Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 28 (vasárnap), 9:52

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 836 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 11 (szerda), 9:54 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 15 (vasárnap), 10:19
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: "vasgyárföld"
Lizi Eyre írta:
Gesztenye, de olyan jól elbeszélgettünk, nem?


Ezt nem tagadom!:)

_________________
„Léptél már hangyabolyba? Számodra nem jelent sokat. Csupán egy elhibázott lépés. Mindössze valami puha a lábad alatt, amit a következő másodpercben már el is felejtesz, ahogy haladsz tovább a saját utadon. De a hangyák, azok nem tudják elfelejteni. Az ő számukra egy világ dőlt össze.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 10 (kedd), 22:44 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 11 (kedd), 18:53
Hozzászólások: 4241
Tartózkodási hely: Sohacsodaország
Gesztenye, de olyan jól elbeszélgettünk, nem?

Itt a lista, 165 szó, ha jól számoltam.

    Adminisztráthor
    Agitáthor
    Agregáthor
    Akathor (Indiana Jones)
    Akináthor
    Alasthor
    Aligáthor
    Amneziáthor
    Animáthor
    Applikáthor
    Arathorn
    Asthoria (Greengrass)
    Avitáthor
    Báthor
    Báthory
    Benicio Del Thoro
    Biathorbágy
    Bithorló
    Bothor
    Bothorkál
    Búthor
    Csathorna
    Csuthora
    Defibrilláthor
    Dementhor
    Derethor - Lotr
    Destrukthor
    Detekthor
    Detonáthor
    Diktáthor
    Disznóthor
    Dokthor
    Elekthor
    Epiláthor
    Észthország
    Fakthor
    Finthor
    Generáthor
    Gladiáthor
    Hekthor
    Imitáthor
    Imperáthor
    Indikáthor
    Inkubáthor
    Inkvizíthor
    Inspekthor
    Inszemináthor
    Irrigáthor
    Izoláthor
    Kalkuláthor
    Kánthor
    Karburáthor
    Kolosthor
    Kondenzáthor
    Kondukthor
    Konnekthor
    Konspitárhor
    Konstrukthor
    Kooperáthor
    Koordináthor
    Korrekthor
    Korrepetáthor
    Korrepetíthor
    Kothor
    Kothorék
    Kothoronosz
    Kreáthor
    Kuráthor
    Lajthorja
    Lathor
    Legilimenthor
    Lekthor
    Letthország
    Lex Luthor
    Lokáthor
    Lokomothor
    Mediáthor
    Megthorlás
    Megthorol
    Megthorpan
    Menthor
    Moderáthor
    Monithor
    Monosthor
    Mothor
    Narráthor
    Némethország
    Okklumenthor
    Orbán Vikthor
    Osthor
    Pankráthor
    Pászthor
    Pikthor
    Prasthor (?)
    Predáthor
    Prokáthor
    Puertho Rico
    Purgathórium
    Quasthor
    Radiáthor
    Rapthor
    Reakthor
    Recepthor
    Reflekthor
    Reformáthor
    Rekthor
    Rethorika
    Rothor
    Sáthor
    Sikáthor
    Simonthornya
    Stabilizáthor
    Szekthor
    Szenáthor
    Szimuláthor
    Szintetizáthor
    Szthori
    Tanthor (Tarzan)
    Tánthorog
    Thor
    Thorta
    Thorda
    Thordas
    Thorin
    Thorino
    Thorkolat
    Thorkos
    Thorlasz
    Thorma
    Thorna
    Thornác
    Thornádó
    Thornász
    Thorockó
    Thorok
    Thorol
    Thoron
    Thorontál
    Thorontó
    Thorony
    Thoros (Trónok harca)
    Thorpedó
    Thorreádor
    Thorrent
    Thorres Dani
    Thorricelli
    Thorta
    Thortellini
    Thortilla
    Thortuga
    Thortúra
    Thoruk makto (Avatar)
    Thorvaj
    Thorz
    Thorzó
    Thorzsa
    Thorzsalkodás
    Trakthor
    Vekthor
    Ventilláthor
    Vibráthor
    Villanypászthor
    Vithorla
    Vithorlás
    Zethor

_________________
Jöhet bármilyen Alkonyat, Harry Potter mindörökre fennmarad :!: :D
Dracoista papnő :x Ficblogom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 10 (kedd), 21:30 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 15 (vasárnap), 10:19
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: "vasgyárföld"
Sziasztok!:)

Így két nap után, teljesen kipihentem, de még mindig nagyon feldobva és őrült módon vigyorogva beszállok én is a mesélők közé.:)

Szeretném megköszönni, hogy még is megrendeztétek ezt a tábort, fantasztikus volt ez a három nap, soha nem fogom elfelejteni az biztos. Örök hálám Nektek!:)

Tényleg nem lehet sok új dolgot írni, csak ismételni tudom a többieket. A szállás nagyon szép volt, életem legkellemesebb csalódása az erdei iskolák és táborhelyek terén. Remél még visszatérünk ide.;) Ezalatt a két éjszaka is úgy megszoktam a békák brekegését, hogy rendesen hiányoznak az ugribugrik.. és akkor még meg sem említettem a társaságot.:D Furcsa volt az a nagy csend ami körülvett itthon, megszoktam, hogy folyton nyüzsögnek körülöttem, hogy az emeltre felhallatszik a fiúk épp aktuális jelmondata, Nyipyke röhögése vagy ahogy a tömeg az "Akasszuk fel!"-t skandálja.
Na és persze igen tanulságos volt az néhány nap: megtanultam például, hogy maffia közben nem tanácsos szembe ülnöm Lióval.:D Ha pedig feltűnik a színe a gyilkos guminyuszi, mindenki gyanús.:D Igaz, Lizi? Negyed óra szuper beszélgetés után lazán végeztél velem.:D Jövőre pedig remélem lesz időnk több God Game körre is, a végére kezdtem ráérezni... kár, hogy addigra kinyírták szegény vérfarkasaimat.:(

A közös történetere én is nagyon kíváncsi vagyok, főleg mivel innen-onnan hallottam részelt foszlányokat és még csak nem is hasonlítottak arra, amit én a második vagy a harmadik oldalon olvastam, illetve írtam.:D

Katica, de még milyen történetet tud alkotni néhány elvetemült, ha összezárják őket.:D Remélem sikerül minél hamarabb összehoznunk egy közös beszélgetést, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit hozunk még ki belőle.:DxD

Nagyon köszönöm mindenkinek, aki ott volt és felejthetetlennél tette ezt a hétvégét. Fantasztikusak vagytok és nagyon a szívemhez nőttetek mindannyian.:)
Szóval köszönöm, köszönöm, köszönöm és köszönöm, remélem jövőre ugyanitt találkozunk.:) Addig is - vagy legalábbis a következő találkozóig -, rongyosra nézem a vidiket és a képeket.:)
Kívánok Mindenkinek további szép nyarat, a fesztiválozóknak pedig jó szórakozást!:) >:D<

Ó, és számomra külön élmény volt az íjászkodás, egyszer telibe találtam.:D Köszönöm a segítséget, Chris!:D

_________________
„Léptél már hangyabolyba? Számodra nem jelent sokat. Csupán egy elhibázott lépés. Mindössze valami puha a lábad alatt, amit a következő másodpercben már el is felejtesz, ahogy haladsz tovább a saját utadon. De a hangyák, azok nem tudják elfelejteni. Az ő számukra egy világ dőlt össze.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 10 (kedd), 20:14 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 11 (hétfő), 13:56
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Itt. Vagy ott... De leginkább sehol.
Halihó Mindenkinek! :D

Egy szóban összefoglalva az egészet: RÖVID!!!!! Kár, hogy csak három napos volt, de remélem jövőre már hosszabb lesz. A helyszín nagyon tetszett, s érdekes módon visszafelé már nem is tűnt olyan hosszúnak az út.
Nagyon örülök, hogy részese lehettem egy ilyen remek kis kalandnak, és ennyi nagyszerű emberrel találkozhattam. Egy élmény volt Veletek! Remélem, jövőre is mind jöttök :mrgreen:

Igazi kedvenc momentumot kiemelni nem is tudok hirtelen, mert végig pörögtek az események, úgyhogy minden elismerésem a szervezőknek (és az aktív résztvevőknek), hiszen bámulatos munkát végeztek!

A Thor listára naggyon kíváncsi vagyok, mert azóta is azon gondolkozok, és találtam még kettőt :P Csak azt nem tudom, szerepelt-e már rajta. Ilyen pl AkaThor (Indiana Jones... Itthon meg néztek hülyén, minek is örülök ennyire a név hallatán :roll: ) és még volt ilyen.
Esetleg megvan valakinek az eszperente nyelven íródott remekmű? XD Mondjuk a közös sztorit is nagyon várom már, hogy mi sült ki a végére :D

Jut is eszembe: Chris, remélem kiheverted már Géza "harapását" :roll:

Így hirtelen most ennyi. A képek és videók fantasztikusak lettek! :D Jó nézegetni őket... Várom a többit :P

A végére már csak annyit, hogy MÉG ILYEEEEET! :mrgreen: :mrgreen:

MERI TÁBOR FOREVER!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 10 (kedd), 12:45 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 19 (csütörtök), 11:26
Hozzászólások: 102
Sziasztok!
Jelentem, én is egyben hazaértem. :) Ugyanazt tudom mondani, mint a többiek, nagyon jól éreztem magam és megérte ennyit várni a táborra. Hazafelé úton egy ideig a Thor-listán járt az agyam. Már olyanok jutottak eszembe, hogy kooperáThor. XD Picit pihent hangulatban voltam. :mrgreen:
Jó érzés visszanézni a képeket és a videókat! Köszönöm a szorgalmas töltögetőknek. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 10 (kedd), 0:34 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 11 (kedd), 18:53
Hozzászólások: 4241
Tartózkodási hely: Sohacsodaország
Képek és THOR lista holnap vagy a héten érkezik Lizitől ^^

Vissza akarok menni, mindenki nagyon hiányzik, iszonyúan szerettem ott lenni, köszönöm a csodás napokat.
Sötétben keresgélős játék és a fonalas ismerkedős régi jó ismerősökként tértek vissza 2010-ből, és nagyon örültem nekik. Jövőre már elsőként fogom berakni a táskámba a masszázsolajat :)
Öhm, annyi mindent írnék egyszerre, hogy egyet se tudok rendesen kifejteni. Ez talán az a szindróma, mikor annyira jó volt, hogy egy író sem tudja szavakba önteni.
Hálás köszönetem, hogy nem kellett tábor nélkül maradnom az idén. Lio, köszi, hogy a kezembe nyomtad a nyulat, hogy nyuszoghassak, bár először azt se tudtam, hova rakjam, úgy féltem. Mikor az első néhány gyilkosságomon túlestem, hát eléggé ideges voltam, hogy menni fog-e, és hogy nem bukok-e le. Nagyon jó érzés volt :x
A helyszín nagyon jó volt, lehetne ugyanott jövőre is.

Balcsi felé érdekes volt, mert annyira a tábor hatása alatt álltam még, hogy lekéstem a vonatomat, de szerencsésen (2 óra csúszással) megérkeztem Keszthelyre. Bár inkább lennék még a tábor negyedik illetve mostmár ötödik napján :D Remélem jövőre megint lehet egy 3 és 5 napos rendszer, vagy ha más nem, akkor egy hosszúhétvége feelingű 4 napos...

:x Merengő Tábor :x

_________________
Jöhet bármilyen Alkonyat, Harry Potter mindörökre fennmarad :!: :D
Dracoista papnő :x Ficblogom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 09 (hétfő), 21:07 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
Nem tudok egyebet mondani azon kívül, amit a többiek már megtettek. Jól éreztem magam, a táborhely tökéletes volt, az ételek finomak, és itthon már normálisan ki is alhattam magam. :D

Hazafelé találtam még két thort. XD Valaki lefényképezte teljes pompájában a listát? Én még akkor kaptam le, mikor 138-nál tartottunk. Bár a legutolsókat már nem írtuk fel. Máskülönben igazán büszke voltam a társaságra, hogy ennyi szót sikerült összeszedni, látszott, hogy alapvetően szeretünk írni és olvasni, edzett a szókincsünk. :-D

Már csak azért is szívás, hogy nem öt napos volt, mert holnap már mehetek dolgozni. Drukkolok, magamnak és mindenkinek, hogy jövőre sikerüljön mind anyagilag, mind lehetőségügyileg is megoldani a több napot, ugyanitt. Tényleg érdemes lenne visszatérni.

Jól éreztem magam, és örülök, hogy ezzel mindenki más is így volt. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 09 (hétfő), 16:38 
Offline
Kritikanindzsa
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 25 (vasárnap), 21:32
Hozzászólások: 38
Az az érzésem, hogy ez az akta lezáratlan marad az idők végezetéig. Mivel minden gyanúsított ugyanazt vallotta ("Nem az enyém."), emiatt nagy az ellentmondás a célszemély kilétét illetően. Az is lehetséges, hogy a valódi tettes nincs a gyanúsítottak padján. A bizonyíték sem nyújt elég támpontot a leírások alapján.
Az eljárás során több pontot is kifelejtettek. Nem szerepel a jegyzőkönyvben például: a méret, tiszta vagy használt, esetleges DNS mintát tudnak-e venni a nyomozók.

Itt valami nem stimmel. -Horatio /napszemüveg fel/ YEAAHHHHH!!!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 09 (hétfő), 14:15 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 február 19 (péntek), 14:44
Hozzászólások: 30
Muszáj nekem is beköszönnöm és elmondanom, mennyire jól éreztem magam. Igazából még azt sem fogtam fel rendesen, hogy odaértünk, máris elrepült az idő, és jöttünk haza. Nehéz lenne kiemelni bármit is, még ma a buszon is vissza kellett fojtsam a nevetést, ahogy eszembe jutott néhány momentum.:D Köszönet az adminoknak a szervezést, a társaságnak meg örök respect, hogy ennyi bolond, jófej ember össze tudott gyűlni!^^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 09 (hétfő), 13:34 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Hmm... Nem semmi dolgok folytak ott az idén sem. :D Látva az eddigi képeket, videókat, hasonló hangulat lehetett az idén is. :)
Egyre kíváncsibbá tesztek, miket is kellett ennyire tagadni... :D

Peti, pedig a gyanúsítottak között vagy te is, ha jól emlékszem. (Úgy Ashával azonos szinten, mivel elég közel aludtatok Blackyhez.) :D De én hiszek neked. :) (A férfiaknak össze kell tartaniuk a sok nő közt... :D ) Lehet az is, hogy az a tanga valójában Blackyé volt, csak meg akart gyanúsítani... ;) :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 09 (hétfő), 12:10 
Offline
Kritikanindzsa
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 25 (vasárnap), 21:32
Hozzászólások: 38
Mindenki sajnálja, hogy nem 5 napos volt a tábor. :cry: Ez elég sokat elárul róla.
A srácok[a szerepjátékosok] baromságai nagyon nagy nevetőgörcsöket tudott okozni a tábornak(főleg Nyipikének). Az egységes alibi mind az 5 fiút mentesíti minden kihágás és szabályszegés alól(persze egy sem volt) "Nem mi voltunk!" vagy a "Mindent tagadunk!". :mrgreen:
Gyűjtöttünk 150+ THOR tartalmú szót (íme néhány: InkvizíTHOR, vekTHOR, trakTHOR, THORnádó, Akhilleusz ellen az új HekTHOR sem vesztett volna :-D , lekTHOR, rapTHOR, stb.).
Sok új arcot ismerhettünk meg, sok új kapcsolat jött létre és néhány régi baráttal is jól esett a találkozás. Láthattunk széttépett férfi felsőt, vért és verítéket (főleg az adminoktól), szülinapi THORtát, konyhás-nénit aki beszállt a THOR keresésbe, rózsaszín guminyuszit, GodGame vesenyt, hihetetlen zsebszövegeket ami néhol (+18), masszázs szalont, kolesz verziós hosszúnadrágot, tradícionális íjászatot és furcsa alakokat a Bátorság próbán.
Végeredményben akkor is egy hatalmas tapsvihar jár az adminoknak, akik meghajlították az Időt, a Teret, a pénztárcájukat, a telefonszámlájukat és táborlakók ellenszenves szüleinek gondolkodását, csak azért, hogy a lehető legjobbat nyújtsák nekünk, miközben szinte teljesen kimaradtak a programok élvezéséből. =D> =D> =D>

Tiszta szívből, a táborlakók nevében köszönjük nektek, hogy ilyen csodálatos tábort szerveztetek!
_U_ Chris (Holdtestvérre vonyító) _U_ Lionela (törpe oroszlán) _U_ Lilyana ([drága nővérem] a megnevezhetetlen crossover) _U_

Bármelyik admin, aki segített a tervezésben/szervezésben/kivitelezésben/stb.-ben és nem szerepel a neve a feljebb látható 'Óh-Nagy-Admin' istenítő sorban, annál bocsánatért esedezem és a következő táborban egy masszázzsal szeretném kiengesztelni. A visszaélőkre Lionela teljes haragja sújtson le. XD

mod. szerk.

Remélem most mindenkinek megvan a tangája, nem úgy mint a tavalyi tábor után. (Nem én voltam! Mindent tagadok!) :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 09 (hétfő), 0:22 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 07 (csütörtök), 15:52
Hozzászólások: 6108
Tartózkodási hely: amottan
A fáradtsági szintem szerintem elég jól jellemzi, hogy úgy a 20. próbálkozásra sikerült bepötyögnöm a felhasználónevem x)

Köszi mindenkinek mindent, imádtam az egészet :D Kockásra röhögtem a hasam, azóta is szavakon pörög az agyam, és természetesen én is fordulnék vissza egyből.

Remélem, mire hazaérek jövő héten, már sok minden fenn lesz, mert nagyon kíváncsi vagyok, főleg a közös szt(h)orira, a játékokat meg mindig jól esik visszanézni :)

Hiányoztok, fura ez a csend, és hogy senki sem próbál kinyírni. Jövőre ugyanott? :D

_________________
"self care is drinking sixteen glasses of champagne and setting off a chain of events that comes to a head with you getting engaged to your celebrity athlete boyfriend in spain."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 08 (vasárnap), 23:32 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 március 06 (kedd), 20:14
Hozzászólások: 13
Sziasztok! :)

Én is nagyon jól éreztem, szuper volt minden. A szállás, a kaja, de főleg a társaság és a játékok. Hú, nem is tudom, mit írjak még, tényleg felejthetetlen élmény marad, borzasztóan örülök, hogy elmentem. Tudtam volna maradni még pár napot. :D És természetesen nagyon szívesen mennék jövőre is. :)
A kedvem még mindig szuper, nem tudom letörölni a mosolyt a képemről, ha eszembe jut a tábor. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 08 (vasárnap), 20:16 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Jelentem, a pénteken készült videók mind fennt vannak. A sorrendet kicsit összekuszálta a youtube, de minden megtalálható.

http://www.youtube.com/user/merengofanfic/videos

Kellemes szórakozást! :-D :-D :-D :-D


UI: Én vagyok a pillangó! :D :D :D :D =)) =)) =))


Szerk.: Az összes videó felkerült.

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 08 (vasárnap), 19:59 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Lionela írta:
Az egyik legjobban sikerült táboron vagyunk szerény véleményem szerint túl. Kivételes módon szinte minden klappolt, úgy tűnt jól érzi maga a banda, és végére már nagyon egybe is kovácsolódott a nagytöbbség.
Kezdem igazán sajnálni, hogy nem tudtam menni... :( Legközelebb talán nagyobb szerencsém lesz... :) (Bár lehet, hogy az nektek szerencsétlenség lesz? ;) :D )

Lionela írta:
A szállás hihetetlenül jó volt, a kaja is nagyon finom, a tulajnéni nagyon aranyos és kedves.
Ezek szerint akkor megmaradt a Cemotoxod? :D Nem baj, tedd el! Hátha jövőre megint szükséged lesz rá... :D

Lionela írta:
A Merengő Őrzői és a Kívülállók küzdöttek a hihetetlen heves versengésben, amelyben a tét, maga a Merengő léte volt. Szerencsére a Merengő Őrzői nyertek, így továbbra is élvezhetjük a lapot :lol:
Gratula a nyerteseknek! :D

Lionela írta:
A gyilkos guminyuszijaink nagyon ügyesek voltak, bejött a képbe a komoly taktikázás, és számításaink szerint gyorsasági rekord is született a táborlakók kiirtásában :D
Nocsak! Egyre ügyesebbek ezek a guminyuszik! :D

Lionela írta:
A képeket már most elkezdem feltolni, ha lesz időm, akkor a videókat is elkezdem. A közös sztorit, viszont max holnap kezdem bepötyögni, de ha kész, azt is hozom. Előzetesben annyit: a végeredmény hihetetlenül beteg lett XDDD
Helyes, helyes! :D De a többiek is hozzákezdhetnének a feltöltésekhez, mert kétlem, hogy csak ez a 37 kép készült volna. Mi, szerencsétlen itthon maradottak pedig már lyukas oldalunkat szorongatva várjuk a képeket, videókat és részletes beszámolókat! :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 08 (vasárnap), 19:44 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 22 (péntek), 18:10
Hozzászólások: 8
Hali!
Ez volt az első Merengő Táborom, ami azt hiszem jobbra nem is sikerülhetett volna. A helyszín egyszerűen szuper volt, köszönet az ügyes adminoknak érte. :)
Habár rengeteg ismeretlen emberrel, avagy írópalántával találkoztam pénteken, ma már nehéz szívvel hagytam ott őket, mivel már kedves ismerősökként, barátokként tekintek rájuk/rátok. Ez a három nap szerintem összekovácsolt minket, és sikerült új barátságokat kötni.
Ráadásul új, kissé beteg, de szórakoztató történetek is születhetnek olyan személyek közreműködésével, akik nem is ismerték eddig egymást. (Saját tapasztalat! :D)
A vetélkedők igazán szórakoztatóak és ötletesek voltak. Személyes kedvencemmé vált a zsebszöveg, ami érdekes helyzeteket teremtett. :D Például Voldemortunk és az állatorvos este... XD
Rengeteg felejthetetlen emlékkel gazdagodtam, mint az éjszakába nyúló Maffia játék, vagy épp a bátorságpróba. Ja, és drága rózsaszín guminyuszis gyilkosainkat ki ne felejtsem!
Remélem jövőre is el tudok jönni a táborba, mert biztos vagyok benne, hogy egy ilyen társasággal, csak jó lehet. :)

_________________
Live! Love!! Laugh!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 08 (vasárnap), 19:24 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 09 (csütörtök), 17:46
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: A Föld Pusztaságán, valahol Westeros környékén, a Roxfot kastélyában, Stiles szobája mellett.
Sziasztok! :)

Most voltam életemben először Merengő Táborban, és természetesen én is egyből visszafordulnék. Ez a három nap elég gyorsan eltelt, én szívesen maradtam volna még jó pár napot. :D
A szállás az szerintem tökéletes volt, úgyhogy én már most leadom szavazatomat, hogy jövőre is ide menjünk s rám biztosan számíthattok majd 2013-ban is! :D

A feladatokat és a játékokat nagyon élveztem, számomra a Maffia volt az örök kedvenc. :-P :twisted:

Az az Arthur/Merlin Beugró... hát, az haláli volt! :D Hogy tudták a 167 vagy mennyi zsebszöveg közül pont ezt kihúzni: "- Merlin trottyos gatyájára", hát az rejtély. Ezt pedig még megkoronázta Merlin "- Én vagyok a pillangó!" felkiáltása. :D

A közös történetre nagyon kíváncsi vagyok, de abban egy szemernyit sem kételkedek, hogy nagyon beteg lesz és tele lesz érdekes fordulatokkal az egész. Szerintem fergeteges lesz. xD És halálos. :mrgreen:

_________________
Kép

"I have stood at the very edge. I have looked into the abyss. If I'd have taken one more step, I would have fallen.
But no matter how far I ran away from God, he was still waiting ahead."
(Penny Dreadful)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 08 (vasárnap), 18:50 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 31 (csütörtök), 18:18
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Szeged és Vác között
Hű, nekem ez volt az első Merengő Táborom, és nagyon élveztem, örülök, hogy sikerült elmennem.
Sőt, én is azt mondom, hogy legszívesebben mennék is vissza! :D
Egy élmény volt. :D A játékok és a feladatok érdekesek voltak, a társaság remek, a szállás is jó volt... Sőt, nekem még aludnom is sikerült, szóval jobb már nem is lehetne!
Én nagyon szeretnék jövőre is jönni! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 08 (vasárnap), 17:25 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Megérkeztem :)

Akármilyen hulla vagyok és fáradt, akár most rögtön fordulnák vissza. :-D

Az egyik legjobban sikerült táboron vagyunk szerény véleményem szerint túl. Kivételes módon szinte minden klappolt, úgy tűnt jól érzi maga a banda, és végére már nagyon egybe is kovácsolódott a nagytöbbség.

A szállás hihetetlenül jó volt, a kaja is nagyon finom, a tulajnéni nagyon aranyos és kedves.

A Merengő Őrzői és a Kívülállók küzdöttek a hihetetlen heves versengésben, amelyben a tét, maga a Merengő léte volt. Szerencsére a Merengő Őrzői nyertek, így továbbra is élvezhetjük a lapot :lol:

A gyilkos guminyuszijaink nagyon ügyesek voltak, bejött a képbe a komoly taktikázás, és számításaink szerint gyorsasági rekord is született a táborlakók kiirtásában :D


Aki csatlakozni akar a képtöltögetésben:

http://s982.photobucket.com/albums/ae308/merengogaleria/Merengo%20Tabor%202012%20-%20julius%206-9

nick: merengogaleria
jelszó: fanfic

A képeket már most elkezdem feltolni, ha lesz időm, akkor a videókat is elkezdem. A közös sztorit, viszont max holnap kezdem bepötyögni, de ha kész, azt is hozom. Előzetesben annyit: a végeredmény hihetetlenül beteg lett XDDD

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 15 (hétfő), 21:59 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
Ha valaki keresné őket, a halállisták közül kettő :D
http://susielupin.deviantart.com/gallery/#/d46n19v
http://susielupin.deviantart.com/gallery/#/d46n2ay

A guminyuszik közös alkotása: http://susielupin.deviantart.com/gallery/#/d46n3fa

Micinyuszi, aki lila, de amúgy szintén egy rózsaszín guminyuszi :D http://susielupin.deviantart.com/gallery/#/d46n7gr

Én sajnos nem tudom, hogyan működik a photobucket (nálam elég lassú, szóval nem nagyon szeretnék vele szórakozni), remélem nem gond, hogy ide töltöttem fel őket. Akinek van ideje és türelme, rakja fel a közösbe :)

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 13 (szombat), 11:33 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 19 (vasárnap), 15:46
Hozzászólások: 99
Tartózkodási hely: Budapest
Lionela írta:
Fogd fel így:
Lett egy kézzel fogható emléked valakitől XDDD Lehet az illető híres lesz, és akkor elmondhatod, hogy megvan a tangája =)) =)) =)) =)) =))



Végül is... :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 12 (péntek), 21:18 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Nekem egy sapkám van az egyik taliról, amire azóta sincs jelentkező.

Fogd fel így:
Lett egy kézzel fogható emléked valakitől XDDD Lehet az illető híres lesz, és akkor elmondhatod, hogy megvan a tangája =)) =)) =)) =)) =))

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 12 (péntek), 11:33 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 19 (vasárnap), 15:46
Hozzászólások: 99
Tartózkodási hely: Budapest
Hogy mi történt, azt nem tudom, de volt egy-két nap, amikor korábban feküdtem le a többieknél... :D Szóval lehet, hogy akkor csempészte be valaki a táskámba :P
Amúgy tényleg nincs rá jelentkező? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 11 (csütörtök), 11:21 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
Csatlakozok Lamaróhoz: mi történt, amiről mi nem tudunk? XDD

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 11 (csütörtök), 10:51 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 30 (csütörtök), 19:12
Hozzászólások: 2122
Tartózkodási hely: *eltévedt*
black_horse írta:
Izé... Anyukám talált a bőröndömben egy piros tangát, aminek nincs gazdája. :D Elöl van rajta egy rózsaszín szívecske. Ha esetleg valaki ráismer, és szeretné viszontlátni, írjon nekem pü-t! :D


Hm. Nos, közvetlenül melletted én aludtam, de nem rémlik, hogy lenne piros, szívecskés tangám. Fölöttem viszont Peti aludt. Lyla, nem akarod megkérdezni tőle, nem vesztett-e el valamit? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 11 (csütörtök), 1:34 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Hmm... Mi folyt ott a házunkban, amiről én nem tudok? ;) :))

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 11 (csütörtök), 0:01 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 19 (vasárnap), 15:46
Hozzászólások: 99
Tartózkodási hely: Budapest
Izé... Anyukám talált a bőröndömben egy piros tangát, aminek nincs gazdája. :D Elöl van rajta egy rózsaszín szívecske. Ha esetleg valaki ráismer, és szeretné viszontlátni, írjon nekem pü-t! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 10 (szerda), 23:57 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 július 27 (szerda), 10:15
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!
Megkésve bár, de feltöltöttem én is egy videót :-D
http://www.youtube.com/watch?v=zw19mDUQEyA

Centus (Bence)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 04 (csütörtök), 8:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 19:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
Blacky, a fogtündéred király volt :D

Lizi, én nyugiban ráérek, de jelzem, hogy a megalomán Hermionét meg a befigyelős Mundungust szeretném elkérni mélben :) mindenképpen látnom kell kívülről... =))

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 04 (csütörtök), 0:53 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 11 (kedd), 18:53
Hozzászólások: 4241
Tartózkodási hely: Sohacsodaország
Csajok, egyszer fel fogom már rakni, meg mindenkinek elküldöm, amit ígértem, de lehet, hogy csak a jövőhéten fog sikerülni. Addig is türelmeteket, és megértéseteket kérem. xD

Érdekes volt az az utolsó este :P

_________________
Jöhet bármilyen Alkonyat, Harry Potter mindörökre fennmarad :!: :D
Dracoista papnő :x Ficblogom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 03 (szerda), 22:34 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 19 (vasárnap), 15:46
Hozzászólások: 99
Tartózkodási hely: Budapest
Susie Lupin írta:
Honnan tudjátok? Találkoztatok már vele? :-P
Csillogj, Potter! :D :D


Hát épp ez az! :D Akár propellerei is lehetnek :D

ÁÁÁ! xD Az még csak a kezdet volt... xD "Tekeredik a kígyó..." xD

Lizi! A drarryt el tudnád nekem küldeni emailben? Vagy msn? :D Kíváncsi vagyok, milyen lehet külső szemlélőként xD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 03 (szerda), 21:55 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
Honnan tudjátok? Találkoztatok már vele? :-P

Elhiszem, Hil, de nem gond, amúgy is OOC lettem volna :D És az este különben is érdekes ötletek voltak xD
Csillogj, Potter! :D :D

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 03 (szerda), 20:44 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 19 (vasárnap), 15:46
Hozzászólások: 99
Tartózkodási hely: Budapest
HilarioN írta:
A propellerrel közlekedő fogtündér iszonyú jó volt xD


Most mi bajod van vele? :D Honnan tudod, hogy nem? xD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 03 (szerda), 14:13 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 19:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
A propellerrel közlekedő fogtündér iszonyú jó volt xD

Susie: amikor felírtam a táblára, hogy másnapos, totál nem voltam képben h Herm 10 éves x"D csak írtam... valamit... =)) sorry h miattam OOC lettél :D

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 03 (szerda), 10:47 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 19 (vasárnap), 15:46
Hozzászólások: 99
Tartózkodási hely: Budapest
Susie Lupin írta:
Azért az én tíz évesen piáló Hermioném se volt semmi...


És a fogtündér igenis propellerrel közlekedik! Ez nem vita tárgya! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 02 (kedd), 14:22 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
Asha írta:
Én... az egyiket nem igazán szeretném. x'D Konkrétan arra gondolok, amiben egy megalomániás Hermione szerepében villogtam... na jó, nekem tulajdonképpen mindegy, de nem lennék ezzel a figurával a Merengő reklámarca, na. :#-) :-Ą

Azért az én tíz évesen piáló Hermioném se volt semmi... :mrgreen:

Bár az a Romione se volt semmi, amit Lizivel előadtunk, habár a szituáció nekünk nem nagyon tetszett xD

Dolly, nem csak te akarsz rózsaszín guminyulat :mrgreen:

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 01 (hétfő), 21:19 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 február 17 (szerda), 20:23
Hozzászólások: 63
Besuhanok, csak hogy jelezzem milyen jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó volt, de már suhanok is el vissza nyaralni. És rájöttem hogy a két napra még maradnom kellett volna kísérteni, de hát így jártam! De azt meg kell jegyeznem hogy a guminyuszik kedvezően elősegítették az agysejtjeim leépülését. A tábor után 3 napig anya minden második szava az volt hogy hülye vagyok, és a gumi nyuszik engem már álmomban is boldogítanak! Bibibííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!! De rájöttem hogy ezután mi az életcélom! Be kell bizonyítani Lionak hogy igenis lehet kapni Rózsaszín Guminyuszit! És az nekem is lesz egy saját!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 01 (hétfő), 10:05 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 19:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
Lionela írta:
7.: Beugró befutó - Pfúj! :D
http://www.youtube.com/watch?v=t6anhK26yJE

Oh, yeaaaah! asszem mostantól (pfuj) ha az írásaimról nem is, de innen híres leszek! x'D

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 01 (hétfő), 10:00 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 19:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
black_horse írta:
HilarioN írta:
Az a drarry semmi nem volt a Dung/Fleurhöz képest, amit Szemivel nyomattunk...


Erre nem emlékszem... :O Itt mi volt a szituáció? :D

Mundungus leszólítja Fleurt a Zsebpiszok közben... nagyon állatok voltunk =))

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára HilarioN 2011 augusztus 01 (hétfő), 10:05-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 01 (hétfő), 9:50 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Lionela írta:
Én valahogy tudni se akarom, mi volt ott XDDDD

Szerintem se... :D
Szerintem Lizivel mi alkottuk a legenyhébben +18-as szösszenetek egyikét. :D Ha megnézed a képeken a táblára felírt figyelmeztetéseket, lehet némi képed a dolgokról... :D ( "18++++++" :)) )

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 július 31 (vasárnap), 23:14 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 19 (vasárnap), 15:46
Hozzászólások: 99
Tartózkodási hely: Budapest
HilarioN írta:
Az a drarry semmi nem volt a Dung/Fleurhöz képest, amit Szemivel nyomattunk...


Erre nem emlékszem... :O Itt mi volt a szituáció? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 július 31 (vasárnap), 22:09 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
G Lamaro írta:
Hát igen, színészi képességeitek meglehetősen jók. :D Rég nevettem annyit, mint akkor. =)) Sajnálhatják, akik lemaradtak arról az estéről... :D


Én valahogy tudni se akarom, mi volt ott XDDDD

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 július 31 (vasárnap), 21:58 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Hát igen, színészi képességeitek meglehetősen jók. :D Rég nevettem annyit, mint akkor. =)) Sajnálhatják, akik lemaradtak arról az estéről... :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 július 31 (vasárnap), 21:05 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 19:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
Asha írta:
Én... az egyiket nem igazán szeretném. x'D Konkrétan arra gondolok, amiben egy megalomániás Hermione szerepében villogtam... na jó, nekem tulajdonképpen mindegy, de nem lennék ezzel a figurával a Merengő reklámarca, na. :#-) :-Ą

oh... igen. x'''''D kezdek rádöbbenni, mennyire sok veszélyes videó lett rólam... geez, hát a politikusi karriernek most búcsút mondhatok, annyi szent :D nekem mondjuk tetszett az a Hermione/Luna ;;) , deee tényleg nem az a bevállalható-típus... =))

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 július 31 (vasárnap), 21:02 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 19:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
Az a drarry semmi nem volt a Dung/Fleurhöz képest, amit Szemivel nyomattunk... x'D azt nem szeretném viszontlátni, a többi mehet fel! ;)

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 július 31 (vasárnap), 18:04 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 február 19 (szombat), 19:38
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Mindenhol IS
Én is támogatom az előttem szólókat. Lizi fel a videókat! :D
Meg majd el tudnád nekem valahogy küldeni azt a videót, amikor én meg Jucus ugra-bugráltunk az utcán a lángosostól visszafele? E-mailben valahogy? Azt remélem/gondoltam, hogy nem szándékozod felrakni, mert igazából nincs sok köze a merengőhöz, de szeretném emlékbe megtartani a gépemen azt a kis felvételt. :) :D :mrgreen:

_________________
$pray Don Matteo legyen veled! $pray
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 július 30 (szombat), 14:14 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 19 (vasárnap), 15:46
Hozzászólások: 99
Tartózkodási hely: Budapest
Oké, az meg a drarry tényleg durva... :D A többit viszont, ha látszik, fel lehetne. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 július 30 (szombat), 2:02 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 30 (csütörtök), 19:12
Hozzászólások: 2122
Tartózkodási hely: *eltévedt*
Én... az egyiket nem igazán szeretném. x'D Konkrétan arra gondolok, amiben egy megalomániás Hermione szerepében villogtam... na jó, nekem tulajdonképpen mindegy, de nem lennék ezzel a figurával a Merengő reklámarca, na. :#-) :-Ą


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 július 30 (szombat), 1:56 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 11 (kedd), 18:53
Hozzászólások: 4241
Tartózkodási hely: Sohacsodaország
Blacky, nem tudom, mert némelyik tényleg erősen 18+ tartalommal is bír, s az estiekből nem is sok látszik, de ha szeretnétek, akkor igen :)

_________________
Jöhet bármilyen Alkonyat, Harry Potter mindörökre fennmarad :!: :D
Dracoista papnő :x Ficblogom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2011 július 30 (szombat), 0:11 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 22:48
Hozzászólások: 3334
Tartózkodási hely: DE ÁOK, a nap 24 órájában :D
Lió, a könyvfelismerések többi része csak neked van meg, a gépedre amit begépeltél, ha az nincs meg, én begépelhetem újra. :) és azokat is közkincsre lehet bocsátani, azokra gondoltam, meg a pénztárgépmadár fle nem használt társaira.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 836 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség