Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 28 (vasárnap), 12:25

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2925 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 59  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 március 02 (szerda), 20:55 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 19 (szerda), 23:42
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Miskolc
Lizzie01 írta:
Sziasztok! :)

Keresek egy drarry történetet. Draco sárkány, a sárkányoknak két társuk van. Az első Harry lesz. Álmodik Harry-vel, de az arcát eleinte nem látja.
Voldemort is benne van.

Megköszönöm, ha valaki megírja a címét. :)


Szia!

Ez a IV. WS-re írt történet a Lángoló vágyak, ezüst hold. Sajnos az íróját nem tudom, de ha kéred, el tudom küldeni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 február 23 (szerda), 13:15 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2021 február 22 (hétfő), 14:56
Hozzászólások: 13
Rafael0209 írta:
Sziasztok.

Nincs meg véltetlenül valakinel az Egy páratlan év trilógiá, lementve?
Ha meg van elküldenétek a buksi0209@freemail.hu email címre?
Köszönöm szépen.


Ezt én is szívesen elolvasnám már régóta :)
lilianahbrown@gmail.com, ha valaki megszánna vele :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 február 06 (vasárnap), 3:02 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 február 01 (hétfő), 0:36
Hozzászólások: 32
Sziasztok.

Nincs meg véltetlenül valakinel az Egy páratlan év trilógiá, lementve?
Ha meg van elküldenétek a buksi0209@freemail.hu email címre?
Köszönöm szépen.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 február 03 (csütörtök), 2:09 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 február 01 (hétfő), 0:36
Hozzászólások: 32
Sziasztok. :give:

Ismét Harry Potter történetet keresek.

Sok minden nem jut eszembe belőle, sajnos. :oops:

Voldemort az iskolában tanít.
Azt hiszem összejön Harryvel.
Az nem biztos, hogy befejezett, de az tuti, hogy hosszú.

Az az egy biztos, hogy nem az Elhagyva című töri az, mert azt most fejeztem be.



A másik amit keresek, pedig:
Harry terhes, de senki nem tudja
Elfogják, bezárják egy cellába
Elkezdődik a szülés, Lucius és piton segít neki benne.
Draco a másik apa.

Előre is nagyon köszonöm a választ.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 január 08 (szombat), 16:52 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Rafael0209 írta:
Lizzie01 írta:
Keresek egy snarry történetet. Harry megvakul, ezért Dumbledore Pitonra bízza. Lesz 2 gyermekük.
Ha jól emlékszem LJ-n volt, de nem találom.

Megköszönöm, ha valaki elküldi nekem :)



Szia. Nem vagyok benne teljesen biztos, de szerintem ez a Szélcsengő című töri, vagy legalább is hasonló a címe. Remélem valamennyire segítettem.


Szia! A Szélcsengő hasonlít, de sajnos nem ez. :(
Azért köszönöm a választ! :)

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 január 08 (szombat), 3:22 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 február 01 (hétfő), 0:36
Hozzászólások: 32
Lizzie01 írta:
Keresek egy snarry történetet. Harry megvakul, ezért Dumbledore Pitonra bízza. Lesz 2 gyermekük.
Ha jól emlékszem LJ-n volt, de nem találom.

Megköszönöm, ha valaki elküldi nekem :)



Szia. Nem vagyok benne teljesen biztos, de szerintem ez a Szélcsengő című töri, vagy legalább is hasonló a címe. Remélem valamennyire segítettem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 január 08 (szombat), 0:19 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Keresek egy snarry történetet. Harry megvakul, ezért Dumbledore Pitonra bízza. Lesz 2 gyermekük.
Ha jól emlékszem LJ-n volt, de nem találom.

Megköszönöm, ha valaki elküldi nekem :)

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 január 06 (csütörtök), 1:14 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
Rafael0209 írta:

Köszönöm szépen a válaszod. Angolul nem tudok sajnos, de így is nagyon hasznos volt, mert cím alapján már rátudtam keresni.
Ha valakit érdekel akkor itt olvashatja magyarul, igaz nem merengő. https://archiveofourown.org/works/23569 ... s/56544958



Szívesen, kár, hogy a magyart nem találtam.
Ez (Egy páratlan család) viszont sajnos a harmadik rész a sorozatból, nem a történet kezdete.

Esetleg kérdezz rá meris discordon is a dologra (ott többen járnak), hátha megvan valakinek lementve az első két kötet is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 január 06 (csütörtök), 0:15 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 február 01 (hétfő), 0:36
Hozzászólások: 32
Assa írta:
Rafael0209 írta:
Sziasztok

Egy olyan történetet keresek amiben Harryt valami “ünnep” alkalmával akarnak feláldozni. Tűkkel szúrkálja, azt hiszem Lucius, mert megtudja, hogy attól a fiú retteg. Talán valami csontvelő átültetés is volt benne, de ebben nem vagyok biztos. Perselus menti meg Harryt.
Sajnálom csak ennyi maradt meg. Remélem ti jobban emlékeztek rá.
Előre is köszönöm a választ.
Álmodjatok szépeket és az íróknak sok-sok ihletet kívánok.


Ha az emlékeim nem csalnak, ez az Egy páratlan év című fordítás.
Nem tudom, jelenleg elérhető-e valahol, a régi link, amim volt hozzá, nem működik.
De ha angolul is megfelel, akkor az eredeti itt elérhető: A Year Like None Other by aspeninthesunlight







Köszönöm szépen a válaszod. Angolul nem tudok sajnos, de így is nagyon hasznos volt, mert cím alapján már rátudtam keresni.
Ha valakit érdekel akkor itt olvashatja magyarul, igaz nem merengő. https://archiveofourown.org/works/23569 ... s/56544958


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 január 05 (szerda), 23:16 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 18:58
Hozzászólások: 3363
Tartózkodási hely: kb. é.sz. 47° k.h. 16°31'
Rafael0209 írta:
Sziasztok

Egy olyan történetet keresek amiben Harryt valami “ünnep” alkalmával akarnak feláldozni. Tűkkel szúrkálja, azt hiszem Lucius, mert megtudja, hogy attól a fiú retteg. Talán valami csontvelő átültetés is volt benne, de ebben nem vagyok biztos. Perselus menti meg Harryt.
Sajnálom csak ennyi maradt meg. Remélem ti jobban emlékeztek rá.
Előre is köszönöm a választ.
Álmodjatok szépeket és az íróknak sok-sok ihletet kívánok.


Ha az emlékeim nem csalnak, ez az Egy páratlan év című fordítás.
Nem tudom, jelenleg elérhető-e valahol, a régi link, amim volt hozzá, nem működik.
De ha angolul is megfelel, akkor az eredeti itt elérhető: A Year Like None Other by aspeninthesunlight


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 január 05 (szerda), 21:04 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 február 01 (hétfő), 0:36
Hozzászólások: 32
Sziasztok

Egy olyan történetet keresek amiben Harryt valami “ünnep” alkalmával akarnak feláldozni. Tűkkel szúrkálja, azt hiszem Lucius, mert megtudja, hogy attól a fiú retteg. Talán valami csontvelő átültetés is volt benne, de ebben nem vagyok biztos. Perselus menti meg Harryt.
Sajnálom csak ennyi maradt meg. Remélem ti jobban emlékeztek rá.
Előre is köszönöm a választ.
Álmodjatok szépeket és az íróknak sok-sok ihletet kívánok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2022 január 05 (szerda), 12:10 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Sziasztok! :)

Keresek egy drarry történetet. Draco sárkány, a sárkányoknak két társuk van. Az első Harry lesz. Álmodik Harry-vel, de az arcát eleinte nem látja.
Voldemort is benne van.

Megköszönöm, ha valaki megírja a címét. :)

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 december 28 (kedd), 9:38 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2021 február 22 (hétfő), 14:56
Hozzászólások: 13
Sziasztok!
Megvan valakinek a PetProject Caeriától, Elwing és MP fordításában?
Szívesebben olvasnám letöltve, emellett a Merengőn mostanság a felnőtt tartalmat szinte fejezetenként jóvá kell hagynom, így nem nagy élmény az olvasás :-(
Ide küldd légyszi: lilianahbrown@gmail.com
Köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 december 12 (vasárnap), 11:33 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 19 (szerda), 23:42
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Miskolc
Sziasztok!

Nincs meg valakinek A Véla Enigma Drarry teljes fordítása? Ha igen elküldené nekem?

Köszi,
Fairy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 november 13 (szombat), 8:43 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 15 (szombat), 20:29
Hozzászólások: 1208
Szia Milu,
Hetek óta nem hagyott nyugodni, melyik ez a történet, de végre neg"van
Az biztos hogy én angolul olvastam.
Sleeping Beauty Hogwarts style

https://archiveofourown.org/works/7856716

Miluiel írta:
Sziasztok!
Nagy baj van, nem találok egy Snarryt xD
Nem emlékszem, hogy angolul vagy magyarul olvastam, de annyi biztos, hogy nagyon régen volt.
Rövid volt, és a story a roxforti csata után játszódott. Piton nem halt meg, hanem csipkerózsika szerű álomba zuhant, és csak az igaz szerelem csókja ébreszthette fel. Szóval kb mindenki megpróbálta a szerencséjét (Lockheart rendszeresen mert képtelen volt elhinni, hogy pont Ő képtelen lenne a bájaival megszabadítani Pitont) és amikor senkinek se sikerült, kiállították roxfortban (azt hiszem a csarnok előtt?). Aztán Harry pár év múlva csak rá szánja magát egy próbára, és voila, románc.
Esetleg valaki...?

_________________
Írásaim/fordításaim:AO3
Herika kuckója


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 október 23 (szombat), 17:31 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 május 09 (hétfő), 15:43
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: itt-ott
Sziasztok!
Nagy baj van, nem találok egy Snarryt xD
Nem emlékszem, hogy angolul vagy magyarul olvastam, de annyi biztos, hogy nagyon régen volt.
Rövid volt, és a story a roxforti csata után játszódott. Piton nem halt meg, hanem csipkerózsika szerű álomba zuhant, és csak az igaz szerelem csókja ébreszthette fel. Szóval kb mindenki megpróbálta a szerencséjét (Lockheart rendszeresen mert képtelen volt elhinni, hogy pont Ő képtelen lenne a bájaival megszabadítani Pitont) és amikor senkinek se sikerült, kiállították roxfortban (azt hiszem a csarnok előtt?). Aztán Harry pár év múlva csak rá szánja magát egy próbára, és voila, románc.
Esetleg valaki...?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 október 15 (péntek), 21:13 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 06 (kedd), 18:42
Hozzászólások: 96
Sziasztok!
Serveritust keresek.
Csak annyi van meg belőle,
hogy Dudleyt Sirius neveli fel,
Harryt meg Perselus.
Dudley is varázsló és a szülők Azkabanban vannak.
Köszike


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 augusztus 15 (vasárnap), 21:36 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2021 július 09 (péntek), 1:09
Hozzászólások: 16
Fairy írta:
Bones írta:
Sziasztok.
Egy újabb snarry történetet keresek, amit elég rég olvastam és akkor is csak pár fejezet volt, szóval lehet azóta befejezte az írója de lehet hogy végleg eltűnt és szerintem nem is itt merin olvastam de hátha valaki ráismerne. A cselekmény azzal kezdődik, hogy Dumbledore elküldi Pitont Harryért a Privet Drivera,ahol igen furcsa állapotok uralkodnak és ott talál egy Harry Pottert akinek hatalmas fekete szárnyai vannak és mindenkit képes irányítani a...... feromonjaival?....... Minden esetre Pitont szemeli ki párjának. Hát kb ilyesmi a sztori.
Köszönöm ha valaki tud segíteni. :)


Szia!

Érdekelt, mi lehet ez a történet így körbekérdeztem az ismerősöket. Végül annyit sikerült kinyomozni, hogy ez valószínűleg ani egyik írása volt, de ő törölte magát a Merengőről.
Bemásolom neked, amit írt az egyik ismerős:
"Várj, szerintem ani írta. Most jut eszembe. A Passzív után nem sokkal, és szerintem be sem fejezte, mert aztán ő is leszedett talán mindent a meriről"

"Ha lementegette a dolgokat szerzőre úgy is, hogy még nem volt befejezett a sztori, akkor az ő neve alatt keresse a mappájában. Elég beteg sztori volt"

Tehát érdemes utánajárni, ki mentette le ani korábbi írásait. (Ha sikerül kiderítened, megdobnál vele engem is? Érdekel ez a szárnyas Harry dolog.) :D




Oh te jó ég, nagyon nagyon szépen köszönöm neked!!!! Ani-Az őrző. Ez a mű címe és még fenn van livejournalon 18 fejezet. Nem tudom szabad e ide linkelnem, szóval nem teszem de ha írsz privit megdoblak a linkkel, de ha csak beírod a keresőbe rögtön kiadja. Mégegyszer köszönöm zseniális vagy :)

Nagyon régi lelkes olvasója voltam/vagyok a fanficek óriási világának és főleg a merengőnek, aztán évekig nem volt időm igazán, mikor szerettem volna visszatérni azt vettem észre, hogy kedvenc történeteim és íróim nagy része eltűnt, nagyon bánom, hogy anno nem mentettem le semmit. Most meg kapálózok mikor eszembe jut valami és remélem valaki felismeri, és még esetleg létezik valahol :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 augusztus 15 (vasárnap), 10:11 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 19 (szerda), 23:42
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Miskolc
Bones írta:
Sziasztok.
Egy újabb snarry történetet keresek, amit elég rég olvastam és akkor is csak pár fejezet volt, szóval lehet azóta befejezte az írója de lehet hogy végleg eltűnt és szerintem nem is itt merin olvastam de hátha valaki ráismerne. A cselekmény azzal kezdődik, hogy Dumbledore elküldi Pitont Harryért a Privet Drivera,ahol igen furcsa állapotok uralkodnak és ott talál egy Harry Pottert akinek hatalmas fekete szárnyai vannak és mindenkit képes irányítani a...... feromonjaival?....... Minden esetre Pitont szemeli ki párjának. Hát kb ilyesmi a sztori.
Köszönöm ha valaki tud segíteni. :)


Szia!

Érdekelt, mi lehet ez a történet így körbekérdeztem az ismerősöket. Végül annyit sikerült kinyomozni, hogy ez valószínűleg ani egyik írása volt, de ő törölte magát a Merengőről.
Bemásolom neked, amit írt az egyik ismerős:
"Várj, szerintem ani írta. Most jut eszembe. A Passzív után nem sokkal, és szerintem be sem fejezte, mert aztán ő is leszedett talán mindent a meriről"

"Ha lementegette a dolgokat szerzőre úgy is, hogy még nem volt befejezett a sztori, akkor az ő neve alatt keresse a mappájában. Elég beteg sztori volt"

Tehát érdemes utánajárni, ki mentette le ani korábbi írásait. (Ha sikerül kiderítened, megdobnál vele engem is? Érdekel ez a szárnyas Harry dolog.) :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 augusztus 13 (péntek), 1:33 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2021 július 09 (péntek), 1:09
Hozzászólások: 16
Sziasztok.
Egy újabb snarry történetet keresek, amit elég rég olvastam és akkor is csak pár fejezet volt, szóval lehet azóta befejezte az írója de lehet hogy végleg eltűnt és szerintem nem is itt merin olvastam de hátha valaki ráismerne. A cselekmény azzal kezdődik, hogy Dumbledore elküldi Pitont Harryért a Privet Drivera,ahol igen furcsa állapotok uralkodnak és ott talál egy Harry Pottert akinek hatalmas fekete szárnyai vannak és mindenkit képes irányítani a...... feromonjaival?....... Minden esetre Pitont szemeli ki párjának. Hát kb ilyesmi a sztori.
Köszönöm ha valaki tud segíteni. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 augusztus 08 (vasárnap), 3:47 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2021 július 09 (péntek), 1:09
Hozzászólások: 16
Assana írta:
Sziasztok!
Egy snarryt keresek. Egy jelenetre emlékszem belőle, remélem valaki felismeri. Szeretném újra olvasni. Tehát a jelenet:
Dumbledore irodájában összegyült a mágiaügyi miniszter, az igazgató, Harry és Piton. Mivel a miniszter rájött, hogy Piton és Harry összeházasodtak titokban. Érvényteleníteni akarja, de Albus emlékezteti, hogy két férfi házasságát nem kötelező elhálni, anélkül is érvényes. A lényeg hogy ez már nem számít mert elhálták a házasságot az igazgató tudta nélkül. Ráismer valaki?
Előre is köszönöm!



Szia
Ez a leírás nagyon hasonlít a Házasság köve c. történethez, de sajnos az nincs befejezve. Nem tudom tudtam e ezzel segíteni. Már elég régi a bejegyzésed, lehet már meg is találtad. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 augusztus 08 (vasárnap), 3:34 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2021 július 09 (péntek), 1:09
Hozzászólások: 16
Sziasztok.
Ismét egy snarry történet részletei fészkelték be magukat a fejembe, és hiába tudok néhány mondatot szó szerint felidézni, úgy tűnik a megtalálásához már béna vagyok XD. A történet lényege, hogy Harry nagyon odavan Pitonért és a végzős buli után összegabalyodnak, aztán Harry, hogy mentse magát a bosszújától, minden együttlét után törli a tanár emlékeit, mígnem egyszer elfelejti véletlenül. Humoros történet és a stílusa hasonló mint a Napló (pó) - nak. Köszönöm ha tudtok segíteni. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 augusztus 05 (csütörtök), 20:49 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 19 (szerda), 23:42
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Miskolc
justemoi írta:
Fairy írta:
justemoi írta:
sziasztok
szörnyű az emlékezőképességem
mindig beugrik valami kis hülyeség,amit nem tudok hova tenni...
valakinek rémlk olyan, h megölik Voldemortot, de valahogy eltűnik a teste, és dögszag marad utána? meg valahogy ott van Umbridge is, mintha ő lenne ez a valami?
szerintem snarry...
Köszönöm :)



Szia!

Ez Hige: Again című műve. Nem tudom, hogy fent van-e valahol, ha nem találod meg akkor írj privát üzenetet vagy emailt a varazsskatulya kukac gmail.com címre és elküldöm neked.

Fairy


KÖSZÖNÖM!!!!! pedig meg is nyitottam, de úgy voltam vele, h ááhh, ez nem az...


Ismerős :D Én is ott vacilláltam, hogy Grindelwald hagyatéka vagy Again XD Mindkettőt elvetettem, de aztán beírtam pár keresőszót és meglett. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 augusztus 05 (csütörtök), 20:12 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2015 május 30 (szombat), 15:52
Hozzászólások: 78
Fairy írta:
justemoi írta:
sziasztok
szörnyű az emlékezőképességem
mindig beugrik valami kis hülyeség,amit nem tudok hova tenni...
valakinek rémlk olyan, h megölik Voldemortot, de valahogy eltűnik a teste, és dögszag marad utána? meg valahogy ott van Umbridge is, mintha ő lenne ez a valami?
szerintem snarry...
Köszönöm :)



Szia!

Ez Hige: Again című műve. Nem tudom, hogy fent van-e valahol, ha nem találod meg akkor írj privát üzenetet vagy emailt a varazsskatulya kukac gmail.com címre és elküldöm neked.

Fairy


KÖSZÖNÖM!!!!! pedig meg is nyitottam, de úgy voltam vele, h ááhh, ez nem az...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 augusztus 05 (csütörtök), 19:30 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 19 (szerda), 23:42
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Miskolc
justemoi írta:
sziasztok
szörnyű az emlékezőképességem
mindig beugrik valami kis hülyeség,amit nem tudok hova tenni...
valakinek rémlk olyan, h megölik Voldemortot, de valahogy eltűnik a teste, és dögszag marad utána? meg valahogy ott van Umbridge is, mintha ő lenne ez a valami?
szerintem snarry...
Köszönöm :)



Szia!

Ez Hige: Again című műve. Nem tudom, hogy fent van-e valahol, ha nem találod meg akkor írj privát üzenetet vagy emailt a varazsskatulya kukac gmail.com címre és elküldöm neked.

Fairy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 augusztus 03 (kedd), 21:17 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2015 május 30 (szombat), 15:52
Hozzászólások: 78
sziasztok
szörnyű az emlékezőképességem
mindig beugrik valami kis hülyeség,amit nem tudok hova tenni...
valakinek rémlk olyan, h megölik Voldemortot, de valahogy eltűnik a teste, és dögszag marad utána? meg valahogy ott van Umbridge is, mintha ő lenne ez a valami?
szerintem snarry...
Köszönöm :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 július 27 (kedd), 21:32 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2021 július 27 (kedd), 21:25
Hozzászólások: 1
Szisztok!

Keresek egy alternatív HP befejezést, amit régen olvastam, de valahogy elvesztettem, viszont újraolvasnám.
A történet néhány évvel a 6. rész után indul, Harry már elpusztította a horcruxokat, ő vezeti a Rendet a Grimauld térről. A történet nagy része nincs meg pontosan, arra emlékszem hogy a vége felé a Roxforti alapítók utódjait keresik, akiknek a segítségével/vérével Harry és Voldemort is meg tudja erősíteni a pálcáját.

Előre is köszi a segítséget! :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 július 27 (kedd), 19:16 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2021 július 26 (hétfő), 21:42
Hozzászólások: 1
Sziasztok Marion-ról tud valaki valamit? Esetleg kontaktot hozzá? Köszönöm hali :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 július 16 (péntek), 19:43 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2021 július 16 (péntek), 19:39
Hozzászólások: 1
Sziasztok,

Egy Naruto fanfic-et keresnék, a főszereplője Gaara, aki újra találkozik egy gyerekkori barátjával (kitalált karakter), nem sokra emlékszem, csak, hogy összejön a lánnyal és hogy a lány hastáncos ruhát vesz Temarival egy piacon, abban táncol Gaara-nak.

Remélem valaki tud segíteni,

Előre is köszönöm szépen :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 július 11 (vasárnap), 18:16 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2021 július 09 (péntek), 1:09
Hozzászólások: 16
Fairy írta:
Bones írta:
Sziasztok.
Keresek egy snarry történetet, amiben főszereplőink mihelyst összejönnek, lebuknak és Mcgalagony (azt hiszem ő az igazgató ebben a sztoriban) eltiltja Pitont Harrytől, aki ettől teljesen kiborul, és mikor már kezdi megolvasztani a falakat is az elszabaduló varázserejével, Mcgalagony kiengedi hozzá Pitont, mivel csak ő képes hatni rá és megnyugtatni. Erre az egy részre emlékszem hirtelen. Köszönöm ha tudtok segíteni.


Szia!

Ez biztos, hogy nem A fiú, aki élt egy kicsit, mivel abban Dumbledore él és ő az igazgató.
Ez a történet mdanett: Grindelwald hagyatéka c. története. Az említett jelenet, majdhogynem a történet végén van, akkor buknak le, mert valaki zsarolni akarja őket egy fényképpel.



Nagyon szépen köszönöm a segítségedet. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 július 11 (vasárnap), 17:09 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2015 május 30 (szombat), 15:52
Hozzászólások: 78
Fairy írta:
Bones írta:
Sziasztok.
Keresek egy snarry történetet, amiben főszereplőink mihelyst összejönnek, lebuknak és Mcgalagony (azt hiszem ő az igazgató ebben a sztoriban) eltiltja Pitont Harrytől, aki ettől teljesen kiborul, és mikor már kezdi megolvasztani a falakat is az elszabaduló varázserejével, Mcgalagony kiengedi hozzá Pitont, mivel csak ő képes hatni rá és megnyugtatni. Erre az egy részre emlékszem hirtelen. Köszönöm ha tudtok segíteni.


Szia!

Ez biztos, hogy nem A fiú, aki élt egy kicsit, mivel abban Dumbledore él és ő az igazgató.
Ez a történet mdanett: Grindelwald hagyatéka c. története. Az említett jelenet, majdhogynem a történet végén van, akkor buknak le, mert valaki zsarolni akarja őket egy fényképpel.


Köszönöm a javítást!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 július 11 (vasárnap), 16:22 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 19 (szerda), 23:42
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Miskolc
Bones írta:
Sziasztok.
Keresek egy snarry történetet, amiben főszereplőink mihelyst összejönnek, lebuknak és Mcgalagony (azt hiszem ő az igazgató ebben a sztoriban) eltiltja Pitont Harrytől, aki ettől teljesen kiborul, és mikor már kezdi megolvasztani a falakat is az elszabaduló varázserejével, Mcgalagony kiengedi hozzá Pitont, mivel csak ő képes hatni rá és megnyugtatni. Erre az egy részre emlékszem hirtelen. Köszönöm ha tudtok segíteni.


Szia!

Ez biztos, hogy nem A fiú, aki élt egy kicsit, mivel abban Dumbledore él és ő az igazgató.
Ez a történet mdanett: Grindelwald hagyatéka c. története. Az említett jelenet, majdhogynem a történet végén van, akkor buknak le, mert valaki zsarolni akarja őket egy fényképpel.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 július 10 (szombat), 21:47 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2021 július 09 (péntek), 1:09
Hozzászólások: 16
justemoi írta:
Bones írta:
Sziasztok.
Keresek egy snarry történetet, amiben főszereplőink mihelyst összejönnek, lebuknak és Mcgalagony (azt hiszem ő az igazgató ebben a sztoriban) eltiltja Pitont Harrytől, aki ettől teljesen kiborul, és mikor már kezdi megolvasztani a falakat is az elszabaduló varázserejével, Mcgalagony kiengedi hozzá Pitont, mivel csak ő képes hatni rá és megnyugtatni. Erre az egy részre emlékszem hirtelen. Köszönöm ha tudtok segíteni.



szerintem ez A fiú, aki élt egy kicsit(1.rész), Mágikus tinédzserek gondozása(2.rész lesz) írj privit az emailcímeddel, hha nincs meg
de nem biztos, rég olvastam!



Köszi, próbálom elolvasni, csak egy kis akadályba ütköztem az LJ-n. :D Majd ha sikerül beleolvasnom meglátom ez e az, bár szerintem itt olvastam merin, ez a sztori pedig nincs itt fenn, de lehet csak időközben lekerült. Mindenesetre köszönöm a segítségedet és jelentkezem a végeredménnyel. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 július 09 (péntek), 6:13 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2015 május 30 (szombat), 15:52
Hozzászólások: 78
Bones írta:
Sziasztok.
Keresek egy snarry történetet, amiben főszereplőink mihelyst összejönnek, lebuknak és Mcgalagony (azt hiszem ő az igazgató ebben a sztoriban) eltiltja Pitont Harrytől, aki ettől teljesen kiborul, és mikor már kezdi megolvasztani a falakat is az elszabaduló varázserejével, Mcgalagony kiengedi hozzá Pitont, mivel csak ő képes hatni rá és megnyugtatni. Erre az egy részre emlékszem hirtelen. Köszönöm ha tudtok segíteni.



szerintem ez A fiú, aki élt egy kicsit(1.rész), Mágikus tinédzserek gondozása(2.rész lesz) írj privit az emailcímeddel, hha nincs meg
de nem biztos, rég olvastam!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára justemoi 2021 július 10 (szombat), 15:43-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 július 09 (péntek), 1:27 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2021 július 09 (péntek), 1:09
Hozzászólások: 16
Sziasztok.
Keresek egy snarry történetet, amiben főszereplőink mihelyst összejönnek, lebuknak és Mcgalagony (azt hiszem ő az igazgató ebben a sztoriban) eltiltja Pitont Harrytől, aki ettől teljesen kiborul, és mikor már kezdi megolvasztani a falakat is az elszabaduló varázserejével, Mcgalagony kiengedi hozzá Pitont, mivel csak ő képes hatni rá és megnyugtatni. Erre az egy részre emlékszem hirtelen. Köszönöm ha tudtok segíteni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 június 27 (vasárnap), 12:49 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2015 május 30 (szombat), 15:52
Hozzászólások: 78
Sziasztok
Szokás szerint fanfictiont keresek,
SS/HG
csak annyit tudok, hogy Perselus dolgozószobájának és a Mardekár klubhelyiségének is a fala a roxforti tó, mmint látszik a tónak a "belseje".
Dumbledore valószínűleg halott, mert a dolgozóban fel van borítva/össze van törve a szék, itt találkoztak Dumbledore-ral minden halálfaló gyűlés végén.
Köszönöm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 június 24 (csütörtök), 20:14 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2020 június 15 (hétfő), 18:42
Hozzászólások: 6
chamomilla írta:
Sziasztok!

Keresek egy olyan Snanger (Perselus Piton x Hermione Granger) történetet, amiben mindketten egy bizonyos elhagyatott kertbe jártak ki éjszakánként, bár az is lehet, hogy nem volt rendszeres, csak egy-két alkalommal futottak össze. Emlékeim szerint egyszer Granger el is aludt, ?talán egy bokor alatt? és Piton talárjával betakarva ébredt. Minden valószínűség szerint egy hosszabb, slow burn történetről van szó, és szinte biztosan magyarul olvastam, de lehet, hogy nem a Merengőn, hanem az IEPPen.

Előre is köszi a segítséget! :)



Abban a pillanatban, hogy átléptem a Merire a Fórumból, meg is találtam, a címe Ítélet: nem bűnös. De most már itthagyom, hátha más is kereste, vagy felkeltettem valaki figyelmét. Amennyire emlékszem, fantaszikus történet *-*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 június 24 (csütörtök), 20:00 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2020 június 15 (hétfő), 18:42
Hozzászólások: 6
Sziasztok!

Keresek egy olyan Snanger (Perselus Piton x Hermione Granger) történetet, amiben mindketten egy bizonyos elhagyatott kertbe jártak ki éjszakánként, bár az is lehet, hogy nem volt rendszeres, csak egy-két alkalommal futottak össze. Emlékeim szerint egyszer Granger el is aludt, ?talán egy bokor alatt? és Piton talárjával betakarva ébredt. Minden valószínűség szerint egy hosszabb, slow burn történetről van szó, és szinte biztosan magyarul olvastam, de lehet, hogy nem a Merengőn, hanem az IEPPen.

Előre is köszi a segítséget! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 június 20 (vasárnap), 20:57 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2021 február 22 (hétfő), 14:56
Hozzászólások: 13
Fairy írta:
lilybrown írta:
Sziasztok!

1. Továbbra is keresek egy olyan történetet, amelynek elején Harryt a Dursely-ék nagyon megverik, és úgy kómába esik a gardróbban/ a szobájában, hogy lemarad a Roxfort expresszről és az évnyitóról, Piton megy el érte.
Nem tudom, hogy ez severitus volt, vagy Snarry, befejezett volt vagy befejezetlen.
Olyan jó lenne újraolvasni

2. Volt anno a csodaidőkön egy fic, ami a Merope Denem harca címet viselte. Szerintem elkezdtem lementeni, de vagy elveszett, vagy mégsem mentettem le. Azóta pedig az oldal is megszűnt, de már előtte sem találtam meg ott.
Megvan valakinek? Nagyon, nagyon szeretném újraolvasni.

Köszönöm :xx:


Szia!

Az elsőre van egy tippem, bár nem biztos, hogy ezt keresed.
Kurenai: Terror... Harry

Harry egy sérülés miatt a negatív érzelmekre reagálva gyorsabban nő. Dumbledore tud a sérülésről, de azt hiszi, hogy Harry Dursley-éknél jó helyen van. Mikor Perselus elmegy Harryért, amikor nem jelenet meg a Roxfortban, döbbenten talál ott egy felnőtt férfit.


Szerintem nem ez volt, ezt még nem olvastam, azt hiszem.
Valamiért az rémlik, hogy Severitus, de lehet az is, hogy általános.
Azért köszönöm :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 június 20 (vasárnap), 20:54 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2021 február 22 (hétfő), 14:56
Hozzászólások: 13
inancsigabriella írta:
Sziasztok!
valakinek nincs lementve véletlenül az egy páratlan év trilógia?
sehol se találom :(
ha esetleg megvan eltudná nekem küldeni a gabriellainancsi@gmail.com címre? :( Előre is köszönöm :(


Ezt én is szeretném elolvasni, ha megtenné az illető, elküldené nekem is? :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 június 17 (csütörtök), 16:53 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2021 június 17 (csütörtök), 16:51
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
valakinek nincs lementve véletlenül az egy páratlan év trilógia?
sehol se találom :(
ha esetleg megvan eltudná nekem küldeni a gabriellainancsi@gmail.com címre? :( Előre is köszönöm :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 június 14 (hétfő), 23:40 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 január 04 (hétfő), 20:38
Hozzászólások: 5
Lizzie01 írta:
Sziasztok! :)

Egy Snarryt keresek.
Harry auror, aki megsérül, mikor Bellatrix megátkozza egy ismeretlen átokkal. Csak Piton professzor tud rajta segíteni. Míg a kúra tart, Harry addig a Roxfortban marad.
Annyira emlékszem, hogy valami bájitalba csöpögteti Harry vérét, és ha az átlátszóvá válik, akkor gyógyult meg Harry.

Köszönöm, ha valaki válaszol. :)


Szerintem ez a válasz az, ha jól emlékszem ez a történetet az:
Fairy írta:
evica25 írta:
Sziasztok.Volt egy Snarry történet, Harryt valaki megátkozta és Pitonhoz ment gyógyulni. Kelések vagy mik alakultak ki a testén Pitonhoz ment aki naponta vért vett tőle és valami szörnyű lőttyel teli kádba kellett belemerüljön így gyógyult meg.Emlékszik rá valaki?Esetleg meg van valakinek lementve, vagy a linkje????Segítsetek!!!!


Szia!

Ez a Quid Pro Quo - Valamit valamiért, amit Aucta Sinistra írt és Athe fordította. Nem néztem utána, hogy valahol fent van-e, de nekem megvan.

Üdv,
Fairy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 június 14 (hétfő), 21:49 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2016 január 04 (hétfő), 20:38
Hozzászólások: 5
Help
Harry Lucius párosítású sztori emlékeim szerint, amit keresek.
Evan Rosier mint pillangó animágus van benne, megmenti Harryt, ő neveli fel, miután megöli Vernont és százfűlé főzettel átveszi a helyét.
Harry segít majd feltámasztani Voldemortot is.
Valaki tudja a címét?
Megmondom őszintén, az se 100%, hogy merengőn olvastam, de gondoltam egy próbát megér :)
Előre is köszönöm :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 június 14 (hétfő), 10:25 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Sziasztok! :)

Egy Snarryt keresek.
Harry auror, aki megsérül, mikor Bellatrix megátkozza egy ismeretlen átokkal. Csak Piton professzor tud rajta segíteni. Míg a kúra tart, Harry addig a Roxfortban marad.
Annyira emlékszem, hogy valami bájitalba csöpögteti Harry vérét, és ha az átlátszóvá válik, akkor gyógyult meg Harry.

Köszönöm, ha valaki válaszol. :)

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 június 13 (vasárnap), 11:56 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 19 (szerda), 23:42
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Miskolc
lilybrown írta:
Sziasztok!

1. Továbbra is keresek egy olyan történetet, amelynek elején Harryt a Dursely-ék nagyon megverik, és úgy kómába esik a gardróbban/ a szobájában, hogy lemarad a Roxfort expresszről és az évnyitóról, Piton megy el érte.
Nem tudom, hogy ez severitus volt, vagy Snarry, befejezett volt vagy befejezetlen.
Olyan jó lenne újraolvasni

2. Volt anno a csodaidőkön egy fic, ami a Merope Denem harca címet viselte. Szerintem elkezdtem lementeni, de vagy elveszett, vagy mégsem mentettem le. Azóta pedig az oldal is megszűnt, de már előtte sem találtam meg ott.
Megvan valakinek? Nagyon, nagyon szeretném újraolvasni.

Köszönöm :xx:


Szia!

Az elsőre van egy tippem, bár nem biztos, hogy ezt keresed.
Kurenai: Terror... Harry

Harry egy sérülés miatt a negatív érzelmekre reagálva gyorsabban nő. Dumbledore tud a sérülésről, de azt hiszi, hogy Harry Dursley-éknél jó helyen van. Mikor Perselus elmegy Harryért, amikor nem jelenet meg a Roxfortban, döbbenten talál ott egy felnőtt férfit.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 június 12 (szombat), 19:14 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2021 február 22 (hétfő), 14:56
Hozzászólások: 13
Sziasztok!

1. Továbbra is keresek egy olyan történetet, amelynek elején Harryt a Dursely-ék nagyon megverik, és úgy kómába esik a gardróbban/ a szobájában, hogy lemarad a Roxfort expresszről és az évnyitóról, Piton megy el érte.
Nem tudom, hogy ez severitus volt, vagy Snarry, befejezett volt vagy befejezetlen.
Olyan jó lenne újraolvasni

2. Volt anno a csodaidőkön egy fic, ami a Merope Denem harca címet viselte. Szerintem elkezdtem lementeni, de vagy elveszett, vagy mégsem mentettem le. Azóta pedig az oldal is megszűnt, de már előtte sem találtam meg ott.
Megvan valakinek? Nagyon, nagyon szeretném újraolvasni.

Köszönöm :xx:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 május 24 (hétfő), 21:07 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 19 (szerda), 23:42
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Miskolc
Lizzie01 írta:
Fairy írta:
Szia!

Ez Hige: Again c. történetet (fordítása?) A Merengőn nem találtam, de ha kell írj pü-t és majd elküldöm.





Engem érdekelne a fanfic. :)


Szia! Privátban írd meg az email-címed.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 május 12 (szerda), 5:58 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2016 július 17 (vasárnap), 22:23
Hozzászólások: 866
Tartózkodási hely: Magam sem tudom mindig, merre vagyok... :D
Fairy írta:
Szia!

Ez Hige: Again c. történetet (fordítása?) A Merengőn nem találtam, de ha kell írj pü-t és majd elküldöm.



kira1039 írta:
Sziasztok!

Keresek egy történetet. Ha jól rémlik Snarry volt. Csak egy jelenetre emlékszek: Perselus Piton volt a Roxfort igazgatója, és Harry is jelen van. Talán hetedévesként. Piton ereje sokkal nagyobb, és még nem tudja megfelelően konrtolálni, és dühében majdnem kárt tesz Harry agyában, mert ahogy dühösen beszél neki, a mágiája is nyomást gyakorol rá.
Talán szó volt a történetben arról is, hogy Voldemort a Sötét Jegy segítségével bizonyos mértékű erőt szerzett az alattvalóitól, és a halálakor minden volt halálfaló vissszakapta a teljes erejét, és Pitonnak ezért lett nagyobb az ereje a történetben.
Esetleg ennyi alapján tudja valaki, hogy melyik történet lehet ez? Már régóta keresem, de sehol sem találtam eddig....
Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni!
Előre is köszi!!!! :xx:



Engem érdekelne a fanfic. :)

_________________
„Hinnünk kell abban, hogy az vagyunk, aki lenni szeretnénk, amíg azzá nem válunk.”
Flash - A villám


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 április 24 (szombat), 11:38 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2018 szeptember 19 (szerda), 17:46
Hozzászólások: 5
Sziasztok egy olyan történetet keresek, amiben HArry és Draco együtt voltak de a szöszi meghal és Harry ezt nem igazán tudja feldolgozni. Hermione és Ron lánya azonban nagyon beteg és Harrynek Sano-t kell (vagy mit ) mondania a kórházban, hogy a lány jobban legyen. Meg el kell készíteni egy bonyolult főzetet, Pitonnal és a végén Harry összejön a férfival.

Nem tudja esetleg valaki, hogy mi a történet címe?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2021 április 08 (csütörtök), 12:55 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2021 április 08 (csütörtök), 12:45
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Keresek egy történetet, de nem tudom sajnos a címét... Amit tudok róla: James és Lily szerelmi fanfiction volt, több fejezetből állt és azt tudom, hogy volt benne valami olyasmi, hogy Lily is kviddicsezett és megnyerték a kupát és utána volt buli, de Lily nem tudott menni egyből, mert korrepetálnia kellett valakit vagy valami ilyesmi... James haragudott emiatt nagyon részeg lett és talán lesárvérűzte Lilyt. Igazából ennyi van meg. Nagyon hálás lennék tudnátok segíteni melyik történet ez és ki volt az írója, mert nagyon tetszett!

A válaszokat előre is köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2925 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 59  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség