Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 16 (kedd), 6:03

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 831 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 22 (vasárnap), 22:17 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Igen, valószínűleg a német nyelv volt az oka. Azt hiszem, Septi írta régebben, hogy mindig befuccsolt a bájitala, amíg németül játszott. Válts English - UK-ra, és próbáld ki úgy. :)
Igen, a pálca kicsit elbújt a hozzávalók közt... :D Egyébként nekem az jött le nehezen, hogy nem kell vala legyezni, elég rákattintani, és tökéletesen elvégzi a dolgát... :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 22 (vasárnap), 21:58 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
A bájitalfőzéssel szenvedtem egy darabig, aztán otthagytam, mert felhúztam magam, hogy nem sikerül. xD Amikor kavarni kellett a főzetet, egyszerűen nem akart sehogy sem sikerülni. Lehet, hogy az a probléma, hogy németül játszom vele? Mert valaki írta még régebben, hogy úgy nem annyira működnek a dolgok... Vagy egyszerűen a hugrabugosok képtelenek bájitalt főzni. :')
A pálcát én is nagyon nehezen találtam meg. xD

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 22 (vasárnap), 14:20 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 március 20 (kedd), 13:07
Hozzászólások: 183
Tartózkodási hely: in my bed
Hali, megint én vagyok, elakadtam (ismét). A regisztrációnál megadom a jelszót, rámegyek "Continue" aztán azt látom, hogy Password: 0. Akkor most mi van? Segítsetek légyszi!

_________________
'Do Notte Buye Betamacks.'
/The Nice and Accurate Prophecies of Agnes Nutter, Witch/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 22 (vasárnap), 11:31 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Gyakorlatilag azt írsz oda, amit akarsz, de az igazi nevedet kérdezi. A leendő felhasználónevedet majd öt megadott lehetőségből kell kiválasztanod. :)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 22 (vasárnap), 11:28 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 március 20 (kedd), 13:07
Hozzászólások: 183
Tartózkodási hely: in my bed
Hali mindenkinek, ez egy hülye kérdés, de elakadtam a regisztrációban. A nevemnél. Ott az igazit kell beírnom, vagy a felhasználónevemet? (Pottermore)

Oké oké, mindegy, már rájöttem :PP

_________________
'Do Notte Buye Betamacks.'
/The Nice and Accurate Prophecies of Agnes Nutter, Witch/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 20 (péntek), 13:21 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 március 24 (szombat), 20:08
Hozzászólások: 177
Tartózkodási hely: home
cheeermy írta:
Mardekáros palántaként tengetem időm MirrorDragon1090 néven, de bájitalt főzni nem tudok. Sikerült már valakinek?

Nekem szerintem ötödjére sikerült. A varázspálcát csak harmadjára találtam meg... :-P

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 20 (péntek), 1:10 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 január 14 (szombat), 14:35
Hozzászólások: 4
cheeermy írta:
Mardekáros palántaként tengetem időm MirrorDragon1090 néven, de bájitalt főzni nem tudok. Sikerült már valakinek? :cry: Nem vagyok méltó, hogy Piton professzor úr házába tartozzak :oops:


Egy kis gyakorlással menni fog az. :D Nekem is talán csak negyedjére sikerült az első bájitalt normálisan elkészíteni. :D Pedig Piton professzor már készült, hogy leharapja a fejemet... xDxDxD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 19 (csütörtök), 18:31 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 április 19 (csütörtök), 18:27
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Debrecen
Mardekáros palántaként tengetem időm MirrorDragon1090 néven, de bájitalt főzni nem tudok. Sikerült már valakinek? :cry: Nem vagyok méltó, hogy Piton professzor úr házába tartozzak :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 19 (csütörtök), 17:26 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 március 06 (kedd), 18:25
Hozzászólások: 2
Nnna, én is regiztem végre :)
A nevem SeerRose16860 és Mardekáros vagyok!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 19 (csütörtök), 17:04 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 december 29 (csütörtök), 15:03
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: a Phelps ikrek nappalija
Nekem is megvolt a regisztráció:)
A felhasználóm RainShadow3745 és Mardekáros lettem... pedig Hollóhátas akartam lenni:'( Na nem baj:)
Aki gondolja, keressen meg az oldalon:)

_________________
Kép
Scotland, my love ~
1971 Mercedes-Benz 280 Sl <3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 18 (szerda), 19:46 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2012 január 14 (szombat), 14:35
Hozzászólások: 4
Sziasztok!

Ma én is regisztráltam a Pottermore-ra. :) A nevem: NoxThestral10870 és Mardekáros vagyok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 18 (szerda), 18:44 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 09 (csütörtök), 17:46
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: A Föld Pusztaságán, valahol Westeros környékén, a Roxfot kastélyában, Stiles szobája mellett.
Ruby írta:

Köszi a választ! Tartottam tőle, hogy valami ilyesmiről van szó... De azért reméltem, hogy csak én szúrtam el valamit. :)


Nincs mit! :) Hát igen, először én is ilyesmiben reménykedtem...

_________________
Kép

"I have stood at the very edge. I have looked into the abyss. If I'd have taken one more step, I would have fallen.
But no matter how far I ran away from God, he was still waiting ahead."
(Penny Dreadful)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 18 (szerda), 18:40 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 31 (csütörtök), 18:18
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Szeged és Vác között
Saszta írta:
Sajnos a második könyvre jelenleg nem lehet továbbmenni. Majd megnyitják valamikor, de hogy mikor jön el ennek az ideje azt nem tudom. Remélem hamarosan, mert én már nagyon unom az egy helyben ácsorgást. Nem is tudom, mikor voltam fent utoljára... [/i][/color]


Köszi a választ! Tartottam tőle, hogy valami ilyesmiről van szó... De azért reméltem, hogy csak én szúrtam el valamit. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 18 (szerda), 18:37 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 09 (csütörtök), 17:46
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: A Föld Pusztaságán, valahol Westeros környékén, a Roxfot kastélyában, Stiles szobája mellett.
Ruby írta:
Lehet, hogy már elhangzott itt a kérdés, de nem nagyon találtam... Hogyan lehet továbbmenni a második könyvre...?
Lehet, hogy csak én vagyok nagyon béna, hogy nem találom. ^^"


Sajnos a második könyvre jelenleg nem lehet továbbmenni. Majd megnyitják valamikor, de hogy mikor jön el ennek az ideje azt nem tudom. Remélem hamarosan, mert én már nagyon unom az egy helyben ácsorgást. Nem is tudom, mikor voltam fent utoljára...

_________________
Kép

"I have stood at the very edge. I have looked into the abyss. If I'd have taken one more step, I would have fallen.
But no matter how far I ran away from God, he was still waiting ahead."
(Penny Dreadful)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 18 (szerda), 18:34 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 31 (csütörtök), 18:18
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Szeged és Vác között
Lehet, hogy már elhangzott itt a kérdés, de nem nagyon találtam... Hogyan lehet továbbmenni a második könyvre...?
Lehet, hogy csak én vagyok nagyon béna, hogy nem találom. ^^"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 18 (szerda), 12:20 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 26 (csütörtök), 10:00
Hozzászólások: 93
Tartózkodási hely: Wonderland
Nos, egy kezdő zsenge meris- röpke másfél év, publikálás nélkül-erősíti innentől a Hollóhátasok táborát. FlameYew8771 néven jelentkezek. Kik vannak még ott? Eddig nem igazán ismerek senkit :D

_________________
Kép

A jó kislányok egy hercegről álmodoznak, a rosszak kettőről egymáson.

Dirty minded? Me?! I like to call it imaginative!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 18 (szerda), 11:51 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 október 07 (kedd), 20:06
Hozzászólások: 142
Tartózkodási hely: A laptopomhoz hozzáragadva, honlapot szerkesztve vagy programozva.
Egy Ködfarkas csatlakozott a Hugrabugosok táborához :) (MistWolf5044)
Meg se kéne lepődnöm, mert anno IEPP talin én voltam az egyetlen, aki a kalapból a Hugrabugot húzta ki :D

Idézet:
Our emblem is the badger, an animal that is often underestimated, because it lives quietly until attacked, but which, when provoked, can fight off animals much larger than itself, including wolves.
Én meg MistWolf vagyok, mi lesz itt? XD

_________________
Arany Főnix díj - 2012


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 17 (kedd), 21:51 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Lilyana írta:
A Sleeping Draugt második szakaszában vagy nem vagyok elég gyors, vagy a rohadék kanál akad be a koliban torrentezők miatt. Tegnap már kicsit ideges voltam, amikor ötödjére vagy hatodjára kezdtem újra. Az a bosszantó, hogy ha beleejtesz vmit az üstbe vagy a mozsárba, nem tudod kiüríteni, és várhatod, míg letelik az idő... Vagy ti tudtok rá vmit?
Az tényleg bosszantó lehet... Ha elrontod az adagolást, és nem füstöl el azonnal, várnod kell. Max annyit tehetsz, hogy totál elrontod, de az jó eséllyel az üstödbe kerül, és mehetsz venni másikat. Pénzt meg a második év kezdete előtt biztosan nem kapsz. Egyébként ami bájitalhozzávalókat megtaláltál a chapterekben, ha elfogynak ugyanott meg fogod újra találni. Tehát pl bezoárra ne költs, mert mindig lesz a gyengélkedő szekrényében. :)

Lilyana írta:
Nekem a Petrificus Totalus a legerősebb varázslatom, 141 volt eddig a maxom belőle, de pár griffendéles és hollóhátas kinyírt 143-mal vagy efölött. Nem tudom, hogy csinálják, de hogy rendes egér nélkül én nem tudok jobbat, az biztos. Viszont minél többet gyakorlok, annál magasabb a pontom, még nem derítettem ki, hogy van-e összefüggés a párbajokban már használtság száma vagy a gyakorlásban használás száma és a pontszám közt. Van olyanom, amivel hiába szórakozom, 110-nél nem emelkedik magasabbra, de azért próbálkozom. Bizonyos varázslatok alacsonyabb maximális pontszámmal bírnak?
A varázslatok egy része a 140-es kategóriába tartozik, és ezek közül a legegyszerűbb a Petrificus Totalus. A többi varázslat ezeknél gyengébb, 100-120-as erősségű. Röhögtem is párszor, amikor a kreatív kezdők jöttek ellenem pl a Furnunculusszal... :D
Az, hogy egy adott varázslat milyen erősre sikerül a pontosságodtól függ. Vagyis a karikák mennire pontosan vannak a betűk körül, és mekkorák a karikák a második kattnál. :)

Lilyana írta:
A köröm a táblán meg brrr...nem is a hangja, hanem az érzés, ahogy a fát karmolja a körmöm, mint amikor egy megviselt és már szálkásodó fakanalat kell dörzsiszivaccsal vakarni.
A bájitalokkal én bízom benne, hogy később lehet majd mit kezdeni, csalódnék, ha nem így lenne. :)
Vagy a kréta nyekergése a táblán, esetleg a drótkefe hangja szerszámtisztításkor... :D (Bár ma kiderült, hogy ha akarok, éneklés közben a torkomból is elő tudok csalogatni irritáló hangokat... :D )
Hát remélem, hogy valamit kitalálnak, mert csak így "raktárra" főzni elég gyorsan unalmassá válik...

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 17 (kedd), 21:10 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 április 16 (hétfő), 19:04
Hozzászólások: 2
Lilyana írta:
Muhaha, zsenge meris, gyere táborba is! :D


Majd meglátom :3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 17 (kedd), 18:37 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
G Lamaro írta:

Egyébként azt is szeretem csinálni, a Sleeping Draught a kedvencem, ami sokakat megizzaszt, mire sikerül. :D Kár, hogy a bájitalokat csak elajándékozni lehet, haszon a pontszámokon kívül nincs belőle. :(


A Sleeping Draugt második szakaszában vagy nem vagyok elég gyors, vagy a rohadék kanál akad be a koliban torrentezők miatt. Tegnap már kicsit ideges voltam, amikor ötödjére vagy hatodjára kezdtem újra. Az a bosszantó, hogy ha beleejtesz vmit az üstbe vagy a mozsárba, nem tudod kiüríteni, és várhatod, míg letelik az idő... Vagy ti tudtok rá vmit?

Nekem a Petrificus Totalus a legerősebb varázslatom, 141 volt eddig a maxom belőle, de pár griffendéles és hollóhátas kinyírt 143-mal vagy efölött. Nem tudom, hogy csinálják, de hogy rendes egér nélkül én nem tudok jobbat, az biztos. Viszont minél többet gyakorlok, annál magasabb a pontom, még nem derítettem ki, hogy van-e összefüggés a párbajokban már használtság száma vagy a gyakorlásban használás száma és a pontszám közt. Van olyanom, amivel hiába szórakozom, 110-nél nem emelkedik magasabbra, de azért próbálkozom. Bizonyos varázslatok alacsonyabb maximális pontszámmal bírnak?

A köröm a táblán meg brrr...nem is a hangja, hanem az érzés, ahogy a fát karmolja a körmöm, mint amikor egy megviselt és már szálkásodó fakanalat kell dörzsiszivaccsal vakarni.
A bájitalokkal én bízom benne, hogy később lehet majd mit kezdeni, csalódnék, ha nem így lenne. :)

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 17 (kedd), 16:13 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Lilyana írta:
Gyoka, naná, elvégre a teljes társadalom arra való, hogy mi irányítsuk őket... XD ami azt illeti, a másik opció sem lenne rossz: kevés rémisztőbb dolog van, mint az egymás összefont körmeiből alkotott háló. XD
Ma reggel amúgy a Hollóhát vezetett, csak utána vettük vissza a helyünket.

Affene, elfelejtettem Krie-nek mondani a pottemore-t, mikor beszéltünk ma. Sebaj, majd admintalin megkörnyékezzük vele. :D A Hollóhát egyébként keményen tolja, elgondolkodtam azon, hogy talán nem véletlen, hogy az Albus-féle pluszok nélkül nem a griffisek nyertek. Viszont párbajban van egy fránya griffendéles, aki időnként leköröz a kedvenc varázslatomban, szóval kölcsönösen kihívjuk egymást párbajozni. :D És szeretek bájitalt főzni. Még ha órákat is kell várnom, ha elrontom, a folytatáshoz. Nektek mi a kedvenc?

Ez teljesen egyértelmű, csak hát előbb le kellene cserélni pár lúzert a megfelelő helyeken, hogy az történjen, amit mi akarunk... :D Na igen, de azt nem biztos, hogy mindenki megfelelően értékeli. Bizonyos esetekben a "köröm a táblán" effekt beígérése sokkal hatékonyabb opció. >:)
Az csak érzéki csalódás volt. :D Kipróbáltam, két percen belüli frissítések esetén tízből tízszer voltak drasztikusan különböző pontszámok, és háromszor a Hollóhát, egyszer a Griffendél vezetett, és hatszor hozta ki vezető háznak a Mardekárt. :)

Ejnye! :) El ne felejtsd legközelebb! :D
Nekem sajna a párbaj nem megy elég jól. 135-ösnél erősebb varázslatot csak nagyon ritkán tudok összehozni, így aztán elég vegyes a párbajeredményeim listája... :roll: Viszont kétségtelen, hogy némi szerencsével még így is gyorsabb pontszerzés, mint a bájitalfőzés. :) Egyébként azt is szeretem csinálni, a Sleeping Draught a kedvencem, ami sokakat megizzaszt, mire sikerül. :D Kár, hogy a bájitalokat csak elajándékozni lehet, haszon a pontszámokon kívül nincs belőle. :(

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 17 (kedd), 12:53 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
TinoJako írta:
Jöhetek, hogy bővítsem a Hugrabugos házat? MoonDragon6146 a nevem
(tudom, vadi új vagyok itt, merin is lassan egy éve talán, de ficem sincs, meg sose kommentelek....)


Muhaha, zsenge meris, gyere táborba is! :D

Gyoka, naná, elvégre a teljes társadalom arra való, hogy mi irányítsuk őket... XD ami azt illeti, a másik opció sem lenne rossz: kevés rémisztőbb dolog van, mint az egymás összefont körmeiből alkotott háló. XD
Ma reggel amúgy a Hollóhát vezetett, csak utána vettük vissza a helyünket.

Affene, elfelejtettem Krie-nek mondani a pottemore-t, mikor beszéltünk ma. Sebaj, majd admintalin megkörnyékezzük vele. :D A Hollóhát egyébként keményen tolja, elgondolkodtam azon, hogy talán nem véletlen, hogy az Albus-féle pluszok nélkül nem a griffisek nyertek. Viszont párbajban van egy fránya griffendéles, aki időnként leköröz a kedvenc varázslatomban, szóval kölcsönösen kihívjuk egymást párbajozni. :D És szeretek bájitalt főzni. Még ha órákat is kell várnom, ha elrontom, a folytatáshoz. Nektek mi a kedvenc?

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 17 (kedd), 2:16 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 április 16 (hétfő), 19:04
Hozzászólások: 2
Luna Aurora írta:
Csak a Hugrabugban nincsen admin. xD Meg alapjáraton se sok meris, bezzeg a Mardekárt elárasztjátok. :-P

Jöhetek, hogy bővítsem a Hugrabugos házat? MoonDragon6146 a nevem
(tudom, vadi új vagyok itt, merin is lassan egy éve talán, de ficem sincs, meg sose kommentelek....)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 16 (hétfő), 1:06 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Lilyana írta:
* letelepszik Gyoka mellé *
Pedig reméltem, hogy azt mondod, semmi baj, Lyla, csak elcsábított az aranyalmák és ezüstlevelek szépsége... XD olyan létezik, hogy elméleti mardekáros? kb. olyan hatásfokkal vagyok körmönfont, mint ahogy Merlin a sorozatban orgyilkos XD

*elnéző mosollyal átkarolja Lyla vállát*
Én mondanám, Lyla, de hol látsz te itt arany(!) almát? :D Csak olyan létezik. :) A körmönfontság nem azt jelenti, hogy befonjuk a körmünket, hanem azt, hogy ravasz módon csőbe húzzuk, elcsábítjuk az embereket a nekünk hasznos irányba. :D És amint látod, jól végezzük ezt, mivel folyamatosan mi vezetünk a pontversenyben. :D

Luna Aurora írta:
Csak a Hugrabugban nincsen admin. xD Meg alapjáraton se sok meris, bezzeg a Mardekárt elárasztjátok. :-P

Beszéljétek rá Krie-t, ha még nem nevezett be! Ő biztos oda kerülne. :D Hát igen, a Merit ilyen agyafúrt népség lakja többségében. :D Vagy itt válunk azzá? ;)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 16 (hétfő), 0:43 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 14:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Csak a Hugrabugban nincsen admin. xD Meg alapjáraton se sok meris, bezzeg a Mardekárt elárasztjátok. :-P

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 15 (vasárnap), 23:12 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
G Lamaro írta:
Szia, Lájl! Gyere, foglaltam neked egy helyet a kandallónál! :D
Egyébként egyértelmű, hogy hozzánk kerültél, amilyen körmönfont vagy néha (mindig)... ;) :D


* letelepszik Gyoka mellé *
Pedig reméltem, hogy azt mondod, semmi baj, Lyla, csak elcsábított az aranyalmák és ezüstlevelek szépsége... XD olyan létezik, hogy elméleti mardekáros? kb. olyan hatásfokkal vagyok körmönfont, mint ahogy Merlin a sorozatban orgyilkos XD

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 15 (vasárnap), 21:49 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 06 (péntek), 16:59
Hozzászólások: 566
Tartózkodási hely: ez egy fa
PurplePixie20512
Mardekár :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 15 (vasárnap), 21:18 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Szia, Lájl! Gyere, foglaltam neked egy helyet a kandallónál! :D
Egyébként egyértelmű, hogy hozzánk kerültél, amilyen körmönfont vagy néha (mindig)... ;) :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 15 (vasárnap), 21:12 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
JinxGlow30092 és Mardekár. X'DD
Már csak besírni tudok rajta, nem hiába apja vére Lilyana Tournier. Tom Denemet nem lehet letagadni... B-)

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 15 (vasárnap), 19:04 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
SkyFlame6346 néven sziszegek a Slytherinben <3 :mrgreen:

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 15 (vasárnap), 18:47 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 25 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 758
Tartózkodási hely: Pest
StarGhost19305 és griffendéles lettem :)

_________________
A Védencekért mindent!
A Védencek vezetője
Testőr :)
Albus Perselus Potter mániás :x :x
Miért? mániás :x :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 15 (vasárnap), 17:02 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 21 (szombat), 13:48
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: Krisz (my PC) mellett... felett... alatt...
BatLight23583 néven a Griffendél táborát gazdagítom^^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 15 (vasárnap), 15:12 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 február 19 (szombat), 19:38
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Mindenhol IS
StrikeLight4985 néven jelentkezem, mint Griffendéles! ^^

_________________
$pray Don Matteo legyen veled! $pray
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 15 (vasárnap), 14:38 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 március 24 (szombat), 20:08
Hozzászólások: 177
Tartózkodási hely: home
Pacsi nektek! Úgyszintén! SilverBronze8923 néven. :D :D :D :D :D :D :D :D :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 15 (vasárnap), 14:30 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 11 (szerda), 10:55
Hozzászólások: 34
egy mardekáros, StarPotion3302 néven jelentkezik : D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 15 (vasárnap), 14:02 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 december 11 (vasárnap), 1:26
Hozzászólások: 10
Név: FlameBlood197
Ház: Mardekár

:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 15 (vasárnap), 13:58 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 18 (péntek), 17:24
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Kame és Tat-chan között az ágyban~
a mardekárba kerültem HollyPumpkin2181 néven :D

_________________
Kép

ready 「K」 carry「A」 follow「T
more「T」 calling「U」 hurry「N
wow, wow; forever...
WE NEVER GIVE UP THE DREAM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 15 (vasárnap), 11:34 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 19 (hétfő), 16:41
Hozzászólások: 2484
Tartózkodási hely: valahol északon
Én is hugrabugos lettem, StormQueen24189 a nevem. :D (viszlát, Hollóhát *szip-szip*)
A ház leírása nagyon tetszik. :D

_________________
Jafnan er hálfsögð saga, ef einn segir.
Mal einen Kreis
Wiener Kaiserschmarrn
Itt is megtalálsz: Tumblr, AO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 14 (szombat), 18:35 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 november 12 (szombat), 19:55
Hozzászólások: 156
Hugrabugos lettem SpiritCentaur6181 néven! :)

_________________
"Az élet osztja a lapokat, és az embernek azzal kell játszania, amit kapott." Robyn Sisman


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 14 (szombat), 18:00 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 szeptember 26 (hétfő), 18:11
Hozzászólások: 813
Tartózkodási hely: Az őrület határán
Mardekáros vagyok! 8-> A nevem: CatFlight23886

_________________
http://erikaaprosagai.ucoz.hu/
Don't worry, be happy
Elkötelezett Kódex fan. :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 14 (szombat), 17:19 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 31 (csütörtök), 18:18
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Szeged és Vác között
Azóta engem beosztottak a Griffendélbe - PotionStorm15699 vagyok. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 14 (szombat), 10:19 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Beosztás előtt vagyok, és JinxGlow30092 a nevem. :D

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 14 (szombat), 9:47 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 31 (csütörtök), 18:18
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Szeged és Vác között
Úúúú, megnyílt a Pottermore! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 08 (vasárnap), 21:42 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 december 29 (csütörtök), 15:03
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: a Phelps ikrek nappalija
Uh, igazából örülök, hogy csak most jöttem rá, hogy ilyen is létezik... így legalább nem kell hónapokig csorgatnom a nyálam utána :lol:
Remélem Hollóhátas leszek :-D

_________________
Kép
Scotland, my love ~
1971 Mercedes-Benz 280 Sl <3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 április 06 (péntek), 14:48 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 november 12 (szombat), 19:55
Hozzászólások: 156
*nagyon várja már azt az időt, amikor tud regisztrálni*

Lassan már április közepe lesz... :/

_________________
"Az élet osztja a lapokat, és az embernek azzal kell játszania, amit kapott." Robyn Sisman


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 március 13 (kedd), 18:04 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 31 (szerda), 18:04
Hozzászólások: 159
Tartózkodási hely: London
Már hiányzott is, hogy egész nap az F5-ön zongorázzak ^^ Mondjuk igazából az öcsémet érdekelné, mert amikor lett volna lehetősége, nem jelentkezett és most szorgalmasan próbálja feltörni a fiókomat, hogy bájitalokat kotyvasszon :lol: Olyan jó, hogy végre kezdi megszeretni ezt a világot..

Ja, amúgy írták, hogy a Csevegőben kell megadni az adatokat, és én nem láttam az enyéimet a listán, ergo már megint elbambulhattam, így: FeatherDream58 vagyok, s ott lakok, hol senki se fél *vuvuzela orkán* Hajrá az oroszlánoknak! ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 március 11 (vasárnap), 19:15 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 február 19 (szombat), 19:38
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Mindenhol IS
Luna Aurora írta:
Friss hír, április elején engednek már mindenkit be az oldalra.

Jippijájéjó!! Hurrá! Hurray!! Hallleluja! :D
_U_
=D>
*off vége* Pontos időt nem mondtak?

_________________
$pray Don Matteo legyen veled! $pray
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2012 március 08 (csütörtök), 19:43 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 14:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Friss hír, április elején engednek már mindenkit be az oldalra.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2011 december 19 (hétfő), 11:15 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 09 (csütörtök), 17:46
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: A Föld Pusztaságán, valahol Westeros környékén, a Roxfot kastélyában, Stiles szobája mellett.
A bájitalkészítésre én is hamar ráuntam, bár nekem az is megy. A párbaj meg túl könnyű, és ezért már kezdem unni. 70%-ban nyerni szoktam.

_________________
Kép

"I have stood at the very edge. I have looked into the abyss. If I'd have taken one more step, I would have fallen.
But no matter how far I ran away from God, he was still waiting ahead."
(Penny Dreadful)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Csevegő
HozzászólásElküldve: 2011 december 19 (hétfő), 2:24 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 29 (kedd), 15:43
Hozzászólások: 520
Én nagyon hamar ráuntam a főzőcskére, főleg azért, mert mindig volt valami gondom. Hol a kanalat nem tudtam megfogni, hol befejeztem, de nem kaptam pontot, vagy be se tudtam fejezni, mert visszaugrott az elejére...
De ez a párbaj most nagyon bejön, meg jól is megy, szerintem csak gyakorlás kérdése az egész ;)

_________________
Fordítások /|\ Saját sztorik


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 831 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség