Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2020 november 30 (hétfő), 22:06

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 652 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 20 (kedd), 18:46 
Fanficbúvár

Nah, ismét itt vagyok. :roll:

Szóval megint megakadtam egy oldal után a négy bűbáj folytatásában...

A probléma egy leendő szerelmi szállal van (konkrétan az, hogy legyen vagy ne legyen).

Szóval legyen? Tudjátok, szerelmi szál nálam általában csöpög, vagy depis, vagy csöpögősen depis.

Ja, ez a kérdés természetesen költői, amennyiben kapok egy fülest a múzsámtól (eggen, az én múzsám nem csókot ad), akkor úgyis megoldom hogy legyen értelmes szerelmi szál, vagy éppen pótlom valami egyébbel...

De addig is kíváncsi vagyok a Ti véleményeitekre is a dologgal kapcsolatban.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Xwoman agymenései
HozzászólásElküldve: 2009 január 18 (vasárnap), 12:32 
Fanficbúvár

Sziasztok! Mivel visszatértem a fanfiction-írás világába, úgy gondoltam elindítok egy témát magamnak. Na, akkor nézzük, miből hogy állok.

E. Piton - persze a javításáról van szó

Nah, ezzel rosszul. Elég sok hibát találtam az egyik fejezetben, és a felénél mindig belefáradok a javítgatásba. Szóval az majd. Majd.

A négy bűbáj

Van ötletem az elkövetkezendő 2-3 fejezethez, megvan a vázlata az egész regénynek. Szóval ezzel elég jól állok, folytatás hamarosan.
Amúgy az egészet olyan 25-35 fejezetesre tervezem, majd meglátjuk, mennyi ötletem támad még az írás közben, mert a végkifejletig van egy pár fejezet hátra.

Talizmán

Ezt kicsit hosszabbra terveztem, de valószínűleg lezárom egy következő fejezettel hamarosan. Tudom körülbelül mit kéne leírnom, de sehogy nem jön össze, hogy a főszereplő nőszemély ne tűnjön mériszúnak. Bocsi, de ezt a karakteremet saját magam sem szeretem, de Eugene csak nem pottyanhatott az égből... :roll: Na mindegy, folytatás és egyben befejezés hamarosan.

Különös nyár

Nos, ezzel kapcsolatban van egy jó és egy rossz hírem.
A jó hír: egy fejezet már kész is van.
A rossz: annyira béna lett, hogy magamnak sem tetszik. De ha akad bátor jelentkező, aki átnézné és kijavítgatná nekem, azt örömmel venném.
Ebből a meglévőkön kívűl még 2-3 fejezetet szereték, de lehet hogy lesz több is.

És még néhány cucc, amit még nem tettem ki a Merire:

A holló meséje

Ez egy animés, konkrétabban a Princess Tutuhöz íródott fanfic. Mivel ez az egyetlen olyan fandom a HP-n kívül, ami írásra ihletett, sejthetitek, mennyire odavoltam érte.
Ebből egy fejezet van, és a jobban sikerült fajtából, de azt a történetet is hanyagolom vagy másfél éve, szóval tanulva az előzőekből, csak akkor fogom kitenni, ha az egész regényke kész van.
Olyan 5-6 fejezetesre tervezem, meg van a cselekmény vázlata, viszont a rajzfilmet is régen láttam, majd akkor folytatom, ha újranéztem, és újra elönt az ihlet.
De ha nagyon érdekel, akkor ezt is kiteszem.

Zárim földje

Nah, ez a "Különös nyár" fantasysített folytatása. Másfél fejezet van készen, és akkor fog kikerülni, ha az előzmény is teljes egészében fent van.
Ez fogalmam sincs mennyi fejezetes lesz, de még a cselekmény vázlata is hiányzik, szóval erre várhattok egy darabig. Bocsi :roll:

És még van néhány cucc, de azokból gyakorlatilag semmi konkrét nincs, szóval azokról majd írok, ha sikerült olyan mennyiségű cuccot alkotni, amit érdemes megemlíteni.

Xwoman csigaháza

A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Xwoman 2015 június 04 (csütörtök), 20:11-kor.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 652 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Időzóna: UTC + 1 óra