Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 29 (péntek), 9:07

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Fórum szabályok


Figyelem!
A Bétapiac - keres és a Bétapiac - kínál topicokban kötelező használni a bevezetett sablonokat. A sablon nélküli hozzászólásokat figyelmeztetés és értesítés nélkül töröljük.
Olvasd el az erre vonatkozó tutoriálokat!



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2164 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 44  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 június 03 (szombat), 12:24 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Üdvözletem!
Ideiglenes bétát keresek, amíg szegény bétám betegeskedik. A helyesírásom nagyjából jó, de a vesszőkkel hadilábon állok.
Fandom: HP
Műfaj: slash
Figyelmeztetés: az egyikban van némi erotikus tartalom, de semmi komoly
Korhatár: Mivel az egyik slash így az 18-as, a másik korhatár nélküli
Párosítás: Bill/Harry a másik severitus
Várható hossz és frissítési idő: két 100+ szavas szöszről van szó, az egyik ide, a másik ide való.
Elérhetőség: itt PÜ-ben, email címmel.
Köszi előre is!

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 május 29 (hétfő), 12:31 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 május 29 (hétfő), 12:17
Hozzászólások: 1
Sziasztok, Tecla vagyok, és a legelső történetemhez szeretnék segítséget kérni, szükségem lenne olyan személyekre, akik helyesírásilag, nyelvtanilag is átnézik, illetve próbaolvasóra is, aki magát a cselekményszálat és a karakterek felépítését ellenőrzi, örülnék neki, ha egy személyben lenne meg mindez, de nem vagyok válogatós. Főleg Győr környékinek örülnék, e-mail-ben közlöm a részleteket.

Fandom: Original – teljesen saját történet, saját szereplőkkel, magyar környezetben
Műfaj: dráma, kaland, fantasy, romantikus, családregény
Figyelmeztetés: Szereplő halála, véresebb gyilkosság előfordul benne, hiszen fantasy-horror a témája, illetve erotikus tartalom várható, bár igyekszem nem túlvesézni ezeket, azért nem árthat tudni, hogy néhány szereplő között bizony több is lesz mint elcsattanó csókocskák. Néhányszor előfordulhat benne trágár beszéd is, van pár olyan szereplőm, akik bizony megérdemelnék a szappanos szájmosást.
Korhatár: 18, mivel előfordulhat benne komolyabb téma, amit faitalok nehezebben emészthetnek meg, mint pl. szereplő halála, gyilkosság
Párosítás: -
Várható hossz és frissítési idő: Regény lesz, az első rész körülbelül 25-30 fejezetből fog állni várhatóan, ha minden jól alakul, plusz egy epilógussal. Heti frissítést terveztem, legrosszabb esetben is kéthetit, de alkalmazkodó-képes vagyok, hiszen emberek vagyunk, van életünk a kéziratainkon túl is, a béta is csak ember. ;)
Elérhetőség: tecla.beaumont@freemail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 május 27 (szombat), 9:50 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 október 14 (péntek), 15:28
Hozzászólások: 4
Card12 vagyok, és a legújabb történetemhez szeretnék egy kis segítséget kérni.
Fandom: Original
Műfaj:dráma, romantikus, dráma
Figyelmeztetés: -
Korhatár: 16-os
Várható hossz és frissítési idő: nagyjából 14 fejezetesre tervezem, és úgy hetente szeretném frissíteni. (De ez a szám változhat attól függően mennyi a szabadidőm.)
Elérhetőség: tortenetek624@gmail.com

Aki mindezek után úgy gondolja, hogy szívesen segítene, írjon nekem. Hálás lennék a hibák javításáért, és az esetleges logikai buktatókra való rámutatásért. Szívesen olvasnám a véleményeteket is a fejezetekről! :)

A történet egy meleg fiúról szólna. Saját érzéseimet, és tapasztalataimat írtam meg benne. Nem minden a valóság szülöttje, de sok mindent merítettem a saját életemből. Ha úgy gondolod, hogy felkeltette az érdeklődésed a posztom, írj rám! :) Szeretném, ha a bétázóm kritikát is írna a fejezeteimhez, hogy azokat megfogadva az olvasók egy olyan történetet kapjanak, ami megérintheti őket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 május 15 (hétfő), 13:46 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 november 03 (szombat), 23:17
Hozzászólások: 20
MÁR TÁRGYTALAN :)

Sziasztok,

Egy teljesen komolytan, néhol abszurd kis sztorikát írok most Tolkien vonalon. Aki gondolna a bétázás lehetőségére (ami miatt egyébként nagyon hálás lennék) abszolút ne valami "rendes" ficre számítson. A történetem célja a könnyed szórakoztatás és a helyzetkomikumok puffogtatása, amolyan laza kis nyárváró.

Fandom: Hobbit, Gyűrűk Ura
Műfaj: slash, fluff, paródia
Figyelmeztetés: csúnya csúnya szavak és enyhe szexuális utalások ej
Korhatár: szerintem laza 14
Párosítás: azt mondja, indítunk egy Thranduil/Bard párosítással, aztán úgy nagyjából mindenki más is melegecske lesz, de nem lövöm le a többit
Várható hossz és frissítési idő: egyelőre 20 oldal van meg, igazából vagy egy hosszabb novellának tervezem. Max két, három fejezetre
Elérhetőség: lianamaylad@gmail.com

Nagyon hálás lennék, ha valaki a helyesírásom mellett építő kritikával is tudná illetni az írásomat.
Előre is köszönöm, ha segítetek!:)

_________________
Woman: The guy who killed her was short, wore fancy clothes and walked funny.
Jim: Shiiiiit. Sounds like my boyfriend...
♡♡♡

[gobblepot u;u]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 május 07 (vasárnap), 22:03 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 április 12 (szerda), 21:31
Hozzászólások: 2
Sziasztok!
Bétát keresek, viszonylag hosszabb időre!

Fandom: HP
Párosítás: Perselus Piton/ Hermione Granger :xx:
Műfaj: Romantikus, dráma
Figyelmeztetés: erotikus tartalom, durva nyelvezet, kínzás
Korhatár:16+, 18+
Várható hossz: kb. 30 fejezet, de lehet, hogy több.
Friss: megbeszélés kérdése! ;)
E-mail címem: szozsa914@gmail.com

Elsősorban, helyesírás, cselekmény szempontjából kellene átnézni, de igazán hálás lennék pár varázsvilágbeli kérdésemre adott válaszért és egy kis segítségért ha véletlen elakadok.
Szeretnék előre dolgozni, eddig 8 fejezet van kész teljesen, nem tudom még mikor fogom feltölteni. :)

Akit érdekel, az küldjön egy e-mailt, naponta nézem, szóval egyből tudok válaszolni! Előre is köszönöm a segítséget!
Üdvözlettel: szozsa


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 május 02 (kedd), 20:51 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 május 02 (kedd), 20:41
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Sürgősen bétát keresek most futó regényemhez. Főleg a vesszőhibák javításában kérnék segítséget, mert megőrjítenek, és ezért nem tudom időben frissíteni a történetet.

Cím: A Bűvös könyv
Fandom: Original
Műfaj: Fantasy
Korhatár:16
Figyelmeztetés: Slash (de nem a durvább fajta, inkább az érzelmek dominálnak)
Várható hossz: Eddig 10 fejezet van kész, és folyamatosan íródik. Szeretnék kéthetente frissíteni. Átlag fejezethossz 2500-5000 szó.
Elérhetőség: tuzvarazs.merengo@gmail.com

Előre köszönöm a segítséget a magam, és az olvasóim nevében.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 április 28 (péntek), 21:54 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 április 28 (péntek), 21:48
Hozzászólások: 2
Sziasztok!
Bétára lenne szükségem, aki ellenőrzi a helyesírást és ha esetleg van valami észrevétele a történettel kapcsolatban, azt is közli :pbunny:

Fandom: saját történet
Műfaj: dráma romantikus
Figyelmeztetés: szereplő halála, de ez nem lesz annyira részletezve
Korhatár: 12
Párosítás:
Várható hossz és frissítési idő: még nem tudom pontosan, de 10 fejezetnél nem hiszem, hogy hosszabb lesz, az első 3 fejezettel vagyok kész, ezért ezt hetente szeretném, a továbbiak pedig 3-4 hetente érkeznének
Elérhetőség: soyepanda@gmail.com

A történet a viktoriánus korban játszódik. Örülnék, ha lenne egy kedves vagy szigorú béta, aki bevállalna :3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 április 23 (vasárnap), 17:16 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 április 23 (vasárnap), 14:25
Hozzászólások: 3
Sziasztok! Panna vagyok és bétát keresek (milyen meglepő). Nem tartom magam nagyszerű írónak, viszont a történetre büszke vagyok, ezért nem szeretném ha vesszőkön vagy mondatvégi írásjeleken bukna el. Bár természetesen helyesírási hibák is felmerülhetnek. Építő kritikát, véleményt, nagyon szívesen fogadok, esetenként kérek is. A komment végén a regény tartalma is megtalálható, egy kis személyes véleménnyel.

Cím: A Mágia Birodalma - A titánok köve
Fandom: original (regény)
Műfaj: kaland, fantasy
Korhatár: 12
Figyelmeztetés: nem annyira durva, de azért lesz benne halál, de nem részletezve és csak ismeretlen szereplőkről van szó, ami miatt a korhatár van, az inkább a mögöttes tartalom miatt (vagyis törekszem arra, hogy átjöjjön mindenkinek)
Várható időtartam: mivel még folyamatban van az írás, nem tudom, de úgy körülbelül 15-20 fejezetre lehet számítani (fejezetenként 2000-2500 szó) maximum 2 hetente fogom frissíteni, minimum 1 havonta
Elérhetőség: varoshaza19@gmail.com

Ha az esetleges béta kéri, akkor elküldöm neki az első fejezetet hogy egyáltalán akar-e a regénnyel foglalkozni.

Leírás: A történet főszereplője a 15 éves Beca, az első fejezet viszont egy visszaemlékezés, ahol a lány még kisebb és megtudhatunk pár alap dolgot a Mágia Birodalmáról. A későbbiekben rájön, hogy azért nem olyan barátságos hely az, mint gondolta. Becanak és a barátainak vissza kell szerezni a hercegnőnek a titánok kövét. Amire ebben a leírásban ki szerettem volna térni, az a bizonyos "mögöttes tartalom" amit a fentebbiekben említettem, a főszereplő és a lova (mondjuk nem egy sima ló, de az egyszerűség kedvéért nevezzük így) kapcsolata. Ugyanis hát később kiderül, hogy Beca pánikbeteg (csak én lehetek olyan elborult elméjű, hogy egy kalandregény főhősét pánikbetegként írom le :'D) . A lova fog neki segíteni a betegsége legyőzésében. Ezt a témát szeretném boncolgatni, még ha nem is realisztikus példával.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 április 21 (péntek), 19:37 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 április 21 (péntek), 18:50
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Első sorban a helyesírás miatt lenne szükségem egy bétára, de nyitott vagyok az építő kritikákra is. :)

Fandom:
Original
Műfaj:
novella
Figyelmeztetés:
Szereplő halála, felkavaró tartalom (néhány horror elem van benne, de igazából annyira nem vészes)
Korhatár:
12
Hossz:
2221 szó
Elérhetőség:
hencida95@gmail.com (régi e-mail cím, don't judge me, pls)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 április 16 (vasárnap), 20:44 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 április 16 (vasárnap), 20:34
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Bétát keresnék a készülő történetemhez.
Fandom: saját regény
Műfaj: fantasy, kaland, YA
Korhatár: 12
Várható hossz, frissítési idő: A hossz nem rajtam, a szereplőimen múlik ;) max havi egy fejezet várható, sorozatnak szánom
Elérhetőség: asztor.gd@gmail.com
Megjegyzés: Bármilyen építő jellegű kritikát szívesen veszek, nem vagyok sértődős típus, szóval bármit meg lehet írni nekem
Szeretnék segítséget kérni a következő dolgokban: vannak-e logikai buktatók,
a szereplők jól kidolgozottak, hihetőek-e,
a cselekmény érdekes-e,
milyen benyomásuk van, jó-e az írás,
vannak-e magyartalan kifejezések, mondatok, helyesírási hibák


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 április 12 (szerda), 20:45 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 január 20 (kedd), 17:19
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Magyarország
Sziasztok!
Lilibeth vagyok és egy fordításhoz keresnék bétát, aki javítaná a helyesírási hibákat, figyelmeztetne, ha egy mondat nem "magyar" és esetlegesen bombázhatom fordítási kérdésekkel (nincs sok és azok is általában szójátékok :-D + húgomat szoktam ezzel a résszel fárasztani)
A történet: A very secret diary Arabelle-től :-D
Fandom: Harry Potter
Műfaj: dráma, naplószerű
Figyelmeztetés: sötét tartalom, gyilkosság említés szintjén (mégiscsak Tomról és a Kamráról beszélünk)
Korhatár: 14
Párosítás: --
Várható hossz és frissítési idő: 98 fejezete van, de nagyon változó hosszúak és jelenleg a 27.-nél tartok. Frissítés a vizsga időszakomtól függően hetente kettő-három (néha több) fejezet
Elérhetőség: gyuesz03@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 április 10 (hétfő), 19:46 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 április 08 (szombat), 13:49
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Régóta érlelődő regényemet százhúsz oldal után abbahagytam, és elterveztem, hogy újraírom, több szempontból is átdolgozva, kiegészítve a könyvet.
Ehhez a kísérletemhez keresnék béta olvasót. Ha úgy döntesz, segítesz nekem, akkor a véleményedre lennék csak kíváncsi: melyik szereplő érződik hitelesnek, melyiken kéne még dolgoznom, elég részletesek-e a leírások, stb.

Fandom:
Original
Műfaj:
High/epic fantasy, egy kis dark beütéssel
Figyelmeztetés:
– Egy-egy csúnya szó
– Szeretem megölni a szereplőimet :wink:
Korhatár:
14
Várható hossz:
40-42 fejezet, amiket próbálok 2000-2500 szó között tartani.
Várható frissítési idő:
Egyelőre 5 naponta tudnék előállni egy új fejezettel, aztán ha bepótoltam a világépítéssel kapcsolatos hiányosságaimat, akkor ezt szeretném felgyorsítani legalább három nap/fejezetre.
Elérhetőség:
breznayrichard@gmail.com

Ezer köszönet mindenkinek, aki már egyáltalán végig olvasta ezt a bejegyzést :)
Előre is köszönet a segítségért :china:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 április 08 (szombat), 9:55 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 április 05 (szerda), 21:00
Hozzászólások: 1
Már tárgytalan!!

Sziasztok!

Az első történetemhez lenne szükségem egy bétára, aki véleményezne, javítaná a párbeszédeket és a helyesírási hibákat.

Fandom: HP, Dramione
Műfaj: romantikus(nem a nyálas, csöpögős fajta), dráma, kaland
Figyelmeztetés: helyenként durva beszéd, erotikus tartalom
Korhatár: 16-18
Várható hossz és frissítési idő: hetente max. 1-2 kisebb rész (kb. 700-1000 szavas)
Elérhetőség: helga.helga20100@gmail.com

Megjegyzés: Nagyon hálás lennék, ha ötlet hiányában elakadnék, és néhány kreatív ötlettel sikerülne fellendíteni a sztorit :xx:

Előre is köszi, sok szeretettel várom a jelentkezéseket. :) :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára EvyDean 2017 április 23 (vasárnap), 8:45-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 április 07 (péntek), 19:03 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 április 07 (péntek), 18:51
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Gép előtt
Sziasztok!
Három és fél oldalas (2070 szó) fanfictionhoz keresnék bétát. Főleg vesszőhibák miatt kéne segítség, de kritikát is szívesen fogadok.

Fandom: Hetalia
Műfaj: Angst
Figyelmeztetés: Nincs
Korhatár: 12
Egyéb megjegyzés: Oroszországból lány lett és van benne némi Ooc.

Elérhetőség: naryana.hunter@gmail.com

Előre is köszönöm!

_________________
A rémálom nyiladozik, mint a tavaszra ébredő rózsa.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 április 06 (csütörtök), 15:40 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 január 19 (csütörtök), 10:26
Hozzászólások: 1
Sziasztok,
az első történetemhez lenne szükségem egy bétára, aki véleményezne és javítaná a helyesírási hibákat. A történet saját, teljes egészében az én képzeletem szüleménye.

Fandom: Saját történet
Műfaj: fantasy, horror, kaland
Figyelmeztetés: csúnya beszéd, gyilkosság, kínzás
Korhatár: 16
Várható hossz és frissítési idő: Még csak egy fejezet készült el és elég lassan haladok a többivel.
Elérhetőség: leaperforever@gmail.com

Előre is nagyon szépen köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 április 05 (szerda), 16:03 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 február 18 (szombat), 19:22
Hozzászólások: 2
Sziasztok,
az első történetemet kezdtem el megírni. Szükségem lenne egy bétára, aki javítaná a helyesírási hibákat. A tartalmon és a stíluson nem igazán kívánok változtatni. Egyelőre csak az első fejezet van kész és minél előbb szeretném feltölteni.
Részlet:

Fandom: saját történet, saját szereplők -> ORIGINAL
Műfaj: romantikus, dráma, humor
Figyelmeztetés: erotikus tartalom
Korhatár: 16
Várható hossz és frissítési idő: kéthetente, de lehet, hogy ritkábban.
Elérhetőség: elso.levai@gmail.com
Megjegyzés: A történetet E/3-ban írom. Összesen 6 főszereplő van, néha-néha mindegyik életéről esik említés. De a fő-fő szereplő Zelena.
,,- Zelena - sóhajtott megkönnyebülten Tamás. Hevesen vette a levegőt, és határozottan a szemébe nézett.
- Beszélnünk kell - mondta, megkerülte a konyha pultot és oda ment lányhoz. Zelena zavarában tett egy lépést hátra. Nem kerülhet közel hozzá, újra.
- Csaba elmondta, hogy nőgyógyásznál voltál. Figyelj, ha tényleg állapotos vagy, én vállalom a felelő..."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 április 03 (hétfő), 18:01 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 április 03 (hétfő), 17:52
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Hungary
Sziasztok!
Bétára lenne szükségem, aki tudna nekem segíteni az esetleges elírásokban, központozási gondokban és a logikus felépítéssel kapcsolatos problémákban. Saját, általam kreált világról és történetről lenne szó. :)

Fandom: saját történet, saját szereplők -> ORIGINAL
Műfaj: általános, egy kevés romantikával és humorral
Figyelmeztetés: erotikus tartalom, durva nyelvezet
Korhatár: 18
Várható hossz és frissítési idő: regény, de nem tudom előre, mennyi lenne. Hosszúra terveztem, és ha tudom, frissíteném.
Elérhetőség: elf990105@gmail.com
Megjegyzés: Hálás lennék, ha - ihlet hiányában elakadnék, és - néhány kreatív ötlettel sikerülne fellendíteni a sztorit (ha szükséges) :D :D
Örök hálám! :D :xx:

_________________
"Ole se muutos, jonka haluat maailmassa nähdä."
"Be the change you want to see in the world."
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 április 03 (hétfő), 16:50 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 19 (szerda), 21:01
Hozzászólások: 29
Tartózkodási hely: Denem kúria, Little Hangleton (Anglia)
Sziasztok!

Már tárgytalan, megtaláltam a bétámat. :)


Egy bétára lenne szükségem; aki segít a párbeszédeknél, és akár a logikai bukfencekben és elírásokban, amennyiben van rá lehetőség az új történetemnél.

Történet címe: Sötét világ

- Fandom: Harry Potter alap, de nincsenek jelen J.K. Rowling szereplői. Saját szereplők és helyszínek.
- Műfaj: általános, humor, akció/kaland, sötét, thriller, AU
- Figyelmeztetés: gyilkosság, szereplő halála, kínzás, erotikus tartalom, durva nyelvezet
- Korhatár: 18
- Várható hossz és frissítési idő: Regény, viszont nem tudom pontosan, mennyi lesz. Hosszúra kell számítani, azonban ritkábban tudok majd frissíteni.
- Elérhetőség: spy-game@freemail.hu

Előre is nagyon köszönöm a segítséget. Szeretettel várom a bétákat. :Dbunny: :taps:

Üdv:
Denem

_________________
Mindig ott, ahol lennie kell...


A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Denem 2017 június 29 (csütörtök), 16:39-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 március 28 (kedd), 8:34 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 augusztus 06 (hétfő), 21:56
Hozzászólások: 178
Tartózkodási hely: Bermuda-háromszög
TÁRGYTALAN! :)


Sziasztok!

Scale bétát keres saját fantasy történetéhez. :)

Fandom: Saját történet – saját szereplőkkel
Műfaj: fantasy
Figyelmeztetés: egy-két nem explicit gyilkosság
Korhatár: 16
Párosítás: ––
Várható hossz és frissítési idő: hosszú, két kötetes regény (tőlem megszokottan lassú frissítés). Hogy kötetenként hány fejezet, az még rejtély. :D
Elérhetőség: scalesand@gmail.com
Megjegyzés: Ha néha elakadok, akkor talán egy-két ötletelés lehet, hogy elkélne... :P


Ezer hála és köszönet! :give:

_________________
„− Nevetséges, Dudley még egy teát sem tud megfőzni, hogy tudna elkészíteni egy akármilyen kotyvalékot? Minek akarnak ezek gyufából tűt csinálni? Ha annyira kell nekik egy tű, vegyenek egy varrószaküzletben! Önvédelmi kalauz?! Petunia, ezek meg akarják támadni Dudleyt?! Vagy azt akarják, hogy Dudley harcoljon? De hát ő a légynek sem tudna ártani! Mibe akarják ezek belekeverni a mi fiunkat, heh? Ő is úgy fogja végezni, mint a semmirekellő nővéred, meg a munkanélküli férje!”
FELVÉVE


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 március 27 (hétfő), 0:16 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 március 26 (vasárnap), 23:36
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Helondale vagyok, Merengőn szintén, itt is nagyon új, Merengőn pláne. A legelső irományomból nőtte ki magát az első fejezete egy könyvnek, aminek hossza még az én fejemben is csak körvonalazódik(nyugalom, nem tervezem 8 kötetes nagyregénynek). Nem vagyok túl jóban a vesszőkkel, néha máshol jár a pihent agyam, félre nyomkodom ezt a kedves billentyűzetet. Az ilyen és esetleg más előforduló hibáim levadászásához, a pihent agyam generálta logikai buktatókhoz és hasonló veszedelmekhez szeretnék segítséget kérni..

Fandom: -original
Műfaj: -kaland
-fantasy
-sötét
Figyelmeztetés: -néhol véresebb dolgok, de semmi olyan, ami kizökkentene különösebben a lelki nyugalmadból
Korhatár: -12 körül
Várható hossz és frissítési idő: -olyan 2-3 hetente kerülnének elő azok a fejezetek, amik összességében olyan 20-ra jönnének ki a végén..(jönnének, mert még tényleg nem tudom biztosan, sacperkb ennyi lesz, reméljük)

Rövid ismertető arról, amiről én ott fent makogtam:
Egy sűrű erdő közepén éli mindennapjait egy három tagú család. Egy nap különös, borzalmas dolog kerül a rengeteg fái közé. Szétszakítva a családot, magával viszi az alig tizenegy éves fiút. A szülők a legközelebbi városba sietnek segítséget keresve. Meg is találják egy öt harcosból álló csapatban, akiknek ez a "tolvaj" túlságosan is ismerős.
Hogy miért lesz nekik olyan ismerős, amiért elindulnak a fiú keresésére, hogyan találják meg és mi várja őket az út végén, ez szeretném, hogy kiderüljön a további fejezetekben.

Ehhez viszont nekem is segítségre lesz szükségem és ha talán nem is harcosokra, egy elszánt bétára mindenképp, mégpedig ezen az e-mail címen: furfangosabigel@gmail.com
(Ez egy hosszú történet._.)
:china: :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 március 22 (szerda), 18:36 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 15 (hétfő), 12:25
Hozzászólások: 999
Tartózkodási hely: Az isten háta mögött
Tárgytalan.:)

Sziasztok!

BaO2 vagyok, egy ideje írogatok már, és szeretném a pályázatra írt novelláimhoz valaki segítségét kérni. Tulajdonképpen átolvasásról lenne szó, nem hiszem, hogy szarvashibáim lennének. :Dbunny:

Fandom:original
Műfaj: sötét, dráma. ˘Középkori hangulat +- fantasy
Figyelmeztetés:véres, szomorú, sötét hangulat, "gyilkosság".
Korhatár:14-16
Párosítás:
Várható hossz és frissítési idő: Körülbelül 700 szó darabonként. Rövid. Egyszeri alkalom lenne. A darabok nem tartoznak össze.
Elérhetőség: ryennhun@gmail.com

Üdv:
BaO2

_________________
„Don't look back! You're not going that way! ”
~Amy Rees Anderson
_________________________________________________________


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bao2 2017 március 27 (hétfő), 23:38-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 március 21 (kedd), 13:35 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 17 (csütörtök), 12:32
Hozzászólások: 292
Sziasztok!

Gondoltam felmérem a lehetőségeimet itt, hogy akad-e segítőm a készülő történetemhez.

Fandom: Harry Potter
Figyelmeztetés: horror (világvége de nagyon), slash (ez is a tervek között van meglehetősen light) azonban het párokra is lehet számítani, romantika, esetleg humor ahol lehetséges
Párosítás: Harry/ Ginny, Draco/ Harry, és írás közben ami adódik
Korhatár:16
Történet hossza: Folyamatban van az írás eddig legalább 4. fejezet van, és nem tervezem hosszúra, de még van vissza pár fejezet.
Mit szeretnék? Egy gyakorlott bétát keresek, mert igazán szükségem van rá. Eléggé kritikus vagyok az írásaimmal szemben, de mellékes plusz, ha néhol segítő szándékkal oda bök, ahova kell a javítás során, mert a véleményekre mindig nyitott vagyok.
Mit ígérhetek? Javítani való bőven lesz.

Ha esetleg még ezután is szeretnél segíteni nekem, akkor itt elérhetsz: laurasl07@gmail.com

Lauras


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Lauras 2017 március 25 (szombat), 23:29-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 március 18 (szombat), 17:21 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 március 18 (szombat), 17:14
Hozzászólások: 1
Sziasztok Dia vagyok( dia94) és egy régebbi (az elejét talán 5-6 évvel ezelőtt írtam, csak újra elővettem), majdnem teljesen kész regényemhez keresnék valakit bétázási feladatokra. (Többnyire vesszőhibákról lenne szó)

Fandom: Death Note
Műfaj:romantikus, dráma
Figyelmeztetés: van benne gyilkosság, erotikus tartalom de ez nagyjából kimerül abban hogy "szeretkeztünk"
Korhatár: 16
Párosítás: saját szereplő/L és saját szereplő/Matt
Várható hossz és frissítési idő: eddig 19 fejezet van, már említettem, hogy majdnem kész, csak 2 max. 3 fejezet várható még, frissítés, hát amint felengednek egy fejezetet, szeretném rögtön feltenni a következőt, de mondjuk, hogy hetente 1-2 fejezet
Elérhetőség: svelecz.klaudia@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 március 17 (péntek), 18:48 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 január 16 (hétfő), 11:58
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Aneh118 vagyok, és a Lélekházassághoz keresek bétát!

Fandom: Harry Potter
Műfaj: Slash, dráma, romantika
Figyelmeztetés: Slash, kínzás, durva nyelvezet, szereplő halála
Korhatár: 18
Párosítás: Perselus/Harry
Várható hossz és frissítési idő: két hetente és még nem tudom, hogy hány fejezetes lesz
Elérhetőség: hpfandom.aneh118@gmail.com

Már néhány fejezet felkerült a merengőre, csak a mostani bétámnak sajnos túl sok dolga akadt, így nagyon hálás lennék egy kis segítségért.

üdv,
Aneh118

U.i: Azóta már tárgytalan lett a dolog :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Aneh118 2017 március 20 (hétfő), 0:04-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 március 17 (péntek), 18:16 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 március 17 (péntek), 18:01
Hozzászólások: 1
.o


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Albert 2019 január 28 (hétfő), 12:06-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 március 16 (csütörtök), 19:16 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 március 16 (csütörtök), 19:05
Hozzászólások: 2
Sziasztok 'majomparade' vagyok, és a legújabb történetemhez szeretnék egy kis segítséget kérni.
Fandom: GoT
Műfaj: femslash (említve), pici angst, talán dráma
Figyelmeztetés:Egy halott uolsó gondolatai
Korhatár: 16-os
Párosítás: Sansa/Margaery
Várható hossz és frissítési idő: egyperces, kvázi rövid írás
Elérhetőség:sararonai13@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 március 06 (hétfő), 16:57 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 január 13 (vasárnap), 21:19
Hozzászólások: 5
Sziasztok!

Egy novella bétázázásához szeretnék segítséget kérni. Helyesírási és logikai hibákat kéne kiszűrni, és általános olvasói véleményre is kíváncsi vagyok.

Fandom: saját történet
Műfaj: hát annyira nem tudom behatárolni, romantikus, kicsit groteszk és természetfeletti elemek vannak benne.
Figyelmeztetés: gyilkosság említés szintjén van benne
Korhatár: 12, max 14
Hossz: 10 oldal
Elérhetőség: 94.lilla@gmail.com

Jelentkezőknek előre is nagyon köszönöm.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 március 05 (vasárnap), 21:12 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 március 05 (vasárnap), 21:04
Hozzászólások: 1
Sziasztok! :kitty:

Nagy szükségem lenne egy bétára, egy éppen születőben lévő, Harry Potter történetemhez!

Fandom: Harry Potter
Műfaj: slash, dráma, romantikus
Figyelmeztetés: erotikus tartalom
Korhatár: 18
Párosítás: Perselus/Harry
Várható hossz: nagyjából 10 fejezetesre tervezem
Elérhetőség: farkasria88@gmail.com

Általában a vesszők okoznak problémát és a pontatlanságból fakadó elgépelések.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 március 05 (vasárnap), 15:54 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2014 május 16 (péntek), 16:26
Hozzászólások: 767
Tartózkodási hely: Hell's Kitchen
Tárgytalan :china:

Sziasztok! :)
Meglehetősen rég jártam erre, de lassacskán szeretnék visszatérni. Éppen ezért bétát keresnék nagyobb terjedelmű, de lassan készülgető, saját történetemhez ;;)

Fandom: saját, kortárs fantasy
Műfaj: általános, akció, angst, (későbbiekben) romantika, lazább hangvételben
Figyelmeztetés: gyilkosság, szereplő halála (Illetve későbbiekben világnézetek esetleges ütközése, de nem szándékozom kényelmetlenséget okozni senkinek.)
Korhatár: 12
Párosítás: saját karakterek
Várható hossz és frissítési idő: Hosszú, egyelőre húsz fejezettel számolom az első részt, de mivel nagyon lassan halad, frissítés talán havonta lenne. De nem kötnék senkit magamhoz végleg, ha csak egy-két fejezetet vállalnál el, azt is nagyon megköszönném :)
Elérhetőség: sybill.dumbledore@gmail.com és pü
Legfőbb hibám a vesszők kitétele és a logikai bukfencek, az információk aránytalan adagolása.

Kis ismertető-féleség: Vegyük a jelenkori Magyarországot, néhány fiatal elementált, némi családi drámát, gonosz varázslókat, dobáljunk bele még pár természet-feletti lényt, szórjuk meg jellemtragédiákkal, és kész a fantasy-sütemény ;) Vegyünk bele egy bentlakásos kollégiumot, és az iskolába járást kicsit lazán kezelő diákokat. Picike latin és konyhafilozófia a karakterek szájából, a főszereplők a történet legelején tizenkét évesek, de persze a felnőttek sem elhanyagolhatók.
Még annyit, hogy nem egy hirtelenjött ötleteől van szó, az alap már 7-8 éve formálódik a fejemben, tehát a megírási szándékaim komolyak.
Viszont fontos lenne, hogy ha valaki elég bátornak és kitartónak érzi magát és bevállal, annak szeretném kicsit kifejteni a főbb történetszálakat.

Előre is köszönöm a segítséget! :) :china:


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Sybill Dumbledore 02 2017 április 13 (csütörtök), 21:17-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 február 24 (péntek), 13:27 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 február 23 (csütörtök), 20:36
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Dosadi vagyok. Kiskorom óta írok történeteket, de nem nagyon tettem fel netre eddig és szeretnék ezen változtatni. Ehhez kérem a segítséged :)

Fandom: Csodálatos Katicabogár és Fekete Macska
Műfaj: paródia, crack (?)
Figyelmeztetés: Nagyon gyakoriak nálam az olyan elgépelések, amelyekből másik értelmes magyar szó jön ki, meg a magyar nyelvhelyességnek nem megfelelő, értelmetlen mondatok. Sajnos ezekkel a World helyesírás ellenőrző már nem tud mit kezdeni, ezért publikussá tétel előtt nagyon komolyan bétára szorulok.
Korhatár: 12
Párosítás: AdrienXMarinette
Várható hossz és frissítési idő: 7 oldalról lenne szó. Az első része bétázásra került, itt tudod elolvasni, hogy könnyebben tudj dönteni tetszik-e és vállalod-e.
http://vhdosadi.tumblr.com/post/1471084 ... -r%C3%A9sz
(jelszó: vanhelsing)
Elérhetőség: dosadi.v.h@gmail.com

Igazán nagy segítség lenne, ha bétázni tudnád a történet maradék részét!

Várom válaszod!
Dosadi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 február 20 (hétfő), 17:40 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 február 20 (hétfő), 17:28
Hozzászólások: 1
Sziasztok, Alin vagyok, és egy Harry Potter fanfictionhöz keresek bétát, szükségem lenne rá, hogy valaki átnézze, egyrészt a helyesírás miatt, másrészt, örülnék egy véleménynek, mielőtt közzéteszem.

Fandom: Harry Potter, next generation

Műfaj: Általános, kis humor, esetleg később egy kevés romantika.

Figyelmeztetés: Lesz benne gyilkosság, meg trágár beszéd, de nem az lesz a fő jellemző, valamint egy kis slash is lesz benne, de csak említés szintjén, és OOC karakterek lehetnek benne, mivel a Cursed Childot (még) nem olvastam.

Korhatár: 16, de csak az esetleges csúnya beszédért, és a későbbi gyilkosságért.

Párosítás: Nem romantikára kihegyezett történet, úgyhogy kifejezetten nem szeretnék párosokat megemlíteni.

Várható hossz és frissítési idő: Regény, nagyjából 20 fejezetesre tervezem, és valószínűleg elég lassan, tehát hetente, kéthetente fogom tudni frissíteni

Elérhetőség: anna.semsei@gmail.com

Ha valakit érdekel a dolog, akkor írjon egy e-mailt, előre is köszönöm szépen! :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 február 18 (szombat), 16:59 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2014 április 14 (hétfő), 22:14
Hozzászólások: 16
Sziasztok!

Kitti vagyok, és bétát keresek egy jövendő regényemhez, ami nem fanfiction, hanem saját kútfőből pattant ki. Elsősorban nem helyesírás miatt kérem ezt, hanem véleményekre lenne szükségem, hogy valaki más szemmel nézve, mit gondol a történetről.

Műfaj: Talán thrillernek mondanám, de lesz romantikus szál is.
Figyelmeztetés: Erotikus jelenetet és pszichés zavarokban szenvedő szereplőket fog tartalmazni.
Korhatár: Előzőek miatt 18-as karika.
Várható hossz és frissítési idő: Regény lesz, még nem tudom pontosan hány fejezet, kb. 30-40. Szeretnék nagyjából kéthetente egy fejezettel kész lenni, de ezt egyelőre nem tervezem feltölteni Merengőre, ezért ráér a bétázás is.
Elérhetőség: szabo.kitti0116@gmail.com

Kérlek, ha felkeltettem az érdeklődésed, és segítenél, írj a fenti e-mailre.

Köszi

Kitti


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 február 18 (szombat), 16:30 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 január 29 (vasárnap), 19:58
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Prythian
Sziasztok! The_Mockingjay vagyok, és egy Karib-tenger kalózai fordításhoz szeretnék bétát keresni. *reménykedik, hogy van itt egy vállalkozó szellemű PotC fan* Átolvasásra, elgépelések, helyesírási hibák javítására lenne szükség. A történet eddig 36 fejezetes, de az író még nem fejezte be. A fordítási engedélyt megkaptam, de az első pár fejezet elég rövid, így azok össze lesznek vonva.

Fandom: Karib-tenger kalózai

Műfaj: dráma, romantikus, kalandos

Tartalom: Kiderül, hogy Jacknek és Angelicának van egy lánya. Ám sok minden áll a kis család
boldogságának útjába…

Figyelmeztetés: szereplő halála, erotikus tartalom, kínzás

Korhatár: én 16-osnak érzem.

Párosítás: Jack/Angelica, később saját szereplő/saját szereplő

Várható hossz és frissítési idő: Ez az írón múlik. A történet eddig 36 fejezetből áll, reményeim szerint egy-két hetente tudok majd frissíteni.

Elérhetőség: the_mockingjay@freemail.hu

Ha kedvet kaptál a javításhoz, kérlek, írj!

_________________

The_Mockingjay/Jay

Multifandomista könyvmoly, Kaltain Rompier-fanatikus

Főállású könyvtárbajáró és alkoholosfilc-tetkó készítő, mellékállásban haldokló gimnazista

"You could rattle the stars. You could do anything if only you dared."



Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 február 15 (szerda), 18:12 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 február 15 (szerda), 17:59
Hozzászólások: 2
Sziasztok! :-h

Krystear Quinn vagyok. Egy kész novellámhoz szeretnék keresni bétát.

Fandom: Original kategória, vagyis saját világ, saját szereplők
Műfaj: fantasy
Figyelmeztetés: csúnya beszéd, kalandok során levágott szörnyek, de inkább poénosan leírva, mint sem brutálisan. erotikus tartalom, de nincs szex.
Korhatár: 16 max
Várható hossz és frissítési idő: a novella kész. 47 oldalas, hét fejezetes. egy héten egy fejit terveztem feltölteni, de rugalmas vagyok. :D
Elérhetőség: privátban megbeszéljük

Főszempont a helyesírás ellenőrzés (nem ordító farkashibákról van szó. legfőképpen egybe-különírás, vesszők). Nyilván, ha valami logikai hibát, paradoxont, ütközéseket találnál benne, annak jelzését szívesen veszem.

Köszönöm szépen előre is! :) =D>

U.I.: aktuális, a béta, aki elvállalta időközben még sem tudta megcsinálni


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Krystear Quinn 2017 április 02 (vasárnap), 15:17-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 február 15 (szerda), 13:10 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 február 15 (szerda), 12:24
Hozzászólások: 1
:) Éva vagyok, és segítséget szeretnék kérni, hogy feltöltés előtt kiszúrja valaki a hibákat, amik felett én átsiklom.

Két történetet kezdtem el feltölteni:

Félvérek: https://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=130145
Felborult magány: https://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=130324

Fandom: saját történet, saját szereplőkkel
Műfaj: fantasy, romantikus, dráma,
Figyelmeztetés: van benne erotikus tartalom (elvétve), itt-ott csúnyább szóhasználat
Korhatár: 16+, 18+
Várható hossz és frissítési idő: (két történetről lévén szó) egy fejezet: 6-15 oldal között szokott lenni (worldben) A Félvérek már kész, az 17 fejezet. A Felborult magány még folyamatosan készül. Kb.1 hét/fejezet. Ez attól függ, hogy az időm hogyan engedi.
Elérhetőség: eva.benet.1111@gmail.com

Aki az olvasottak után úgy gondolja segítene, kérem írjon nekem.
Köszönöm! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 február 10 (péntek), 23:55 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 február 10 (péntek), 23:43
Hozzászólások: 1
Sziasztok, Thomas (lehet Tamás is, mindegy :-) ), és egy bétázót keresnék. A pontok a következők:

Fandom: Harry Potter
Műfaj: Slash, Dráma, Sötét
Figyelmeztetés: Lesznek benne szexjelenetek, több is, véres jelenetek is, már az első fejezetben is vannak. Öncsonkítás, önrombolás, kínzás, érzelmi terror stb.
Korhatár: 18+
Párosítás: Dracon (Draco/Ron), de ez a szál később kerülne kibontásra, először néhány fejezet Draco szemszögéből, kissé OOC karakterré változtatom, de szerintem egyáltalán nem drasztikusan.
Várható hossz és frissítési idő: Őszintén szólva fogalmam sincs. Csak ma gondoltam egyet, és leültem írni, egy fejezet már meg is van. Most egy elég viharos időszak elé nézek elébe, szóval nem tudok garantált, kézzel fogható időpontokat adni. :-|
Elérhetőség: tamas.maklari@gmail.com

Amit szeretnék:
- Helyesírási, nyelvtani hibák korrigálása (én is átnézem ötször-hatszor a fejezeteket, de még így is biztosan maradnak benne hibák)
- Véleményezés (Ez nagyon fontos lenne számomra, sokat írtam régebben is, de publikálni nem sokat publikáltam, ha azt is tettem, egy idő után abbahagytam)
- Ötletek, szöveg színezése szépítő kifejezésekkel


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 február 09 (csütörtök), 21:22 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 29 (szerda), 22:20
Hozzászólások: 8
Sziasztok!

Namito vagyok, és bétát keresek a jelenleg íródó történetemhez. Elég hosszú terjedelműre tervezem, viszont nem tudom előre megmondani, hogy hány fejezetről lenne szó.
Amire szükségem lenne: helyesírás ellenőrzés, logikai bakik észrevétele, és egy kis segítség a szereplők személyiségével, hogy ne változtassam meg őket.

Fandom: Harry Potter
Műfaj: Slash, Sötét, Angst, Dráma
Figyelmeztetés: Nagyon minimális erotika (mivel nem e köré épül a történet) , véres jelenetek is előfordulnak, illetve gyilkosság + vannak benne elég depressziós jelenetek.
Korhatár: 16-os
Párosítás: Voldemort/Harry
Várható hossz és frissítési idő: Jelenleg 8 egész fejezettel vagyok kész, de ennél jóval hosszabbra tervezem.
Elérhetőség: namitochan@hotmail.com

Hatalmas köszönet annak, aki elvállalja!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 február 09 (csütörtök), 15:53 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 30 (csütörtök), 14:24
Hozzászólások: 13
Sziasztok!

S.O.S.!

Szükségem lenne egy "egyéjszakás" bétára! Könnyű, rövid szöveg, igyekszem minőségi szöveget kiadni a kezeim közül, még akkor is ha nem mindig sikerül. Nincsen sok helyesírási hiba!

A sztorit itt találjátok, ha érdekel:
https://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=87290


Cím: Örökké nem eshet
Fandom: HP
Műfaj: Romantikus, Dráma, Sötét, Angst, Hurt/Comfort
Figyelmeztetés: Halál, erotikus tartalom, kínzás, stb., ami ehhez kell (nyelvezetre ügyelek!)
Korhatár: +18
Párosítás: Hermione Granger, Perselus Piton
Várható hossz és frissítési idő: kilátástalan, kaotikus, káosz és anarchia, dögvész és világvége! Semmit nem tudni!
Elérhetőség: juhaszkc@gmail.com

Ezer köszönet a projekt vállalásáért!

_________________
[img]http://crackingace.com/images/Snapeava.jpg[/img]
[b][i]Snape Only Needs a Hug![/i][/b]
[img]http://www.snitchseeker.com/avatars/jessiqua-171406.gif?dateline=1312862798[/img]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 február 09 (csütörtök), 14:56 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 február 07 (kedd), 22:04
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Szükségem lenne egy bétára, aki átnézi a Split (Széttörve) fanficemet :) A sztori kb. 6-7 fejezetesre van tervezve.

Fandom: Split
műfaj: sötét, thriller, dráma, romantikus
figyelmeztetés: spoiler, szereplő halála, gyilkosság, durva nyelvezet
korhatár: 16

Amire szükségem van:
- vesszőhibák javítása
- párbeszéd hibák javítása
- esetleg saját vélemény, ha meg szeretnéd osztani velem

Elérhetőségem: sproder.anna@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 február 08 (szerda), 20:14 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 február 07 (kedd), 22:06
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Szeretném ha valaki elolvasná a novellámat és javítaná a hibákat.


Fandom: saját történet
Műfaj: sötét, dráma
Figyelmeztetés: Gyilkosság
Korhatár: 16

Amire szükségem van:

- főleg vesszőhibák javítása
- stilisztikai problémák észrevétele
- és esetleg egy véleményt

Itt az elérhetőségem: levaeszti@gmail.com

Előre is köszönöm a segítséget!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 február 07 (kedd), 23:00 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
A fent olvasható fórumszabályok értelmében az utolsó két hozzászólást töröltem. Olvassátok el a szabályokat és az abban említett tutoriálokat!

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 február 05 (vasárnap), 15:11 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 február 05 (vasárnap), 14:54
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Szeretném ha valaki beleolvasna a történetembe. Kezdő vagyok, tehát bőven akadnak hibáim.
A történet alapötletét a Doctor Who: Planet of the Dead című epizódja adta. Egy rakás ember egyik pillanatban még a buszon ül, a másikban pedig egy idegen bolygón találja magát. Innen meg is szűnik a hasonlóság, mert természetesen itt nincs Doktor aki majd megmenti őket.

Fandom: saját történet (mondjuk)
Műfaj: kaland, horror, sci-fi
Korhatár: 18
Várható hossz és frissítési idő: A hosszról fogalmam sincs, attól függ, hogy alakul a történet. Kéthetente szeretném frissíteni.

Amire szükségem van:

- Elsősorban vélemények
- Párbeszédek kijavítása
- Helyesírási, és stilisztikai hibák javítása
- Stílusbeli hibák jelzése

Előre is köszönöm a segítséget :-)
Elérhetőség: africanbird3@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 február 02 (csütörtök), 14:18 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 február 02 (csütörtök), 14:03
Hozzászólások: 4
Sziasztok kedves Beták!

Kitiara vagyok, és a már régóta a Merengőn olvasható történetem (Boszorkányok már pedig... vannak!) friss fejezeteihez keresnék egy bétát. Nemrég belekezdtem egy új fordításba, amihez szintén keresnék valakit, aki átolvassa feltöltés előtt (angol HP fanfic)!

Fandom: HP
Műfaj: romantikus, humor, talán később sötét is (ez még nem körvonalazódott bennem)
Figyelmeztetés: egyszer-kétszer, a későbbiekben biztosan lesz benne erotikus tartalom, és elvétve durvább nyelvezet, de elsőként nem ez határozza meg a sztorit, tehát nem PWP :)
Korhatár: 18-as lesz majd valamikor
Párosítás: saját szereplő/Sirius Black (egy kis Regulusszal fűszerezve)
Várható hossz és frissítési idő: még nem látom előre a végét a történetnek, folyamatában van. Jelenleg hetente készülök el friss fejezettel, de később lehet, hogy lesz az két hét is, ha beindul a félév az egyetemen.
Elérhetőségem: pirosreka@hotmail.com

Köszi előre is!!!
Üdv:
Kitiara


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 február 02 (csütörtök), 13:48 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2017 február 02 (csütörtök), 13:17
Hozzászólások: 1
Sziasztok! :-h

Szeretném, ha átolvasnák a történetem, mielőtt felteszem az oldalra. Több szem többet lát. A sztorit alapvetően két főhős (egy törékeny, ifjú hölgy és egy fiatal úr) viszi felváltva, de sok összegabalyodott szálon fut, tele intrikával, bonyodalommal és szenvedéllyel. Jól jönne egy kis segítség, és örülnék egy olyan bétának, aki szívvel-lélekkel érdeklődik és nem utolsó sorban szereti is a történetem. Igazán hálás lennék érte. :) Így hát várom a kedves és bátor jelentkezőt vagy jelentkezőket, hogy együtt részesei lehessünk egy közös "irodalmi" kalandnak.

Fandom: saját történet
Műfaj: sötét, kaland, romantikus, fantasy
Figyelmeztetés: Durva nyelvezet, erotikus tartalom, gyilkosság, szereplő halála
Korhatár: 18+
Várható hossz és frissítési idő: egy regénysorozat első kötetéről van szó, negyven fejezet plusz epilógus, egy fejezet nem nagyon több 10-12 röpke oldalnál, de van pár sokkal rövidebb. Nem sürget a tatár, de szeretném, ha egy-két hetente tudna javítani néhány fejezetet. Ha tetszik, és tudunk haladni, folytathatjuk is, mert alakul a második kötet.

Amire szükségem van:

- elsősorban helyesírási hibák javítása
- esetleges stilisztikai problémák észrevétele
- logikai buktatók kiszűrése
- és természetesen nagyon örülnék a véleménynek, szeretném tudni, kiből mit váltott ki a történet.

Előre is köszönöm a részvétet!!! _U_

Elérhetőség: keleada0013@gmail.com /megbeszélés alapján facebook.


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Audrey Ann 2017 február 02 (csütörtök), 15:44-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 január 29 (vasárnap), 20:38 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 augusztus 22 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: Salgótarján
Fandom: saját történet
Műfaj: romantikus, akció, fantasy
Figyelmeztetés: Durva nyelvezet, erotikus tartalom, gyilkosság
Korhatár: 12-18
Várható hossz és frissítési idő: A történetet még régebben írtam, 2011-ben. Most szándékozom ismét életre hívni. Olyan bétára lenne szükségem, aki hetente el tud küldeni egy javított fejezetet.

Amire szükségem van:

- párbeszédek helyesírásának kijavítása
- esetleges vesszőhibáké (bár azok ritkábbak)
- esetleges stilisztikai hibáké (szintén ritkábbak)
- stílusbeli hibákra való figyelmeztetés (pl. ha valahol nem vagyok elég részletes, esetleg olyant részletezek, amit fölösleges stb...)

Előre is köszönöm a javítást :)

Elérhetőség: david9503@citromail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 január 29 (vasárnap), 1:59 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 június 29 (kedd), 22:29
Hozzászólások: 5
Fandom: Saját történet
Műfaj: romantika, dráma,
Figyelmeztetés: nincs
Korhatár: 16+

Várható hossz és frissítési idő: Jelenleg 19 fejezet van készen, még legalább 5 jön hozzá. Hetente egy fejezetet akarok feltölteni azt kellene bézátni. Átlagban 10 oldalas fejezetek.

A történet 18 éves végzős középiskolások mindennapi gondjairól, kapcsolatokról és szerelemről szól. Helyesírás átnézése, de talán főként a pontozással vesszőkkel van gondom. Esetleg bekezdések, ilyesmik átnézése, szerkesztése. Véleményt, javaslatot nagyon szívesen fogadok.

Elérhetőség: lucymadetotravel@gmail.com

Köszönöm:
Summerrose90


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 január 29 (vasárnap), 0:10 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 január 28 (szombat), 23:48
Hozzászólások: 1
Hali!

Ficceket írok és szükségem lenne egy bétára. Elég kezdő vagyok, és sajnos sokszor elgépelek. Általában egy fejezetes novellákat írok, de van amikor hosszabbra sikerülnek.

Fandom: Harry Potter, animék
Kategória: slash
Műfaj: Alternatív univerzum, stb.( mikor mi... :-D )
Korhatár: 14-18
Figyelmeztetések: slash, erotikus tartalom, stb.( mikor mi... :-D :-D )

Hetente, de inkább két hetente vagyok kész a ficcekkel.
Remélem valaki segít, amit előre is köszönök!
Elérhetőségem: polgarabigail390@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 január 28 (szombat), 17:59 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 január 28 (szombat), 17:32
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Fordítok és írok is elég sokat. Amihez most elsősorban bétára lenne szükségem, az egy többrészes történet. Előreláthatóan olyan 25 fejezetet tervezek, de ez még nincs kőbe vésve. Legtöbb problémám az esetleges elütésekkel van. Vissza szoktam olvasni, de van amin többször is átfutok és jóval később akadok csak rá véletlen. Valamint a párbeszédekkel és vesszőkkel sem vagyok mindig magabiztos. Természetesen többszöri átolvasás után küldeném csak tovább, minél kevesebb munkát adva ezzel másnak. :)

Fandom: Adam Lambert, Bill Kaulitz, Tom Kaulitz
Kategória: Slash
Műfaj: Alternatív univerzum, Angst, Crossover, Hurt/Comfort, OOC, TWC- not related
Korhatár: 16 - 18 (de ez inkább összességében a történetre vonatkozik, nem minden fejezet az erotika, mint inkább a felkavaró jelenetek miatt kapta a besorolást)
Figyelmeztetés: slash, erotikus tartalom, mentális zavar, vér, erőszakos viselkedés, droghasználat

A történetből 13 fejezet már elkészült. Hetente szoktam írni egy fejezetet körülbelül. Egy fordulatokkal és rejtélyekkel teli orvosi krimiről lenne szó. Legalábbis én ide tudnám sorolni. :)
Remélem lesz, akinek felkeltettem az érdeklődését és szívesen segítene nekem. :)
Itt elértek: adommy.fanfic@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 január 22 (vasárnap), 16:59 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 január 22 (vasárnap), 16:50
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Én egy fordító vagyok, olyat keresek aki segítene rendbe tenni a helyesírási hibáimat, szövegkörnyezetet, bármit ami nem jó.
Esetenként rövidebb írásokat fordítok de elő fordul egy-egy hosszabb terjedelmű írás is, ezeket természetesen egyeztetés alapján adnám be korrigálásra.
Fandom: Yuri!!! on Ice
Műfaj: legtöbb esetben romantikus, erotikus
Figyelmeztetés: SLASH, erotikus tartalom, trágár beszéd
Korhatár:12-18
Párosítás: legtöbb esetben Victor Nikiforov/Katsuki Yuuri, de esetenként változhat
Hossz:Különböző hosszúságúak de általában csak novellák emellett olyan 1-2 hetes frissítést tervezek és ha valami közbe jön előre szólok!
Elérhetőség: mike.dominika@freemail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2017 január 21 (szombat), 22:06 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2017 január 21 (szombat), 20:42
Hozzászólások: 2
Sziasztok, egy többfejezetes, folytatásos sztorihoz keresek olyat, aki segítene nekem a helyesírást, szövegkörnyezetet megnézni, gyakori nálam ugyanis az, hogy szót ismétlek, vagy kihagyok vesszőket, rosszul írom a párbeszédek betűit, központozását.
Fandom: Harry Potter
Műfaj: romantikusabb, de nem csak arra helyezi a hangsúlyt
Figyelmeztetés: szereplő halála, kínzás, erotikus tartalom
Korhatár: 16 - nem kell részletes szexjelentre számítani :D
Párosítás: Tonks/Remus
Várható hossz és frissítési idő: kb 12 fejezet, de lehet több vagy kevesebb, heti 1 fejezet, bár függ attól, hogy épp mennyi a dolgom :D
Elérhetőség: iszley96@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2164 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 44  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség