Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 29 (péntek), 11:04

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1957 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 40  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 13 (vasárnap), 12:11 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Noszi írta:
Luna Black írta:
Ha már ilyen fórumos furcsaságoknál tartunk, tudja esetleg valaki, hogy az miért van, hogy bejelentkezek, és azt mutatja, hogy valamelyik topicban van új hozzászólás, és közben meg az utolsót én írtam?

Ha az adott topicban van még olyan téma, amiben vannak még el nem olvasott hozzászólások, akkor van megjelölve a topic olvasatlanként. :)


Pontosan. Csak én bonyolultabban tudtam volna leírni... :D

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 13 (vasárnap), 12:10 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 01 (vasárnap), 12:23
Hozzászólások: 1041
Luna Black írta:
Ha már ilyen fórumos furcsaságoknál tartunk, tudja esetleg valaki, hogy az miért van, hogy bejelentkezek, és azt mutatja, hogy valamelyik topicban van új hozzászólás, és közben meg az utolsót én írtam?

Ha az adott topicban van még olyan téma, amiben vannak még el nem olvasott hozzászólások, akkor van megjelölve a topic olvasatlanként. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 13 (vasárnap), 11:28 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 07 (csütörtök), 15:52
Hozzászólások: 6108
Tartózkodási hely: amottan
Ha már ilyen fórumos furcsaságoknál tartunk, tudja esetleg valaki, hogy az miért van, hogy bejelentkezek, és azt mutatja, hogy valamelyik topicban van új hozzászólás, és közben meg az utolsót én írtam?

_________________
"self care is drinking sixteen glasses of champagne and setting off a chain of events that comes to a head with you getting engaged to your celebrity athlete boyfriend in spain."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 13 (vasárnap), 7:27 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Milasnape írta:
Laurenar írta:
...Kiírta a főoldal, hogy van egy privát üzenetem, ámde mikor megnyitottam a bejövő fiókot, akkorra eltűnt...

Velem is ugyanez volt, illetve Draconiával is, és neki azt írta Gaeriel, hogy val'szeg valami robot... x)


persze, ezt nem tudom biztosra mondani (ez most én vagyok, Gaeriel xD), de jobb magyarázatom nincs a történtekre, és, mivel már egy csomó embernél előfordult, ezért ez a legvalószínűbb.

de javítson ki valaki, ha tévedek xD

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 12 (szombat), 21:10 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 31 (vasárnap), 15:36
Hozzászólások: 1215
Tartózkodási hely: in Phanthomhive-castle
nálam is. szerintem valamelyik robot nagyon jó szórakozásnak tartja az ilyeneket.... tényleg nagyon vicces... most már nem csak a fórumra regisztrálnak és írják a a buta kritikáikat, hanem még pü-ben is zaklatnak. remek.... $fal

_________________
Hey, I just met you,
And this is crazy,
So here my number,
So call me Hamy. ;;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 12 (szombat), 20:23 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 18 (hétfő), 12:02
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: in (W)Underland
Laurenar írta:
...Kiírta a főoldal, hogy van egy privát üzenetem, ámde mikor megnyitottam a bejövő fiókot, akkorra eltűnt...

Velem is ugyanez volt, illetve Draconiával is, és neki azt írta Gaeriel, hogy val'szeg valami robot... x)

_________________
$star EKLE-tag $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 12 (szombat), 19:24 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 20 (csütörtök), 0:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
Idézet:
Sziasztok!

Leginkább az adminok segítségét kérem alássan, mert van egy kis (nagy) problémám.

A helyzet az, hogy ha rákattintok a kritikák megtekintése gombra, csak a fejléc és a lábléc látszik, a tartalom nem, a meri fekete hátterén eltűnnek a fekete betűk, amik a pergamenen látszanának. Máshonnan (suliból) is próbáltam megnézni a kritikáimat, de a háttér ott sem látszott. Ha kijelölöm a nagy semmit, meg tudom nézni a kritikákat, mert ott vannak a betűk, csak a pergamen nincs. worried

Ezzel csak az a bajom, hogy ígynagyon áttekinthetetlen. Szóval, ha valaki tudna valamit tenni az ügy érdekében, azt megköszönném.

Tigi

U.I. A többi menüm működik.


Ez nálam is elő-előfordul, ugyanis az internetkapcsolatom finoman szólva is borzalmas, legalábbis mikor játszi kedve így tartja - egyszerűen a pergamenes háttérképet nem tölti be. Próbáld frissítgetni, nekem be szokott jönni.

Ellenben, kedves Adminok, érdekes jelenséget tapasztaltam a fórumon. Kiírta a főoldal, hogy van egy privát üzenetem, ámde mikor megnyitottam a bejövő fiókot, akkorra eltűnt, pedig a fióknak csak az 50%-a van tele. (Egyébként, ha az a valaki erre kószál, aki elküldte nekem az üzenetet, kérem, tegye meg mégegyszer... akár a Merengőn keresztül e-mailre, vagy valami. :D)

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 12 (szombat), 17:52 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 19 (csütörtök), 19:32
Hozzászólások: 582
Tartózkodási hely: Piros kanapé
Sziasztok!

Leginkább az adminok segítségét kérem alássan, mert van egy kis (nagy) problémám.

A helyzet az, hogy ha rákattintok a kritikák megtekintése gombra, csak a fejléc és a lábléc látszik, a tartalom nem, a meri fekete hátterén eltűnnek a fekete betűk, amik a pergamenen látszanának. Máshonnan (suliból) is próbáltam megnézni a kritikáimat, de a háttér ott sem látszott. Ha kijelölöm a nagy semmit, meg tudom nézni a kritikákat, mert ott vannak a betűk, csak a pergamen nincs. :-S

Ezzel csak az a bajom, hogy ígynagyon áttekinthetetlen. Szóval, ha valaki tudna valamit tenni az ügy érdekében, azt megköszönném.

Tigi


U.I. A többi menüm működik.

_________________
Ficblog, Facebook, Twitter, Blog


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 08 (kedd), 20:21 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 22 (vasárnap), 16:28
Hozzászólások: 5
Puppy írta:
Niko Simo írta:
Sziasztok!

Tuti, hogy már megint rossz helyre írok, de most nem állok neki megkeresni a helyes topicot...

A kérdés: a legutolsó feltöltött fejezetemre kaptam egy jó hosszú kritikát, tele hasznos megfigyeléssel, amire válaszoltam is, és most néztem, hogy az egész eltűnt. Nem értem, hogy hova lett? Ez valami hiba, vagy direkte történt?

Aki tud, plíz, segítsen!

Köszike


Szándékos nem lehetett, hiszen kritikát törölni csak az adminok tudnak, ők pedig ok nélkül nem tesznek ilyesmit. (Ok lehet: a kritika üres, személyeskedős-gonoszkodós, értelmetlen, robi, vagy véletlenül többször elküldött.)
Én a helyedben a rendszert okolnám. :D
Mellesleg... az nem lehet, hogy a véleményt, amit kaptál - bár az utolsó fejezethez szólt - a véleményeződ a legelsőhöz küldte be véletlenül? Ilyenkor (is) szoktak keveregni a kritikák mindenfelé. Saját tapasztalatból mondom.
És ha mégsem ez, akkor már tényleg csak a rendszer hibája marad. :roll:


Megnéztem, sehol nincs...marad a rendszer okolása... :evil:
Köszi a segítséget! _U_


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 08 (kedd), 18:31 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 április 12 (szombat), 20:04
Hozzászólások: 938
Lionela írta:
...


Igen, én is a Firefoxot ajánlom, nem csak Merihez, minden máshoz is, de ez nem ide tartozik XD Szóval ja, merizzetek a rókával.

_________________
"I believe there are forces you don't wanna mess with. Like me."

"Ay, every inch a king!"

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 08 (kedd), 18:13 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Tania írta:
én avantot használok, és el van csúszva már hetek óta =/ nem tudom, mi okozhatja.


Az hogy avantot használsz :D :D :D

A meri megjelenítésére a firefox a legjobb (ami vicces mert 2-3 éve meg az szenvedett vele).

Szóval használj egy rendes böngészőt és akkor nincs gond merivel
:lol: :P

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 08 (kedd), 17:46 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
én avantot használok, és el van csúszva már hetek óta =/ nem tudom, mi okozhatja.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 08 (kedd), 17:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 április 12 (szombat), 20:04
Hozzászólások: 938
Lilyana írta:
Gyanítom, hogy a honlapmotor korábbi IE-hez lett hangolva, ez lehet a hiba nyitja, de ezen meg ugye mi nem tudunk változtatni. :)
Ha más böngészővel jól működik, sztem használd azt, az IE úgyis a nullához konvergál.. ;)


Én csak ide még jelezném, nem tudom mennyire "avult el" ez a hsz mostanra, hogy nekem IE7 van a gépemen, és ha néhanapján ne adj Isten azzal netezek, akkor teljesen jól jeleníti meg a Merit.

_________________
"I believe there are forces you don't wanna mess with. Like me."

"Ay, every inch a king!"

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 08 (kedd), 17:12 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 március 20 (csütörtök), 10:24
Hozzászólások: 230
Niko Simo írta:
Sziasztok!

Tuti, hogy már megint rossz helyre írok, de most nem állok neki megkeresni a helyes topicot...

A kérdés: a legutolsó feltöltött fejezetemre kaptam egy jó hosszú kritikát, tele hasznos megfigyeléssel, amire válaszoltam is, és most néztem, hogy az egész eltűnt. Nem értem, hogy hova lett? Ez valami hiba, vagy direkte történt?

Aki tud, plíz, segítsen!

Köszike


Szándékos nem lehetett, hiszen kritikát törölni csak az adminok tudnak, ők pedig ok nélkül nem tesznek ilyesmit. (Ok lehet: a kritika üres, személyeskedős-gonoszkodós, értelmetlen, robi, vagy véletlenül többször elküldött.)
Én a helyedben a rendszert okolnám. :D
Mellesleg... az nem lehet, hogy a véleményt, amit kaptál - bár az utolsó fejezethez szólt - a véleményeződ a legelsőhöz küldte be véletlenül? Ilyenkor (is) szoktak keveregni a kritikák mindenfelé. Saját tapasztalatból mondom.
És ha mégsem ez, akkor már tényleg csak a rendszer hibája marad. :roll:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 08 (kedd), 15:03 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 22 (vasárnap), 16:28
Hozzászólások: 5
Sziasztok!

Tuti, hogy már megint rossz helyre írok, de most nem állok neki megkeresni a helyes topicot...

A kérdés: a legutolsó feltöltött fejezetemre kaptam egy jó hosszú kritikát, tele hasznos megfigyeléssel, amire válaszoltam is, és most néztem, hogy az egész eltűnt. Nem értem, hogy hova lett? Ez valami hiba, vagy direkte történt?

Aki tud, plíz, segítsen!

Köszike


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 01 (kedd), 18:14 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
rowling írta:
Sziasztok!

Velem egy elég érdekes dolog történt - bár lehet, hogy csak szimplán én nem vagyok magamnál -, és a hozászolásom, amit a ficblogomba akartam beírni, és tudtommal oda is írtam, a Kritika-kommandó nevű topicba került. Azóta kitöröltem, csak arra lennék kíváncsi, meghibbantam-e, vagy esetleg a rendszer vacakol? Amúgy oda írtam az utolsó hozászolásom (a Kritikakommandó nevű topicba), és az előtt pedig a ficblodogmba.

Passzolom a dolgot. Nekem ilyet még sohasem csinált. :-? Nem lehet, hogy szimplán félrenyomtál vmi billentyűparancsot?

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 01 (kedd), 18:07 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 08 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 246
Tartózkodási hely: Fantáziaországban
Sziasztok!

Velem egy elég érdekes dolog történt - bár lehet, hogy csak szimplán én nem vagyok magamnál -, és a hozászolásom, amit a ficblogomba akartam beírni, és tudtommal oda is írtam, a Kritika-kommandó nevű topicba került. Azóta kitöröltem, csak arra lennék kíváncsi, meghibbantam-e, vagy esetleg a rendszer vacakol? Amúgy oda írtam az utolsó hozászolásom (a Kritikakommandó nevű topicba), és az előtt pedig a ficblodogmba.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 24 (kedd), 1:55 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Arisa E Blake írta:

Nem,nem, mi így megvagyunk, csak az érdekelne, hogy ugye nem számítunk illegális csoportnak?


Nem, nem. :) Elég sokan írnak egyen-ketten-többen egy közös név alatt, a rajongói klubok területe viszont inkább a fórum szokott lenni. Szeretettel várunk titeket! :wink:

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 24 (kedd), 1:34 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 15 (vasárnap), 20:47
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Frostbelt
Idézet:
Ami azt illeti, egyáltalán nem írsz jó helyre. Ha társszerkesztőt kerestek, ide írd/írjátok: http://fanfic.hu/meriforum/viewtopic.php?t=177


Nem,nem, mi így megvagyunk, csak az érdekelne, hogy ugye nem számítunk illegális csoportnak?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 23 (hétfő), 15:54 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 08 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 246
Tartózkodási hely: Fantáziaországban
Arisa E Blake írta:
Sziasztok,remélem jó helyre írok.

Banyatanacs néven egyesültünk Bibivel, mert gondolkozunk a...


Ami azt illeti, egyáltalán nem írsz jó helyre. :P Ha társszerkesztőt kerestek, ide írd/írjátok: http://fanfic.hu/meriforum/viewtopic.php?t=177


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 23 (hétfő), 13:37 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 15 (vasárnap), 20:47
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Frostbelt
Sziasztok,remélem jó helyre írok.

Banyatanacs néven egyesültünk Bibivel, mert gondolkozunk az együttíráson, de másokat is szívesen várunk, ha lenne kedvük együtt gyártani valamit. + a banyatanács, mint azt ki is írtuk a banyatanacs adatlapján Bibi egyik szereplőjének gyártott kis tisztelgő klub is.

Remélem, nem számítunk illegális csoportosulásnak.

Köszi: Arisa


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 22 (vasárnap), 16:08 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Idézet:
Brumbal: ...

Igen, ennek két oka lehet: az oldal pillanyatnyi hibája, ami újbóli frissítésnél általában megoldódik, vagy a böngésződ aktuális zakkanása.
IE6-nál nem tudom, mi a helyzet, nekem IE8 van a gépemen, de megnéztem és ez is ezzel a hibával küzd.
Más böngészőknél az illeszkedés vagy kompatibilitási nézet beindítása kijavítja a hibát, könnyebbik esetben már egy frissítés is, de az IE-nél ez persze semmi változást nem eredményez. :(

Gyanítom, hogy a honlapmotor korábbi IE-hez lett hangolva, ez lehet a hiba nyitja, de ezen meg ugye mi nem tudunk változtatni. :)
Ha más böngészővel jól működik, sztem használd azt, az IE úgyis a nullához konvergál.. ;)

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 22 (vasárnap), 12:27 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 17 (kedd), 8:55
Hozzászólások: 2044
brumbal írta:
Sziasztok!

Bocsánat az alkalmatlankodásért, de nálam egy kissé el van csúszva a főoldal, pontosabban nincsenek margók, a szövegek közvetlenül a pergamen széléhez érnek. (Tudom, egetrengető. :P)
Szóval ez van IE6-ban, Firefoxban műküdik rendesen.
A kérdésem az, hogy ez másnál is így van-e, illetve hogy mi lehet az oka?

Köszönöm.


most nekem is ilyen, de vagy magától meg szokott oldódni vagy admin intézkedik mert észreveszi, nem tudom.
de helyre szokott állni :)

_________________
Kép
Dracoista papnő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 22 (vasárnap), 11:42 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 március 15 (vasárnap), 13:22
Hozzászólások: 27
Sziasztok!

Bocsánat az alkalmatlankodásért, de nálam egy kissé el van csúszva a főoldal, pontosabban nincsenek margók, a szövegek közvetlenül a pergamen széléhez érnek. (Tudom, egetrengető. :P)
Szóval ez van IE6-ban, Firefoxban műküdik rendesen.
A kérdésem az, hogy ez másnál is így van-e, illetve hogy mi lehet az oka?

Köszönöm.

_________________
"Jobb ma egy veréb, mint holnap egy keselyű."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 08 (vasárnap), 15:37 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
értem. köszi a tippet :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 08 (vasárnap), 14:06 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
néha vándorolnaka kritikák, nálunk is volt már, ha nem találod, n ki szoktam jelölni az első sort, és rákeresni a válaszolásnál :)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 08 (vasárnap), 14:03 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
Sziasztok!

igazából nekem egy kérdésem lenne, amit nem értek. ha megnézem egy történetemet, kiírja, hogy hány kritikát kaptam. és pl kiírja, h 44, én emlékszem, hogy tegnap 42 volt, tehát kaptam kettő újat azóta. fent volt a fejezet, tehát nem csaló kritikák. ha megnézem a kritikáknál, látom is, ám ha válaszolni szeretnék, a kritikák listázásánál nem találom. hosszas keresgélés után rájöttem, hogy nem az oldal végére tette a két új kritikát, hanem középre, ahol sokkal nehezebb megtalálni őket (főleg, hogy a válaszok is bezavartak). ami még mondjuk 40 kritikánál nem vészes, de száznál már igen. és az érdekele, hogy ez mással is van, vagy csak nekem ilyen? illetve ezen lehet változtatni vagy nem? vagy ez miért van? vagy csak nekem idegesítő? ne legyek lusta, és keressem ki? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdés
HozzászólásElküldve: 2009 november 08 (vasárnap), 13:52 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 november 08 (vasárnap), 13:04
Hozzászólások: 2
Luna Aurora írta:
Katren írta:
Amikor a Merengő oldalra feltöltöm az új fejezetet, a felkínált opciók közül az Új fejezet hozzáadását válasszam?


igen :) ekkor a korábban jóváhagyott fejezetek megjelennek a főoldalon, de a most feltöltött csak akkor, ha arra jár egy admin és lemodizza :)


Köszi szépen , csak azt hittem, ez baj! Akkor szerencsére nem. :wink: További szép napot! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdés
HozzászólásElküldve: 2009 november 08 (vasárnap), 13:25 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 14:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Katren írta:
Amikor a Merengő oldalra feltöltöm az új fejezetet, a felkínált opciók közül az Új fejezet hozzáadását válasszam?


igen :) ekkor a korábban jóváhagyott fejezetek megjelennek a főoldalon, de a most feltöltött csak akkor, ha arra jár egy admin és lemodizza :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Kérdés
HozzászólásElküldve: 2009 november 08 (vasárnap), 13:11 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 november 08 (vasárnap), 13:04
Hozzászólások: 2
Sziasztok! :)

Új felhasználó vagyok az oldalon és lenne egy elég érdekes kérdésem. Amikor a Merengő oldalra feltöltöm az új fejezetet, a felkínált opciók közül az Új fejezet hozzáadását válasszam? *Én azt választottam most* Vagy a történetek szerkesztése alatt kellene valamit csinálnom?

Mert amikor a már jóváhagyott fejezethez feltöltöttem az újat, az megjelent a Főoldalon. :shock: A második fejezet (értelemszerűen két másodperc alatt :lol: ) nem volt jóváhagyva, csak az első jelent meg. :shock:

Légyszi segítsetek! Kissé értetlenül állok a dolog előtt. :-(
Köszi! Katren :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 02 (hétfő), 22:50 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2008 február 13 (szerda), 20:44
Hozzászólások: 365
Tartózkodási hely: pont ott
Assa írta:
Vagy elfelejtettél lezárni egy kódot, dőlt betűset például. Olyankor a teljes utána következő részt törli.


igen, ez volt a baj! köszönöm szépen a segítségeteket,nem vettem észre :-( legközelebb huszadjára is elolvasom xDD

_________________
Utolsó ellenségként a halál semmisül meg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 02 (hétfő), 1:38 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
Vagy elfelejtettél lezárni egy kódot, dőlt betűset például. Olyankor a teljes utána következő részt törli.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 02 (hétfő), 1:35 
Offline
Ó-nagy-admin "micsoda perverz"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 23:40
Hozzászólások: 2212
Tartózkodási hely: mikor hol ^^
sara írta:
Sziasztok! Előre is bocs, csak nem értek valamit...
szóval arról van szó, hogy feltöltöttem a Deborah Fontanell III. 2. fejezetét, és az a gond, hogy az előnézetben csak egy kis töredékét jelenít meg, amikor írtam vagy 10 oldalt :-S és az a gond, hogy nem tudom, hogy most akkor csak ennyi került fel? vagy az én gépem a rossz?

Esetleg, ha tudtok valamit erről, akkor azt nagyon megköszönném. Elnézést, hogy ezzel zavartalak Titeket, remélem jó helyre írtam :#-)
és azt is remélem, hogy az én gépem a rossz,mert a Lumosonis csak idáig teszi fel a sztorit, szóval nem tudom, mi lehet a baj!

Előre is köszi mindent!
Jó éjszakát!


Túl hosszú a történeted, valahol vágd el és két részben tedd fel :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 02 (hétfő), 1:33 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2008 február 13 (szerda), 20:44
Hozzászólások: 365
Tartózkodási hely: pont ott
Sziasztok! Előre is bocs, csak nem értek valamit...
szóval arról van szó, hogy feltöltöttem a Deborah Fontanell III. 2. fejezetét, és az a gond, hogy az előnézetben csak egy kis töredékét jelenít meg, amikor írtam vagy 10 oldalt :-S és az a gond, hogy nem tudom, hogy most akkor csak ennyi került fel? vagy az én gépem a rossz?

Esetleg, ha tudtok valamit erről, akkor azt nagyon megköszönném. Elnézést, hogy ezzel zavartalak Titeket, remélem jó helyre írtam :#-)
és azt is remélem, hogy az én gépem a rossz,mert a Lumosonis csak idáig teszi fel a sztorit, szóval nem tudom, mi lehet a baj!

Előre is köszi mindent!
Jó éjszakát!

_________________
Utolsó ellenségként a halál semmisül meg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 31 (szombat), 23:54 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Sheena írta:
Én okos már megint nem értek valamit... :lol: Szóval, az 'Amit én szívesen olvasnék...'-ba azt kell megmondani, hogy mit akarsz olvasni, és valaki ír egyet vagy ajánl egyet? Erre nem jó a 'van vmi jó fic?'


Az amit olvasnékba sztoriötlekeket lehet írogatni és ha akad ilyen, akkor ajánlanak neked. A Van vmiben pedig kifejezetten keresel. :)

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 31 (szombat), 23:51 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 14:24
Hozzászólások: 118
Tartózkodási hely: Nagykáta
Én okos már megint nem értek valamit... :lol: Szóval, az 'Amit én szívesen olvasnék...'-ba azt kell megmondani, hogy mit akarsz olvasni, és valaki ír egyet vagy ajánl egyet? Erre nem jó a 'van vmi jó fic?'


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 22 (csütörtök), 9:39 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 14:24
Hozzászólások: 118
Tartózkodási hely: Nagykáta
Milasnape írta:
Sheena írta:
Tehát az epilógusnak lehet más a főszereplője?

Hát, hogyha ez kell a történet lezárásához, akkor akár az is lehet :)
Mittomén, az addigi főszereplő meghal, és a szerelme szemszögéből zárod le... vagy ilyesmi :) Vagy az előző főszereplő gyerekeivel mondjuk. Csak értelmesen kapcsolódjon a történethez :)


Köszi a segítséget! :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 21 (szerda), 20:49 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 18 (hétfő), 12:02
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: in (W)Underland
Sheena írta:
Tehát az epilógusnak lehet más a főszereplője?

Hát, hogyha ez kell a történet lezárásához, akkor akár az is lehet :)
Mittomén, az addigi főszereplő meghal, és a szerelme szemszögéből zárod le... vagy ilyesmi :) Vagy az előző főszereplő gyerekeivel mondjuk. Csak értelmesen kapcsolódjon a történethez :)

_________________
$star EKLE-tag $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 21 (szerda), 20:31 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 14:24
Hozzászólások: 118
Tartózkodási hely: Nagykáta
Késa írta:
a prológus van elől, az epilógus a végén :-)

A prológus egyféle bevezető, de nem feltétlenül előzmény, gyakran időben és térben is elkülönül a történet egészétől.
Az epilógus pedig a lezárás, de erre is igaz, hogy valamilyen formában külön válik a történet fő vonalától.

Leggyakrabban előzmények és a következmények leírására használják őket, de a prológus lehet pl az elbeszélő bemutatkozása, az epilógus pedig a búcsúzás, összefoglalás, tanulság levonás stb. helye.

Remélem, ez nem túl zavaros
:-)


Tehát az epilógusnak lehet más a főszereplője?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 21 (szerda), 19:44 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Ebben nem voltam biztos, ezért nem konkrétan Kristie-t írtam. :)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 21 (szerda), 18:49 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
G Lamaro írta:
Az pedig, hogy a 2009-es listákat nem látod, annak a következménye, hogy az adminjaink túl elfoglaltak a frissítéséhez. :) (Ők is csak emberek, nem ülhetnek napi 24 órát a gép előtt. :) ) (Bár ott van még a "plusz éjszaka" is... *nagggyon gonosz, de most inkább elbújdosik*)


Ehhez csak Kristie-nek van hozzáférési joga, ő pedig tényleg nagyon elfoglalt. De hamarosan ez is frissülni fog. :)

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 21 (szerda), 18:38 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Késa írta:
Az aktuális ajánló a meri főoldalán, egészen lent található az friss feltöltések listája alatt. :wink:

Az pedig, hogy a 2009-es listákat nem látod, annak a következménye, hogy az adminjaink túl elfoglaltak a frissítéséhez. :) (Ők is csak emberek, nem ülhetnek napi 24 órát a gép előtt. :) ) (Bár ott van még a "plusz éjszaka" is... *nagggyon gonosz, de most inkább elbújdosik*)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 21 (szerda), 17:21 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 23 (vasárnap), 11:21
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Föld bolygó
Az aktuális ajánló a meri főoldalán, egészen lent található az friss feltöltések listája alatt. :wink:

_________________
Világmegváltó Szupervúmen


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 21 (szerda), 17:09 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 október 21 (szerda), 17:00
Hozzászólások: 2
Nagyon béna vagyok, de nem találom az októberi ajánlót. :-( Az "ajánló"-ra kattintva csak 2008. 12. hóig vannak a listák. Látszik, hogy nagyon zöldfülű vagyok még itt, bocsi. segítsetek, jó?
Köszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 21 (szerda), 16:22 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 23 (vasárnap), 11:21
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Föld bolygó
a prológus van elől, az epilógus a végén :-)

A prológus egyféle bevezető, de nem feltétlenül előzmény, gyakran időben és térben is elkülönül a történet egészétől.
Az epilógus pedig a lezárás, de erre is igaz, hogy valamilyen formában külön válik a történet fő vonalától.

Leggyakrabban előzmények és a következmények leírására használják őket, de a prológus lehet pl az elbeszélő bemutatkozása, az epilógus pedig a búcsúzás, összefoglalás, tanulság levonás stb. helye.

Remélem, ez nem túl zavaros
:-)

_________________
Világmegváltó Szupervúmen


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 21 (szerda), 16:17 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 14:24
Hozzászólások: 118
Tartózkodási hely: Nagykáta
Sziasztok! Nekem néhány kifejezéssel van gondom.
Mit jelent az, hogy prológus meg epilógus? Melyik kerül a történet elejére és végére?
Előre is köszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 19 (hétfő), 13:53 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 10 (kedd), 15:07
Hozzászólások: 655
Tartózkodási hely: Tamási
Draco Malfoy írta:
Katja írta:
Hali! Nekem az lenne a gondom, hogy... utólag feltettem egy fejezetet a már befejezett sztorimhoz, a Bilincsekhez. Csak másodjára engedte ugyan(És itt nem az adminok küldtek visszautasító levelet.), de felkerült. Aztán érkeztek a kritikák. Válaszolni akartam rájuk, de nem engedte, azt írta ki: _NOTYOURSTORY. Keresem a fejezetet és eltűnt. Ilyenkor mi van? Mi a teendő? Mi trötént egyáltalán? Valaki tudna nekem segíteni?


A helyzet a következő: a fejezetre akkor kaptál kritikát, mikor még nem volt felengedve, ezek után pedig nem is lett, valószínűleg elutasításra került, erről viszont egészen biztosan kaptál egy e-mailt a moderáló admintól. A teendő pedig? Az elutasítóban írt hibák kijavítása és a (javított) fejezet ismételt feltöltése...
Ha mégsem ez a gond igazából (és a fejezet tényleg felkerült), akkor sejtelmem sincsen, hogy mi a helyzet. Utána nézek azért, türelmedet kérem.

Szerk: Nem tudom. Látok több elutasító e-mailt a történethez, a kritikák valószínűleg egy elutasított fejezethez tartoznak. Az eltűnt fejezetnél pedig csak arra tudok gondolni, hogy el lett utasítva, mert egyáltalán nem látok elfogadó e-mailt mostanában, csak elutasítót (13-án és 14-én egyet-egyet). Próbálkozz a feltöltésével megint, mást nem tudok mondani.


Igen, csak az a helyzet, hogy én nem kaptam elutasító e-mailt, így nem is igazán tudok rájönni, hogy mi lehet a hiba a fejezetben. Az gondolom teljes lehetetlenség, hogy még mindig nem érkezett meg. Átnéztem az e-mailjeim, de nem találom közöttük az elutasítót. Azért megpróbálom még egyszer. Köszönöm a segítséget.

_________________
Félszárnyú angyalok vagyunk mindannyian, ezért csak akkor tudunk repülni, ha a másikat átöleljük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 18 (vasárnap), 23:35 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
vadonviki írta:
Én azt nem értem, h Lil, te akkor most mit csináltál azzal a fejezettel? Felengedted, aztán ugyanazt el is utasítottad? Mert mintha ezt írtad volna... akkor pedig ezért tűnhetett el. Ha én értettem félre, akkor meg bocs, h belepOFFáztam.


XD Felengedtem. Aztán újra fel lett töltve ugyanaz. Lecsekkoltam, h jól emlékszem-e, aztán mivel jól emlékeztem és fenn volt, elutasítottam. Aztán ez még egyszer el lett játszva.
Így világosabb? Az előző hsz-nél értelmesebben nem tudom elmagyarázni a teljes sztorit, sajnálom. :roll:

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 18 (vasárnap), 21:43 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 26 (vasárnap), 21:55
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Miskolc delta sugarú környezetében
Én azt nem értem, h Lil, te akkor most mit csináltál azzal a fejezettel? Felengedted, aztán ugyanazt el is utasítottad? Mert mintha ezt írtad volna... akkor pedig ezért tűnhetett el. Ha én értettem félre, akkor meg bocs, h belepOFFáztam.

_________________
"A csodák nem természeti törvényekkel állnak ellentétben, csak azzal, amit a természetről tudunk." /Szent Ágoston/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 17 (szombat), 20:36 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Draco Malfoy írta:
A helyzet a következő: a fejezetre akkor kaptál kritikát, mikor még nem volt felengedve, ezek után pedig nem is lett, valószínűleg elutasításra került, erről viszont egészen biztosan kaptál egy e-mailt a moderáló admintól. A teendő pedig? Az elutasítóban írt hibák kijavítása és a (javított) fejezet ismételt feltöltése...
Ha mégsem ez a gond igazából (és a fejezet tényleg felkerült), akkor sejtelmem sincsen, hogy mi a helyzet. Utána nézek azért, türelmedet kérem.

Szerk: Nem tudom. Látok több elutasító e-mailt a történethez, a kritikák valószínűleg egy elutasított fejezethez tartoznak. Az eltűnt fejezetnél pedig csak arra tudok gondolni, hogy el lett utasítva, mert egyáltalán nem látok elfogadó e-mailt mostanában, csak elutasítót (13-án és 14-én egyet-egyet). Próbálkozz a feltöltésével megint, mást nem tudok mondani.


A 13-14-es elutasító az én voltam, mert a fejezetet saját magam engedtem fel korábban, és mindkétszer megnézve a történet adatlapját, a fejezet még a helyén volt, feltöltött, engedélyezett formájában, így elutasítottam.
Mikor Katja írt a Panaszok topicba, akkor újra felnéztem, és akkor a fejezet már nem volt a helyén, azt hittem csak le lett véve, vissza is kérdeztem, de ezek szerint magától felszívódott. :?
Bevallom, már én sem értem, h mi folyik a rendszerben.

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1957 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 40  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség