Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 május 05 (vasárnap), 9:22

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Fórum szabályok


Figyelem!
A Bétapiac - keres és a Bétapiac - kínál topicokban kötelező használni a bevezetett sablonokat. A sablon nélküli hozzászólásokat figyelmeztetés és értesítés nélkül töröljük.
Olvasd el az erre vonatkozó tutoriálokat!



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 372 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 szeptember 09 (kedd), 12:06 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2014 május 27 (kedd), 18:13
Hozzászólások: 2
Határozatlan ideig nem tudok semmit vállalni.

Sziasztok!

Ismét felszabadultam, úgyhogy örömmel vállalok új történeteket. A korábbiakban felsoroltakhoz még hozzájött az S.H.I.E.L.D ügynökei.

Szívesen segítek bárkinek, mind helyesírásban, mind stílus, vagy logikai kérdésekben.

Ami jöhet: saját történet, Zöld Íjász, Odaát, Alkonyat, Péntek Esti Fények, Grace Klinika, Vámpír Akadémia, A Végzet Ereklyéi, Tuti Gimi, Szívek Szállodája, Buffy, True Blood (könyv/sorozat), Sons of Anarchy... Jöhet más is, azonban nem biztos, hogy ott a történetvezetésben/karakter leírásban tudok segíteni, mivel nem biztos, hogy ismerem az eredetit.
A történet lehet véres, erőszakos, sötét, dühös, romantikus, vicces a SupNates slashen kívül gyakorlatilag bármit vállalok.

PÜ-ben írjatok, és cserélhetünk mail címet :)

_________________
"Azt hittem, az angyalok halhatatlanok. -Istenen kívül senki nem halhatatlan. Pusztán vannak olyanok, akiket még nem öltek meg. -Szóval, akkor Isten létezik? -Egy angyal lánya vagy. Hogy lehet ez kérdés? -Most mondtad, egy angyal lánya, nem Istené."


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dareia 2015 március 15 (vasárnap), 18:36-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 szeptember 08 (hétfő), 13:31 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 szeptember 08 (hétfő), 12:37
Hozzászólások: 2
Köszönöm szépen a rengeteg érdeklődést, egyelőre beteltem! :)

Sziasztok!

Segíteni tudok helyesírásban, logikai hibák javításában, megfogalmazásban, történetvezetésben. Szeretek segíteni az embereknek, így az esetleges hibákra, gyengeségekre rámutatok, hogy az író fejlődhessen. Tanácsokat is szívesen adok, illetve ötletelni is tudok, ha elakadtál. Ha kérsz, írok véleményt is!

Amit szívesen vállalok:

- slash, femslasht csak 16-os karikával
- Privet Drive-os történetek, saját karakterekkel
- Supernatural
- bármilyen műfajú (pl.: fantasy, real life, stb.)
- bármilyen korhatárú
- japán (lehetőleg saját szereplős)
- vámpírok is jöhetnek, lehetőleg ne csillogjanak

Amit nem vállalok:

- Odaáton kívül minden könyv-, film- és sorozatalapú fic

Még kezdőknek külön örülök, de természetesen tapasztaltabb írókat is vállalok! A részleteket megbeszéljük e-mailben! ;)

Elérhetőségem: rhyltia@gmail.com


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rhyntilla 2014 október 12 (vasárnap), 21:38-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 szeptember 04 (csütörtök), 16:50 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 21 (szerda), 15:55
Hozzászólások: 124
Tartózkodási hely: UK
Sziasztok!

SZERK.: egyelőre beteltem, köszi :)
Megünnepelendő, hogy felmondtam a munkahelyemen, a felszabadult időmre szívesen vállalnék bétázást!

Alapvetően két fandomra vagyok kapható:

Harry Potter
Teljesen saját (de vámpírok nélkül ha lehet...)

Abban segítek, amiben tudok, egyéni igényfelmérést követően bármire kapható vagyok :) ha arra van szükség, akkor kőkeményen megmondom a véleményemet is, de ha csak a helyesírási hibák javítását szeretnéd, nekem az is jó.

Terjedelemre vonatkozó kritérium sincs, illetve a versekhez nem értek, szóval ezt a műfajt meghagynám másoknak.

Jelentkezni itt vagy a krisy.cs gmail.com címen lehet :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Krisy 2014 szeptember 08 (hétfő), 17:22-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 21 (csütörtök), 13:40 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 november 22 (kedd), 18:12
Hozzászólások: 36
Sziasztok! Megteltem! Köszönöm, hogy ennyien érdeklődtetek. :oops: :)

Félkezdő béta vagyok, azaz volt már pár történetem, de nem számítok veteránnak.:D Egy időre pihentetnem kellett a bétázást, mert tönkrement a gépem (teljes halál) és telefonról ugyebár nehezen lett volna megoldható.

Amit vállalok:
- Harry Potter
- Twilight
- Vámpírnaplók
- Végzet ereklyéi/Pokoli szerkezetek (kivéve Simon/Clary páros, azt ki nem állhatom..:D)
- Saját történet

Amit NEM vállalok:
- Versek
- Anime/Manga
- Teen Wolf
(egyszerűen azért, mert nem vagyok otthon ezekben a témákban..:) )

Amit ajánlani tudok:
- Helyesírási, elgépelési hibák javítása
- Logikai hibák észrevétele, javaslat a javítást illetően
- Őszinte vélemény, kérésre ötlet a folytatáshoz

Engem nem zavar se a slash, a durva nyelvezet vagy a kínzás. Mindent elolvasok, bár egy novállának a kibelezés fázisairól nem biztos hogy örülnék.:D
Lehet novella, lehet hosszú terjedelmű, jöhet minden.:)
Előreláthatóan heti 1 fejezetet tudok javítani, ha valami különleges oknál fogva mégsem tudnék, azt időben jelzem! :)

Elérhetőség: shiniboo@citromail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 07 (csütörtök), 18:43 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2014 augusztus 07 (csütörtök), 16:01
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Debrecen
MÁR NEM AKTUÁLIS. Köszönet a sok érdeklődőnek. :) :oops:
Sziasztok! :)

Bétázást nagyon szívesen vállalok. Segítek helyesírás javításban, őszinte véleményt mondok, ha arra kérsz, a logikai bukfenceket is elintézem. Próbálok javítani az író hibáin, ( természetesen ha vannak neki. ) és rájuk is mutatok, hogy idővel elhagyja őket.

Amit vállalnék ( sajnálom, de csak Harry Pottert és saját történeteket vállalok.) :
- Bármilyen korhatáros, figyelmeztetős sztorit.
- Regényeket ( ezeket főképp szeretem :-D ) , a novellákkal együtt.
- Jöhet AU, OOC, Sash...stb. Kizárólag azt nem szívesen csinálom, amelyikben pedofília van. ( pl: Snarry )
- Műfaj felőlem lehet bármilyen, a romantikustól a horrorisztikusig. :D

Most nyáron nagyjából három-négy naponta tudnék ellenőrizni. Szeptembertől hetente.
Szívesen várom a történeteiteket! :) fazekas.panda@gmail.com

Admin megjegyzés: A Merengőre nem kerülhet fel pedofil tartalmú mű. Így ami felkerül, az nem számít pedofil tartalomnak. A Snarry és Snanger, stb. történetek sem. (Lásd a Nefeledd gömbben a főoldalon.)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 06 (szerda), 21:36 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 február 06 (csütörtök), 0:44
Hozzászólások: 24
Sziasztok!

Bétázást vállalok az egyetem száraz anyaga mellet a szellemi frissességem szinten tartására XD és nem mellesleg imádok olvasni is és szívesen segítenék bárkinek bétázási szolgáltatásommal.

Amiket szívesen elvállalok:
-Harry Potter: Slash (ahol az egyik fél mindenképpen Harry), Harry/Hermione és Harry/Luna párosok, illetve severitus vagy Harry gyermekkora
-Merlin: bármi
-Így neveld a sárkányodat: bármi
-Vagy crossoverek, amelyeknek az alapja a fent említettek közül valamelyik
Kicsit kevésbé szívesen :D
-Privet Drive: saját vagy nem saját szereplős, slash vagy nem, az mindegy, de mindenképpen fantasy témában

Amit semmiféleképpen nem:
-Twilight

Osztályozás és figyelmeztetés szempontjából bármi jöhet, nem vagyok válogatós :)
Engem nem zavar, ha nagyon durva és megrázó, a lényeg, hogy érdekes legyen és jó alapötletű.

Ha van olyan, akit nem rémítettem meg teljesen, annak a jelentkezését örömmel várom :)

Elérhetőségem: kucsoraboglarka@hotmail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 július 18 (péntek), 17:56 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 július 18 (péntek), 17:41
Hozzászólások: 1
Sziasztok^^
Segítek szívesen bárkinek, főleg yaoi témában, de küldhettek bármilyen témájú történetet :)
Ami jöhet: Kpop, yaoi, saját karakteres
Ami inkább nem: Harry Potter, Naruto, Bleach, Twilight
Egyébként műfajban lehet bármilyen, és olyanokat is szívesen vállalok, amiket nem írtam le ^^
E-mail: macko.csajszy@gmail.com

Ha akarjátok, javítom és véleményezem is ^^ Valamint, ha esetleg valami hiba nagyon gyakori, akkor segítek benne :)

Hetente tudnék egy, vagy maximum két fejezetet ellenőrizni, de ez kedvtől és a fejezet hosszától is függ ^^

MinAh


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 június 13 (péntek), 18:53 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 június 13 (péntek), 18:44
Hozzászólások: 1
Hali!
HP fandomban minden történetet nagyon szívesen átnézek,leszámítva a Perselus/Harry, Perselus/Hermione, Draco/Ginny, Lily/Piton párosításúakat. Ha szeretné az aktuális lektorált, akkor nem csak átnézem, hanem véleményt is mondok (teljesen őszintét), valamint tanácsokat is adhatok, ha szükség van rá. :D Viszont azt előre szeretném tisztázni, hogy nem úgy javítom a fejezeteket, hogy minden hibát átírok, és úgy adom vissza a szerzőnek, hanem leírom, hogy az miért hiba, mire kellene javítani, hogy megértse és tudjon fejlődni. :-D

a valaki még ezek után is vállalkozna, írhat a kirigaya.kirito2022@gmail.com-ra C:
Drarry007


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 június 06 (péntek), 23:05 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 június 06 (péntek), 22:49
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Szívesen vállalnék bétázást.
A helyesírási hibák ellenőrzésén és a logikai bukfencek keresésén kívül kérésre véleményt is mondok, valamint ha valakinél felfedezek egy hibát, ami újból és újból előfordul az illetőnél, akkor megpróbálok segíteni, hogy idővel ezt képes legyen elhagyni (jellemzően a véletlenül felbukkanó szemszög váltásokra, illetve az igeidők helytelen használatára gondolok).

Ami szóba jöhet: főleg Harry Potter és saját fandomú írások, akár slash és femslash is.
Ami semmiképpen nem jöhet szóba: Twilight és anime fandomú történetek.

Elérhetőségem: lukacsanettk@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 június 02 (hétfő), 19:27 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 július 21 (szombat), 15:50
Hozzászólások: 11
Sziasztok!

Nos, újra vállalnék bétázást. :)

Amit vállalok:
- Harry Potter történetek, saját szereplős történetek
- Akármilyen figyelmeztetésű és korhatárú sztorit
- Regények, novellák egyaránt jöhetnek
- BBC Sherlock, Doctor Who alapú ficek
- Műfaj is bármilyen jöhet

Amit NEM vállalok:
- Slash, femslash
- Mary Sue
- Twilight, Vámpírnaplók, hasonló filmek/sorozatok alapján íródott ficek
- Versek
- Anime/Manga (utóbbi kettőhoz sajnos nem értek)


Amit ajánlani tudok:
- Helyesírási, elírási hibák észrevétele
- Figyelem, találok-e logikai bukfencet vagy olyan dolgokat, amik magyarázta szorulnak
- Szívesen segítek ötletelni is végső soron :)
- És nem árt tudni, hogy őszinte vagyok. Ha kérsz, írok a történetről véleményt, de sokszor sajnos elfelejtek szépen fogalmazni ilyen helyzetekben.


Nagyjából hetente tudnék leellenőrizni egy fejezetet, bár ez hosszúságtól is függ.
Szívesen várom a történeteiteket vagy novelláitokat! :)

Elérhetőség:
cole.cyrodiil@gmail.com

_________________
Doctor Who, Transformers, Vámpírnaplók, Grimm :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 május 27 (kedd), 18:21 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2014 május 27 (kedd), 18:13
Hozzászólások: 2
Egy időre beteltem :)

Sziasztok!

Szívesen segítek bárkinek, mind helyesírásban, mind stílus, vagy logikai kérdésekben.

Ami jöhet: saját történet, Zöld Íjász, Odaát, Alkonyat, Péntek Esti Fények, Grace Klinika, Vámpír Akadémia, A Végzet Ereklyéi, Tuti Gimi, Szívek Szállodája, Buffy, True Blood (könyv/sorozat), Sons of Anarchy... Jöhet más is, azonban nem biztos, hogy ott a történetvezetésben/karakter leírásban tudok segíteni, mivel nem biztos, hogy ismerem az eredetit.
A történet lehet véres, erőszakos, sötét, dühös, romantikus, vicces a SupNates slashen kívül gyakorlatilag bármit vállalok.

PÜ-ben írjatok, és cserélhetünk mail címet :)

_________________
"Azt hittem, az angyalok halhatatlanok. -Istenen kívül senki nem halhatatlan. Pusztán vannak olyanok, akiket még nem öltek meg. -Szóval, akkor Isten létezik? -Egy angyal lánya vagy. Hogy lehet ez kérdés? -Most mondtad, egy angyal lánya, nem Istené."


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Dareia 2014 szeptember 09 (kedd), 12:06-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 május 10 (szombat), 10:40 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 május 10 (szombat), 10:34
Hozzászólások: 1
Béta jelentkezik! :)
Szívesen segítek helyesírásban és stílusban egyaránt.
Téma gyakorlatilag bármilyen lehet, de lehetőleg HP!
Szigorú és őszinte vagyok, de nagyon lelkes is! :)
Írj ide, ha szükséged van rám:
odori95@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 május 07 (szerda), 11:56 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 április 10 (vasárnap), 22:27
Hozzászólások: 275
Sziasztok!

Olyan emberkének lennék segítségére, akinek a helyesírásával nincs gond - mivel abban nem igazán tudok segíteni -, ellenben a történetvezetéssel, a logikai bukfencekkel... stb., annál inkább hadilábon áll.

Jöhetnek saját történetek, Harry Potter és Alkonyat témában íródott sztorik. Más féle fanficekhez nem értek, mivel a szereplőket, helyszíneket nem ismerem.

Amit nem vállalok, az slash írás.


Pü-ben írhattok. :)

_________________
Üdvözlettel,Szakkara.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 április 23 (szerda), 18:06 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 október 31 (csütörtök), 18:23
Hozzászólások: 16
Sziasztok
Köszönöm a jelentkezéseket, megteltem :mrgreen:

_________________
Az interneten terjedő idézetekről sosem tudni, valójában kitől származnak, és mit jelentettek a fordítás előtt" - Petőfi Sándor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
HozzászólásElküldve: 2014 április 17 (csütörtök), 23:52 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 október 21 (hétfő), 21:58
Hozzászólások: 1
    Sziasztok!
    Szívesen vállalnék történeteket átnézésre.
    Még soha életemben nem csináltam, de mindent meg fogok tenni annak érdekében, hogy jó béta legyek.
    Amit szívesen vállalok: HP, eléggé megismertem. Azon belül Severitus a kedvencem, de bármi más is jöhet, akár még slash is, habár azt nem nagyon bírom.
    Amit tuti nem vállalok:
    leginkább a Privet Drive-os történeteket, meg a Twilightosakat, mert nem ismerem őket olyan jól, de saját kútfőből kipattantakat szívesen bétáznék.
    Az elérhetőségem: esztoka28@gmail.com


    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2014 április 04 (péntek), 21:01 
    Offline
    Zöldfülű
    Avatar

    Csatlakozott: 2013 augusztus 14 (szerda), 21:26
    Hozzászólások: 39
    Tartózkodási hely: Beacon Hills
    Beteltem.

    Sziasztok! :-)
    Szívesen vállalnék bétázást.

    Amit elvállalok:

    - HP ficek
    - PD, azon belül is saját, egyéni történetek
    - Slash, femslash, korhatáros történetek
    - Supernatural
    - Teen Wolf
    - The Walking Dead

    Amit biztos nem vállalok el:

    -Twilight/The Vampire Diaries
    -J-Pop/J-Rock
    - Anime/Manga
    - Mary Sue sztorik

    A helyesírásom jó, a hibákat mindig azonnal észreveszem, kérésre véleményezem az írást, adhatok ötleteket. Nagy valószínűséggel hétvégén tudok bétázással foglalkozni, így legfeljebb heti 1-2 fejezet átnézését tudom vállalni egy történetnek.

    Elérhetőségem : duchess.xtine@gmail.com


    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2014 április 01 (kedd), 15:51 
    Offline
    Zöldfülű

    Csatlakozott: 2013 október 31 (csütörtök), 18:23
    Hozzászólások: 16
    Sziasztok!

    :)] Megteltem, köszönöm a jelentkezéseket! :D

    _________________
    Az interneten terjedő idézetekről sosem tudni, valójában kitől származnak, és mit jelentettek a fordítás előtt" - Petőfi Sándor


    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2014 március 12 (szerda), 20:04 
    Offline
    Könyvmoly
    Avatar

    Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 22:10
    Hozzászólások: 1243
    Tartózkodási hely: Quantico, Roxfort pincéje, Yggdrasil ágaira függesztett hintán lábat lóbálva
    Hello, szolgálatra jelentkezem!

    Ismét egy kis friss, roston sült bilgesnipe-ot igényel a szervezetem, hogy kibillentse az elmém a frostiron megszállottságból, úgyhogy bevállalnék egy kis üdítő bétázást a végtelen olvasás mellé. :)

    Amit ajánlani tudok:
    - tapasztalat
    - közreműködés és kompromisszumkészség
    - helyesírás, szó- és mondatszerkezetek, szóismétlés, a cselekmény struktúrájának ellenőrzése és javítása, logikai bukfencek és stilisztikai hibák kiküszöbölése
    - az író kérésére (néha anélkül is :twisted: ) véleményezek, tanácsot adok, illetve ha szükséges, az ötletelésbe is beszállhatok

    Amit vállalok:
    - HP fandom: drarry, snarry, severitus
    - Marvel fandom :x
    - BBC Sherlock vagy a Guy Ritchie SH filmek: erőteljesen előnyben részesített a Johnlock 8->
    - Supernatural: destiel

    Amit nem tudok vállalni:
    - vámpírok, vérfarkasok
    - PD (slash esetében kivételt tudok tenni)
    - hetero vagy femslash főpárosítású, romantikus szálon futó történetek (mellékvágányon persze nem zavar)
    - bármilyen olyan történet, még az elfogadott fandomokon belül is, ahol saját szereplő köré épül a történet

    Ha a sok kikötés ellenére még benne van az írásod a nyertes kalapban ;) , akkor ne habozz felkeresni ezen az email címen: slythay@gmail.com

    _________________
    KépKép

    "I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist."
    There's no such thing as proper immortality. The universe will always take care of its nutcases.


    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2014 február 06 (csütörtök), 0:55 
    Offline
    Zöldfülű

    Csatlakozott: 2014 február 06 (csütörtök), 0:44
    Hozzászólások: 24
    Sziasztok!

    Bétázást vállalok az egyetem száraz anyaga mellet a szellemi frissességem szinten tartására XD és nem mellesleg imádok olvasni is és szívesen segítenék bárkinek bétázási szolgáltatásommal.

    Amiket szívesen elvállalok:
    -Harry Potter: Slash (ahol az egyik fél mindenképpen Harry), Harry/Hermione és Harry/Luna párosok
    -Merlin: bármi
    -Így neveld a sárkányodat: bármi
    -Vagy crossoverek, amelyeknek az alapja a fent említettek közül valamelyik
    Kicsit kevésbé szívesen :D
    -Privet Drive: saját vagy nem saját szereplős, slash vagy nem, az mindegy, de mindenképpen fantasy témában

    Amit semmiféleképpen nem:
    -Twilight

    Osztályozás és figyelmeztetés szempontjából bármi jöhet, nem vagyok válogatós :)
    Engem nem zavar, ha nagyon durva és megrázó, a lényeg, hogy érdekes legyen és jó alapötletű.

    Ha van olyan, akit nem rémítettem meg teljesen, annak a jelentkezését örömmel várom :)

    Elérhetőségem: kucsoraboglarka@hotmail.hu


    A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kubu93 2014 augusztus 06 (szerda), 21:32-kor.

    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2014 január 12 (vasárnap), 15:52 
    Offline
    Fanficbúvár
    Avatar

    Csatlakozott: 2013 november 26 (kedd), 17:23
    Hozzászólások: 771
    Tartózkodási hely: szocializmus city
    Egyelőre beteltem.
    Srácok! Mint ahogyan az kiderült, jókedélyű citrom barátunk az üzeneteim felét se küldte el, ha úgy tartotta kedve. Ha valaki igényt tart a szolgálataimra, a gigi685@gmail.com e-mail címre írjon!


    Sziasztok!
    Én is reklámoznám egy kicsit magamat, mint bétát. Több-kevesebb gyakorlattal a bétázás, évtizedes gyakorlattal az írás terén szívesen segítek az ötletelésben és a kivitelezésben főleg a Privet Drive kategóriában publikálni szándékozóknak saját, esetleg a BBC Sherlock, Hunger Games fandomban. (megjegyzés: a vámpírok és vérfarkasok témája nem kifejezetten a szakterületem)

    Összesítve:
    Nagyon szívesen vállalom:
    - Romantikus vagy humoros történetek (Ha nagyon romantikus, az se baj, ha értelmesen szeretnek egymásba a karakterek)
    - BBC Sherlock fandomban íródott történetek - Nagyon örülök, hogy ilyen sokan nézik ezt a zseniális sorozatot. Én személy szerint Sherlolly shipper vagyok, de Johnlock, Sheriarty, vagy Sherlock/bárki, aki nem Irene Adler párosítású történetek is jöhetnek. :)
    - Hunger Games - Imádom! :)
    - Plusz piros pont, ha magyar szereplői vannak a történetnek, de persze nem kötelező... :)

    Még mindig szívesen vállalom:
    - Slash - Semmi problémám nincs vele.
    - Eredeti és izgalmas fantasy történetek - Néha válogatós vagyok a fantasyval, nem szeretem, ha koppintásszaga van, viszont nagyon jók is kisülhetnek belőle

    Nem foglalkozom annyira szívesen vele:
    - Vámpírok, vérfarkasok - Lehet jó sztori belőle, ahogyan minden más alapanyagból is, az egyediség fontos tényező
    - Mary Sue - Még akkor is, ha szerinted nem Mary Sue. Még mielőtt nekilátnál a történetnek, írj fel három negatív tulajdonságot a főszereplődről! Nehezítsük azzal a játékot, hogy nem lehet rossz családi háttér/elhanyagoltság, vagy hirtelen haragúság/forrófejűség.

    Erőszakos, maximalista, és őszinte béta vagyok, erre készüljetek fel. :D

    E-mail címem: gigi685@citromail.hu

    _________________
    "Az igazi művészek maguktól idéznek." - /Gigi685/


    A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Gigi685 2014 május 20 (kedd), 19:13-kor.

    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2014 január 09 (csütörtök), 16:21 
    Offline
    Zöldfülű

    Csatlakozott: 2012 február 09 (csütörtök), 12:09
    Hozzászólások: 6
    Sziasztok!

    Gyors határidővel, pontos javítással bétázást vállalok bármilyen témában kivéve HP. Leginkább PD-t (ezen belül bármit), Twilight-ot, Vámpírnaplókat javítok. Többször bétáztam már, eddig még nem volt rám panasz.
    A délelőttjeim teljesen szabadok, így ha este küldesz javítanivalót, délutánra már vissza is kapod.
    A helyesírási hibák mellett javítom a stilisztikai hibáidat és a tartalmi értelmetlenségeket is korrigálom. Ha igényled segítek ötletelni, hogy hogyan is tovább, ha nagyon megakadsz, akár az írásban is besegítek.
    Ha felkeltettem érdeklődésedet, keress bizalommal.

    Az alábbi mail-címen megtalálsz :)
    mejcikeee1228@gmail.com


    A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mejcike 2014 január 12 (vasárnap), 17:12-kor.

    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2014 január 03 (péntek), 1:54 
    Offline
    Zöldfülű
    Avatar

    Csatlakozott: 2013 január 08 (kedd), 1:17
    Hozzászólások: 10
    Tartózkodási hely: Asgard
    Sziasztok!

    Én még sohasem bétáztam, szóval kezdőnek számítok e téren, de szívesen segítek :)
    Saját történeteket vállalok, fanficeket nem, kivéve: Once upon a time; Thor; Bosszúállók (slash kizárva).
    Helyesírásban, stilisztikában tudok segíteni főleg, de tanácsokat is szívesen adok, akár a szereplőkre, akár a történetre vonatkozóan.
    Igyekszem gyorsan javítani :)

    Várom a jelentkezőket!

    Elérhetőségem: cs.dalma90@gmail.com


    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 december 22 (vasárnap), 15:57 
    Offline
    Zöldfülű

    Csatlakozott: 2013 december 22 (vasárnap), 15:42
    Hozzászólások: 1
    Sziasztok!
    Ezen az oldalon még új vagyok, de már több hosszabb és rövidebb lélegzetvételű történet is kipattant a tollamból.
    Szeretném valaki(k) munkáját bétaként segíteni. Helyesírásra, stilisztikai hibákra tudok figyelni és szükség esetén ötleteket is adhatok a folytatáshoz.
    Elsősorban saját világban saját szereplőkkel íródott történetet bétáznék, de nagyonesetleg Twillight fanictiont is elvállalok (szégyen és gyalázat, de a HP-t és a Gyűrűk Urát nem ismerem olyan nagy részletességgel, hogy megfelelően tudjam javítani).
    Ezen belül bármi jöhet.
    Szünetekben minden nap és általában hétvégénként ráérek, hét közben csak indokolt esetben ülök gép elé.
    Miután elküldöd a történetet, egy héten belül átnézem/kijavítom.
    Egyaránt vállalok novellákat és regényeket is.
    Ha érdekel az ajánlatom ezen az e-mail címen elérhetsz: leahryan@freemail.hu


    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 december 07 (szombat), 21:35 
    Offline
    Zöldfülű
    Avatar

    Csatlakozott: 2013 október 22 (kedd), 20:05
    Hozzászólások: 3
    Tartózkodási hely: Panem 4. körzete
    Jelenleg úgy tűnik, van elég bétázandó sztorim, köszönöm a bizalmat! :mrgreen: :-D :wink:

    Sziasztok! Bár viszonylag fiatal vagyok, de helyesírásból és szövegértésből világéletemben jó voltam, úgyhogy szívesen átnézem bárki sztorijait. Leginkább a szóhasználatra és a helyesírásra specializálódtam, de nyilván más probléma sem akadály. Aki szeretné, annak természetesen a történetre is adok tippeket, de persze mindenki azt kér, amit akar

    Milyen témákat vállalok? HP, ÉHEZŐK VIADALA (Bármit, bármikor:P), és saját szereplős történetek.
    Milyen kategóriában? Tulajdonképpen bármit, bármikor, az álatalam különösen preferált műfajok közül néhány: Akció/kaland, Humoros/Paródia, Romantikus

    Mail-címem: k.zsofi712@gmail.com
    Nyugodtan írjatok, szívesen segítek:)
    zsofiii

    _________________
    I guess I'll just leave this here.
    Been so long since I've last been here. I miss those days.

    Oh, wait is that a pony?


    A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára zsofiii 2014 március 23 (vasárnap), 16:06-kor.

    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 november 18 (hétfő), 17:00 
    Offline
    Zöldfülű

    Csatlakozott: 2013 november 18 (hétfő), 16:50
    Hozzászólások: 1
    Sziasztok!


    Szívesen elvállalok bármilyen történetet. Legjobban a vesszőhibákra fókuszálok, de természetesen a többit is figyelembe veszem. Emellett ötleteket is tudok adni, hogy esetleg miről írj, vagy hogyan folytasd stb.

    Elérhetőségem: fannika1015@citromail.hu


    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 november 17 (vasárnap), 21:18 
    Offline
    Tollforgató
    Avatar

    Csatlakozott: 2012 január 02 (hétfő), 14:43
    Hozzászólások: 457
    Tartózkodási hely: Pécs
    Sziasztok!

    Útközben el-el maradoztak a művek, jelenleg lett néhány szabad helyem, tehát ismét vállalnám új sztorik bétázását :) Idézném a fontos infókat:
    Naomii írta:

    Ezekre ajánlom magam (hosszabb és egy-két fejezetes sztorinál egyaránt):

    - a saját karakter / JKR karakter történetek (egészen addig, amíg nem Mary Sue)
    - akármilyen történet, amelyben a Weasley ikrek, Sirius, vagy Remus szerepel, vagy a Tekergők idejében játszódik
    - akármilyen történet, amiben humor van, esetleg egy kis romantikával (a tömény romantikus történeteket elvállalom, de véleményt ne igen kérjetek róla...) és akcióval vegyítve
    - a HP-n kívül jöhet Privet Drive is, saját, valamint könyv/film alapú irományok, a Gyűrűk Urát különösen csípem (és csak enyhén vagyok megszállott)
    - fordításoknál is szívesen segítek, de a nyelvtudásom korlátozódik az angol nyelvre, ugyanakkor azt meglehetősen jól beszélem

    Ezek még elmennek:

    - slash, mert, noha nem vagyok oda érte, ha jól van megírva, akkor azt mondom, egye-kutya. De persze ebben is van kivétel, ami amolyan "soha semmilyen körülmények között" kategória, de erről majd lentebb
    - enyhe OOC, sőt, az AU sem zavar, mert van néhány haláleset, amit nagyon szívesen eltörölnék, ha lehetne
    - Twilight történet, de csakis akkor, ha a vérfarkasokról szól, a csillámvámpírokat mellőzzük

    Ezeket akkor sem vállalnám el, ha cserébe kapnék egy tucat kiskutyát:
    - Mary Sue történetek, legyen szó akármilyen témáról
    - páli fordulatot vett karaktert tartalmazó sztorik; nem akarok megtért Dracót vagy badgirl-Hermionét látni
    - nagyon részletes és vulgáris szexuális tartalom; nincs vele semmi bajom, sőt, szeretem is a történetekben, amíg ízlésesen van megírva, de a túlzott részletesség azért megpirongat (ettől függetlenül a +18-as besorolás nem akadály, én is írok, csak vannak bizonyos normáim)
    - olyan Twilight-sztori, amiben előfordul Bella és Edward, vagy akármilyen másik, tökéletes kis vérszipoly - az ok: falra mászok tőlük.
    - A következő párosítások: Snarry, Piton/Hermione, Piton/Draco, Piton/Ginny, egyszóval, akárki Pitonnal. Bocs a rajongóktól. Ja, és ne nagyon hozzuk össze JKR férfi szereplőit, ha lehet; egyszerűen szerintem pont úgy jók, ahogy vannak: heterónak.
    - Vámpírnaplók - mert elég volt egy részt megnéznem belőle és elegem lett.
    - Magyar karakteres történet - mert egyszerűen kiakaszt, ha Harry Potter és Kovács Szilvia beszélgetnek.
    - Nagyon sötét, drámai hangvételű írások - mert szegény kicsi lelkem nincs túlzottan hozzászokva a depresszióhoz és az efféle érzelmekhez.

    Kicsit talán sok lett "a világért se" kategóriába sorolt dolog, de úgy tűnik, finnyás vagyok. :roll: A gyorsaságom függ a hangulattól és a történettől is, de pár nap alatt meg szoktam lenni egy fejezettel. :-D

    Ha nem riasztottalak el, akkor nyugodtan írj nekem üzenetet itt, a fórumon, vagy e-mailben: naomii66@freemail.hu

    _________________
    Kép


    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 november 09 (szombat), 17:20 
    Offline
    Zöldfülű

    Csatlakozott: 2012 január 10 (kedd), 11:40
    Hozzászólások: 8
    BETELTEM!!! KÖSZÖNÖM!!! :))

    Sziasztok!!

    Bétázást vállalok!

    Nem igazán szeretem, amikor egy történet tele van hibákkal. Ezért is gondoltam, immáron egy éve, hogy elkezdek bétázni. Eddig a munkámat elismerték, és nem is volt velem gond. Akármilyen jellegű story-t elvállalok!!! Bár a manga világában nem vagyok otthon!!!

    Ha kell tanácsot is adok, illetve nem csak stilisztikai, hanem tartalmi hibákat is ki szoktam javítani. Egy, maximum két nap múltán mindig küldtem is vissza a kijavított fejezetet.
    Azért is írtam ide, hogy felkeltsem figyelmeteket ITT vagyok :)

    Van saját történetem is itt fent a merengőn, szóval tudom, hogy milyen szabályoknak kell megfelelni, hogy az adminok rögtön átengedjenek :)

    Várom jelentkezéseteket a nemeth.anna92@gmail.com email címre!!!

    Előre is köszönöm, ha engem választasz!! :)


    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 november 01 (péntek), 22:28 
    Offline
    Zöldfülű

    Csatlakozott: 2013 november 01 (péntek), 22:24
    Hozzászólások: 3
    Most úgy néz ki, hogy beteltem, köszönöm !:)

    Sziasztok!

    Szívesen véleményeznék és javítanék történeteket. :)

    Kezdő bétázó vagyok, a helyesírási hibákat javítanám. Illetve adnék ötleteket a történetekhez is, ha valaki szeretné.
    Saját történeteket szeretnék inkább, ezen kívül még Twilightos történetek jöhetnek, azt ismerem annyira, hogy tudjak benne véleményt mondani.

    E-mail címem: rebiii97@gmail.com


    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 október 31 (csütörtök), 18:34 
    Offline
    Zöldfülű

    Csatlakozott: 2013 október 31 (csütörtök), 18:23
    Hozzászólások: 16
    Sziasztok!
    Nem gondoltam hogy ezt fogom írni, de: egy időre elég olvasnivalót kaptam, köszönöm a bizalmat!



    A zeulogia@citromail.hu címen várom üzeneted, Zeu

    _________________
    Az interneten terjedő idézetekről sosem tudni, valójában kitől származnak, és mit jelentettek a fordítás előtt" - Petőfi Sándor


    A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Zeulogus 2014 március 05 (szerda), 16:40-kor.

    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 október 21 (hétfő), 11:23 
    Offline
    Szárnybontogató
    Avatar

    Csatlakozott: 2010 január 03 (vasárnap), 21:37
    Hozzászólások: 89
    Tartózkodási hely: ezüst ködben eltévedve
    Szerk.: Nagyon szépen köszönöm a HATALMAS érdeklődést! Tele vagyok! :->

    Újra akcióban!! ;) Ugyanazt tudom nyújtani, amit eddig, tehát hadd idézzem önmagam:

    Shusho írta:


    Üdv mindenkinek!

    Miután az összes javítanivalóból kifogytam, újak után kutatok! Bármennyire is hihetetlen, nekem felüdülés, ha végre nem a mindennapi dolgokkal kell vacakolnom, hanem kicsit félrevonulhatok, és kezdő, haladó, profi írók műveivel foglalkozhatok. ;;)

    Már elég régóta javítgatom mások írásait. Nem vagyok túl válogatós, mindenféle ficeket szeretek, saját történeteket pedig végképp szívesen kísérek figyelemmel! Ha esetleg sorozat alapján készült művel fordulnál hozzám, tartalmilag ne várj segítséget, nem annyira ismerem őket. (Ajajj... :oops: hazudtam... a Twilightos sztoriktól kíméljetek!)
    Aránylag gyorsan dolgozom; 3-4 nap alatt javítok ki egy-egy fejezetet. De mikor úgy igazán ráérek, vagy nagyon nem akarok azzal foglalkozni, amivel kéne, akár már aznap visszaküldöm korrektúrával. :D

    Kegyetlenül őszinte vagyok, de nem kell tőlem tartani. Történetbe csak akkor szólok bele, ha valami tényleg rettenetesen, szembetűnően értelmetlen dolgot találok, vagy ha az írónak kifejezetten ez a kívánsága.

    Ha megfelelek, írj üzenetet, vagy küldj egy emailt ide: szajulcsi(kukac)gmail.com :-c

    Izgatottan várom a történeteket!

    _________________
    Bölcsességet könnyű írni; vesd papírra az ellenkezőjét annak, amit alapból tennél!

    Kép


    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 október 18 (péntek), 13:25 
    Offline
    Zöldfülű

    Csatlakozott: 2013 október 18 (péntek), 13:05
    Hozzászólások: 2
    Egy időre beteltem, jelenleg nem vállalok több történetet. :)

    Sziasztok!
    Szívesen vállalnék bétázást.

    Amit tőlem várhatsz:
    - kijavítom a helyesírási hibákat
    - kérés nélkül is elmondom a véleményemet a történetről (logikai felépítés, karakterkidolgozás, történet, stb.)
    - szívesen segítek a karakterkidolgozásban, jellemek felépítésében
    - ha elakadtál a folytatást illetően, szívesen adok ötlet
    - gyors javítás (ha valami közbe jön, akkor szólni fogok)

    Amit vállalok:
    - Privet Drive
    - Vampires Diaries
    - Supernatural
    - vámpíros, vérfarkasos történeteket minden mennyiségben (kivételt képez a Twilight)
    - korhatáros történetek

    Amit nem vállalok:
    - HP
    - SLASH (semmiképpen)
    - Fanfiction (kivételt képeznek azok, amiket felsoroltam)
    - versek
    - anime/manga

    e-mail: vizililiom@gmail.hu


    A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vizililiom 2013 október 25 (péntek), 10:51-kor.

    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 szeptember 28 (szombat), 18:33 
    Offline
    Zöldfülű

    Csatlakozott: 2013 szeptember 28 (szombat), 18:22
    Hozzászólások: 1
    Sziasztok!
    Kezdő béta vagyok, de lelkes. :)
    Nem szeretem, ha egy történet tele van hibákkal, ezért is jelentkezem bétának.
    Szívesen adok építő jellegű kritikákat is, valamint ha elakadsz a történetben szívesen segítek.
    Amiket vállalok:
    - HP-s történetek
    -saját történetek

    Amiket viszont nem:
    - komor, sötét hangulatú írások

    Magamról:
    - gimis lány vagyok, de időm függvényében egy-két nap alatt visszaküldeném a fejezeteket

    Ahová írhattok nekem: schogetten5025@gmail.com


    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 szeptember 03 (kedd), 20:28 
    Offline
    Zöldfülű

    Csatlakozott: 2011 július 08 (péntek), 15:37
    Hozzászólások: 14
    Záporoznak a felkérések, úgyhogy ideiglenesen felfüggesztem az ajánlatot :)

    Szívesen vállalok:

    - PRIVET DRIVE-os történetek.
    Ezen belül pl.:
    ~ fantasy,
    ~ paranormális :D ,
    ~ reality,
    ~ krimi az előbbiekkel vegyítve,
    ~ könnyedebb romantikusok,
    ~ de akciódúsabb, véresebb, betegebb történetek is jöhetnek…
    (Privet Drive terén gyakorlatilag mindenevő vagyok, amennyiben igényes a kivitelezés – értsd: szeretem, ha élvezhető a történetet cselekménye és leírása, amit javítok.)
    - Versekhez nem értek. Hosszabb-rövidebb, többfejezetes történetek közül szemezgetek kikapcsolódás gyanánt a merengőn, de ettől függetlenül novellákat is bevállalok.

    Amit NEM vállalok:

    - FANFICTION. Kivételt képeznek a harmadik generációs HP-s történetek, amennyiben nem egy újabb Mary Sue hódítja meg a 24 órás hősként praktizáló Harry - valamint népes baráti körének - porontyait.
    - Enyhe homofób beütésem miatt SLASH kategóriájú sztorikat nem vállalok.
    - Nagyon-nagyon-nagyon KEZDŐ ÍRÓK csak akkor írjanak, ha teljesítményük fényében zseninek érzik magukat – értelemszerűen mások véleményéből következtetve erre, ego-túltengéses egyének kíméljenek.
    Nem akarok lekezelőnek tűnni, elvégre mindenkinek el kell kezdeni valahol, de én úgy tartom – magamból kiindulva -, hogy vannak olyan khm… alkotások, amiket jobb nem publikálni.*
    - Kérlek, tényleg csak akkor írj, ha biztosra tudod, hogy be fogod fejezni a történetet, ne pusztán kezdeti lelkesedés legyen, hogy aztán 2-3 hónap kihagyás után elkönyveljem, hogy nem hallok többet felőled. Ha netán érzed, hogy mégsem megy tovább a történet, ÉRTESÍTS!

    *Egyszer elvállaltam egy eleinte ígéretes kidolgozásúnak tűnő történetet, de aztán annyi javítani való volt benne, hogy nem volt képem minden szóismétlést, logikai bukfencet kisilabizálni/visszaküldeni átnézésre a szerzőnek. Végül szabad kezet kaptam, de ha szívem szerint mindent kijavítok, gyakorlatilag olyan lett volna, mintha egy vázlat alapján megírom helyette a történetet. Kellően kiábrándultam, nem szeretnék még egyszer ilyen helyzetbe kerülni.

    Magamról:

    - Általánosságban véve elég maximalista tudok lenni mind saját, mind más munkáját tekintve is.
    - Előbbi okból kifolyólag néha szőrszálhasogatónak tűnhetek, de kérésre visszafogom magam és csak annyiban szólok/javítok bele a történetbe, ahogy megegyezünk.
    - Én sem vagyok zseni, de szeretem az igényes történeteket – akár olvasni, akár írni, vagy ez esetben segédkezni benne.
    - Szívesen írok véleményt, igyekszem minél építőbben fogalmazni. Ha van rá igény, akkor cselekményre vonatkozó ötletekkel is segíthetek.
    - Logikai bukfenceket igyekszem kiszűrni és jelezni.
    - Helyesírásban 99%-ban otthon érzem magam.
    - Gyorsan dolgozom: 1-2 nap, de akár előfordulhat, hogy még aznap visszaküldöm javítva/véleményezve.
    - Hm… mi van még? Környezetem szerint precíz, aprólékos, alapos, alkalmazkodó, na meg elméleti síkon vérengzésre hajlamos vagyok, de ez utóbbi nem ide tartozik. (Bármily hihetetlen, azért a kedvesség címszóval is megbélyegzett a baráti társaságom, úgyhogy nem kell megijedni.)

    Várom minden erős lélekjelenlétű – másképp fogalmazva: kritikát jól bíró - írópalánta jelentkezését az e-mail címemre (privát üzeneteimet itt nem igazán nézegetem): lina9512@gmail.com


    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 szeptember 01 (vasárnap), 17:31 
    Offline
    Szárnybontogató

    Csatlakozott: 2012 március 26 (hétfő), 19:29
    Hozzászólások: 65
    Jelenleg tele.

    Amit ajánlok:

    - őszinte vélemény és szigorú (de fair és építő) kritika a történetre is (ezt általában kérés nélkül is szolgáltatom :D)

    - bárminemű tanács akadozás, ötlet híján, képességeim szerint

    - karakterkidolgozás az egyik kedvenc hobbim, tehát ha kitaláltál egy karaktert, de gondjaid vannak a jellemének a megformálásával, én vagyok az embered

    - gyors javítás (ha épp nem jön közbe más)

    - fejlődés elősegítése: korrektúrát használok, szóval látni fogod, miben hibáztál és később talán nem követed el őket.

    Kizáró ok:

    - Slash (fiú vagyok, fiúk ritkán szeretik a slasht)

    - (HP esetében) magyarázat nélküli OOC és tömény AU (vannak bizonyos párosítások, amiket jól körítve szeretek pl Dramione és Piton/Lily, valamint a bizonyos, levezetett okokból bekövetkező jellemváltozást elfogadom, akárcsak a minimális eltérést, de indokolatlan karakterkiforgatást, teljes mértékben átvariált HP univerzumot nem)

    - depis, öngyis sztorik (világfájdalmadban írt ilyen jellegű történettől kímélj. Lehangolónak és értelmetlennek találom őket.)

    cortez20000@gmail.com az elérhetőségem.


    A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cortez 2013 október 29 (kedd), 13:35-kor.

    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 augusztus 21 (szerda), 23:06 
    Offline
    Zöldfülű

    Csatlakozott: 2013 augusztus 21 (szerda), 22:58
    Hozzászólások: 2
    [size=200]Sajnálattal közlöm, hogy egy időre most beteltem! Esetleg rövid novellákat vállalok még, a lent olvashatók függvényében! [/size]


    Hello :)
    Jól megy a helyesírás, szeretek olvasni - szeretnék béta lenni! :) Eleinte rövidebb történetekre gondoltam.
    Amit vállalnék szívesen:
    - HP (a kivételt csak a lentiek képezik)
    - saját szereplős történetek
    - egyéb sorozatok, a kivételek lejjebb
    - humor, izgalom, kaland

    És, amit nem szeretnék:
    - Bármilyen homo-, vagy a kor miatt extrém párosítás a HP-ből
    - Twilight
    - Anime, manga, japánok, kínaiak
    - Vámpírnaplók
    - Csöpögős
    - Mary Sue

    Várom a leveleiteket az angi7@hotmail.hu címre! :)


    A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára zvangi 2013 október 04 (péntek), 15:02-kor.

    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 augusztus 13 (kedd), 10:35 
    Offline
    Zöldfülű
    Avatar

    Csatlakozott: 2010 április 02 (péntek), 23:29
    Hozzászólások: 30
    Egyelőre beteltem, már csak rövid novellákat vállalok.

    Sziasztok!

    Jelentem, én is beállnék a béta-sorba. :)

    Amit vállalok:

    - Elsődlegesen Privet Drive-os történeteket szeretnék bétázni, azon belül is BBC Sherlockot és Doctor Who-t, de ezeken kívül mindenféle novella és egyéb PD-s szösszenet jöhet. Ha valakinek van esetleg a tarsolyában NBC Hannibal fanfiction és nincs kivel bétáztatni, itt vagyok *csápol* :)

    - Harry Potter történeteket is szívesen átolvasok (Remus/Sirius párosítás előnyben).

    - Vállalok slash-t és korhatáros történeteket is.

    - Rövid, max pár fejezetes ficeknek örülnék.

    Amit nem vállalok:

    - Nagyon hosszú sztorik
    - Twilight
    - Anime/Manga
    - versek

    Amit nyújtani tudok:

    - Kijavítom a helyesírási hibákat, elírásokat
    - Elmondom a véleményem az írásodról, ha szeretnéd
    - virtuálisan megpaskolom a hátad, mert örülök, hogy együtt dolgozhattunk. :)

    Ahova írhatsz nekem: ronniepondd@gmail.com

    _________________
    "Az ember lénye szűk, a vágya végtelen; bukott isten, s a menny él emlékeiben."


    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 augusztus 12 (hétfő), 20:11 
    Offline
    Zöldfülű

    Csatlakozott: 2013 augusztus 12 (hétfő), 20:00
    Hozzászólások: 1
    Szünetel

    Sziasztok!

    Jómagam is szívesen vállalok bétázást.

    Amit vállalok:
    - HP
    - Anime
    - Privet Drive (nem kategorizálható)
    - Trónok harca
    - Vámpírnaplók
    Kivéve:
    - slash, femslash, OOC
    - sztárok, zenekarok

    Általában 2-5 nap alatt készülök el, hossztól függően.

    Email cím: strobina@freemail.hu


    A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Csoki 2014 március 27 (csütörtök), 19:13-kor.

    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 augusztus 09 (péntek), 18:28 
    Offline
    Zöldfülű

    Csatlakozott: 2013 augusztus 09 (péntek), 18:22
    Hozzászólások: 1
    Sziasztok!

    Sok szabadidőm miatt bétázást vállalok.

    Amit vállalok:
    -Trónok Harca
    -Gyűrűk Ura
    -mindenféle fantasy (kivéve vámpírok)

    Amit nem vállalok:
    -Twilight, Vámpírnaplók
    -Mary Sue, slash
    -Anime, manga

    E-mail címem: kisstalula@gmail.com


    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 augusztus 06 (kedd), 19:33 
    Offline
    Tollforgató
    Avatar

    Csatlakozott: 2012 január 02 (hétfő), 14:43
    Hozzászólások: 457
    Tartózkodási hely: Pécs
    Ismét beteltem

    Sziasztok!

    Feloldanám a "beteltem" jelzést, amit kitettem, és új történeteket fogadnék :-)
    Hét hozzászólással lejjebb meg is találhatjátok a kitételeimet, hogy mit tudok ajánlani, milyen sztorikat vállalok szívesen, nem illeszteném be újra.

    Azért az e-mail címem itt van: naomii66@freemail.hu
    Írjatok bátran! ;)

    _________________
    Kép


    A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KayaQ 2013 augusztus 24 (szombat), 21:01-kor.

    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 július 26 (péntek), 12:18 
    Offline
    Zöldfülű
    Avatar

    Csatlakozott: 2011 november 22 (kedd), 18:12
    Hozzászólások: 36
    Beteltem! egyenlőre nem tudok többet vállalni, maximum novellákat.:)

    Sziasztok!

    Sok szabadidőm lévén szívesen vállalnék bétázást.:)

    Amit tőlem várhatsz:
    - kijavítom a helyesírási/elírási hibákat
    - kérésre elmondom a véleményemet (történet, logikai felépítés, stb.)
    - ha szórendi hibát találok, vagy szerintem más megfogalmazásban jobb lenne, azt zárójelben feltüntetem és a szerző döntheti el, hogy melyik változatot tartja meg

    Amiket vállalok:
    - Harry Potteres történetek
    - Vámpírnaplók
    - Semelyik kategóriához nem kapcsolódó, egyéni alkotások
    (nem zavar a slash, új szereplő bevétele (hacsak az új szereplő nem magyar származású mert az idegesít), kínzás, sem az erősen OCC karakterek)

    Amiket nem vállalok:
    - Twilight
    - Anime/Manga
    - Versek
    - a nagyon depressziós, szomorú történetek

    Megjegyzés: falra mászok a "Ha ezt X ideje mondta volna, akkor valószínűleg küldtem volna magának egy beutalót a Szent Mungóba" szókapcsolattól

    Elérhetőségem: shiniboo@citromail.hu


    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 július 17 (szerda), 11:40 
    Offline
    Zöldfülű
    Avatar

    Csatlakozott: 2008 április 23 (szerda), 17:18
    Hozzászólások: 13
    Tartózkodási hely: Budapest
    Úgy tűnik, megteltem! Egy darabig nem vállalok több bétázást. :)

    Sziasztok!

    Régebben mát bétáztam, és mivel újra van egy kis szabadidőm, szívesen vállalnám újra. :)

    Amit vállalok:
    - Harry Potter bármilyen viszonylatban (slash előnyben)
    - J-rock/J-pop (GakuHai és Akame előnyben, de bármi jöhet)
    - Ha valaki rajtam kívül még ír ilyet, akkor The Secret Circle

    Amit semmiképpen nem vállalok:
    - Twilight, True Blood, Vampire Diaries és bármilyen egyéb vámpíros sztori
    - PWP (cselekmény nélküli pornó)
    - Incest (vérfertőzés)

    Amiben segíteni tudok:
    - Helyesírási hibák javítása
    - Szórendi, fogalmazási helytelenségek kiigazítása
    - Kérésre véleményezés, tanácsadás

    Szeretettel várom a történeteket ide: birta.emese@gmail.com :-)

    _________________
    Saving people, hunting things - the family business.


    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 július 14 (vasárnap), 17:45 
    Offline
    Zöldfülű
    Avatar

    Csatlakozott: 2013 július 14 (vasárnap), 16:53
    Hozzászólások: 2
    Beteltem, egyelőre nem vállalok többet!
    Sziasztok!
    Sok szabadidőm végett kipróbálom magam a bétázásban.

    Amit vállalok:

    - Sci-Fi, Fantasy minden formában
    - HP
    - Slash
    - True Blood
    - Star Wars
    - Merlin
    - Supernatural
    - PD-s novellák, regények
    Ezekhez hozzá tudok szólni, kiismerem magam bennük, korhatár, vérengzés nem számít, mindent bírok. ;) A felsoroltakon kívül más fandomot is vállalok, csupán nem garantálom, hogy tartalmilag hozzá tudok szólni.

    Amit nem vállalok:

    - Versek
    - Twilight
    - Vámpírnaplók
    - K-Pop, K-Rock, J-Pop, J-Rock
    - Mary Sue sztorik
    - Anime/manga

    Amit nyújtani tudok:

    - Kijavítom a helyesírási, nyelvhelyességi hibákat
    - Kérésre véleményezem az alkotást
    - Adhatok ötleteket, segíthetek a folytatást illetően
    - Külön kérés is lehetséges

    1-2 nap alatt tudom javítani a történetet, alapos munkát végzek.
    Ha szeretnéd a segítségem, itt elérhetsz: pamcrusader@gmail.com

    _________________
    "Csak egyszer vagyunk fiatalok, utána más mentséget kell keresnünk." - Oscar Wilde


    A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pam Crusader 2013 július 22 (hétfő), 20:04-kor.

    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 június 27 (csütörtök), 21:27 
    Offline
    Zöldfülű

    Csatlakozott: 2011 június 25 (szombat), 18:03
    Hozzászólások: 10
    Sziasztok!
    Életemben nem bétáztam még, de nagyon szeretem a jó fanfiction-t, és átmenetileg épp ráérek.
    Szívesen vállalnék:
    HP bármilyen történetet (severitus, drarry előnyben)
    Twilight
    Teen Wolf
    Vámpírnaplók
    anime/manga (erősen korlátozottan, kissé kiestem belőle)
    valamint krimi, vámpír és vérfarkasos történetet.

    Remekül megtalálom a kész feltöltött fejezetben az elgépeléseket, helyesírási hibákat, fogalmazási nehézségeket, így ilyesmit vállalok.

    Elérhetőségem kissé korlátozott, csak délután tudok emailt nézni, válaszolni, bármizni, de gyorsan olvasok, tehát 1-3 napon belüli szállítást vállalok :)
    denisam@freemail.hu


    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 június 23 (vasárnap), 18:18 
    Offline
    Zöldfülű
    Avatar

    Csatlakozott: 2013 június 23 (vasárnap), 15:47
    Hozzászólások: 2
    Beteltem, már csak novellákat vállalok

    Sziasztok!

    Sok szabadidőm miatt úgy döntöttem, én is kipróbálom magam a bétázásban.

    Amiket vállalok:
    - Fanfiction
    - fantasy (bármi jöhet)
    - korhatáros történetek (vérengzős is)
    - regények, novellák

    Amit nem vállalok:
    - Vámpirnaplók
    - SLASH
    - J-rock, K-pop, stb.
    - Anime/Manga

    Elérhetőségem: rekaboni@citromail.hu

    _________________
    Kép


    A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fan 2013 július 07 (vasárnap), 19:33-kor.

    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 június 22 (szombat), 18:10 
    Offline
    Zöldfülű
    Avatar

    Csatlakozott: 2013 június 22 (szombat), 17:24
    Hozzászólások: 16
    Tartózkodási hely: Árnyékvölgy
    Egyelőre beteltem!

    Sziasztok!

    Temérdek sok szabadidőm révén úgy döntöttem, én is kipróbálom magam a bétázásban. :-) A helyesírásomra eddig nem kaptam negatív visszajelzést, szóval azt hiszem, nagyképűség nélkül kijelenthetem, hogy elég jó, a legtöbb esetben segítőkész vagyok, ha szükséges, véleményezek és tanácsot is szívesen adok. :-D
    Főleg kezdő írópalántáknak segítenék, mivel profi béta nem vagyok - egyszer-kétszer kísérleteztem már :-) -, de egyébként bárkit szívesen vállalok. :-D

    Amiket vállalok:
    - Privet Drive
    - fantasy
    - vámpíros, vérfarkasos történetek (Twilight nem!)
    - igazi vérengzős horror sztoriktól sem riadok vissza
    - korhatáros történetek
    - regények, novellák

    Amit nem vállalok:
    - Twilight
    - fanfiction
    - vers
    - SLASH
    - J-rock, K-pop, stb.
    - Anime/Manga

    Amit nyújtani tudok:
    - átnézem a szöveget stilisztikailag
    - kijavítom a helyesírási hibákat
    - odafigyelek a párbeszédekre
    - véleményezek, ha szerző kéri
    - besegíthetek itt-ott, szintén a szerző kérésére
    - külön kérések is lehetségesek

    Elérhetőségem: synna00@totalcar.hu

    _________________
    Blogom: http://synna-world.blogspot.hu
    Rajzaim: http://synna00.deviantart.com/gallery/
    Facebookos oldalam: https://www.facebook.com/pages/Synna_Art/1418295795105292


    A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Synna 2013 július 01 (hétfő), 13:32-kor.

    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 június 21 (péntek), 20:49 
    Offline
    Zöldfülű

    Csatlakozott: 2013 június 21 (péntek), 20:32
    Hozzászólások: 1
    Már csak novellákat vállalok! A feltételek ugyanazok :wink:

    Sziasztok!

    Kipróbálnám magam bétaként, kiváló helyesírás, választékos szókincs és nagy mértékű szerénység (mint az látható :wink: :-D ) tulajdonában.

    Amit szívesen elvállalok:
    - sorozat alapú fic-ek
    - HP kategória
    - romantikus sztorik (jöhet dráma is)
    - SLASH
    - kínzás, durva nyelvezet, erotikus tartalom nem akadály, nemi erőszak egy bizonyos fokig.
    - Privet Drive
    - Twilight, de bármilyen vámpíros írás
    - német fordítások!!

    Amit nem:
    - manga/anime
    - K-pop, J-rock
    - versek
    - Mary Sue
    - Piton főszerepű HP történetek
    - Gyűrűk Ura
    - horror

    Elérhetőség: gebrull@citromail.hu


    A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Seiza 2013 június 29 (szombat), 23:16-kor.

    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 április 27 (szombat), 12:49 
    Offline
    Tollforgató
    Avatar

    Csatlakozott: 2012 január 02 (hétfő), 14:43
    Hozzászólások: 457
    Tartózkodási hely: Pécs
    BETELTEM
    Ahoy, tengerészek / írók!

    Naomii béta-szolgálatra jelentkezik. Régebben (mondom ezt úgy, mintha vén anyóka lennék) nekem is szükségem volt bétára, mert egészen egyszerűen lusta voltam odafigyelni a dolgokra, de szerintem eljutottam olyan szintre, hogy már boldogulok magamtól is, sőt, másoknak is felajánlanám a szolgálataimat. =) Szívesen segítek akármiben, javítgatom a helyesírási és elgépelési hibákat (bár szerény véleményem szerint a legtöbb kiküszöbölhető egy egyszerű nyelvhelyességi ellenőrzéssel Wordben), szólok, ha valami logikátlan, ha kell, akkor őszinte véleményt írok a cselekményről, a szereplőkről. Amilyen minden lében kanál nőszemély vagyok, akár a tartalomhoz is adok ötleteket, ha kérsz. :wink:

    Ezekre ajánlom magam (hosszabb és egy-két fejezetes sztorinál egyaránt):

    - a saját karakter / JKR karakter történetek (egészen addig, amíg nem Mary Sue)
    - akármilyen történet, amelyben a Weasley ikrek, Sirius, vagy Remus szerepel, vagy a Tekergők idejében játszódik
    - akármilyen történet, amiben humor van, esetleg egy kis romantikával (a tömény romantikus történeteket elvállalom, de véleményt ne igen kérjetek róla...) és akcióval vegyítve
    - a HP-n kívül jöhet Privet Drive is, saját, valamint könyv/film alapú irományok, a Gyűrűk Urát különösen csípem (és csak enyhén vagyok megszállott)
    - fordításoknál is szívesen segítek, de a nyelvtudásom korlátozódik az angol nyelvre, ugyanakkor azt meglehetősen jól beszélem

    Ezek még elmennek:

    - slash, mert, noha nem vagyok oda érte, ha jól van megírva, akkor azt mondom, egye-kutya. De persze ebben is van kivétel, ami amolyan "soha semmilyen körülmények között" kategória, de erről majd lentebb
    - enyhe OOC, sőt, az AU sem zavar, mert van néhány haláleset, amit nagyon szívesen eltörölnék, ha lehetne
    - Twilight történet, de csakis akkor, ha a vérfarkasokról szól, a csillámvámpírokat mellőzzük

    Ezeket akkor sem vállalnám el, ha cserébe kapnék egy tucat kiskutyát:
    - Mary Sue történetek, legyen szó akármilyen témáról
    - páli fordulatot vett karaktert tartalmazó sztorik; nem akarok megtért Dracót vagy badgirl-Hermionét látni
    - nagyon részletes szexuális tartalom; nincs vele semmi bajom, sőt, szeretem is a történetekben, amíg ízlésesen van megírva, de a túlzott részletesség azért megpirongat (ettől függetlenül a +18-as besorolás nem akadály, én is írok, csak vannak bizonyos normáim)
    - olyan Twilight-sztori, amiben előfordul Bella és Edward, vagy akármilyen másik, tökéletes kis vérszipoly - az ok: falra mászok tőlük.
    - A következő párosítások: Snarry, Piton/Hermione, Piton/Draco, Piton/Ginny, egyszóval, akárki Pitonnal. Bocs a rajongóktól. Ja, és ne nagyon hozzuk össze JKR férfi szereplőit, ha lehet; egyszerűen szerintem pont úgy jók, ahogy vannak: heterónak.
    - Vámpírnaplók - mert elég volt egy részt megnéznem belőle és elegem lett.
    - Magyar karakteres történet - mert egyszerűen kiakaszt, ha Harry Potter és Kovács Szilvia beszélgetnek.
    - Nagyon sötét, drámai hangvételű írások - mert szegény kicsi lelkem nincs túlzottan hozzászokva a depresszióhoz és az efféle érzelmekhez.

    Kicsit talán sok lett "a világért se" kategóriába sorolt dolog, de úgy tűnik, finnyás vagyok. :roll: A gyorsaságom függ a hangulattól és a történettől is, de pár nap alatt meg szoktam lenni egy fejezettel. :-D

    Ha nem riasztottalak el, akkor nyugodtan írj nekem üzenetet itt, a fórumon, vagy e-mailben: naomii66@freemail.hu

    _________________
    Kép


    A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára KayaQ 2013 augusztus 24 (szombat), 21:02-kor.

    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 április 23 (kedd), 21:01 
    Offline
    Zöldfülű
    Avatar

    Csatlakozott: 2012 július 21 (szombat), 15:50
    Hozzászólások: 11
    EGYELŐRE BETELTEM!!! Rövidebb novellákat még vállalok. :)


    Sziasztok!

    Úgy döntöttem, mivel mostanában sok a szabadidőm, én is vállalnék bétázást. :) Főleg kezdőbbeknek segítenék, de persze bárkinek vállalok bétázást. :) Profi béta viszont nem vagyok, ezért a profi történeteket sajnos javítani sem tudom, legfeljebb véleményt nyilvánítani róla.

    Amit tőlem várhatsz:
    - kijavítom a történeted helyesírási/elírási hibáit
    - elmondom a véleményemet (történet, logikai felépítés, stb.)
    - ha van benne észrevehető logikai, vagy bármilyen hiba, azt is feltüntetem. :)

    Amiket vállalok:
    - Harry Potteres történetek
    - Privet Drive
    - bármilyen véres, horror, durva történetet
    - a káromkodásoktól sem riadok vissza. :)

    Amiket nem vállalok:
    - SLASH
    - Vámpíros történetek (Twilight, Vámpírnaplók, saját történet, stb.)
    - Anime/Manga
    - a nagyon "témába mászós" erotikus történeteket
    - Versek


    Ha szeretnéd az én segítségemet kérni, elérsz itt:
    cole.cyrodiil@gmail.com

    _________________
    Doctor Who, Transformers, Vámpírnaplók, Grimm :xx:


    A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Night fury 2013 május 03 (péntek), 20:48-kor.

    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 április 23 (kedd), 12:55 
    Offline
    Zöldfülű
    Avatar

    Csatlakozott: 2009 március 25 (szerda), 19:03
    Hozzászólások: 36
    Tartózkodási hely: Nagykáta
    Sziasztok!
    Úgy gondoltam, én is belevágok ebbe a "bétázósdiba". (:
    Inkább kezdőknek segítenék, de ha haladó vagy, az sem probléma.
    Elég jó a helyesírásom, a párbeszédírással sincs gondom, így abban is sokat tudok segíteni. Egyébként nagyon szőrszálhasogató tudok lenni egy-egy kisebb hibánál is, ami lehet jó, illetve rossz tulajdonság is. (:
    Elég gyorsan dolgozom, de ez nem azt jelenti, hogy összecsapom a munkát.

    Amilyen történetek jöhetnek:
    - Harry Potter minden mennyiségben
    - Twilight
    - Vámpírnaplók
    - Privet Drive
    - korhatáros is lehet, vagyis csöpöghet a vér ezerrel, és a részletesen leírt erotikus tartalomtól sem riadok vissza
    - regények, novellák, szösszenetek, stb., egyszóval ebben nem vagyok válogatós

    Amilyen történeteket nem vállalok:
    - Slash
    - Anime/Manga
    - K-pop, J-rock, stb.
    - olyan fandomok, amelyek nem szerepelnek a fenti listában
    Ezekben a témákban nagyon-nagyon nem vagyok otthon, ami enyhe kifejezés.

    Bízom benne, hogy tudok segíteni Neked! (:
    Elérhetőség: pancsy95[kukac]gmail.com

    _________________
    "A nagyság irigységet vet, az irigység gyűlöletet teremt, a gyűlölet hazugságot szül."


    A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Annie95 2014 július 14 (hétfő), 13:25-kor.

    Vissza a tetejére
     Profil  
     
     Hozzászólás témája: Re: BetaPiac - Kínál
    HozzászólásElküldve: 2013 április 06 (szombat), 21:30 
    Offline
    Zöldfülű
    Avatar

    Csatlakozott: 2013 április 06 (szombat), 20:13
    Hozzászólások: 48
    Tartózkodási hely: Mögötted...
    Beteltem!! Mostantól csak novellákat fogadok! :)



    Sziasztok! :)

    Ma roppant furcsa napom volt, ugyanis az jutott az eszembe, hogy bétázni szeretnék. :D Nem tudom, hogy hova ütöttem a fejemet, mindazonáltal megvalósítom. ;)
    Szívesen nyújtok segítséget kezdők számára (akár haladóknak is, amennyiben tudok segíteni), a helyesírásom jó (szinte mindig 5*, ugyanis még az iskolapadot koptatom ezerrel), a tanár szerint választékosan, szépen fogalmazok.
    Megátalkodott Harry Potter rajongó vagyok, ilyen témában bármilyen fanfictiont szívesen vállalok.
    Mivel szeretem a történeteket (imádok írni és olvasni) a Privet Drive-tól sem riadok vissza. :)
    Amit nem vállalok:
    - Twilight
    - Vámpír naplók
    - Bármilyen vámpíros történet
    - Anime/manga

    A fanfiction hossza nem számít, novellát és hosszabb terjedelmű sztorit is szívesen vállalok. A korhatár nem érdekes. ;) Nem riadok vissza sem az OOC-tól, sem a Slashtól (bár az utóbbi nem tartotik a kedvenceim közé). :)

    Amit nyújtani tudok:
    - Átnézem a szöveget stilisztikailag
    - Kijavítom a hibákat
    - Ha érdekel, megoszthatom Veled a véleményem
    - Segíthetek, ha nem vagy biztos valamiben
    - Esetleg külön kérés is lehetséges

    A baglyaitokat ide várom: cherrychips@indamail.hu

    Remélem, hogy tudok segíteni! :)

    _________________
    Kép

    Mesebeli, történetekből szőtt felhőkön lebegő, kritikák alkotta falak közötti birodalmam.^^


    Vissza a tetejére
     Profil  
     
    Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
    Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 372 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Következő

    Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


    Ki van itt

    Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


    Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
    Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
    Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

    Keresés:
    Ugrás:  
    cron
    Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
    Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség