Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 19 (péntek), 8:39

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1558 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 28, 29, 30, 31, 32  Következő

Kit likvidáljunk/zárjunk be egy időre az alábbiak közül?
Arthur Weasley 14%  14%  [ 1 ]
Bill Weasley 0%  0%  [ 0 ]
Jack Flamel 0%  0%  [ 0 ]
Bellatrix Lestrange 14%  14%  [ 1 ]
Ron Weasley 43%  43%  [ 3 ]
Lona Wittmi 0%  0%  [ 0 ]
Erin Kraft 0%  0%  [ 0 ]
Izabell Engel Lupin 14%  14%  [ 1 ]
Lucius Malfoy 14%  14%  [ 1 ]
Szavazatok száma : 7
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 05 (csütörtök), 0:52 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Úgy néz ki hamar lesz friss a Miért?-ben.
Ma olyan jó ihlethozó, nyugtató-zenéket találtam, hogy szinte egész délután a billentyűzetet nyomkodtam.
Szóval... mit szóltok a Péntek délutánhoz? :-D

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 03 (kedd), 22:52 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Gondolom jól gondolod amit gondolsz, :-SS :(( de... én azt nagyon nem akarom megtenni. De ha ez az eredmény marad, akkor nincs más megoldás... vagy legalábbis én nem tudok másikat... te tudsz?

Neville-t imádom, szóval most becsülettel fel fog készülni, és ő lesz a hős, csak azt nem tudom még, hogy mártír lesz-e, vagy "csak egy sima" hős? :-/

Megsúgom, hogy valószínűleg ezt is szavazásra fogom majd bocsájtani később.

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 03 (kedd), 21:58 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Hehe én is izgulok ám,hogy milyen csavaros elméleteket sikerül majd gyártanom :))

Jujjjjjj a jelenlegi szavazási eredmény szerint ugye jól gondolom,hogy az lenne a megoldásod,hogy ááááááá inkább nem is mondom kiiiiiiiiiiiiii :-t :-S

Na igen Neville már én is eltöprengtem azon,hogy vajon ő miért lett griffes hiszen nem igen lehetett látni szerepelni de ez most egy nagyon jó lehetőség neki hiszen most ő is elkezdett komolyan felkészülni és ha elég kitartó akkor lehet még olyan ügyes mint Ginny sőt.Miért ne lehetne egyszer ő a kis hős :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 03 (kedd), 21:49 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Hát ja, kavarásban úgy tűnik nagyon tuti vagyok. :)) Már előre izgulok, hogy milyen csavaros elméleteket fogsz majd elém tálalni, ha lesz időd komolyan elgondolkodni a dolgokon. :D

A baba-kérdés szavazási eredményei sajnos a jelenlegi számok alapján egy nagyon csúnya dolgot követelnének meg tőlem, :-t :-S :((szóval nagyon-nagyon remélem, hogy fognak még az eddigieken kívül mások is szavazni. Mert Merlin látja lelkemet, nem akarom megtenni, amit a jelenlegi állás szerint meg kellene tennem. :cry:

Eredetileg nekem is megfordult a fejemben egy pillanatra Fred, mint Voldemort legyőzője, de... aztán úgy voltam vele, hogy Neville esetét tekintve mindig is kíváncsi voltam, miért került ő a Griffendélbe, hisz nem nagyon láttunk rá bizonyítékot, hogy tényleg odavaló lenne, csak az 5. részben, meg a 7.-ben, ami nekem nagyon kevésnek tűnt, ezért úgy döntöttem, megemberelem ebben a történetben, és ő lesz végre egyszer a Nagy Hős. (Persze, Nagini kinyírása és a Voldival való szembeszállás is szép, meg minden, de én már csak ilyen telhetetlen emberke vagyok. $? )

Én se tudom pontosan sajnos, de nagyon szeretném tudni, hogy vannak-e még itt olyanok, akik szoktak, legalább negyed ilyen lelkesen gondolkodni azon, hogy mik lehetnek a rejtélyeim megoldásai. :cry: :-/ Olyan jó lenne tudni...

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 03 (kedd), 21:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Persze én sem hiszem,hogy Sirius hű de nagyon meg tudna komolyodni ebben az esetben valóban nagy segítség,hogy a párja komoly felelősségteljes nő így megvan az egyensúly köztük és van aki kordában tartsa ezt a szertelen férfit.Hm már miért átkoználak meg*nem érti* $? Hihi én már nagyon várom,hogy kiderüljön az igazság*hm kárörvendő lennék?*

Olvastam a válaszod a kritimre és igen jókat nevettem.Te aztán tudod kavarni a dolgokat és ez a sok rejtvény meg rejtély hát én imádom.Majd ha lesz egy kis időm amikor komolyan fogok tudni töprengeni akkor majd igyekszem megfejteni őket*hihi már előre vigyorgok,hogy miket fogok itt össze spekulálni* :D

Tudom,hogy a baba kérdés most rajtunk múlik én csak azt mondtam ahogy én képzelném el egy ilyen helyzetben de persze a többség fog dönteni :D Én csupán azt gondoltam,hogy szerintem most még nem kéne Remuséknak egy baba de biztos,hogy Izabell szeretni fogja.Az a kislány egy csupa szív gyermek nincs benne semmi gonoszság.

Hm elgondolkodtam,hogy ki fog majd megkűzdeni Voldival és láttam a kritiknél,hogy valaki más már szintén foglalkozott vele és alapból kihúztam Ginnyt és Dracot mert ők csak az igazságot fogják kideríteni erről volt szó velük kapcsolatban mindig is persze ettől még Draco simán megpróbálhatná de ő mardekáros és ők nem igen harcolnak így inkább egy griffendélesre gondoltam például Neville mint kiderült ugye ő lesz a befutó bár kérdés,hogy életben marad-e de nekem még volt egy jelöltem méghozzá Fred aki szintén szenved Angelina miatt de Neville az aki igazából az eset óta a bosszúról beszélt és nem Harryt értette a bosszúja célpontjául. :D Minden esetre csavaros az észjárásod ami nekünk csak jó vagy csak nekem jó? :)) Nem tudom a többiek mennyire törik a fejüket a megoldáson :-P Ha jutottam valamire akkor majd megírom ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 03 (kedd), 19:34 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Hát... szerintem ezen a válaszomon most nem biztos, hogy nevetni fogsz. Vagy megátkozol, vagy nagy lelkesen folytatod a töprengést a megoldásokon. :wink:

Sirius... (Egyszer régebben, mikor kiderül, hogy Dumbi igazából kikhez is vonzódott, egy találékony ismerősöm mondta, hogy Sirius és a komolyság, az olyan, mint Dumbledore és a nők.:twisted: )
Na, de most komolyan. Sirius esetében azért nem akkora baj, ha még nem komolyodik meg maximálisan, mert a párja az egy rendkívül megbízható, és nagyon okos boszorkány. (Pont mint Ronék esetében) De persze amikor majd kiderül az igazság, akkor az ő képéről is elég durván leolvad a vigyor, és jó nagyot fog koppanni.

Szóval, te Siriusnak és Lonának adnád most a babát. :-? Azt hiszem tényleg ők lennének most a jobb megoldás.
Izabell nagyon fogja majd szeretni a testvérét, még ha féltestvér is lesz. Hiszen Dorát és Remust is kezdi tényleg úgy szeretni, mint az igazi szüleit, szóval a testvérét is nagyon szeretné. De igaz ami igaz, most azért kicsit sok lenne már, ha a gondok, és elfoglaltságok mellé még egy babát is kapnának.
Viszont ebben most tényleg rátok bízom a döntést. Ha az olvasók többsége úgy gondolja, hogy nekik legyen most babájuk, akkor nekik lesz. Ezt ti döntitek el, én csak írok. :) :-)V

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 03 (kedd), 19:06 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Okés majd megkukkantom.Mindig nagyon jókat szoktam nevetni mikor olvasom a válaszod :D
Oh hát persze,hogy Sirius soha nem fog megkomolyodni szerintem még vénséges vén öregemberként is ugyan ilyen dinka lenne ha közben nem derülne ki,hogy mekkora hibát követtek el :-P
Nos én Siriuséknak szavaztam a babát és azért nem Remuséknak mert nekik ott van Izabell akire most nagyon oda kéne figyelni és nem biztos,hogy jelenleg még egy nem vérszerinti kistestvérrel is sikerülne megbírkóznia.Nem azt mondom,hogy nem örülne neki de azért még nincs olyan régóta Remuséknál,hogy ne legyen benne egy kis tüske ha most Dora terhes lenne.Bár tény,hogy Izabell erős és kedves kislány azért nem könnyű neki és szerintem náluk még várhat a saját baba.Hát ezért szavaztam én Siriusékra így talán egy icike-picikét komolyabb lesz Sirius is de hát ugyi majd meglássuk,hogy miként alakul a szavazás :-P :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 03 (kedd), 18:48 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Én úgy gondolom, hogy nyugodtan leírhatod ide is, hogy melyikre szavaztál, hisz szerintem ez nem befolyásolja a többieket (Már ha vannak még akik akarnak szavazni, amit amúgy nagyon remélek). Úgy is arra szavaz mindenki, amelyikre szavazni akar. Egyébként is kíváncsi vagyok, szóval figyelek. :-SS :-?

Tudom én, hogy gonosz vagyok, de... el tudod te képzelni, hogy Sirius ténylegesen, maradéktalanul megkomolyodjon...? :shock: ;;) Mert én nem. Jó, persze, a háború meg a gyerek azért elég komoly indok lenne, mint például Tonksnál is volt, de... ott van például az eredeti sztoriban Ron. Neki hiába lett felesége, meg két gyereke, mégis ugyanolyan komolytalan maradt. Talán csak egy hajszálnyival lett "felnőttesebb".
Amúgy meg... attól, hogy valaki már elég komoly és érett például a gyerekvállaláshoz, attól még lehet sík h*lye az olyan dolgokhoz, mint például egy ártatlan ember felismerése. :-P $? Pl: Molly és Arthur, Dumbledore, Remus, stb.

Amúgy köszi, átadom az illetékeseknek is :)

Ui: Válaszoltam a szép hosszú kritikádra a merin. :-)V $star

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 03 (kedd), 18:13 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Elmondhatom én itt,hogy melyikre szavaztam és miért?Vagy írjam meg email-ben,hogy senkit ne befolyásoljak.Azt nem szeretném :D Amúgy gonosz vagy,ugye tudod?Nem elég,hogy ha kikerül Harry a dutyiból még szembesüljön is azzal a ténnyel,hogy egyik feléről teljesen megkomolyodott másrészről pedig hülye maradt mert nem hitt neki :-O

Amúgy grat a babához :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 03 (kedd), 15:08 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Gondoltam, hogy egy kis magyarázatot adok, a Miért? olvasóinak, közülük is azoknak, akikben felmerült esetleg a kérdés, hogy miért éppen most aktuális ez a "Baba-téma" a sztoriban, hisz így is van most éppen elég baja a bandának. :roll:
Nos, ez pofonegyszerű. Eredeti elgondolásom az volt, hogy csak Remusnak és Tonksnak lesz gyermeke a két fentemlített pár közül, de aztán kritika képében felvetődött a gondolat, milyen képet vágna vajon Harry, ha az Azkabanból kijutva azzal szembesülne, hogy a keresztapjából idő közben apa lett. :)) (Ami már magában is poén)
Így került a képbe egy újabb baba lehetősége. De én eredetileg későbbre terveztem. Amolyan "epilógus-infónak". Remuséknál meg az eredeti sztoriban ugyebár csak hetedévben lett gyerkőc, most meg még csak ötödikben járunk.
Na, és hogy miért is hoztam így előre azt a lehetőséget, hogy a két baba, vagy közülük legalább egy megjelenjen már most? :-SS :-?
Hát... kedves olvasóim, úgy áll a helyzet, hogy a családomhoz a kicsit még távoli közeljövőben, benéz a gólya. :D =D> :D
Nem kell megilyedni, nem konkrétan hozzám jön, hanem a nővéremékhez. Szóval büszkén jelentem be, hogy nagynéni leszek. =D> =D>
Szóval, ezért jönne most baba a Miért? című történetbe. Az unokaöcsém/húgom tiszteletére. (Szóval ha lehet, akkor ne az legyen a szavazás eredménye, hogy eggyik párnak se legyen babája. $pray)
Előre is köszi, és az eddigi szavazatokat is köszi. :)

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ukume 2009 november 04 (szerda), 12:05-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 03 (kedd), 1:49 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Okés!

Ezer bocsika :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 02 (hétfő), 23:00 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Bocsi, kicsit tényleg elkalandoztunk. :oops:

Szóval: Meichan, a hasonló beszélgetéseket szerintem folytassuk mondjuk e-mailen keresztül, ha neked is megfelel.

Ez a címem: ukume@citromail.hu:)

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 02 (hétfő), 22:49 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
légyszi maradjatok a történetnél :)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 02 (hétfő), 22:36 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Oh igen a lumbágó egy marha élvezetes dolog :-P Főleg ha nem én kapom el.Hm azt nem tom milyen a gerincsérv csak annyit,hogy az is rohadtul tud fájni.A lumbágó a keresztcsont elmozdulása és amiatt becsípődött idegek nyomása vagy mi a fene :D Nem sokat értettem ebből mikor először volt ilyen csoda nyavalyám csak annyit tudtam,hogy lehajoltam és úgy maradtam mert úgy éreztem,hogy eltörik a derekam ha kiegyenesedek.Három hétig mászkáltam úgy mint aki épp keres valamit a földön :)) Most pont az ellenkezője van nem tudok lehajolni :D De a legrosszabb,hogy sehogy sem jó.Se ülve se állva se fekve és ettől tudok megőrülni.Bár van rá nagyon jó bogyó kiütne még egy lovat is :-P

Jujjj hát az nem jó ha sorban elkapkodjátok egymástól a bacikat.Nekem még beteg sem kell a közelembe és simán lerobbanok de az sem jó ha ti így elveszitek egymástól a betegséget.Akkor most ez nálatok egy ilyen örök körforgás?Most a húgod jön aztán jönnek a szülők nagyszülők ha vannak és kezdődik előről az egész?Mert ha igen akkor nem irigyellek a téli hónapokban :-P

Hm egyetértek a kényelmes fotelekkel én sem tudok ágyban maradni :D :))

Szerintem nem vagy kapzsi.Ha már van olyan aki olvassa akkor legalább annyit írhatna,hogy tetszett-e vagy sem. :) De sajnos sokan túl lusták hozzá :-O


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 02 (hétfő), 13:07 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Hidd el, én igyekszek vigyázni magamra, de... nekem egy ilyen jó kis családom van, hogy ha egy beteg lesz, beteg lesz az összes többi is. Elég ha egy ember megkapja, és nekünk annyi. Most az öcsém kezdte, én folytatom, és már megvan a harmadik versenyző is, aki a húgom lesz. $fal Ez van sajnos.
Ma voltam dokinál, és ágyfogságra vagyok ítélve. Na, de mivel én nem bírnék egész nap az ágyban feküdni, így aztán módosítom az utasítást :-Ą és ágy helyett a fotelomban fekszek. Szép kényelmes fotelom van, amiből remekül lehet dolgozni a számítógépen, és netezni.:-P :))

Neked is drukkolok, hogy gyorsan rendbejöjjél. Lumbágó...? Jajj, hát az nem lehet kellemes. Gondolom hasonlóan élvezetes lehet, mint például a gerincsérv. Apumnak kettő is van, szóval azt tudom milyen. A lumbágót nem ismerem csak úgy nagy vonalakban, de az elmondásodból ítélve képzelem mennyire élvezed te is. :(

A törikkel kapcsolatban annyit, hogy kezdem úgy érezni, kapzsi vagyok. Talán elégnek kéne lennie annak, hogy látom, sokan megnyitják, és talán egy részük végig is olvassa a történeteket. $? Talán be kéne érnem ezzel, és nem várni el, hogy még írjanak is nekem valami visszajelzést. :cry: $?

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 01 (vasárnap), 14:32 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Hihi igen ágynak estem sajnos a lumbágó egy olyan kellemetlen betegség,hogy elég egy rossz mozdulat és kész a baj.Ez akkor a legjobb ha azt sem tudod,hogy mikor és hol mozdultál rosszul.De van rá bogyóm ami egy lovat is kiütne de legalább gyorsan hat.
Te szegény akkor most jól kifogtad a betegség sorozatot idén :shock: Azért vigyázz magadra,okés?Én a torokfájáshoz és köhögéshez már hozzászoktam lévén,hogy januártól-januárig be van gyulladva a torkom :-P
emiatt nem ehetek olyan finomságokat nyáron mint a fagyi :(( Ez a legrosszabb benne,marad a gyerekeknek kifejlesztett téli fagyi :-P

Gyógyulj meg hamar,én szurkolok neked :D
(Most mászik vissza az ágyikójába)

És,hogy a törikkel kapcsolatban is írjak amint huzamosabb időt ülhetek a gép előtt ezt a töridet is elolvasom :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 01 (vasárnap), 11:57 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
meichan írta:
Most megy vissza az ágyba tekintve neki ott lenne a helye,hogy pihentesse a beállt lumbágós derekát csak épp nem bír magával


Ejnye meichan, hát te is ágynak dőltél?
Ügyesek vagyunk mind a ketten. Tippelj, ki az aki az egész szünetet betegeskedéssel töltötte? *neonlámpás nyilak mutatnak ukume felé* Naná hogy én. :(( Először a torkom fájt veszettül, mire azt kikúráltam, elkezdett az orrom folyni, de mintha a Duna lenne, aztán meg most készülök kilehelni a lelkemet ettől az átokverte köhögéstől. :-t Szóval ha van valaki, aki jártas a bájitaltanban, az küldjön már nekem egy kis kalapkúra-bájitalt. $pray (Ginnyt most nem akarom ezzel zargatni, neki más golga van ;) )

Egyébként, hogy legyen valami olyan is, ami a sztorikkal kapcsolatos: Elméletileg a kövi hét végén lesz frissítése A baj mindig hármasával jön-nek. Ha érdekel esetleg valakit $? $pray

Na, most mentem és a félliternyi teámmal, meg a 100 zsebkendőmmel bedőlök az ágyikómba. Szorítsatok, hogy gyorsan meggyógyuljak *ukume elmászik a közelből* És meichan-nak is drukkoljatok légyszi.

Köszi :)

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 31 (szombat), 20:04 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Köszi Lily!:-O 8-} Imádlak, mondtam már.
*utánafut* Gyere csak, majd én elkaplak. $come (Valld be, hogy élvezed :|N )
A szavazatot köszönöm, de komolyan mondtam, jobban járna a fic-beli és az olvasói társaság is, ha valamelyik lehetőség nyerne a négy közül, mert ha döntetlen lesz - mondjuk az 1-3, vagy a 2-3 között -, az senkinek se lesz jó. :-SS Legfőképp a párosnak nem.
Szóval légyszi, aki erre jár, és nem akarja, hogy becsavarodjak, az szavazzon.$pray
*ha így marad az állás, előveszi a Tekergők Térképét, és megkeresi Lily-t :twisted:* $pray

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 31 (szombat), 19:53 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
*Lily gonoooossssssssssssssz*

Szavaztam a negyedikre. :))

*elrohan, még mielőtt utánaszaladnak*

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 31 (szombat), 19:50 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Gyerünk emberek, így nem lesz baba egyik párnak se. Valamelyik lehetőségnek nyerni kell.
:-)V

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 31 (szombat), 13:21 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Igen, bájital lesz. De... nem. Nem az élőhalál. Egyébként szerintem azt amúgy is felismerné valahogy a Piton, elvégre, ha másban nem is profi, de a bájitalokban tényleg az.
Szóval valami más bájital lesz. Egy általam kitalált.:D Nem csinálunk úgy, mintha Ginny halott lenne, bájitallal se, túl sok bonyodalom születne belőle. Draco teljesíti elméletben a feladatát, de Ginny mégsem hal meg. Ennél jobban már nem tudok célozgatni. ;)

A szavazatodat köszi, és ha "beszélsz" olyan olvasótársaddal, aki szereti a Miért?-et, légyszi buzdítsd, hogy jöjjön ő is szavazni. Mert ha jól láttam, eddig csak ketten szavaztatok, és ez még kevés. Mindkét lehetőség nem nyerhet. Bár... lenne rá egy ötletem, hogy hogy lehetne mégis, de az kitolás lenne Remusékkal. NAGY kitolás. :-O :-SS
Szóval légyszi jöjjön mindenki szavazni, aki szereti, vagy legalábbis olvassa a Miért?-et. $pray

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 31 (szombat), 1:52 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Igen szavaztam első dolgom volt mikor megláttam :D

Hehe homlokon csapja magát.BÁJITAL......ez lesz a megoldás igaz?Először valami olyan bűbájra gondoltam ami amolyan tetszhalált okoz de most leginkább a bájitalokra tudok gondolni annak van ellenszere és Gin nagyon is kiváló lett belőle,lásd a legújabb saját fejlesztésű fájdalomcsillapító bájitala.Csak még azt nem tudom,hogy milyen bájital esetleg az élőhalál de félek azt esetleg Piton felismerné*gondolkodik,felismerné?*Nem tudom,felismerhető az élőhalál egy bájital mesternek?Ez jó kérdés.De ugye bájitalt fognak használni?Ha nem találtam el akkor törhetem tovább a fejecskémet,hogy miben lett jó Gin,de most csak ez jut eszembe :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 31 (szombat), 1:00 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Hát... sajnos az évzáró lakoma előtt nem fog kiderülni az igazság, szóval... ez nem járható út. :-S
Eleinte én is gondoltam rá, hogy valahogy eljátszuk, hogy Ginny halott, de... aztán az nagyon bonyolult lett volna. Főleg azért, mert nem tudom honnét szerezhetnék én egy pont olyan hullát, mint Ginny... $? Ennyire még az én fantáziám se élénk.:-?
Szóval, Ginny élni fog. De Draco feladata elméletileg(:D :-P) teljesítve lesz. Nem lesz se halottnak tettetve Ginny, se Draco nem lesz lebuktatva. Amúgy a "jók" számára nem is derül ki, hogy Draco is benne volt a dologban. Hisz még az is 123 pecsétes titok, hogy ez a két jómadár egyáltalán beszélő viszonyban van. Ez utóbbi mindkét oldalra igaz, és ennek így is kell maradnia.
De gondolkozz csak, mi az a tudományág, amiben mostanában Ginny jeleskedik ;) (a hírnévszerzés, az ellenségszerzés, és a legképtelenebb barátság kialakításán kívül).
Jó töprengést :-)V

Ui: Te szavaztál már az itt feltett kérdésre?;;) O:-)

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 31 (szombat), 0:37 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Hihi végül csak meglett a rejtvény fejtve.Gondolkodom ám azon,hogy miként fogod kihúzni őket a pácból és írtam is párat az első kritimnél.Bár elég nehéz ha nem akarjuk,hogy lebukjanak és Gin is életben maradjon.Én azt gondolom,hogy a leghatásosabb az lenne ha még az évzáró lakoma előtt tisztázni tudnák Harryt de erre az esély azt hiszem nulla,igaz?A másik ha eljátszák Gin halálát de akkor meg két gond is felmerül.1 kell egy test ami tökéletesen olyan mint Gin,2 Draco nem maradhatna a roxfortban ami megnehezítené a munkájukat.Úgyhogy most nem jutottam tovább,de nem adom ám fel :)

Ja igen és írtam szépen kritit neked a szabadságunkért harcolunkhoz minden fejihez külön-külön :D Én imádtam és várom ám,hogy azt is frissítsd :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 29 (csütörtök), 23:32 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Szia Selton!
Na... ettől a sok kedves dologtól amit írtál, most nem is nagyon jutok szóhoz. Teljesen oda vagyok meg vissza. Nekem komolyan minden egyes olvasóm reakcióját olvasni hatalmas öröm. Már az is, hogy egyáltalán van aki olvassa. Neked is nagyon örülök, bár még nem ismerlek úgy, mint mondjuk meichan-ékat, de remélem, hogy a további fejezetek alkalmával, vagy itt, majd még találkozhatok veled, és a hozzászólásaiddal.
Szóval... tényleg nem tudom mit mondhatnék... köszönöm... hálás vagyok, hogy olvastad a műveimet, és még írtál is nekem. Tényleg köszi. Nagyon sokat jelent nekem amit írtál. Tényleg.

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: WÁH! :D
HozzászólásElküldve: 2009 október 29 (csütörtök), 22:27 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 27 (kedd), 19:41
Hozzászólások: 19
Wáh! Nahigen :D Olvasom/Olvastam a Miért?-et... ennek kapcsán, mivel igen jónak ítéltem, megnéztem a többi "cucc"odat is..amik szintén fantasztikusak.. és mivelhogy úgy néztem nem vagy túl....biztos abban hogy az emberek olvassák a törijeidet, úgy gondoltam, hogy a tudtodra adom, hogy én bizony olvasom...persze nemgondolom hogy ez neked sokat jelentene.. hiszen nemtudod kivagyok... meg ha tudnád akkor is még csak 1 db emberke vagyok.......................(elmentem kajálni)..................................igazából nemtudom mit akartam ebből kihzni azon felül, hogy szerintem nagyonnagyn jól írsz, és legszívesebben a nap minden percében csak olvasnék és olvasnék (tőled..). Engem nagyon meg tudsz "fogni" azzal ahogy "ábrázolod" a dolgokat... és gondolom ezzel nem csak én vagyok így....csak az emberek lusták megírni, hogy mennyire tetszett nekik az amit éppen olvastak..... Nah.. nekem sajnos mennem kell, ennél fogva ez az "üzenet" itt véget ér. A lényeg, hogy légy biztos magadban! Hidd el, hogy egy csomóan olvassák a ficeidet, amik hihetetlenül jók! Tényleg "Szívből" Gratulálok hozzájuk, meg a tehetségedhez! Csak így tovább!

Örök híved, és rajongód: Selton

_________________
Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 29 (csütörtök), 19:25 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
meichan írta:
Viszont a segítség most rendesen kupán vágott,mert nem értem :-P Na mindegy pihi egy kicsit és újra neki veselkedek.Akkor is megtalálom ha addig élek is :D

Háááááááá homlokon csaptam magam.......ÉRTEM!!!!!!!!!!!!!!Köszike ha jól laktam megyek és kutatok tovább.


Pedig szó szerint azt írtam, amit tenni kell.*kuncog* Ha meg akarod találni, a másik mondatot is, nem kell ám messzire menni, "csak kicsit tovább". *kacsint*

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 29 (csütörtök), 17:12 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Hát én most nagyon fáradt vagyok.A kutakodásom eredményeképp annyira el vagyok merülve,hogy nem tűnt fel,hogy én okos az első fejihez küldtem a második próbálkozásom ezért úgy gondoltam,hogy megint elnyelte a rendszer amit írtam és voltam olyan jó,hogy szinte ugyan azt elküdtem az utolsó fejihez is. :-P Eltelt pár perc mikor rádöbbentem,hogy mégis hogyan küldtem el a megfejtést és akkor csaptam magam homlokon :)) Ilyen ügyi is csak én lehetek.Viszont a segítség most rendesen kupán vágott,mert nem értem :-P Na mindegy pihi egy kicsit és újra neki veselkedek.Akkor is megtalálom ha addig élek is :D

Háááááááá homlokon csaptam magam.......ÉRTEM!!!!!!!!!!!!!!Köszike ha jól laktam megyek és kutatok tovább.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 29 (csütörtök), 12:28 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Lilyanjudyth írta:
Az új történetemben - amit annyit emlegettem - tegnap még mielőtt átküldtem az egyik bétámnak, észrevettem, hogy a tizenkilencedik oldalon szerepel a történeted címe: "Miért?" pontosan Harry szájából. Ezt most rettentően közölnöm kellett. :))



Én meg rettentően örülök hogy közölted. :))
Ez kedves, és vicces.:)
*Figyelj, most puhatolózni fog* Azt lehet tudni, hogy Harry miért kérdezi, hogy Miért?:g =)) *magán röhög*

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 29 (csütörtök), 12:23 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Ha valaki esetleg furcsállná, hogy össze-vissza válaszolgatok a kritikáimra, ez azért van, mert most csak egy-két percre szaladok fel a netre napközben, aztán már megyek is. Családi ügy az oka, hosszú sztori, szóval most nem mesélek, csak megnyugtatok mindenkit, válaszolok a kritikákra, és itt vagyok, csak most ezen a héten "csökkentett üzemmódban" teljesítek a továbbiakban. Majd még jövök, addig is sziasztok

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 29 (csütörtök), 12:21 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Az új történetemben - amit annyit emlegettem - tegnap még mielőtt átküldtem az egyik bétámnak, észrevettem, hogy a tizenkilencedik oldalon szerepel a történeted címe: "Miért?" pontosan Harry szájából. Ezt most rettentően közölnöm kellett. :))

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 28 (szerda), 16:23 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
ukume írta:
Most rohannom kell, de itt egy kis segítség a kétmondatos idézethez:
- Dumbledore mondta a 15. fejezetben, eredetileg Erinéknek szólt. :twisted:
Jó keresgélést. :)


Köszönöm szépen.A megfejetést legalábbis reményeim szerint a jó megfejtést leírtam a kritikázóba.Bár én csak az öregre átültethető két mondatot emeltem ki nem az egészet amit akkor mondott.Vagyis az utolsó két mondatot éreztem helyes megoldásnak. :D Ha nem jó akkor várom a további instrukciókat :D :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 28 (szerda), 14:36 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Most rohannom kell, de itt egy kis segítség a kétmondatos idézethez:
- Dumbledore mondta a 15. fejezetben, eredetileg Erinéknek szólt. :twisted:
Jó keresgélést. :)

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 27 (kedd), 23:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
ukume írta:
Nem az számít, hogy hány éves vagy a személyid szerint, hanem az, hogy a szívedben és a lelkedben mennyinek érzed magad. :)

Én meg köszönöm hogy olvastad, és hálás köszönet, hogy írtál kritikákat is. Nagyon hálás vagyok, és nagyon örültem nekik. :) >:D< Holnap válaszolok is rájuk, ígérem, de most hulla vagyok, szóval megyek szunyálni, I-) szia


Oh most megnyugodtam,köszönöm.Lélekben én még nagyon gyerek vagyok ám :) Csak itten a szülők néznek rám néha furán,hogy miért akarok én már a koromhoz felnőni :-P

Szívesen.Örülök,hogy örültél ezért már érdemes volt ma is felkelnem :)
Nos akkor jó éjszakát és szép álmokat fehér angyalkákkal :-*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 27 (kedd), 23:35 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Nem az számít, hogy hány éves vagy a személyid szerint, hanem az, hogy a szívedben és a lelkedben mennyinek érzed magad. :)

Én meg köszönöm hogy olvastad, és hálás köszönet, hogy írtál kritikákat is. Nagyon hálás vagyok, és nagyon örültem nekik. :) >:D< Holnap válaszolok is rájuk, ígérem, de most hulla vagyok, szóval megyek szunyálni, I-) szia

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 27 (kedd), 21:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
ukume írta:
Pedig én már szeretnék dolgozni. A lelkemet is eladnám ha cserébe megkapnám végre azt a nyavajás érettségit, és többé nem kéne bemennem a suliba.
Lehet, hogy nincs sok szünet, de lecke sincs minden nap, és még fizetnek is érte. És ha olyan munkát választassz, amit szeretsz is csinálni, akkor végképp nincs semmi gond.:-D

A "másik sztorinak" egyébként az a címe, hogy A Szabadságunkért harcolunk. Kettő olvasóról tudok, aki írt is nekem hozzá, és mind a kettő diszidált az oldalról. Az egyiknek balesete volt, és azóta még nem jelent meg újra olvasó és íróként az oldalon, a másik meg szőrén-szálán eltűnt. Szóval nincs senki.:cry:
De ha te olvasod majd, annak nagyon-nagyon fogok örülni, remélem tetszeni fog.:-SS :-S


Oké ebben igazad van.Csak én már régóta melózok és már kezdek megcsömörleni.Hiába én már nem vok tini um de még csak a közelében sem járok már a tini kornak :cry:

Köszönöm a címet és amint elolvastam írok kritit.A maihoz kukk be,oda is írtam szépen hosszan és értelmetlenül a végén már én is bele zavarodtam :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 27 (kedd), 18:59 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
meichan írta:
Ne mond,hogy te jobban szeretnél már dolgozni?*kigúvadó szemekkel néz*Egyáltalán nem jó,nincs közel három hónap szünet nyáron a suli végén nincs őszi,tavaszi szünet.Összesen van egy hónap szabi egész évben :( Az nem olyan jó.....

Azért a másikat is biztos olvassák mások is,de ha nem akkor írok neked más neveken különféle kritikákat,jó lesz? :)



Pedig én már szeretnék dolgozni. A lelkemet is eladnám ha cserébe megkapnám végre azt a nyavajás érettségit, és többé nem kéne bemennem a suliba.
Lehet, hogy nincs sok szünet, de lecke sincs minden nap, és még fizetnek is érte. És ha olyan munkát választassz, amit szeretsz is csinálni, akkor végképp nincs semmi gond.:-D

A "másik sztorinak" egyébként az a címe, hogy A Szabadságunkért harcolunk. Kettő olvasóról tudok, aki írt is nekem hozzá, és mind a kettő diszidált az oldalról. Az egyiknek balesete volt, és azóta még nem jelent meg újra olvasó és íróként az oldalon, a másik meg szőrén-szálán eltűnt. Szóval nincs senki.:cry:
De ha te olvasod majd, annak nagyon-nagyon fogok örülni, remélem tetszeni fog.:-SS :-S

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 27 (kedd), 17:42 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
ukume írta:
Dolgozol? De jó neked! :)
Mondjuk... úgy nem jó, ha közben meg nagyon szeretnél olvasni, de azért én drukkolok, hogy gyorsan végezz, gyorsan felengedjék a fejezetet, és olvashass. O:-)

A másikat is olvasod majd? Az jó... legalább egyvalaki elolvassa...:cry:


Ne mond,hogy te jobban szeretnél már dolgozni?*kigúvadó szemekkel néz*Egyáltalán nem jó,nincs közel három hónap szünet nyáron a suli végén nincs őszi,tavaszi szünet.Összesen van egy hónap szabi egész évben :( Az nem olyan jó.....

Azért a másikat is biztos olvassák mások is,de ha nem akkor írok neked más neveken különféle kritikákat,jó lesz? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 27 (kedd), 14:59 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Dolgozol? De jó neked! :)
Mondjuk... úgy nem jó, ha közben meg nagyon szeretnél olvasni, de azért én drukkolok, hogy gyorsan végezz, gyorsan felengedjék a fejezetet, és olvashass. O:-)

A másikat is olvasod majd? Az jó... legalább egyvalaki elolvassa...:cry:

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 27 (kedd), 14:38 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Köszikeköszikeköszike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kár,hogy megint várni kell amíg felengedik.De most,hogy tudom itt tekintget rám a miért? új fejije még ha egyelőre el is van rejtve előlem,nehéz lesz most visszamenni melózni mert én olvasni akarom :-P De sajnos muszáj lesz kivárnom.Addig pedig itt meg fog enni a penész :(( Aztán majd a másikat is elolvasom ha majd kivégeztem a miért?-et :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 27 (kedd), 14:29 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
A Miért? legújabb fejezete már az adminok kezében van.

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 27 (kedd), 0:58 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Ha esetleg van olyan idetévedő, akit érdekel milyen lenne a Mennyország, ha feljutna oda Voldemort, és az, hogy hogyan paterolják le onnan Harryék, akkor itt megtalálja a történet eddig elkészült fejezeteit:

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=37914

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 27 (kedd), 0:47 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Segítség...? Hát... annyit mondok, hogy ha kérdezel, én válaszolok...:D ;)

Bizony, Ginnynek kulcsszerepe lesz... nem is akármilyen... :-SS

Izgi...? Hát ja, holnap szerintem inkább hajmeresztőnek fogod találni. Amúgy, már előre szólok, hogy nem írtam el semmit, és nem is kavartam össze semmit, ott minden úgy van, ahogy az le van írva. Kicsit megkavartnak látszódhatok majd, de hidd el, minden oké lesz.:lol: Pofonegyszerű megoldása van egyébként ennek a Ginny-Draco-feladat-stb. dolognak, csak rá kell jönni. ;)
Hogy is szoktátok nekem mondani...?:-? Önbizalom.:D :-P

Jól mondod, meg kell kímélni az életünket, mert különben a titkok örökre a múlt homályába vesznek:-$ *Akkor... gondolom ne most kotyogjam el, hogy a húgom szinte az összes titkomat ismeri...?*
Na, de most komolyan. Köszönöm, remélem ha kell, tényleg megvédessz, de azért fő a pozitív hozzáállás.:lol:

Örülök ha örülsz az újabb fejtörőnek. :) És a meseidézettel Draco feladatára céloztam. Szóval jó fejtörést... :D ;)

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 27 (kedd), 0:05 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Hatalmas cuppanós virtuális puszit főleg ha némi segítséget is kapok majd,hogy merre fele kutakodjak a levélkét illetően :D
Hm kulcsszerepe lesz Ginnek?Ez izgi...
Oh nem kell földalá bújni és izgulni sem megkíméljük a nővéred és főleg a te életed különben a titkok is a homályba vesznek.Majd én megvédelek ha valaki meg akarna átkozni :D De jó*már előre dörzsöli a kezét*megint kutakodhatok és törhetem a fejem,hogy miként másznak ki a slamasztikából*elgondolkodó fejet vág*Miért van nekem az az érzésem,hogy az a mese idézet valahogy kapcsolódik a történethez?*vakarja a fejét és rettentően gondolkozik* :) :-* Hm vagy a mesével magadra céloztál*még erősebben töpreng* :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 26 (hétfő), 22:35 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
És akkor mit kapok, ha azt mondom, hogy megint kutakodhatsz, ha meg akarod tudni, hogy mi állt abban a levélben, amit Izabell fog adni Albusnak a holnapi részben? :twisted:
Egyébként most már szinte 100%-os a holnapi friss, mert félig kész az ellenőrzés is. Még ellenőrzöm holnap a másik felét, keresek hozzá két idézetet, és kész.

Amúgy Ginnynek határozottan köze van a feladathoz, sőt, kulcsszerepe van benne. *föld alá bújik* Főleg, mivel ő beszéli rá Dracót, hogy teljesítse. Mert bizony teljesíteni fogja, ebben biztosak lehettek.:twisted:
Kíméljetek meg légyszi az átkoktól, mert a nővérem a szomszéd szobában lakik, és a jelenlegi állapotában nem szabad idegesíteni, vagy felzaklatni semmivel. Ha én holnap meghalok, szerintem az eléggé felzaklatná. Szóval legyetek kíméletesek.:lol::cry:

Ugye emlékeztek még arra az igéretre, miszerint megérem a sztori végét, mert ha meghalok, akkor nem lesz aki feltöltse a történet még hátralévő részét. :-S #:-S

Egyébként én határozottan szeretem ha jár az agyad a sztorin, szóval kombinálj csak nyugodtan. Most azon töprengj, hogy vajon hogyan fogom ebből a slamasztikából kihúzni a párost. (Egy régi népmese jut erről eszembe, amikor a fiatal lány elment a királyhoz, és vitt is ajándékot meg nem is, ment is meg nem is, stb.:D )

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 26 (hétfő), 21:26 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
ukume írta:
Már előre félek a holnaptól, hogy mit fogok én kapni ezért a csavarért. :twisted: Gonosz vagyok...
Ha nem közöltem volna előre, hogy Ginny a sztori legvégén is élni fog, akkor most határozottan félteném az életemet. :wink:


Tőlem határozottan egy hatalmas ölelést fogsz kapni,mert imádom a gonoszkodásod :D Juj és most már még jobban várom a holnapot,hogy megtudjam végre mit kell megtennie Draconak.Aminek nagyon is sok köze lehet Ginnyhez ha megemlítetted,hogy örülsz neki már előre szóltál,hogy a végén Gin élni fog.Ebből arra a következtetésre jutottam,hogy lehet a holnapi rész végén mindenki azt fogja hinni,hogy ő is meghalt méghozzá Draconak köszönhetően? :-? Juj látod már most jár az agyam pedig még nem is olvastam el az új részt :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 26 (hétfő), 20:33 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Szevasz!:-h
Rowlingnak is mondtam, neked is mondom, nem gond. Ti legalább néha reagáltatok nekem valamiképpen. Azokra haragszok, akik szó nélkül eltűntek, és már sok-sok fejezet óta felém se néznek sehogy. Na, őrájuk haragszok... vagyis... inkább nagyon elszomorítanak... :cry: Ti legalább egyszer-egyszer valamiképpen adtatok nekem életjelet. Szóval rátok egyáltalán nem haragszok.:)
Örülök neki, ha most már hamarosan visszatérsz hozzám is. Nagyon-nagyon sok szeretettel várlak, és tárt karokkal. :) >:D<
És örülök neki, hogy azért figyelemmel kísérted a frisseket. Remélem hamar jössz majd, mert most - szerintem legalábbis - elég hajmeresztő részhez érkeztünk. Határozottan kíváncsi lennék rá, hogy neked mi lenne az ötleted a probléma megoldását illetően. Már előre félek a holnaptól, hogy mit fogok én kapni ezért a csavarért. :twisted: Gonosz vagyok...
Ha nem közöltem volna előre, hogy Ginny a sztori legvégén is élni fog, akkor most határozottan félteném az életemet. :wink:
Itt is mondom, nagyon örülök neki, hogy visszatértél hozzánk, és hozzám *visszaölelget* és a verseid is nagyon tetszettek. Még mindig nem mennek ki a fejemből. =D> :D

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 26 (hétfő), 19:56 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 20 (péntek), 16:22
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Where you can find happiness and peace.
Ehhh.... Hella!

Csatlakozom rowlinghoz... az én pofámról is szépen ég a bőr, amiért annyira elhanyagoltam a Miért?-et. Ejj.. :oops:

Nos, mentségeket nem mondok, azért tudd, hogy még mindig imádom, habár már olyan 7/8 fejezetet hagytam ki ( :oops: ebből azért tudni lehet, hogy én biza' mindig figyelemmel kísértem a frissítéseket... X'd)

Mindenesetre most, hogy kezd belém visszaszállni a hápé lélek, nemsokára Te is sorra kerülsz, kedves ukume!

(ehh... és itt is szeretném megköszönni a véleményeidet a verseimre. *ölel* és az, hogy örülsz, hogy visszatértem... *meghatott* )

Inkább elkülöm, még mielőtt átmennék nagyon szentimentálisba... *.*

Bai~bai~ <3<3<3<3 $rose

_________________
Slash - a damn good reason to stay up too late at night.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 23:46 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 14 (péntek), 17:03
Hozzászólások: 5239
Tartózkodási hely: Pittore Magistrale Scuola Media Superiore
Én is remélem, hogy a jelen perc kitart még egy ideig, vagy legalább addig, amíg az adminok kezére bocsájtom a fejezetet.:-D
Hát igen... le merném fogadni, hogy amint megtudod, hogy például mi Draco feladata, lázasan kezded majd törni a fejedet, hogyan húzom ki őket ebből a slamasztikából. Hisz a feladatot Draco teljesíteni fogja, méghozzá Ginny rábeszélésének köszönhetően. Ezzel csak egy "picike" gond lesz...:twisted: Amit nem árulok el előre...:twisted: Meglepetés... *csak a te kedvedért, :-Ą :D *

_________________
"Sűrűsödik az éj, elkezdődik az őrségem. Nem ér véget halálom napjáig."
(Trónok harca című sorozat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 23:36 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Reméljük,hogy a jelen perc állása ki tart legalább, hm, mondjuk úgy örökre?Na jó megelégszem én azzal is ha a kövi hétre kitart,akkor kedden megkahatom a kövi miért?-et és legalább megint lesz min agyalnom.Téged ismerve ez tuti biztos és már nagyon várom :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1558 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 28, 29, 30, 31, 32  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség