Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 29 (péntek), 13:23

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 378 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 07 (kedd), 20:26 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 22:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
A Lily/Jamestől egy kissé elkanyarodtunk, pedig mostmár elég sok van belőle, és egyre nő a velük foglalkozó ficek száma... én támogatnám az ötletet ;)

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 15:34 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 25 (szerda), 15:30
Hozzászólások: 280
Tartózkodási hely: underneath the bridge
majdnem beírtam, hogy

csináljunk egy olyan kategóriát, hogy felsőfokú hp-hülyeség

de akkor leesett, hogy ezt a kategóriát weasley varázsvicc vállalatnak hívják...

jól van, ma kicsit nemtom hol vagyok. ;;)

_________________
mint luna "lunatic" lovegood, egyenesen kötelességem, hogy szerelmes legyek harrybe, ronba, dracóba....... meg pitonba, mer apám azt mondta, hogy vámpír és én betegesen vonzódom a vámpírokhoz, ugye.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 21:33 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 17:41
Hozzászólások: 388
Woldygirl írta:
Lionela írta:
Woldygirl írta:
új szereplőnek lehetne kérni olyat, h "állatszereplő"? :p vagy olyat is kevesen használnak? :D


Állatszereplő? Mint pl a bátyám vagy mi?


lol.. :p
pl. naginire vagy hedvigre gondoltam.. :p

Szerintem a "más szereplő" elég tág... ha mégis annyira be akarja vki írni, hát beírja a tartalomba.

_________________
"You may call me whatever you wish, but I'm taking your cake." - L.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 16:15 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 20:40
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Itthon, a gép előtt
Mi a baj a versekkel? :roll: Én nagyon bírom őket, meg a Privet Drive-ot is. :wink:
Nekem a privet drive-on egy fantasy kategória a tetszene, de a meri így jó ahogy van :-*

_________________
"A punk-rock meghalt. És én rohadtul kinyírtam. "- Billie Joe Armstong :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 18:11 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 17:45
Hozzászólások: 34
.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Woldygirl 2006 március 15 (szerda), 23:12-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 18:06 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Woldygirl írta:
új szereplőnek lehetne kérni olyat, h "állatszereplő"? :p vagy olyat is kevesen használnak? :D


Állatszereplő? Mint pl a bátyám vagy mi?

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 17:56 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 17:45
Hozzászólások: 34
.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Woldygirl 2006 március 15 (szerda), 23:12-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 23:49 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 21:14
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Pécs
Ehh.. elnézést.. az előző én voltam, csak valami gáz van a netemmel..

Meg még fura ez az új fórum is... :oops:

Bár most má'mindegy. :wink:

_________________
Kedvenc idézeteim:
" - A jövő az a hely, ahol leéljük még hátralévő életünket."
" - Holnap lesz hátralévő életem első napja..."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 23:46 
[quote="Lionela"][quote="ColemanV"]....

1.: "Először is... Miért törölnéd a sztorijaid?

2.: Mésodszor sajnálom, hogy fórumra nem lehet hangot felvenni, így történhetet meg ugyanis az, hogy "mozibanevigyelek?" stílusúnak hitted a hozzászólásom...

3.: ... A privet driveon lévő több száz történet közül jó ha 5 sci-fi van (és lehet még sokat is mondtam), és így szerintem te is belátod, hogy külön kategóriát nyitni neki, olyan lenne, mintha külön ovodát nyitnánk 2 gyerek kedvéért...



Válasz 1.: Mert ha az ember költözik, akkor általában viszi a dolgait is magával. ( kivéve ha hirtelen felindulásból teszi ) :roll:

Válasz 2.: Ne aggódj ezen, nem a Te hozzászólásod hozta a "törést" :wink:

Válasz 3.: Itt visszakanyarodtunk arra a kérdésre, amit már kifejtettem egyszer... :arrow:


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 23:09 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 17:45
Hozzászólások: 34
.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Woldygirl 2006 március 15 (szerda), 23:13-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 23:04 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Woldygirl írta:
van néhány jó story a privet driveon... de a nagyrésze nemjó.. =(( lehet, h kéne nyitni annak egy külön uw.hu-s tárhelyet, és a többit megtartani a mostanin, nem? vagy a 200 mb már nem elég? ehhez nem igazán értek.. :S de azt is lehetne, h a privetdrive mostani storyjai közül megtartani a népszerűbbeket (min. 100 kritika vagy vmi ilyesmi alapján), és a többit elköltöztetni, és lezárni a privetdriveot.. vagy ez hülyeség?



Ebből szerintem lincselés lenne.

Vag nekiállnának feltölteni a cuccaikat a Hp-s részlegekbe.

(így is már nem egy emberrel veszekedtem, hogy miért a nagyterembe akar feltölteni, mondjuk egy Inuyashás fanficet)

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 23:01 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 17:45
Hozzászólások: 34
.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Woldygirl 2006 március 15 (szerda), 23:21-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 23:00 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 10:17
Hozzászólások: 3541
Lionela írta:
A Privet drive továbbra is él (egyenlőre, és ha rajtam múlik én küzdök érte hogy így is legyen... Hallod, Kristie? :P ),


tudomásul vettem... :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 22:56 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
ColemanV írta:
....


Először is... Miért törölnéd a sztorijaid?

Mésodszor sajnálom, hogy fórumra nem lehet hangot felvenni, így történhetet meg ugyanis az, hogy "mozibanevigyelek?" stílusúnak hitted a hozzászólásom.

Épp ellenkezőleg. Én csupán adtam egy kis felvilágosítást és háttérinformációt, hogy miért nem lehetséges a kérésed a teljesítése.

Ugyanakkor szerintem te is rájöhetsz, hogy sci-fi kategória létrehozása meg egyenesen egyenlő a lehetetlennel.
A privet driveon lévő több száz történet közül jó ha 5 sci-fi van (és lehet még sokat is mondtam), és így szerintem te is belátod, hogy külön kategóriát nyitni neki, olyan lenne, mintha külön ovodát nyitnánk 2 gyerek kedvéért.

A Privet drive továbbra is él (egyenlőre, és ha rajtam múlik én küzdök érte hogy így is legyen... Hallod, Kristie? :P ), s továbbra is lehet oda feltöltögetni (értelmes határokon belül természetesen).

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 22:53 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 10:17
Hozzászólások: 3541
Idézet:
Mert ha a Merengőt egy meghatározott céllal hoztátok létre, akkor miért hoztátok létre a Privet Drive-ot és miért tettétek fel azt a rengeteg történetet, ami nem felel meg az eredetileg meghatározott célnak, illetve a vele kapcsolatos műfaji követelményeknek


eredetileg úgy terveztem, hogy a PD-ba is csak fanfictionök kerülnek, úgy mint Hp-GYU crossover, sima GYU vagy anime...e
ezt páran nem így gondolták, így kerültek fel a versek meg hasonló szörnyűségek :D. Eleinte nem igazán zavart, mert nem hittem volna, hogy a meri ilyen népszerű lesz, főleg azt nem, hogy a Pd is.

Még mindig szeretném elköltöztetni a Pd-t valami moderálásmentes honlapra, de félek, hogy a tárhely nem lesz akkora, hogy ezt bírja.

Idézet:
A probléma ott van, hogy ha valaki most ismerkedik a Merengőn található írásokkal, és történetesen szereti a Sci-fi-t akkor csak merő véletlenségből futhat bele a kimondottan neki szánt történeteimbe.


beírhatod pl.a leírásba, hoyg sci-fi és aki éppen ilyet szeretne olvasni, az egyszerűen rákeres. vagy esetleg létrehozhatok egy jellemzőt...
de aki ide jön, az általában nem akar sci-fit olvasni, arra vannak más, jobb oldalak.

Idézet:
Meg pl. gondolkodtál már azon, hogy hány író lett "NEM-regisztrálva", mert az általa képviselt kategória nincs a listában?

Aztán ott a változatosság kérdése. Mert ugye minél több féle írás van fent, annál többen kapnak rá a Merengőn olvasásra... A nagy olvasottság pedig talán több kritikával jár, ami meggyőzi az írókat, hogy érdemes ide írni... meg ilyenek Nah.. asszem érted mire gondolok.


Csak egy HP fanfiction oldalt szerettem volna. Nem elég nagy a táhelyem és időm ahhoz, hogy egy hatalmas amatőr irodalmi portált létrehozzak. nem utolsó sorban kedvem sincs hozzá.

A Merengőt már így is elég sokan olvassák, talán túl sokan is:D. Mindig attól félek, hogy mikor ír a szolgáltató, hogy túl nagy a látogatottság és el ell költözni


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 22:45 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 17:45
Hozzászólások: 34
.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Woldygirl 2006 március 15 (szerda), 23:21-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 22:24 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 21:14
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Pécs
Ok.. Ez esetben törlöm az írásaimat. :?

Azért kár.

Ezen kívül nem értem a helyzetet..

Mert ha a Merengőt egy meghatározott céllal hoztátok létre, akkor miért hoztátok létre a Privet Drive-ot és miért tettétek fel azt a rengeteg történetet, ami nem felel meg az eredetileg meghatározott célnak, illetve a vele kapcsolatos műfaji követelményeknek :?:

Ha meg "engedékenységből" tettétek fel őket, akkor miért baj, ha Privet Drive-os írók/olvasók szeretnék áttekinthetőbben látni az írásokat és nem ömlesztve?
( azt megértem, hogy ez rengeteg munkával jár az adminok számára, de akkor inkább ezt szerettem volna "hallani", nem pedig ezt a "moziba ne vigyelek?" stílusú hozzászólást )

Tényleg sajnálom, hogy így alakult a dolog, mert a Merengő ugyan csak a múlt év vége felé lépett az életembe, de fontos részévé nőtte ki magát és visszaadta az írásba és a fantáziába vetett hitemet ... :cry:

_________________
Kedvenc idézeteim:
" - A jövő az a hely, ahol leéljük még hátralévő életünket."
" - Holnap lesz hátralévő életem első napja..."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 22:03 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 17:45
Hozzászólások: 34
.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Woldygirl 2006 március 15 (szerda), 23:22-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 22:01 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 17:45
Hozzászólások: 34
.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Woldygirl 2006 március 15 (szerda), 23:22-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: requesting nyú kategória :)
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 22:01 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
ColemanV írta:
....



Köhöm, mielőtt Kristie elrejár, jobbnak tartom, ha én is bekapcsolódom a dolgokba.

A Merengőt Hp fanfic oldalnak hozta létre Kristie, és a Provet Drive-ot csak olyan mellékes lehetőségnek szánta.
Ennek ellenére a szívroham kerülgeti, hogy ott van a legtöbb a történet (többek közt az enyém is... :-P ).
Időnként fel-fel merül, hogy cakk-umpakk törli az egész Privet Drive-ot (pláne néhány versfeltöltés láttán), ám eddig még köös erővel sikerült visszatartanunk ettől a szándékától.

Nos eme háttér ismerete mellette, még mindig azt hiszed, hogy lesz Sci-fi kategória?

(Megjegyezném, ha már kategóriálni kellene a Privet drive-ot, én vers, vagy fantasy kategóriát csinálnák, ugyanis ezek teszik ki a ketegória 85%-t)


Aki sci-fit akar olvasni, az tuti nem egy HP fanfic oldalra jön, hanem a külön erre a célre létrehozott helyekre.

Ennyi...

Erről szól a fáma.

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Lionela 2006 január 26 (csütörtök), 22:03-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: requesting nyú kategória :)
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 21:52 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 21:14
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Pécs
Persze, hogy nincs.. :P

Hiszen az összes írásom törlődött, csak a Tolvajbecsület maradt meg. Pedig azon kívül csak a Kettészakadt ÉN és a DRIVER nem Sci-fi az írásaim közül.

De nem is ez a gondom, mert legjeljebb lassacskán visszatöltöm őket.
A probléma ott van, hogy ha valaki most ismerkedik a Merengőn található írásokkal, és történetesen szereti a Sci-fi-t akkor csak merő véletlenségből futhat bele a kimondottan neki szánt történeteimbe. :-(

Meg pl. gondolkodtál már azon, hogy hány író lett "NEM-regisztrálva", mert az általa képviselt kategória nincs a listában?

Aztán ott a változatosság kérdése. Mert ugye minél több féle írás van fent, annál többen kapnak rá a Merengőn olvasásra... A nagy olvasottság pedig talán több kritikával jár, ami meggyőzi az írókat, hogy érdemes ide írni... meg ilyenek :lol: Nah.. asszem érted mire gondolok.

_________________
Kedvenc idézeteim:
" - A jövő az a hely, ahol leéljük még hátralévő életünket."
" - Holnap lesz hátralévő életem első napja..."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: requesting nyú kategória :)
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 21:31 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:51
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Jó kérdés...
ColemanV írta:
Hi, legkedvencebb admin elvtársak! :-D

A következő kérésem, nem minden önös érdektől mentes... (Gondolom, amelyikőtök olvasta már az írásaimat, az tudja miért :wink: )

Szóval szeretném kérvényezni a Privet Drive kategória, Sci-Fi al-kategóriával való kiegészítését. Plíííz! :P
Előre is köszönettel :
Virgil Coleman
A központozás és a vesszőelhelyezés negatív rekordere... 8)


Bocs, hogy belekotyogok, de én szoktam olvasgatni a PD-t, és úgy vettem észre, hogy nincs olyan kifejezetten sok Sci-fi töri, hogy külön kategória kelljen neki... :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: requesting nyú kategória :)
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 21:27 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 21:14
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Pécs
Hi, legkedvencebb admin elvtársak! :-D

A következő kérésem, nem minden önös érdektől mentes... (Gondolom, amelyikőtök olvasta már az írásaimat, az tudja miért :wink: )

Szóval szeretném kérvényezni a Privet Drive kategória, Sci-Fi al-kategóriával való kiegészítését. Plíííz! :P
Előre is köszönettel :
Virgil Coleman
A központozás és a vesszőelhelyezés negatív rekordere... 8)

_________________
Kedvenc idézeteim:
" - A jövő az a hely, ahol leéljük még hátralévő életünket."
" - Holnap lesz hátralévő életem első napja..."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 25 (szerda), 20:11 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
SzJ írta:
Ja és Just in English topic tényleg nincs, vagy csak én nem találom? :roll:


Nyiss egyet! Arra való az offtopic.

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 25 (szerda), 20:08 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 20:49
Hozzászólások: 131
Tartózkodási hely: monitor előtt, általában komáromban
Szerintem a szereplőlistában Percyt ki lehetne cserélni vki másra (gondolok itt Billre vagy akár Petuniára), ugyanis szerintem sok történetet olvasok, majdnem minden témában, de eddig egy olyannal sem találkoztam, amiben Percy szerepelt volna. Bár ezt ugye az adminok tudják, mert ők olvasnak minden ficet...
Ja és Just in English topic tényleg nincs, vagy csak én nem találom? :roll:

_________________
Létezik egy olyan pillanat, amikor kettesben maradunk egy férfival, és ennek mindketten tudatára ébredünk. Ketten együtt, és ez mindig lehetőségeket rejt magában. Belénk hasít egymás jelenléte. Ez zavarhoz, szexhez vagy félelemhez vezethet, pasastól és helyzettől függően. / az egyetlen, az igazi: Anita Blake/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Javaslat
HozzászólásElküldve: 2006 január 24 (kedd), 17:44 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 18:13
Hozzászólások: 3931
Jynx írta:
Csak annyit szerettem volna javasolni, hogy- talán azért mert kicsit elfogult vagyok- de nem csinálnátok Madam Pudifot kávézójában egy külön topicot a Lily James párosnak? csak mert nagyon szeretm őket, de így nagyon nehéz megtalálni a róluk szóló storikat. Meg nincs is belőle sok és ez talán írásra ösztönözné az embereket!! Lécci válaszoljatok! Vagy írjatok ide: darkselene@freemail.hu Köszi


sztem is megfontolásra érdemes. majd kristie eldönti, de én is egyetértek veled, jynx.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Javaslat
HozzászólásElküldve: 2006 január 24 (kedd), 16:25 
Csak annyit szerettem volna javasolni, hogy- talán azért mert kicsit elfogult vagyok- de nem csinálnátok Madam Pudifot kávézójában egy külön topicot a Lily James párosnak? csak mert nagyon szeretm őket, de így nagyon nehéz megtalálni a róluk szóló storikat. Meg nincs is belőle sok és ez talán írásra ösztönözné az embereket!! Lécci válaszoljatok! Vagy írjatok ide: darkselene@freemail.hu Köszi


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2006 január 19 (csütörtök), 20:56 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 10:17
Hozzászólások: 3541
Szeretném, ha ezentúl csak ebben a topicban kérnétek ilyen dolgokat, mert így könnyebb áttekinteni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 378 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség