Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 29 (péntek), 7:04

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 836 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2019 augusztus 30 (péntek), 18:53 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"

Csatlakozott: 2016 augusztus 11 (csütörtök), 11:58
Hozzászólások: 11
Felkerültek a táboros képek, ezúttal 3 részletben:

CS-P: https://photos.app.goo.gl/sEUDmRzKQhwLmBHd6

Captain Hook's Ring Toss: https://photos.app.goo.gl/3zpe4wQukgLABJPD6

SZ-V: https://photos.app.goo.gl/Gpk5sBLZT7hKQdbW6


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2019 augusztus 06 (kedd), 11:16 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 március 22 (vasárnap), 17:10
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Hungary - Veszprém megye
Sziasztok! Van valami hír az idei képekről? :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2019 július 20 (szombat), 9:40 
Offline
Ó-nagy admin "Verem-úrnő"
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 14:41
Hozzászólások: 2730
Tartózkodási hely: erdei tisztás
Nemámka írta:
... Szóval lehet már jelentkezni a következőre? :mrgreen:
:xx: :xx: :xx:

Felírtunk :Dbunny:

_________________
♥ Marauders ♥


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2019 július 15 (hétfő), 9:42 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
... Szóval lehet már jelentkezni a következőre? :mrgreen:
:xx: :xx: :xx:

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2018 augusztus 14 (kedd), 21:10 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"

Csatlakozott: 2016 augusztus 11 (csütörtök), 11:58
Hozzászólások: 11
Táboros fotók - a csoportképek (hamarosan azok is jönnek ugyanide):

https://photos.app.goo.gl/XH1RGWjCbPyo7i2P9

Felkerültek a csoportképek is, illetve találtunk még 500 képet. Így ezek már csak két külön albumban férnek el, íme:

CS-P: https://photos.app.goo.gl/h4GQFtMF37ji8MD89

SZ-V: https://photos.app.goo.gl/uMZ8x3Ag6TWG78Ko9


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2018 július 19 (csütörtök), 21:30 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 07 (csütörtök), 15:52
Hozzászólások: 6108
Tartózkodási hely: amottan
Miután már mindenfelé elkiabáltam, hogy mennyire jó volt a tábor, ide is értem megköszönni... hát röviden mindent :D Eszméletlen jó volt elejétől a végéig, ahogy összeállt minden, és külön imádtam az egész kooperatív témát, amit a csapatunk elsöprő lelkesedéssel művelt :D A fantasztikus társaság adott, efelől soha nem is volt kétségem ❤️ A szervezőgárdának meg nagyölelés, nagyon tisztellek titeket azért, hogy évről évre összehoztok ilyen csodákat, bárhol elmesélem, merre jártam, irigykednek a népek, hogy milyen jó nekünk. És tényleg nagyon jó nekünk! ❤️

_________________
"self care is drinking sixteen glasses of champagne and setting off a chain of events that comes to a head with you getting engaged to your celebrity athlete boyfriend in spain."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2018 július 16 (hétfő), 21:17 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Aquilotto Argento írta:
Idézet:
Log entry #4217
Aquilotto Argento
Föld, 2105/07/15

Újra itthon!
Az elmúlt időszaban egy fárasztó, de rendkívül kellemes expedíción vettünk részt, amely egy tapasztalt felfedező különítmény (4DM1N T3AM) szervezésében került megvalósításra. Azonban a küldetési idő lejárt, így haza kellett térnünk. Ez sajnos nem ment teljesen zökkenőmentesen, ugyanis egy intergalaktikus űrrepülőverseny miatt jelentős kerülőt kellett tennie a siklónak, amivel utaztam. Szerencsére azonban a Perlatosi Galaxisközi Átszállópályaudvaron éppen sikerült elcsípnem a menetrend szerint a Földre induló űrbuszt, így nem kellett várnom a következőre.
Azt hiszem, egy rövid kicsomagolás után a hiperűrugrások által okozott jetlag jelenség miatt egyenest az ágyam felé veszem az irányt.


Argento főhadnagy,
információs segédtiszt,
***************
*BROtanikus* részleg.
***************

Köszönjük a szervezést! Hip-háp!


Örömmel értesültünk sikeres hazatéréséről, főhadnagy. Kérjük, alaposan pihenje ki magát a következő bevetésig. :china: :deathstar:sw :at-at:sw :at-st:sw

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2018 július 15 (vasárnap), 14:00 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2015 november 01 (vasárnap), 17:29
Hozzászólások: 414
Tartózkodási hely: Request-URI Too Long
Idézet:
Log entry #4217
Aquilotto Argento
Föld, 2105/07/15

Újra itthon!
Az elmúlt időszaban egy fárasztó, de rendkívül kellemes expedíción vettünk részt, amely egy tapasztalt felfedező különítmény (4DM1N T3AM) szervezésében került megvalósításra. Azonban a küldetési idő lejárt, így haza kellett térnünk. Ez sajnos nem ment teljesen zökkenőmentesen, ugyanis egy intergalaktikus űrrepülőverseny miatt jelentős kerülőt kellett tennie a siklónak, amivel utaztam. Szerencsére azonban a Perlatosi Galaxisközi Átszállópályaudvaron éppen sikerült elcsípnem a menetrend szerint a Földre induló űrbuszt, így nem kellett várnom a következőre.
Azt hiszem, egy rövid kicsomagolás után a hiperűrugrások által okozott jetlag jelenség miatt egyenest az ágyam felé veszem az irányt.


Argento főhadnagy,
információs segédtiszt,
***************
*BROtanikus* részleg.
***************

Köszönjük a szervezést! Hip-háp!

_________________
D O M B


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2017 július 21 (péntek), 9:20 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
Luna Black írta:
Kérdeztétek, hogy mi hiányzott vagy mi tetszett, és ott helyben nem jutott eszembe semmi, de aztán beszélgetés közben rájöttem, hogy mivel alapból nem vagyok egyáltalán versengő típus, nekem kimondottan jó volt, hogy idén nem lehetett külön trükközni a pontokkal (rabolni, másik csapatot hátráltatni, stb.), azt az egy játékot kivéve, ahol többnyire nem is nagyon éltek ezzel a lehetőséggel.

jaa igen, erről beszéltünk, emögé én is beállok :D szinte nosztalgikus volt hogy újra tisztán szereztük a pontokat x''DD az activity típusú játékokban nyilván értem a rablás funkcióját, és nagyon nagyon tetszett is a kígyós játék, ezt még elfelejtettem mondani :D ahogyan remélem a fandomfoglaló sem kopik ki egyhamar az összejövetelekről *-*

szerk: de végülis volt hátráltatás, a kémek, ami meg EPIC volt amikor bejelentettétek :D imádtam! még akkor is ha szomorú volt hogy egy embert le kell cserélni (szeretünk Lissaaaaa, hozzánk tartozol :'D)

még egyszer nagyon örülök hogy ennyien ott voltunk!!! a legelső táboromban volt utoljára NÉGY csapat, wootwoot :D
#mémgyárodismijen

+ Hiri, nekem fel se tűnt az ingliss, nekem az a fájdalom (PAAAAAAAAIN!!!!) ha tisztán magyarul kell beszélnem, de remélem azért itt-ott sikerült :haha:

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2017 július 20 (csütörtök), 9:58 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2015 december 22 (kedd), 17:59
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: Félvér Tábor
Sziasztok!
Az előbb írtam egy jó hosszú ujjongást, de a gépem kilépett, így most kénytelenek lesztek megelégedni egy rövidített változattal.
A lényeg, hogy nagyon tetszett minden!! Azt hiszem, ez volt az idei nyaram legjobb tábora, szóval lösz minden szervezőknek, és szuper embernek, aki eljött!

_________________
Lehet, hogy írnom kéne, de "módjával vonz csak a nagy feladat."

Fustration, desperation
You say you need some kind of medication.
Situation, no motivation
destination: pernament vacation


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2017 július 19 (szerda), 13:03 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 18 (hétfő), 20:14
Hozzászólások: 1888
Tartózkodási hely: Veszprém
Bejelentkezek én is, most, hogy végre kialudtam magam. :D

Súlyosan durva négy nap volt ez, srácok. :D Menjünkvisszaaaaaaaaaa.

Jobban ismertem a végére Héreget, mint a várost, ahol négy éve dolgozok, megtudtuk, hogy még egy nyomorult pálcikaembert se bírok nem elrontani, de talán még mindig tudok verselni, hogy a kémek is csak szeretetre és elfogadásra vágynak és meg lehet őket téríteni, hogy ha kis címert találsz és megküzdesz a fotóért, tuti lesz egy nagyobb is valahol, hogy minden lehet kinky if you try hard enough (and we didn't even have to try), hogy a párban vécére járás nem garancia az életben maradásra, hogy aki velem akar kommunikálni, az rögtön ki van téve egy ingliss nyelvtanfolyamnak is, hogy az energiaitalból főzött kávé még mindig durva cucc, de az alvás luxus, és hogy akármiről is legyen szó, you are never alone, and there are others like you. :xx:

Imádtam (majdnem) minden pillanatát, nagyon jó volt végre mindannyiótokkal (újra) találkozni, köszönöm szépen nektek a rengeteg élményt, és az adminoknak is, hogy ezt az egészet megszervezték nekünk és végigcsinálták velünk.

Már most nagyon hiányoztok, és várom a jövő nyarat, de legalábbis a talit. És addig is... mek mek motherf*ckers.

_________________
“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Főleg itt: AO3. Továbbá: Facebook, twitter, Flight Rising, Íróbarlang Discord.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2017 július 17 (hétfő), 22:41 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 07 (csütörtök), 15:52
Hozzászólások: 6108
Tartózkodási hely: amottan
Idén is nagyon jól éreztem magam, minden tetszett, egyetlen olyan feladat vagy pillanat sem volt, amikor úgy éreztem volna, hogy ez nem tetszik, vagy nem akarom csinálni (az időnkénti passzivitásom kizárólag a saját egyéni szenvedésemnek volt köszönhető, utólag is köszönöm a bölcsességfogamnak, hogy néha azt sem tudtam, hol vagyok...) a MeriGo zseniális volt, hihetetlen, miket össze tudtok hozni, le a kalappal, de tényleg! Kérdeztétek, hogy mi hiányzott vagy mi tetszett, és ott helyben nem jutott eszembe semmi, de aztán beszélgetés közben rájöttem, hogy mivel alapból nem vagyok egyáltalán versengő típus, nekem kimondottan jó volt, hogy idén nem lehetett külön trükközni a pontokkal (rabolni, másik csapatot hátráltatni, stb.), azt az egy játékot kivéve, ahol többnyire nem is nagyon éltek ezzel a lehetőséggel. Nyilván örülök, hogy nyertünk, de úgy általában minden kérdésnek örültem, tök mindegy, ki vitte a pontot
:D
Jó volt látni a régi arcokat és az újakat is, jó volt, hogy végre egyszer játékot nyertem maffiaként (de még milyet, sírtam a halottak reakcióin, miután engem is felakasztottak :D), remélem, hogy énekelni máskor is fogunk, köszönöm a rengeteg meme-worthy pillanatot, az elcseszett JJ Style fotót, és hogy egy kicsit ki tudtam kapcsolni. :xx:

_________________
"self care is drinking sixteen glasses of champagne and setting off a chain of events that comes to a head with you getting engaged to your celebrity athlete boyfriend in spain."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2017 július 17 (hétfő), 20:17 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Bucky Barnes írta:
Lehetne nyitni egy tali/tábor aranyköpések topicot, ahol mindenki megoszthatja a legjobb mondatokat (kontextussal vagy anélkül), amikre emlékszik? Szerintem azt is jó lenne visszanézni, elhangzott jó néhány "életbölcsesség" :D Szerintem vetekedne az adminlét fénypontjaival humor-faktorban. És akkor mehetne oda a kísérteties hápogás meg a többi :)


Ebbe a topikba nyugodtan jöhet minden ilyesmi.

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2017 július 17 (hétfő), 20:12 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Bucky Barnes írta:
Uhh, az autók néha nagyon fájtak, meg a zenék is. De azért persze kellenek az ilyen extranehéz dolgok is. Jövőre lehetne mondjuk fegyverekkel/ruházattal-kiegészítőkkel kocsik helyett, az talán jobban a népek érdeklődési körébe vág :D És mivel szabad... muhaha, készüljetek fel, hogy elárasztom az adminokat Marvel kérdésekkel. Csupa-csupa nehézzel :D

Vigyázz, mit kívánsz! A meris adminok találékonyak, szinte bármilyen témában tudnak olyan kérdéseket feltenni, hogy vakarjátok a fejeteket. :D (Sokszor inkább az a nehéz, hogy legyen a kérdések közt könnyű is, közepes is és nehéz is, hogy mindenkinek meglegyen az élmény. :) )
A kérdések jöhetnek, azokból sosem elég. :) Max, ami megmarad, azt később használjuk fel. (Pl.: megnézzük, néhány év múlva mire emlékszel még... :D )

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2017 július 17 (hétfő), 12:20 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"

Csatlakozott: 2016 augusztus 11 (csütörtök), 11:58
Hozzászólások: 11
Felkerültek a Táborban készült fotók:

https://photos.app.goo.gl/MJWUfCy5v3gTEBIg1

A videókon még dolgozunk, de hamarosan jönnek azok is :)

(És közben megtaláltam a 2016-os Tali fotóit is, így azok is felkerültek: :labi: )

https://photos.app.goo.gl/AgOqtpQZnpPF2ij72


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2017 július 17 (hétfő), 11:30 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2016 szeptember 21 (szerda), 18:18
Hozzászólások: 318
Tartózkodási hely: MCU főleg
Lehetne nyitni egy tali/tábor aranyköpések topicot, ahol mindenki megoszthatja a legjobb mondatokat (kontextussal vagy anélkül), amikre emlékszik? Szerintem azt is jó lenne visszanézni, elhangzott jó néhány "életbölcsesség" :D Szerintem vetekedne az adminlét fénypontjaival humor-faktorban. És akkor mehetne oda a kísérteties hápogás meg a többi :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2017 július 17 (hétfő), 9:16 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2016 február 23 (kedd), 15:37
Hozzászólások: 18
Na hát jó reggelt, tegnap egy gyors zuhany és kipakolás után fejest ugrottam az ágyba, ez a 11 óra egyvégtében jólesett :haha:

Nekem a FandomFoglaló örök favorit, de activity is nagyon menő volt :xx:

Máig fura érzés, hogy a GoT halállistát jobban tudtam, mint a HP-t, de kicsit friss az élmény (és még nem is láttam az új részt ujjjujj)

Mindig is "vágyam" volt úgy meghalni mint Tywin Lannister (és I. György angol király) a slozin, hála a vérnyúlnak :D :D :D

Köszönöm az extra cardio edzést Krisznek aki szerint a hegyre fel menni rövidebb lesz :roll: :roll:

Nagyon köszönöm mindenkinek a sok munkát, amit belerakott ebbe a négy napba, és mindenkinek, aki hozzájárult az élményhez.

A Sebta továbbra is várja a tagjait, immár három alapítóval, tehát aki érez magában lelkesedést Sebastian Stanért és sad gayboy (meg nem sad gayboy de abból kevesebb van) szerepeiért, az ne habozzon keresni! :xx:

Hajnal háromkor szomorú videókon nyüszíteni mindig megéri a másnapi alváshiányt.

Ja és persze éljen a Héregi Asszonykórus a Vonyító Ludak és az őket gitáron kísérő Zsombor :xx:

A lavór legyen mindenkivel! Jövőre veletek ugyanígy :beee: :beee:

ui: Ha valaki még nincs benne és fent van Facebookon, itt találja a csoportot, jelentkezzen és visszaigazolom:

https://www.facebook.com/groups/165783326789511/

_________________
Dracoista főpapnő :x SLASH Főosztályvezető
When Albion's need is the greatest, Arthur will rise again


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2017 július 16 (vasárnap), 23:23 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2016 szeptember 21 (szerda), 18:18
Hozzászólások: 318
Tartózkodási hely: MCU főleg
Jelentem, Bucky is back in base :)

Hatalmas KÖSZÖNET az adminnéniknek és bácsiknak a szervezésért, fantasztikusan jól éreztem magam! Chris, Elyes, G Lamaro, Laci, Lilyana, Lionela: elképesztő mennyiségű energiát raktatok ebbe a három (négy) napba nekünk, és remélem, ti is úgy érzitek itt a végén, hogy megérte :D

Vonatúttól vonatútig imádtam a játékokat. A Mr. X új kedvenc XD A MeriGo is szuper volt, hazaeflé többen megjegyeztük, hogy meglepő módon nem/alig lett izomlázunk tőle, valószínűleg azért, mert annyira a feladatokra koncentráltunk, hogy elfelejtettünk rendesen elfáradni... :) A gombázással love/hate a viszonyom, mert egyrészt imádom és az egyik kedvencem, másrészt viszont eszméletlen, mennyi frusztrációt okoz az embernek, hogy hiába nyom azonnal, mégis elhappolják előle pedig ő is tudjaaaa XD Nem panaszképp mondom, mert nyilván ezen semmit nem lehet változtatni/fejleszteni, hanem hogy más is röhögjön, mert én tuti azt teszem. A videós filmfelismerés is nagy kedvencem volt, a társasjátékokkal (Fandomfoglaló és Activity) együtt. (Hm, mintha itt mutatkozna egy tendencia a kérdésválaszolós/kitalálós játékok preferálása felé XD)

Uhh, az autók néha nagyon fájtak, meg a zenék is. De azért persze kellenek az ilyen extranehéz dolgok is. Jövőre lehetne mondjuk fegyverekkel/ruházattal-kiegészítőkkel kocsik helyett, az talán jobban a népek érdeklődési körébe vág :D És mivel szabad... muhaha, készüljetek fel, hogy elárasztom az adminokat Marvel kérdésekkel. Csupa-csupa nehézzel :D

2. és 3. guminyulunk kegyetlen volt. :) Az elsőt meg még mindig nem tudom, ki lustálkodta el? XD (Tudom, hogy volt fotózáson felfedés, csak már nem emlékszem XD)

Köszi mindenkinek, aki rajzolt az "emlékkönyvembe" XD

Életem legjobb pillanatai, amikor olyan emberekkel fangörcsölhetek, akik szintén rajonganak valamiért, amiért én is, szóval thanks mindenkinek, aki tegnap éjjel csatlakozott kicsit a Stucky lelkendezéshez. (És igen, vállalom, hogy angstos vagyok. SZENVEDJETEK TI IS!!! XD) A SebStan rajongói klubban meg visszamenőlegesen is alapítói titulust követelek magamnak XD

Jó lesz majd a képekkel, videókkal visszanézni és felidézni az élményt. Az alvásmegvonás egyik tünete, hogy a memória romlik, szóval az ottani élvezetért cserébe extrán szükségem lesz a vizuális mankókra XD

Egyébként én vagyok az a deviáns, aki nincs fenn FB-on, úgyhogy ha bárki úgy érzi, hogy el tud viselni belőlem egy kicsit többet, nyugodtan írjon rám e-mailt (hungarianwhovian@gmail.com még mindig) vagy zargasson tumblr-en (Menatiera), én biztosan örülni fogok neki.
Budapestiekkel találkozni is szívesen összefutok (akinek nincs messze Óbuda, munkahelyemen is meglátogathat! ;) ), itthon továbbra is tudok simogatnivaló kismacskát felajánlani helyi babusgatásra :D

És most kidőlök aludni. *puff*

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2017 július 16 (vasárnap), 23:22 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 10 (csütörtök), 21:54
Hozzászólások: 3100
Tartózkodási hely: Gallifrey
Sikeresen hazaértem én is :)

Zseniális volt az idei tábor, nagyon jó volt hogy ilyen sokan eljöttünk. :) Ki se tudok ragadni részletet, annyira egyben volt az egész... Nagyon kellett ez már. A MeriGO profi, de az összes játékot imádtam, és végre kaptunk enni is eleget. :D

A nyúl legyen veletek!

_________________
A régi Ismerkedő Susija. :)

Időközönként beleesem egy sorozatba amit senki sem ismer, aztán jöhet a következő.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2017 július 16 (vasárnap), 21:46 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Én is hazaértem. :)
A tábor szuper volt, a táborozók is! :) Jövőre folytatjuk! :pbunny:

Majd átküldöm Liónak a mai képeket. :)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2017 július 16 (vasárnap), 21:37 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
Egek, iszonyú jól éreztem magam :')

Számomra tök hangulatos volt a falusi séta NMT/MeriGonak, és a feladatok zseniálisak voltak :yes: ja és jól működött a gombázás (oké ez furán hangzik) és app is készült, most már tényleg full extrás a meritábor :D

köszönöm hogy kiszakítottatok egy kicsit a betondzsungelből és hogy a fandomokkal körülvéve és veletek lehettem, köszönöm mindenkinek aki ott volt és akár egy szót is váltottunk, hát imádlak titeket :D készvégem, ennél jobban sosem éri meg napokig nem rendesen aludni :mrgreen:

aludjatok jól,
egy kecske fecskében

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2017 július 16 (vasárnap), 19:27 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 február 19 (szombat), 19:38
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Mindenhol IS
Én még nem haza-haza értem, csak az albérletbe, de vegyünk azt is annak. :D

Jó alvást mindenkinek, nekem most tuti az jön, majd várom a képeket! :taps:

_________________
$pray Don Matteo legyen veled! $pray
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2017 július 16 (vasárnap), 17:48 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Én is hazaértem épségben, azóta kimostam magamból a tegnapi tábortűz füstjét is, aztán azt hiszem, bepótolom ezt az egy hetes alig-alvást :D Köszönök mindenkinek mindent, szokás szerint egy élmény volt :xx: :beee:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2017 július 16 (vasárnap), 16:14 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
én hazaértem Lena bőröndjével :P

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2016 július 31 (vasárnap), 13:06 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Íme pedig a táboros képek:

https://goo.gl/photos/ytkPZV9Q88QZSE8v6

:pbunny: :pbunny: :pbunny: :pbunny:

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2016 július 30 (szombat), 15:53 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Eltartott egy darabig, de végre sikerült nagyjából az összes táboros videót feltölteni.

Itt lehet mozizni:

https://www.youtube.com/user/merengofanfic/videos

:) :) :)

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2016 július 28 (csütörtök), 19:50 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 19 (csütörtök), 19:32
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Piros kanapé
Csatlakozom, én is köszönöm a szervezést és a sok-sok élményt! :)

A Hófehérke átka videók mindenkiről nagyon hízelgő képet mutatnak :D

_________________
Ficblog, Facebook, Twitter, Blog


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2016 július 26 (kedd), 19:39 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2014 december 27 (szombat), 22:32
Hozzászólások: 274
Tartózkodási hely: Raptorfalva
Köszönjük szépen a szervezést! Fantasztikus élmény volt. Őszintén szólva nem számítottam rá, hogy ennyire durván jó lesz :D Remélem, lavórra is részt vehetünk majd :-)

_________________
Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon. ~ Stephen King

¤ SZBMK ¤


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2016 július 26 (kedd), 7:54 
Offline
Ó-nagy admin "Verem-úrnő"
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 14:41
Hozzászólások: 2730
Tartózkodási hely: erdei tisztás
Örülünk, hogy idén is jól éreztétek magatokat, és ne feledjétek, hogy most is szívesen várjuk a mi tetszett, mi nem tetszett, mit szeretnénk jövőre, mit nem szeretnénk jövőre, mit szeretnénk másként jövőre ötleteket... :pbunny:

(mit szeretnénk lavórra, mit nem szeretnénk lavórra, mit szeretnénk másként lavórra...)

_________________
♥ Marauders ♥


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2016 július 25 (hétfő), 22:08 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2014 április 24 (csütörtök), 16:18
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Nyugat
Halihó! Egyébként én is élek még :D Éppen élménybeszámolót írok a táborról, remélem jól vissza fogom tudni adni ezt a csodás pár napot írásban is :xx:

_________________
"Van mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor s hazaér;
régi erő nem enyészik,
fagyot kibír mély gyökér."

~J. R. R. Tolkien


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2016 július 25 (hétfő), 16:45 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 február 19 (szombat), 19:38
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Mindenhol IS
Én is haza értem végül, nem vittek el zsupszkulccsal a Kviddics Kupára. Helyette aludtam egy olyan jót, mint már régen.
A tábor nagyon jó volt :taps: , és mint mindig, most is úgy érzem magam, mint aki hirtelen nem is tudja, hogy ezek után mit is kezdjen az életével. [Hello darkness my old friend starts to play softly in the background] _szellem_
Jövőre veletek ugyanitt, sőt, mihamarabb alter vagy meritalin tali! És a nyúl legyen veletek! :pbunny: Meg a barik, akik mint mi is: 2I sheep it" :beee:

_________________
$pray Don Matteo legyen veled! $pray
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2016 július 25 (hétfő), 13:42 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
Végre újra láttalak titekeeeeet ^^ ♥
Nagyon jó volt, a feladatok marha ötletesek :D És mindennap hajnalig maffiázás yeee
Imádtam, MÉG EGYET!

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2016 július 25 (hétfő), 8:36 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Rendben hazaértünk mi is Bellindával. Róla nem tudok nyilatkozni, de én nem sokat aludtam (nem úgy, mint tavaly. khm... 16 óra... khm). Nem gondolkodtam előre, és vettem ki egy szabadnapot mára... A táborban viszont végre túlestem a tűzkeresztségen: megvolt az első hajnalig tartó merengős maffiázásom :yes:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2016 július 25 (hétfő), 6:52 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2016 február 23 (kedd), 15:37
Hozzászólások: 18
Én is hazaértem, nem evett meg a nyúl :Dbunny:
Gyakorlottan és 90 fokos dőlésszöggel estem az ágyba, ahol egy megszakítással aludtam reggelig :yes:

Köszönjük a szervezést idén (is) FANTASZTIKUS VOLT!

Álltuk a szút, álltuk a szút, álltuk a Boss szút!! :xx:

_________________
Dracoista főpapnő :x SLASH Főosztályvezető
When Albion's need is the greatest, Arthur will rise again


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2016 július 24 (vasárnap), 23:21 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2015 november 01 (vasárnap), 17:29
Hozzászólások: 414
Tartózkodási hely: Request-URI Too Long
Lilyana írta:
hazaértem, nem raboltak el az entek, orkok, és guminyulak sem... :D


Én is sikeresen hazaértem, csak idáig aludtam...
Köszönjük a szervezést, remekül éreztem magam :)

Hodor!
Aqui

_________________
D O M B


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2016 július 24 (vasárnap), 19:26 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
hazaértem, nem raboltak el az entek, orkok, és guminyulak sem... :D

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2015 július 29 (szerda), 6:37 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 10 (csütörtök), 21:54
Hozzászólások: 3100
Tartózkodási hely: Gallifrey
Halihó! :D

Én azóta megnéztem az Antmant, úgyhogy csak most jutottam el a képekig, de wow. :D Még embernek is kinézek páron.

Imádatos volt a tábor, már hiányoztok. :D Pár top elem... Mr. X folyamatosan, Cards Against Humanity (vééégre játszhattam!), és itt ez a Battlestar Galactica játék... El fogom kezdeni a sorozatot és nagyon, nagyon bőgni fogok, ezt előre érzem. És lavór! Természetesen. Ó, és most már hivatalosan tesztelt pszichopata vagyok. :D És igen, Lily, tessék megnyomni azt a gombot! :D Azért micsoda vezetőség volt ott... Meg a másodikban, mikor kimentem-lelőttek-kimentem-lelőttek aztán meg mindenki a börtönben ült... És szokás szerint belealudtam a Munchkinba, ez nem az én játékom valahogy.

És Szemi, neked soha senki sem hisz többé. :D Még akkor is cylonsággal gyanúsítottunk mikor nem voltál az.

A füzetek meg gyönyörűek.

_________________
A régi Ismerkedő Susija. :)

Időközönként beleesem egy sorozatba amit senki sem ismer, aztán jöhet a következő.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2015 július 28 (kedd), 20:42 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Köszönjük a gyors feltöltéseket! :)

Nagyon jók a képek és a videók is! :) (Azok a tekintetek és arckifejezések a shirtless alatt... :D :D :D )

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2015 július 28 (kedd), 19:23 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2015 március 22 (vasárnap), 17:10
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Hungary - Veszprém megye
Képek!!! :D Akadnak azért vállalhatóak :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2015 július 28 (kedd), 18:45 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Immáron a képek is elérhetőek:

https://goo.gl/photos/HjwLN4wrBCdGsQCa6

Van mit nézegetni :Dbunny: :Dbunny: :Dbunny: :Dbunny:

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2015 július 28 (kedd), 17:47 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Nagyjából felkerültek a táborban készült videók:

https://www.youtube.com/user/merengofan ... =1&sort=dd

Egy-kettővel még küzdök hála a Youtube licenszbaromságainak, de a többi már nézhető.

:Dbunny: :Dbunny: :Dbunny: :Dbunny: :pbunny: :pbunny: :pbunny: :pbunny:

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2015 július 27 (hétfő), 16:07 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 24 (péntek), 20:19
Hozzászólások: 2577
Tartózkodási hely: Dracoista szentély - Slash főosztály
Meg a változatos erősségű sóhajok és intenzív nyálcsorgatás a Mr. Júliusnál :xx: :xx: Az egy nagyon szép feladat volt.

- És a lavórok?
- Mi van velük?
- Vonzzák szexuálisan?

Akadályozóköteg Bence :xx:
Haszonbérlő Dávid

A kastély pincéjében kikötözött sárkánynak bejegyzett Merlin, aki kéri Arthurt, hogy üsse meg

És a Blacky mentőakció:
"Gyertek értem, itt van a fürdőnk előtt nem tudok kijönni!"

_________________
Kép
Dracoista főpapnő :x SLASH Főosztályvezető
When Albion's need is the greatest, Arthur will rise again


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2015 július 27 (hétfő), 12:06 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
csak a szokásos, Gyoka, csak a szokásos... :D :D

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2015 július 27 (hétfő), 11:35 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
:D :D :D

Mit műveltetek ti ott? :roll: :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2015 július 27 (hétfő), 10:38 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 24 (péntek), 20:19
Hozzászólások: 2577
Tartózkodási hely: Dracoista szentély - Slash főosztály
Az én combomon battlestar galactica skillkártyák vannak. Zöld, kék és lila foltok, tehát ha krízishelyzetbe kerülök, csak megrúgom az illetőt.
Aztán rohanok a gombomhoz megnyomni.

Ömlenek belőlem a szóviccek jobban, mint azelőtt, tartok tőle, hogy miután két guminyúl sem tudott, most a kollégák fognak megölni.

Pár kedvenc gyöngyszem:
- Halottak előre!
Pénztárosnéni WTF feje

Három lehetőséged van:
- Kifizeted
- Bevállalod, hogy te mondod el.
- Megöllek

:xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :taps: :taps: :taps:

_________________
Kép
Dracoista főpapnő :x SLASH Főosztályvezető
When Albion's need is the greatest, Arthur will rise again


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2015 július 27 (hétfő), 10:24 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2014 április 24 (csütörtök), 16:18
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Nyugat
Elyes írta:
hozzáadtalak, majd jön egy csoport admin és engedélyez is :)

Köszönöm!:)
És igen, jövőre is mindenképpen, ha nem is ugyanitt (mondjuk Sopronban? ;;) ), de én egy helyet már stipi-stopizok is :D

_________________
"Van mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor s hazaér;
régi erő nem enyészik,
fagyot kibír mély gyökér."

~J. R. R. Tolkien


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2015 július 27 (hétfő), 9:42 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 26 (csütörtök), 10:00
Hozzászólások: 93
Tartózkodási hely: Wonderland
Én is rendben megérkeztem, és rögtön ki is dőltem, hiába, így jár az, aki éjszakázik :D

A tábort imádtam, kis Hó családunk azért csak tudott valamit :D A töménytelen mennyiségű Mr. X után, hazafelé még mindig újabb szereplőkön járt az agyam. A combomon még mindig látszik az "I ship it" felirat, és mikor anyum rákérdezett, hogy mi az, hangosan kezdtem el neki énekelni - még jó, hogy nem értette :D

Jövőre is megyünk, ez már most eldőlt ;)

_________________
Kép

A jó kislányok egy hercegről álmodoznak, a rosszak kettőről egymáson.

Dirty minded? Me?! I like to call it imaginative!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2015 július 27 (hétfő), 9:42 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Alavel írta:
A fotók érdekelnének, valaki fel tudna venni a csoportba? ;;)

hozzáadtalak, majd jön egy csoport admin és engedélyez is :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2015 július 27 (hétfő), 9:33 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2014 április 24 (csütörtök), 16:18
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Nyugat
Elyes írta:
Amit telefonnal csináltam képeket, megosztottam Familyben, a videókat majd este rakom fel, ha hazaértem.

A fotók érdekelnének, valaki fel tudna venni a csoportba? ;;)

_________________
"Van mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor s hazaér;
régi erő nem enyészik,
fagyot kibír mély gyökér."

~J. R. R. Tolkien


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2015 július 27 (hétfő), 9:15 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Elfelejtettem bejelentkezni, de én is rendben megérkeztem haza XD Háromkor ledőltem aludni, és most reggel ébredtem fel :mrgreen: Amit telefonnal csináltam képeket, megosztottam Familyben, a videókat majd este rakom fel, ha hazaértem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 836 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség