Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 18 (csütörtök), 14:25

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 248 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 14:48 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
Juju95 írta:
Komolyan egy pillanatra vártam mikor esnek egymásnak és dobják ki a sátorból Bellát :D :))


hát megérdemelte volna :)) :))
Kidy, a te avádon legalább egy igazi vámpír táncol :D :D

de az agyarakat nem értem, Meyer megírta (asszem O.o) hogy nincsenek hosszú szemfogaik. már az ő csillogó vámpírjainak. hát ez van.

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 14:25 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
de edwardnak legalább végig nem vörös volt a haja, a három film során. Esme haja meg rengeteget sötétedett a második, de főleg az első óta.

rosalie szerintem jó szőke volt, csak a fekete szemöldök kissé elrontotta az összképet :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 14:23 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
Juju95 írta:
És mi a fenét műveltek Esme hajával?! Nem tudom,hogy nektek feltűnt-e,de Esmének eredetilek karamel barna haja van és a filmben meg fekete. Oké,hogy a színésznő elválalhat más szerepet,de paróka is létezik a világon. Nomindegy. :roll:


Miért, Edward haja is messze áll a vöröstől, pedig ő jóval fontosabb szereplő. :) (Vagy a HP-ban Radcliffe kék szemei... pedig ott a színnek még jelentősége is volt.)
Engem sokkal jobban zavar, hogy akinek festett szőke a haja a szereplők közül, az néha kifejezetten természetellenesen néz ki.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 14:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 23 (péntek), 14:49
Hozzászólások: 595
Tartózkodási hely: Dracii szívének a csücskében (L)
Most,hogy már lesett a szemeről a rózsaszin szeműveg ami a végre láttam a filmet! miatt került fel a szemere, mostmár én is jobban vissza tudok emlékezni.
Szóval szerintem, elsiették az egész filmet. PL: mikor Edward és Bella kettesben voltak és Edi fiú mekérte a kezét. A könyvben az egy sokkal hoszabb jelent volt. Meg magát a sátoros jelenete is.
Jahh, Kidy egyetértek!:D Komolyan egy pillanatra vártam mikor esnek egymásnak és dobják ki a sátorból Bellát :D :))
És mi a fenét műveltek Esme hajával?! Nem tudom,hogy nektek feltűnt-e,de Esmének eredetilek karamel barna haja van és a filmben meg fekete. Oké,hogy a színésznő elválalhat más szerepet,de paróka is létezik a világon. Nomindegy. :roll:

_________________
Büszke Dracoista papnő :x
Draco Qupidója hogy, a papnők és Harry szerelme olthatatlan legyen :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 13:18 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
na, én is megnéztem :D

hát, szerintem borzalmas volt. a színészek átlag teljesítménye csak súrolta a 40%-ot. a bella és edward szerepek annyira bugyuták voltak (a többi filmben is), hogy gyakorlatilag bárki fel tudta volna úgy mondani a szöveget. a sátoros résznél bella majd' megfagy, de másnap kis ingujjban rohangászik. tök érthető, igen. ja és ugyanennél a résznél annyira ronda volt a látvány. simán látszott, hogy a farkas nem valódi, a jelenet pedig stúdióban készült.

aztán a vámpírok sminkje ronda volt. esmétől rendesen megijedtem. mikor edward mosolygott, azok egész aranyos jelenetek voltak, de gyakorlatilag minden edward/bella résznél a hányinger kerülgetett.

a harci jeleneteknél a vámpírok úgy bepózoltak, hogy rendesen vártam, mikor villan az első vaku. bár azok a jelenetek elég jók voltak, de szerintem rövidek. azt sem értettem, hogy miért csörömpölnek, mint a porcelán tányér. egyébként nem akarom elhinni, hogy egy vámpír agyar sem volt a filmben. victoria vicsorított ugyan, de kábé annyira volt ijesztő, mint unokatesóm barbie babája. ja, és kérem vissza a régi victoriát. ez az új nő alami borzasztóan csúnya.

aztán mikor a harc után jöttek a vulturisok, komolyan, mint négy jedi. csak a kardjuk hiányzott.

és most sajnos dakotától sem voltam elájula, mint színésznő. pedig tőle sokat vártam, bár két percet eljátszani... na mindegy.

aztán rosalie meg a farkasok meg jasper történetét is nagyon együgyűre zsugorították. sokkal érdekesebben is el lehetett volna mondani.

gyakorlatilag röhögtem az egészen. a törékeny vámpíroknál például kikészültem. meg hogy a vámpíroknak nincs vére. ez akkora ellentmondás, mert azt mondják, hogy az újszülöttek azért erősek, mert az embervér kering bennük. 1. nem dobog a szívük, ami kicsit megnehezíti a dolgot. 2. ha márványból, vagy ilyesmiből vannak, akkor aztán keringhet... 3. ha nincs vérkeringés, meg vér meg semmiféle testnedv, akkor a negyedik részben igencsak macerás lesz az a fogantatós jelenet.... mindegy xD

meg a sátoros részben... edward szerelmet vall jacobnak, jacob szerint ő a melegebb, hát kezdett bella nagyon fölöslegessé válni...


mindegy, ezt is láttuk :D a zenéket kifejezetten szerettem :D és riley szeerintem is adorable :D :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 08 (csütörtök), 17:48 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 17 (hétfő), 22:20
Hozzászólások: 1013
Tartózkodási hely: HP univerzum, Malfoy bolygó, Draco és Lucius ország között ingázva
Igen, Riley. :x Érte érdemes volt megnézni. :D

Jamm, amúgy látszik mennyire fogtak meg az eddigi filmek: fel se tűnt, hogy más színésznő játszotta Viktoriát, mint ebben... xD

_________________
Kép
$starDracoista Papnő - Slash Osztályvezető $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 08 (csütörtök), 14:58 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
:)

nevezzetek hülyének, de szerintem Riley elmenne Sebi Vettel kisöccsének :)) :)) egy picit azért hasonlít rá, szerintem.

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 08 (csütörtök), 12:40 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 23 (péntek), 14:49
Hozzászólások: 595
Tartózkodási hely: Dracii szívének a csücskében (L)
Nahh én is megnéztem :D

Határozottan jobban tetszet,mint az elözőek. És szerintem Rob sem szenvedett annyit, persze mondhatjátok,hogy elfogúlt vagyok. Kristenről inkább nem beszélek...mert néha olyan érzésem volt,hogy menten elalszik a kamera előtt...olyan álmosak voltak a szemei egész végig. Taylor viszont nagyot domborított! Ő 100%-an hozta a karakterét. Tiszta Jacob.:D
Nekem nagyon tetszetek a harci jelenetek a visszaemlékezések és Jasper és Alice romantikus villanásaik. Azok mind nagyon aranyosak voltak :) :x
Charlie -t is nagyon bírtam. Majdnem hangosan is felröhögtem mikor szétválasztotta Jacob-ot és Edwardot! Egy gyenge halandó ember szétválaszt egy alakváltót és egy vámpírt. :lol:
A zene is jó volt, bár néha elég erőltetetre sikerült :roll:
Óhh! És majd elfeletkeztem Riley-ról! Valami fantasztikus volt! :shock: :shock: :x Komolyan mondom ez a fiú őstehetség és Robbal elentétben jól állt neki a vámpírság is. Nagyon tetszet az alakítása, szóval várom,hogy más filmekben is felbukanjon :)
Ami viszont nem tetszet az Viktoria; már pedig azért mert Rachelle Lefevre sokkal jobban hozta a karakteret.
Szóval, nekem a három film közül egyértelműen ez tetszet eddig a legjobban. :)

_________________
Büszke Dracoista papnő :x
Draco Qupidója hogy, a papnők és Harry szerelme olthatatlan legyen :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 08 (csütörtök), 11:07 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
transzvesztita =)) =)) hát tényleg :-D
köszi, örülök x'DD ma mégegyszer megnézem, olyan jól szórakoztam rajta :D

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 07 (szerda), 21:16 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
hihihi! :D én még nem láttam moziban, viszont a trailerekből, és innen onnan összeraktam... ami engem nagyon megfogott, az az edzős rész volt, mikor harcolnak egymással, főleg mikor alice jasperrel, akkor rose visszaemlékezése, emmett/kellan bosszús arcai :x , ééés a farkasok. imádtam a farkasokat! :D
kristent nem nagyon szeretem, ahogy robot sem, főleg mivel annyi smink van rajta, mint egy transzvesztitán, már bocsánat. viszont dakotát nagyon tehetségesnek tartom.
de azért tuti megnézem. :D


Jah, és Nemámka, imádtam a véleményedet a filmről! =)) Így fetrengek a röhögéstől. :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 06 (kedd), 19:48 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 29 (hétfő), 20:45
Hozzászólások: 3331
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
nos... én is megnéztem, és nekem tetszett, a nyáladzós részeket leszámítva határozottan jobb volt az előzőeknél. :D

Jacob :x :x szerintem az ő részei voltak a legjobbak, imádtam :) és a végén: "I will wait for you, until your heart stops beating..." (vagy még utána is) 8-> imáááádtam :x
nem is tudom már, melyikőtök írta, hogy Dakota egy szempillarebbenésében több játék volt, mint Pattinsoméban és Kristenében együt... hát teljesen együtt. komolyan mondom, szó szerint hangosan röhögtem Robert fején =)) =)) Istenem... katasztrófa volt az csávó!! meg azon röhögtünk még, hogy akárhányszor csókolóztak meg ilyesmi, Edward ilyen elképzelhetetlenül világfájdalmas képet vágott, mintha körülbelül azt üzenné vele, hogy "Bella, büdös a szád..." XDDD a sátoros jelent nagyon nagy volt! :D na meg mikor Edward Jacob előtt kezdett el csókolózni Bellával, aztán Jacob megölelgette őt jó szorosan, vigyorogva :D :D
Alice és Jasper megint haláli volt :x Rosalie pedig szerintem gyönyörű, de a szemöldöke enyhén elrontotta az összhatást... :)
az új Victoriát játszó színésznő nekem nem tetszett viszont :-S Rachel ezerszer jobban adta a karaktert...
ja, és nem tudom, csak nekem tűnt-e fel, de a Rileyt játszó színész egyszerűen... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: komolyan mondom, annyira szexi volt, majdnem elolvadtam ott a széken XDDD

_________________
Kép
Faithful and true is the name of the Lord :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 06 (kedd), 15:00 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
=)) az tuti :-D

a kedvencem az, hogy bármikor Kristenre ugrik a kamera (lol, elképzeltem ahogy ráugrik egy kamera...) és ő épp nem mond semmit csak néz, az ajkai automatikusan szinte szétrobbannak, nem tudja összezárva tartani őket.....

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 04 (vasárnap), 17:06 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 15:26
Hozzászólások: 1685
Szegény Jackson hajával miit műveltek azok a kegyetlenek?? :shock: :shock:

szerk.: edwardon több volt a rúzs, mint bellán. :D

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 04 (vasárnap), 12:17 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
parókát?! XDD jézus :-D

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 03 (szombat), 22:02 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
Luna Black írta:

Kristennel is fura dolgokat műveltek néha hajviselet és öltözködés terén.


őőő én úgy tudom, hogy akkoriban lett neki az a fekete, rövid csatak a fején, és az eclipse-ben parókát hordott :D

Assa: imáádom az avád :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 03 (szombat), 21:59 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
jah, hallod, Bella már most úgy néz ki a vöröses rúzzsal (azt már meg se említem hogy Edin is van belőle :)) :)) ) meg a tök fehér arcával mint egy vámpír, akkor hogy sminkelik ki ha már télleg az?! :shock:

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 03 (szombat), 21:49 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 07 (csütörtök), 15:52
Hozzászólások: 6108
Tartózkodási hely: amottan
Na, én is megnéztem. Háááát... nem tetszett. Egy-két jelenet kivételével. A többit untam. De komolyan, majdnem elaludtam a közepe táján, és - megjegyzem, velem moziban talán még sosem fordult ilyen elő - az órámat nézegettem.

Ami tetszett: Charlie megmozdulásai úgy általában, a farkasfalka, a Jasper-féle edzős jelenet, Victoria üldözése, Jacob is úgy általában, meg a beszélgetése Edwarddal, meg mikor Rileyról vagy a hadseregről volt szó, és Jessica beszéde :D Kb ennyi.
Ami nem tetszett: Edward-Bella nyáladzás, mert szörnyű volt nézni, meg úgy többnyire a színészek kinézete. Jasper hajával nem volt bajom, Rosalie-val annál inkább... az elsőben nagyon szépnek tartottam, de itt az egyenes hajával :shock: szerintem szörnyen állt neki. Kristennel is fura dolgokat műveltek néha hajviselet és öltözködés terén, hogy az általános 'vámpírsminket' már ne is említsem...
A "vármpírok szétesnek mint a porcelánszobrok és még csörömpölnek is" - effekt röhögésre késztetett minden egyes alkalommal.
A "sztorit" nézve nagyon nem tetszett néhány változtatás, pl amikor Edward tök nyugodtan engedte felszállni Bellát Jacob motorjára. Az a jelenet a könyvben szerintem tök jó volt, kár érte. Most más nem jut eszembe, pedig volt még pár dolog.
Ja és a gyűrű szerintem is ronda volt.

_________________
"self care is drinking sixteen glasses of champagne and setting off a chain of events that comes to a head with you getting engaged to your celebrity athlete boyfriend in spain."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 03 (szombat), 20:04 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
:)) kár, hogy Edi golyóálló :?

jaaa, köszi :shock: nem tudtam miből volt az a takaró x'D

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 03 (szombat), 19:49 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
Nemámka írta:
na jah. de Charlie is nagy arc :-D és Bella mit kapott az anyjától? azt nem nagyon értettem :?


Charlie nálam régi kedvenc. :D Kb. azóta, hogy az első filmben megtölti a puskát, és abban a pillanatban, amikor kész, közli: "Jól van, hívd be!" (Edwardot, aki be akar mutatkozni neki.)
Bella és Renee régen sokat utazgattak. Ha jól értettem, mindenhol pólókat vettek emlékbe, és Renee most takarót varrt belőlük Bellának.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 03 (szombat), 19:44 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
na azt tényleg régen láttam :?

na jah. de Charlie is nagy arc :-D és Bella mit kapott az anyjától? azt nem nagyon értettem :?

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 03 (szombat), 19:35 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
Nemámka írta:
ja, izé, rosszul emlékeztem. de tényleg olyan :-D hányadik rész az a Karibból?


Az első.

Na de hogy ne off legyen: én az Edward-Bella jeleneteken ásítoztam - állítólag hangosan; szerintem nem -, de szerencsére kevés volt belőlük.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 03 (szombat), 19:27 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
ja, izé, rosszul emlékeztem. de tényleg olyan :-D hányadik rész az a Karibból?

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 03 (szombat), 19:23 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
Nemámka írta:
gyűrűk urás lett volna, ahogy a vámpírok kimásznak a vízből? Oo hű akkor jó rég láthattam azt is :))


Nem GYU, Karib-tenger kalózai. :-D Amikor Barbarossa támadást indít. "Séta indul!" És az elátkozott kalózok nekiindulnak a víznek, és elsétálnak a rájuk váró csónakok alatt, közben a vízen át rájuk vetül a holdfény, és látszik, hogy csontvázak ruhában.
Na, az a menő tömeges víz alatt gyaloglás jött elő itt is. :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 03 (szombat), 19:13 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
óh máj..... hát megnéztem :shock:

hát fura volt az eleje. nem tököltek azzal sokat, hogy Edi így nem engedte Bellát meg úgy nem engedte Bellát Jacobhoz menni, hanem egyszercsak már mögötte ült a mocin :shock: pedig úgy megnéztem volna ahogy csak úgy lelépnek és Ed még idegesebb......
aztán: nem vagyok egy Jazz fanatik, szóval nem tudom mi baj volt a hajával :-D főleg mikor megjelent cowboyosan 8) najó, katonásan :))
Seth imádnivaló, Billy meséje nekem is tetszett, és innentől kezdve mégnagyobb Leah-fan vagyok ^^ az a lány nagyon szép!
aztán jött megint egy Riley-jelenet, a csávónak (nem Rileynak) a fél arca letört? :shock: ookéé... a 36. percben pedig kijelenthetem, hogy untam egy picit Oo
és igen. wow, meglepő, de igaz. nem sok mindent hagytak ki a könyvből, mert nem is szólt sok mindenről. azta. na, ennyiből a forrásához viszonyítva jó film :D
jaj de aztán megint jött a jó rész: Bella egy bangg kíséretében megöklözte Jacobot. hát én úúúgy de úgy röhögtem :)) :)) arra nincsenek szavak =)) annyira semmilyen volt - mint Bella meg Kristen maga. te magasságos. egyrészt francot se törődnek azzal, hogy Bella NEM TUDJA ellökni magától Jacobot. mivel olyan erős mint egy elefánt, hahóó! és még húsz perc álldogálás, és csak aztán üti meg. hát lool.
Rosalie meséje is tetszett, hát lehetett volna többet is mutatni belőle, úgy értem fél másodperc szereplésért felvenni azt az esküvői ruhát Oo
aztán jött a parti. mindenki kicicomázva, Kristenen egy ing, megint, sokadjára. na jó nem is vártam azért flitteres toppocskát de egy normális pólója sincs?!
aztán a gyakorlás: Emmett repül XDD na jó :D a farkasokat meg mégjobban imádom *-* legalább őket jól megcsinálták. és Jacob-farkas is úgy néz ki, ahogy elképzeltem. szerencséjük :evil:
Alice és Jasper olyan cukik ^^ az ő "harcuk"/bemutatójuk mittomén nagyon tetszett :)
és akkor jött az ómájgád (na nem akkor, kicsit később) amikor is valaki mást képzeltem Rob helyébe (ööö, bár az egész film alatt azt tettem... mindegy) a majdnem-sem-szexjelenet alatt -.-"""
Kristen tényleg csak lefelé tud nézni... de a gyűrű szerintem okés. valami ilyesmit próbáltam képzelni míg olvastam, nem lepett meg és nem is szörnyülködtem. csak ahhoz képest nem néz ki annyira múlt-előtti-előtti századinak :-)
még attól féltem, mi lesz a sátorral a hegyen, de aztán mire sokat vizslattam rájöttem, hogy pontosan így élt a fejemben a hely, csak én a sátor bejáratához képest balról néztem, nem jobbról mint a kamera, szóval megnyugodtam.
gyűrűk urás lett volna, ahogy a vámpírok kimásznak a vízből? Oo hű akkor jó rég láthattam azt is :))
I am hotter than you! és a mozifelvételen a tömeg: ÚÚÚÚÚÚ!!! =)) =)) =)) hát eez a mondat beütött :-D annyira kétértelmű, hogy jobb nem is lehetne. több se kell a slashereknek úgymond :-D
na szóval bent vannak hárman, Edward a gyilkos pillantásaival, Bella mint egy gumibaba begubózva a hálózsákba, az egyetlen normális ember a vérfarkas :)) :))
aztán reggel, ahhoz képest, hogy majd megfagyott, Bella a húszcentis hóban mászkál, megint csak egy szál semmiben Oo jóvan -.-"""
és Jacob és Bella csókja ^^ juj hát tényleg tüzesebb volt mint ezer Edi puszi, bár - háála a jóó égnek - még 10et sem láttam nem hogy ezret.....
és persze a havas-vizes Victoria la Fejnélküli rögtön begyullad. naná. és hol a fekete füst?! farkasok meg lángok meg anyámnyila, ennyiből egy kis füstöt már nem nehéz odacsinálni... (x'D)
Dakota természetesen szuper, de még az újszülött lányka is lesöpri Kristent azzal az öt perces szereplésével Oo
Jacob üvöltése meg :shock: júj. az nekem is fájt. na azon az egyébként tökély jeleneten is csak Bella rontott :)) :))
akutyamindenit. ki kell hevernem Oo

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 03 (szombat), 13:57 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
Én is megnéztem az Eclipse-et, és hát van, ami nem változik...
Edwardnál még mindig majdnem mindenki helyesebb - és az "aki nem" kategória kimerül néhány quilute-ban -, Kristen Stewart nem bír egyenesen nézni soha semmilyen körülmények között (mindig vagy a fejét hajtja le egy picit, vagy lefelé bámul), és továbbra is inkább szöszörög, mint beszél.

A harcjeleneteket tetszettek, abban legalább volt lendület. Jasper kapott tisztességes szöveget... szóval kerek a világ.
A három kedvenc részem Billy meséje, Victoria üldözése az elején, és az edzős-kiképzős jelenet mindenek felett (Jasper + a zene :x ).

Riley nagyon jó, a karakter is, meg úgy egyébként. (Ez szimpatikus húzás volt, mármint hogy Forksszal párhuzamosan mutatják az újszülötteket is, és múltat meg sztorit adtak Rileynak, akkor is, ha csak utalások szintjén.)
Bella gyűrűje viszont valami elképesztően ronda. Túl nagy, túl giccses. Förtelem. $sick
Carlisle-on pedig egyszer sem volt sál. :-O Ez az előző két rész után (amikor utcára, főzéshez, baseballhoz...) egészen megdöbbentő. :lol:

(A vízből kisétálás továbbra is erőteljesen Karib-tenger kalózai benyomást kelt.)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 02 (péntek), 12:55 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
mellons: na jó de nézd meg a betonfalat meg Jacob emberi arcának alakját :-D szóval ha ököllel ütöd, és az álla pont az ujjadnak ütközik, akkor eltörhet. ha meg simán pofozod, akkor ahogy továbbhaladna a kezed, hátrahajlanak az ujjaid. és igen, így csak kificamítani lehet, mint ahogy Carlisle mondta a filmben. hjaj de szeretném már látni :-D

polly: végzet asszonya =)) :))

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 02 (péntek), 12:39 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 17 (hétfő), 22:20
Hozzászólások: 1013
Tartózkodási hely: HP univerzum, Malfoy bolygó, Draco és Lucius ország között ingázva
asd: Igen, eltöri, pontosabban Carlisle azt mondja, hogy kificamította, és nem gipszelik be, csak ilyen textil anyagból csinálnak rá kötést (nem tudom h ennek mi a pontos neve, mert nekem még sose kellett használnom ilyet xD).

mellons: ezen nem is szabad meglepődni. Hát végül is ő a sztori Mary Sue-ja, szóval kellenek neki a hódolok, különben nem igazi az érzés. :lol: Amúgy én mindig azon filóztam, hogy igazából most miért is vannak ennyien belezúgva? Mert Bella nem is csinál olyat, ami miatt megszerethetnék, hiszen végül is kábé meg se szólal a könyvben túl sokat. Mi tudjuk, hogy vannak vicces szerű gondolatai, de mások nem, hiszen nem mondja ki őket. Szóval nem értem, hogy miért ekkora végzet asszonya. :-?

_________________
Kép
$starDracoista Papnő - Slash Osztályvezető $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 02 (péntek), 11:03 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
Kidy írta:
asd írta:
Kérdezem, hogy Bella itt is lezavar egy fülest Jacobnak a csók után, amitől eltörik a keze? :D


=)) azt megnézném, komolyan : DDD főleg, ha a csajszi olyan hitelesen adja elő, mint az "áucs, megvágtam az ujjam" jelenetet a new moonban


Szerintem ez már alapból a könyv szerint is nevetséges (nem hallottam még erről a jelenetről, most akadt meg rajta a szemem). Komolyan, ha adsz egy taslit a betonfalnak is eltörik a kezed? Nehezen hiszem. Kicsit sajogni fog és mondjuk lehorzsolod, ennyi.
Ez elég erős írói túlzás. Amolyan túlhangsúlyozott de kemény csávók ezek. Vaaaagy, Bella a bénábbnál is bénább, és attól is nyolc napon túl gyógyuló sérülést szerez, ami más normál embernek meg sem kottyan. Hát így meg aztán még nevetségesebb, hogy mit is keres éppen ez a vámpírok és farkasok között. Jah, és persze hogy mekkora mákja van, hogy mindegyik csapatból legalább egy valaki bele van esve, mert így megvédik, ha kell, még a sajátjaiktól is. Bizonyára ez is volt az egész célja, így táncikálhat középen.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 02 (péntek), 9:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
asd írta:
Kérdezem, hogy Bella itt is lezavar egy fülest Jacobnak a csók után, amitől eltörik a keze? :D


=)) azt megnézném, komolyan : DDD főleg, ha a csajszi olyan hitelesen adja elő, mint az "áucs, megvágtam az ujjam" jelenetet a new moonban


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 01 (csütörtök), 22:54 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 augusztus 02 (szerda), 10:04
Hozzászólások: 459
Jaj, nem akartalak megbántani, Nemánka! Azt hittem, hogy te sem olvastad a harmadik könyvet, mint polly, azért érdeklődsz. Bocsi! :oops:

polly: a könyvben - mint említettem - Jacob roppant büszke magára a csók miatt, és egy szikra szemet sem szégyenkezik Charlie előtt, hiszen tudja, hogy Charlie boldog lenne, ha Bella vele és nem Edwarddal járna. Igaza is van, Charlie-nak szemmel láthatóan tetszik is a dolog, úgy tűnik, inkább Edwardot figyelmezteti, mintsem Jacobot, hogy nem akar balhét. Oh! Kérdezem, hogy Bella itt is lezavar egy fülest Jacobnak a csók után, amitől eltörik a keze? :D Egyébként igazad van, valóban kacagtató a tudat, hogy a leggyöngébb, vagyis az ember áll az acsarkodó vámpír és vérfarkas közé. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 01 (csütörtök), 21:37 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
asd: háromszor is olvastam az Eclipse-t :roll: :roll: csak nem gondoltam hogy a filmben is lesz két csók.

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 01 (csütörtök), 21:26 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 17 (hétfő), 22:20
Hozzászólások: 1013
Tartózkodási hely: HP univerzum, Malfoy bolygó, Draco és Lucius ország között ingázva
asd: Ööö, az a baj, hogy nem emlékszem rá teljesen tisztán (még jó h tegnap este láttam xD), mert azon röhögtem éppen nagyban, hogy Charlie a tudatlanok teljes nyugalmával választott szét egy acsarkodó vámpírt és vérfarkast. :D De ha nem csalnak az emlékeim, akkor nem tűnt különösebben megszeppentnek. Mármint Edwardtól nem ijedt meg, de mikor mondta Charlienak hogy megcsókolta a Bellát, akkor tényleg olyan kis sutácska volt. Mégiscsak az apja a Bellának, lehet azért így oldották meg.

_________________
Kép
$starDracoista Papnő - Slash Osztályvezető $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 01 (csütörtök), 21:06 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 augusztus 02 (szerda), 10:04
Hozzászólások: 459
Így jár, aki nem olvas könyvet. Ugyanis ott is kétszer csókolja meg Jacob Bellát: az elsőnél kap egy szép nagy sallert, a másodiknál meg... Spoilerezzek a spoilerben? :D
De azt muszáj megkérdeznem: jól láttam a trailerben, hogy Jacob szinte szégyenkezve vallja be az első csókot Charlie-nak? Mert az gáz. A könyvben büszke rá rendesen, és nem ijed meg se Edward vicsorgásától, se a fenyegetőzéseitől. Ezt tényleg olyan hülyén csinálták meg?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 01 (csütörtök), 20:53 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
:shock: :shock: :shock: spoiler KÉTSZER IS?! ááááá te jó ég :-D hát azt amúgy gondoltam hogy tüzesebb lesz :D

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 01 (csütörtök), 20:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 17 (hétfő), 22:20
Hozzászólások: 1013
Tartózkodási hely: HP univerzum, Malfoy bolygó, Draco és Lucius ország között ingázva
Nemámka: Megcsókolta, 2szer is. :D Hát tüzesebb volt mindkét csók, mint az összes Bella/Edward smár. xD

Köszi a választ a széttörő vámpírokra. :)

_________________
Kép
$starDracoista Papnő - Slash Osztályvezető $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 01 (csütörtök), 15:40 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
aki már nézte, egy kérdés: és megcsókolta Jacob? :-D

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 01 (csütörtök), 15:20 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 17 (kedd), 8:55
Hozzászólások: 2044
hát így tudták megoldani xDD gondolom ezzel jelezték, hogy ők olyanok mint a kő...

egyébként ez a legszörnyűbb, hogy a két főszereplő nagyjából semmit sem csinált... na mindegy, a negyedikre azért kíváncsi vagyok :)
viszont ami még érdekes volt h ebben nem ütközött ki annyira Bella tökéletessége, mint a könyvben. Valószínű h azért érzem így, mert nem hallottam minden gondolatát x"D

_________________
Kép
Dracoista papnő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 01 (csütörtök), 14:54 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 13:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
polly, a másodikban széttört Edi szép pofija :-D az elsőben meg Jamest csak széttépték igaz

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 01 (csütörtök), 12:53 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 17 (hétfő), 22:20
Hozzászólások: 1013
Tartózkodási hely: HP univerzum, Malfoy bolygó, Draco és Lucius ország között ingázva
Na, hát tegnap nekem is meg volt a 3. film megnézése. :D

Furcsa, mert nem gondoltam volna, hogy ez a film fog a legjobban tetszeni az eddigiek közül. Lehet ebbe az is beleszámít, hogy nem olvastam ezt a részt már könyvben, így tudtak meglepetést okozni. Ha kivágjuk az elborzasztó Bella/Edward romantikus nagyjeleneteit, akkor határozottan szerethető a film. Voltak benne vicces részek, amin tényleg lehetett nevetni, ebben Charlie meg Jacob vitte a prímet. :D A legjobban azokat a jeleneteket szerettem, amiben a múltba mentünk vissza, az indián történet, Rosalie és Jasper múltja is nagyon érdekes volt szerintem.

Viszont, ami gáz volt, az pont a 2 főszereplő játéka, ami kábé semmilyen nem volt. Még Robon láttam, hogy néha, mintha megvillanna valami, ami reménykedésre adhat okot, de aztán a következő pillanatban visszaállt arra a gagyi vámpír fejre... Kristen meg, pfű, hát Dakota 2 szempilla rezgetésével többet játszott, mint ő az egész filmeben, úgyhogy nem túl pozitív élmény. De a többiek nem játszottak rosszul, úgyhogy megvolt a kiegyensúlyozás. xD

Amit nem értettem, ezt főleg tőled kérdezem Aryanna, mert hogy te már láttad, hogy mégis mik voltak ez a széttörő vámpírok? o.O Mert én nem emlékszem, hogy az első részben széttört volna a James, eközben most, mint valami porcelán babák, úgy zuhantak darabokra. o.O Lehet hogy lemaradtam valamiről? :-?

_________________
Kép
$starDracoista Papnő - Slash Osztályvezető $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 30 (szerda), 19:29 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 június 08 (kedd), 17:57
Hozzászólások: 23
éééés holnap jön :D

_________________
"Kísértet vagyok.
Súlytalan vagyok.
Yo soy un espectro...pálido como un fantasma...caminando este mundo a solas."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 30 (szerda), 10:20 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 17 (kedd), 8:55
Hozzászólások: 2044
na hát eljutottam a harmadik filmig, egy kis élménybeszámoló: kemény 31 srác volt bent a 11 soros teremben, ezt muszáj volt megszámolni x"D de a filmről: most ütközött ki, hogy az írónő mennyire sokat beszél a semmiről. Néhány pillanatában egészen unalmas volt a film.
Nem is nagyon tudok mit mondani a sztoriről, szerintem teljesen könyvhű volt, nem hagytak ki fontos jeleneteket, ennyiben pozitív volt.
Viszont a szinészi teljesítmény Kristentől... Ha beszélt, azt nem lehetett érteni, illetve nem sokat hozott ki magából, amit ő csinált a vásznon az egészen szörnyű volt, ahhoz képest, hogy ő egy világhírű színésznő. Nem mondom, hogy jobb lennék nála, csak azt nem értem, miért nem tud egy kicsit megdolgozni a nevéért...
Robert már egy fokkal jobb volt, viszont a haja siralmas... illetve az arcával ő sem nagyon csinált semmit, de megbocsájtjuk neki, ő vámpír, elvileg kőből van. Jacob viszont aww, na ő nagyon tetszett nekem, illik rá a szerep :D és ő tesz is ezért, szóval vele még mindig meg vagyok elégedve, illetve mikor levette a pólóját :x
Jasper haja rettenetes volt, nem néznek ezek tükörbe? Az összes többi szereplő jó volt, egyedül Bella és Edward rontottak a képen x"D
Dakota megint hatalmasat alakított, hihetetlen az a csaj.

A csata jelenet tetszett a legjobban, iszonyat jól megcsinálták, hihető volt az egész :) na meg amikor Jacob és Edward a sátorba beszélgettek, komolyan, már vártam mikor kapja le Edward Jacobot, látszik, h Belluci éppen aludt...
asszem ennyi, de reggel van, biztosan kihagytam valami nagyon fontosat....

_________________
Kép
Dracoista papnő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 29 (kedd), 23:30 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 14:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
szeretném kérni, hogy úgy egy-másfél hétig fehérítve beszéljétek meg a harmadik film élményeit, tekintettel azokra, akik később jutnak el a mozikba ;) köszönet

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 28 (hétfő), 13:17 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
dreamgirl249 írta:
Én nem tudom sajnálni annyira, mert ott lesz neki Nessie.


aha, kábé úgy vetette oda neki nessiet az írónő, mint kutyánk szokás a csontot :roll:

juju:
jaaa taylor tényleg nagyon édes :x múltkor vmi interjút néztem vele, olyan viccesen röhög x'DDD

1. rész

mikor itt kérdezi jimmy, hogy milyen cápák voltak ezek, taylor: "big" xD az a hangsúly xD

2. rész

mikor a karaokeról beszélnek, az nagyon LOL
party in the USA xDD

robert nagyon vicces srác amúgy, most jöttem rá : DD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 27 (vasárnap), 18:28 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 23 (péntek), 14:49
Hozzászólások: 595
Tartózkodási hely: Dracii szívének a csücskében (L)
dreamgirl249 írta:
Én nem tudom sajnálni annyira, mert ott lesz neki Nessie.

Én se sajnálom őt ezért :D Tudom,tudom,hogy sokaknak nem jött be négyes könyv,de én megvagyok elégedve...persze... :lol: :)

és ha minden igaz jövő héten megyünk és megnézük az eclipse-t! Vááh várom már ^^ Bár most már nem a szívem csücske Rob,de remélem azért a filmben oda tezsi magát :P :)
És rájöttem vlmi nagyon fontosra! Taylor nagyon édeees :D :x

_________________
Büszke Dracoista papnő :x
Draco Qupidója hogy, a papnők és Harry szerelme olthatatlan legyen :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 27 (vasárnap), 14:51 
Offline
Tollforgató

Csatlakozott: 2010 május 12 (szerda), 16:30
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Kietlen avagy éppen kies Álomvilág berkekben...
Én nem tudom sajnálni annyira, mert ott lesz neki Nessie.

_________________
Az érzékeny lelkületű; szenvedélyes művészetszerető; fiatal fruska. : ) Az örök álmodozó, titokzatos hölgyemény...

*kitartó és büszke EKLE lúd*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 27 (vasárnap), 14:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
tényleg jó, sok ügyes fanvideó van :)
az a terheses rész, amikor a gyerek furán kijön az anya bőrén át, olyan, mintha a blood tiesból lenne. abban volt egy hasonló rész. de nem tuti :D
az egyik csókjelenet, ahol bella vetkőzik, az meg az adventurelandből van :)

jahajj, de szegény jacob! :((


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 27 (vasárnap), 14:34 
Offline
Tollforgató

Csatlakozott: 2010 május 12 (szerda), 16:30
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Kietlen avagy éppen kies Álomvilág berkekben...
Hű, ez ahhoz képest, hogy fanmovie, tényleg nagyon jó. Pontosan össze van szedve, ami lényeges. És a szöveg is jó. Máris kíváncsi vagyok, miylen lesz az official trailer. :)
Amúgy köszi a linket... :)

_________________
Az érzékeny lelkületű; szenvedélyes művészetszerető; fiatal fruska. : ) Az örök álmodozó, titokzatos hölgyemény...

*kitartó és büszke EKLE lúd*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 27 (vasárnap), 14:16 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 23 (péntek), 14:49
Hozzászólások: 595
Tartózkodási hely: Dracii szívének a csücskében (L)
Kellemeset csalódtam; ez a fanmovie tényleg jó lett :) persze ízlések és pofonok :-P

_________________
Büszke Dracoista papnő :x
Draco Qupidója hogy, a papnők és Harry szerelme olthatatlan legyen :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 27 (vasárnap), 13:46 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
Találtam valamit. Kerestem egy klippet, és kidobta ezt is:

http://www.youtube.com/watch?v=qwDEuVjiT4Q&feature=related

Akinek esetleg még nem volt hozzá szerencséje. Abból, amit Luna elregélt nekem, meg ti meséltetek a könyves topicban, a cselekményt ügyesen összeszedte, aki csinálta. Természetesen nem eredeti video, hanem fan változat, de ezt úgyis látni fogjátok. A Breaking Dawn főszereplésével. Mindenesetre, már félek, hogy ezek után tényleg, miként valósítják meg a születéses jelenetet. Mondom én, aki csak az első filmet látta. XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 27 (vasárnap), 11:58 
Offline
Tollforgató

Csatlakozott: 2010 május 12 (szerda), 16:30
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Kietlen avagy éppen kies Álomvilág berkekben...
Bezony, Juju! :)
Amúgy ennyi erővel azt is mondhatnám, hogy nekem meg közöm van Álmoshoz és Árpádhoz xD Szép kis vicc lenne...
Vagy teszemazt VII. Edward volt az egyik naaagyon ősi rokonom. Vagy Einstein volt távoli nagybátyám... Tudjátok mit, felmegyek arra az oldalra, és poénból megnézem, nekem mit derítenek ki. :D
Szóval én sem nagyon hiszem el ezt a hülyeséget, de ők tudják...

_________________
Az érzékeny lelkületű; szenvedélyes művészetszerető; fiatal fruska. : ) Az örök álmodozó, titokzatos hölgyemény...

*kitartó és büszke EKLE lúd*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 248 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség