Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2019 november 15 (péntek), 22:32

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1925 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 05 (csütörtök), 20:52 
Fanfic-faló

Lilyana írta:
Á, nemár! Nekem miért nem csinálja?! O.O

nem tudom :D megcsináljam esteleg? ha megmondod, hány nap alatt járjon le, beállítom :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 05 (csütörtök), 20:51 
Ó-nagy-admin "backstage"

Á, nemár! Nekem miért nem csinálja?! O.O

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 05 (csütörtök), 20:50 
Fanfic-faló

Lilyana írta:
Igen, értem, de nem jeleníti meg a szavazást. Mármint, ha megnyitom a szerkesztés nézetet, nincs ott alul, ahogy normális lenne. Ezért kértem helpet... :wink:

én tudom szerkeszteni a hsz-ed, és nekem minden rendben vele, le lehet "járatni" o.O

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 05 (csütörtök), 20:48 
Ó-nagy-admin "backstage"

Igen, értem, de nem jeleníti meg a szavazást. Mármint, ha megnyitom a szerkesztés nézetet, nincs ott alul, ahogy normális lenne. Ezért kértem helpet... :wink:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 05 (csütörtök), 20:31 
Billentyűzetgyilkos

Lilyana írta:
Halihó!
Lilyanának ismét meggyűlt a baja a technikával. :oops:
Nem tudom lezárni a szavazásomat a ficblogomban, hiába igyekszem szerkeszteni az első hozzászólást.
Azt hiszem ott szúrtam el, amikor nem adtam meg anno lezárási határidőt. Tudnátok segíteni?
Ha lezártam, akkor mi lesz az eredménnyel? Eltűnik, vagy hozzászólásszerűségként jelenik meg?
Előre is köszönöm!

Lilyana :roll:

most is beállíthatod, hogy mondjuk egy nap múlva járjon le, ha úgyis le szeretnéd zárni, az nem nagy különbség :) ha lezárt egy szavazás, akkor az még ott marad, csak nem lehet már többet szavazni, a végeredményt mutatja pont úgy, mikor elküldesz egy szavazatot

na remélem ebből azért lehet vmit érteni xD

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 05 (csütörtök), 20:19 
Ó-nagy-admin "backstage"

Halihó!
Lilyanának ismét meggyűlt a baja a technikával. :oops:
Nem tudom lezárni a szavazásomat a ficblogomban, hiába igyekszem szerkeszteni az első hozzászólást.
Azt hiszem ott szúrtam el, amikor nem adtam meg anno lezárási határidőt. Tudnátok segíteni?
Ha lezártam, akkor mi lesz az eredménnyel? Eltűnik, vagy hozzászólásszerűségként jelenik meg?
Előre is köszönöm!

Lilyana :roll:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 30 (péntek), 13:02 
Szárnybontogató

<serrena> írta:
rikkygirl írta:
Köszönöm a válaszokat!...

Hello!

Akkor már én is megírom a válaszomat, mint amolyan félig "koppintós író". nem tartalak bunkónak, vagy ilyesmi, szóval nincs konkrét véleményem rólad, a témához szólnék hozzá.

Nekem is megy mostanában egy sztorim, amit sokan (vagy csak nekem sok, mindegy) szeretnek, írnak rendes kritikákat, stb. A sztoriról annyit mondanék, hogy eredetileg egy Lumosos kihívásra készült, szóval az alapötlet nem éppen eredeti... no comment.

Akkor a te helyzetedről: ha a többi fic nagy része tényleg copy, akkor szerintem nagyon büszke lehetsz magadra, mert egy kritikánál már csak ez mutatja jobban, mennyire tetszett másoknak a ficed. Én legalábbis örülnék neki, ha koppintanának rólam... jó, az elején nyilván idegesítene, de mennyire népszerű lennék! :-D

Na látod erre én nem is gondoltam!
Köszike, hogy erre rávilágítottál. Amúgy biztos vagyok benne, hogy NEM rólam koppintották, akik koppintották, hanem egyszerűen átfutott az agyukon, aztán megnézték a többiekét, hogy azért van ilyen, és csakazértis írtak olyat.
Ne haragudjatok, amiért ennyire hirtelen kifakadtam, tényleg. Csak egyáltalán fel akartam hívni a figyelmet arra, hogy jó lenne, ha kicsit kreatívabbak lennének az emberek/lennénk. :) :oops: :oops: :oops: :? :oops: :wink: :roll: :roll: :roll:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 29 (csütörtök), 21:04 
Zöldfülű

rikkygirl írta:
Köszönöm a válaszokat!...

Hello!

Akkor már én is megírom a válaszomat, mint amolyan félig "koppintós író". nem tartalak bunkónak, vagy ilyesmi, szóval nincs konkrét véleményem rólad, a témához szólnék hozzá.

Nekem is megy mostanában egy sztorim, amit sokan (vagy csak nekem sok, mindegy) szeretnek, írnak rendes kritikákat, stb. A sztoriról annyit mondanék, hogy eredetileg egy Lumosos kihívásra készült, szóval az alapötlet nem éppen eredeti... no comment.

Akkor a te helyzetedről: ha a többi fic nagy része tényleg copy, akkor szerintem nagyon büszke lehetsz magadra, mert egy kritikánál már csak ez mutatja jobban, mennyire tetszett másoknak a ficed. Én legalábbis örülnék neki, ha koppintanának rólam... jó, az elején nyilván idegesítene, de mennyire népszerű lennék! :-D

$star Büszke EKLE-lúd

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 29 (csütörtök), 15:12 
Szárnybontogató

Köszönöm a válaszokat!
Mindenkinek, aki nagyon csúnya, gonosz, vén banyának gondol engem, amiért kifakadtam, akkor most tisztáznék valamit:
Egyáltalán nem baj, hogy sok az Edward gondolatait taglaló történet. Sőt! Érdekes összehasonlítani a sok gondolatot, ötletet. Érdekes a hasonlóságokat és különbségeket összehasonlítani.
Csak annyit akartam megjegyezni, hogy szerintem jobb lenne, ha inkább már a közeljövőben nem lenne több hasonló, mert tudom személyes tapasztalatból, hogy ha valaki keres egy konkrét témát (pl. Edward gondolatai), akkor csak az első ötöt, max. tízet olvassa el.

Úgy gondoltam, hogy a Merengő egy olyan barátságos környezet, hogy az emberek örülnek mások sikerének és nem akarják elnyomni azokat, akik csak ritkán tudnak fejleszteni.
Ezért akartam jelezni, hogy jó lenne, ha gondolnánk továbbra is egymásra, és ösztönöznénk a másikat az új, önálló ötletekre.
Remélem, nincs harag! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

:roll: :roll: :roll: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :roll:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 28 (szerda), 12:45 
Ó-nagy-admin "on stage"

Csak egy kis adalék a témához, aztán mindenki azt kezd vele, amit akar.

Talán, aki szereti a Twilightot, az hallott is már erről, és feleslegesen pötyögök:
Stephenie Meyer maga is elkezdett egy történetet Midnight Sun címmel. Ez tulajdonképpen nem más, mint a Twilight Edward szemszögéből megírva. (A dolog a 12. fejezetnél megakadt, mert a szerző egyik ismerőse felrakta a netre, Meyer pedig leszedette, aztán dühében maga tette fel a saját oldalára, hogy ha már letöltik, tőle töltsék.) Szóval a sztori már most van olyan hosszú (kb. 20 oldal híján), mint a teljes Alkonyat.
És bár ha valaha elkészül, ez lesz a kanonikus verzió, nem értelmetlen Edward szemszögű ficeket írni (tudom ezt senki nem mondta eddig se :) ), és nem is másolás, mert meggyőződésem, hogy mind más – valamiben.
(Ahogy például szerintem a Merengőn lévő írásokban senki Edwardja nem tervezgeti – ha mégis, akkor elnézést – három oldalon keresztül, hogyan és mennyi idő alatt tudná lemészárolni a bioszteremben tartózkodó összes diákot, plusz a tanárt, hogy aztán Bellára támadhasson, vagy ha vele kezdi, mennyi ideje lenne, mielőtt felfogják, mit csinál és kitör a pánik – merthogy a Midnight Sun drága kis vámpírja pontosan ezt csinálja.)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 27 (kedd), 17:53 
Könyvmoly

rikkygirl írta:
[b]Nem tudom...

Szia!

Megértem, hogy nem jó érzés az, mikor van egy jó ötleted (papírra veted, vagy még csak a fejedben, mindegy), és hasonló alapötletű történetet/történeteket látsz viszont, DE ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy RÓLAD másolták (ha már előtte feltöltötted, akkor sem).

Butaság ezen felkapni a vizet, emiatt háborogni, panaszkodni itt fórumon, hisz attól még, hogy van fenn az oldalon több hasonló, a tiéd még lehet különleges. Igaz, nem olvastam még Twilight-os ficet, de biztos vagyok benne, nem véletlenül kapnak annyi kritikát. :) Úgy láttam, még nem befejezett, tehát hajrá! Hidd el, hogy az igényes történeteket, érdekes történeteket akkor is felfedezik (főleg, ha valaki épp abban a témában keres), ha több másik hasonló is van!

Kérdezted, mit tegyél te ilyenkor?!
Szerintem az, amit most csináltál nem volt a legjobb megoldás, mivel sok fórumozónak ezzel egy nem épp szimpatikus oldaladat mutattad meg.
Mindenesetre folytasd a történeted, ha másért nem is, hát a te szórakozásod érdekében ^^,

CzUpP

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 27 (kedd), 17:19 
Könyvmoly

rikkygirl írta:
....

*sóhajt*

Látom, több helyre is beírtad, de talán itt a legadekvátabb a "kérdésed" (ami voltaképpen panaszáradat), úgyhogy itt válaszolok. Illetve szeretném felhívni a figyelmedet egy apróságra, ami nem hagy nyugodni a hozzászólásod kapcsán.

Azt mondod, nemrég olvastad a Twilightot, ráadásul egy nagy közönségsikert arató film megnézése után. (Khm, és elolvasod akkor is, ha nem nézed meg a kommersz filmet? Vagy fel se fedezed, ahogy például a Gyűrűk Ura is parlagon hevert fél évszázadig?) Akkor meg milyen jogon szólsz be másoknak, akik hozzád hasonlóan most leltek rá egy új történetre? HA korábban olvastad volna a Twilightot, AKKOR lenne jogod idegeskedni a tömegeken, akik most azért fedezték fel, mert "menő". De sajnos úgy tűnik, te is ebbe a tömegbe tartozol... úgyhogy nem értem a logikádat.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 26 (hétfő), 19:42 
Fanficbúvár

rikkygirl írta:
Nem tudom, idevaló-e, de...

rikkygirl, csak egy olyan apróságra hívnám fel a figyelmed, hogy a Twilight nálunk most kezdett igazán hódítani, ezért is van az, hogy mindenki ficet ír belőle. És nem bántásként mondom, de ffneten asszem már sokkal korábban volt egy (vagy száz) tucat ilyen írás. Jelen pillanatban potom 59 409 írás kapcsolódik ott ehhez ( :roll: )

Egyébként pedig valószínűleg azért lehet annyi ilyen jellegű fic, mivel végig Bella szemszögéből volt, ezért az olvasók nem tudták, hogy Edward mire gondol, és gondolták, ha ezt próbálják fejtegetni, az másnak iszonyúan tetszene, és kapnának rá kismillió kritikát. (Ahogy elnéztem, kapják is rendesen őket...)

Na mindegy, ez egyéni vélemény^^

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 26 (hétfő), 19:20 
Szárnybontogató

Nem tudom, idevaló-e, de lenne egy baromi nagy dolog, amit jó lenne, ha mindenki, akire tartozik, az agyába vésné:

Egy szép januári napon történt, hogy megnéztem a Twilight (=Alkonyat) c. filmet, majd belekezdtem annak könyvalapjába. Annyira beleszerettem, hogy gondoltam: "Ej-de-egyedi" leszek, és írok egy fic-et.
Gyorsan rákerestem, hogy más is írt-e már, de szerencsémre csak egyet találtam (már nem tudom, mit és kiét), aki történetesen a történet folytatását írta, én meg egy más szemszögből (Edward, a vámpír szemszögéből) akartam örömteli pillanatokat okozni az olvasóimnak.

Megörülvén az összesen egy fanficnek, hamar hozzáláttam, hogy megírjam a sajátomat, mielőtt másvalaki ír hasonlót, és azt hiszik, másoltam. Nagyon jól sikerült, összehoztam 2 fejezetet, szerény, de jó sikerre tettem szert.
De kb. három napra rá rájöttem, hogy átkerültem a ló túloldalára: Begépelvén a www.fanfic.hu/merengo oldalt, amely lassanként meg is nyílt, a szemem elé került a frissen feltöltött ficek sorozata, melyeknek 90%-a (jól olvassátok!) Twilight volt.
Ez természetesen még nem gond, hiszen ha azt vesszük alapul, hogy hány HP ilyen-olyan történet van, akkor persze, hogy belefér. No, de kérem! A 90%-nak a 80%-a Edward gondolatait tükrözte, kb. ilyen leírással:
"Ezt a fanfictiont most kezdem. Benne Edward gondolatait fogom leírni."
"AKI IMÁDJA A TWILIGHTOT, ÉS ÉRDEKLI EDWARD GONDOLATA, AZ OLVASSON BE HOZZÁM!"
stb.

Problémám befejezéseként csak egy kérdés:
Mit tegyek ilyenkor én?
Válaszotokat előre is köszke!

[u.i.: amennyiben tévednék, és előttem már volt Edward gondolatairól szóló történet, akkor sajnálom, mert ÉN biztosan NEM koppintottam. Viszont a többség (90%) utánam írta, eme fantáziadús Twilight-ficét.]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 november 18 (kedd), 13:42 
Zöldfülű

:-D Igen, most már értem :wink: Köszönöm szépen, hogy válaszoltál! :-D Általában tudom értelmezni a figyelmeztetéseket, de ez meghaldta a képességeimet 8) :-D :lol:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: -
HozzászólásElküldve: 2008 november 18 (kedd), 11:54 
Fanfic-faló

Nikit írta:
Sziasztok!
Lehet, ez most buta kérdés lesz, de mi az az OOC? :oops:

egy mozaikszó, annak a rövidítése, hogy out of character. vagyis nem karakterhű, eltér az eredeti karaktertől. például, ha voldi bácsit a fictionödben rózsaszín tütüben szaladgáló, gyermekdalokat éneklő óvóbácsinak írod le, akkor az mindenképpen OCC, mert nem hű az eredeti (rowling néni alkotta) voldemorthoz :)
remélem, most már világos. üdv!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: -
HozzászólásElküldve: 2008 november 18 (kedd), 10:59 
Zöldfülű

Sziasztok!
Lehet, ez most buta kérdés lesz, de mi az az OOC? :oops:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 június 13 (péntek), 12:24 
Zöldfülű

:shock: ennyire nem lehetek gyogyó. oké, erre nem gondoltam :oops: bocsi...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 június 12 (csütörtök), 20:16 
Fanficbúvár

serrena, a hszed én szerkesztettem

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 június 12 (csütörtök), 20:12 
Zöldfülű

Legutóbb kipróbáltam a sztorimon, hogy hogyan lehetséges ez... [törölve. mi is ismerjük ezt a módszert, de nem kellene tippet adni azoknak, akik esetleg még nem. liona] Ha azt mondom, idegesítő, finoman fogalmazok. Bár az utóbbi időben már van mindenféle kötőjel is. Tehát vagy ő lesz egyre fantáziadúsabb, vagy valaki másnak is ennyire tetszik a sztorim...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 26 (szerda), 16:13 
Ó-nagy-admin "backstage"

Bella Tisdale írta:
Igen, ezt elolvastam én is. Csak jeleztem... Vagy ezt nem ide kellett volna? =/

Köszönjük, hogy jelezted, habár mint mondtam, semmit nem tudunk egyenlőre ellene tenni :lol:

Kis türelmet kellene verni az olvasódba XDDD

Kép

MyAnimelist

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 26 (szerda), 15:02 
Zöldfülű

Lionela írta:
Bella Tisdale írta:
Ez a gond nálam is felmerült az új ficim kapcsán :S

Néha olvassatok vissza, ugyanis mindenki ugyanazt kérdezgetti, ergp a válasz megvan kicsit lejebb, csak használni kellene a görgetőt.

Jan Collie írta:
megeshet, h olvasták már a ficed, sőt kritikát is kaptál, pedig nem jelent még meg a főoldalon. ezt hívjuk úgy, hogy csalás. bizonyos módszerekkel meg lehet lesni az adminlistában várakozó sztorikat (ne kérdezd hogyan, én sem tudom, de a leleményes, türelmetlen olvasók rájöttek), így fordulhat elő, h van kritikád meg jelzi a statisztika, h olvasták már.
ezt sajnos nem tudjuk kiküszöbölni.

Igen, ezt elolvastam én is. Csak jeleztem... Vagy ezt nem ide kellett volna? =/

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 26 (szerda), 15:01 
Ó-nagy-admin "backstage"

Bella Tisdale írta:

Néha olvassatok vissza, ugyanis mindenki ugyanazt kérdezgetti, ergp a válasz megvan kicsit lejebb, csak használni kellene a görgetőt.

Jan Collie írta:
megeshet, h olvasták már a ficed, sőt kritikát is kaptál, pedig nem jelent még meg a főoldalon. ezt hívjuk úgy, hogy csalás. bizonyos módszerekkel meg lehet lesni az adminlistában várakozó sztorikat (ne kérdezd hogyan, én sem tudom, de a leleményes, türelmetlen olvasók rájöttek), így fordulhat elő, h van kritikád meg jelzi a statisztika, h olvasták már.

Azaz a sztori még nincs engedélyezve és adminra vár, ám egyesek türelmetlenek.

Kép

MyAnimelist

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 26 (szerda), 14:48 
Zöldfülű

micike írta:
Nem igazán tudom, hova kéne írnom. De feltöltöttem egy fejezetet a Merengőre (Micike-Testcsere-7.fejezet) amire már kaptam kritikát, és elvileg 12-en olvasták, de érdekes módon nem kaptam e-mailt a feltöltéstől, és ha olvasóként nézem a történetet, sehol semmi. Nem értem, és már többen is írtak, hogy nem tudják elolvasni az új fejezetet, mások viszont olvasták, és a statisztikában is ezt írta. Azonban, én nem látom, e-mail sehol, én meg szeretném töltenia következőt.
Nos, most hogyan tovább???
Segítsen valaki!
Köszi: Micike

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 24 (hétfő), 20:17 
Zöldfülű

Jan Collie írta:
ja, jól mondja niky: attól függ, mennyire vagyunk elfoglaltak. most eléggé, szal lassú a moderálás. benéztem a listába, rengeteg sztori van ott, de a tied nincs. szal valszeg elutasítottuk, ha nem találod a saját törijeid között. ha nem kaptál elutasító mailt, akkor baki van a rendszerben... elnézést kérünk, és töltsd fel újra a fejit.

Oksa, köszi a helpet :-) Megpróbálom mégegyszer

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 24 (hétfő), 20:11 
Fanfic-faló

Bella Tisdale írta:
Sziasztok!
Nem tudtam, hova kéne írnom, így ide bököm be...

ja, jól mondja niky: attól függ, mennyire vagyunk elfoglaltak. most eléggé, szal lassú a moderálás. benéztem a listába, rengeteg sztori van ott, de a tied nincs. szal valszeg elutasítottuk, ha nem találod a saját törijeid között. ha nem kaptál elutasító mailt, akkor baki van a rendszerben... elnézést kérünk, és töltsd fel újra a fejit.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 24 (hétfő), 20:04 
Zöldfülű

Köszi szépen! Nem, egyáltalán nem baj :-D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 24 (hétfő), 20:01 
Zöldfülű

Bella Tisdale írta:
Sziasztok!

Nem tudtam, hova kéne írnom, így ide bököm be. :? A kérdés csak annyi lenne, hogy körülbelül mennyi idő, míg visszaírtok , hogy elfogadtátok -e a fanficet vagy sem? Mert az elsőre, már másnap jött az e-mail, ezt meg azt hiszem 3 napja küldtem el. Lehetséges hogy nem ment el? Nem türelmetlenség, csak kíváncsi vagyok :-D Előre is köszi
az attól függ, mennyi idejük van az adminoknak. De mivel itt 3 napról van szó, gondolom nem ment az elfogadó vagy elutasító mail. Nézd meg a saját beállításoknál, hogy te látod-e a második fejezetet, ha nem, akkor elutasították.

Remélem nem baj, hogy én válaszoltam :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 24 (hétfő), 19:49 
Zöldfülű

Sziasztok!

Nem tudtam, hova kéne írnom, így ide bököm be. :? A kérdés csak annyi lenne, hogy körülbelül mennyi idő, míg visszaírtok , hogy elfogadtátok -e a fanficet vagy sem? Mert az elsőre, már másnap jött az e-mail, ezt meg azt hiszem 3 napja küldtem el. Lehetséges hogy nem ment el? Nem türelmetlenség, csak kíváncsi vagyok :-D Előre is köszi

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: thx
HozzászólásElküldve: 2008 március 16 (vasárnap), 15:36 
Zöldfülű

Köszi, már megkaptam az e-mailt. Nem tudom, hogy csalnak, olyanok is írtak, akikből nem néztem volna ki, hogy csalnak, de már mindegy is, mert most feltöltöm még 1x, remélem most összehozom a kódokat... Köszi a segítséget! :-D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 15 (szombat), 21:04 
Fanfic-faló

micike írta:
Nem igazán tudom, hova kéne írnom. De feltöltöttem egy fejezetet a Merengőre (Micike-Testcsere-7.fejezet) amire már kaptam kritikát, és elvileg 12-en olvasták, de érdekes módon nem kaptam e-mailt a feltöltéstől, és ha olvasóként nézem a történetet, sehol semmi. Nem értem, és már többen is írtak, hogy nem tudják elolvasni az új fejezetet, mások viszont olvasták, és a statisztikában is ezt írta. Azonban, én nem látom, e-mail sehol, én meg szeretném töltenia következőt.
Segítsen valaki!
[/quote]

még a listában van a ficed. mindjárt megnézem, lemoderálom, és akkor vagy felkerül, vagy kapod az elutasító mailt.
na, megnézem a fejidet.

jan

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 15 (szombat), 20:46 
Fanficbúvár

Továbbított hsz:

micike írta:

Segítsen valaki!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 október 23 (kedd), 21:13 
Zöldfülű

Köszi mégegyszer a segítséget az Esély regény megtalálásához :D. Azóta már rengetegszer újraolvastam.
Lenne még egy kérésem. Emily-nek van egy olyan novellája, h "Életem legkeményebb leckéje" és ott lenne egy kép. Én nem látom azt a képet, pedig nagyon jókat írtak róla. Kristie-nek kétszer is írtam, az első kb 1 hónapja, de nem kaptam még választ. Nem tudná vki eljuttatni hozzám? :roll: Előre is nagyon köszi :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 október 17 (szerda), 14:58 
Zöldfülű

Sziasztok,

Megint keresek egy tortenetet, amit a napokban olvastam.
A cimere nem emlekszem, az irora sem, de a tortenetre igen.
SLASH. Egy japan sracrol szolt, aki megelhetesi gondjai miatt jelentkezik egy pornofilm valogatasra, de csak ott tudja meg, hogy fiuval kell szexelnie.
Azzal volt vege a fejezetnek, hogy a srac, akivel a rendezo elott volt, megvarta az utcan.

Valaki tudna segiteni, hogy hol keressem?

koszi

quiet

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 október 04 (csütörtök), 14:09 
Zöldfülű

Sziasztok

Reg keresek egy tortenetet, aminek elso nehany fejezetet olvastam.
Az iroja Emily, a cime - ha jol emlekszem - 24/7. Tud valaki segiteni?
koszi
quiet

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 05 (szerda), 19:22 
Köszi nagyon szépen!! :-D
Már írtam neki egy levelet, csak a válaszát várom. 8)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 05 (szerda), 19:16 
Ó-nagy-admin "micsoda perverz"

Klári írta:
Hello!
Augusztus közepén olvastam a merin egy regényt. Az volt a neve, h Esély . PP/HG volt. De már nem találom!!!:-( Minden más oldalon megnáztem, h hátha rossz az emlékezetem és nem itt olvastam, de ott sem volt. Lécci segítsetek. Két részes, és a második részt sem találom, bár annak még a címét sem tom. :-D Előre is köszi :-)

Dracy leszedte a Merengőről, ahogy Lily is írta. Én úgy tudom, hogy javításon megy keresztül, de hogy utána Dracy hova fogja felrakni, azt csak ő tudja (esetleg e-mailben keresd meg) :)

Egyébként az Esély befejezett, a folytatása az Álomfogoly.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 05 (szerda), 19:01 
Betűmániákus

Klári írta:
Hello!
Augusztus közepén olvastam a merin egy regényt. Az volt a neve, h Esély . PP/HG volt. De már nem találom!!!:-( Minden más oldalon megnáztem, h hátha rossz az emlékezetem és nem itt olvastam, de ott sem volt. Lécci segítsetek. Két részes, és a második részt sem találom, bár annak még a címét sem tom. :-D Előre is köszi :-)

A történet írója Dracy volt. Azt hiszem nem folytatta, ezért törölte azokról a helyekről is, ahol el lehetett még olvasni a regényt.

De a többi írása még fent van, azokat elolvashatod: http://fanfic.hu/merengo/viewuser.php?uid=2106

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 05 (szerda), 18:13 
Hello!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: :)
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 03 (hétfő), 11:48 
Köszi szépen, akkor inkább kicserélgetem:)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: feltöltés/törlés
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 21 (kedd), 11:26 
Betűmániákus

BLI írta:
Heló!
Egy olyan gondom akadt, hogy szeretném teljes egészében letörölni a múltban feltöltött történetemet, hogy ugyanazt, csak kicsit átjavítva feltölthessem, nem lesz ebből semmi probléma? :?: 8)

Egyszerűbb, ha kicseréled a meglévő fejezeteket - mint ahogy én is pusztítom gyatra írásomat, amit még anno töltöttem fel.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 21 (kedd), 11:12 
Könyvmoly

Tartózkodási hely: Szavakba öntött álmok között, valahol a lelkedben...
Miért lenne probléma? Mindenki azt tesz a saját történeteivel, amit akar. Csak mondom, hogy ha kitörlöd a sztorit, a kritikák el fognak veszni.

"Biztos Krisztusnak se üvöltözték folyamatosan a partról, hogy Figyelj, öreg, vízen jársz!, mert akkor tutira elsüllyedt volna." (Anita Blake)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: feltöltés/törlés
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 21 (kedd), 10:56 
Heló!
Egy olyan gondom akadt, hogy szeretném teljes egészében letörölni a múltban feltöltött történetemet, hogy ugyanazt, csak kicsit átjavítva feltölthessem, nem lesz ebből semmi probléma? :?: 8)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 17 (péntek), 21:48 
Írópalánta

Kristie! most vettem csak észre, h 6:16-kor (kb 10 perccel az 1. üzim előtt) kaptam egy ilyen mélt:

Kedves Lanna!
Az azonosítód a(z) "Merengő Fórum" fórumon deaktiválva lett, mivel valószínűleg ezirányú változtatásokat tettél a Profilodban. Az azonosító újraaktiválásához látogasd meg az alábbi weboldalt:
http://fanfic.hu/meriforum/profile.php? ... ac874c7f98
--
Köszönjük, Merengő Fórum

nem kattintottam rá a linkre, nehogy belezavarjak a dolgokba XD
gondoltam szólok ^^

szerk.: amúgy nem lehet, h az emailcím változtatással deaktíváltam magam?

"A Tekergők menekülni próbáltak de nem sikerült mert a ruhájuk beleakadt egy szögbe és lefejtődött és csak pucéran rohantak ki. Mikor végre hazaértek a klubhelyiségbe ekkor becsapták az ajtót. És akkor vették észre, hogy a lányszobába vannak!"
(Abmira)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 17 (péntek), 18:57 
Írópalánta

most már tök jól müxik ^^ meri fórum úgy látszik nem szeret :lol: köszi a segítséget :mrgreen:

"A Tekergők menekülni próbáltak de nem sikerült mert a ruhájuk beleakadt egy szögbe és lefejtődött és csak pucéran rohantak ki. Mikor végre hazaértek a klubhelyiségbe ekkor becsapták az ajtót. És akkor vették észre, hogy a lányszobába vannak!"
(Abmira)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 17 (péntek), 18:36 
jóanyátok ügyfélszolgálat

Anonymous írta:
avatart és email címet cseréltem... jah, elküldtem és ki is van cserélve mind2. most viszont:

Túllépted a 5 engedélyezett belépési kísérletet. A következo 30 percben nem léphetsz be.

szal majd fél óra múlva újra próbálkozok ^^ de, aszta, Kristie, nagyon gyorsan reagáltál ^^

nem véletlenül vagyok ügyfélszolgálat :D

ezt még kipróbálom, mert valami gond lehet akkor a fórummal. (belenyúltam mielőtt feltöltöttem volna:P, úgyhogy valószínűleg -ebben is- én leszek a hibás)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 17 (péntek), 17:33 
avatart és email címet cseréltem... jah, elküldtem és ki is van cserélve mind2. most viszont:

Túllépted a 5 engedélyezett belépési kísérletet. A következo 30 percben nem léphetsz be.

szal majd fél óra múlva újra próbálkozok ^^ de, aszta, Kristie, nagyon gyorsan reagáltál ^^

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 17 (péntek), 17:30 

visszaállítottam.
valamiért átkapcsolta magát arra, hogy nem vagy aktív felhasználó.
még utánanézek

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 17 (péntek), 17:27 

Anonymous írta:
HELP!

a profilomat szerkesztettem és egyszer csak ledobott a fórum :/ kábé 3x probáltam meg bejelentkezni, de rossz jelszó. biztos, h nem írtam el 3x. kértem, h küldje el a jelszavamat az email címemre, erre:

A jelszó sajnos nem kérhető le, mivel a felhasználónév jelenleg inaktív. Lépj kapcsolatba az Adminisztrátorral.

:shock: :shock: :shock:

Lanna

mit szerkesztettél éppen?
elküldted és utána dobott le?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 17 (péntek), 17:24 
HELP!

a profilomat szerkesztettem és egyszer csak ledobott a fórum :/ kábé 3x probáltam meg bejelentkezni, de rossz jelszó. biztos, h nem írtam el 3x. kértem, h küldje el a jelszavamat az email címemre, erre:

A jelszó sajnos nem kérhető le, mivel a felhasználónév jelenleg inaktív. Lépj kapcsolatba az Adminisztrátorral.

:shock: :shock: :shock:

Lanna

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1925 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra