Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 19 (péntek), 6:34

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 836 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2014 július 09 (szerda), 9:58 
Offline
Ó-nagy admin "Verem-úrnő"
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 14:41
Hozzászólások: 2730
Tartózkodási hely: erdei tisztás
Susannah írta:
Chris _U_ ezer köszönet a használható zseblámpáért, és kávéééé, meg Holdszüzek! :D

Nincs mit, bár a Crossoverek viadalánál kicsit későn kapcsoltam, hogy valószínűleg a számháború óta valószínűleg nem lett nagyobb fényereje a lámpádnak. :)
(Ismerhetnétek már minket annyira, hogy ha a 'Mit ne hagyj otthon' mailben kiemeljük a zseblámpa fontosságát, akkor minimum egy hordozható reflektorral érdemes készülni... :-P )
Ó, a Holdszüzektől nem szabadulhattunk, de ha legközelebb is hozzánk kerülnek csakazértis legyőzzük majd őket! ;)
Egy kávé pedig most is jól esne, továbbra is cukor nélkül, sok tejjel kérem! =)) =)) >:D<

_________________
♥ Marauders ♥


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2014 július 09 (szerda), 9:36 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 24 (péntek), 20:19
Hozzászólások: 2577
Tartózkodási hely: Dracoista szentély - Slash főosztály
Jelentem én is hazaértem és egy bő másfél órás elhadart élménybeszámoló után szembe találtam magam a párnámmal.

Elmondhatatlanul imádtam a tábort, és most rettentő nehéz visszazökkennem a valóságba (hogy ne akarjak Mr. X-ezni a furcsán rám pislogó grafikus fiúval az irodában) :lol:
Nehéz eldönteni mi tetszett a legjobban: a Crossoverek viadala és a sikeres fandomnyúl vadászatunk Blackivel, a gyorsasági feladatok, a fandomfoglaló, vagy a Sherlocked szoba.
Az biztos, hogy még elalvás előtt is Mr X-eken gondolkoztam, amit egyébként átültetünk facebookra, szóval bátran gyertek játszani :lol:
A fandomkvízek fantasztikusan voltak összerakva, és azt hiszem újra kellene néznem a Merlint bármennyire fáj a lelkemnek. Most számolni fogom a lila ingeket! 8)
A csapatunk másik felének pedig hatalmas respect a gyors sherlocked teljesítményért. Én leginkább kukán álltam kezemben két tablettel és nem tudtam mit kezdeni velük...

Nagyon köszönöm az adminok állhatatos munkáját, a szervezést és az élményt!

Végezetül csak annyit tennék hozzá, hogy:
RUM RUM RUM RUM SÜTŐRUM! :lol:

_________________
Kép
Dracoista főpapnő :x SLASH Főosztályvezető
When Albion's need is the greatest, Arthur will rise again


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2014 július 09 (szerda), 1:50 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 10 (csütörtök), 21:54
Hozzászólások: 3100
Tartózkodási hely: Gallifrey
Sikeresen hazamászva, jelentem, élek. :) Nagyon-nagyon jó volt a tábor, még így is, hogy a felét végigtüsszögtem. :D A zenefelismerőset imádtam, a kvízeket is (csak kár, hogy nem találtunk több fandomnyulat), Sherlock-terem is klassz volt, Who I Am? nagyon beteg. :D És lavóóór, ami a hazaúton cenzúrázásra is tökéletesen alkalmas volt. :D A képfelismerős is tetszett.

Chris _U_ ezer köszönet a használható zseblámpáért, és kávéééé, meg Holdszüzek! :D Idén nagyon ügyes guminyulaink voltak, valahogy mindig sötétedés után sikerült meghalnom. :D A kb folyamatos Mr. X. meg... hát agyhalál. :D És LEONARDO DI CAPRIOOOOOO... Ami fura, hogy én idén nem is maffiáztam, csak Munchkinoztam helyette. A medencét pedig meghódítottuk!

_________________
A régi Ismerkedő Susija. :)

Időközönként beleesem egy sorozatba amit senki sem ismer, aztán jöhet a következő.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2014 július 08 (kedd), 23:50 
Offline
Ó-nagy admin "Verem-úrnő"
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 14:41
Hozzászólások: 2730
Tartózkodási hely: erdei tisztás
23.45
A mordori csapat utolsó tagja is épségben hazaért. :D

Merengő Tábor 2014 - lezárva

Nagy ölelés mindenkinek, köszönöm nektek az élményt, máris hiányzik a fandom-életérzés! ;)

Chris kijelentkezik, és alszik egy hetet

_________________
♥ Marauders ♥


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2014 július 08 (kedd), 23:32 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 26 (hétfő), 18:38
Hozzászólások: 1277
Tartózkodási hely: A második csillagnál jobbra és egyenest reggelig!
Frissítettem az eredeti hsz-t vasárnappal, a hétfőt csak reggel (=ébredés után) lesz energiám begépelni, nagyon sok volt ez a fél nap utazás. :-<

Amúgy pedig: :x :x :x :x Nehezemre esik még megfogalmazni, hogy mennyire jó volt ez az elmúlt pár nap. ;;)

_________________
PROFIL | FICBLOG | KRITIKA KLUB
Kép
- She did not succumb to a disease precisely.
- Of what did she succumb?
- I drove a stake through her heart and cut off her head.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2014 július 08 (kedd), 21:24 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Sziasztok! Én is rendben hazaértem, és tartottam is egyből itthon egy kis élménybeszámolót is :D Szeretném még egyszer megköszönni a szervezők munkáját, nagyon jól sikerültek a feladatok, én személy szerint mindent nagyon élveztem, külön köszönet a Sherlockedért. Sokan szerettük volna már kipróbálni a Szabadulást (ezt a hivatalos neve?), és az adminok voltak olyan kedvesek, hogy megszerveztek nekünk egyet. Még mindig alig hiszem el, hogy a mi csapatunk tudta a leghamarabb megoldani, ott inkább úgy tűnt, hogy iszonyú lassúak vagyunk, alig-alig találtunk kulcsokat, de Krisz és Kverty valami hihetetlenül ügyesek voltak, nélkülük nem 18 percünk maradt volna :D
Remek csapat jött össze úgy összességében is, örülök, hogy sok ismerőssel találkozhattam újra, illetve az újoncaink is nagyon jófejek voltak, hamar beilleszkedtek, remélem, hogy még sokukkal fogok találkozni későbbi talikon, táborokban is :)
Az egyetlen dolog, amit kicsit bánok, hogy az utolsó nap már nem volt "rendes" játék, én még el bírtam volna viselni néhány kvízt, feladványt, esetleg egy fandomfoglalót, de azért jól elszórakoztunk a Mr. X-el így is, úgyhogy tényleg nem panaszkodhatok :D Fandomfoglaló a honfoglaló fandomosított változata volt egyébként, ahol olyan országok voltak, mint Whoville, Beacon Hills (ezt mindkét csapat magának akarta tudni :D ), Disneyland, Középfölde, és hasonlók :) ) Mindig meglepődöm egyébként, hogy minden talira/táborra tudtok újabb és újabb feladatokat kitalálni, mindig van valami újítás, ami eddig nem volt, a megszokott és szeretett feladatokon kívül, szóval jár a taps ezért is, tényleg nem lehetett unatkozni :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2014 július 08 (kedd), 21:15 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2014 április 24 (csütörtök), 16:18
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Nyugat
Sziasztok! Én is jelentem, már hazaértem, méghozzá épségben (meg egy kissé lelombozottan, hogy ilyen hamar elment ez a pár nap, de ennek nincs túl nagy jelentősége)!
A tábor valami fantasztikus volt, és nem túlzok, ha azt mondom, hogy az eddigi legjobb, amin valaha is részt vettem! Egyszerűen mindent imádtam, a társaságot, a programokat, mindent! :) Nagy kedvenceim közé tartoztak a kézfelcsapós és az ügyességi játékok, a Rózsaszín Guminyúl bosszúja, és természetesen a "Felfrissülés" Joker kártya :D
Köszönöm szépen ezeket a szép napokat!
Most pedig nekiállok valamelyik sorozatnak, hátha legközelebb már többet fogok tudni :lol:

_________________
"Van mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor s hazaér;
régi erő nem enyészik,
fagyot kibír mély gyökér."

~J. R. R. Tolkien


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2014 július 08 (kedd), 20:08 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Előre is köszönjük, hogy legalább virtuálisan ott lehetünk mi is. :)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2014 július 08 (kedd), 19:47 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
a csapat egyik fele még úton van, a másik viszont elvileg már rajta van az ügyön
rey ma felpakol egy rövid beszámolót, néhány képpel, lió a videókon dolgozik majd, én meg a képekkel bajlódom, amint hazaértem :)
a képeket a hétvégére ígérem biztosra, de bízom benne, h hamarabb befejezem, egy részét már szétválogattam

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2014 július 08 (kedd), 19:02 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Örülünk, hogy túléltétek a tábort, és jól éreztétek magatokat. :) Mi pedig, akik otthon maradtunk epekedve várjuk a képeket, videókat, beszámolókat. :D (Ugyanis még mi adminok sem tudjuk, mi mindennel kínoztak benneteket Lióék, annyira titkosak voltak a feladatok és programok. :D )

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2014 július 08 (kedd), 18:24 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 február 19 (szombat), 19:38
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Mindenhol IS
Halihó! Jelentem, seprűmet nem érte semmiféle rontó bűbáj a Guminyulaktól, épségben hazaértem. Máris azon töröm a fejem, hogy a Thor tomporával díszített Ass-guard rajzot a falam melyik részére tegyem fel. :D A képekre kíváncsi vagyok. ;) Esetleg majd, ha mindenki kipihente a tábor fáradalmait, megtudhatnánk a zenefelismerős játék dal listáját? *nagyon nagyon szépen néz* ;;)

Imádtam a tábort, egy picit szomorú is a szívem, amiért ilyen rövid volt. (Nekem főleg, hogy egy nappal később mentem.) :( :((

_________________
$pray Don Matteo legyen veled! $pray
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2014 július 08 (kedd), 6:54 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Aha, így már érthető. :) Jó táborozást az utolsó délelőttre, és kellemes hazautat! :)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2014 július 07 (hétfő), 23:51 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
az admincsapat tegnap hajnali háromig pontozott az éjszakai játékok után, aztán ágyba esett, és reggel nyolctól egész nap utána dolgozott live, szóval nem volt kapacitás
most is még játszunk a csapatokkal, de csináltunk egy csomó fotót és majd lesz beszámoló is

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2014 július 07 (hétfő), 15:45 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Eseménydúsra sikerült mindjárt az első nap. :) Láthatóan nem a kényelemre és az utazás fáradalmainak kipihenésére helyeztétek a hangsúlyt... :D Már így leírva is érdekesen hangzanak a feladatok, élőben pedig biztosan szuper a program. :) (A Meri kvíz nem is tűnik olyan nehéznek, sajnálhatják a csapatok, hogy nem voltam ott, a kérdések nagy részére kapásból tudtam a választ. :D (Meri-kronológia készítés forever... :D ) És ha ezzel meggyűlt a bajuk, mit reagálnának egy brutál verzióra? ;) :D )
Viszont azt megkérdezném, hogy a számháború, a maffiázás, vagy a Rózsaszín Guminyúl ténykedése irtotta-e ki a táborlakókat, hogy a folytatásról már nem kapunk gyors-beszámolót? :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2014 július 05 (szombat), 23:41 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 26 (hétfő), 18:38
Hozzászólások: 1277
Tartózkodási hely: A második csillagnál jobbra és egyenest reggelig!
Merengő Tábor 2014 – Izmény

július 5. – szombat

A Keleti pályaudvarról vonattal indult el a csapat egyik fele…

…majd Dombóváron bővültünk.

Végül megérkezett az egész brigád Izménybe. :)

A csapatok beosztás után megírták a táborlakók az indulóikat:

Ass-gard: Alavel, Beka, Heloise, KristenV, Lizi Eyre, Nemámka, Nita_Sajtkukac, Peti, Sheraphine, Susannah, Szemi, Szikra

Swiggity swooty, coming for the booty!

Mi vagyunk az ass-gardiak,
Sherlockians, hunters an whovians.
Mindegy a fandom, a lényeg egy:
Legyen benne formás fenekeken feszülő latex!
Csodás csapatunk örök mottója:
Még Asgard legszebb márvány termeinél is szebb Thor hátsója!


Fandom Fanatic: Adrienn1019, Aprile, black_horse, Eddy_, Idhreen, Krisz, Kverty, Lily Potteri, Luna Black, Machiavelli, Mia Smith, Noxy_Ships,
Vannak nálunk timelordok, varázslók és egyebek,
Detektívek, angyalok és ilyen-olyan benderek,
Merlinéket megtalálod, hidd el, nagyon kedvesek,
Erőinket összeadva mi leszünk a nyertesek!


A Meri szülinapját egy tortával ünnepeltük, és Nemámka is meglepett minket egy kis csekélységgel.

Az első feladvány az Anagramma volt, amiben Ti is kipróbálhatjátok magatokat, mint a tábor többi feladványában, a kis bejelentkezéseinknek hála.
Ne feledjétek, a táborozók nem tudták segítségül hívni az internet végtelen tudását, ezért a saját becsületeteken múlik, hogy mennyire játszotok önerőből. A megoldásokat a tábor után szintén közzétesszük.

Utána megmozgattuk a társaságot a Faltörő kos című játékkal:
Hat emberből öt megfog egyet, elviszi a célhoz, leteszik és otthagyják, majd visszafutnak.
Azután négy ember fog meg egyet, és elviszik a célhoz. Ez addig folytatódik, míg az utolsó két embernél is az egyik valahogyan nem viszi el a célhoz a másikat. A gyorsabb csapat győz.


A Who I Am? a különböző nyelvek szépségeivel örvendeztettük meg a csapatokat, mint például:
Spirál Halfalatka = Uzumaki Naruto = a Naruto című anime főszereplője
Karikázó Mari(ka) = Molly Hooper = a Sherlock fandomban egy hullaházban dolgozó nő
Esztergályos Vilmos = Will Turner = Elizabeth Swan szerelme

A Lavór már szinte történelem, idén sem hagyhattuk ki…
„Elárultatok? A lavór történetében senkit nem lavóroztak még meg úgy, mint amilyen lavóri lavórokkal foglak lavórozni titeket!”
„Volt egyszer egy földbe vájt lavór, abban élt egy babó. Nem volt ez a lavór rút, mocskos, nedves, teli féregmaradékkal, dohszaggal, sem száraz, csupasz, homokos lavór, ahol se leülni, se enni nemigen lehet: ez babólavór volt, ami egyértelmű a kényelemmel.”

És idén megszületett a Lavór-tündér is, Szemi tollából.

A Meri kvízzel meggyűlt a csapatok baja, ezért ezt egy laza éjszakai számháborúval vezettük le.

Az éjjelt pedig kisajátítja a Maffia, és a táborlakók hullani kezdenek…


július 6. – vasárnap

A délelőtt folyamán számos játék és feladat várt a táborlakókra, mint például a 100szavas, ahol Lilyana sziporkáját kellett új köntösbe bújtatniuk a csapatoknak.

Középkorias stílus: Ass-Gard
Lady Hermione feldúltan viharzott bé a terembe vala. Sir Ronald a kereveten heverészett vala, és egy kviddics-kódexet lapozgatá.
- Sir Ronald Bilius Weasley, nem tudom elhinni, hogy ön még nem készült el! A gyermekeink az előcsarnokban várakoznak, és ön megváratja őket. A dadák már régen felöltöztették és útra készek. Ön ígéretet tett nekik még jó múltkor, hogy lekíséri és segíteni fogja őket.
- Én pedig elmagyaráztam már önnek, hogy nem óhajtom kikísérni őket.
- Sir Ronald! Kérem, hisz megígérte!
- Lady Hermione…


Hű, de laza! stílus: Fandom Fanatic
Hermione pipásan beriszálta popóját a napcsiba. A vörös gyökér a kanapén meresztette a
seggét, és repülő csókákat skubizott az újságban.
- Ronci, te tuskó Weasley! Há’ meddig kell má’ rád várni, te gyökér? A kölykök már puccba vannak vágva, még a bukójukat is a fejükbe húztam. azt mondtad, hogy te is kitolod a képed.
- Há’ ne rinyáljá’ már asszony! Megmondtam, hogy nem jövök.
- Ron, de aszondtad!
- Némber! Nem megy a kétkerekű! Mágikus muksó vagyok, én kviddicset tolok. Ledealeztük, hogy te nyomatod nekik a mugli cuccokat, én meg a mágus bigyókat, azt nem mondtad, hogy nekem is muglulnom kell!
A gyökér végre kihúzta a képét a lapok közül. A göndör bige mögött két manó dugta ki a pofáját. A töpszli már picsogott, a nagyobbik viszont már vágta is a balhét:
- Fater! Ha nem takarodsz ki velünk, esküszöm, hogy a kis
szaros egész nap a pofádba fog üvölteni.
Ronci átment falba.
- Jó’ van, csicskák! Öt perc múlva ütközünk!


Persze nem hagyhattuk, hogy a táborozók ellustuljanak, ezért bedobtuk nekik a Minél kevesebb láb című játékot, melynek a szabálya a következő:
Minél kevesebb végtaggal, minél kevesebb idő alatt megtenni egy távot az egész csapatnak együtt. Számít az idő és a lent levő végtagok száma is.

Ass-Gard és Fandom Fanatic próbálkozás - mindketten nehézségekbe ütköztek a kivitelezésnél.

Pihenésképpen a Sorozattérkép című feladat következett, ami után újra mozgásba lendültek a táborlakók, és a Fóliás feladattal igyekeztek pontokat szerezni:
A csapatok kifeszítenek egy műanyag fóliát, amelyre a kimért vizet ráöntik. A feladatuk az, hogy mennél nehezebb terepen átjussanak a “csomagjukkal”. Az a csapat nyer, amelyik a lehető legrövidebb idő alatt megy végig a pályán és a legtöbb vizet juttatta célba.

Ezt követte a a versírás, melyhez kulcsszavakat kaptak: Bögre, G Lamaro, GoPro, Guminyúl, Irreverzibilis, Izmény, Kecske, Lavór, Muskátli, Tavirózsa.

Ass-Gard
Hiányzol nekünk G Lamaro,
Sajnáljuk, hogy téged nem vesz a GoPro!
Ass-Gardban vagyunk, fedőneve Izmény,
Itt lenni mindenképp irreverzibilis élmény.
Guminyulak támadnak itt a melegben,
Délután megeszi őket a kecske.
Lavórból öntjük egymásra a vizet,
Az előbb Lizi tavirózsája fogott tüzet.
Negyven fokban a bögre kevés,
Ha ez már időjárás jelentés*.
A muskátli is rohad, lassan mászik,
Mindenki lassan a medencéhez mászik.
Közös képhez összeálltunk, senki sem fázik,
Háttérben a hőgutás Lio balalajkázik.


Fandom Fanatic
Kedves nézők! G Lamaro a GoPro előtt áll,
Időjárás jelentést* kecskéknek prezentál,
Mekktörtént egyszer Izményben az eset,
Mintha lavórból öntenék, olyan sokat esett.
Irreverzibilitás nem várható,
A guminyulak átkából eső látható,
Örül ennek tavirózsa, muskátli,
A kecskék bögréből fogják azt zabálni.


*Az időjárás jelentés nem volt kötelező szó, mégis mindkét csapat beleírta.
szerk.: Azóta Chris felvilágosított, hogy a feladat időjárás jelentés készítés volt... Ez nekem kimaradt.


Levezetésképpen pedig az Akadályverseny vakon névre hallgató ügyességi feladat várt a csapatokra, amit igazán ügyesen teljesítettek.

Ezzel vége is volt a délelőtti programoknak, így ebéd után folytatódott a szervezett-móka, egy képfelismerős játékkal, melyben különböző fandomokat kellett meghatározni a belőlük kiragadott tárgyak alapján.
Ezt egy Disney mesékkel operáló feladatlap követte, ahol a lejátszott betétdalok alapján kellett kitölteni a táblázatot megfelelő sorrendben.

A délutáni program legnagyobb részét a Fandomfoglaló töltötte ki, ahol 319 kérdésből szemezgethettek a táborozók, és tíz körön keresztül csatázhattak a területekért.

Vacsora után éjszakába nyúlóan versengtek egymással a csapatok a Crossoverek viadalán. Sötétedés után a tábor területén elrejtett Super és Bat guminyulakat kellett megkeresniük, melyeket később nevezési díjként használhattak fel a játék a során.
A program részét képezték különböző feladatlapok és ügyességi játékok, mint például az Adminológia, a Fogy a csoki ( Csapatonként két játékost kérünk. Az egyik játékos kap egy kést, a másik pedig egy villát, így kell elfogyasztaniuk egy 33g-os Sport szeletet. Csak késsel és villával szabad róla a papírt lefejteni, és enni is csak így szabad belőle.), a Ne lépj a guminyúlra! ( Csapatonként két emberre lesz szükség. Egymással szemben állva megfogják egymás kezét és az egyiknek bekötjük a szemét, így kell átjutniuk a guminyulakat ábrázoló képekkel kirakott pályán. Ha rálépnek egy nyúlra elölről kell kezdeniük.) valamint a Kötéltánc.
Ezen felül hat fandomból is összeállítottunk kérdőívet, melyből öt került kitöltésre a viadal folyamán.
Harry Potter, Merlin, Supernatural, Teen Wolf, Tolkien

Az éjszaka végleges urává pedig Mr. X vált, akit csak a hajnal első sugarai fosztottak meg hatalmától.


július 7. – hétfő

A délelőtt a Na ezt bogozd ki! névre hallgató feladattal kezdődött, ami az alábbi módon zajlik:
A játékosok négyes csapatokat alkotnak és mindegyik csapat kap négy különböző színű gombolyagot és egy széket. Ezután a csapatoknak egy percük van, hogy a fonál gombolyagokat a szék lába köré tekerjék, úgy, hogy közben a széket tilos felemelni és nem szabad a fonálra csomót kötni. Az egy perc leteltével a játékvezető megállítja a játékot és meghatározza, hogy melyik csapat melyik másik székhez megy át. Minden egyes csapattag kiválaszt egy színt, amely gombolyagot neki kell újra felgöngyölíteni. „Rajt”-ra mindegyik csapat elkezdi kibogozni és letekerni - az egy másik csapat által - jól összetekert gombolyagokat a szék lábáról. A kibogozás közben tilos a széket felemelni és a fonalat elszakítani. A játékot az a csapat nyeri, akinek elsőként sikerül kibogozni és feltekerni a négy különböző színű gombolyagot!

Ezután crossovert írtak a csapatok, fandom, szereplő, helyszín, tárgy és idézet alapján, melyeket véletlenszerűen választottak ki egy hosszabb listából.

Ass-Gard története
Fandom: Karib-tenger kalózai és Sherlock
Szereplő: háztartási kisgép szerelő
Helyszín: hegytető
Tárgy: cellux
Idézet: „Képzeljétek el álló helyzetben, markolattal fölfelé!” és „Öleljük meg egymást!”

Fandom Fanatic története
Fandom: Merlin és Game of Thrones
Szereplő: Kártevőmentesítő
Helyszín: a Hold innenső oldala
Tárgy: cilinder
Idézet: „Nem harapom el!” és „A kettő mennyivel idősebb, mint mi?”

Ezt egy kis búvárkodás követte, a Kincs a tengerből cím játékkal, amiről majd videót is láthattok.
Kindertojásokat megtöltünk kövekkel, néhányba pedig guminyúlképet is teszünk, ezeket kell kihozni a medencéből. Egy játékos egyszerre csak egyet hozhat fel a felszínre, ott kiadja egy kint várakozó csapattagnak, aki kibonthatja, utána lehet merülni a következőért.

Majd néhány szólást kellett potterizálniuk a táborozóknak.
Ass-Gard
Ki korán kell, aranyat lel. – Ki korán kel, galleont nyer.
Éhes disznó makkal álmodik. – Aranyvérű kvibli pálcával álmodik. // Éhes baziliszkusz sárvérűvel álmodik.
Teher alatt nő a pálma. – Gurkó alatt gyorsul a fogó. // Párbaj alatt edződik az auror.

Fandom Fanatic
Kerülgeti, mint macska a forró kását. - Kerülgeti, mint Voldemort az orrát.
Okos enged, szamár szenved. - Hippogriff enged, furkász szenved.
Addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér. - Addig nyújtózkodj, ameddig a seprűd nyele ér.

Ebéd előtt pedig megteríthették egymást a táborozók az Emberasztal feladatban.
A csapat kiválasztja az egyik tagját, aki az asztal szerepét fogja betölteni. Ezek után az „asztal” letérdel úgy, hogy a háta lehetőleg egyenes legyen. Rajtra a játékosok megtöltik vízzel a poharakat és óvatosan ráhelyezik az “asztalra”. A csapatoknak adjál erre kb. két percet. Az a csapat nyer, amelyiknek több víz van az “asztalán”, pohárban.

A teljes délutánt kitöltő játék a Sherlock-terem volt, amit a népszerű szabadulós szobák mintájára, és saját örömünkre rendeztünk be a csapatoknak. Akik nem szabadultak éppen, a faluban portyáztak, ami alatt többek között azt is megtudták, hogy mit jelent a sztálintehén szó.

Az este pedig a nagy kedvenccel, a zenefelismerős feladattal kezdődött, majd utólag a Sherlock feladatlap került kitöltésre, amire a Crossoverek viadala alatt nem volt módjuk a táborozóknak, mert John - Lyla segítségével - jól elbújt előlük. ;)

Éjszaka keveredtek a programok, hiszen volt egy kis Fandomfoglaló, manikűr-szakkör Mr. X-szel vegyítve, Munchkin, éjszakai fürdőzés és lótetű-vadászat (itt nem eldöntött, hogy a lótetű vadászott-e a táborozókra vagy fordítva. :D )

Kedden pedig eredményt hirdettünk, amiből kiderült, hogy a Fandom Fanatic nyerte a játéksorozatot néhány pont különbséggel.

Majd lassan mindenki hazaszállingózott, de a tábor hangulata senkit nem eresztett, ezért Mr. X várja a lelkes résztvevőket továbbra is, a képeket, videókat sorban közzétesszük, és várjuk a visszajelzéseiteket.


Köszönjük, hogy ott voltatok velünk, és reméljük, hogy nektek is akkor élmény volt a tábor, mint nekünk! >:D< >:D< :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2013 november 12 (kedd), 15:33 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 11 (kedd), 18:53
Hozzászólások: 4241
Tartózkodási hely: Sohacsodaország
Tényleg, a tavalyi Mardekár és Griffendél meg Hugrabug és Hollóhát játék nagyon jó volt, csak mire rájöttünk xD :D

_________________
Jöhet bármilyen Alkonyat, Harry Potter mindörökre fennmarad :!: :D
Dracoista papnő :x Ficblogom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2013 november 11 (hétfő), 23:06 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 18 (csütörtök), 12:17
Hozzászólások: 2397
Tartózkodási hely: Roxfort és Bakacsinerdő között ingázva:D
Nagyon várom a szombati talit, az előző jól sikerült, semmi mellékhatás, vagy rossz nem ugrik be róla xd
A torpedós játék volt a legjobb és a fanfic felismerősdi. Jók ezek a köztes játékok, és persze a szünetek is kellenek. A bemutatkozás része az elején, az valahogy mindig kicsit elhúzódik, az az egy, ami zavart. Amúgy más semmi :)

_________________
Snanger Klub - az elvetemült SS/HG rajongóknak:D
"A mágia nem kell, hogy átok legyen. Ajándék is lehet." Merlin
*Thranduil*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2013 november 10 (vasárnap), 22:06 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 február 19 (szombat), 19:38
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Mindenhol IS
Mélyen meghajolok az adminok nagysága előtt! _U_
Nekem nagyon tetszett a tábor, olyannyira, hogy hazafele a buszon úrrá lett rajtam a teljes letargia, és nagyokat sóhajtoztam a mellettem ülő idegennek, hogy "Jajj, vissza akarok menni!" A csoport beosztás nagyon ötletes és vicces volt ezekkel a hátunkra ragasztott karakterekkel, pláne, hogy voltak egy páran, akik nem ismerték önmagukat. :))
Nagyon jó ötlet volt, hogy több fandom is megjelent, a játékokat pedig imádtam, nem is tudok dönteni, hogy melyik volt a kedvencem. :-D De az tuti, hogy a Nagy Merengős Társasjáték, és az Amőba vitte a prímet.

Én fantasztikusan éreztem magam, már alig várom a találkozót és a jövő évi tábort. :)

_________________
$pray Don Matteo legyen veled! $pray
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2013 november 10 (vasárnap), 17:17 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2013 október 28 (hétfő), 21:10
Hozzászólások: 62
Tartózkodási hely: Budapest, XIII.
Lionela írta:
Ez az "Igenis, sötét nagyúr" kártyajáték. És egész véletlen nekem meg is van. Szóval ha másnak is van rá affinitása majd elvihetem a taliba/táborba.


Mi speciel évekig játszottuk házibulik-táborozások során, de kártyák nélkül. Nem tudtam, hogy van belőle ilyen verzió. :)

_________________
"- Amit megtehetsz ma, vágd már le az isten szerelmére, ne hagyd, HOGY ENNYIT SZENVEDJEN!"
OZ, Pszichopark, Fekete Kutya, Oswald Paul


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2013 november 10 (vasárnap), 13:21 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Oswald Paul írta:
Éjszaka színtérre léphetne a Sötét Nagyúr, ki előtt szolgáinak szabadkozniuk kell, mégis miért nem tették már le elé az áhított vízkeringetős lábmelegítőt (Az önjelölt S.N.-nak szíve választása) ! Valós idejű, társas mesemondás, melyet helyben kell rögtönözni, áthárítva mindíg a szabadkozás lehetőségét egy másik szolgára. Körbe-körbe, míg valaki olyasmit nem mond, ami által kiderül, ő miatta nincs ott az a fránya lábmelegítő.


Ez az "Igenis, sötét nagyúr" kártyajáték. És egész véletlen nekem meg is van. Szóval ha másnak is van rá affinitása majd elvihetem a taliba/táborba.

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2013 november 10 (vasárnap), 4:23 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2013 október 28 (hétfő), 21:10
Hozzászólások: 62
Tartózkodási hely: Budapest, XIII.
Éjszaka színtérre léphetne a Sötét Nagyúr, ki előtt szolgáinak szabadkozniuk kell, mégis miért nem tették már le elé az áhított vízkeringetős lábmelegítőt (Az önjelölt S.N.-nak szíve választása) ! Valós idejű, társas mesemondás, melyet helyben kell rögtönözni, áthárítva mindíg a szabadkozás lehetőségét egy másik szolgára. Körbe-körbe, míg valaki olyasmit nem mond, ami által kiderül, ő miatta nincs ott az a fránya lábmelegítő.

_________________
"- Amit megtehetsz ma, vágd már le az isten szerelmére, ne hagyd, HOGY ENNYIT SZENVEDJEN!"
OZ, Pszichopark, Fekete Kutya, Oswald Paul


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2013 november 09 (szombat), 23:24 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
Hát drága Adminok, részemről én csak meghajolni tudok előttetek, hogy ennyiféle programot ki tudtatok találni nekünk, és végig szórakoztattatok bennünket, és nem apadt se a lelkesedés, se a jókedv, sem az érzés, hogy úristen, itt akarok maradni veletek egy hónapig :D

Az én kedvenceim a fandomos-hátunkra-ragasztós-ki-vagyok-én játék, sárkány-királyfi-királylány, zenefelismerés, lavór, NMT, és az amőba voltak :D Imádom, hogy egyre több a fandom, és a kvízkérdéseitek mindig zseniálisak! (nem csoda hogy mindig kaparkodunk érte, hogy pluszpontokért lőjük el az összeset, amit csak ki tudtatok találni :'D) és a falhoztapadós-új-vallás-feltalálós számháború is megér egy misét, már szinte legendává nőtte ki magát

Szóval csak így tovább, négy éve járok hozzátok, értetek, veletek, és eddig minden egyes percét szerettem annak, amit csináltok :D

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 14 (kedd), 9:38 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
Nem semmi sztori... A rózsaszín guminyúl már nem csak a merengősöket üldözi, hanem a roxfortiakat is. xDD Szegény Hermione meg fel lett akasztva... :')
Köszönöm, hogy megosztottátok eme csodálatos történetet. :D

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 07 (kedd), 15:30 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 11 (kedd), 18:53
Hozzászólások: 4241
Tartózkodási hely: Sohacsodaország
Susannah írta:
Lizi, ez azért gyönyörű, mert God Game közben pont mint Erza merült fel Titánia. :D Nem befolyásoltunk tudat alatt egy kicsit? :D


De, előfordulhat x)

_________________
Jöhet bármilyen Alkonyat, Harry Potter mindörökre fennmarad :!: :D
Dracoista papnő :x Ficblogom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 augusztus 06 (hétfő), 11:08 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 10 (csütörtök), 21:54
Hozzászólások: 3100
Tartózkodási hely: Gallifrey
Lizi, ez azért gyönyörű, mert God Game közben pont mint Erza merült fel Titánia. :D Nem befolyásoltunk tudat alatt egy kicsit? :D

_________________
A régi Ismerkedő Susija. :)

Időközönként beleesem egy sorozatba amit senki sem ismer, aztán jöhet a következő.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 20 (péntek), 14:05 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 11 (kedd), 18:53
Hozzászólások: 4241
Tartózkodási hely: Sohacsodaország
Ha ennyire keresitek, hogy honnan jöhetne Titánia, akkor ajánlom Shakespeare Szentivánéji álom című művét :)
De igazából nem is rá gondoltam, mikor írtam, csak ne Lily legyen és kellett egy név, s ez ugrott be elsőnek. :D Hogy miért lett tündét, annak az oka meg az, hogy God Game közben jutott hozzám xD.

_________________
Jöhet bármilyen Alkonyat, Harry Potter mindörökre fennmarad :!: :D
Dracoista papnő :x Ficblogom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 20 (péntek), 10:48 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Petigp írta:
A Fus Ro Dah-m után egyből beírta Lió (a kis kockaxD), hogy miből való, bezzeg Titania-t már nem [Erza Scarlet -Fairy Tail].


A Titániát pontosan azért nem írtam bele, mert nem Erzáról van szó... :wink:

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 20 (péntek), 3:37 
Offline
Kritikanindzsa
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 25 (vasárnap), 21:32
Hozzászólások: 38
Az milyen durva lehet már...
"A távolban mály dobogó hangok hallatszottak, mintha egy elefántcsorda masírozna a kis társaság irányába."

A Fus Ro Dah-m után egyből beírta Lió (a kis kockaxD), hogy miből való, bezzeg Titania-t már nem [Erza Scarlet -Fairy Tail]. Hermione is megkapta a magáét(, amiért Erzának merte kiadni magát). >:)
A végén szép nagy csattanó volt az atombomba, szinte bekövetelődzik a Fanficbe még Jack Bauer és CTU csoportja. Azzal tuti mindenkinek(Harrynek is) vége lenne, mint a botnak. =))

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 20 (péntek), 1:53 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 11 (kedd), 18:53
Hozzászólások: 4241
Tartózkodási hely: Sohacsodaország
Igen, én hoztam Titániát, mivel utálom a Lily/Pitont :D Meg Piton alapból... (sorry)

Nagyon beteg lett. Gratulálok mindenkinek :D

_________________
Jöhet bármilyen Alkonyat, Harry Potter mindörökre fennmarad :!: :D
Dracoista papnő :x Ficblogom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 19 (csütörtök), 19:04 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
A mindenit XDDDD
De nagyot néztem mikor tényleg felakasztották Hermionét :''D
A vége meg zseniális :D
ahhoz képest elég könnyű dolgom volt, szinte egy egész oldalt kaptam xD és egy sort adtam tovább a lap tetején :twisted:

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 18 (szerda), 16:53 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 június 22 (péntek), 18:10
Hozzászólások: 8
Ez nagyon jó lett! :D A rózsaszín guminyúl ismét visszatért. Lassan már rémálmaim lesznek vele, mert mindenhol ő gyilkolászik... Na, és Dart Vader a végén. XD Mondjuk, a tábor után én már semmin sem lepődök meg! :D

_________________
Live! Love!! Laugh!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 18 (szerda), 0:14 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 07 (csütörtök), 15:52
Hozzászólások: 6108
Tartózkodási hely: amottan
Titániát Lizi hozta be azt hiszem, még mielőtt Lily/Piton irányba kanyarodtunk volna.

_________________
"self care is drinking sixteen glasses of champagne and setting off a chain of events that comes to a head with you getting engaged to your celebrity athlete boyfriend in spain."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 17 (kedd), 22:38 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Ruby írta:
Úúúú, nagyon nagy lett a sztori! xD
Tényleg mindenki meghalt benne... Helyes! :D Kivéve Ron, mert ő elkerült a Szent Mungóba, ahol Harry eltűnt mellőle... xD


Így volt karakterhű... Az ideg-összeomlott, félőrült Harry megszökött, és megölt mindenkit XDDD

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 17 (kedd), 20:40 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 31 (csütörtök), 18:18
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Szeged és Vác között
Úúúú, nagyon nagy lett a sztori! xD
Tényleg mindenki meghalt benne... Helyes! :D Kivéve Ron, mert ő elkerült a Szent Mungóba, ahol Harry eltűnt mellőle... xD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 17 (kedd), 18:53 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
Susannah írta:
Kinél jelent meg Titánia?


Mikor hozzám került, én csak egyetlen sztoriszálat láttam a lap tetején, és akkor Titánia már ott volt. XD Pislogtam rá párat, és úgy döntöttem, mivel fingom nincs róla, hogy ki az, egy huszárvágással elintézem karrierjét. :-D

P.P, azaz Piton-Paca. XDD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 17 (kedd), 11:01 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 07 (csütörtök), 15:52
Hozzászólások: 6108
Tartózkodási hely: amottan
"- A sok egyforma aszott tata… " =))

Néha tényleg érdekes fordulatokat vett, de lehetett volna sokkal rosszabb is xD

_________________
"self care is drinking sixteen glasses of champagne and setting off a chain of events that comes to a head with you getting engaged to your celebrity athlete boyfriend in spain."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 17 (kedd), 0:42 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 10 (csütörtök), 21:54
Hozzászólások: 3100
Tartózkodási hely: Gallifrey
Úristenúristenúristen... =)) =)) =)) Ez HALÁLOS. =)) Nem csak random megjelenések, néha random teleportálások is... :D Jók voltunk. :D

Kinél jelent meg Titánia?

És egy kis fáziskéséssel: szuper volt. :) Köszönet az adminoknak! Ja, és Lió: nem, mert én vagyok a pillangó! :D Idén sikerült rászállnom a durrfarkú szurcsókra... Tavaly nekrofil pillangó voltam... Valahogy mindig sikerül beválasztanom. :D

_________________
A régi Ismerkedő Susija. :)

Időközönként beleesem egy sorozatba amit senki sem ismer, aztán jöhet a következő.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 17 (kedd), 0:13 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Íme a Merengő Táborban született NAGY MŰ, amiben mindenki beleadta vérét... Sok vérét.

A táborban nem résztvevők számára jópár utalás sajnos nem mondd majd semmit, de a "történet" így is magáért beszél.

Azoknak, akik nem voltak ott, egy kis útmutatás:

Az írósfüzet kb. 5 mondatonként került továbbadásra (ez nem volt kőbe vésve). Nehezítésként viszont, csak mindig maximum az előző oldalt látták, a korábbak kivételre kerültek a füzetből. Azaz a legszerencsésebb író az előtte lévő kb. 3-4 bejegyzést látta csupán, a pechesebbje csupáncsak egyet. Ez meg is látszik a történeten XDDD

A csillagos részek az íróváltásokat jelzik (habár néhány helyen nem volt egyértelmű, így lehet benne hiba).


ÍME:



______________________________________________________________


Merengő tábor story

Figyelmeztetések: (nagyon) OOC karakterek, szereplő halála, gyilkosság, random megjelenések, és általános őrültség


Főhősünk unatkozva üldögélt a cseréptetőn. Innen mindig belátta a várost: a deszkásokat, a görkorisokat, a babakocsit tologató anyukákat, a szobrokat telibe találó galambokat…
De hiába próbált megfeledkezni róla, a szomszéd idióták már megint felgyújtották a grillsütőt, és még tovább tetézve a bajt, a kerti slaggal próbálták lehűteni a lángoló olajat.

***

Ez persze nem segített a dolgon. Csupán azt érték el vele, hogy főhősünk kertjébe is átcsapott a tűz. Ezt látva szitkozódva felpattant, leverve jópár cserepet. A kárral mit sem törődve, sietve mászott be az ablakon, ahol újabb szerencsétlenség érte: sikerült felrúgnia az egyik szekrényt. Azonban a vészhelyzetre való tekintettel, hagyta a szekrényt, és annak tartalmát, és kicsörtetett a kertbe.

***

Mivel csúcstechnológiás okostelefonja viszont a házban maradt, rájött, hogy elveszett, hisz segítséget nem tud hívni. Kerítéskapujának kulcsa pedig a kulcsszekrényben pihent, szintén odabent. Főhősünk érezte, ahogy az egyre magasabbra csapó lángok mindent felforrósítanak körülötte, tüdeje megtelik füsttel… Majd váratlanul a gyújtogató szomszéd macskája landolt a tarkóján.

***

A nyamvadt dög végigkarmolta nyakát, majd leszökkent a padlóra, és iszonyatos sebességgel kezdett a bejárat felé sprintelni. Minthogy hősünk ereiben főszereplő vér csörgedezik, így komolyabb gond nélkül kitért a lángoló akadályok elől, és épségben kijutott az utcára. Különböző szitkokkal illette a szomszéd fel- és lemenőit, miközben dühödt ábrázattal csörtetett a retardált idióták felé.

***

- Maguk meg mi a jó merlini búbánatost képzelnek magukról?!
- Nem mi voltunk – válaszolták kórusban.
Hősünknek ekkor gurult el végképp a gyógyszere, s előkapta kedvenc feszítővasát a hátizsákjából, majd látványosan megsuhogtatta.
- Ne, kérem ne! Csak vicc volt. Egy buta tréfa – próbált mentegetőzni a most már igencsak ijedt ábrázatú szomszéd.

***

- Sajnálom, de én nem igazán értékelem a vicceket – villantotta fel legveszedelmesebb mosolyát főszereplőnk.
Lassan lépkedett a már holt fehérré vált szomszéd felé.
Szerencsétlen férfi remegve várta, hogy immár támadója a feszítővassal odaérjen hozzá. Fehér arca fokozatosan változott zölddé, amin a korábban sértett fél jól szórakozott. Magasba emelte támadóeszközét, és lesújtott az előtte állóra. Azonban pár centivel mellette suhant el az eszköz.
- Csak vicc volt. Egy buta tréfa – ismételte meg a korábban elhangzott szavakat.

***

- Ilyenekkel nem viccelünk! – válaszolt széles mosollyal hősünk, miközben újabb támadásra lendítette fegyverét.
A fiú ekkor realizálta a helyzet komolyságát, rohanni kezdett. Nem tudta, hová fusson, meddig meneküljön, csak annyit, hogy itt most az élete forog kockán.
- Ez jó móka lesz – jegyezte meg magának a főszereplő, majd üldözésbe kezdett.

***

Ám a szomszéd „bűntársa” sem riadt vissza a tettlegességtől. Felkapott egy darab fát, majd társa segítségére sietett.
A járókelők szinte csak három elsuhanó foltot láttak, akik kiabálva rohantak végig az utcákon.
Tudták mindhárman, hogy a hajsza nem tarthat soká, és igazuk is lett. Hamarosan egy kihalt zsákutcában találták magukat, ahonnan már nem volt menekvés.

***

Főhősünk, nevezetesen P. Piton professzor kétségbeesetten tapogatózott a téglafalon, rémülten konstatálva, miszerint innen már nincs menekvés.
McGalagony, aki a szomszéd volt, fenyegetően közelített felé harci eszközével, egyre inkább sarokba szorítva szerencsétlen áldozatát.
- Az enyém vagy, Piton! – kiáltotta teli torokból.
- Ki másé? – lihegte Perselus.
McGalagonyt és a férfit már csak egy lépés választotta el egymástól.

***

- Az apád elvette tőlem azt, akit én legjobban szerettem. Itt az ideje, hogy Perselus is elveszítse az ő „szeme fényét” – fenyegetőzött McGalagony.
Ahogy főhősünk elérte a sarkot, a lába beleakadt valamibe. A fémes hang, amit a cipője hallatott, ráébresztette őt, mi is volt az.
- Úgy látszik, szerencsés fordulat, hogy ide szaladtam be – mondta Piton, és mielőtt McGalagony reagálhatott volna, Piton meghúzta a kart, ami egy csapóajtót nyitott a lába alatt.

***

De a csapóajtó nem nyílt ki.
Minerva magasba emelte fegyverét, hogy lesújtson, dühösen rámordult Perselusra, aki újra, meg újra a kart próbálgatta.
- Szerencsés fordulat? Igen, nekem az, Perselus. Megbűnhődsz végre. Szerencsésen véget érsz a mai napon!
Perselus még egyszer utoljára megpróbálkozott a karral.
- Legyen, Minerva, úgysem fogsz jobb belátásra térni.
- Tudtam, hogy beismered!
Ám ekkor Piton, kezében az épp letört indítókarral eltűnt a padló alatt rejlő sötétbe.

***

Perselus percekig zuhant a feneketlennek hitt mélységben. Kétségbeesetten próbált megkapaszkodni valamiben, de hiába. Végső elkeseredésében arra gondolt, hogy még mindig gyorsabb és fájdalom mentesebb halál az, ha kitöri a nyakát, mintha a bosszúszomjas McGalagony karjai közé szaladna. Ám a várt becsapódás elmaradt, Perselus egy gyönyörű mezőn találta magát. Nem messze egy kis patak csordogált, amiben egy apró, vörös hajú lány áztatta a lábát.
- Lily? – hallatszott a döbbent bájitalmester hangja.

***

- Nem. Én Titánia vagyok, a tündérhercegnő. Ki vagy te, és hogy kerülsz ide, idegen? – kérdezte barátságtalanul a lány.
- Perselus Piton vagyok. Hol vagyok?
- Tündérországban, bár nem értem, hogy kerülhetett ide, erre a csodás földre egy ilyen vén denevér, mint maga. Ide általában csak a jóképű, délceg hercegek, nemes grófok és úri bárók fiai illetve lányai léphetnek be, nem pedig zsíros hajú, igénytelen középkorban lévő férfiak. Mint például maga.

***

- Tündérország? Ne nevetessen – húzta fel az orrát megvetően Piton.
- Ugyan miért volna ez nevetséges? – állt fel Titania, és közelebb sétált az őt gyanakodva méregető férfihez.
- Egyértelmű, hogy mi történt. Zuhanás közben bevertem a fejem, és elvesztettem az eszméletemet. Bár arról sejtelmem sincs, mekkora sérülést kellett elszenvednem ahhoz, hogy efféle bugyuta álomképek zavarják össze az elmémet – felelte a professzor hűvösen.
A lány csilingelő kacagására Piton csupán egy gyilkos pillantással felelt, és elhatározta, hogy azonnal véget vet ennek az őrületnek.

***

- Nem, kedves professzor, egyértelmű, hogy egy fonots momentum fölött elsiklott a figyelme – vágott elébe a lány a professzor további hitetlenkedésének. – Az alkohol ártalmas hatású. Sőt, a különféle bájitalgőzök is azok.
Perselus csúnya fintort vágott.
- Nem elég, hogy hallucinálok, de a hallucináció még ki is akar oktatni a mesterségemről – morogta.
- Hallatlan, nemde? – szórakozott remekül a Titania bőrébe bújt Hermione Granger.
Kíváncsi volt, mikor eszmél rá egykori tanára, hogy a Százfűléfőzet is érdekes játéknak bizonyul.

***

- Tíz pont a griffendéltől a szemtelenségéért – morogta a fogai között Piton.
Tudja – gondolta Hermione hirtelenjében, de aztán rájött, hogy ha tanára átlátna a szitán, valószínűleg nem úszná meg pontlevonással. Remélte, hogy a professzor nem vette észre szeme ijedt villanását.
- Honnan veszi, hogy egyáltalán griffendéles vagyok? – kérdezte élesen.
- Ugyanolyan arrogáns, mint az összes többi – vágta rá a bájitalmester. – És egyébként is sosem hagyom ki az alkalmat, hogy pontot vonhassak le tőlük. Nekem is jár valami szórakozás.

***

- Nem gondolja, hogy kissé túl diszkriminatív? Nem kéne a gyermekkori sérelmeit olyan ártatlan diákokon kiélni, akik aztán tényleg nem tehetnek semmiről.
- Tudja, Miss Granger…
Szóval rájött! – gondolta ijedten göndörke.
- …Csupán éreztetem velük, honnan jöttek, szembesítem őket az örökségükkel.
- Úgy, hogy megkeseríti az életüket?
- Úgy – válaszolta hidegen a karvalyorrú professzor.
- Akkor ez esetben félreismertem önt.
- Lehet – és azzal tolakodóan és erőszakosan megcsókolta a lányt.

***

A lány egy határozott mozdulattal ellökte a férfit, majd pálcát rántott.
- Fus Ro Dah – használta a „sárkányüvöltés” (szerk.: Elder Scrolls V – Skyrim játék) bűbájt.
Hát így került a falra a P.P., azaz a Piton-Paca.

***

Az eredmény egészen meglepő volt. Az ugyan nem döbbentett meg senkit, hogy Neville Longbottom még a Piton-paca előtt is heveny remegési rohamot produkált a félelemtől. A síró mardekárosok látványa sem okozott túl nagy meglepetést. (Pláne miután kiderült, hogy Gilderoy Lochart is jelentkezett a megüresedett házvezetői posztra.) Ám a kölcsönös depresszióba esett Harry Potter és az óriáspolip gyásza feldolgozhatatlan sokknak bizonyult. Náluk talán csak a gondnok tűnt vigasztalhatatlanabbnak, aki tudta, hogy sosem lász már ugyanolyan a folyosó fala…

***

Ez pedig elsősorban Argus Frics volt – elvégre gondnokként az ő feladata volt a kastély tisztántartása. A falpucolás pedig még véletlenül sem tartozott a kedvenc elfoglaltságai közé. A másik tennivalója azonban…
- Akasszuk fel! – dörzsölte tenyerét izgatottan, ugyanis őt jelölték ki Hermione Granger hóhérjának.
Élete egyik legszebb napja volt a kivégzés – egyszerre akaszthatott és láthatta zokogni Harry Pottert és azt a koszos, vörös haverját, akinek a nevére gondnokunk már nem emlékezett.

***

Ron Weasley élete szerelme elvesztése után, Harry Potterrel együtt, olyan mély depresszióba süllyedt, hogy kénytelenek voltak őt elszállítani a Szent Mungóba.
Eközben azonban a Roxfortban egy újabb tragédia történt: a könyvtárban Colin holttestére bukkantak.
A tanári kar eme események után fokozottan szigorította a szabályokat, de úgy tűnt mindez édeskevés, másnap ugyanis még egy halálesett történt. A gyilkos leleplezésének feladatát három tanár kapta meg: Remus Lupin, Hagrid és McGalagony, akik minden eszközt bevetettek a brutális mészároló kézre kerítéséért. Miután Harry és Ron a Szent Mungó zárt osztályára került, Fred és George vette át a vezetést Dumbledore serege fölött.

***

- Mit kőne most csinálni? – kérdezte Hagrid.
- Azt, ami a feladatunk, kedves Hagrid. Nyomozni.
- Mi van akkor, ha a híres roxforti rém volt? – szúrta közbe állát vakargatva Lupin.
- A baziliszkusz már halott – emelte fel a kezét figyelmeztetően a kompánia női tagja.
- Ti nem is hallottatok még a rózsaszín guminyúlról? – vetette fel elmésen Hagrid.
- Hát te meg mit szívtál?

***

Fred és George egymást túlharsogva hahotázzak, pedig tóluk az egész társaság azt feltételezte, hogy ismerik az említett lényt.
Hagrid arca elsötétült, és mesélni kezdett:
- A rózsaszín guminyúl látszólag teljesen ártatlan, kistermetű lény. Legtöbbjük valóban veszélytelen, azonban egy ritka fajtájuk – néma guminyúl – igazi halálos fegyver. Ha valaki meglátja, az rögtön halál fia lesz. Persze ellene is vannak bizonyos óvintézkedések. Ugyanis ha többen vagytok, és ugyanarra néztek, akkor hiába látod, egy átok hatástalanítja a képességét. És éppen ezért van szükség rátok – nézett Hagrid Fredre és George-ra, akik pontosan egyszerre kapták fel a fejüket.

***

- Ne őrülj meg! – méltatlankodott Fred. – Mit vársz? Vezényszóra forgassuk a fejünket? Mik vagyunk mi, robotok?!
- Erről én is hallottam valamikor – hajolt előre Remus. – A néma guminyúl tényleg nagyon veszélyes lény, de rendkívül ritka. Már évek óta nem hallani ilyen gyilkosságokról. De még az ártalmatlan csipogó alfaj is a kihalás szélén áll. Valószínűtlen, hogy egy példány pont a Roxfortot választotta vadászterületének.
- A valószínűtlen még nem lehetetlen, Remus – ráncolta homlokát McGalagony. – Hagrid, hogy különböztetsz meg egy néma és egy csipogó alfajból származó guminyulat, ha nem hallod csipogni?

***

- Ha jobban belegondolok, csak egyvalaki tudta beazonosítani, aki még túl is élte, de az illető egy évszázada meghalt. Az egyik utalás a naplójában olvasható, miszerint „…a háta mögött voltam, még nem vett észre, majd a szélirány változott, és kiszagolt. A rohanás közben egy mosolyra húzódott szájat, és egy vörös szempárt láttam…”. Ami ezt illeti ezek után híre kelt egy ámokfutó példánynak, amely egész Európában vérengzett, és több ezer áldozatot szedett.

***

- Azt javaslom, hogy a falakra kerüljenek tükrök, és a minimális csoportlétszám legyen három – lépett előtt az árnyékok közül Gandalf. – Ha nem készülünk fel egy esetleges támadásra, akkor talán a Roxfort örökre Guminyúl járta lesz. – A távolban mály dobogó hangok hallatszottak, mintha egy elefántcsorda masírozna a kis társaság irányába. – Közeledik, és rosszabb, mint egy Balrog… - mondja halkan és lassan a fehér varázsló.
- Akkor nincs vesztegetnivaló időnk! Siessünk a toronyba!
A kis csapat Gandalffal és Hagriddal az élen elindultak a Roxfort felé. Sejtésük, miszerint a Guminyúl üldözi őket, egyre biztosabbnak látszott.

***

Közel a vég. Egyre hangosabb volt a csipogás.
- Fussatok, bolondok! – kiáltott Gandalf, amint két rózsaszín fülecske bukkant fel a mögöttük lévő domb tetején, ő pedig fura védekező állásba vágta magát, és előrántotta a pálcáját.
Ekkor derült ki mindenki számára, hogy a szakállas, bölcs öreg, aki velük futott, tulajdonképpen Dumbledore.
- A sok egyforma aszott tata… - mormogott bosszúsan Harry.

***

– Elegem van már belőle, hogy az öregek mindig megmondják, hogy mit tegyek.
A levegőben ekkor előbukkant Harry feje, majd teljesen előbújt a láthatatlanná tévő köpeny alól, és a Guminyúlhoz futva, boldogan megölelte.
- Lépj odébb, Harry! Régóta várok erre a pillanatra. Mu-ha-ha! – kacagott fel valaki hátulról.

***

A Tiltott Rengeteg fái közül egy sötét alak indult meg a Roxfort kapui felé.
Dumbledore tekintete egyre jobban elsötétült, ahogy az alak közeledett.
- Vader, mit akarsz itt? – kérdezte fojtott hangon.
- Rég találkoztunk, Albus… Most pedig tűnj az utamból!
A sith lord gúnyos kacajjal folytatta útját Harry és a Guminyúl felé, akik szorosan összebújva figyelték a fenyegető lépteket.
- Ne tedd, Vader! – könyörgött Dumbeldore, de nem mozdult. Szemében félelem tükröződött.
A Kis Túlélő nem bírta tovább, idegesen felkiáltott:
- Mi folyik itt professzor? Ki ez a… valami?
Darth Vader már alig két méterre állt tőlük, úgy válaszolt.
- Én vagyok az apád, Harry. Most pedig engedj, hadd végezzek Guminyúllal!
A fiú, ahogy körbenézett, látta, hogy Dumbledore és Hagrid lehajtott fejjel bólogatnak. Kedvesére nézett.
- Te tudtad, Nyuszi?! – kérdezte csalódottan, mikor látta, hogy kedvese zavartan kerül tekintetét, de nem kapott választ.
Harryben ekkor valami megváltozott, tekintete elsötétült. Lassan zsebébe nyúlt, és előhúzta az ajándékot, amit pár hónapja kapott egy muglitól.
Körbenézett. Tudta, hogy utoljára látja ezeket az arcokat.
- Többet nem fogtok hazudni nekem! Nem fogtok irányítani!
Csendben beszélt, alig hallhatóan.
Még egyszer rájuk nézett, eldobta a kezében lévő tárgyat, majd hoppanált.
Még hallotta, ahogy az atombomba hatalmas robajjal felrobbant, aztán végleg eltűnt a varázsvilágból.


THE END

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 15 (vasárnap), 22:17 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Én még hozok képeket, amiket Szilu fotózott, csak tegnap már annyira az Üstre koncentráltam, h elfelejtettem neki szólni, hogy töltse fel. Szóval még van némi esély alvó Zsomborra, mellons. :D

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 15 (vasárnap), 19:27 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
Chris írta:
Ejnye, nem illik félreérteni! Kivételesen nem ragadt nála Lockhart, csak az orvosok elég hamar rájöttek, hogy Lió az első számú maffia-célpont, így minden éjszaka őt védelmezték. ;)


Ez kb. olyan, mint hogy Anankét mindig kinyírták már a legelején, ezért mikor én voltam a pillangó, gondoltam odaszállogatok, annyira szerette volna, hogy ne essen ki rögtön, így tett az orvos is. Mi volt a jutalom? Megsejtettem, hogy pont ő az egyik maffia - naná, ez az én formám -, és mire legközelebb felébredtem, már halott voltam, mert szerinte túlságosan furcsán néztem rá. XD

Amúgy csúnya dolog volt lekapni, mikor egy kicsit lehajtottam a fejem a papirosomra. Bezzeg Zsombort nem fényképezte le senki, mikor az indulás előtti utolsó maffiázáskor elaludt a földön.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 15 (vasárnap), 16:37 
Offline
Ó-nagy admin "Verem-úrnő"
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 14:41
Hozzászólások: 2730
Tartózkodási hely: erdei tisztás
G Lamaro írta:
Chris írta:
G Lamaro írta:
Igaz, a maffiázásban viszont talán egyszer, vagy kétszer maradt életben a tucatnyi játékból... :D Nem véletlenül lett szállóige az "Akasszuk fel Liót!" :D

Próbálkozás most is volt, csak az orvosok minden éjszakát Lióval töltöttek. :)

Tényleg? :-O Miért, mindig Lio volt a pillangó? ;) :D
Na jó, sejtem, hogy Lio életben tartásán fáradoztak... :D

Ejnye, nem illik félreérteni! Kivételesen nem ragadt nála Lockhart, csak az orvosok elég hamar rájöttek, hogy Lió az első számú maffia-célpont, így minden éjszaka őt védelmezték. ;)

_________________
♥ Marauders ♥


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 15 (vasárnap), 15:32 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Chris írta:
G Lamaro írta:
Igaz, a maffiázásban viszont talán egyszer, vagy kétszer maradt életben a tucatnyi játékból... :D Nem véletlenül lett szállóige az "Akasszuk fel Liót!" :D

Próbálkozás most is volt, csak az orvosok minden éjszakát Lióval töltöttek. :)

Tényleg? :-O Miért, mindig Lio volt a pillangó? ;) :D
Na jó, sejtem, hogy Lio életben tartásán fáradoztak... :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 15 (vasárnap), 12:04 
Offline
Ó-nagy admin "Verem-úrnő"
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 14:41
Hozzászólások: 2730
Tartózkodási hely: erdei tisztás
G Lamaro írta:
Igaz, a maffiázásban viszont talán egyszer, vagy kétszer maradt életben a tucatnyi játékból... :D Nem véletlenül lett szállóige az "Akasszuk fel Liót!" :D

Próbálkozás most is volt, csak az orvosok minden éjszakát Lióval töltöttek. :)

_________________
♥ Marauders ♥


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 12 (csütörtök), 23:17 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
Sziasztok!
Hát én is csak annyit tudok mondani hogy szuper volt, szuper RÖVID :D Bár mondjuk hála az égnek sok értékes időt nem emésztettünk fel alvással XD
Az íjászatért a lelkem is eladom nektek :D enyhe izomlázam lett XDDD de olyan jól esett, mint még idáig semmi :D fentről meg igazi várvédőnek érezhette magát az ember
A szállás kifogástalan volt, a kaja jó, na és a társaság :) :)
Alakult egy 6-pack, akikkel egy Siriusszal teljes mennyországba kerültünk, köszönöm, lányok xD
Lunával Winchester-tesókként léptünk be második éjjel a sötét erdőbe, sőt, előtte Weasley-ikrekként a maffiák közé, isteni volt :D
Hjaj, és azóta is csak az jár a fejemben hogy mosssst azonnal menjünk vissza :D mégmégmég ^^
Jövőre is jó lenne ugyanott :)

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 12 (csütörtök), 13:03 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2010 december 22 (szerda), 12:55
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: most itt
Imádtam!
nem is tudom, nekem olyannak tűnik így visszagondolva, mintha legalább egy hétig ott lettem volna, akkora élmény volt! :D jó volt kicsit kiszakadni a hétköznapokból, és azóta is a tábor hatása alatt vagyok, minden nagyon szuper volt :)
a gyilkos guminyúl meg hatalmas kedvencemmé vált :-P jó lenne egy táborban majd megkaparintani, annyi lenne mindenkinek :twisted: mondjuk, nekem sikerült lenyusszognom az igazi nyuszit rögtön első este, poénból :D kicsit meglepődött rajta :D
remélem, jövőre is sikerül ott lennem!

_________________
Cool story, bro! ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 12 (csütörtök), 12:00 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
Sziasztok!

Fáj a szívem, hogy nem lehettem ott... De örülök, hogy jól éreztétek magatokat. :) Elnézve a képeket és a vidiket meg az előző táboros tapasztalataim alapján nagyon jó lehetett. :D

Szerintem az akasszuk fel már rajta marad a meritáborokon. xD

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 11 (szerda), 18:43 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Nem figyelmeztettek a többiek, hogy Lióval God Game-ezni csak akkor érdemes, ha nem számít mennyire tarolja a teremtményeidet? :D
Tavaly senki nem tudta megszorongatni. :D Igaz, a maffiázásban viszont talán egyszer, vagy kétszer maradt életben a tucatnyi játékból... :D Nem véletlenül lett szállóige az "Akasszuk fel Liót!" :D
Sok sikert a bosszúhoz! :D (Bár a God Game-ben annak elég kétséges a kimenetele... :) )

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 11 (szerda), 18:22 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 15 (vasárnap), 10:19
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: "vasgyárföld"
G Lamaro írta:
Tényleg, Lio, idén hogy ment a God Game? Idén is mindent taroltál, vagy azért akadt méltó ellenfeled? :D


Először a földdel tette egyenlővé a jegesmacik városát, majd az én vérfarkasaimat is elintézte. Szóval tarolt.:D De már készül a bosszúhadjáratom!:D

_________________
„Léptél már hangyabolyba? Számodra nem jelent sokat. Csupán egy elhibázott lépés. Mindössze valami puha a lábad alatt, amit a következő másodpercben már el is felejtesz, ahogy haladsz tovább a saját utadon. De a hangyák, azok nem tudják elfelejteni. Az ő számukra egy világ dőlt össze.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 11 (szerda), 18:08 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Miért, mi volt, lányok? :D Ment a Lio visszavág a tavalyiért műsor? >:)

Tényleg, Lio, idén hogy ment a God Game? Idén is mindent taroltál, vagy azért akadt méltó ellenfeled? :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merengő Tábor - Na milyen volt? :-)
HozzászólásElküldve: 2012 július 11 (szerda), 17:37 
Offline
Ó-nagy admin "Verem-úrnő"
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 14:41
Hozzászólások: 2730
Tartózkodási hely: erdei tisztás
FadingMemory írta:
Jut is eszembe: Chris, remélem kiheverted már Géza "harapását" :roll:

Köszönöm kérdésed, azt hiszem igen. Szerintem nem fogok vérszarvasbogárrá változni, ha esetleg erre irányult volna a puhatolózásod... :D

gesztenye írta:
Ó, és számomra külön élmény volt az íjászkodás, egyszer telibe találtam.:D Köszönöm a segítséget, Chris!:D


Nagyon szívesen, ha lesz rá igény, akkor jövőre is megpróbálhatjuk majd levadászni a vacsoránkat. Pluszpontért természetesen. ;)

Lióval pedig tényleg nem tanácsos szembeülni, de én is tutira a látókörödön kívül keresek majd helyet magamnak! :-P

_________________
♥ Marauders ♥


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 836 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség