Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 29 (péntek), 8:35

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 27 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2014 január 24 (péntek), 22:19 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
Hali!

Ami azt illeti, egészen biztos voltam benne, hogy többé nem fogok ide bejegyzést írni. Annál az egyszerű oknál fogva, hogy túlzottan eltávolodtam a Harry Pottertől. (Ez egyébként egyszer már megtörtént, szóval nem feltétlenül jelenti azt, hogy örökre. :) )

Ám a héten ráébredtem, hogy van még egy történetem, amit nem fejeztem be: a Traumatikus nyaralás. Nem tudom, hogy emlékszik-e még rá valaki, de a háromból két fejezet volt kész, amikor letöröltem a Merengőről. Nos, a blogomon még fent van, és minden alkalommal, ha arra járok, szemrehányóan néz szembe velem. Ezért elhatároztam, hogy be fogom fejezni, valószínűleg tavasszal. Amikor és amennyiben sikerül, ide is vissza fogom tölteni.

Nem fogok kertelni, a törlés oka a visszajelzések hiánya volt. (A fenyegetés és kritikáért könyörgés pedig nem az én asztalom, ezért cselekedtem.) Azonban a héten az egyik kedvenc fanfic íróm letörölte több folyamatban lévő, általam is olvasott írását, ezért vérzik a szívem. Viszont ebből kifolyólag elhatároztam, hogy ezt a történetemet sem fogom befejezetlenül hagyni.

Tehát, ha akad még valaki, akit érdekelt volna a Traumatikus nyaralás záró fejezete, annak üzenem, hogy még nincs minden veszve :) Mindössze némi inspirációra lesz szükségem a kalózok terén, és Harryék zseniális nyaralása véget is ér majd - hogy pontosan kinek/kiknek az örömére, az egyelőre maradjon titok ;)

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2013 október 28 (hétfő), 13:47 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
És ahogy ígértem, íme a Páran Potterrel a pácban c. történet utolsó fejezete :)

Egyelőre elbírálás alatt áll, de addig is megtalálhatjátok a blogomon.

Kellemes olvasást, és szép hetet! ;)

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2013 október 27 (vasárnap), 17:47 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
Azt hiszem, jó híreket hoztam :)

Befejeztem a PPP utolsó fejezetét és az epilógust, amik egyben fognak felkerülni! :D Kicsit mondjuk eltérnek attól, amit eredetileg terveztem, de mindenképp happy end lett :)

Egyelőre még sehová sem töltöttem fel, ennek pedig az az oka, hogy kicsit pihentetem, mert csak így tudom jobban átnézni. Viszont a jövő héten érkezik, talán már épp hétfőn ;)

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2013 szeptember 21 (szombat), 22:12 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
Hali!

Gondoltam, épp itt az ideje egy jelentésnek. Egyelőre nincs kész az új fejezet.

Hogy miért???

Röviden: béna vagyok. :'D Ráadásul a meglévő jeleneteket is meg kell majd vágnom, és újraírni egyes részeiket, mert nem hinném, hogy beleférnek még a tizenkettes korhatárba. Azt viszont szeretném tartani, úgyhogy Caelumot kénytelen leszek cenzúrázni. (Most mondjátok meg, hát nem szörnyű, hogy még egy kórházi ágyon se marad nyugton? :-D )

Btw, rájöttem, hogy a történet megírása szép keretbe foglalható. Akkor kezdtem el, amikor leadtam a szakdolgozatomat, és akkor fejezem be, amikor elkezdem a diplomamunkámat. Jéj, szép év lesz :'D

SPOILER-zóna!

Visszatérve a PPP-hez; ott hagytuk abba, hogy lezárult a háború, és Harryék végre pihenhetnek. Persze a csata sok áldozatot követelt, de vajon hogyan alakul a túlélők élete? Képesek ott folytatni, ahol abbahagyták? Vagy elválnak útjaik? Együtt maradhat-e Draco és Hermione? Hát Ron már sosem veszi hasznát annak a hírhedt boszi randis könyvnek, melyet az ő jóvoltából Harry is a magáénak tudhat? Vagy összejön Pansyvel? Várjunk. Nem. Hogy jön ide egyáltalán Pansy? Nem is szerepel a történetben. Vagy mégis?

Sok a kérdés és a lehetőség, ezért kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy szerintetek mi lesz hőseink sorsa :)


További szép hétvégét! ;)

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2013 augusztus 27 (kedd), 15:30 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
Meglepetés! ;;)

Végre frissítettem a PPP-t, így hamarosan elérhető lesz a tizenötödik fejezet. Addig is megtalálhatjátok a blogomon ;)

Mit is mondhatnék erről a fejezetről? Nem éppen szívderítő rész, de hőseink végre célba érnek benne. A kérdés csak az, ki marad talpon?

Kellemes olvasást! :)

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2013 augusztus 07 (szerda), 17:37 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
Hali!

Helyzetjelentés: az említett határidő lejárt, a fejezet még nincs kész.

Röstellem, és nem vagyok alkotói válságban, de a voldemortos részek kissé nehézkesen mennek, ezért meghökkentően lassan haladok velük. Valószínűleg sokat segítene, ha nem törölném ki újra és újra a jeleneteket, de egyelőre nem érzem őket hitelesnek. A szülinapom alkalmából elutazom, így a jövő héten sem várható frissítés. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem foglalkozom majd a fejezettel ;)

Addig is, ha egy kis olvasnivalóra vágytok, egy PD-s történetet és egy fordítást tudok ajánlani, melyeket a másik felhasználói nevem alatt töltöttem fel :) Az előbbi vámpíros; az utóbbi démonos, illetőleg az egy Kuroshitsuji fanfiction, de elég AU, úgyhogy szerintem annak ismerete nélkül is élvezetes lehet. Ráadásul leginkább paródia, de kaland és dráma egyaránt akad benne ;)

Szóval egy kis türelmeteket kell kérnem, de ígérem, hogy a PPP befejezett történet lesz :)

Szép hetet, és otthon ne hagyjátok a napszemüveget! B-)

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2013 július 16 (kedd), 20:34 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
Hali!

Remélem, mindenkinek jól telik a nyara :) Ami a frissítést illeti, egyelőre úgy látom, hogy a jövő hét utáni héten várható. Ennek az az oka, hogy találtam magamnak egy olyan csodálatos elfoglaltságot, ami miatt alig vagyok itthon. Sőt, eddig hétvégén sem tudtam írni.

De durván másfél hét múlva érkezik az utolsó előtti fejezet! (Az epilógus még lebegő életet él, lehet, hogy nem lesz.)

Addig is szép hetet, és pihenjetek! :)

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2013 június 29 (szombat), 0:08 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
Kinek a véréből szívtak annyi Red Bullt a szúnyogok, hogy még ilyen esőben is vígan röpködtek, amíg én bőrig áztam? Mi több, volt képük bejönni az esernyőm alá! :shock: Az egyetlen szerencséjük, hogy nem kedvelik a véremet -.-

Egyébként, ha már a vérnél tartunk... a PPP tizennegyedik fejezete elbírálás alatt áll! Addig is megtalálhatjátok a blogom ;)

Tartalom: A küldetés utolsó fázisa: az utolsó horcrux elpusztítása. Harryék minden tőlük telhetőt megtesznek az ügy érdekében, ám ha sikerrel is járnak, mihez kezdhetnének utána? Harry válaszokat keres, és történetesen akad valaki, aki ismeri őket.

Nem tudom, mennyire illik ehhez a fejezethez - valószínűleg semennyire -, de kellemes olvasást! :)

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2013 június 22 (szombat), 13:24 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
Hali!

Pár vizsga és tizenkét óra alvás után, végre lezártnak tekinthetem a vizsgaidőszakot! ^^ Ez pedig nem jelent mást, minthogy Harryék ismét előtérbe kerülhetnek...

Utoljára a Roxfortban láthattuk őket, de merész feladatra vállalkoztak. A kérdés csak az, hogy a többi akciójukhoz hasonlóan, ezúttal is képesek lesznek-e biztonságban visszatérni főhadiszállásukra, hogy előnyt szerezve, hideg fejjel átgondolva, ők robbantsák ki a végső csatát?

Nos, a jövő héten várhatóan kiderül, hogy minden a terveik szerint alakul-e? :wink:

Addig is, legyen napsütötte, lazulós, vízparti hétvégétek! ;;)

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2013 június 01 (szombat), 23:48 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
A PPP tizenharmadik fejezete elbírálás alatt áll, addig is megtaláljátok a blogom :)

Végül lerövidítettem kicsit, így nem lett függővége. Bár nem tudom, hogy ez jó vagy rossz hírnek számít-e. Mindenesetre, innentől kezdve beindulnak az események, és nincs megállás a végső összecsapásig.

Kellemes olvasást és szép hétvégét! :)

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2013 május 19 (vasárnap), 21:54 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
Hali!

Gondoltam, jelentek egy kicsit :-) A vizsga szezon kezdetét vette, és néhány vizsgámat már le is gyűrtem, úgyhogy pénteken volt egy kis időm szusszanni és írni. Ez a Páran Potterrel a pácban című történetnél eredményezett haladást, pontosabban, elkészült a fejezet fele.

Amit tehát a tizenharmadik fejezetről eddig elárulhatok:
- A címe: Egy csésze kávé és némi lázadás
- Nyugatról csöpögés várható egy adag sértődési hullám kíséretében
- Visszatérünk a Roxfortba!
- És elhangzik az ominózus párbeszéd, melyet több fejezettel korábbra ígértem:

- Nem akarlak elkeseríteni, de ismerem a járást – közölte Harry a mardekárossal szenvtelen arccal, mindennemű bűntudat nélkül.
- Mégis mi a tüzes gőtét kerestél te a klubhelyiségünkben?! – akadt ki Draco őszintén felháborodva.
- Csak az számít, Malfoy – vigyorgott a szőkére Fred -, hogy a legjobbaktól tanult.
- Ti is jártatok a Mardekár-házban? – lepődött meg Hermione, aki jól tudta, hogy Harry kizárólag a Százfűlé-főzetnek köszönhetően jutott be oda.
- Miért, büntetőmunkára küldesz minket? – érdeklődött George szolidan, mire ikertestvére vigyora szélesebbé vált.
- Malfoy – kezdte rázni a ledermedt fiút a vállánál fogva Fred -, szólalj meg! Ne menj a fény felé!
- Mármint tűz felé – ajánlotta Harry.


Ami pedig egyelőre nem dőlt el, hogy függővége legyen-e, avagy egy drámai zárása?

Megyek is vissza pötyögni, jó éjt! :)

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2013 április 27 (szombat), 15:47 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
A Traumatikus nyaralás második része jelenleg elbírálás alatt áll, addig is megtalálhatjátok a blogomon ;)

Kellemes olvasást, és napsütötte hétvégét! ^^

(Azért tollasozni ne menjetek :'D)

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2013 április 19 (péntek), 22:37 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
A mai nap tanulságos volt. Például rájöttem, hogy a borkóstolás ugyan megnehezíti a gépelést, de kiválóan kompenzál a holtpontokon történő átlendülések esetén. Kiváltképp, ha egy korántsem drámai novelláról van szó. (Azért nem csinálok belőle rendszert, de ma péntek van és egyébként is vidám, napsütéses napunk volt, remek zárás hozzá ;;))

Mindenesetre, hamarosan érkezik a Traumatikus nyaralás második fejezete, talán a jövő héten! :wink: S hogy mi várható? Kellemes nyári klíma az óceán partján, amelyet még néhány mardekáros jelenléte sem árnyékolhat be, sőt! ;)

Szép hétvégét!

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2013 április 16 (kedd), 20:33 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
Ma egy olyan dolog történt, amire valószínűleg senki sem számított...

...

Frissítettem! <:-P :'D

Jelenleg a PPP tizenkettedik fejezete elbírálás alatt áll, de persze addig megtekinthetitek a blogomon :wink:
Mit is mondhatnék az új fejezetről? Vihar előtti csend. Bár... Draco szemszögéből nézve, talán már így is épp elég nagy természeti katasztrófa.

Mivel jövő héten letudom az utolsó prezimet is, illetőleg egy előrehozott vizsgával már végeztem (már csak 12 maradt, jéj! :-D), szeretnék a vizsgaidőszak és a nyelvvizsgám előtt frissíteni majd még egyszer. Ez egy bizonytalan ígéret, de próbálkozni fogok :-)

Addig is kellemes olvasgatást! :wink:

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2013 március 08 (péntek), 12:49 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
Attól tartok, nem fogtok szeretni, de még egy ideig nem fog megérkezni a folytatás. :(

Írtam a nyaralós novellához és a PPP-hez is, úgyhogy egyik projekt sem állt le, de lassan haladok, mert ez a félévem úgy tűnik, a prezentációkról szól. (Plusz tegnap nem sikerült időben elkapni a kezem az egyik rúgásnál, így telibe találtam azt az ujjamat, amelyiket anno eltörtem... Legalább nem tört el megint :'D)

A gépem rendbe jött - miután rájöttem, hogy az internetkapcsolat ütötte ki a programokat -, szóval igyekszem március végére elkészülni a kövi fejezetekkel ;)

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2013 február 16 (szombat), 0:57 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
Hali!

Jelentem, már dolgozom a Traumatikus nyaralás és a PPP folytatásán is, de valószínűleg először az előbbi érkezik meg majd :)

Sajnos egy rövid időre fel kell függesztenem az írást, mert újra kell formáznom a gépemet, plusz le kell mentenem mindent. (Nem éppen felemelő élmény, ha az ember gépel a Wordben, és minden ok nélkül - közben - inaktívvá válik az ablak. Aztán ez újra és újra megismétlődik hárompercenként... :shock:)

Azért remélem, hogy a jövő hét végén be tudom fejezni, és akkor hamarosan érkezhet a friss! ;)

Kellemes hétvégét! :-)

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2013 február 05 (kedd), 23:26 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
Sziasztok!

Hosszú kihagyás után - amelyre kivételesen van mentségem, méghozzá a méltán híres vizsgaidőszak - megérkezett a tizenegyedik fejezet. Egyelőre elbírálás alatt áll, addig is el tudjátok érni a blogomon ;)

Kellemes olvasást, és remélem, mindenki túl van mindenféle rémséges januári eseményen! :)

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2012 december 27 (csütörtök), 16:31 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
Sziasztok!

Szó volt arról, hogy esetleg lesz frissítés a két ünnep között, de sajnos ez el fog maradni. Írtam pár oldalt, és valószínűleg Szilveszterkor is kerül még hozzá néhány, de utána nem lesz rá időm. Január 21. előtt biztosan nem érkezik meg az új fejezet, ezért elnézéseteket és türelmeteket kérem :)

Szintén ehhez kapcsolódik, hogy valószínűleg módosulni fog a tizenegyedik fejezet címe, mert nem szeretném tizennyolc oldalasra írni, és kétlem, hogy eljutnánk az általam tervezett pontig. Viszont az "ízelítőként" bemutatott párbeszéd szerepelni fog benne ;)

Igazság szerint szükségem lenne valami kalandos, fülbemászó, gyors ütemű számra (lehetőleg ne legyen magyar), amiből ihletet és erőt tudnék meríteni, ugyanis mostanság bealszom írás közben. Kicsit olyan, mintha elveszítettem volna a motivációmat. (Vagy nem is kicsit, mert hónapok óta tart.) Ezért, ha valaki tudna ilyen számot ajánlani, hálás lennék érte :)

Szerettem volna egy PD-s karácsonyi sztorit is feltölteni, de bármilyen meglepő, azzal se készültem el. Hogy ez később mennyire lesz időszerű, az erőteljesen megkérdőjelezhető. Amennyiben valakit mégis érdekelne, 2013-ban az is várható lesz ;)

Ha bármilyen kérdésetek lenne, itt vagy a mail címemen megtalálhattok.

Előre is boldog új évet! <:-P

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2012 december 08 (szombat), 23:21 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
Ahogy ígértem, felkerült a PPP tizedik fejezete, ám egyelőre elbírálás alatt áll. Addig is megtekinthetitek a blogomon :wink:

Kellemes olvasást, és kíváncsian várom a véleményeteket! :)

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2012 november 28 (szerda), 23:13 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
Van egy jó hírem! Jövő héten nem csak a Mikulás érkezik :D Végre befejeztem a fejezetet, csak tüzetesen át kell még vizsgálnom az esetleges hibák miatt. Mivel sugárban három előadást fogok tartani, plusz van pár beadandóm, napra pontosan nem tudom, de jön, jön, jön! ;)

Hm... és hogy mit kell tudni az új részről? Nos, adott egy cseppet sem szentimentális Caelum, egy méregzsák Harry, és némi bonyodalom, ami egy kirobbanó Dracót eredményez. S ha mindez nem lenne elég, visszatérünk a párbajok mezejére! Végül ketten kiruccannak az Államokba, miközben Harry újfent felvillantja mardekáros oldalát. (Valaki komolyan rossz hatással volt rá... vajon ki? :-D) Már csak egy kérdés maradt: ki lesz a vezér, és milyen tervet szövöget?

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2012 november 11 (vasárnap), 20:41 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
Sziasztok!

Jöttem jelenteni :-) Ami a fejezetet illeti, borzasztóan sajnálom, de lassan haladok vele. Nem szenvedek ihlet válságban, épp csak alig van időm. (Hogy melyik a rosszabb az jó kérdés...) Mindenesetre haladok vele, és próbálom elkerülni, hogy túl hosszú legyen. Egyébként lehet, hogy maga a történet hosszabb lesz pár fejezettel, mint terveztem, de ez nálam általános tendencia :)

Addig is fogadjátok tőlem szeretettel ezt a képet, amit az óráimon rajzolgattam. Kicsit gyilkos, na :-D

És persze még mindig várom a tippeket, hogy ki lehet Caelum :wink:

További szép estét!

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2012 október 16 (kedd), 16:40 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
Felkerült a kilencedik fejezet, de egyelőre elbírálás alatt áll :wink: Addig is megtalálhatjátok a blogomon. Kellemes olvasást, és kíváncsian várom a véleményeteket! :-)

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2012 október 11 (csütörtök), 21:57 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
Gondoltam, itt az ideje egy újabb helyzetjelentésnek :)

Jól állok :lol: Kiváltképp, hogy ezúttal igyekszem rövidebb fejezetet feltölteni, mert a legutóbbi hossza sokakat érzékenyen érintett... :| Ezúton is sorry, tényleg. Tudom, hogy nehéz időt szakítani az olvasgatásra.

A lényeg, hogy talán hétvégén érkezik a friss. Feltéve, hogy ma be tudom fejezni, mert csupán két jelenetet kell megírnom. (Ez annyiból kétséges, hogy most olvastam harmadszorra "aludni"-nak a "tanulni" szót. Pedig tudom, hogy az, én írtam :'D)

Amit egyébként az eddigiek alapján elmondhatok, hogy feltűnően sok Harry, Caelum és Draco lesz benne, akik egymásnak adogatják a stafétabotot a szereplés jogáért. Harry tesz egy hatalmas felfedezést, amiben nagyjából senki nem hisz, és ne utáljatok, de függővég lesz :oops: Viszont lehet majd találgatni ;;)

Hamarosan újra írok! ;)

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2012 október 01 (hétfő), 0:38 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
Szinte hihetetlen, de ahogy ígértem, felkerült a nyolcadik fejezet, már csak az engedélyre kell várni! :wink: Extra hosszú lett, de remélem, nem bánjátok :-)

Persze a blogomon is megtalálhatjátok.

Akárhogy is, kellemes olvasást! :)

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 23 (vasárnap), 19:00 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
Íme a vasárnapi helyzetjelentés :-)

Sajnos a héten elég depis hangulatban voltam, és röhejesen sokat nyafogtam, így hirtelen felindulásból sikerült szerencsétlen vétlen Caelumot ledöfetnem... (Rejtély, hogy miért, nem is kellett volna szerepelnie abban a jelenetben :oops: ) Ekkor rájöttem, hogy ez nem lesz jó, és sztornóznom kellett a történet jó részét. Viszont 7-8 oldal még ezek után is stabilan kitartott, úgyhogy valószínűleg jövő hétvégén érkezik a nyolcadik fejezet ;)

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 08 (szombat), 13:49 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
Sziasztok!

Mint láthatjátok, épp most frissítettem a Páran Potterrel a pácban c. ficemet, így már csak az engedélyre kell várni :wink:
A Meri mellett persze a blogomra is feltettem, tehát onnan is elérhető :)
Mivel folytatom mesteren a tanulmányaimat, és jövő héten kezdődik a suli, a frissítések valószínűleg ritkábbak lesznek, de ezt egyelőre nem tudom pontosabban behatárolni.

Addig is, kellemes olvasgatást! ;)

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Tit történetei - avagy Draco a reflektorfényben
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 05 (szerda), 20:25 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 24 (szerda), 21:32
Hozzászólások: 36
Sosem hittem volna, hogy egyszer ficblogot nyitok, de megtörtént :)
Most, hogy egy hónapja nem frissítettem a Páran Potterrel a pácban című ficemet, hirtelen praktikusnak találtam. Így legalább, akit érdekel, hallhat róla némi infót. Jelentem, a hetedik fejezetet ma hivatalosan is befejeztem! :-D Szóval, ha csekkoltam a helyesírást, a szóismétléseket stb. (szokásos procedúra), akkor pár napon belül érkezik :wink:

_________________
"Life is like a piano: the white keys represent
happiness, and the black show sadness.
But as you go through life's journey,
remember that the black keys
also create music."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 27 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség