Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 március 28 (csütörtök), 13:56

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 710 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 29 (szerda), 18:35 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 19:37
Hozzászólások: 111
Tartózkodási hely: Haraszti city
engem senki sem említett :'( régebben én voltam a slashek királynője (hajdanán valaki így nevezett), mondjuk nekem általában a slasheim elég meredekek meg durvák és lényegretörőek :) de pl a FAR amit most írók azt nem ilyennek szánom... :) egyetlen egy halovány slashem van ha jól emlékszem az Draco Harry-s és az volt az első zenés slash :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 29 (szerda), 18:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 21:31
Hozzászólások: 599
mena írta:
ajánljunk slasheket, amik elég jók ahhoz, hogy másnak is megjöjjön a kedve az ilyen "műfajban" kelt írásokhoz...(nálam is így volt, pedig eleinte hallani sem bírtam, ha a bnőm ilyen sztorikat említett)

szellemszallas:Sárkánykölyök (pre slash, Draco-Harry, rövidke:( )
Tira Nog: Idő-járás (szinrén pre, Perselus-Harry)
Sphinx:Ragyogás(Lustre) (Draco-Harry)

bár aki nem szeresse, az ugyse fog ide benézni, aki meg igen, az mindent olvasott már e téren(leszámitva engem). De ezt musz volt :D


De a pre-slash, az nem slash, vagy igen? Én úgy tudom, h nem...
De hol hagyjátok Aya - Vágy ficét?? :twisted: :evil: Az egyik legjobb Draco/Harry fic!!!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 29 (szerda), 17:00 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 16:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 17:10-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 29 (szerda), 16:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 16:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 17:07-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 29 (szerda), 14:12 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 12:22
Hozzászólások: 870
Tartózkodási hely: Szavakba öntött álmok között, valahol a lelkedben...
nos, én alapvetően anti-slash beállítottságú vagyok, de van néhány, ami nekem is teccett. Pl. Lionela két egymáshoz kapcsolódó novellája aminek nem jut eszembe a címe :oops: meg a Lupus et Serpens, amit azt hiszem, Einon Drakonas írt (bár ez nem biztos, hogy a neve) meg Zsyraf darrenes ficei... az naon tutti =))

_________________
Kép

"Biztos Krisztusnak se üvöltözték folyamatosan a partról, hogy Figyelj, öreg, vízen jársz!, mert akkor tutira elsüllyedt volna." (Anita Blake)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 29 (szerda), 13:18 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 19:37
Hozzászólások: 111
Tartózkodási hely: Haraszti city
GothWitch írta:
Zel írta:
Minerva írta:
Az a furcsa, hogy szerintem az embert nem az vonza egy történetben, hogy slash (ha ta szítja, akkor lehet, hogy pont e miatt nem nézi meg), hanem maga a történet. Én alapból nem szeretem a slasht, de olvastam pár nagyon jót, amik tényleg lehengerlőek. Ide sorolható mondjuk Tira-Nog: Felnőtt fájdalmak c. regénye is. Ritka jó mű.



Persze, van egy-két ritka pocsék slash írás is, én viszont alapból szeretem :D. Pedig itthon a családban nem nézik jó szemmel, ahogy én hozzá állok a meleg témához(úgyértem eléggé pozitívan), nem tudom szívügyem ez a téma :)


Könyörgöm a slasht nem lehet nem szeretni :x Zel, most olvasom a FAR-t :x



hihi, eléggé durva lett az új rész :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 28 (kedd), 21:36 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 21:31
Hozzászólások: 599
Zel írta:
Minerva írta:
Az a furcsa, hogy szerintem az embert nem az vonza egy történetben, hogy slash (ha ta szítja, akkor lehet, hogy pont e miatt nem nézi meg), hanem maga a történet. Én alapból nem szeretem a slasht, de olvastam pár nagyon jót, amik tényleg lehengerlőek. Ide sorolható mondjuk Tira-Nog: Felnőtt fájdalmak c. regénye is. Ritka jó mű.



Persze, van egy-két ritka pocsék slash írás is, én viszont alapból szeretem :D. Pedig itthon a családban nem nézik jó szemmel, ahogy én hozzá állok a meleg témához(úgyértem eléggé pozitívan), nem tudom szívügyem ez a téma :)


Könyörgöm a slasht nem lehet nem szeretni :x Zel, most olvasom a FAR-t :x

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 28 (kedd), 20:41 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 19:37
Hozzászólások: 111
Tartózkodási hely: Haraszti city
Minerva írta:
Az a furcsa, hogy szerintem az embert nem az vonza egy történetben, hogy slash (ha ta szítja, akkor lehet, hogy pont e miatt nem nézi meg), hanem maga a történet. Én alapból nem szeretem a slasht, de olvastam pár nagyon jót, amik tényleg lehengerlőek. Ide sorolható mondjuk Tira-Nog: Felnőtt fájdalmak c. regénye is. Ritka jó mű.



Persze, van egy-két ritka pocsék slash írás is, én viszont alapból szeretem :D. Pedig itthon a családban nem nézik jó szemmel, ahogy én hozzá állok a meleg témához(úgyértem eléggé pozitívan), nem tudom szívügyem ez a téma :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 28 (kedd), 20:24 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 26 (csütörtök), 17:47
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: mikor-hol
Az a furcsa, hogy szerintem az embert nem az vonza egy történetben, hogy slash (ha ta szítja, akkor lehet, hogy pont e miatt nem nézi meg), hanem maga a történet. Én alapból nem szeretem a slasht, de olvastam pár nagyon jót, amik tényleg lehengerlőek. Ide sorolható mondjuk Tira-Nog: Felnőtt fájdalmak c. regénye is. Ritka jó mű.

_________________
"Két ember között a legrövidebb út: egy mosoly."

Süti, Kismókus és Nyuszifül egy személyben :-P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Slash!
HozzászólásElküldve: 2006 március 28 (kedd), 19:17 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 19:37
Hozzászólások: 111
Tartózkodási hely: Haraszti city
Nos, remélem nem lesz belőle probléma, de úgy gondolom mindenképp kell lennie egy ilyen témának is, hisz nem én vagyok az egyetlen aki szereti ezt a kategóriát. Az Antislasherek is nyugodtan kinyílváníthatják véleményüket ám csak akkor, ha szabatosan fogalmaznak és nem vagdalóznak, ócsárolnak, szidalmaznak, bár nem vagyok admin, aki törölheti a hozzászólásokat, így mindenkinek szíve-joga hogyan szól hozzá a témához, de alapvetően az lenne a helyes, ha mindenki színvonalasan írna a témával kapcsolatban.

Köszönöm az együtt működést és a figyelmet!
(ha esetlegesen lenne már hasonló téma, elnézéseteket kérem, utána néztem van-e)

U.I: Nem csak Harry Potter-es slashekeről lehet szó, bármilye könyv, film, sorozat szóba jöhet, rátok bízom.

(Aki nem lenne tisztában a slash fogalmával, annak elmondom, hogy fiú-fiú, lány-lány sexuális kapcsolatról van szó)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 710 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség