Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 29 (péntek), 6:52

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 232 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 12 (vasárnap), 22:54 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Sajnos, még sem sikerült teljesítenem a beígért tervet, mert a Harry Potter, ismered a jövő tikait? c. írásomnál még adós vagyok egy Epilógussal. Valamikor a jövő héten hozom, remélem, összejön, mert egy darabig nem leszek gépközelben. :cry:

Ez miatt a Lily naplója frissítés is késhet, mondhatni 20-a előtt 70%, hogy nem lesz kész. Én se vagyok ettől a legboldogabb, de remélem, addig beéritek a régebbi fejezetekkel, és irogatjátok nekem a sürgető és fenyegető kritikákat... :mrgreen:

Bocsi!! Hamarosan jövök.

Botkrisz ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 11 (szombat), 23:39 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Lily Evans naplója FRISS!! 32. rész. :D Remélem, sokaknak örömöt okozok majd ezzel a fejezettel.

A tartalomból:
Lily kihallgat egy vallomást. Itt már nem lehet jól, vagy rosszul dönteni. Mégis születik egy döntés. James meghallgatja. És reagál.

Jó olvasást kívánok, és várom a visszajelzéseket! ;)

Harry Potter, ismered a jövő titkait? - 17. Epilógus - Utódok című, legutolsó fejezete holnap érkezik.

Botkrisz :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 10 (péntek), 15:40 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Ismét erre vitt az utam. :) Meghoztam a Harry Potter, ismered a jövő titkait? c. írásom 16-os, egyben utolsó fejezetét, amely a Váratlan vendégek címet viseli. Még egy Epilógusra számíthattok, de aztán sajnos, végleg vége lesz a történetnek. :(

De addig is a tartalom a 16-os fejezetből:
Vajon a régi ismerős felbukkanása hogyan képes megmenteni Harry, Albus és a többiek életét? De nem ez az egyetlen gond. A múlt és jövő konfliktusait ki kell bogozni. És nem mindenki képes a megbocsátásra.

Jó olvasást, véleményeket hagyjatok! ;)

A Lily Evans naplója c. írásom következő fejezete is alakul, elvileg a héten még felkerül abból is a friss, mert a jövő héten nem leszek gépközelben. Szóval a héten extra izgalom! Készüljetek! :D

Botkrisz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 08 (szerda), 17:49 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Íme itt vagyok megint, hogy helyzetjelentést adjak. ;)

Újabb frisst töltöttem fel a Lily Evans naplója c. történetemből. A 31. rész tartalma röviden:

Lily nem várt problémával szembesül. Az egész élete függhet attól, hogy milyen választ ad majd Dominicnak. És Lily töri a fejét; majd elvárja, hogy mások tegyék meg helyette. De tényleg bölcs dolog megkérdezni Sirius Blacket és Remus Lupint? Perselus Piton visszatér, és ismét sokkolja Lilyt. Könnycseppek és gondolatok. A gyógyulást egy nem várt illető hozza el.

Remélem, tetszeni fog! A vélemények szép számának nagyon örültem az előző fejezetnél, nagyon köszönöm. :) Jó olvasást, hagyjatok nyomot ezúttal is.

Hamarosan elérhető lesz.
Itt:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=65984

Botkrisz :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 06 (hétfő), 14:33 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Nos, pangásom oka egy hatalmas változás az életemben, amiből igyekszem győztesként kikerülni. Mondjuk úgy, hogy nem én vagyok az egyetlen játékos a kviddicspályán... :shock: Szóval ennek fényében készülgetnek az írásaim, mondhatni csigasebességgel, de azért készülgetnek. :)

Ha minden igaz, ma estefelé felkerül a Harry Potter, ismered a jövő titkait? c. írásom következő fejezete, ami az utolsó is egyben. Ahhoz már csak egy Epilógus fog társulni.

A Lily Evans naplója is érkezik, de az valószínűleg csak holnap vagy holnapután este (a tervek szerint).

Szóval, semmi pánik, a frissek jönnek, igyekszem magam összekaparni. ;)

A biztató, fenyegető, sürgető kritikákat szívesen veszem. :D

Szép napot mindenkinek!

Botkrisz :-h

Szerk.: Nos, annyit fűznék hozzá a mai feltöltéshez, hogy ez még nem az utolsó fejezet a Harry Potter, ismered a jövő titkait? c. írásomból. Kicsit megszaladt velem a ló, úgyhogy mégis maradok az eredeti tervnél. Ez a fejezet a 15-ös számot viseli és Döntések a címe. A 16-os már kétségkívül az utolsó lesz. És még mielőtt tovább tépném a számat, megyek is feltölteni a frisset... :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 02 (csütörtök), 16:03 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Hoztam egy új fejezetet a Harry Potter, ismered a jövő titkait c. írásomból, ami szám szerint a 14-es és az Ellenség igazi arca címet viseli.

A tartalomból:

Az új fejezetben megismerhetünk egy régi ellenfelet. Diabolosz felfedi végre bonyolult személyiségét, és Harry ráismer a valódi gonoszra. Albus Potter emlékében felbukkan a jövő. De hogy mindez valóra is válik-e, az nagyban múlik a jelenlévő személyeken, akik igyekeznek szembe nézni a rájuk váró veszedelemmel. James és Albus. Vajon melyik Potter fiú van nagyobb bajban?

Remélem, tetszeni fog. Ebből az írásomból már csak egy fejezet várható és egy epilógus, ha nagyon megszalad velem a ló, akkor két fejezet és az epilógus. :D Véleményeket szívesen veszek, bármelyik írásomnál. :)

Szóval jó olvasást! Hamarosan érkezik a Lily naplója is, és a Superman-krónikák is, amit mostanában egy kicsit elhanyagoltam (Bocsi. :roll: ).

Sziasztok, szép napot
Botkrisz ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 július 24 (kedd), 20:34 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

És íme: ÚJ LILY NAPLÓJA FEJEZET! Extragyors vagyok, vagy extragyors vagyok? :D A 30. rész adminkézen.

A tartalomból:

Ebben a részben fény derül egy régóta őrizgetett titokra, elhangzik egy vallomás, valamint betekinthetünk egy bűbájtan órába is. Egy pergamen igazi funkciója végre betölti a szerepét. Jamest és Lilyt újra egymás közelébe sodorja a véletlen, és vörös hajú főhősnőnk ennek egyáltalán nem örül. Potter vallomást tesz. De mennyi belőle az igazság?

Jó olvasást! Az eddigi véleményeket nagyon köszönöm, az újaknak pedig nagyon-nagyon örülök!!!

A Harry Potter, ismered a jövő titkait? c. írásom készülget, ahogy a Superman-krónikák is! Hamarosan jönnek. ;)

Botkrisz :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 július 22 (vasárnap), 0:45 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Íme, itt van a friss a Lily Evans naplójából! :D Már sokan a körmömre néztek, hogy hol késik, hát most megérkezett. Egy kicsit éjszakába nyúlóan kellett írnom, mert másképp nem jött össze, de a lényeg, hogy a 29. fejezet már teljes díszben adminkézen fut.

A tartalomból:

Lily kísérletet tesz arra, hogy egyes személyeknek segítsen. Hogy ez mennyire lesz sikeres, és egyesek mennyire hagyják, az már egy másik kérdés. Sirius Black megmutatja egy emberibb oldalát, Lily pedig elgondolkozik, hogy vajon a Tekergő meggárgyult, vagy tényleg kevésbé olyan idióta, mint azt ő hitte.

Olvassátok!! ;) Hamarosan elérhető lesz.

Botkrisz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 július 14 (szombat), 21:01 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Újabb friss fejezet a Superman-krónikák c. írásomból! Ez a 2-es, és a Jimmy Olsen mázlija címet viseli.

Az események kezdenek kibontakozni:
Jimmy börtönbe kerül, mert állítólag megmérgezte a főnökét. A dutyiban aztán megismerkedik hajléktalan Tobyval, aki egy történetet mesél neki. Jimmy hirtelen maga előtt látja a Dailey Planet új, szárnyaló ifjoncát, aki természetesen ő maga... De Lois vajon mennyire akar részt venni a terveiben?

Olvassátok, és írjatok véleményt! ;)

Lily naplója hamarosan, nemsokára kész, aztán jöhet a Harry Potter, ismered a jövő tikait? c. írásom, amiből már csak 2-3 fejezet van hátra. :-O

Szóval, nemsokára újra jövök... :D

Botkrisz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 július 10 (kedd), 21:53 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Íme, a beígért friss megérkezett, mégpedig a Harry Potter, ismered a jövő titkait? c. írásomból. Az új, 13. rész címe: Család.
Nehéz szülés volt, de sikerült. :D A tartalmából egy rövidke kis ízelítő:

Harry magához tér a kábulatból, hogy aztán Albus Potter markaiban találja magát. Vajon mi a célja Albusnak? Életben hagyja, vagy az első adandó alkalommal megpróbálja eltenni láb alól? Elhangzik egy alku, majd felbukkan valaki, akit senki sem várt. A gonosz végre feltárja valódi arcát, és a tetteinek indokát: gyűlöli Harry Pottert.

Jó olvasást hozzá! Véleményeket nagyon várom! ;) Hálás köszönetem az állandó kritikaíróimnak. A fejlődés kulcsa ti vagytok! :)
Hamarosan olvashatjátok!

Nemsokára újra jövök! Lily naplója készülget, és a Superman-krónikák c. történet 2. fejezete is hamarosan felkerül.

A csíny letudva (mára). 8)

Botkrisz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 július 07 (szombat), 22:19 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Tudom, hogy tegnapra ígértem a frissítéseket, de a technika megtréfált, olyannyira, hogy elment a netem, és máig nem tudom, hogy miért. Hibaüzenetek és a többi, és a többi...
DE!

Ma eljött a várva-várt nap, amire annyira vártunk (hogy Fredet és George-ot idézzem :-D ), felkerül a Lily naplójának 28. része.

Egy kis ízelítő a tartalomból:
Lily baráti körére ráférne egy alapos nyakon öntés, hiszen mindenki kiakasztó módon viselkedik. A fejezet első számú közellensége Doras, a második, Perselus Piton, és aztán a többiek szép sorban... Ordítozó Sirius, laza James, bokorban kuksoló Lily. Olvassátok! :D

Hírek a Harry Potter, ismered a jövő titkait? c. írásommal kapcsolatban. A tegnapi nap olyannyira "megtréfált", hogy a fejezet erősen csonka, úgyhogy még javításra szorul. Már nem merek időpontot jósolni, de erősen pedzegetem a holnapot... :-?

Addig is várjátok egy kedves admin érkezését, aki majd engedélyezi nekem a friss fejezetet... ;)

Pápá, véleményt hagyjatok! :-h

Botkrisz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 július 05 (csütörtök), 1:05 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Újabb helyzetjelentés, az időhiányosok bolygójáról. :-S
Péntekre várható a következő friss, remélem, semmi nem jön közbe! Ha minden jól megy, akkor jövős sztori és Lily naplója is lesz, kaptok mindent. ;)

Ma feltettem egy régebbi írásomat, ezt még akkor írtam, amikor nagy-nagy Superman-fan voltam (most is vagyok, csak kisebb mértékben :D ).

Szóval a sztori röviden (vagy hosszan? :shock: ):

Lois Lane Metropolis legmenőbb lapjánál dolgozik, de ez édeskevés a karrierjéhez. Főnöke csakis középszerű cikkeket hajlandó rábízni, ám a nő meg akarja mutatni, hogy igenis vannak rejtett képességei. És nem ő az egyetlen; társat is kap maga mellé, a buzgómócsing Clark Kent személyében. Lois magáért küzd, és közben észre sem veszi, hogy élete nagy lehetősége bizony karnyújtásnyira van. Az újságírók már a Dailey Planet berkeiben vadásznak, hiszen ki akarná eltenni láb alól Perry White-ot, az újság főszerkesztőjét? És ki támadta meg Lex Luthort, a gazdag mágnást?
Superman-krónikák, egy kicsit másképp.
Krimivel és némi izgalommal fűszerezve az acélember újra a porondra kerül.

Superman krónikák. Olvassátok! Az első fejezet hamarosan elérhető lesz.

Íme itt:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=98784

Nemsokára újra jelentkezem! ;)

Botkrisz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 július 01 (vasárnap), 23:25 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Sajnos, ezúttal rossz híreket hozok. :cry:

A frissítések most egy darabig szünetelnek, mondhatni a jövő héten előreláthatólag nem lesznek... Önhibámon kívül így alakult, amint lesz végre egy kis időm, pótolom mindkét írásaimban a feltöltést ( Lily naplója, Harry Potter ismered a jövő titkait?) Köszi, és bocsi azoktól, akik várják! :oops:

Addig lehet folytatásokért esengeni és biztatni a folytatásra bárhol írásos formában! :) Reméljük, akkor hamarabb túljutok az időhiányomon... :-S

Botkrisz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 június 25 (hétfő), 15:26 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Megint elkövettem azt a gazságot, hogy feltöltöttem egy újabb fejezetet a Harry Potter, ismered a jövő titkait? c. írásomhoz. :D A 12. rész arról híres, hogy tulajdonképpen egy átkötő fejezet, hiszen a következő lesz az, ami majd a kulcspontja lesz a történetnek. Nem terveztem, hogy ilyen hosszúra írom, de hát, ha egyszer nekikezdek, nem bírom abbahagyni az írást... :shock:

A lényeg: az új fejezet címe: Veszélyben.

Ezen kívül meg kell említenem, hogy ebből az írásból már csak fejezetek vannak hátra, azt hiszem három vagy négy. Szóval extra izgalom a következőkben, mert lassan elérkezünk a végéhez. ;)

A Lily naplója írásom ezzel párhuzamosan halad, majd a héten valamikor hozom belőle a frisst. :)

Jó olvasást, hamarosan felkerül!

Botkrisz :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 június 22 (péntek), 23:26 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Ismét itt vagyok, és jelentkezem a Botkrisz Hírmondóval. :D Máris folytatódik a Harry Potter, ismered a jövő titkait? c. írásom. Már fel is raktam a 11. fejezetet, ami az Egy új útitárs címet viseli.

A tartalomból:
Harry eltűnése aggasztani kezdi a barátait, ezért megoldást keresnek. Megtudunk pár információt a múltról és a jövőről egyaránt. Rose és James ezúttal végre vallanak, így Harry döntésre kényszerül. Ki megy, és ki marad? A helyszín ezúttal a múlt.

Jó olvasást kívánok! Kritikáknak nagyon szoktam örülni. ;)

Botkrisz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 június 19 (kedd), 14:03 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Lily Evans naplója 27. rész megérkezett! :D Olvassátok!


Szép napot mindenkinek:

Botkrisz ;)

Ohohó, és majdnem elfelejtettem! :D A Harry Potter, ismered a jövő titkait? c. írásom 10. fejezete, a Sötétség útján immáron adminkézen!

Egy kis ízelítő a tartalomból:

Harry végre megismerheti Albus történetét. Kiderül, hogy milyen szerepet játszott ebben a kamasz James, és mi köze van egy kórteremnek a változáshoz. Albus tettekre készül a múltban, Diabolosz pedig tervez. A jövőben.

Jó olvasást kívánok! ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 június 10 (vasárnap), 19:27 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Újból jelentkezem! Hamarosan olvasható lesz a Lily naplójának következő fejezete, a 26. rész.

Levelek és nyaralás, tanévkezdés a bajkeverő Potter-bandával. McGalagony vajon miért néz már megint úgy, mint egy bősz bika? Mary átvette Doras szerepét? Hiszen ő is furcsa lett! Mi van itt??? Ráadásként a Roxfortban újdonsült tanársegédek bukkannak fel. Ennyit a tartalomból. :-D

Olvassátok el! 8)

Botkrisz ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 június 04 (hétfő), 14:22 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

És íme itt az újabb fejezet a Lily naplójából! Ezúttal is extragyors vagyok! Ugye? :D

A 25. részben lezáródik a negyedik év, hogy aztán a kezdetét vehesse egy újabb... Doras, Marlene és Lily mivel akasztják ki egymást? Potterek és Blackek csak említés szintjén, de higgyétek el, ez nem ront rajta. Reméljük. :-) Perselus Piton is visszatér, habár csak egy rövid jelenet erejéig.

Ó, és hihetetlen, de feltettem a Harry Potter, ismered a jövő titkait? c. írásom következő fejezetét is! Ez a 9-es sorszámot viseli, és Albus a címe. :)

Jó olvasást! Hamarosan elérhető lesz. ;)

Botkrisz :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 május 31 (csütörtök), 17:33 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Lily Evans naplója frissült! Immáron felkerült a 24-ik rész (vagyis pontosabban még csak fel lett töltve, de még nem látható... :-D )!

Némi ízelítő a tartalomból: James és Lily egy medencében "élvezik " egymás társaságát. James persze nem lenne James, ha nem használná ki a helyzetet. Lily valami olyan élménnyel távozik, amit inkább kihagyott volna. Vagy nem? :D Ezt csak ő tudja... Doras is felbukkan, de csak azért, hogy ismét homlokráncolásra késztesse Lilyt.

Jó olvasást! Külön köszönet jár a lelkes kritikaíróimnak! ;)

Botkrisz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 május 29 (kedd), 20:17 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Lily naplója, azon belül is a 23. rész immáron feltöltve! Nemsokára elérhető. Olvassátok! ;)

A Harry Potter, ismered a jövő titkait? írásom 9. fejezete a végső javítgatásokon megy keresztül, úgyhogy mostanában az is megszületik. :) Hamarosan felkerül.

Sziasztok

Botkrisz :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 május 18 (péntek), 21:50 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Újabb kis fejezetecske a Lily naplójából! 22. fejezet, amely egy rövid beszélgetés a könyvtárban. A fejezet kissé kurtácska, de ez ne szegje senki kedvét. ;) Jó olvasást! Hamarosan olvasható...

Itt:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=65984

Véleményezést szívesen veszem! :)

Sziasztok

Botkrisz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 május 16 (szerda), 17:08 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Hírek a Lily Evans naplója felől!! Feltöltöttem a friss fejezetet, szám szerint a 21-est.

Egy rövid ízelítő a tartalomból: Lily és Doras viszonya nem éppen a felhőtlenségéről híres, felbukkan egy jósnő, de vajon a lányok mennyire veszik komolyan? Doras még a szokottnál is furcsább, és még valaki feltűnik, akitől Lily már hosszú ideje búcsút vett. A fejezet ezúttal kevesebb James Pottert rejt magában, de remélem, ez nem csorbítja a minőséget. :-)

Jó olvasást hozzá, nemsokára elérhető lesz! ;) Hagyjatok nyomot!

A Harry Potter, ismered a jövő titkait c. történet is hamarosan frissül. :)

Sziasztok, szép hetet nektek

Botkrisz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 május 12 (szombat), 19:55 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Restellem, de a duplázás elmaradt... :oops: De most eljött a friss fejezet ideje, vagyis most érkezik (adminjaink keze után) a 8-as fejezet, ami a James címet viseli. Remélem, ez az egy szó mindent elmond. ;)

Lesznek benne meglepetések, sok dolog, amit már sejteni lehetett, vagyis remélem nem, mert mindig igyekeztem mindenkit összezavarni. :twisted: . Szóval, olvassátok, és örvendeztessetek meg pár véleménnyel! ;)

Íme itt:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=95557

Botkrisz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 április 25 (szerda), 22:47 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Egy kisebb kihagyás után (amit a költözésem számlájára írok :evil: ) megszületett az újabb fejezet a Harry Potter, ismered a jövő titkait? c. írásomból. Ez szám szerint a 7-es, ami az Elővigyázatlanul címet viseli. Ésssss... van egy jó hírem!! :D
Mivel ennyi időt elvacakoltam ezzel a fejezettel, rövidesen kaptok még egyet, ami szuper izgi lesz, és végre fényt derít egy pár dologra. Szóval... csak olvassátok és várjátok, mert a héten duplázunk! :wink:

Puszi: Botkrisz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 április 08 (vasárnap), 20:29 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Hamarosan elérhető lesz a Harry Potter, ismered a jövő titkait c. írásom 6. fejezete, a legújabb! :D

Boldog Húsvétot mindenkinek és Jó olvasást! :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 április 01 (vasárnap), 23:23 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Már elérhető az 5. fejezet! ;)

Harry Potter, ismered a jövő titkait?

Harry útnak indul a kastélyban, de vajon megtalálja-e a fiát, Jamest? Egy új barátság is megköttetik, ahol a kor nem számít. Ám ennek nem mindenki örül. Végre színre lép a titokzatos Titus Craftwell, aki ezúttal is a terveit szövögeti. A fejezet egy kissé hosszabbra sikeredett.

Üdv mindenkinek :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 március 31 (szombat), 23:06 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Hamarosan elérhető a Harry Potter, ismered a jövő titkait? 5. fejezete, a legújabb, amely a Generációk nevet viseli. Jó olvasást! ;) Hagyjatok nyomot magatok után! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 március 23 (péntek), 21:16 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok! :-D

Már régóta nem jártam erre, de most pótolom.

Ideje, hogy beszámoljak az új írásommal kapcsolatos feltöltésekről, amiket mostanában szorgosan csinálgatok. :P

Szóval ezen a szent napon felkerült a Harry Potter, ismered a jövő titkait? c. írásom 4. fejezete, amely a Térkép címet viseli. A korábbi fejezeteket is megtalálhatjátok, ha a lentebb lévő linkre kattintotok.

Egy kis ízelítő az új fejezetről: Harry végre megtudja, hol is van az az Elszigetelt Hely, amiről Teddy beszél, sőt a saját bőrén tapasztalja, hogy mennyire nem rózsás a helyzet a jövőben. Két ismerős alak is feltűnik, talán elhangzik némi új információ is.

Szóval olvassátok, írjatok véleményt, követeljetek folytatást, én készen állok! 8)

Mehet a menet: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=95557

Üdv mindenkinek, és kössz, hogy erre jártatok ;)

Botkrisz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 március 18 (vasárnap), 23:02 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!
Új írással jelentkezem! :lol:

A sztori röviden:

Egy jövőből érkező ismeretlen időutazásra invitálja Harryt. Erre meglehetősen nyomós oka van: Harry segítsen neki. Vajon mit akarhat az idegen? Harry veszélyt szimatol, hiszen lehet hogy a férfi a minisztériumnak mostanában sok munkát adó Halálfaló-utánpótlásnak dolgozik, akiknek a célja, lépre csalni a kis Túlélőt. Julius, az ismeretlen, gyors választ akar.
A nem is távoli jövőben egy terv készülődik. A kiagyalója sűrű homályba burkolózik. Kilétét egyedül csak vörös hajú ellensége tudja. Vajon Harry Potter melyik oldalra áll?


A történet: Harry Potter, ismered a jövő titkait?
Itt található:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=95557

Jó olvasást!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2011 december 29 (csütörtök), 21:50 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!!

Végre frissítés történt a Lily naplójában!! :) Olvassátok el! Lesz benne dühös Doras, furcsa Potter, halálvágyó Lily és még sok minden más is! :lol: A 20. rész adminkézen. Sok-sok jókívánság az olvasóimnak az új évre! :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2011 december 12 (hétfő), 0:07 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok! Sajnos, a hétvégi friss egy kicsit késni fog, előre nem látott események miatt. Nyakig vagyok a munkában és egyéb teendőkben, reméljük kedd körülre már helyreáll körülöttem a káosz. :? Bocsánat, de ígérem már nem kell sokat várni, hogy vajon mi történik a folytatásban... :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2011 december 05 (hétfő), 19:40 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!
Megint adódott némi probléma a feltöltéssel, azért csúszik. Bocsi. (Mondjuk úgy, adminjaink jobbak helyesírásból... :D) Reméljük, ma már tényleg fent lesz az új. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2011 december 04 (vasárnap), 20:58 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Örömhírrel érkeztem: Hamarosan felkerül az új rész, szám szerint a Lily Evans naplója 19. része, jelenleg az utolsó simításokat végzem rajta.
Ízelítő a tartalomból :-D : Lily és Perselus végre megejtik a jó pár fejezet óta esedékes beszélgetésüket. De vajon ez hogyan végződik? Doras ismét elemében érzi magát, majd meglátjátok mennyire.

Remélem, tetszeni fog! :wink: A visszajelzéseknek örülök, mint majom a farkának. :D

Szerk.: Már fel is töltöttem az újat. Adminjaink kezében a dolog. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2011 november 27 (vasárnap), 22:45 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Némi helyesírási probléma merült fel az új rész feltöltése közben... mondhatni este 10-kor már nem fog úgy az ember agya, és nem veszi észre úgy a hibákat, mint kellene... :shock: DE, reméljük, hamarosan felkerül a friss. :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2011 november 26 (szombat), 21:52 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Meghoztam a hétre ígért frisset!! Ki hinné, de már a 18. résznél járunk a Lily Evans naplójában. :-D Észrevételeket, kommenteket, javaslatokat várom (ide vagy a kritikákhoz)!! Jó olvasást nektek, reméljük hamarosan elérhető lesz.

Ide kattintsatok :lol: az új fejezetért:

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=65984


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2011 november 23 (szerda), 23:33 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok! Mivel újra visszatértem és teljes gőzzel ráálltam a Lily naplója c. kis történetem folytatására, arra gondoltam, hogy bevezetném a szombatonkénti frissítést. Ez nekem is egyfajta megszabás, mert így tartom magam valamihez, és azoknak a fáradhatatlan olvasóknak is jó, akik eddig hűek voltak és maradtak. :-) Ezúton is hatalmas köszönet nekik!!!! :-D _U_

A folytatásban (ami szombaton az esti órákban várható, esetleg talán péntek este...): Lesz itt egy közelgő kviddicsmeccs, akinek a kommentátora nagyon is ismerős lesz mindenkinek. Lily-James beszélgetés (vagy nem csak az? :wink: ), döbbenet felső fokon, avagy mi mindenre képes Perselus Piton, ha indulatba jön. És nemsokára Doras is elemében lesz... Ugye várjátok már?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2011 november 21 (hétfő), 17:27 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Jelentem megérkezett a Lily Evans naplója újabb része!! Rendesen ég a fejem, hogy ilyen sokáig tartott, de hát közben a technika is megviccelt jó párszor, amit nem mindig tartottam viccesnek... Na de! A fő, hogy újra visszatértem, és nem szűnő lendülettel folytatom az elkezdett művemet. :-) Jó olvasást! Nemsokára elérhető lesz... :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 10 (csütörtök), 16:47 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Egy új novellával jelentkezem, most nem a Harry Potter témában, hanem inkább másfelé kacsintgattam. Próbáltam leírni, hogy vajon igaz lehet-e az a feltételezés, hogy mindenkinek van valahol egy párja a világban. Vajon van előző életünk?
Nyugi, a novella nem ilyen elvont, mint amilyennek hangzik. Vagy mégis? :P Döntsétek el ti! A címe: Valami hiányzik

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=83330

Ezen kívül újra a figyelmetekbe ajánlom a Lily naplóját, mert ott mostanában pangás van (persze, mondhatnám magamnak: "kellett neked eltűnni!") :oops: Bocsánat- azért remélem, néhányan megtalálják újra. :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 05 (szombat), 15:39 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Íme, megérkezett a FRISS! :D Végre egyszer sikerült magam tartani a tervezetthez. :? Jó olvasást kívánok A Lily naplójához.

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=65984


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 01 (kedd), 14:36 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok! Először is hadd mondjam el, hogy mennyire örülök, hogy többen beszavaztak az Arany Főnix díj jelölésére, álmomban nem gondoltam volna! :-D :-D Nagyon, nagyon köszönöm. Meg sem érdemlem, ilyen hosszú kihagyás után... :oops: De reméljük elérkezik az ideje annak, hogy az ihletmanóm újra munkába álljon, hiszen valamiért télen vette ki a szabadságát és nem nyáron... Ki érti ezt? :-) Na de, nem is szaporítom tovább a szót: a hét vége felé újabb friss érkezik (végre valahára) a Lily Evans naplójából. Remélem, lesznek még egy páran, akik elolvassák. Még egyszer köszönet a hűséges olvasóimnak. :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 24 (hétfő), 18:06 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Azt hiszem, jó hosszú kihagyást mondhatok a magaménak, mondhatnám, hogy tartottam egy kis téli szünetet, de nem mondom. :? Valójában más foglalkoztatott, és az írás szenvedélyének helyét más vette át. De igyekszem most már az egyensúlyt megtalálni, és a Lily naplóját folytatni. Bocsánat azoktól, akik várták. :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 16 (kedd), 18:22 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Igen, Detanetta, azt hiszem, meg kellene fenyegetned az időnyerőmet, mert egyszerűen mostanában lehetetlenség kordában tartani... :? Valahogy kicsúszik a kezeim közül, és nem tudom megállítani. Sajnálom, hogy többet kell várni a Lily naplójára, mint ahogy ígértem, rendesen szégyellem magam miatta... :oops: A héten biztosan fenn lesz, a tegnapról már lecsúsztam, és azt hiszem a máról is... :oops: Remélem, nem bűnöztem olyan nagyot. :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 14 (vasárnap), 12:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
botkrisz írta:
...


Én drukkolok! :) :) :x $pray Nagyon várom már, de tudom-tudom, türelem-türelem, és hamarosan olvashatom :) :x
(Megfenyegessem az időnyerődet? >:))

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 14 (vasárnap), 0:52 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!
Sajnos az időnyerőm megtréfált, és egy kicsit felgyorsította a folyamatokat körülöttem, és valahogy elszállt mellettem ez a hét... :? Bocsánat azoktól, akik várták a feltöltést, de valahogy még nem vagyok készen vele. Ha minden igaz, holnap befejezem, és hétfőre meglesz. Remélem, semmi nem jön közbe, és az időnyerőm is visszáll a normál kerékvágásba... :wink:
Az új kritikaíróimat köszöntöm! Örülök, hogy nyomot hagytatok! :P A régieket pedig imádom! :-D :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 05 (péntek), 22:43 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Dettanetta írta:
botkrisz írta:
...


Ennél jobb hírt nem is hallhattam ma :) Már nagyon várom a folytatást, úgyhogy én azt mondom, töltsd fel mihamarabb! :) :x
Továbbra is sok-sok ihletet és időt kívánok, no meg persze "szárnyra kapást" :) :x :D


Már az adminok kezén van a dolog! :-D Nem is vártam tovább.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 05 (péntek), 21:17 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
botkrisz írta:
...


Ennél jobb hírt nem is hallhattam ma :) Már nagyon várom a folytatást, úgyhogy én azt mondom, töltsd fel mihamarabb! :) :x
Továbbra is sok-sok ihletet és időt kívánok, no meg persze "szárnyra kapást" :) :x :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 05 (péntek), 21:08 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Üdv minden olvasómnak! Nem tudom, hogy miért, de ma valahogy szárnyakat kaptam, és már meg is írtam a következő fejezetet. Szóval, azt hiszem ma vagy holnap fel is töltöm a Lily naplójának 15. részét. :-D Lehet, hogy hatott a kívánság, amely az ihletemre vonatkozott? :P Ki tudja...
Ameddig az új részre vártok, elárulom, hogy lesz benne sok pimasz James, piruló Lily, vigyorgó Doras és persze egy rejtély, ami a fejezet végére sikeresen megoldódik. :P Szóval, nemsokára töltöm is. Puszi mindenkinek


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 04 (csütörtök), 16:52 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!
Elérkezett a várva várt pillanat! :-D Lily Evans naplója folytatódik! 14. rész az adminok kezében! Doras képessége kerül előtérbe ebben a fejezetben és az ebből adódó bonyodalmak. Mi köze van James Potternek egy félbetépedt pergamenhez? Ha elolvassátok, akkor mindent megtudtok! :P Remélem, hamarosan felkerül. Puszi mindenkinek


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 30 (szombat), 18:53 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!
Újra teljes kézzel :-D álltam munkába, szóval már feltöltöttem a 13. fejezetet a Lily Evans naplójából. Remélem, sokan elolvassátok majd! :-) Sok puszi minden olvasómnak :P

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=65984


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 25 (hétfő), 19:29 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Szerencsére a kéz-dolog nem tartós állapot, hamarosan ismét munkába állok, már tudom használni a sérült példányt is, bár nem sokáig. Még pár nap és kész lesz a Lily naplójának következő fejezete. :-) Kösz a bíztatást, Dettanetta! :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 232 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség