Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 május 14 (kedd), 23:26

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Fórum szabályok


Figyelem!
A Bétapiac - keres és a Bétapiac - kínál topicokban kötelező használni a bevezetett sablonokat. A sablon nélküli hozzászólásokat figyelmeztetés és értesítés nélkül töröljük.
Olvasd el az erre vonatkozó tutoriálokat!



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 372 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 23 (szombat), 12:31 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 április 02 (péntek), 15:32
Hozzászólások: 765
Tartózkodási hely: seholse
Jelenleg tárgytalan

Hildegard írta:
Viszonylag tapasztalt amatőr fanfictioníró ajánlja bétázgatásféle szolgáltatásait.
Komolyan veszem mind a nekem küldött munkát, mind a szerzőjét, ha a szerző is komolyan vesz engem.
Normál tempóban dolgozom, kétezerszavas fejezeteket vagy hosszabb fél-fejezeteket bétázok egy hét alatt, ami nem azt jelenti, hogy pénteken elküldöd, és vasárnapra kész lesz, hanem azt, hogy pénteken elküldöd, és legrosszabb esetben következő szombatra visszakapod.
Alaposan dolgozom, és nagyon szívesen veszek részt a történet alakításában is, ha a szerző igényli. "Testreszabottan", igények szerint jelzem a hibákat.
Vállalok:
- Harry Potter fandom
- Privet Drive - saját fandom vagy valóságalapú
- Privet Drive - Criminal Minds/Gyilkos Elmék (mivel más fandomokat nem ismerek eléggé)
- Privet Drive - előzetes megbeszélés alapján más filmek/sorozatok/könyvek alapján
- Slash, femslash is
- Szinte akármilyen műfaj
- Enyhébb 18 korhatáros
- És megbeszélés alapján kihívásra is bétázok

Nem vállalok:
- A fentebb említetteken kívül más fandomban íródott művet
- Durván 18 korhatáros

Kérlek, az e-mail címemen vagy pü-ben jelezd, ha szükséged lenne rám. Ha e-mailben írsz, kérlek, küldj egy fejezetet a bétázandóból, és linkeld be a felhasználói profilod! :)
panyec@indamail.hu
Kezdőktől kezdve a kezdetektől kezdek bétázni akárkinek :D :D

_________________
valahogy úgyis lesz, mert olyan még soha nem volt, hogy sehogyan se lett volna~
Fehér Holló utolsó fejezete feltöltve


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Szívesen bétáznék
HozzászólásElküldve: 2010 október 13 (szerda), 17:45 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 október 13 (szerda), 17:40
Hozzászólások: 8
Sziasztok! Szívesen kipróbálnám a bétázást a Twilight témában. E-mail címem: f.erika1223@gmail.com Küldj egy üzenetet az Msn címeddel, vagy küldd el a törid. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 05 (kedd), 21:26 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 október 05 (kedd), 21:14
Hozzászólások: 1
Tárgytalan




Sziasztok!
Szívesen vállalok bétázást jelenleg is több történetet olvasok,igaz hogy ezek mind twilight alapúak,de jöhet más is.Időm mint a tenger :-D
Már bétáztam de ott csak beugróként.Ha segítség kell írjatok nyugodtan.
huszi3@freemail.hu
Tündi


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára huszi3 2010 október 23 (szombat), 13:03-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 05 (kedd), 11:49 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 szeptember 23 (csütörtök), 5:02
Hozzászólások: 62
Tartózkodási hely: In the dungeons with the evil bat :-D
Ha az a pár ember, aki eddig jelentkezett, rendszeresen ellát, akkor egyelőre elkeltem...


Rose_Weasley írta:
Szívesen bétázok bármilyen témában, bármilyen tartalmú ficeket!
Gyorsan dolgozom 24/7 :-D

Maileket ide várom: mozessinike@freemail.hu

_________________
"A kielégülés a vágy halála"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 29 (szerda), 16:18 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 07 (csütörtök), 15:52
Hozzászólások: 6108
Tartózkodási hely: amottan
EGYELŐRE TÁRGYTALAN.

Luna Black írta:


Sziasztok!

Szeretném magam kicsit lefoglalni valamivel, szóval ha valakinek bétára lenne szüksége, állok rendelkezésre! :D
A helyesírásommal tudtommal nincs probléma, ha meg valamiben nem vagyok biztos, annak utána szoktam nézni :) Eddig összesen 5 embernek segítettem, nem panaszkodtak. AEzt a tanévet itthon fogom tölteni, szóval sokat leszek gépközelben, gyorsan dolgozom (többnyire még aznap visszaküldöm a fejezeteket, mikor megkaptam, vagy másnap), ha nem érek rá, akkor előtte szólok.
Amiben tudok segíteni:
helyesírás, fogalmazás, esetleg néha ötletadás, bár nem szeretek más munkájába beleszólni.
Amihez "értek":
- Harry Potter
- A Gyűrűk Ura
- Twilight
- Narnia (a két film és az első négy könyv erejéig)
- Supernatural
- The Vampire Diaries
- Skins
- saját művek
Más fandomokról is beszélhetünk, de most egyelőre nem jut eszembe több.
Lehet regény, novella, akár vers is, mindent vállalok :)

Szinte bármi jöhet (pl. slash, akár 18-as korhatárral is, azokat kifejezetten kedvelem :D Romantikus, humoros vagy éppen sötét hangulatú írásokat egyaránt szívesen olvasok.)
Az egyetlen dolog, amit messziről elkerülök: mpreg.

Animékhez, mangákhoz nem tudok hozzászólni, de ha csak a helyesírás, fogalmazás javításáról van szó, abban szívesen segítek.

Aki tájékozódni szeretne felőlem, az itt megtalál:
http://fanfic.hu/merengo/viewuser.php?uid=5790
Elérhető vagyok a fórumon, vagy mailben: rgsmetalkiralylany@citromail.hu esetleg msn-en: nessa300@freemail.hu

_________________
"self care is drinking sixteen glasses of champagne and setting off a chain of events that comes to a head with you getting engaged to your celebrity athlete boyfriend in spain."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 27 (hétfő), 19:45 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 április 02 (péntek), 15:32
Hozzászólások: 765
Tartózkodási hely: seholse
JELENLEG TÁRGYTALAN!

Viszonylag tapasztalt amatőr fanfictioníró ajánlja bétázgatásféle szolgáltatásait.
Komolyan veszem mind a nekem küldött munkát, mind a szerzőjét, ha a szerző is komolyan vesz engem.
Normál tempóban dolgozom, kétezerszavas fejezeteket vagy hosszabb fél-fejezeteket bétázok egy hét alatt, ami nem azt jelenti, hogy pénteken elküldöd, és vasárnapra kész lesz, hanem azt, hogy pénteken elküldöd, és legrosszabb esetben következő szombatra visszakapod.
Alaposan dolgozom, és nagyon szívesen veszek részt a történet alakításában is, ha a szerző igényli. "Testreszabottan", igények szerint jelzem a hibákat.
Vállalok:
- Harry Potter fandom
- Privet Drive - saját fandom vagy valóságalapú
- Privet Drive - Criminal Minds/Gyilkos Elmék (mivel más fandomokat nem ismerek eléggé)
- Privet Drive - előzetes megbeszélés alapján más filmek/sorozatok/könyvek alapján
- Slash, femslash is
- Szinte akármilyen műfaj
- Enyhébb 18 korhatáros
- És megbeszélés alapján kihívásra is bétázok

Nem vállalok:
- A fentebb említetteken kívül más fandomban íródott művet
- Durván 18 korhatáros

Kérlek, az e-mail címemen vagy pü-ben jelezd, ha szükséged lenne rám. Ha e-mailben írsz, kérlek, küldj egy fejezetet a bétázandóból, és linkeld be a felhasználói profilod! :)
panyec@indamail.hu
Kezdőktől kezdve a kezdetektől kezdek bétázni akárkinek :D :D

_________________
valahogy úgyis lesz, mert olyan még soha nem volt, hogy sehogyan se lett volna~
Fehér Holló utolsó fejezete feltöltve


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hildegard 2011 január 09 (vasárnap), 12:40-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 25 (szombat), 16:55 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 szeptember 22 (szerda), 19:21
Hozzászólások: 5
Vállalom bármilyen Harry Potteres fic bétázását. Nem akadály, ha slash vagy femslash, se ha 18-as karikás. Normál tempóban dolgozom: 1 fejezet/hét. Egyéb írások is jöhetnek fandomtól függően. (Twilight kizárva!)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 23 (csütörtök), 10:25 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 szeptember 23 (csütörtök), 5:02
Hozzászólások: 62
Tartózkodási hely: In the dungeons with the evil bat :-D
Szívesen bétázok bármilyen témában, bármilyen tartalmú ficeket!
Gyorsan dolgozom 24/7 :-D

Maileket ide várom: mozessinike@freemail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 20 (hétfő), 16:57 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 szeptember 20 (hétfő), 16:52
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Szívesen vállalnék bétázást, leginkább a H/Dr témában. Ezen belül bármi lehet. Elmúltam már 18, úgyhogy 18+, erőszak, durva nyelvezet, dark, stb... is jöhet.

Üdv: Gabika


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 11 (szombat), 18:38 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 29 (hétfő), 20:45
Hozzászólások: 3331
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Sziasztok! :)

Már majdnem egy éve írtam ide, de nem igazán vagyok keresett, szóval gondoltam, újra felajánlom szolgálataimat. :D

Tehát bétázást vállalok én is! :) Harry Potter, The Vampire Diaries és Privet Drive fandomban szívesen vállalok, de nyugodtan keress fel, ha valami mást írsz, és majd meglátjuk :D Twilighttól kérlek Titeket, könyörgöm kíméljetek meg.

Bármilyen lélegzetvételű történet érdekel, kivéve a durva 18-as és a slash - de utóbbiból vállalom akkor, ha maximum 16-os és nem megy el az erotika szintjéig.

Viszonylag gyorsan végzek a munkákkal, legkésőbb egy hét és kész vagyok, ha mégsem, akkor pedig igyekszem időben szólni. Lelkiismeretesen végzem a munkámat, és mostanában sikeresen kifejlesztettem a kritizáló képességeimet is. :)

Tehát mindenkit szeretettel várok ^^

E-mail: szandra.petrik@gmail.com
MSN: xanesz@hotmail.com

_________________
Kép
Faithful and true is the name of the Lord :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 31 (kedd), 13:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 11:33
Hozzászólások: 1053
Egyelőre beteltem, de ez bármikor változhat! :)

Üdv mindenkinek!

Alapos töprengés után végül úgy döntöttem, hivatalosan is vállalok bétázást.
Információk, amiket jó tudni rólam:
Aránylag gyorsan dolgozom, egy-két napos határidővel, és szinte minden kategóriát elolvasok.
A fejezetek végén – ha és amennyiben az író igény tart rá –, írok egy összefogó véleményt, elmondom a meglátásaimat, benyomásaimat és tanácsokkal is szívesen szolgálok.
Keményen tudom hasítani a szőrt, szóval, aki nem bírja, ha olykor kicsit megkínzom a történetét, az semmiképpen se keressen fel! :)

A számos kategória mellett vállalom az anime, slash, könyv- és sorozatalapú ficek lektorálását is, de szívesebben maradok az ismert berkeken belül:
Harry Potter világában teljesen kiigazodom, ezen belül akármilyen történet jöhet, kezdve az alap felállástól, egészen a végletekig – egyszóval bármi.
A Twilight-sagát is végigolvastam, vagyis mindenféle fanfictiont átnézek, ami hozzá kapcsolódik, nem válogatok.
Egyéb, PD-s, vagyis saját történetek bétázását is vállalom, egyedül a versekhez nem értek.
Leginkább a romantikus, vicces műveket favorizálom, de ez ne rettentsen el senkit, kemény a gyomrom, mindent bevesz; mindezek mellett bőven elmúltam 18, szóval a felnőtt tartalom sem akadály.

E-mail címem: kykyke@citromail.hu vagy a kykysziv@freemail.hu – de inkább az előbbi!
MSN-en is megtalálható vagyok, aki felvenne, az írjon pü-t vagy e-mailt!
Bármilyen kérdésed van, írj bátran!

Üdv, KyKy

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kykyke 2010 szeptember 14 (kedd), 7:57-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Megvagyok
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 29 (vasárnap), 18:52 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 21 (péntek), 17:37
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Itthon...
Köszi mindenkinek, elkeltem! 8) Sziasztok.

_________________
Sokszor sírva tudnék könyörögni a halálért, de aztán elmúlik a pillanat, és visszanézve a jelenből olyan bolondnak tűnök.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 27 (péntek), 11:08 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 21 (péntek), 17:37
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Itthon...
Sziasztok! Bétázást vállalok, szinte minden kategóriában, kivétel ez alól az anime, a slash és a sorozatokkal kapcsolatos sztorikért sem vagyok oda, de ha kell, azokat is megszem. (Egyetlen sorozat, amin szívesen dolgoznék: TVD/Vámpírnaplók.) De bármi más jöhet. Gyorsan tudok dolgozni, és helyesírásommal semmi probléma nincs. Amihez nincs közöm, abba bele se szólok, de amit rámbíznak, teljesítem, ahogy tőlem telik. :-D Akit érdekel, az írjon pü-t, e-mailt (sebi.barbara@gmail.com), vagy vegyen fel msnre (sebi.barbi@hotmail.com)! Sziasztok!

Barka/m_lover (merengőn) :-)

_________________
Sokszor sírva tudnék könyörögni a halálért, de aztán elmúlik a pillanat, és visszanézve a jelenből olyan bolondnak tűnök.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 25 (szerda), 16:01 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
frusztina írta:
Hát, egy elég unalmas nyár révén én is szívesen vállalok bétázást. Néhány kivétel: anime, slash, 18+. Ezeken kívül bármi jöhet.
E-mailt ide küldhetsz: balogh.fruzsi@citromail.hu


Szia! Sürgős 'pótbétára' lenne szükségem egy rövid időre! A jelenlegi bétámnak ugyanis bedöglött a gépe, úgy hogy nem tudja lebétázni a további fejezeteimet. Harry Potter témájú ficet írok; korhatár: 12. A történet címe: Az utolsó tűzmágus. Albus Perselus Potterről szól, az első tanévéről. Rád gondoltam; remélem elvállalod, de ha nem az sem baj. Az e-mail címem: dettike97@freemail.hu
Előre is köszi! Várom a válaszod, Detti


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 15 (vasárnap), 16:34 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 augusztus 15 (vasárnap), 16:16
Hozzászólások: 1
Én is gondoltam, hogy beállok a Béták közé, így itt vagyok! Már bétázom egy helyen, így csak egy másik történet bétázását tudom vállalni. Harry Potteren és SLASH-en kívül jöhet bármi. Én sem írok tökéletesen helyesen, de nagyon sok dicséretet kaptam eddig.
Írj e-mailt ide: rainbow23@indamail.hu , ha blogod van, akkor küldd el annak a címét.
Ha megfelel, hogy egy-két nap alatt javítok, akkor írj! (Maximum két nap, minimum még aznap kész)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 13 (péntek), 8:30 
TÁRGYTALAN
Hát, egy elég unalmas nyár révén én is szívesen vállalok bétázást. Néhány kivétel: anime, slash, 18+. Ezeken kívül bármi jöhet.
E-mailt ide küldhetsz: balogh.fruzsi@citromail.hu[b]


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára frusztina 2010 augusztus 25 (szerda), 17:04-kor.

Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 07 (szombat), 14:18 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
MÁR NEM AKTUÁLIS

Sziasztok! Jelenleg szabad Béta lennék, úgyhogy bombázhattok! Mindent írást szívesen átnézek, javítok ilyesmi. Kivételek: slash, 18+, versek. Twilight, Harry Potter minden mennyiségben jöhet!
bota.krisztina@gmail.com
PÜ-be is írhattok, de azt néha nem szoktam észrevenni... :-)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára botkrisz 2010 augusztus 17 (kedd), 13:49-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Bétáznék
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 04 (szerda), 15:17 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 17 (péntek), 23:56
Hozzászólások: 7
A nyári szünet okán nekem is elég sok szabadidőm van, úgyhogy szívesen bétáznék azoknak, akik szeretnék. Slasheket nem szívesen vállalok, főleg ha 18+, de azon kívül bármi jöhet. Én egy időben hármat vállalok, szóval nyugodtan lehet jelentkezni.

Jelezhetsz itt priviben, vagy e-mail: levian_fry@freemail.hu

Vesszőparipa vagyok, párbeszéd korrektor, magyartalan mondatok fejvadásza, de mindenre odafigyelek.

Levian Fry voltam.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Egy kettőt én is vállalok:)
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 04 (szerda), 13:10 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 április 06 (kedd), 15:49
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Iskolaidőben a mardekár pincetermei, vagy a Titkok kamrája
Nekem is rengeteg szabadidőm van, és szívesen vállalok maximum 5 különböző írás bétázását... A vesszőket mindig pontosan kezelem, a szóismétléseket is kijavítom, és elég jó a helyesírásom is:) A témák amikben kereshettek: Harry Potteres Slash történetek, és Severitus... + a durvább hp-s törik:) nem gyenge a lelkem:)

Vállalok még: 0 üres hely van:)
EGYENLŐRE TÁRGYTALAN!!!

Az eniko125@vipmail.hu e-mail címen keressetek!!!

_________________
Írj, és tied lehet egy egész világ!


A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Kurenai 2010 augusztus 30 (hétfő), 12:33-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 02 (hétfő), 23:24 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 július 30 (péntek), 19:05
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Veszprém
Sziasztok! A nagy nyári szünetben rengeteg szabadidőm akadt, úgyhogy arra gondoltam végeznék egy kis társadalmi munkát bétázás terén:) A helyesírásomra még nem volt panasz, és kérésre ötletekkel, tanácsokkal is szolgálhatok. Egyedül a slash történetektől és a versektől kíméljetek, minden mást vállalok. Ha érdekel itt az msn-em: matsuo1326@hotmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 13 (kedd), 21:32 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 03 (csütörtök), 13:57
Hozzászólások: 13
TÁRGYTALAN!!!

Sziasztok!

A nyár örömére nekem is hirtelen megnőtt a szabadidőm, ezért én is szívesen vállalnék bétázást. Nincs témabeli kikötésem, egyedül animék terén vagyok meglőve, abban nem tudok segíteni, de korhatáros is jöhet, a helyesírásomra eddig még nem érkezett panasz, gyorsan dolgozom, és kérésre kritikát is nyújtok, szóval ha érdekelne a dolog, csak dobj meg egy privát üzenettel (:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 29 (kedd), 14:49 
TÁRGYTALAN!

*annyian jelentkeztek, hogy fullon van*

Sziasztok!
Itt a nyár, időm mint a tenger, úgyhogy szívesen vállalnék bétázást:) Lehet korhatáros, slash, akármi. Elsősorban HP alapú történeteket vállalnék, de Privet Drive-os is jöhet:) Ha valakit talán érdekelne a dolog, dobjon meg egy pü-vel, vagy egy e-maillel(gicuri@hotmail.com).


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chloe 2010 július 23 (péntek), 12:01-kor.

Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 28 (hétfő), 20:42 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 28 (hétfő), 20:09
Hozzászólások: 3378
Bétázást vállalok a nyár tiszteletére, és ha valaki hosszabb távra tervez, egyetem alatt is segítek. Témák: Snarry, Drarry, Volarry, Lucarry, és egyéb slash HP ficben, valamint Severitus, illetve Twilight fic. Gyors vagyok, pontos, véleményezek (kritizálok, ha kell), valamint, ha szükséges, ötlettel is tudok szolgálni a történet folytatása érdekében. Érdeklődni pü-ben, vagy e-mail: eszter.illes90@gmail.com

p.s.: elnézéseteket kérem, de egyelőre beteltem béta ügyben; ha lesz üresedés, majd jelentkezem 2010.07.14.

Ath


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Athe 2010 július 14 (szerda), 14:37-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 21 (hétfő), 18:39 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
TÁRGYTALAN!!!!!
*túlvállalta magát*

Szép napot! :)

Immáron egyéves tapasztalattal rendelkező bétaszerűség lennék. Láttam már sok-sok dolgot, de úgy érzem, nem eleget ahhoz, hogy ne segítsek többet a rászorulókon, ha igényt tartanak rám. Gyors vagyok, ha nem tudok az lenni, szólok. Véleményt is mondok, ha kell, panasz még nem volt rám :-)

Amiben nem tudok segiteni: anime/manga, twájlájt és slashben bizonyos párosok... vagyis inkább fogalmazzunk úgy, hogy slashben csak a drarryket ismerem.

Jöhet minden, korhatáros is, már nem vagyok annyira óvatos, mint eddig, szóval 18as történetet is javíthatok, akár.

Szóval HP és PD kategóriák előnyben.

Elérhetőségek: widowka@gmail.com és shanonwidow@citromail.hu
Msn is van, de azt majd pü-ben, amennyiben kell.

_________________
Írófigyelő


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára shanon widow 2010 július 02 (péntek), 16:04-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 15:12 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 07 (csütörtök), 15:52
Hozzászólások: 6108
Tartózkodási hely: amottan
EGYELŐRE TÁRGYTALAN!


Sziasztok!

Most, hogy itt a nyári szünet, szeretném magam kicsit lefoglalni valamivel, szóval ha valakinek bétára lenne szüksége, állok rendelkezésre! :D
A helyesírásommal tudtommal nincs probléma, ha meg valamiben nem vagyok biztos, annak utána szoktam nézni :) Eddig összesen két embernek segítettem, nem panaszkodtak. A nyaram nagy részét itthon fogom tölteni, szóval sokat leszek gépközelben, gyorsan dolgozom, ha nem érek rá, akkor előtte szólok.
Amiben tudok segíteni:
helyesírás, fogalmazás, esetleg néha ötletadás, bár nem szeretek más munkájába beleszólni.
Amihez "értek":
- Harry Potter, lehet bármilyen sztori, akár slash és 18-as is, bármilyen téma és kategória.
- A Gyűrűk Ura
- Twilight
- Narnia (a két film és az első négy könyv erejéig)
- Supernatural, bár nem hinném, hogy ilyet túl sokan írnak Magyarországon :D
- saját művek

Lehet regény, novella, akár vers is, mindent vállalok :)

Aki tájékozódni szeretne felőlem, az itt megtalál:
http://fanfic.hu/merengo/viewuser.php?uid=5790
Elérhető vagyok a fórumon, vagy mailben: rgsmetalkiralylany@citromail.hu esetleg msn-en: nessa300@freemail.hu

_________________
"self care is drinking sixteen glasses of champagne and setting off a chain of events that comes to a head with you getting engaged to your celebrity athlete boyfriend in spain."


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luna Black 2010 június 22 (kedd), 14:18-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 17 (csütörtök), 10:28 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok! Még sosem próbáltam a bétaságot, de szívesen elkezdeném. Írjatok bátran! A slash témáért és a versekért nem nagyon rajongok, de a Twilight és a Harry Potter más témákban minden mennyiségben jöhet. Animékkel is bombázhattok.
Emailem: bota.krisztina@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 14 (hétfő), 20:54 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 04 (szombat), 11:46
Hozzászólások: 26
Sziasztok!

Ugyan még sosem voltam béta, de most szívesen megpróbálnám. A helyesírással sosem volt gondom. Valószínűleg nem csak nyáron, hanem egész évben ráérek majd. Versekkel is lehet bombázni, mert azt én is írok, viszont prózában csak HP-t illetve esetleg Twilight-ot vállalok.

Írjatok bátran!


Miléna (milenalea.zsuzsanna@gmail.com)

_________________
Itt a törvény! Az alkotó nem pihenhet,
Sző ezeréves alkonyi tájat:
Önmagától elvakulva zenget,
Önmagából kivonulva penget
a bámuló világnak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 14 (hétfő), 11:15 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 14 (vasárnap), 19:12
Hozzászólások: 70
Sziasztok! Már korábban is vállaltam sok-sok bétázást, amit most szívesen újrakezdek! Ha bárkinek, bármilyen témában szüksége van efféle segítségre, csak szóljon. Külön kívánságokat is vállalok (pl. csak helyesírás, szóismétlések figyelése, karaktermegtartások, stb.). ;)

e-mail: rikkygirl@gmail.com

_________________
"If you can live forever, what do you live for? --> Ha örökké élhetnél, minek élnél igazán?"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 13 (vasárnap), 17:47 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 15 (hétfő), 21:20
Hozzászólások: 422
Egyelőre tárgytalan.

Szivesen vállalok bétázást, de kizárólag HP témában. A kedvenceim a Severitus és az SS/HG történetek. A kidolgozott, izgalmas, humoros írásokat szeretem. Verses témákban nem vagyok igazán otthon. Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését, szóljon bátran.
Snapefan


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Snapefan 2010 július 21 (szerda), 23:05-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: béta
HozzászólásElküldve: 2010 június 13 (vasárnap), 17:22 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 június 12 (szombat), 21:12
Hozzászólások: 2
Szia!
keresek egy bétát a törimhez. Ha szívesen elválalod írj! e-mail:magvak@citromail.hu

Harry Potter humoros történet

Üdv
neon


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 05 (szombat), 18:43 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 január 31 (vasárnap), 15:59
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Magyarország
sajtika írta:
Yup. Szóval én is, mint a legtöbb felfelé törekvő írópalánta, szeretnék béta lenni. Amit vállalok:
- úgy nagy általánosságban mindent, slash csak óvatosan, egyébként bármire bármikor kapható vagyok :-)

És amit inkább ne tolj az orrom elé:
- versek. Nem vagyok egy nagy költő.

Remélem valakinek egyszer a hasznára leszek:-) Addig is, jó írást, és éjszakát mindenkinek!


Sziaa!
Egy saját, induló félben lévő történethez keresek bétát.
A kínáló béták közül téged választanálak, ha érdekel a javítás és persze a történetem.Esetleg e-mailben vagy msn-n,beszélhetnénk.
Pusz:SummerSzany


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 26 (szerda), 21:53 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 26 (szerda), 21:37
Hozzászólások: 1
Yup. Szóval én is, mint a legtöbb felfelé törekvő írópalánta, szeretnék béta lenni. Amit vállalok:
- úgy nagy általánosságban mindent, slash csak óvatosan, egyébként bármire bármikor kapható vagyok :-)

És amit inkább ne tolj az orrom elé:
- versek. Nem vagyok egy nagy költő.

Remélem valakinek egyszer a hasznára leszek:-) Addig is, jó írást, és éjszakát mindenkinek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 17 (hétfő), 21:22 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 augusztus 18 (kedd), 22:53
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: képzeletben
Ahoj!
Kicsit belassult az üzlet, én meg itt állok egy ügyes kis ficíró nélkül.
Állandó bétázást is vállalok!
Hogy ne ismételjem magam, lesztek szívesek lejjebb tekerni vagy kétharmad oldalt. Köszönöm. :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: béta
HozzászólásElküldve: 2010 május 09 (vasárnap), 16:16 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 május 09 (vasárnap), 16:06
Hozzászólások: 1
Hali! :-D MÁR TÁRGYTALAN

Végül rászántam magam a bétázásra x) Akármien témában vállalok bétázást , és a nem korhatárostól egészen a 18-as karikáig és tovább :)

Slash történetek előnyben ;)

elérhetőségek
e-mail: amanemisa8@gmail.com
msn: rozsda8@invitel.hu

_________________
osuwarinu


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára osuwarinu 2010 június 22 (kedd), 17:44-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 április 15 (csütörtök), 21:47 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 április 15 (csütörtök), 18:37
Hozzászólások: 2351
Tartózkodási hely: máshol
Üdvözlégy és Istenhozzád! Már tárgytalan, rájöttem, hogy inkább a kritizáláshoz értek.

Úgy határoztam, beállok a béták sorába. Várok jelentkezőt, aki ilyen állatfajtát keres; egy kis odafigyeléssel szelídíthető vagyok. "Feltételeim":
- ne legyen Dramione
- ne legyen túl sötét
- a verselés nem az én műfajom, a költőkkel nem igazán tudok mihez kezdeni
- lehetőleg olyan ember érdeklődjön felőlem, akinek nem kell rögtön a beadás napján kijavítottan visszaszolgáltatnom a fejezetet -> eddig nem nagyon volt tapasztalatom bétázás terén

Slash történet is jöhet, főként kisregényeket és drabble történeteket várok, 16 karikás korhatárig. Persze ha mérsékelt a nemi élet, akkor 18 karikásat is vállalok.

Köszöntem: Shyen

_________________
"szavak belső zúzódása"

(villányi lászló: időközben)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Shyen 2010 július 30 (péntek), 14:25-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 április 04 (vasárnap), 0:10 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 április 03 (szombat), 21:11
Hozzászólások: 1
Tárgytalan

Sziasztok!

Nagyon szívesen vállalok bétázást, főképpen a Harry Potter témájú történetekben, és azokon belül is a romantikus témájú fanfictionökben vagyok otthon. Persze bármilyen műfajban vállalom a történet helyesírási hibáinak kijavítását, de ha a szerző megkér, véleményt is mondok. Az egyetlen alfaja a fanfictionöknek amit nem olvasok, és nem is kedvelek azok a Slash-ek. Ettől kíméljetek.
Elérhetőségeim:
msn: cia.anastacia.gold@hotmail.com
e-mai: pat.stasia.gold@citromail.hu[/i][/b]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Béta
HozzászólásElküldve: 2010 március 19 (péntek), 0:54 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 19 (péntek), 0:39
Hozzászólások: 287
Sziasztok!

Twilight alapú történetek ( novella, regény, egyperces) bétázását vállalom!
- gyorsan dolgozom
- alapos vagyok
- szívesen segítek, ha ihlethiányban szenvedsz ötletet adok

Kritikus vagyok, de bármilyen témakört vállalok: slash, +18... stb.

Bármikor elérhető vagyok a: kijara92@hotmail.com MSN címen.

Várom irományaitokat: Kija[/b]

_________________
A szivárványon innen, s túl~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Jelentkezés Bétának
HozzászólásElküldve: 2010 március 15 (hétfő), 21:38 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 15 (hétfő), 21:20
Hozzászólások: 422
Sziasztok!
Néhány hónapja akadtam a fanficek világára, és azóta egész egyszerűen "gyógyíthatatlan" vagyok:-), de megőrjitenek a csapnivaló helyesírások. Szivesen vállalnék Bétázást. A kedvenceim a Severitus és az SS/HG történetek, az Alkonyat soha nem bűvölt el, ezért ha lehetséges, akkor HP témában végezném a bétázást. Remélem érthetően írok ( már 3 napja nem aludtam, és már összefolynak előttem a betűk.
A kidolgozott, izgalmas, humoros írásokat szeretem. Ha valakinaek felkeltettem az érdeklődését, kérem szóljon! Köszönettel: Snapefan


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 10 (szerda), 16:08 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 10 (szerda), 10:00
Hozzászólások: 78
Tartózkodási hely: Out of my mind. Back in 5 minutes.
Azt nem írom, hogy az alul írott felajánlkozás tárgytalan, de mivel most - szerencsére :) - elég sok munkát kaptam, egy kicsit pihenek(, vagyis javítgatok). Most nagyon nem tudok újakat vállalni, de ezt inkább a hosszabb művekre értem. :) Tehát rövidebb írásokkal, egypercesekkel, kis novellákkal továbbra is nyugodtan megkereshettek! :)

Sziasztok! :-D
Úgy döntöttem, én is csatlakozom a bétázók lelkes csapatához. Szívesen vállalom bárki történetének a javítását, de előre szólok, hogy az Anime/Manga témában nem vagyok otthon. Bármilyen más kategóriából fogadok ficeket. :-D Elég, ha küldesz egy e-mailt, a többit megbeszéljük!
Tényleg nyugodtan szólj, ha segítségre van szükséged!
namedsoul@freemail.hu

_________________
Kép

Nem látlak, tehát ne tégy úgy, mintha ott lennél!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára UnicornFairy 2010 június 01 (kedd), 20:37-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 17 (szerda), 20:05 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 február 17 (szerda), 19:35
Hozzászólások: 1
Szia!

Bétának jelentkezem! PD-n és Mungón kívül mindent vállalok, 18-as karikást is!

Jó a helyesírásom és eléggé kritikus vagyok, de ösztönözni is tudok.
E-mail címem: mosolyorszag747 kukac hotmail pont com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 14 (vasárnap), 15:16 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 február 14 (vasárnap), 14:49
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Tatabánya
Hello!

Szívesen vállalok bétázást.

Miért én kellek neked?
- konyítok a helyesíráshoz
- precíz vagyok
- gyorsan elkészülök
- és túlságosan is maximalista vagyok (bár lehet hogy ez negatívum).

Slash vagy 18+ nem akadály. Kisregény, regény vagy egyperces, szívesen vállalok mindent.
Fordításokkal csak nagyon vészhelyzetben foglalkozom. /még nincs meg a nyelvvizsgám, de folyamatban van/ (csak és kizárólag angol nyelven).

Ha szeretnél bétádnak: szandicska@msn.com címen várom emailedet.


_________________
-SCB-


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 12 (péntek), 16:16 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 február 05 (péntek), 16:26
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Én is szivesen bétáznék.
heather.whitlock@citromail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 19 (kedd), 16:25 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 11 (kedd), 18:53
Hozzászólások: 4241
Tartózkodási hely: Sohacsodaország
Bétázásra vállalok.

KIZÁRÓLAG Harry Potter témájú írásokat.

Szinte bármilyen témában. Novellákat, és 1-1 fejezetet is, vagy akár az egész történetet, éppen mire van szükséged :-)

Kizárva:
Severitus, Snarry.

_________________
Jöhet bármilyen Alkonyat, Harry Potter mindörökre fennmarad :!: :D
Dracoista papnő :x Ficblogom


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lizi Eyre 2011 január 11 (kedd), 22:03-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 18 (hétfő), 10:53 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 október 26 (hétfő), 14:03
Hozzászólások: 1
Halihó!

Nos, én is beállnék a sorba, a jó helyesírásommal, és a hibák utáni vágyammal, amit más művében kell kijavítani. Emellett szeretem a friss írásokat :)

Főleg humoros, romantikus stílusú történetekhez tudok hozzászólni - HP témában. Ennek ellenére nagyon szívesen javítok bármit, ugyanebben a témában. (Kivéve slash, mert azt utálom... Sorry)

Gyorsan és pontosan dolgozom. Eddig mindig elégedettek voltak velem.
(Leginkább az őszinteségem miatt)

Email: leanyka@freemail.hu
MSN: leanyka@freemail.hu (Bár itt nem biztos, hogy elérhető vagyok... Esetleg, ha rám szólsz)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 16 (szombat), 23:28 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 16 (szombat), 14:43
Hozzászólások: 11
Üdvözletem!

Kérem szépen, én is beállnék bétának, ha van rám kereset.

Fogalmazni tudok, a helyesírásommal sincs probléma, vagy ha mégis, az betudható a laptopom kicsi billentyűzetének. Őszintén megírom, ha valami nem jó, de próbálok minél többet segíteni az művekben. Én is irkálok, eddig nagyon sok pozitív visszajelzést kaptam, a Merengőn is jó ideje fellelhető vagyok.

Kategória? HP történetek, Privet Drive, de a Twilight-os sztorikat inkább hanyagoljátok irányomban. Slash is jöhet, bár valószínűleg nem tudok majd profi slasher kritikájával szolgálni. Japán témában sajnos nem vagyok hasznos.

Lehet a történeted vicces, szomorú, boldog, sötét, őrült, ha elküldöd, én elolvasom, belejavítok, tanácsot adok és segítek.

Msn és e-mailcímem: laurora@citromail.hu

_________________
"Soha ne becsüld alá azt a megnyugvást, amit egy macska adhat. Nincsenek szavai, de apró érintéseivel, bökdöséseivel, odabújásaival kimutatja irántad érzett szeretetét - és megpróbálja elterelni a figyelmedet a bánatodról."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 15 (péntek), 16:32 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 19 (csütörtök), 19:32
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Piros kanapé
(átmenetileg) TÁRGYTALAN
Sziasztok!

Rendelkezem bétázási és lektorálási gyakorlattal, több történetet javítottam már itt és más oldalon is. A helyesírásom jó, meglehetősen maximalista vagyok, és szeretek belekötni a szórendekbe, valamint hibapontokat számolok, és el is magyarázom a javítást, ha van rá igény.

Némely lektorral ellentétben tisztességesen elolvasom a rám bízott történeteket, a tartalomról is mondok véleményt, ha szükséges.

Szívesen bétázok/lektorálok bármilyen (azaz bármilyen, semmi sem taszít) novellát, drabble-t, verset vagy szösszenetet, de nagyobb terjedelmű szövegeket csak hosszabb határidőre tudok vállalni.

Akit érdekel, írjon nekem!
E-mail címem: giti.tigi@gmail.com


A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Tigi 2014 április 23 (szerda), 16:50-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 07 (csütörtök), 18:33 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 május 25 (hétfő), 19:14
Hozzászólások: 14
Sziasztok!

Gondoltam én is beállok a reménybeli béták közé, hátha van valaki, akinek pont én tudnék segíteni. Amit rólam tudni kell, magyar szakos voltam, de jelenleg sajnos nem tanárként dolgozom. Amiket szívesen olvasok, így a bétázását is nyugodt szívvel vállalnám: HP történetek (főként Hermione/Draco, Hermione/Piton, és Rowling néni párosai, de szerintem a többivel sem lenne gond), Alkonyat, egyéb vámpíros írások (pl. True Blood, Anita Blake), Privet Drive sztorik. Romantikus, sötét, komoly, vicces, bármi jöhet.
Az anime és a manga világában nem vagyok járatos, és igazából a slasht is többnyire elkerülöm, kivéve, ha nagyon jó a stílusa.
A helyesírásban és a stilisztikában is egyaránt segítenék, türelmesnek tartanak, és a barátaim, évfolyamtársaim is gyakran megkérnek, hogy nézzem át az irományaikat.

Ha engem választanál, ezen a címen tudsz elérni: adri.neito@gmail.com (msn, skype is lehetséges). Szép napot, és jó írást mindenkinek!

:wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Bétázást vállalok!
HozzászólásElküldve: 2009 december 30 (szerda), 23:47 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 23:30
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Kiskőrös
Sziasztok! Még én is új vagyok, de szívesen vállalok bétázást. Olyan történeteket várnék, amik vagy Harry Potteresek, vagy Twilightosak. Esetleg saját, abból nem kell nézegetnem a neten, hogy tényleg jól írtad le mondjuk egy szereplő nevét. Hmm. :wink:
A helyesírásom rendben van, és ötleteket is tudok adni, ha tanácstalan vagy. Csak arra kérlek titeket, hogy Jacob Blackről ne küldjetek nekem történetet, mert én - tudom, hogy furcsán hangzik, és bocsánatot kérek azoktól, akiket most megsértek - nem igazán kedvelem őt, sőt! Ki nem állhatom, mondhatni. Meg Harry Pottert is, de azért őt még mindig jobban elviselem (tekintve, hogy az összes HP könyv az ő szemszögéből íródott), mint a vérfarkast, Jacobot. Ha kell gyors vagyok, és sokat ülök gép előtt, meg tudom csinálni a bétázást. Ha jónak találtok, ide küldjétek a történeteteket:
colorful.persela@citromail.hu vagy dulai.niki@hotmail.com
Előre is köszönöm! Remélem, sokat tudok majd segíteni! Sziasztok!

_________________
Mindenre tudok magyarázatot találni, legfeljebb nem stimmel!~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 27 (vasárnap), 22:34 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 07 (péntek), 13:33
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: találd ki :P :)
TÁRGYTALAN

Idézet:
Üdv néktek, fiaim!

Ajánlanám magam, mint hosszú gyakorlattal rendelkező, de jelenleg magányos béta. És miért én kellek neked?

- van fogalmam a helyesírásról és stilisztikáról
- precíz vagyok
- ha kell, gyors
- mérhetetlenül türelmes
- megmondom a tutit, és nem félek kritizálni

Szívesebben olvasok Privet Drive-ot, de jöhetnek persze különböző fandomú történetek is, egyetlen feltétele, hogy ismerjem. :P (Gondolok itt HP-ra, Twilightra, esetleg Anita Blake-re... - eredeti párosításokkal lehetőleg :roll:)

Slasht, mértéktelen +18-at, animét vagy bármilyen japán történetet nem vállalok, de ha nem hagytam ki semmit, egyéb mást bátran hozzám vághattok. :P

Elérhető vagyok:
pü-ben
mailen: barbee333@citromail.hu
msn-en: barbee_333@hotmail.com

_________________
Az ember néha belebotlik az igazságba. Aztán feláll, leporolja magát és tovább ballag...


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Barbee 2011 március 11 (péntek), 22:08-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 22 (kedd), 22:41 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 22 (kedd), 18:45
Hozzászólások: 5087
Tartózkodási hely: Quantico
Hello mindenkinek,
Úgy döntöttem, beállok a sorba, tehát szívesen vállalnék bétázást. Harry Potter témában akármilyen történet jöhet. Talán csak a Dramione nem áll közel a szívemhez, de ha szépen néznek rám, vállalom. :) Viszont a PD kategóriájú művekhez ne kérjétek a segítségemet, az már tényleg távol áll tőlem. És esküszöm, már csak egy kikötés maradt: ne jelen időben legyen megírva.
Ha szeretnél bétádnak, itt az e-mail címem: meadow3@freemail.hu :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 372 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség