Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 19 (péntek), 12:05

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 248 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 21:20 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 augusztus 02 (szerda), 10:04
Hozzászólások: 459
Most néztem egy klipet az Eclipse harci jeleneteivel. Pöpecnek tűnik! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 21:11 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 augusztus 02 (szerda), 10:04
Hozzászólások: 459
Ok. Filmek.

Barátnőimmel együtt néztem meg a New Moont, méghozzá igen derűs hangulatban. Az alapozás már ott kezdődött, amikor Edward elkezdett nyöszörögni, mikor végre sikerült nagy kínnal becserkésznie a nyakát féltő Bella száját. Mivel akkor még nem tisztáztuk le a barátnőmmel, hogy Bella bénázása valószínűleg csak a vámpírfogaktól való félelem, kissé értetlenül, bár - bevallom - hangosan megkérdeztem: Tökön rúgta, vagy mi van? A mozi derültsége ezek után szinte érthetetlen volt... :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 20:10 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Én meg is tettem :lol:
De jobb lesz, ha befejezzük, mert megint elkanyarodtunk a filmektől és fenéken leszünk billentve :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 20:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 23 (péntek), 14:49
Hozzászólások: 595
Tartózkodási hely: Dracii szívének a csücskében (L)
Oké, megadom magam. Jacobot gyorsan letudta az íronő,de viszont most nálunk a labda. Olyan fanficet írunk amilyet csak akarunk. :twisted: :lol:

_________________
Büszke Dracoista papnő :x
Draco Qupidója hogy, a papnők és Harry szerelme olthatatlan legyen :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 19:22 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
asd írta:
Ha Nessie csak Bella lánya lenne, oké lenne az a felvetés, hogy a leendő bevésődése tárgyának hordozóját látta Bellában. Csakhogy - mint tudjuk - nem csak egy ember, de egy félember születéséhez is szükség van apára. Nessie másik része Edwardban dekkolt egészen a fogantatásáig - akkor a logika szerint Jacobnak Edwardhoz is vonzódnia kellett volna, nem? Ejh, de szép slash-vonal bontakozott volna ki belőle! :)) =))


Ott a pont! :))
De tényleg, ez milyen dolog már, hát Quil se zúgott bele a kislány anyjába, akibe később bevésődött :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 19:04 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 augusztus 02 (szerda), 10:04
Hozzászólások: 459
Ha Nessie csak Bella lánya lenne, oké lenne az a felvetés, hogy a leendő bevésődése tárgyának hordozóját látta Bellában. Csakhogy - mint tudjuk - nem csak egy ember, de egy félember születéséhez is szükség van apára. Nessie másik része Edwardban dekkolt egészen a fogantatásáig - akkor a logika szerint Jacobnak Edwardhoz is vonzódnia kellett volna, nem? Ejh, de szép slash-vonal bontakozott volna ki belőle! :)) =))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 17:55 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 23 (péntek), 14:49
Hozzászólások: 595
Tartózkodási hely: Dracii szívének a csücskében (L)
Háát, ha így belegondolok tényleg az. Más lányba kellet volna belevésődni. viszont ez egy magyarázat,hogy miért volt szerelmes Jake Bellába. Csak a baba miatt. Hiszen része volt. És Jake gyakorlatilag azt a rész szerette és nem Bellát.

Én már nagyon kíváncsi vagy Robra a harmadik filmben. Hátha sikerül vlmi újat mutatnia. Igen szerintem Taylor nagy tehetsége. Várom,hogy alkonyat után mit rak le majd az asztalra. Mindenesetre az alkonyat mindhármojuknak egy ugródeszka. Aztán csak rajtug áll,hogy hogyan ugranak majd zuhanak bele a vízben.

_________________
Büszke Dracoista papnő :x
Draco Qupidója hogy, a papnők és Harry szerelme olthatatlan legyen :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 17:47 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Juju95 írta:
N_Victoria, Hogy érted,hogy elbánt vele a negyedik részben? Arra gondolsz mikor belevésődott Nessie-be? Nekem az megkönyebülés volt. Végre nem szenvedet tovább Belláért.


Szerintem is egy gyors kényszer megoldás volt, mintha a kiadó verte volna az asztalt, hogy négy könyvre szerződtünk, hol a negyedik, erre Meyer: Mit csináljak Jacobbal, mit csináljak Jacobbal...?
Jó,nyilván nem így volt, de akkor se vagyok kibékülve ezzel. Szegény Jake-nek ez elég nagy szívás szerintem :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 17:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
az adventurelandet én is láttam, és tényleg elég egyhangú volt kristen játéka.
nem is tartottam soha egy különösen jó képességű színésznőnek.
a legújabb filmjében viszont kellemesen csalódtam benne. pedig ott szerintem nehezebb dolga volt, mert egy létező, egy élő személyt kellett eljátszania, tehát nincs az, hogy a saját kedve szerint finomítja a karakterét. és a runawaysben nekem tetszett, bár az is biztos, hogy dakota fanning erőlködés nélkül lejátszotta a vászonról :)

robert számomra a második filmben vezstette hitelét. mert igazatok van, az elsőben még tényleg játszott így-úgy az arcával, imádnivaló mosolya volt, satöbbi. de a második filmben végig szenvedős arccal és komor tekintettel, összeráncolt szemöldökkel lehetett látni.

hármójuk közül szerintem is jacob a legjobb a filmekben. nem tudom, hogy tehetség miatt, vagy a karakter miatt.

én ugyan a negyediket nem ovastam, de tudom, miről van benne szó. és szerintem ez a megoldás, hogy jacob szeressen bele bella lányába, ez olyan volt, mintha egy éhes kutyának méterekről odadobnak egy falat húst. csak amolyan tessék-lássék megoldás :/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 17:42 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 23 (péntek), 14:49
Hozzászólások: 595
Tartózkodási hely: Dracii szívének a csücskében (L)
Köszi,Kidy,hogy most ezt elmondta jobban áttudtam a látni a dolgokat :)
N_Victoria, Hogy érted,hogy elbánt vele a negyedik részben? Arra gondolsz mikor belevésődott Nessie-be? Nekem az megkönyebülés volt. Végre nem szenvedet tovább Belláért.

_________________
Büszke Dracoista papnő :x
Draco Qupidója hogy, a papnők és Harry szerelme olthatatlan legyen :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 17:29 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Én Kristent az Adventurelandben és a Hírnökben láttam, mindkettőben nagyjából ugyanazokat a gesztusokat és arckifejezéseket használta, mint az Alkonyatban, holott három teljesen más személyiségről lett volna szó a három szerepben. Ebből levontam egy bizonyos következtetést, bár nem értek hozzá, és én valószínűleg annyit sem tudnék produkálni, mint ő, de nem is foglalkozom ezzel évek óta...
Taylor viszont nagyon jól hozta Jacobot, akár a kisfiús, akár a keserű, akár a harcos énjét, mindent meg tudott oldani, és a nyilatkozataiból is az jön le, hogy bár nagyon sokat dolgozott a testén, hogy megkapja a továbbiakban is a szerepet, kifejezetten zavarta, hogy ez elvonja a figyelmet a játékáról.
Robertnél én is úgy éreztem, hogy az első részben még úgy-ahogy tudott mit kezdeni Edwarddal (az éttermes jelenet a kedvenceim között van :wink: ), de a másodikban abszolút nem tetszett.
Mindenesetre fenntartom, hogy Jacob karakterében bőven volt kiaknázatlan lehetőség, és a negyedik résznél nagyon haragudtam Meyerre, hogy így elbánt vele :-( Kíváncsi vagyok ez hogyan fog festeni a filmvásznon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 17:28 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
asd írta:

Kidy: Én csak Jodie Foster mellett láttam Kristen Stewardot, és ott valóban nem volt rossz (Pánikszoba). Viszont amikor látok róla ilyen-olyan képet civil valójáról, bennem az a vélemény alakult ki róla, hogy egy ostoba, viselkedni, járni, öltözködni nem tudó kis liba. De attól még tévedhetek. :)


nem tudom, én nyilván én sem ismerem, csak interjúkat láttam vele. beszélni nem tud nyilvánosság előtt, az tény, ott is hadar és makog, mint a filmjeiben. viszont nekem meg szimpatikus benne, hogy mer másmilyen lenni, és mer úgy dönteni, hogy na, akkor engem ma nem érdekel, milyen cuccot veszek magamra. szeretem ezt a mindenki foglalkozzon magával, és engem hagyjanak békén felfogást :)

persze nem azt mondom, hogy jól öltözködik, mert nem így van. néha csak nézek, hogy miket magára nem rángatott az a nő. de én nagyra tartom benne azt, hogy így, hogy ismert lett, így is meg meri ezt csinálni, és fel meri venni azokat a göncöket.

Juju95 írta:
Viszont azon gondolkodtam,hogy mégis hogyan nyerhetnek ennyit díjat mikőzben így játszanak. És a HP-s szereplők miért vannak ennyire elmaradva tőlük díj témában?


szerintem erre az a válasz, hogy azért ők nyernek, mert most ez a felkapott. ha megnézed, az ilyeneken nyernek, hogy mtv movie awards meg ilyenek, ahol szavazni kell. na már most, a rajongók pedig egyértelműen a twilightra szavaznak. és rengeteg fanatikus, elszánt rajongó van, aki nem a tényleges képességet, minőséget nézi, hanem azt, hogy a kedvence nyerjen. mert ha belegondolsz, te is rájöhetsz arra, hogy a legnagyobb globális sztár kategóriára butaság volt három olyan színészt is jelölni, akik komolyabban csak 2-3 éve vannak a szakmában, mikor annyi rengeteg ismert ember van, akik tízéveket éltek le színészként. vagy pl. kristen győzelme sem feltétlen volt igazságos egy olyan nagy múltú színésznő mellett, mint sandra bulock.

és hogy miért a twilight és nem a HP? szerintem azért, mert az hat az újdonság erejével. a fiatalok jobban szeretnek szerelemről ábrándozni, mint a gonosz elleni harcról. könnyebben bele tudják élni magukat egy szerelmes lány szerepébe, mint egy fiúéba, aki a jó mellett küzd.
meg szerintem az sem mellékes, hogy a HP már 10 éve zajlik, és ezzel még csak a filmeket említettem. nyilván nem olyan újdonság már, mint egy új, romantikus vámpírsztori.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kidy 2010 június 20 (vasárnap), 17:36-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 17:12 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 23 (péntek), 14:49
Hozzászólások: 595
Tartózkodási hely: Dracii szívének a csücskében (L)
Nos, kristen nem a legtökéletesebb színésznő akit ismerek,de azért nem a legkönyebb eljátszani egy olyan lányt,mint Bella.
Ha így belegondulunk a többi szereplőnek sincs jobb dolga. Persze ez csak én véleményem. :)
Viszont azon gondolkodtam,hogy mégis hogyan nyerhetnek ennyit díjat mikőzben így játszanak. És a HP-s szereplők miért vannak ennyire elmaradva tőlük díj témában? Vajon az amerikaiak vajon hová teték a igazság érzetüket,hogy ez így van? Nem értem. És az a legfurább,hogy maguk a színészek sokkal jobat adtak a nézzőknek más filmekben. Például Rob az Emlékez rámban.

_________________
Büszke Dracoista papnő :x
Draco Qupidója hogy, a papnők és Harry szerelme olthatatlan legyen :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 16:36 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 31 (hétfő), 19:20
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: From Hell
Kristen legelső filmje a Pánikszoba vot, és ott egészn jól szerepelt. Legalábbis szerintem.:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 16:14 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 augusztus 02 (szerda), 10:04
Hozzászólások: 459
Igazad van. Ahhoz, hogy valaki "liba" legyen, le kell tennie valamit az asztalra. Mi már csak tudjuk! ;)

Nos... akkor legyen kiforratlan leányzó. Így megfelel? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 16:01 
Offline
Tollforgató

Csatlakozott: 2010 május 12 (szerda), 16:30
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Kietlen avagy éppen kies Álomvilág berkekben...
Hé, asd nem ér kinevetni! Tudom, hgoy aranyos is tudok lenni, de azért ne nevess ki! *durcás kisgyerek módjára grimaszol egyet*
Kristent én csak a Zaturában láttam korábban, és bár ott egész jó volt, nem nagyon tudnám megítélni a teljesítményét. Vagy hasonlítani a Twilight-oshoz...
Egyébként meg, ha rossz véleményed van róla, a legkevesebb, hogy ne "libának" tituláld. Lehet, hogy ez a szó a legkulturáltabb módja, hogy kifejezd róla alkotott véleményed, de azért mégse legyen liba. :D

_________________
Az érzékeny lelkületű; szenvedélyes művészetszerető; fiatal fruska. : ) Az örök álmodozó, titokzatos hölgyemény...

*kitartó és büszke EKLE lúd*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 15:45 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 augusztus 02 (szerda), 10:04
Hozzászólások: 459
dreamgirl249 írta:
Nekik, mármint a színészeknek sincs könnyű dolguk, hiszen olyan szerepeket kell eljátszaniuk, amelyeket nem lehet mintázni semmiről és senkiről, mert vagy nem létezik ilyen (vámpírok)

Nos, pl. Brad Pitt, Tom Cruise, Antonio Banderas mégis tökéletesen megoldotta a feladatot, holott nekik is vámpírokat kellett megformálniuk, amik nem léteznek - mégis hárman háromféle vámpír-arcot mutattak fel.

dreamgirl249 írta:
...vagy olyan ritka természet (Bella), hogy veszélyeztetett fajnak számít.

Ja. Az. Szerencsére. :)

dreamgirl249 írta:
És igaz, hogy nem a legjobb az előadásuk, tényleg, viszont ha belegondoltok, hogy a rendező és a forgatókönyv-író "adta ezt rájuk"... Szóval szerintem mégsem a színészek kritikán aluli teljesítményét kell okként felhozni.

Hát... Javíts ki, ha tévedek, de ez általában minden filmre igaz: van jó vagy rossz forgatókönyv, van jó vagy rossz rendező - és van jó vagy rossz színész. Tudod, viszonylag ritkán van olyan, hogy egyazon film forgatókönyvírója, rendezője és színésze kap Oscar-díjat. A film ugyan az ő közös munkájuk (és még sok mindenkié), de mindenkinek a saját feladatában kell(ene) nagyot alakítania. Mint említettem, szerintem ezt Robert az első részben, amikor a vámpírokról mesél, ezt maradéktalanul meg is tette, de a többi jelenetben ritkán éreztem, hogy azonosulni tud a szerepével, vagy hogy jól vissza tudná adni a karaktert. De ez csak az én véleményem. :)

dreamgirlt249 írta:
oké, lehet, hogy a második filmben Jake-nek elég jól imunkált testtel kellett megjelennie, de én nem láttam olyan "hűdeszép"-nek. Most mi van abban?

Én kimondottan sajnáltam szegény Taylort, hogy belekényszerítették ebbe - függetlenül attól, hogy elismerésem az elszántságáért. De az ilyen mértékű test-változtatás soha nem egészséges, egy tizenhét éves fiúnak pedig lehet, hogy kimondottan káros is. Nagyon-nagyon tehetségesnek tartom Taylort, de szerintem - ismerve a sagát - eleve jó testfelépítésű
huszonéves színészt kértem volna fel a szerepre, rögtön az első résznél. Ahogy lehet idősebbre maszkírozni, lehetett volna fiatalabbra is. De hát... Nem kérdeztek anno a kis buták. :)

dreamgirl249 írta:
És ami még Edet illeti... hát én már nem győzöm védeni szerencsétlen (és szeretett) vámpírjaimat, így csak annyit mondok, hogy nem vagyok képes egyetérteni a vámpírokról alkotott képeitekkel. (ne ítéljetek el ezért, az itt közölt megnyilvánulásaitokból indultam ki...)
*megy is, nem hogy elkapjátok a grabancát...*

:)) Ez nagyon aranyos volt!

Kidy: Én csak Jodie Foster mellett láttam Kristen Stewardot, és ott valóban nem volt rossz (Pánikszoba). Viszont amikor látok róla ilyen-olyan képet civil valójáról, bennem az a vélemény alakult ki róla, hogy egy ostoba, viselkedni, járni, öltözködni nem tudó kis liba. De attól még tévedhetek. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 14:18 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 23 (péntek), 14:49
Hozzászólások: 595
Tartózkodási hely: Dracii szívének a csücskében (L)
Én is úgy gondolom,hogy Bella megérdemelte,hogy szenvedjen. Igazán eldönhette volna már az elején,hogy melyik csapatban van. Ez nem volt tiszeséges egyik fiúval sem.

Kirsten,kristen...nem tudom,szerintem a karakter túlségosan lenyomta a színészi alakítását. Pedig láttam más filmben- azt hiszem a Zaturában - és ott tetszet az alakítása. Szóval sok füg magától a karektertől is.

_________________
Büszke Dracoista papnő :x
Draco Qupidója hogy, a papnők és Harry szerelme olthatatlan legyen :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 14:04 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
én asd-vel és lilyanával értek egyet :)

taylor tényleg nagyon jót alakított, olyan jacobos, és az ő karakterével szúrt ki a legjobban az írónő. mert én a harmadik részben pl. bellát nagyon utáltam, amiért hol áltatta, hol meg elutasította szegényt. és a monster című fejezetnél (ami magyarban gondolom szörnyeteg fordítással jelent meg xD) ott igen is örültem (kárörvendtem) annak, hogy bella saját maga miatt szenvedett, ostorozta magát, mert egy önző, gyenge jellem, aki még saját maga sem tudja, mit akar, fél mindenkitől, még saját magától is. mégis mit várt? nem hogy örülne, hogy így is szereti valaki. és most elnézést kérek minden bella rajongótól, ez az én véleményem.

kristen teljesítménye pedig tényleg gyenge, az biztos. a vásznon ugyanolyan kis szürke jellem, mint civilben, semmi különlegeset nem tud felmutatni. képes egyféle arckifejezéssel végigjátszani a filmet. a második részben, mikor visítva fut edwardhoz, hogy megmentse, akkor láttam rajta némi színészkedést, hogy na, ez már jó.

viszont szerintem nem tökéletesen tehetségtelen, a runaways c. filmjében szerintem jól játszik, azon szerintem érződik, hogy nagyon fontos film volt neki, hajat cserélt, meg énekelt, zenélt, minden :)
de szerintem meyer miatt van a legtöbb színésznek kevés szabadsága, és ezért gondolom, hogy a legélvezetesebb munkája taylornak volt, mert jacob karaktere több teret enged, mint mondjuk a folyton szenvedő belláé.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 14:01 
Offline
Tollforgató

Csatlakozott: 2010 május 12 (szerda), 16:30
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Kietlen avagy éppen kies Álomvilág berkekben...
Ó, Juju, szívemből szóltál! Viszont én nem csak Edwradot, de ugyanúgy Emmettet is imádom. Vicces, édes, és mackó. :D Edward meg... na, őrá nincsenek szavak. Látod? Akkor majd ketten osztozunk rajtuk. :D :wink:

_________________
Az érzékeny lelkületű; szenvedélyes művészetszerető; fiatal fruska. : ) Az örök álmodozó, titokzatos hölgyemény...

*kitartó és büszke EKLE lúd*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 13:43 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 23 (péntek), 14:49
Hozzászólások: 595
Tartózkodási hely: Dracii szívének a csücskében (L)
Kidy írta:
Juju95 írta:
Ő mit tud felmutatni? Egy fájdalmas jajjnemakarlakbántanideszomjaomavéredre képet. Najó, abba hagyom :)


imádlak juju, és nem akarlak megbántani, de szerintem kábé ennyiből áll edward karaktere. szegényt nagyon elszúrta az írónő.

egyébként mikor befejeztem a filmet, első gondolatom az volt, hogy telerakták jó pasikkal :D nekem nagy kedvencem volt james :)


Dehogy bántottál meg! :-)P Az írnő csunyán elbánt vele, pedig annyi lehetőség lett volna benn :roll: Viszont a négyes könyvben miután Bella átváltozott elhagyta ezt szenvedős arckifejezést és végre igazán olyan pasi lett akitől ellehet olvadni.

Ebben egyetértek, james tényleg megérdemel egy Nagy HűHá-t! :D Én viszont az Emmett-ért vagyok oda. igazi mackó :x

dreamgirl! Úgy látszik a forúmon túlmenő többségben Team-Jacob van. Törödjünk bele. Végülis nem szerethet mindenki Edwardot. akkor mi maradna nekünk? :D Legalább nem kell harcolni érte. :-P

_________________
Büszke Dracoista papnő :x
Draco Qupidója hogy, a papnők és Harry szerelme olthatatlan legyen :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 12:22 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
asd írta:
Jacobot nagyon sajnáltam a könyvben. Ha valakivel iszonyúan elbánt a szerző, akkor ő az. Viszont remek színészi játékot tett lehetővé a karaktere, Taylor pedig szerintem ragyogóan adta át Jacob minden arcát. Nagyon tehetségesnek tartom, és az, hogy a szerep miatt képes és hajlandó a testét is átformálni (mint mondjuk Christian Bale a Gépész kedvéért, utána meg ellenkező irányban a Batman kedvéért), az az én szememben az elhivatottságát jelképezi. Remélem, nem tévedek, és van jövője a színészi pályán a srácnak. :)


Szívemből szóltál :x :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 12:19 
Offline
Tollforgató

Csatlakozott: 2010 május 12 (szerda), 16:30
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Kietlen avagy éppen kies Álomvilág berkekben...
Te jó ég! *a fejét fogja*

Itt mindenki a kedvenceimet szidja! nekem special semmi gondom a szereplők kinézet-változásaival. Igaz, tényleg hitelesebb lenne, ha vámpírhoz méltóan tényleg mindig ugyanúgy néznének ki, de hát emberek játszák el őket, könyörgöm! Oké, oké, értem én. Nekik, mármint a színészeknek sincs könnyű dolguk, hiszen olyan szerepeket kell eljátszaniuk, amelyeket nem lehet mintázni semmiről és senkiről, mert vagy nem létezik ilyen (vámpírok), vagy olyan ritka természet (Bella), hogy veszélyeztetett fajnak számít. És igaz, hogy nem a legjobb az előadásuk, tényleg, viszont ha belegondoltok, hogy a rendező és a forgatókönyv-író "adta ezt rájuk"... Szóval szerintem mégsem a színészek kritikán aluli teljesítményét kell okként felhozni.
oké, lehet, hogy a második filmben Jake-nek elég jól imunkált testtel kellett megjelennie, de én nem láttam olyan "hűdeszép"-nek. Most mi van abban?
És ami még Edet illeti... hát én már nem győzöm védeni szerencsétlen (és szeretett) vámpírjaimat, így csak annyit mondok, hogy nem vagyok képes egyetérteni a vámpírokról alkotott képeitekkel. (ne ítéljetek el ezért, az itt közölt megnyilvánulásaitokból indultam ki...)
*megy is, nem hogy elkapjátok a grabancát...*

_________________
Az érzékeny lelkületű; szenvedélyes művészetszerető; fiatal fruska. : ) Az örök álmodozó, titokzatos hölgyemény...

*kitartó és büszke EKLE lúd*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 11:58 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Asd, azzal nagyon egyetértek, hogy Bellát baromira nem lehet visszaadni. De én olyan szempontból elégedett voltam a játékával, hogy tulajdonképpen a könyv is végig erről szólt, hogy külső szemlélőként senki semmit nem látott Bellából, hogy mi zajlik pontosan belül, pont mert elég furcsa és zárkózott lány, nem is lett volna hiteles, ha látványosan csorgatja a nyálát. ((Mert lehet ám sunyiban is rajongani, én a páromat majdnem elhajtottam, annyira nem látszott rajtam, h húú, kell nekem, de nem akartam semmit, mert túl élénken élt az exem rémképe... Szóval lehet.)) Igazság szerint én a második filmtől vártam volna többet, az első nagyjából teljesítette az elvárásaimat. (Azt a néhány elég csúnya bakit kivéve... XD)

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 20 (vasárnap), 11:10 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 augusztus 02 (szerda), 10:04
Hozzászólások: 459
Nekem anno nagyon tetszett az első könyv, és ha Meyer megmaradt volna annyinál, nem is lenne semmi bajom. De aztán ahogy egyre jobban elszállt az agya...! 8-|

Szegény Patiszon fiú tényleg nem tud mit kihozni a szerepből. Egyszerűen nincs mit. Még az első részben, amikor a vámpír-létről mesél, adhatja magát - és az tényleg nagyon jól is sikerült, akkor kedveltem meg én is a színészt. De utána... Csak a szenvelgés vagyon nékie megírva, de az olyan töményen, hogy az már gyomorforgató. Nem véletlenül tette azt a megjegyzést Robert, hogy Meyer bolond, és hogy beleszeretett a saját teremtményébe. :)

Jacobot nagyon sajnáltam a könyvben. Ha valakivel iszonyúan elbánt a szerző, akkor ő az. Viszont remek színészi játékot tett lehetővé a karaktere, Taylor pedig szerintem ragyogóan adta át Jacob minden arcát. Nagyon tehetségesnek tartom, és az, hogy a szerep miatt képes és hajlandó a testét is átformálni (mint mondjuk Christian Bale a Gépész kedvéért, utána meg ellenkező irányban a Batman kedvéért), az az én szememben az elhivatottságát jelképezi. Remélem, nem tévedek, és van jövője a színészi pályán a srácnak. :)

A színészek közül egyedül Kristen Steward "játéka" volt számomra - egy-egy felvillanástól eltekintve - kritikán aluli. Az első filmben például mindent láttam az arcán, csak azt az elragadtatott szerelmet nem, amit Meyer sugallt. A második filmben is nehéz volt a szenvelgésen kívül bármit meglátnom. Annál a jelenetnél például, amikor megtalálja a mezőt, sokáig törtem a fejem, miért ereszkedett le a sprintelők alapállásába (féltérd, kéztámasz), mire rájöttem, hogy ez a fájdalomtól megtörtséget volt hivatott érzékeltetni. Mivel nem egyedül estem tévedésbe, úgy vélem, nem bennünk, nézőkben volt a hiba, hanem a "színésznő" teljesítményében: még csak nyomokban sem lehetett felfedezni az arcán azt, amit látnunk kellett volna. Az már csak hab volt a tortán, hogy egyetlen csókjelenetben sem (Edwarddal) volt hajlandó felemelni a fejét, így rákényszerítette szerencsétlen Patiszont, hogy végigkínlódja az egészet. Igen találó volt az egyik barátnőm megjegyzése, miszerint "biztos a vámpírtól félti a nyakát". :) Na mindegy. Lehet, hogy Kristen is csak abba a csapdába esett, mint Robert: ezt a szerepet nem lehet normálisan eljátszani. :)

A többiekkel nem volt bajom. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 23:18 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
Juju95 írta:
Ő mit tud felmutatni? Egy fájdalmas jajjnemakarlakbántanideszomjaomavéredre képet. Najó, abba hagyom :)


imádlak juju, és nem akarlak megbántani, de szerintem kábé ennyiből áll edward karaktere. szegényt nagyon elszúrta az írónő.

egyébként mikor befejeztem a filmet, első gondolatom az volt, hogy telerakták jó pasikkal :D nekem nagy kedvencem volt james :)
most meg a jaspert játszó fiúkát találom helyesnek, főleg civilben, sötét hajjal meg minden :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 22:33 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 23 (péntek), 14:49
Hozzászólások: 595
Tartózkodási hely: Dracii szívének a csücskében (L)
[quote="dreamgirl249"][/quote]

Végre valaki! hál' égnek! :D nem tudom engem valahogyan Jacob idegesített,mint a könyvben,mint az eddigi filmekben. Nekem túlságáson is játsza a fejét. Hiába van bámulatos felsőteste, nem sóhajtottam fel a moziba mikor megláttam.
De magával Taylor-al nincsen semmi bajom, szerintem jó fej és külőn plusz jár neki azért,hogy foglalkozott a testével. megérte. :D

Megértem ha sokan nem szeretik Robot, csak azt nem érte,hogy miért. Egy ilyen szerepből próbálj olyat kihozni,hogy mindenkinek tessen! Nehéz lehet, főleg,hogy Taylor-nak olyan jóóó a felsőteste. Ő mit tud felmutatni? Egy fájdalmas jajjnemakarlakbántanideszomjaomavéredre képet. Najó, abba hagyom :) Azt hiszem az lesz a legjobb ha azt mondom,hogy team-Emmett és Carlisle :x

Én is így vagyok a szinkronnal. Mostanábban nem nagyon néztem nem felíratos filmet :)

_________________
Büszke Dracoista papnő :x
Draco Qupidója hogy, a papnők és Harry szerelme olthatatlan legyen :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 20:51 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
én nem láttam szinkronosan. ha egy filmet alapból eredeti nyelven nézek, nem szeretem megnézni magyarul, mert általában csalódás a vége.
viszont tévében hallottam/láttam belőle részleteket, hát annyira én sem voltam elragadtatva tőle :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 20:33 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Kidy írta:
:)
a wolfpack nekem is tetszik ;) :)

láttam pár képet a lányról, aki leah-t fogja alakítani. istenem, mennyire gyönyörű az a lány! teljesen... eltátottam a számat. borzasztó különleges arca van.

KÉP


Igen, ő szerintem is jó választás volt :)
Vagy Billy Burke mint Charlie - azzal is nagyon egyetértek :D De a wolfpackra visszatérve, nekem az Embryt alakító színész is szimpi :)
A szinkronhangok többsége viszont egyértelműen pocsék :shock: Bár, ez még a kisebbik baj, hogy a hangok nem illenek a szereplőkhöz, viszont a tetejébe még úgy is mondták fel a szöveget, hogy élvezheteten - számomra legalábbis...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 20:15 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
:)
a wolfpack nekem is tetszik ;) :)

láttam pár képet a lányról, aki leah-t fogja alakítani. istenem, mennyire gyönyörű az a lány! teljesen... eltátottam a számat. borzasztó különleges arca van.

KÉP


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 19:00 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Több helyen is olvastam, hogy Taylor is nagyon utálta azt a parókát, és azt mondta, ha neki adják, akkor elégeti =))
De egyébként én bírom, nem csak azért, ahogy kinéz, hanem szimpatikus is a srác.
Edwardot és a vámpírokat illetően egyet kell értenem Kidyvel :)
A wolfpack viszont egész jó, bár a Quilt alakító színész nekem nagyon nem illik a képbe :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 18:46 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
háát, nálam embere válogatja, de neki tényleg nem áll jól :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 18:43 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
Ez elsőben, bevallom, én sem voltam oda annyira Jacobtól, aranyos volt, de nem komálom annyira a hosszú hajú fiúkákat :D

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 18:39 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
én a filmeknek "köszönhetem", hogy nem kedvelem edwardot. annyira unalmas srác szegény!
a könyvet olvasva sem voltam odáig tőle, és én még tartom, hogy egy jellemtelen, szentimentális, érzelgős kis vérszívó, de a filmben... ott még rosszabb. és nem azért mondom, mert patiszon rossz lenne, bírom a srácot, egyébként :)

most az eclipse-ből néztem pár promo-képet, és hát... egyre zombiszerűbbek ezek a vámpírok. de nagyon durva! elvileg szépnek kellene lenniük, de pl edward már a második részben (az elsőben nem) szerintem nagyon durván... hát nem is az, hogy csúnya, de nem vámpírosan szép volt.
a harmadikban van egy bella-rosalie jelenet, ott rosalie nagyon szép (és nekem ő a kedvenc vámpír karakterem, mert ő nem akar vámpír lenni xDD)
de rajta kívül mindenki csúnyul. meg változik a hajuk. de hogy? ha elvileg nincs életfunkció, a hajuk se nő.. nem? :D alice hajáért borzalmasan haragszom, hogy folamatosan lelapítják :D de jasper haja viszont egyre jobb :D

egyébként én a filmeket jobban szeretem. lehet azért, mert először azt láttam, és csak utána kezdtem el olvasni...
bár nekem a könyvek nagyon nyálasak és unalmasak a fél oldalas "degyönyörűvagy" részek miatt :roll:
ilyen szempontból a film sokkal élvezhetőbb :)

amúgy nekem először nem tetszett taylor jacobként. aztán a másodikban feltűnt azzal a hassal, amin akár sakkozni lehetett volna, és utána már nem ellenkeztem. szerinem ügyes a srác, és külsőleg is megfelel a szerepre, bár ahogy hallottam, nem kevés munkája van abban, hogy most így néz ki :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 17:57 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
Igazad van abban, hogy Edward is nagyon összetett személyiség, viszont ez sajnos a filmekben kevéssé jön le. Nem azért mert Pattinson rossz színész lenne, hanem sokkal többet olvashatunk, képzelhetünk el magunknak a sorokon keresztül, mint a filmvásznon megjelenített konkrét képekből. Mindegyik karakternek megvan a maga szépsége, csak az nem biztos feltétlenül, hogy a megszemélyesítő színészt is jól választották meg. Itt nem célozgatni akarok, csak nagy általánosságban mondom. Szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki a könyvben leírtak alapján némely szereplőt másként képzelte el, mint akit "találtak rá". Nem tudom ez mennyire volt érthető, remélem még magyarul fogalmazok :D :D

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 17:25 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 14:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
próbáljuk meg tartani, mi szól a színészekről, mi pedig a könyvbeli karakterekről ;)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 17:17 
Offline
Tollforgató

Csatlakozott: 2010 május 12 (szerda), 16:30
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Kietlen avagy éppen kies Álomvilág berkekben...
Ó, Merlin, most segíts! Itt mindenki team-Jacob? *Úristen!*
Nem baj, bátor vagyok, hát igenis felvállalom a véleményem! *elszánt* Naszóval. Bár igaz, hogy Jake elég összetett karakter, a farkassággal és a furcsa természetével együtt. De ennél Edward még összetettebb. Sokkal bonyolultabb, és nehéz is őt megérteni, de nekem valahogy ő jóval szimpatikusabb, mint Jake. Hiába, vámpír. És Bellát se "sértegessük", ő is szörnyen jó karakter, aki a szörnyekhez vonzódik... és itt egyaránt lehet gondolni - szerintem! - Edwardra és Jacobra is, mivel az egyik szörnytegnek hiszi magát, s bár nem véletlenül, azért mégse az, és Jake... na jó, ő meg Ed szemében "szörny" (na meg az enyémben, hah? :D). És kövezzetek meg, de szerintem Jacob eléggé bunkó, és engem speciel nem hatott meg, hogy a negyedik könyvben az ő szemén keresztül is engedi látni a dolgot az írónő. Nade, vissza az elejére. "Én Svájc vagyok!" Szóval nem konkretizálok, se Jake, se Ed, viszont mindenestre: inkább vámpírok, mint farkasok!

Hú, én is utáltam a magyar szinkront! Miután az első filmé olyan volt, amiylen, a másodikat már nem is merem megnézni magyarul. Az elsőt se néztem meg magyarul azóta, hogy tudom milyenek a hangok... *felkavarják a rossz élmények...*

_________________
Az érzékeny lelkületű; szenvedélyes művészetszerető; fiatal fruska. : ) Az örök álmodozó, titokzatos hölgyemény...

*kitartó és büszke EKLE lúd*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 17:00 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
N_Victoria írta:
arról nem beszélve, hogy az egész sagában ő a legösszetettebb, legizgalmasabb karakter.


ez így van :) szerintem sem bunkó, szerintem sokat otthagyták volna bellát az első hisztijénél, ő mégis kitartott mellette. én is team jake vagyok :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 15:51 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 10 (vasárnap), 14:31
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: The second star to the right
Már én is szereztem jegyet az Eclipse-re Veszprémbe (az első vetítésre már nem is volt jegy, pedig ahogy megtudtam, hogy elkezdték árusítani, be is mentem).
Én abszolút Team Jacobos vagyok :) Ha az ő szemszögéből nézzük a történteket, egészen más képet kapunk, arról nem beszélve, hogy az egész sagában ő a legösszetettebb, legizgalmasabb karakter.
Persze nem akarok megbántani senkit, nyilván ez az én véleményem - kinek a pap, kinek a papné...(kinek Edward, kinek Jacob :lol: )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 15:36 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
Én nagyon szeretem Jacobot, nem tartom bunkónak sem, mert ha belegondol valaki az ő helyzetébe, akkor meg lehet érteni. Voltam már hasonló helyzetben, persze nem volt senkinek sem természetfeletti képessége, de azért maga a szitu az húzós volt xD Én teljesen megértem a más szereplőkhöz való viszonyulását.

A hangokra kitérve meg hát... Érdekes.Bellának olyan "kifejező" a hangja, mint a szomszéd három éves kislányának. Borzalmasan rossz szinkronhangnak az, aki "megszemélyesíti" a szereplőt.

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 14:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 23 (péntek), 14:49
Hozzászólások: 595
Tartózkodási hely: Dracii szívének a csücskében (L)
Én nagyon szerettem a magyar szinkront általában,de Twilight-ban pocsék :evil: >:P nemisértem. :roll:
Viszont van egy tippem. Nem volt kaszting a szinkronhanghoz, pedig minden filmhez szokott lenni és ez lehet a baj.

_________________
Büszke Dracoista papnő :x
Draco Qupidója hogy, a papnők és Harry szerelme olthatatlan legyen :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 14:23 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 31 (szerda), 18:04
Hozzászólások: 159
Tartózkodási hely: London
na,hát,üdv itt is :)

én most kezdtem volna elfogadni Jake-et,erre megnéztem újra a new moont,és az agyérgörcs kerülgetett,amikor elképzeltem,hogy ez a taylor gyerek mondja a szép,hosszú,nyálas dumákat Nessnek :shock:

furi,nálunk már ott van a boltokban a new moon,de az a hang egyszerűen pocsék :-( szégyen,gyalázat,hogy nem tudták minimum a twilight szintjére megcsinálni :-S


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 14:02 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 23 (péntek), 14:49
Hozzászólások: 595
Tartózkodási hely: Dracii szívének a csücskében (L)
igen, Taylor tényleg annyira jó,hogy filmekben sem szeretem Jacobot xD Vagyis magát a karakteret nem szeretem, mert egy bunkó. De negyedik könyvben már nagyon megszerettem mikor az ő szemszögén átt látam a dolgokat. Meg akkor már nem nyumult Bellára sem... :lol: :)
* elmenekül mielőtt a Team Jacob-osok elkapják*

_________________
Büszke Dracoista papnő :x
Draco Qupidója hogy, a papnők és Harry szerelme olthatatlan legyen :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 13:54 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 18 (vasárnap), 11:54
Hozzászólások: 3367
Tartózkodási hely: Kaulitz rezidencia ~ LA.
Nagyon kíváncsi vagyok már én is az Eclipsere, mit fog alkotni kedves Kristen és Robert... Taylor tuti fantasztikus, úgyhogy az ő játékától nem "félek" :D

_________________
Kép
Long live Dramione* *Bill Kaulitz~
Feel it all / I just run, run, run, run, run...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 13:13 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 23 (péntek), 14:49
Hozzászólások: 595
Tartózkodási hely: Dracii szívének a csücskében (L)
Zerachiel írta:
És hamarosan (jún.18-án) megjelenik a New Moon DVD-n is. Már alig várom! 8->


Én már láttam a boltokban,hogy mejlenet a New Moon DVD-én :D

Én szerettem a filmeket és a könyveket is. Már várom az Eclipset, kíváncsi vagyok most mit raktak le az asztalta :D

_________________
Büszke Dracoista papnő :x
Draco Qupidója hogy, a papnők és Harry szerelme olthatatlan legyen :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 12:38 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 17 (kedd), 8:55
Hozzászólások: 2044
úú nekem már van jegyem az éjfélire naagyon várom *.* :D
kíváncsi vagyok mit alkottak a filmesek :D

_________________
Kép
Dracoista papnő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 1:08 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 31 (hétfő), 19:20
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: From Hell
És hamarosan (jún.18-án) megjelenik a New Moon DVD-n is. Már alig várom! 8->


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: A filmek
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 0:19 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 14:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
egészen aktuális, nemsokára kijön az Eclipse! :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 248 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség