Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2019 szeptember 21 (szombat), 3:25

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 217 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: botkrisz írásai
HozzászólásElküldve: 2012 június 19 (kedd), 13:03 
Írópalánta

Sziasztok!

Lily Evans naplója 27. rész megérkezett! :D Olvassátok!

Szép napot mindenkinek:

Botkrisz ;)

Ohohó, és majdnem elfelejtettem! :D A Harry Potter, ismered a jövő titkait? c. írásom 10. fejezete, a Sötétség útján immáron adminkézen!

Egy kis ízelítő a tartalomból:

Harry végre megismerheti Albus történetét. Kiderül, hogy milyen szerepet játszott ebben a kamasz James, és mi köze van egy kórteremnek a változáshoz. Albus tettekre készül a múltban, Diabolosz pedig tervez. A jövőben.

Jó olvasást kívánok! ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 június 10 (vasárnap), 18:27 
Írópalánta

Sziasztok!

Újból jelentkezem! Hamarosan olvasható lesz a Lily naplójának következő fejezete, a 26. rész.

Levelek és nyaralás, tanévkezdés a bajkeverő Potter-bandával. McGalagony vajon miért néz már megint úgy, mint egy bősz bika? Mary átvette Doras szerepét? Hiszen ő is furcsa lett! Mi van itt??? Ráadásként a Roxfortban újdonsült tanársegédek bukkannak fel. Ennyit a tartalomból. :-D

Olvassátok el! 8)

Botkrisz ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 június 04 (hétfő), 13:22 
Írópalánta

Sziasztok!

És íme itt az újabb fejezet a Lily naplójából! Ezúttal is extragyors vagyok! Ugye? :D

A 25. részben lezáródik a negyedik év, hogy aztán a kezdetét vehesse egy újabb... Doras, Marlene és Lily mivel akasztják ki egymást? Potterek és Blackek csak említés szintjén, de higgyétek el, ez nem ront rajta. Reméljük. :-) Perselus Piton is visszatér, habár csak egy rövid jelenet erejéig.

Ó, és hihetetlen, de feltettem a Harry Potter, ismered a jövő titkait? c. írásom következő fejezetét is! Ez a 9-es sorszámot viseli, és Albus a címe. :)

Jó olvasást! Hamarosan elérhető lesz. ;)

Botkrisz :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 május 31 (csütörtök), 16:33 
Írópalánta

Sziasztok!

Lily Evans naplója frissült! Immáron felkerült a 24-ik rész (vagyis pontosabban még csak fel lett töltve, de még nem látható... :-D )!

Némi ízelítő a tartalomból: James és Lily egy medencében "élvezik " egymás társaságát. James persze nem lenne James, ha nem használná ki a helyzetet. Lily valami olyan élménnyel távozik, amit inkább kihagyott volna. Vagy nem? :D Ezt csak ő tudja... Doras is felbukkan, de csak azért, hogy ismét homlokráncolásra késztesse Lilyt.

Jó olvasást! Külön köszönet jár a lelkes kritikaíróimnak! ;)

Botkrisz

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 május 29 (kedd), 19:17 
Írópalánta

Sziasztok!

Lily naplója, azon belül is a 23. rész immáron feltöltve! Nemsokára elérhető. Olvassátok! ;)

A Harry Potter, ismered a jövő titkait? írásom 9. fejezete a végső javítgatásokon megy keresztül, úgyhogy mostanában az is megszületik. :) Hamarosan felkerül.

Sziasztok

Botkrisz :mrgreen:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 május 18 (péntek), 20:50 
Írópalánta

Sziasztok!

Újabb kis fejezetecske a Lily naplójából! 22. fejezet, amely egy rövid beszélgetés a könyvtárban. A fejezet kissé kurtácska, de ez ne szegje senki kedvét. ;) Jó olvasást! Hamarosan olvasható...

Itt:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=65984

Véleményezést szívesen veszem! :)

Sziasztok

Botkrisz

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 május 16 (szerda), 16:08 
Írópalánta

Sziasztok!

Hírek a Lily Evans naplója felől!! Feltöltöttem a friss fejezetet, szám szerint a 21-est.

Egy rövid ízelítő a tartalomból: Lily és Doras viszonya nem éppen a felhőtlenségéről híres, felbukkan egy jósnő, de vajon a lányok mennyire veszik komolyan? Doras még a szokottnál is furcsább, és még valaki feltűnik, akitől Lily már hosszú ideje búcsút vett. A fejezet ezúttal kevesebb James Pottert rejt magában, de remélem, ez nem csorbítja a minőséget. :-)

Jó olvasást hozzá, nemsokára elérhető lesz! ;) Hagyjatok nyomot!

A Harry Potter, ismered a jövő titkait c. történet is hamarosan frissül. :)

Sziasztok, szép hetet nektek

Botkrisz

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 május 12 (szombat), 18:55 
Írópalánta

Sziasztok!

Restellem, de a duplázás elmaradt... :oops: De most eljött a friss fejezet ideje, vagyis most érkezik (adminjaink keze után) a 8-as fejezet, ami a James címet viseli. Remélem, ez az egy szó mindent elmond. ;)

Lesznek benne meglepetések, sok dolog, amit már sejteni lehetett, vagyis remélem nem, mert mindig igyekeztem mindenkit összezavarni. :twisted: . Szóval, olvassátok, és örvendeztessetek meg pár véleménnyel! ;)

Íme itt:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=95557

Botkrisz

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 április 25 (szerda), 21:47 
Írópalánta

Sziasztok!

Egy kisebb kihagyás után (amit a költözésem számlájára írok :evil: ) megszületett az újabb fejezet a Harry Potter, ismered a jövő titkait? c. írásomból. Ez szám szerint a 7-es, ami az Elővigyázatlanul címet viseli. Ésssss... van egy jó hírem!! :D
Mivel ennyi időt elvacakoltam ezzel a fejezettel, rövidesen kaptok még egyet, ami szuper izgi lesz, és végre fényt derít egy pár dologra. Szóval... csak olvassátok és várjátok, mert a héten duplázunk! :wink:

Puszi: Botkrisz

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 április 08 (vasárnap), 19:29 
Írópalánta

Sziasztok!

Hamarosan elérhető lesz a Harry Potter, ismered a jövő titkait c. írásom 6. fejezete, a legújabb! :D

Boldog Húsvétot mindenkinek és Jó olvasást! :wink:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 április 01 (vasárnap), 22:23 
Írópalánta

Már elérhető az 5. fejezet! ;)

Harry Potter, ismered a jövő titkait?

Harry útnak indul a kastélyban, de vajon megtalálja-e a fiát, Jamest? Egy új barátság is megköttetik, ahol a kor nem számít. Ám ennek nem mindenki örül. Végre színre lép a titokzatos Titus Craftwell, aki ezúttal is a terveit szövögeti. A fejezet egy kissé hosszabbra sikeredett.

Üdv mindenkinek :mrgreen:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 március 31 (szombat), 22:06 
Írópalánta

Sziasztok!

Hamarosan elérhető a Harry Potter, ismered a jövő titkait? 5. fejezete, a legújabb, amely a Generációk nevet viseli. Jó olvasást! ;) Hagyjatok nyomot magatok után! :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 március 23 (péntek), 20:16 
Írópalánta

Sziasztok! :-D

Már régóta nem jártam erre, de most pótolom.

Ideje, hogy beszámoljak az új írásommal kapcsolatos feltöltésekről, amiket mostanában szorgosan csinálgatok. :P

Szóval ezen a szent napon felkerült a Harry Potter, ismered a jövő titkait? c. írásom 4. fejezete, amely a Térkép címet viseli. A korábbi fejezeteket is megtalálhatjátok, ha a lentebb lévő linkre kattintotok.

Egy kis ízelítő az új fejezetről: Harry végre megtudja, hol is van az az Elszigetelt Hely, amiről Teddy beszél, sőt a saját bőrén tapasztalja, hogy mennyire nem rózsás a helyzet a jövőben. Két ismerős alak is feltűnik, talán elhangzik némi új információ is.

Szóval olvassátok, írjatok véleményt, követeljetek folytatást, én készen állok! 8)

Mehet a menet: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=95557

Üdv mindenkinek, és kössz, hogy erre jártatok ;)

Botkrisz

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 március 18 (vasárnap), 22:02 
Írópalánta

Sziasztok!
Új írással jelentkezem! :lol:

A sztori röviden:

Egy jövőből érkező ismeretlen időutazásra invitálja Harryt. Erre meglehetősen nyomós oka van: Harry segítsen neki. Vajon mit akarhat az idegen? Harry veszélyt szimatol, hiszen lehet hogy a férfi a minisztériumnak mostanában sok munkát adó Halálfaló-utánpótlásnak dolgozik, akiknek a célja, lépre csalni a kis Túlélőt. Julius, az ismeretlen, gyors választ akar.
A nem is távoli jövőben egy terv készülődik. A kiagyalója sűrű homályba burkolózik. Kilétét egyedül csak vörös hajú ellensége tudja. Vajon Harry Potter melyik oldalra áll?

A történet: Harry Potter, ismered a jövő titkait?
Itt található:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=95557

Jó olvasást!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011 december 29 (csütörtök), 20:50 
Írópalánta

Sziasztok!!

Végre frissítés történt a Lily naplójában!! :) Olvassátok el! Lesz benne dühös Doras, furcsa Potter, halálvágyó Lily és még sok minden más is! :lol: A 20. rész adminkézen. Sok-sok jókívánság az olvasóimnak az új évre! :mrgreen:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011 december 11 (vasárnap), 23:07 
Írópalánta

Sziasztok! Sajnos, a hétvégi friss egy kicsit késni fog, előre nem látott események miatt. Nyakig vagyok a munkában és egyéb teendőkben, reméljük kedd körülre már helyreáll körülöttem a káosz. :? Bocsánat, de ígérem már nem kell sokat várni, hogy vajon mi történik a folytatásban... :-D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011 december 05 (hétfő), 18:40 
Írópalánta

Sziasztok!
Megint adódott némi probléma a feltöltéssel, azért csúszik. Bocsi. (Mondjuk úgy, adminjaink jobbak helyesírásból... :D) Reméljük, ma már tényleg fent lesz az új. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011 december 04 (vasárnap), 19:58 
Írópalánta

Sziasztok!

Örömhírrel érkeztem: Hamarosan felkerül az új rész, szám szerint a Lily Evans naplója 19. része, jelenleg az utolsó simításokat végzem rajta.
Ízelítő a tartalomból :-D : Lily és Perselus végre megejtik a jó pár fejezet óta esedékes beszélgetésüket. De vajon ez hogyan végződik? Doras ismét elemében érzi magát, majd meglátjátok mennyire.

Remélem, tetszeni fog! :wink: A visszajelzéseknek örülök, mint majom a farkának. :D

Szerk.: Már fel is töltöttem az újat. Adminjaink kezében a dolog. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011 november 27 (vasárnap), 21:45 
Írópalánta

Némi helyesírási probléma merült fel az új rész feltöltése közben... mondhatni este 10-kor már nem fog úgy az ember agya, és nem veszi észre úgy a hibákat, mint kellene... :shock: DE, reméljük, hamarosan felkerül a friss. :wink:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011 november 26 (szombat), 20:52 
Írópalánta

Sziasztok!

Meghoztam a hétre ígért frisset!! Ki hinné, de már a 18. résznél járunk a Lily Evans naplójában. :-D Észrevételeket, kommenteket, javaslatokat várom (ide vagy a kritikákhoz)!! Jó olvasást nektek, reméljük hamarosan elérhető lesz.

Ide kattintsatok :lol: az új fejezetért:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011 november 23 (szerda), 22:33 
Írópalánta

Sziasztok! Mivel újra visszatértem és teljes gőzzel ráálltam a Lily naplója c. kis történetem folytatására, arra gondoltam, hogy bevezetném a szombatonkénti frissítést. Ez nekem is egyfajta megszabás, mert így tartom magam valamihez, és azoknak a fáradhatatlan olvasóknak is jó, akik eddig hűek voltak és maradtak. :-) Ezúton is hatalmas köszönet nekik!!!! :-D _U_

A folytatásban (ami szombaton az esti órákban várható, esetleg talán péntek este...): Lesz itt egy közelgő kviddicsmeccs, akinek a kommentátora nagyon is ismerős lesz mindenkinek. Lily-James beszélgetés (vagy nem csak az? :wink: ), döbbenet felső fokon, avagy mi mindenre képes Perselus Piton, ha indulatba jön. És nemsokára Doras is elemében lesz... Ugye várjátok már?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011 november 21 (hétfő), 16:27 
Írópalánta

Sziasztok!

Jelentem megérkezett a Lily Evans naplója újabb része!! Rendesen ég a fejem, hogy ilyen sokáig tartott, de hát közben a technika is megviccelt jó párszor, amit nem mindig tartottam viccesnek... Na de! A fő, hogy újra visszatértem, és nem szűnő lendülettel folytatom az elkezdett művemet. :-) Jó olvasást! Nemsokára elérhető lesz... :wink:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 10 (csütörtök), 15:47 
Írópalánta

Sziasztok!

Egy új novellával jelentkezem, most nem a Harry Potter témában, hanem inkább másfelé kacsintgattam. Próbáltam leírni, hogy vajon igaz lehet-e az a feltételezés, hogy mindenkinek van valahol egy párja a világban. Vajon van előző életünk?
Nyugi, a novella nem ilyen elvont, mint amilyennek hangzik. Vagy mégis? :P Döntsétek el ti! A címe: Valami hiányzik

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=83330

Ezen kívül újra a figyelmetekbe ajánlom a Lily naplóját, mert ott mostanában pangás van (persze, mondhatnám magamnak: "kellett neked eltűnni!") :oops: Bocsánat- azért remélem, néhányan megtalálják újra. :-D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 05 (szombat), 14:39 
Írópalánta

Sziasztok!

Íme, megérkezett a FRISS! :D Végre egyszer sikerült magam tartani a tervezetthez. :? Jó olvasást kívánok A Lily naplójához.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 01 (kedd), 13:36 
Írópalánta

Sziasztok! Először is hadd mondjam el, hogy mennyire örülök, hogy többen beszavaztak az Arany Főnix díj jelölésére, álmomban nem gondoltam volna! :-D :-D Nagyon, nagyon köszönöm. Meg sem érdemlem, ilyen hosszú kihagyás után... :oops: De reméljük elérkezik az ideje annak, hogy az ihletmanóm újra munkába álljon, hiszen valamiért télen vette ki a szabadságát és nem nyáron... Ki érti ezt? :-) Na de, nem is szaporítom tovább a szót: a hét vége felé újabb friss érkezik (végre valahára) a Lily Evans naplójából. Remélem, lesznek még egy páran, akik elolvassák. Még egyszer köszönet a hűséges olvasóimnak. :-D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 24 (hétfő), 17:06 
Írópalánta

Sziasztok!

Azt hiszem, jó hosszú kihagyást mondhatok a magaménak, mondhatnám, hogy tartottam egy kis téli szünetet, de nem mondom. :? Valójában más foglalkoztatott, és az írás szenvedélyének helyét más vette át. De igyekszem most már az egyensúlyt megtalálni, és a Lily naplóját folytatni. Bocsánat azoktól, akik várták. :oops:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 16 (kedd), 17:22 
Írópalánta

Sziasztok!

Igen, Detanetta, azt hiszem, meg kellene fenyegetned az időnyerőmet, mert egyszerűen mostanában lehetetlenség kordában tartani... :? Valahogy kicsúszik a kezeim közül, és nem tudom megállítani. Sajnálom, hogy többet kell várni a Lily naplójára, mint ahogy ígértem, rendesen szégyellem magam miatta... :oops: A héten biztosan fenn lesz, a tegnapról már lecsúsztam, és azt hiszem a máról is... :oops: Remélem, nem bűnöztem olyan nagyot. :?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 14 (vasárnap), 11:29 
Fanficbúvár

botkrisz írta:
...

Én drukkolok! :) :) :x $pray Nagyon várom már, de tudom-tudom, türelem-türelem, és hamarosan olvashatom :) :x
(Megfenyegessem az időnyerődet? >:))

Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 13 (szombat), 23:52 
Írópalánta

Sziasztok!
Sajnos az időnyerőm megtréfált, és egy kicsit felgyorsította a folyamatokat körülöttem, és valahogy elszállt mellettem ez a hét... :? Bocsánat azoktól, akik várták a feltöltést, de valahogy még nem vagyok készen vele. Ha minden igaz, holnap befejezem, és hétfőre meglesz. Remélem, semmi nem jön közbe, és az időnyerőm is visszáll a normál kerékvágásba... :wink:
Az új kritikaíróimat köszöntöm! Örülök, hogy nyomot hagytatok! :P A régieket pedig imádom! :-D :-D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 05 (péntek), 21:43 
Írópalánta

Dettanetta írta:
botkrisz írta:
...

Ennél jobb hírt nem is hallhattam ma :) Már nagyon várom a folytatást, úgyhogy én azt mondom, töltsd fel mihamarabb! :) :x
Továbbra is sok-sok ihletet és időt kívánok, no meg persze "szárnyra kapást" :) :x :D

Már az adminok kezén van a dolog! :-D Nem is vártam tovább.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 05 (péntek), 20:17 
Fanficbúvár

botkrisz írta:
...

Ennél jobb hírt nem is hallhattam ma :) Már nagyon várom a folytatást, úgyhogy én azt mondom, töltsd fel mihamarabb! :) :x
Továbbra is sok-sok ihletet és időt kívánok, no meg persze "szárnyra kapást" :) :x :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 05 (péntek), 20:08 
Írópalánta

Üdv minden olvasómnak! Nem tudom, hogy miért, de ma valahogy szárnyakat kaptam, és már meg is írtam a következő fejezetet. Szóval, azt hiszem ma vagy holnap fel is töltöm a Lily naplójának 15. részét. :-D Lehet, hogy hatott a kívánság, amely az ihletemre vonatkozott? :P Ki tudja...
Ameddig az új részre vártok, elárulom, hogy lesz benne sok pimasz James, piruló Lily, vigyorgó Doras és persze egy rejtély, ami a fejezet végére sikeresen megoldódik. :P Szóval, nemsokára töltöm is. Puszi mindenkinek

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 04 (csütörtök), 15:52 
Írópalánta

Sziasztok!
Elérkezett a várva várt pillanat! :-D Lily Evans naplója folytatódik! 14. rész az adminok kezében! Doras képessége kerül előtérbe ebben a fejezetben és az ebből adódó bonyodalmak. Mi köze van James Potternek egy félbetépedt pergamenhez? Ha elolvassátok, akkor mindent megtudtok! :P Remélem, hamarosan felkerül. Puszi mindenkinek

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 30 (szombat), 17:53 
Írópalánta

Sziasztok!
Újra teljes kézzel :-D álltam munkába, szóval már feltöltöttem a 13. fejezetet a Lily Evans naplójából. Remélem, sokan elolvassátok majd! :-) Sok puszi minden olvasómnak :P

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 25 (hétfő), 18:29 
Írópalánta

Sziasztok!

Szerencsére a kéz-dolog nem tartós állapot, hamarosan ismét munkába állok, már tudom használni a sérült példányt is, bár nem sokáig. Még pár nap és kész lesz a Lily naplójának következő fejezete. :-) Kösz a bíztatást, Dettanetta! :P

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 24 (vasárnap), 12:53 
Fanficbúvár

botkrisz írta:
Sziasztok!

Azt hiszem, némileg késni fogok a következő fejezettel, mert a jobb karom sínbe van rakva, némi korcsolya balesetnek köszönhetően, és meglehetősen nehéz fél kézzel begépelni gondolataimat... :-( Bocsika. Remélem, hamarosan javul a helyzet. :cry:

Szia!

Óóó, szegénykém, annyira sajnállak! Én is remélem, hogy hamarosan javul a helyzet, addig is ne szomorkodj, mi megvárunk :) :)
Jobbulást! :x

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 24 (vasárnap), 10:23 
Írópalánta

Sziasztok!

Azt hiszem, némileg késni fogok a következő fejezettel, mert a jobb karom sínbe van rakva, némi korcsolya balesetnek köszönhetően, és meglehetősen nehéz fél kézzel begépelni gondolataimat... :-( Bocsika. Remélem, hamarosan javul a helyzet. :cry:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 20 (szerda), 16:47 
Írópalánta

Sziasztok!

Újabb rész kerül fel hamarosan a Lily naplójához, szám szerint a 12-es. Remélem, ez is elnyeri sokak tetszését. Örülök, hogy egyre több kritkával örvendeztettek meg! :P Azoktól mindig kedvet és fantáziát kapok a következő részeket illetően. Szóval köszönöm. :-D Úgy tűnik az ihletmanóm befejezte a nyaralását és visszatért, remélem sokáig marad és be is bútorozik. :lol: Szóval, jó olvasást!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 14 (csütörtök), 18:38 
Írópalánta

Sziasztok!
Hálás köszönet Dettanetta! :-D Örülök, hogy tetszik! Mostanában egy kissé hanyagoltam azt a sztorit, bevallom James és Lily kapcsolatáról elég nehéz újat mondani, de azért én nem hátrálok meg. Mindenki másképp mutatja be és ettől jó.
Ezennel mindenkinek jelentem, aki figyelte vagy figyeli a Lily Evans naplójának alakulását ( és a hosszas szünetek ellenére nem vesztette el a kedvét), hogy feltettem a frisset, a 11. részt! Már az adminok kezében van a dolog. Bocsánat a hosszas várakozásért, de jelenleg ismerkedem egy másik ország kultúrájával, és elég nehéz úgy írni, ha közben egy teljesen más nyelven beszélnek körülötted. A beilleszkedés még folyamatos, dolgozom az ügyön, szóval az írás sajnos egy kissé háttérbe szorult. Remélem, hogy a közeljövőben megjön az ihletmanóm is, mert azt hiszem egy időre elutazott ő is más tájakra, vagy otthon maradt? :roll: Nem tudom.

Szóval köszi a figyelmet!
Lily naplója itt található:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 13 (szerda), 18:20 
Fanficbúvár

botkrisz írta:
Sziasztok! Végre gépközelbe jutottam, szóval gőzerővel kezdtem el írni a Lily naplóját, és remélem, hogy holnapra, vagy holnaputánra felteszem a frisset. Mégegyszer bocsi mindekitől, aki várta a folytatást, és csalódott, hogy miért nem jön... :oops: Tehát: holnap vagy holnapután friss!

Szia, botkrisz! :) :)

Beugrottam ide is :) Bocsi, hogy véleményt nem írtam Lily naplójához, de azért szeretném itt elmondani, hogy bár nem rég, de elkezdtem olvasni, és nagyon tetszik :) :) Nagyon jó történet, úgy hogy kíváncsian várom a folytatást :) :) :x :x

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 13 (szerda), 17:47 
Írópalánta

Sziasztok! Végre gépközelbe jutottam, szóval gőzerővel kezdtem el írni a Lily naplóját, és remélem, hogy holnapra, vagy holnaputánra felteszem a frisset. Mégegyszer bocsi mindekitől, aki várta a folytatást, és csalódott, hogy miért nem jön... :oops: Tehát: holnap vagy holnapután friss!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 25 (szombat), 16:29 
Írópalánta

Sziasztok! Bocsi, de egy kis idöre eltünök, mert itt vagyok a szep Nemetorszägban es az istenert se jutok netközelbe. Szoval, bocsi, de a Lily naploja egy kicsit ismet eltünik szem elöl. remelem, hogy nem sokäig... :evil:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 20 (hétfő), 18:35 
Írópalánta

Sziasztok! Újabb fejezettel gyarapodik a Lily Evans naplója! Köszönöm az olvasóimnak a kritikákat és a figyelmet! :-D Jó olvasást!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 15 (szerda), 9:31 
Írópalánta

Sziasztok! Hosszabb (tudom, szinte több hónapos :oops: ) kihagyás után végre folytattam Lily Evans naplóját. A történet formailag egy kissé megújult, de a szöveg is más lett néhol. Remélhetőleg a stílusom már kiforrottabb, mint amikor elkezdtem írni... Jó olvasást kívánok hozzá.

Akik szeretik a James-Lily-kis Harry sztorikat, azoknak ismételten felhívnám a figyelmét a Repülő motorkerékpár rejtélye c. kis novellámra, ami az egyik kedvencemmé nőtte ki magát, ha mondhat ilyet egy elfogulatlan író. :P

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 11 (szombat), 19:42 
Írópalánta

Újabb kis novellával jelentkezem. A címe: Egy repülő motorkerékpár rejtélye. Elgondolkoztatok már azon, hogy Sirius hogyan kapja meg a motorját? Én igen. :-D Jó olvasást a James-Lily fanoknak és másoknak is! :lol:

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=76636

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 09 (csütörtök), 12:48 
Írópalánta

Köszönöm az előttem szólónak! :D
Sajnos, mostanában valóban egy kissé sántikálok, néha úgy érzem, hogy a gondolataim is lesántultak... :? Rossz időszakon mentem keresztül, még most sem tértem magamhoz teljesen, de már készülőban van a Lily naplója, tudom, jócskán el vagyok maradva. Igyekszem, ahogy tőlem telik.
Kérném az Alfáimat, hogy bombázzák a Bétájukat, mert így nagyon unatkozom olvasnivaló nélkül. :lol: Néha tőletek veszem az erőt. De tényleg. Még az íráshoz is nagyobb kedvem van egy-egy jó kis történet javítása után. :P

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 29 (vasárnap), 23:05 
Fanficbúvár

esküszöl bizony, hogy rosszban sántikálsz, drága bétám! :D
mint már egyszer hangoztattam, a Fred seprűjének ketté törésével foglalatoskodó ficedet imádtam ^^, cuki volt :) :)

"What are Fred and I, next-door neighbors?"
Good girls go to heaven, bad girls go to AMSTERDAM!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 24 (kedd), 10:46 
Írópalánta

Sziasztok! Hosszú szünet után végre megérkezett A múlt fogságában utolsó fejezete. Remélem ugyanolyan szívesen olvassátok majd, mint ahogy én írtam. :-D Most már teljes figyelmemmel rástartolok a Lily Evans naplójára, eddig az ötleteket gyűjtöttem hozzá. :P

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 07 (szombat), 18:34 
Írópalánta

Sziasztok! Fenn van az újabb fejezet - a 12-es - A múlt fogságából. Az utolsó előtti.
Igyekszem a Lily Evans naplójával is. Jó olvasást! :-D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 04 (szerda), 18:36 
Írópalánta

Sziasztok! Sokan kérdeztétek, hogy hogy állok a Lily naplójával.
Nos: egy kicsit el vagyok maradva vele, de nem szándékozom abbahagyni. Hamarosan folytatom, de hogy mikorra lesz kész, azt pontosan nem tudom megmondani.
A múlt fogságában következő- utolsóelőtti - fejezete is hamarosan kész van, kb. 2-3 nap és feltöltöm.

Köszi a türelmet! :oops:

Hamarosan jövök! :-D

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 217 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra