Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 19 (péntek), 12:17

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2925 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 59  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2024 április 04 (csütörtök), 22:22 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2024 április 04 (csütörtök), 22:12
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Keresek egy történetet, amit még évekkel ezelőtt olvastam. Original slash fanfic volt. A történet egyik főszereplője egy testvérpár egyik tagja, nagyon szoros ez a testvéri kapcsolat. A főszereplő találkozik egy sráccal, aki mint később kiderül egyfajta kapuként szolgál egy szörnynek. A főszereplő feladata lenne megakadályozni, hogy ez a kapu megnyíljon, még álmaiban is szólnak hozzá, de végül nem tudja megölni a srácot és a szörny megöli őt is és a testvérét is. A fiú, aki a szörny kapuja, gyakorlatilag halhatatlan és a történet folyamán abba is betekintést nyerünk, hogy hogyan vált szörnnyé még évtizedekkel a történet előtt.

Valami ilyesmire emlékszem, de nem is biztos hogy original volt. A probléma az, hogy nem emlékszem a szereplők nevére.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2024 március 24 (vasárnap), 17:36 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 19:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
lilybrown írta:
Sziasztok!
Keresek néhány HP ficet:

1. Harry-Piton mentor kapcsolat (emlékeim szerint nem slash volt), nagy ha hsúly volt a legilimencián, és a végső leszámolás Voldemorttal is az elmékben volt. Roxmortsban egy kis házikóban voltak akkor, és Pitonnal együtt léptek be a Nagyúr elméjébe, Voldemortnak Lucius volt a segédje, és talán még Dumbledore is megjelent az elmesíkon.


Sorry, látom, ez sem ma volt... szegény kérdező már valószínűleg erre sem jár, de nekem eddig nem esett le... XD
Csak most jöttem rá, hogy végtelenül ismerős, és szerintem az Új világ lesz az.

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2024 március 21 (csütörtök), 20:36 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2024 március 21 (csütörtök), 20:29
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Egy olyan alternatív 7. kötet keresek amiben Harry ilyen szupermágus lesz szinte. Ilyenek vannak benne, hogy: egyszer eljátszák Ginny-vel, hogy meghalnak és Harry egy fadarabot varázsol át holttestnek de senki nem tudja megállapítani, hogy hamisítvány. Visszatérnek az iskolába de álruhában és Harry tanít sötét varázslatok kivédését (Azt hiszem Benjamin lesz a neve, de ez nem biztos) Meg valahol megment egy kissrácot akit örökbe fogad. (Azt hiszem Daniel a név, de ez se biztos.) Illetve talán ennek a vége az, hogy felébred fiatalon és az egészet csak álmodta.

((((Szeretet HAtalma cím rémlett, de nem látom sehol, hogy ez létezett volna valaha))))

Ezer hála ha valaki kitalálja :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2024 március 15 (péntek), 22:00 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 19 (szerda), 23:42
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Miskolc
Rafael0209 írta:
Sziasztok

Két történetet keresek.
Sajnos nem emlékszem, hogy hol olvastam őket.

---1---Harry megvakult és Piton kérik meg hogy segítsen.
:haha: 8)
---2---Harry valahogy megsérült, talán megégett, de sajna ebben nem vagyok biztos és egy különleges ruhát készítenek neki. Valamilyen katonai bázison van és az ott lévő katonákkal edz.
:roll: :idea:
Ha jól emlékszem, mindkét történet slash, Harry\Piton.

Köszönöm, ha válaszoltok.


Szia!

Az első: Luna_L : Szélcsengő című története.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2024 március 07 (csütörtök), 12:13 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2015 május 30 (szombat), 15:52
Hozzászólások: 78
Sziasztok :)

Azt a SSHG-t keresem, amikor Ginny a Foltozott Üstbe költözik a gyerekekkel, mert Harry nem tud azon túllépni, h Hermione Perselussal van.
Köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2024 február 27 (kedd), 20:00 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 február 01 (hétfő), 0:36
Hozzászólások: 32
Sziasztok
Olyan történeteket keresek, ahol Voldemort az iskolában tanít.
Négy olyanra emlékszem ami nagyon tetszett, de sajna egyiket sem találom. Hiába írom be a keresőbe, mindent kiad, de ezeket sajna nem.
Előre is köszönöm a válaszokat.
Legyen szép estétek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2024 február 11 (vasárnap), 17:53 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2015 május 30 (szombat), 15:52
Hozzászólások: 78
Sziasztok :)

Melyik Snangerben van benne,hogy Perselus lefeküdt Minervával?
Szerintem Hermione tanár lehet már, és Minerva el akarja tántorítani Perselustól, és valami olyat mond neki, hogy tudja, hogy skótkockás a baldachinja, i mean Perselus elmondta Hermionénak, hogy ezer éve fiatalon lefeküdt Minervával.
Rengeteg Snangert újraolvastam és nem találom, sehol :(((
Help!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2024 február 10 (szombat), 15:45 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2015 május 30 (szombat), 15:52
Hozzászólások: 78
Rafael0209 írta:
Sziasztok

Két történetet keresek.
Sajnos nem emlékszem, hogy hol olvastam őket.

---1---Harry megvakult és Piton kérik meg hogy segítsen.
:haha: 8)
---2---Harry valahogy megsérült, talán megégett, de sajna ebben nem vagyok biztos és egy különleges ruhát készítenek neki. Valamilyen katonai bázison van és az ott lévő katonákkal edz.
:roll: :idea:
Ha jól emlékszem, mindkét történet slash, Harry\Piton.

Köszönöm, ha válaszoltok.


2, Esetleg az Almafa? Merin fent van


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2024 február 03 (szombat), 23:44 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 február 01 (hétfő), 0:36
Hozzászólások: 32
Sziasztok

Két történetet keresek.
Sajnos nem emlékszem, hogy hol olvastam őket.

---1---Harry megvakult és Piton kérik meg hogy segítsen.
:haha: 8)
---2---Harry valahogy megsérült, talán megégett, de sajna ebben nem vagyok biztos és egy különleges ruhát készítenek neki. Valamilyen katonai bázison van és az ott lévő katonákkal edz.
:roll: :idea:
Ha jól emlékszem, mindkét történet slash, Harry\Piton.

Köszönöm, ha válaszoltok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2024 január 20 (szombat), 23:00 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2015 május 30 (szombat), 15:52
Hozzászólások: 78
Nem csak Granger szerintem



lilybrown írta:
Sziasztok!
Keresek néhány HP ficet:

1. Harry-Piton mentor kapcsolat (emlékeim szerint nem slash volt), nagy ha hsúly volt a legilimencián, és a végső leszámolás Voldemorttal is az elmékben volt. Roxmortsban egy kis házikóban voltak akkor, és Pitonnal együtt léptek be a Nagyúr elméjébe, Voldemortnak Lucius volt a segédje, és talán még Dumbledore is megjelent az elmesíkon.

2. Volt egy Hermione-Piton történet, ahol Piton megkerőszakolta a lányt. Nem azt keresem, amikor megmosdatja utána rituális keretek között,han volt egy másik. Valami olyasmit mond, hogy inkább én, mint másik halálfaló. Azt hiszem a Malfoy kúriában voltak.

Köszönöm :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2023 szeptember 21 (csütörtök), 22:35 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2023 szeptember 21 (csütörtök), 22:27
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Egy olyan fanfic-et keresek, aminek anno külön oldala volt, amit egyszerűen nem találok, le pedig úgy néz ki, nem mentettem.

Infók:
Sirius-Piton slash. Sirius átkerül a függöny túloldalára, Piton meg utána meg, csak ottragadnak kicsit. Van barlang, meg tó is, mert egyszer a vizes ruhát veszik le, s Sirius Piton alsónadrágját akarja lerángatni róla. Kívülről mentik ki őket, amikor már összejöttek, kint elválnak útjaik. Később Sirius bevallja Lupinnak, hogy szerelmes Pitonba, majd elmegy a Roxfortba hozzá.

Előre is köszönöm, ha valaki el tudja küldeni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2023 július 09 (vasárnap), 15:04 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Azmaria írta:
Sziasztok!
Ezt már régebben is keresték de most én is keresem:

"Egy Sterek történetet keresek. Stiles apja meghal, Derek lesz a fiú támasza, majd a párja, amit Scott nem fogad jól. Nagyon összevesznek. Scott Stilest üti meg Derek helyett.
Aztán Derek és Stiles megsérül, ezért Petert fel kell támasztani.
Ennyire emlékszem."

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!


Szia!
Ha jól emlékszem, fent volt Merengőn, de már nem található meg.
Én is szerettem ezt a történetet, így örülnék, ha valakinek meg lenne. :)

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2023 július 09 (vasárnap), 14:58 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Gizi írta:
Lizzie01 írta:
Gizi írta:
Sziasztok!
Egy snarry fordítást keresek. Mèg a Merengő frissítèse előtt találtam, olvastam, de elfelejtettem a címèt ès azóta nem találom.
A törtènet :A roxforti nagy csata lezajlott, de majdnem mindent el is pusztított.
Harry Potter a jövőben, egy új világban tèr magához, ahol újra talàlkozik Perselus Pitonnal. A törtènetben keveredik a varázslat, a Star Wars, Startrek ès a Slayers anime egy egy mozzanata.
Megköszönnèm, ha tudnátok segíteni magyar fordítást találni.
Előre is köszönöm! :)


Szia!

Szerintem ez lesz az :)
https://merengo.hu/viewstory.php?sid=66946&warning=4


Szia!
Nagyon szépen köszönöm, ezt kerestem! <3




Örülök, hogy sikerült megtalálni. :)

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2023 június 23 (péntek), 21:13 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2023 április 18 (kedd), 19:38
Hozzászólások: 2
Lizzie01 írta:
Gizi írta:
Sziasztok!
Egy snarry fordítást keresek. Mèg a Merengő frissítèse előtt találtam, olvastam, de elfelejtettem a címèt ès azóta nem találom.
A törtènet :A roxforti nagy csata lezajlott, de majdnem mindent el is pusztított.
Harry Potter a jövőben, egy új világban tèr magához, ahol újra talàlkozik Perselus Pitonnal. A törtènetben keveredik a varázslat, a Star Wars, Startrek ès a Slayers anime egy egy mozzanata.
Megköszönnèm, ha tudnátok segíteni magyar fordítást találni.
Előre is köszönöm! :)


Szia!

Szerintem ez lesz az :)
https://merengo.hu/viewstory.php?sid=66946&warning=4


Szia!
Nagyon szépen köszönöm, ezt kerestem! <3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2023 május 09 (kedd), 23:06 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Gizi írta:
Sziasztok!
Egy snarry fordítást keresek. Mèg a Merengő frissítèse előtt találtam, olvastam, de elfelejtettem a címèt ès azóta nem találom.
A törtènet :A roxforti nagy csata lezajlott, de majdnem mindent el is pusztított.
Harry Potter a jövőben, egy új világban tèr magához, ahol újra talàlkozik Perselus Pitonnal. A törtènetben keveredik a varázslat, a Star Wars, Startrek ès a Slayers anime egy egy mozzanata.
Megköszönnèm, ha tudnátok segíteni magyar fordítást találni.
Előre is köszönöm! :)


Szia!

Szerintem ez lesz az :)
https://merengo.hu/viewstory.php?sid=66946&warning=4

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2023 április 18 (kedd), 19:49 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2023 április 18 (kedd), 19:38
Hozzászólások: 2
Sziasztok!
Egy snarry fordítást keresek. Mèg a Merengő frissítèse előtt találtam, olvastam, de elfelejtettem a címèt ès azóta nem találom.
A törtènet :A roxforti nagy csata lezajlott, de majdnem mindent el is pusztított.
Harry Potter a jövőben, egy új világban tèr magához, ahol újra talàlkozik Perselus Pitonnal. A törtènetben keveredik a varázslat, a Star Wars, Startrek ès a Slayers anime egy egy mozzanata.
Megköszönnèm, ha tudnátok segíteni magyar fordítást találni.
Előre is köszönöm! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2023 március 28 (kedd), 18:35 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2020 szeptember 14 (hétfő), 13:26
Hozzászólások: 4
:-( Hát ezt szomorúan olvasom. Nagyon szépen köszönöm az infót! Ha esetleg valakinek meg lenne lementve a történet és örömmel megosztaná velem, nagyon boldoggá tenne! Email: cromwellblair@gmail.com

Köszönöm szépen!

Blair :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2023 március 25 (szombat), 13:02 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Szia!

Ez DaRi írása volt, de ő sajnos mindent törölt a Meriről...


Blair Cromwell írta:
Sziasztok!

Továbbra is keresek egy történetet, aminek sajnos sem a címére, sem pedig az írójára nem emlékszem, de már hónapok óta nem megy ki a fejemből és ha fene fenét eszik, akkor se találom, pedig már a slash kategóriát a-z-ig átböngésztem. :-(

Szóval röviden a történet:
Van egy fiú, aki a nevelőjével a királyi udvarba látogat, ahol az őrök észre veszik, hogy a fiú mennyire hasonlít a király előző ágyasára. Jelentik is ezt a királynak, aki azonnal meg is vásárolja őt. Egy fekete, hosszúhajú eunuch elkezdi őt kiképezni a király ágyasává (a király egy trónbitroló és maszkot visel, amit sose vesz le, ő tette eunuchá a kiképzőt, mert annak vizsonya volt az előző ágyasával). A fiú a király ágyasa lesz, de nem lesz belé szerelmes. A királyi tanács egyik tagjába szeret bele, akinek hosszú, vörös haja van és Renének hívják, régen ő is a király szeretője volt, akitől kapott egy nagy kastélyt, miután úgy döntöttek, hogy befejezik a szeretői viszonyukat és René a tanács tagjává vált, valamint a király barátja maradt. René elég érdekes személyiség, szeret emberek ölni és kínozni. Titkos viszonyt fog folytatni a király jelenlegi ágyasával (a fiúval). Kiderül, hogy a fiúnak van egy ikertestvére és jog szerint övéké lenne a trón, így összeesküdnek a trónbitorló király ellen és visszaveszik a királyságot. Egyik fiúból se lesz király, helyettük Renét koronázzák meg és a fiú ikertestvére az eunuch kiképző párja lesz.

Pár éve olvastam a történetet, de már abban sem vagyok biztos, hogy Merengőn. Annyira újra szeretném olvasni, de senkinek nem jut eszembe a neve a történetből, viszont szinte kristálytisztán meg van az egész sztori a fejemben.

Ami még eszembe jutott, hogy a királyi család színe a vörös/piros és René egyszer vörös hajszalagot tesz a hajába, amiért majdnem kivégzik...

Segítsetek megtalálni ezt a történetet, kérlek. :xx:

Vagy ha még oldalakat tudtok mondani, ahol vannak fent írások, azt megköszönném! Azokat is átböngészném!

Szép estét!
Blair

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2023 március 22 (szerda), 21:06 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2020 szeptember 14 (hétfő), 13:26
Hozzászólások: 4
Sziasztok!

Továbbra is keresek egy történetet, aminek sajnos sem a címére, sem pedig az írójára nem emlékszem, de már hónapok óta nem megy ki a fejemből és ha fene fenét eszik, akkor se találom, pedig már a slash kategóriát a-z-ig átböngésztem. :-(

Szóval röviden a történet:
Van egy fiú, aki a nevelőjével a királyi udvarba látogat, ahol az őrök észre veszik, hogy a fiú mennyire hasonlít a király előző ágyasára. Jelentik is ezt a királynak, aki azonnal meg is vásárolja őt. Egy fekete, hosszúhajú eunuch elkezdi őt kiképezni a király ágyasává (a király egy trónbitroló és maszkot visel, amit sose vesz le, ő tette eunuchá a kiképzőt, mert annak vizsonya volt az előző ágyasával). A fiú a király ágyasa lesz, de nem lesz belé szerelmes. A királyi tanács egyik tagjába szeret bele, akinek hosszú, vörös haja van és Renének hívják, régen ő is a király szeretője volt, akitől kapott egy nagy kastélyt, miután úgy döntöttek, hogy befejezik a szeretői viszonyukat és René a tanács tagjává vált, valamint a király barátja maradt. René elég érdekes személyiség, szeret emberek ölni és kínozni. Titkos viszonyt fog folytatni a király jelenlegi ágyasával (a fiúval). Kiderül, hogy a fiúnak van egy ikertestvére és jog szerint övéké lenne a trón, így összeesküdnek a trónbitorló király ellen és visszaveszik a királyságot. Egyik fiúból se lesz király, helyettük Renét koronázzák meg és a fiú ikertestvére az eunuch kiképző párja lesz.

Pár éve olvastam a történetet, de már abban sem vagyok biztos, hogy Merengőn. Annyira újra szeretném olvasni, de senkinek nem jut eszembe a neve a történetből, viszont szinte kristálytisztán meg van az egész sztori a fejemben.

Ami még eszembe jutott, hogy a királyi család színe a vörös/piros és René egyszer vörös hajszalagot tesz a hajába, amiért majdnem kivégzik...

Segítsetek megtalálni ezt a történetet, kérlek. :xx:

Vagy ha még oldalakat tudtok mondani, ahol vannak fent írások, azt megköszönném! Azokat is átböngészném!

Szép estét!
Blair


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2023 március 11 (szombat), 20:35 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2021 február 22 (hétfő), 14:56
Hozzászólások: 13
Hermione írta:
Sziasztok,egyszer olvastam egy fanficet.
Nem sokra emlékszem. Annyira,hogy harry visszament az alapítók korába és ők tanították. Harry pedig beleszeret azt hiszem hugrabug helga lányába. És harry át tud változni egy sárkánnyá. Köszönöm a segítséget.



Feladtad a leckét, de addig nem nyugodtam amíg meg nem találtam. Végül a kedvemceimet böngészve jutottam megoldásra, a kereső nem volt a barátom :-)

https://merengo.hu/viewstory.php?sid=40167
Azt írja, hogy befejezetlen, de szerintem be van :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2023 január 31 (kedd), 15:19 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Bella311 írta:
Lizzie01 írta:

Szia!
Köszönöm, ezt láttam. Augusztusban már írtam a válaszolónak akinek állítólag megvan, de az e-mailem megadása után nem válaszolt és nem is küldött semmit.



Hát nem tudom. Én nem ismerem ezt a történetet, és lementeni se szoktam másokét. :(

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2023 január 23 (hétfő), 14:24 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 július 11 (péntek), 18:48
Hozzászólások: 3
Lizzie01 írta:
Bella311 írta:
Sziasztok!
Még mindig keresem RekaDeLaCool Bellatrix Black történetét. Nincs meg valakinek lementve, aki elküldené e-mailben (b.kitti610@gmail.com) vagy csak egy olyan oldalt, ahol fent van?
Előre is köszi!



Szia! Itt találtam egy kis infót.
https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakoz ... fanfiction


Szia!
Köszönöm, ezt láttam. Augusztusban már írtam a válaszolónak akinek állítólag megvan, de az e-mailem megadása után nem válaszolt és nem is küldött semmit.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2023 január 22 (vasárnap), 14:04 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Bella311 írta:
Sziasztok!
Még mindig keresem RekaDeLaCool Bellatrix Black történetét. Nincs meg valakinek lementve, aki elküldené e-mailben (b.kitti610@gmail.com) vagy csak egy olyan oldalt, ahol fent van?
Előre is köszi!



Szia! Itt találtam egy kis infót.
https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakoz ... fanfiction

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2023 január 07 (szombat), 21:32 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2014 július 11 (péntek), 18:48
Hozzászólások: 3
Sziasztok!
Még mindig keresem RekaDeLaCool Bellatrix Black történetét. Nincs meg valakinek lementve, aki elküldené e-mailben (b.kitti610@gmail.com) vagy csak egy olyan oldalt, ahol fent van?
Előre is köszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 december 31 (szombat), 0:00 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Rafael0209 írta:
Sziasztok. :give:

Ismét Harry Potter történetet keresek.

Sok minden nem jut eszembe belőle, sajnos. :oops:

Voldemort az iskolában tanít.
Azt hiszem összejön Harryvel.
Az nem biztos, hogy befejezett, de az tuti, hogy hosszú.

Az az egy biztos, hogy nem az Elhagyva című töri az, mert azt most fejeztem be.



A másik amit keresek, pedig:
Harry terhes, de senki nem tudja
Elfogják, bezárják egy cellába
Elkezdődik a szülés, Lucius és piton segít neki benne.
Draco a másik apa.

Előre is nagyon köszonöm a választ.




A másodikhoz itt egy link:
https://merengo.hu/viewstory.php?sid=64878
Remélem, ez lesz az :)

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 december 30 (péntek), 23:45 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
cica19 írta:
Sziasztok!
Serveritust keresek.
Csak annyi van meg belőle,
hogy Dudleyt Sirius neveli fel,
Harryt meg Perselus.
Dudley is varázsló és a szülők Azkabanban vannak.
Köszike



Szerintem ezt én írtam... Nem várt apaság a címe.
https://merengo.hu/viewstory.php?sid=130709

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 november 06 (vasárnap), 16:16 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2022 november 06 (vasárnap), 16:09
Hozzászólások: 1
Sziasztok, egy Remus/Sirius történetet keresek. Sajnos a történet címét nem tudom, de emlékszem, hogy volt benne egy rész, hogy Remus ír egy levelet James-nek, amiben leírja neki, hogy szerelmes Siriusba, és segítséget kér James-től, hogyan hódíthatja meg Siriust, de persze aztán úgy tesz, mintha csak véletlenül írta volna meg, de amikor James dühösen számon kéri ezt rajta, hogy akkor mégis miért kér segítséget Sirius meghódítására, Remus kénytelen bevallani az igazat. Azt hiszem, hogy karácsonyi szünetben írja a levelet, otthonról, a többi Tekergő viszont az iskolában van a szünet alatt. Köszönöm a segítséget. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 október 24 (hétfő), 19:35 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2020 szeptember 14 (hétfő), 13:26
Hozzászólások: 4
Sziasztok!

Pici segítséget kérnék. Kettő történetet keresek, az egyik Alexis - Silentium című története, akinek esetleg meg van, az el tudná küldeni? Tudom, hogy már nem lesz befejezve, de nagyon szeretem ezt a történetet.

A másiknak sem az íróját, sem pedig a címét nem tudom. Egy fiúról szól, akit az édesanyja othagyott egy családnál, valamilyen tanonc lesz belőle és elkísérheti a mesterét/nevelőjét a királyi udvarba, ahol a király azonnal szeme vet rá, mert hasonít az egyik volt szeretőjéhez. Úgymond királyi utasításra "elrabolják" őt és elkezdik kiképezni ágyasnak. A fiú nem lesz szerelmes a királyba, helyette az egyik tanácsadójába szeret bele, akinek hosszú vörös haja van és Reneé-nek hívják. Az ő kapcsolatuk kibontakozását mutatja be a történet néhány jókora csavarral, erotikával és picike kínzással. Befejezett történet volt, aki esetleg ráismer és megosztaná velem, annak ezer hála és köszönet. <3

Email címem: cromwellblair@gmail.com

Kellemes Estét Minenkinek!

Üdvözlettel:
Blair


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 szeptember 11 (vasárnap), 21:14 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2022 szeptember 11 (vasárnap), 21:10
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Egy olyan történetet keresek, aminek egy lány a főszereplője. ha jól emlékszem talán a pokolban szolgál, és valahogy a (talán) démonok urához/vezéréhez kerül. Volt egy jelenet, ahol az úr sötét energiája kiszívja belőle a levegőt. Meg a többi lány féltékeny rá és megtámadják a kertben. Nem tudom ennyiből rá lehet e ismerni. Amikor olvastam akkor még befejezetlen volt talán 11 fejezet körül járt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 augusztus 09 (kedd), 21:33 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2022 május 20 (péntek), 14:27
Hozzászólások: 2
Sziasztok!
Egy HP Next gen ficet keresek. Nagy családi karácsonyi vagy szilveszteri partyt tartottak, ahol a közös vacsora meg ilyesmik után a gyerekek felvonulnak a padlásszobába, a felnőttek meg lent buliznak. Ron és Hermione hozott a felnőttek bulijához valami felejtés bájitalt, amit a gyerekek elloptak. És mindent megtettek, amit valaha életükben ki akartak próbálni.
Ha tudnátok segíteni, nagyon örülnék neki.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 augusztus 09 (kedd), 8:31 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 19 (szerda), 23:42
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Miskolc
Lonitare írta:
Sziasztok!
Egy original történetet keresek ami angyalokról szól egy angyal és egy démon párosítással. Sokra már nem emlékszek belőlle csak hogy Mihály arkangyalnak volt egy testvére aki a végén meghal és emberként születik újjá. Démoni tűz volt a neve vagy valami hasonló, sajnos az író nevére már nem emlékszek. Az Anime fanfiction Stylen volt publikálva és sajnos ahogy az oldal réges rég megszünt sehol máshol nem találom.
Ha valakinek talán megvan lementve nagyon megköszönném ha elküldené nekem is.
Email címem: loni.lonitare@freemail.hu


Szia! Az az arkangyal nem Gabriel volt? És az angyal és démon pedig Shiro és Kuroi? Ha ez volt az, akkor nekem megvan és elküldöm.

Üdv,
Fairy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 augusztus 07 (vasárnap), 19:25 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2021 július 09 (péntek), 1:09
Hozzászólások: 16
Sziasztok!

Nem tudja valaki hova tűnt a Ha téged választalak, és a Ha engem választasz című Gyilkos elmék Hotch/Reid párosítású fanfictionok.

Köszönöm :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 augusztus 01 (hétfő), 13:30 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 szeptember 15 (csütörtök), 13:06
Hozzászólások: 2
Sziasztok!
Egy original történetet keresek ami angyalokról szól egy angyal és egy démon párosítással. Sokra már nem emlékszek belőlle csak hogy Mihály arkangyalnak volt egy testvére aki a végén meghal és emberként születik újjá. Démoni tűz volt a neve vagy valami hasonló, sajnos az író nevére már nem emlékszek. Az Anime fanfiction Stylen volt publikálva és sajnos ahogy az oldal réges rég megszünt sehol máshol nem találom.
Ha valakinek talán megvan lementve nagyon megköszönném ha elküldené nekem is.
Email címem: loni.lonitare@freemail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 július 30 (szombat), 23:10 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2021 július 09 (péntek), 1:09
Hozzászólások: 16
Sziasztok!

Ismét egy snarry történetet keresek, remélem tudtok segíteni.
Harry és Piton összejönnek, ám lebuknak az igazgatónő előtt, aki ezért kirúgja a férfit. Harry bosszúból szövetkezik Dracoval, hogy kikészítsék Mcgalagonyt, pl beengednek egy trollt az iskolába, stb. Humoros történet.
Köszönöm. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 július 18 (hétfő), 21:37 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2021 február 22 (hétfő), 14:56
Hozzászólások: 13
Sziasztok!
Keresek néhány HP ficet:

1. Harry-Piton mentor kapcsolat (emlékeim szerint nem slash volt), nagy ha hsúly volt a legilimencián, és a végső leszámolás Voldemorttal is az elmékben volt. Roxmortsban egy kis házikóban voltak akkor, és Pitonnal együtt léptek be a Nagyúr elméjébe, Voldemortnak Lucius volt a segédje, és talán még Dumbledore is megjelent az elmesíkon.

2. Volt egy Hermione-Piton történet, ahol Piton megkerőszakolta a lányt. Nem azt keresem, amikor megmosdatja utána rituális keretek között,han volt egy másik. Valami olyasmit mond, hogy inkább én, mint másik halálfaló. Azt hiszem a Malfoy kúriában voltak.

Köszönöm :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 július 18 (hétfő), 21:28 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2021 február 22 (hétfő), 14:56
Hozzászólások: 13
Betty1987 írta:
Sziasztok!

Keresek egy történetet. Hermione/Piton történet. Arról szól, hogy Hermione kihallgat egy vitát Piton és Dumbledore között. A hallottak után Hermione segíteni akar Pitonnak, ezért Korepetálja Nevillt, illetve azokat, akik gyengék bájitaltanból. Készít valami varázs ágyneműt is neki, hogy jobban tudjon aludni, ne legyenek rémálmai. A lepedőn a hímzés egy oroszlánt és egy kígyót ábrázol. Valaki esetleg tudja, melyik ez a történet?
Előre is köszönöm a segítséget.


Ez a Pet project című történet , merengőn Perselus/Hermione kategóriában fent van :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 június 25 (szombat), 23:02 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2021 július 09 (péntek), 1:09
Hozzászólások: 16
Fairy írta:
Bones írta:
Sziasztok!

Ismét hozzátok fordulok, ha még nem untok. :)
Ezúttal három történetet keresek: két snarryt és egy Au hp ficet.

Az első egy olyan snarry, amiben Harry az alapítóktól tanul mardekáros barátaival (az arany trió felbomlott) és Piton benne a lelki társa, aki egyébként vámpír de Dumbledore elrabolta még gyermekkorában. WS-re íródott ha jól emlékszem.

A második egy paródia amelyben Harry, aki már régóta szerelmes Pitonba, részegen ráveti magát szegény tanerőre, majd törli az emlékezetét, aztán ezt újra és újra eljátsza mígnem egyszer elfelejti kiradírozni Piton emlékeit, aki ezután természetesen bosszút áll.

A harmadik a tekergők korában játszódik, de nem ők a főszereplők hanem a mardekárosok bandája, Piton és barátai, akik visszavágnak a tekergők szemétkedéseiért. Azt hiszem nem volt befejezve.

Köszönöm ha tudtok segíteni valamelyikben. :)



Szia!

Az első Snarry: Árnyékból a Fénybe - nem tudom fent van-e valahol, ha kéred, írj üzenetet (varazsskatulya kukac gmail pont com.


Üdv,
Fairy



Köszönöm. Így már megtaláltam, fenn van LJ-n.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 június 22 (szerda), 7:23 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2022 június 22 (szerda), 7:10
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Keresek egy történetet. Hermione/Piton történet. Arról szól, hogy Hermione kihallgat egy vitát Piton és Dumbledore között. A hallottak után Hermione segíteni akar Pitonnak, ezért Korepetálja Nevillt, illetve azokat, akik gyengék bájitaltanból. Készít valami varázs ágyneműt is neki, hogy jobban tudjon aludni, ne legyenek rémálmai. A lepedőn a hímzés egy oroszlánt és egy kígyót ábrázol. Valaki esetleg tudja, melyik ez a történet?
Előre is köszönöm a segítséget.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 június 19 (vasárnap), 21:01 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2022 június 19 (vasárnap), 20:57
Hozzászólások: 1
Sziasztok,egyszer olvastam egy fanficet.
Nem sokra emlékszem. Annyira,hogy harry visszament az alapítók korába és ők tanították. Harry pedig beleszeret azt hiszem hugrabug helga lányába. És harry át tud változni egy sárkánnyá. Köszönöm a segítséget.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 június 15 (szerda), 16:45 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 19 (szerda), 23:42
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Miskolc
Bones írta:
Sziasztok!

Ismét hozzátok fordulok, ha még nem untok. :)
Ezúttal három történetet keresek: két snarryt és egy Au hp ficet.

Az első egy olyan snarry, amiben Harry az alapítóktól tanul mardekáros barátaival (az arany trió felbomlott) és Piton benne a lelki társa, aki egyébként vámpír de Dumbledore elrabolta még gyermekkorában. WS-re íródott ha jól emlékszem.

A második egy paródia amelyben Harry, aki már régóta szerelmes Pitonba, részegen ráveti magát szegény tanerőre, majd törli az emlékezetét, aztán ezt újra és újra eljátsza mígnem egyszer elfelejti kiradírozni Piton emlékeit, aki ezután természetesen bosszút áll.

A harmadik a tekergők korában játszódik, de nem ők a főszereplők hanem a mardekárosok bandája, Piton és barátai, akik visszavágnak a tekergők szemétkedéseiért. Azt hiszem nem volt befejezve.

Köszönöm ha tudtok segíteni valamelyikben. :)



Szia!

Az első Snarry: Árnyékból a Fénybe - nem tudom fent van-e valahol, ha kéred, írj üzenetet (varazsskatulya kukac gmail pont com.


Üdv,
Fairy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 június 04 (szombat), 22:30 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2021 július 09 (péntek), 1:09
Hozzászólások: 16
Sziasztok!

Ismét hozzátok fordulok, ha még nem untok. :)
Ezúttal három történetet keresek: két snarryt és egy Au hp ficet.

Az első egy olyan snarry, amiben Harry az alapítóktól tanul mardekáros barátaival (az arany trió felbomlott) és Piton benne a lelki társa, aki egyébként vámpír de Dumbledore elrabolta még gyermekkorában. WS-re íródott ha jól emlékszem.

A második egy paródia amelyben Harry, aki már régóta szerelmes Pitonba, részegen ráveti magát szegény tanerőre, majd törli az emlékezetét, aztán ezt újra és újra eljátsza mígnem egyszer elfelejti kiradírozni Piton emlékeit, aki ezután természetesen bosszút áll.

A harmadik a tekergők korában játszódik, de nem ők a főszereplők hanem a mardekárosok bandája, Piton és barátai, akik visszavágnak a tekergők szemétkedéseiért. Azt hiszem nem volt befejezve.

Köszönöm ha tudtok segíteni valamelyikben. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 május 20 (péntek), 14:37 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2022 május 20 (péntek), 14:27
Hozzászólások: 2
Sziasztok!
Egy Draco Malfoy x Charlie Weasley slasht keresek. Talán két éve olvastam, a se a szerzőjére sem a címére nem emlékszem sajnos. :-(
Hátha valaki tud segíteni.
Köszönöm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 május 04 (szerda), 12:12 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2022 május 04 (szerda), 12:06
Hozzászólások: 1
Hátha valaki még emlékszik rá.
Keresek egy sztorit, azt hiszem főszerepben Lily (a legifjabb). Elrabolták és fogva tartják valahol, és a falban egy kő mögött talál leveleket/levélnaplót egy előző lánytól, azt olvasgatja a magányos fogsága alatt.
>spoiler<
A végén kiderül, hogy az a lány meghalt, és hogy Hermione volt. Harry-ék még a sírjához is elviszik.

Szerintem van vagy 10 éve, hogy olvastam, de hátha valaki ráismer :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 április 24 (vasárnap), 15:46 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2021 július 09 (péntek), 1:09
Hozzászólások: 16
kitty0319 írta:
Bones itt a link https://merengo.hu/viewstory.php?sid=20318 :) ha esetleg nem adja ki, akkor googlebe beírod a címet és mellé, hogy fanfic. :)



Nagyon szépen köszönöm! :D ezek szerint csak béna vagyok pedig már rég próbáltam de mindig egy másik fichez dobált a kereső XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 április 24 (vasárnap), 0:48 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2022 március 20 (vasárnap), 20:46
Hozzászólások: 2
Bones itt a link https://merengo.hu/viewstory.php?sid=20318 :) ha esetleg nem adja ki, akkor googlebe beírod a címet és mellé, hogy fanfic. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 április 22 (péntek), 22:50 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2021 július 09 (péntek), 1:09
Hozzászólások: 16
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hová tűnt a Meztelen igazság című vegyes slash HP fanfic? Már mindenhogy kerestem de a Google nem a barátom úgy látszik. Sajnos az író neve nem jut eszembe és így hiába a cím, mindig egy másik történetet dob ki eredménynek.
Köszönöm :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 április 20 (szerda), 21:11 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2022 április 20 (szerda), 20:41
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Ezt már régebben is keresték de most én is keresem:

"Egy Sterek történetet keresek. Stiles apja meghal, Derek lesz a fiú támasza, majd a párja, amit Scott nem fogad jól. Nagyon összevesznek. Scott Stilest üti meg Derek helyett.
Aztán Derek és Stiles megsérül, ezért Petert fel kell támasztani.
Ennyire emlékszem."

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 április 12 (kedd), 21:16 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 10 (szerda), 16:49
Hozzászólások: 142
Tartózkodási hely: un coin du vieux Montmartre
Sziasztok!

Keresek egy Snarry fic-et, már vagy tíz éve nem olvastam, emlékszem, hogy egy hosszabb darab volt, Draco/Sirius párosítással a háttérben. Talán Harrynek volt egy háza Roxmortsban, ahol a Rend összegyűlt a nagy csata előtt, seprűs támadást is terveztek, ez hozta össze Dracot és Siriust. Tudja valaki, hogy ez melyik fic (lehet, hogy összemostam néhány másikkal, bocsi)?

Előre is köszi :)

_________________
Kép
J's 'rai toujours la môme des sauterelles,
La bonne copine des coccinelles,
La petite fille des chants d'oiseaux,
Qui s'cache au milieu des roseaux


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 március 24 (csütörtök), 21:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Sziasztok!

Keresek egy Mo Dao Zu Shi történetet. Angolul olvastam AO3-on, de nem találom.
Jiang Cheng egy omega, aki megsérül, és hogy meggyógyuljon le kell állnia a szupresszánsokkal, ami azt jelenti hogy szüksége lesz egy alphára, ami Lan Xichen lesz. Jiang Cheng sokáig halogatja, hogy megkérje erre Xichent, egészen az utolsó pillanatig. Kiderül, hogy Xichennek már régóta tetszik.
Van benne WangXian és Jin Ling/Sizhui is.

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 március 20 (vasárnap), 20:54 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2022 március 20 (vasárnap), 20:46
Hozzászólások: 2
Sziasztok!
Egy Drarry fanfictiont keresek, ami nem volt sokáig fent az oldalon és többször az anime fancfiction oldalán olvastam.
Arról szólt h Draco elcsábította Ginnyt majd dobta csak h bosszantsa Harryt, mire az bosszúból egy főzetet készít, megeteti csoki formájában Dracoval és a Szükséges szobájában "megkínozza". Fokozatosan beleszeret Dracoba és végül átáll Voldemort oldalára.
Én nagyon szerettem ezt a történetet, de már a címére sem emlékszem és így még angolul sem kapom meg, nemhogy magyarul.
Előre is köszönöm. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2925 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 59  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség