Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 29 (péntek), 15:48

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 45 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2012 december 24 (hétfő), 11:49 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Kedves érdeklődők! :) :) :)

Bár a két nagyobb ficemmel még mindig el vagyok maradva, ajándékként hoztam nektek egy DM/HG novellácskát, Hólepte történet címmel. Jó olvasgatást kívánok hozzá, és a sokat késő fejezeteket még a héten próbálom majd pótolni!

Csigapuszi: Allie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2012 október 21 (vasárnap), 16:09 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 22:30
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: a mostoha ikertesómnál
ó ennek kifejezetten örülök :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2012 október 20 (szombat), 15:48 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Kedves érdeklődők, és akik még emlékeznek rám!

Nos, fénykoromban sem a rendszeres feltöltésekről voltam híres, és ezért már akkoriban sem győztem elnézést kérni.

Most is roppant hosszú hallgatást török meg, de pozitív hírrel, ugyanis határozottan folytatni szeretném mindkét Dramione történetemet ( A Sors keze volna?, illetve Az én kis titkom).

Nem igérek heti fejezeteket, semmi határidőt, valószínűleg úgysem tudnám betartani. Rengeteg minden történt velem az utolsó feltöltött fejezet óta - most egy darabig Japánból fogok írni nektek, amikor összejön.

Írni fogok, ahogy tőlem telik. Nyomják már a lelkem a "papírra nem vetett" sorok.

És persze emlékszem, hogy mennyi kritika érkezett, a folytatást követelve (jogosan).

Jelentem, dolgozok az ügyön.

Mérsékelt habzású csigapuszi a távolból:

Allie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 29 (szombat), 21:07 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 22:30
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: a mostoha ikertesómnál
Szia!:)

Érdeklődni szeretnék hogy várható-e új fejezet a Sors keze vonalon :) Tegnap éjjel ültem neki és nagyon elkámpicsorodtam hogy máris vége lett :\ Szó ami szó, várható új fejezet?:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2012 február 05 (vasárnap), 11:41 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 08 (szombat), 21:07
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: Ahol bármi megtörténhet...
Szia Alice!

Megnéztem az új sztoridat, úgy a harmadik mondtaig jutottam, mikor rájöttem, hogy talán nem ártana elolvasni a leírást, mert hirtelen nem tudtam eldönteni,hogy au vagy nem :-D
Az alapján ígéretesnek hangzik, és a fejezet is szép hosszú lett, anélkül, hogy túlzsúfolt lett volna elég sok minden kiderült mindenkiről, csak Harryt hiányoltam kicsit. :-D
Első reakcióm olvasás közben: Edmund?? Edmund??? ( nem olvastad véletlenül a Narniát? :-D ), a fejezet vége felé azért sikerült túltennem magamat rajta...
Volt egy kis rész amit nem értettem: a leírásod alapján azt gondoltam, hogy Hermione titka Edi létezése Draco előtt, de mikor Ronéknak mondja Mio, hogy van egy titkom, amit ti sem tudtok Ronék nem nagyon lepődnek meg azon, hogy ki Edi apja, csak azon húzzák fel magukat, hogy hazajön...szal itt volt egy kis képzavar, de aztán eszembe jutott, hogy lehet van még valami más is, amiről senki nem tud, még mi sem :-D
Juj meg találtam egy elírást a legelején: "Mrs. Fielding is megdicsért érte. Azt mondta, érdemes lenne elgondolkodnom a rajszakkörön. " kimaradt egy z :-D

Na be is fejezem a gonoszkodást, mert egyébként tetszett, és biztos követni fogom a későbbiekben is :-D
A végét meg imádtam, nagyon aranyos volt, tipikus hét éves gondolkodás :-D

_________________
"Vannak idők az életben, amikor olyasmit csinálunk, amire nincs magyarázat"

"Vannak dolgok, melyeket csak az érez, kinek esze, s vannak dolgok, melyeket csak az ért, kinek szive van."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2012 február 04 (szombat), 23:29 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Nahát, szijó, AlisonGlover! Örömmel látlak újra, az pedig külön balzsam kicsiny szívemnek, hogy tetszett:) Ilyen sokáig egy fejezet még nem tartott, de hát... :) Azt hiszem, túl vagyok a holtponton.
Háát, mivel ez amolyan monogám fic, olyan túl sokat nem :)), de szerintem így együtt bébirépák cukorral, úgyhogy... :)
Nos igen, valami majd egészen biztosan kiderül vele kapcsolatban... Legkésőbb a fic végén, naná. ( Mivel ez még nincs bepötyögve [plusz ugye mert nálam az sem biztos, ami elmúlt], fedje balladai homály.) :) Ezt a sejtelmességet nem tanítják, erre születni kell (ó, igen, késő van. Meg alapból csak messziről nézek ki normálisnak. [ Meg sötétben és esernyő alatt, t.i.]) De legalább vigyorgok rajta: :)

Ha gondolod, felkerült az újabb szárnypróbálgatásom DM/HG terülten, ha van kedved, belenézhetsz, itt a remek alkalom (meg persze a mindenható link). Eddigi statisztika alapján lehet, hogy megéri vele várni, míg érik, pirosodik, de azért tényleg próbálkozni fogok ezentúl (mehetek politikusnak, ugye?).

Most ezt itt berekesztem, mielőtt még emberiségellenes bűntettek kerülnek terítékre. Summa summarum: Köszönöm, hogy még mindig itt vagy, érdeklődsz, és még rám is írsz. Meg persze a csigapuszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2012 február 04 (szombat), 21:21 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 08 (szombat), 21:07
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: Ahol bármi megtörténhet...
Megvolt, megvolt... :-D és tetszett :-D
Örülök ennek a Draco/Ginny barátság szálnak, és alig várom, mit hozol ki még belőle :-D
Remélem valami kiderül a jósnővel kapcsolatban is, vagy ez lesz az a szál,ami végig a háttérben marad, és szép lassan derülnek ki a dolgok, egészen az utolsó fejezetig? :-D

_________________
"Vannak idők az életben, amikor olyasmit csinálunk, amire nincs magyarázat"

"Vannak dolgok, melyeket csak az érez, kinek esze, s vannak dolgok, melyeket csak az ért, kinek szive van."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2012 február 04 (szombat), 17:36 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
FENN a tizenötödik. Jó olvasást mindenkinek:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2012 február 03 (péntek), 23:00 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Minden kedves érdeklődőnek...

De legfőképp az új fejezetre éheseknek hoztam jó hírt: adminkézen a Sors Keze volna?/15. Tessék szurkolni, és mérsékelten törni :)

Emellett hozok egy új történetecskét is, kárpótlásul a hosszú várakozás miatt :) Elintéztem magamnak az új félévre hetenként egy szabad hétköznapot, úgyhogy szép reményekkel indulunk:)

Csigapuszik mindenfelé:

Allie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2012 január 18 (szerda), 20:09 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Juhúúú, Aries! :) Keblemre! :) Imádlak, hogy még mindig kitartasz mellettem:)

Hát, volt olyan, amikor halálközeli élményt éltem át, de csak kisajtoltam magamból egy tűrhető 4,42-es számot. Úgyhogy szép reményekkel indulok a kettes számú szemeszterben. Igyekszem majd közben az eddiginél jobban gyakorolni az időzsonglőrködés művészetét, és néha írni is. Addig meg még előttem a két hét, úgyhogy pötyörészni fogok:)

Nézegettem az új ficedet, de nem fekszik nekem a fandom, úgyhogy sűrű elnézések között (legalább még egy darabig) felmentem magam a véleményezés alól. (Ha gondolod, esetleg püzhetsz nekem, hogy mi is ez pontosan, merre keressem:)) [vagy esetleg szëllënthëtsz is... no jó, berekesztem, mert még egy disznó vicc és válok]).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2012 január 16 (hétfő), 21:45 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 31 (csütörtök), 22:42
Hozzászólások: 99
Tartózkodási hely: Saint-Denis
Szia, Alliem! :) Már aggódtam érted, csak nem fulladtál bele a sok tanulnivalóba! :S :P
Örömmel hallom, hogy sikerült a féléved, csak így tovább a másodikat is. :D Persze, annak, hogy hamarosan jön a Sors keze, még jobban. Az első véleményező leszek! :mrgreen:

_________________
Kép Kép
"It's gonna start very soon, Sherlock. The fall. But don't be scared, the falling is just like flying, except there's a more permanent destination."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2012 január 14 (szombat), 19:14 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Azon kedves keveseknek, akik még mindig eltántoríthatatlanok, jó híreket hoztam:

Mivel sikeresen teljesítettem az első félévemet ( fuhh, nagyon durva volt), így most két hetem van a januárból vizsgák nélkül. A dörzsöltebbek már rájöhettek, hogy ez azt jelenti, hogy végre elhozom azt a fránya folytatást a Sors keze volna? nevet viselő kis szerencsétlenkémből. (És kétrét görnyedve kushadok a földig szégyenemben, hogy eddig tartott, de a tanulás mellett még magamra sem volt időm, így aztán írni sem sajnos.) :-( Na de majd most, és most már tényleg, ígérem fővesztés terhe mellett :)

(( Dupla zárójeles plusz gondolat, hogy nagyon működik az agyam egy újabb ficen, úgyhogy az előrejelzésben valamekkora valószínűséggel még ez is benne van!))

Nagy, cuppogós és nedves csigapuszik minden irányba (fúúúj, igazán elhagyhatnám már ezt a dumát, igaz? ;) ), én pedig elvonulok az elefántcsonttoronyba alkotni örök múzsáim, a csoki és a gumicukor társaságában. Aztán majd (remélem) hullanak lefelé a teleírt oldalak:)

Addig is mindenkinek minden jót és szépet :)

Allie "\_@_


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2011 október 26 (szerda), 19:35 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Általános helyzetjelentés:

Minden kedves érdeklődőt sok szeretettel tájékoztatok arról, hogy komoly erővel és nagy határozottsággal készül a A Sors keze volna?/15. (És egész sok további fejezet tervbe van véve, meg körvonalazódik néhány újdonság is, bár még igen erősen a horizonton csupán). Annyit már biztosan nem kell rá várni, mint eddig.
Közkívánatra, ha szükséges, önostorozok, de leginkább próbálom hozni a várva várt és megérdemelt fejiket, csak, mint tudjátok, _@_/".
Nedvesen cuppanós csigapuszik mindenkinek, aki kéri, az én oldalamon igyekvős pötyögés:
Allie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2011 szeptember 14 (szerda), 19:56 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 31 (csütörtök), 22:42
Hozzászólások: 99
Tartózkodási hely: Saint-Denis
Hú, fellélegeztem, hogy itt vagy végre! :-) Hát nekem sem volt könnyű jó időbeosztáőst találnom, hát még neked. Azért örülök, hogy már minden oké. :))
Wííííííí, 15. fejezet. :-D De várom máár! *-* Szurkolok, hogy minél hamarabb elkészülhess. :)
A második Dumbi- novimmal én is nagyon jól állok, éjjel 11-re már fel is tudom tölteni. xD Eléggé el szokott járni a szám, ez most sincs másképp, szóval előre elmondom, hogy ezt a novit külön a te számodra írtam, természetesen benne leszel az ajánlásban, de van még egy meglepetésem benne számodra. Na jó, azt már igazán nem mondhatom el. :mrgreen: Majd meglátod! :))
Köszi a csigapuszit, vissza megy egy sima puszi. :D :D

_________________
Kép Kép
"It's gonna start very soon, Sherlock. The fall. But don't be scared, the falling is just like flying, except there's a more permanent destination."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2011 szeptember 14 (szerda), 19:25 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Szia, Aries!

Most már nincs semmi gond, nagyjából kezd körvonalazódni az időbeosztásom is, zsúfolt lesz, de próbálok majd a merire is koncentrálni. Hatalmas fejetlenség volt errefelé, de már ok. Mihelyst tudok, benézek majd hozzád is, addig egy pozitívum: egy félkész tizenötödik fejezetem már van:)
Köszi, hogy aggódtál, és hogy visszajártál akkor is, mikor én nem, szégyenlem magam, próbálok ilyet többször nem produkálni.
Csigapuszi neked, meg persze mindenkinek aki kér belőle:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2011 szeptember 09 (péntek), 16:33 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 31 (csütörtök), 22:42
Hozzászólások: 99
Tartózkodási hely: Saint-Denis
Allie! Hova tűntél? :S Van valami baj?? :( Mihamarabb írj!

_________________
Kép Kép
"It's gonna start very soon, Sherlock. The fall. But don't be scared, the falling is just like flying, except there's a more permanent destination."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 11 (csütörtök), 17:53 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 31 (csütörtök), 22:42
Hozzászólások: 99
Tartózkodási hely: Saint-Denis
Na, végre valahára megoldottam a fórum jelszós gondomat is, úgyhogy nem kell várnod, amíg válaszolni méltóztatok mélben. :-P (Tudni való, hogy naggyon lusta vagyok íméleket küldözgetni,gondolom tapasztaltad... xD) A legutóbbi leveledre asszem, hogy válaszoltam, így hát most csak azt a jó hírt szeretném megírni, hogy egy kedves modi végre felengedte az első Dumbis írásomat, és mivelhogy rájöttem, még egy csomó fiatal-Dumbledore-os történetötletem van, úgy döntöttem, hogy mindjárt egybeszedve publikálom majd őket "Fejezetek Albus Dumbledore életéből" cím alatt. A második ilyen novellámnak - "Az a bizonyos ágyfüggöny"-nek is humoros hangulatot szánok, de később a kicsit sötétebb vagy a romantikusabb szállal is megpróbálkozom. Minden részletesen ott van az adatlapomon,ha érdekel. :)
De az alkotás mellett már kiváncsian várom a Sors keze folytatását, és néhány spoiler mondatot az azt követő írásodból is, megpróbálom majd ugyanolyan hűen véleményezni, mint a Sorsit. :D
Remélem, hogy már elmúlt az allergiád,és jobban vagy. :mrgreen:
Sok sikert az íráshoz és a tanulmányaid folytatásához is! (Jémá, de hivatalosan hangzott... xDD)

_________________
Kép Kép
"It's gonna start very soon, Sherlock. The fall. But don't be scared, the falling is just like flying, except there's a more permanent destination."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2011 július 23 (szombat), 12:08 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Yeeah, Aries! :) A helyzet még mindig kb kaotikus, állandóan történik valami váratlan... Most épp folyton könnybe lábad a szemem, bár ez nem az érzelmeim hanem valami rosszindulatú, alattomos pollen miatt van. :( A ponthatárt 67 ponttal fejeltem meg, most várom a levelet^^ (Várhatsz rám, kedvesem, postakocsin érkezem...) Egyébként nekiláttam oroszul tanulni, ez sem semmi elfoglaltság... :)

Elolvastam ám a kritikát, sőt, még válaszoltam is, ezúton is köszi:)

Még szép, hogy számíthatsz rám, vissza se tudnál fogni:) Hmmm:) Érdeklődve várom, mivel lépsz a nagyközönség színe elé:)
Csigapuszi!




Egyébiránt készülődök a következő fejezettel. Türelem rózsát terem! (Allie szétnéz, és fedezéket keres....)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2011 július 19 (kedd), 0:23 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 31 (csütörtök), 22:42
Hozzászólások: 99
Tartózkodási hely: Saint-Denis
Szervusz Allie,nagyon örülök a frissnek! :) Már nagyon vártam,de gondoltam,hogy sok dolgod van,így hát megpróbáltam türelmesebb lenni. Ilyen szép eredményekkel biztosan felvesznek! :-D
Igyekszem máris olvasni,és írni egy ütős kritikát is.
Ó,az én kreativitásom momentán lusta pakolászni az irományait a merire. :-P De megpróbálok erőt venni magamon,és néhány novellámmal együtt talán még lesz egy folytatásos sorozatom is. 2 novi van készen,a harmadikon még kell dolgoznom,viszont a folytatásosnak némi ellenőrzés után felkerül az első két fejezete. Remélem,hogy számíthatok rád a történeteim kritizálásában. :-D
De most már nagyon rá vagyok izgulva a 14. fejezetre,úgyhogy megyek olvasni.
Puszpusz. :)

_________________
Kép Kép
"It's gonna start very soon, Sherlock. The fall. But don't be scared, the falling is just like flying, except there's a more permanent destination."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2011 július 17 (vasárnap), 22:06 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Nos, mint azt már sokan tapasztaltátok, kis ideje már felkerült a 14.; aki esetleg még nem olvasta volna, itt az alkalom pótolni a mulasztást :)
Egyúttal köszönöm szépen a sok szép kritikát, és büszkén kihúzhatom magam, ugyanis mindegyikőtöknek válaszoltam :)

Sajnos sok a feltörős kritika... Megértem, hogy hamar olvasni szeretnétek, és csak annyit kérek már régóta, hogy miután belekukkantottatok a még fel nem került fejezetbe, az engedélyezésekor gyertek vissza, s legalább pár szóban mondjátok el, hogy tetszett a friss! Nem is nagy kérés, ugye?
Remélem, mindenki örömét lelte a fejezetben, a következőn már dolgozok. Addig is szavazzatok bőszen :), és csiganyálas puszi mindenkinek :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2011 július 14 (csütörtök), 22:25 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Adminkézen a 14. Szurkoljatok, mérsékelten törjétek. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2011 július 14 (csütörtök), 18:45 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Nagy-nagy elnézések ismét, most tudok leülni alkotni. Két napom elment ügyintézéssel :evil:, aztán meg nagytakarítást kellett tartanom... Sebaj, most már legalább az ablak is tiszta. Na indulok alkotni, szeretném, ha ebből még ma friss lehetne.

AlisonGlover: Hááát, annyira nem kár érte, mert nem sokra vitted volna azzal a kis szerencsétlenkével:) Mostanában minden arra példa, hogy nem szabad megterveznem, mit fogok csinálni másnap, mert úgysem az lesz, de igyekszem...

És ez esetben természetesen hatalmas csokor gratula^^


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2011 július 11 (hétfő), 10:46 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 08 (szombat), 21:07
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: Ahol bármi megtörténhet...
Kár, hogy törölted, pedig már örültem, mikor megláttam a frisst. de ha nincs még kész, akkor nincs. :D Azért várom mit hozol ki még a történetből. :D

off: Igen köszönöm elég jól sikerültek nekem is. :D

_________________
"Vannak idők az életben, amikor olyasmit csinálunk, amire nincs magyarázat"

"Vannak dolgok, melyeket csak az érez, kinek esze, s vannak dolgok, melyeket csak az ért, kinek szive van."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2011 július 10 (vasárnap), 19:27 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Sors keze/14 félkész állapotban. Ha ma már nem is, holnapra biztos elkészül a friss:) Sajnos sikerült egy kétballábas kis próbadolgocskát feltölteni, ezt már töröltem, tehát sajnos még nem érdemes izgulni.


AlisonGlover: Nem tudom, de nekem már nagyon hosszúnak tűnt ez az idő, főleg, mert nem tudtam azokkal a dolgokkal foglalkozni, amiket szeretek.

Újdonságok terén több ötletem is született, nem csak Dr/Herm párossal, de még meglátom ,melyik tud rendesen kiforrani, mert csak töredékek vannak. De azt hiszem, lesz értelme törekedni épkézláb történetek létrehozására:)

Köszönöm szépen. Neked is van bőven miért gratulálni, ugye? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2011 július 08 (péntek), 17:58 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 08 (szombat), 21:07
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: Ahol bármi megtörténhet...
Örömmel látom, hogy hamarosan ismét élvezhetek egy újabb fejezetet, már nagyon vártam, a nagy szünet nekem nem tünt olyan nagynak, mivel kevesebb mint három hete van időm ismét errefelé járni. :D

Az új tervekhez csak annyit, hogy én mindig örömmel kezdek bele már ismert és megszeretett írók munkájába.

Az érettségi eredményekhez pedig gratulálok. :D

_________________
"Vannak idők az életben, amikor olyasmit csinálunk, amire nincs magyarázat"

"Vannak dolgok, melyeket csak az érez, kinek esze, s vannak dolgok, melyeket csak az ért, kinek szive van."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2011 július 08 (péntek), 15:40 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Sziasztok újra, drága olvasóim!
(Egyúttal üdvözlök minden kedves új érdeklődőt is.)

Nagyon hosszúra nyúlt az az időszak, mely alatt nem ütöttem fel a fejem sehol sem, és ezért az elnézéseteket kérem. Most, túl az érettségiken, egy műszaki problémán, és ebből kifolyólag egy teljesen új gép vásárlásán és beüzemelésén átesve, újra itt vagyok, és serénykedni igyekszem.

Első dolgom lesz, hogy fogom a megválaszolatlan kritikákat, és szépen, illedelmesen válaszokat fogok pötyögni.

A Sors kezének következő fejezete - nem kell aggódni - folyamatban van, és mindenképpen igyekezni fogok a hétvége alatt legyártani. Emellett az érettségi időszak rémálmokkal és szorongásokkal teli napjainak egy-két szabadabb percében született néhány újabb ötlet; ezeket azonban - kis önismerettel és tapasztalati indokokból - leghamarabb akkor akarom majd közölni, ha legalább öt-hat fejezetet megírtam belőlük.
(Halkan és elgondolkodva teszem fel a kérdést, hogy Ti is legalább olyan lelkesedéssel fogadnátok-e majd (MAJD!^^) egy újabb történetet, mint én... ?)

Köszönöm, hogy eddig kitartottatok és türelmesek voltatok. Cserébe pedig már nem kérek sok időt. :)



Aries: Utólag is köszönöm a szurkolást, remélem, te is elégedett vagy az eredményeiddel. Engedelmeddel kicsikét előveszem a gratukat, és fürdőzök lélekmelengető fényükben; egyúttal közlöm az eredményeket, mert el tudom képzelni, hogy esetleg kíváncsi vagy rájuk^^ :)
Nos, matek 75% (kb 75%-kal több, mint amire számítottam), emelt magyar 86%, töri 80%; előrehozva pedig már volt angol közép 96%, emelt 91%, valamint közép infó 80%. Szép reményekkel várom, felvesznek-e. ( júj.)
Mivel az utóbbi pár hétben egyedül a felvi.hu-t látogattam, azt sem itthonról, sajnos nem tudtam követni, esetleg kivitelezted-e már kreativitásod gyümölcseit? De kíváncsi vagyok, úgyhogy majd utánajárok:)
De legalább veled már ketten vagyunk olyanok, akik várják a következőt:) Na, majd meglátjuk, legfeljebb tüsténkedhetek^^


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2011 május 25 (szerda), 16:00 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 31 (csütörtök), 22:42
Hozzászólások: 99
Tartózkodási hely: Saint-Denis
Hát szerencsére már minden oké. :-D Már élvezem az iskolaév végét,kirándulgatunk,pancsolunk...Fuhh,hát akkor majd szurkolunk a tobbi vizsgádhoz is,és akkor majd eloveheted a gratuláciomat. :-P
Szabadiomben nekem is beindult a kreativitásom,ugyhogy hamarosan néhány fic fel is kerul a Merire.
Reklámozo kritikussal? :PP Miért szégyenlenéd magad?
Na igen,arra is nagyon kiváncsi leszek,ami majd a Sorsit /jo becenév? :P/ koveti. :mrgreen:
Dumbit igazábol csak osztonzésnek tettem ki a tanulos idoszakra...:D Amikor forumozok,sugárzik belole rám a bolcsesség. :DD De hamarosan majd váltok egy lányhoz méltobb avatarra. ;)

_________________
Kép Kép
"It's gonna start very soon, Sherlock. The fall. But don't be scared, the falling is just like flying, except there's a more permanent destination."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2011 május 17 (kedd), 16:50 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Szijó, Aries! :) :) :)
Ugyan, semmi gond, örülök, hogy megérkeztél. :) Bízom benne, hogy azóta semmilyen fölösleges teher nem nyomja a válladat.
Végre-valahára én is ideértem, és még a kritikádat sem hagytam megválaszolatlanul! Jöhettem volna kicsit hamarabb is... Csak előtte szórakoztam kicsit az egyik reklámozó kritikussal, hát jajj, de fogom ezt szégyellni pár nap múlva:)

A fejezet tetszése pedig fülrepesztő, boldog mosolyra késztet. :D

Aztán azért az agaracskákkal picikét rükvercbe, mert még szóbeli is vár rám, na még az írásbeli eredményt sem tudom. De abban megegyezhetünk, hogy elteszem a gratulációt későbbre, és ha végül kiérdemlem, akkor majd előszedem újból, és fürdök benne. Oké? :)

És igen, tények ténye, hogy több időm van, igaz, a szabad részét eddig leginkább "aktív pihenésre" fordítottam (ez alatt az iskola által okozott idegi sokk kiheverését kell érteni), de a kreatív energiáim is kezdenek feltöltődni. Olyannyira, hogy azt hiszem, tudom, mibe kezdek majd a Sors keze után - na de hol van az még, előtte befejezem:)

Köszi, hogy itt voltál, és a kritikát is. Szokásos csiganyálas puszi és kocsányon lógó szemmel való integetés:
Allie

u.i.: az előző avatárod némivel sármosabb volt, na de azért persze Dumbinak is lehetnek rejtett tartalékai^^ 8->


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2011 május 15 (vasárnap), 20:08 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 31 (csütörtök), 22:42
Hozzászólások: 99
Tartózkodási hely: Saint-Denis
Hellóka Alice. :)
Sajnálom,hogy így elhanyagoltalak,de most nekem is egy csomó minden a nyakamba szakadt.
Nagyon tetszik a 13. feji,írtam egy kis kritikát is.
Gratulálok én is az érettségidhez,remélem most már több időt lesz írni.

Üdv.:Aries

_________________
Kép Kép
"It's gonna start very soon, Sherlock. The fall. But don't be scared, the falling is just like flying, except there's a more permanent destination."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2011 május 09 (hétfő), 1:13 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Nos, a hétvégi frissítésről kicsit több, mint egy órával lekéstem, elnézést kérek.

FENN a 13. fejezet. Kellemes olvasgatást mindenkinek!^^

Csiganyálas puszi mindenkinek:

Allie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2011 május 05 (csütörtök), 21:15 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Sziasztok!

Hatalmas megkönnyebbült sóhaj: túl vagyok az írásbeliken. Huuuh... Nagyon lecsapolt testileg, lelkileg és energiailag, de most már kezdek visszatérni a régi jó önmagamhoz.

Tudom, blabla, blabla, hol az infó a frissről? Nos, 99%-ra saccolnám az esélyét, hogy a hétvége végéig előállok vele. Már nagyon szeretném megírni, és most már tényleg csak rajtam múlik. Igyekezni fogok, ígérem!!! (És most tényleg.)

Oh, és igen, hacsak figyelmetlenül ki nem hagytam valamit, akkor minden kedves kritikaíró megkapta végre a választ. Remélem, nem voltam túl hálátlan, hogy csak mostanra hoztam össze.

Pápás mindenkinek, és feszülő haslábbal nyargalok az új fejezet felé:
Allie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2011 április 24 (vasárnap), 21:40 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Ó, nyugodtan lehet sürgetni, tudomásul veszem, csak eleget nem tudok neki tenni :(

Nos, akkor, mint sorstársad, engedd meg, hogy nagyon sok kalappal kívánjak ez érettségihez! Egyébként esetleg egy pü-ben vagy emilben elárulnád, mik a továbbtanulási terveid? Csak hogy ne nagymértékben offoljunk, mert félem az adminok hatalmát :)
Szintúgy kíváncsi lennék, ha nem sértek személyiségi jogokat, hogy az osztálytársad mire jutott a versennyel^^ De csak ha szabad ilyet kérdezni :)
Ami a képeket illeti, köszönöm szépen, nagyon pozitív dolog, hogy nem csak én látom szépnek őket:) Bár az túlzottan nem látszik, de én írtam fel az összes neveket is (50 db tanárokkal együtt). Amennyit én ezen a tablón hasaltam :)

Nos, mézesmadzag... Kissé képlékeny még a fejezet (ez egy eufemizmus, jelentése, hogy a fejezet nagyrészt még nincs megírva), és én mivel csak nagy vonalakban tudok gondolkodni a történet menetéről, és az eseményeket írás közben tagolom fejezetekre, tutibiztos adatokkal aligha tudok szolgálni.
Feltétlen szándékom, hogy kifejtem, milyen hatással lesz az új, közös felfedezés a titokzatos jósnő kilétéről kedvenc párosunk kapcsolatára - ez aligha újdonságot jelentő információ, hiszen szinte kötelességem az előző fejezet után. Ezen túl, igazán sajnálnám, ha ez a fantasztikus szoba nem hozná közelebb egymáshoz D-t és H-t... Aztán vannak még elvarratlan szálak a Roxfort többi tanulójával kapcsolatban is; szeretném felgöngyölíteni, ki és pontosan milyen szerepet játszott Csámpás méltatlan végének beteljesítésében... Utónevemhez méltóan valószínű, hogy majd nyomozgatunk kicsit.
Ettől persze kisebb-nagyobb mértékben eltérhetek, még nem tudom pontosan, de legkésőbb írás közben kiderül. Én igyekszem, addig pedig remélem, nem lesz nagyon nehéz a várakozás. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2011 április 23 (szombat), 22:43 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 08 (szombat), 21:07
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: Ahol bármi megtörténhet...
Nem akarlak siettetni, nehogy a fejezet rovására menjen. :-D

Egyébként meg tudlak érteni, én is idén érettségizem...most is tanulnom kéne, ahelyett, h fórumozom.....
Gratulálok az OKT-s eredményért. (osztálytársam is irodalom OKT-n volt...)
A képek szépek lettek, mindig irigyeltem azokat, akik ilyen szépen tudnak rajzolni... :-D

Esetleg valami kis mézesmadzagot nem akarsz bedobni, néhány apró, jelentéktelen részlet elárulásával? :-D

_________________
"Vannak idők az életben, amikor olyasmit csinálunk, amire nincs magyarázat"

"Vannak dolgok, melyeket csak az érez, kinek esze, s vannak dolgok, melyeket csak az ért, kinek szive van."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2011 április 23 (szombat), 15:57 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Szia, AlisonGlover!

Nagyon örülök, hogy érdeklődsz, de sajnos nem szolgálhatok túlságosan kedvező hírekkel :(

Vészes közelségben az érettségi, a tanév vége és a ballagás - a tanuláson kívül tablórajzolással telt az elmúlt időszak, meg általános idegrohamokkal. Most, a tavaszi szünetben még igyekszem egy utolsó hajrával némi tudást a fejembe verni, emellett a ballagási ünnepségre szánt búcsúzó beszédet fogalmazgatom. Viszont tervbe van véve az újabb fejezet megírása; idő még csak-csak jut rá, igazából a lelkiállapotom függvénye lesz.
Az viszont biztos, hogy a következő néhány napban legalább a kritikákra egészen biztosan válaszolok, hiszen nagy illetlenség volna, ha nem így tennék - ezen az alapon előlegesen máris illetlen vagyok, sajnos. De majd kiköszörülöm a csorbát :)

Nagyon szépen köszönöm a dicséretet, be kell valljam, az a mondat nekem is a kedvenceim közül való :) Írás közben rám telepszik valami rózsaszín köd, és akkor még minden tetszik, amit leírtam, de ez kivételesen azután is tetszett, hogy felszállt az ihletett köd. :)

Nos, igen, az OKTV... Negyedikén voltam Budapesten, a harmadik, szóbeli fordulón irodalomból. Kicsit csalódást hozott ez a verseny, hiszen az első és a második forduló összesített eredménye alapján ötödik helyen álltam, és a szóbeli után csak tizenhatodikként végeztem. :cry: Én hajlok arra a következtetésre, hogy mivel elég sokat készültem rá, és véleményem szerint a dolgozat megvédésekor sem mondtam se rosszat, s keveset, inkább azért kerültem lejjebb a ranglistán, mert részrehajló a vizsgabizottság, nem pedig azért, mert én nem voltam megfelelő... De persze a valódi ok már sosem tárul fel előttem. Most már kapjam meg a negyven pluszpontot, és akkor megbékélek. ^^

Zárszóként megmutatok néhány képet, amit én rajzoltam fel a tablóra - apropója, hogy ebbe fektettem sok olyan időt és kreativitást, amit a Sors kezébe is lehetett volna, így megérdemli minden kedves olvasó, hogy megnézze. :)
Kép Kép Kép Kép Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2011 április 22 (péntek), 21:12 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 08 (szombat), 21:07
Hozzászólások: 217
Tartózkodási hely: Ahol bármi megtörténhet...
Szia!

A történetednél láttam, hogy van filcblogod, így jöttem is érdeklődni mikorra várható a következő fejezet. :-D
Egyébként a 12. feji utolsó mondata gyönyörű lett, nekem nagyon tetszett.

Hmm, látom mentél OKT-re. Hogy sikerült?

_________________
"Vannak idők az életben, amikor olyasmit csinálunk, amire nincs magyarázat"

"Vannak dolgok, melyeket csak az érez, kinek esze, s vannak dolgok, melyeket csak az ért, kinek szive van."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 április 01 (péntek), 22:16 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 31 (csütörtök), 22:42
Hozzászólások: 99
Tartózkodási hely: Saint-Denis
Jaj de jó. :) Majd szurkolok a versenyen,remélem sikerül,és ha felteszed a 12. fejezetet,arról is írok majd véleményt,az érdeklődést pedig nem kell köszönni,hiszen ezzel nekem adsz egy élményt. :-)

_________________
Kép Kép
"It's gonna start very soon, Sherlock. The fall. But don't be scared, the falling is just like flying, except there's a more permanent destination."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 április 01 (péntek), 21:58 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Szia, Aries!

Nagyon szépen köszönöm, hogy véleményezel és hogy érdeklődsz, hála érte :) Ígérem, válaszolni fogok a kritikádra is, amint összeszedem magam rendesen :)

Sajnos nincs olyan jóstehetségem, mint Madam Puppininek, így nem is mertem hivatalosan vállalkozni fejezet-előrejelzéssel. A 12. egyharmada már készen van - igaz, azt még át kell néznem néhányszor, de legalább megvan. Most hétvégén elsősorban az OKTV-re fogok koncentrálni ( Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny, hétfőn utazok a harmadik fordulóra, szóbelizni). Ha esetleg mégis sikerülne megnyugodnom annyira, hogy tudjak a Sors kezével foglalkozni, és netán feltöltésközeli állapotot létrehozni, arról itt, a ficblogban nyilatkozni fogok. :) Nos, a minőség pedig, én mindig igyekszem, de igazán az olvasók tudják megítélni, mekkora sikerrel. Azért teszem a tőlem telhetőt. :)

Igyekezni szoktam, hogy ne kelljen sokáig várni a frissekre, de néha a való élet közbeszól. Addig is, köszönöm szépen a méltatást és az érdeklődést!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Fic :)
HozzászólásElküldve: 2011 április 01 (péntek), 21:38 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 31 (csütörtök), 22:42
Hozzászólások: 99
Tartózkodási hely: Saint-Denis
Szia Alice,nagyon nagy élvezettel olvasoma ficedet,de hát ezt már megírtam kritikába...:P Nem tudsz valami kis időpontocskát jósolni a következő fejezetre? :lol: Már nagyon várom!!! Remélem,hogy nincs sok dolgod,és lesz időd olyan gyönyörűen kidolgozni,mint az előző 11-et. :-)

_________________
Kép Kép
"It's gonna start very soon, Sherlock. The fall. But don't be scared, the falling is just like flying, except there's a more permanent destination."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 20 (vasárnap), 18:10 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Szijó, Lil!

Ment a pü:)

Semmi gond, ráérsz kritizálni és olvasni is, engem már a szándék is boldoggá tesz:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 20 (vasárnap), 12:41 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2008 november 28 (péntek), 22:29
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Szolnok city, ágyamon, laptoppal az ölemben^^ <3
Halihó!

Nos, hát akkor informálhatnál engem mondjuk PÜben vagy akárhol, hogy hogy álltok ;)
Kritikát azért nem hagytam még, mert elvonták a figyelmem, és azóta is kallódik *zizi* :D de fogok és elolvasom :):)

_________________
"I've accepted the truth you were once Anakin Skywalker, my father." legpoffázóbb moly $star
Dracoista papnő :x:x:x Keresztapa főosztály vezető $star
Pitonista boszi :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 20 (vasárnap), 12:02 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Szia mindenkinek!

Adminkézen a A Sors keze volna? 11. fejezete. Szurkoljatok, hogy minél előbb felkerüljön:)

Aprócska jó hír, hogy belekezdtem a 12. fejezet megírásába.

Holnap lesz az az előadás, aminek a próbáin az utóbbi két hétben a délutánjaimat töltöttem. Ezután viszonylag több szabadidőm lesz - azaz, nem lesz minden napom kora estéig foglalt. Azonban még mindig előttem áll a harc az érettségivel és az oktv harmadik fordulójával, így konkrétat nem merek nektek mondani a friss gyakoriságáról.

Mindenkinek köszi, aki érdeklődik:)

Üdv:

Allie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 04 (péntek), 20:31 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Sziasztok!

Újra túl vagyok egy nehéz héten, megvolt a műtétecském is. Most akár én lehetnék Frankenstein menyasszonya, ugyanis össze vagyok varrva. De semmi komoly, csak nyafogok kicsit :)

A Sors keze 11. fejezete félig már kész, ha minden körülmény megfelelő lesz, a hétvégén igyekszem majd megalkotni a többit is, hogy olvashassátok :)

Üdv minden kedves érdeklődőnek:
Allie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 01 (kedd), 20:26 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Szia, Lil:)

Mennyire örülök, hogy én lehetek neked az első...:)

Viccet félretéve, valóban örülök, hogy kedvet kaptál, és előre is köszönöm, ha elárulod nekem, milyen élmény volt a Sors keze:)

További kellemes napot, és jó olvasgatást:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 01 (kedd), 12:44 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2008 november 28 (péntek), 22:29
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Szolnok city, ágyamon, laptoppal az ölemben^^ <3
Szia! :)

Na, mivel úgy látom nem hosszú még, ezért belekezdek életem első Dramionéjába :) Majd hagyok magam után nyomot. ;)

Lil. ;)

_________________
"I've accepted the truth you were once Anakin Skywalker, my father." legpoffázóbb moly $star
Dracoista papnő :x:x:x Keresztapa főosztály vezető $star
Pitonista boszi :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Alice Holmes Csodaországa
HozzászólásElküldve: 2011 február 27 (vasárnap), 23:29 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Sziasztok!:)

Hűséges olvasóim itt követhetik A Sors keze volna? című DM/HG "háttérmunkálatait", illetve nyitott vagyok javaslatokra, kér(d)ésekre, bírálatokra is. :)

Mivel legutóbbi fejezetem végén bizonytalan időmennyiségként jelöltem meg a friss fejezetig tartó böjt hosszát, szólított a becsület, hogy az érdeklődőknek közelebbi adatokat biztosítsak vágyuk tárgyáról. :)

Ezúton is köszönöm szépen a kritikákat, nagyot lendítettetek a jókedvemen, és mit tagadjam, a munkakedvemen is!

A várakozóknak megígérhetem, hogy holnap, mivel kicsit szabadabb napom lesz, belekezdek a következő fejezet (11.) megírásába, és, ahogy teendőim engedik, igyekszem majd hétvégén befejezni. Várjátok nagyon! :)

Üdvözöl mindenkit: Alice Holmes


A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Alice Holmes 2012 december 24 (hétfő), 11:55-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 45 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség