Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 20 (szombat), 1:42

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 96 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Bejönnek a Draco+Hermi ficek?
Igen, imádom, már szinte az összeset olvastam! 26%  26%  [ 69 ]
Némelyik nem rossz, de... 46%  46%  [ 121 ]
Még sosem olvastam ilyen párosítást 6%  6%  [ 16 ]
Már csak azért olvasom, hogy röhögjek rajtuk 5%  5%  [ 12 ]
Fujj 17%  17%  [ 45 ]
Szavazatok száma : 263
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 11 (csütörtök), 20:49 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 23 (szerda), 19:06
Hozzászólások: 2140
Tartózkodási hely: ahol ő is(L)
pontosan Kathy, én is csak ezt a két fiút tudom vele elképzelni és kész :D esetlegesen még cormacet:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 11 (csütörtök), 15:25 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 15:26
Hozzászólások: 1685
Szerintem nincs vele baj, főleg, ha maga a történet jól van megírva. Hermione olyasvalaki számomra, akit nem szeretek, csak pár emberrel együtt látni. Az egyik Draco. (A másik Ron.)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 01 (hétfő), 11:00 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 december 01 (hétfő), 10:50
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: itthon
asd írja a legjobb d/h ficet.a trilogia alapmű.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 november 26 (szerda), 17:02 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 23 (szerda), 19:06
Hozzászólások: 2140
Tartózkodási hely: ahol ő is(L)
asd írta:
Alapból nem ismerek törvényszerű párosításokat: bárkit bárkivel össze lehet hozni. Csupán fantázia kérdése az egész. Meg nyitott szemé: a Nagybetűs Élet tudja a legfurcsább, legelképzelhetetlenebb párosításokat létrehozni, és lám, még neki is vagy sikerül jól végeznie a dolgát, vagy sem!


Teljes mértékében igaz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 november 25 (kedd), 21:52 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 augusztus 02 (szerda), 10:04
Hozzászólások: 459
Alapból nem ismerek törvényszerű párosításokat: bárkit bárkivel össze lehet hozni. Csupán fantázia kérdése az egész. Meg nyitott szemé: a Nagybetűs Élet tudja a legfurcsább, legelképzelhetetlenebb párosításokat létrehozni, és lám, még neki is vagy sikerül jól végeznie a dolgát, vagy sem!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 november 22 (szombat), 17:10 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 23 (szerda), 19:06
Hozzászólások: 2140
Tartózkodási hely: ahol ő is(L)
Legeslegelőször ilyet olvastam a Merengőn. Tehát, nincs ellenemre, bár nem is a kedvenceim. Akkor már inkább Draco/saját, vagy Drarry. :-D Azt viszont nem értem, hogy egyesek miért vannak annyira ellene a Draco - Hermione párosításnak. Épp az az izgalmas benne, hogy szinte lehetetlen lenne. Jó persze vannak elkapkodott ilyen írások is, de nem ezeket kell alapul venni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 09 (szerda), 22:17 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 április 07 (hétfő), 13:59
Hozzászólások: 9
Szerintem tök rendben van ez a párosítás. Ahogy az összes többi is.
Azon kívül, hogy slasher vagyok.
És könyörgöm... miért pont ők ketten ilyen felkapottak? Mondjuk ez még jobb, mint a Hermione/Piton párosítás, azt végképp nem csípem, sajnos:/
De szerintem Hemrione nem elég szép Dracóhoz. Nem elég szexi és Draco sose állna le vele:D De ez csak az én véleményem... (nekem ő olyan marad, mint a történetben)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 03 (hétfő), 17:44 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 26 (szerda), 16:39
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Szolnok sziti
Egyet értek az előttem szólókkal. Én is szeretem Jan írásait. ^^ Am tényleg, ebben a témában nehéz nem sablonosat alkotni, és hát itt jön képbe, kinek milyen a fantáziája. :)

_________________
<3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 01 (szombat), 14:24 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Jan Collie írta:
óóóóó köszönöm, h ennyien megemlítettetek :D :x


Szerintem mindenkinek alap a neved D/Hr témában

Jan Collie írta:
és igen, gitánál a pont. a d/hr alapvetően az egyik legnehezebb párosítás, csak a legtöbb ember leragad ott, hogy: hű milyen izgi összeboronálni a rossz fiút a jó kislánnyal. mert valóban nagy érzelmek dúlnak közöttük (negatív, de heves érzelmek!), és a gyülölettől már csak egy lépés a szerelem, tartja a mondás...
de akkor sem ilyen egyszerű a déhá. a buktató ott van, hogy indokot kell nekik adni arra, hogy miért is vonzódnak egymáshoz. pusztán az, h hermione csinosabb lett, draco pedig izmosabb, nem elég. kell valami indok, nyomós, ésszerű indok. na és EZT megtalálni, kitalálni, kiötölni az igazán nagy kihívás :D

sok sikert kívánok hozzá a déhá íróknak ;)


Igen. De én szeretem a kihívásokat... :D Igazából nekem ebben a párosításban a rengeteg lehetőség tetszik. Mert valljuk be, a Ron/Hermione nem tartogathat olyan sok meglepetéseket... Mert JKR mindkettő személyiségéről teljes körű leírást ad, plusz ott vannak egymásnak már első óta. Aztán meg ott van Draco, aki egy misztikum a könyvben. Igazán nem tudunk meg róla semmit. És bármit bele lehet magyarázni... így azt milyen jóképű :#-)

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 29 (péntek), 0:02 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 január 24 (csütörtök), 15:02
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Magas hegyek között, hol a tenger hupikék...
Jan Collie írta:
óóóóó köszönöm, h ennyien megemlítettetek :D :x

és igen, gitánál a pont. a d/hr alapvetően az egyik legnehezebb párosítás, csak a legtöbb ember leragad ott, hogy: hű milyen izgi összeboronálni a rossz fiút a jó kislánnyal.

de akkor sem ilyen egyszerű a déhá. a buktató ott van, hogy indokot kell nekik adni arra, hogy miért is vonzódnak egymáshoz. pusztán az, h hermione csinosabb lett, draco pedig izmosabb, nem elég. kell valami indok, nyomós, ésszerű indok. na és EZT megtalálni, kitalálni, kiötölni az igazán nagy kihívás :D)


Pontosan :) És pont ezért említettelek Téged. Nagyon kevesen találják meg és egyre több, "H. jó nő lett, miért is szeretem, dehát én nem akarom szeretni, de közben folyton rá gondolok" történet lát napvilágot. Bár azok közül is olvastam egyet a múltkor a Weasley Varázsvicc Vállalat történetei között, ami nagyon tetszett :D
Mindenesetre most én is kedvet kaptam egy Dracos fichez ;) ez lesz az első Draco-som, az első magyar nyelvű és az első teljesen a sajátom, szóval majd... :D majd kiderül :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 28 (csütörtök), 21:53 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 18:13
Hozzászólások: 3931
óóóóó köszönöm, h ennyien megemlítettetek :D :x

és igen, gitánál a pont. a d/hr alapvetően az egyik legnehezebb párosítás, csak a legtöbb ember leragad ott, hogy: hű milyen izgi összeboronálni a rossz fiút a jó kislánnyal. mert valóban nagy érzelmek dúlnak közöttük (negatív, de heves érzelmek!), és a gyülölettől már csak egy lépés a szerelem, tartja a mondás...

de akkor sem ilyen egyszerű a déhá. a buktató ott van, hogy indokot kell nekik adni arra, hogy miért is vonzódnak egymáshoz. pusztán az, h hermione csinosabb lett, draco pedig izmosabb, nem elég. kell valami indok, nyomós, ésszerű indok. na és EZT megtalálni, kitalálni, kiötölni az igazán nagy kihívás :D

sok sikert kívánok hozzá a déhá íróknak ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 28 (csütörtök), 20:34 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
gita írta:
A DM/Hr ficek szerintem eléggé veszélyesek...
mármint, alapvetően bármi, ami Dracoról szól -- legyen az akár Hermivel vagy bármilyen Rend-közeli szereplővel való párosítás ( egyszer elolvasnék egy Draco - Molly Weasley történetet is... bár, lehet hogy inkább megírom :D ) --, nagyon nagy kidolgozottságot igényel mind lélektani, mind viselkedésbeli szempontból... Éppen ezért rengeteg kritikán aluli, elrontott történetet olvastam, viszont ha pl Jan Collie két sztoriját veszem alapul, ebben a témában lehet a legjobbakat is megtalálni... Szóval szerintem ez az egyik leginkább odafigyelést igénylő párosítás a ficek között...


Pontosan. És hidd el, én például megpróbálok odafigyelni rá... De kezdő író lévén lehet csak esetlen próbálkozások...

Jan... Ó, A ÉMKOV és a FFAK tényleg a legjobb... Valahol nekem is ott van a mércém, ő volt az első, akit úgy olvastam, hogy nem tudtam abba hagyni...
Aztán jött My Girl, meg Aya ^^

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 28 (csütörtök), 20:31 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 január 24 (csütörtök), 15:02
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Magas hegyek között, hol a tenger hupikék...
A DM/Hr ficek szerintem eléggé veszélyesek...
mármint, alapvetően bármi, ami Dracoról szól -- legyen az akár Hermivel vagy bármilyen Rend-közeli szereplővel való párosítás ( egyszer elolvasnék egy Draco - Molly Weasley történetet is... bár, lehet hogy inkább megírom :D ) --, nagyon nagy kidolgozottságot igényel mind lélektani, mind viselkedésbeli szempontból... Éppen ezért rengeteg kritikán aluli, elrontott történetet olvastam, viszont ha pl Jan Collie két sztoriját veszem alapul, ebben a témában lehet a legjobbakat is megtalálni... Szóval szerintem ez az egyik leginkább odafigyelést igénylő párosítás a ficek között...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 28 (csütörtök), 12:56 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 14 (kedd), 12:27
Hozzászólások: 365
crystine004 írta:
Én amikor először D/Hr olvastam, kicsit meglepőnek találtam, meg azt sem tudtam mi fán terem a fanfiction XD Tetszett, de nem foglalkoztam vele különösebben, el is felejtettem. Aztááán... Megtaláltam a merit ^^ És totálisan beleszerettem a párosításba. És igen, vannak tényleg elég "khöm..." sztorik belőle, de valahogy már ki tudom szelektálni XD Jó "orrom" lett hozzá, és mostanság nem is nagyon olvastam olyat, ami nem tetszett... max nem olvatam gyakran XD

Meg persze én ebben alkotok néhanapján... rengeteg fantáziát látok benne, mint író. Szeretem és kész :x



Akár csak velem... ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 27 (szerda), 22:56 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2008 február 13 (szerda), 20:44
Hozzászólások: 365
Tartózkodási hely: pont ott
elsőnek én is furcsállottam, amikor megláttam ezt a párosítást, de aztán egy-két nagyon jó történet után megszerettem. :-D és rájöttem, hogy Hermione sokal jobban illik Dracóhoz, mint Ronhoz xD na mind1.

és tudom, hogy ez nem az a topic, de van fönt a Merin egy vicces Dr/Hr sztory, Hermione.blog.com a címe... olvassátok el, röhögni fogtok :-D

_________________
Utolsó ellenségként a halál semmisül meg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 26 (kedd), 20:52 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Én amikor először D/Hr olvastam, kicsit meglepőnek találtam, meg azt sem tudtam mi fán terem a fanfiction XD Tetszett, de nem foglalkoztam vele különösebben, el is felejtettem. Aztááán... Megtaláltam a merit ^^ És totálisan beleszerettem a párosításba. És igen, vannak tényleg elég "khöm..." sztorik belőle, de valahogy már ki tudom szelektálni XD Jó "orrom" lett hozzá, és mostanság nem is nagyon olvastam olyat, ami nem tetszett... max nem olvatam gyakran XD

Meg persze én ebben alkotok néhanapján... rengeteg fantáziát látok benne, mint író. Szeretem és kész :x

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 24 (vasárnap), 17:28 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 14 (kedd), 12:27
Hozzászólások: 365
Gm.. Igen valóban vannak nagyon jók, de vannak nagyon hm... llombozóak is. Nekem mindegy h kit kivel (kiv a ha nem Severust Grangerrel párosítják, az valahogy nem jön be :S) ha számomra elfogadhatóan meg van írva. Nem kell brillirozni az írónak, csak lássan benne azt a szikrát ami meglobbantja a történetet:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 24 (vasárnap), 16:16 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 15:37
Hozzászólások: 4
Nem igazán kedvelem őket, nem a kedvenc párosításom, de azért olvastam egyet-kettőt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 október 06 (szombat), 1:05 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 20 (hétfő), 15:51
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Ingázok...
Hm...My Girl Szeretni hol csak nekunk nem szabad-ja, ill ennek az elozmenye isteni!! Meg akkor is, ha alapbol nem olvasok ilyen ficeket, mert ahol a parositas konkret, az altalaban Madam P.-s iras, azert meg nem vagyok oda. Neha igy is tulteng korulottem a romantikaXD De tudom, hogy vannak nagyon jo ficek is ebben a temaban szintugy, mint oly sok masban...pl a Snarry sem a kedvencem, de ettol fuggetlenul ha jo, akkor szivesen olvasom.

A kulonbozo lelkivilagu szereplokrol meg csak annyit, hogy tessek megnezni Harryt es Dracot! Pont annyira ellentetesek, es mi megis tudjuk, hogy a vegen osszehazasodnak, es boldogan ***cenzura***, amig meg nem halnak :-D /fanatikus hivo, nem tantorithatja el senki. Meg Rowling sem/

_________________
A lány az Aláírásból...

Kép
=((


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 30 (vasárnap), 13:42 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 30 (vasárnap), 13:17
Hozzászólások: 13
Halihó!
Kis zöldfülűként azért szavaztam egy "Némelyik nem roszz, de..."-t. Ugyanis ez mostanában tényleg egy felkapott téma, D/Hr sztorikból szinte már több van mint az összes többi párosításból együttvéve. :roll:
De azért szerintem nem kell ezt nagyon elítélni, jól is meg lehet írni egy ilyet - főleg ha van vmi történte a dolognak, nem csak "jöttem, láttam, néztem, beleszerettem... khm* :twisted: Életem első fanfice is D/Hr volt, és megmondom őszintén, nagyon-nagyon tetszett. Persze akkor még azt sem tudtam, mi fán terem az a D/Hr :-D
Szóval író-függő a dolog, lehet elcsépelt és sablonos, de JÓ is. Ugyanúgy, aohgy az összes többi ffnél. :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 03 (csütörtök), 22:15 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Én voltam...

Anonymous írta:
Némelyik nem rossz, de... <--- én ez lettem. XD

Anno nagy DéHá-ellenes voltam, de azóta elolvastam néhány valóban szuperjó törit ezzel a párosítással (Gondolok itt Jan műveire, Vero Neverjére... Hmm... Asszem kábé ennyire. XD) és már nem látom értelmét alapból fújolni erre a jelenségre. Mert igen, ez egy divat, sokan csak ilyet hajlandóak olvasni, mások meg talán pont azért írnak e témában, mert így könnyebben tehetnek szert nagy népszerűségre, de... Az az igazság, hogy elcsépelt alapszitut is meg lehet írni fantasztikusan, Mary Sue-szerű karaktert is szerethetővé tudja tenni, aki ért hozzá, aki tehetséges estébé...
Ugyanígy egy nagyon egyedi, nagyon szuper ötletet is el lehet cseszni béna kivitelezéssel.

Szóval Szerintem nincs értelme alapból fújolni a Draco/Hermione sztorikra. 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 03 (csütörtök), 22:14 
Némelyik nem rossz, de... <--- én ez lettem. XD

Anno nagy DéHá-ellenes voltam, de azóta elolvastam néhány valóban szuperjó törit ezzel a párosítással (Gondolok itt Jan műveire, Vero Neverjére... Hmm... Asszem kábé ennyire. XD) és már nem látom értelmét alapból fújolni erre a jelenségre. Mert igen, ez egy divat, sokan csak ilyet hajlandóak olvasni, mások meg talán pont azért írnak e témában, mert így könnyebben tehetnek szert nagy népszerűségre, de... Az az igazság, hogy elcsépelt alapszitut is meg lehet írni fantasztikusan, Mary Sue-szerű karaktert is szerethetővé tudja tenni, aki ért hozzá, aki tehetséges estébé...
Ugyanígy egy nagyon egyedi, nagyon szuper ötletet is el lehet cseszni béna kivitelezéssel.

Szóval Szerintem nincs értelme alapból fújolni a Draco/Hermione sztorikra. 8)


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 30 (vasárnap), 20:17 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 13 (hétfő), 21:26
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: a Piton-kúria és a Denem-kastély között ingázom
Nekem nincs bajom ezzel a párosítással, feltéve hogy jól van megirva és nem csak csöpög, hanem története is van :-D

_________________
Xerenil
na jó nem, de neki ezt nem kell tudnia... vagy mégis...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 30 (vasárnap), 16:58 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 16:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 19:14-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 30 (vasárnap), 16:52 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
mena írta:
most nézem csak, hogy a válaszlehetőségek közt nincs olyan, ami nekem megfelelne. most az a divat, h utáljuk a párosítást? a jobb sztorik nem érdemlik meg azt, hogy néhány 'furcsaság' miatt az egész műfajt elítéljük.


Erre szolgál a "némelyik nem rossz" válasz:D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 30 (vasárnap), 16:51 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
PureBloodPrince írta:
Draco unottan piszkálta az ebédjét a Nagyteremben. Olyan hülye minden lány! Főként az a Parkinson liba... De talán egy nem annyira... De ő meg sárvérű.

~*~

Hermione undorodva nézte, ahogy Harry és Ron habzsolják a házimanók által készített vacsorát, az etikett minden szabályát felrúgva. A fiúk olyan hülyék! Talán egyet kivéve, de ő utálja őt...

~*~

Hermione kilépett a nagyterem ajtaján, és összeütközött Draco Malfoyjal! Draco erre nem sárvérűzte le, hanem a karjaiba szorította, és megcsókolta! És Hermi visszacsókolt! És Draco azt mondta:
-Szeretlek, Mione!
-Én is, Draco! - rebegte Mione.
És azzal behúzódtak egy üres osztályterembe, és egy padon... 18+

Folyt. köv. Írjatok kritikát, lécci!

:-D egyértelműen Fujj. Ha nem lenne adminrendszer, szerintem naponta 20-30 ilyen sztori felkerülne... köszönet az adminoknak! :-D


Kritika: Csodás, fantaszstikus, JÓÓÓÓÓÓ XD

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 30 (vasárnap), 16:24 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 16:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 19:14-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 30 (vasárnap), 16:21 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 16:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 19:14-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 30 (vasárnap), 14:18 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 20 (hétfő), 17:33
Hozzászólások: 96
Tartózkodási hely: London illetve, izé, Budapest
Draco unottan piszkálta az ebédjét a Nagyteremben. Olyan hülye minden lány! Főként az a Parkinson liba... De talán egy nem annyira... De ő meg sárvérű.

~*~

Hermione undorodva nézte, ahogy Harry és Ron habzsolják a házimanók által készített vacsorát, az etikett minden szabályát felrúgva. A fiúk olyan hülyék! Talán egyet kivéve, de ő utálja őt...

~*~

Hermione kilépett a nagyterem ajtaján, és összeütközött Draco Malfoyjal! Draco erre nem sárvérűzte le, hanem a karjaiba szorította, és megcsókolta! És Hermi visszacsókolt! És Draco azt mondta:
-Szeretlek, Mione!
-Én is, Draco! - rebegte Mione.
És azzal behúzódtak egy üres osztályterembe, és egy padon... 18+

Folyt. köv. Írjatok kritikát, lécci!

:-D egyértelműen Fujj. Ha nem lenne adminrendszer, szerintem naponta 20-30 ilyen sztori felkerülne... köszönet az adminoknak! :-D

_________________
I ship D/H. Dumbledore/Hagrid.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 19:13 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 22:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
D/H = fujj.

egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hány olyan déhá van, ami tetszett :lol:

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 18:44 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Sablonok sablonja; ala DéHá írta: crystine004

olvassátok el, érdemes ;) DH sablon, nagyonállat:D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:34 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Canis Maior írta:
Naná :lol:


Meeegtaláltam és most nekiveselkedek :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:31 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 20:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Anna írta:
=)) =)) =)) Ezt muszáj lenne elolvasnom... Fent van merin? :roll: :))


Naná :lol:

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:31 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Anna írta:
[qoute="Canis Maior"]
Életem egyetlen romantikus törije, amit írtam, a Csámpás/Mrs Norris párosítású =))


=)) =)) =)) Ezt muszáj lenne elolvasnom... Fent van merin? :roll: :))[/quote]

Csámpás+Mrs. Norris? Éééénis akarooom :D
Én Susan Kreber Pettigrew+Snape írását várom :twisted:

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:30 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 18:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Luciatus írta:
D+H sablon az a "Felszálltak a vonatra, és Draco szembetalálta magát Hermionéval, aki a nyáron csodálatos lett, göndör fürjei hullámoss váltak, arca bájos lett, teste pdig egy istennőé. Ezzel egyidőben Hermione is észrevette,hogy Draco menyire hleyes, és hgy ő álmai pasija..."


Akkor már tényleg messze elfogom őket kerülni... :roll:

[qoute="Canis Maior"]
Életem egyetlen romantikus törije, amit írtam, a Csámpás/Mrs Norris párosítású =))
[/quote]

=)) =)) =)) Ezt muszáj lenne elolvasnom... Fent van merin? :roll: :))


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anna 2006 július 29 (szombat), 14:31-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:25 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Anna írta:
az lehet, de én még azt sem tudom, hogy mi a "Draco/Hermione sablon" :roll: Meg persze, lehet, hogy van olyan, ami nagyon igényesen van kidolgozva, hogy ne csak úgy hipp-hopp legyenek szerelmesek, hanem először arra fektetnek hangsúlyt, hogy valami módon barátok legyenek, utána meg jöhet a többi :roll:
remélem nem nagy baromságokat írtam :oops: :roll:


D+H sablon az a "Felszálltak a vonatra, és Draco szembetalálta magát Hermionéval, aki a nyáron csodálatos lett, göndör fürjei hullámoss váltak, arca bájos lett, teste pdig egy istennőé. Ezzel egyidőben Hermione is észrevette,hogy Draco menyire hleyes, és hgy ő álmai pasija..."

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:25 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 20:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Eleve én nem szeretek romantikus történeteket olvasni, szóval olyan mindegy, hogy Draco/Hermione, Piton/Hermione, kutyafüle/kutyafarka a párosítás. Eleve, ahol párosítás van, már húzom a számat.

Életem egyetlen romantikus törije, amit írtam, a Csámpás/Mrs Norris párosítású =))

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:23 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 18:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Luciatus írta:
Anna írta:
Életemben nem olvastam még Draco+Hermione párosítású sztorit, és nem is szándékozom, egyáltalán nem illenek egymáshoz., és engem meg nem is izgat ez a párosítás... [-( :roll: Piton/Hermione viszont jó :D


egyetértünk, bár azt is tudják Draco+Hermione sablonhoz hasonlóan megírni...



az lehet, de én még azt sem tudom, hogy mi a "Draco/Hermione sablon" :roll: Meg persze, lehet, hogy van olyan, ami nagyon igényesen van kidolgozva, hogy ne csak úgy hipp-hopp legyenek szerelmesek, hanem először arra fektetnek hangsúlyt, hogy valami módon barátok legyenek, utána meg jöhet a többi :roll:
remélem nem nagy baromságokat írtam :oops: :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:20 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Anna írta:
Életemben nem olvastam még Draco+Hermione párosítású sztorit, és nem is szándékozom, egyáltalán nem illenek egymáshoz., és engem meg nem is izgat ez a párosítás... [-( :roll: Piton/Hermione viszont jó :D


egyetértünk, bár azt is tudják Draco+Hermione sablonhoz hasonlóan megírni...

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:18 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 18:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Életemben nem olvastam még Draco+Hermione párosítású sztorit, és nem is szándékozom, egyáltalán nem illenek egymáshoz., és engem meg nem is izgat ez a párosítás... [-( :roll: Piton/Hermione viszont jó :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:16 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
GothWitch írta:
Na ezek egytől egyik borzalmasak. Rühellem őket 8)


végre egy rokonlélek :-D De úgy látszik, többen vannak, akik kedvtelve olvassák

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 13:41 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 20:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Én sosem kedveltem az ennyire AU párosításokat...

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 8:15 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 21:31
Hozzászólások: 599
Na ezek egytől egyik borzalmasak. Rühellem őket 8)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 28 (péntek), 21:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 18:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
hát néha olvasni jókat de már kcisit tényleg túlsokvan belőlük....én inkább az extrémebbeket kedvelem :D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 28 (péntek), 21:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 17 (péntek), 20:17
Hozzászólások: 665
Tartózkodási hely: mindig máshol... járom az országot
barátnőmnek hála 1.... -_-


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Draco + Hermione sztorik... Vélemény?
HozzászólásElküldve: 2006 július 28 (péntek), 20:48 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Ismerős, nem? Hermi+Draco a vonaton egymásbaszeretnek, mert nyároin mindketten isteni szépek lettek, Dracot már nemszavarja szíve hölgyének vére...

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 96 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség