Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 29 (péntek), 13:31

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 228 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 09 (kedd), 17:08 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
mpregre pedig, ami szerintem zseniális:

Draco Malfoy Megmentése

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 09 (kedd), 16:09 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 12 (csütörtök), 17:17
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Over the rainbow ^^
Chii chan írta:
én szeretem a furcsa párosítást, angolul rengeteg van, nem tudna valaki magyarul is mondani néhányat? Például Harry/Voldemort(Tom), Harry/Lucius vagy esetleg Harry/Fenrir Greyback... Van pár magyar, amit olvastam, de remélem, van olyan is, amit még nem...

szerk.: esetleh Mpreg-es sztorit tudna valaki ajánlani???


Néhány Tom/Harry (nem mindegyik jó, sőt... de azért vannak)

http://www.fanfiction.net/u/788390/Enelen --> oldal alján három fordítás
http://www.fanfiction.net/u/1093717/Cha ... Soulguider --> Egymásba zárva linkje, és az Ahogyan ők (ez utóbbi egy szóval jellemezve: fantasztikus)

Ennyit tudok a témáról... de ha valaki talál még, szóljon! :D

_________________
Kép
Click here to feed me a Rare Candy!

$star Büszke EKLE-lúd


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 09 (kedd), 15:55 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
én szeretem a furcsa párosítást, angolul rengeteg van, nem tudna valaki magyarul is mondani néhányat? Például Harry/Voldemort(Tom), Harry/Lucius vagy esetleg Harry/Fenrir Greyback... Van pár magyar, amit olvastam, de remélem, van olyan is, amit még nem...

szerk.: esetleg Mpreg-es sztorit tudna valaki ajánlani???

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 09 (kedd), 15:17 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Assa írta:
shanon widow írta:
Újra eszembe jutott egy extrém páros...
Blaise/Hermis gyöngyszemmel nem találkozott senki??Ha valaki tudna, légyszi szóljon! Hálás lennék! >:D<



Igazából Drarry a fő szál, de van benne Blaise/Hermione is, ha érdekel. :)

Nellas: Sárkányokkal táncoló



Köszönet _U_

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 09 (kedd), 12:45 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
shanon widow írta:
Újra eszembe jutott egy extrém páros...
Blaise/Hermis gyöngyszemmel nem találkozott senki??Ha valaki tudna, légyszi szóljon! Hálás lennék! >:D<



Igazából Drarry a fő szál, de van benne Blaise/Hermione is, ha érdekel. :)

Nellas: Sárkányokkal táncoló


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 07 (vasárnap), 17:26 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
<serrena> írta:
shanon widow írta:
Tud valaki Fred, esetleg Georg/Hermionés írást?? Bárhol. Mindegy. Weasleywitch-től olvastam már a Furcsa párost. :-)

Előre is köszönet4! :P


Fred/Hermione, befejezett kisregény by Culcich

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=14388



Köszi ;)

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 07 (vasárnap), 17:04 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 12 (csütörtök), 17:17
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Over the rainbow ^^
shanon widow írta:
Tud valaki Fred, esetleg Georg/Hermionés írást?? Bárhol. Mindegy. Weasleywitch-től olvastam már a Furcsa párost. :-)

Előre is köszönet4! :P


Fred/Hermione, befejezett kisregény by Culcich

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=14388

_________________
Kép
Click here to feed me a Rare Candy!

$star Büszke EKLE-lúd


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 05 (péntek), 16:13 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 25 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Kinxto[w]n
Látott már valaki Hagrid/Harry írást? Vagy Flitwick/Piton?
*extrémmániás, nem túl nagy HP-rajongó*
Ha tudtok ilyesmit, szóljatok!

edit: angolul, olaszul is jó, ha nincs magyarul semmi. :shock:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fritz 2009 június 09 (kedd), 16:19-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 30 (szombat), 23:50 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Újra eszembe jutott egy extrém páros...
Blaise/Hermis gyöngyszemmel nem találkozott senki??Ha valaki tudna, légyszi szóljon! Hálás lennék! >:D<

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 24 (vasárnap), 11:24 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Tud valaki Fred, esetleg Georg/Hermionés írást?? Bárhol. Mindegy. Weasleywitch-től olvastam már a Furcsa párost. :-)

Előre is köszönet4! :P

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 22 (péntek), 15:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 01 (vasárnap), 12:23
Hozzászólások: 1041
Kövér Dáma/Sir Cadogan féle sztori érdekelne engem, úgyhogy érdekelne, hogy valaki megírá e?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 19 (kedd), 18:33 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 17 (vasárnap), 12:31
Hozzászólások: 37
Hát ha valakinek bejön a Sirius/saját szereplős téma akkor szívesen elolvasnám mert nekem speciel az a kedvencem...szóval ha igen akkor azonnal írjon már nagyon várom az erre válalkozó személyiségüeket. :-D

_________________
Jeges mosoly arcodon
Keserű csókod ajkamon
Könnycsepp gördül államon
S eltűnsz, ahogy gondolom...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 19 (kedd), 15:11 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Én egy Gellert/Hermione sztorira vágyom. :D Igazság szerint MP-nek örülnék leginkább, de ha sötét, az se baj... Van vkinek hajlama rá?

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 16 (szombat), 23:34 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
herika írta:
Felmerült bennem egy HP fanfic, ami körtörténet formájában íródhatna...


Ööh... már írok egy ilyet sunyiban, csak ugye teljesen Severitus, és a barátait nem öltem meg... meg egy pár dolog másként van. De a világos dolog az stimm. :oops:

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 15 (péntek), 11:00 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Felmerült bennem egy HP fanfic, ami körtörténet formájában íródhatna.

Téma:
Voldemort gyakorlatilag szinte teljesen átvette a hatalmat a varázsvilág felett, az egyetlen gócpont, amit le kell még gyűrni, Roxfort. Az iskola ostrom alatt áll, és Harry sorra veszti el barátait, míg végül már csak ő és Dumbledore marad életben. Dumbledore úgy dönt, nem adja át a Roxfortot, inkább magával együtt elpusztítja. Harryt azonban elküldi egy párhuzamos világba. Mielőtt ezt megteszi, elmondja Harrynek, (aki depis) hogy rengeteg dimenzió van még, ahol számítanak rá, és ahol szükség van a segítségére. Innentől kezdve a fantázia szabadon szárnyalhat, és Harry sorban látogathatja a világokat, míg meg nem találja azt, ahol békében élheti le az életét. Lehet olyan világ, amiből Severitus jön ki, lehet, ahol ő a Sötét Nagyúr, lehet akár Voldi fia is, ki hogy gondolja.

Kérdés az, érdekel-e valakit. Ha igen, pü-n, mail-ben vagy a ficblogomban elér.

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 30 (csütörtök), 22:48 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 25 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Kinxto[w]n
Kb. két napja fogalmazódott meg barátnőmben és bennem, hogy...

jó volna egy Draco/Piton szereplős egyperces, másfélperces, kisregény, nagyregény [bármi], amiben alapszituáció az, hogy új roxforti rendelet szerint házvezetőknek szex. felvilágosító órát kell tartaniuk...
szóval így jutnánk el hirtelen Dracó és Piton "bácsihoz". nem feltétlenül konkrét slash irányú a dolog, lehet utalós, vagy simán vicces is, vagy bármilyen...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 31 (kedd), 19:24 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Nem tudom, jó helyre írom - e... :roll:



Szóval én is szívesen olvasnék egy jó DHr-t. Persze most is számtalan jó töri van, de ezeknek hamarosan vége szakad és kellene némi utánpótlás...


Ha pedig valaki szeretne írni róluk és nincs ötlete, az remélem löketre talál a következő sorokban...



Szóval egy jó kis középkori románcot szívesen olvasnék, természetesen az ő fölszereplésükkel... :twisted: +tenyeret dörzsöl+
Persze most is találunk hasonló témájú középkoros sztorit, de abban Hermione olyan Hamupipőke féle szerepet tölt be. Ebben mondjuk lehetne egy nemesi család sarja, pont mint Draco. Ebből persze az következhetne, hogy az ő beleegyezésük nélkül döntenek a házasságuk felől, és itt beindulnak az események stb.stb.

Szóval, aki jó ötletnek találja, az bátran vegye alapul. :-D Ha pedig úgy érzi, hogy segítségre van szüksége, az bátran fordulhat hozzám.

Akit érdekel a dolog, írhat pü-t.

Le szeretném szögezni, mielőtt még félreértés lenne a vége, hogy én nem írok, egyelőre. Ha fennakadás van, örömmel segítek, de nem írok se közösen, se máshogy. Csak kigubancolok dolgokat... Ez most hülyén hangozhat... :oops: :oops: Mindegy is. PáPá

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 18 (szerda), 23:29 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 15 (vasárnap), 17:57
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: éppen ott, ahol útban vagyok ^_^
Aryanna írta:

Én egy D/H-t tervezek, de nem akarom, hogy ottlegyen a hoppon maradt Ron, úgyhogy, ha ilyen körülmények között is olvasnád, akkor szólj :-) az is igaz, hogy még csak az ötlet van meg, meg kb 1 word oldal... de mindenképpen tervezek bele egy R/L szálat :-)


Persze szívesen, a D/H-kat egyébként is szoktam olvasgatni néha :-) Szóval szólj, ha kész van az első fejezet.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 17 (kedd), 9:51 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 17 (kedd), 8:55
Hozzászólások: 2044
Violet Le Veela írta:
Én egyszer szívesen olvasnék egy Luna/Ron sztorit, szerintem ők nagyon jók lennének együtt, szóljon akinek kedve támad ilyet írni.


Én egy D/H-t tervezek, de nem akarom, hogy ottlegyen a hoppon maradt Ron, úgyhogy, ha ilyen körülmények között is olvasnád, akkor szólj :-) az is igaz, hogy még csak az ötlet van meg, meg kb 1 word oldal... de mindenképpen tervezek bele egy R/L szálat :-) :twisted:

_________________
Kép
Dracoista papnő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 16 (hétfő), 23:11 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 október 24 (péntek), 15:25
Hozzászólások: 29
Tartózkodási hely: Odaát..
Remélem, jó helyen leledzem...

Nem tudom ki hogy van vele, de én szívesen olvasnék egy olyan sztorit, amiben Harry és Hermione látszólag boldog kapcsolatban élnek, de egyszer csak megjelenik egy szőke "herceg" egy fekete Audin(najó a kocsi nem kell ám:) ) és belerondít az idilli képbe. Malfoy lecsapja Harry kezéről Hermionét, és boldogan élnek, míg meg nem halnak... vagy nem.
Könyvhűen szeretném olvasni a történetet, és hosszú regényként, vagyis lassan bontakoztatva ki a szerelmi szálat, az undok, utálatos Malfoyból egy szeretnivaló Dracót alakítani.

És mivel tudom, hogy én képtelen lennék hűen visszaadni Draco karakterét, ezért is írok ide. Sok-sok köszönet annak, aki elvállalja! :-* :x >:D<

_________________
A bátorság egy ponton túl már őrültség! (Edward Cullen)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 15 (vasárnap), 18:31 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 15 (vasárnap), 17:57
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: éppen ott, ahol útban vagyok ^_^
Én egyszer szívesen olvasnék egy Luna/Ron sztorit, szerintem ők nagyon jók lennének együtt, szóljon akinek kedve támad ilyet írni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 14 (péntek), 8:12 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 12:22
Hozzászólások: 870
Tartózkodási hely: Szavakba öntött álmok között, valahol a lelkedben...
Jill írta:
Tudsz mondani olyan magyar fanfic oldalt, ahol tolerálják a slasht, és nem csak HP? Mert az üveggyöngy meghalt.
http://fanfiction.net

_________________
Kép

"Biztos Krisztusnak se üvöltözték folyamatosan a partról, hogy Figyelj, öreg, vízen jársz!, mert akkor tutira elsüllyedt volna." (Anita Blake)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 13 (csütörtök), 21:15 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 11 (kedd), 16:51
Hozzászólások: 8
Tudsz mondani olyan magyar fanfic oldalt, ahol tolerálják a slasht, és nem csak HP? Mert az üveggyöngy meghalt.

Szerkeszd nyugodtan, te tudod, mi való ide. *lusta, és ráhagyja*

A stílusos paródiát majd felrakom az általánosba. Naná, hogy gúny, de csak finoman :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 12 (szerda), 22:38 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Most jövök kukacoskodni.

Ad1: Ez egy HARRY POTTER fanfiction oldal. Ergo ilyen témában várunk pályázatkíírásokat.

Ad2: Az önreklám a gilderoy topikban folyik, kéretik ott is végezni a marketingmunkát.

Kéretik a fentieket átgondolgni, és ezalapján szerekeszteni a pályázatkírást, avagy kénytelen leszek én belenyúlni.

Előre is köszi.

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 12 (szerda), 21:21 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 12:22
Hozzászólások: 870
Tartózkodási hely: Szavakba öntött álmok között, valahol a lelkedben...
Khm... Tolkien alapvetően a szórakoztató irodalomhoz tartozik, bár szépirodalom kategóriába is sorolható stílusa alapján, de az általános megítélése nem az.

Hm, tudod mit? Kíváncsi lennék arra a különböző-stílusos GYU-dra. Elég sokat olvastam az általad említettektől, érdekes lenne, ha tényleg képes volnál leutánozni a stílusukat. Bár ennek már erősen gúny-szaga van...

a westernes fic meg tényleg nem rossz ötlet... csak hát tényleg nincs akkora ismertségi köre. pl az általad felsoroltakból egyet se ismerek. én egyszer láttam csak jó rég a jó, a rossz és a csúf-ot, de már nem emlékszem rá, amit szerettem még: a bud spencer/terence hill -féle állatságok, meg a Gyorsabb a halálnál, Sharon Stone-nal. több nincs :?

_________________
Kép

"Biztos Krisztusnak se üvöltözték folyamatosan a partról, hogy Figyelj, öreg, vízen jársz!, mert akkor tutira elsüllyedt volna." (Anita Blake)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 12 (szerda), 16:54 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 11 (kedd), 16:51
Hozzászólások: 8
Ugyan már, a LotR-hoz meg a Szilmarilokhoz is kismillió fanfic van, pedig azok is szépirodalmi művek. Erőteljesen.
Minden író hagy hézagokat. Írtam én már a Julius Caesarhoz is ficet (avagy mi történt éjjel a sátorban, Philippi előtt... :lol:). Lényeg, hogy az ember tud-e adaptálódni a stílusához. Némelyik tolkieni alapú ficben egész magasztos stílt kreáltam. :lol:

(Bár itt könnyű átcsapni irodalmi paródiába, amit szintén nagyon szeretek. Egyik beteg ötletem a Gyűrűk Ura volt, különféle írók stílusában. Mi lett volna, ha Móricz írja? Vagy Bulgakov? Vagy Krúdy?) Igaz is, ilyet fel lehet rakni a Privet Drive-szekcióba? Nem HP ugyebár, és teljesen komolytalan. Van benne mindenféle író. Az ötletet persze Karinthy adta, minden humoristák atyja és védőszentje.


Az igazság az, hogy a westernes ficek érdekelnének a leginkább. Nem sok ilyet láttam még. Pl. vajon honnan ismerte egymást Tuco és Angyalszem? Vevő lennék a korábbi kalandjaikra meg a gaztetteikre. :twisted:
Miért ölte meg Frank Harmonika bátyját? (Hm, de jó kis darkos ficet lehetne ebből is... csak volna merszem. :twisted: ) :lol: Ha biztattok egy kicsit, hátha...

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 12 (szerda), 16:06 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 12:22
Hozzászólások: 870
Tartózkodási hely: Szavakba öntött álmok között, valahol a lelkedben...
Piton és Remust már rengetegen írtak. Ilyet tuti senki nem fog írni, teljesen lerágott csont szerintem.

Furcsa ez az "én már írtam ilyet, írj te is!" -dolog. Olyan, mintha a saját művedet nyíltan akarnád összehasonlítgatni másokéval, ami senkire nézve nem valami hízelgő. Inkább az olyan ötleteidre keress jelentkezőket, amit még nem volt időd megírni (ha túl sok ötleted van, de túl kevés időd - nekem is van egy csomó ilyen talonba tett sztorim), és már nem is akarod - és lehetőleg kevésbé sablon ötletekkel.

nyomorultak fanfic... ne haragudj, de ezt nem tortom jó ötletnek. jó ízlésű ember nem ír ilyet. még ha "general" fic, akkor sem. fanfictiont (az én személyes véleményem szerint) olyan művekhez ír az ember, ami szórakoztató irodalom volt eredetileg - pl a HP is. szépirodalmi műhöz fanfictiont írni szerintem hatalmas nagy pofátlanság volna. már elnézést.

a westernes dolog nem rossz, csak kétlem, hogy akad jelentkező, aki annyira western-fanatikus :)

_________________
Kép

"Biztos Krisztusnak se üvöltözték folyamatosan a partról, hogy Figyelj, öreg, vízen jársz!, mert akkor tutira elsüllyedt volna." (Anita Blake)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Amiket én szívesen olvasnék...
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 12 (szerda), 15:13 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 11 (kedd), 16:51
Hozzászólások: 8
No, ha szabad, én is indítok egy pályázatot. A díj egyelőre kérdés (mi szokott lenni általában? ötleteket kérek...).

Na, többféle témában is lehetne...

1. Piton és Remus. Szomorú, netán tragikus sztorikat szeretnék látni. :twisted:, természetesen slash.

2. Poszt-HP7 ikrek-téma. Erről nem mondok többet, csak annak, aki olvasta... priviben, hogy pontosan miről lenne szó.

3. Tragikusan végződő fic Luciusról. Lehetőleg slash, a párja tetszőleges... lényeg: "Te hogy halasztanád meg a szép szőkénket?" Nyammm.

4. Pettigrew nézőpontjából írt sztori, ami egy kicsit bemutatja kedvenc áruló patkányunk indokait... a magyarázat kinek-kinek a fantáziájára bízva! Humorostól űbersötétig bármi lehet.

5. Piton/Mógus slash. Még sosem olvastam ilyet! (Leszámítva azt a bizonyos Piton-Voldi-Mógus-DD-Lucius sztorit, ahol DD százfűléfőzettel operált :twisted: ) Komoly vagy humoros egyaránt lehet. Nem tom, én annyi fantáziát látok Mógus karakterében!



Megkötés az összeshez: saját karakter NINCS. Utálok minden Mary Sue-gyanús dolgot. Van épp elég szereplő raktáron.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 228 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség