Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 május 12 (vasárnap), 10:03

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 252 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 február 04 (péntek), 10:57 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Hűűű, de jó! 8->
Ha segítség kell, tudod, hol találsz! ;)
Nagyon várom! :-*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 31 (hétfő), 1:59 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 20:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
Igen, arra vonatkozik bizony! :-D
Az utóbbi időben, az első félév eléggé elvette az időmet és az enegriámat, viszont rengeteg új ötletem született. Ezeket sajnos csak összegyűjteni és feljegyezni volt akkor időm, úgyhogy csak gyűltek és gyűltek... A napokban rendszereztem és összefűztem őket, átnéztem és kijavítottam, átírtam, kiegészítettem a már elkészült részeket, úgyhogy most egy kicsit sikerült haladnom vele, hogy van időm! :) Bár pillanatnyilag kicsit megfeneklettem, mert egy fő ötlettel kapcsolatban való elbizonytalanodásom kicsit hátravetette a folytatást, de azért folytatom persze! :) Semmi sem tántoríthat el, hogy elkészüljön az eddigi leghosszabb, legszerteágazóbb és egyben legnehezebb bigyóm! ;-)

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 31 (péntek), 12:51 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Ah-ha! :lol:
Szia!
(a blogodra majd ránézek, csak legyen time, mert most..)
Ez a naaagy készülődés arra vonatkozik, amiről én is tudok egy picit? ;) Mert akkor alig várom 8-> Kitartáááást! Ágyő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 31 (péntek), 1:20 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 20:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
Szép téli havas estét mindenkinek! :)

Gondoltam, ha már végigjárok minden Kasmírt, ide is belátogatok és írok néhány szót. Hátha esetleg valakit érdekel! ;-)
Tudom, mostanában nagyon eltűntem, aminek sok oka van. Ezeket most elkezdhetném sorolni, de felesleges lenne. Elég nagy változás volt az életemben, bele kellett rázódnom, plusz úgy döntöttem, most egy nagyobb bigyóm következik, amit már évek óta ide-oda tologatok, hogy majd, meg ez és ez után, ha azokat befejeztem. Most nincs tovább halogatás, úgy érzem, tartozom annyival annak a történetnek, hogy most már vele (és csak vele) foglalkozom, még ha ez iszonyú lassan is megy. Eddigi talán (sőt, biztosan) legnehezebb történetem, így sajnos feleolyan könnyen (és tized olyan gyorsan) megy, mint bármelyik eddigi.
De talán egyszer, ha elkészül, majd tetszeni fog nektek. :oops:
Szóval ez a valódi oka annak, hogy hónapok óta nem jelentkeztem újabb történettel. Mostanában minden ihletem és ötletem ebbe dobálom, gyúrogatom, rakosgatom őket, hátha egyszer csak kisül majd belőle valami. ;-)
Őszintén szólva megrémít, hogy ilyen nehezen megy és sokszor már szint a feladás határán voltam, de aztán mindig arra jutok, hogy tartozom azzal magamnak, hogy tovább próbálkozom. Nagyon szeretném ezt a történetet, főleg magamnak. :oops: De persze mindenki másnak is, akit esetleg érdekelne és aki esetleg örömét lelné benne! :) :)

Azért, ha valaki (ha nem is bigyót, de valamit, néhány sort, gondolatokat) szívesen olvasna tőlem, néhány hónapja kezdtem egy blogot, ahol szeretettel várok bárkit, aki érdeklődik! :)

www.ailana.blog.hu

Szép álmokat és ihlettel teli varázslatos új évet mindenkinek! :)

Ailana

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 12 (szombat), 0:15 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 20:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
Mendegélő Mandarin írta:
Jaj, hát nem kell megköszönni, ez elvégre az olvasóknak a feladata. :oops: Meg hát olyan történetet írtál, ami tényleg megérdemel egy szép, dicséretekkel teli kritikát. :)
Na, de ennyit erről, elolvastam a következő két fejezetet, csak most nem vagyok olyan hangulatban, hogy le tudjam írni az érzéseimet... no, de ez lényegtelen. Szóval, holnapra biztos hogy megírom, addig is sok jó írást kívánok! (És igen, látni fogsz még itt. ;))


Válaszoltam a csodaszép kritikádra, még egyszer köszönöm! :) Örülök, hogy tetszett annyira, hogy továbbolvastad. Sajnálom, ha rossz kedved lett tőle (vagy akár ha más miatt is). Kíváncsian, de türelmesen várom a további fejezetekről szóló véleményedet is! 8-> :)
A jó sok írás mostanában sajnos nem kivitelezhető, de azért köszönöm a bíztatást! :)


KyKy, neked is nagyon köszönöm, szaladtam is már,válaszoltam is és Shancinak is! >:D< >:D< Legyen igazatok, drágáim! :x

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 11 (péntek), 16:37 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
Éééén is megérkeztem! :D Elolvastalak, és írtam néked kritexet... :oops: ^^)

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 11 (péntek), 13:40 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 09 (szerda), 17:49
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Fellegekben
Jaj, hát nem kell megköszönni, ez elvégre az olvasóknak a feladata. :oops: Meg hát olyan történetet írtál, ami tényleg megérdemel egy szép, dicséretekkel teli kritikát. :)
Na, de ennyit erről, elolvastam a következő két fejezetet, csak most nem vagyok olyan hangulatban, hogy le tudjam írni az érzéseimet... no, de ez lényegtelen. Szóval, holnapra biztos hogy megírom, addig is sok jó írást kívánok! (És igen, látni fogsz még itt. ;))

_________________
Lebeg, és örömöt okoz...
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 10 (csütörtök), 23:13 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 20:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
Köszönöm szépen mindkettőtöknek, nagyon örültem ám nekik! 8-> :-D Mind kettő szép hosszú, a kedvencem! :-D
Amint meg tudok fogalmazni néhány értelmes választ (mert nem könnyű ám ilyen kedves sorokra reagálni ;-) ), már repítem is a köszöneteket! :)
Shanci, neked azért sem válaszoltam még, amit mondtam, tudod... a fejlemények... :-(
Mandarin, remélem, látlak még itt, mindig örülök az új látogatóknak! :) :) Üdvözöllek köreinkben!
Még egyszer nagyon szépen köszönöm őket! >:D<

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 10 (csütörtök), 19:22 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 09 (szerda), 17:49
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Fellegekben
Na, hogy csak úgy mondjam. :) Olvastam a Gilderoy topikba a kommentedet, és gondoltam, véleményezem A bátorság jutalma című művedet, el ne felejtsd megtekinteni!
Egyébként bekerült a kedvencek közé. :)

_________________
Lebeg, és örömöt okoz...
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 10 (csütörtök), 11:02 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Röppent egy vélemény tőlem is : D

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 08 (kedd), 23:43 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 20:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
amphetamin írta:
Bevallom, még nem olvastam, mert annak ellenére, hogy mindjárt elalszom, igaz még mindig itt dekkolok, bár már nincs agyam olvasni -.- Csak a harmadikat olvastam most, de ígérem, hogy elolvasom a másik kettőt is :)

Az irományokat meg nem tudom...Talán :oops: Kiderül :)


Mindenképpen szólj, ha mégis meggondolod magad és felteszed, érdekelnének! :)
Az olvasással pedig ne törődj, tanulás idő van...;) :?

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 08 (kedd), 1:04 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
Bevallom, még nem olvastam, mert annak ellenére, hogy mindjárt elalszom, igaz még mindig itt dekkolok, bár már nincs agyam olvasni -.- Csak a harmadikat olvastam most, de ígérem, hogy elolvasom a másik kettőt is :)

Az irományokat meg nem tudom...Talán :oops: Kiderül :)

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 07 (hétfő), 23:52 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 20:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
Rá lehetne venni téged valahogy, hogy feltedd azokat a bizonyos történeteket? 8-> Nagyon kíváncsivá tettél! :)
Egyébként csak ezt a részt olvastad el, vagy mindhármat? Csak azért kérdezem, hogy az "előzményeket" is megismerted-e. ;)

Válaszoltam neked, legalább olyan hosszút! :) (rossz ez a kis rublika, nem látni, mennyit írtam már... :oops: )

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 07 (hétfő), 23:32 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
Hú, nagyon örülök, hogy ennyire boldoggá tettelek a kis véleményemmel :)
Én nagyon szeretem, ha valaki valami személyes töltetű irományt tölt fel, mert akkor egy kicsit bepillantást nyerhetek a lelkébe, a gondolataiba, amiket lehet, hogy amúgy soha nem hallhatnék, olvashatnék... Nekem is sok ilyen személyes akármim van, de a fent említett véleményemmel ellentétben én sem akartam feltenni őket, mert túlontúl személyesnek éreztem/érzem :)

Örülök, hogy hallgattál Riikára, mert szerintem tényleg nagyon szuper lett :)
Ez volt a leghosszabb véleményed eddig? :o nem gondoltam volna :oops: :) :x:x:x:x:x

Szeretettel várlak, majd jössz, amikor tudsz, és én is jövök még Hozzád :)

Szép álmokat! :-* >:D<

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 07 (hétfő), 23:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 20:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
amphetamin írta:
Röppent egy mancsnyomocska az Ég veled!-hez :)

És megnyugtatlak! :) Igaz, korábban nem olvastam Tőled, de ha ilyen, amikor kijössz a gyakorlatból, akkor csodálatos :) ^^

Olvasd szeretettel :) :-*


Jaj, drágám! :( :cry: Komolyan majdnem megríkattál a soraiddal, annyira csodásak! Először ide válaszolok, mert oda azt hiszem, kicsit hosszabb időbe fog telni, de előtte mindenképpen meg akartam köszönni neked itt is, mindazt, amit írtál, mert nehogy azt gondold, hogy nem érdekel, minden szót csak úgy faltam és tanultam belőle!
És talán ez volt életemben kapott leghosszabb kritika! 8->
Hálásan köszönöm! :) :)
A belém vetett bizalom pedig - arról, hogy gyakorlatból kijött állapotban ennyire tetszett - csak még inkább ösztönöz arra, hogy az elkövetkező hosszabb bigyómmal még inkább igyekezzek majd. Addig is majd, amint vége a hajtásnak, várlak a többi történetemnél is, nagyon kíváncsi voltam a véleményedre eddig is, de egy ilyen kritika után meg még inkább. 8->
Én is megyek majd hozzád, ha végeztem a tételeimmel végre... Kb. egy olyan 2-3 hét múlva számíthatsz rám. ;)

Még csak annyit, hogy ha valóban ennyire tetszett, Riikának lehet megköszönni, ő bíztatott, hogy tegyem fel, mert nem igazán akaródzott. :oops: Túl személyesnek éreztem... :oops:
Örülök, hogy végül tetszett neked, mert ha te leszel az egyetlen, aki így látja, nekem már az is bőven elég, nagyon köszönöm! :)

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 07 (hétfő), 23:04 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
Röppent egy mancsnyomocska az Ég veled!-hez :)

És megnyugtatlak! :) Igaz, korábban nem olvastam Tőled, de ha ilyen, amikor kijössz a gyakorlatból, akkor csodálatos :) ^^

Olvasd szeretettel :) :-*

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 06 (vasárnap), 23:45 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 20:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
Hát csak meggyőztél, Riikám, lám, mire képes az MSN! ;-)
Ezennel tudatom mindenkivel, aki ide téved, hogy - Riika ösztönzésére :) - felkerül (remélhetőleg admin ellenőrzés után - kiderül, tudok-e még írni... :oops: ) egy újabb foszlány a Levelek egy megcímzetlen borítékba című bigyóhoz Ég veled! címmel. Reményeim szerint ez lesz ide az utolsó levél, ezért külön nagyon hálás lennék a véleményekért! 8->

Talán kicsit cinikus, néhol szánalmas és túlzó, de akkor pillanatnyi érzések és gondolatok alapján írtam, csak úgy repültek a szavak a kezem alatt, szinte észre sem vettem, mit írok. Most pedig már képtelen vagyok belejavítani. Úgy már nem lenne igaz.

Kellemes olvasást! :)

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 01 (kedd), 12:16 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 05 (szombat), 12:05
Hozzászólások: 148
Szia kis Cipőstársam! :)

Csak most, hogy végig böngésztem a ficblogokat - kerestem valakit -, vettem észre, hogy írtál. :oops: Ne haragudj, hogy eddig nem jöttem, csupán tényleg arról van szó, hogy borzasztóan figyelmetlen vagyok. Pedig már nagyon szeretném, ha olvashatnék Tőled valami újat! 8->

Emlékszem, még elejtettél néhány hírmorzsát egy rövidke novelláról, amit így a stressz közepette írtál. Ha jól sejtem, R. köré épül a történet... ;) Azt mondtad, nem találod elég jónak, ahhoz, hogy feltöltsd. :-? No, már most egyrészt ezt nem nagyon hiszem, másrészt meg igen kíváncsi lennék rá... ;;) Van rá mód, hogy elolvashassam?? Még ha nem is töltöd fel merire... :-Ą

Az írás miatt pedig ne aggódj, se perc alatt visszarázódsz! ;)
Nagyon várom már, 17.-e után nem menekülsz!! :D

Csókollak :-*

_________________
"Senki sem az, amitől fenn, felragyognak az angyalarcok..."

"Azt szeretném, ha az egész életem
egyetlen őrült ötlet lenne...." (Kundera)

$star KASMÍR leányzó $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 22:44 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 20:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
amphetamin írta:

A bemutatkozó pedig nagyon tetszett/tetszik, végre valaki, aki sokat írt magáról :) Így is megismerhettem belőled egy kis részt ^^


A sok beszéddel sosem volt problémám... :oops:

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 21:55 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
Nincs mit, ez csak természetes :)

Én a HP6 néhány különleges darabjára szoktam alkotni, az hozza a hangulatot. Többek között vannak kellemes instrumentális dallamok is, amik csak úgy magukkal ragadnak és már jönnek is a sorok, szinte maguktól :)
Na, de tényleg nem offolok tovább, lényeg a lényeg, hogy majd érkezünk egymáshoz! >:D<

A bemutatkozó pedig nagyon tetszett/tetszik, végre valaki, aki sokat írt magáról :) Így is megismerhettem belőled egy kis részt ^^

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 21:47 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 20:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
Szia másik kis drága! :) :)

Jaj, de aranyos vagy, megleptél, de jó! Már olyan régen kaptam ide levélkét! :-D
És hogy tetszett a bemutatkozóm? :oops:
Hát igen, remélem, hogy nem felejtettem el írni, nekem nem volt kiemelt zene, én a csöndet szerettem írás közben, de majd lehet, hogy keresek néhány ráhangolódó dolgot. Esetleg te is ajánlhatsz! ;-) Örülnék neki! :)
No igen, még kicsit arrébb van, pillanatnyilag el se tudom képelni, hogy egyszer vége legyen ennek az érettségi mizériának, kíváncsi leszek...
Ha vége, én is futok hozzád olvasni! :-D Aztán kommentálok is persze! ;-)

Na, de befogtam, nehogy kapjunk, mert eltértünk a témától... bár végül is csak bátorítást adtál, hogy megy még nekem az írás, szóval remélem, nem lesz baj... :oops:
Köszönöm a biztatást! :) :)
>:D<

Aila

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 31 (hétfő), 11:36 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
Szia Kisdrágám! :)

Tegnap jártam Nálad hajnalban, ezért mentségemre váljék, hogy csak az adatlapodat böngésztem át, így hajnali kettő táján :oops: :) Megtaláltam a kis ficblog nevét a profilodon, hát gondoltam felkereslek, körülnézek Nálad is ^^
Tudod, én ugyanebben a helyzetben vagyok, szinte nap mint nap beszéljük, mennyire elég már a magolásból a muszájból és egyéb idegesítő dolgokból -.- DE! Ne félj, hogy a nagy kihagyás után nem fog menni, vagy nem úgy fog menni :) Igenis menni fog! Én is féltem nagyon, mikor leültem, hogy írjak pár sort, mert nálam is nagy volt a kimaradás... Elárulom, mint kulisszatitok, hogy vannak bevett hangulatcsináló számaim, amikre írtam korábban... Betettem a legkedvencesebbet, lehunyt szemmel hátra dőltem és hangolódtam. A dallamra bíztam magam, kikapcsoltam magam, a dallam engedelmesen visszaröpített a saját kis világomba :) Dőltek belőlem az ötletek :D nem lesz itt semmi gond :wink: :wink: :x
Sajnos, még nem volt alkalmam olvasni Tőled, de a nyáron ezt mindenképp bepótolom :) Addig is sok sikert a tanuláshoz, és majd az íráshoz is! :)

Csókollak milliószor! >:D<

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 11 (kedd), 0:43 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 20:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
Üdvözlök mindenkit újfent, bár látom, nem sokaknak tűnt fel az eltünedezésem.

No, nem baj, azért én szolgálok néhány hírrel a jövőre nézve! ;-)
Elég tanulós időszakom volt/van, de hát nem panaszkodom, az érettségit előttem is mindenki túlélte, én is túl fogom, csak magyarázatként mondom, hogy emiatt nem volt már új bigyóm jó ideje. De annyit megígérhetek, hogy még egy hónap (a szóbelik) és utána újra belevetem magam a dolgokba, vannak ötleteim, remélem, most már egy régóta tervezett hosszabb dolgot is a véleményetekre bízhatok! :) Nekem is nagyon hiányzik az írás, plusz kíváncsi vagyok, ennyi kihagyás után, hogy fog menni. Remélem, azért még igen, mert túlságosan élveztem, hogy abbahagyjam... :cry:

Mindenkit ölelek, aztán remélem, hamarosan jöhetek új bigyót beharangozni is! :)

Ailana

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 06 (szombat), 23:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 20:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
naravna írta:
szia!
bocs, hogy "illetéktelenül" ide írok, de gondolom itt jobban észreveszed. most olvastam el a kritikádat, amit a kis szerelmetes írásomra küldtél (az úgy szertelek címet viseli). azért válaszolok itt, mert teljesen megdöbbentett, hogy ekkora hatással volt rád. örülök neki, hogy ezt nekem sikerült elérnem, csupán egymás után rakott szavakkal. meghatódtam kicsit. és köszönöm, hogy kifejezted az érzéseket, amiket keltett benned.
egy "titkot" szeretnék elmondani így a végére: a dolog (és az élet!) legeslegnagyobb poénja, hogy megtörtént. nyilván nem pontról pontra így, de megtörtént. szerelmes vagyok. fiú, szőke, 185 centi, és persze hogy gyönyörű. több mint két éve szeretem. és azóta nem félek kimondani, hogy mire vágyom, mert sosem tudhatom, mikor teljesül - és lehet, hogy a kimondás elősegíti :) (a dolog hátulütője, hogy már igazán nem vagyok aktívnak nevezhető a fandomban - bár többen tudják, hogy amúgy is a passzív szerepben szeretek tetszelegni :P)



Sose kérj bocsánatot, nem zavarsz egyáltalán (és remélem, most az egyszer az adminok se dorgálnak meg ha erre a kedves üzenetre válaszolok ;-) ). Sőt, örülök, hogy válaszolsz!:) Annak pedig még jobban, ami veled történt, mert ezek a dolgok mindig reményt adnak! 8-> Szóval tényleg köszönöm, hogy megosztottad velem a tündérmesédet! :) Amit pedig az írásodról mondtam, azt továbbra is tartom, ajánlottam is másoknak is! :-)

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 23:37 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:51
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: what d'ya think?
szia!
bocs, hogy "illetéktelenül" ide írok, de gondolom itt jobban észreveszed. most olvastam el a kritikádat, amit a kis szerelmetes írásomra küldtél (az úgy szertelek címet viseli). azért válaszolok itt, mert teljesen megdöbbentett, hogy ekkora hatással volt rád. örülök neki, hogy ezt nekem sikerült elérnem, csupán egymás után rakott szavakkal. meghatódtam kicsit. és köszönöm, hogy kifejezted az érzéseket, amiket keltett benned.
egy "titkot" szeretnék elmondani így a végére: a dolog (és az élet!) legeslegnagyobb poénja, hogy megtörtént. nyilván nem pontról pontra így, de megtörtént. szerelmes vagyok. fiú, szőke, 185 centi, és persze hogy gyönyörű. több mint két éve szeretem. és azóta nem félek kimondani, hogy mire vágyom, mert sosem tudhatom, mikor teljesül - és lehet, hogy a kimondás elősegíti :) (a dolog hátulütője, hogy már igazán nem vagyok aktívnak nevezhető a fandomban - bár többen tudják, hogy amúgy is a passzív szerepben szeretek tetszelegni :P)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 22 (hétfő), 8:48 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
Megyek is olvasni! Vagy ma, vagy holnap, de kapsz tőlem is kritikát! :) :x

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 19 (péntek), 21:19 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 20:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
Sziasztok! :)

Tudom, hogy régen jelentkeztem új történettel (sajnos most is csak kivételes alkalom :? ), de teljesen el vagyok havazva a sulival.
Most viszont, mivel képtelen vagyok megszabadulni az érzéseimtől és azok néha (sokszor) felülemelkednek rajtam, úgy éreztem muszáj megpróbálnom újra szavakba szedni a gondolataimat.
Ne számítsatok nagy dologra, se tényleges történetre, erre tényleg tökéletesen illik a bigyó szó! ;-)
A Miért? című témájához kapcsolódik, pontosabban azt változtattam meg. Eddig egyetlen, befejezett novella volt, most viszont úgy döntöttem, egybe szedem erről a témáról születő és születendő (mert sajnos biztos vagyok benne, hogy ez az érzés nincs elmúlóban :cry: ) bigyóimat. Egy novella vagy egyperces gyűjteményféleség lehet készülőben.
A címét is megváltoztattam és az első fejezet maradt a Miért?, most pedig elkészült hozzá a második.
Szóval a gyűjtemény címe: Levelek egy megcímzetlen borítékba, a 2. fejezet címe pedig: Csak egy tánc...
Kellemes olvasást!:)
Kritikáknak mindig örülök! :oops:

Puszi: Ailana

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 28 (csütörtök), 9:34 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
kis csacsi! :) ilyesmi miatt ne légy ki idegileg... bárkivel előfordulhat. :) :-*

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 25 (hétfő), 12:42 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 20:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
kykyke írta:
Ailana írta:
Viszont volt egy másik, ami miatt azóta is füstöl a fejem a szégyentől - el se merem neked mondani, mert legyilkolsz :wink: -, én már azért az egyért is visszadobtam volna magamat;


Én erre gondoltam... kíváncsi vagyok, mit vétettél, amit ilyen nagy dobra versz... biztos túlzol! :) :x Na, tessék szépen leírni, nem húzni kykyke agyát! :-P


Ment a $alien , hogy boldogságos legyél! ;-) :)

Puszi: Ailana

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 25 (hétfő), 9:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
Ailana írta:
Viszont volt egy másik, ami miatt azóta is füstöl a fejem a szégyentől - el se merem neked mondani, mert legyilkolsz :wink: -, én már azért az egyért is visszadobtam volna magamat;


Én erre gondoltam... kíváncsi vagyok, mit vétettél, amit ilyen nagy dobra versz... biztos túlzol! :) :x Na, tessék szépen leírni, nem húzni kykyke agyát! :-P

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 14 (csütörtök), 23:46 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 20:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
kykyke írta:
És mi lesz a kérésemmel? :D


Hm?? Amit azóta már megkaptál? ;-)

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 11 (hétfő), 18:25 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
És mi lesz a kérésemmel? :D

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 11 (hétfő), 18:19 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 20:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
kykyke írta:
Ailana írta:
Nem, nem, félek, hogy leszeded a fejem... :oops: :oops: :oops:


ne beszélj butaságokat! miért szedném le a fejed? pont én? :D hát olyannak ismersz? :( :-P meg különben is! :)
na, tessék szépen leírni pü-ben! :)

mi a novelládnak a címe, mert én nem találtam meg? :shock: pedig múltkor kerestem... :-S hmm... na, majd még egyszer átkeresgetek nálad mindent. :)

Szerk.: megleltem! :D minél hamarabb megpróbálom véleményezni... ^^) :x


De jó, de jó! :lol: Már nézem is őket! :wink: Végre! :-P Már azt hittem, elfelejtettél... :-(

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 11 (hétfő), 10:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
Ailana írta:
Nem, nem, félek, hogy leszeded a fejem... :oops: :oops: :oops:


ne beszélj butaságokat! miért szedném le a fejed? pont én? :D hát olyannak ismersz? :( :-P meg különben is! :)
na, tessék szépen leírni pü-ben! :)

mi a novelládnak a címe, mert én nem találtam meg? :shock: pedig múltkor kerestem... :-S hmm... na, majd még egyszer átkeresgetek nálad mindent. :)

Szerk.: megleltem! :D minél hamarabb megpróbálom véleményezni... ^^) :x

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 30 (szerda), 18:20 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 20:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
shanon widow írta:
Sziaa!
Csak szólok, hogy megkuksiztam a novellát - ami egyébként ismét csodás lett, de már nem tudom hova ragozni, mennyire imádom az írásaidat :oops: -, a kritikámat pedig megtalálod. ;)


Szép estét!


Igen igen, láttam, és nagyon nagyon köszönöm! :oops: :-) Válaszoltam is! :wink:

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 29 (kedd), 22:50 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Sziaa!
Csak szólok, hogy megkuksiztam a novellát - ami egyébként ismét csodás lett, de már nem tudom hova ragozni, mennyire imádom az írásaidat :oops: -, a kritikámat pedig megtalálod. ;)


Szép estét!

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 29 (kedd), 14:47 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 20:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
kykyke írta:
mi az, h nekem nem mered elmondani? na, tessék kibökni azt a "szarvashibát"! :-P :)


Nem, nem, félek, hogy leszeded a fejem... :oops: :oops: :oops:

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 29 (kedd), 13:01 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
úúú, mindkettőt el fogom olvasni, ha lesz egy leheletnyi időm :)

mi az, h nekem nem mered elmondani? na, tessék kibökni azt a "szarvashibát"! :-P :)

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 28 (hétfő), 20:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 20:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
Minden kedves olvasót értesítek, hogy most már ténylegesen is olvasható a Pirkadat új fejezete Üresség címmel. :wink:


A másik hírem pedig (főleg Shanonnak, akinek a külön kérésére :wink: ), hogy feltettem egy másik PD-s történetemet, ami bár nem mostani, de már terveztem, hogy megosztom veletek és most Shanon kérésére, hogy olvasni szeretne új híján (amire sajnos nem volt időm... :cry: ) ezzel tudok kedveskedni! :-)
Remélem, tetszeni fog a Sas és farkas című "Mutato nomine de te fabula narratur" (Kicserélt névvel ugyan, de rólad szól a mese - pontosabban most éppen rólunk) régi bigyóm.

Kellemes olvasgatást, néhány kéznyomnak pedig mindig örülük! :oops: 8->

Ailana

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 27 (vasárnap), 22:01 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 20:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
kykyke írta:
Értem... mindent értek Ailana, és bevallom, én is valami ilyesmire gondoltam, mikor nem láttam a frisset. :)
Konkértan az, hogy megríkattál egy vámpírt, szerintem nem hiba. Vagyis... emiatt viszadobni nem lehet, hiszen - mint említetted - van írói szabadság.. max javaslatot lehet tenni, hogy írja át az író, de emiatt nem felengedni, szerintem... fura. Persze, nem tudom, hogy emellett követtél-e el bakit. :-P

Amúgy meg... nem kell kapkodni, egyem a kicsi szíved! :) Én nekem sincs sok mindenre időm, olvasni is keveset és csak ritkán, szóval miattam, vagy bárki más miatt ne rohanj! :)

Gondolkodni meg nem érdemes azon, hogy tudod-e még folytatni... :) úgyis tudod... :) mi/én várunk/várok rád, amíg élek. :)

Ennyi meg egy bambi. :)

No, most megyek! pusszantalak téged :x :) Köszönöm, h leírtad nekem a problémát. :)



Nem, nem sajnos... :oops: nem ez volt az egyetlen hibám. Csak ez volt az, amit nem teljesen éreztem jogosnak. Viszont volt egy másik, ami miatt azóta is füstöl a fejem a szégyentől - el se merem neked mondani, mert legyilkolsz :wink: -, én már azért az egyért is visszadobtam volna magamat; és néhány olyan 1-2 olyan megfogalmazásbeli dolog, ami az adminnak nem tetszett, nekem meg... hát már nem is tudom. Mikor írtam, jónak tűnt, de ki tudja, lehet, hogy visszaolvasva ezen is elszörnyedek majd (persze nem annyira, mint a nagy nagy szarvashibámon - ahogy a magyar tanárom mondaná :wink: -, amit szégyen szemre észre se vettem... :? :oops:.

Jaj, olyan rossz, azt hittem, hogy a szünet meg ünnepek, lesz egy kis időm, de eddig úgy tűnik, most se kevésbé zsúfoltak a napjaim, mint máskor - csak most kellemesek az elfoglaltságok (rokonlátogatás kontra suli és tanulás, akkor már bármikor az előbbi :wink: ). Szóval még azóta sem volt időm, ez az első karácsony óta, hogy egyáltalán géphez jutok... :?

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 22 (kedd), 9:44 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
Értem... mindent értek Ailana, és bevallom, én is valami ilyesmire gondoltam, mikor nem láttam a frisset. :)
Konkértan az, hogy megríkattál egy vámpírt, szerintem nem hiba. Vagyis... emiatt viszadobni nem lehet, hiszen - mint említetted - van írói szabadság.. max javaslatot lehet tenni, hogy írja át az író, de emiatt nem felengedni, szerintem... fura. Persze, nem tudom, hogy emellett követtél-e el bakit. :-P

Amúgy meg... nem kell kapkodni, egyem a kicsi szíved! :) Én nekem sincs sok mindenre időm, olvasni is keveset és csak ritkán, szóval miattam, vagy bárki más miatt ne rohanj! :)

Gondolkodni meg nem érdemes azon, hogy tudod-e még folytatni... :) úgyis tudod... :) mi/én várunk/várok rád, amíg élek. :)

Ennyi meg egy bambi. :)

No, most megyek! pusszantalak téged :x :) Köszönöm, h leírtad nekem a problémát. :)

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 21 (hétfő), 23:01 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 20:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
shanon widow írta:
Bármit, csak... olyan rég olvastam Tőled... frisset. :(


Na, akkor majd teszünk az ügy érdekében. Vagy ezzel a régivel vagy egy lehetséges karácsonyival. Majd ahogy az ihlet megtalál. Viszont ma már biztosan nem. Majd látni fogjátok, de szólok is természetesen! :-)

Viszont annyira jól esik, hogy így szereted olvasni a bigyóimat...!! :oops: :-D

Puszi drága:
Ailana

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 21 (hétfő), 22:42 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Bármit, csak... olyan rég olvastam Tőled... frisset. :(

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 21 (hétfő), 22:41 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 20:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
Hát igazából mostanában semmi időm nem volt írni... :? És mondom, át kell gondolnom néhány dolgot ezzel kapcsolatban, mert fél gőzzel nem akarom - és ahogy a mellékelt ábra mutatja, nem is igazán megy, úgyhogy... :-(
Pedig úgy szeretnék kedveskedni nektek valami különleges karácsonyi történettel ;;)
Reménykedek, hátha megjön még az ihletem! :wink:
De ha nem, végülis van egy régi, fel nem tett novellám, ami pont ennek a buktatónak a kapcsán lett megint aktuális, vagyis ha megírnám a folytatását. Bár az nem kimondottan karácsonyi, de végülis azt egyszer karácsonyra köszönetként írtam az én drága Lanámnak! _U_
Szeretnétek azt? :wink:

Puszi: Ailana

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 21 (hétfő), 21:56 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Nos, engem ez a Pirkadat- dolog nem érint, deeee... karácsonyra se kapunk semmi újat?? :-S :D

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 21 (hétfő), 21:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 20:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
kykyke írta:
Ailana írta:
Örömmel tudatom, hogy elkészült a Pirkadat következő fejezete Üresség címmel!
Kellemes olvasást mindenkinek! :-)

Üdv: Ailana


:-O Most akartam elolvasni, erre nem találom... :-O hova lett?


Hát igen, nem véletlenül nem találod... :oops: :oops:
Történt ugyanis egy kis malőr... pontosabban jól fejbe kólintottak, vagyis észhez térítettek. Egyébként is kezdtem már úgy érezni, hogy kicsúszik a lábam alól a talaj, de már úgy szégyelltem magam, hogy ennyit kell rám várnod/várnotok, hogy gondoltam, legalább ezt felteszem, mert lett egy kis lopott időm. Hát nem kellett volna "elkapkodni" - idézőjel azért, mert ez most így furán hangozhat, hogy elkapkodni, mikor várni kell rá, de mégis így volt.
Szóval történt, hogy hála Drachiss-nak, kicsit visszataláltam a dolgokhoz. Szembesített azzal - amit már amúgy is sejtettem, de nem akartam elfogadni -, hogy nem akarhatok mindent egyszerre. Mintha egy ajtókkal teli teremben állnék és egyszerre akarnám nyitva tartani mindet. Az egyik kilincse a kisujjam hegyén lóg, a másikat a lábfejemmel tartom, a harmadikba a sálamat akasztom... mégis mind be akar csukódni. Most végre ezzel a kis buktatóval rájöttem, néha egyet-kettőt hagyni kell becsukni, hogy a másikon bemehessek. Vagyis fontossági sorrendet kell felállítanom, és sajnos nem "mit szeretnék a legjobban" sorrendben... :?

De hogy ne csak rébuszokban beszéljek, az a nagy harci helyzet, hogy - ciki, nem ciki - visszadobták a fejezetet, mert - azóta is elsüllyedek szégyenemben - néhány olyan hibát vétettem, ami... :oops: :oops: :-Ą szóval durvát.
Viszont volt néhány másik dolog, amiért nem biztos, hogy okkal kaptam, mert nem fair velem szemben a Breaking Dawn-ra hivatkozni, hogy abban mi van. A másik pedig, hogy éljen az írói szabadság, nem? :-P Anno sok olyan HP ficet olvastam, ami AU volt, tehát nem minden úgy volt igaz a szereplőkre, ahogy a könyvekben - a legjobb példa erre talán Draco fiktív jelleme. Miért ne sírhatnának akkor az én vámpírjaim?? Vagy ez szerinted is akkora baki? :oops:

Eléggé lelombozott ez a dolog, de azért annyi dolgom volt, hogy nem is tudtam szólni nektek, hogy egyelőre ne keressétek a frisset.
A lényeg a lényeg, hogy nem tudom, talán elfelejtettem írni, vagy aki nem gyakorol, elesik a biciklivel hibába estem, nem tudom, de nagyon remélem, hogy ez csak átmeneti.
És a legnagyobb baj az, hogy nem látom ennek a végét, mert így utolsó évben - a legmagasabb célokkal terhelve - nemigen lesz sok időm írni... :-( :cry: :(( :((
Ilyenkor tudnék jól beolvasni a magyar tanáromnak... (de ez már OFF, úgyhogy be is fejeztem).

Szóval nem tudom, mikor lesz fenn a folytatás, át kell gondolnom néhány dolgot, tisztáznom kell magamban, megy-e ez még egyáltalán. Főleg, hogy nemrég megírtam életem eddigi legrosszabb - legalábbis általam annak vélt - vers elemzését, úgyhogy még egy bizonyíték, hogy valami nem megy mostanában... :?

Mindenesetre szólni fogok, ha fenn lesz a következő fejezet.

Ja igen, és ez nem OFF, mert ez mind annak a körülménye, hogy miért nincs végül friss! :wink:

Mivel más csatornát nem igazán tudok, itt köszönöm meg Drachiss-nak, hogy felnyitotta kicsit a szemem, mert már kezdtem magam Babits Jónásának érezni magam - bár távol álljon tőlem bárminemű hasonlítgatás a Nagyhoz. _U_

Köszönöm a türelmet és a megértést! :oops: :wink: :-)

Ailana

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 16 (szerda), 14:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
Ailana írta:
Örömmel tudatom, hogy elkészült a Pirkadat következő fejezete Üresség címmel!
Kellemes olvasást mindenkinek! :-)

Üdv: Ailana


:-O Most akartam elolvasni, erre nem találom... :-O hova lett?

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 11 (péntek), 20:15 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 20:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
Örömmel tudatom, hogy elkészült a Pirkadat következő fejezete Üresség címmel!
Kellemes olvasást mindenkinek! :-)

Üdv: Ailana

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 10 (kedd), 12:23 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
Ailana írta:
Feltöltöttem a Pirkadat következő fejezetét, Bosszú címmel! Nem mondok előre semmit se, nem ér felettem botot törni, én előre szóltam a történetleírásban. :wink: Kellemes olvasást mindenkinek! :-)

Ailana


Botot sem törnék én feletted, tényleg nem, csak azért szomorú vagyok... :( Írtam ám kritexet, szóval várom a választ! :D

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 10 (kedd), 10:59 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
Ailana írta:
Azt, amit Mayának is elmeséltem? Küldjem neked is? :wink:

Köszönöm szépen, most olvasom a kritikát, mindjárt válaszolok is! :-)
Viszont néhány dolgot nem tudom, honnan veszel... Pl. miből gondolod, hogy már csak egy fejezet lesz?? Ennyire szeretnéd, hogy vége legyen?? :cry:


Igen, azt-azt! :D

Dehogy akarom, hogy vége legyen! De nekem nem tudom, miért... egyik e-mailben, mintha azt írtad volna, hogy ez a történet 5 fejezetes lesz. Meg is döbbentem mondjuk, hogy úgy nem pörögtek az események, de gondoltam, előkszíted a terepet a csattanóra. :D Na! Nem kell agonizálni! :D :D

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 252 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség