Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 18 (csütörtök), 5:20

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 414 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2019 augusztus 31 (szombat), 17:29 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Kis kihagyás után felkerült a "Homonculusszal az élet" friss, immárom tizenötödik fejezete is. Remélem, azért valaki csak ráharap, bár ahogy látom, ez a fandom itt nem igen népszerű már.

Mindegy, itt a link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 141509&i=1

A kritikákért igen hálás lennék. :)

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2019 június 23 (vasárnap), 11:19 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Elkészült a "Lány a Kapun túlról" című Fullmetal Alchemist fanficem következő fejezete! Lehet olvasni, a véleményeket pedig szívesen fogadom. :)

Tartalom: Alice-t felzaklatja Frederick felbukkanása, Envyt pedig egyre jobban érdekli a férfi. Miközben Ed, Al és Alice azon tanakodnak, mi köze lehet a lánynak a férfihoz, Envy a saját kezébe veszi az ügyet. Az eredmény azonban még neki is fejtörést okoz.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 141009&i=1

"– Ha sikítasz, elvágom a torkodat, kibelezlek és itt hagylak a kutyáknak – suttogta vészjósló hangon Envy, miközben közelebb nyomult a másikhoz. Hangjából áradt az élvezet annak gondolatára, hogy esetleg kínozhat és gyilkolhat. – De ha válaszolsz pár kérdésemre, esetleg futni hagylak, Frederick. Megegyeztünk?
Frederick bőszen bólogatott, elvégre jól tudta kivel és mivel áll szemben. Hallott már az Ő teremtményeiről, ráadásul a nő Envyt elég gyakran emlegette. A férfi nem volt ostoba, tudta, hogy a lény erősebb, gyorsabb nála és afelől sem volt kétsége, hogy simán végezni tudna vele, mielőtt ő akár két lépést tehetne.
– Helyes – vigyorgott Envy, majd lassan elvette kezét a férfi szájáról, ám továbbra is úgy fogta, hogy a másik ne szökhessen meg. – Ha szökni próbálsz, megöllek, csak hogy tudd! És most mondd el, mi közöd van a Mesteremhez és Alice Morrisonhoz!"

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2019 május 26 (vasárnap), 10:21 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Frissült a "Homonculusszal az élet" című Fullmetal Alchemist történetem. Immáron felkerült a tizennegyedik fejezet is! A kritikákat, véleményeket szívesen fogadom! :)


Tartalom: Roy Mustang tépelődik magában, miközben egy igen fontos telefonhívást kap. Winry és Envy is elbeszélgetnek a kórházban, ahol a homonculus kissé helyre rakja a dolgokat a lány fejében. Eközben Hohenheimhez egy igen érdekes látogató érkezik, aki nem kissé kavarja meg az amúgy sem nyugodt kedélyeket.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 140872&i=1

Részletecske:

"– Nem vagyok halhatatlan, engem is meg lehet ölni, mindössze nem vagyok képes természetes módon meghalni, mint ti, emberek – adta meg a választ Envy, mire Winry döbbenten bólintott. – És egyébként valóban nincs szükségem ételre, de imádok enni. Főleg édességet, de eszek zöldséget, gyümölcsöt is.
– És mi a helyzet a hússal? – tudakolta Winry.
– A húst nem kedvelem különösebben, habár halat, csirkét és különféle madarakat fogyasztok – mondta a homonculus. – Amikor Ed a kastélyban élt, elmentem neki nyúlra, vagy szarvasra vadászni, de abból nem ettem. Nos, kielégítettem a kíváncsiságod, Winry Rockbell?
– Azt… hiszem… – mondta a lány, majd inkább visszatért a vacsorájához. – Izé… kösz, hogy… felhívtál, meg ilyenek.
– Kizárólag Ed miatt tettem – közölte Envy egyszerűen, hangjában mégis volt valami, ami miatt Winry enyhén megremegett. – Ha nem arról lett volna szó, hogy meg kell javítani az automailjét, nem telefonáltam volna, ezt jobb, ha tudod. Csak miatta vagyok képes elviselni más emberek jelenlétét, köztük a tiédet is.

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2019 május 19 (vasárnap), 11:24 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Nos, hosszú idő után felkerült "A hercegnő és a tolvaj" című, Egyiptomban játszódó Yu-Gi-Oh - Duel Monsters fanficem következő fejezete.

Tartalom: Az éjszaka történtek miatt megerősítik az őrséget, miközben Atemu azon töpreng, hogy miért viselkedett Meritré annyira furcsán. Eközben Meritré Bakurán gondolkodik, az este pedig elég nagy meglepetést tartogat a hercegnőnek.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 140823&i=1

A kritikákat, véleményeket szívesen fogadom. :)

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2019 március 23 (szombat), 12:03 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Megérkezett "A hercegnő és a tolvaj" címre hallgató Yu-Gi-Oh - Duel Monsters történetem második fejezete. Lehet olvasni, a kritikákat pedig előre is nagyon szépen köszönöm! :)


Tartalom: Meritré szembetalálja magát az éjszakai látogatóval, és úgy dönt, segít neki. Bár még fogalma sincs, hogy ezzel mekkora veszélybe is keveri saját magát.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 140429&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2019 március 09 (szombat), 14:08 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Friss "Lány a Kapun túlról" FMA-fic fejezet érkezett! A kritikákat előre is köszönöm, ha írtok rá!

Tartalom: Ed és Alice kellemesen elbeszélgetnek a balkonon. Ám amikor indulnának vissza, a lánynak újabb látomása támad, ami komoly kérdéseket vet fel. Eközben kiderül pár dolog az idegen férfiról is.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 140311&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2019 március 02 (szombat), 11:46 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Újabb hónap után frissült "A hetes alany" c. FMA-ficem. Lehet olvasni! A kritikákat szívesen fogadom. :-)

"– Mik azok ott fenn? És mit csinálnak? – kérdezte végül megállva, hogy jobban lássa a kis termetű lényeket.
– Azok ott madarak – mondta Ed. – Ha jól látom, egyszerű verebek, és csiripelnek – adta meg a választ.
– Aranyosak – mosolyodott el a homonculus, majd lassan tovább is indulhattak. – De miért csiripelnek?
– Hát… a madarak már csak így szokták – vont vállat Ed, mert ő maga sem igen tudta, mit is felelhetne a kérdésre. – Így beszélgetnek. Mi szavakkal beszélünk, az állatok meg különféle hangokkal."


Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 140255&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2019 február 23 (szombat), 8:56 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Meritré Aknamkanon fáraó lánya, valamint Atemu, a leendő fáraó ikerhúga. Ám a hercegnő hiába él mérhetetlen gazdagságban, hiába vannak odaadó barátai és fivére is hiába imádja mindenkinél jobban, ő mégis magányos az aranykalitkában, melyben él. Meritré utazni szeretne, világot látni, kalandokban részt venni, egyszerűen csak élni, azonban hercegnőként ezeket a dolgokat nem teheti meg. Ám egy éjszaka minden megváltozik, amikor a tolvajok királya néven is ismert Bakura betör a palotába, nem kis riadalmat keltve mindenkiben. Bakura menekülni kényszerül, ám súlyosan megsérül, a véletlen pedig pont Meritré erkélyére sodorja. A lány, vállalva a veszélyt, ahelyett, hogy feladná a fiút, inkább elrejti és elhatározza, meggyógyítja. De kérdés, hogy vajon meddig tudja mindenki elől eltitkolni tettét, amely, ha kiderül, mindkettőjük életét követeli. Aknamkanon birodalmában ugyanis mindenki halállal lakol, aki egy szökevény bűnözőt rejteget, legyen az akár csupán egy közember, vagy akár a fáraó gyermeke. Meritrének azonban nemcsak kettőjük élete, hanem a saját jövője miatt is aggódnia kell, hiszen apja a szokásoknak megfelelően Atemu feleségének szánja a lányt. A hercegnőnek azonban más elhatározásai vannak saját sorsát illetően, amelyben nem várt szövetségesre lel.

Ez egy Yu-Gi-Oh – Duel Monsters fanfiction, de a történet háromezer évvel Yugiék ideje előtt játszódik. Meritré a saját, kitalált karakterem, a neve pedig létező név, amely azt jelenti, „Ré kegyeltje”. Atemu neve pedig helyesen írva Atemu és nem Atem! Az Atem név hibás, amit az amerikaiak tévesztettek el sok minden más mellett.

A DiaDihád a Duel Disc őse, valamint egyben a Duel Monsters nevű játék őse is. A Diara pedig a Duel, azaz Párbaj háromezer évvel ezelőtti, egyiptomi elnevezése.

A fanfictionben néhány szereplő múltja, életkora és végzete meg lesz változtatva, de ez szükséges a történethez. És nem, nem lesz benne incest, azaz testvérszerelem!

Íme az első fejezet, remélem, tetszeni fog nektek. A kritikákat szívesen fogadom! :)

https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=140191

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2018 november 16 (péntek), 16:37 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Friss fejezetet hoztam, ezúttal a "Lány a Kapun túlról" című ficemből. A kritikákat szívesen fogadom! :)

Tartalom: Ed és Al elkísérik Alice-t a Führerhez, hiszen nekik is dolguk van a Parancsnokságon. Mialatt pedig Alice Pride-dal és Sloth-szal tárgyal, Ed és Al ellátogatnak Roy Mustanghoz.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 139309&i=1

"– Miből gondolja, hogy nem végzünk magával itt és most? – kérdezte a férfi, mire Alice félredöntötte a fejét.
– Mert akkor Ed bizonyára nyomozna a halálom ügyében, ami egy kissé megkavarná az itteni dolgokat – válaszolta. – Ő hozott ide, elkísért az ajtóig, tudja, hogy idebenn vagyok. És ha a számításaim nem csalnak, talán már visszafelé igyekszik. Nem hiszem, hogy túl sok időt töltött Roy Mustang ezredes irodájában, ha igazak azok a pletykák, amik kettőjük nem túl felhőtlen viszonyáról szólnak. Egyébként meg egy rakás ember látott Ed és Al társaságában, kezdve a recepcióstól egészen azokig az emberekig, akik elhaladtak mellettünk. Voltak vagy… húszan, ha jól emlékszem. A recepciós kolléga ráadásul jól meg is nézett magának, és feltett pár kellemetlen kérdést is, valamint ismeri a látogatásom célját. És nem is távozhattam volna feltűnés nélkül. Ha itt halok meg, akkor átfogó nyomozás lesz, elvégre civilként csak kísérettel léphettem be az épületbe, és kíséret nélkül sem távozhatok, ha jól tudom."

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2018 november 11 (vasárnap), 12:16 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Megérkezett "A hetes alany" című FMA-ficem harmadik fejezete. Vajon mi lesz Envyvel? Nos, most kiderül.

"Dr. Gessler megragadta Envy másik kezét, amelyet már könnyedén tudott rögzíteni. A homonculus túl kábult volt az ellenkezéshez, ami örömmel töltöttel el a doktort. Edmund elégedetten mosolygott, ahogy a félig öntudatlan homonculust nézte, amely még mindig próbált volna szabadulni, bár ereje már nem volt hozzá. A férfi nem táplált illúziókat, tudta, hogy ha Envy nem lenne állandóan leszedálva, és nem tömnék tele gyógyszerekkel, nagyon veszélyes lehetne mindenkire nézve. Ám így, megfosztva minden akaratától és méltóságától, csak egy törékeny is báb volt, egy játékszer, amellyel a Führer és a tudósok szórakozhattak, míg meg nem unják egy nap. Elvégre, az eddigi példányokat is agyonhasználták az előző Führerek uralma alatt, mielőtt végeztek volna velük."

Tartalom: hogy megmentse a homonculust a kínzástól, ám aztán... Enyhe OOC Envy részéről, de a történet megköveteli. Ed múltja direkt lett ilyen. Hohenheim pedig, bár nem volt állami alkimista, de a hadseregben sokan ismerték. És sokan nem szerették, mert túlságosan okos és túlságosan jó alkimista volt. Ez az egyik oka, hogy sokan ellenszenveznek Eddel is.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 139275&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2018 október 11 (csütörtök), 18:58 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Ismét friss fejezet érkezett, ezúttal a "Lány a Kapun túlról" című fanficemet folytattam.

Tartalom: Alice és Scar találkozása nem várt fordulattal zárul. Eközben az Elric fivérek kétségbeesve keresik a lányt, ám amikor megtalálják, csak még nagyobb problémával találják szemben magukat. Különösen Ed.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 138990&i=1

Egy kis részlet:

"Alice látta, hogy a férfi felé tart, fejét lehajtva, kapucniját mélyen a szemébe húzva, mint aki nem akar felesleges feltűnést kelteni. Az emberek feléjük sem fordultak, nem érdekelte őket sem a tagbaszakadt alak, sem a rémülten álló lány. A Központi Város ebben sem különbözött Londontól, az emberek egyszerűen nem figyeltek egymásra, holott Alice most semmi mást nem akart jobban, mint felhívni magára a figyelmet.
A lába végre megmozdult, de túl lassan, mintha ólomsúly húzná, Scar pedig lassan, de biztosan odaért hozzá, majd megállt előtte pont olyan távolságra, hogy kinyújtott karral pont kényelmesen elérhette őt. Alice reszketett a félelemtől, ahogy a férfi előtte tornyosult, mint valami hatalmas árnyék. Minden idegszála megfeszült, ahogy Scar hirtelen felé nyúlt, ő pedig futni akart, rohanni, de egyszerűen képtelen volt megmozdulni.
– Sajnálom – mondta a férfi mély hangon, miközben kezét a rémült lány fejére tette."

A kritikákat előre is köszönöm! :xx:

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2018 október 02 (kedd), 20:00 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Nem mintha bárkit is érdekelne, hiszen alig olvassátok a fanficeimet, de megérkezett "A Hetes alany" című FMA-ficem második fejezete. Hátha van, aki mégis elolvasná. A kritikákat megköszönöm!

Tartalom: Ed úgy dönt, beszökik a szigorúan őrzött Hármas Laboratóriumba, ám ez nem olyan egyszerű, mint elsőre gondolta. Amit pedig benn talál, az minden képzeletét felülmúlja.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=138904&i=1

Jó olvasást, és erős idegeket kívánok!

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 09 (csütörtök), 16:54 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Igen, nem csalás, nem ámítás, valóban megérkezett a "Lány a Kapun túlról" című történetem immárom 15. fejezete. Igaz, jó későn, de sikerült megírnom végre.

Tartalom: Mind Alice,mind Ed sikerrel jár a könyveket illetően. Ám amikor Ed fel akarja kérni a lányt, hogy menjen vele a Hadsereg éves báljára, a dolgok nem sülnek el túl jól.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 138338&i=1

A kritikákat előre is köszönöm szépen! :)

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2018 július 18 (szerda), 16:59 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Hihetetlen, de sikerült új történetet feltöltenem, szóval nálam is megjavult az oldal. Ennek örömére hozom is friss FMA-ficemet, ami igencsak +18-as (pedig nem is tervezek bele nagyon "olyan" jeleneteket), szóval csak ERŐS IDEGZETŰEK olvassák! Nem viccelek! Íme, "A Hetes alany" első fejezete!

Tartalom: Amikor Edward Elric véletlenül kihallgat egy beszélgetést a Hármas Laborban zajló szupertitkos kutatásról, nem tudja megállni, hogy ne üsse bele az orrát olyanba, amihez semmi köze. Amikor pedig kiderül, hogy a kutatás célja és személye egy élő, valódi homonculus, a fiatal alkimista nem tud ellenállni az alkalomnak, hogy ő maga is szemügyre vegye a lényt. Ám a találkozása Envyvel, a rejtélyes, borzalmas körülmények között tartott Hetes Alannyal olyan láncreakciót indít el, amelyre Ed álmában sem gondolt. Amikor pedig arra készül, hogy megszöktesse a homonculust, még nem is sejti, hogy olyan kalamajkába keveredett, amely nemcsak kettőjük életére lesz hatással, de azokéra is, akik fontosak a fiú számára.

Az első fejezet pedig itten olvasható: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=138071

A kritikákat, véleményeket előre is hálásan köszönöm! _U_

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2018 július 09 (hétfő), 21:48 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Úgy tűnik, hogy már meglevő történethez fel tudok tölteni friss fejezetet, csak teljesen új történetet nem enged az oldal.
Így meghoztam a "Homonculusszal az élet" című ficem új fejezetét.

Tartalom: Envynek egy igen kegyetlen terv ötlik a fejébe, aminek elszenvedő alanya Frank Archer altábornok lenne. De vajon mit forgat a homonculus a fejében? Eközben Ed állapotában is jelentős változás áll be.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 137938&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2018 július 02 (hétfő), 11:32 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Kedves Olvasóim!

Mivel sajnos nem tudom milyen probléma miatt nem tudok feltölteni - a fejezeteim nem jelennek meg a főoldalon, sem a Történetek szerkesztése/törlése részlegben -, így amíg ez meg nem oldódik, nem tudok friss fejezetet hozni az oldalra. Úgy töltöttem fel, ahogy kell, ahogy a kezdetek óta csinálom minden alkalommal, de most nem megy. Szóval addig ajánlom a Wattpados oldalamat, ahová úgyis felkerül minden újdonság. Sajnálom, hogy most várnotok kell. :? :-| $?

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2018 június 14 (csütörtök), 22:06 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Nagyon hosszú idő után friss Edvy szösszenet érkezett. Igazság szerint már nagyon régen készen voltam vele, de elfelejtettem feltölteni. Most azonban kárpótolok mindenkit.

Tartalom: Elérkezik az iskolai Nyílt Nap, ami úgy tűnik, nagyon megterhelő Envynek, Dante pedig nem könnyíti meg a dolgát. De Ed a barátja mellett áll, és nem ő az egyetlen, aki támogatja a kis homonculust. Azonban...

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 137676&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2018 június 12 (kedd), 13:17 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Hosszú idő után ismét van időm írni. Így megérkezett a Lány a Kapun túlról c. ficem következő fejezete!

Tartalom: Alice Allal együtt a könyvtárba indul, hogy kutatást végezzen a ruhákkal kapcsolatban. Eközben Ednek egy kellemetlen felettessel gyűlik meg a baja, és Envy sem marad ki a jóból.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 137650&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2018 április 13 (péntek), 11:22 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Végre megérkezett a friss "Homonculusszal az élet" fejezet. Remélem, már vártátok és tetszeni is fog.

Tartalom: Ed még mindig nem tért magához, Envy pedig rettentően aggódik érte. Ám aztán felbukkan valaki, aki felszítja a dühöt a homonculusban.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 136914&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2018 március 27 (kedd), 21:49 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Friss fejezet érkezett a Lány a Kapun túlról c. FMA-ficemhez. Remélem, tetszeni fog mindenkinek, aki olvassa.

Tartalom: Kiderül, ki is Alice éjszakai látogatója, ami aztán mindkét félnek váratlan fordulatot hoz. Alice pedig alaposan meglepődik. De nemcsak ő.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=136713&i=1

A kritikákat szívesen fogadom ám! :mrgreen:

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2018 március 24 (szombat), 10:14 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Nagyon hosszú idő után friss Edvy Szösszenetet hozok nektek. Lehet olvasni, remélem, mindenkinek tetszeni fog.

Tartalom: Az iskola Nyílt Napra készült, aminek mindenki örül, kivéve Envyt. A kis homonculus ugyanis tart attól, hogy sem Dante,sem Greed nem fog eljönni. Ed próbálja kirángatni kis barátját a mélabújából, akire a tanítás végén egy elég kellemetlen meglepetés vár az iskola előtt. Ez a szösszenet két fejezetes lesz, a következőben folytatódik a történet.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=136670&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2018 március 13 (kedd), 20:33 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Friss fejezet érkezett a "Homonculusszal az élet" című FMA-ficemből. Remélem, tetszeni fog nektek.

Tartalom: Envy Ed érdekét nézve döntésre jut, miközben az apró alkimista élet-halál között lebeg. Envynek szembe kell néznie a tettei következményeivel, miközben Archer altábornok is megtud néhány érdekes dolgot.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=134689

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2018 március 04 (vasárnap), 15:44 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Ma egy igen szomorú Fullmetal Alchemist novellát hoztam, amely az "Elmúlás" címet viseli. Zsepit készíteni!

Tartalom: Sok év telt el Dante legyőzése óta, Ed és Envy pedig együtt élnek. Envynek pedig lassan szembe kell néznie azzal, hogy az ő Acél alkimistája nem lesz mindig mellette.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=136378

A kritikákat előre is nagyon szépen köszönöm!

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2018 március 01 (csütörtök), 12:34 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Friss "Lány a Kapun túlról" fejezet érkezett, már lehet is olvasni. :)

Tartalom: Alice vásárolni megy Ed és Al társaságában, délután pedig egy igen meglepő, ugyanakkor ijesztő személy látogatja meg, aki teljesen összezavarja a lányt. És ezzel még nincs vége a napnak.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=136346&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2018 február 20 (kedd), 21:13 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Ma egy Fullmetal Alchemist novellával jöttem, amelyben Lust, azaz magyar nevén Buja a főszereplő. Igen, a női homonculusnak is kijárt már egy saját novella. :)
A címe: Végzetes randevú

Tartalom: Lust megunja legújabb játékszerét, így úgy dönt, hogy véget vet a már feleslegessé vált románcnak. A Solaris nevet kedvenc női homonculusunk a Fullmetal Alchemist Brotherhood animében használja, amikor Jean Havockal randevúzik.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=136236

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2018 február 06 (kedd), 18:09 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Friss Homonculusszal az élet fejezetet hoztam. Kissé korhatáros, és zsepit készíteni!

Tartalom: Envy ráront Edre, ez pedig nem várt fordulathoz vezet. Eközben Frank Archer csapata is dönteni kényszerűl. Ed pedig megtapasztalja, hogy egy vérszomjas homonculus igencsak életveszélyes tud lenni.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=134689

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2018 január 27 (szombat), 14:31 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Régen volt már Fullmetal Alchemist novella, így ma hoztam egyet. Envy és Solf J. Kimblee párosítás!

Tartalom: A novella a Fullmetal Alchemist - Testvériség alapján készült. Miután Solf J. Kimblee-t kiengedik a börtönből, Envy dolga elfurikázni őt a házba, ahol lakni fog. A homonculus nem túl boldog, ám történik valami, ami...

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewuser.php?uid=5392

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2018 január 22 (hétfő), 20:17 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Friss Lány a Kapun túlról fejezetet hoztam nektek. Igen, nem ő következett volna, de hozzá volt ihletem. Remélem, azért nem baj. A többiekre is sor fog kerülni, nyugalom! :)

Tartalom: Alice Ed, Al, Roy Mustang és Riza Hawkeye társaságában ellátogatnak ahhoz a transzmutációs körhöz, amelynél megtalálták a lányt. Alice-nek pedig nem mindennapi élményben lesz része, amelyről fogalma sincs, mit is jelent.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 135838&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2018 január 13 (szombat), 20:49 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Megérkezett a Lány a Kapun túlról c. FMA-ficem következő fejezete. Remélem, minden olvasómnak tetszeni fog. :)

Tartalom: Ed és Al városnézésre viszik Alice-t, egy kis pihenő alkalmával azonban a lánynak egy újabb ismeretlen ismerőssel gyűlik meg a baja, ami megrémiszti. Ráadásul egy nem várt meglepetés is vár rá, amellyel nem tudja, mit is kezdjen.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=135723&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2018 január 11 (csütörtök), 23:46 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Hosszú idő után elkészült végre a Homonculusszal az élet negyedik fejezete. Elnézést, amiért ennyit kell rá várni, de csak mostanra sikeredett megírnom.

Tartalom: Ed még mindig kétségbeesve keresi Envyt, aki eközben elsüllyed az önsajnálatban. Meg valami másban is, ami igen veszélyes lehet mindenkire nézve. Archer katonái pedig, ha vonakodva is, de elhatározzák magukat.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 135691&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2017 december 24 (vasárnap), 9:27 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Már két napja készen van az én kis új Edvy szösszenetem, amely ezúttal a karácsonyról szól. Picit angstos, drámai írás, de nyugalom, a végére azért minden rendbe jön, ahogy azt kell.

Tartalom: Eljön a karácsony, és Envy nagyon szeretné Edékkel tölteni ezt a gyönyörű ünnepet. Ám ez kisebb akadályokba ütközik.

[b]Link:[/b] https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 135418&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2017 december 23 (szombat), 21:37 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Friss Lány a Kapun túlról fejezettel kedveskedem nektek. Ez a fejezet igen eseménydús lett tartalmilag, szóval, remélem, tetszeni fog mindenkinek. :)

Tartalom: Alice egy nem várt esti látogatót kap, ám a dolgok nem alakulnak valami jól.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=135415&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2017 december 10 (vasárnap), 17:36 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Megérkezett a "Homonculusszal az élet" folytatása. Lehet olvasni! :)

Tartalom: Envy magányosan bandukol a városban, arra gondolva, hogy Ed elhagyta. Eközben Ed egy olyan embertől kér segítséget, akit a háta közepére sem kíván. De vajon mibe fog ez kerülni kedvenc, mélynövésű alkimistánknak?

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=135148&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2017 november 29 (szerda), 22:45 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Andro írta:
Megérkezett a "Lány a Kapun túlról" c. Fullmetal Alchemist ficem következő fejezete. Nem sok minden történik benne, de azért remélem, élvezni fogjátok. :)


Hali. :kitty:

No, szerintem elég sok minden történt benne, sőt, lényeges dolgok. De ezt már a kommentben is írtam. :mrgreen:
Most csak kedvenc homonculusunknak hoztam egy ösztönző képet:

https://orig00.deviantart.net/f2a7/f/20 ... megumi.jpg

Hajrá Envy! :banan: Szivárványos bárányháton lovagolj a barátság felé! :beee: *elhajol a felé suhanó kés elől* :lol:
Várom a folytatást! :wink:

Üdv: D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2017 november 29 (szerda), 20:28 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Megérkezett a "Lány a Kapun túlról" c. Fullmetal Alchemist ficem következő fejezete. Nem sok minden történik benne, de azért remélem, élvezni fogjátok. :)

Tartalom: Alice-t végre kiengedik a kórházból, Ed pedig úgy dönt, bemutatja őt Alnak. Ám a bemutatkozás nem várt nehézségekbe ütközik. Ezalatt Envyt a Mestere új feladattal bízza meg, amely komoly fejtörést okoz a homonculusnak.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 134992&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2017 november 22 (szerda), 13:22 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Nos, kis késéssel megérkezett a "Homonculusszal az élet" második fejezete is. Remélem, tetszeni fog mindenkinek.

Tartalom: Envy Ed társaságában végre elhagyja a kisvárost, és életében először vonatra száll. Ám a vidám vonatozás nem várt eredménnyel zárul.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=134915&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2017 november 09 (csütörtök), 12:24 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Megérkezett a "Lány a Kapun túlról" című FMA-ficem következő fejezete!


Tartalom: Alice-t meglepetés éri, amikor a titokzatos éjszakai látogatás után Ed, Roy és Riza meglátogatják. Ráadásul az éjszakai látogató is megjelenik, Alice pedig megtud egy-két apró dolgot, amik sokkolóan hatnak rá.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 134771&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2017 november 02 (csütörtök), 21:02 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Új Fullmeta Alchemist ficem első fejezete került fel. A fic címe: Homonculusszal az élet


Tartalom: A szőke alkimista és az irigy homonculus történetem folytatása, ergo második kötete! Ed kihozta Envyt az erdőből, és úgy dönt, hogy megmutatja a világot szeretett homonculusának, amely nem mindenkinek tetszik. Envy még bizonytalan az Ed iránti érzéseiben és minden másban is, és miközben a páros kezdi jobban megismerni egymást, sok dologra jönnek rá emberekről és homonculusokról egyaránt. De vajon két sérült lélek képes-e meggyógyítani egymás szívét, vagy végül belerokkannak?

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=134689

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2017 október 29 (vasárnap), 12:41 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Hamarosan itt a Halloween, így egy idevágó Edvy szösszenettel kedveskedem mindenkinek. Remélem, tetszeni fog nektek. :mrgreen:


Tartalom: Halloween van, Envy pedig Ed és Al társaságában édességet megy kéregetni. Ám van valami, amire még ő sem számít.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=134564&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2017 október 25 (szerda), 17:30 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Új Fullmetal Alchemist alkotással rukkoltam elő, amelynek címe "Edvy szösszenetek". Az első fejezet már meg is érkezett. :)


Tartalom: Fullmetal Alchemist novellafüzér Ed és Envy, azaz Edvy párosítással. Amolyan "mi lett volna, ha" típusú novellák gyűjteménye a gyerekkortól a felnőttkorig. Az első novella a páros barátságának kezdetét mutatja be, amelyben mindketten hatévesek és elsősek az általános iskolában.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=134522

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2017 október 21 (szombat), 20:26 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Hosszú idő után végre frissült a "Lány a Kapun túlról" c. Fullmetal Alchemist fanficem. Remélem, tetszeni fog az új fejezet.

Tartalom: Ed titkolózik Mustang előtt, aki végül Riza Hawkeye főhadnagy társaságában meglátogatja Alice-t. Ám ez még nem minden, mert a lánynak éjszaka egy igen különleges látogatója akad.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 134478&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2017 október 16 (hétfő), 21:03 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Igen, ezt is megértük. Itt van "A szőke alkimista és az irigy homonculus" vége. Bizony, véget ért a történet.

Tartalom: Ed kétségbeesetten tart a kastély felé, miközben Roy Mustang, Riza Hawkeye és Hohenheim arra készülnek, hogy végezzenek Envyvel. Vajon Ed időben érkezik? A történet utolsó fejezete!

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=134427&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 22 (péntek), 19:49 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Nos, elkészült "A szőke alkimista és az irigy homonculus" utolsó előtti fejezete. Bizony, a következő fejezettel véget ér a történet.

Tartalom: Ed teljesen letargiában van, miután Envy elküldte. Ám amikor megérkezik Roy Mustang, Ed nem képes türtőztetni magát. Ám történik valami, ami...

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=131513

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 17 (vasárnap), 14:45 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Nos, megérkezett "A szőke alkimista és az irigy homonculus" friss fejezete! Ajánlom hozzá a százas papírzsepit, mert még én is elérzékenyültem egy-egy jelenet írása közben. Szó szerint összeszorult a torkom, és már néha van egy kis lelkiismeret furdalásom is.

Tartalom: Envy olyan döntést hoz, ami alapjaiban változtatja meg a közte, és Ed között kialakult helyzetet. A kisvárosban Vato Falman és Kain Fuery a legutóbbi támadást tárgyalják ki, mialatt Roy Mustang Riza Hawkeye, von Hohenheim és egy váratlan utas társaságában elindul, hogy megmentse az Acél alkimistát a "borzalmas szörnyetegtől".

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=134093&i=1

Draconu_Diablo: Igen, ezt a képet ismerem, meg is van. Imádom! :)
Köszönöm szépen a kritikákat mindenhez, amint tudok, válaszolok rájuk. Te pedig olvashatod a frisset! :)

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 16 (szombat), 18:57 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 18 (csütörtök), 14:19
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: az élet napos oldalán
Szia! :wink:

Olvastam az új fejezetet, és hát muszáj idepofátlankodnom, hogy belinkeljem azt a bizonyos képet, ami bevillant aközben a bizonyos jelenet olvasása közben. :lol: Egyébként biztos ismered. :mrgreen:

https://orig06.deviantart.net/5ff8/f/20 ... a_pika.jpg

Hmm... vajon mit szólna Envy, ha látná. =))

Amúgy izgis volt, és hát Envy hozta a szokásos formáját. :twisted: :xx:
Várom a kövi részt ebből is, meg A szőke alkimistából is, de természetesen nem akarlak sürgetni - mindazonáltal telhetetlen vagyok, ha FMA-ról van szó. :D

Üdv: D_D

_________________
A homonculusoknak nincsen lelkük, Envy. Nem tudnak szeretni. Nem érdemes őket szeretni. Ezért ment el… ezért feledkezett meg rólad… mert nem talált méltónak a szeretetére…

Draconus_Diablo Facebook

Draconus_Diablo Meregő

Draconus_Diablo Wattpad


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 16 (szombat), 11:54 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Frissült a "Lány a Kapun túlról" FMA-ficem, szóval itt az ötödik fejezet!

Tartalom: Alice-t felzaklatja King Bradley látogatása, majd néhány nappal később Ed is meglátogatja a lányt. Eközben A Führer egy nem várt látogatót és egy burkolt fenyegetést kap.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=134074&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 09 (szombat), 17:37 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Bizony, nem csalás, nem ámítás, friss fejezettel jelentkezem "A szőke alkimista és az irigy homonculus" című írásomból. Immáron a kilencedik fejezet is felkerült!

Tartalom: Ed végre megismeri Envy múltját, ami mindkettőjüket felkavarja érzelmileg. Eközben Roy Mustangnak nem várt látogatója akad, aki érdekes dolgokat mesél az ezredesnek.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=134013&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2017 szeptember 01 (péntek), 20:55 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Friss "Lány a Kapun túlról" FMA fejezet érkezett. Olvassátok, véleményezzétek! :)

Tartalom: Ed az Alice-szal történt látogatáson töpreng, miközben mindenki egy bizonyos, eltűnt tárgyat keres. Alice-nek eközben egy igen különös, és egyben rémisztő látogatója akad.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory ... 133903&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2017 augusztus 26 (szombat), 11:25 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Hosszú szünet után végre itt van "A szőke alkimista és az irigy homonculus" új fejezete. Remélem, mindenkinek tetszeni fog.

Tartalom: Ed mindent megtesz, hogy megállítsa Envyt, aminek nem várt következményei lesznek. Eközben a Parancsnokságon Roy Mustang lába alatt egyre forróbbá válik a talaj, mialatt egy új, egyben ismert idegen is felbukkan a városban.

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=133806&i=1

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Andro fanfiction tárháza
HozzászólásElküldve: 2017 augusztus 05 (szombat), 10:58 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 28 (szerda), 21:59
Hozzászólások: 1899
Tartózkodási hely: Valahol online
Ma egy kis Fullmetal Alchemist novellával jöttem, ami a 2003-mas anime után játszódik. Wrath-Izumi párosítás.

Tartalom: Egy évvel a 2003-mas anime után járunk. Wrath úgy dönt, hogy visszatér Izumiékhoz. De vajon milyen fogadtatásban lesz része? És hogy érez a homonculus Izumival kapcsolatban?

Link: https://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=133455

_________________
"Az Idő megsértődött, amiért elütöttem, és megállt"

"Love is the most powerful magic of all."

"Every magic comes with a price."

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 414 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség