Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 május 17 (péntek), 1:23

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Fórum szabályok


Figyelem!
A Bétapiac - keres és a Bétapiac - kínál topicokban kötelező használni a bevezetett sablonokat. A sablon nélküli hozzászólásokat figyelmeztetés és értesítés nélkül töröljük.
Olvasd el az erre vonatkozó tutoriálokat!



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2165 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 44  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 január 08 (péntek), 12:27 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2016 január 07 (csütörtök), 15:26
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Az asztronómia klubban.
Sziasztok!

Puri lennék, csakcsakcsak újra kellett regisztrálnom, mert... technika és feledékenység.


Fandom: Original
Műfaj: Romantika, akció/kaland, általános, humor
Figyelmeztetés: Durva nyelvezet (ami néha átmegy vérbe, de ezt nem mindig látom előre)
Korhatár: 12
Párosítás: Na, az nincs.
Várható hossz és frissítési idő: 20 fejezet alatt ritkán állok meg. Frissíteni pedig hetente egyszer-kétszer minimum szoktam.
Elérhetőség: azuremelody@gmail.com

A hibáim 95%-át a vesszők teszik ki. A maradék elgépelés vagy random bénázás. :]


Előre is köszi és tsóközön! _szellem_


Puri

_________________
Getting drunk with a blue caterpillar (☉ε ⊙ノ)ノ


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 január 04 (hétfő), 22:05 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 április 11 (vasárnap), 8:15
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: itt ott amott, mindenfele
Hali, brompton vagyok, régi régi vén jószág itt a merengőn. Eltűntem évekre és most a nagy visszatérésemet tervezem ehhez viszont kell egy segítő, aki kijavítja az elgépeléseimet és helyesírási hibáimat. Van még sok történet a fejemben, ezért hosszabb időre keresek Betát.

Fandom: saját történet saját szereplőkkel
Műfaj: romantikus
Figyelmeztetés: nincs, lányos kis könnyed ponyvaregény
Korhatár: nem korhatáros
Párosítás: nem párosítok, saját történet saját szereplőkkel
Várható hossz és frissítési idő: regény és nem az elejétől kellene átnézni. Most 5 kész fejezet van, egyik sem több 10 oldalnál wordben. 2 hetente szeretnék újat feltölteni és már csak 1 utolsó fejezetet kellene megírnom.
Elérhetőség: cavinton92@gmail.com

Ha úgy érzed van időd rám és a "nagy visszatérésemre", akkor ne habozz!

Üdv:
brompton

_________________
brompton

http://b-univerzum.blogspot.hu/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 január 04 (hétfő), 21:30 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 december 30 (szerda), 0:54
Hozzászólások: 6
Tárgytalan!

Sziasztok! Bétát keresek egy Hunger Games fanfichez. A vége és az epilógus közötti időt próbáltam meg feldolgozni történethűen.

Fandom: Hunger Games/Éhezők Viadala eredeti szereplőkkel
Műfaj: romatikus
Figyelmeztetés: lesz benne szexuális jelenet ízléses formában
Korhatár: 16
Párosítás: Katniss/Peeta/Gale
Várható hossz és frissítési idő: készen van, 65 oldal
Elérhetőség: tekla.writer@gmail.com

Várom jelentkezéseteket! Én már többször elolvastam, javítottam, amit úgy gondoltam, hogy nem jó, de most nagyon nagy szükségem lenne egy vagy több objektív bétára. Engem teljesen beszippantott a történet!

Köszönettel:

Tekla


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára teklamiller 2016 március 16 (szerda), 19:54-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2016 január 02 (szombat), 23:09 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 június 07 (vasárnap), 17:21
Hozzászólások: 2
Sziasztok! MioneGinevra vagyok és szükségem lenne egy állandó bétára, mert sajnos az előző már nem tudja folytatni. A téma minden esetben Harry Potter, és leginkább 18-as Drarry. Már van egy kész 36 fejezetes regényem, amiben segítséget szeretnék kérni, mondjuk heti egy fejezet sebességgel. Az eleje már fent van a merengőn (Az új nagyúr) de a kedves olvasóim várják a folytatást. Kérlek, segítsetek, hogy mihamarabb tölthessem nekik az új fejezeteket.

Fandom: Harry Potter
Műfaj: slash
Figyelmeztetés: lesz benne szex jelenet
Korhatár: 18
Párosítás: Drarry
Várható hossz és frissítési idő: 36 fejezet, hetente frissítve
Elérhetőség: agnes_95@citromail.hu

Köszi : x:) :xx: MioneGinevra


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 december 29 (kedd), 1:02 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
Sziasztok!
szerk.:
Úgy néz ki, hogy nagyon szerencsétlen vagyok béta ügyben. A jó bétáim mindig eltűnnek egy idő után, és ez annyira szomorú. :( Most pedig az ügyben jelzek itt, hogy naaagy szükségem lenne egy megbízható, állandó bétára, aki segítene nekem a történeteimnél. Két béta is jelentkezhet akár. Ha valaki csak a HP-sakat vállalná, vagy csak az Original-os részét, nekem úgy is megfelel, de szükségem van állandó segítőre. :)
Nem eget rengetően rossz a helyesírásom, nem kell megijedni. Általában a vesszőkkel gyűlik meg a bajom, de néha becsúsznak szóismétlések, egybe és különírási rendellenességek. Hmm, azt hiszem ezek a fő gondjaim.
Olyan bétát keresek, aki nem ijed meg semmitől. Lássuk, hogy miből élünk...

Fandom: Harry Potter és Original (ezekben mozgok inkább)
Műfaj:slash, romantika, akció/kaland, sötét, és nem tudom mennyire tartozik ehhez...: AU
Figyelmeztetés: azt hiszem ez változó, attól függ, hogy milyen párossal és milyen történetet írok
Korhatár: 18 (leginkább ez a korhatár jellemző)
Párosítás: változó, saját (HP fő párosom: Tom/Harry)
Várható hossz és frissítési idő: általában regényeket írok, novellákat ritkán; a frissítési idő... ahogy a bétám dolgozik, ebben teljesen rugalmas vagyok, nincs megkötés
Elérhetőség: a szokásos... hehe... nezumi671@gmail.com ;)

Remélem találok egy vállalkozó kedvű bétát, aki velem együtt tud majd működni/dolgozni. Elég türelmes ember vagyok, nem siettetem a munkát. A fejezetek úgy és akkor lesznek küldve, ahogy azt a segítőm szeretné. :)
Nos, aki mindezen infók tudatában úgy gondolja, hogy szívesen segítene szerencsétlen személyemnek, írjon nekem. Hálás lennék a hibák javításáért. :give:

Köszöntem a figyelmet! :china:

Előre is köszönöm!
Nezumi

Szerk.: a HP történetekhez akadt béta, itt is köszönöm a jelentkezőknek :give:

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Nezumi 2016 február 16 (kedd), 21:08-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 december 25 (péntek), 18:50 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2014 május 16 (péntek), 16:26
Hozzászólások: 767
Tartózkodási hely: Hell's Kitchen
szerk.: Máris jelentkeztek, köszönöm! >:D<

Sziasztok! :)
Nyár vége óta vár a fiókomban egy kis fanfictionös anime-novella. Igazán szerettem írni, és szívesen feltölteném, de sajnos még a nyáron kétszer is elutasításra került :( viszont reményem szerint már nincs benne annyi javítani való, mint a legelején. Bár nem ígérhetek semmit :oops: Főleg központozással lennének problémáim, amúgy :) Ha valaki esetleg kedvet kapna hozzá - bár gondolom karácsonykor inkább másról szólnak a napok, amivel tökéletesen egyet is értek :)) - virtuális hálaölelésben részesíteném, ha megkeresne! Na szóval akkor...:

Fandom: anime, Hetalia
Műfaj: SLASH, általános, romantikus
Figyelmeztetés: nincs
Korhatár: 12
Párosítás: SuFin (Svédország-Finnország)
Várható hossz és frissítési idő: novella, úgyhogy frissítés értelemszerűen nincs :) hosszra kb. ~2000 szó.
Elérhetőség: sybill.dumbledore@gmail.com ill. pü :)

Ha esetleg nem ismered a fandomot, az sem kifejezetten probléma, nem viccelek, kábé három mondatban el tudom mondani miről szól maga az anime :) vagy akár konkrétan a páros.
A történetről röviden annyit, hogy: Egy kissé pityókás novellácskáról lenne szó. Tino kicsit szótlan... Csak lazítani szeretne, de kicsit több ital csúszik le a torkán a kelleténél. És ugyebár borban - Finnország esetében vodkában - az igazság, szokták mondani. Hogy mit tudhat meg Svédország a feleségéről, amikor az már nem tudja, vajon normális esetben is megeredne-e a nyelve." Persze nem kell vérmesen komoly dolgokra gondolni :)
Remélem valaki felkeres egyszer :3 Addig is kellemes ünnepeket minden merengőnek! ^^ xfgy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 december 25 (péntek), 11:53 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 december 25 (péntek), 11:41
Hozzászólások: 2
Sziasztok Blader és szeretnék egy kis segítséget kérni legújabb regényem feltöltéséhez a Merengőre. Ez egy saját regény lenne de sajnos a helyesírásom nem a legjobb.
Fandom: Saját történet saját szereplővel
Műfaj: Akció
Figyelmeztetés: Egy idő után véres lesz és lesznek benne durvább veszekedések. A vér sajnos elkerülhetetlen de nem csak a harcra próbálok összpontosítani.
Korhatár: 16-os
Párosítás: Saját szereplők
Várható hossz és frissítési idő: Igazából egy kicsit hosszabb regényre gondoltam. A fejezetek két hetente történnének feltöltésre
Elérhetőség: dvkardos05@gmail.com ide bármikor küldhettek emailt. Remélem találok magamnak megfelelő társat. További szép napot!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 december 20 (vasárnap), 21:39 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 december 20 (vasárnap), 21:13
Hozzászólások: 2
Sziasztok!
Nem rég bele kezdtem egy új történetbe és sajnos hiába vagyok jó nyelvtanból azért nekem is akadnak benne hibák ezért szeretnék egy Bétát :)
Kegyetlenül kezdő vagyok olyan téren, hogy ide szeretném fel tölteni a történetemet :) Tehát ennek semmi köze a Hp-hez vagy Twilight-oz de annál több köze van a természetfeletti dolgokhoz.
Fandom: saját történet - saját szereplőkkel
Műfaj: általános, humor, romantikus, sötét
Figyelmeztetés: durva nyelvezet, Erotikus tartalom, gyilkosság, kínzás és ( még nem biztos ) nemi erőszak
Korhatár: +18
Így előre sajnos nem tudom hány fejezetből fog állni :/
Elérhetőségem: vivien.berki22@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 december 17 (csütörtök), 23:04 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 december 17 (csütörtök), 22:23
Hozzászólások: 1
[b]Sziasztok!
Betti vagyok és szeretnék segítséget kérni az első történetemhez, amit megosztanék a Merengőn. Sajnos előfordulnak apróbb helyesírási hibák és szeretném, ha valaki segítene kijavítani őket.

Amit a történetről tudni kell:
Fandom: Harry Potter
Műfaj: romantikus
Figyelmeztetés: gyilkosság, szereplő halála, kínzás (még egyik sem biztos, fejezettenként változhat)
Korhatár: 16
Párosítás: saját szereplő / Draco
Várható hossz és frissítési idő: Regény, célom kb. 20 fejezet. Kb. 2-3 hetente frissülne.

Elérhetőség: bettybella16@gmail.com

Előre is köszönöm a segítséget! :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BettyBella 2015 december 31 (csütörtök), 15:53-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 december 17 (csütörtök), 10:16 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 december 17 (csütörtök), 10:09
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Szükségem lenne Béta segítségére a regényem megírásához. Saját, kitalált történetről van szó de vannak helyesírási és szerkezeti hibáim amiket szeretnék minél jobban korrigálni.

Amit a történetről tudni kell:
Fandom: saját történet-saját szereplőkkel
Műfaj: dráma, romantika
Figyelmeztetés: nincs
Korhatár: nincs
Párosítás: nincs
Várható hossz és frissítési idő: Regény, 14-15 fejezet, 3-4 hetente frissül

Elérhetőség: tundy89@gmail.com

Aki szívesen segítene, írjon nekem!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 december 10 (csütörtök), 20:07 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 20 (szombat), 20:10
Hozzászólások: 563
Hali! :)
Elza vagyok, és szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek, a történetemnél főleg a szóismétléseket, és a vesszőhibákat kéne javítgatni, de ha mást is felleltek benne, azért is szólhattok. ;)
Fandom: HP
Műfaj: általános, humor, romantikus
Figyelmeztetés: durva nyelvezet
Korhatár: 12/14
Párosítás: Tonks/Remus
Várható hossz és frissítési idő: regény (még nem tudom pontosan, hány fejezetből állna), nem frissítenék túl gyakran, attól függ, mennyi idő alatt írok meg egy fejezetet :) szívesen alkalmazkodom a leendő bétámhoz, nem kell elkapkodnia, csak nyugodtan, a saját tempójában javítsa :)
Elérhetőség: elza.tonks@citromail.hu


szerk.: már akadt is jelentkező, a történet elkelt :)

_________________
:pbunny:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 december 09 (szerda), 2:47 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 augusztus 05 (hétfő), 14:18
Hozzászólások: 29
Halihó! Lady Piton vagyok, és én is állandó bétát szeretnék keresni, akár több történethez is :-D

Fandom: Főleg HP, lehet Sherlock, esetleg Ki vagy Doki is, de bármi előfordulhat, akár még mese is. Ha nem vagy otthon mindenben, az sem gond. Csak írd meg, mi érdekel, és akkor csak olyat fogok küldeni :)
Műfaj: Szerintem sok minden lehet még, de túl sötét, depis történetek nem nagyon fognak nálam előfordulni. Néha gyilkosság előfordulhat, de nem fogok nagyon vérengzeni :)
Figyelmeztetés: Nem szeretem a véres dolgokat, ha lesz is ilyen, nagyon ritkán :)
Korhatár: Néha 18+ is lehet.
Párosítás: Minden szinten szinte minden előfordulhat, de a kedvencem a Perselus/Hermione.
Várható hossz és frissítési idő: Több rövidebb történet is vár megírásra, van egyfejezetes, de hosszabb is. Tehát bármelyik is jó neked, jelentkezhetsz :) Ami a frissítést illeti, nem frissítek túl gyakran. Havonta talán egy, max két rövid fejezet. De még az se mindig, és nem mindegyiknél várható.
Elérhetőség: dslabirintus@gmail.com

A leírtak azért mozognak ilyen tág keretek között, mivel több történetről is szó lehet.
Akár több béta is jelentkezhet, hiszen nem lehet mindenki mindenben otthon. Nem veszem zokon ha elmondod a véleményed a történetről, és ha javasolsz valamit. (Max nem hallgatok rád :-P )
Örülök, ha esetleg elmondod, ha valami szerinted nem logikus, vagy nem illik a történetbe, ilyenkor át szoktam írni.
Előre is köszönöm a várható segítségeteket :Dbunny: :give:

_________________
Az élet csodálatos dallam, csak rajtad múlik, hogyan énekled.
hindu mondás

A természetes tehetség tanulás nélkül is sokra képes. A tanulás tehetség nélkül semmire se megy
Quintilianus


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lady Piton 2016 január 05 (kedd), 3:15-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 december 07 (hétfő), 20:41 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 december 07 (hétfő), 20:36
Hozzászólások: 1
Üdv néktek!
Borzalmas helyesírásom miatt szeretnék segítséget kérni az önálló történetem megalkotásában.
Fandom: saját történet
Műfaj: komédia, kaland, romantika, természetfeletti
Figyelmeztetés: szereplő halála, durvább jelenetek,
Korhatár: 16
Várható hossz és frissítési idő: regény kábé 10 fejezet várható
Elérhetőség: honszolnokp@gmail.com
Előre is köszönöm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 december 07 (hétfő), 16:08 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 június 21 (szombat), 16:44
Hozzászólások: 5
Sziasztok!
Olyan bétára lenne szükségem, aki javítaná a nyelvhelyességi, logikai és a vessző hibáimat.

(erre már van bétám)
Fandom: TeenWolf
Műfaj: slash/mpreg
Figyelmeztetés: erotikus tartalom
Korhatár: 18
Párosítás: Sterek x Steper
Várható hossz és frissítési idő: Csak 2 fejezetet kellene javítani.
Elérhetőség: uchihasakura@gmail.hu

Továbbá bétát keresnék az egyrészes történeteimhez is :)
Fandom: (az Alien vs Predátort vettem alapul, de nem kötődik a történethez)
Műfaj: (még én sem tudom pontosan ><)
Figyelmeztetés: nincs
Korhatár: nincs
Párosítás: nincs
Várható hossz: 1 fejezet
Elérhetőség: feljebb

A másik egyrészes pedig:
erre már van béta
Fandom: saját történet
Műfaj: szintén nem tudom(kicsit pesszimista írás)
Figyelmeztetés: nincs
Korhatár: nincs
Párosítás: nincs
Várható hossz: 1 fejezet
Elérhetőség: feljebb

Előre is köszönöm!


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Karibian 2015 december 26 (szombat), 20:08-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 december 05 (szombat), 11:11 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 október 07 (péntek), 18:09
Hozzászólások: 39
Sziasztok!
HP történetemhez keresek bétát. Már csak pár fejezet van hátra, de helyesírás téren akadnak gondjaim. Viszont már nagyon szeretném feltölteni a befejez részeket. :D

Fandom: HP
Műfaj: slash
Figyelmeztetés: erotikus tartalom
Korhatár: 16
Párosítás: Albus Perselus Potter- Scorpius Malfoy
Várható hossz és frissítési idő: jelenleg a 9. fejezetig van megírva. Terveim szerint 15 fejezet lesz a maximum. Frissítés 2 hetente.
Link az eddigiekhez: http://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=113280
Elérhetőség: p.losztrisz@freemail.hu
Előre is köszönöm!
Losztrisz

_________________
Kép„Talán éppen azért vannak a ködös, szürke reggelek és nappalok, hogy ne a távolba merengve keressük a fényt, a csodát, hanem önmagunkban és a körülöttünk élők szemének a
csillogásában lelkük meg azt…”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 december 01 (kedd), 11:53 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 szeptember 25 (kedd), 17:33
Hozzászólások: 8
Sziasztok!
Egy könnyed, meglehetősen rövid novellához keresnék bétát, inkább a logikai bukfencek és a szemszögek közti váltás (fiú-lány) miatt.

Fandom: saját történet saját szereplőkkel
Műfaj: romantikus
Figyelmeztetés vagy korhatár nincs.
Várható hossz és frissítési idő: Novella, öt fejezet, heti frissítéssel.

Elérhetőség: ocmemorie@gmail.com
Előre is köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 november 28 (szombat), 18:53 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 november 28 (szombat), 18:41
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Egy állandó, nagy türelemmel rendelkező bétát keresek, aki elolvassa a történeteimet, s véleményezi is őket.

Történetem:
(Saját történet, saját szereplőkkel.)

Cím: Könnyekkel teli kút
Jellemzők: Dráma
Figyelmeztetések: -
Korhatár: nem korhatáros


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 november 19 (csütörtök), 11:13 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 március 22 (vasárnap), 21:09
Hozzászólások: 1
Sziasztok! _tokroll_

Egy állandó és nagy türelemmel rendelkező bétát keresnék történetemhez.

Cím: Roxforti farkasok

Fandom: Teen Wolf/ Harry Potter crossover (saját szereplő is van benne)

Műfaj: romantikus, dráma

Figyelmeztetés: szex jelenet, trágár megnyilvánulások, szereplő halála.

Korhatár: 18+

Párosítás: még magam sem tudom, de lesz benne: Sirius Black X Saját karakter X Isaac Lahey és James Potter X Saját szereplő

Várható hossz és frissítési idő: Két – háromhetente szeretném publikálni a részeket. Fejezetek száma 25-nek tervezem, lehet több lesz.

Elérhetőség: watacukorfelho334455@gmail.com

Aki úgy érzi, hogy szívesen segítene, kijavítani a helyesírási hibákat, vessző hibákat, logikai bukfenceket, az kérem, írjon :)

Köszönettel:
Watacukorfelho


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 november 18 (szerda), 23:39 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 november 18 (szerda), 23:18
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Egy állandó és nagy türelemmel rendelkező bétára lenne szükségem, aki rávilágít az esetleges írási hibáimra, logikai buktatókra, és véleményezné a történetet.

Cím: TITANIC 2 - To the surface
Fandom: TITANIC (saját szereplő is van benne)
Műfaj: romantikus, dráma
Figyelmeztetés: szex jelenet, trágár megnyilvánulások.
Korhatár: 16+
Párosítás: Jack + saját szereplő
Várható hossz és frissítési idő: Kéthetente szeretném publikálni a részeket, amiből összesen kb 30 fejezetet tervezek.
Elérhetőség: jeanette.brooks08@gmail.com

Aki mindezek után úgy gondolja, hogy szívesen segítene, írjon nekem. Hálás lennék a hibák javításáért, és az esetleges logikai buktatókra való rámutatásért.

Szép napot,
Jeanette


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 november 12 (csütörtök), 9:33 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 május 12 (kedd), 8:10
Hozzászólások: 1
Sziasztok! :-)
Most keresek először bétát, tehát kicsit zöldfülű vagyok.
Több novellám van fantasy, illetve mese műfajban, egy novella sorozatom úgyszintén abban a műfajban.
Egy trilógia első része is kész van már, fantasy regény.
+18-as szerintem a besorolása, mert néhol durva, néhol erőszakos lehet, halál is akad benne.
Olyan bétát keresek aki:türelmes, hozzáértő(szinte mindenre odafigyel), toleráns, és megértő.
Ugyanis látássérült vagyok, és beszédprogrammal használom a számítógépet, ezt azért lényeges, hogy elmondjam, mert sajnos így sok hibát nem veszek észre az írásomban.
Remélem találok egy bétát aki tud velem együtt működni, nem sietek, így akkor küldöm a fejezetet, amikor a bétázónak van rá ideje. :-)
Köszönöm, ide várom a kedves érdeklődő levelét:
rrichardblind@gmail.com
Szép napot! :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 november 11 (szerda), 8:34 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2007 szeptember 28 (péntek), 15:47
Hozzászólások: 18
quietcool vagyok, és a legújabb történeteimhez szeretnék egy kis segítséget kérni.
Fandom: A hobbit
Műfaj: slash, dráma
Figyelmeztetés: némi erotikus tartalom, esetleg szereplő halála
Korhatár: 18-as (pont a figyelmeztetések miatt)
Párosítás: Thranduil/saját szereplő
Várható hossz és frissítési idő: általában egy fejezeteseket írok, amikor ihletem van
ide várom, aki segítene: quietcoolkukaccitromailponthu

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 november 09 (hétfő), 1:24 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 november 09 (hétfő), 0:42
Hozzászólások: 1
Sziasztok! _csonti_

Állandó bétát keresek, legtöbbször slash irásaimhoz.
Misztikus, krimi, fantasy, sci-fi, dráma(?) ...
Ezekben a műfajokban irok.
Steter, Sterek, Frostiron, Thorki, Hannigram, Johnlock, Mystrade, Nick/Monroe, Nick/C. Renard
Csak, hogy néhány shipet emlitsek.
Olyan embert keresek akinek van türelme, alapos és figyel a helyesirásra.
Slash/Mpreg/Alakváltás ne jelentsen problémát.

Ha esetleg innen kihagytam valamit, azt az esetleges elvállalóval utólagosan egyeztetni fogom! _csonti_


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 november 03 (kedd), 17:24 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 27 (vasárnap), 13:27
Hozzászólások: 958
Tartózkodási hely: Az Északi-tenger partja (de komolyan)
Sziasztok!
Nilla vagyok, és szeretnék bétát találni a történetemhez. :) Helyesírási hibám nem túl sok van, inkább elütések a jellemzőek. Nagyon kíváncsi vagyok viszont a karakteralkotásra, a feszültség fenntartására, és természetesen a logikai bukfencekre. Remélem, egymásra találunk valakivel _csonti_

Fandom: saját történet - saját szereplőkkel (egyetemisták, Skandinávia)
Műfaj: romantikus (helyenként humor és dráma)
Figyelmeztetés: néhány trágár kifejezés
Korhatár: szerintem 16, de nem a durvaság miatt, hanem a komolyabb témából kifolyólag
Párosítás: -
Várható hossz és frissítési idő: Ez egy regény, már kész, de nem sietek sehova, nekem a kéthetente egy fejezet átnézése is tökéletesen megfelel. (Kábé 2000 szó/rész.)
Elérhetőség: nilla@citromail.hu

Köszönöm! :oops:

_________________
"Író vagyok apró tehetséggel, de a mondanivalóm óriási."
Stydia for a life :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 november 02 (hétfő), 19:52 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 november 01 (vasárnap), 19:37
Hozzászólások: 1
Sziasztok! Ez lesz az első bétakeresésem, szóval teljesen zöldfülű vagyok. Egy pályázatra írok egy nagyobb regényt, szóval a mű kicsivel több mint 30 fejezetes, eddig. Olyan emberre lenne szükségem aki a logikai hibákra figyel és ha kell, véleményt is mond.
Műfaj: romantikus, fantasy
Saját szereplők és történet!
Cím: Awakening - Ébredés
Korhatár: 14
Nincs figyelmeztetés.
Email címem: kyrus2000@gmail.com

Előre is köszönöm, ha valaki vállalja :) :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 november 02 (hétfő), 9:07 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 november 21 (csütörtök), 17:26
Hozzászólások: 4
Sziasztok!
Olyan valakire lenne szükségem, aki tud segíteni a helyesírási, fogalmazási hibák kijavításában. Mivel diszlexiás és diszgráfiás vagyok erősen küzdök velük :) Folyamatosan írom a fejezeteket, de nem szeretek egyszerre kijavítani az egész kéziratot, tehát nem fogok egyből 200 oldalt odaadni valakinek :)

Fandom: Saját történet, saját szereplőkkel
Cím: Szeress engem!
Műfaj: romantikus, fantasy (saját világ)
Figyelmeztetés:
Korhatár: 14
Fejezetek: Az első felkerült már Merengőre, a többi bétára vár. Eddig három befejezett fejezet van és egy elkezdett.
Elérhetőség: anahellsang@gmail.com

Előre is köszönöm mindenkinek aki jelentkezik :) :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 október 28 (szerda), 18:41 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 október 28 (szerda), 18:33
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Sajnos az én bétám is lelépett. Egy olyan valakit szeretnék keresni, aki a vesszőkhöz jól ért, ugyanis én elég rosszban vagyok velük. :D

Fandom: Saját történet, saját szereplőkkel
Cím: Holló
Műfaj: romantikus, vígjáték
Figyelmeztetés: csúnya beszéd, erotikus tartalom
Korhatár: 14
Fejezetek: Már elég sok van, viszont csak az első van fent a Merengőn. A többi már csak egy bétára vár.
Elérhetőség: nori102@gmail.hu

Légyszi segítsetek! Egy csomó fejezetet fel tudnék rakni, csak szükségem lenne egy megbízható bétára. Előre is KÖSZÖNÖM :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 október 21 (szerda), 22:31 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 július 27 (vasárnap), 22:19
Hozzászólások: 3
Sziasztok!

Sajnos a bétám már egy ideje eltűnt, így arra kényszerülök, hogy mástól kérjek segítséget a továbbiakban. :-(

Meglévő történetemhez keresek valakit, aki a továbbiakban tudna segíteni. :-)

Fandom: Így neveld a sárkányodat
Cím: Hiccstrid - A nagy kaland
Műfaj: romantikus, kaland, vígjáték
Figyelmeztetés: AU, OOC, néha kis csúnya beszéd, néha kis erotikus tartalom
Korhatár: 16-os.
Párosítás: Hablaty/Astrid (ki gondolta volna :-D )
Fejezetek: jelenleg 13 fejezet van kész a történetből, 12 van fent a Merengőn, és még további 3 van tervben
Elérhetőség: stormfly94@gmail.com

Gyors segítségre lenne szükségem, hogy hamar be tudjam fejezni a történetet, és természetesen azért is, mert várják egy páran a folytatást. :-) Akinek tetszik a történet, és mindezek után hajlandó lenne segíteni, annak várom jelentkezését emailben. Előre is köszönöm a jövőbeli megmentőmnek! :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 október 10 (szombat), 20:58 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 január 25 (vasárnap), 0:24
Hozzászólások: 2
Sziasztok!
Emcsi vagyok, és a történetemhez szeretnék egy kis segítséget kérni. Még kezdő vagyok, és sajnos előfordulnak a hibák, ezért egy igen türelmes bétára lenne szükségem:)
Fandom: HP
Műfaj: romantikus
Figyelmeztetés: néhol erotikus jelenetek előfordulhatnak a későbbiekben
Korhatár: 18-as
Párosítás: Perselus Piton / Saját Szereplő
Frissítések: kb 2-3 hetente tervezem frissíteni
Elérhetőség: emcsizs@gmail.com

Amennyiben felkeltette az érdeklődésedet és tudnál nekem segíteni a hibák javításánál kérlek írj e-mailt.:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 október 08 (csütörtök), 10:42 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 október 08 (csütörtök), 10:36
Hozzászólások: 3
Sziasztok! memnoch vagyok. Egy türelmes bétát keresnék, aki szívesen elvállalná a történetem. Írás terén még inkább kezdőnek mondanám magam, ugyan írtam már kisebb novellákat, de azt is régebben. Ettől függetlenül kitartó vagyok, és ezt a történetet szeretném rendesen folytatni, és valamikor befejezni is.

Fandom: Harry Potter
Műfaj: sötét, dráma
Korhatár: 18+
Párosítás: Draco/Hermione
Várható hosszúság és frissítés: maximum 20 fejezet(még alakul), frissítés hetente, vagy havonta(ahogy kijön)

Elérhetőség: memnochmemnoch@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 október 04 (vasárnap), 17:43 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 október 02 (péntek), 18:03
Hozzászólások: 1
Sziasztok! Lord11 vagyok. És egynagyon kivételes türelemmel rendelkező bétára lenne szükségem. Szeretném, ha rávilágítana esetleges írási hibáimra, logikai buktatókra, és véleményezné a történetet.Aki válalkozna, kérem írja meg a lentebb megtalálható e-mail címre, mert privátban szeretném közölni a többi infót.
Fandom: Saját történet, saját szereplőkkel.
Műfaj: akció, kaland.
Figyelmeztetés: Gyilkosság, szereplő halála.
Korhatár: 16
Párosítás:
Várható hossz és frissítési idő: történet alakulásától függ. Kéthetenti frissítés. De ez változhat is. Attól függ, hogy kinek hogy jó
Elérhetőség: r.norbi98@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 szeptember 20 (vasárnap), 13:05 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 szeptember 20 (vasárnap), 12:50
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
A legelső történetemhez szeretnék egy kis segítséget kérni! A vesszőkkel van egy kis problémám...
Fandom: Harry Potter
Műfaj: romantika, humor
Korhatár: max. 14
Párosítás: Rose/Scorpius
Várható hossz és frissítése idő: max. 20 fejezet, frissítés hetente vagy havonta ( kinek, hogy jobb )
Elérhetőség: leus2001@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 szeptember 17 (csütörtök), 14:24 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 augusztus 23 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Roxfort
Sziasztok, Victoria vagyok.
Bétát keresek a második történethez, aki a helyesírásban, az elgépelések javításában, a párbeszédek központozásában segítene, plusz a HP nevek és helyszínek toldalékolásában és ragozásával szokott meggyűlni a bajom. Bár ez így soknak tűnhet, annyira nem vagyok nehéz eset...Talán csak egy kicsit. Szóval: Fandom: HP
Műfaja: általános, dráma, akció
Korhatár: 14
Várható hossz és frissítési idő: még nem tudom, milyen hosszú lesz. Mint a másik történetemnél, ehhez is hetente egy új fejezetet szeretnék, ha a tanáraim is úgy akarják:)
Elérhetőség: szabinadora@gmail.hu


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Victoria 2015 szeptember 23 (szerda), 18:44-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 szeptember 08 (kedd), 15:35 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2011 december 31 (szombat), 3:43
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Mint az gondolom elsőre kiderül, bétát keresnék az első történetemhez. Alapjában véve nem hiszem, hogy szörnyű nagy hiányosságaim lennének a helyesírással kapcsolatban, de pl. tisztában vagyok azzal, hogy előszeretettel keverem a múlt és jelen időt a mondataim között, valamint néha becsúsznak zagyva/nem odaillő mondatok. Ebből kifolyólag egy türelmes embert keresnék, akinek nem gond, ha többször is el kell mondania ugyanazt a dolgot, de cserébe ígérem, tanulékony vagyok és igyekszem majd a lehető legtöbb hibámat kijavítani.

Fandom: Harry Potter
Szereplők: Saját szereplő, Tekergők
Figyelmeztetés: Kínzás csak említés szintjén egyenlőre
A sztori röviden: Egy néma lány szemszögéből akarom megírni a történetet, így kicsit több leíró részt tervezek, hogy hitelesen át tudjam adni. Érzelmek, gesztusok, mimika. 2 szereplőn keresztül szeretném végigvinni a sztorit, váltott fejezetekkel.
Korhatár: 16
Frissísté: Egyenlőre azt tudom mondani, hogy kéthetente biztos, a többi elválik.
Elérhetőség: karmen.kitti@hotmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 szeptember 07 (hétfő), 17:33 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 szeptember 07 (hétfő), 17:07
Hozzászólások: 2
Sziasztok, Alisha vagyok! :-)
Az első ficemhez keresek egy elég türelmes bétát. Maga a helyesírásom tudtommal nem olyan szörnyű, de a vesszőket mindig kicsit ritkábban használom mint kéne és néha egy-két elgépelés is becsúszik Tehát:
Fandom: HP
Szereplők: Fred, Hermione, Ginny, Piton, George, Tonks, Lupin és még sokan mások mint mellékszereplők.
Párosítás: Egyik oldalról Piton-Ginny a másik pedig Fred-Hermione
Figyelmeztetés: hát... Kínzás eddig egyszer volt benne és nem hinném, hogy olyan sokszor lesz még, gyilkosság, szereplő halála
A sztori röviden: Dumbledore halála után pár héttel Harry is meghal Ginny pedig összeomlik. Nagyjából egy hónapra rá a házat halálfalók támadják meg akik megölnek néhány rendtagot Ginnyt pedig elrabolják (a többit szívesen leírom privátban az érdeklődő lehetséges bétáknak)
Korhatár: max 16-os
Frissítés: talán hetente vagy két hetente (ebben egész rugalmas tudok lenni)
Várható hossz: Nem tudom még pontosan, de kétlem, hogy 20 fejezetnél hosszabb lesz
Elérhetőség: ovidia.t@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 szeptember 06 (vasárnap), 19:48 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 17:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
Sziasztok!

Úgy döntöttem, hogy nem várok tovább, és bétát keresek ennek a ficimnek.

Béta továbbra is kerestetik!

Egy alapos bétát keresek, akinek van türelme hozzá, és nem szalad át a dolgokon. Mivel a helyesírásom nem túl jó, főleg a vesszőkkel utáljuk egymást, és sehogy sem javul a kapcsolatunk. Ezért kérnék legfőképpen segítséget, és ha vannak, akkor az esetleges logikai buktatók miatt is. Előfordulhatnak elírások vagy elgépelések.

Fandom: Harry Potter
Műfaj: slash, romantikus
Figyelmeztetések: ágyjeleneteket tartalmaz, kínzás is fellelhető benne kisebb-nagyobb adagokban, OOC karakterek, Mpreg, gyilkosság és szereplő halála
Korhatár: 18
Párosítás: Tom Denem/Harry Potter
Várható hossz és frissítési idő: várható hossza 31 fejezet, és remélem ezen nem is fogok változtatni... jelenleg a 30. fejezeten dolgozom, úgyhogy már nincs sok hátra a befejezésig
Frissítési idő: hetente, ha esetleg ez valakinek nem lenne jó így, akkor maximum két hetente szeretnék frissíteni... ebben teljesen rugalmas vagyok :)
Elérhetőség: itt pm-ben, vagy ezen az e-mail címen: nezumi671@gmail.com

Köszönöm! :)
Nezumi

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nezumi 2015 szeptember 25 (péntek), 17:06-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 szeptember 05 (szombat), 20:51 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 27 (vasárnap), 13:27
Hozzászólások: 958
Tartózkodási hely: Az Északi-tenger partja (de komolyan)
Sziasztok! Én is egy (vagy több) bétát keresnék. :)

Mielőtt kiírnám a paramétereket, szeretném elmondani, kit is keresek. Mivel hosszabb távra gondolkozom ezzel az írással, komolyabb bétát szeretnék, akinél nem az a lényeg, hogy gyorsan átszaladjon a dolgon, hanem inkább lassan, több időt igénybe véve, de alaposan.

Nagy baj a helyesírásommal nincs, inkább a túlírtság, vagy éppen a "túl kevés" gondokat kéne elhárítani, valamint a zavarosságokat kiszűrni. Tudom, hogy ezt csak kemény munkával lehet, de bátran állok elébe! :)

Fandom: saját történet - saját szereplőkkel
Műfaj: romantikus, non-fiction
Figyelmeztetés: leheletnyi és inkább finomabb erotikus jelenetek. Slash nem, viszont egy homoszexuális karakter igen.
Korhatár: 16
Várható hossz és frissítési idő: regény, eddig 1/4-ed kész, és nem olyan sürgős, tehát hónapokról beszélhetünk. nem az idő a legfontosabb.
Elérhetőség: nilla@citromail.hu

Tudom, hogy nem egyszerű a kérésem, de remélem, mégis lát benne valaki kihívást!

Köszönöm :)

_________________
"Író vagyok apró tehetséggel, de a mondanivalóm óriási."
Stydia for a life :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 szeptember 05 (szombat), 10:11 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 szeptember 05 (szombat), 9:56
Hozzászólások: 1
MÁR NEM AKTUÁLIS, úgy tűnik, elég jó a helyesírásom ahhoz, hogy felengedjék a fejezeteimet :)


Sziasztok!
A fanfiction, amihez bétát keresek egy fordítás, amihez természetesen engedélyem van. A magyarom nagy általánosságban jó, nincs nagyon sok helyesírási hibám, viszont a fordítás minősége miatt aggódom, így azt is át kellene nézni. :kitty:

Fandom: Harry Potter és Percy Jackson
Műfaj: slash, romantikus, akció
Figyelmeztetés: szexjelenet már van, véres gyilkolás még nincs, lehet, hogy lesz.
Korhatár:18+
Párosítás: Harry/Apolló a fő, a mellékpárosítások majd később derülnek ki.
Várható hossz és frissítési idő: eddig 90000 szavas, 9 fejezetben, és ez még csak az eleje. Fejezeteket hetente tervezek.
Elérhetőség: nicolas.riddle@yahoo.com vagy kirigaya.kirito2022@gmail.com

Üdv:
Hyakinthos :D


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hyakinthos 2015 szeptember 07 (hétfő), 21:23-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 szeptember 04 (péntek), 21:24 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 január 13 (vasárnap), 21:19
Hozzászólások: 5
Sziasztok!

Még mindig szeretnék bétát találni a történetemhez. Főleg a vesszőkkel van bajom, de természetesen más elírások is lehetnek, és az is jó lenne, ha valaki figyelmeztetne a logikai buktatókra és a homályos megfogalmazásokra, meg általános kritikát is szívesen fogadok.

fandom: saját történet saját szereplőkkel
műfaj: fantasy, akció
korhatás: 16-18
figyelmeztetés: gyilkosság, kínzás, szereplő halála
párosítás: nincs
várható hossz: kb. 20 tíz oldal körüli fejezet.
frissítés: egy vagy kéthetente
elérhetőség: 94.lilla@gmail.com

Előre is köszönöm a vállalkozóknak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 szeptember 03 (csütörtök), 14:19 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 augusztus 23 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Roxfort
Bétát keresnék egy HP történetemhez,aki a helyesírásban, az elgépelések javításban, és a párbeszédek központozásában segítene. NINCS Wordöm,csak Libre Office-om. Cím: Élj,ahogy bennem élsz Műfaj: romantikus, dráma, fluff, akció.
Figyelmeztetés: lesz benne szex, és néhol ágyjelenetek. Kínzás alig egyszer-kétszer
Korhatár: 16-os a szex és a kínzás miatt.
Párosítás: ifj. Barty Kupor/saját szereplő
Várható hossz és frissítési idő: hosszúra tervezem, de még nem tudom, hogy mennyire. Hetente egy új fejezete szeretnék, ha suli mellett belefér:)
Elérhetőség: szabinadora@gmail.hu


A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Victoria 2015 szeptember 17 (csütörtök), 14:25-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 szeptember 03 (csütörtök), 7:30 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 24 (csütörtök), 15:21
Hozzászólások: 164
Tartózkodási hely: Kisbaltával a kezemben a hátad mögött
Bétát keresnék egy másik projektemhez is, persze olyant aki a helyesírás mellett a stilisztikában is segítene. A lényeg, hogy ne félj megmondani, ha nem tetszik valami. Cserébe előolvasást vállalok

Cím: Through Your Darkest Hours
Fandom: Három testőr
Műfaj: romantikus, vígjáték, néhány helyen drámával és sötétebb elemekkel kiegészítve (erre utal a cím is)
Figyelmeztetés: genderbend, femslash (hála a drága Aramisnak, aki képes kikezdeni fűvel, fával, bokorral :taps: De persze nem ezen lesz a hangsúly), hárem
Korhatár: 16
Párosítás: Athos/D'Artagnan
Várható hossz és frissítési idő: Mivel ez a projektem még nagyon kezdetleges stádiumban van, mondhatni még csak a kis buksimban kezd összeállni a kép, ezért nem tudom... Ami a frissítést illeti, igazából ezt se tudom, amikor van időm, hangulatom, ihletem írni és persze, amikor épp nem a munkahelyemen lopom a napom. De általánosságban kb 2-3 hetente...(mint a legtöbb projektemben)
Elérhetőség: halgasviki@gmail.com

Egy kis kedvcsináló a sztorihoz...
D'Artagnan egy átlagos gasconyi fiatalember, akinek gyerekkori álma, hogy testőr lehessen. Végül a tizennyolcadik születésnapján valóra is vált ez az álom. Éppen ezért volt boldog, amikor apja Alexndre D'Artagnan levelet kapott az egyik régi barátjától és korábbi testőr társától, hogy a fiát Charlest is kiválasztották, mint az egyik testőrjelöltet.
Ám Párizs nem olyan, mint ahogy a fiú várta, s ha mindez nem lenne elég, már az első napján sikeresen belefut egy arrogáns fickóba, majd még ugyanazon a napon egy félreértésnek köszönhetően tolvajnak hiszik és végül, de nem utolsó sorban belefut egy nőbe, aki párbajra hívja, miután D'Artagnan hibájából a ruhájára ömlik az itala. Később persze Charles balszerencséjére az is kiderül, hogy az illető nő, Olivia d'Athos de la Fère egyike a király testőreinek.
D'Artagnan útja a testőré válás során harcokkal, félreértésekkel és intrikákkal van kikövezve. S miközben a fiú megpróbálja túlélni a párizsi mindennapokat és kellemetlen szituációkat barátokra talál a három legkülöncebb testőrnő személyében.
Fontosabb szereplők D'Artagnan mellett.
*Aramis, aki gyakorlatilag mindenkivel flörtöl, aki él és mozog és emiatt előszeretettel incselkedik a fiatal gasconyival is. A pisztolyok, muskéták és álruhák szakértője.
*Portos a hiú, a drága ruhák és kiegészítők szerelmese. Ő Párizs szegénynegyedéből emelkedett a királyi testőrök közé. Négy idősebb fivére hatására a közelharc a legnagyobb erőssége, bár az is igaz, hogy a lovakkal nem áll kifejezetten jó viszonyba.
*A jégkirálynő, Athos... Ő egy igazi relytéj D'Artagnan számára. Bár még a fiú számára is egyértelművé válik, hogy Athos keresi a halált. Nő létére a királyi testőrség legjobb kardforgatója, aki fiatalon elvesztette a férjét és a gyermekét.
*Jacqueline de la Fère, Athos húga egy francia kém.
De mivel ez egy Három testőr fanfiction lesz, amely egyvelege a könyvnek, a 96-os és 2011-es filmnek, valamint a 2014-es BBC sorozatnak, ezért természetesen az összes többi ismert és szeretett/gyűlölt karaktert is beleteszem.

_________________
When the war of the beasts brings about the world's end,
The goddess descends from the sky
Wings of light and dark spread afar,
She guides us to bliss, her gift everlasting...

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 29 (szombat), 21:52 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 június 28 (péntek), 22:14
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Álomvilág *-*
Sziasztok! :)

Bétát keresnék a történetemhez (Carrie és a vámpírok) !

Mivel kissé "nehéz eset" vagyok, lehetőleg olyan személyt keresnék, aki a végtelennél is több türelemmel rendelkezik, és megbízható.
Gyakori hibáim: a párbeszédek (nem mindig sikerül eltalálnom a központozást stb.) , illetve előfordulhat szóismétlés, vesszőhiba, és néha apróbb elgépelések is. Szívesen fogadnék tanácsokat, javaslatokat is, amikből tudok tanulni.

Fandom: Saját fantasy történet, saját szereplőkkel (vámpírok, vérfarkasok stb.)

Műfaj: Általános, Humor, Horror, Akció / Kaland (változó)

Figyelmeztetés: Szereplő halála, Durva nyelvezet, Kínzás (nem mindig)

Korhatár: Én a figyelmeztetések miatt inkább 16-osnak jelöltem.

Párosítás: -

Várható hossz: Kb. 15 - 20 fejezetesre terveztem, de idővel ez változhat (eddig 7 fejezet már fent van)

Frissítési idő: Változó, de amikor az időm engedi, megpróbálok új fejezetet hozni (mindig jelzem, ha van új)

Az elérhetőségem: secret_of_moonarcre@citromail.hu

_________________
A csalódások alaposan megváltoztatják az embereket: kinyitják a szemüket és bezárják a szívüket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 29 (szombat), 15:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 19 (csütörtök), 19:32
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Piros kanapé
Sziasztok!

Original, real-life, magyar környezetben játszódó ifjúsági regénykezdeményemhez keresek előolvasókat és bétát.

Középiskolások szerepelnek benne, az elbeszélése E/1-es, lány szemszögű. Alapvetően egy magánéleti és egy iskolai, nyomozós szál van benne, romantikus vonalat legfeljebb mellékszálon tervezek.

Az előolvasóktól olvasói vélemény mellett fejezetcímekre való javaslatot is várnék.

Cserébe nagyon szívesen vállalok viszontbétázást.

Fandom: -
Műfaj: enyhén lélektani, sötét
Figyelmeztetés: durva nyelvezet, de egyébként nem vészes, egy (nem éppen durva) gyilkosság van benne, utána inkább lelkizős, szorongós
Korhatár: 14, szerintem 7-10. osztályosoknak szól, akiket érdekelnek még a középiskolás történetek
Párosítás: -
Várható hossz és frissítési idő: 19 fejezetesre tervezem, egy fejezet 3 ezer szó körül mozog, de lehet kicsit kevesebb/több is. Eddig 5 fejezet van kész, tetűlassú vagyok, senkit se fogok elárasztani a későbbiekben, havi egy fejezetnek már így örülnék:
:Dbunny:

Elérhetőség: giti.tigi@gmail.com

_________________
Ficblog, Facebook, Twitter, Blog


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 28 (péntek), 10:50 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 július 15 (szerda), 9:54
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Egy messzi-messzi galaxisban...
Sziasztok!
Nagy türelemmel megáldott béta kerestetik, akit nem terhel le a havi egy fejezet (de lehetnek elhúzódások).

cím: Halott menyasszony
Fandom: Vampire Knight
Műfaj: általános, romantikus, kaland
Korhatár: 12-16
figyelmeztetés: durva nyelvezet (fogjuk rá), szereplő halála, gyilkosság
Párosítás: Yagari Toga/saját szereplő

elérhetőség: writer.violet.black@freemail.hu

Előre is köszi :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 27 (csütörtök), 23:24 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2014 szeptember 15 (hétfő), 12:25
Hozzászólások: 999
Tartózkodási hely: Az isten háta mögött
Sziasztok!

BaO2 vagyok, s már egy ideje Merin futó, Az utolsó gyűrűlidérc című regényemhez szeretnék egy olyan bétát, aki nem riad vissza egy-egy durvább beszólástól, valamint az ágyjelenetekkel sincs problémája.

Nekem az a gondom, hogy időnként elbizonytalanodok helyesírás terén, szóval egy külső szemmel végzett átolvasás igazán jól jönne.

Fandom: Lotr – A Gyűrűk Ura
Műfaj: Általános, romantikus, A/K, csipetnyi angst
Figyelmeztetés: Erotikus tartalom, Durva nyelvezet, AU, Kínzás, Nemi erőszak
Korhatár: 18
Páros : jujh, nem lövöm le a poént
Hossz: hosszú. Jelenleg 11 fejezet, de lesz az még 21 is.
Elérhetőség: itt, vagy ryennhun@gmail.com

Köszönöm.

BaO2

_________________
„Don't look back! You're not going that way! ”
~Amy Rees Anderson
_________________________________________________________


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 22 (szombat), 13:49 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 augusztus 22 (szombat), 13:43
Hozzászólások: 4
Találtam, köszönöm

Sziasztok

Lenne egy HP sztorim SS/HG párosítású, még nem tudom hány fejezetesre tervezem, eddig már 5 fejezet kész van.
A helyesírásom nem rossz, de a vesszőkkel nagyon hadilábon állok, továbbá a párbeszédek rendes központozásával vannak problémáim.
A történet néhol humoros, néhol romantikus, de a kaland sem fog tőle távol állni. Nem egy megszokott felállású történet.
Korhatár: eddig 12 később valószínűleg majd emelkedik :-D

Nagyon örülnék, ha valaki tudna segíteni :)

Elérhetőségem: vikuci454@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 18 (kedd), 14:05 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 június 17 (szerda), 13:29
Hozzászólások: 3
Sziasztok!
Adagio vagyok. Szükségem lenne egy bétára az új történetemhez.Sajnos nincs jó helyes írásom :-( .
Olyan béta kellene nekem akinek jó a helyesírása,és véleményt tud adni a történetemről.
A történet: saját ,de Hp szereplők is vannak benne ,no meg a saját szereplőim. :labi:
Műfaja:Humor,Akció kaland,sötét és néha romantikus :-D
A figyelmeztetéseken: még gondolkozom . :?
Korhatár :egyenlőre még nincs :?
Párosítás:Hm.. ezen is gondolkodom.de bétának van tippje akkor hallgatom :-D
És hogy mikor frissítenék ....amikor eszembe jut egy folytatás ,de ahogy magamat ismerem hamar előfog fordulni :mrgreen:
Elérhetőség: szarvasalexa2002@citromail.hu

Remélem hamar jelentkezik valaki!Mert ezer éve kell már egy béta!Ha valaki akar a bétám lenni.NAGYON SZÉPEN KÉREM ,JELENTKEZZEN!!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) :-c :-c :-c :-c

_________________


Sz.A


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 02 (vasárnap), 21:49 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 augusztus 02 (vasárnap), 21:35
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Fers vagyok és az új regényemhez szeretnék bétát keresni, aki helyesírásban és fogalmazásban is tud segíteni, és véleményt is tudna mondani a műről.
Fandom: Japán, saját történet - saját szereplőkkel (és démonokkal)
Műfaj: dráma, akció/kaland
Figyelmeztetés: Véresebb, néha talán durvább jelenetek
Korhatár: 16-os
Párosítás: -
Várható hossz és frissítési idő: hosszabb műre tervezem, havi 1-2 alkalommal szeretnék frissíteni
Elérhetőség: sandorbabess@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 július 31 (péntek), 18:53 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 október 03 (péntek), 18:29
Hozzászólások: 2
Hello!

Szeretnék a regényemhez egy lelkes bétát keresni, aki a helyesírásban és a mondatok grammatikai átnézésében is tud segíteni (de másra is nyitott vagyok)

Fandom: saját történet saját szereplőkkel
Műfaj: romantikus, kaland
Figyelmeztetés: nincs
Korhatár: 14
Várható hossz és frissítési idő: Már kész van, 130 oldal. Igyekszem rugalmas lenni, tehát a leendő bétámmal megbeszélhetjük, hogy milyen gyakran küldené a frissen ellenőrzött fejezeteket.
Elérhetőség: b.zsofia0211@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 július 31 (péntek), 8:49 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 február 02 (szombat), 18:59
Hozzászólások: 2
Sziasztok! :) Rövid Fordításhoz keresnék bétát. (Angolról Magyarra) Az engedély, már megvan a fordításhoz.

Fandom: The Walking Dead
Műfaj: Általános
Figyelmeztetés:Nincs
Korhatár: 16
Párosítás: Daryl/Carol
Várható hossz és frissítési idő: Egy fejezet (rövid).
Elérhetőség: aeriel.dytro@gmail.com

Köszönettel, Aeriel.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Keres
HozzászólásElküldve: 2015 július 27 (hétfő), 16:25 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 január 13 (vasárnap), 21:19
Hozzászólások: 5
Sziasztok!

Szeretnék bétát találni a saját fantasy történetemhez. Főleg a vesszőkkel van bajom, de természetesen más elírások is lehetnek, és az is jó lenne, ha valaki figyelmeztetne a logikai buktatókra és a homályos megfogalmazásokra, meg általános kritikát is szívesen fogadok.

fandom: saját történet saját szereplőkkel
műfaj: fantasy és kis horror
korhatás: 16-18
figyelmeztetés: gyilkosság, kínzás - lehet néha kicsit belemegyek, de azért nem akarok nagyon gyomorforgató dolgokat írni.
párosítás: nincs
frissítés: úgy két hetente
elérhetőség: 94.lilla@gmail.com

Köszönöm.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Almira 2015 augusztus 01 (szombat), 22:22-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2165 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 44  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség