Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:23

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 482 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Következő

Milyen történetet olvasol szívesen (tőlem)?
1. Private Drive - romantika minden mennyiségben 43%  43%  [ 12 ]
2. Slash-t – bármely fandomban 25%  25%  [ 7 ]
3. HP fandomban egy hagyományos törire kíváncsi lennék tőled. 7%  7%  [ 2 ]
4. Nem vagyok válogatós, szóval bármi jöhet, aminek tetszik a tartalma. 25%  25%  [ 7 ]
Szavazatok száma : 28
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Friss!
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 11:01 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 június 08 (kedd), 20:48
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Budapest
Hé csajszi! Légyszives lőjj fel egy frisst a Héé-hez, mert már igazán tűkön ülök, szal légyszi!!! *kiskutyaszemekkelnéz*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 31 (szombat), 17:35 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 17 (csütörtök), 12:32
Hozzászólások: 292
LordDracul írta:
Hella:)

Te is ws-központúváv váltál? XD


Akárcsak te. :) Habár most különböző lett a csapatunk, de majd legközelebb... ^^


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 31 (szombat), 17:31 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 24 (csütörtök), 12:29
Hozzászólások: 286
Tartózkodási hely: Valahol a föld fölött, és az ég alatt, mindig csak félúton.
Hella:)

Te is ws-központúváv váltál? XD

_________________
<b>FényPont - Hulla</b>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 31 (szombat), 16:40 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 17 (csütörtök), 12:32
Hozzászólások: 292
Polaris írta:
Szia!

Talán pofátlanság, de jöttem kíváncsiskodni.>< Tulajdonképpen a szavazásból egy opciót hiányoltam, avagy azt, hogy a többi történeted frissítését várja valaki.xd Bár lehet, csak én vagyok vaksi - nem lenne meglepő.
No, mindegy, ugyanakkor érdekelne, hogy valamikor a közeljövőben lehet számítani a Smaragd és Ezüst c. történeted folytatására?*-* :oops:


Szia! Valószínűleg az összes írásomnál lesz egy nagyobb szünet mivel jelentkeztem a HWSC jubileumi összecsapására, és egyelőre még fogalmam sincs miként tudnám az időmet hatékonyan beosztani. Terveztem egy frisst még – bár az nem a Smaragd és Ezüsthöz kapcsolódna viszont lesz folytatása annak a történetnek is, mert nagy örömmel tapasztaltam, hogy az a Drarry ötletem sokatoknak megtetszett. Egy kicsit még lehet várni kell rá, de jönni fog. :) A következő szavazásom összeállításnál majd jobban ügyelek a választható lehetőségekre, csak éppen olvasóim legtöbbje a Héé, nem vagyok fiú történetemet ismeri ezért inkább e köré koncentráltam most. A kíváncsiskodásnak örülök és nyugodtan írj, ha még lenne, ami érdekelne hiszen ez a ficblog azért van. ^^

Lauras


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 31 (szombat), 11:25 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 február 19 (péntek), 14:44
Hozzászólások: 30
Szia!

Talán pofátlanság, de jöttem kíváncsiskodni.>< Tulajdonképpen a szavazásból egy opciót hiányoltam, avagy azt, hogy a többi történeted frissítését várja valaki.xd Bár lehet, csak én vagyok vaksi - nem lenne meglepő.
No, mindegy, ugyanakkor érdekelne, hogy valamikor a közeljövőben lehet számítani a Smaragd és Ezüst c. történeted folytatására?*-* :oops:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 19 (hétfő), 18:52 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 17 (csütörtök), 12:32
Hozzászólások: 292
Idézet:
Boldog szülinapot Héé, nem vagyok fiú!!!! És egyébként, ennyire napra pontosan megjegyezted, hogy mikor kezted el írni? Vagy ez a Merengős debütálás időpontja? Bocsi, a túlzott kíváncsiságom miatt!! Bises!! Jah, a szavazást sem felejtettem el!:)



Szia

Én is meglehetősen kíváncsi természet vagyok, szóval nyugodtan lehet nálam kíváncsiskodni. :) Az időpont csak az első meris feltöltést jelzi valójában 1-2 hónappal előtte már megjelent a történet egy másik oldalon, aztán úgy gondoltam itt is megpróbálkozok vele, mert veszteni valóm nem volt. :) A szavazatodat pedig köszönöm!

Lauras


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 18 (vasárnap), 19:45 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 31 (hétfő), 19:20
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: From Hell
Sziasztok! Olvastam a 41. fejezetet, és gratulálok Lauras, nagyon jól sikerült! Megérte rá várni... :-P És egyáltalán nem zavaró a hossza, sőt, én olvasás közben mindig rövidnek érzem..."áá, nincs több???" :)
Boldog szülinapot Héé, nem vagyok fiú!!!! És egyébként, ennyire napra pontosan megjegyezted, hogy mikor kezted el írni? Vagy ez a Merengős debütálás időpontja? Bocsi, a túlzott kíváncsiságom miatt!! Bises!! Jah, a szavazást sem felejtettem el!:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 17 (szombat), 23:20 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 02 (szombat), 16:05
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest
stoobie írta:
wild rose: a világ szeme azért kicsit sok lesz :D


Hát a merengő világ szeme nem sok :D Köszönjük a bétázást!! :)

_________________
wild rose


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 17 (szombat), 23:01 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 04 (kedd), 12:57
Hozzászólások: 6
Lauras írta:
Héé, nem vagyok fiú 41. fejezet admin kézre adva.


És mint mindig, most is imádnivaló lett. 8-> :#-)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 17 (szombat), 19:50 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 17 (csütörtök), 12:32
Hozzászólások: 292
Héé, nem vagyok fiú 41. fejezet admin kézre adva.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 17 (szombat), 16:09 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 8:53
Hozzászólások: 1508
Üdv!

Jelentem, a fejezet lebétázva, elküldve Laurasnak.

Ugyehogyugye... csak egy kis verbális rugdosás kell, és a béta máris összekapja magát :D

wild rose: a világ szeme azért kicsit sok lesz :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 16 (péntek), 18:15 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 02 (szombat), 16:05
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest
Hali!

Örömmel hallom, hogy bétázás van :D, már kezdtem aggódni, hogy megszállt az írói válság, hál' istennek nem történt (csak sokszor túl drámain kezdek el gondolkozni..XD, mert én mindig alkotói válságba kerülök a rajzaimmal..meg elvesztem a kedvem egy időre tőlük.. XD).

Hajrá Stoobie! Rajtad a világ szeme XD

_________________
wild rose


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 16 (péntek), 15:15 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 május 27 (csütörtök), 10:09
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Balatonszőlős
stoobie írta:
Khm.

Üdv mindenkinek!

Pironkodva jelentem, hogy a béta most önzőzik... :oops:
A jobbik hír viszont az, hogy a hétvégén mindenképpen elkészül *bólogat*

Még egy kis türelmet... $pray

Köszi!

*kisurran*


Hát. Hajrá stoobie. Szerintem 2 hónap várakozás után kitartunk pár napig:))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 16 (péntek), 9:35 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 8:53
Hozzászólások: 1508
Khm.

Üdv mindenkinek!

Pironkodva jelentem, hogy a béta most önzőzik... :oops:
A jobbik hír viszont az, hogy a hétvégén mindenképpen elkészül *bólogat*

Még egy kis türelmet... $pray

Köszi!

*kisurran*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 16 (péntek), 8:30 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 17 (csütörtök), 12:32
Hozzászólások: 292
Pihe írta:
Nem akarok túlságosan türelmetlennek hangzani, :roll: de... esetlegesen valamikor most már lesz folytatás? *bociszem nagyságú, könnybe lábadt barna szempár*


Szia

A 41. fejezet a bétázás szakaszában van... nem lett egy rövid rész, hozzám képest is nagyon hosszú, így időbe telik az átnézése. Ha tudok valami biztosat azonnal közölni fogom majd itt. :)

Lauras


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 15 (csütörtök), 11:49 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 október 15 (szerda), 19:50
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Elveszve a papírrengetegben...
Nem akarok túlságosan türelmetlennek hangzani, :roll: de... esetlegesen valamikor most már lesz folytatás? *bociszem nagyságú, könnybe lábadt barna szempár*

_________________
Ne adj igazat.
Neked túlsokba kerül;
nekem meg épp van.
(Fodor Ákos)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 10 (szombat), 13:27 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 05 (hétfő), 22:42
Hozzászólások: 3
Jaj, de jó jön a Héé újabb fejezete.:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 08 (csütörtök), 21:49 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 május 27 (csütörtök), 10:09
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Balatonszőlős
Dejó,dejó!:D:D Bocs mostönkívületi állapotban vagyok és csak vigyorgok:D Alig várom:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 08 (csütörtök), 14:23 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 17 (csütörtök), 12:32
Hozzászólások: 292
*kiscsillag* írta:
Heppiheppiheppi vagyok! :D
Jön a Héé... és utána melyiket írod majd? :) CSak kérdem... :)


Szia

Valószínűleg a Cupidót, aztán a Drarry kezdeményemmel szeretnék törődni egy kicsit a Héé frissítése után. Aztán van további hírem is a Héé-hez kapcsolódóan, a 41. fejezetet késznek nyilvánítom - én kész lettem tőle mikor észrevettem, hányadik oldalnál tartok - egy alapos átolvasás, némi finomítás kell neki, aztán a mai nap folyamán eljutatom stobbie-nak is. ^^

Lauras


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 06 (kedd), 18:36 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Ezt örömmel olvasom! 8)
Mindent bele, már nagyon várjuk ám 8-> :-*

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 06 (kedd), 18:13 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Heppiheppiheppi vagyok! :D
Jön a Héé... és utána melyiket írod majd? :) CSak kérdem... :)

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 06 (kedd), 18:00 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 17 (csütörtök), 12:32
Hozzászólások: 292
Kedves Bez!

Köszi! :) Igazán örülök, hogy amit kitalálok azzal kellemes perceket tudok okozni esetleg megnevetni egy vacak nap után. A szavazatodat és persze a hozzászólásodat is nagyon szépen köszönöm, igazán jólesett és remélem az újabb fejezetek is kedvedre valók lesznek. ^^


Aztán mivel ez a ficblogom ezért a Héé 41. fejezetéről is ejtek pár szót, hiszen sokan várjátok. :) A 9 oldalnál tartok, egész jól haladok vele így a héten mindenképp befejezem a fejezetet szóval a frissítés már tényleg nagyon közel van.

Lauras


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 05 (hétfő), 23:00 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 05 (hétfő), 22:42
Hozzászólások: 3
Szia Lauras!

Nagyon jók az írásaid a Héé, a Helyes pasik kíméljenek és a Cupidó is nagyon-nagyon jók. Mikor olvastam a Cupidót örömmel töltött el a tudta, hogy most is nagyot alkottál szokásodhoz híven:). Alíg várom a következő fejezeteket a történetekből. Még egyszer gratulálok! Tényleg öröm ovasni az írásaidat, történeteidet. Mindíg tudsz kellemes meglepetéseket okozni.

Puszi: Bez


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 04 (vasárnap), 10:37 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Ezek igazán mesés hírek és én nagyon várom ám őket 8->
Minden jót! :-*

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 04 (vasárnap), 10:06 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 17 (csütörtök), 12:32
Hozzászólások: 292
ptlklszl írta:
Lauras, ez a Cupidós ez nagyon nagy! Hihetetlenül szeretem a Héé-t, de azt hiszem, ez még azon is túltesz! 131./Alice király! Bár, ha jól értem, ha 131. visszamenne, akkor Alice végérvényesen meghalna, amikor leveszik a gépről... Tehát nem megy haza?
Nagyon szuper, ha lehet egy másodlagos szavazást tartani, akkor én ennek a mihamarabbi folytatására szavazok!



Szia

Köszi! Ez most tényleg kellett. :) Az elvileg novellának indult történetem nekem is nagyon megtetszett, a kezdet - kezdetén így voltam a Héé-vel is, és remélem ebből az írásomból is sikerül kihoznom mindent, amit csak lehet.
Cupidó mozgatja a testét, hiszen Alice lelke " valahol" van, várakozik... Ennél a történetnél nagyrészt tudom már miként fog zárulni, viszont nem spoilerezek, szóval a végig kell majd olvasnod, hogy megtud az elképzeléseimet. :) Remélem ez ügyben is számíthatok rád, és nem csak szavazás terén. A következő rész most a Héé-ből fog jönni, végre úgy haladok vele, ahogy kell már az 5 oldalt taposom. Így a Héé, nem vagyok fiú írásom a tervek szerint jövő héten frissülhet. Aztán utána 1-2 héten belül szeretném Cupidóból feltölteni az 5. fejezetet is, hiszen most kezdődnek el ott az igazi érdekességek.

Lauras


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 04 (vasárnap), 1:12 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 25 (vasárnap), 19:05
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: Gödöllő
Lauras, ez a Cupidós ez nagyon nagy! Hihetetlenül szeretem a Héé-t, de azt hiszem, ez még azon is túltesz! 131./Alice király! Bár, ha jól értem, ha 131. visszamenne, akkor Alice végérvényesen meghalna, amikor leveszik a gépről... Tehát nem megy haza?
Nagyon szuper, ha lehet egy másodlagos szavazást tartani, akkor én ennek a mihamarabbi folytatására szavazok!

_________________
Ł@ç!

Nihil dulcius, quam omnia scire.
"Mindenki jó valamire, ha másra nem, hát elrettentő példának..."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 02 (péntek), 16:14 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 17 (csütörtök), 12:32
Hozzászólások: 292
Kedves wild rose!


Jól látod a dolgokat, azonban itt most nem fejtem ki teljesen mi is zavarom tárgya. :) Remélem a Cupidós történetből sikerül kihoznom a maximumot, örülök, hogy megtetszett az az írásom is. Köszi a biztatást, ami mindig jól jön. ^^

Lauras


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 02 (péntek), 14:03 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 02 (szombat), 16:05
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest
Lauras írta:
Szia Wild Rose!

Jó hallani felőled újra, és gratulálok a sikeres érettségidhez! :) A rajzot várom/várjuk szerintem az olvasóim nevében is írhatom ezt hiszen sokszor kértek már képet egyik másik szereplőről, amit sajnos nem tudtam teljesíteni. Örülök, hogy a többi írásomat is figyelemmel kíséred, és én is remélem, hogy a Cupidós történetből ki tudom hozni, amit csak lehet... Egyelőre a friss a Héé-ből várható, addig egyik írásomat sem frissítem, amíg azzal nem haladok. :) Köszi, hogy szavaztál!

Lauras

ui.: Küldtem PÜ-t, szóval most vedd észre. ^^


Szia!

Köszi észrevettem és már írtam is rá :)
Hazudnék, ha azt mondanám nem várom már a Héé-ből a frisst, a legutóbbi fejezeteket is köröm rágva olvastam :D Kicsit szomorú vagyok, mert az az érzésem, hogy lassan itt a történet vége, de hát egyszer mindennek vége van és akkor valami új kezdődik el :D

Azt hiszem a Cupidóval nem lesz gond, biztos húzni fogod az idegeinket jó értelembe véve :D

Még jó, hogy szavaztam :D Senki nem jelölte még meg a negyedik lehetőséget.. cöcö

Nem értek egyet azokkal, akik csak azt szeretnék, hogy a Héé-vel foglalkozz. Persze az ő joguk mire szavaznak, hogyan éreznek, de egy író szerintem akkor elégedett ha valami újat alkothat, és az olvasók is 'gazdagabbak' lesznek, ha több oldalát is megismerhetik. :)
Szóval írjál csak minél többet, és hagyd hogy az ihlet megszálljon :D

_________________
wild rose


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 02 (péntek), 12:31 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 17 (csütörtök), 12:32
Hozzászólások: 292
Szia Wild Rose!

Jó hallani felőled újra, és gratulálok a sikeres érettségidhez! :) A rajzot várom/várjuk szerintem az olvasóim nevében is írhatom ezt hiszen sokszor kértek már képet egyik másik szereplőről, amit sajnos nem tudtam teljesíteni. Örülök, hogy a többi írásomat is figyelemmel kíséred, és én is remélem, hogy a Cupidós történetből ki tudom hozni, amit csak lehet... Egyelőre a friss a Héé-ből várható, addig egyik írásomat sem frissítem, amíg azzal nem haladok. :) Köszi, hogy szavaztál!

Lauras

ui.: Küldtem PÜ-t, szóval most vedd észre. ^^


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Szia!
HozzászólásElküldve: 2010 július 01 (csütörtök), 23:09 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 02 (szombat), 16:05
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest
Szia!

Rég nem írtam, pedig eszemben voltál mindig és a történeteidet is figyelemmel kísértem amennyire tudtam. Végre túl vagyok az érettségimen és felvételi vizsgáimon, szóval most már gyakran fogok kommentelni. :) Először is elolvastam az eddigi cupidós fejezeteket, ahogy vártam tőled ismét valami cseppet sem szokványos és annál humorosabb történet ígérkezik a jövőben nekünk.

Elolvastam a szavazást én bármit szívesen olvasok tőled, amíg van újabb és újabb friss, arra én lecsapok :D (Bár igaz most már csak privet drive-ot olvasok merengőn, a Harry Potter-es mániám úgy tűnik most már nem olyan nagy.)

A felvételi vizsgáim miatt már megint elmaradtam a rajzommal, de nem felejtettem el csak azóta megutáltam az elsőt és most egy újjal próbálkozok..XD Persze a legelső változatot is megmutatom majd, csak most az újban vagyok benne :D. Bár ezzel is sok bajom, nem akar olyanra sikerülni amilyenre szeretném :D Takeshit nem lehet olyan egyszerűen lerajzolni, pláne amilyen szexinek leírtad és én meg elképzeltem őt ...XD :D

A helyes pasik kíméljenek c. írásodat is nagyon várom, érdekesen hangzik már maga a cím is :D

Remélem sikerül minden írásodhoz ihletet merítened és sok sikert:)

(Én most leálltam a komolyabb írogatással, elkezdtem pár könyvet olvasni, amik segítenek a prózaírásban, meg vázlatokat gyártok. :D)

_________________
wild rose


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 01 (csütörtök), 16:32 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 17 (csütörtök), 12:32
Hozzászólások: 292
Sziasztok!

Nincs semmi gond, ha a 3-as vagy akár az 1-es lehetőséget választjátok szavazáskor. :) Egyszerűen egy számomra fontos kérdésre szeretnék választ találni, ennyi az egész. 1-2 hónapig lesz fent a szavazás, amíg össze nem gyűlik a kellő mennyiség – ha előbb jön össze akkor előbb is zárom le - aztán elárulom mért is volt fontos. ^^

Lauras


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: szavazás
HozzászólásElküldve: 2010 július 01 (csütörtök), 15:47 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 július 31 (péntek), 23:56
Hozzászólások: 12
Szia!

Ez nem azt jelenti, hogy nem szeretném minél előbb az új Héé-t de a cupidós és a helyes pasik folytatását is nagyon-nagyon várom már!

Nemrendi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 30 (szerda), 20:30 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Vérző szívvel ugyan, de a hármas lehetőségre voksoltam kíváncsiságból...:oops: Ez viszont nem jelenti azt, hogy nem szeretném a többit 8) Sőt, tudod, hogy sosem hagylak békén^^ Most sem foglak. Remélem, minden jó lesz és van ihlet :lol:

Sok sikert, puszi

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 30 (szerda), 19:48 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 17 (csütörtök), 12:32
Hozzászólások: 292
Sziasztok!

Egyelőre frissítési hírem csupán annyi, hogy dolgozom a Héé 41. fejezetén közben pedig a ficblogomat feldobom egy kis szavazással, aminek az eredmény meglehetősen érdekel, remélem sok-sok kattintást kapok mert úgy van értelme a dolognak szóval szavazásra fel!

Lauras


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 27 (vasárnap), 23:06 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 17 (csütörtök), 12:32
Hozzászólások: 292
Sziasztok!

Cupido megrendelésre 4. fejezete felkerült. jó szórakozást hozzá! ^^

Lauras


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 23 (szerda), 14:02 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 17 (csütörtök), 12:32
Hozzászólások: 292
Szia *kiscsillag*!

Rendben, akkor várom a véleményedet az új történetemnél kíváncsi vagyok mit szólsz hozzá. :) A 4. fejezet már készen van Cupidóból és remélem a héten frissíthetem majd azt az írásomat. :) A többi írásomból egyelőre nem tudom mikor jönnek a frissek, de érkezni fognak majd...itt adok hírt, ha végre haladtam valamit. A slashről annyit, hogy valaki szereti valaki nem, és ez így van jól. :) Köszi a gratulációt. Nagyon örültem a helyezéseimnek sőt már annak is, hogy a listán voltam.

Lauras


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 21 (hétfő), 18:00 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Szia!
Én is olvastam a Cupidós sztorit, csak még nem érkeztem komit írni, de sort kerítek rá természetesen! :) Nem felejtem el. :)
A Héé...-t is nagyon várom ám. Az az egyik nagy kedvencem. :) És most jönnek majd az izgis részek, szerintem/remélem. :D
Óóó, és ott van még a Helyes pasik kíméljenek! is. Az is nagyon tetszetős, csak még nem igazán lendültünk bele. Így királyi többesben. :D
Sajnos, nekem a slash nem nyújt vigaszt. :( Azt sosem olvasok... De azért remélem nem sokára kapunk valamit. :)

És még egy pótolni való: Gratulálok az Aranypennán elért helyezéseidhez!!! :x Megérdemelt díjak! :)

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 19:52 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 17 (csütörtök), 12:32
Hozzászólások: 292
Alleira írta:
Elolvastam a Cupido-s történetednek eddig 2 meglevő fejezetét. Azthiszem nyugodtan mondhatom, hogy megint alkottál. Ekkora fantáziát..:D Eszembe nem jutna hasonló. Nagyon tetszik, hogy nem a tipikus Cupido-forma hanem afféle Cupido by Lauras:D Várom a frisseket. :) A Slash-re pedig még nm szántam rá magam. Még ha te írtad is(pedig ez nyomós érv az elolvasása mellett) De ami késik, nem múlik:)


Szia

Akkor remélem a folytatás is kedvedre való lesz, mert most töltöttem fel a Cupidós történet 3. fejezetét. :) Ha az új slash írásomba belevágsz, remélem az is tetszeni fog. ^^

Lauras


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 17 (csütörtök), 12:21 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 május 27 (csütörtök), 10:09
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Balatonszőlős
Elolvastam a Cupido-s történetednek eddig 2 meglevő fejezetét. Azthiszem nyugodtan mondhatom, hogy megint alkottál. Ekkora fantáziát..:D Eszembe nem jutna hasonló. Nagyon tetszik, hogy nem a tipikus Cupido-forma hanem afféle Cupido by Lauras:D Várom a frisseket. :) A Slash-re pedig még nm szántam rá magam. Még ha te írtad is(pedig ez nyomós érv az elolvasása mellett) De ami késik, nem múlik:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 16 (szerda), 17:34 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 17 (csütörtök), 12:32
Hozzászólások: 292
Nocy írta:
Hú én biztosan elolvasom az új PD-s töridet, mert nagyon jól hangzik a címe :) a Héé-re meg türelmesen várok/várunk :) mást úgyse nagyon tehetek :D


Szia

A cupidós töri 2. fejezet fent van - ma került fel - szóval hajrá vele, és remélem tetszik majd. ^^

Lauras


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 15 (kedd), 14:07 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 április 14 (szerda), 16:17
Hozzászólások: 22
Hú én biztosan elolvasom az új PD-s töridet, mert nagyon jól hangzik a címe :) a Héé-re meg türelmesen várok/várunk :) mást úgyse nagyon tehetek :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 15 (kedd), 13:18 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 17 (csütörtök), 12:32
Hozzászólások: 292
Kedves Alleira!

Kezdem a jó hírekkel mert vannak persze honnét nézzük mi a jó hír... Tehát frissítéseim lesznek a héten, ha az adminok is úgy akarják. Most töltöttem fel a már beharangozott Drarry-m első fejezetét melynek címe ( egyelőre) Smaragd és Ezüst, valamint holnapra tervezek egy rövid kis sorozat feltöltését Private Drive témakörben, melynek címe remélem kellően felcsigázza a PD írásaimat kedvelőket… Tehát a címe: Cupido megrendelésre 1. fejezete holnapra várható ( ebből már kész van 3 fejezet és még 1-2 fejezet a készülés fázisában van).
Most pedig térjünk rá a Héé-re… dolgozom az ügyön nagyon, azonban egyelőre egyik változat sem tetszett annyira, hogy akár az 1. oldalt elérjem… viszont addig is, míg én írom a 41. fejezetet jó szórakozást ezekhez a történetekhez. Annyit írhatok még az új fejezettel kapcsolatban, hogy ebben a hónapban mindenképp össze hozom azt a frissítést. ^^

Lauras


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 14 (hétfő), 22:41 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 május 27 (csütörtök), 10:09
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Balatonszőlős
Tűkön ülve várom az új Héé frisst, és szerintem nem vagyok egyedül vele. Jutottál vele valamire?:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 04 (péntek), 12:38 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 17 (csütörtök), 12:32
Hozzászólások: 292
Sziasztok!

Volt némi időm "alkotni", viszont az írás egy olyan folyamat - nálam - mikor elkalandozók más irányba is... szóval fölös időmben írtam egy Drarry-t. Elvileg sorozat lesz AU - de nagyon. Egyelőre az 1. fejezetet adtam át stobbie-nak a többi attól függ milyen fogadtatásra talál majd a slash és persze a Drarry rajongók körébe. :) Ezen a hétvégén pedig már igyekszem nem eltévelyedni és bevégezni a Héé 41. fejezetét is! ^^

Lauras


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 27 (csütörtök), 17:28 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 17 (csütörtök), 12:32
Hozzászólások: 292
Kedves Alleira és Nocy!

(Most kicsit Jessie apja leszek előre is bocsi érte, de a nap ma erősen tűzött :)) Igazi édes krémesek vagytok mind a ketten, és egy fárasztó nap után valódi mosolyt csaltatok arcomra. Köszi! :)
A folytatással egyelőre nem haladtam, a hétvégén remélhetőleg nem lesz semmi akadálya annak, hogy pár órára csak a billentyű fölött görnyedjek... Az ötlet már megvan csak időt kell lopnom hozzá... addig míg én titkosan akciózok egy kis türelmet kérek remélve, hogy a várakozás behozza a gyümölcsét és kedvetekre lesz a következő fejezet is. ^^

Lauras


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 27 (csütörtök), 10:48 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 április 14 (szerda), 16:17
Hozzászólások: 22
Szia! Én is csatlakozom Alleirahoz, és gratulálok az elért eredményeidhez! Ezen kívül van egy hátsószándékom is, mert kérdezősködni is jöttem :D Hogy állsz a Héé következő fejezetével? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 27 (csütörtök), 10:31 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 május 27 (csütörtök), 10:09
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Balatonszőlős
Kicsit késve, de jöttem gratulálni az Aranypennás eredményekért. :-D Igazán megérdemelted őket, sőt! :)) Csak így tovább:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 16 (vasárnap), 14:55 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 17 (csütörtök), 12:32
Hozzászólások: 292
*kiscsillag* írta:
Szia! Jöttem egy kicsit pofátlankodni... :#-) Mizu a Helyes pasik kíméljenek!- kel? :-SS Remélem csak elfoglalt vagy, de tervezed folytatni. :D Puszóóó


Szia! Lesz folytatása majd. A mikort még mem tudom, de tervbe van véve. :) Köszi az érdeklődést. Jó tudni, hogy várod. ^^

Lauras


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 15 (szombat), 16:21 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Szia! Jöttem egy kicsit pofátlankodni... :#-) Mizu a Helyes pasik kíméljenek!- kel? :-SS Remélem csak elfoglalt vagy, de tervezed folytatni. :D Puszóóó

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 13 (csütörtök), 10:24 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 17 (csütörtök), 12:32
Hozzászólások: 292
Oké, rendben ma frissítek, bár pénteken szerettem volna kora reggel... de legyen a mai nap a friss napja. :) Köszi stoobie ismét a rendkívül gyors átnézést. :) A 40 fejezet már adminokra lett bízva tehát rajtam sem múlik már a következő fejezet. ^^

Lauras


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 482 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség