Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 május 16 (csütörtök), 22:13

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 171 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 17 (csütörtök), 16:48 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 19 (szerda), 19:33
Hozzászólások: 28
My Girl írta:
Jogod van kérdezni, persze. Csak a hszedből sztem egyértelműen az derült ki, hogy nagyon nem tartod jónak a jelenlegi adminok munkáját. Persze, vhol jogos az, hogy miért pont ők, de azért jóanyánk, Kristie nem véletlenül nekik fogadta el a jelentkezésüket.
Sztem jó dolog az, ha valaki más, elfogulatlanabb ember is értékeli az írásodat, hiszen te lehet hogy nem vezsel észre benne olyan hibákat, amiket más igen.



Igazad van, ezzel egyetértek. Viszont lehet, hogy az adminok nem mind elfogulatlanok. Úgy értem, attól, hogy egy embernek nem tetszik a történeted, még lehet, hogy tíz másiknak igen.

_________________
"Még visszasírod Normandiát!"
/szty/
zoldovezet.play.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 17 (csütörtök), 16:48 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 18:13
Hozzászólások: 3931
kisera drágám: relax :) nagyon jó admin vagy, ezt senki sem fogja vitatni.

borzi: hotgy miért pont azok az adminok, akik? nem tudom. a Merengő színvonala rohamosan romlott tavaly. amikor én idekerültem a merire tavaly szeptemberben, még nem volt admin-rendszer. el is csodálkoztam azon, hogy egy HP-s fanfic lapon, mi a túrót keresnek naplók, dolgozatok, Green day dalszövegek stb. vagyis mi volt a fő gond? hogy bármilyen szemetet fel lehetett tölteni, senki sem olvasta át az írásokat, mielőtt felkerültek volna.

így jött októberben az admin-rendszer, követve a nagy HP-s fanfic lapok példáját, ahol már kezdetektől adminok ellenőrzik a sztorikat. igen, én is úgy tudom, hogy eredetileg Kristie meghirdette, hogy akinek van késztetése rá, az jelentkezzen. így lett 7 admin. kort tekintve elég széles skálán (12-20 év), írói kvalitástól függetlenül (hogy kinek milyen népszerűségű, mennyiségű írása volt, nem számított). de azért elengedhetetlen volt, hogy legyen a kedves delikvensnek valamiféle tehetsége az íráshoz (és az olvasáshoz is!). jól sikerült a választás, mert a hét alapadmin mind remek volt. belerázódtak a munkába, gondolom én...

adminkodni is meg kell tanulni. én novemberben lettem admin, és nekem sem ment minden elsőre. meg kell tanulni, hogy mit nézzünk meg egy ficnél. nem lehet csak a saját szánk íze szerint ítélkezni. megnézzük, hogy a sztori jó-e helyesírásilag, nem hanyag-e a szerző, nincs-e tele elgépelésekkel, tördel-e, elég hosszú-e a fejezet. ezeket egyszerű átlátni. aztán beleolvasunk, hogy értelmes dolgokat ír-e, nincs-e benne logikai hülyeség, vagy nem használ-e csúya szavakat, nincs-e benne szexjelenet, erőszak (ha kint van a korhatár, akkor nem kötözködünk, de az olyan sztorikat elutasítjuk, amelyek kizárólag erotikus töltetűek, és nincs bennük semmi más). /adminoknak: cáfoljatok meg, ha hülyeséget írok :D/

ezeket mind meg lehet tanulni, és az adminok sztem már rég megtanulták. az új adminokat pedig már szisztematikusan választotta ki Kristie: azok kerültek be, akik régóta írnak, "keveredtek" az adminokkal, mindennap jelen voltak a fórumon, láttuk, hogy aktívak.

sztem nem lehet okod panaszra.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 17 (csütörtök), 16:46 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
Jogod van kérdezni, persze. Csak a hszedből sztem egyértelműen az derült ki, hogy nagyon nem tartod jónak a jelenlegi adminok munkáját. Persze, vhol jogos az, hogy miért pont ők, de azért jóanyánk, Kristie nem véletlenül nekik fogadta el a jelentkezésüket.
Sztem jó dolog az, ha valaki más, elfogulatlanabb ember is értékeli az írásodat, hiszen te lehet hogy nem vezsel észre benne olyan hibákat, amiket más igen.

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 17 (csütörtök), 16:42 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 19 (szerda), 19:33
Hozzászólások: 28
Kedves Kisera!
Estleg téged meg egy merengős bántott meg? Nem értem mi a baj azzal, hogy kérdezek. Azt szabad, nem? Nem kell rögtön kiforgatni a szavaimat. Nincs bennem ellenszenv az adminok iránt, mint emberek, igaz, a rendszerrel nem értek egyet. De szerintem erre nem az a megoldás, hogy "ha nem tetszik, ne járj ide". És bunkónak se kell lenned. Én nem támadásból írtam, amit írtam, de szerintem jogom van kérdezni. És azt sem mondtam, hogy ki kell kérnetek a véleményem. Szóval nem tudom, miért akarod átharapni a torkom...

_________________
"Még visszasírod Normandiát!"
/szty/
zoldovezet.play.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 17 (csütörtök), 16:37 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Kedves Borzi! 8)

Nem tudom, miért van benned ez az ellenszenv az adminok iránt, nem tudom, ki bántott meg téged és mivel... De nyilván történt valami, ami miatt rákattantál erre a témára - vsz. valamelyikünk elutasította egy történetedet...

Az adminrendszer valószínűleg nem tökéletes, mivel az adminok is csak emberek, tehát tökéletlenek, Kristie, aki az oldalt létrehozta mégis ezt látta a legjobb megoldásnak a Merengő színvonalának javítására. :-) Ezellen lehet kapálózni, de nincs sok értelme. Ha nem tetszik, nem muszáj idejárni.

Én speciel nem tartom magam jó írónak, mégis vagyok akkora szemét, hogy szabadidőm egy részét feláldozom arra, hogy átnézzem mások írásait és legjobb tudásom szerint "értékeljem". :lol:
Szerintem egyik admin sem szokott direkt szemétkedni senkivel... :roll: Mindig megvan az oka, ha valamit nem engedünk fel...

Abban meg, hogy ki "méltó", ki tehetséges és ki nem... hadd ne kelljen kikérnünk a véleményed.:?

Üdv: egy a szemét adminok közül XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 17 (csütörtök), 16:36 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 19 (szerda), 19:33
Hozzászólások: 28
ok, kösz. :-D Első kérdés: Miért vagytok ti adminok? Mi különböztet meg titeket a többi merengőstől? (mellesleg nem akarom itt a kedélyeket borzolni, ezt nem kell támadásnak venni, csak szeretném feltenni a kérdéseimet)

_________________
"Még visszasírod Normandiát!"
/szty/
zoldovezet.play.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 17 (csütörtök), 16:34 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 18:13
Hozzászólások: 3931
tessék, itt egy admin. mi a gondod, borzi?

akarod hallani, miért azok az adminok, akik? hogy mi alapján kritizálunk? tessék, itt vagyok, kérdezz, és én igyekszem majd kielégítő válaszokat adni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 17 (csütörtök), 16:31 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 19 (szerda), 19:33
Hozzászólások: 28
Mire alapozod, hogy nem olvastam tőlük semmit? Olvastam, senki nem mondta, hogy nem. Az igaz, hogy nem kell írónak lenned ahoz, hogy értékelj valamit. De ők mivel bizonyították be, hogy értenek az értékeléshez, jobban, mint az, aki a történetet írta, és akit ezáltal kritizálnak?

_________________
"Még visszasírod Normandiát!"
/szty/
zoldovezet.play.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 17 (csütörtök), 16:27 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
Kissé én is... Olvastál már egyáltalán tőlük valamit? Mert ha nem úgy könnyű véleményt mondani...
De amugy épp az előbb mondtam, hogy ahhoz, hogy valaki értékelni tudjon reálisan egy írást, nem feltétlenül kell írnia hozzá.

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 17 (csütörtök), 16:24 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 19 (szerda), 19:33
Hozzászólások: 28
Nem kell lehidalnod. Szerintem a legtöbb admin története középszerű, és nem kiemelkedően jó. Persze vannak kivételek, nem azt mondom, hogy nincs köztük jó, de a legtöbb tényleg nem egy nagy eresztés, csak egy sima fic.

_________________
"Még visszasírod Normandiát!"
/szty/
zoldovezet.play.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 17 (csütörtök), 16:19 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 16:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 19:49-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 17 (csütörtök), 16:18 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 19 (szerda), 19:33
Hozzászólások: 28
Mit értesz az alatt, hogy tettek le vmit az asztalra? Van olyan admin, akinek mindössze egy írása van fenn a merengőn.

_________________
"Még visszasírod Normandiát!"
/szty/
zoldovezet.play.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 17 (csütörtök), 15:58 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 15:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
Szerintem aki sokat olvas Merengőn, az egy idő után el tudja dönteni, hogy mi számít jó és mi rossz írásnak. Nem feltétlenül kell írni ahhoz, hogy valamit kritikus szemmel tudj nézni, ez ugyanolyan, minthogy a filmkritikusok sem készítenek filmeket...
De azért ha megnézed, az adminok azok közül kerültek ki, akik azért tettek is le valamit az asztalra, szóval nem igazán értem a problémádat...

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 17 (csütörtök), 15:39 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 19 (szerda), 19:33
Hozzászólások: 28
Én nem értem ezt az adminos dolgot. Belldandy egyszer ezt írta: "De semmi különös nem történt, csak Kristie írta, hogy aki szeretne admin lenni, sokat olvas, van ideje stb. az jelentkezhet. És akik jelentkeztek, azok lettek az adminok"

Én ezt nem értem. Ha olyan emberek jelentkeztek, akik csak szimplán szeretnek olvasni, meg van szabadidejük, de nem feltétlenül tehetségesebbek, mint a többi merengős, akkor ők milyen jogon bírálják el az írásainkat? Szerintem ez nem túl logikus!

_________________
"Még visszasírod Normandiát!"
/szty/
zoldovezet.play.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 31 (hétfő), 9:11 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 10:17
Hozzászólások: 3541
Neele írta:
Ez most enm tudom, hogy idevaló-e, de azért szólok, hogy MP kategóriában, azon belül a James/Lily (-4). Ezt mindenkinél így jelzi, vagy csak nálam?


mindenkinél. köszi javítottam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 31 (hétfő), 1:24 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 18 (kedd), 13:34
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Edward karjaiban <3
Ez most enm tudom, hogy idevaló-e, de azért szólok, hogy MP kategóriában, azon belül a James/Lily (-4). Ezt mindenkinél így jelzi, vagy csak nálam?

_________________
"Nem akarom félbe szakítani, hogy akkor is minden más lenne, ha Potter hajlandó lett volna első próbálkozásra megdögleni, vagy legalább a következő pár alkalommal megejthette volna." :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 15:17 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 18:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Belldandy írta:
Luciatus írta:

És külön van, hogy ez neked, ez neked, vagy van eg nagy alap, amiből mindenki válogathat, melyiket nézi át?:p


hát, így külön nincs beosztva... ha például két admin is megy modizni, esetleg megegyezhetnek, hogy te fentről mész, én meg lentről :D meg, vannak olyan adminok, akik kifejezetten irtóznak a slashtől, és éppen ezért benthagyják a listában - ezeket a sztorikat a slashrajongó adminok nézik meg :D meg vannak olyanok is, akik a versekben nem túl jártasak, éppen ezért ezeket a többiekra hagyják... vagy mittudomén, nem szeretik a Draco/Hermionét, akkor lehet otthagyni, majd megnézi valamelyik D/Hr-es... de én mondjuk mindent megnézek XD

OFF: Gaby, látom te is miskolci vagy XD énisénis :) Miskolc melyik részén laksz? :D Csak azért kérdezem, mert a többi miskolci merissel néha össze szoktunk jönni talizgatni, és ha van kedved, legközelebb jöhetnél velünk :) OFF vége

off: megint vok csak egy időre elment a net. szóval Tapolcán lakon és hát izé :oops: tökszivesen mennék veletek mindenhová meg ilyenek :D és azt akarom kérdezni hogy mész a keszthelyi talira??
off vége és bocs

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 15:04 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 22:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Luciatus írta:
Ééértem, sé köszönöm:)) Higy mi mindent tudok meg :D De most fellélegezhettek, megyek el, legyetek jók, főleg te, Bell:D


ehe, nincs mit :D ééén jó vagyok :) (meg hazug XD)

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:54 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Belldandy írta:

Kérdezgess nyugodtan, én válaszolok :)

erre valók ezek a kis hangulati jellemzők. tehát ha romantikus a történet, mehet a puddifootba, és be kell jelölni a hangulati jellemzőknél, hogy sötét, dráma stb. ha ezen kívül olyan a témája. viszont ha túlnyomórészt darkos az írás, és csak kis része szerelmes, akkor svk és romantikus lehet a hangulati jellemző. :)


Ééértem, sé köszönöm:)) Higy mi mindent tudok meg :D De most fellélegezhettek, megyek el, legyetek jók, főleg te, Bell:D

(Canis Maior, elolvastam a Csámpás+Mrs Norris-t, kritikáltam is, ajánlom mindenkinek, nekem tetsizk nagyon :D )

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:51 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 22:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Luciatus írta:

Szerintem már kezd eleged lenni belőlem, de épp kifogyhatatlan vagyok, tehát még fárasztanálak,ha nem nagy baj:D :twisted:

Pl kategóriák. Mi van, ha feltöltenék egy olyat, ami sötét varázslatok, de egyben nagyon romantikus is? Vagy ha pl. romantikus, csöpögős, de tele poénnal?


Kérdezgess nyugodtan, én válaszolok :)

erre valók ezek a kis hangulati jellemzők. tehát ha romantikus a történet, mehet a puddifootba, de be kell jelölni a hangulati jellemzőknél, hogy sötét, dráma stb., ha ezen kívül olyan a témája (olyan rész is van benne... nem tudok fogalmazni XD). viszont ha túlnyomórészt darkos az írás, és csak kis része szerelmes, akkor svk és romantikus lehet a hangulati jellemző. :)

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:48 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 22:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Luciatus írta:

És külön van, hogy ez neked, ez neked, vagy van eg nagy alap, amiből mindenki válogathat, melyiket nézi át?:p


hát, így külön nincs beosztva... ha például két admin is megy modizni, esetleg megegyezhetnek, hogy te fentről mész, én meg lentről :D meg, vannak olyan adminok, akik kifejezetten irtóznak a slashtől, és éppen ezért benthagyják a listában - ezeket a sztorikat a slashrajongó adminok nézik meg :D meg vannak olyanok is, akik a versekben nem túl jártasak, éppen ezért ezeket a többiekra hagyják... vagy mittudomén, nem szeretik a Draco/Hermionét, akkor lehet otthagyni, majd megnézi valamelyik D/Hr-es... de én mondjuk mindent megnézek XD

OFF: Gaby, látom te is miskolci vagy XD énisénis :) Miskolc melyik részén laksz? :D Csak azért kérdezem, mert a többi miskolci merissel néha össze szoktunk jönni talizgatni, és ha van kedved, legközelebb jöhetnél velünk :) OFF vége

_________________
britannia, rule the waves


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Belldandy 2006 július 29 (szombat), 14:53-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:45 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Belldandy írta:
Hát van néhány feltétel, amiknek mindenképp meg kell felelnie a sztorinak.
Fontos például, hogy legyen kitéve megfelelő korhatárjelzés, a figyelmeztetések, kategória is rendben legyen... természetesen ott a helyesírás is... Egyébként a legtöbb szerzőnek a helyesírással és a dialógushasználattal vannak problémái... ezen kívül persze lényeges a stilisztika (ne írjunk tőmondatokat!), és az sem árt, ha 800 szónál több egy fejezet (kivéve, ha one-shot -egyperces-, ha vers, vagy ha annyira hűdeszuperjó :D)
ezek az alapvetőek... de van még :-P


Szerintem már kezd eleged lenni belőlem, de épp kifogyhatatlan vagyok, tehát még fárasztanálak,ha nem nagy baj:D :twisted:

Pl kategóriák. Mi van, ha feltöltenék egy olyat, ami sötét varázslatok, de egyben nagyon romantikus is? Vagy ha pl. romantikus, csöpögős, de tele poénnal?

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:43 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 22:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Luciatus írta:
Húúú, az tényleg régen volt :D És van valami alapséma, hogy minek kell megfelelnie egy történetnek, vagy teljesen a ti döntésetek?


Hát van néhány feltétel, amiknek mindenképp meg kell felelnie a sztorinak.
Fontos például, hogy legyen kitéve megfelelő korhatárjelzés, a figyelmeztetések, kategória is rendben legyen... természetesen ott a helyesírás is... Egyébként a legtöbb szerzőnek a helyesírással és a dialógushasználattal vannak problémái... ezen kívül persze lényeges a stilisztika (ne írjunk tőmondatokat!), és az sem árt, ha 800 szónál több egy fejezet (kivéve, ha one-shot -egyperces-, ha vers, vagy ha annyira hűdeszuperjó :D)
ezek az alapvetőek... de van még :-P

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:43 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Belldandy írta:
Luciatus írta:
Belldandy írta:
nem akarom senkinek se elvenni a kedvét, de a napi 50 még egész jó arány... szegény Lartent első napján 70-80 sztori várta a listában...


És neked naponta kb mennyi jut? :p


hát, szerencsére 70-80-hoz még soha nem volt szerencsém :-P

naponta kábé kétszer nézem át a listát, aktívabb napokon háromszor-négyszer is :D

az átlag olyan 10-15 sztori egy alkalomra, de volt már rá példa, hogy 30-40 várakozott a listában...


És külön van, hogy ez neked, ez neked, vagy van eg nagy alap, amiből mindenki válogathat, melyiket nézi át?:p

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 20:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Én speciel irtózom minden felelősségteljes feladattól, amikor ítélkeznem kell mások felett, vagy fegyelmeznem kell. Nem menne. Ahhoz én túl antiszociális vagyok...

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:40 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 13:23
Hozzászólások: 689
Canis Maior írta:
Persze, mert azzal kevesebb meló jár >:)
Nem azért... chaten már voltam operátor, és tökre megszerettem az ilyet... csak ennyi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:39 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 22:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Luciatus írta:
Belldandy írta:
nem akarom senkinek se elvenni a kedvét, de a napi 50 még egész jó arány... szegény Lartent első napján 70-80 sztori várta a listában...


És neked naponta kb mennyi jut? :p


hát, szerencsére 70-80-hoz még soha nem volt szerencsém :-P

naponta kábé kétszer nézem át a listát, aktívabb napokon háromszor-négyszer is :D

az átlag olyan 10-15 sztori egy alkalomra, de volt már rá példa, hogy 30-40 várakozott a listában...

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 20:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Liona írta:
Nem tudom, én fórummod szívesebben lennék, mint admin XD

Magánvéleményt hallottak.


Persze, mert azzal kevesebb meló jár >:)

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:37 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 13:23
Hozzászólások: 689
Nem tudom, én fórummod szívesebben lennék, mint admin XD

Magánvéleményt hallottak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:36 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Belldandy írta:
nem akarom senkinek se elvenni a kedvét, de a napi 50 még egész jó arány... szegény Lartent első napján 70-80 sztori várta a listában...


És neked naponta kb mennyi jut? :p

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:36 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 20:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Én is gondoltam rá, hogy jelentkezem adminnak. Csakhogy én egy elég undok, kritikus, szarkasztikus lény vagyok, és nagyon hamar kijövök a béketűrésből. Ha meglátok egy külön írt állandósult szókapcsolatot, már felrobbanok, és ezt saját, bunkó stílusomban értésére is adnám az illetőnek.

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:36 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Belldandy írta:
Most jelenleg nincs szükségünk új adminokra... nem tudom, mikor dőlt el, hogy Writ lesz az új admin (nem mintha kifogásom lenne ellene, én bírom Writet :D) , de ha előtte jelentkeztél volna, szerintem beleegyeztünk volna XD (mivelhogy Sisco kilépett, és kellett a helyére valaki). de úgy spontán szerintem már nem jönnek új adminok :)

Hú, jó rég lettem admin... tavaly nyár vége vagy ősz eleje :D azt tudom, hogy a régi fórumon október elején jött létre az adminland, szerintem kábé akkorra tehető az adminok születése is :D De semmi különös nem történt, csak Kristie írta, hogy aki szeretne admin lenni, sokat olvas, van ideje stb. az jelentkezhet. És akik jelentkeztek, azok lettek az adminok :)


Húúú, az tényleg régen volt :D És van valami alapséma, hogy minek kell megfelelnie egy történetnek, vagy teljesen a ti döntésetek?

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:35 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 22:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
nem akarom senkinek se elvenni a kedvét, de a napi 50 még egész jó arány... szegény Lartent első napján 70-80 sztori várta a listában...

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:33 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 18:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
hát nyelvtanból 5ös votlam mindig :D:D meg maúgyse mind az 50et nekem kéne meg én azért szivesen cisnálnám...

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:30 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 20:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
De csajok, gondoljatok már bele: egy nap legalább 50 feltöltés érkezik, ennek nagy része elfogadhatatlan. Mindet végig kell olvasnotok, és jónak kell lennetek nyelvtanból (helyesírás), hogy ezt meg tudjátok ítélni...

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:30 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 18:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
át engem se hiszem de talán a távoli jövőben :D (egy messzi-messzi galaxisba :p)

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:30 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 22:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Luciatus írta:
Tehát akár én is próbálkozhatnék, hogy Lehetek-e adnmin??
Te meg Lio mióta vagytok adminok? És ti hogy kerültetek be? *bocsi a sok kérdésért :oops: *


Most jelenleg nincs szükségünk új adminokra... nem tudom, mikor dőlt el, hogy Writ lesz az új admin (nem mintha kifogásom lenne ellene, én bírom Writet :D) , de ha előtte jelentkeztél volna, szerintem beleegyeztünk volna XD (mivelhogy Sisco kilépett, és kellett a helyére valaki). de úgy spontán szerintem már nem jönnek új adminok :)

Hú, jó rég lettem admin... tavaly nyár vége vagy ősz eleje :D azt tudom, hogy a régi fórumon október elején jött létre az adminland, szerintem kábé akkorra tehető az adminok születése is :D De semmi különös nem történt, csak Kristie írta, hogy aki szeretne admin lenni, sokat olvas, van ideje stb. az jelentkezhet. És akik jelentkeztek, azok lettek az adminok :)

_________________
britannia, rule the waves


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Belldandy 2006 július 29 (szombat), 14:32-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:29 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Gaby írta:
én akarnék admin lenni csak úgyse lenne annyira sok időm...főleg suli mellett emg minden, de azért tök szivesen csinálnám...


Nekem is a sulival vanalegnagyobb baj, mert akkor cska hétvégén ennék gépnél, és akor sme mindig... De alószínű nem is engednének engem adminnak:D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:28 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Canis Maior írta:
Luciatus, szerintem ne akarj admin lenni. Iszonyú nagy meló lehet, nagyon erős idegzet kell hozzá...


Igen, már csak magmból kiindulva elég idegesítő lehet... Viszont tuti, hogy sokat olvasnék:p

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:28 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 18:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
én akarnék admin lenni csak úgyse lenne annyira sok időm...főleg suli mellett emg minden, de azért tök szivesen csinálnám...

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:26 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 20:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Luciatus, szerintem ne akarj admin lenni. Iszonyú nagy meló lehet, nagyon erős idegzet kell hozzá...

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:19 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Belldandy írta:
én mindig lemaradok, ha új admin érkezik... XD
most a legújabb köztünk Writ, aki Sissy helyére jött... tehát, ha az egyik admin felmond, akkor általában hamar jön az utánpótlás... de arra is volt már példa, hogy egy admin elment majd visszatért :D (Kisera, Krisy, azaz Iorwen)... Meg néha csak úgy jöttek, idő közben, megkérdzeték, hogy lehetnek -e adminok, és a válasz igen volt :D
De amúgy pont ma gondoltam rá, hogy a legősibb őskövület adminok közül minden megszakítás nélkül már csak Lio meg én vagyunk itt :D Igaz, itt van Kristie, de ő inkább szerkesztő, mint admin... Mcatet pedig már ezer éve nem láttam...


Tehát akár én is próbálkozhatnék, hogy Lehetek-e adnmin??
Te meg Lio mióta vagytok adminok? És ti hogy kerültetek be? *bocsi a sok kérdésért :oops: *

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:17 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 22:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Luciatus írta:
É shogy történik az adminszaporulat? :P
Nagyarul: Kiből lehet admin, mikor és miért?


én mindig lemaradok, ha új admin érkezik... XD
most a legújabb köztünk Writ, aki Sissy helyére jött... tehát, ha az egyik admin felmond, akkor általában hamar jön az utánpótlás... de arra is volt már példa, hogy egy admin elment majd visszatért :D (Kisera, Krisy, azaz Iorwen)... Meg néha csak úgy jöttek, idő közben, megkérdzeték, hogy lehetnek -e adminok, és a válasz igen volt :D
De amúgy pont ma gondoltam rá, hogy a legősibb őskövület adminok közül minden megszakítás nélkül már csak Lio meg én vagyunk itt :D Igaz, itt van Kristie, de ő inkább szerkesztő, mint admin... Mcatet pedig már ezer éve nem láttam...

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 29 (szombat), 14:10 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
É shogy történik az adminszaporulat? :P
Nagyarul: Kiből lehet admin, mikor és miért?

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 13:12 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 18 (kedd), 13:34
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Edward karjaiban <3
Jan Collie írta:
Neele írta:
Lenne egy kérdésem:
miért van az, hogy ha feltöltök egy fejezetet/történetet, és miután felengedtétek, én nem látom? pedig a kritikák már megjelennek.
ez ellen lehet vlmit tenni?


nem, nem lehet vele semmit sem csinálni. azok valszeg a csaló kritikák, amiket akkor írtak a népek, amikor a sztorid még a listában csücsült. azért nem látod, mert még nincs felengedve. a kritikák csapnak be.

amúgy: TESTVÉR!! még egy cristiano ronaldo szerető emberke :D :D :x :X


:-( :-( :-( kár...hülye kritikák!!! :twisted:
amúgy: Hát szzia TESTVÉR!!! Végre vlki, aki együtt érez velem az én.. izé... a mi kis Ronnink iránt :P

_________________
"Nem akarom félbe szakítani, hogy akkor is minden más lenne, ha Potter hajlandó lett volna első próbálkozásra megdögleni, vagy legalább a következő pár alkalommal megejthette volna." :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: kérdés
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 9:17 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 16 (vasárnap), 8:27
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Most éppen itthon.
Thunder írta:
Kristie írta:
szerintem senki sem szokott e-mailt küldeni, ha jó a sztori... :-D

Nyertél ;)


Én szoktam. Mindenkinek. Van, akinek annak ellenére megírom a hibáit/problémáit, hogy felengedem a sztorit, és van, akit megdicsérek ezért-azért - főleg, ha régebben már elutasítottam, és most javítva visszatöltötte.

E.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 21:26 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 18:13
Hozzászólások: 3931
Neele írta:
Lenne egy kérdésem:
miért van az, hogy ha feltöltök egy fejezetet/történetet, és miután felengedtétek, én nem látom? pedig a kritikák már megjelennek.
ez ellen lehet vlmit tenni?


nem, nem lehet vele semmit sem csinálni. azok valszeg a csaló kritikák, amiket akkor írtak a népek, amikor a sztorid még a listában csücsült. azért nem látod, mert még nincs felengedve. a kritikák csapnak be.

amúgy: TESTVÉR!! még egy cristiano ronaldo szerető emberke :D :D :x :X


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:36 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 18 (kedd), 13:34
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Edward karjaiban <3
Lenne egy kérdésem:
miért van az, hogy ha feltöltök egy fejezetet/történetet, és miután felengedtétek, én nem látom? pedig a kritikák már megjelennek.
ez ellen lehet vlmit tenni?

_________________
"Nem akarom félbe szakítani, hogy akkor is minden más lenne, ha Potter hajlandó lett volna első próbálkozásra megdögleni, vagy legalább a következő pár alkalommal megejthette volna." :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: kérdés
HozzászólásElküldve: 2006 július 17 (hétfő), 21:10 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:41
Hozzászólások: 1728
Tartózkodási hely: Bp
Kristie írta:
szerintem senki sem szokott e-mailt küldeni, ha jó a sztori... :-D

Nyertél ;)

_________________
Nyugalom, a hosszú élet ritka.
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: kérdés
HozzászólásElküldve: 2006 július 17 (hétfő), 20:48 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 10:17
Hozzászólások: 3541
Thunder írta:
Én is lehettem, mert hasonló a módszerem :)


szerintem senki sem szokott e-mailt küldeni, ha jó a sztori... :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 171 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség