Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 29 (péntek), 1:21

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 33 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Kommentelős
HozzászólásElküldve: 2023 július 11 (kedd), 8:22 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2023 július 11 (kedd), 8:20
Hozzászólások: 1
Luna Aurora írta:
ide jöhet minden vélemény a hallható művekről :)


Meg fogom kérni Kendrát, fusson neki ő is, lány, és másként fogja látni, szinte bizto. Ananke, és az az aranyos kis egyperces egyformán megérdemli :-) Egyébként pl. a kopp-koppnál is hasonlót teszteltünk, és nem baj az soha, ha nem csak egy hangon van valami fent. Olyan is van, hogy utólag magamnak nem tetszik a dolog - csak míg magam voltam, pixel circle generatornem tudtam teszteltetni más hanggal, és van pár írás, ami nagyon tetszik ugyan, de valahogy nem áll rá úgy a torkom, ahogy szeretném.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re:
HozzászólásElküldve: 2020 július 03 (péntek), 13:24 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2020 július 03 (péntek), 13:21
Hozzászólások: 1
teddyted írta:
Köszönöm, Muki 8) Nekem volt öröm jó anyagból felolvasni 8)

Igen, megfelelő tartalom az olvasáshoz!
cpstest


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kommentelős
HozzászólásElküldve: 2012 július 01 (vasárnap), 13:50 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 július 01 (vasárnap), 13:37
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: otthon :)
Meghallgattam az összeset, amit megtaláltam :D Zseniálisak, kedvenceim a Sírba viszel, Harry Potter és a Lucius és az agyturkász. :D
Gratulálok teddytednek és Kendrának! :) 8-> >:D<

_________________
unicorn power


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 28 (kedd), 22:33 
Offline
Mesemondó

Csatlakozott: 2010 május 30 (vasárnap), 20:26
Hozzászólások: 282
Szia Lizi,

a kommentelős épp erre való - köszönöm, hogy szólsz, mi jó, mi nem. Az ember érzi nagyjából, hogy egy anyag sikerült-e, vagy sem, de ezt csak mások képesek megítélni. Hiába képzel el valaki valhogy egy figurát, alakot, az csak egyféle és szinte ad hoc megközelítés. Bizony, van olyan, hogy teljesen félrecsúszik valami, ezért örülök, hogy szólsz, szóltok.

Meg fogom kérni Kendrát, fusson neki ő is, lány, és másként fogja látni, szinte bizto. Ananke, és az az aranyos kis egyperces egyformán megérdemli :-) Egyébként pl. a kopp-koppnál is hasonlót teszteltünk, és nem baj az soha, ha nem csak egy hangon van valami fent. Olyan is van, hogy utólag magamnak nem tetszik a dolog - csak míg magam voltam, nem tudtam teszteltetni más hanggal, és van pár írás, ami nagyon tetszik ugyan, de valahogy nem áll rá úgy a torkom, ahogy szeretném.

Sok anyag van már fent szerencsére, és - bár igyekszem tartani - nem mindíg sikerülhet minden azonos minőséggel. Köszönet ismét - és kérlek, hogy szóljatok, nyitottan és örömmel vesszük figyelembe. 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 26 (vasárnap), 22:55 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 11 (kedd), 18:53
Hozzászólások: 4241
Tartózkodási hely: Sohacsodaország
Halihó!

Szerintem egy jó kezdeményezés a hangosfic, de, mint mondtad, lehet jól, és lehet rosszul csinálni. Nem hallgattam meg ugyan minden ficet, de van két nagyon nagy kedvencem, amit Te tettél azzá, hiszen előtte nem is hallottam róluk. Ezek az írások pedig:Lothlorien93: Sírba viszel, Harry Potter!-je ésIzisz: Társkereső hirdetése. Remek munkák :-)

Viszont, hogy hozzak ellenpéldát is, nekem Anankétól a Kívánság egy hullócsillaghoz egyáltalán nem tetszett hangosan, pedig rengetegszer olvastam, és nagyon aranyos szösszenetnek találtam. Viszont Ron hangját teljesen... hogy is mondjam? Számomra fülsértőnek találtam és annál is együgyűbbnek és ostobábbnak állítottad be, mint sokan képzelik, pedig nem az, ezt azért bizonyította :D

Nos, ennyi lettem volna, további sok sikerek ;)

Lizi Eyre

_________________
Jöhet bármilyen Alkonyat, Harry Potter mindörökre fennmarad :!: :D
Dracoista papnő :x Ficblogom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 26 (vasárnap), 21:26 
Offline
Mesemondó
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 01 (vasárnap), 18:23
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: kis könyvtáramban, Gackt karjaiban
Tigi írta:
Halihó!

Meghallgattam az Épp elég bajt és nagyon tetszett :-) Valahogy nekem a női hang sokkal szimpatikusabb (ne vedd magadra, teddyted), nincsen túljátszva a szöveg, érthető, tiszta, szóval élvezetes volt. Lemaradtam, azt lehet tudni, hogy ki olvasta fel a szöveget?

Gratula :-)


hjajj aranyos vagy igazán köszönöm :)

_________________
KépKép
-Elnézést nem látta a bicskámat?
-Hol hagyta?
-Valami matrózban...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 23 (csütörtök), 22:05 
Offline
Mesemondó

Csatlakozott: 2010 május 30 (vasárnap), 20:26
Hozzászólások: 282
Köszönöm, Muki 8) Nekem volt öröm jó anyagból felolvasni 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 23 (csütörtök), 21:50 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 18:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Helló!

Fú, nagyon szeretném megköszönni, hogy hangosfic lett a történetemből. Ma meghallgattam és nagyon tetszett, a kicsi tanárok hangján jókat kacarásztam. Igazán köszönöm. :)

Csak így tovább!

muki

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 22 (szerda), 18:14 
Offline
Mesemondó

Csatlakozott: 2010 május 30 (vasárnap), 20:26
Hozzászólások: 282
Tigi írta:
Halihó!

Meghallgattam az Épp elég bajt és nagyon tetszett :-) Valahogy nekem a női hang sokkal szimpatikusabb (ne vedd magadra, teddyted), nincsen túljátszva a szöveg, érthető, tiszta, szóval élvezetes volt. Lemaradtam, azt lehet tudni, hogy ki olvasta fel a szöveget?

Gratula :-)


Nem tudom, lehet, hogy nálam van valami baj, de nekem nem játssza le a varázsvillákat, valami gyors, érthetetlen zaj jön át. A többi viszont működik.


Szia Tigi,

a lányhang a másik Mesemondó, Kendra, 8) Nagyon jó a hangja, szépen dolgozik, most kerültek fel az új anyagai. Örülök, hogy neked is szimpatikus. Én meg hát: van, akinek tetszik, amit csinálok, van, akinek kevésbé: hát, én bizony így dolgozom. Eddig én voltam a kínálat, eszi-nem eszi alapon, pont ezért hozzuk lassanként a többi Mesemondót is nektek. 8)

Ami a többit illeti: frissítésre került a hangtár, amiről még nem jött le a hír - holnap fel fogom tenni, a listákkal együtt. A frissített listában - a korábbihoz hasonlóan - mindíg találtok egy linket, ami a Hangfic hangtárába vezet. Ott részben szintén meghallgatható, de e mellett le is tölthető minden anyagunk - így a varázsvillák is. Ha most nem tudod lehallgatni, kérlek légy holnapig türelemmel és megtalálod a közvetlen linkeket.

üdv: teddyted


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 22 (szerda), 17:50 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 19 (csütörtök), 19:32
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Piros kanapé
Köszi, szuper :-)

_________________
Ficblog, Facebook, Twitter, Blog


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 22 (szerda), 17:48 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Tigi írta:
Halihó!

Meghallgattam az Épp elég bajt és nagyon tetszett :-) Valahogy nekem a női hang sokkal szimpatikusabb (ne vedd magadra, teddyted), nincsen túljátszva a szöveg, érthető, tiszta, szóval élvezetes volt. Lemaradtam, azt lehet tudni, hogy ki olvasta fel a szöveget?

Gratula


Majd megy a hír róla hétvége fele, mikor is kicsit átalakítjuk a lapon a hangfices részt, de igen, van egy új mesemondónk, aki nem más mint Kendra :)

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szeptember 22 (szerda), 17:47 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 19 (csütörtök), 19:32
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Piros kanapé
Halihó!

Meghallgattam az Épp elég bajt és nagyon tetszett :-) Valahogy nekem a női hang sokkal szimpatikusabb (ne vedd magadra, teddyted), nincsen túljátszva a szöveg, érthető, tiszta, szóval élvezetes volt. Lemaradtam, azt lehet tudni, hogy ki olvasta fel a szöveget?

Gratula :-)


Nem tudom, lehet, hogy nálam van valami baj, de nekem nem játssza le a varázsvillákat, valami gyors, érthetetlen zaj jön át. A többi viszont működik.

_________________
Ficblog, Facebook, Twitter, Blog


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tigi 2010 szeptember 22 (szerda), 17:49-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 24 (szombat), 20:04 
Offline
Mesemondó

Csatlakozott: 2010 május 30 (vasárnap), 20:26
Hozzászólások: 282
Örülök, hogy tetszik, Noir. Jó anyagból élvezet dolgozgatni 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Kisbaba születik
HozzászólásElküldve: 2010 július 24 (szombat), 18:29 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 április 21 (szerda), 8:38
Hozzászólások: 6
Teddyted, én azt hittem, egész jó kis egypercest alkottam azon az unalmas egyetemi előadáson, de aztán meghallottam, ahogy fölolvasod, és az az érzés utánozhatatlan volt. De komolyan, csodát műveltél vele, ezerszer jobb lett, mint volt. Köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 17 (szombat), 16:16 
Offline
Mesemondó

Csatlakozott: 2010 május 30 (vasárnap), 20:26
Hozzászólások: 282
Mizaki írta:
Nagyon tetszikszenek a hangosfic változatok főleg az öttlett, mert eddig csak Teddyted et hallottam felolvasni és tényleg igaz hogy nagyon jóhangzású a hangja de amikor a párbeszédekre kerül a sor nagyon elvicceli az összes karaktert és pl a fiatal draco hangja is olyan érzetett kelt mintha egy 600 éves részeg mondaná a magáét és emiatt sokszor alig lehet érteni hogy mit mond.
Milyen jó lenne ha egy veszekedés folyamán a "lány" tényleg felháborodva szólalna fel és nem úgy mint egy parodizált csitri. Nem mintha értenék hozzá csak szerettem volna feltüntetni egy kis kritikát részemről, remélem nem baj.
Amúgymeg tényleg nagyon klasz amit csináltok és remélem hamarosan egyre több "szinkronhang" tagja lesz ennek a csoportnak és mibél több és különfélébb fanficeket hallhatunk.


Szia Mizaki,

köszönöm, amit írtál - és köszi az észrevéteért is, egyáltalán nem baj az, hogy visszajeleztek. Annyiban igazad van, hogy az eddigi dolgok - többségében, már ahol a párbeszédek is vannak - nem a túl komoly és dramatikus írásokból kerültek ki. Ennek megfelelően a párbeszédes hangoknál is cca ezt az irányt követtem - igazság szerint ez áll hozzám közelebb, mint műfaj. Az komoly baj, hogyha a dolog az érthetőségi határig is elment, majd igyekszem odafigyelni rá.

Egy-egy karakterre valahogy rá kellett vonni egy közelítő hangzást - ezt szinte minden anyagnál próbálom követni (nem mindíg sikerül). Szegény Draco-ból nem akartam kivénhedt idült alkoholistát gyártani, bár feltételezem, hogy az Alkohol hatásairól beszélsz, aholis mégsem csinálhattam Dracoból idült tini alkoholistát 8) Mellesleg nem olyan egyszerű csak utánozni egy hangzást, mint hat feles után valóban előadni egy kocsmapultnál... Ha azonban Draco bármikori hangjára utalsz, hát sajnos nálam erre a hangszínre van cca beállítva. Próbálok majd tisztítani rajta, de alapjáraton így műxik jelenleg. A Freudi elszólás épp folyamatban van, pár hét múlva fent lesz - az Draco egyik jutalomjátéka, majd meglessük, hogy sikerült.

Annyi vigasz marad, hogy nemsokára kezdődik a mesemondói kiírás - remélhetően más, új Mesemondó új, másként hangzó hangszíneken szólaltatja majd meg a karaktereket, kinek-kinek szájíze szerint. 8)

üdv: teddyted


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 13 (kedd), 0:21 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 július 12 (hétfő), 23:59
Hozzászólások: 2
Nagyon tetszikszenek a hangosfic változatok főleg az öttlett, mert eddig csak Teddyted et hallottam felolvasni és tényleg igaz hogy nagyon jóhangzású a hangja de amikor a párbeszédekre kerül a sor nagyon elvicceli az összes karaktert és pl a fiatal draco hangja is olyan érzetett kelt mintha egy 600 éves részeg mondaná a magáét és emiatt sokszor alig lehet érteni hogy mit mond.
Milyen jó lenne ha egy veszekedés folyamán a "lány" tényleg felháborodva szólalna fel és nem úgy mint egy parodizált csitri. Nem mintha értenék hozzá csak szerettem volna feltüntetni egy kis kritikát részemről, remélem nem baj.
Amúgymeg tényleg nagyon klasz amit csináltok és remélem hamarosan egyre több "szinkronhang" tagja lesz ennek a csoportnak és mibél több és különfélébb fanficeket hallhatunk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 25 (péntek), 11:04 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 18 (kedd), 14:23
Hozzászólások: 265
Ez a hangfic óriási ötlet! Nem csak, hogy színesíti a merengő ajánlatát, de tényleg élvezetes is hallgatni. Teddyted igazán jól eljátszik a hangjával, bár azt azért be kell vallanom, én a sötétebb, depresszívebb történeteket azért nem hallgatnám meg az ő előadásában. Valahogy azokat megszoktam a saját hangomon otthon, mikor könyvet olvasok. :) Viszont a Reggeli Prófétából azt is megtudtuk, hogy van humora! Vagy inkább ötletgazdagnak nevezzem? Ha jól emlékszem épp a Slash műfajáról mondott véleményt, mikoris az újdonságokról, a lecsengő műfajokról, szereplőpárosításokról beszélt. Hadvig és Harry? :) Ha egy cseppnyi hajlamot is éreznék magamban, biztos megvalósítanám az ötletét. Miért is ne? Hadvigről kiderül, hogy igazából emberlány, pontosabban boszorkány, akit valaki, valamiért, valamikor elvarázsolt, átváltoztatott. De mivel semmi késztetést nem érzek magamban ezirányban, inkább meghagyom ezt a kifejezetten fanfiction íróknak....... Hajrá, hajrá! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 18 (péntek), 14:58 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 31 (vasárnap), 15:36
Hozzászólások: 1215
Tartózkodási hely: in Phanthomhive-castle
teddyted, ez csodálatos :)

nagyon tetszik a hangod. Asha versét hallgatom most, de szólni nem tudok...

ez hihetetlen :) a szinkronszínészeten még nem gondolkoztál?

gratulálok :) eszetlenül király.


és ez az egész ötlet, a hangosfic, nagyon tetszik :)

király adminjaink vannak :x

_________________
Hey, I just met you,
And this is crazy,
So here my number,
So call me Hamy. ;;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 14 (hétfő), 23:16 
Offline
Mesemondó

Csatlakozott: 2010 május 30 (vasárnap), 20:26
Hozzászólások: 282
Emily Piton írta:
Körülbelül akkora katarzisban volt részem, mint mikor először olvastam fanfictiont. ....

..Csak gratulálni tudok Teddytednek az ötletért és annak megvalósításáért, továbbá azoknak is, akik segítették, hogy számunkra is hallhatóvá váljon.
Remélem, találtok még lelkes közreműködőket, és útjára indulhat egy új műfaj.

Szóval hajrá!


Neked is - Nektek is: köszönöm-köszönjük. Tényleg nagyon jól esik 8)

Igyekszem folytatni, ahogy időből-lehetőségből kitellik, illetve az Adminok Csapatával lassan dolgozunk a javítgatáson, bővítésen is. Ha valami esetleg még nem teljesen kerek - elnézést, csakhát ilyen még korábban nemigen volt... ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 14 (hétfő), 14:54 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 28 (vasárnap), 13:00
Hozzászólások: 6534
Tartózkodási hely: Neverland (or Wonderland)
Ma egész nap ezeket hallgattam a suliba mentem/jövet.
Nagyokat nevettem :D

Köszönjük szépen ezt a csodás dolgot!!

kedvenc: de... nem lesz ez egy kicsit sok Dracocica???
:D X)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 14 (hétfő), 14:48 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 11 (kedd), 18:53
Hozzászólások: 4241
Tartózkodási hely: Sohacsodaország
Lionela írta:
Lizi Eyre írta:
Most is hallgatom, egyszerűen szuper... Leírhatatlanul örülök :D Az ajánlók is letölthetőek lesznek?


Ha a reklámokra gondolsz, akkor azok is letölthetőek:

http://www.4shared.com/dir/ZDVreZSW/han ... klmok.html



Köszönöm, ezt kerestem :D

_________________
Jöhet bármilyen Alkonyat, Harry Potter mindörökre fennmarad :!: :D
Dracoista papnő :x Ficblogom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 14 (hétfő), 14:25 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 17:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
Hát hűűűűűűűű, ez eszméletlen...

Még mindig alig bírom felfogni, hogy egyesek képesek ennyire változatos hangszínen beszélni.

Épp Shylet fordítását, a Perselus és Fülest hallgatom.

Nagyon tetszik, de ha becsukom a szemem, és csak hallgatom, akkor valamiért mindig a 'mesélő' hangjára hiszem azt, hogy Perselus az. Vagyis... ezt nehéz elmagyarázni, de a 'mesélő' hang jobban emlékeztet engem Perselusra, mint a 'Perselus' hang. :D

Gratulálok Teddytednek, meg mindenkinek, akinek köszönhetjük, hogy ez most létrejött, mert olyan élmény, amit nem felejtünk el egykönnyen. :)

Chii

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 14 (hétfő), 11:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 április 02 (péntek), 15:32
Hozzászólások: 765
Tartózkodási hely: seholse
Most hallgattam meg Lothlorientől a "Sírba viszel, Harry Potter"-t, és fantasztikus volt. Ez a történet egyébként is szívem csücske, de felmondva még jobb! Gratulálok Teddytednek, Lothnak és mindenki másnak, aki közreműködött :) Hallgatni fogok még mást is majd :)

_________________
valahogy úgyis lesz, mert olyan még soha nem volt, hogy sehogyan se lett volna~
Fehér Holló utolsó fejezete feltöltve


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 14 (hétfő), 1:42 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 05 (szombat), 23:21
Hozzászólások: 1636
Tartózkodási hely: pont ott
Meghallgattam a "Csakazértsem" ficet, és hát nem jutok szóhoz. Merőben más élmény, mint "csak" olvasni. Ezer köszönet :)

_________________
Sword Art Online: http://swordartonline.5mp.eu/web.php?a=swordartonline


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 13 (vasárnap), 21:50 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Lizi Eyre írta:
Most is hallgatom, egyszerűen szuper... Leírhatatlanul örülök :D Az ajánlók is letölthetőek lesznek?


Ha a reklámokra gondolsz, akkor azok is letölthetőek:

http://www.4shared.com/dir/ZDVreZSW/han ... klmok.html

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 13 (vasárnap), 21:45 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 11 (kedd), 18:53
Hozzászólások: 4241
Tartózkodási hely: Sohacsodaország
Most is hallgatom, egyszerűen szuper... Leírhatatlanul örülök :D Az ajánlók is letölthetőek lesznek?

_________________
Jöhet bármilyen Alkonyat, Harry Potter mindörökre fennmarad :!: :D
Dracoista papnő :x Ficblogom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 13 (vasárnap), 17:49 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 13 (hétfő), 0:13
Hozzászólások: 1515
Tartózkodási hely: Szeged
Eddig Ananke: Az alkohol hatásai c. művét hallgattam végig hangos formában, és frenetikus :-D Ahogy Teddyted tud játszani a hangjával, szenzációs :x Köszi :-)

_________________
Blog, Stories of LL, Facebook, Twitter, Moly


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 13 (vasárnap), 16:13 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 15:59
Hozzászólások: 167
Tartózkodási hely: a betűk felett
Körülbelül akkora katarzisban volt részem, mint mikor először olvastam fanfictiont. Ez valami fenomenális! Ilyet kitalálni! Megérek felocsúdni a döbbenetből!

A hangeffektek fantasztikusak. Egy csomót nevettem, miközben hallgattam. Az eredeti művek is nagyon jók, de ezzel az előadásmóddal még érdekesebb az egész. Hogy képes egy ember ennyi mindenre?

Csak gratulálni tudok Teddytednek az ötletért és annak megvalósításáért, továbbá azoknak is, akik segítették, hogy számunkra is hallhatóvá váljon.
Remélem, találtok még lelkes közreműködőket, és útjára indulhat egy új műfaj.

Szóval hajrá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 13 (vasárnap), 16:06 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 21:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
na, akkor gyorsan le is írom, amit megtudtam, szóval idezem Luna Aurorát: "a kommentek szigorúan a felmondott anyaghoz kapcsolódhatnak - mint a merin a kritikák, csak nem tudtuk ott megoldani

a beszélgető meg a hangosficekről eszmecsere, amíg offos beszélgetésbe nem megy át"

tehát kénék mindenkit, hogy ehhez ragaszkodjon és ne keljen 100szor elmondani.

köszi

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 13 (vasárnap), 16:02 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
KÖSZÖNÖM!

Én csak a ennyit tudok kinyögni :oops: Ugye nem árulok el nagy titkot, hogy sokkal kényelmesebb nekem így, mint bármi más. A monitoromtól már szinte villog a szeme, de így! Hát bámulatos...

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 13 (vasárnap), 16:00 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 09 (szerda), 17:49
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Fellegekben
Huh!, hirtelen nem is tudom, mit mondjak. Talán azt, hogy nagyon jó volt? Az hazugság lenne. Inkább, hogy a szuperebbnél is szuperebb.
Még csak néhány művet hallgattam meg, de most nagyon tetszik. Igaz, amikor megláttam, csak elhúztam a számat, hogy "minek ez ide?", de kipróbáltam, és valami fergeteges, fantasztikás, csudijó dolog. :) Szerintem mindenki nevében mondhatom, hogy köszönöm, mert nagyon sok időt áldozhattatok rá, csakhogy meglepjetek. :oops:

_________________
Lebeg, és örömöt okoz...
Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mendegélő Mandarin 2010 június 13 (vasárnap), 21:58-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 13 (vasárnap), 15:05 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2010 március 28 (vasárnap), 13:53
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: a képzeletvilágában, mindig más helyen
Hát ez döbbenetes :D

Amikor először meghallottam ledöbbentem, azután hát nem is tudom...
Ez kész...
Most is hallgatom és egyfolytában vigyorgok. Ez a hang, nem találok rá szavakat!

Hihetetlen, Jézusom, még mindig megy nem tudok normálisan fogalmazni ezektől a hirtelen hangszín változásoktól.

Egyszerűen szuper, a felolvasó, az ötlet, ez az egész!
Meghajlok előttetek!

szerk.:
Oké, azt hiszem a sokk már elmúlt.

Remélem sok jó szinkron hangot találtok, mert muszáj lesz minél több történetet felolvasni. $pray
Én biztos, hogy az összes kedvencemet meghallgatom (ha azokat is szinkronizáljátok)

Biztosan sok idő és energia szükséges ekkora munkához.
Őszintén remélem, hogy még véletlenül sem fullad majd kudarcba ez az indítványozás.

Örülök, hogy rátaláltam erre a nagyszerű társaságra!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Kommentelős
HozzászólásElküldve: 2010 június 12 (szombat), 15:49 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 14:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
ide jöhet minden vélemény a hallható művekről :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 33 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség