Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 29 (péntek), 7:38

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 357 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 június 07 (szombat), 21:41 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 22:10
Hozzászólások: 1243
Tartózkodási hely: Quantico, Roxfort pincéje, Yggdrasil ágaira függesztett hintán lábat lóbálva
Üdv mindenkinek! :-h

Örömmel teszem ama bejelentést ezen a csillagos, korai éjszakán, hogy a
Heroes In The Maze Kihívás útjára indult a Bifröstről, s hogy hol ér célt, csak Heimdall fürkésző tekintete láthatja.

A kihívás a Marvel által megteremtett univerzumban játszódik, azon belül is elsősorban az Avengers (Bosszúállók) világában. A kihívás slash, fő párosa pedig a
Frostiron (Loki/Tony Stark). Ahogy a HITM oldalán is megemlítem, kompromisszumképes vagyok a párosítás tekintetében, ha szükséges.

A részletekért (és kockázatokért :mrgreen: ) fordulj hozzám, illetve kattints ide.

Ne habozzatok, csak bátran! :)
Minden érdeklődőt várok szeretettel és virtuális, vesztegető ingyen fagyival. ;;)

_________________
KépKép

"I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist."
There's no such thing as proper immortality. The universe will always take care of its nutcases.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 június 06 (péntek), 23:35 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 8:53
Hozzászólások: 1508
Luthien Lovemagic írta:
stoobie írta:
stoobie írta:
Hello!

Nos, végül úgy alakult, hogy mégis lesz GoT kihívás. Íme az alapok (részletek hamarosan):


http://veresarany.livejournal.com/



Jelentem, elstartoltunk! :)

http://veresarany.livejournal.com/2739.html


UPDATE!

Jelen pillanatban hét játékosunk van, de várunk másokat is! Ne feledjétek a jelentkezési határidőt: 2014. június 13., 23:59!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 június 05 (csütörtök), 22:35 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 13 (hétfő), 0:13
Hozzászólások: 1515
Tartózkodási hely: Szeged
stoobie írta:
stoobie írta:
Hello!

Nos, végül úgy alakult, hogy mégis lesz GoT kihívás. Íme az alapok (részletek hamarosan):


http://veresarany.livejournal.com/



Jelentem, elstartoltunk! :)

http://veresarany.livejournal.com/tag/h%C3%ADrek


Javítanám a linket: http://veresarany.livejournal.com/2739.html

_________________
Blog, Stories of LL, Facebook, Twitter, Moly


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 június 05 (csütörtök), 22:28 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 8:53
Hozzászólások: 1508
stoobie írta:
Hello!

Nos, végül úgy alakult, hogy mégis lesz GoT kihívás. Íme az alapok (részletek hamarosan):


http://veresarany.livejournal.com/



Jelentem, elstartoltunk! :)

http://veresarany.livejournal.com/tag/h%C3%ADrek


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 június 03 (kedd), 23:05 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 8:53
Hozzászólások: 1508
Hello!

Nos, végül úgy alakult, hogy mégis lesz GoT kihívás. Íme az alapok (részletek hamarosan):


http://veresarany.livejournal.com/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 június 01 (vasárnap), 23:52 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Sziasztok!

Elindult a Nyári Mini Memés Móka (NyáMMM), ezúttal teljesen új köntösben, közösségként.

http://anonim-meme.livejournal.com/

Ugyanúgy, ahogy eddig is, névtelenül egy-egy kommentben lehet kérni bármilyen történetet, bármilyen fandomban (originalt is), és aki kedvet érez az írásra vagy megihlette az egyik kívánság, az szintén egy névtelen hozzászólásban megírhatja a ficet. (Ha nem vagytok beregisztrálva, automatikusan lehet anonim módon küldeni a kéréseket/válaszokat, ha be vagytok regisztrálva akkor a komment elküldésekor a nevetek mellett a "switch" feliratra kell kattintani és ott bejelölni, hogy: anonymously.)

Még egy változás történt az eddigi Mókákhoz képest: a jobb áttekinthetőség érekében havonta (és nem évszakonként) indítunk új memét... vagy mémet? Hogy is lenne ez magyarul? :-D

A régebbi Mókák történetei is mind felkerültek már az oldalra (linkek formájában.) Itt megnézhetitek őket.

Mindenkinek jó szórakozást és szuper nyarat kívánunk! (Meg sok sikert a vizsgákhoz! :-SS $coffe =D> )

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Honlapreklám
HozzászólásElküldve: 2014 május 25 (vasárnap), 13:03 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2014 május 25 (vasárnap), 13:00
Hozzászólások: 4
Sziasztok! :-D
Egyik ismerősömmel alkottunk egy oldalt, amely különféle kihívásokra épül. Az elsőt a nyári élményekre alapoztuk, ami szerintem tényleg nem túl kötött, de mégis ad valamilyen támpontot, sőt még gondolkodásra is sarkall. :-)
Remélem, felkeltettem az érdeklődéseteket, és bepillantotok ide: http://abszulutikihivasok.makesnoise.com/florean-fortescue-kihivas-azaz-tomd-a-hippogriffet-fagylalttal.html


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KristenV 2015 március 01 (vasárnap), 20:01-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 május 22 (csütörtök), 21:14 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 19 (csütörtök), 19:32
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Piros kanapé
Itt is megkérdezném, amiről a kihívásos FB csoportban már érdeklődtem: keresztülhúznám valakinek a számításait egy original, történelmi, real-life kihívással, ha a jelentkezés 2015. január elején lenne, az alkotói szakasz január közepétől március közepéig, és március közepétől/végétől a pontozás?

(TAI és Mindenízű ügyben már jó vagyok :)
szerk: MK-ban is)

_________________
Ficblog, Facebook, Twitter, Blog


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 május 20 (kedd), 20:37 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 8:53
Hozzászólások: 1508
Fúh, örülök, hogy ennyien jönnének olvasni, de nem lesz mit, ha írni nem sokan jönnek... :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 május 20 (kedd), 13:14 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 29 (kedd), 15:43
Hozzászólások: 520
Bár jelenleg épp meghalni sincs időm, egy GoT kihívás még engem is odavonzana, legalábbis olvasóként mindenképp. :)

_________________
Fordítások /|\ Saját sztorik


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 május 19 (hétfő), 22:16 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2013 április 29 (hétfő), 19:36
Hozzászólások: 150
stoobie írta:
Quilly írta:

Ha nyáron lenne, lehet, hogy elmennék írónak (de ez a pontos kiírástól függene), olvasóként mindenképpen érdekelne.


Quilly, mindenképpen nyáron lenne (vagyis a felkészülési idő jócskán belenyúlna a nyárba). :)


Jó, azt gondoltam, hogy valószínűleg nyáron lenne, de most már akkor tudom is. :-D Azt, hogy írnék-e, továbbra sem tudom. Szeretnék nyelvizsgázni, törit tanulni (új töritanárunk van, és nem kényszerít rá a tanulásra - Brühühü) és kémiát tanulni (a versenyszintet nem érem el - magam szerint), valamint olyan kezdő és lusta író vagyok, hogy szerintem kihívás nélkül kellene először írnom valamit.
De olvasóként mindenképpen számíthatsz rám. :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 május 19 (hétfő), 21:34 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 8:53
Hozzászólások: 1508
Quilly írta:

Ha nyáron lenne, lehet, hogy elmennék írónak (de ez a pontos kiírástól függene), olvasóként mindenképpen érdekelne.


Quilly, mindenképpen nyáron lenne (vagyis a felkészülési idő jócskán belenyúlna a nyárba). :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 május 19 (hétfő), 18:13 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
stoobie írta:
érdekelne-e benneteket egy GoT (Trónok harca vagy Jég és tűz dala) kihívás?

Olvasóként mindenképpen :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 május 19 (hétfő), 17:12 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2013 április 29 (hétfő), 19:36
Hozzászólások: 150
stoobie írta:
Közvéleménykutatok: kíváncsi vagyok, érdekelne-e benneteket egy GoT (Trónok harca vagy Jég és tűz dala) kihívás? Akár résztvevőként, akár olvasóként/véleményezőként/pontozóként.


Ha nyáron lenne, lehet, hogy elmennék írónak (de ez a pontos kiírástól függene), olvasóként mindenképpen érdekelne.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 május 19 (hétfő), 15:27 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2013 április 20 (szombat), 12:53
Hozzászólások: 120
stoobie írta:
Sziasztok!

Közvéleménykutatok: kíváncsi vagyok, érdekelne-e benneteket egy GoT (Trónok harca vagy Jég és tűz dala) kihívás? Akár résztvevőként, akár olvasóként/véleményezőként/pontozóként.

Előre is köszönöm a válaszokat!

üdv
stoobie


Én írónak szívesen mennék,nagyon régóta akarok írni egy Trónok Harca ficet :)

_________________
Kép Kép
"Most mé'? Éhes vagyok!" /Ron Weasley/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 május 19 (hétfő), 15:01 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 01 (szerda), 17:04
Hozzászólások: 3408
Tartózkodási hely: In my dreams
Plusz egy véleményező. ;)

_________________
Fórumszabályzat

Kép
Csillámnyusz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 május 19 (hétfő), 14:26 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 8:53
Hozzászólások: 1508
Assa írta:
stoobie írta:
Sziasztok!

Közvéleménykutatok: kíváncsi vagyok, érdekelne-e benneteket egy GoT (Trónok harca vagy Jég és tűz dala) kihívás?



Persze, még mindig. :)
Írni is, olvasni is szívesen mennék, bár főleg inkább írni. Kihívásos véleményírónak azt hiszem, túl kukacoskodó vagyok.



Ó, de jó! Akkor egy író és egy véleményező már lenne. :D

Köszi, Assa! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 május 19 (hétfő), 11:09 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
stoobie írta:
Sziasztok!

Közvéleménykutatok: kíváncsi vagyok, érdekelne-e benneteket egy GoT (Trónok harca vagy Jég és tűz dala) kihívás?



Persze, még mindig. :)
Írni is, olvasni is szívesen mennék, bár főleg inkább írni. Kihívásos véleményírónak azt hiszem, túl kukacoskodó vagyok.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 május 19 (hétfő), 10:42 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 13 (hétfő), 0:13
Hozzászólások: 1515
Tartózkodási hely: Szeged
stoobie írta:
Sziasztok!

Közvéleménykutatok: kíváncsi vagyok, érdekelne-e benneteket egy GoT (Trónok harca vagy Jég és tűz dala) kihívás? Akár résztvevőként, akár olvasóként/véleményezőként/pontozóként.

Előre is köszönöm a válaszokat!

üdv
stoobie


Olvasni szívesen mennék, de írni nem hiszem. Ez az a fandom, amihez nem igazán értek, azt leszámítva, hogy nézem a sorozatot.

_________________
Blog, Stories of LL, Facebook, Twitter, Moly


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 május 18 (vasárnap), 23:01 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 8:53
Hozzászólások: 1508
Sziasztok!

Közvéleménykutatok: kíváncsi vagyok, érdekelne-e benneteket egy GoT (Trónok harca vagy Jég és tűz dala) kihívás? Akár résztvevőként, akár olvasóként/véleményezőként/pontozóként.

Előre is köszönöm a válaszokat!

üdv
stoobie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 május 18 (vasárnap), 16:59 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Sziasztok!

Még mindig lehet írni és kívánságokat küldeni a Tavaszi Mini Memés Mókára! :) Egészen május 31-éig tehetitek ezt meg.
Sok történet született már, original és fanfiction egyaránt (pl. Harry Potter, Trónok Harca, Vikings, Teen Wolf, Hunger Games, Avengers, Nyomorultak, Tron, Poirot... stb.) Ha van kedvetek, gyertek még olvasni, írni, kommentelni, szeretettel várunk mindenkit és köszönjük az eddigi részvételt is! ;) Hamarosan le is lehet majd leplezni, hogy melyik történetet ki írta és kinek.

Nyáron folytatjuk a Memét, új formában, majd meglátjátok. ;)

(Egy kis segítség az íráshoz/kommenteléshez. Ha nem vagy bejelentkezve LJ-n, akkor automatikusan névtelen kommentet tudsz írni. Ha be vagy jelentkezve, akkor ha a Reply-ra kattintva hozzászólást küldenél, alul jobbra a More Options gombra klikkelj, és akkor a neved mellett megjelenik egy legördülő menű, ahol kiválaszthatod, hogy anonimként (Anonymous) küld el, amit szeretnél.)

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 május 07 (szerda), 3:03 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Sziasztok!

Újra van Száz-szó-szép! :-)V

Igaz, nagyon sokáig nem volt, így biztosan sokan nem hallottatok még róla. ;) Minden héten egy megadott témára (egy kép, egy szó, dal, stb.) lehet írni bármilyen fandomban történetet (de lehet original is), a lényeg, hogy ne legyen se több, se kevesebb száz (100) szónál. Szeretettel várunk minden érdeklődőt, akár olvasót, akár írót. A legújabb történetek között már van két Amerika kapitány -A tél katonája, llletve egy-egy Orphan Black, Frozen és Tron fandomban íródott drabble is. ^^

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 május 04 (vasárnap), 18:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 22:10
Hozzászólások: 1243
Tartózkodási hely: Quantico, Roxfort pincéje, Yggdrasil ágaira függesztett hintán lábat lóbálva
~megelőző közvélemény-kutatás kihíváshoz~

Sziasztok!

Biztos sokan vagyunk, akik gyerekként, olykor felnőttként is köpenyt vagy jobb híján plédet aggattunk a nyakunkba, és a kedvenc hősünk bőrébe képzelve magunkat rohantunk fel s alá a házban vagy körbe-körbe az udvaron. Ha csak arra a néhány percre is, de mi magunk is hősökké váltunk. Repültünk, szupererővel bírtunk, s legyőzhetetlenek voltunk.

A napokban egy gondolat fészkelte be magát a fejembe, és vaskarmokkal kapaszkodott meg az agytekervényeim szövevényében.

A Harry Potter mellett hatalmas szenvedélyem a képregények - ami azt hiszem, már az első sorokban nyilvánvalóvá vált -, illetve az azok alapján készült mozifilmek, na és a továbbírások. Aztán villámként csapott belém az ötlet, hogy "Hé, hívjuk ki a hősöket egy kőkemény párbajra!".
Mivel nem futottam még bele kis hazánk írói körében hasonló, szuperhős témájú kihívásba, arra a döntésre jutottam - nehéz hét másodperc után -, hogy akkor ideje felcsatolni a szemfedőt, és kézbe venni az irányítást.

Azonban, mielőtt esztelenül rohannánk a falnak, nem árt, ha kikalkuláljuk az adott távolságon belüli gyorsulási sebességet és a becsapódási erőt - csak a váratlan balesetek elkerülése végett. Tehát a kihívás hivatalos meghirdetése előtt szeretném felmérni az igényeket.
Mennyi író, illetve olvasó - hiszen nélkülük nem forog a mechanikus fogaskerekek csörgő-csattogó gépezete - érdeklődne a kihívás iránt, és elnyerte-e egyáltalán bárki tetszését az ötlet?

Elöljáróban két sémával készültem (az egyik változatba belecsempészve egy kis Roxfortot is), melyek közül megszavazhatjátok, hogy melyik témával, csapatpárral szeretnétek dolgozni.

Egy alapjáraton Avengers témájú slash kihívásról lenne szó.
A további részleteket és a pontos leírást a linkre kattintva elérhetitek, és itt van lehetőség kommentben szavazni, hozzászólni a témához, illetve itt tudjátok felvenni velem személyesen a kapcsolatot.

Bizakodva és szeretettel várom az érdeklődőket! :)
SlytHay

_________________
KépKép

"I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist."
There's no such thing as proper immortality. The universe will always take care of its nutcases.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 április 09 (szerda), 20:45 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 január 08 (szerda), 19:54
Hozzászólások: 5
Sziasztok!
A Hamiltonfan által szervezett Scripsi kihíváshoz keresünk érdeklődő olvasókat, akik véleményeznék a történeteket.
http://www.scripsi.gportal.hu/gindex.php?pg=36185824
(A Történetek menüpont alatt találjátok az eddig elkészült és feltett műveket...)
Gyertek, ismerjétek meg a versenyzők által írt történeteken keresztül azok szereplők "korábbi", eddig nem ismert életét, akikről keveset tudunk J. K. Rowling írásaiból.
Gyertek, legyetek részesei számtalan kalandnak :D
Jó olvasást
És nagyon köszönjük a segítséget :D
Melinda Ravens


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 március 31 (hétfő), 16:36 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Luthien Lovemagic írta:
Inkább játék, mint pályázat, de gondoltam ideillik.

Elindult Tavaszi Mini Memés Móka Athe LJ-jén.

Kis részlet a leírásból:

Hogy egy kicsit felrázzuk a téli punnyadtságot, meghirdetem a Tavaszi Mini Memés Mókát!

A szabályok a régiek, de itt van, ha mégis kellene:

A lényege a játéknak, hogy kommentben lehet kérni promptokat, amikre válaszként lehet írni minimum 100 szavas (vagy több) történeteket.
Lehet original vagy fanfic kérés, lehet képre, zenére, idézetre írni.

http://iek1990.livejournal.com/167239.html


Nagyon aranyos vagy, hogy beajánlottad, nagyon köszi! <3 Épp tegnap jutott eszembe, hogy itt is lehetne. ;) Gyanús is volt, mert hirtelen két nap alatt megtriplázódott a kérések száma, és több új fic is született. ^^

Gyertek bátran, a móka anonim, de ha valaki szeretné, az évszak végén természetesen leleplezheti magát, akár kért, akár adott!

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 március 29 (szombat), 13:46 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 13 (hétfő), 0:13
Hozzászólások: 1515
Tartózkodási hely: Szeged
Inkább játék, mint pályázat, de gondoltam ideillik.

Elindult Tavaszi Mini Memés Móka Athe LJ-jén.

Kis részlet a leírásból:

Hogy egy kicsit felrázzuk a téli punnyadtságot, meghirdetem a Tavaszi Mini Memés Mókát!

A szabályok a régiek, de itt van, ha mégis kellene:

A lényege a játéknak, hogy kommentben lehet kérni promptokat, amikre válaszként lehet írni minimum 100 szavas (vagy több) történeteket.
Lehet original vagy fanfic kérés, lehet képre, zenére, idézetre írni.

http://iek1990.livejournal.com/167239.html

_________________
Blog, Stories of LL, Facebook, Twitter, Moly


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 március 26 (szerda), 14:52 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 15 (kedd), 11:03
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Leprechaun Land
Sziasztok!

Elindult a szavazás a HERMIONE GRANGER kihíváson!

Kép

A mai naptól kezdve egészen két héten át adhatod le a szavazatodat a történetekre.
A részleteket itt találod: http://hermione-kihivas.blogspot.hu/201 ... vazas.html


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 március 25 (kedd), 14:03 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2013 május 01 (szerda), 20:27
Hozzászólások: 140
Felkerült a blogra a II. Nagy a Roxfort állatkertje kihívás összes története, szeretettel várok minden kedves Merengőt olvasni és értékelni.

1. Szellemes szórakozás - az Odú padlásszelleme
Weasleyék padlásszelleméről nem sokat tudunk, csupán annyit, hogy Ron szobája felett lakik, és állandóan a csöveket veri. Én most személyiséget adtam neki, és megpróbáltam elképzelni, milyen lehet, ha egy szellem, egy révész és egy boszorkány partiszervezőnek áll.

2. Egy sárkány naplója A gringottsi széfőrző sárkány
A gringottsi széfőrző sárkány elmeséli, hogyan és miért került a koboldok fogságába.

3. Porszemekért a világot - a karácsonyi kertitörpe-angyalka
Az Odú kertje hemzseg a kertitörpéktől. Amikor nyáron Weasleyék kivágni kényszerülnek a vénséges-vén szilvafát, a hirtelen törpeoffenzíva után látszólag elsimulnak a dolgok. Nem is gondolják azonban, hogy egy fejletlen, krumplira hajazó, csöppnyi élőlény egész világát forgatják fel ezzel. Ami számukra csupán néhány üveg lekvár, az másnak mindene, amije csak van. A nyílt háború előtt az ő kertjük is hadszíntérré válik.

4. "Hullongó tollak voltunk egyedül - szárnyak lettünk egymással..." - Sirius postamadarai
„Aztán betoppant Remus - elnyűtt ruháival, ősz hajszálaival, koravén arcával és szomorkás kis mosolyával, és a magával hozott zord valósággal egy csapásra megfertőzte a nyugalmas, napsütéses édent. … Sirius némán bólintott, mielőtt megcsókolta a cserepes ajkakat. Száraz és ügyetlen csók volt, telis-tele keserűséggel, fájdalommal és szégyennel. Remus húzódott el előbb.”

A pontozási útmutatót itt találjátok.
Előre is nagyon szépen köszönök minden értékelést.
zsuzsanna1987

_________________
"Ah, music... a magic far beyond all we do here!" (Albus Dumbledore)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 március 24 (hétfő), 17:04 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 november 01 (kedd), 22:25
Hozzászólások: 17
On Sai novellapályázatot hirdetett!

"Ha már ennyi író van az olvasóim között, én meg amúgy is szerkesztő vagyok, párosítsuk e kettőt egy vidám játék erejéig.
Írj On Sai fanfictiont!
Válassz egy szereplőt a Calderon sorozat világából, vagy a Scar könyv lapjairól, esetleg a blogon lévő novellák közül, és írj egy történetet vele! Max, 15 ezer karakter legyen szóközökkel.
Ha nem ismered a könyveket, itt beleolvashatsz:
Calderon, avagy hullajelölt kerestetik
Calderon, avagy felségáruláshoz bricsesz dukál
Scar
Beküldési határidő: április 20., Húsvét vasárnap éjfél.
Cím: onsai[kukac]freemail.hu
Nyeremény:
Választhatsz egyet a megjelent regényeim közül. Ha már a polcodon ülnek, akkor pedig egy szuper bögrét nyerhetsz, amin rajta van a három borító, és mellé a Scar folytatásának első fejezetét. (Kép hamarosan.)
Az írásodat később megszerkesztem, és felteszem a blogomra (ha szeretnéd).

Az eredményhirdetés a Könyvfesztiválon lesz szombati dedikáláson 11 órakor, és ha ott vagy át is veheted a nyereményt. (Ha nem, akkor postázom.)"

Forrás:
http://onsairegenyek.blogspot.hu/2014/0 ... yazat.html

EDIT: személyes megjegyzés, itt az idő, ha szeretnétek egy nagyon profi, személyes szerkesztést kapni, amiből sokat lehet tanulni. Saját tapasztalatból mondom, hogy nagyon sokat lehet egy ilyen szerkesztésből profitálni, szóval megéri próbálkozni :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 március 21 (péntek), 21:23 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 január 08 (szerda), 19:54
Hozzászólások: 5
A Hamiltonfan által szervezett "Scripsi, ergo sum" kihívás 2. meglepetésjátékának eredményéhez kialakításához szeretném a segítségeteket kérni...
A játékban a 10 résztvevő 2 csoportba jutott, akiknek egy történetet kellett együtt megírnia különböző témában.
A játék leírása:
http://www.scripsi.gportal.hu/gindex.ph ... id=6490332
A két történet:
Az újkor démonai:
http://www.scripsi.gportal.hu/gindex.php?pg=36273559
A középkor angyalai:
http://www.scripsi.gportal.hu/gindex.php?pg=36273554

Itt tudtok szavazni, hogy mennyire tetszettek nektek a történetek:
http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/727569788/1/

Előre is köszönöm a segítségeteket :D
Melinda Ravens


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Melinda Ravens 2014 március 24 (hétfő), 18:41-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 március 17 (hétfő), 18:19 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 15 (kedd), 11:03
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Leprechaun Land
Sziasztok!

A mai nappal hivatalosan is megkezdődik a HERMIONE GRANGER kihívás publikálási időszaka!
Minden kedves olvasót, kritikust szeretettel várunk! Van néhány fontos tudnivaló, mielőtt fejest ugranátok a betűk tengerébe, kérjük, hogy az oldalon található útmutatót vegyétek figyelembe, mielőtt górcső alá vennétek valakinek az alkotását!

Üdvözlettel: Etti és Ninell

A játékosok alkotásait itt találhatod
:http://hermione-kihivas.blogspot.ie/p/tortenetek_8.html


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 január 30 (csütörtök), 14:08 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 29 (kedd), 15:43
Hozzászólások: 520
Ha szeretne még valaki részt venni a susmusolában, az még négy napig megteheti, ugyanis elérkeztünk az utolsó feladatunkhoz. Ha valaki kedvet kapna a korábbi körökhöz, ne próbáljon ellenállni a késztetésnek, klikk a képre, és nyugodtan dobjon nekünk egy susmust. ;)

Kép

_________________
Fordítások /|\ Saját sztorik


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 január 24 (péntek), 17:46 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 15 (kedd), 11:03
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Leprechaun Land
Sziasztok!

A Hermione Granger kihívás betelt!
Február 3.-án kezdődik az alkotói szakasz, ami hat hétig tart!
Remélem, hogy sokan jöttök majd olvasni, és pontozni!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Új kihívás
HozzászólásElküldve: 2014 január 19 (vasárnap), 18:07 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 január 08 (szerda), 19:54
Hozzászólások: 5
Minden kedves Harry Potter rajongó figyelmében ajánlom Hamiltonfan új kihívását!
(A korábban meghirdetett EVE kihívás helyett...)
Új köntösben, új karakterekkel kezdetét veszi és várja a jelentkezőket a
"Scripsi, ergo sum! - Írok, tehát vagyok!" kihívás!
http://www.scripsi.gportal.hu/gindex.php?pg=36185824
2014. 01. 29. 24:00 -ig várjuk a jelentkezőket...

Gyere és csatlakozz!
Írd meg az eddigi legjobb történetet egy olyan mágusról vagy boszorkányról, akiről még keveset tudunk...
Mert a múltja megformálása a Te kezedben van!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 január 16 (csütörtök), 16:39 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 8:53
Hozzászólások: 1508
http://preyer.avana.hu/?page_id=639


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 január 15 (szerda), 21:59 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2013 május 01 (szerda), 20:27
Hozzászólások: 140
A tavalyi sikerre való tekintettel ismét elindul a Nagy a Roxfort állatkertje kihívás!
Az idei tizenöt versenyző:
1. Csámpás, Hermione macskája
2. Mrs. Norris, Frics macskája
3. Errol, a Weasley család baglya
4. Aragog, akromantula a Tiltott Rengetegben
5. a gringottsi széfőrző sárkány
6. Hedvig, Harry hóbaglya
7. a baziliszkusz
8. Trevor, Neville varangya
9. a roxforti óriáspolip
10. a karácsonyi kertitörpe-angyalka
11. a roxforti thesztrálok
12. Sirius postamadarai
13. Hermész, Percy baglya
14. Ron padlásszelleme
15. Mrs. Figg macskái

A kihívás részletei a linken! Szeretettel várok mindenkit! :D

_________________
"Ah, music... a magic far beyond all we do here!" (Albus Dumbledore)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 január 15 (szerda), 13:07 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 15 (hétfő), 21:20
Hozzászólások: 422
Elindult a második körös susmusolás. Részletek itt

_________________
Kép

SSHG rajongók ide!

Beiratkoztam egy reinkarnációs tanfolyamra. Drága volt, de hát egyszer élünk...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 január 11 (szombat), 11:30 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 január 08 (szerda), 19:54
Hozzászólások: 5
Sziasztok!
Szeretném ajánlani minden kedves Harry Potter rajongó figyelmébe Hamiltonfan által szervezett, új kihívást!
A jelentkezési határidő: 2014. 01. 14., 24:00.
Várunk még jelentkezőket!
Nagyszerű párosok, romantikus pillanatok, szenvedélyes jelenetek!
Jelentkezzetek!
http://www.evekihivas.gportal.hu/gindex.php?pg=36150670


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 január 10 (péntek), 14:56 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 31 (péntek), 0:59
Hozzászólások: 533
Játék indul, nem is tét nélküli :) Kukkantsátok meg és gyertek!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=360528924087051&set=a.167811020025510.40417.153403484799597&type=1&theater

Szeretnél szerkesztői véleményt? Gyere, és próbáld ki, milyen értékelni más írását!
Mondd el a benyomásodat az Aranymosás weboldalon bármelyik decemberi vagy januári novella alatt, és kisorsoljuk, ki nyerje meg a 10 ezer karakteres szerkesztést, és írástechnikai tanácsadást.
Sorsolás február elsején.

_________________
Ha valamit elég erősen érzel, egy napon viszonzásra fog találni. Ez a gyűlöletre is igaz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 január 09 (csütörtök), 19:54 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 29 (kedd), 15:43
Hozzászólások: 520
A mai nappal felkerült az első gondolatindító "kulcs", amire várjuk a szösszeneteket.
Részletek itt.

_________________
Fordítások /|\ Saját sztorik


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 január 08 (szerda), 23:26 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 15 (kedd), 11:03
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Leprechaun Land
Kép

Sziasztok!

Ezennel hivatalosan is meghirdetjük az első HERMIONE GRANGER KIHÍVÁST! Ebben a játékban ő a főszereplő, de a dolgotok nem lesz ennyire egyszerű! A történetetekhez további kulcsokat (szereplő, helyszín, varázstárgy, fogalom) kell választanotok, majd hogy a játék még érdekesebb legyen, mindannyian kaptok még egy titkos kulcsot is! A jelentkezés MOST indul, és FEBRUÁR 1-IG tart! Jelentkezni a hermione.kihivas@gmail.com címen tudtok! (Részletek a honlapon!) Az alkotó idő ez után kezdődik, és további 6 HÉTIG tart! A jelentkezésről és a játékszabályokról minden pontos információt megtaláltok a kihívás blogján: http://hermione-kihivas.blogspot.ie/ Itt tudtok választani a megadott KULCSOK közül, illetve megtaláljátok a részletes MENETRENDET és SZABÁLYZATOT, melyeknek áttekintése fontos a kihívás szempontjából! Szeretnétek megírni a saját kalandotokat? Akkor gyertek, és játszatok velünk! Várunk titeket!

Etti és Ninell

*Megindult a jelentkezés, szerencsére nem panaszkodhatunk! :)
De, a játékosok közül többen is ugyanazt választották kulcsnak. Elég sok mindent kitaláltunk van még bőven lehetőség.
HA VALAMELYIK KULCS, LEGYEN AZ VARÁZSTÁRGY VAGY TITKOS KULCS, MÁR TÖBBSZÖR SZEREPELT A KÉRÉSEKNÉL, AZT FELTÜNTETTÜK A KIHÍVÁS OLDALÁN! Ha nem zavar, hogy más is ír már a kulccsal, akkor nyugodtan használhatod te is, csak szóltunk. De akkor a jelentkezésnél írd meg, hogy nem gond, ha többen is ugyanazzal dolgoznak! :) Előre is köszönjük!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2014 január 05 (vasárnap), 13:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 29 (kedd), 15:43
Hozzászólások: 520
Ha valakinek kedve támadna egy kis januári szöszgyártáshoz, az nézzen be hozzánk! A lenti képre kattintva el is olvashatjátok, miről van szó.

Kép

Snangeresek és nem Snangeresek is jöhetnek, hihetetlen nyitottak lettünk így 2014-ben. Szóval tessék jönni bátran. :)

_________________
Fordítások /|\ Saját sztorik


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2013 december 21 (szombat), 14:40 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 26 (hétfő), 18:38
Hozzászólások: 1277
Tartózkodási hely: A második csillagnál jobbra és egyenest reggelig!
WEASLEY KIHÍVÁS
Sziasztok!
Sajnos nem dúskáltunk az érvényes kritikákban, emiatt meghosszabbítjuk az értékelési szakaszt egy héttel. A mai naptól kezdve még 7 napotok van az értékelésre - ne felejtsétek el, hogy mindössze 2 elolvasott és véleményezett történettel is adhattok le érvényes szavazatot (amennyiben azoknak közös a kulcsa). Illetve várjuk a szavazatokat az Olvasók kedvencére is. Szálljatok ringbe Ti is a Szerzők kedvenc kritikaírója díjáért. ;;)
Várunk mindenkit szeretettel!
(És egy kis izgalomfokozás: a mai naptól kezdve minden nap kikerül egy-egy Főbűn értékelése is.)

_________________
PROFIL | FICBLOG | KRITIKA KLUB
Kép
- She did not succumb to a disease precisely.
- Of what did she succumb?
- I drove a stake through her heart and cut off her head.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2013 december 17 (kedd), 20:41 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 8:53
Hozzászólások: 1508
http://biroszabolcs.blog.hu/2013/12/16/100_magyar_baka_tortenelmi_novellairo_palyazat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2013 december 13 (péntek), 15:51 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 szeptember 25 (kedd), 17:33
Hozzászólások: 8
Sziasztok!
Ünnepi témában indult novellapályázat a konyvfaninfo.blogspot.hu oldalon.
A feladat egy karácsonyi kaland leírása a Mikulás szemszögéből.
Bővebben: http://konyvfaninfo.blogspot.hu/2013/12 ... yazat.html
A pályázóknak sok szerencsét! ^^


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2013 december 07 (szombat), 23:28 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 26 (hétfő), 18:38
Hozzászólások: 1277
Tartózkodási hely: A második csillagnál jobbra és egyenest reggelig!
Sziasztok!
A mai nappal bezárólag felkerült az utolsó történet is a Weasley Kihívás oldalára, kezdetét veszi a véleményezési szakasz. A pontozás december 21-ig tart, gyertek bátran, hogy esélyetek legyen a Kritikaírók Díjára! Ne felejtsétek el, hogy az érvényes szavazatok leadásához a kulcspárok mindkét felét pontozni szükséges.
Az alábbi link alatt egy összefoglalót találtak, hogy az egyes ünnepekhez milyen történetek tartoznak. ITT pedig könnyedén szavazhattok a kedvencetekre.
Várunk Benneteket szeretettel és egy kis sütivel.

_________________
PROFIL | FICBLOG | KRITIKA KLUB
Kép
- She did not succumb to a disease precisely.
- Of what did she succumb?
- I drove a stake through her heart and cut off her head.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2013 november 29 (péntek), 16:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
Figyelem, figyelem! :)

A tegnapi nappal kezdetét vette a Weasley Kihívás publikálási szakasza! Az első történet az Autumn csapatból került fel, tehát zsebkendőket és a mély érzelmeket tessék elővenni, és mindenki jöjjön olvasni! :) Érdemes velünk tartani és pontozni, de minden részlet itt:

http://weasleykihivas.blogspot.hu/

Hajrá, hajrá! :)

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2013 november 17 (vasárnap), 14:56 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 15 (kedd), 11:03
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Leprechaun Land
A Lumione pályázat elnapolva...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2013 november 17 (vasárnap), 14:54 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 21 (szerda), 15:55
Hozzászólások: 124
Tartózkodási hely: UK
Gyűrűk Ura ill. Tolkien fanoknak ajánlott :) most találtam, de mivel én annyira nem vagyok otthon a témában, sajna nem sok hasznát veszem... de szerintem vannak itt egy páran, akiket érdekelhet :)

http://tolkien.hu/index.php/mtt/item/29 ... yazat-2014


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Pályázat
HozzászólásElküldve: 2013 szeptember 29 (vasárnap), 9:21 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
c.l.a.r.e.y írta:
kykyke írta:
"Vörös haj, mások levetett talárja, csak egy Weasley néz így ki..."

Itt az alkalom, hogy rácáfolj Malfoy álláspontjára! Mutasd meg a varázsvilágnak, hogy ennél több van a családban! A lehetőség a Te kezedben van, hogy az aranyvérű mágusok orra alá dörgöld: a Weasleyk sem kevesebbek náluk. Dicsőségük helyreállítása akár Rajtad is múlhat!

Részletekért kattints az alábbi link(ek)re:
Az kihívás linkje: http://weasleykihivas.blogspot.hu/
A jelentkezés linkje: http://weasleykihivas.blogspot.hu/2013/ ... duban.html

Amit ígérünk a jó hangulat és az izgalmas, meglepetésekkel teli játékon felül, az a garantált véleményezés színvonalas zsűrieinktől.
Jelentkezz minél előbb! :)

Várunk szeretettel minden érdeklődőt, aki egy klassz kihíváson akar részt venni!
Clarey, DoroThya, kykyke


Spring csapatunk eddig 4 fővel gazdagodott, Autumn csapatunkban viszont egyetlen fő árválkodik, ne hagyjátok búslakodni! A csapatfórumok izgatottan várják a lelkes írókat, apró meglepetéssel készülünk hamarosan, tehát megéri minél előbb jelentkezni!

szerk.:
Azóta csapatonként 4-4 főt számolunk, továbbra is szeretettel várjuk az érdeklődőket! :)


UTOLSÓ LEHETŐSÉG! Ma lezárásra kerül a kihívás, tehát még most azonnal jelentkezz, hogy egy fergeteges csapatba kerülhess!

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 357 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség