Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 10:24

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 302 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2011 június 09 (csütörtök), 13:54 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Szia Dettim! >:D<

Igen örömmel olvasom,hogy hamarosan jön a Megtalállak! új fejezete :)
Nagy örömmel várom már ;) Igazán élvezetes lesz majd egy kicsit kikapcsolni a sok számítás már kezd az agyamra menni pedig muszáj tanulnom mert hamarosan vizsga :-P

Úgy látom,hogy jól döntöttél mikor a földmágust vetted előre.Nagyon hamar sikerült befejezned,ügyes vagy :)

Hm és jön egy krimi*felcsillanó szemek*Imádom a krimiket tehát már most nagyon kíváncsi vagyok erre az új történetre is :)

Most megyek vissza a számok világába ~x(
Köszönet a sok jó hírért :-*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2011 június 08 (szerda), 15:21 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

A napokban felkerült Az utolsó földmágus 28. – egyben utolsó – fejezete, tehát ennek a végére is pontot tettem. Az írása sokkal hosszabb ideig tartott, mint a tűzmágusé, de ha jobban megfigyeltétek, jóval hosszabb volt egy-egy fejezet, úgyhogy büszke vagyok erre az irományomra és nem győzöm köszönni Kate-nek, a hűséges bétámnak, aki örömmel javítgatta :)

Mei, ha erre jársz, remélem, boldogan olvasod, hogy Megtalállak! friss várható a közeljövőben, neked ajánlva, mint mindig. Nagyon remélem, tetszeni fog :)

Caley, ha netalántán beugranál ide: egy Lucius/Molly/Arthur szerelmi háromszög készülődik – gőz erővel írom és igyekszem nagyon Rowling-hű lenni –, hamarosan olvasható, neked ajánlva :) Bár, veled úgyis fogok még erről beszélni :)

Ígértem egy Ted/Andromeda/Voldemort szerelmi háromszöget, ez is érkezni fog, csak egy kicsit gyakrabban kéne elővennem, szegénykém nagyon lemaradt :D

Lenne még egy "krimi" vagy valami ahhoz hasonló regényem, abból kész van másfél fejezet körülbelül, de ott még igyekszem egy párat megírni, és csak azután kerül fel. Hamarosan adok róla leírást :)

Van még egy fic (7-8. oldalon tart), James Sirius Potter és egy saját szereplő főszereplésével :) A nyáron ez is érkezik :)

Jégszív következő fejezete hamarosan – lassan, de haladgat. Köszönöm veritynek, hogy türelmesen javítja :)

Nos, visszatérve a földmágusra! Most ez befejeződött, és mint a tűzmágus után, most is egy kisregényszerűség következik Albus nyaráról. Szerintem mindenképp érdemes elolvasni, mert az ilyenekben tűnnek fel általában az új szereplőim, akik aztán a hetes kötetig elkísérik Albust :) Ezt a kisregényt elkezdtem már írni, nagyon igyekszem vele, úgyhogy ez is várható :)

Mivel itt a nyár, rengeteg időm van írni, szóval frissözön várható! :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2011 június 02 (csütörtök), 20:45 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h :)

Az utolsó földmágus 27. fejezete fenn van a Merin :)
Utolsó fejezet következik, utána egy kis szünet lesz :) És érkezik a Megtalállak! legújabb fejezete :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2011 május 29 (vasárnap), 20:49 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Az utolsó földmágus 26. fejezete adminkézen :)
Nagyon úgy tűnik, hogy két fejezet még ezen kívül, és vége a történetnek :)
Utána következik az én kis pihenőszünetem, majd jön egy Megtalállak! és egy Jégszív friss :) És a többi - ígért - történet, szépen sorjában, lassan :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2011 május 26 (csütörtök), 19:13 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Szia Mei! >:D<

Örülök, hogy hallok felőled :)
Remélem most már jobban vagy, no meg hogy a vizsgáid is jól sikerültek/sikerülnek :) Én mindenesetre drukkolok neked :)
Nagyon úgy néz ki, hogy előbb a földmágust fejezem be, mert már nagyon közel vagyunk a végkifejlethez, körülbelül két-három fejezet...
Utána viszont lesz egy kis szünet, Megtalállak!-ot fogom írni, hozok pár fejit, jönnek a kis ajándékok is, amik lassan, de készülgetnek, utána pedig a harmadik része az Albus élete c. sorozatomnak :)

Vigyázz magadra! :) :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2011 május 25 (szerda), 16:08 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Dettanetta írta:
Helyzetjelentés:

Az utolsó földmágus 25. fejezete fenn van a Merengőn :)
Pár fejezet, és elérjük a végkifejletet :)

Megtalállak! 7. fejezetét elkezdtem írni, hamarosan friss lesz belőle, de előtte - szerintem - még érkezni fog egy földmágusos fejezet :)

Korábban ígértem történeteket, de amíg be nem fejezem a földmágust, addig azok nem látnak napvilágot :-S

Egyelőre ennyi lenne :)


Szia Dettikém! >:D<

Tudjuk,hogy leginkább miattam ígérted korábbra a Megtallálak! 7.ik fejezetét de tudod már mondtam,hogy csak azt írd amihez kedved van :) Ha úgy érzed,hogy előbb a földmágust szeretnéd befejezni akkor ne térítsen el semmi az útról :) Én türelmesen várok,addig is tudok a vizsgámra készülni ;) És persze igyekszem megfejteni a titkot ;;) Mostanáig azért nem tudtam jelentkezni mert ismét sikerült össze szednem egy kellemetlen lumbágót és ágyhoz voltam kötve :-P
Azért azt meg kell említenem,hogy a Megtallálak! kövi fejiét természetesen nagyon várom :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2011 május 21 (szombat), 10:55 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Helyzetjelentés:

Az utolsó földmágus 25. fejezete fenn van a Merengőn :)
Pár fejezet, és elérjük a végkifejletet :)

Megtalállak! 7. fejezetét elkezdtem írni, hamarosan friss lesz belőle, de előtte - szerintem - még érkezni fog egy földmágusos fejezet :)

Korábban ígértem történeteket, de amíg be nem fejezem a földmágust, addig azok nem látnak napvilágot :-S

Egyelőre ennyi lenne :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2011 május 13 (péntek), 14:12 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Szia Mei! :)

Bocsáss meg, hogy csak most válaszolok, szégyellem is magam érte :-S
Hm, nem felejtetted el Tomot? Akkor viszont nagyon kíváncsivá tettél, hogy jutottál arra, hogy mégis Jared az elveszett Potter fiú :) Persze, én jó szokásomhoz híven most sem mondok semmit, de annyit elárulok, hogy hamarosan kiderül, hol van és ki, James :)
Megtalállak! friss pedig érkezni fog, öhm... két hét múlva, szerintem :)


Az utolsó földmágus 23. fejezetét pedig tegnap töltöttem fel és már fenn is van a Merin :)

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=85381&i=1

Jó olvasást kívánok minden erre tévedőnek! :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2011 április 29 (péntek), 11:24 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Szia Dettikém! >:D<

Hihihi olvastam a válaszod és vigyorogva repültem ide,hogy elmondjam,nem bizony nem felejtettem el Tomot ennek ellenére jutottam erre a következtetésre :) Hm lehet azért,hogy amíg jön a folyti újra olvasom,mert most így kezdek más szempontból is gondolkozni :) Na most fel lett dobva ama bizonyos labda :D Én pedig igyekszem levadászni ;;) ;) :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2011 április 29 (péntek), 11:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
meichan írta:
Szia Dettikém! >:D<

Olvastam és nagyon imádtam :) Azt is kifejtettem,hogy szerintem miért is lehet Jared Harry fia ;) Remélem elnyeri majd a tetszésedet :)


Szia Mei! >:D<

Láttam a véleményed, válaszoltam is rá :) Érdekes az elméleted, logikusan végiggondoltad, de valamit nem vettél figyelembe :-P Írtam is, hogy mit, elnézést: kit :D

Idézet:
Ne aggódj,nagyívben kerülöm azóta azt a bizonyos bogyót :)


Vigyázz magadra, Mei! :)

Idézet:
Jéééé most néztem,hogy pont anyum szülinapján regeltél ide és te is szerdán mint én :) Ez nagyon jóóóóó :D :)


Jééé, tényleg! :D Eddig észre sem vettem :D :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2011 április 28 (csütörtök), 23:06 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Szia Dettikém! >:D<

Olvastam és nagyon imádtam :) Azt is kifejtettem,hogy szerintem miért is lehet Jared Harry fia ;) Remélem elnyeri majd a tetszésedet :)

Az csak úgy hangzott mintha....de nagyon is örülök neki ;;)

Ne aggódj,nagyívben kerülöm azóta azt a bizonyos bogyót :)

Jéééé most néztem,hogy pont anyum szülinapján regeltél ide és te is szerdán mint én :) Ez nagyon jóóóóó :D :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2011 április 27 (szerda), 20:58 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :) :-h

Megtalállak! 6. fejezetét az adminok kezére bocsátottam :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2011 április 27 (szerda), 16:28 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
meichan írta:
Szia Dettikém! >:D<

Jesszus!!!!Te aztán tudod,hogy hozd a frászt az emberre.Legalább azt tudjátok,hogy mi okozta a rohamot?Remélem alaposan kivizsgáltatod magad emiatt*nagyon szigorúan néz*


Szia, Mei! >:D<

Bocsi, nem akartalak megijeszteni ;;)
Hát, nem igazán tudjuk, lehet ételallergia vagy virágallergia, mindkettő gyanús... De ne aggódj, megyek vérvételre és akkor ott kiderül :)

Idézet:
Friss özön :D Jó sokat alkottál te lány :) Az új generációs alatt azt érted,hogy HP univerzum és utódaikról szól mint a földmágus?Kicsikét fáradt vagyok és szét vagyok esve ezért nem értem :oops: De a Megtallálak-ot már nagyon várom na meg a nyári két új törit ;) :)


Hé, ezt úgy mondtad, mintha nem örülnél neki :-P
Igen, azt értem :) Nem baj :)
JÓ HÍR: 90%, hogy a Megtalállak! ma jön, a fenn maradó 10%, ha valaki vagy valami - matek házi - bekavar... Hát, ajánlom neki, h ne kavarjon be!
Azért remélem, a többi sztorim is tetszeni fog :)

Idézet:
Most megyek de azért ígérd meg nekem,hogy vigyázol magadra oké? Én sokat fulladtam de az nekem mástól van.Ilyen rohamom egy bizonyos gyógyszer miatt volt és nagyon nem volt jóóóó :( Vizsgáltasd ki magad :)


Jaj, szegénykém, remélem, hogy neked sem lesz rohamod :)
Vigyázz magadra te is :)
Puszi :-*

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2011 április 26 (kedd), 22:46 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Szia Dettikém! >:D<

Jesszus!!!!Te aztán tudod,hogy hozd a frászt az emberre.Legalább azt tudjátok,hogy mi okozta a rohamot?Remélem alaposan kivizsgáltatod magad emiatt*nagyon szigorúan néz*

Friss özön :D Jó sokat alkottál te lány :) Az új generációs alatt azt érted,hogy HP univerzum és utódaikról szól mint a földmágus?Kicsikét fáradt vagyok és szét vagyok esve ezért nem értem :oops: De a Megtallálak-ot már nagyon várom na meg a nyári két új törit ;) :)

Most megyek de azért ígérd meg nekem,hogy vigyázol magadra oké? Én sokat fulladtam de az nekem mástól van.Ilyen rohamom egy bizonyos gyógyszer miatt volt és nagyon nem volt jóóóó :( Vizsgáltasd ki magad :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2011 április 26 (kedd), 20:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h :)

Ezen a héten frissözön áraszt el mindenkit :)

Az utolsó földmágus 21. fejezetét feltöltöttem :)

Megtalállak! c. történetemből már van 7 és fél oldalam, még három és fél kb. és az is kész :) Tehát ezen a héten most már tényleg, tényleg érkezik :)

Valamint érkezik még egy új fic is, aminek az ötlete már három éve megvan, az első fejezetének a fele pedig két éve :) Egy kicsit kipofozgattam, úgyhogy ezen a héten az is jön :) /Új generációs, érdekes párossal/

Tervek

Valamint nem rég, na jó, három éve kb, belekezdtem egy ficbe, amiből eléggé sok oldal meg van már, vagy 8-9, úgyhogy az is érkezni fog az elkövetkezendő hetekben :) /Új generációs/

És még mindig valamint: ígértem egy Ted/Andromeda/Voldie-t és egy Lucius/Molly/Arthurt, ezek nyár elején várhatóak pont ilyen sorrendben :)

Májusban pedig még lesz egy Jégszív fejezet is :)

Egyelőre ennyi^^

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2011 április 22 (péntek), 15:44 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Szia Mei! >:D< :)

Na, én ezt a jól-vagyok-minden-rendben-van-már dolgot eléggé elkiabáltam... :-S

A Megtalállak! most már biztos, hogy a jövő hétre csúszik, pedig már mióta halogatom. Tegnap este felé sikeresen eljutottam arra a részre is, hogy allergiás rohamszerűségem lett, viszkettem mindenhol, vörös lett a kezem, lábam, nem kaptam levegőt, feldagadt a szemem, begyulladt a torkom. A helyzet odáig fajult, hogy anyának mentőt kellett hívnia, akik végül két órán át nálunk voltak, és engem láttak el. Még infúziót is kaptam...

Úgyhogy most tényleg pihenni fogok, és egy darabig, pár napig szüneteltetem az írást.
A helyzet az, hogy Az utolsó földmágusból van még egy kész fejezetem, azt lehet, hogy feltöltöm, még nem igazán tudom, a Megtalállak! pedig jövő héten, a hét elején, ezt megígérem :)

És most tényleg reménykedem, hogy több katasztrófa nem történik velem...

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2011 április 22 (péntek), 0:07 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Szia aranyom! >:D<

Örülök,hogy jobban vagy és sikerült túl jutnod rajta :)
Teljesen természetes,hogy aggódok*alaposan megölelgeti megint* :)

A Megtalállak! jöhet hétvégén is drágám,remélem nem éjszakázol azért,hogy készen legyél vele*mindig saját maga ellen beszél* :-P
Azért már nagyon várom :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2011 április 19 (kedd), 19:34 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :) :-h

Először is, Mei, huhh, sajnállak, hogy neked is voltak, remélem nekem is ritkábban lesznek :)
Jó hírt mondok, sikerült túltennem magam ezen, úgyhogy a Megtalállak! új fejezete egészen biztos, hogy ezen a héten érkezik, mégpedig csütörtökön, ha minden jól megy :)
Az utolsó földmágus újabb fejezete pedig ma érkezik :)
Köszi, hogy aggódtál értem, jól esik hallani :)
*visszaöleli Mei-t*

Heteira, köszönöm, megpróbálok vigyázni magamra, remélem, sikerül is :)
Hát, sokan tanácsolták nekem, nem kéne ilyenekkel foglalkoznom, de úgy tűnik, csak beszélgetnem kellett valakivel erről a pánikrohamról, és máris megkönnyebbültem egy kicsit :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2011 április 19 (kedd), 10:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 február 26 (péntek), 12:40
Hozzászólások: 758
Dettanetta írta:
Csak, hát, nem biztos, hogy sikerül ezen a héten fejezetet hoznom, volt egy kisebb-nagyobb problémám szerdán, egy igazán súlyos pánikroham, ami miatt most olyan gyengének érzem magam, hogy nagyon lassan haladok az írással :-S


Jaj, Detti, vigyázz magadra! A pánikbetegség nem jó dolog. Pihenj, ne idegeskedj most ilyesmik miatt, mint fejezetek meg folytatás...
Puszi!

_________________
A blogom, ahol a Könyvmolyképzőről, Aranymosásról, írásról általában lesz, van szó. ;-)

"Draco vihogni kezdett.
- Nektek szóvivőtök van szex-ügyben? – kérdezte – Ráadásul Potter?
- Hah, nem is tudod, mit hagysz ki! - kukorékolta Seamus.
- Harrynek vannak a legjobb szex-beszámolói – tette hozzá Ron önelégülten." (Vorabiza: Unalom)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2011 április 17 (vasárnap), 14:10 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Szia Dettikém! >:D<

Jaj a pánikroham nagyon nem jó,nekem is voltak régen ilyen rohamaim :( Most már szerencsére ritkán fordul elő :) Azért nagyon vigyázz magadra jó? :)

Semmi baj drága,nem muszáj ennyire sietni vele,Majd jön a friss amikor kész leszel vele.Én akkor pont annyira fogok neki örülni ha még két hetet várnom kell,mint ha most azonnal olvashatnám :)
Még valami,nem szeretném ha az írás az egészséged rovására menne.A legfontosabb,hogy te jól legyél.Remélem azért már túl vagy a rohamon és a következményén*megölelgeti*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2011 április 14 (csütörtök), 21:11 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
meichan írta:
Szia Dettikém! >:D<

Aranyos vagy,Imádlak!!!! :) :x

De ugye tudod,hogy nem ezért kérdeztem? ;;)
Ez persze nem jelenti azt,hogy nem örülök neki sőőőtttt!!!! :)

De ígérd meg nekem,hogy mostantól azt fogod mindig írni amihez éppen hangulatod van jóóóó? ;;)
Amúgy is már terveztem ám olvasni a többit is csak a munka és suli mellett most nincs sok időm és a Megtalállak az amit az első fejitől kezdve követek,de majd olvasom a többit is :)

Köszönöm szépen,remélem olyan jól fogom venni az akadályt mint februárban :)


Szia Mei! >:D<

Tudom, tudom, de láttam, hogy mennyire lelkes vagy, úgyhogy muszáj volt megnyitnom Jaredéket :)

Csak, hát, nem biztos, hogy sikerül ezen a héten fejezetet hoznom, volt egy kisebb-nagyobb problémám szerdán, egy igazán súlyos pánikroham, ami miatt most olyan gyengének érzem magam, hogy nagyon lassan haladok az írással :-S

Azért remélem, hogy sikerül összehoznom valamit :)
És megígérem, hogy csak azt nyitom meg, amihez kedvem támad :)

Még egyszer sok sikert a vizsgákhoz :) :x

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2011 április 10 (vasárnap), 23:39 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Dettanetta írta:
Szia Mei! :) >:D<

Körülbelül olyan 25 fejezetesre tervezem, de most Miattad azt fogom megnyitni és nem a földmágust, megígérem :)
Szóval, akkor neked ajánlva érkezik Jared és a csapata körülbelül... öhm... maradjunk annyiban, hogy a jövőhéten :)

A vizsgáidhoz pedig sok sikert kívánok! Drukkolok! :)


Szia Dettikém! >:D<

Aranyos vagy,Imádlak!!!! :) :x

De ugye tudod,hogy nem ezért kérdeztem? ;;)
Ez persze nem jelenti azt,hogy nem örülök neki sőőőtttt!!!! :)

De ígérd meg nekem,hogy mostantól azt fogod mindig írni amihez éppen hangulatod van jóóóó? ;;)
Amúgy is már terveztem ám olvasni a többit is csak a munka és suli mellett most nincs sok időm és a Megtalállak az amit az első fejitől kezdve követek,de majd olvasom a többit is :)

Köszönöm szépen,remélem olyan jól fogom venni az akadályt mint februárban :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2011 április 10 (vasárnap), 11:24 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
meichan írta:
Szia Dettikém! >:D<

Mond csak aranyom,hány fejezetesre tervezed a földmágust?Csak,hogy tudjam köbö meddig kell még hiányolnom a Megtallálak ficidet? :)
Nem akarlak sűrgetni vagy ilyesmi,tudod,hogy az nem szokásom csak hiányzik a folyti ;)
Most megyek vissza melózni aztán meg tanulni sem ártana májusban vizsga :(


Szia Mei! :) >:D<

Körülbelül olyan 25 fejezetesre tervezem, de most Miattad azt fogom megnyitni és nem a földmágust, megígérem :)
Szóval, akkor neked ajánlva érkezik Jared és a csapata körülbelül... öhm... maradjunk annyiban, hogy a jövőhéten :)

A vizsgáidhoz pedig sok sikert kívánok! Drukkolok! :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2011 április 10 (vasárnap), 11:01 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Szia Dettikém! >:D<

Mond csak aranyom,hány fejezetesre tervezed a földmágust?Csak,hogy tudjam köbö meddig kell még hiányolnom a Megtallálak ficidet? :)
Nem akarlak sűrgetni vagy ilyesmi,tudod,hogy az nem szokásom csak hiányzik a folyti ;)
Most megyek vissza melózni aztán meg tanulni sem ártana májusban vizsga :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dettanetta írásai
HozzászólásElküldve: 2011 április 09 (szombat), 20:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok!

Az utolsó földmágus 18. fejezete adminkézen, belekezdtem a 19. fejezetbe is :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 27 (vasárnap), 19:21 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Az utolsó földmágus 17. fejezetét feltöltöttem :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 20 (vasárnap), 20:23 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Az utolsó földmágus 16. fejezete adminkézen :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 15 (kedd), 21:08 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h :)

Az utolsó földmágus 15. fejezete már adminkézen :)

Szerk.: Felkerült :) Jó olvasást kívánok! :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 02 (szerda), 15:13 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Nos, az a jelenlegi helyzet, hogy úgy lebetegedtem, hogycsak na, szóval egy jó darabig nem tudom írni Az utolsó földmágust. Úgy jövőhétre lehet számítani a következő fejezetre, de addig is hoztam egy már régebben megírt Jégszív fejezetet.

Szóval, Jégszív 3. fejezetét, mely A Vámpírok Fejedelme címre hallgat, feltöltöttem, most már csak az adminokon múlik minden :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 február 22 (kedd), 19:56 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Az utolsó földmágus 14. fejezetét feltöltöttem, az adminokon múlik minden :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 február 19 (szombat), 13:34 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Nos, az a helyzet, hogy úgy döntöttem, most Az utolsó földmágusra startolok rá, és amíg azt be nem fejezem, addig nem érkezik új fejezet a Megtalállak!-ból. Persze ez még nem biztos, lehet, hogy lesz olyan pillanat, amikor pont Jaredékhez lesz egy kis kedvem, és írok hozzá fejit :), de most egyelőre Albus és társai köti le minden figyelmemet.

Most ez lenne a helyzet, mert nagyon kéne javítanom a suliban, és a három egyszerre nem működik, sajnos :(

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 február 06 (vasárnap), 11:46 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Szia Mei! >:D< :)

Láttam a nyomocskát, mindjárt válaszolok is rá :)
Szerinted rejtély marad egy ilyen fontos dolog, mint pl. ki ölte meg Ginnyt? :)
Ki fog derülni, és elárulom, meg fogsz lepődni :)
Örülök, hogy tetszett a feji, megpróbálok igyekezni a folytatásával is, de előbb mindenképp Az utolsó földmágus jön, és csak utána a Megtalállak! :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 február 06 (vasárnap), 0:54 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Dettanetta írta:
Sziasztok! :-h :)

Megtalállak! 5. fejezete elbírálás alatt :)

Szerk.: Felengedték! :) Jó olvasást kívánok! :)


Szia! >:D<

Olvastam és hagytam magam után egy kicsike nyomot is :)
Nagyon élveztem olvasni és én még mindig azt mondom,hogy Jared a fia :)Viszont nem tetszik nekem ennek az állítólagos apukának a felbukkanása.Miért nem jelentkezett eddig,miért pont akkor tűnik föl amikor Harry örökbe akarja fogadni Jaredékat?Ez nagyon de nagyon sántít.Főleg,hogy Gabrielle barátja volt.No de majd remélhetőleg kiderül,hogy kicsoda ő valójában.No és mond csak drága meg fogjuk tudni valaha,hogy ki ölte meg Ginny-t és rabolta el a kisfiút,és főleg,hogy miért tette ezt?Engem nagyon érdekelne :)

A feji isteni volt,várom a folytatását :) :-*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 február 05 (szombat), 19:40 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h :)

Megtalállak! 5. fejezete elbírálás alatt :)

Szerk.: Felengedték! :) Jó olvasást kívánok! :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 február 05 (szombat), 13:07 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Szerdát vagy csütörtököt ígértem... szombat lett belőle :-S
De hosszabb fejezet lett, mint az előzők! :)

Szóval... Megtalállak! 5. fejezetével kész lettem, és amint elérem a bétám, röpül hozzá :)

Nagy valószínűséggel estefelé fejezet :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 31 (hétfő), 19:43 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Szia Mei! :-h :)

Na, akkor van miért küzdenem :)
Szerintem sikerülni fog, és akkor csütörtökön vagy lehet, hogy már szerdán érkezik egy Megtalállak! feji :)
Én pedig remélem, hogy jól sikerültek/sikerülnek a vizsgáid :)
Drukkolok :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 31 (hétfő), 11:26 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
Szia Detti! >:D<

Én legközelebb csak csütörtökön leszek valamikor délután és boldogan olvasnék akkor tájt egy megtalállak fejit ;) ;;) Igazán remek feltöltődés lenne a vizsgáim után. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 30 (vasárnap), 22:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h

Remélem, jár még erre valaki... :-S

Az utolsó földmágus 12. fejezetét feltöltöttem :)
Megtalállak! újabb fejezete pedig most már tényleg hamar érkezik :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 24 (hétfő), 21:14 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :) :-h

Az utolsó földmágus 11. fejezetét feltöltöttem, és már lehet is olvasni! :) :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 23 (vasárnap), 21:10 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
*Detti besuhan* :)

Sziasztok! :-h :)

Mindenki készüljön fel, mert Az utolsó földmágus 11. fejezete holnap, azaz hétfőn érkezik :)
Én megírtam, a Wordben olyan 4600 szó körül van, ami kb. olyan 6000 itt a Merin :)

Holnap repül Kate-hez, és amint visszakapom tőle, egyből töltöm is fel :)

Nekikezdtem a 12. fejezetnek is, abból két oldal kész, valamint megnyitottam a Megtalállak!-ot is, és abból is írtam két oldalt :)

No, ennyi lennék :)

*Detti kisuhan* :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 21 (péntek), 20:40 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :) :-h

Remélem, van még valaki, aki olvassa Az utolsó földmágust...

Nos, tudom-tudom, több mint három hete nem volt friss – semmiből sem. Az Üst és a fél év vége leszívta minden erőmet, de jó hírrel jöttem :)

Az utolsó földmágus gőz erővel készülget, jövőhéten biztos, hogy lesz friss, sőt, szerintem kettő is :)

Megtalállak! is folytatódik, a jövőhét utáni héten, vagy lehet, hogy jövőhét végén érkezik egy fejezet :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 17 (hétfő), 10:56 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Caley írta:
Szia :D

No, gondoltam itt szólok, h eljutottam a 14. fejezet végéig, és tudom ki a Mester :D


Szia >:D<

No, ideje volt már :D Annyira idegesített, hogy nem mondhattam meg, hogy ki az :-P

Idézet:
azta... és bejött, h valaki jó, akit ismer Albus, csak gonosz lett :) Mindig van elméletem, de sosem jön be xD
de most bejött :) Bár tény, hogy Rá nem gondoltam :) Kíváncsi vagyok, hogyan lett ő Mardekár-utód, szóval hnap folyt.köv, de mára elfáradtam, egy viszont biztos: Nagyon jó vagy! :D


Hm, talán nem azért jött be, mert én egy icipicit segítettem? :D :D Na jó, elismerem, ügyes vagy :)
Kíváncsi vagyok mit szólsz majd hozzá, mert eléggé bonyolult :) Bár, ha elküldöm a családfát, akkor jobban megérted majd :)
Öhm, ez ellen tiltakozom, nem vagyok én jó... :-S

Idézet:
hmmm... holnap lesz két laza órám.... asszem megyek nyomtatni :D


Dicsekedhetek? :) Nekem ma nincs suli :D
Nyomtatni? :shock:

Idézet:
jah, és ahogy beleolvasgattam a fejezetekbe, nem akarom a 17eset :( Azt nem ugorhatnám át? :( Egyre jobban megismerem, és megértem Vicet, és nem akarooom :(

Nahde most még csak a Mesternél tartok, örülök neki, és élvezem :)

sok puszi :-*


Nem ugorhatod át, szerves része a történetnek... :( De tudod, nekem áldott jó szívem van, éppen ezért... na jó, megint nem mondok semmit :D

Puszillak! :) :x :-*

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 16 (vasárnap), 23:14 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 05 (kedd), 16:03
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: in Chamber of Secrets
Szia :D

No, gondoltam itt szólok, h eljutottam a 14. fejezet végéig, és tudom ki a Mester :D

azta... és bejött, h valaki jó, akit ismer Albus, csak gonosz lett :) Mindig van elméletem, de sosem jön be xD
de most bejött :) Bár tény, hogy Rá nem gondoltam :) Kíváncsi vagyok, hogyan lett ő Mardekár-utód, szóval hnap folyt.köv, de mára elfáradtam, egy viszont biztos: Nagyon jó vagy! :D

hmmm... holnap lesz két laza órám.... asszem megyek nyomtatni :D
jah, és ahogy beleolvasgattam a fejezetekbe, nem akarom a 17eset :( Azt nem ugorhatnám át? :( Egyre jobban megismerem, és megértem Vicet, és nem akarooom :(

Nahde most még csak a Mesternél tartok, örülök neki, és élvezem :)

sok puszi :-*

_________________
"Voldemort Nagyúr újra testet öltött" - de talárt nem ^^*
Kép
:x Dracoista papnő :x Halálfaló ügyosztályvezető :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 02 (vasárnap), 16:46 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
meichan írta:
NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KíVÁNOK!! :)


Köszönöm, Mei! :)

A jó hír pedig, a nap folyamán nekiállok a Voldemort/Andromeda/Ted Tonks regénynek :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 01 (szombat), 1:33 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 16:12
Hozzászólások: 656
NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KíVÁNOK!! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 01 (szombat), 1:09 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek! :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 30 (csütörtök), 21:34 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :) :-h

Az utolsó földmágus 10. fejezetét, ami Az új Őrző névre hallgat, az adminok kezébe bocsátottam :)

Szerk.: Már fenn is van :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 28 (kedd), 19:58 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h :)

Nos, egy ihletmanó érkezett ma hozzám, és kedves, aranyos dolgokat súgott a fülembe. :) :)

Egész nap hajtott, hogy írjak és írjak, írjam már, mi lett a kis Lily L. Potter, és én egészen addig írtam, míg kész nem lettem vele. :) :D

Az utolsó földmágus 9. fejezetét, mely Lily sorsa névre hallgat, ezennel az adminok kezébe bocsátottam :)

Szerk.: Már fenn is van :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 27 (hétfő), 11:45 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Szép Jó reggelt Mindenkinek! :) :-h

Haj, milyen szép reggel van, és mi jobb annál, mint hogy ezt a reggelt egy kis kalanddal kezdjük? :)

Az utolsó földmágus 8. fejezete felkerült :)

Rövidke leírás:

Folytatódnak az események, kiderül mi lett Albusszal és Kate-tel, valamint felbukkannak régről ismert szereplők, mint például Bellatrix Lestrange és Juliette Malfoy. Új szereplőket is megismerhetünk, s Lily Potter szörnyű veszélyben van. Miközben Kate, Teddy és Albus nekivág a kalandnak, új szerelmek is szövődnek, amiknek talán egyesek nem igen örülnek.

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=80418&i=1

Jó olvasást kívánok! :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 26 (vasárnap), 22:54 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
Sziasztok! :-h :)

Az utolsó földmágus 8. fejezetét feltöltöttem, most már csak az adminokon múlik minden :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 302 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség