Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 18 (csütörtök), 14:40

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Fórum szabályok


Figyelem!
A Bétapiac - keres és a Bétapiac - kínál topicokban kötelező használni a bevezetett sablonokat. A sablon nélküli hozzászólásokat figyelmeztetés és értesítés nélkül töröljük.
Olvasd el az erre vonatkozó tutoriálokat!



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 372 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 december 08 (csütörtök), 15:24 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 december 08 (csütörtök), 15:18
Hozzászólások: 1
BETELTEM


Sziasztok! Bétaságot vállalnék Privet Drive kategóriában, elsősorban saját történeteknél, esetleg Twilight ficeknél. Szeretem a romantikus, drámai, néha csöpögős történeteket, nem rettenek el az erotikus tartalomtól sem, szóval, ha ilyet írsz, nyugodtan keress meg a tripyke@citromail.hu címen!

+ még sorozatokhoz, filmekhez íródott történeteknél is szívesen segítek! (pl.:Vampire Diaries)

Előre szólok, hogy még ez lenne az első, szóval, ha valaki tapasztalt bétát akar, akkor nem tudok segíteni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 november 28 (hétfő), 16:57 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2011 november 28 (hétfő), 16:39
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Szívesen vállalnék bétaságot, nyújtanék segítséget annak, aki igényli. Évek óta olvasok fictionöket, igaz eddig jórészt angolul. De miután ráakadtam erre az oldalra, most már magyarul is, amivel csak azt akarom mondani, hogy mind helyesírásilag, mind magában a történet vonalvezetésében szívesen adok támpontokat.

Annyit még elmondanék, hogy titokban magyartanár vagyok, pontosabban van róla papírom, de nem használom. Szóval ezt csak azért, hogy talán van némi tapasztalatom az írás-olvasás terén. Viszont óvatosan kezelem ezt a témát, mert nem szeretném, ha valakinek mondjuk nem tetszenek a javaslataim, vagy nem találja őket hasznosnak, akkor ezt vágja a fejemhez, hogyan is kaphattam diplomát.

A témákról annyit, hogy nagyon szívesen és főleg slasht, elsősorban male slasht vállalnék, ahogy láttam, ettől majdnem minden béta irtózik. Én nem, sőt.

Egyéb fantasy, Harry Potter stb sztoriknak max a helyesírását, szerkesztését szívesen átnézem, de a történetben nem tudok segíteni, mert nem szeretem és nem olvasok fantasyt. (bocsi)

Egyelőre ennyi, akit érdekel, vagy még kérdezne tőlem ezt-azt, írjon: stern21@freemail.hu

Csilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 november 24 (csütörtök), 1:32 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 21 (vasárnap), 18:46
Hozzászólások: 90
Egyelőre beteltem, köszönöm. :)

Sziasztok!

Saját magam fejlesztése céljából, és azért, mert belekóstoltam és tetszett, nagyon szívesen vállalnám egyelőre egy-két történet bétázását. :)
Egy kis referencia: a helyesírásom elég jó, bár a vesszőkkel egy kicsit gondban vagyok, sokat fejlődtem az utóbbi időben. :) A logikai és stilisztikai hibákat is jól szűröm. A szóismétlést a sajátomban nem, de máséban kérlelhetetlenül észreveszem. Ha kéritek, véleményezem is a történetet, bár azt nem garantálom, hogy egy-egy írói válság idején lelki támaszt is tudok nyújtani, de azért igyekszem. :)
Amit vállalok: bármilyen művet Harry Potter és Privet Drive kategóriában (könyvhöz, sorozathoz vagy filmhez kapcsolódókat is! Könyv: True Blood [jelenleg a nyolcadik kötetig tudok hozzászólni], sorozat: szintén True Blood, Vámpírnaplók, Dr. Csont, Gyilkos elmék stb., nem tudom, mik szoktak még itt lenni. Elég sok sorozatot nézek, szóval esélyes, hogy tudom vállalni, bármi is legyen. Film meg elég sok van, azokat nem kezdeném el sorolni, meglátjuk, hogy láttam-e. :-D). Ja igen, és elmúltam már 18 (jó nekem... :D), szóval korhatárosok is jöhetnek egész nyugodtan! :)
Kizáró tényezők: SLASH! És az Alkonyat sem jöhet szóba. (Nem olvastam, úgyhogy nem is járnátok jól velem... :) )
A történet átfutási ideje: minimum egy nap, maximum egy hét.

Akit érdekel, írjon! E-mail címem: lilina8920@gmail.com

Lil

_________________
Draco/Ginny & Scorpius/Lily ♥
Egy kis önreklám :D :
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=76250

Kép

"Harry Potter is about confronting fears, finding inner strength and doing what is right in the face of adversity. Twilight is about how important it is to have a boyfriend."


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lil 2011 november 29 (kedd), 22:45-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 november 12 (szombat), 20:00 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 november 12 (szombat), 19:55
Hozzászólások: 156
Beteltem.
Sziasztok!

Vállalok bétázást, bármikor, bárkinek, csak nyugodtan írjatok! :-D
címem: anni0342@gmail.com
Ha esetleg ott nem érnétek el, akkor az MSN-en biztos elértek.
anni0342@hotmail.com

_________________
"Az élet osztja a lapokat, és az embernek azzal kell játszania, amit kapott." Robyn Sisman


A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára anni0342 2012 március 11 (vasárnap), 14:48-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 november 06 (vasárnap), 18:26 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2011 november 06 (vasárnap), 18:00
Hozzászólások: 2
Egyelőre beteltem
Sziasztok!
Bétázást vállalok bármilyen Harry Potter, vagy Twilight kategóriában, KIVÉVE Slash. :)
Hosszabb távra is szívesen vállalok irományokat. Még aznapra, vagy legkésőbb másnapra átnézem és kijavítom a hibákat. A véleményemet is szívesen elmondom, ha valaki arra is kíváncsi. :) Vesszőkben jó vagyok.
szoffy@gmail.com címre írhat az, akit érdekel. :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sophie Malfoy 2011 november 17 (csütörtök), 15:19-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 november 03 (csütörtök), 4:03 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2011 november 01 (kedd), 0:07
Hozzászólások: 2
BETELTEM :)



Sziasztok!

Bétázást vállalok bármilyen történetre. :)
Egész nap a gépen lógok, szóval ha elküldöd email-ben, vagy aznap, vagy másnap kijavítom.
A vesszőhibákat nem 100%-osan fogom kiszűrni, abból én se vagyok profi. :$ Esetleg 99% x)
Fordulhattok hozzám véleményért is. :)
Hosszútávra, egy írásos kalandra is vevő vagyok ;)

Cserébe esetleg én is megkérnélek, hogy ha van elég szabadidőd nézd át egy-egy irományomat. Nem helyesírásilag, csak a történet szempontjából, mert szeretem ha valaki olvassa mielőtt nyilvánosságra hoznám :)

Jelentkezni itt lehet: love.ghost@freemail.hu


Pussz: LoveGhost


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 november 01 (kedd), 16:49 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 02 (kedd), 19:12
Hozzászólások: 4
úgy tűnik ELKELTEM

Sziasztok!

Ezennel felajánlom szolgálataimat a lelkes íróbrigádnak :)
Helyesírásom jó, a veszedelmes vesszőket készséggel javítom, szóismétlésekre pedánsan figyelek, stilisztikai hibákat jól szűröm. Ha írói krízis lép fel, bármikor segítő kezet nyújtok, ha pedig kritikára van szükség véleményt is nyilvánítok. (Ezt persze csak akkor, ha kéritek, egyébként csöndben maradok :-D )

Vállalok: Bármilyen Harry Potter témájú írást, Twilight úgyszintén fekszik, de a Privet Drive-osak is jöhetnek. Egyéb könyv- és/vagy sorozatalapú fanfictionök neccesek, azokat inkább hanyagoljuk, mivel megvan a veszélye, hogy nem ismerem az alapsztorit.

Maximum egy hét (de ez az abszolút maximum) után minden írást javítva visszaszolgáltatok.

E-mail: rezisztencia@yahoo.com

Shay

_________________
"Mindig emlékezz arra, hogy a szép szavak nem mindig igazak, s az igaz szavak nem mindig szépek."
Jókai Mór


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Shay 2011 november 05 (szombat), 15:26-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 október 24 (hétfő), 3:04 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 15 (csütörtök), 19:41
Hozzászólások: 4
megteltem. legyetek jók

Halihó!
Megszaporodott szabadidőmben bétázást vállalnék. Sikeresen rájöttem, hogyha eléggé figyelek, akkor tudok bétázni, még saját magamat is (csak arra nehezebben veszem rá magam. Saját hibát javítani... cinkes.), szóval ezt a tudásomat kamatoztatnám vállalkozó szellemű alanyokon.
Ami igencsak fekszik: HP (csak DracoxHermione, PerselusxHermione ne. Könyörgöm... sírni tudok tőlük. Kínomba. Aranyosak, de csak messziről.), slash, femslash, meg ami a csövön kifér. Twilight oké, meg szerintem original is. Mást meg nagyon nem láttam... ha mégis akad, bökjetek szemen. Elérni: satsuky@citromail.hu - e-mail; morderous_rainbow@msn.com - msn.
Keressetek bátran. Pápá :)

_________________
sugarplumhellie*
Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Heloise. 2011 november 05 (szombat), 21:24-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 szeptember 22 (csütörtök), 13:46 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2011 augusztus 11 (csütörtök), 21:06
Hozzászólások: 171
JELENLEG BETELTEM, de sürgős eseteket még vállalok!!! :mrgreen:

Sziasztok!

Én is csatlakozok a béta ajánlók sorába. Másnak igen, magamnak sosem menne, h miért? Magam sem tudom, de a saját magam bétázása sosem ment. :mrgreen: Szóval válalok majdnem mindent. És kb. 2-3 emberkét tudok most csak vállalni mert így is kevés időm van.

Amit válalok:
- Harry Potter bármilyen témában - bár inkább romantika.
- Slash - bármilyen párossal.
- Twilight - aham.
- Anime/Manga - aham.
- PD - aham.
- 18-as

Amit nem válalok:
- Vámpír naplók - ebben nem igazán vagyok otthon.
- Star Wars - nem, nem és nem!

Akit érdekel és bétára lenne szüksége, az írjon bátra privátba vagy ide, Email: blaire9999@citromail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 szeptember 04 (vasárnap), 14:25 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2011 szeptember 04 (vasárnap), 14:09
Hozzászólások: 1
BETELTEM :)

Halihó!
Na szóval, kezdjek bele. :)
Letty lennék, és mivel mostanság elég sok szabadidőm lett, bétázást vállalnék. Feltételeim egyáltalán nincsenek, bármilyen történet jöhet, és kezdőket is nagyon szívesen vállalok. :D
2-3 történetet terveztem elvállalni, de akár többről is lehet szó, és sürgős esetek is nyugodtan keressenek fel. Mindig megmondom a véleményem, és mindenkit ösztönözni próbálok, szóval számíthattok a segítségemre, még ha ihlethiányban szenvedsz is, megpróbálok előhozakodni valamivel. :wink:
Ezen a címen vagyok elérhető, naponta többször is felnézek: fantasy_girl@citromail.hu Ha érdekel, nyugodtan írj.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 27 (szombat), 10:40 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2011 augusztus 26 (péntek), 9:53
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: úszik a csöpögős boldogságban;))
Újra beteltem, de sürgős eseteket még mindig vállalok!:D
Sziasztok! Bétázást szívesen elvállalok, bármilyen kategóriában, kivéve az ázsiai pop-rock :-P Bárkinek rendelkezésére állok,kezdő íróktól a vén rókákig :-D Elérhető vagyok a Merengőn Sky Dawn néven,levélben és email-ben; skylerdawn@freemail.hu A kapacitásom kb 4-5 szerző,de sürgős esetekben is nyugodtan írjatok! Nem vagyok nagy kritikus,de a véleményemre számíthattok (igénytől függően,persze :-P )
Legyetek jók! puszi: Sky


A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Sky Dawn 2011 szeptember 10 (szombat), 15:12-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 23 (kedd), 21:25 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 30 (szerda), 20:17
Hozzászólások: 106
Tartózkodási hely: Kis lakása, kényelmes kanapéján.
BETELTEM :)

Sziasztok!
Annie vagyok, és bétáznék. Lenne a kezdőmondata egy frappáns kis apró hirdetésnek. Na, viccet félretéve. :-D Nagyon szívesen vállalok újakat, aki első történetesek, de mindenki mást is akit nem zavar, hogy néha oldalakon át tudom ecsetelni a véleményem.(Hangulattól függ)

Szóval, amit nem vállalok:
Slash
Ázsiai pop/rock

Minden mással nyugodtan bombázzatok.Egyébként rugalmas vagyok, alkalmazkodok az igényekhez. Kb 3-4 szerző a limitem. Gyorsan dolgozom, van rutinom, és nyitott vagyok az újításokra. :-) Bővebben, vagy az anne.elliot@freemail.hu címen, vagy PÜ-ben. Minden jót, Annie

_________________
A szív pedig döng és kisebesedik, ahogy a se-ki, se-be figura végzetesedik.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anneelliot 2011 szeptember 08 (csütörtök), 17:43-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 18 (csütörtök), 15:39 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 14 (csütörtök), 21:21
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: a laptop előtt
BETELTEM

Sziasztok!
Mostanában (túl) sok a szabadidőm, ezért szívesen vállalok bétázást. Szinte bármi jöhet, Slash is, egyedül a Vorry/Torry az, amitől valamiért kiráz a hideg. Alkonyatos, animés/mangás, ázsiai pop/rock is jöhet, egyedül az Akaméval nem vagyok barátságban, de ha kell, azt is lebétázom. Egy-egy ilyen japán kifejezésben is tudok segíteni, mert egy éve tanulom a japán nyelvet. :)
A helyesírásomra nem volt (eddig) panasz, gyorsan dolgozom, és ha kérik a véleményem, azt elmondom őszintén, és talán még az ihlettelen helyzeteken is tudok segíteni. :)


Ha valakit érdekel, írjon PÜ-t, vagy e-mailt: eunomia@indamail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 10 (szerda), 19:31 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 augusztus 08 (hétfő), 21:57
Hozzászólások: 2
Tele vagyok!

Sziasztok!

Gondoltam én is megpróbálom, hátha valaki igényt tartana a szolgálataimra. :-D
Egyenlőre inkább maradnék a HP világában, de később - ha a Felsőbb hatalmak is úgy akarják és nem lesz rám gond, akkor vállalnék mást is. HP-n belül minden jöhet, nem vagyok finnyás és nincs is bajom semmilyen párosítással. Sőt! Kifejezetten kedvelem a slasht és a Severitus témakörben írt történeteket. :wink:
Igaz lassan kezdődik az egyetem, de úgy gondolom, mindent meg lehet beszélni. :-) Mindig igyekszem majd a megbeszélt időre elkészülni, de ha valami közbejön, arról úgyis szólok.
PÜ-ben, vagy e-mailen keresztül is elértek. Címem, ha valamit még meg szeretnétek kérdezni: bugok88@gmail.com ;)

_________________
Ha valakinek nincsenek álmai, nincs többé értelme annak, hogy éljen. Álmodnunk szükséges, még akkor is, ha álmainkban megsejtjük a valóságot.
Ayrton Senna


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 02 (kedd), 15:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
EGYELŐRE ÚGY TŰNIK, ELKELTEM!

Sziasztok! :-h

Nagyon szívesen vállalok én is bétázást :) Bétáztam már egy kedves ismerősömnek, és nem volt rám panasz :)
Gyorsan dolgozom, maximum pár nap, ha beindul a suli; jó a helyesírásom; ügyelek a formázásra, szerkesztésre, szóismétlésekre (ha tudok). Elmondom a véleményemet, adok tanácsot (persze, csak ha megkér rá az illető ;) ).

Amik jöhetnek:
HP,
Twilight,
Vámpírnaplók,
Privet Drive.

Amikkel óvatos vagyok:
severitus,
Snanger.

Slash is jöhet, kivétel, ha snarry vagy Remus/Sirius. Ja, és mielőtt elfelejtem: 18-ast nem vállalok, és van az a manga/anime vagy mi... szóval olyanokat nem ismerek :D
Ha érdekel, valakit, írjon PÜ-t vagy írjon egy e-mailt: dettike97@freemail.hu :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 július 25 (hétfő), 12:07 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 július 25 (hétfő), 11:53
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Mostanában elég sok szabadidőm van és szívesen bétáznék szinte bármit. Mindegy, hogy romantikus vagy nem, HP és Twilight világában mindent és Privet Drive is jöhet.
Gyorsan dolgozom, otthon vagyok helyesírásban, szívesen adok tanácsot, mondom el a véleményem a történetről. Ha érdekel, írj egy e-mailt, a címem bfridu@gmail.com :-) Köszi

_________________
"Az, hogy fájdalmat érzünk, éppoly természetes, mint hogy levegőt veszünk." J. K. R.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 július 23 (szombat), 23:22 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 06 (csütörtök), 13:32
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Budapest
- megtelt -

Sziasztok!

Megint időm nyílik a bétázásra, de mivelhogy vannak már javítandó történeteim, és nem szeretném megint túlvállalni magam, mostantól olyan csak történeteket vállalok, amelyekben Draco Malfoy főszereplőként van jelen, és nem OOC (az már nem számít, hogy gonosz-e vagy jó, romantikus-e a történet vagy paródia, tizenöt éves-e benne Malfoy vagy huszonöt).

A helyesírás legtöbb témájában otthonosan mozgok - j-ly, központozás, párbeszéd, fogalmazási hibák, kis-nagy betű, stb -, szívesen kifejtem a véleményem, és hogyan tovább? kérdésekben is örömmel segítek - és ha kell, noszogatok is. Figyelmesen és gyorsan (1-5 nap, egyéb elfoglaltságaimtól függően) dolgozom, őszinteségem - ugyanakkor tapintatosságom - mindig jelen van, panasz még sosem volt rám. :)

Ha valakinek szüksége lenne rám, a mila_granger@hotmail.com email címen talál meg :)

_________________
Kép


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mila_Granger_ 2011 július 27 (szerda), 22:47-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 július 23 (szombat), 17:34 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 július 23 (szombat), 17:20
Hozzászólások: 4
Sajnos már nagyon sok javítanivalóm van. Csak akkor írj, ha a történet egyrészes és nem vagy türelmetlen. Ha jó a helyesírásod, csak vélemény kell az írásodról, vagy pár vesszőhibát javítani, akkor továbbra is szívesen átfutom, de nem akarom a meglévő írókat nagyon megváratni.

Szívesen bétáznék tulajdonképpen bármit.

Potteres történetekben nagyon jó vagyok, szinte fejből tudom a könyveket, de saját témájú (PD) történeteket is szívesen olvasok. A Merengőn belül szinte bármit elolvasok, azt nem mondom, hogy mind tetszik is. Az eredeti, ötletes történeteket szeretem, nem baj, ha nem könyv/filmhű, és mivel 36 múltam, nem kell kímélni a lelkivilágomat az erőszakosabb vagy nem szokványos párosítású jelenetekkel sem. :P

Az Alkonyatok és néhány vámpíros történet (Being Human US, Moonlight) is tetszettek.

Amit nem szeretnék: Star Wars (bocs, rajongók!). Amit nem ismerek: manga/anime történetek.

Sokat olvasok. Angol fanfiction történeteket is, szóval fordításban is szívesen segítek. Helyesírásban és tanácsok osztogatásában jó vagyok, de néha túl finoman fogalmazok. Ha kíméletes, de következetes béta kell, írj! Emailem altais.ir a gmailéknél. Nem akarom kiírni a spamrobotok miatt. :roll:

_________________
Gondolkodom? Tehát? Vagyok?

~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ha vagyok, akkor már bétázást is vállalok, jöhet bármi!


A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Altais_ir 2011 november 17 (csütörtök), 15:29-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 július 22 (péntek), 17:24 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 28 (szombat), 23:56
Hozzászólások: 436
Tartózkodási hely: gépecskémnél :3
,,ELKELTEM"

Sziasztok! Bétázásra váró fanficeket keresek. Lehet novella, történet, egyperces, bármilyen terjedelmű. Madam Puddifoot, Nagyterem, WVV, Sötét varázslatok, de még Privet Drive is jöhet. Slashek közül Torry/Vorry, Drarry jöhet még, Snarryk és siriusosok kíméljenek. Severitusokat is szeretem. Adok ötleteket szívesen, véleményt mondok, és javítok is Megkereshettek itt privát üzenetbn vagy az emailemen(gyakortább nézem, mint a fórumot):njasmine6@gmail.com

_________________
A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Jasmine Black 2011 augusztus 04 (csütörtök), 15:21-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 július 20 (szerda), 9:07 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 11 (kedd), 18:53
Hozzászólások: 4241
Tartózkodási hely: Sohacsodaország


MÁR NEM AKTUÁLIS!

Sziasztok!

Nagyon szívesen vállalok bétázást Harry Potter univerzumában. MPD kategóriában és szerelmi szálas történetekben csak CANON párosokat, esetleg slasht, de ott a párostól függ. A korhatár bármennyi lehet, angstól fluffig bármi jöhet. :)
Megtaláltok itt, a fórumon, vagy msnen (pacika12@hotmail.com) vagy emailben (agneczadrienn@citromail.hu)

Puszi mindenkinek: Lizi Eyre

_________________
Jöhet bármilyen Alkonyat, Harry Potter mindörökre fennmarad :!: :D
Dracoista papnő :x Ficblogom


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lizi Eyre 2011 augusztus 23 (kedd), 21:30-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 július 18 (hétfő), 3:23 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 július 17 (vasárnap), 19:58
Hozzászólások: 5
TÁRGYTALAN (sajnos)

Syasztok!

Kicsit belefáradtam, hogy olyan ficcekbe ütközöm, amik számomra elég sárkányosak, így arra gondoltam, kezdek végre ezzel valamit. Már írtam az adminoknak, de tisztában vagyok vele, hogy a dolog ITT kezdődik, ezért jobbnak láttam, ha jelentkezem bétának.

Jelenleg egyedül Vivivi - A twist in my story című művét bétázom, mivel ő a legjobb barátnőm. Vele kicsit durva vagyok, de remélhetőleg Ti is észreveszitek, hogy használ.

Jövőre érettségizem, ezért nem mondom, hogy sok időm lesz, de addig is, amíg tudok szívesen vállalok HP-ből [kizárólag] Drarry ficceket.
De Twilight és Privet Drive kategóriások is fordulhatnak hozzám.

Nem fogok Veled szívbajoskodni, ha valami nem tetszik, megmondom, Te meg azt kezdesz vele, amit akarsz, de garantálom, hogy íróként fejlődni fogsz mellettem.
Ha nem igazán szeretsz érzelmeket írni, akkor meg főleg.
Tudom, milyen, ha az embernek van egy jó bétája, mert én is dolgozom valakivel. Szerintem fontos, hogy egy külső szemlélő is átolvassa az adott történetet, mielőtt publikálásra kerülne.

Igény szerint segítek, ha kell ötletekkel, de mindenképpen bíztatással. Azért, mert olykor nyers vagyok, még a Te érdeked tartom majd szem előtt, szóval nyugodtan fordulj hozzám, ha esetleg szimpatikusnak találsz. :D

Erre a címre várlak: akaheni02@gmail.com


sampon

_________________
Ez van, Drarry.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sampon 2011 augusztus 04 (csütörtök), 15:15-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 július 17 (vasárnap), 23:14 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 10 (szerda), 16:49
Hozzászólások: 142
Tartózkodási hely: un coin du vieux Montmartre
Ennyi volt, TÁRGYTALAN

Még mindig keresek javításra váró ficeket, főleg slasht a Harry Potter világából. Bétázok most jó pár embernek, és eddig nincs rám panasz, de úgy gondoltam, addig írok, amíg teljesen el nem leszek havazva. :) Gyakorlatilag bele szeretnék temetkezni a melóba, szóval légyszi írjatok még többen, mint eddig :D Privet Drive-ot is csinálok, amennyiben nem valami animés dolog, mert azokhoz nem értek... Minden HP-s dolog jöhet, csak a Dramionével ne üldözzön senki ;) Twilight is még mindig.

Továbbra is itt vagyok elérhető: yelhsa.911@hotmail.com

Csók ^^,

_________________
Kép
J's 'rai toujours la môme des sauterelles,
La bonne copine des coccinelles,
La petite fille des chants d'oiseaux,
Qui s'cache au milieu des roseaux


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ashley911 2011 július 29 (péntek), 13:09-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 július 10 (vasárnap), 13:09 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 06 (csütörtök), 13:32
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Budapest
túlvállaltam magam. ideiglenes szünet.


Sziasztok!

Szívesen vállalnám újra Harry Potter fanfiction-ök bétázását. A HP-n belül bármilyen kategória, téma jöhet, mindenre vevő vagyok, saját szereplő-beiktatásra is, az egyetlen kikötésem, hogy Rowling világában játszódjon - ez alatt nem feltétlen Roxfortot értem, csak ne attól legyen HP-s a történeted, hogy a főszereplőt elnevezed Draco Malfoynak, a barátnőjét meg Grangernek (annak ellenére, hogy egyébként ez a páros a kedvencem).
A helyesírás legtöbb témájában otthonosan mozgok - j, ly; központozás; párbeszéd, fogalmazási hibák, stb -, szívesen kifejtem a véleményem, és hogyan tovább? kérdésekben is szívesen segítek. Figyelmesen és gyorsan (1-5 nap, egyéb elfoglaltságaimtól függően) dolgozom, panasz még sosem volt rám. :)

Ha valakinek szüksége lenne rám, a mila_granger@hotmail.com email címen talál meg :)

_________________
Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mila_Granger_ 2011 július 23 (szombat), 23:13-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 július 09 (szombat), 21:29 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 július 09 (szombat), 21:03
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Dunaföldvár
Bétázást vállalnék szinte minden műfajban! Mivel a nyaram szabad, akár több történetet is szívesen javítgatok. :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 július 04 (hétfő), 14:52 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 november 02 (kedd), 19:12
Hozzászólások: 4
Sziasztok!

Bétázást vállalok szívesen, Harry Potterben otthonosan mozgok, Twilightot úgyszintén vállalok, de Privet Drive is jöhet, kedvelem a saját fantáziát :) A nyaram szabad, úgyhogy nyugodtan dobjatok meg üzenettel: rezisztencia@yahoo.com
Helyesírásom alapvetően jó, lételemem az írás-olvasás, forduljatok bizalommal hozzám ;) Igény esetén kritikát, véleményt is írok.

Üdv: Shay

EGYELŐRE TÁRGYTALAN
Elég sokan írtatok nekem, így most a jelenlegi bétázottjaimra próbálok koncentrálni :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Shay 2011 július 10 (vasárnap), 16:34-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 június 29 (szerda), 23:07 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 10 (szerda), 16:49
Hozzászólások: 142
Tartózkodási hely: un coin du vieux Montmartre
Hejhó!

Szívesen vállalnék béta szerepet, főként HP-s sztoriknál, de jöhet a Twilight is, és Slash ficet is örömmel javítanék, mindegy, milyen hosszú. Gyors vagyok, általában mindig pont ráérek, helyesírásom ötös, nyelvtani szabályokat meg elvileg tudom :D Csináltam már ilyet, nem egyszer, és mindig pozitív volt a visszajelzés.

Szóval csak nyugodtan dobjatok emailt, vagy keressetek MSN-en: yelhsa.911@hotmail.com

Üdv, Ashley

_________________
Kép
J's 'rai toujours la môme des sauterelles,
La bonne copine des coccinelles,
La petite fille des chants d'oiseaux,
Qui s'cache au milieu des roseaux


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 június 22 (szerda), 16:35 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 13 (szerda), 20:27
Hozzászólások: 91
Tartózkodási hely: Szélsőségek közt ingadozom
Hali!

Érettségi után felszabadult egy csomó időm és nem tudok mit kezdeni magammal, így gondoltam bétáznék.
Főleg Potteres és PD-s kategóriájú műveket olvasnék szívesen, a többihez nem (nagyon) értek.
Itt elértek: lowardy747@gmail.com

TÖBBSZÖRÖSEN IS ELKELTEM!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lowardy 2011 július 22 (péntek), 16:50-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 június 07 (kedd), 20:46 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 07 (kedd), 20:31
Hozzászólások: 3
Sziasztok! :)

Én is szívesen bétázok, már korábban is volt rá példa, és eddig pozitív visszajelzéseket kaptam :) Én is szoktam írni, sokat olvasok, úgyhogy tanácsot is tudok adni. Szinte bármit szívesen elvállalok, csak ne legyen túlcsordulóan erotikus. Vámpírnaplókban nem vagyok otthon túlságosan, de Twilight témájú írások is jöhetnek, vagy akár Narnia, anime vagy egyéb témát felölelő hosszabb-rövidebb írások is - és a slashek sincsenek kizárva :)
Az iskola veszélye most jó sokáig nem fenyeget, úgyhogy szabadidőm van bőven :)
mail: addie@citromail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 június 05 (vasárnap), 22:47 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 05 (vasárnap), 22:26
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Magyarország, Kecskemét
Sziasztok! Na, én is bétázásra adom fejem :-D Helyesírásommal, fogalmazásommal iskolai jegyek, visszajelzések alapján nincs probléma. A sok olvasásnak, filmnézésnek, sőt történetírásnak köszönhetően fantáziavilágom is rendben van, szóval tanácsokat, ötleteket is tudok adni. Kissé szókimondó vagyok, mindig megmondom a véleményem, teszek hozzá, hogy mi lenne, ha... Nagyon érdekelnek a vámpírokon, sorozatokon/könyveken alapuló történetek, műfajilag főként a dráma, horror/thriller vonz. MSN-en napi szinten elérhető vagyok, főként délutánonként, esténként, nyáron inkább koradélután, éjszaka. Viszont az iskola végeztével, már most is sok időm lesz/van ellenőrizni írásaitokat. Szóval forduljatok hozzám bátran, bizalommal! :)

emailcím: destiny@citromail.hu

_________________
Damon: I know you love Stefan, and it will always be Stefan. But I love you, you should know that.
Elena: I do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re:
HozzászólásElküldve: 2011 június 04 (szombat), 10:34 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 18 (hétfő), 12:55
Hozzászólások: 3208
Halihó!
Valahogy az összes bétázottam eltűnt, és még mindig több időm van lektorálni, mint írni, így ismét ajánlkozom, a "szabályok" nem változtak :)

Cold Russel írta:
Sziasztok!
Láttam, sokan kerestek bétát, választani viszont nem tudtam, úgyhogy itt ajánlom fel szolgálataimat :)

Csak rövid történeteket vállalok, mert arra van időm, valamint ne hozzatok Twilight, slash és 18-as erotikus történetet. Minden más jöhet, a korhatár nem probléma :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 május 29 (vasárnap), 16:24 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)


TÁRGYTALAN!! :)

Sziasztok!

Itt a nyár, az iskola most egy ideig szünetel, és ezáltal fölszabadult némi idő, aminek bizonyos részét szívesen fordítanám bétázásra :) Immáron 2-2, 5 éve javítok különböző történeteket Harry Potter, esetlegesen saját fandomban. Vámpírokat és hozzájuk hasonló lényeket nem igazán ismerek, illetve amolyan sorozatalapú ficekere se tudok mit mondani, sajnos.

Alapos vagyok, az eddig általam javított történeteket felengedték. Szokásom véleményt írni a történetről, esetleg magukról a karakterekről, ha pedig igény is van rá, akkor különösen ;)
Ami a slasheket illeti, csak és kizárólag Drarry, és az is mértékkel, 16-os korhatárig.
Fordítás esetén pedig amolyan re-béta szerepet vállalnék, vagyis egy olyan valakiét, aki második-harmadik emberkeként olvassa és javítja a fejezetet. Az angoltudásom elég jó, de mivel ilyesmivel még nem igazán próbálkoztam, ezért nem szeretnék semmi komolyabba belefogni, majd talán idővel^^

Ha felkeltettem valaki érdeklődését, az bátran keressen fel itt a fórumon privátban, valamint a widowka@gmail.com e-mail címen :) Egyébként pedig szívesen beszélgetek is ^^

Az oldalon is tevékenykedem, a nevem alatt találtok néhány próbálkozást is, hátha meghozzák a kedvet!

Minden jót!

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 május 17 (kedd), 10:40 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 17 (kedd), 10:13
Hozzászólások: 6
TÁRGYTALAN!!!

_________________
Ł WingGirl Ł
Kedvenc HP karakter: Ron Weasley
Kedvenc T karakter: Edward Cullen


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2011 május 17 (kedd), 9:38 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 május 22 (szombat), 18:00
Hozzászólások: 2
Sziasztok!

Mivel mostanában felszabadult egy kis időm, ezért szívesen vállalok bétázást, Harry Potter és saját témában egyaránt.
Minden jöhet, kivételt képeznek:
- femslash
- Twilight
- Star Wars

Ha érdekel, akkor e-mailben keressetek meg: shenzi@citromail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 április 03 (vasárnap), 17:19 
Tárgytalan

Sziasztok!
Nyáron úgy túlvállaltam magam, hogy ősz végéig kitartott a jóból :D De most megint túl sok a szabadidőm, úgyhogy ismét bétának állnék.

Elsősorban Privet Drive-os sztorikat bétáznék, de bármi egyéb is jöhet, viszont megint kivételek a következők: anime/manga, slash, 18+, és pár fandom, mint pl. a Star Wars, Gyűrűk Ura, és a hasonlók.

Egész gyorsan javítok, két/három naponta jöhet egy fejezet. Nagyjából ennyi. Ha valaki kíváncsi lenne rám, az alábbi címre dobjon egy mailt: balogh.fruzsi@citromail.hu


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája: ß-nak jelentkezem
HozzászólásElküldve: 2011 március 31 (csütörtök), 18:31 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 31 (csütörtök), 18:04
Hozzászólások: 3
TÖBBSZÖRÖSEN ELKELTEM, DE RÖVID NOVELLÁKAT TOVÁBBRA IS VÁLLALOK, HA NAGYON SÜRGŐS :)


Sziasztok!

Most írok ide először, úgyhogy gondolkoztam egy darabig, hogyan is mondjam el, mit szeretnék.
19 éves lány vagyok, egyetemista, szóval rengeteg szabadidővel rendelkezem. Véleményem szerint eléggé értek a magyar nyelvhez annyira, hogy ß lehessek. De rajtatok áll a döntés! Teszteljetek le :)
Főleg slash-t szeretnék javítani, azok közül is a snarryk a kedvenceim, de más témájú történeteknél is szívesen segítek.

Elérhetőségeim:
e-mail: vercsyszabo@windowslive.com
msn: 7-es_lakas@gmail.hu

Várom válaszaitokat: Veró :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 08 (kedd), 21:37 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 18:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
TÁRGYTALAN


Ismét felajánlom szolgálataimat^^

Anna írta:

Elsősorban Privet Drive-os történeteket bétáznék, de jöhet Harry Potter univerzum is - egyéb fandom esetén írj üzenetet, hogy ismerem-e, járatos vagyok-e benne :)

Amiben segíteni tudok: helyesírás, vesszőhibák, stilisztika, szóismétlések, OOC-karakterek kiküszöbölése.

Nálam általában a bétázás együtt jár az őszinte, többnyire objektív véleményezéssel is, úgy mérlegeljetek^^

Mivel elég lassan dolgozok, lehetőleg olyanok írjanak, akik szintén lassan írnak (tehát nem 3-4 fejezetet írnak egy hét alatt :D). Általában 1-2 hét/fejezet, de ha valami közbejön, akkor írok e-mailt mindenképpen :) (olyan másfél hét után pedig már érdemes nyaggatni, hogy nem felejtettem-e el, mert ez is megeshet :oops: )


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anna 2011 április 02 (szombat), 23:07-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 február 28 (hétfő), 18:05 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 07 (kedd), 18:02
Hozzászólások: 9
sziasztok!

Mivel megjött a kedvem hozzá, szívesen vállalok bétázást. = ) lehet Harry Potter, Twilight, akár sorozat, sőt anime is. Igazából sok minden, kivéve Vampire Diaries, sajnos arról nem tudok semmit... (más tekintetben normális vagyok, de tényleg xd)
A kategória teljesen mindegy, még vers is lehet.
Egyébként eléggé gyorsan dolgozok, nem kérek egy hetet egy fejezetre, maximum három napot. Maximum. :D

pü.ben ne írjatok, túl nagy a valószínűsége, hogy nem veszem észre, inkább a befana.5@gmail.com címen keressetek. = D na héló.

_________________
So.. Do you believe me, or your own eyes?
KépKépKép
http://befana.freeblog.hu/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 február 01 (kedd), 20:30 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 október 04 (hétfő), 20:50
Hozzászólások: 571
Tartózkodási hely: Megrekedve ég és föld között.

Tárgytalan! Bőven akadt munkám. :)

Sziasztok!

Bétázást vállalok bármilyen kategóriában, kivéve a slash-t.
Amint géphez kerülök, azonnal javítok, tehát egy-két napra van szükségem hozzá, vagy maximum egy hétre. Az utóbbi csak abban az esetben lesz így, ha nem érek rá a tanulás miatt. :)

Érdeklődni: tina.coffi@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Béta
HozzászólásElküldve: 2011 január 10 (hétfő), 17:59 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 21 (péntek), 17:37
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Itthon...
Sziasztok, bétázást vállalok, ismét.
Jöhet Harry Potter, akár Twilight, még Vámpírnaplók is esetleg, de, mivel a témában nem vagyok otthon, más sorozat fanfictionjével ne keressetek. Nagyon érdekesnek találnám, és nagy megtiszteltetésnek, ha segíthetnék egy Privet Drive-os történetben (vagyis saját mű, saját ötletből). :-) Verseket is vállalok, ha nagyon muszáj, vagy ha megegyezünk, és jól kijövünk egymással, több munkán is dolgozhatunk együtt.
Eddigi bétázásaim során mindig elkészültem kb egy nap alatt, ha közben dolgom volt, kicsit tovább húzódott.

Bocsi, de anime, illetve manga fanfictionöket sem vállalok, hiszen nem értek hozzá. :-) Sziasztok!

_________________
Sokszor sírva tudnék könyörögni a halálért, de aztán elmúlik a pillanat, és visszanézve a jelenből olyan bolondnak tűnök.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 09 (vasárnap), 0:20 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 szeptember 22 (szerda), 19:21
Hozzászólások: 5
Tárgytalan!!!

Vállalok Harry Potteres írások bétázását.
Lehet:
-slash
-femslash
-BDSM
-minden 18-as
Megbeszélés alapján:
-fordítás is vállalok, de az történet függő
-nem HP-és írások
Kizárva:
-Twilight!!!

Normál tempóban dolgozom: 1 fejezet/hét.
Érdeklődni: glennirasok@gmail.com


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Glenn 2011 április 16 (szombat), 21:41-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 07 (péntek), 20:22 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 07 (péntek), 19:23
Hozzászólások: 31
Jegelve, lefoglaltatok:)

Szia mindenkinek:)

Szívesen bétáznék, ha valaki igényt tart rá:) Referenciaként a kedves érdeklődők megtekinthetik a már feltöltött műveimet ( http://fanfic.hu/merengo/viewuser.php?uid=11273 ), melyeket önerőből, béta nélkül tettem fel. :)
Emellett persze a megszokott ajánlkozó-szöveg, hogy jó helyesírású, nyelvtan- s irodalomversenyző, és a többi, és a többi... De a saját szemeteknek jobban hinnétek, úgy gondolom:)

A tempó, amit biztosítani tudok, maximálisan 3-4 nap egy fejezetre, egyeztetés esetén megoldhatóak a 'Last Minute S.O.S' bétázások is. :) Korrekt vagyok és lelkiismeretes (ha valamit nem tudok vállalni, értesítelek róla).
Ellenőrzöm a helyesírást, szórendet, mondatszerkesztést, stílust, szókincset, amennyiben igényt tartasz rá. Véleményemet segítőkészen, de tárgyilagosan közlöm, azonban a művet nem írom meg helyetted.

A témabeli kikötések: NEM szeretnék Alkonyattal, Vámpírnaplókkal és társaival foglalkozni. Egyéb könyv-és sorozatbázisú témákról szó lehet, bár utóbbiakból meglehetősen tájékozatlan vagyok. A populárisabb animékkel nem lehet gond, viszont a slasht sajnos nem szeretem. Harry Potter természetesen jöhet, Privet Drive a fent említettek szerint. Verseket leginkább csak helyesírási ellenőrzésre mernék vállalni.

Ha bárki kedvet kapott, vagy további információkra kíváncsi, írjon e-mailt ide: 1tucatkopasz@gmail.com

Üdv: Alice Holmes


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Alice Holmes 2011 február 18 (péntek), 20:34-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 január 06 (csütörtök), 13:38 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 06 (csütörtök), 13:32
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Budapest
- ideiglenes szünet -

Sziasztok!

Szívesen vállalnám Harry Potteres vagy Privet Drive-os (tehát lehetőleg saját és nem fanfiction) sztori bétázását (előbbit leginkább helyesírási szempontból, hiszen könyvileg még csak a Tűz Serlegénél járok). Otthon vagyok szinte minden témában - központozás, párbeszéd, j-ly, kis-nagybetű, fogalmazási hibák, satöbbi, de hogyan tovább? kérdésben is szívesen segítek.
Általában gyorsan (max. 3 nap) és figyelmesen dolgozom.

Ha érdekel, a mila_granger@hotmail.com e-mail címen keressetek!

_________________
Kép


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mila_Granger_ 2011 július 10 (vasárnap), 13:10-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 december 07 (kedd), 21:15 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 18 (hétfő), 12:55
Hozzászólások: 3208
Sziasztok!
Láttam, sokan kerestek bétát, választani viszont nem tudtam, úgyhogy itt ajánlom fel szolgálataimat :)

Csak rövid történeteket vállalok, mert arra van időm, valamint ne hozzatok Twilight, slash és 18-as erotikus történetet. Minden más jöhet, a korhatár nem probléma :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 27 (szombat), 14:56 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 november 27 (szombat), 14:04
Hozzászólások: 4
már nem aktuális, bocsi.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára renirain 2011 január 06 (csütörtök), 13:23-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 15 (hétfő), 23:09 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 október 24 (vasárnap), 11:46
Hozzászólások: 2
Sziasztok!
Úgy gondoltam szívesen megpróbálkoznék bétázással. Ezelőtt is bétáztam néhány barátomnak, állítólag nagyon őszintén és kíméletlenül kritizálok, kivéve ha direkt megkérnek, hogy legyek finom és nőies. :D

Elsősorban anime/manga sztorikat várok, abban a fandomban vagyok nagyon otthon, de igazából bármi jöhet, mert elolvastam a Twilightnak és a Harry Potternek is az összes részét. Korhatárról pedig annyit, hogy 16 már elmúltam, 18 még nem vagyok. :)

Szóval ha úgy gondolod, hogy szükséged van egy bétára, akkor írj nekem az emesemercedesz2@vipmail.hu, e-mail címre, vagy vegyél fel msn-re: mercedesz2000@vipmail.hu

Kam002


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 15 (hétfő), 21:02 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Sziasztok!

Arra gondoltam, hogy megérett rá az idő, hogy megpróbálkozzam a bétázással, ha esetleg valaki igényt tart a szolgálataimra :)
Még sosem bétáztam ezelőtt, de úgy gondolom, a helyesírással már rendben vagyok (hála az én bétámnak, akitől rengeteget tanultam :) ), tehát ebben tudnék segíteni, illetve szívesen véleményezek, őszintén, de nem kíméletlenül (finom vagyok és nőies :P), szóval csakis a kedves írótól függ, milyen szempontokat veszek figyelembe.
Elsősorban PD-s sztorikat vállalnék szívesen, Twilightban is otthon vagyok, Harry Potterben kevésbé, de igazából bármi jöhet, ha az író ismeri a fandomot, amiben alkot, és arra nincs szüksége, hogy az eredetihez való hűséget vizsgáljam.
Ja igen, már bőven elmúltam tizennyolc, így a korhatár nem gond, a slasht viszont kizárnám (még sosem olvastam, ezért nem szívesen kezdeném ezzel a bétázást).

Ha valaki úgy gondolja, hogy segítségére tudnék lenni, akkor küldjön pü.-t, vagy e-mailt a következő címre: bavarder@citromail.hu

Üdv,
Viki

Szerk.: A leglényegesebbet elfelejtettem :P Általában eléggé elfoglalt vagyok, viszont lelkiismeretes is, szóval, ha sürgős, akár aznap vagy legfeljebb másnap visszaküldöm a javított fejezetet.

Szerk.2: Már akad bétáznivaló bőven, úgyhogy egy időre tárgytalan :)


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára N_Victoria 2010 november 28 (vasárnap), 8:47-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 november 04 (csütörtök), 12:43 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 18:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Nos, én is meglátogatom ezt a topikot... :)

Elsősorban Privet Drive-os történeteket bétáznék, de jöhet Harry Potter univerzum is - egyéb fandom esetén írj üzenetet, hogy ismerem-e, járatos vagyok-e benne :)

Amiben segíteni tudok: helyesírás, vesszőhibák, stilisztika, szóismétlések, OOC-karakterek kiküszöbölése.

Nálam általában a bétázás együtt jár az őszinte, többnyire objektív véleményezéssel is, úgy mérlegeljetek^^

Amit nem szívesen vállalok/vállalnék:
slash/femslash/+18 (kis mennyiségben jöhetnek azért még jöhetnek^^)

Mivel elég lassan dolgozok, lehetőleg olyanok írjanak, akik szintén lassan írnak (tehát nem 3-4 fejezetet írnak egy hét alatt :D). Általában 1-2 hét/fejezet, de ha valami közbejön, akkor írok e-mailt mindenképpen :) (olyan másfél hét után pedig már érdemes nyaggatni, hogy nem felejtettem-e el, mert ez is megeshet :oops: )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Bétázást vállalok
HozzászólásElküldve: 2010 november 02 (kedd), 12:31 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 november 02 (kedd), 12:21
Hozzászólások: 22
Béta-profilom: Elsősorban Harry Potter fanfictionök esetén tudok segíteni, illetve általam ismert fandomok még: Gyilkos elmék, CSI, Esküdt ellenségek – Különleges ügyosztály és Esküdt ellenségek – Bűnös szándék. Twilight, anime, manga esetében nem vállalok bétázást, mivel ezek cselekményét és szereplőit semmilyen szinten nem ismerem. Egyéb fandom esetén kérdezz bátran, ha ismerem, szívesen megnézem a történetet!

Erősségeim: A központozási hibákra, megformázási hibákra, szóismétlésekre is figyelek, nem csak a helyesírás szigorú értelemben vett tévesztéseire. Az esetek 99%-ában meg tudom állapítani, ha egy karakter OOC-re sikerült, ezért ebben is kérhetsz tőlem tanácsot. Ha más stilisztikai dolgon szeretnél fejleszteni, leülhetünk megbeszélni msnen, de nem fogom senkire ráerőltetni a saját nézeteimet a jó írói stílusról. Angol és német nyelvről fordítások ellenőrzését is vállalom.

Gyengeségeim: Néha előfordul, hogy ritkán érek rá bétázással foglalkozni, megeshet, hogy heteket kell várni rá, hogy elkészüljek a javításokkal. Emellett nem szeretek beleszólni, hogy hogyan alakuljanak az események, amiket az író kitalált, ezért nem fogok javítani általam unalmasnak, következetlennek vagy nem helyénvalónak ítélt cselekményeket sem, illetve a „Hogyan folytassam a sztorit?”-kérdésekre sem fogok válaszolni. Ha ilyen tanácsokat szeretnél, akkor nem én vagyok számodra a megfelelő béta.

Előnyben részesítem: Minden nem-konvencionális, újszerű, egyedi ötleten alapuló történetet szívesen fogadok. Elsősorban ezek a kedvenceim, de általában előzetes egyeztetés után vállalok sablonosabb témákat is. Nem zavar semmilyen magas korhatárt igénylő téma, nem zavar a slash, nem zavar a csöpögős romantika, nem zavar a történet hossza sem.

Nem szívesen bétázom: Tekergő-korszak, Lily-James és tömény saját szereplőzés. Teszek néha kivételt, de, sajnálom, ezek nem az én asztalom. A versek pedig nem az én műfajom, nem értek különösebben a ritmikához, rímekhez, versszakok szerkesztéséhez, ezért versek bétázását nem vállalom, mert lehet, hogy csak rontanék a művön, nem javítanék, ha belekontárkodnék. Versek esetén egyedül a helyesírási ellenőrzésükről egyeztethetünk.

Elérhetőségeim:
e-mail: reka_de_la_cool@hotmail.com

_________________
"Aki azt mondja, hogy a boldogságot nem lehet pénzen megvásárolni, annak fogalma sincsen a shoppingolásról..."


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RekaDeLaCool 2014 december 17 (szerda), 16:02-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 29 (péntek), 13:46 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 október 29 (péntek), 13:37
Hozzászólások: 1
Sziasztok!:)

Bár még új tag vagyok a merengőn, már évek óta foglalkozom írással. Eddig pár barátnőmnek adtam tanácsot, de mivel ők meg voltak velem elégedve, úgy döntöttem, hogy felajánlom szolgálataimat.=)
Harry Potter, Vampire Daires, Twilight bármi jöhet. (nem kivétel ezek alól egyetlen slash írás sem.) Ezenkívül német nyelvű történetek lefordításánál egy szívesen segítek.
Ha érdekel itt megtalálsz: pupak18@freemail.hu

Üdv.:
pupák


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 október 23 (szombat), 17:46 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 szeptember 22 (szerda), 19:21
Hozzászólások: 5
Tárgytalan!!!

Vállalok Harry Potteres írások bétázását.
Lehet:
-slash
-femslash
-BDSM
-minden 18-as
Megbeszélés alapján:
-fordítás is vállalok, de az történet függő
-nem HP-és írások
Kizárva:
-Twilight!!!

Normál tempóban dolgozom: 1 fejezet/hét.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Glenn 2011 április 16 (szombat), 21:42-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 372 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség