másik történetre is :)

*örömujjong* Én pedig Téged imádlak, amiért ezt leírtad. :x $rose
A Vérzivatarnak is tervbe van már az újabb fejezete - elég régóta - úgyhogy azt is frissíteni fogom, ;) csak még nem tudom pontosan, mikor.

Egyéb: a Drarry új részével még nem lettem kész, de folyamatban van, remélhetőleg ma sikerül befejezni :D csak még azelőtt vár rám unalmas kötelezettségként nyolc óra munka :cry:
Miért lett ilyen hamar vége a hétvégének??? *zokog*

Szóval amennyiben túlélem a mai napot XD és épségben hazaérek, rögtön nekiülök majd írni, úgyhogy már tényleg nem kell sokat várni ;)

Üdv

D_D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 04 (vasárnap), 9:58 
Szárnybontogató

Draconus_Diablo írta:
Új fejezet az új történethez (emlékeztetőül: "Ég és föld között... félúton találkozunk?" a címe) és mindjárt kettő. :D Ha egyszer egy üzlet beindul ;) Holnap remélhetőleg újabb jó hírrel jelentkezhetem - már akinek jó hír, hogy ismét van egy kis időm írni. :D
Jó szórakozást! ;)

Nekem jó hír :D
Pár napja álltam neki a Vérzivatarnak és egyszerűen imádom :x Ugyanez áll a másik történetre is :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 03 (szombat), 22:43 
Írópalánta

Új fejezet az új történethez (emlékeztetőül: "Ég és föld között... félúton találkozunk?" a címe) és mindjárt kettő. :D Ha egyszer egy üzlet beindul ;) Holnap remélhetőleg újabb jó hírrel jelentkezhetem - már akinek jó hír, hogy ismét van egy kis időm írni. :D
Jó szórakozást! ;)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 02 (péntek), 16:02 
Írópalánta

Nos, mint az előző hozzászólásomban említettem, hamarosan Drarry frissítés, sőt - ezt ugyan nem említettem, de - Ezüst-angyal frissítés is várható. :wink: Addig is azonban, hogy ne unatkozzatok egy újabb történet tőlem csak most csak nektek :D (nem, nem kell attól félni, hogy emiatt nem folytatom a többit, tényleg nem *erőteljes fejrázás* csak a szabadidőm az elmúlt időszakban konvergált a nulla másodperchez, amiért utólag is bocsánatot kérek, bár az okok rajtam igencsak erőteljesen kívülállóak)

Na, ha már ennyit írtam és szabadkoztam, ideje lenne talán az új történetről is némi szót ejteni, mert még a végén elsikkad itt a sok betű között.
Azt hiszem, nem meglepő, ha azt írom: slashről van szó ;) főszerepben pedig a Vérzivatar c. történet slashpárosa. Az Ezüst-angyal valamelyik fejezetének végén említettem, hogy írni szeretnék majd róluk, ám akkor még csak novella szinten mozgott az elképzelés, azonban úgy éreztem, a fiúk igazán megérdemelnek egy hosszabb lélegzetű irományt is :D

A cím: Ég és föld között… félúton találkozunk?

A link: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=34961

A későbbiekben 18-as jelenetek is előfordulnak, viszont a szereplők életkorából kifolyólag kezdetben inkább a lélekelemzés és érzésboncolgatás lesz a jellemző, így ha szereted az ilyen jellegű ficeket, nem fogsz csalódni ;)
Huh... mit írhatnék még? Esetleg annyit, hogy a történet nagyrésze Olaszországban, néhány fejezete Romániában játszódik, a szemszög pedig a többi írásomtól eltérően nem E/3 hanem E/1. Remélem, ennek ellenére vagy éppen ezért tetszeni fog.

Jó szórakozást! ;)

Üdv D_D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 02 (péntek), 15:39 
Írópalánta

SilverTiger írta:
Alaposan összekevertél ezzel a fejezettel... :-?

Kiváncsian várom a folytatást. _U_

:-* >:D<

Öhm... igen, gondolom ;) és még a folytatás sem fogja lerántani a leplet a legtöbb dologról, de néhány dolog talán megvilágosodik. Vagy mégsem :D
És tudom, hogy egy kissé (igazából nagyon) elmaradtam a köv. fejezettel, ám a 7végén az is feltöltésre kerül. XD (hacsak el nem rabolnak az UFÓK, de mondtam nekik, hogy mostanában ne nagyon zaklassanak XD)
Szóval hamarosan Kill me... frissítés ;)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 08 (kedd), 12:10 
Zöldfülű

Alaposan összekevertél ezzel a fejezettel... :-?

Kiváncsian várom a folytatást. _U_

:-* >:D<

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 07 (hétfő), 5:12 
Írópalánta

Drarry frissítés, 8. fejezet. :D Jó olvasgatást! :wink: Üdv D_D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 04 (péntek), 17:44 
Írópalánta

Drarry 7. fejezet. :D Jó szórakozást! :wink:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 01 (kedd), 17:41 
Írópalánta

Drarry 6. fejezet feltöltve. :-D Jó olvasást! :wink:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 30 (vasárnap), 19:17 
Írópalánta

A Drarry 5. fejezete olvasható. :D Jó szórakozást! :wink:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 27 (csütörtök), 19:33 
Írópalánta

Felkerült "A Drarry" XDD 4. fejezete. :D Jó olvasgatást. :wink:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 25 (kedd), 16:20 
Írópalánta

Kill me or kiss me… (a továbbiakban a Drarry - néha iszonyatosan fantáziadús tudok lenni :D) harmadik fejezete olvasható. És a helyzet a továbbiakban csak fokozódik... vagy forrósodik XDDD
Jó szórakozást! :wink:

D_D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 24 (hétfő), 11:53 
Írópalánta

A Kill me or kiss me… but don’t cut me off… 2. fejezete engedélyezve. *gondolkozik* Azt hiszem, ennek ki kellene találnom valami rövidítést... :D.
Jó olvasgatást! :wink:

És minden erre tévedőnek kellemes húsvétot - igény szerinti mennyiségű locsolót, csokitojást/nyuszit/egyebet. :wink:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 22 (szombat), 17:12 
Írópalánta

Tadadadáááááám :D És igen, eljött az idő, amikor én is Drarry írásra adtam fejemet. Az ötlet hirtelen jött és váratlanul, akár a forgószél vagy valami hasonló, és úgy éreztem, muszáj megtennem, valami iszonyatosan kényszerített, "igen, igen, tedd meg" súgta a fülembe :D én meg nem tudtam - és igazából nem is akartam ellenállni. Ugye nem baj? :wink:

A történetről: Vegyünk egy Draco Malfoyt, aki annak ellenére, hogy átállt a jó oldalra, és elvégezte az aurorképzőt, nem vetkőzte le arrogáns modorát, emellett határozott életcélja halálra idegesíteni Harry Pottert. Adjuk hozzá az előbb említett személyt, aki szintén idén végzett, szintén aurorként, nem mellesleg valamilyen úton-módon legyőzte a Sötét Nagyurat – a mikéntje a történetben nem játszik szerepet – így a varázsvilág ünnepelt hőse, bár ez az ünnepeltség három év alatt némileg mérséklődött.
Helyezzük őket első és egyben közös akciójukra – mely közösködésre valójában egyikőjük sem vágyott (vagy mégis? :D ) – egy különös, az ifjú Malfoy számára pedig kifejezetten idegesítő és kellemetlen környezetbe. A feladat egyszerűnek tűnik, azonban már kezdetben bonyodalmak adódnak, ami az idő múlásával egyre csak fokozódik…

Későbbiekben 18-as korhatár, korábbiakban csúnya szavak és vulgáris kifejezések, képtelen valamint képes helyzetek - nemcsak képletesen - és minden egyéb, ami elmebeteg agyamból kitelik. Tőlem szokatlan módon angol cím, de magyarul valahogy nem tetszett... és napokat gondolkoztam magán a címen.
Nem tervezek romantikus nyáladzást (bár nálam sosem lehet tudni, úgyhogy MP-be raktam :D), számítható némi akció (nemcsak ágytéren) misztikával egybekötött bonyodalmas szövevények, töménytelen idegeskedés és idegesítés, meg persze néhol iszonyatos baromságtenger. =))

És persze ha már itt tartunk, és még nem fáradt el a szemed a szómenésemtől, ami a meglehetősen sok magamba nyomott koffein és egyéb teljesen legális aljzószerek miatt az átlagosnál is borzasztóbb :D akkor lássuk a medvét... öhm... akarom mondani a címet:

Kill me or kiss me… but don’t cut me off…

és természetesen a linket:

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=32861

Jó olvasást, és természetesen nem rettenek vissza a véleményektől, sem a megválaszolásuktól. :wink:

D_D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 20 (csütörtök), 18:12 
Írópalánta

Ezüst-angyal 6. fejezet. :D Jó olvasást! :wink:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 17 (hétfő), 13:31 
Írópalánta

SilverTiger írta:
Jahhajj! Miért értette félre?! :(( Most aztán gyorsan folytasd ám!:D
Egyébként bírom a mardekár házvezetőjét. :lol: xD

Szerintem mindig könnyebb valamit félreérteni, illetve saját magunkból kiindulva félremagyarázni, mint meglátni és elfogadni az igazságot. A belső félelmeink eléggé gátló tényezők lehetnek - persze néha erőt is adhatnak. Na jó, nem filozofálok itt tovább, az úgysem jellemző rám. :D
Igen, a mardi házvezetője ééédi :-D és fog még szerepelni többször is :wink:
Ja és persze gyorsan folytatom ám :D XD

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 17 (hétfő), 13:12 
Zöldfülű

Jahhajj! Miért értette félre?! :(( Most aztán gyorsan folytasd ám!:D
Egyébként bírom a mardekár házvezetőjét. :lol: xD

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 17 (hétfő), 6:34 
Írópalánta

Ezüst-angyal 5. fejezet feltöltve, olvasásra készen áll. :-D Jó szórakozást! :wink:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 13 (csütörtök), 21:35 
Zöldfülű

Én meg azt hiszem most megfogom az egeremet és nekiállok azzal ütögetni a monitort... Vagy még mindig itt a másik megoldás: verhetem esetleg a fejemet a falba, mint ahogy a mellékelt ábra mutatja. --> $fal
Ha belépek a freemailra, lefagy a gépem... :evil:
Úgyhogy, ha holnap is ez lesz, privátba fogok válaszolni...
Az ötleted... Nos... Azt hiszem most vissza fogok maradni a fejlődésben. xD :-*

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 13 (csütörtök), 14:05 
Írópalánta

SilverTiger írta:
Jajj tök jó lett az új feji... :-D De ezt már mondtam, sebaj... :) A levelem pedig remélem hamarosan érkezik... Ha nem akkor legközelebb itt kapsz pücskét :lol:

Köszi :-D *örül, mint majom a farkának, meg egyéb boldogságkifejezési hadműveleteket végez ám* :D Igen, megkaptam a levelet, hamarosan válaszolok is, mer én ilyen rendes vagyok. XDDD (meg szép is, és aranyos, meg kedves és nem mellesleg borzasztóan szerény :D)
Ja majd lesz egy kérdésem egy elmebeteg agyszüleményemmel kapcsolatban, kíváncsi vagyok, mit szólsz hozzá. :D Fokozottan veszélyes és egészségre ártalmas, előre figyelmeztetlek. XDDD *bolondgombát ebédelt*

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 13 (csütörtök), 13:52 
Zöldfülű

Draconus_Diablo írta:
Igen, lesz friss :-D az utolsó simítási munkálatok vannak folyamatban :wink: (megsúgom, én is bolond vagyok, de csak halkan, nehogy más is megtudja :lol: )
Egyébként nem azt hittem, hogy nem írsz vissza, hanem hogy el sem olvastad a levelet, mivel azt az elolvasásvisszaigazoló izébigyót sem kaptam meg. Mindegy, a lényeg, hogy oldódik a probléma :wink: akárcsak az anyós a kénsavban :twisted: - öhm ez gonosz. Várom a leveled :wink:

Jajj tök jó lett az új feji... :-D De ezt már mondtam, sebaj... :) A levelem pedig remélem hamarosan érkezik... Ha nem akkor legközelebb itt kapsz pücskét :lol:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 12 (szerda), 15:17 
Írópalánta

Ígéretemhez híven olvasható az Ezüst-angyal negyedik fejezete. Remélem, senkinek nem lesz kifogása a hosszúság ellen :wink: Jó szórakozást! :-)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 11 (kedd), 23:06 
Írópalánta

SilverTiger írta:
Friss lesz? Tényleg friss lesz? Jupppppíííííí!xD Öhm... igen bolond vagyok... Nem számít :D

Hát... Akkor tényleg csinálok egy freemailos címet...

Te meg most azt hitted, hogy nem írok vissza, mi? :-S Csúnya-csúnya citromail! $fal

Igen, lesz friss :-D az utolsó simítási munkálatok vannak folyamatban :wink: (megsúgom, én is bolond vagyok, de csak halkan, nehogy más is megtudja :lol: )
Egyébként nem azt hittem, hogy nem írsz vissza, hanem hogy el sem olvastad a levelet, mivel azt az elolvasásvisszaigazoló izébigyót sem kaptam meg. Mindegy, a lényeg, hogy oldódik a probléma :wink: akárcsak az anyós a kénsavban :twisted: - öhm ez gonosz. Várom a leveled :wink:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 11 (kedd), 22:52 
Zöldfülű

Draconus_Diablo írta:
Öhm... ezek szerint nem. :-( Szerintem csinálj egy freemailes mailcímet, az nekem már évek óta működik. Egyébként csodálkoztam is, miért nem írsz... még az e-mail olvasási visszaigazolást sem kaptam meg. :cry:

De ha már ide írok, akkor csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy holnap várható Ezüst-angyal frissítés. :wink: Remélem, tetszeni fog. :-D

Friss lesz? Tényleg friss lesz? Jupppppíííííí!xD Öhm... igen bolond vagyok... Nem számít :D

Hát... Akkor tényleg csinálok egy freemailos címet...

Te meg most azt hitted, hogy nem írok vissza, mi? :-S Csúnya-csúnya citromail! $fal

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 11 (kedd), 22:19 
Írópalánta

SilverTiger írta:
Bocs, hogy itt kérdezem meg:
Te megkapod a mailjeimet? Mert hát nem is tudom... Ismét nem bízok a levélkezelő progimban...

Öhm... ezek szerint nem. :-( Szerintem csinálj egy freemailes mailcímet, az nekem már évek óta működik. Egyébként csodálkoztam is, miért nem írsz... még az e-mail olvasási visszaigazolást sem kaptam meg. :cry:

De ha már ide írok, akkor csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy holnap várható Ezüst-angyal frissítés. :wink: Remélem, tetszeni fog. :-D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 11 (kedd), 21:28 
Zöldfülű

Bocs, hogy itt kérdezem meg:
Te megkapod a mailjeimet? Mert hát nem is tudom... Ismét nem bízok a levélkezelő progimban...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 09 (vasárnap), 19:52 
Írópalánta

SilverTiger írta:
Természetesen egyből nekiestem a frissnek. :-D Persze csak képletesen... xD
Jó lett a fejezet, de könnyen előfordulhat, hogy ha legközelebb is így fejezed be, előjönnek a gyilkos hajlamaim. :twisted:
Lassan nekem is folytatnom kellene a történetemet, nem?xD :roll:

Öhm... kezdek félni :-SS XD De ha legyilkolsz :cry: akkor nem lesz folytatás :wink: Szóval, légyszi ne tedd. $pray (milyen jó is, ha az ember idővel rájön, mennyi emoticon is van valójában XDD)
Ja és igen khm... igazán folytathatnád! :-D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 09 (vasárnap), 19:41 
Zöldfülű

Draconus_Diablo írta:
Ezüst-angyal frissítés :wink: Jó olvasást! :)

Természetesen egyből nekiestem a frissnek. :-D Persze csak képletesen... xD
Jó lett a fejezet, de könnyen előfordulhat, hogy ha legközelebb is így fejezed be, előjönnek a gyilkos hajlamaim. :twisted: És hát azért sajnáltam, hogy nem egy angyalka volt a váratlan látogató... :) :-(
Lassan nekem is folytatnom kellene a történetemet, nem?xD :roll:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 09 (vasárnap), 18:41 
Írópalánta

Ezüst-angyal frissítés :wink: Jó olvasást! :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 08 (szombat), 11:50 
Írópalánta

Felkerült a frissítés a Vérzivatarhoz. Ahhoz is lehet ám írni véleményeket nyugodt szívvel. :-D Jó olvasgatást! :wink:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 07 (péntek), 18:28 
Írópalánta

SilverTiger írta:
Szia! :-)

Gondoltam benézek, és nyaggatlak egy kicsit az Ezüst-angyal c. történeted folytatásával!xD :twisted:
Nagyon jól kezdődik a történet. Én kinyírtam volna azt az embert aki épp akkor ébreszt fel. :P *ártatlan mosoly*

Lehet nyaggatni :-D így a hétvégén talán még írok is :wink:
Will nem igazán egy gyilkos tipus :) de azért néha megfordul a fejében a dolog XD
És tényleg írni fogok hétvégén, megígérem! :wink: Már csak azért is, mert ennyire tetszik XD de amúgy is írnék. :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 07 (péntek), 16:02 
Zöldfülű

Szia! :-)

Gondoltam benézek, és nyaggatlak egy kicsit az Ezüst-angyal c. történeted folytatásával!xD :twisted:
Nagyon jól kezdődik a történet. Én kinyírtam volna azt az embert aki épp akkor ébreszt fel. :P *ártatlan mosoly*

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 05 (szerda), 13:46 
Írópalánta

Újabb frissítés! :-D Ezúttal az Ezüst-angyal c. történethez került fel új fejezet. Holnap pedig a Vérzivatarhoz is jön a következő - reményeim szerint. :wink: Jó olvasgatást! :)

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 210 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra